geonames - en to hy translation catalogue (1895 entries)

en: 1007311
hy: Դուրբան

en: 1011632
hy: Դե Աար

en: 1017780
hy: Բոկսբուրգ

en: 1018725
hy: Բլումֆոնթեյն

en: 1020098
hy: Բենոնի

en: 1040652
hy: Մապուտու

en: 105343
hy: Ջիդդա

en: 1061605
hy: Մանակարա

en: 1070940
hy: Անտանանարիվու

en: 107312
hy: Աբքայք

en: 108410
hy: Ալ-Ռիադ

en: 109223
hy: Մադինա

en: 111822
hy: Յազդ

en: 112931
hy: Թեհրան

en: 113646
hy: Թավրիզ

en: 1138958
hy: Քաբուլ

en: 1147290
hy: Բալխ

en: 115019
hy: Շիրազ

en: 1159301
hy: Զահեդան

en: 1166993
hy: Ռավալպինդի

en: 1168197
hy: Փեշավար

en: 116996
hy: Սարի

en: 1172451
hy: Լահոր

en: 1174872
hy: Կարաչի

en: 117574
hy: Սանանդաջ

en: 1176615
hy: Իսլամաբադ

en: 1185241
hy: Դաքքա

en: 118743
hy: Ռեշտ

en: 119505
hy: Ղազվին

en: 12129128
hy: Ռենի

en: 1216311
hy: Կարշի

en: 1219649
hy: Չարզոու

en: 1241622
hy: Կանդի

en: 124665
hy: Մաշհադ

en: 1248991
hy: Կոլոմբո

en: 1252416
hy: Թհիմփհու

en: 1253573
hy: Վադոդարա

en: 1255634
hy: Սրինագար

en: 1258980
hy: Ռայպուր

en: 1259229
hy: Պունա

en: 1260086
hy: Պատնա

en: 1261481
hy: Նյու Դելի

en: 1263364
hy: Մաթհուրա

en: 1264527
hy: Չեննայ

en: 1265873
hy: Կոժիկոդե

en: 1269515
hy: Ջայպուր

en: 1269633
hy: Ջաբալպուր

en: 1273294
hy: Դելի

en: 1275004
hy: Կալկաթա

en: 1275339
hy: Մումբայ

en: 1278710
hy: Ամրիթսար

en: 1280849
hy: Կաշգար

en: 1280957
hy: Ցզյայույգուան

en: 128234
hy: Կերման

en: 1283240
hy: Կատմանդու

en: 1298824
hy: Յանգոն

en: 137436
hy: Դարեհ շահր

en: 141349
hy: Բարդասքան

en: 141681
hy: Բանդեր Աբբաս

en: 144448
hy: Ախվազ

en: 145459
hy: Աբադան

en: 146268
hy: Նիկոսիա

en: 146384
hy: Լիմասոլ

en: 146400
hy: Լառնակա

en: 146412
hy: Կիրենիա

en: 146617
hy: Ֆամագուստա

en: 147105
hy: Շուշի

en: 148106
hy: Ֆիզուլի

en: 148445
hy: Աստարա

en: 148619
hy: Աղդամ

en: 1486910
hy: Վորկուտա

en: 1489425
hy: Տոմսկ

en: 1496153
hy: Օմսկ

en: 1496747
hy: Նովոսիբիրսկ

en: 1503772
hy: Խանտի-Մանսիյսկ

en: 1503901
hy: Կեմերովո

en: 1508291
hy: Չելյաբինսկ

en: 1510853
hy: Բարնաուլ

en: 1511783
hy: Ալեյսկ

en: 1512236
hy: Աբական

en: 1512569
hy: Տաշքենդ

en: 1513966
hy: Գուլիստան

en: 1514019
hy: Ֆերգանա

en: 1514402
hy: Բեկաբադ

en: 1516905
hy: Թարազ

en: 1518542
hy: Տալդի Կուրգան

en: 1519922
hy: Կզըլ-Օրդա

en: 1522203
hy: Կոկչետավ

en: 1526038
hy: Աթբասար

en: 1526273
hy: Նուրսուլթան

en: 1526384
hy: Ալմաթա

en: 1527513
hy: Ուզգեն

en: 1528675
hy: Բիշկեք

en: 1529102
hy: Ուրումչի

en: 1581130
hy: Հանոյ

en: 160196
hy: Դոդոմա

en: 1609350
hy: Բանգկոկ

en: 162183
hy: Աշխաբադ

en: 1642911
hy: Ջակարտա

en: 1645457
hy: Դիլի

en: 1650357
hy: Բանդունգ

en: 1651816
hy: Աիլեու

en: 1651944
hy: Վիենտյան

en: 169389
hy: Իդլիբ

en: 169577
hy: Հոմս

en: 170063
hy: Հալեպ

en: 170654
hy: Դամասկոս

en: 170794
hy: Տէր Զօր, Դեր Զոր, Ter Zor

en: 1735161
hy: Կուալա Լումպուր

en: 173576
hy: Լաթակիա

en: 174875
hy: Կապան

en: 174895
hy: Goris

en: 174972
hy: Hats’avan

en: 174979
hy: Արտաշատ

en: 174991
hy: Արարատ

en: 1785036
hy: Չժանիե

en: 1791236
hy: Վուհու

en: 1791247
hy: Ուհան

en: 1795270
hy: Շիցզյաչժուան

en: 1797929
hy: Ցինդաո

en: 1798760
hy: Պիլիան

en: 1799962
hy: Նանկին

en: 1804651
hy: Կունմին

en: 1805733
hy: Ցզինչան

en: 1805753
hy: Ցզինան

en: 1807700
hy: Հուայբեյ

en: 1808370
hy: Հենան

en: 1808722
hy: Հեյֆեյ

en: 1809461
hy: Գույան

en: 1809858
hy: Գուանչժոու

en: 1810638
hy: Գանչժոու

en: 1810845
hy: Ֆույան

en: 1812961
hy: Դեյան

en: 1814757
hy: Չուչժոու

en: 1815286
hy: Չենդու

en: 1815577
hy: Չանշա

en: 1816234
hy: Բոչժոու

en: 1816440
hy: Բենբու

en: 1816670
hy: Պեկին

en: 1816705
hy: Բեյհայ

en: 1816971
hy: Բաոդին

en: 1817240
hy: Բային

en: 1819729
hy: Հոնկոնգ

en: 1820906
hy: Բանդար Սերի Բեգավան

en: 1821306
hy: Պնոմպեն

en: 1835848
hy: Սեուլ

en: 184745
hy: Նայրոբի

en: 1849237
hy: Ուոձու

en: 1849407
hy: Ուենոհարա

en: 1849429
hy: Ուեդա

en: 1850147
hy: Տոկիո

en: 1851368
hy: Սուվա

en: 1852003
hy: Սիոձիրի

en: 1852225
hy: Սիմոնոսեկի

en: 1853081
hy: Սակու

en: 1853564
hy: Օցուկի

en: 1854162
hy: Օմե

en: 1854186
hy: Օմատի

en: 1856367
hy: Մուսասինո

en: 1857519
hy: Մացումոտո

en: 1857871
hy: Մատիդա

en: 1857910
hy: Կիոտո

en: 1858858
hy: Կոմորո

en: 1858964
hy: Կոկուբունձի

en: 1859100
hy: Կոֆու

en: 1859171
hy: Կոբե

en: 1859307
hy: Կիտակյուսյու

en: 1859642
hy: Կավասակի

en: 1861641
hy: Ինա

en: 1861864
hy: Իիդա

en: 1862599
hy: Հինո

en: 1863418
hy: Հագի

en: 1864557
hy: Տինո

en: 1871859
hy: Փխենյան

en: 1886760
hy: Սուչժոու

en: 1907148
hy: Ֆուսա

en: 2013348
hy: Վլադիվոստոկ

en: 2017487
hy: Ռայչիխինսկ

en: 2018116
hy: Պարտիզանսկ

en: 202061
hy: Կիգալի

en: 2022890
hy: Խաբարովսկ

en: 2026609
hy: Բլագովեշչենսկ

en: 2037013
hy: Խարբին

en: 2037886
hy: Դանդուն

en: 2038180
hy: Չանչուն

en: 2038300
hy: Բենսի

en: 2038432
hy: Բաոտոու

en: 2063523
hy: Պերթ

en: 2073124
hy: Դարվին

en: 2078025
hy: Ադելաիդա

en: 2081986
hy: Պալիկիր

en: 2088122
hy: Պորտ Մորսբի

en: 2122104
hy: Կամչատկայի Պետրոպավլովսկ

en: 2123628
hy: Մագադան

en: 212730
hy: Կիսանգանի

en: 2128295
hy: Սապորո

en: 214481
hy: Կանանգա

en: 2147714
hy: Սիդնեյ

en: 2157698
hy: Միլդուրա

en: 2172517
hy: Կանբերրա

en: 2179537
hy: Վելինգտոն

en: 2193733
hy: Օկլենդ

en: 2198148
hy: Սուվա

en: 220782
hy: Թաջուրա

en: 2210247
hy: Տրիպոլի

en: 2220957
hy: Յաունդե

en: 223817
hy: Ջիբութի

en: 2240449
hy: Լուանդա

en: 2246452
hy: Սեն Լուի

en: 2253354
hy: Դակար

en: 2262912
hy: Սինտրա

en: 2267057
hy: Լիսբոնա

en: 2272147
hy: Ալկոբասա

en: 2274895
hy: Մոնրովիա

en: 2278158
hy: Բուչանան

en: 2279755
hy: Յամուսուկրո

en: 2293538
hy: Աբիջան

en: 2298890
hy: Կումասի

en: 2306104
hy: Աքրա

en: 2309527
hy: Մալաբո

en: 2314302
hy: Կինշասա

en: 232422
hy: Կամպալա

en: 2332459
hy: Լագոս

en: 2352778
hy: Աբուջա

en: 2353151
hy: Աբա

en: 2357048
hy: Ուագադուգու

en: 2365267
hy: Լոմե

en: 2374775
hy: Բիսաու

en: 2392087
hy: Պորտո Նովո

en: 2399697
hy: Լիբրեւիլ

en: 2409306
hy: Ֆրիթաուն

en: 2410763
hy: Սան Տոմե

en: 241131
hy: Վիկտորիա

en: 2413876
hy: Բանջուլ

en: 2416969
hy: Նզերեկորե

en: 2440485
hy: Նիամեյ

en: 2460596
hy: Բամակո

en: 2464470
hy: Թունիս

en: 2464915
hy: Սուս

en: 2473493
hy: Մոնաստիր

en: 248946
hy: Իրբիդ

en: 250441
hy: Ամման

en: 2506999
hy: Աննաբա

en: 2507480
hy: Ալժիր

en: 2509769
hy: Վելես Մալագա

en: 2509954
hy: Վալենսիա

en: 2510253
hy: Տոռեվիեխա

en: 2510409
hy: Տոլեդո

en: 2510911
hy: Սեւիլյա

en: 2511752
hy: Ռոխալես

en: 2512177
hy: Պուերտոլյանո

en: 2513076
hy: Օրիուելա

en: 2514169
hy: Մարբելյա

en: 2514256
hy: Մալագա

en: 2516480
hy: Իբի

en: 2518505
hy: Էլդա

en: 2519240
hy: Կորդովա

en: 2519425
hy: Սիեսա

en: 2520477
hy: Կամաս

en: 2520502
hy: Կալյոսա դե Սեգուրա

en: 2521088
hy: Բենիդորմ

en: 2521139
hy: Բենալմադենա

en: 2521590
hy: Արմիլյա

en: 2521857
hy: Ալմոնտե

en: 2521886
hy: Ալմերիա

en: 2521978
hy: Ալիկանտե

en: 2521986
hy: Ալաուրին դե լա Տոռե

en: 2522129
hy: Ալսիրա

en: 2522203
hy: Ալբորայա

en: 2523083
hy: Սիրակուզա

en: 2525083
hy: Կաստելվետրանո

en: 2525473
hy: Կալիարի

en: 2525498
hy: Բրոնտե

en: 2537881
hy: Սաֆի

en: 2538475
hy: Ռաբատ

en: 2553604
hy: Կասաբլանկա

en: 2562305
hy: Վալետա

en: 2611396
hy: Տորսհավն

en: 2614481
hy: Ռոսկիլդե

en: 2615876
hy: Օդենսե

en: 2618425
hy: Կոպենհագեն

en: 2621356
hy: Գլոստրուպ

en: 2624341
hy: Բալերուպ

en: 2624886
hy: Օլբորգ

en: 2624906
hy: Ալբերտսլուն

en: 2633274
hy: Աքուրեյրի

en: 2633352
hy: Յորք

en: 2633485
hy: Ռեքսհեմ

en: 2633563
hy: Վուսթեր

en: 2633691
hy: Վուլվերհեմպտոն

en: 2633842
hy: Վինձոր

en: 2633858
hy: Վինչեսթեր

en: 2634204
hy: Վեյբրիջ

en: 2634491
hy: Վեստ Բրոմվիչ

en: 2634853
hy: Ուոլսոլ

en: 2634910
hy: Ուեյքֆիլդ

en: 2635412
hy: Տրուրո

en: 2636132
hy: Թինմութ

en: 2636389
hy: Սուինդոն

en: 2636432
hy: Սուոնսի

en: 2636531
hy: Սանդերլենդ

en: 2636882
hy: Ստոկպորտ

en: 2636910
hy: Ստերլինգ

en: 2638077
hy: Շեֆիլդ

en: 2638664
hy: Սոլսբերի

en: 2639093
hy: Ռոտերեմ

en: 2639323
hy: Ռիպոն

en: 2639912
hy: Պրեստոն

en: 2639996
hy: Պորտսմութ

en: 2640101
hy: Պուլ

en: 2641022
hy: Օլդեմ

en: 2641430
hy: Նորթհեմփթոն

en: 2641581
hy: Նյուրի

en: 2641598
hy: Նյուպորտ

en: 2642465
hy: Միլթոն-Քինս

en: 264371
hy: Աթենք

en: 2643743
hy: Լոնդոն

en: 2644210
hy: Լիվերպուլ

en: 2644487
hy: Լինքոլն

en: 2644531
hy: Լիչֆիլդ

en: 2644688
hy: Լիդս

en: 2644972
hy: Լանքասթեր

en: 2646057
hy: Իպսուիչ

en: 2646088
hy: Ինվերնես

en: 2646458
hy: Հադերսֆիլդ

en: 2647074
hy: Հերերֆորդ

en: 2647227
hy: Հինոր

en: 2647356
hy: Հասթինգս

en: 2648404
hy: Գլոստեր

en: 2648579
hy: Գլազգո

en: 2649808
hy: Էքսետեր

en: 2650023
hy: Իլի

en: 2650225
hy: Էդինբուրգ

en: 2650628
hy: Դարհեմ

en: 2650732
hy: Դանֆրմլին

en: 2650752
hy: Դանդի

en: 2650839
hy: Դադլի

en: 2651095
hy: Դորկինգ

en: 2651347
hy: Դերբի

en: 2652618
hy: Կոլչեստր

en: 2653192
hy: Չիչեստեր

en: 2653225
hy: Չեստըրֆիլտ

en: 2653228
hy: Չեստեր

en: 2653775
hy: Կարլայլ

en: 2653822
hy: Քարդիֆ

en: 2653877
hy: Քենթերբերի

en: 2653941
hy: Քեմբրիջ

en: 2654675
hy: Բրիստոլ

en: 2654710
hy: Բրայթոն

en: 2654993
hy: Բրեդֆորդ

en: 2655237
hy: Բոլթոն

en: 2655524
hy: Բլեկբերն

en: 2655603
hy: Բիրմինգհեմ

en: 2655984
hy: Բելֆաստ

en: 2656173
hy: Բաթ

en: 2656295
hy: Բարնեթ

en: 2656397
hy: Բանգոր

en: 2656406
hy: Բանբերի

en: 2657832
hy: Աբերդին

en: 2657896
hy: Ցյուրիխ

en: 2659836
hy: Լուգանո

en: 266045
hy: Զահլե

en: 2660646
hy: Ժնեւ

en: 2661552
hy: Բեռն

en: 2661604
hy: Բազել

en: 2666199
hy: Ուփսալա

en: 266826
hy: Տրիպոլի

en: 2670781
hy: Սունդսվալ ՖԱ

en: 2673730
hy: Ստոկհոլմ

en: 268064
hy: Սայդա

en: 2701715
hy: Կարլսկուգա

en: 2715459
hy: Ֆալուն

en: 2743477
hy: Զվոլե

en: 2743493
hy: Զվայնդրեխտ

en: 2743977
hy: Զեյստ

en: 2744118
hy: Զանդամ

en: 2744248
hy: Վուրդեն

en: 2744483
hy: Վայկ բեյ Դուրստեյդե

en: 2744904
hy: Վեյսպ

en: 2745088
hy: Վախենինգեն

en: 2745154
hy: Վուխտ

en: 2745392
hy: Վլիսինգեն

en: 2745726
hy: Վեխել

en: 2745912
hy: Ուտրեխտ

en: 2745973
hy: Աուտհորն

en: 2747034
hy: Սուստ

en: 2747596
hy: Շխիդամ

en: 2748185
hy: Ռեյնեն

en: 2748413
hy: Պուրմերենդ

en: 2748729
hy: Պապենդրեխտ

en: 2750053
hy: Նեյմեյխեն

en: 2750065
hy: Նեյկերկ

en: 2750884
hy: Միդելհարնիս

en: 2751283
hy: Մաստրիխտ

en: 2751771
hy: Լեյդերդորպ

en: 2751773
hy: Լեյդեն

en: 2751808
hy: Լեյրդամ

en: 2751834
hy: Լեյկ

en: 2753106
hy: Կամպեն

en: 2753638
hy: Հորն

en: 2754064
hy: Հիլվերսում

en: 2754408
hy: Հենդրիկ-Իդո-Ամբախտ

en: 2754447
hy: Հելմոնդ

en: 2754454
hy: Հելեֆուտսլաուս

en: 2754659
hy: Հեյրհուխովարդ

en: 2754692
hy: Հեյմստեյդե

en: 2754837
hy: Հարենկարսպել

en: 2755003
hy: Հարլեմ

en: 2755420
hy: Գաուդա

en: 2755434
hy: Խորինխեմ

en: 2755464
hy: Խորլե

en: 2755633
hy: Խելդերմալսեն

en: 2755669
hy: Խեյրտրաուդենբերխ

en: 2756071
hy: Էնշխեյդե

en: 2756136
hy: Էմմեն

en: 2756253
hy: Էյնդհովեն

en: 2756342
hy: Էյրսել

en: 2756723
hy: Դոնգեն

en: 2756888
hy: Դիմեն

en: 2756987
hy: Դեյվենտեր

en: 2757220
hy: Դեն Հելդեր

en: 2757872
hy: Կուլեմբորխ

en: 2757991
hy: Կաստրիկում

en: 2758012
hy: Կապելե ան դեն Էյսել

en: 2758064
hy: Բուսում

en: 2758401
hy: Բրեդա

en: 2758460
hy: Բոքստել

en: 2758547
hy: Բոսկոպ

en: 2758598
hy: Բորնե

en: 2758998
hy: Բեյվերվեյկ

en: 2759426
hy: Բարենդրեխտ

en: 2759544
hy: Բարն

en: 2759633
hy: Ասսեն

en: 2759661
hy: Արնհեմ

en: 2759706
hy: Ապելդորն

en: 2759794
hy: Ամստերդամ

en: 2759798
hy: Ամստելվեյն

en: 2759899
hy: Ալկմար

en: 2759915
hy: Ալբլասերդամ

en: 2766824
hy: Զալցբուրգ

en: 276781
hy: Բեյ­րութ

en: 277130
hy: Բաալբեկ

en: 2772400
hy: Լինց

en: 2775220
hy: Ինսբրուք

en: 2778067
hy: Գրաց

en: 2781503
hy: Բրեգենց

en: 2783985
hy: Վաթեռլոո

en: 2790471
hy: Նամյուր

en: 2790869
hy: Մոնս

en: 2792413
hy: Լիեժ

en: 2796491
hy: Հասելտ

en: 2797114
hy: Խրիմբերխեն

en: 2797656
hy: Գենտ

en: 2798573
hy: Էյպեն

en: 2800481
hy: Շառլեռուա

en: 2800866
hy: Բրյուսել

en: 2800931
hy: Բրյուգգե

en: 2803073
hy: Արլոն

en: 2803138
hy: Անտվերպեն

en: 2803870
hy: Ցոսեն

en: 2804034
hy: Ցիրնդորֆ

en: 2805615
hy: Վյուրցբուրգ

en: 2805753
hy: Վուպերտալ

en: 2806654
hy: Վոլֆսբուրգ

en: 2806768
hy: Վոլֆրատսհաուզեն

en: 2807465
hy: Վիսմար

en: 2809346
hy: Վիսբադեն

en: 2810945
hy: Վերդեր

en: 2811204
hy: Նեքարի Վենդլինգեն

en: 2811292
hy: Վենդելշթայն

en: 281133
hy: Ղազա

en: 281184
hy: Երուսաղեմ

en: 2811909
hy: Վայսենբուրգ

en: 2812625
hy: Վայլ դեր Շտադտ

en: 2814305
hy: Վանդլից

en: 2814874
hy: Վալդկրայբուրգ

en: 2814883
hy: Վալդկիրխ

en: 2818067
hy: Ուետերսեն

en: 2818766
hy: Ունթերշլայսհայմ

en: 2819465
hy: Ունթերհախինգ

en: 2820256
hy: Ուլմ

en: 2820577
hy: Իբերլինգեն

en: 2821515
hy: Թրաունշթայն

en: 2821517
hy: Թրաունրոյթ

en: 282239
hy: Ռամալլահ

en: 2823533
hy: Տեմպլին

en: 2823567
hy: Տելթով

en: 2824801
hy: Զուլցբախ Ռոզենբերգ

en: 2826082
hy: Շտրաուսբերգ

en: 2831088
hy: Զոնտհոֆեն

en: 2831948
hy: Զինդելֆինգեն

en: 2833073
hy: Զենֆտենբերգ

en: 2833296
hy: Զելբ

en: 2834282
hy: Շվերին

en: 2836084
hy: Շրոբենհաուզեն

en: 2842647
hy: Սաարբրյուքեն

en: 2848175
hy: Ռենինգեն

en: 2850213
hy: Ռատենով

en: 2851782
hy: Պուխհայմ

en: 2852218
hy: Պրենցլաու

en: 2854386
hy: Իլմեի Պֆաֆենխոֆեն

en: 2854923
hy: Պենցբերգ

en: 2855935
hy: Օթոբրուն

en: 2857129
hy: Օրանիենբուրգ

en: 2857472
hy: Օլխինգ

en: 2861402
hy: Օբերասբախ

en: 2861632
hy: Նյուրտինգեն

en: 2861914
hy: Նյորդլինգեն

en: 2863941
hy: Նոյ Ուլմ

en: 2864053
hy: Նոյշթաթ Կոբուրգ

en: 2864549
hy: Նոյմարքթ

en: 2865376
hy: Նոյֆարն Ֆրայզինգ

en: 2866070
hy: Դանուբի Նոյբուրգ

en: 2866930
hy: Նաուեն

en: 2867714
hy: Մյունխեն

en: 2868788
hy: Մյուլակեր

en: 287286
hy: Մասկատ

en: 2873289
hy: Մարկտրեդվից

en: 2873291
hy: Մարքտոբերդորֆ

en: 2875379
hy: Լյուդվիգսֆելդե

en: 2875484
hy: Լուկենվալդե

en: 2875623
hy: Լյուբենաու

en: 2876147
hy: Մայնի Լոր

en: 2877550
hy: Լինդաու

en: 2878695
hy: Լեոնբերգ

en: 2879139
hy: Լայպցիգ

en: 2879185
hy: Լայնֆելդեն Էխտերդինգեն

en: 2880077
hy: Լաուպհայմ

en: 2880144
hy: Պեգնիցի Լաուֆ

en: 2880221
hy: Լաուհամեր

en: 2881485
hy: Լանդսհուտ

en: 2881509
hy: Լեխի Լանդսբերգ

en: 2882588
hy: Կուլմբախ

en: 2883784
hy: Կրոնախ

en: 2884509
hy: Կրեֆելդ

en: 2885732
hy: Քյոնիգս Վուստերհաուզեն

en: 2885908
hy: Քյոնիգսբրուն

en: 2886242
hy: Քյոլն

en: 2886446
hy: Կոլբերմոր

en: 2888523
hy: Կլայնմախնով

en: 2890158
hy: Քիթցինգեն

en: 2890473
hy: Կիրխհայմ ունտեր Տեկ

en: 2891122
hy: Քիլ

en: 2891834
hy: Կելհայմ

en: 2892786
hy: Կարլշթաթ

en: 2892874
hy: Կարլսֆելդ

en: 2896546
hy: Իլերթիսեն

en: 2899101
hy: Նեքարի Հորբ

en: 290030
hy: Դոհա

en: 2901588
hy: Հոհեն Նոյենդորֆ

en: 2902768
hy: Հոֆ

en: 290340
hy: Մանամա

en: 2905826
hy: Հերենբերգ

en: 2906331
hy: Հենիգսդորֆ

en: 2910831
hy: Հաննովեր

en: 2911298
hy: Համբուրգ

en: 2913537
hy: Գունցենհաուզեն

en: 2913922
hy: Գուբեն

en: 2915196
hy: Գրոսոսթհայմ

en: 2918632
hy: Գյոթինգեն

en: 2918752
hy: Գոթա

en: 2920891
hy: Գերստհոֆեն

en: 2921139
hy: Գերետսրիդ

en: 292223
hy: Դուբայի Էմիրություն

en: 2922582
hy: Գարխինգ

en: 2923507
hy: Ֆյուսեն

en: 2923625
hy: Ֆյուրսթենֆելդբրուք

en: 2924585
hy: Ֆրիդրիխսհաֆեն

en: 2924803
hy: Ֆրիդբերգ

en: 2925034
hy: Ֆրայզինգ

en: 2925080
hy: Ֆրայլասինգ

en: 2925832
hy: Ֆորսթ

en: 2925910
hy: Ֆորխհայմ

en: 2926670
hy: Ֆինսթերվալդե

en: 292672
hy: Շարժա

en: 2927930
hy: Ֆալկենզե

en: 2928810
hy: Էսսեն

en: 292913
hy: Ալ-Ային

en: 292968
hy: Աբու Դաբի

en: 2931481
hy: Էյզենհյուտենշտադտ

en: 2932924
hy: Էհինգեն

en: 2933882
hy: Էբերսվալդե

en: 293397
hy: Թել Ավիվ

en: 2934246
hy: Դյուսելդորֆ

en: 2934662
hy: Դյուլմեն

en: 2934691
hy: Դույսբուրգ

en: 2935022
hy: Դրեզդեն

en: 2936253
hy: Դոնաուվյորթ

en: 2936909
hy: Դինգոլֆինգ

en: 2936974
hy: Դանուբի Դիլինգեն

en: 2938540
hy: Դեգենդորֆ

en: 2939623
hy: Դախաու

en: 2939658
hy: Կուքսհաֆեն

en: 2939951
hy: Կոբուրգ

en: 2940383
hy: Կալվ

en: 2943408
hy: Բրուկմյուհլ

en: 2944388
hy: Բրեմեն

en: 2947444
hy: Բյոբլինգեն

en: 2947449
hy: Բոբինգեն

en: 294801
hy: Հայֆա

en: 2950096
hy: Բերնաու

en: 2950159
hy: Բերլին

en: 295277
hy: Էյլաթ

en: 2953324
hy: Բադ Տյոլց

en: 2953371
hy: Բադ Ռայխենհալ

en: 2953389
hy: Զաալեի Բադ Նոյշթաթ

en: 2953424
hy: Բադ Կիսինգեն

en: 2953504
hy: Բադեն-Բադեն

en: 2953558
hy: Բադ Այբլինգ

en: 295530
hy: Բեեր Շեւա

en: 2956093
hy: Անգերմյունդե

en: 295629
hy: Աշդոդ

en: 2958975
hy: Այխախ

en: 2960316
hy: Լյուքսեմբուրգ

en: 2964574
hy: Դուբլին

en: 2965140
hy: Կորկ

en: 296562
hy: Յոզղատ

en: 2966022
hy: Բրեյ

en: 2969958
hy: Վերդեն

en: 2972191
hy: Տուր

en: 2972315
hy: Թուլուզ

en: 2972328
hy: Տուլոն

en: 2973783
hy: Ստրասբուրգ

en: 2974678
hy: Սեւր

en: 2980291
hy: Սենտ Էտիեն

en: 298117
hy: Վան

en: 2982652
hy: Ռուան

en: 2983990
hy: Ռեն

en: 2984114
hy: Ռեյմս

en: 2986495
hy: Պուատիե

en: 2988507
hy: Փարիզ

en: 2989317
hy: Օռլեան

en: 2989460
hy: Օրանժ

en: 2990363
hy: Նիմ

en: 2990440
hy: Նիս

en: 2992166
hy: Մոնպելիե

en: 2994160
hy: Մեց

en: 2995469
hy: Մարսել

en: 2996944
hy: Լիոն

en: 299817
hy: Տարսոն

en: 2998286
hy: Լիմոժ

en: 2998324
hy: Լիլ

en: 2998975
hy: Լեւալլուա Պերե

en: 3003796
hy: Հավր

en: 3004427
hy: Կրյոզո

en: 300619
hy: Սեբաստիա

en: 3006787
hy: Լա Ռոշել

en: 300822
hy: Սղերդ

en: 3014728
hy: Գրենոբլ

en: 3021372
hy: Դիժոն

en: 3022530
hy: Կրեթեյ

en: 3024635
hy: Կլերմոն Ֆերան

en: 3026467
hy: Շարտր

en: 3026613
hy: Շառլվիլլ-Մեզյեր

en: 3027487
hy: Շալոն ան Շամպայն

en: 3028808
hy: Կանն

en: 3029162
hy: Կալե

en: 3029241
hy: Կան

en: 3031009
hy: Բուրկ ան Բրես

en: 3031582
hy: Բորդո

en: 3032213
hy: Բլոիս

en: 3033123
hy: Բեզանսոն

en: 3035681
hy: Ավինյոն

en: 3036938
hy: Առլ

en: 3037456
hy: Անթիբ

en: 3037854
hy: Ամյեն

en: 3038213
hy: Ալֆորվիլլ

en: 3038334
hy: Այաչչո

en: 3038354
hy: Էքս-ան-Պրովանս

en: 3038789
hy: Աբեվիլ

en: 304081
hy: Մուշ

en: 304797
hy: Մարդին

en: 304922
hy: Մալաթիա

en: 305268
hy: Քյոթահիա

en: 3054643
hy: Բուդապեշտ

en: 3060972
hy: Բրատիսլավա

en: 3064379
hy: Տաբոր

en: 306571
hy: Կոնիա

en: 3071961
hy: Լիբերեց

en: 3073803
hy: Կառլովի Վարի

en: 3078610
hy: Բռնո

en: 307864
hy: Քիլիս

en: 3080165
hy: Զիելոնա Գուրա

en: 3080985
hy: Զաբժե

en: 308464
hy: Մաժաք

en: 3088171
hy: Պոզնան

en: 3088825
hy: Պլոցկ

en: 3093133
hy: Լոձ

en: 3093692
hy: Լեգնիցա

en: 3094802
hy: Կրակով

en: 3095795
hy: Կոլոբժեգ

en: 309647
hy: Աղրի

en: 3096472
hy: Կատովիցե

en: 3096880
hy: Կալիշ

en: 3098201
hy: Գրիֆիցե

en: 3098722
hy: Գորժուվ-Վելկապոլսկացի

en: 3099230
hy: Գլիվիցե

en: 3099424
hy: Գդինյա

en: 3099434
hy: Գդանսկ

en: 3100946
hy: Չեստոխովա

en: 3101619
hy: Խոժուվ

en: 3104324
hy: Սարագոսա

en: 3105976
hy: Վիգո

en: 3107775
hy: Տոռելավեգա

en: 310859
hy: Մարաշ

en: 3109642
hy: Սանտիագո դե Կոմպոստելա

en: 3110627
hy: Սան Ֆերնանդո դե Էնարես

en: 3110643
hy: Սան Ֆելիու դե Գիշոլս

en: 311111
hy: Ալեքսանդրեթ

en: 3111605
hy: Ռիպոլյետ

en: 3114472
hy: Պամպլոնա

en: 311665
hy: Ցոլակերտ

en: 3117735
hy: Մադրիդ

en: 3118150
hy: Լոգրոնյո

en: 3119841
hy: Լա Կորունա

en: 3120410
hy: Իլյեսկաս

en: 3123504
hy: Էլ Էսկորիալ

en: 3124132
hy: Կուենկա

en: 3124765
hy: Կոլմենար Վիեխո

en: 3127065
hy: Կալաոռա

en: 3127461
hy: Բուրգոս

en: 3128026
hy: Բիլբաո

en: 3128760
hy: Բարսելոնա

en: 3129028
hy: Բադալոնա

en: 3129356
hy: Առոյոմոլինոս

en: 3129661
hy: Արենիս դե Մար

en: 3143244
hy: Օսլո

en: 314830
hy: Գազիանթեպ

en: 315368
hy: Կարին

en: 315373
hy: Երզնկա

en: 315808
hy: Խարբերդ

en: 3164603
hy: Վենետիկ

en: 3165185
hy: Տրիեստ

en: 316541
hy: Դիարբեքիր

en: 3165524
hy: Թուրին

en: 3168070
hy: Սան Մարինո

en: 3169070
hy: Հռոմ

en: 3169424
hy: Ռիչոնե

en: 3172287
hy: Նետունո

en: 3172394
hy: Նեապոլ

en: 3174051
hy: Մանտուա

en: 3174953
hy: Լեչե

en: 3176959
hy: Ֆլորենցիա

en: 3177337
hy: Էստե

en: 3179162
hy: Չենտո

en: 3180601
hy: Կապուա

en: 3181683
hy: Բոսկորեալե

en: 3182897
hy: Արդեա

en: 3182957
hy: Ապրիլիա

en: 3183719
hy: Վլորա

en: 3183875
hy: Տիրանա

en: 3186084
hy: Բերատ

en: 3186573
hy: Զենիցա

en: 318675
hy: Ջեյհան

en: 3186886
hy: Զագրեբ

en: 3188383
hy: Վարաժդին

en: 3190261
hy: Սպլիտ

en: 3191281
hy: Սարաեւո

en: 3192224
hy: Պուլա

en: 3193044
hy: Պոդգորիցա

en: 3194360
hy: Նովի Սադ

en: 3196359
hy: Լյուբլյանա

en: 3202641
hy: Ցետինե

en: 3203099
hy: Բուգոյնո

en: 3203982
hy: Բելովար

en: 3204186
hy: Բիելինա

en: 3204541
hy: Բանյա Լուկա

en: 321025
hy: Բաղեշ

en: 323777
hy: Անթալիա

en: 323786
hy: Անկարա

en: 3247449
hy: Աախեն

en: 325303
hy: Աֆիոն-Կարահիսար

en: 325330
hy: Ադիյաման

en: 325363
hy: Ադանա

en: 3345439
hy: Թելֆորդ

en: 3352136
hy: Վինդհուկ

en: 3361025
hy: Սթելլենբոս

en: 3369157
hy: Քեյփթաուն

en: 3374333
hy: Պրայա

en: 3378644
hy: Ջորջթաուն

en: 3382160
hy: Կայեննա

en: 3383330
hy: Պարամարիբո

en: 3385109
hy: Վիսոզա

en: 3390760
hy: Ռեսիֆի

en: 3392887
hy: Պատուս

en: 3402383
hy: Կաշիաս

en: 3402724
hy: Կարոլինա

en: 3404558
hy: Կաբեդելու

en: 3405863
hy: Բելեն

en: 3407669
hy: Անանինդեուա

en: 3407882
hy: Ալտամիրա

en: 3413829
hy: Ռեյկյավիկ

en: 3415212
hy: Կոուպավոգյուր

en: 3416706
hy: Հաբնարֆյորդյուր

en: 3421319
hy: Նուուկ

en: 3429577
hy: Ռեսիստենսիա

en: 3429652
hy: Կիլմես

en: 3429777
hy: Պուերտո Իգուասու

en: 3429886
hy: Պոսադաս

en: 3430697
hy: Մերլո

en: 3430863
hy: Մար-դել-Պլատա

en: 3430988
hy: Լուխան

en: 343300
hy: Ասմարա

en: 3433899
hy: Ֆորմոսա

en: 3435261
hy: Կոնկորդիա

en: 3435910
hy: Բուենոս Այրես

en: 3438819
hy: Կորոնել Օվյեդո

en: 3439389
hy: Ասունսյոն

en: 3439525
hy: Յանգ

en: 3439748
hy: Տրինիդադ

en: 3439781
hy: Տրեյնտա ի Տրես

en: 3440034
hy: Տակուարեմբո

en: 3440639
hy: Սան Խոսե դե Մայո

en: 3440696
hy: Սան Կարլոս

en: 3440714
hy: Սալտո

en: 3440777
hy: Ռոչա

en: 3440781
hy: Ռիվերա

en: 3441243
hy: Պայսանդու

en: 3441575
hy: Մոնտեւիդեո

en: 3441665
hy: Մինաս

en: 3441684
hy: Մերսեդես

en: 3441702
hy: Մելո

en: 3441894
hy: Մալդոնադո

en: 3442057
hy: Լաս Պեդրաս

en: 3442568
hy: Ֆրայ Բենտոս

en: 3442727
hy: Դուրասնո

en: 3442750
hy: Դոլորես

en: 3443013
hy: Կոլոնիա դել Սակրամենտո

en: 3443341
hy: Կարմելո

en: 3443758
hy: Արտիգաս

en: 3445133
hy: Վիսոզա

en: 3445596
hy: Վալենսա

en: 3445983
hy: Տուկանու

en: 3446038
hy: Տրինդադի

en: 3448439
hy: Սան Պաուլու

en: 3449720
hy: Սանտու Ամարու

en: 344979
hy: Ադիս Աբեբա

en: 3451055
hy: Ռիու Վերդի

en: 3451190
hy: Ռիո դե Ժանեյրո

en: 3451241
hy: Ռիու Բրիլիանտի

en: 3457859
hy: Մարակաժու

en: 3460087
hy: Ժարդին

en: 3460107
hy: Ժարագուա

en: 3460584
hy: Իտաունա

en: 3460738
hy: Իտապեմիրին

en: 3462022
hy: Գուասուի

en: 3462315
hy: Գովերնադոր Վալադարիս

en: 3462601
hy: Գանդու

en: 3464374
hy: Դուկի դի Կաշիաս

en: 3464975
hy: Կուրիտիբա

en: 3465769
hy: Կոնսեյսան դա Բառա

en: 3466723
hy: Կաստելու

en: 3468100
hy: Կոլդաս Նովաս

en: 3469058
hy: Բրազիլիա

en: 3469516
hy: Բոն Դեսպաշու

en: 3469932
hy: Բոա Էսպերանսա

en: 3470177
hy: Բելա Վիստա

en: 3470369
hy: Բառոզու

en: 3471683
hy: Արկուս

en: 3471848
hy: Արակրուս

en: 3472520
hy: Ալմենարա

en: 3513563
hy: Կրալենդիյկ

en: 3522507
hy: Օախակա դե Խուարես

en: 3531673
hy: Կանկուն

en: 3550598
hy: Վիկտորիա դե լաս Տունաս

en: 3553478
hy: Հավանա

en: 3570675
hy: Ֆոր դե Ֆրանս

en: 3571824
hy: Նասաու

en: 3575635
hy: Ռոզո

en: 3579732
hy: Բաս Տեր

en: 358048
hy: Դամիետա

en: 3582672
hy: Բելմոպան

en: 3583334
hy: Սանտա Անա

en: 3583361
hy: Սան Սալվադոր

en: 359796
hy: Սուեզ

en: 3600949
hy: Տեգուսիգալպա

en: 360502
hy: Լուքսոր

en: 361055
hy: Իսմայիլիա

en: 361058
hy: Ալեքսանդրիա

en: 361291
hy: Հուրգադա

en: 3617763
hy: Մանագուա

en: 3621849
hy: Սան Խոսե

en: 3622190
hy: Կեսադա

en: 3622228
hy: Պունտարենաս

en: 3622247
hy: Լիմոն

en: 3622716
hy: Նիկոյա

en: 3623076
hy: Լիբերիա

en: 3623486
hy: Էրեդիա

en: 3624370
hy: Կարտագո

en: 3624955
hy: Ալախուելա

en: 3625549
hy: Վալենսիա

en: 3632308
hy: Մերիդա

en: 363243
hy: Սարանդա

en: 3633009
hy: Մարակայբո

en: 3646738
hy: Կարակաս

en: 3652462
hy: Կիտո

en: 3658666
hy: Կուենկա

en: 3660689
hy: Ամբատո

en: 3664464
hy: Կրուզեյրու դու Սուլ

en: 3688689
hy: Բոգոտա

en: 3712076
hy: Կոլոն

en: 3718426
hy: Պորտ-օ-Պրենս

en: 377039
hy: Պորտ Սուդան

en: 3832132
hy: Սապալա

en: 3832791
hy: Վիլյա Կառլոս Պաս

en: 3832899
hy: Վիեդմա

en: 3833367
hy: Ուշուայա

en: 3835869
hy: Սանտիագո դել Էստերո

en: 3835994
hy: Սանտա Ռոսա

en: 3836564
hy: Սան Սալվադոր դե Խուխույ

en: 3836620
hy: Սան Ռամոն դե լա Նուեւա Օրան

en: 3836873
hy: Տուկուման

en: 3837056
hy: Սան Լուիս

en: 3837213
hy: Սան Խուան

en: 3837702
hy: Սան Ֆերնանդո դել Վալյե դե Կատամարկա

en: 3838233
hy: Սալտա

en: 3838583
hy: Ռոսարիո

en: 3838859
hy: Ռիո Գալյեգոս

en: 3838874
hy: Ռիո Կուարտո

en: 3839307
hy: Ռոսոն

en: 3840092
hy: Պուրետո Մադրին

en: 3841956
hy: Պարանա

en: 3843123
hy: Նեուկեն

en: 3844421
hy: Մենդոսա

en: 3848950
hy: Լա Ռիոխա

en: 3860259
hy: Կորդովա

en: 3860443
hy: Կոմորոդո Ռիվադավիա

en: 3861056
hy: Չիպոլետի

en: 3861445
hy: Չիլեսիտո

en: 3863379
hy: Կալետա Օլիվիա

en: 3868121
hy: Վինյա դել Մար

en: 3868626
hy: Վալպարաիսո

en: 3870011
hy: Տեմուկո

en: 3884373
hy: Լա Սերենա

en: 3887127
hy: Իկիկե

en: 3893894
hy: Կոնսեպսիոն

en: 3899361
hy: Արիկա

en: 3903987
hy: Սուկրե

en: 3907584
hy: Պոտոսի

en: 3909234
hy: Օրուրո

en: 3911925
hy: Լա Պաս

en: 3928128
hy: Տակնա

en: 3931276
hy: Պունո

en: 3936456
hy: Լիմա

en: 3941584
hy: Կուսկո

en: 3946083
hy: Կալյաո

en: 3979844
hy: Սակատեկաս

en: 3985606
hy: Սան Լուիս

en: 3995402
hy: Մորելիա

en: 3995465
hy: Մոնտերեյ

en: 4013708
hy: Սյուդատ Խուարես

en: 4014875
hy: Ցելայա

en: 4033936
hy: Պապեետե

en: 4035715
hy: Ավարուա

en: 4044012
hy: Հագատնա

en: 4076784
hy: Մոնտգոմերի

en: 4119403
hy: Լիթլ Ռոք

en: 4142290
hy: Դովեր

en: 415189
hy: Ադեն

en: 4160021
hy: Ջեքսոնվիլ

en: 4164138
hy: Մայամի

en: 4167147
hy: Օռլանդո

en: 4174715
hy: Թալահասի

en: 4174757
hy: Տամպա

en: 4180439
hy: Ատլանտա

en: 418863
hy: Սպահան

en: 4250542
hy: Սփրինգֆիլդ

en: 425378
hy: Բուժումբուրա

en: 4259418
hy: Ինդիանապոլիս

en: 4274277
hy: Լոուրենս

en: 4280539
hy: Տոպիկա

en: 4281730
hy: Ուիչիտո

en: 4292188
hy: Ֆրանկֆորտ

en: 4299276
hy: Լուիսվիլ

en: 4315588
hy: Բաթոն Ռուժ

en: 4335045
hy: Նոր Օռլեան

en: 433635
hy: Ռուտանա

en: 4346913
hy: Աբերդին

en: 4347242
hy: Աննապոլիս

en: 4347778
hy: Բալթիմոր

en: 4392388
hy: Ջեֆերսոն Սիթի

en: 4393217
hy: Կանզաս Սիթի

en: 4431410
hy: Ջեքսոն

en: 4460243
hy: Շառլոթ

en: 4469146
hy: Գրինսբորո

en: 4487042
hy: Ռոլի

en: 4508722
hy: Ցինցինատի

en: 4509177
hy: Կոլումբուս

en: 4544349
hy: Օկլահոմա Սիթի

en: 4560349
hy: Ֆիլադելֆիա

en: 456172
hy: Ռիգա

en: 456202
hy: Ռեզեկնե

en: 4568127
hy: Սան Խուան

en: 4575352
hy: Կոլումբիա

en: 463637
hy: Զերնոգրադ

en: 4641239
hy: Մեմֆիս

en: 4644585
hy: Նեշվիլ

en: 4671240
hy: Արլինգտոն

en: 4671654
hy: Օստին

en: 4684888
hy: Դալաս

en: 468902
hy: Յարոսլավլ

en: 4691930
hy: Ֆորտ-Ուերտ

en: 4699066
hy: Հյուստոն

en: 4717560
hy: Փարիզ

en: 4720039
hy: Պորտ-Արտուր

en: 472459
hy: Վոլոգդա

en: 4726206
hy: Սան Անտոնիո

en: 472722
hy: Վոլխով

en: 472757
hy: Վոլգոգրադ

en: 473249
hy: Վլադիկավկազ

en: 4744091
hy: Ալեքսանդրիա

en: 4781708
hy: Ռիչմոնդ

en: 479123
hy: Ուլյանովսկ

en: 4791259
hy: Վիրջինիա Բիչ

en: 479561
hy: Ուֆա

en: 480060
hy: Տվեր

en: 4801859
hy: Չարլսթոն

en: 480562
hy: Տուլա

en: 480716
hy: Տուապսե

en: 482283
hy: Տոլյատի

en: 483029
hy: Տիխորեցկ

en: 4835797
hy: Հարթֆորդ

en: 4850751
hy: Սիդար Ռեփիդս

en: 485239
hy: Սիկտիվկար

en: 4853828
hy: Դե Մոյն

en: 4862034
hy: Այովա Սիթի

en: 487495
hy: Ստեռլիտամակ

en: 4887398
hy: Չիկագո

en: 491023
hy: Սոլիկամսկ

en: 491687
hy: Սմոլենսկ

en: 4920607
hy: Գերի

en: 4930956
hy: Բոստոն

en: 4931972
hy: Քեմբրիջ

en: 4957003
hy: Օգաստա

en: 497218
hy: Սեմիկարակորսկ

en: 4975802
hy: Փորթլենդ

en: 4985180
hy: Բեյ Սիթի

en: 498677
hy: Սարատով

en: 498817
hy: Սանկտ Պետերբուրգ

en: 4990729
hy: Դետրոյթ

en: 499099
hy: Սամարա

en: 4998830
hy: Լանսինգ

en: 501175
hy: Դոնի Ռոստով

en: 5024719
hy: Դուլութ

en: 5037649
hy: Մինեապոլիս

en: 504341
hy: Պսկով

en: 5045360
hy: Սեյնթ Փոլ

en: 504831
hy: Պրոլետարսկ

en: 5072006
hy: Լինքոլն

en: 5074472
hy: Օմահա

en: 5084868
hy: Կոնկորդ

en: 5099836
hy: Ջերսի Սիթի

en: 5101798
hy: Նյուարկ

en: 5102922
hy: Փրինսթոն

en: 5105496
hy: Թրենթոն

en: 5106834
hy: Օլբանի

en: 5110629
hy: Բուֆֆալո

en: 511196
hy: Պերմ

en: 511565
hy: Պենզա

en: 5141502
hy: Թրոյ

en: 5145476
hy: Ակրոն

en: 515003
hy: Օրենբուրգ

en: 5150529
hy: Քլիվլենդ

en: 5174035
hy: Թոլեդո

en: 5192726
hy: Հարիսբուրգ

en: 522377
hy: Նեվինոմիսկ

en: 5224151
hy: Փրովիդենս

en: 523426
hy: Նարո-Ֆոմինսկ

en: 524305
hy: Մուրմանսկ

en: 524736
hy: Մոզդոկ

en: 524901
hy: Մոսկվա

en: 525162
hy: Մորոզովսկ

en: 5254962
hy: Գրին Բեյ

en: 5258393
hy: Կենոշա

en: 5261457
hy: Մեդիսոն

en: 5263045
hy: Միլուոքի

en: 526480
hy: Միներալնիե Վոդի

en: 526558
hy: Միլլերովո

en: 5304391
hy: Մեսա

en: 5306611
hy: Նոգալես

en: 530849
hy: Մալոյարոսլավեց

en: 5308655
hy: Ֆինիքս

en: 5318313
hy: Թուսոն

en: 532288
hy: Մագնիտոգորսկ

en: 5323810
hy: Անահայմ

en: 5325738
hy: Բեյկերսֆիլդ

en: 5331835
hy: Բըրբանք

en: 5332593
hy: Կալաբասաս

en: 5336269
hy: Չիքո

en: 5350937
hy: Ֆրեզնո

en: 5352423
hy: Գլենդել

en: 5359488
hy: Ինգլվուդ

en: 53654
hy: Մոգադիշո

en: 5367929
hy: Լոնգ Բիչ

en: 5368361
hy: Լոս Անջելես

en: 5374322
hy: Մոնթեբելլո

en: 5378538
hy: Օքլենդ

en: 5381396
hy: Փասադենա

en: 5389489
hy: Սակրամենտո

en: 5391791
hy: Սան Կլեմենտե

en: 5391811
hy: Սան Դիեգո

en: 5391959
hy: Սան Ֆրանցիսկո

en: 5392171
hy: Սան Խոսե

en: 5392900
hy: Սանտա Անա

en: 5417598
hy: Կոլորադո Սպրինգս

en: 5419384
hy: Դենվեր

en: 543878
hy: Կոստրոմա

en: 545277
hy: Կոնստանտինովսկ

en: 5454711
hy: Ալբուկերկե

en: 546230
hy: Կոլոմնա

en: 548114
hy: Կիսլովոդսկ

en: 548408
hy: Կիրով

en: 5490263
hy: Սանտա Ֆե

en: 5501344
hy: Քարսոն Սիթի

en: 550280
hy: Խիմկի

en: 5506956
hy: Լաս Վեգաս

en: 551487
hy: Կազան

en: 5516233
hy: Ամարիլլո

en: 5520993
hy: Էլ Պասո

en: 553287
hy: Կամիշին

en: 553915
hy: Կալուգա

en: 554234
hy: Կալինինգրադ

en: 555312
hy: Իվանովո

en: 5554072
hy: Ջունո

en: 5586437
hy: Բոյսե

en: 5656882
hy: Հելենա

en: 566532
hy: Դերբենդ

en: 5688025
hy: Բիսմարկ

en: 569696
hy: Չեբոքսարի

en: 5746545
hy: Պորտլենդ

en: 5750162
hy: Սալեմ

en: 578072
hy: Բելգորոդ

en: 5780993
hy: Սոլթ Լեյք Սիթի

en: 578155
hy: Բելայա Կալիտվա

en: 5785243
hy: Աբերդին

en: 5786899
hy: Բելինգհեմ

en: 5788054
hy: Բրեմերթոն

en: 579432
hy: Բալեզինո

en: 580054
hy: Ազով

en: 580497
hy: Աստրախան

en: 5805687
hy: Օլիմպիա

en: 5808189
hy: Ռենտոն

en: 5809844
hy: Սիեթլ

en: 5811696
hy: Սպոքեն

en: 581179
hy: Արդոն

en: 5821086
hy: Շայեն

en: 582182
hy: Անապա

en: 584717
hy: Խաչմազ

en: 584871
hy: Միր Բաշիր

en: 585187
hy: Սաբիրաբադ

en: 585221
hy: Կուբա

en: 585226
hy: Կողթ

en: 5856195
hy: Հոնոլուլու

en: 586523
hy: Գանձակ

en: 587057
hy: Պարտավ

en: 587084
hy: Բաքու

en: 587378
hy: Քաղբերդ

en: 587577
hy: Վիլյանդի

en: 5879400
hy: Անքորեջ շրջան

en: 5881576
hy: Պագո Պագո

en: 588409
hy: Տալլին

en: 588686
hy: Սիլլամյաե

en: 589165
hy: Ռակվեռե

en: 590031
hy: Նառվա

en: 590447
hy: Մաառդու

en: 591260
hy: Կոհտլա-Յեռվե

en: 5913490
hy: Կալգարի

en: 593116
hy: Վիլնյուս

en: 593672
hy: Ուտենա

en: 5946768
hy: Էդմոնտոն

en: 5969782
hy: Համիլտոն

en: 601084
hy: Ալիտուս

en: 601294
hy: Նուկուս

en: 601594
hy: Թուրքմենբաշի

en: 602150
hy: Ումեո

en: 605155
hy: Կիրունա

en: 6094817
hy: Օտտավա

en: 611717
hy: Թբիլիսի

en: 6119109
hy: Ռեջայնա

en: 612536
hy: Օզուրգեթ

en: 613273
hy: Լեբեդին

en: 613762
hy: Քոբուլեթ

en: 613988
hy: Խաշուրի

en: 6141256
hy: Սասկատուն

en: 615532
hy: Բաթում

en: 6155721
hy: Սենթ Քաթարինս

en: 615860
hy: Ախալցխա

en: 616052
hy: Երեվան

en: 616062
hy: Վաղարշապատ

en: 616194
hy: Ստեփանավան

en: 616199
hy: Սպիտակ

en: 616250
hy: Սեւան

en: 616435
hy: Masis

en: 616530
hy: Վանաձոր

en: 616599
hy: Գավառ

en: 616629
hy: Հրազդան

en: 616631
hy: Արմավիր

en: 616635
hy: Գյումրի

en: 6167865
hy: Տորոնտո

en: 616877
hy: Աշտարակ

en: 617026
hy: Abovyan

en: 6173331
hy: Վանկուվեր

en: 6174041
hy: Վիկտորիա

en: 6183235
hy: Վիննիպեգ

en: 618426
hy: Կիշինյով

en: 620127
hy: Վիտեբսկ

en: 623317
hy: Պոլոցկ

en: 625144
hy: Մինսկ

en: 6325494
hy: Քվեբեկ

en: 633679
hy: Տուրկու

en: 634963
hy: Տամպերե

en: 640999
hy: Պոռի

en: 651943
hy: Կոկկոլա

en: 6559559
hy: Կոմսոմոլսկ

en: 658225
hy: Հելսինկի

en: 660561
hy: Պորվոո

en: 66093
hy: Յասուջ

en: 664518
hy: Տուլչա

en: 665850
hy: Սուչավա

en: 675810
hy: Յասի

en: 677429
hy: Գեռլա

en: 680963
hy: Կոնստանցա

en: 681290
hy: Կլուժ-Նապոկա

en: 6822129
hy: Տամա

en: 6822146
hy: Օնոձյո

en: 682321
hy: Չերնավոդե

en: 683506
hy: Բուխարեստ

en: 686803
hy: Զվենիգորոդկա

en: 686818
hy: Զուգրես

en: 686896
hy: Զոլոչեւ

en: 686967
hy: Ժիտոմիր

en: 687196
hy: Ժյոլտիե Վոդի

en: 688373
hy: Յասինովատայա

en: 688746
hy: Վինոգրադով

en: 688860
hy: Վոզնեսենսկ

en: 689198
hy: Վոլնովախա

en: 689487
hy: Վիշնյովոե

en: 690412
hy: Վասիլկով

en: 691179
hy: Տրուսկավեց

en: 691469
hy: Տոկմակ

en: 692118
hy: Սվատովո

en: 692194
hy: Սումի

en: 692975
hy: Ստախանով

en: 6930327
hy: Սլավուտիչ

en: 693457
hy: Սմելա

en: 693468
hy: Սլովյանսկ

en: 693581
hy: Սլավուտա

en: 693615
hy: Սկվիրա

en: 693805
hy: Սիմֆերոպոլ

en: 694677
hy: Սելիդովո

en: 694792
hy: Սարնի

en: 694864
hy: Սամբոր

en: 694910
hy: Սակի

en: 695357
hy: Կուրախովո

en: 695464
hy: Ռոմնի

en: 695594
hy: Ռովնո

en: 695965
hy: Պյատիխատկի

en: 696566
hy: Պոպասնայա

en: 696643
hy: Պոլտավա

en: 696677
hy: Պոլոգի

en: 697889
hy: Պավլոգրադ

en: 698131
hy: Օվրուչ

en: 698740
hy: Օդեսա

en: 698782
hy: Օբուխով

en: 699839
hy: Նովայա Կախովկա

en: 699942
hy: Նեժին

en: 700507
hy: Նադվորնայա

en: 701075
hy: Միրգորոդ

en: 701347
hy: Մերեֆա

en: 701822
hy: Հայերեն

en: 702116
hy: Մալին

en: 702550
hy: Լվով

en: 702563
hy: Լուտուգինո

en: 702658
hy: Լուգանսկ

en: 702723
hy: Լուբնի

en: 702760
hy: Լոզովայա

en: 703448
hy: Կիեւ

en: 703656
hy: Կուպյանսկ

en: 703845
hy: Կրիվոյ Ռոգ

en: 704138
hy: Կրեմենայա

en: 704147
hy: Կրեմենչուգ

en: 704388
hy: Կրասնոգրադ

en: 704403
hy: Կրասնոդոն

en: 705135
hy: Կոնոտոպ

en: 705812
hy: Կիրովոգրադ

en: 705883
hy: Կիլիա

en: 706448
hy: Խերսոն

en: 706524
hy: Կերչ

en: 706900
hy: Կանեւ

en: 707155
hy: Կալինովկա

en: 707244
hy: Կախովկա

en: 707308
hy: Իզմայիլ

en: 707565
hy: Իրպեն

en: 707753
hy: Գորլովկա

en: 707758
hy: Գլուխով

en: 709248
hy: Ֆաստով

en: 709429
hy: Դունաեւցի

en: 709540
hy: Դուբնո

en: 709717
hy: Դոնեցկ

en: 709755
hy: Դոլինա

en: 709930
hy: Դնեպր

en: 710035
hy: Միրնոգրադ

en: 710098
hy: Դերգաչի

en: 710400
hy: Չորտկով

en: 710719
hy: Չեռնովցի

en: 710735
hy: Չեռնիգով

en: 710791
hy: Չերկասի

en: 711390
hy: Բրովարի

en: 711416
hy: Բրոդի

en: 711669
hy: Բորիսլավ

en: 711841
hy: Բոլգրադ

en: 711894
hy: Բոգոդուխով

en: 712160
hy: Բելգորոդ-Դնեստրովսկի

en: 712165
hy: Բելայա Ցերկով

en: 712423
hy: Բերեգովո

en: 712441
hy: Բերդիչեւ

en: 712587
hy: Կարասու-Բազար

en: 712861
hy: Բար

en: 712886
hy: Բալտա

en: 713122
hy: Ավդեեւկա

en: 713245
hy: Ապոստոլովո

en: 713259
hy: Անտրացիտ

en: 721472
hy: Դեբրեցեն

en: 725168
hy: Բարդեյով

en: 726050
hy: Վառնա

en: 726418
hy: Դոբրիչ

en: 726848
hy: Ստարա Զագորա

en: 727011
hy: Սոֆիա

en: 727523
hy: Ռուսե

en: 7281819
hy: Ֆուձիկավագուտիկո

en: 728193
hy: Պլովդիվ

en: 728203
hy: Պլեւեն

en: 731108
hy: Գոցե Դելչեւ

en: 731549
hy: Գաբրովո

en: 732770
hy: Բուրգաս

en: 733191
hy: Բլագոեւգրադ

en: 738648
hy: Տրապիզոն

en: 738743
hy: Եվդոկիա

en: 740264
hy: Սամսուն

en: 740483
hy: Ռիզե

en: 743952
hy: Կարս

en: 746881
hy: Կերասուն

en: 747712
hy: Ադրիանապոլիս

en: 749780
hy: Չանաքկալե

en: 750938
hy: Բաբերդ

en: 751817
hy: Արդվին

en: 751952
hy: Արդահան

en: 752015
hy: Ամասիա

en: 752850
hy: Ադաբազարը

en: 753866
hy: Զամոշչ

en: 756135
hy: Վարշավա

en: 759591
hy: Սանոկ

en: 760778
hy: Ռադոմ

en: 7626461
hy: Յարեն

en: 7647007
hy: Սան Կառլոս դե Բարիլոչե

en: 765876
hy: Լյուբլին

en: 782756
hy: Կորչա

en: 785058
hy: Վելես

en: 785082
hy: Տետովո

en: 785387
hy: Ստրուգա

en: 785842
hy: Սկոպյե

en: 786714
hy: Պրիշտինա

en: 787487
hy: Օխրիդ

en: 788886
hy: Կումանովո

en: 789541
hy: Կավադարցի

en: 790295
hy: Գոստիվար

en: 790744
hy: Գեւգելիա

en: 792680
hy: Բելգրադ

en: 802078
hy: Ալագիր

en: 88319
hy: Բենղազի

en: 890299
hy: Հարարե

en: 909137
hy: Լուսակա

en: 911148
hy: Կիտվե-Նկանա

en: 912764
hy: Կասամա

en: 921772
hy: Մորոնի

en: 927967
hy: Լիլոնգվե

en: 932505
hy: Մասերու

en: 933773
hy: Գաբորոնե

en: 934154
hy: Պորտ Լուի

en: 934985
hy: Մբաբանե

en: 940909
hy: Վելկոմ

en: 946257
hy: Ուլունդի

en: 94787
hy: Քիրքուք

en: 94824
hy: Քերբելա

en: 964137
hy: Պրետորիա

en: 98182
hy: Բաղդադ

en: 99072
hy: Մոսուլ

en: 993800
hy: Յոհաննեսբուրգ

en: AD
hy: Անդորրա

en: AD.02
hy: Կանիլո

en: AD.05
hy: Օրդինո

en: AD.06
hy: Սանթ Ժուլիա դե Լորիա

en: AD.08
hy: Էսքալդես-Էնդորգան

en: AE
hy: Արաբական Միացյալ Էմիրություններ

en: AF
hy: Աֆղանստան

en: AG
hy: Անտիգուա եւ Բարբուդա

en: AI
hy: Անգուիլա

en: AL
hy: Ալբանիա

en: AM
hy: Հայաստան

en: AM.01
hy: Aragatsotni Marz

en: AM.02
hy: Արարատի մարզ

en: AM.03
hy: Արմավիրի մարզ

en: AM.04
hy: Գեղարքունիքի մարզ

en: AM.05
hy: Կոտայքի մարզ

en: AM.06
hy: Լոռու մարզ

en: AM.07
hy: Շիրակի մարզ

en: AM.08
hy: Սյունիքի մարզ

en: AM.09
hy: Տավուշի մարզ

en: AM.10
hy: Վայոց Ձորի մարզ

en: AM.11
hy: Քաղաք Երէվան

en: AO
hy: Անգոլա

en: AQ
hy: Անտարկտիդա

en: AR
hy: Արգենտինա

en: AS
hy: Ամերիկյան Սամոա

en: AT
hy: Ավստրիա

en: AT.01
hy: Բուրգենլանդ

en: AT.02
hy: Կարինտիա

en: AT.03
hy: Ստորին Ավստրիա

en: AT.06
hy: Շտիրիա

en: AT.08
hy: Ֆորարլբերգ

en: AU
hy: Ավստրալիա

en: AU.01
hy: Ավստրալիական մայրաքաղաքային տարածք

en: AU.03
hy: Հյուսիսային տարածք

en: AW
hy: Արուբա

en: AX
hy: Ալանդյան կղզիներ

en: AZ
hy: Ադրբեջան

en: AZ.35
hy: Նախիջեվան

en: AZ.55
hy: Shushi Shrjan

en: AZ.61
hy: Ստեփանակերտ

en: BA
hy: Բոսնիա եւ Հերցեգովինա

en: BB
hy: Բարբադոս

en: BD
hy: Բանգլադեշ

en: BE
hy: Բելգիա

en: BF
hy: Բուրկինա Ֆասո

en: BG
hy: Բուլղարիա

en: BG.41
hy: Գաբրովոյի մարզ

en: BG.58
hy: Սոֆիայի մարզ

en: BH
hy: Բահրեյն

en: BI
hy: Բուրունդի

en: BJ
hy: Բենին

en: BL
hy: Սուրբ Բարդուղիմեոս

en: BM
hy: Բերմուդներ

en: BN
hy: Բրունեյ

en: BO
hy: Բոլիվիա

en: BQ
hy: Կարիբյան Նիդեռլանդներ

en: BQ.SE
hy: Սինտ Էվստատիուս

en: BR
hy: Բրազիլիա

en: BR.04
hy: Ամազոնաս

en: BR.11
hy: Մատու Գրոսու դու Սուլ

en: BR.15
hy: Մինաս Ժերաիս

en: BR.16
hy: Պարա

en: BR.20
hy: Պիաուի

en: BS
hy: Բահամյան կղզիներ

en: BT
hy: Բութան

en: BV
hy: Բուվե կղզի

en: BW
hy: Բոթսվանա

en: BY
hy: Բելառուս

en: BZ
hy: Բելիզ

en: CA
hy: Կանադա

en: CA.01
hy: Ալբերտա

en: CA.02
hy: Բրիտանական Կոլումբիա

en: CA.03
hy: Մանիտոբա

en: CA.04
hy: Նյու Բրանսուիկ

en: CA.07
hy: Նոր Շոտլանդիա

en: CA.08
hy: Օնտարիո

en: CA.09
hy: Էդուարդ արքայազնի կղզի

en: CA.11
hy: Սասկաչեւան

en: CA.12
hy: Յուկոն

en: CA.14
hy: Նունավուտ

en: CC
hy: Կոկոսյան (Քիլինգ) կղզիներ

en: CD
hy: Կոնգո (ԿԺՀ)

en: CF
hy: Կենտրոնական Աֆրիկյան Հանրապետություն

en: CG
hy: Կոնգո - Բրազավիլ

en: CH
hy: Շվեյցարիա

en: CH.GE
hy: Ժնեւ

en: CH.TI
hy: Տիչինո

en: CI
hy: Փղոսկրի Ափ

en: CK
hy: Կուկի կղզիներ

en: CL
hy: Չիլի

en: CL.12
hy: Սանտյագոյի մայրաքաղաքային տարածաշրջան

en: CM
hy: Կամերուն

en: CN
hy: Չինաստան

en: CN.26
hy: Շենսի

en: CO
hy: Կոլումբիա

en: CR
hy: Կոստա Ռիկա

en: CU
hy: Կուբա

en: CV
hy: Կաբո Վերդե

en: CW
hy: Կյուրասաո

en: CX
hy: Սուրբ Ծննդյան կղզի

en: CY
hy: Կիպրոս

en: CZ
hy: Չեխիա

en: DE
hy: Գերմանիա

en: DE.02
hy: Բավարիա

en: DE.08
hy: Ռայնլանդ Պֆալց

en: DE.10
hy: Շլեզվիգ Հոլշտայն

en: DE.11
hy: Բրանդենբուրգ

en: DE.14
hy: Սաքսոնիա-Անհալթ

en: DE.16
hy: Բեռլին

en: DJ
hy: Ջիբութի

en: DJ.04
hy: Օբոքի երկրամաս

en: DJ.05
hy: Թանջուրահ

en: DJ.06
hy: Դիխիլ

en: DK
hy: Դանիա

en: DK.18
hy: Կենտրոնական Յուտլանդիա տարածաշրջան

en: DK.20
hy: Զելանդիա տարածաշրջան

en: DK.21
hy: Հարավային Դանիա տարածաշրջան

en: DM
hy: Դոմինիկա

en: DO
hy: Դոմինիկյան Հանրապետություն

en: DZ
hy: Ալժիր

en: EC
hy: Էկվադոր

en: EE
hy: Էստոնիա

en: EE.01
hy: Հարյումաա

en: EE.02
hy: Հիյումաա

en: EE.03
hy: Իդա-Վիրումաա

en: EE.04
hy: Յարվամաա

en: EE.05
hy: Յիգեւամաա

en: EE.07
hy: Լյաենեմաա

en: EE.08
hy: Լյաենե-Վիրումաա

en: EE.11
hy: Պյարնումաա

en: EE.12
hy: Պիլվամաա

en: EE.13
hy: Ռապլամաա

en: EE.14
hy: Սաարեմաա

en: EE.18
hy: Տարտումաա

en: EE.19
hy: Վալգամաա

en: EE.20
hy: Վիլյանդիմաա

en: EE.21
hy: Վիրումաա

en: EG
hy: Եգիպտոս

en: EH
hy: Արեւմտյան Սահարա

en: ER
hy: Էրիթրեա

en: ES
hy: Իսպանիա

en: ES.27
hy: Ռիոխա

en: ES.51
hy: Անդալուսիա

en: ES.53
hy: Կանարյան կղզիներ

en: ES.54
hy: Կաստիլիա-Լա Մանչա

en: ES.57
hy: Էստրեմադուրա

en: ES.58
hy: Գալիսիա

en: ET
hy: Եթովպիա

en: FI
hy: Ֆինլանդիա

en: FJ
hy: Ֆիջի

en: FK
hy: Ֆոլքլենդյան կղզիներ

en: FM
hy: Միկրոնեզիա

en: FO
hy: Ֆարերյան կղզիներ

en: FR
hy: Ֆրանսիա

en: FR.52
hy: Լուարայի երկիր

en: FR.53
hy: Բրետան

en: GA
hy: Գաբոն

en: GB
hy: Միացյալ Թագավորություն

en: GB.ENG
hy: Անգլիա

en: GD
hy: Գրենադա

en: GE
hy: Վրաստան

en: GE.02
hy: Աբխազիա

en: GE.65
hy: Գուրիայի մարզ

en: GE.66
hy: Իմերեթի մարզ

en: GE.67
hy: Կախեթի մարզ

en: GE.68
hy: Քվեմո Քարթլիի մարզ

en: GE.69
hy: Մցխեթ-Մթիանեթ

en: GE.72
hy: Սամցխե-Ջավախք

en: GE.73
hy: Շիդա Քարթլիի մարզ

en: GF
hy: Ֆրանսիական Գվիանա

en: GG
hy: Գերնսի

en: GH
hy: Գանա

en: GI
hy: Ջիբրալթար

en: GL
hy: Գրենլանդիա

en: GL.04
hy: Կույալեք

en: GL.06
hy: Քեքատա

en: GM
hy: Գամբիա

en: GN
hy: Գվինեա

en: GP
hy: Գվադելուպա

en: GQ
hy: Հասարակածային Գվինեա

en: GR
hy: Հունաստան

en: GS
hy: Հարավային Ջորջիա եւ Հարավային Սենդվիչյան կղզիներ

en: GT
hy: Գվատեմալա

en: GU
hy: Գուամ

en: GW
hy: Գվինեա-Բիսաու

en: GY
hy: Գայանա

en: HK
hy: Հոնկոնգ

en: HM
hy: Հերդ կղզի եւ ՄակԴոնալդի կղզիներ

en: HN
hy: Հոնդուրաս

en: HR
hy: Խորվաթիա

en: HT
hy: Հայիթի

en: HU
hy: Հունգարիա

en: ID
hy: Ինդոնեզիա

en: IE
hy: Իռլանդիա

en: IE.U
hy: Օլսթեր

en: IL
hy: Իսրայել

en: IL.04
hy: Հայֆայի մարզ

en: IM
hy: Մեն կղզի

en: IN
hy: Հնդկաստան

en: IN.03
hy: Ասսամ

en: IN.13
hy: Կերալա

en: IN.28
hy: Արեւմտյան Բենգալիա

en: IN.30
hy: Արունաչալ Պրադեշ

en: IN.35
hy: Մադհյա Պրադեշ

en: IO
hy: Բրիտանական Տարածք Հնդկական Օվկիանոսում

en: IQ
hy: Իրաք

en: IR
hy: Իրան

en: IR.22
hy: Բուշեր

en: IS
hy: Իսլանդիա

en: IT
hy: Իտալիա

en: IT.01
hy: Աբրուցո

en: IT.02
hy: Բազիլիկատա

en: IT.03
hy: Կալաբրիա

en: IT.04
hy: Կամպանիա

en: IT.07
hy: Լացիո

en: IT.08
hy: Լիգուրիա

en: IT.10
hy: Մարկե

en: IT.11
hy: Մոլիզե

en: IT.12
hy: Պիեմոնտ

en: IT.13
hy: Ապուլիա

en: IT.15
hy: Սիցիլիա

en: IT.16
hy: Տոսկանա

en: IT.18
hy: Ումբրիա

en: IT.20
hy: Վենետո

en: JE
hy: Ջերսի

en: JM
hy: Ճամայկա

en: JO
hy: Հորդանան

en: JP
hy: Ճապոնիա

en: JP.03
hy: Աոմորի

en: JP.07
hy: Ֆուկուոկա

en: JP.08
hy: Ֆուկուսիմա

en: JP.16
hy: Իվատե

en: JP.24
hy: Միյագի

en: JP.25
hy: Միյաձակի

en: JP.43
hy: Վակայամա

en: JP.47
hy: Օկինավա

en: KE
hy: Քենիա

en: KG
hy: Ղրղզստան

en: KH
hy: Կամբոջա

en: KI
hy: Կիրիբատի

en: KM
hy: Կոմորյան կղզիներ

en: KN
hy: Սենթ Քիտս եւ Նեւիս

en: KP
hy: Հյուսիսային Կորեա

en: KR
hy: Հարավային Կորեա

en: KW
hy: Քուվեյթ

en: KY
hy: Կայմանյան կղզիներ

en: KZ
hy: Ղազախստան

en: LA
hy: Լաոս

en: LB
hy: Լիբանան

en: LB.06
hy: Հարավային մարզ

en: LC
hy: Սենթ Լյուսիա

en: LI
hy: Լիխտենշտեյն

en: LK
hy: Շրի Լանկա

en: LR
hy: Լիբերիա

en: LS
hy: Լեսոտո

en: LS.10
hy: Բերեա

en: LS.11
hy: Բութա Բութե

en: LT
hy: Լիտվա

en: LU
hy: Լյուքսեմբուրգ

en: LV
hy: Լատվիա

en: LV.11
hy: Ելգավա

en: LV.16
hy: Լիեպայա

en: LY
hy: Լիբիա

en: MA
hy: Մարոկկո

en: MC
hy: Մոնակո

en: MD
hy: Մոլդովա

en: ME
hy: Չեռնոգորիա

en: MF
hy: Սեն Մարտեն

en: MG
hy: Մադագասկար

en: MH
hy: Մարշալյան կղզիներ

en: MK
hy: Հյուսիսային Մակեդոնիա

en: ML
hy: Մալի

en: MM
hy: Մյանմա (Բիրմա)

en: MN
hy: Մոնղոլիա

en: MO
hy: Մակաո

en: MP
hy: Հյուսիսային Մարիանյան կղզիներ

en: MQ
hy: Մարտինիկա

en: MR
hy: Մավրիտանիա

en: MS
hy: Մոնսեռատ

en: MT
hy: Մալթա

en: MT.11
hy: Այնսիլեմ

en: MU
hy: Մավրիկիոս

en: MV
hy: Մալդիվներ

en: MW
hy: Մալավի

en: MX
hy: Մեքսիկա

en: MY
hy: Մալայզիա

en: MZ
hy: Մոզամբիկ

en: NA
hy: Նամիբիա

en: NC
hy: Նոր Կալեդոնիա

en: NE
hy: Նիգեր

en: NF
hy: Նորֆոլկ կղզի

en: NG
hy: Նիգերիա

en: NI
hy: Նիկարագուա

en: NL
hy: Նիդեռլանդներ

en: NO
hy: Նորվեգիա

en: NP
hy: Նեպալ

en: NR
hy: Նաուրու

en: NU
hy: Նիուե

en: NZ
hy: Նոր Զելանդիա

en: NZ.E7
hy: Օկլենդ

en: NZ.G2
hy: Վելինգտոն

en: OM
hy: Օման

en: PA
hy: Պանամա

en: PE
hy: Պերու

en: PF
hy: Ֆրանսիական Պոլինեզիա

en: PG
hy: Պապուա Նոր Գվինեա

en: PH
hy: Ֆիլիպիններ

en: PK
hy: Պակիստան

en: PL
hy: Լեհաստան

en: PM
hy: Սեն Պիեռ եւ Միքելոն

en: PN
hy: Պիտկեռն կղզիներ

en: PR
hy: Պուերտո Ռիկո

en: PS
hy: Պաղեստին

en: PS.GZ
hy: Գազայի հատված

en: PT
hy: Պորտուգալիա

en: PW
hy: Պալաու

en: PY
hy: Պարագվայ

en: QA
hy: Կատար

en: RE
hy: Ռեյունիոն

en: RO
hy: Ռումինիա

en: RS
hy: Սերբիա

en: RU
hy: Ռուսաստան

en: RU.17
hy: Դաղստան

en: RU.28
hy: Կարելիայի Հանրապետություն

en: RU.47
hy: Մոսկվայի մարզ

en: RW
hy: Ռուանդա

en: SA
hy: Սաուդյան Արաբիա

en: SB
hy: Սողոմոնյան կղզիներ

en: SC
hy: Սեյշելներ

en: SD
hy: Սուդան

en: SE
hy: Շվեդիա

en: SE.02
hy: Բլեքինգե

en: SE.06
hy: Հալանդ

en: SE.10
hy: Դալարնա

en: SE.14
hy: Նորբոթեն

en: SG
hy: Սինգապուր

en: SH
hy: Սուրբ Հեղինեի կղզի

en: SI
hy: Սլովենիա

en: SJ
hy: Սվալբարդ եւ Յան Մայեն

en: SK
hy: Սլովակիա

en: SL
hy: Սիեռա Լեոնե

en: SM
hy: Սան Մարինո

en: SM.02
hy: Կիեզանուովա

en: SN
hy: Սենեգալ

en: SO
hy: Սոմալի

en: SR
hy: Սուրինամ

en: SS
hy: Հարավային Սուդան

en: ST
hy: Սան Տոմե եւ Փրինսիպի

en: SV
hy: Սալվադոր

en: SX
hy: Սինտ Մարտեն

en: SY
hy: Սիրիա

en: SY.13
hy: Դամասկոսի մարզ

en: SZ
hy: Էսվատինի

en: TC
hy: Թըրքս եւ Կայկոս կղզիներ

en: TD
hy: Չադ

en: TF
hy: Ֆրանսիական Հարավային Տարածքներ

en: TG
hy: Տոգո

en: TH
hy: Թայլանդ

en: TJ
hy: Տաջիկստան

en: TK
hy: Տոկելաու

en: TL
hy: Թիմոր Լեշտի

en: TM
hy: Թուրքմենստան

en: TM.01
hy: Ահալի վելայաթ

en: TM.02
hy: Բալկանի վելայաթ

en: TM.04
hy: Լեբապի վելայաթ

en: TM.05
hy: Մարիի վելայաթ

en: TN
hy: Թունիս

en: TO
hy: Տոնգերեն

en: TR
hy: Թուրքիա

en: TR.05
hy: Ամասիայի նահանգ

en: TR.07
hy: Անթալիայի նահանգ

en: TR.08
hy: Արդվինի նահանգ

en: TR.09
hy: Այդընի նահանգ

en: TR.10
hy: Բալըքեսիրի նահանգ

en: TR.11
hy: Բիլեջիկի նահանգ

en: TR.12
hy: Բինգյոլի նահանգ

en: TR.13
hy: Բաղեշի նահանգ

en: TR.14
hy: Բոլուի նահանգ

en: TR.15
hy: Բուրդուրի նահանգ

en: TR.17
hy: Չանաքկալեի նահանգ

en: TR.19
hy: Չորում

en: TR.20
hy: Դենիզլիի նահանգ

en: TR.22
hy: Էդիրնեի նահանգ

en: TR.24
hy: Երզնկայի նահանգ

en: TR.25
hy: Կարինի նահանգ

en: TR.26
hy: Էսքիշեհիր

en: TR.28
hy: Գիրեսունի նահանգ

en: TR.31
hy: Հաթայի նահանգ

en: TR.32
hy: Մերսինի նահանգ

en: TR.33
hy: Ըսպարտայի նահանգ

en: TR.37
hy: Կաստամոնուի նահանգ

en: TR.38
hy: Մաժաքի նահանգ

en: TR.39
hy: Քըրքլարելիի նահանգ

en: TR.40
hy: Քըրշեհիր

en: TR.41
hy: Կոջաելիի նահանգ

en: TR.43
hy: Քյութահյա

en: TR.44
hy: Մալաթիայի նահանգ

en: TR.45
hy: Մանիսայի նահանգ

en: TR.46
hy: Մարաշի նահանգ

en: TR.48
hy: Մուղլայի նահանգ

en: TR.49
hy: Մուշի նահանգ

en: TR.52
hy: Օրդու

en: TR.54
hy: Սակարիայի նահանգ

en: TR.55
hy: Սամսուն

en: TR.57
hy: Սինոպ

en: TR.58
hy: Սեբաստիայի իլ

en: TR.59
hy: Թեքիրդաղի նահանգ

en: TR.61
hy: Տրապիզոն

en: TR.62
hy: Դերսիմի նահանգ

en: TR.64
hy: Ուշաքի նահանգ

en: TR.65
hy: Վանի նահանգ

en: TR.66
hy: Յոզգաթի նահանգ

en: TR.71
hy: Կոնիա

en: TR.72
hy: Մարդինի նահանգ

en: TR.74
hy: Սղերդի նահանգ

en: TR.75
hy: Աքսարայ

en: TR.76
hy: Բաթմանի նահանգ

en: TR.78
hy: Կարամանի նահանգ

en: TR.79
hy: Քըրըքկալե

en: TR.80
hy: Շըրնաքի նահանգ

en: TR.81
hy: Ադանայի նահանգ

en: TR.82
hy: Չանքըրը

en: TR.83
hy: Այնթապի նահանգ

en: TR.86
hy: Արդահանի նահանգ

en: TR.87
hy: Բարթըն

en: TR.88
hy: Ցոլակերտի նահանգ

en: TR.90
hy: Քիլիսի նահանգ

en: TR.91
hy: Օսմանիյեի նահանգ

en: TR.92
hy: Յալովայի նահանգ

en: TT
hy: Տրինիդադ եւ Տոբագո

en: TV
hy: Տուվալու

en: TW
hy: Թայվան

en: TW.03
hy: Թայբեյ

en: TZ
hy: Տանզանիա

en: UA
hy: Ուկրաինա

en: UG
hy: Ուգանդա

en: UM
hy: Արտաքին կղզիներ (ԱՄՆ)

en: UM.050
hy: Բեյքերի կղզի

en: US
hy: Միացյալ Նահանգներ

en: US.AK
hy: Ալյասկա

en: US.AL
hy: Ալաբամա

en: US.AR
hy: Արկանզաս

en: US.AZ
hy: Արիզոնա

en: US.CA
hy: Կալիֆոռնիա

en: US.CO
hy: Կոլորադո

en: US.CT
hy: Կոնեկտիկուտ

en: US.DE
hy: Դելավեր

en: US.FL
hy: Ֆլորիդա

en: US.HI
hy: Հավայի

en: US.IA
hy: Այովա

en: US.ID
hy: Այդահո

en: US.IL
hy: Իլինոյս

en: US.IN
hy: Ինդիանա

en: US.KS
hy: Կանզաս

en: US.KY
hy: Կենտուկի

en: US.LA
hy: Լուիզիանա

en: US.MA
hy: Մասսաչուսեթս

en: US.MD
hy: Մերիլենդ

en: US.ME
hy: Մեն

en: US.MI
hy: Միչիգան

en: US.MN
hy: Մինեսոտա

en: US.MO
hy: Միսսուրի

en: US.MS
hy: Միսսիսիպի

en: US.MT
hy: Մոնտանա

en: US.NC
hy: Հյուսիսային Կարոլինա

en: US.ND
hy: Հյուսիսային Դակոտա

en: US.NE
hy: Նեբրասկա

en: US.NH
hy: Նյու Հեմփշիր

en: US.NJ
hy: Նյու Ջերսի

en: US.NM
hy: Նյու Մեքսիկո

en: US.NV
hy: Նեւադա

en: US.NY
hy: Նյու Յորք

en: US.OH
hy: Օհայո

en: US.OK
hy: Օկլահոմա

en: US.OR
hy: Օրեգոն

en: US.PA
hy: Փենսիլվանիա

en: US.RI
hy: Ռոդ Այլենդ

en: US.SC
hy: Հարավային Կարոլինա

en: US.SD
hy: Հարավային Դակոտա

en: US.TN
hy: Թենեսի

en: US.TX
hy: Տեխաս

en: US.UT
hy: Յուտա

en: US.VA
hy: Վիրջինիա

en: US.VT
hy: Վերմոնտ

en: US.WA
hy: Վաշինգտոն

en: US.WI
hy: Վիսկոնսին

en: US.WV
hy: Արեւմտյան Վիրջինիա

en: US.WY
hy: Վայոմինգ

en: UY
hy: Ուրուգվայ

en: UZ
hy: Ուզբեկստան

en: VA
hy: Վատիկան

en: VC
hy: Սենթ Վինսենթ եւ Գրենադիններ

en: VE
hy: Վենեսուելա

en: VG
hy: Բրիտանական Վիրջինյան կղզիներ

en: VI
hy: ԱՄՆ Վիրջինյան կղզիներ

en: VN
hy: Վիետնամ

en: VN.20
hy: Հոշիմին

en: VU
hy: Վանուատու

en: WF
hy: Ուոլիս եւ Ֆուտունա

en: WS
hy: Սամոա

en: XK
hy: Կոսովո

en: YE
hy: Եմեն

en: YT
hy: Մայոտ

en: ZA
hy: Հարավաֆրիկյան Հանրապետություն

en: ZM
hy: Զամբիա

en: ZW
hy: Զիմբաբվե
