geonames - en to ug translation catalogue (750 entries)

en: 108410
ug: رىياد

en: 1138958
ug: كابۇل

en: 1166993
ug: راۋالپىندى

en: 1168197
ug: پېشاۋار

en: 1172451
ug: Lahor

en: 1174872
ug: كاراچى

en: 1176615
ug: ئىسلامئاباد

en: 1185241
ug: داكا

en: 1216265
ug: Semerqend

en: 1217662
ug: Buxara

en: 1248991
ug: كولومبو

en: 1252416
ug: تىمپۇ

en: 1264733
ug: Luknow

en: 1269515
ug: Jaypur

en: 1273294
ug: Déhli

en: 1275004
ug: Kalkutta

en: 1277333
ug: Bangalor

en: 1279233
ug: Exmetabad

en: 1280037
ug: Yəkən

en: 1280249
ug: Qərqən

en: 1280267
ug: Qarək

en: 1280737
ug: لاسا شەھىرى

en: 1280849
ug: قەشقەر

en: 1281019
ug: خوتەن شەھىرى

en: 1281278
ug: Elixk̩u

en: 1283240
ug: كاتماندۇ

en: 1298824
ug: Rangon

en: 146268
ug: نىكوسىيە

en: 1496747
ug: Nowosibirski

en: 1512569
ug: تاشكەنت

en: 1514019
ug: فەرغانە

en: 1514588
ug: ظةنجان

en: 1526273
ug: نۇرسۇلتان

en: 1526384
ug: ئالمۇتا

en: 1529013
ug: Ƣulja

en: 1529046
ug: Künəs

en: 1529099
ug: Xihu

en: 1529102
ug: ئۈرۈمچی

en: 1529114
ug: تۇرپان

en: 1529167
ug: Qɵqək

en: 1529195
ug: شىخەنزە شەھرى

en: 1529279
ug: Chapchal

en: 1529363
ug: كۇچا

en: 1529376
ug: كورلا شەھىرى

en: 1529401
ug: قاراماي شەھىرى

en: 1529484
ug: قۇمۇل شەھىرى

en: 1529522
ug: Dɵrbiljin

en: 1529528
ug: Maytaƣ

en: 1529531
ug: Dünxuang Shehiri

en: 1529569
ug: سانجى

en: 1529574
ug: Burchin

en: 1529641
ug: ئارال

en: 1529651
ug: ئالتاي

en: 1529660
ug: ئاقسۇ شەھىرى

en: 1538338
ug: Oymak̩

en: 1566083
ug: سايگون

en: 1581130
ug: خانوي

en: 160263
ug: دارېسسالام

en: 1609350
ug: بانگكوك

en: 162183
ug: ئاشخاباد

en: 1642911
ug: جاكارتا

en: 1645457
ug: دىلى

en: 1651944
ug: Wyéntyan

en: 1668341
ug: تەيبېي

en: 1668355
ug: Teynen shehiri

en: 1668399
ug: Teyjong shehiri

en: 1701668
ug: مانىلا

en: 170654
ug: دەمەشىق

en: 1735161
ug: كۇئالالۇمپۇر

en: 1784130
ug: Juko shehiri

en: 1784642
ug: جېنجياڭ شەھىرى

en: 1784658
ug: جېڭجۇ شەھىرى

en: 1784990
ug: جاڭجياڭ شەھىرى

en: 1785018
ug: Jyangju shehiri

en: 1785286
ug: زىبو شەھىرى

en: 1786657
ug: يىنچۈئەن شەھىرى

en: 1786764
ug: يىچاڭ شەھىرى

en: 1787093
ug: يەنتەي شەھىرى

en: 1787227
ug: Yangjo shehiri

en: 1787746
ug: يەنچېن شەھىرى

en: 1787824
ug: شۈجو شەھىرى

en: 1788852
ug: Shining shehiri

en: 1790254
ug: شياۋگەن شەھىرى

en: 1790437
ug: Juxey shehiri

en: 1790587
ug: شياڭفان شەھىرى

en: 1790630
ug: شىئەن شەھىرى

en: 1790645
ug: شيامېن شەھىرى

en: 1790923
ug: ۋۇشى شەھىرى

en: 1791247
ug: ۋۇخەن شەھىرى

en: 1791388
ug: Wénju shehiri

en: 1791673
ug: ۋېيخەي شەھىرى

en: 1792947
ug: تيەنجىن شەھىرى

en: 1793346
ug: تاڭشەن شەھىرى

en: 1793505
ug: Teyju shehiri

en: 1793511
ug: تەييۈەن شەھىرى

en: 1793743
ug: شيۇجۇ شەھىرى

en: 1795270
ug: شىجياجۇاڭ شەھىرى

en: 1795565
ug: شېنجېن شەھىرى

en: 1795855
ug: Shawshin shehiri

en: 1795940
ug: شەنتۇ شەھىرى

en: 1796236
ug: شاڭخەي

en: 1796556
ug: Senya shehiri

en: 1796663
ug: Senming shehiri

en: 1797353
ug: Chüenju shehiri

en: 1797595
ug: Chinxuangdaw shehiri

en: 1797929
ug: چىڭداۋ شەھىرى

en: 1798449
ug: Putyen shehiri

en: 1798827
ug: Tekshi choqqiliq tagh shehiri

en: 1799397
ug: نىڭبو شەھىرى

en: 1799629
ug: Nenyang shehiri

en: 1799722
ug: Nentung shehiri

en: 1799846
ug: Nenping shehiri

en: 1799869
ug: نەننىڭ شەھىرى

en: 1799962
ug: نەنجىڭ شەھىرى

en: 1800163
ug: نەنچاڭ شەھىرى

en: 1800627
ug: ميەنياڭ شەھىرى

en: 1801792
ug: لوياڭ شەھىرى

en: 1802276
ug: Longyen shehiri

en: 1804430
ug: لەنجۇ شەھىرى

en: 1804651
ug: كۈنمىڭ شەھىرى

en: 1804879
ug: Keyféng shehiri

en: 1805611
ug: جىڭمېن شەھىرى

en: 1805753
ug: جىنەن شەھىرى

en: 1805953
ug: جياشىڭ شەھىرى

en: 1806097
ug: نىڭدې شەھىرى

en: 1806776
ug: Xuyjo shehiri

en: 1807234
ug: خۇئاڭشى شەھىرى

en: 1808370
ug: Xéngyang shehiri

en: 1808722
ug: خېفېي شەھىر

en: 1808926
ug: خاڭجۇ شەھىر

en: 1808963
ug: خەندەن شەھىرى

en: 1809078
ug: Xeyko shehir

en: 1809461
ug: گۇيياڭ شەھىرى

en: 1809498
ug: گۇيلىن شەھىرى

en: 1809858
ug: گۇاڭجۇ شەھىرى

en: 1810821
ug: فۇجو شەھىرى

en: 1811103
ug: فۇشەن شەھىر

en: 1812545
ug: Dongwen shehiri

en: 1813253
ug: لىجياڭ شەھىرى

en: 1814757
ug: Chuju shehiri

en: 1814906
ug: چۇڭچىڭ شەھىرى

en: 1815286
ug: چېڭدۇ شەھىر

en: 1815456
ug: چاڭجو شەھىر

en: 1815577
ug: چاڭشا شەھىر

en: 1816080
ug: ساڭجو شەھىرى

en: 1816440
ug: بېڭبۇ شەھەرى

en: 1816670
ug: بېيجىڭ

en: 1816705
ug: بېيخەي شەھىرى

en: 1816971
ug: Bawding shehiri

en: 1817993
ug: ئەنچىڭ شەھىرى

en: 1819729
ug: شياڭگاڭ

en: 1820906
ug: باندار سەرى بەگاۋان

en: 1821306
ug: فنوم پېن

en: 1835848
ug: سېئول

en: 184745
ug: نايروبى

en: 1850147
ug: توكيو

en: 1853909
ug: ئوساكا

en: 1871859
ug: پيوڭياڭ

en: 1886760
ug: سۇجۇ شەھىرى

en: 2034937
ug: شېنياڭ شەھىرى

en: 2035265
ug: چىچىخار شەھىرى

en: 2035715
ug: مۇدەنجياڭ شەھىرى

en: 2036113
ug: لياۋياڭ شەھەر

en: 2036502
ug: جىلىن شەھىرى

en: 2036581
ug: جيامۇسى شەھىرى

en: 2036892
ug: Kökxot shehiri

en: 2037013
ug: خاربىن شەھىرى

en: 2037799
ug: داتۇڭ شەھىر

en: 2037860
ug: داچىڭ شەھىر

en: 2038180
ug: چاڭچۈن شەھىرى

en: 2038432
ug: باۋتۇ شەھىر

en: 2038632
ug: ئەنشەن شەھىرى

en: 2078025
ug: ئادېلايدې

en: 2088122
ug: مورېسبى پورتى

en: 2123628
ug: ماگادان

en: 2147714
ug: Sidnéy

en: 2158177
ug: مېلبۇرن

en: 2172517
ug: Kanbérra

en: 2174003
ug: برىسبان

en: 2179537
ug: ۋېللىنگتون

en: 2193733
ug: ئاۋكلاند

en: 2210247
ug: ترىپولى

en: 2267057
ug: لىسابون

en: 2279755
ug: يامۇسسۇكرو

en: 232422
ug: كامپالا

en: 2365267
ug: لومې

en: 2464470
ug: تۇنىس شەھىرى

en: 250441
ug: ئاممان

en: 2507480
ug: ئالجىر

en: 2509954
ug: Walénsiye

en: 2510911
ug: Séwéliye

en: 2517117
ug: گرېنادا

en: 2519240
ug: Kordowa

en: 2538475
ug: رابات

en: 2618425
ug: كوپېنھاگېن

en: 2640194
ug: Plimowt

en: 2640729
ug: Oksford

en: 2643123
ug: Manchéstér

en: 264371
ug: ئافېنا

en: 2643743
ug: لوندون

en: 2644210
ug: Liwérpol

en: 2644668
ug: Léyséstér

en: 2644688
ug: Ritis

en: 2644972
ug: Lankastér

en: 2648404
ug: Glutséstér

en: 2648579
ug: گلاسگوۋ

en: 2650225
ug: Idinburg

en: 2651347
ug: Dérbi

en: 2653941
ug: Kambrij

en: 2655603
ug: Birmin'gxam

en: 2655984
ug: Bélfast

en: 2657896
ug: سيۇرىخ

en: 2660646
ug: Jenwe

en: 2661552
ug: بېرن

en: 2673730
ug: Stokgolm

en: 2747891
ug: Rottérdam

en: 2759661
ug: Arném

en: 2759794
ug: Amstérdam

en: 2766824
ug: Saltzburg

en: 276781
ug: بېيرۇت

en: 2797656
ug: Gant

en: 2800866
ug: بريۇسسېل

en: 2803138
ug: Antwérp

en: 281184
ug: قۇدس

en: 2825297
ug: Shtutgart

en: 284315
ug: بېتلېخېم

en: 2861650
ug: Nyurnbérg

en: 2867714
ug: Myunxén

en: 287286
ug: مۇسكات

en: 2873891
ug: Man'géym

en: 2879139
ug: Léypzig

en: 2886242
ug: Kolon

en: 290030
ug: دوھا

en: 2907911
ug: Héydélbérg

en: 2910831
ug: Hanofér

en: 292223
ug: دۇبائى

en: 2925533
ug: فرانكفورت

en: 2928810
ug: Ésén

en: 293397
ug: تېلاۋىف

en: 2935022
ug: Drézdén

en: 294098
ug: نازارې

en: 2944388
ug: Brémén

en: 2945024
ug: Braunshwéyg

en: 2950159
ug: بېرلىن

en: 2960316
ug: ليۇكسېمبۇرگ شەھىرى

en: 2964574
ug: دۇبلىن

en: 2983990
ug: Rénn Shehiri

en: 2988507
ug: پارىژ

en: 2990440
ug: Nis

en: 2996944
ug: Lion

en: 2998324
ug: Lil

en: 3031582
ug: Bordo

en: 3054643
ug: Budapésht

en: 3060972
ug: براتىسلاۋا

en: 3067696
ug: پراگا

en: 3081368
ug: Wroklaw

en: 3083829
ug: Shchétsin

en: 3088171
ug: Poznan

en: 3094802
ug: Krakow

en: 3104324
ug: Saragossa

en: 3117735
ug: مادرىد

en: 3128026
ug: Bilbaw

en: 3128760
ug: Barsélona

en: 3143244
ug: ئوسلو

en: 3164603
ug: ۋېنىتسىيە

en: 3165524
ug: Turin

en: 3169070
ug: رىم

en: 3172394
ug: Naplés

en: 3173435
ug: مىلان

en: 3176959
ug: Florénsa

en: 3183875
ug: تىرانا

en: 3186886
ug: Zagréb

en: 3191281
ug: سارايېۋو

en: 3196359
ug: ليۇبليانا

en: 323786
ug: Enqere

en: 325303
ug: ئافيون قاراھىسار

en: 325330
ug: ئادىياما

en: 325363
ug: ئادانا

en: 3369157
ug: Kapétown

en: 3374333
ug: پرايا

en: 3413829
ug: رېيكياۋىك

en: 3435910
ug: Buénos Ayrés

en: 3439389
ug: ئاسۇنسىئون

en: 3441575
ug: مونتېۋىدېئو

en: 3448439
ug: San Pawlo

en: 344979
ug: ئەددىس -ئەبىبە

en: 3451190
ug: Rio dé Janéyro

en: 3464975
ug: Kuritiba

en: 3530597
ug: مېكسىكا شەھىرى

en: 3582677
ug: بېلىز شەھىرى

en: 3583361
ug: سان سالۋادور

en: 360630
ug: Kayro

en: 3617763
ug: ماناگۇئا

en: 3621849
ug: سان خوسې

en: 3646738
ug: Karakas

en: 3652462
ug: كىتو

en: 3688689
ug: Bogota

en: 3871336
ug: سانتىياگو

en: 3903987
ug: سۇكرې

en: 3936456
ug: لىما

en: 4335045
ug: Yéngi Orléan

en: 4347778
ug: Baltimor

en: 4393217
ug: Kanzas Shehiri

en: 4460243
ug: Sharlot

en: 4509177
ug: Kolumbu

en: 4544349
ug: Oklaxoma Shehiri

en: 4560349
ug: Filadélfiye

en: 456172
ug: رىگا

en: 4641239
ug: Mémfis

en: 4644585
ug: Nashwil

en: 4684888
ug: داللاس

en: 4699066
ug: Hyuston

en: 4887398
ug: Chikago

en: 4930956
ug: بوستون

en: 4990729
ug: Détroyt

en: 5037649
ug: Minnéapolis

en: 5128581
ug: Nyu York Shehiri

en: 524901
ug: موسكۋا

en: 5308655
ug: Féniks

en: 5368361
ug: لوس ئانجېلېس

en: 5389489
ug: Sakraménto

en: 5391811
ug: San Diyégo

en: 5391959
ug: San Fransisko

en: 5392171
ug: San Xosé

en: 5419384
ug: Dénwér

en: 5454711
ug: Albukwér kwé

en: 551487
ug: قازان

en: 580497
ug: Astiraxan

en: 5809844
ug: Séatl

en: 588409
ug: تاللىن

en: 5913490
ug: Kalgari

en: 5946768
ug: Édmonton

en: 6077243
ug: مونترېئال

en: 611717
ug: تبىلىسى

en: 616052
ug: يېرېۋان

en: 6167865
ug: تورونتو

en: 6173331
ug: Wankuwér

en: 6174041
ug: Wiktoriye

en: 6183235
ug: Winnipég

en: 625144
ug: مىنىسكى

en: 6325494
ug: Kwébék

en: 658225
ug: Xélsinki

en: 683506
ug: بۇخارېست

en: 6986104
ug: Jongshen shehiri

en: 703448
ug: كىيېۋ

en: 727011
ug: سوفىيە

en: 747014
ug: گەبزە

en: 750269
ug: بۇرسا

en: 756135
ug: ۋارشاۋا

en: 785842
ug: سكوپليې

en: 792680
ug: بېلگراد

en: 8400694
ug: تەيجۇ شەھىرى

en: 8521718
ug: بۆرتالا

en: 890299
ug: ھارارې

en: 909137
ug: لۇساكا

en: 94824
ug: كةربالا

en: 964137
ug: Prétoriye

en: 993800
ug: Yohannésburg

en: AD
ug: ئاندوررا

en: AE
ug: ئەرەب بىرلەشمە خەلىپىلىكى

en: AF
ug: ئافغانىستان

en: AG
ug: ئانتىگۇئا ۋە باربۇدا

en: AI
ug: ئانگۋىللا

en: AL
ug: ئالبانىيە

en: AM
ug: ئەرمېنىيە

en: AO
ug: ئانگولا

en: AQ
ug: ئانتاركتىكا

en: AR
ug: ئارگېنتىنا

en: AS
ug: ئامېرىكا ساموئا

en: AT
ug: ئاۋىستىرىيە

en: AT.06
ug: سترىيە

en: AU
ug: ئاۋسترالىيە

en: AW
ug: ئارۇبا

en: AX
ug: ئالاند ئاراللىرى

en: AZ
ug: ئەزەربەيجان

en: BA
ug: بوسىنىيە ۋە گېرتسېگوۋىنا

en: BB
ug: باربادوس

en: BD
ug: بېنگال

en: BE
ug: بېلگىيە

en: BF
ug: بۇركىنا فاسو

en: BG
ug: بۇلغارىيە

en: BH
ug: بەھرەين

en: BI
ug: بۇرۇندى

en: BJ
ug: بېنىن

en: BL
ug: ساينت بارتېلېمى

en: BM
ug: بېرمۇدا

en: BN
ug: بىرۇنېي

en: BO
ug: بولىۋىيە

en: BQ
ug: كارىب دېڭىزى گوللاندىيە

en: BR
ug: بىرازىلىيە

en: BS
ug: باھاما

en: BT
ug: بۇتان

en: BV
ug: بوۋېت ئارىلى

en: BW
ug: بوتسۋانا

en: BY
ug: بېلارۇسىيە

en: BZ
ug: بېلىز

en: CA
ug: كانادا

en: CA.01
ug: Albérta

en: CA.02
ug: Britani Kolumbiye

en: CA.03
ug: Manitoba Ölkisi

en: CA.04
ug: Yéngi Brunswik Ölkisi

en: CA.07
ug: Nowa Skotiye Ölkisi

en: CA.11
ug: Saskachéwan

en: CA.12
ug: Yukon Rayoni

en: CC
ug: كوكوس (كىلىڭ) ئاراللىرى

en: CD
ug: كونگو (ك د ج)

en: CF
ug: ئوتتۇرا ئافرىقا جۇمھۇرىيىتى

en: CG
ug: كونگو - بىراززاۋىل

en: CH
ug: شىۋېتسارىيە

en: CI
ug: كوتې دې ئىۋوئىر

en: CK
ug: كۇك ئاراللىرى

en: CL
ug: چىلى

en: CM
ug: كامېرون

en: CN
ug: جۇڭگو

en: CN.07
ug: فۇجيەن ئۆلكىسى

en: CN.12
ug: خۇبېي ئۆلكىسى

en: CN.13
ug: Xinjiang Uygur Zizhiqu

en: CN.26
ug: شېنشى ئۆلكىسى

en: CO
ug: كولومبىيە

en: CR
ug: كوستارىكا

en: CU
ug: كۇبا

en: CV
ug: يېشىل تۇمشۇق

en: CW
ug: كۇراچاۋ

en: CX
ug: مىلاد ئارىلى

en: CY
ug: سىپرۇس

en: CZ
ug: چېخ جۇمھۇرىيىتى

en: DE
ug: گېرمانىيە

en: DE.16
ug: Bérlin

en: DJ
ug: جىبۇتى

en: DK
ug: دانىيە

en: DM
ug: دومىنىكا

en: DO
ug: دومىنىكا جۇمھۇرىيىتى

en: DZ
ug: ئالجىرىيە

en: EC
ug: ئېكۋاتور

en: EE
ug: ئېستونىيە

en: EG
ug: مىسىر

en: EH
ug: غەربىي ساخارا

en: ER
ug: ئېرىترىيە

en: ES
ug: ئىسپانىيە

en: ES.51
ug: Andalusiye

en: ET
ug: ئېفىيوپىيە

en: FI
ug: فىنلاندىيە

en: FJ
ug: فىجى

en: FK
ug: فالكلاند ئاراللىرى

en: FM
ug: مىكرونېزىيە

en: FO
ug: فارو ئاراللىرى

en: FR
ug: فىرانسىيە

en: GA
ug: گابون

en: GB
ug: ئەنگلىيە

en: GD
ug: گىرېنادا

en: GE
ug: گىرۇزىيە

en: GF
ug: فىرانسىيەگە قاراشلىق گىۋىيانا

en: GG
ug: گۇرنسېي

en: GH
ug: گانا

en: GI
ug: جەبىلتارىق

en: GL
ug: گىرېنلاندىيە

en: GM
ug: گامبىيە

en: GN
ug: گىۋىنىيە

en: GP
ug: گىۋادېلۇپ

en: GQ
ug: ئېكۋاتور گىۋىنىيەسى

en: GR
ug: گىرېتسىيە

en: GS
ug: جەنۇبىي جورجىيە ۋە جەنۇبىي ساندۋىچ ئاراللىرى

en: GT
ug: گىۋاتېمالا

en: GU
ug: گۇئام

en: GW
ug: گىۋىنىيە بىسسائۇ

en: GY
ug: گىۋىيانا

en: HK
ug: شياڭگاڭ

en: HM
ug: ھېرد ئارىلى ۋە ماكدونالد ئاراللىرى

en: HN
ug: ھوندۇراس

en: HR
ug: كىرودىيە

en: HT
ug: ھايتى

en: HU
ug: ۋېنگىرىيە

en: ID
ug: ھىندونېزىيە

en: IE
ug: ئىرېلاندىيە

en: IL
ug: ئىسرائىلىيە

en: IM
ug: مان ئارىلى

en: IN
ug: ھىندىستان

en: IN.09
ug: گۇجارات

en: IO
ug: ئەنگلىيەگە قاراشلىق ھىندى ئوكيان تېررىتورىيەسى

en: IQ
ug: ئىراق

en: IR
ug: ئىران

en: IR.22
ug: بۇشەھر ۋىلايىتى

en: IS
ug: ئىسلاندىيە

en: IT
ug: ئىتالىيە

en: IT.15
ug: سىتسىلىيە

en: JE
ug: جېرسېي

en: JM
ug: يامايكا

en: JO
ug: ئىيوردانىيە

en: JP
ug: ياپونىيە

en: JP.02
ug: ئاكىتا ناھىيىسى

en: JP.03
ug: ئائومورى ناھىيىسى

en: JP.08
ug: فۇكۇشىما ناھىيىسى

en: JP.14
ug: ئىباراكى ناھىيىسى

en: JP.16
ug: ئىۋاتە ناھىيىسى

en: JP.24
ug: مىياگى ناھىيىسى

en: JP.38
ug: توچىگى ناھىيىسى

en: JP.44
ug: ياماگاتا ناھىيىسى

en: KE
ug: كېنىيە

en: KG
ug: قىرغىزىستان

en: KH
ug: كامبودژا

en: KI
ug: كىرىباتى

en: KM
ug: كومورو

en: KN
ug: ساينت كىتىس ۋە نېۋىس

en: KP
ug: چاۋشيەن

en: KR
ug: كورېيە

en: KW
ug: كۇۋەيت

en: KY
ug: كايمان ئاراللىرى

en: KZ
ug: قازاقىستان

en: LA
ug: لائوس

en: LB
ug: لىۋان

en: LC
ug: ساينت لۇسىيە

en: LI
ug: لىكتېنستېين

en: LK
ug: سىرىلانكا

en: LR
ug: لىبېرىيە

en: LS
ug: لېسوتو

en: LT
ug: لىتۋانىيە

en: LU
ug: لىيۇكسېمبۇرگ

en: LV
ug: لاتۋىيە

en: LY
ug: لىۋىيە

en: MA
ug: ماراكەش

en: MC
ug: موناكو

en: MD
ug: مولدوۋا

en: ME
ug: قارا تاغ

en: MF
ug: ساينت مارتىن

en: MG
ug: ماداغاسقار

en: MH
ug: مارشال ئاراللىرى

en: MK
ug: شىمالىي ماكېدونىيە

en: ML
ug: مالى

en: MM
ug: بىرما

en: MN
ug: موڭغۇلىيە

en: MO
ug: ئاۋمېن

en: MP
ug: شىمالىي مارىيانا ئاراللىرى

en: MQ
ug: مارتىنىكا

en: MR
ug: ماۋرىتانىيە

en: MS
ug: مونتسېررات

en: MT
ug: مالتا

en: MU
ug: ماۋرىتىيۇس

en: MV
ug: مالدىۋې

en: MW
ug: مالاۋى

en: MX
ug: مېكسىكا

en: MY
ug: مالايسىيا

en: MZ
ug: موزامبىك

en: NA
ug: نامىبىيە

en: NC
ug: يېڭى كالېدونىيە

en: NE
ug: نىگېر

en: NF
ug: نورفولك ئارىلى

en: NG
ug: نىگېرىيە

en: NI
ug: نىكاراگۇئا

en: NL
ug: گوللاندىيە

en: NO
ug: نورۋېگىيە

en: NP
ug: نېپال

en: NR
ug: ناۋرۇ

en: NU
ug: نيۇئې

en: NZ
ug: يېڭى زېلاندىيە

en: NZ.E7
ug: ئاۋكلاند

en: NZ.G2
ug: ۋېللىنگتون

en: OM
ug: ئومان

en: PA
ug: پاناما

en: PE
ug: پېرۇ

en: PF
ug: فىرانسىيەگە قاراشلىق پولىنېزىيە

en: PG
ug: پاپۇئا يېڭى گىۋىنىيەسى

en: PH
ug: فىلىپپىن

en: PK
ug: پاكىستان

en: PL
ug: پولشا

en: PM
ug: ساينت پىيېر ۋە مىكېلون ئاراللىرى

en: PN
ug: پىتكايرن ئاراللىرى

en: PR
ug: پۇئېرتو رىكو

en: PS
ug: پەلەستىن

en: PT
ug: پورتۇگالىيە

en: PW
ug: پالائۇ

en: PY
ug: پاراگۋاي

en: QA
ug: قاتار

en: RE
ug: رېيۇنىيون

en: RO
ug: رومىنىيە

en: RS
ug: سېربىيە

en: RU
ug: رۇسىيە

en: RU.17
ug: داغىستان

en: RU.28
ug: كارېلىيە

en: RU.34
ug: كومى

en: RW
ug: رىۋاندا

en: SA
ug: سەئۇدىي ئەرەبىستان

en: SB
ug: سولومون ئاراللىرى

en: SC
ug: سېيشېل

en: SD
ug: سۇدان

en: SE
ug: شىۋېتسىيە

en: SG
ug: سىنگاپور

en: SH
ug: ساينىت ھېلېنا

en: SI
ug: سىلوۋېنىيە

en: SJ
ug: سىۋالبارد ۋە يان مايېن

en: SK
ug: سىلوۋاكىيە

en: SL
ug: سېررالېئون

en: SM
ug: سان مارىنو

en: SN
ug: سېنېگال

en: SO
ug: سومالى

en: SR
ug: سۇرىنام

en: SS
ug: جەنۇبىي سۇدان

en: ST
ug: سان تومې ۋە پرىنسىپې

en: SV
ug: سالۋادور

en: SX
ug: سىنت مارتېن

en: SY
ug: سۇرىيە

en: SZ
ug: سىۋېزىلاند

en: TC
ug: تۇركس ۋە كايكوس ئاراللىرى

en: TD
ug: چاد

en: TF
ug: فىرانسىيەنىڭ جەنۇبىي زېمىنى

en: TG
ug: توگو

en: TH
ug: تايلاند

en: TJ
ug: تاجىكىستان

en: TK
ug: توكېلاۋ

en: TL
ug: شەرقىي تىمور

en: TM
ug: تۈركمەنىستان

en: TN
ug: تۇنىس

en: TO
ug: تونگا

en: TR
ug: تۈركىيە

en: TR.05
ug: ئاماسيا ۋىلايىتى

en: TR.07
ug: ئانتاليا ۋىلايىتى

en: TR.08
ug: ئارتۋىن ۋىلايىتى

en: TR.09
ug: ئايدىن ۋىلايىتى

en: TR.10
ug: بالىكەسىر ۋىلايىتى

en: TR.11
ug: بىلەجىك ۋىلايىتى

en: TR.12
ug: بىنگۆل ۋىلايىتى

en: TR.13
ug: بىتلىس ۋىلايىتى

en: TR.14
ug: بولۇ ۋىلايىتى

en: TR.15
ug: بۇردۇر ۋىلايىتى

en: TR.17
ug: چاناققالە ۋىلايىتى

en: TR.19
ug: چورۇم ۋىلايىتى

en: TR.20
ug: دېنىزلى ۋىلايىتى

en: TR.22
ug: ئەدىرنە ۋىلايىتى

en: TR.24
ug: ئەرزىنجان ۋىلايىتى

en: TR.25
ug: ئەرزۇرۇم ۋىلايىتى

en: TR.26
ug: ئەسكىشەھەر ۋىلايىتى

en: TR.28
ug: گىرەسۇن ۋىلايىتى

en: TR.31
ug: ھاتاي ۋىلايىتى

en: TR.32
ug: مەرسىن ۋىلايىتى

en: TR.33
ug: ئىسپارتا ۋىلايىتى

en: TR.37
ug: كاستامونۇ ۋىلايىتى

en: TR.38
ug: كايسەرى ۋىلايىتى

en: TR.39
ug: قىرقلارەلى ۋىلايىتى

en: TR.40
ug: قىرشەھەر ۋىلايىتى

en: TR.41
ug: كوجائەلى ۋىلايىتى

en: TR.43
ug: كۈتاھيا ۋىلايىتى

en: TR.44
ug: مالاتيا ۋىلايىتى

en: TR.45
ug: مانىسا ۋىلايىتى

en: TR.46
ug: قاھرامان ماراش ۋىلايىتى

en: TR.48
ug: مۇغلا ۋىلايىتى

en: TR.49
ug: مۇش ۋىلايىتى

en: TR.52
ug: ئوردۇ ۋىلايىتى

en: TR.54
ug: ساكاريا ۋىلايىتى

en: TR.55
ug: سامسۇن ۋىلايىتى

en: TR.57
ug: سىنوپ ۋىلايىتى

en: TR.58
ug: سىۋاس ۋىلايىتى

en: TR.59
ug: تەكىرداغ ۋىلايىتى

en: TR.61
ug: ترابزون ۋىلايىتى

en: TR.62
ug: تۇنجەلى ۋىلايىتى

en: TR.64
ug: ئۇشاق ۋىلايىتى

en: TR.65
ug: ۋان ۋىلايىتى

en: TR.66
ug: يوزگات ۋىلايىتى

en: TR.71
ug: كونيا ۋىلايىتى

en: TR.72
ug: ماردىن ۋىلايىتى

en: TR.74
ug: سىئىرت ۋىلايىتى

en: TR.75
ug: ئاقساراي ۋىلايىتى

en: TR.76
ug: باتمان ۋىلايىتى

en: TR.78
ug: قارامان ۋىلايىتى

en: TR.79
ug: قىرىققالە ۋىلايىتى

en: TR.80
ug: شىرناق ۋىلايىتى

en: TR.81
ug: ئادانا ۋىلايىتى

en: TR.82
ug: چانقىرى ۋىلايىتى

en: TR.83
ug: غازى ئانتەپ ۋىلايىتى

en: TR.86
ug: ئارداھان ۋىلايىتى

en: TR.87
ug: بارتىن ۋىلايىتى

en: TR.88
ug: ئىغدىر ۋىلايىتى

en: TR.90
ug: كىلىس ۋىلايىتى

en: TR.91
ug: ئوسمانىيە ۋىلايىتى

en: TR.92
ug: يالوۋا ۋىلايىتى

en: TT
ug: تىرىنىداد ۋە توباگو

en: TV
ug: تۇۋالۇ

en: TW
ug: تەيۋەن

en: TW.02
ug: Gawshyung

en: TW.03
ug: تەيبېي شەھىرى

en: TZ
ug: تانزانىيە

en: UA
ug: ئۇكرائىنا

en: UG
ug: ئۇگاندا

en: UM
ug: ئا ق ش تاشقى ئاراللىرى

en: US
ug: ئا ق ش

en: US.AK
ug: Alyaska Shitati

en: US.AL
ug: Alabama Shitati

en: US.AR
ug: Arkanzas Shtati

en: US.AZ
ug: Arizona Shitati

en: US.CA
ug: Kaliforniye Shitati

en: US.CO
ug: Kolorado Shitati

en: US.CT
ug: Konnéktikat Shitati

en: US.DE
ug: Délawiyer Shitati

en: US.FL
ug: Florida Shitati

en: US.HI
ug: Haway Shitati

en: US.IA
ug: Lowa Shitati

en: US.ID
ug: Aydaxo Shitati

en: US.IL
ug: Illinoyiz Shitati

en: US.IN
ug: Indiyanna Shitati

en: US.KS
ug: Kanzas Shitati

en: US.KY
ug: Kéntukki Shitati

en: US.LA
ug: Loyizanna Shitati

en: US.MA
ug: Massachuséts Shitati

en: US.MD
ug: Maryland Shitati

en: US.ME
ug: Méané Shitati

en: US.MI
ug: Michigan Shitati

en: US.MN
ug: Minnésota Shitati

en: US.MO
ug: Missori Shitati

en: US.MS
ug: Missisipi Shitati

en: US.MT
ug: Montana Shitati

en: US.NC
ug: Shimaliy Karolina Shitati

en: US.ND
ug: Shimaliy Dakota Shitati

en: US.NE
ug: Nébraska Shitati

en: US.NH
ug: Yéngi Xampishir Shitati

en: US.NJ
ug: Yéngi Jérséy Shtati

en: US.NM
ug: Yéngi Méksika Shitati

en: US.NV
ug: Néwada shitati

en: US.NY
ug: Nyuyork Shitati

en: US.OH
ug: Oxayo Shtati

en: US.OK
ug: Oklaxoma Shitati

en: US.OR
ug: Orégon Shitati

en: US.PA
ug: Pénsilwaniye Shitati

en: US.RI
ug: Rodé Arili Shitati

en: US.SC
ug: Jenubiy Karolina Shitati

en: US.SD
ug: Jenubiy Dakota Shitati

en: US.TN
ug: Ténnéssi Shitati

en: US.TX
ug: Téksas Shitati

en: US.UT
ug: Yuta Shitati

en: US.VA
ug: Wirginiye Shitati

en: US.VT
ug: Wérmont Shitati

en: US.WA
ug: Washingiton Shitati

en: US.WI
ug: Wiskonsin Shitati

en: US.WV
ug: غەربىي ۋىرگىنىيە شىتاتى

en: US.WY
ug: Wyoming Shitati

en: UY
ug: ئۇرۇگۋاي

en: UZ
ug: ئۆزبېكىستان

en: VA
ug: ۋاتىكان

en: VC
ug: ساينت ۋىنسېنت ۋە گىرېنادىنېس

en: VE
ug: ۋېنېسۇئېلا

en: VG
ug: ئەنگلىيە ۋىرگىن ئاراللىرى

en: VI
ug: ئا ق ش ۋىرگىن ئاراللىرى

en: VN
ug: ۋىيېتنام

en: VN.20
ug: سايگون

en: VU
ug: ۋانۇئاتۇ

en: WF
ug: ۋاللىس ۋە فۇتۇنا

en: WS
ug: ساموئا

en: XK
ug: كوسوۋو

en: YE
ug: يەمەن

en: YT
ug: مايوتى

en: ZA
ug: جەنۇبىي ئافرىقا

en: ZM
ug: زامبىيە

en: ZW
ug: زىمبابۋې
