geonames - en to ar translation catalogue (7596 entries)

en: 100077
ar: أبو غريب

en: 100425
ar: ينبع

en: 1006984
ar: إيست لندن

en: 1007311
ar: ديربان

en: 100926
ar: أملج

en: 101312
ar: طريف‎‎

en: 101554
ar: Tārūt

en: 101628
ar: تبوك

en: 101631
ar: طبرجل

en: 1018725
ar: بلومفونتين

en: 1019330
ar: بيشو

en: 102318
ar: سيهات

en: 102527
ar: Sakākā

en: 102585
ar: صفوى

en: 102651
ar: صبيا

en: 103035
ar: Rābigh

en: 103630
ar: نجران

en: 1040652
ar: مابوتو

en: 104515
ar: مكة المكرمة

en: 105072
ar: خميس مشيط

en: 105299
ar: جازان

en: 105343
ar: جدة

en: 1062663
ar: ماجنكا

en: 106281
ar: حائل

en: 106297
ar: حفر الباطن‎

en: 106909
ar: ضبا

en: 1069166
ar: أنتسيرابي

en: 1070940
ar: أنتاناناريفو

en: 107304
ar: بُرَيدَة

en: 107312
ar: بقيق

en: 107781
ar: الزُّلفِي

en: 107797
ar: الظهران

en: 107959
ar: الطرف

en: 107968
ar: الطائف

en: 108410
ar: الرياض

en: 108435
ar: الرس

en: 108512
ar: عرعر

en: 108617
ar: An Nimāş

en: 108648
ar: القريات

en: 108841
ar: Al ‘Ulá

en: 108918
ar: القيصومة‎‎

en: 108927
ar: القطيف

en: 109101
ar: المبرز

en: 109131
ar: المذنب

en: 109223
ar: المدينة

en: 109323
ar: الخبر

en: 109353
ar: الخرج

en: 109417
ar: Al Jumūm

en: 109435
ar: الجبيل

en: 109571
ar: Al Hufūf

en: 109878
ar: البُكَيرِيَّة

en: 109953
ar: الباحة

en: 110250
ar: ‘Afīf

en: 110314
ar: الدلم

en: 110336
ar: الدمام

en: 110619
ar: Abū ‘Arīsh

en: 110690
ar: Abhā

en: 111822
ar: يزد

en: 1120985
ar: زرنج

en: 1123004
ar: تالقان

en: 112931
ar: طهران

en: 1133616
ar: مزار شريف

en: 1135689
ar: قندوز

en: 113646
ar: تبريز

en: 113659
ar: طبس

en: 1138336
ar: قندهار

en: 1138958
ar: كابل

en: 1139715
ar: جلال آباد

en: 1140026
ar: هراة

en: 1141269
ar: غزنة

en: 114259
ar: سيرجان

en: 11428685
ar: الرُّكبان

en: 1147066
ar: برکی برک

en: 1147290
ar: بلخ

en: 1147540
ar: بغلان

en: 115019
ar: شيراز

en: 1151254
ar: فوكيت

en: 1159301
ar: زاهدان

en: 1161724
ar: تشابهار

en: 1166993
ar: راولبندي

en: 11670045
ar: سبت العلايا

en: 1167460
ar: رحيم يار خان

en: 1167528
ar: كويته

en: 1167718
ar: بونش

en: 1168197
ar: بيشاور

en: 116996
ar: ساري

en: 1172451
ar: لاهور

en: 117392
ar: سقز

en: 1174872
ar: كراتشي

en: 1176615
ar: إسلام آباد

en: 1176734
ar: حيدر آباد

en: 1177446
ar: جوادر

en: 11778484
ar: لوغنان

en: 1179400
ar: فيصل آباد

en: 118063
ar: سبزوار

en: 1185099
ar: سيلهت

en: 1185241
ar: دكا

en: 119208
ar: قم

en: 119505
ar: قزوين

en: 12042052
ar: مدينة بني ياس

en: 12042053
ar: مصفح

en: 12047416
ar: مدينة الشامخة

en: 12047417
ar: ريف الفجيرة

en: 1205733
ar: شيتاغونغ

en: 121110
ar: بیرانشهر

en: 1214026
ar: سابانغ

en: 1214520
ar: ميدان

en: 1215502
ar: باندا آتشيه

en: 1216187
ar: شهرسبز

en: 1216265
ar: سمرقند

en: 1216311
ar: قرشي

en: 1217662
ar: بخارى

en: 121801
ar: أرومية

en: 1220798
ar: بنجكنت

en: 122285
ar: نيسابور

en: 1226260
ar: ترينكومالي

en: 1228730
ar: راتنابورا

en: 1232783
ar: نوارا إليا

en: 1237980
ar: كورونيغالا

en: 1241622
ar: كاندي

en: 1242833
ar: جافنا

en: 1246294
ar: غالي

en: 124665
ar: مشهد

en: 1248991
ar: كولمبو

en: 1250161
ar: باتيكالوا

en: 1250615
ar: بادولا

en: 1251081
ar: أنورادابورا

en: 1252416
ar: تيمفو

en: 1252948
ar: ورنجل

en: 1253084
ar: فيزينجارم

en: 1253102
ar: فشاكاباتنم

en: 1253184
ar: فجاياوادا

en: 1253405
ar: وارانسي

en: 1253437
ar: فانيمبدي

en: 1253573
ar: فادودارا

en: 1253914
ar: اوجاين

en: 1254163
ar: ثيروفانانثابورام

en: 1254361
ar: تيرونلفلي

en: 1254661
ar: تاني

en: 1255634
ar: سرينغر

en: 1256237
ar: شيملا

en: 1256523
ar: شيلونغ

en: 1257629
ar: سالم

en: 1257804
ar: ساهارسا

en: 1258076
ar: روهتاك

en: 1258526
ar: رانشي

en: 1258891
ar: راجوري

en: 1258980
ar: رايبور

en: 1259005
ar: رايجاره

en: 1259166
ar: بورنيا

en: 1259229
ar: بونه

en: 1259251
ar: بلواما

en: 1259395
ar: بوربندر

en: 1259896
ar: بيرمبالور

en: 1260086
ar: باتنا

en: 1260637
ar: بالوال

en: 1261481
ar: دلهي الجديدة

en: 1261529
ar: نيلور

en: 1262067
ar: نالجوندا

en: 1262180
ar: ناغبور

en: 1262321
ar: مايسور

en: 1263214
ar: ميروت

en: 1263230
ar: ميداك

en: 1263780
ar: مانغلور

en: 1264154
ar: مالابورام

en: 1264521
ar: مادوراي

en: 1264527
ar: تشيناي

en: 1264733
ar: لكهنؤ

en: 1264976
ar: لياه

en: 1265491
ar: کرنول

en: 1265734
ar: كولغام

en: 1267076
ar: خامام

en: 1267486
ar: كاثوا

en: 1267648
ar: كرور

en: 1267669
ar: كرتاربور

en: 1268011
ar: قنوج

en: 1268159
ar: كانشيبورم

en: 1268593
ar: كيتهال

en: 1268865
ar: جودبور

en: 1269042
ar: جاهجار

en: 1269126
ar: जावद

en: 1269135
ar: جونفور

en: 1269300
ar: جمشيدبور

en: 1269395
ar: جالنا

en: 1269515
ar: جايبور

en: 1269633
ar: جبلبور

en: 1269743
ar: إندور

en: 1269843
ar: حیدر آباد

en: 1270642
ar: جورجاون

en: 1270668
ar: غنتور

en: 1270752
ar: كلبركة

en: 1271476
ar: جواهاتي

en: 1272181
ar: دورج

en: 1272237
ar: دومكا

en: 1272648
ar: ديبروجاره

en: 1272979
ar: دنباد

en: 127319
ar: المحمرة

en: 1273241
ar: دوغار

en: 1273294
ar: دلهي

en: 1273491
ar: داربهانجا

en: 1273865
ar: كويمباتور

en: 1275004
ar: كلكتا

en: 1275339
ar: مومباي

en: 1275841
ar: بوبال

en: 1276609
ar: بجساراي

en: 1277333
ar: بنغالور

en: 1278094
ar: أيوديا

en: 1278149
ar: أورنك آباد

en: 1278446
ar: أراريا

en: 1278667
ar: أنانتناج

en: 1278710
ar: أمريتسار

en: 1279159
ar: أجمير

en: 1279228
ar: أحمد نغر

en: 1279233
ar: أحمد آباد

en: 1280737
ar: لاسا

en: 1280849
ar: كاشغر

en: 128226
ar: كرمانشاه

en: 128234
ar: كرمان

en: 1282601
ar: تورسونزاده

en: 1282898
ar: بوخارا

en: 1283240
ar: كاتماندو

en: 1283581
ar: برغنج

en: 1283582
ar: بيراتنغر

en: 1298824
ar: يانغون

en: 1311874
ar: ماندالاي

en: 1336135
ar: خولنا

en: 137436
ar: دره شهر

en: 141349
ar: بردسكن

en: 141681
ar: بندر عباس

en: 141736
ar: بم

en: 144448
ar: الأهواز

en: 144616
ar: أهر

en: 145459
ar: عبادان

en: 146268
ar: نيقوسيا

en: 146384
ar: ليماسول

en: 146400
ar: لارنكا

en: 146412
ar: غرنة

en: 146617
ar: فاماغوستا

en: 146970
ar: خانكندي

en: 1485357
ar: زافودوكوفسك

en: 1485439
ar: زارينسك

en: 1486039
ar: يمنجلنسك

en: 148619
ar: آغدام

en: 1486910
ar: فوركوتا

en: 1487277
ar: فيرخنيايا سالدا

en: 1487281
ar: فيرخنيايا بيشما

en: 148730
ar: مدينة زنجبار

en: 1487882
ar: أوجور

en: 1488253
ar: زيلينوغورسك

en: 1488754
ar: تيومين

en: 1488933
ar: تورينسك

en: 1489246
ar: ترويتسك

en: 1489425
ar: تومسك

en: 1489962
ar: تافدا

en: 1490003
ar: تاتارسك

en: 1490085
ar: تاركو-سال

en: 1490140
ar: تارا

en: 1490281
ar: تاليتسا

en: 1490624
ar: سورغوت

en: 1491159
ar: سريدنورالسك

en: 1491291
ar: سوسنوفوبورسك

en: 1491706
ar: سلافغورود

en: 1491999
ar: شوميخا

en: 1492401
ar: شاريبوفو

en: 1492517
ar: شادرينسك

en: 1492663
ar: سيروف

en: 1493197
ar: سالخارد

en: 1493467
ar: روبتسوفسك

en: 1494907
ar: بلاست

en: 1495974
ar: أوسينيكي

en: 149606
ar: تنجا

en: 1496153
ar: أومسك

en: 1496747
ar: نوفوسيبيرسك

en: 1496990
ar: نوفوكوزنتسك

en: 1497337
ar: نوريلسك

en: 1497543
ar: نيجنفارتوفسك

en: 1497549
ar: نيجنيوديسك

en: 1497951
ar: نازاروفو

en: 1498087
ar: ناديم

en: 1498129
ar: ميسكي

en: 1498693
ar: مينوسينسك

en: 1498894
ar: مياس

en: 1498920
ar: ميجدوريتشينسك

en: 1499053
ar: ميجون

en: 1499350
ar: ماريانسك

en: 1500607
ar: لسوسيبيرسك

en: 1500665
ar: لنينسك-كوزنتسكي

en: 1500933
ar: لابيتنانغي

en: 1500973
ar: كيزيل

en: 1501141
ar: كويبشيف

en: 1501255
ar: كورتامايش

en: 1501321
ar: كورغان

en: 1503037
ar: كودينسك

en: 1503335
ar: كيروفغراد

en: 1503772
ar: خانتي-مانسييسك

en: 1503901
ar: كيميروفو

en: 1504251
ar: كاسلي

en: 1504317
ar: كارتالي

en: 1504343
ar: كاربينسك

en: 1504489
ar: كاراسوك

en: 1504636
ar: كاراباش

en: 1504682
ar: كانسك

en: 1504769
ar: كاميشلوف

en: 1505074
ar: كالاتشينسك

en: 1505429
ar: إيسكيتيم

en: 1505453
ar: إيشيم

en: 1505526
ar: إيربيت

en: 1507116
ar: دودينكا

en: 1507379
ar: ديفنوغورسك

en: 1508291
ar: تشيليابنسك

en: 1508943
ar: بورودينو

en: 1509852
ar: بوغوتول

en: 1510350
ar: بيردسك

en: 1510469
ar: بيلوفو

en: 1510853
ar: بارناول

en: 1510916
ar: بارابينسك

en: 1511309
ar: أسينو

en: 1511330
ar: أسبيست

en: 1511466
ar: أراميل

en: 1511783
ar: أليسك

en: 1512165
ar: أتشينسك

en: 1512205
ar: أبازا

en: 1512236
ar: أباكان

en: 1512569
ar: طشقند

en: 1513131
ar: نواوي

en: 1513157
ar: نمنكان

en: 1513604
ar: خيوة

en: 1513886
ar: جيزك

en: 1513966
ar: گولستان

en: 1514019
ar: فرغانة

en: 1514896
ar: اسفرة

en: 1516905
ar: طراز

en: 1518262
ar: تميرتاو

en: 1518542
ar: تالديكورغان

en: 1518980
ar: شيمكنت

en: 1519422
ar: سيماي

en: 1519922
ar: كيزيلوردا

en: 1519928
ar: كوستناي

en: 1520172
ar: بتروبافل

en: 1520240
ar: بافلودار

en: 1521368
ar: بايكونور

en: 1521370
ar: ريدر

en: 1522203
ar: كوكشيتو

en: 152224
ar: موانزا

en: 1522751
ar: كنتاو

en: 1526168
ar: أريس

en: 1526193
ar: أركاليك

en: 1526273
ar: نور سلطان

en: 1526384
ar: ألماتي

en: 1527199
ar: توكموك

en: 1527534
ar: أوش

en: 1528675
ar: بيشكك

en: 1529102
ar: أورومتشي

en: 1529531
ar: دونهوانغ

en: 1529660
ar: أقسو

en: 153220
ar: موروغورو

en: 1536289
ar: سنجينسك

en: 1537939
ar: ستيبنوغورسك

en: 1540356
ar: رادوجني

en: 1540711
ar: ميورافلنكو

en: 154380
ar: مبيا

en: 1562798
ar: فينه

en: 1566083
ar: مدينة هو تشي مينه

en: 1572151
ar: نها ترانج

en: 157738
ar: كيغوما

en: 1580541
ar: هوي أن

en: 1581130
ar: هانوي

en: 1581298
ar: هايفونغ

en: 1586360
ar: كام فا

en: 159071
ar: إيرينغا

en: 160196
ar: دودوما

en: 160263
ar: دار السلام

en: 1605239
ar: ودون تاني

en: 1605245
ar: أوبون راتشاثاني

en: 1606147
ar: سونجخلا

en: 1607978
ar: فطاني

en: 1608529
ar: ناخون راتشاسيما

en: 1608534
ar: ناخون باتوم

en: 1609350
ar: بانكوك

en: 160961
ar: بوكوبا

en: 1610780
ar: هات ياي

en: 1611453
ar: بوريرام

en: 161290
ar: باجامويو

en: 1621177
ar: يوجياكرتا

en: 162183
ar: عشق آباد

en: 1624494
ar: تيغال

en: 1624725
ar: تاراكان

en: 1624863
ar: تانجونغ

en: 1625812
ar: سوراكارتا

en: 1625822
ar: سورابايا

en: 162627
ar: يبرود

en: 1627896
ar: سيمارانج

en: 1629001
ar: ساماريندا

en: 1630789
ar: بونتياناك

en: 163270
ar: طيبة الامام

en: 1633070
ar: باليمبانج

en: 1633419
ar: بادانغ

en: 163345
ar: طرطوس

en: 163476
ar: تل رفعت

en: 163533
ar: تل كلخ

en: 1635882
ar: ماتارام

en: 1636308
ar: مانوكواري

en: 1636722
ar: مالانغ

en: 163779
ar: تلبيسة

en: 163806
ar: طفس

en: 163808
ar: تدمر

en: 163811
ar: Tādif

en: 163915
ar: Şūrān

en: 164025
ar: سبيخان

en: 1640660
ar: كديري

en: 1642858
ar: جامبي

en: 1642911
ar: جاكارتا

en: 164328
ar: شيخ مسكين

en: 1645457
ar: ديلي

en: 1646170
ar: سيريبون

en: 164816
ar: سراقب

en: 1648473
ar: بوكور

en: 164898
ar: سلقين

en: 1649150
ar: بنجكولو

en: 1649378
ar: بيكاسي

en: 164947
ar: سلمية

en: 1650357
ar: باندونج

en: 165060
ar: Şāfītā

en: 1651531
ar: أمبون

en: 1651944
ar: فيينتيان

en: 1654379
ar: باكسي

en: 1655559
ar: لوانغ برابانغ

en: 165929
ar: قطنا

en: 165997
ar: Qāsim

en: 166111
ar: قارة

en: 166331
ar: نبل

en: 1668355
ar: تاينان

en: 1668399
ar: تاي شانغ

en: 167046
ar: مصياف

en: 1672228
ar: ماغونغ

en: 167357
ar: منبج

en: 1675151
ar: سين شو

en: 167605
ar: معرة مصرين

en: 1678228
ar: كي لنغ

en: 168325
ar: خان شيخون

en: 1684712
ar: تاكلوبان

en: 168620
ar: كفر زيتة

en: 168629
ar: كفر تخاريم

en: 168661
ar: كفر نبل

en: 168668
ar: كفر لاها

en: 169023
ar: جسر الشغور

en: 169113
ar: جيرود

en: 169179
ar: جرابلس

en: 1692685
ar: بورتوبرنسس

en: 169304
ar: جبلة

en: 169372
ar: ‘Irbīn

en: 169375
ar: انخل

en: 169389
ar: إدلب

en: 169577
ar: حمص

en: 169897
ar: Ḩiristā

en: 170017
ar: حماة

en: 170044
ar: حلفايا

en: 170063
ar: حلب

en: 1701668
ar: مانيلا

en: 170592
ar: Dūmā

en: 170654
ar: دمشق

en: 170785
ar: دير حافر

en: 170794
ar: دير الزور

en: 170887
ar: الدرباسية

en: 170892
ar: داريّا

en: 170905
ar: درعا

en: 171451
ar: بنش

en: 1715348
ar: دافاو

en: 171694
ar: باتبو

en: 171830
ar: Bāniyās

en: 172059
ar: الزبداني

en: 172082
ar: A‘zāz

en: 172256
ar: عين العرب

en: 172349
ar: التل

en: 172374
ar: ثورة

en: 172408
ar: السويداء

en: 172469
ar: الصنمين

en: 172503
ar: السفيرة

en: 1728772
ar: جزيرة بيز

en: 172946
ar: الرستن

en: 172955
ar: الرقة

en: 173193
ar: النبك

en: 1732752
ar: جوهر بهرو

en: 1732903
ar: شاه عالم

en: 1732905
ar: كلانج

en: 173312
ar: القطيفة

en: 173322
ar: القصير

en: 173334
ar: القنيطرة

en: 173361
ar: القريتين

en: 1734052
ar: سانداكان

en: 1734634
ar: ايبوه

en: 1734705
ar: كوالا ترنغانو

en: 173480
ar: ميادين

en: 1735106
ar: جورج تون

en: 1735158
ar: بيتالينغ جايا

en: 1735161
ar: كوالالمبور

en: 1735227
ar: كوانتان

en: 1735634
ar: كوتشينغ

en: 173576
ar: لاذقية

en: 1735902
ar: سيبو

en: 173598
ar: الكسوة

en: 1736278
ar: كانجار

en: 1736309
ar: ألور ستار

en: 1736376
ar: كوتا بهارو

en: 1737486
ar: بينتولو

en: 1738050
ar: ميري

en: 173811
ar: الحسكة

en: 173819
ar: الحراك

en: 174018
ar: Al Bāb

en: 174186
ar: ‘Afrīn

en: 174259
ar: Ad Dānā

en: 174448
ar: البو كمال

en: 174506
ar: هجين

en: 174979
ar: أرتاشات

en: 174991
ar: أرارات

en: 1783745
ar: زيجونج

en: 1783934
ar: شانغكيو

en: 1784130
ar: زهوكو

en: 1784658
ar: تشنغتشو

en: 1785286
ar: زيبو

en: 1785294
ar: انيانغ

en: 1786657
ar: مدينة ينشوان

en: 1787227
ar: يانغتشو

en: 1787765
ar: يانان

en: 1788534
ar: شينيانج

en: 1788852
ar: شينينغ

en: 1790437
ar: زوهاي

en: 1790645
ar: شيامن

en: 1790923
ar: ووشي

en: 1791247
ar: ووهان

en: 1791388
ar: ونتشو

en: 1792947
ar: تيانجين

en: 1793511
ar: تاي يوان

en: 1793700
ar: تايشان

en: 1795270
ar: شيجياتشوانغ

en: 1795565
ar: شينزين

en: 1795855
ar: شاوكسينج

en: 1795940
ar: شانتو

en: 1796236
ar: شانغهاي

en: 1796556
ar: سانيا

en: 1797264
ar: كو زهو

en: 1797333
ar: تشيوفو

en: 1797353
ar: تشوانتشو

en: 1797595
ar: تشنهوانغداو

en: 1797929
ar: تشينغداو

en: 1799397
ar: نينغبو

en: 1799869
ar: نانينغ

en: 1799962
ar: نانجينغ

en: 1800163
ar: نانتشانغ

en: 1801792
ar: لويانغ

en: 1802276
ar: لونغيان

en: 1803245
ar: ليشوي

en: 1804430
ar: لانتشو

en: 1804651
ar: كونمينغ

en: 1804879
ar: كايفنغ

en: 1805528
ar: جينهوا

en: 1805753
ar: جينان

en: 1808722
ar: خفي

en: 1808926
ar: هانغتشو

en: 1809078
ar: هايكو

en: 1809461
ar: غوييانغ

en: 1809858
ar: غوانزو

en: 1810821
ar: فوزهو

en: 1811103
ar: فوشان

en: 1812545
ar: دونغقوان

en: 1813171
ar: زانغجياجي

en: 1813253
ar: ليجيانج

en: 1814087
ar: داليان

en: 1814906
ar: تشونغتشينغ

en: 1815286
ar: تشنغدو

en: 1815577
ar: تشانغشا

en: 1816670
ar: بكين

en: 1819729
ar: هونغ كونغ

en: 1820906
ar: بندر سري بكاوان

en: 1821306
ar: بنوم بنه

en: 1822214
ar: سيام ريب

en: 1835329
ar: ديغو

en: 1835553
ar: سوون

en: 1835848
ar: سيول

en: 1841811
ar: غوانغجو

en: 1843564
ar: إنتشون

en: 1845033
ar: تشنغجو

en: 1845136
ar: تشنتشون

en: 1845457
ar: جونجو

en: 1845759
ar: تشونان

en: 1846266
ar: جيجو

en: 1846326
ar: تشانغوون

en: 184745
ar: نيروبي

en: 1847947
ar: شينغو

en: 1847963
ar: أتسوغي

en: 1847966
ar: أكاشي

en: 1848004
ar: زاما

en: 1848055
ar: غيرو

en: 1848087
ar: يوكوهاشي

en: 1848096
ar: يوكي

en: 1848277
ar: يوناغو، توتوري

en: 1848313
ar: يوكوسوكا

en: 1848354
ar: يوكوهاما

en: 1848373
ar: يوكايتشي

en: 1848439
ar: ياواتا

en: 1848445
ar: ياتسوشيرو

en: 1848573
ar: ياناغاوا

en: 1848689
ar: ياماغوتشي

en: 1848705
ar: ياماغا

en: 1848774
ar: يايزو

en: 1848776
ar: يايتا

en: 1849094
ar: أوسوكي

en: 1849186
ar: يورايسو

en: 1849237
ar: يوزو

en: 1849372
ar: يوجي

en: 1849407
ar: يوينوهورا

en: 1849429
ar: يويدا

en: 1849498
ar: يوبي

en: 1849519
ar: تسوياما

en: 1849563
ar: تسوروكا

en: 1849592
ar: تسوروغا

en: 1849788
ar: تسوبامي

en: 1849814
ar: تويوتا

en: 1849831
ar: تويوكا

en: 1849845
ar: تويوكاوا، آيتشي

en: 1849846
ar: تويوهاشي، آيتشي

en: 1849892
ar: توتوري

en: 1849904
ar: توسو

en: 1850091
ar: توميوكا

en: 1850147
ar: طوكيو

en: 1850181
ar: توكوروزاوا

en: 1850185
ar: توكونامه

en: 1850207
ar: توكي

en: 1850311
ar: توتشيغي

en: 1850396
ar: تيرني

en: 1850523
ar: تاته ياما

en: 1850559
ar: تاتيباياشي

en: 1850708
ar: تانابا

en: 1850742
ar: تامانو

en: 1850745
ar: تامانا

en: 1850834
ar: تاكيو، ساغا

en: 1850860
ar: تاكيهارا

en: 1850892
ar: تاكاياما

en: 1851002
ar: تاكاساكي

en: 1851012
ar: تاكارازوكا

en: 1851032
ar: تاكاوكا

en: 1851100
ar: تاكاماتسو

en: 1851137
ar: تاكاهاشي

en: 1851193
ar: تاجيمي غيفو

en: 1851259
ar: تاهارا

en: 1851273
ar: تاغاوا

en: 1851348
ar: سوزوكا

en: 1851368
ar: سوا

en: 1851483
ar: سويتا، أوساكا

en: 1851713
ar: شوبارا

en: 1851717
ar: شيزوكا

en: 1852003
ar: شيوجيري

en: 1852046
ar: شينشيرو، آيتشي

en: 1852225
ar: شيمونوسكي

en: 1852357
ar: شيمودا

en: 1852472
ar: شيمادا

en: 1852479
ar: شيمبارا

en: 1852588
ar: شيبوشي

en: 1852595
ar: شيبوكاوا

en: 1852607
ar: شيباتا

en: 1852663
ar: سيتو

en: 1852736
ar: ساتسوماسينداي

en: 1852899
ar: ساسيبو

en: 1852901
ar: ساساياما

en: 1852964
ar: سانو

en: 1852984
ar: سانجو

en: 1853066
ar: ساكوراي

en: 1853081
ar: ساكو

en: 1853140
ar: ساكاتا

en: 1853174
ar: ساكايميناتو

en: 1853209
ar: ساكودو

en: 1853237
ar: سايكي، أويتا

en: 1853303
ar: ساغا

en: 1853483
ar: أوياما

en: 1853564
ar: أوتسوكي

en: 1853574
ar: أوتسو

en: 1853677
ar: أوتا

en: 1853909
ar: أوساكا

en: 1853992
ar: أونومیتشي

en: 1854026
ar: أونو

en: 1854083
ar: أوموتا

en: 1854093
ar: أومورا

en: 1854162
ar: أومه

en: 1854186
ar: أوماتشي

en: 1854376
ar: أوكازاكي

en: 1854703
ar: أوغاكي

en: 1854747
ar: أوداوارا، كاناغاوا

en: 1854803
ar: أوبو

en: 1854849
ar: أوباما

en: 1854902
ar: نامازو

en: 1854905
ar: نوماتا

en: 1855078
ar: نودا

en: 1855095
ar: نوبيوكا

en: 1855189
ar: نيشيو

en: 1855203
ar: نيشينوموتي

en: 1855395
ar: نيكو

en: 1855425
ar: نيهاما

en: 1855476
ar: نيتشينان

en: 1855612
ar: نارا

en: 1855670
ar: ناناو

en: 1855694
ar: ناميريكاوا

en: 1855753
ar: ناكاتسوغاوا غيفو

en: 1855757
ar: ناكاتسو، أويتا

en: 1855907
ar: ناكاما

en: 1856057
ar: ناغويا

en: 1856068
ar: ناغو، أوكيناوا

en: 1856177
ar: ناغاساكي

en: 1856184
ar: ناغاره ياما

en: 1856199
ar: ناغاوكا

en: 1856367
ar: موساشينو

en: 1856434
ar: موراكامي

en: 1856584
ar: موريغوتشي، أوساكا

en: 1856667
ar: ميزونامي غيفو

en: 1856698
ar: میوشي

en: 1856703
ar: ميازو

en: 1856775
ar: مياكونوجو

en: 1856977
ar: ميشيما

en: 1857208
ar: ميناماتا

en: 1857276
ar: ميكي

en: 1857334
ar: میهارا

en: 1857519
ar: ماتسوموتو

en: 1857550
ar: ماتسوا

en: 1857553
ar: ماتسودو

en: 1857594
ar: ماسودا

en: 1857665
ar: ماروغامه

en: 1857766
ar: مايزورو

en: 1857871
ar: ماتشيدا

en: 1857910
ar: كيوتو

en: 1858088
ar: كورومي

en: 1858296
ar: كورشي

en: 1858301
ar: كورايوشي

en: 1858311
ar: كوراشيكي، أوكاياما

en: 1858428
ar: كوماغايا

en: 1858729
ar: كوشيغايا

en: 1858858
ar: كومورو

en: 1858910
ar: كوماتسو

en: 1858926
ar: كوماكي، آيتشي

en: 1858964
ar: كوكوبونجي

en: 1859093
ar: كوغا

en: 1859100
ar: كوفو

en: 1859171
ar: كوبه

en: 1859307
ar: كيتاكيوشو

en: 1859319
ar: كيتاكاتا

en: 1859393
ar: كيسارازو

en: 1859405
ar: كيرو

en: 1859492
ar: كيكوتشي

en: 1859586
ar: كازو

en: 1859642
ar: كاواساكي

en: 1859675
ar: كاوانيشي

en: 1859730
ar: كاواغوتشي

en: 1859740
ar: كاواغويه

en: 1859765
ar: كاتسوياما

en: 1859884
ar: كاسوكابي

en: 1859891
ar: كاسوغاي

en: 1859908
ar: كاشيوازاكي

en: 1859924
ar: كاشيوا

en: 1859941
ar: كاشيما

en: 1860034
ar: كارييا

en: 1860063
ar: كاراتسو

en: 1860098
ar: كانوما

en: 1860112
ar: كانويا

en: 1860635
ar: كاميوكا

en: 1860672
ar: كاماكورا

en: 1860728
ar: كاكيغاوا

en: 1860735
ar: كاكاميغهارا

en: 1860785
ar: كاينان

en: 1860827
ar: كاغوشيما

en: 1860871
ar: كادوما، أوساكا

en: 1861084
ar: إزومو

en: 1861171
ar: إواتا

en: 1861212
ar: إواكوني

en: 1861285
ar: إتويغاوا

en: 1861290
ar: إتو

en: 1861310
ar: إتامي

en: 1861416
ar: إشيغاكا

en: 1861436
ar: إسيساكي

en: 1861450
ar: إيسه

en: 1861464
ar: إيساهايا

en: 1861528
ar: إنوياما، آيتشي

en: 1861602
ar: إنازاوا

en: 1861641
ar: إنا

en: 1861749
ar: إكوما

en: 1861835
ar: ليزوكا

en: 1861864
ar: إييدا

en: 1861949
ar: إيتشينوميا

en: 1862010
ar: إيبوسوكي

en: 1862033
ar: إباراكي

en: 1862034
ar: إبارا

en: 1862198
ar: هونجو

en: 1862352
ar: هيتويوشي

en: 1862373
ar: هيتا، أويتا

en: 1862415
ar: هيروشيما

en: 1862462
ar: هيراتسوكا

en: 1862540
ar: هيراكاتا، أوساكا

en: 1862555
ar: هيرادو

en: 1862599
ar: هينو

en: 1862627
ar: هيميجي

en: 1862912
ar: هيكينان

en: 186301
ar: مومباسا

en: 1863018
ar: هاتسوکایجي

en: 1863082
ar: هاشيموتو

en: 1863173
ar: هانيا

en: 1863183
ar: هانو

en: 1863209
ar: هاندا

en: 1863289
ar: هاماماتسو

en: 1863310
ar: هامادا

en: 1863418
ar: هاغي

en: 1863431
ar: هادانو

en: 1863440
ar: هاتشيؤوجي

en: 1863451
ar: أوميهاتشيمان

en: 1863482
ar: غيودا

en: 1863541
ar: غوسي

en: 1863592
ar: غوجو

en: 1863614
ar: غوبو

en: 1863693
ar: غاماغوري

en: 1863713
ar: فوتسو، تشيبا

en: 1863917
ar: فوکویاما

en: 1863945
ar: فوكوري

en: 1863967
ar: فوكوكا

en: 1864009
ar: فوكوتشياما

en: 1864092
ar: فوجيساوا

en: 1864099
ar: فوجيوكا

en: 1864105
ar: فوجينوميا

en: 1864134
ar: فوجي

en: 1864549
ar: تشيريو

en: 1864557
ar: تشينو

en: 1864624
ar: تشيغاساكي

en: 1864637
ar: تشيتشيبو

en: 1864750
ar: بيبو

en: 1864873
ar: آيابه

en: 1864945
ar: أتامي

en: 1864985
ar: آشيا

en: 1865005
ar: أشيكاغا

en: 1865290
ar: أناكا

en: 1865294
ar: أنجو

en: 1865309
ar: أنان

en: 1865449
ar: أكي

en: 1871859
ar: بيونغيانغ

en: 187968
ar: ماليندي

en: 1886760
ar: سوجو

en: 1894616
ar: مدينة أوكيناوا

en: 1895695
ar: كوشيما

en: 1896348
ar: هيكاري

en: 189741
ar: لامو

en: 1899102
ar: ناغوتو

en: 1907146
ar: ساياما

en: 1907148
ar: فوسا

en: 1907299
ar: أساكي

en: 1907307
ar: كيميتسو

en: 1907309
ar: ميورا

en: 191245
ar: كيزيمو

en: 1926006
ar: إيو

en: 1926020
ar: يواجيما

en: 1926054
ar: ساجيو

en: 1926055
ar: اوزو

en: 1926099
ar: ماتسوياما

en: 197745
ar: غاريسا

en: 2012484
ar: زيما

en: 2013348
ar: فلاديفوستوك

en: 2014624
ar: أوداتشني

en: 2014718
ar: تيندا

en: 2014927
ar: تولون

en: 2015310
ar: فوكينو

en: 2016701
ar: شيمانوفسك

en: 2016764
ar: شيلخوف

en: 2017487
ar: رايتشيخينسك

en: 2018116
ar: بارتيزانسك

en: 2019326
ar: نيرتشينسك

en: 2019528
ar: ناخودكا

en: 2019951
ar: ميرني

en: 202061
ar: كيغالي

en: 2020812
ar: لسوزافودسك

en: 2020838
ar: لينسك

en: 2021618
ar: كراسنوكامنسك

en: 2022890
ar: خاباروفسك

en: 2023469
ar: إيركوتسك

en: 2026609
ar: بلاغوفيشتشينسك

en: 2026643
ar: بيروبيجان

en: 2026696
ar: بيكين

en: 2026895
ar: بيلوغورسك

en: 2027667
ar: أنغارسك

en: 2027749
ar: أمورسك

en: 2028462
ar: أولان باتور

en: 202905
ar: جيسايني

en: 2033467
ar: يانجي

en: 2034312
ar: أولان هوت

en: 2034937
ar: شنيانغ

en: 2036389
ar: جيشي

en: 2036892
ar: هوهوت

en: 2036986
ar: هيغانغ

en: 2037013
ar: هاربن

en: 2037886
ar: داندونغ

en: 2038180
ar: تشانغتشون

en: 2038679
ar: أتشنغ

en: 204953
ar: تشيكابا

en: 2051523
ar: براتسك

en: 2063523
ar: بيرث

en: 2067119
ar: ماندوراه

en: 2070998
ar: جيرالدتون

en: 2073124
ar: داروين

en: 2075265
ar: بوسلتون

en: 2075432
ar: بانباري

en: 2077963
ar: ألباني

en: 2078025
ar: أديليد

en: 2088122
ar: بورت مورسبي

en: 2108502
ar: هونيارا

en: 2110460
ar: يوزاوا آكيتا

en: 2110498
ar: يونيزاوا

en: 2110579
ar: ياتشيماتا

en: 2110629
ar: أوشيكو

en: 2110729
ar: توريده

en: 2110735
ar: تونو

en: 2110774
ar: توغانه

en: 2110893
ar: تاكاهاغي

en: 2111018
ar: شيروي

en: 2111220
ar: ساكورا

en: 2111248
ar: ساغاي

en: 2111258
ar: ريوغاساكي

en: 2111325
ar: أوتاوارا

en: 2111530
ar: أفوناتو

en: 2111559
ar: أوبانازاوا

en: 2111684
ar: ناريتا

en: 2111781
ar: ناغاي

en: 2111824
ar: موتومايا

en: 2111831
ar: موريا

en: 2111834
ar: موريوكا

en: 2111836
ar: موكا

en: 2111855
ar: موبارا، تشيبا

en: 2111884
ar: مايكو

en: 2112141
ar: كورياما

en: 2112227
ar: كيتاكامي

en: 2112232
ar: كيتا إيباراكي

en: 2112309
ar: كاتسورا، تشيبا

en: 2112343
ar: كاساما

en: 2112409
ar: كامينوياما

en: 2112444
ar: كامايشي

en: 2112455
ar: كاكودا

en: 2112539
ar: لواكي

en: 2112555
ar: إتاكو

en: 2112571
ar: إيشيوكا

en: 2112576
ar: إيشينوماكي

en: 2112656
ar: إتشينوسيكي

en: 2112664
ar: إيتشيهارا

en: 2112708
ar: هيتاتشي

en: 2112758
ar: هيغاشينا

en: 2112823
ar: هاناماكي

en: 2113015
ar: تشيبا

en: 2113077
ar: آساهي

en: 2113126
ar: أكيتا

en: 2118647
ar: فيلوتشنسك

en: 2119441
ar: يوجنو-ساخالينسك

en: 2119932
ar: فانينو

en: 2122104
ar: بتروبافلوفسك

en: 2123628
ar: ماغادان

en: 2124286
ar: كورسكوف

en: 2127515
ar: واكاناي

en: 2127733
ar: توماكوماي

en: 2127878
ar: موتسو

en: 2127955
ar: سوناغاوا

en: 2128295
ar: سابورو

en: 2128382
ar: روموي

en: 2128574
ar: أوتارو

en: 2128787
ar: أوداته

en: 2128815
ar: أوبيهيرو

en: 2128867
ar: نوشيرو

en: 2128975
ar: نيمورو

en: 2128983
ar: نايورو

en: 2129101
ar: موروان

en: 2129211
ar: ميساوا

en: 2129376
ar: كوشيرو

en: 2129395
ar: كورويشي

en: 2129537
ar: كيتامي

en: 2129870
ar: إيواميزاوا

en: 2129909
ar: إشيكاري

en: 2130054
ar: كيتاهيروشيما

en: 2130057
ar: هيروساكي

en: 2130146
ar: كازونو، أكيتا

en: 2130188
ar: هاكوداته

en: 2130332
ar: فوكاغاوا

en: 2130404
ar: إبيتسو

en: 2130452
ar: تشيتوزي

en: 2130534
ar: بيباي

en: 2130612
ar: أشيبيتسو

en: 2130629
ar: أساهيكاوا

en: 2130658
ar: آوموري

en: 2130741
ar: أباشيري

en: 2131612
ar: غوشوغاوارا

en: 2139521
ar: نوميا

en: 214481
ar: كانانغا

en: 2146142
ar: تاونسفيل

en: 2146268
ar: توومبا

en: 2147497
ar: تامورث

en: 2147714
ar: سيدني

en: 2155472
ar: نيوكاسل

en: 2158177
ar: ملبورن

en: 2160517
ar: لاونسستون

en: 216281
ar: غوما

en: 2163355
ar: هوبارت

en: 2165798
ar: غيلونغ

en: 2171507
ar: ولونغونغ

en: 2171845
ar: سيسنوك

en: 2172517
ar: كانبرا

en: 2172797
ar: كيرنز

en: 2173323
ar: بوندابيرج

en: 2174003
ar: بريزبن

en: 2177091
ar: بالارات

en: 2177671
ar: آرمدال

en: 2179537
ar: ويلينغتون

en: 2186280
ar: نيلسون

en: 2189529
ar: إنفركارجل

en: 2190224
ar: هاستينجس

en: 2190324
ar: هاميلتون

en: 2192362
ar: كرايستشرش

en: 2193733
ar: أوكلاند

en: 2198148
ar: سوفا

en: 2202064
ar: نادي

en: 2204506
ar: لاوتوكا

en: 220782
ar: تجرة

en: 2208425
ar: زُوارة

en: 2208485
ar: زليتن

en: 2208791
ar: شعبية يفرن

en: 2210247
ar: طَرَابُلُس

en: 2210554
ar: شعبية سرت

en: 2210560
ar: صُرمان

en: 2212775
ar: سبها

en: 2214433
ar: نالوت

en: 2214603
ar: مرزق

en: 2214846
ar: مصراتة

en: 221527
ar: أوبوك

en: 2216645
ar: هون

en: 2216885
ar: الزاوية

en: 2217351
ar: غات

en: 2217362
ar: غريان

en: 2218478
ar: Birāk

en: 2218840
ar: Qaşr Banī Walīd

en: 2218963
ar: الزنتان‎

en: 2218970
ar: الزاوية

en: 2219235
ar: أوباري

en: 2219701
ar: العجيلات

en: 2219905
ar: الخُمس

en: 2219936
ar: الجميل

en: 2219960
ar: الجديد

en: 2220957
ar: ياوندي

en: 2229798
ar: القصور‎

en: 2231320
ar: غاروا

en: 2232239
ar: إديا

en: 2232593
ar: دوالا

en: 223817
ar: جيبوتي

en: 2240449
ar: لواندا

en: 2246452
ar: سانت لويس

en: 225284
ar: علي صبيح

en: 2253354
ar: داكار

en: 2260535
ar: برازافيل

en: 2262644
ar: تومار

en: 2262912
ar: سينترا

en: 2262963
ar: سيتوبال

en: 2263667
ar: شقبان

en: 2264508
ar: بورتاليغري

en: 2267057
ar: لشبونة

en: 2267827
ar: فونشال

en: 2268436
ar: إستوريل

en: 2270380
ar: كامارا دي لوبوس

en: 2272147
ar: ألكوباكا

en: 2274895
ar: مونروفيا

en: 2279755
ar: ياموسوكرو

en: 2281951
ar: ساساندرا

en: 2282006
ar: سان بيدرو

en: 2290956
ar: بواكي

en: 2293538
ar: أبيدجان

en: 2295458
ar: سيكوندي تاكورادي

en: 2298890
ar: كوماسي

en: 2306104
ar: أكرا

en: 2309527
ar: مالابو

en: 2310046
ar: باتا

en: 2314302
ar: كينشاسا

en: 2317397
ar: بانداندو

en: 2317765
ar: زاريا

en: 2319133
ar: واري

en: 232422
ar: كمبالا

en: 2324774
ar: بورت هاركورت

en: 2325330
ar: أويري

en: 2331447
ar: ميدغري

en: 2332459
ar: لاغوس

en: 233508
ar: إنتيبي

en: 2335204
ar: كانو

en: 2335727
ar: كادونا

en: 2335953
ar: جوس

en: 2339354
ar: إبادان

en: 2343279
ar: إنوغو

en: 2347283
ar: بنين

en: 2352778
ar: أبوجا

en: 2352947
ar: أبيوكوتا

en: 2353151
ar: آبا

en: 2357048
ar: واغادوغو

en: 2362344
ar: بوبوديولاسو

en: 2365267
ar: لومي

en: 2367164
ar: داباونق

en: 2374775
ar: بيساو

en: 2375558
ar: ازويرات

en: 2376719
ar: سيلبابي

en: 2376898
ar: روصو

en: 2377457
ar: نواذيبو

en: 2377539
ar: النعمة

en: 2378538
ar: كيفة

en: 2378736
ar: كيهيدي

en: 2381334
ar: أطار

en: 2381659
ar: ألاك

en: 2392087
ar: بورتو نوفو

en: 2394819
ar: كوتونو

en: 2396518
ar: بورت جنتيل

en: 2398269
ar: مواندا

en: 2399697
ar: ليبرفيل

en: 2400555
ar: فرانسفيل

en: 2409306
ar: فريتون

en: 2410763
ar: ساو تومي

en: 241131
ar: فيكتوريا

en: 2411989
ar: سيريكوندا

en: 2413876
ar: بانجول

en: 2413920
ar: باكاو

en: 2425791
ar: صارح

en: 2426240
ar: بالا

en: 2426370
ar: أم هاجر

en: 2427123
ar: انجمينا

en: 2427336
ar: موسورو

en: 2427455
ar: موندو

en: 2427637
ar: مونقو

en: 2428042
ar: امبورسو ليري

en: 2428228
ar: مسكوري

en: 2428231
ar: مساقط

en: 2428394
ar: ماو

en: 2429605
ar: كُمرا

en: 2433437
ar: دوبا

en: 2434910
ar: بنقور

en: 2436400
ar: آتيا

en: 2437798
ar: زيندر

en: 2440485
ar: نيامي

en: 244128
ar: فدا

en: 2445704
ar: ديفا

en: 2448085
ar: أغاديس

en: 2449067
ar: تمبكتو

en: 2451185
ar: سيكاسو

en: 2451478
ar: سيغو

en: 2453348
ar: موبتي

en: 245338
ar: أم التيمان

en: 2454530
ar: كوليكورو

en: 2455518
ar: كايس

en: 2455558
ar: كاتي

en: 2457163
ar: جاو

en: 245785
ar: أبشي

en: 246013
ar: وادي السير

en: 2460596
ar: باماكو

en: 2461874
ar: السمارة

en: 246314
ar: ام السمّاق

en: 2464041
ar: زغوان

en: 2464470
ar: تونس

en: 2464648
ar: توزر

en: 2464701
ar: تطاوين

en: 2464915
ar: سوسة

en: 2465030
ar: سليانة

en: 2465840
ar: سيدي بوزيد

en: 2467454
ar: صفاقس

en: 2467815
ar: رادس

en: 2467856
ar: قصور الساف

en: 2467959
ar: قليبية

en: 2468018
ar: قبلي

en: 2468285
ar: الفحص

en: 2468353
ar: ڤفصة

en: 2468369
ar: قابس

en: 2468579
ar: نابل

en: 2469140
ar: مساكن

en: 2469256
ar: منزل جميل

en: 2469264
ar: منزل بورقيبة

en: 2469268
ar: منزل عبد الرحمان

en: 2469274
ar: منوبة

en: 2469473
ar: مدنين

en: 2470088
ar: جندوبة

en: 2470173
ar: جرجيس

en: 2470191
ar: جمال

en: 2470384
ar: حومة السوق

en: 2470588
ar: حمام الأنف

en: 2470656
ar: حلق الوادي

en: 2471003
ar: غار الدماء

en: 247105
ar: سحاب

en: 2472479
ar: بن عروس

en: 2472706
ar: بنزرت

en: 2472774
ar: باجة

en: 2473247
ar: أريانة‎

en: 2473257
ar: الرّدَيِّف

en: 2473449
ar: القيروان

en: 2473457
ar: القصرين

en: 2473493
ar: المنستير

en: 2473517
ar: متلوي

en: 2473572
ar: المهدية

en: 2473634
ar: الكاف

en: 2473744
ar: الحمامات

en: 2473747
ar: الحامة

en: 2473826
ar: البقالطة

en: 2474141
ar: بومرداس

en: 2475475
ar: تقرت

en: 2475687
ar: تلمسان

en: 2475744
ar: تيزي وزو

en: 2475860
ar: تسمسيلت

en: 2475921
ar: تيرمتين

en: 2476028
ar: تيبازة

en: 2476301
ar: تندوف

en: 2476403
ar: تيميمون

en: 2476412
ar: الحد

en: 2476897
ar: تيارت

en: 2477461
ar: تبسة

en: 2478216
ar: تامنراست

en: 2478226
ar: تمالوس

en: 2479215
ar: سوق أهراس

en: 2479536
ar: سكيكدة

en: 2480368
ar: سيدي خالد

en: 2481007
ar: سيدي بلعباس

en: 2481639
ar: سفيزف

en: 2481700
ar: سطيف

en: 2482159
ar: صدوق

en: 2482447
ar: صالح باي

en: 2482572
ar: سعيدة

en: 2482908
ar: الرويبة

en: 2483649
ar: الرمشي

en: 2483668
ar: ولاية غليزان

en: 248370
ar: محافظة مادبا

en: 2483746
ar: الرقيبة

en: 2483761
ar: رقان

en: 248382
ar: معان

en: 2483936
ar: رأس الوادي

en: 248414
ar: كريمة

en: 2484620
ar: أم البواقي

en: 2485572
ar: وادي سلي

en: 2485582
ar: وادي ارهيو

en: 2485618
ar: وادي الفضة

en: 2485801
ar: ورقلة

en: 2485926
ar: وهران

en: 2486690
ar: المسيلة

en: 2487134
ar: مستغانم

en: 2487452
ar: ميلة

en: 2487852
ar: بلدية المرسى الكبير

en: 248803
ar: جديتا

en: 2488500
ar: مقلع

en: 248875
ar: جرش

en: 2488835
ar: المدية

en: 248923
ar: ‘Izrā

en: 248946
ar: إربد

en: 2490098
ar: معسكر‎

en: 2491134
ar: الأخضرية

en: 2491191
ar: الأغواط

en: 2491889
ar: خنشلة

en: 2491911
ar: خميس مليانة

en: 2492345
ar: الكركرة

en: 2492913
ar: جيجل

en: 2494029
ar: حاسي مسعود

en: 2494554
ar: حمام أبو حجر

en: 2495662
ar: قالمة

en: 2496049
ar: غرداية

en: 2496573
ar: فرعون

en: 2497060
ar: السانية‎

en: 2497323
ar: الطارف

en: 2497411
ar: وادي سوف

en: 2497714
ar: المالح

en: 2497796
ar: القصر

en: 2497988
ar: القالة

en: 2498543
ar: ولاية البيض

en: 2498611
ar: الشلف

en: 2498704
ar: العامرية

en: 2498766
ar: اليشير

en: 2499193
ar: بلدية دويرة

en: 2500017
ar: ولاية الجلفة

en: 2500282
ar: جامعة

en: 2500583
ar: دلّس

en: 2500889
ar: الدار البيضاء

en: 250090
ar: زرقاء

en: 2501152
ar: قسنطينة

en: 2501162
ar: القل‎‎

en: 2501680
ar: الشبلي

en: 250198
ar: الطفيلة

en: 250258
ar: السلط

en: 250267
ar: غورالصافي

en: 2502924
ar: بوقادير

en: 2502958
ar: البويرة

en: 2503229
ar: بودواو

en: 250336
ar: الرمثا

en: 2503661
ar: برج الكيفان

en: 2503701
ar: برج بوعريريج

en: 2503755
ar: بوغني

en: 2503769
ar: البليدة

en: 2503826
ar: بسكرة

en: 2503847
ar: بئر خادم

en: 2503878
ar: بئر العاتر

en: 250420
ar: عنجرة

en: 250441
ar: عمّان

en: 2504581
ar: بني صاف

en: 2504739
ar: بني عمران

en: 2505329
ar: بجاية

en: 2505530
ar: بشار

en: 2505572
ar: باتنة

en: 2505629
ar: بريكة

en: 2505651
ar: برباشة

en: 2505653
ar: براقي

en: 250582
ar: المفرق

en: 2505854
ar: باب الزوار

en: 2505915
ar: عزابة

en: 250637
ar: الجبيهة

en: 2506795
ar: أولف

en: 2506999
ar: عنابة

en: 2507169
ar: أميزور

en: 2507480
ar: الجزائر

en: 2507646
ar: أقبو

en: 250774
ar: العقبة

en: 2507901
ar: عين تموشنت

en: 2507912
ar: عين طاية

en: 2507926
ar: عين سمارة

en: 2507972
ar: عين وسارة

en: 250799
ar: ‘Ajlūn

en: 2508010
ar: دائرة عين مران

en: 2508119
ar: عين الترك

en: 2508228
ar: عين الدفلى‎

en: 2508268
ar: عين بسام

en: 2508297
ar: عين أرنات

en: 2508813
ar: أدرار

en: 2509031
ar: دائرة أبو الحسن

en: 2509377
ar: صفراء، بطليوس

en: 2509402
ar: يكلا، مرسية

en: 2509553
ar: فيلانيوفا دي لا سيرينا

en: 2509650
ar: بيكار

en: 2509769
ar: فيليث-مالقة

en: 2509954
ar: بلنسية

en: 2510116
ar: أبدة

en: 2510245
ar: طرش

en: 2510253
ar: توريفايجا

en: 2510281
ar: توريمولينوس

en: 2510392
ar: توميلوسو، سيوداد ريال

en: 2510409
ar: طليطلة

en: 2510542
ar: تيلدي

en: 2510599
ar: طريفا

en: 2510693
ar: طلبيرة

en: 2510725
ar: تاكورونتي

en: 2510911
ar: إشبيلية

en: 2511102
ar: سانتا بولا

en: 2511162
ar: سانتا إيولاليا ديل ريو

en: 2511174
ar: سانتا كروث دي تينيريفه

en: 2511306
ar: شلوقة

en: 2511388
ar: سان فرناندو، قادس

en: 2511448
ar: سان أنطونيو أباد

en: 2511716
ar: روكويتاس دي مار

en: 2511852
ar: رينكون دي لا فيكتوريا

en: 2512169
ar: بويرتو ريال

en: 2512177
ar: بورتولانو

en: 2512196
ar: بويرتو دي لا كروث

en: 2512282
ar: بريغو دي قرطبة، قرطبة

en: 2512340
ar: بوزوبلانكو، قرطبة

en: 2512581
ar: بايلار دي لا هورادادا

en: 2512989
ar: ميورقة

en: 2512990
ar: بالما ديل ريو

en: 2513052
ar: أشونة

en: 2513076
ar: أوريويلا

en: 2513115
ar: أوندا

en: 2513324
ar: نافالمورال دي لا ماتا

en: 2513416
ar: مرسية

en: 2513477
ar: موتريل

en: 2513509
ar: مورور

en: 2513601
ar: مونتيلا، قرطبة

en: 2513759
ar: مولينا دي سيغورا

en: 2513791
ar: موغير

en: 2513882
ar: ميخاس

en: 2513885
ar: ميغويلتورا

en: 2513917
ar: ماردة

en: 2513947
ar: مليلية

en: 2514073
ar: مارتوس، خاين

en: 2514169
ar: ماربيا

en: 2514256
ar: مالقة

en: 2514651
ar: لوس يانوس دي أريداني

en: 2514824
ar: لوس باريوس

en: 2514891
ar: لوركا، مرسية

en: 2514893
ar: لورة

en: 2515151
ar: لا أونيون

en: 2515555
ar: لا رودا

en: 2515692
ar: لا أوروتافا

en: 2515812
ar: لا يينا دي لا كونسيبسيون

en: 2516255
ar: خوميا

en: 2516326
ar: شريش

en: 2516345
ar: شاطبة

en: 2516395
ar: جيان

en: 2516431
ar: إسلا كريستينا

en: 2516474
ar: إكود دي لوس فينوس

en: 2516480
ar: إلبي

en: 2516542
ar: هويركال-أوفيرا

en: 2516797
ar: إيين

en: 2516860
ar: غيا دي إسورا

en: 2516925
ar: وادي آش

en: 2517111
ar: غراناديا دي أبونا

en: 2517117
ar: غرناطة

en: 2517595
ar: سهيل

en: 2517816
ar: إستيبونا

en: 2518207
ar: إل بويرتو دي سانتا ماريا

en: 2518494
ar: إلإيجايدو

en: 2518505
ar: إلدا

en: 2518559
ar: إلش

en: 2518770
ar: إستجة

en: 2518820
ar: دون بينايتو

en: 2518924
ar: دايميل، سيوداد ريال

en: 2519240
ar: قرطبة

en: 2519402
ar: ثيوداد ريال

en: 2519425
ar: ثيثا

en: 2519477
ar: تشايبيونا

en: 2520055
ar: كارتاما

en: 2520058
ar: كارتاخينا

en: 2520283
ar: كانديلاريا، سانتا كروث دي تينيريفه

en: 2520413
ar: كامبو دي كرايبتانا

en: 2520493
ar: كالفيا

en: 2520496
ar: كالبي

en: 2520502
ar: كالوسا دي سوجورا

en: 2520600
ar: قادس

en: 2520611
ar: قصرش

en: 2520709
ar: بوراينا

en: 2521016
ar: برجة

en: 2521088
ar: بنيدورم

en: 2521139
ar: بينالمادينا

en: 2521410
ar: بايلين

en: 2521415
ar: بيانة

en: 2521420
ar: بطليوس

en: 2521456
ar: أيامونتي

en: 2521510
ar: أسبي

en: 2521582
ar: أرونا، إسبانيا

en: 2521590
ar: أرميا

en: 2521665
ar: أركوس ديلا فرونتيرا

en: 2521710
ar: أنتقيرة

en: 2521738
ar: أندوجر

en: 2521847
ar: المنكب

en: 2521855
ar: ألمورادي

en: 2521857
ar: ألمونتي

en: 2521886
ar: ألمرية

en: 2521893
ar: ألمندراليخو

en: 2521923
ar: المنسى

en: 2521978
ar: أليكانتي

en: 2521985
ar: ألاورين لا غراندي

en: 2521986
ar: برج الهواريين

en: 2521992
ar: ألاما دي مرسية

en: 2522013
ar: الجزيرة الخضراء

en: 2522098
ar: ألكوي

en: 2522129
ar: جزيرة شقر

en: 2522131
ar: الكزار دي سان خوان

en: 2522160
ar: ألكالا لا ريال

en: 2522258
ar: البسيط

en: 2522333
ar: أغيلاس

en: 2522437
ar: أديخي

en: 2523083
ar: سرقوسة

en: 2523630
ar: ريدجو كالابريا

en: 2523920
ar: بلرم

en: 2524170
ar: ميسينا

en: 2524881
ar: كروتوني

en: 2524907
ar: كشنتة

en: 2525068
ar: كاتانيا

en: 2525083
ar: كاستلفترانو

en: 2525473
ar: كالياري

en: 2525498
ar: برونتي

en: 2527089
ar: تزنيت

en: 2528910
ar: تطوان

en: 2529317
ar: تازة

en: 2529649
ar: تارودانت

en: 2530241
ar: طانطان

en: 2530335
ar: طنجة

en: 2533191
ar: سدي قاسم

en: 2534515
ar: سيدي إفني

en: 2537406
ar: سطات

en: 2537763
ar: سلا

en: 2537881
ar: آسفي

en: 2538475
ar: رباط

en: 2538898
ar: ولماس

en: 2540483
ar: وجدة

en: 2540689
ar: وادي زم

en: 2540850
ar: ورززات

en: 2541479
ar: الناظور

en: 2542051
ar: الهراويين

en: 2542715
ar: مكناس

en: 2542997
ar: مراكش

en: 254352
ar: ريثيمنو

en: 2543549
ar: العرائش

en: 2544248
ar: خريبكة

en: 2544333
ar: خنيفرة

en: 2544571
ar: القنيطرة

en: 2546917
ar: إفران

en: 2548526
ar: كلميم

en: 2548885
ar: فاس

en: 2549263
ar: الصويرة

en: 2550078
ar: الجديدة

en: 255274
ar: بيرايوس

en: 2553455
ar: شفشاون

en: 2553604
ar: الدار البيضاء

en: 2555467
ar: بركان

en: 2555745
ar: بني ملال

en: 2556464
ar: أزرو

en: 2557055
ar: صيلة

en: 2558545
ar: الحسيمة

en: 2561668
ar: أكادير

en: 2562305
ar: فاليتا

en: 256622
ar: إرتريا الجديدة

en: 258463
ar: ليفاذيا

en: 258620
ar: لمياء

en: 2611396
ar: توشهافن

en: 2614030
ar: سيلكيبورج

en: 261414
ar: كاليثيا

en: 2615006
ar: راندرس

en: 2615876
ar: أودنسه

en: 261604
ar: كالاماتا

en: 2618425
ar: كوبنهاغن

en: 2618528
ar: كولدنغ

en: 2619771
ar: هورسينس

en: 2620473
ar: هيليسينكور

en: 2621942
ar: فريدريكسبرغ

en: 2622447
ar: إيسبيرغ

en: 2624886
ar: آلبورغ

en: 2633274
ar: أكوريري

en: 2633352
ar: يورك

en: 2633563
ar: وستر

en: 2633691
ar: وولفرهامبتون

en: 2633842
ar: ونزر

en: 2633858
ar: ونشستر

en: 2634021
ar: وايتستابل

en: 2634202
ar: وايمث

en: 2634483
ar: ويسبري

en: 2634725
ar: ورك

en: 2634910
ar: ويكفيلد

en: 2635412
ar: ترورو

en: 2635427
ar: تروبريدج

en: 2635608
ar: توتنهام

en: 2636389
ar: سويندون

en: 2636432
ar: سوانزي

en: 2636531
ar: سندرلاند

en: 2636663
ar: سترتفورد

en: 2636713
ar: ستراتفورد

en: 2636841
ar: ستوك-أون-ترينت

en: 2636882
ar: ستوكبورت

en: 2636910
ar: استيرلينغ

en: 2637487
ar: ساوثهامبتون

en: 2637546
ar: سوليهل

en: 2637659
ar: سليفورد

en: 2637916
ar: شوريهام

en: 2638077
ar: شفيلد

en: 2638419
ar: سكاربورو

en: 2638664
ar: ساليسبري

en: 2638671
ar: سالفورد

en: 2638867
ar: سانت ألبانز

en: 2638978
ar: راجبي

en: 2639323
ar: ريبون

en: 2639495
ar: رينفرو

en: 2639563
ar: ردكار

en: 2639912
ar: برستون

en: 2639996
ar: بورتسموث

en: 2640194
ar: بليموث

en: 2640358
ar: بيرث

en: 2640729
ar: أكسفورد

en: 2640967
ar: أوماه

en: 2641022
ar: أولدهام

en: 2641170
ar: نوتنغهام

en: 2641181
ar: نورويتش

en: 2641430
ar: نورثامبتون

en: 2641598
ar: نيوبورت

en: 2641673
ar: نيوكاسل أبون تاين

en: 2642465
ar: ميلتون كينز

en: 2642607
ar: ميدلزبرة

en: 2642786
ar: مالكشم

en: 2643123
ar: مانشستر

en: 2643339
ar: لوتن

en: 264371
ar: أثينا

en: 2643736
ar: ديري

en: 2643743
ar: لندن

en: 2644210
ar: ليفربول

en: 2644487
ar: لنكولن

en: 2644660
ar: لي

en: 2644668
ar: لايستر

en: 2644688
ar: ليدز

en: 2644849
ar: لارن

en: 2644972
ar: لانكستر

en: 264559
ar: آرتا

en: 2646004
ar: ايزلورث

en: 2646057
ar: إبسوتش

en: 2646088
ar: إنفرنيس

en: 2646458
ar: هدرسفيلد

en: 2646517
ar: هونسلو

en: 2647356
ar: هيستنغس

en: 2647428
ar: هاروغيت

en: 2647461
ar: هارلو

en: 2647793
ar: غلدفورد

en: 2648319
ar: جوول

en: 2648404
ar: غلوستر

en: 2648579
ar: غلاسكو

en: 2648773
ar: جيتشيد

en: 2649258
ar: فولكستون

en: 2649660
ar: فارنهام

en: 2649672
ar: فارنبرة

en: 2649808
ar: إكزتر

en: 2650023
ar: إيلي

en: 2650122
ar: إلغين

en: 2650225
ar: إدنبرة

en: 2650497
ar: إيست بورن

en: 2650628
ar: درم

en: 2650657
ar: دونستابل

en: 2650732
ar: دمفرلين

en: 2650752
ar: دندي

en: 2650802
ar: دمبارتون

en: 2651048
ar: دوفر

en: 2651123
ar: دونكاستر

en: 2651347
ar: ديربي

en: 2651513
ar: دارلينغتون

en: 2651621
ar: داجنهام

en: 2652221
ar: كوفنتري

en: 2652586
ar: كوليرين

en: 2652618
ar: كولشيستر

en: 2653144
ar: تشبنهام

en: 2653192
ar: تشيتشستر

en: 2653228
ar: تشستر

en: 2653261
ar: شلتنهام

en: 2653266
ar: تشيلمسفورد

en: 2653775
ar: كارلايل

en: 2653822
ar: كارديف

en: 2653877
ar: كانتربيري

en: 2653941
ar: كامبريدج

en: 2653974
ar: كان

en: 2654675
ar: بريستول

en: 2654710
ar: برايتون

en: 2654993
ar: برادفورد

en: 2655095
ar: بورنموث

en: 2655138
ar: بوسطن

en: 2655237
ar: بولتن

en: 2655459
ar: بلاكبول

en: 2655582
ar: بيشاب بريغز

en: 2655603
ar: برمينغهام

en: 2655984
ar: بلفاست

en: 2656046
ar: بيدفورد

en: 2656173
ar: باث

en: 2656284
ar: بارنزلي

en: 2656397
ar: بانغور

en: 2656490
ar: بيليمينا

en: 2656719
ar: أيلزبري

en: 2656992
ar: أسكوت

en: 2657540
ar: ألدرشوت

en: 2657770
ar: أكرينجتون

en: 2657782
ar: آبريستويث

en: 2657832
ar: أبردين

en: 2657896
ar: زيورخ

en: 2657941
ar: يافردون ليه باين

en: 2657970
ar: فينترتور

en: 2657996
ar: ويل

en: 2658011
ar: ويتينغين

en: 2658145
ar: فيفي

en: 2658154
ar: فيرناير

en: 2658377
ar: ثون

en: 2658606
ar: ساير

en: 2658761
ar: شافهاوزن

en: 2658822
ar: سانت غالن

en: 2659296
ar: أونيكس

en: 2659297
ar: أولتن

en: 2659496
ar: نوشاتيل

en: 2659601
ar: مونترو

en: 2659613
ar: مونثي

en: 2659667
ar: ميرين

en: 2659811
ar: لوسرن

en: 2659836
ar: لوغانو

en: 2660076
ar: لا شو دو فون

en: 2660104
ar: كرينز

en: 2660108
ar: كروزلينغن

en: 2660119
ar: كوينز

en: 2660127
ar: كلوتين

en: 2660305
ar: هورغن

en: 2660365
ar: هيراسايو

en: 266045
ar: زحلة

en: 2660512
ar: غرينشين

en: 2660646
ar: جنيف

en: 2660727
ar: فراونفيلد

en: 2660911
ar: إمن

en: 2661169
ar: خور

en: 2661265
ar: كاروج

en: 2661513
ar: بيال

en: 2661552
ar: برن

en: 2661604
ar: بازل

en: 2661646
ar: بادن

en: 2661861
ar: أدليسويل

en: 2661881
ar: أراو

en: 2662149
ar: يستاد

en: 2662689
ar: فيسبي

en: 2663536
ar: فاكسيو

en: 2664454
ar: فيستيروس

en: 2666199
ar: أوبسالا

en: 2667303
ar: ترولهاتن

en: 266826
ar: طرابلس

en: 267008
ar: Şūr

en: 2670781
ar: سندسفال

en: 2673730
ar: ستوكهولم

en: 2676176
ar: سودرتاليا

en: 268064
ar: صيدا

en: 2685750
ar: إوسترسوند

en: 2686469
ar: أورنشولدسفيك

en: 2686657
ar: أوربرو

en: 2688250
ar: نورتليه

en: 2688368
ar: نورشوبينغ

en: 2693678
ar: لوند

en: 2694762
ar: لينشوبينغ

en: 2698767
ar: كوملا

en: 2699282
ar: كريستينه هامن

en: 2701680
ar: كارلستاد

en: 2701713
ar: كارلسكرونا

en: 2701715
ar: كارلسكوغا

en: 2702261
ar: كالمار

en: 2702979
ar: يونشوبينغ

en: 2704136
ar: هوسكفارنا

en: 2706767
ar: هلسينغبورغ

en: 2707399
ar: هسلهولم

en: 2707684
ar: هارنوساند

en: 2708365
ar: هالمستاد

en: 2711537
ar: غوتنبرغ

en: 2712414
ar: يفله

en: 2715459
ar: فالون

en: 2715573
ar: فالكنبرغ

en: 2715953
ar: إسكيلستونا

en: 2720501
ar: بوروس

en: 2729907
ar: لونقييربين

en: 273140
ar: جونيه

en: 273203
ar: جبيل

en: 2735943
ar: بورتو

en: 2742416
ar: بارسيلوس

en: 2743477
ar: زفوله

en: 2743493
ar: زفايندريخت

en: 2743977
ar: زايست

en: 2744483
ar: فايك باي ديورستيده

en: 2744904
ar: فيسب

en: 2745154
ar: فوخت

en: 2745321
ar: فوربورخ

en: 2745392
ar: فلسنقن

en: 2745912
ar: أوترخت

en: 2745973
ar: آوتهورن

en: 2747034
ar: سوست

en: 2747373
ar: لاهاي

en: 2747891
ar: روتردام

en: 2747930
ar: روسيندال

en: 2748185
ar: رينن

en: 2748413
ar: بورميراند

en: 274874
ar: حبّوش

en: 2750053
ar: نايميخن

en: 2750065
ar: نايكيرك

en: 2750896
ar: مدلبورخ

en: 2751283
ar: ماسترخت

en: 2751771
ar: لايدردورب

en: 2751773
ar: لايدن

en: 2751792
ar: ليوواردن

en: 2751808
ar: ليردام

en: 2751834
ar: ليك

en: 2753106
ar: كامبن

en: 2753638
ar: هورن

en: 2754064
ar: هيلفرسوم

en: 2754408
ar: هندريك- إيدو- أمباخت

en: 2754447
ar: هيلموند

en: 2754454
ar: هيليفوتسلاوس

en: 2754692
ar: هيمستيده

en: 2754817
ar: هارلينجن

en: 2755003
ar: هارلم

en: 2755420
ar: غودة

en: 2755434
ar: خوريكوم

en: 2755464
ar: خورلا

en: 2755605
ar: خيميرت

en: 2755633
ar: خيلدرمالسن

en: 2755669
ar: خيرتراودنبيرخ

en: 2756071
ar: إنسخيده

en: 2756136
ar: إمن

en: 2756253
ar: آيندهوفن

en: 2756342
ar: إيرسل

en: 2756723
ar: دونجن

en: 2756888
ar: ديمين

en: 2757872
ar: كولمبورخ

en: 2757991
ar: كاستركوم

en: 2758012
ar: كابيلا آن دن آيسل

en: 2758064
ar: بوسوم

en: 2758401
ar: بريدا

en: 2758460
ar: بوكستل

en: 2758598
ar: بورنه

en: 2758998
ar: بيفيرفايك

en: 2759426
ar: باريندريخت

en: 2759544
ar: بارن

en: 2759633
ar: أسن

en: 2759661
ar: آرنم

en: 2759706
ar: آبلدورن

en: 2759794
ar: أمستردام

en: 2759899
ar: ألكمار

en: 2759915
ar: ألبلاسردام

en: 2761353
ar: فينر نويشتات

en: 2761369
ar: فيينا

en: 276359
ar: بشري

en: 2766824
ar: سالزبورغ

en: 276781
ar: بيروت

en: 277130
ar: بعلبك

en: 2772400
ar: لينتز

en: 2775220
ar: إنسبروك

en: 2778067
ar: غراتس

en: 2780741
ar: دورنبيرن

en: 2781503
ar: بريغنز

en: 2783985
ar: واترلو

en: 2785141
ar: تورنهاوت

en: 2785169
ar: توبيز

en: 2785341
ar: تورناي

en: 2785476
ar: تيلت

en: 2786545
ar: سانت تروند

en: 2787769
ar: رنز

en: 278832
ar: الناقورة

en: 2790471
ar: نامور

en: 2790869
ar: مونس

en: 2791067
ar: مول، بلجيكا

en: 2791961
ar: ماسميخيلين

en: 2791964
ar: ماسايك

en: 2792179
ar: لومل

en: 2792413
ar: لييج

en: 2794914
ar: جيتي

en: 2795011
ar: إيكسل

en: 2795113
ar: هوي

en: 2795398
ar: هوخستراتن

en: 2796696
ar: هاله

en: 2797656
ar: غنت

en: 2798578
ar: إيتربيك

en: 2800063
ar: كورسيل

en: 2800481
ar: شارلوروا

en: 2800866
ar: بروكسل

en: 2800931
ar: بروج

en: 280155
ar: الغازية

en: 2803073
ar: آرلون

en: 2803138
ar: أنتويرب

en: 2803201
ar: آندرلخت

en: 2803560
ar: اتسوكو

en: 2804008
ar: تسيتاو

en: 2804034
ar: تسيرندورف

en: 2804922
ar: تسایتز

en: 2805597
ar: فورتسن

en: 2805615
ar: فورتسبورغ

en: 2805644
ar: فورسلن

en: 2805753
ar: فوبرتال

en: 2805761
ar: فونستورف

en: 2805910
ar: فولفرات

en: 2806081
ar: فورث آم راين

en: 2806142
ar: فورمس

en: 2806654
ar: فولفسبورغ

en: 2806768
ar: فولفراتسهاوزن

en: 2806914
ar: فولفنبوتل

en: 2807184
ar: فيتسنهاوزن

en: 2807218
ar: فيتموند

en: 2807240
ar: فيتليش

en: 2807363
ar: فيتن

en: 2807465
ar: ويسمار

en: 2807594
ar: فيبرفورت

en: 2807872
ar: وينندن

en: 2808559
ar: فيليش

en: 2808720
ar: فيلهلمسهافن

en: 2808893
ar: فيلدسهاوزن

en: 2809138
ar: فيزلوخ

en: 2809346
ar: فيسبادن

en: 2809517
ar: فيهل

en: 2809889
ar: فتسلار

en: 2810188
ar: فسترشتيده

en: 2810612
ar: فيزيلينغ

en: 2810716
ar: فرتهايم آم ماين

en: 2810808
ar: فيرنيغيروده

en: 2810855
ar: فرملزكيرشن

en: 2810919
ar: فردول

en: 2810945
ar: فيردر

en: 2810969
ar: فرداو

en: 281102
ar: رفح

en: 281109
ar: النصيرات

en: 2811204
ar: فندلينغن

en: 281124
ar: Khān Yūnis

en: 281129
ar: جباليا

en: 281133
ar: غزة

en: 281141
ar: دير البلح

en: 281145
ar: بيت لاهيا

en: 281146
ar: بيت حنون

en: 281148
ar: بني سهيلا

en: 281161
ar: البريج

en: 2811644
ar: فايترشتات

en: 281165
ar: عبسان الكبيرة

en: 2811698
ar: فايسفاسر

en: 281184
ar: القدس

en: 2811899
ar: فايسنفلس

en: 2811909
ar: فايسنبورغ إن بايرن

en: 2812174
ar: فاينهايم

en: 2812204
ar: فاينغارتن

en: 2812482
ar: فايمر

en: 2812625
ar: فايل در شتات

en: 2812636
ar: فايل آم راين

en: 281292
ar: يطا

en: 2813390
ar: فغبرغ

en: 2813433
ar: فينر

en: 2813464
ar: فيدل

en: 2813786
ar: فاسنبرغ

en: 2814005
ar: فارشتاين

en: 2814131
ar: فارن

en: 2814153
ar: فاربورغ

en: 2814270
ar: فانغن إم آلغوي

en: 2814362
ar: فالتروب

en: 2814462
ar: فالزروده

en: 2814791
ar: فالدزهوت-تينغن

en: 2814874
ar: فالدكرايبورغ

en: 2815137
ar: فالدبرول

en: 2815330
ar: فايبلينغن

en: 2815487
ar: فاغهويزل

en: 2815565
ar: فادرن

en: 281577
ar: طولكرم

en: 281581
ar: طوباس

en: 2815824
ar: فريدن

en: 2816630
ar: فولكلينغن

en: 2817065
ar: فوردة

en: 2817105
ar: فلوتو

en: 2817220
ar: فيلينغن-شفنينغن

en: 2817311
ar: فيرزن

en: 2817324
ar: فيرنهايم

en: 2817537
ar: فرسمولد

en: 2817576
ar: فرل

en: 2817599
ar: فردن نيدرزاكسن

en: 2817724
ar: فلبرت

en: 2817812
ar: فشتا

en: 2817873
ar: فارل

en: 2817927
ar: فايهينغن

en: 281793
ar: سعير

en: 2818067
ar: يوترسن

en: 2818766
ar: أونترشلايسهايم

en: 2820256
ar: أولم

en: 2820456
ar: أويلتسن

en: 2820621
ar: أوباخ-بالنبرغ

en: 2820693
ar: توتلينغن

en: 2820860
ar: توبينغن

en: 2820973
ar: تروسينغن

en: 2821029
ar: ترويسدورف

en: 2821164
ar: ترير

en: 2821515
ar: تراونشتاين

en: 2821517
ar: تراونرويت

en: 2821807
ar: تورجاو

en: 2821899
ar: تونيسفورست

en: 282239
ar: رام الله

en: 2823533
ar: تمبلين

en: 2823567
ar: تلتو

en: 2823590
ar: تلغته

en: 2823799
ar: تاونوسشتاين

en: 2824461
ar: زوكة

en: 282457
ar: قلقيلية

en: 2824655
ar: زوندرن

en: 282476
ar: قباطية

en: 2824801
ar: زولتسباخ-روزنبرغ

en: 2824841
ar: زولتسباخ

en: 2825297
ar: شتوتغارت

en: 2826082
ar: شتراوسبرغ

en: 282615
ar: نابلس

en: 2826287
ar: اشترالزوند

en: 2826304
ar: شتريلن

en: 2826595
ar: شتولبرغ

en: 2826909
ar: شتوكاخ

en: 2827479
ar: شتندال

en: 2828105
ar: شتاينفورت

en: 2829422
ar: شتاسفورت

en: 2829457
ar: شتارنبرغ

en: 2829758
ar: شتاتلون

en: 2829777
ar: شتاتهاغن

en: 2829804
ar: شتاتالندورف

en: 2829901
ar: شتاده

en: 282993
ar: معالي أدوميم‎

en: 2829998
ar: شبروكهوفل

en: 2830035
ar: شبرينغه

en: 2831088
ar: زونتهوفن

en: 2831250
ar: زونهبرغ

en: 2831276
ar: زوندرسهاوزن

en: 2831403
ar: زومردا

en: 2831486
ar: زولتاو

en: 2831580
ar: زولينغن

en: 2831852
ar: زينتسيغ

en: 2831872
ar: سينسهايم

en: 2831924
ar: زينغن

en: 2831948
ar: زيندلفينغن

en: 2832521
ar: زيغبورغ

en: 2833073
ar: زنفتنبيرغ

en: 2833170
ar: زيلم

en: 2833242
ar: زيلينغنشتات

en: 2833296
ar: زيلب

en: 2833475
ar: زيندة

en: 2833592
ar: زيزن

en: 2833641
ar: زيلتسه

en: 2834240
ar: شفتسينغن

en: 2834265
ar: شفيرته

en: 2834282
ar: شفيرين

en: 2834372
ar: شولم

en: 2834498
ar: شفاينفورت

en: 2834978
ar: شفارتسنبرغ

en: 283506
ar: جنين

en: 2835482
ar: شفايبيش غموند

en: 2836084
ar: شروبنهاوزن

en: 2836203
ar: شرامبرغ

en: 283621
ar: Idhnā

en: 2836282
ar: شورتنز

en: 2836320
ar: شورندورف

en: 2836413
ar: شوبفهايم

en: 2836809
ar: شونهبك

en: 2837291
ar: شنفردينغن

en: 2838053
ar: شمالنبرغ

en: 2838059
ar: اشمالكالدن

en: 283806
ar: حلحول

en: 2838201
ar: شلوشترن

en: 2839050
ar: شكويديتس

en: 2839335
ar: شيفرشتات

en: 284011
ar: دورا

en: 2841386
ar: زارشتيت

en: 2841648
ar: زانكت آوغستين

en: 2841693
ar: زانغرهاوزن

en: 2842112
ar: زالتسفيدل

en: 2842131
ar: زالتسكوتن

en: 2842150
ar: زالتسغيتر

en: 2842632
ar: زارلوييس

en: 2842647
ar: ساربروكن

en: 2842688
ar: زالفلد

en: 2842884
ar: روسلسهايم

en: 284315
ar: بيت لحم

en: 284324
ar: بيت جالا

en: 2843355
ar: رودولشتات

en: 2843636
ar: روتفايل

en: 284431
ar: بني نعيم

en: 2844588
ar: روستوك

en: 284486
ar: الظاهرية

en: 2844862
ar: روسرات

en: 2845222
ar: روننبرغ

en: 284583
ar: السموع

en: 2846523
ar: رينتلن

en: 2846843
ar: ريتبرغ

en: 2846939
ar: ريزا

en: 2847524
ar: ريبنيتس-دامغارتن

en: 2847645
ar: راينه

en: 2847666
ar: راينباخ

en: 2847689
ar: ريدة

en: 2847736
ar: رويتلينغن

en: 2848175
ar: رنينغن

en: 2848245
ar: رندسبورغ

en: 2848273
ar: رمشايد

en: 2848335
ar: رماغن

en: 2848762
ar: راينهايم

en: 2848845
ar: راينبك

en: 284890
ar: الرام وضاحية البريد

en: 284899
ar: أريحا

en: 2849483
ar: ريغنسبورغ

en: 2849802
ar: رافنسبورغ

en: 284999
ar: اليامون

en: 2850213
ar: راتينو

en: 2850257
ar: راستات

en: 285066
ar: الخليل

en: 2850954
ar: رادولفتسل

en: 2850995
ar: رادهفورمفالد

en: 2851077
ar: رادهبويل

en: 2851079
ar: رادهبرغ

en: 285108
ar: البيرة

en: 285111
ar: العيزرية

en: 2851343
ar: كفيكبورن

en: 2851465
ar: كفيدلينبورغ

en: 2851584
ar: بوتلينغن

en: 2851746
ar: بولهايم

en: 2852218
ar: برنتسلاو

en: 2852280
ar: برييتس

en: 2853209
ar: بلتنبرغ

en: 2853292
ar: بلاوين

en: 2853572
ar: برنا

en: 2853658
ar: بينهبرغ

en: 2853924
ar: بفونغسشتات

en: 2853969
ar: بفورتسهايم

en: 2854386
ar: بفافنهوفن أن در إلم

en: 2854655
ar: بترسهاغن

en: 2854923
ar: بنتزبرغ

en: 2855047
ar: باينه

en: 2855441
ar: بارشيم

en: 2855525
ar: بابنبورغ

en: 2855745
ar: بادربورن

en: 2855859
ar: أوفرات

en: 2855917
ar: أوتفايلر

en: 285603
ar: جَنُوب اَلسُّرَّة

en: 285629
ar: حَوَلِّي

en: 2856500
ar: أوسترهولتس-شارمبك

en: 2856883
ar: أسنابروك

en: 2856930
ar: أوشرسليبن

en: 2856944
ar: أوشاتس

en: 2857129
ar: أورانينبورغ

en: 285728
ar: اَلرِّقَّة

en: 2857458
ar: أولدنبورغ

en: 2857565
ar: أورينغين

en: 285778
ar: اَلْمَنْقَف

en: 2857798
ar: أوفنبورغ

en: 285782
ar: اَلْمَهْبُولَة

en: 285787
ar: مدينة الكويت

en: 2857900
ar: أورلينغهاوزن

en: 2857904
ar: أور-إركنشفيك

en: 2857943
ar: أولده

en: 285799
ar: اَلْجَهْرَاء

en: 285811
ar: اَلْفُحَيْحِيل

en: 285812
ar: اَلْفِنْطَاس

en: 285815
ar: اَلْفَرْوَانِيَّة

en: 2858245
ar: أوختروب

en: 285839
ar: اَلأَحْمَدِي

en: 285856
ar: اَلدَّسْمَة

en: 2858763
ar: أوبرتسهاوزن

en: 2859380
ar: أوبر-رامشتات

en: 2860080
ar: أوبركيرش

en: 2860410
ar: أوبرهاوزن

en: 2861402
ar: أوبراسباخ

en: 2861632
ar: نورتينغن

en: 2861650
ar: نورنبيرغ

en: 2861814
ar: نورتهايم

en: 2861914
ar: نوردلينغن

en: 2861934
ar: نوردهورن

en: 2861982
ar: نوردهاوزن

en: 2862026
ar: نوردرشتيت

en: 2862104
ar: نوردنهام

en: 286245
ar: Şūr

en: 2862620
ar: نينبورغ

en: 286282
ar: Aş Şuḩār

en: 2863199
ar: نيدركروختن

en: 2863223
ar: نيدركاسل

en: 2863712
ar: نيدراو

en: 2863840
ar: نويفيد

en: 2863941
ar: نوي-أولم

en: 2864005
ar: نويشتريليتز

en: 286402
ar: Shināş

en: 2864053
ar: نويشتات باي كوبورغ

en: 2864058
ar: نويشتات آم روبنبرغه

en: 2864118
ar: نويس

en: 2864549
ar: نويماركت إن در أوبرفالتس

en: 2866070
ar: نويبورغ آن در دوناو

en: 286621
ar: صلالة

en: 2866280
ar: نوي-أنشباخ

en: 2866333
ar: نتيتال

en: 2866375
ar: نتفن

en: 2866758
ar: نيكارسولم

en: 2866906
ar: نومبورغ

en: 2867543
ar: مونستر

en: 2867714
ar: ميونخ

en: 2867985
ar: مولهايم آم ماين

en: 2867996
ar: مولهاوزن

en: 2868788
ar: مولآكر

en: 2869019
ar: موسينغن

en: 2869120
ar: موسباخ

en: 286987
ar: Nizwá

en: 2869894
ar: مونشنغلادباخ

en: 2870221
ar: مويرس

en: 2870318
ar: ميتفايدا

en: 2871039
ar: مندن

en: 2871284
ar: ميشلشتات

en: 2871486
ar: متزنجن

en: 2871668
ar: ميشيده

en: 2871675
ar: مرتسيغ

en: 2871736
ar: مرسيبورغ

en: 2871845
ar: مبن

en: 2871983
ar: مندن

en: 2872079
ar: ميله

en: 2872155
ar: مايسن

en: 2872225
ar: ماينينغن

en: 2872237
ar: ماينرتسهاغن

en: 2872504
ar: ميربوش

en: 2872519
ar: ميرانه

en: 2872611
ar: مشرنيش

en: 2872649
ar: ماين

en: 287286
ar: مسقط

en: 2873211
ar: مرسبورغ

en: 2873289
ar: ماركتردفيتس

en: 2873291
ar: ماركت أوبردورف

en: 2873352
ar: مارك كليبرغ

en: 2873632
ar: مارينبرغ

en: 2873776
ar: مارباخ

en: 2873891
ar: مانهايم

en: 2874225
ar: ماينتس

en: 2874230
ar: ماينتال

en: 2874545
ar: ماغديبورغ

en: 2875107
ar: لونن

en: 2875115
ar: لونبورغ

en: 2875376
ar: لودفيغسهافن

en: 2875379
ar: لودفيغسفيلده

en: 2875392
ar: لودفيغسبورغ

en: 2875417
ar: لودينغهاوزن

en: 2875457
ar: لودنشايد

en: 2875484
ar: لوكنفالده

en: 2875601
ar: لوبك

en: 2875623
ar: لوبيناو

en: 2875626
ar: لوبيكه

en: 2875881
ar: لوراخ

en: 287614
ar: خصب

en: 2876185
ar: لونه

en: 2876187
ar: لونه

en: 2876865
ar: ليبشتات

en: 2877088
ar: لينغن

en: 2877550
ar: لينداو

en: 2877648
ar: ليمبورغ آن در لان

en: 2877673
ar: ليمباخ-أوبرفرونا

en: 287814
ar: Izkī

en: 2878234
ar: ليفركوزن

en: 2878270
ar: لويتكيرش إم آلغوي

en: 287830
ar: ‘Ibrī

en: 287832
ar: Ibrā

en: 2878695
ar: ليونبرغ

en: 2878784
ar: لينهشتات

en: 2878943
ar: لمغو

en: 2879139
ar: لايبزيغ

en: 2879185
ar: لاينفلدن-إشتردينغن

en: 2879241
ar: لايمن

en: 2879315
ar: لايشلينغن

en: 2879697
ar: لير

en: 2879832
ar: ليباخ

en: 2880077
ar: لاوبهايم

en: 2880144
ar: لاوف آن در بغنيتز

en: 2880221
ar: لاوخهامر

en: 2881062
ar: لانغنهاغن

en: 2881279
ar: لانغن

en: 2881485
ar: لاندسهوت

en: 2881509
ar: لاندسبرغ آم لش

en: 2881885
ar: لار

en: 2881889
ar: لانشتاين

en: 2881956
ar: لاغه

en: 2882087
ar: لآتسن

en: 2882091
ar: باد لاسفه

en: 2882439
ar: كونتسلزاو

en: 2882588
ar: كولمباخ

en: 2883784
ar: كروناخ

en: 2884050
ar: كرويتستال

en: 2884509
ar: كريفلد

en: 2885237
ar: كوتن

en: 2885397
ar: كورشنبرويش

en: 2885408
ar: كورنفستهايم

en: 2885536
ar: كورباخ

en: 2885672
ar: كونتس

en: 2885679
ar: كونستانس

en: 2885732
ar: كونيغز فوسترهاوزن

en: 2885734
ar: كونيغسفينتر

en: 2885760
ar: كونيغشتاين إم تاونوس

en: 2885800
ar: كونيغسلوتر

en: 2885908
ar: كونيغسبرون

en: 2886242
ar: قلونية

en: 2886446
ar: كولبرمور

en: 2886946
ar: كوبلنس

en: 288764
ar: بوشر

en: 288899
ar: بهلاء

en: 288955
ar: السويق

en: 288967
ar: As Sīb

en: 289011
ar: Rustāq

en: 2890158
ar: كيتسينغن

en: 2890473
ar: كيرشهايم اونتر تك

en: 2890504
ar: كيرشهاين

en: 2891014
ar: كيرشبة

en: 2891122
ar: كيل

en: 2891258
ar: كيفهلير

en: 2891524
ar: كربن

en: 289174
ar: Al Liwā’

en: 2891834
ar: كلهايم

en: 2891951
ar: كيهل

en: 289199
ar: الخابورة

en: 2892518
ar: كاسل

en: 2892786
ar: كارلشتات آم ماين

en: 2892794
ar: كارلسروه

en: 2892980
ar: كاربن

en: 289317
ar: البريمي

en: 2893264
ar: كامب-لينتفورت

en: 2893437
ar: كامينز

en: 2893438
ar: كامن

en: 2893544
ar: كالتنكيرشن

en: 289433
ar: أدم

en: 2894375
ar: كارست

en: 2894553
ar: يوليش

en: 2895044
ar: يينا

en: 289523
ar: أُمّ صَلاَل مُحَمَّد

en: 2895569
ar: إتسهويه

en: 2895669
ar: إزرلون

en: 2896020
ar: إنغلهايم آم راين

en: 2896514
ar: إلميناو

en: 2896546
ar: إلرتيسن

en: 2896736
ar: إدشتاين

en: 2896753
ar: إيدار-أوبرشتاين

en: 2896817
ar: إيبنبورن

en: 2897436
ar: هونفلد

en: 2898098
ar: هوكيسفاغن

en: 2898111
ar: هوكلهوفن

en: 2898304
ar: هويرسفيردا

en: 2898603
ar: هورستل

en: 289888
ar: الريان

en: 2899101
ar: هورب آم نيكار

en: 289915
ar: الوكرة

en: 2899601
ar: هولتسميندن

en: 289962
ar: الخور

en: 290030
ar: الدوحة

en: 290104
ar: سِتْرَة

en: 2901420
ar: هوينشتاين-إرنستال

en: 2901588
ar: هوين نويندورف

en: 290187
ar: مَدِينَة عِيسَى

en: 290215
ar: جِدّ حَفْص

en: 290247
ar: مَدِينَة حَمَد

en: 2902533
ar: هوفهايم آم تاونوس

en: 2902559
ar: هوفغايزمار

en: 290269
ar: دَار كُلَيْب

en: 2902768
ar: هوف

en: 2902852
ar: هوكنهايم

en: 290332
ar: اَلْمُحَرَّق

en: 290340
ar: المنامة

en: 2904789
ar: هيلدسهايم

en: 2904795
ar: هيلدن

en: 2904808
ar: هيلشنباخ

en: 2904992
ar: هويزنشتام

en: 2905206
ar: هيتشتيت

en: 2905290
ar: هسيش أولدندورف

en: 2905455
ar: هرتسوغنرات

en: 2905457
ar: هرتسوغن آوراخ

en: 2905560
ar: هيرتن

en: 2905826
ar: هيرنبرغ

en: 2905891
ar: هيرنه

en: 290594
ar: أم القيوين

en: 2906152
ar: هيردكه

en: 2906331
ar: هنينغسدورف

en: 2906376
ar: هيننف

en: 2906676
ar: هلمشتيت

en: 2907545
ar: هايلباد هايليغنشتات

en: 2907585
ar: هايليغنهاوس

en: 2907669
ar: هايلبرون

en: 2907851
ar: هايدنهايم

en: 2907887
ar: هايدنو

en: 2907911
ar: هايدلبرغ

en: 2908495
ar: هشينغن

en: 2910278
ar: هارزهفينكل

en: 291074
ar: رأس الخيمة

en: 2910831
ar: هانوفر

en: 2911007
ar: هانو

en: 2911051
ar: هامينكلن

en: 2911240
ar: هام

en: 2911271
ar: هاملن

en: 2911298
ar: هامبورغ

en: 2911384
ar: هالفر

en: 2911520
ar: هاله

en: 2911522
ar: هاله

en: 2911665
ar: هلبرشتات

en: 2911964
ar: هايغر

en: 2912621
ar: هاغن

en: 2913366
ar: كوترسلوه

en: 2913433
ar: غوسترو

en: 2913537
ar: غونتسنهاوزن

en: 2913555
ar: غونتسبورغ

en: 2913761
ar: غومرسباخ

en: 2913922
ar: غوبن

en: 2914929
ar: غروس-أومشتات

en: 2915613
ar: غروس-غيراو

en: 291580
ar: مدينة زايد

en: 2916630
ar: غروسنهاين

en: 291696
ar: مدينة خور فكان

en: 2917138
ar: غروناو

en: 2917325
ar: غريما

en: 2917540
ar: غرفنبرويش

en: 2917544
ar: غريفين

en: 2917788
ar: غرايفسفالت

en: 2918632
ar: غوتينغن

en: 2918752
ar: غوتا

en: 2918840
ar: غوسلار

en: 2918987
ar: غورلتس

en: 2919054
ar: غوبينغن

en: 2919625
ar: غوخ

en: 2920020
ar: غلاوخاو

en: 2920236
ar: غلادبيك

en: 2920478
ar: غيفهورن

en: 2920512
ar: غيسن

en: 2920620
ar: غينغن آن در برنتس

en: 2920757
ar: غيفلسبرغ

en: 2920834
ar: غيسيكه

en: 2920842
ar: غيشر

en: 2920891
ar: غيرستهوفن

en: 2921034
ar: غيرمرسهايم

en: 2921061
ar: غيرلينغن

en: 2921139
ar: غيريتسريد

en: 2921242
ar: غيورغسمارينهوته

en: 2921466
ar: غيلسنكيرشن

en: 2921473
ar: غيلنهاوزن

en: 2921528
ar: غيلدرن

en: 2921653
ar: غايزلينغن آن در اشتايغه

en: 2921837
ar: غايلنكيرشن

en: 2922102
ar: غيزتاخت

en: 292223
ar: دبي

en: 292231
ar: دبا الفجيرة

en: 292239
ar: Ḩişn Dibā

en: 2922530
ar: غارميش-بارتنكيرشن

en: 2922582
ar: غارشينغ باي مونشن

en: 2923362
ar: غاغناو

en: 2923544
ar: فورت

en: 2923625
ar: فورستنفلدبروك

en: 2923822
ar: فولدا

en: 2924206
ar: فروندنبرغ

en: 2924360
ar: فريزويته

en: 2924585
ar: فريدريشسهافن

en: 2924625
ar: فريدريشسدورف

en: 2924802
ar: فريدبرغ

en: 2924803
ar: فريدبرغ

en: 2925017
ar: فرايتال

en: 2925034
ar: فرايزنغ

en: 2925080
ar: فرايلاسنغ

en: 2925177
ar: فرايبورغ

en: 2925189
ar: فرايبرغ آم نيكار

en: 2925192
ar: فرايبرغ

en: 2925259
ar: فريشن

en: 2925533
ar: فرانكفورت

en: 2925629
ar: فرانكنبرغ

en: 2925832
ar: فورست

en: 2925910
ar: فورشهايم

en: 2926271
ar: فلنسبورغ

en: 2926670
ar: فينسترفالده

en: 292672
ar: إمارة الشارقة

en: 2927930
ar: فالكنزيه

en: 2928381
ar: أويتين

en: 2928615
ar: إيتلينغن

en: 292878
ar: فجيرة

en: 2928810
ar: أسن

en: 2928874
ar: إسبلكامب

en: 2928963
ar: إيشفايلر

en: 2928967
ar: إشفيغه

en: 292913
ar: العين

en: 2929134
ar: إشبورن

en: 2929247
ar: إرفيته

en: 292932
ar: عجمان

en: 292953
ar: الذيد

en: 2929567
ar: ارلنجن

en: 2929600
ar: إركرات

en: 2929622
ar: إركلنتس

en: 2929670
ar: إرفورت

en: 2929671
ar: إرفتشتات

en: 292968
ar: أبوظبي

en: 2929831
ar: إبينغن

en: 2930030
ar: إنيغرلوه

en: 2930043
ar: إنيبهتال

en: 2930449
ar: إمستدن

en: 2930509
ar: إميريش آم راين

en: 2930596
ar: إمدن

en: 2930821
ar: إلمسهورن

en: 2930889
ar: إلفانغن

en: 293100
ar: صفد

en: 2931481
ar: آيزنهوتنشتات

en: 2931804
ar: آينبك

en: 293181
ar: يركا

en: 2931871
ar: آيلنبورغ

en: 293254
ar: يافة الناصرة‎

en: 293286
ar: أم الفحم

en: 2932924
ar: إيهنغن

en: 293322
ar: طبرية

en: 2933627
ar: إكرنفورده

en: 2933882
ar: ابرس والده

en: 2933959
ar: إبرسباخ آن در فيلز

en: 293397
ar: تل أبيب

en: 293420
ar: معالوت ترشيحا

en: 2934246
ar: دوسلدورف

en: 293426
ar: طمرة

en: 2934691
ar: دويسبورغ

en: 2934728
ar: دودرشتات

en: 2935022
ar: دريسدن

en: 2935042
ar: درنشتاينفورت

en: 293539
ar: شفا عمرو

en: 2935517
ar: دورتموند

en: 2935530
ar: دورستن

en: 2935825
ar: دورماغن

en: 2936253
ar: دوناوفورت

en: 2936267
ar: دوناوشينغن

en: 293655
ar: سخنين‎

en: 2936705
ar: ديتزينجين

en: 2936871
ar: دينسلاكن

en: 2936909
ar: دينغولفينغ

en: 2936974
ar: ديلينغن أن در دوناو

en: 2936985
ar: ديلنبورغ

en: 2937040
ar: ديتسنباخ

en: 2937317
ar: ديبهولتس

en: 2937591
ar: ديبورغ

en: 293768
ar: الرملة

en: 293783
ar: رامات هاشارون

en: 293788
ar: رمات غان

en: 2937959
ar: ديساو

en: 2938376
ar: دليتسش

en: 2938389
ar: دلبروك

en: 293842
ar: كريات غات

en: 2938540
ar: دغندورف

en: 2938784
ar: داتلن

en: 2938913
ar: دارمشتات

en: 293896
ar: قلنسوة‎

en: 2939167
ar: دامة

en: 293962
ar: أور یهودا

en: 2939623
ar: داخاو

en: 2939658
ar: كوكسهافن

en: 2939747
ar: كريميتشاو

en: 2939797
ar: كرايلسهايم

en: 2939811
ar: كوتبوس

en: 2939945
ar: كوسفلد

en: 2939951
ar: كوبورغ

en: 2939969
ar: كلوبنبورغ

en: 2939995
ar: كلاوستال تسيللرفيلد

en: 2940132
ar: كيمنتس

en: 2940213
ar: سيلي

en: 2940231
ar: كاستروب راوكسل

en: 2940383
ar: كالف

en: 2940451
ar: بوكستهوده

en: 2940512
ar: بوتسباخ

en: 294068
ar: نتيفوت

en: 294071
ar: نتانيا

en: 294074
ar: نيس زيونا

en: 294078
ar: نيشير

en: 2940938
ar: بيورشتات

en: 2940942
ar: بورشايد

en: 294097
ar: الناصرة العليا

en: 294098
ar: الناصرة

en: 294117
ar: نهاريا

en: 2941976
ar: بيول

en: 2942073
ar: بودينغن

en: 2942159
ar: بيوكهبورغ

en: 2942323
ar: بوخهولتس إن در نوردهايده

en: 2942634
ar: بوخن

en: 2943560
ar: بروخزال

en: 2943573
ar: بروخكوبل

en: 294373
ar: مجد الكروم‎

en: 294387
ar: المغار‎

en: 2944079
ar: بريلون

en: 2944200
ar: بريتن

en: 294421
ar: اللد

en: 2944354
ar: بريمرفورده

en: 2944388
ar: بريمن

en: 2945024
ar: براونشفايغ

en: 294514
ar: كفار سابا

en: 2945474
ar: برامشه

en: 2945591
ar: براكنهايم

en: 294604
ar: كفر قاسم‎

en: 294605
ar: كفر قرع

en: 294610
ar: كفر كنا

en: 2946111
ar: بورنهايم

en: 2946172
ar: بورنا

en: 294622
ar: مكر جديده

en: 2946228
ar: بوركن

en: 2946366
ar: بوبارد

en: 2946447
ar: بون

en: 2947416
ar: بوخوم

en: 2947444
ar: بوبلينغين

en: 2947449
ar: بوبينغن

en: 294751
ar: حولون

en: 294760
ar: هود هشارون

en: 2947739
ar: بليزكاستل

en: 294801
ar: حيفا

en: 2948071
ar: بلانكنبورغ

en: 2948825
ar: بينغن آن در راين

en: 2949012
ar: بيتيغهايم-بيسينغن

en: 2949186
ar: بيليفيلد

en: 2949470
ar: بكسباخ

en: 2949475
ar: بيفرونغن

en: 294999
ar: غفعتايم

en: 2950073
ar: برنبورغ

en: 2950159
ar: برلين

en: 2950294
ar: برغنويشتات

en: 2950344
ar: برغكامن

en: 295064
ar: غديرا

en: 2950978
ar: بنسهايم

en: 2951111
ar: بندورف

en: 295130
ar: الطيبة‎

en: 2951648
ar: بيدبورغ

en: 2951825
ar: بايرويت

en: 2951881
ar: بوتسن

en: 2951923
ar: باوناتال

en: 2952252
ar: باسوم

en: 295277
ar: إيلات

en: 2952984
ar: بامبرغ

en: 2953089
ar: بالينغن

en: 295328
ar: ديمونا

en: 2953302
ar: بايسفايلر

en: 2953317
ar: باد فيلدونغن

en: 2953320
ar: باد فالدزيه

en: 2953321
ar: باد فيلبل

en: 2953324
ar: باد تولتس

en: 2953339
ar: باد زودن آن در تاونوس

en: 2953341
ar: باد زغهبرغ

en: 2953347
ar: باد شفارتاو

en: 2953357
ar: باد زالتسونغن

en: 2953358
ar: باد زالتسوفلن

en: 2953363
ar: باد زكينغين

en: 2953371
ar: باد رايشنهال

en: 2953374
ar: باد رابناو

en: 2953379
ar: باد بيرمونت

en: 2953385
ar: باد أولدزلوه

en: 2953386
ar: باد أوينهاوزن

en: 2953389
ar: باد نوياشتات آن در زاله

en: 2953391
ar: باد نوينار-آرفايلر

en: 2953398
ar: باد مونستر آيفل

en: 2953400
ar: باد موندر

en: 2953402
ar: باد مرغنتهايم

en: 2953405
ar: باد ليبشبرينغه

en: 2953413
ar: باد لانغنزالتسا

en: 2953416
ar: باد كرويتسناخ

en: 2953424
ar: باد كيسينغن

en: 2953435
ar: باد هونيف

en: 2953439
ar: باد هرسفلد

en: 2953449
ar: باد هاغزبورغ

en: 2953504
ar: بادن بادن

en: 2953522
ar: باد دوركهايم

en: 2953525
ar: باد دربورغ

en: 2953545
ar: باد برلهبورغ

en: 2953552
ar: بادبنتهايم

en: 2953558
ar: باد آيبلينغ

en: 2953568
ar: باكنانغ

en: 295365
ar: دالية الكرمل

en: 2954006
ar: آوريش

en: 2954172
ar: آوغسبورغ

en: 295435
ar: بيسان

en: 2954932
ar: آتندورن

en: 2955168
ar: آشرسليبن

en: 2955272
ar: أشافنبورغ

en: 295530
ar: بئر السبع

en: 2955421
ar: باد آرولزن

en: 2955439
ar: آرنشتات

en: 2955471
ar: آرنسبرغ

en: 295548
ar: بات يام

en: 295571
ar: باقة الغربية‎,

en: 2955770
ar: آبلدا

en: 2956005
ar: آنابرغ-بوخهولتس

en: 2956093
ar: آنغرمونده

en: 2956206
ar: آندرناخ

en: 295629
ar: أشدود

en: 295655
ar: عرعرة‎

en: 295721
ar: عكا

en: 2957773
ar: آلتنبورغ

en: 2957886
ar: آلتنا

en: 2958128
ar: آلسفلد

en: 2958141
ar: آلسدورف

en: 2958533
ar: آلفلد

en: 2958595
ar: آلب‌اشتاد

en: 2958975
ar: آيشاخ

en: 2959083
ar: آرينسبورغ

en: 2959279
ar: آهاوس

en: 2959681
ar: آخيم

en: 2959686
ar: آخرن

en: 2959927
ar: آلن

en: 2960316
ar: لوكسمبورغ

en: 2961423
ar: سليجو

en: 296173
ar: يوكسكوفا

en: 2964574
ar: دبلن

en: 2965140
ar: كورك

en: 296562
ar: يوزغات

en: 2967758
ar: فوارون

en: 2967849
ar: فيتري سور سين

en: 2967879
ar: فيتري

en: 2968054
ar: فانسان

en: 2968254
ar: فيلوربان

en: 2968529
ar: فيلنوف سان جورج

en: 2968705
ar: فيلجويف

en: 2968771
ar: فيلفونتين

en: 2969392
ar: فيشي

en: 2969958
ar: فردان

en: 2970148
ar: فينس

en: 2970777
ar: فان

en: 2970962
ar: فالوريس

en: 2971041
ar: فالنسيان

en: 2971549
ar: تروا

en: 2972191
ar: تور

en: 2972284
ar: توركوينغ

en: 2972315
ar: تولوز

en: 2972328
ar: تولون

en: 2972350
ar: تول

en: 2973783
ar: ستراسبورغ

en: 2974389
ar: سواسون

en: 2974681
ar: سيفرون

en: 2974733
ar: سيت

en: 2975233
ar: سيليستات

en: 2975446
ar: ستشيلتيغهيم

en: 2975921
ar: سارتروفيل

en: 2975964
ar: سرغومين

en: 2976043
ar: سارسيل

en: 2978179
ar: سان مور ديه فوسيه

en: 2978317
ar: سان مارتان ديريس

en: 2978640
ar: سان مالو

en: 2978891
ar: سان لاورينت دو فار

en: 2979783
ar: سن جرمن آن له

en: 2980291
ar: سانت إتيان

en: 2980827
ar: سينت دي

en: 2980916
ar: سان دوني

en: 2980942
ar: سانت سير إكول

en: 2981041
ar: سان كلو

en: 298117
ar: وان

en: 2981280
ar: سانت بريوك

en: 2982235
ar: روي-مالميزون

en: 2982652
ar: روان

en: 2982681
ar: روبيه

en: 298299
ar: أوشاك

en: 2983026
ar: رومينفيل

en: 298333
ar: al-Rūhā

en: 2983489
ar: ريوم

en: 2983990
ar: رين

en: 2984114
ar: رانس

en: 2984701
ar: كامبار

en: 2986495
ar: بواتييه

en: 2987914
ar: بيربينيا

en: 298846
ar: تونجلي

en: 2988507
ar: باريس

en: 2988621
ar: بانتان

en: 2988758
ar: باليزو

en: 2988888
ar: أويونا

en: 2988936
ar: أوترياو

en: 2988998
ar: أولينز

en: 2989317
ar: أورليان

en: 2990189
ar: نوازي لو غران

en: 2990355
ar: نيور

en: 2990363
ar: نيم

en: 2990440
ar: نيس

en: 2990611
ar: نويي-سور-سين

en: 2990612
ar: نيويلي سور مارني

en: 2990919
ar: أربونة

en: 2990969
ar: نانت

en: 2990970
ar: نانتير

en: 2990999
ar: نانسي

en: 2991214
ar: ميلوز

en: 2992166
ar: مونبلييه

en: 2992616
ar: مونفرماي

en: 2992938
ar: مونتبليار

en: 2993002
ar: مونتوبان

en: 2993024
ar: مونتارغيس

en: 2994144
ar: ميدون

en: 2994160
ar: متز

en: 2994651
ar: مولن

en: 2994798
ar: مو

en: 2995469
ar: مرسيليا

en: 2996255
ar: مانديليو لا نابول

en: 2996568
ar: ميزون ألفور

en: 2996944
ar: ليون

en: 2997395
ar: لورد

en: 2997577
ar: لوریان

en: 2998150
ar: ليزيو

en: 299817
ar: طرسوس

en: 2998224
ar: لينغولشيم

en: 2998286
ar: ليموج

en: 2998324
ar: ليل

en: 2998431
ar: ليفين

en: 2998975
ar: لوفالوا-بيري

en: 3003603
ar: لو مان

en: 3003796
ar: لو هافر

en: 300619
ar: سيواس

en: 3006767
ar: لاروش سور يون

en: 3006787
ar: لا روشيل

en: 3007477
ar: لاون

en: 3007609
ar: لانيون

en: 300796
ar: ميافارقين

en: 300808
ar: سيليفكى

en: 300822
ar: سعرد

en: 301209
ar: شمدينلي

en: 3012621
ar: إيفري سور سين

en: 3012834
ar: إكيرتش

en: 3012937
ar: هييريس

en: 3013525
ar: هينان بومونت

en: 3014078
ar: هاغويناو

en: 3014383
ar: غويريت

en: 3014728
ar: غرونوبل

en: 3014856
ar: غراس

en: 3015902
ar: غيفورز

en: 3016667
ar: غاردان

en: 3016702
ar: غب بروانس آلب كوت دازور

en: 3017910
ar: فونتوني سو بوا

en: 3019265
ar: إفرو

en: 3020020
ar: ابيني-سور-سين

en: 3020035
ar: إبنال

en: 3020495
ar: اشيرول

en: 3020686
ar: دونكيرك

en: 3020839
ar: درانسي

en: 3021000
ar: دواي

en: 3021372
ar: ديجون

en: 3021411
ar: دييب

en: 3021662
ar: ديسين-شاربيو

en: 3022530
ar: كريتاي

en: 3023141
ar: كوربفوا

en: 302355
ar: الريحانية

en: 3024066
ar: كومبيين

en: 3024266
ar: كولومب، أو دو سين

en: 3024297
ar: كولمار

en: 3024596
ar: كليشي سو بوا

en: 3024635
ar: كليرمون فيران

en: 3024783
ar: كلامار

en: 3027105
ar: شامبيني سور مارن

en: 3027422
ar: شامبيري

en: 3027883
ar: سيرجي

en: 3028263
ar: كاستر

en: 3028486
ar: كارفاين

en: 3028641
ar: قرقشونة

en: 3028808
ar: كان

en: 3029030
ar: كامبريه

en: 3029162
ar: كاليه

en: 3029227
ar: كاجنيس سور مير

en: 3029241
ar: كاين

en: 3029825
ar: برواي لا بويسير

en: 3031005
ar: بورجيز

en: 3031009
ar: بورغ أون بريس

en: 3031133
ar: بولوني سور مير

en: 3031137
ar: بولون-بيانكور

en: 3031582
ar: بوردو

en: 3031815
ar: بوندي

en: 303195
ar: عثمانية

en: 3032179
ar: بوبيني

en: 3032213
ar: بلوا

en: 3032797
ar: بيارتس

en: 3032833
ar: بيزييه

en: 3033002
ar: بيثون

en: 3033123
ar: بيزنسون

en: 3033791
ar: بلفور

en: 3034475
ar: بايون

en: 3034483
ar: بايو

en: 3034640
ar: باستيا

en: 3034911
ar: بار لو دوك

en: 3035681
ar: أفينيون

en: 3035843
ar: أوكسار

en: 3036145
ar: أولنيه سو بوا

en: 3036386
ar: أوبارفيلييه

en: 3036433
ar: أوبان

en: 3036572
ar: أنيار سور سين

en: 3036784
ar: أراس

en: 3036938
ar: آرل

en: 3037456
ar: أنتيب

en: 303750
ar: نصيبين

en: 3037543
ar: آنسي

en: 3037598
ar: أنغوليم

en: 3037656
ar: أنجيه

en: 3037854
ar: أميان

en: 3038261
ar: ألبي

en: 3038266
ar: ألبيرفيل

en: 303827
ar: نيغدة

en: 303831
ar: نوشهر

en: 3038334
ar: أجاكسيو

en: 3038354
ar: آكس أون بروفانس

en: 3038634
ar: أجان

en: 3038638
ar: أغدي

en: 3038789
ar: أبفيل

en: 304081
ar: موش

en: 3041563
ar: أندورا لا فيلا

en: 304184
ar: موغلا

en: 3042237
ar: دوغلاس

en: 3042287
ar: سان بيتر بورت

en: 3043293
ar: فاك

en: 304382
ar: مديات

en: 3044083
ar: تاتا

en: 3044774
ar: سيكشفهيرفار

en: 3045190
ar: شوبرون

en: 3046526
ar: بيتش

en: 304782
ar: مرماريس

en: 304797
ar: ماردين

en: 304922
ar: ملطية

en: 305268
ar: كوتاهية

en: 3054543
ar: سغليد

en: 3054643
ar: بودابست

en: 3056495
ar: زلاتى مورافتسى

en: 3056508
ar: جيلينا

en: 3057124
ar: ترنافا

en: 3057384
ar: ستوبافا

en: 3057691
ar: سينيتسا

en: 3057789
ar: روجومبيروك

en: 3057963
ar: بوخوف

en: 3058000
ar: بريفيدزا

en: 3058060
ar: بوفاجسكا بيستريتسا

en: 3058202
ar: بييشتاني

en: 3058210
ar: بيزينوك

en: 3058268
ar: بارتيزانسكى

en: 3058531
ar: نيترا

en: 3058780
ar: مارتن

en: 3058897
ar: مالاتسكي

en: 3059101
ar: ليفيتسا

en: 3059179
ar: كيسوتسكى نوفى ميستو

en: 3059436
ar: كومارنو

en: 3060139
ar: هاندلوفا

en: 3060308
ar: دونيسكا ستريدا

en: 3060346
ar: دوبنيتسا ناد فاهوم

en: 3060405
ar: دولني كوبين

en: 3060972
ar: براتيسلافا

en: 3061186
ar: بانسكا بيستريتسا

en: 3061188
ar: بانوفتس ناد بيبرافو

en: 3061344
ar: زنويمو

en: 3061695
ar: جديار ناد سازافو

en: 3062339
ar: فسيتين

en: 3063447
ar: فالاشسكي ميزيريتشي

en: 3063546
ar: أوستي ناد أورليتسي

en: 3063907
ar: ترتنوف

en: 3064288
ar: تبليتسه

en: 3064379
ar: تابور

en: 3064673
ar: شومبيرك

en: 3065617
ar: سوكولوف

en: 306571
ar: قونية

en: 3067421
ar: بروستيوف

en: 3067542
ar: بشيبرام

en: 3067580
ar: برشيروف

en: 3067696
ar: براغ

en: 3068160
ar: بلزن

en: 3068293
ar: بيسك

en: 3068582
ar: باردوبيتسه

en: 3068799
ar: أوسترافا

en: 3068927
ar: أوبافا

en: 3069011
ar: أولوموتس

en: 3071507
ar: لوني

en: 3071677
ar: ليتوميريتسه

en: 3071961
ar: ليبيريتس

en: 3072463
ar: كوتنا هورا

en: 3072649
ar: كروميشريش

en: 3073371
ar: كولين

en: 3073660
ar: كلاتوفي

en: 3073699
ar: كلادنو

en: 3073803
ar: كارلوفي فاري

en: 3074149
ar: يندريخوف هرادتس

en: 3074967
ar: هرادتس كرالوفه

en: 307515
ar: قرشهر

en: 3075921
ar: هافروف

en: 3076127
ar: فريدك-ميستك

en: 307654
ar: كيركالي

en: 307657
ar: قري خان

en: 3077244
ar: ديتشين

en: 3077539
ar: خروديم

en: 3077685
ar: خوموتوف

en: 3077835
ar: خب

en: 3077882
ar: تشيسكي تشين

en: 3078610
ar: برنو

en: 307864
ar: كلس

en: 3078773
ar: بريتسلاف

en: 3079467
ar: بيرون

en: 3079508
ar: بينيشوف

en: 3080165
ar: جلونا غورا

en: 3080231
ar: غورلتس

en: 3080866
ar: زكوبن

en: 3080944
ar: زاجان

en: 3080985
ar: زابجه

en: 3081368
ar: فروتسواف

en: 3081741
ar: فوتسوافك

en: 3082707
ar: واوب جيخ

en: 3083111
ar: ترزبينيا

en: 3083271
ar: تورون

en: 3083829
ar: شتتين

en: 3083988
ar: شفينتوخوفيتسه

en: 308464
ar: قيصرية

en: 3084840
ar: ستارغارد زتسيسينسكي

en: 3085151
ar: سوبوت

en: 3085450
ar: سووبسك

en: 3086586
ar: ريبنيك

en: 3087584
ar: راسيبورز

en: 3088171
ar: بوزنان

en: 3088825
ar: بوتسك

en: 3089684
ar: اوسترو ولكوبوليسكي

en: 3090048
ar: أبولوسكي

en: 3090436
ar: نيسا

en: 3093133
ar: وودج

en: 3093692
ar: لغنيتسا

en: 3094802
ar: كراكوف

en: 3095049
ar: كشالين

en: 309527
ar: كارامان

en: 3095321
ar: كونين

en: 3095795
ar: كووبجك

en: 309647
ar: أغري

en: 3096472
ar: كاتوفيتسه

en: 3096880
ar: كاليش

en: 3097333
ar: يافورجنو

en: 3098218
ar: غروجونتس

en: 3098722
ar: غورجوف ويلكوبولسكي

en: 3099230
ar: غليفيتسه

en: 3099424
ar: غدينيا

en: 3099434
ar: غدانسك

en: 3099759
ar: البلنغ

en: 3100946
ar: تشيستوخوفا

en: 3101547
ar: كرزنو

en: 3101619
ar: خوجوف

en: 3102014
ar: بيدغوشتش

en: 3104324
ar: سرقسطة

en: 3104342
ar: زامورا

en: 3105935
ar: فيلاديكانس

en: 3105976
ar: فيغو

en: 3106672
ar: بلد الوليد

en: 3106868
ar: فلاديمورو

en: 3107677
ar: طرطوشة

en: 3107775
ar: توريلافيجا

en: 3108126
ar: تيروال

en: 3108317
ar: تارانكون

en: 310855
ar: كاهتا

en: 310859
ar: مرعش

en: 3109041
ar: سيستاو

en: 3109256
ar: شقوبية

en: 3109642
ar: سانتياغو دي كومبوستيلا

en: 3109718
ar: سانتاندير

en: 3110040
ar: سان سباستيان دي لوس رييس

en: 3110044
ar: سان سباستيان

en: 3110360
ar: سان مارتين دي لا فيغا

en: 3110458
ar: سان لورنزو دي ش الإسكوريال

en: 311046
ar: إزمير

en: 3110627
ar: سان فرناندو دي هيناريس

en: 3110643
ar: سان فيليو دي غيكسولس

en: 311073
ar: إسبرطة

en: 3110921
ar: سان أدريان دي بيزوس

en: 3111108
ar: سلمنقة

en: 311111
ar: إسكندرونة

en: 3111605
ar: ريبوليت

en: 3112989
ar: بوزويلو دي الاركون

en: 3113082
ar: بورتغاليتي

en: 3113236
ar: بونفيرادا

en: 3113331
ar: بلاسينثيا

en: 3114256
ar: بارلا

en: 3114472
ar: بنبلونة

en: 3114531
ar: بالنثيا

en: 3114711
ar: أوفييدو

en: 3115093
ar: أولوت

en: 3115177
ar: أوليروس

en: 3115463
ar: نيغران

en: 3115659
ar: نابالكارنيرو

en: 3116025
ar: موستوليس

en: 311665
ar: اغدير

en: 3116653
ar: موانيا، بونتيفيدرا

en: 3116689
ar: ميراندا دي إيبرو

en: 311704
ar: إيدل

en: 3117164
ar: ماتارو، برشلونة

en: 3117331
ar: مارتوريل

en: 3117539
ar: مانليو

en: 3117667
ar: ماجاداهوندا

en: 3117735
ar: مدريد

en: 3117814
ar: لوغو

en: 3118150
ar: لوغرونيو

en: 3118532
ar: ليون

en: 3118554
ar: لايايوا

en: 3118594
ar: ليجانيس

en: 3118848
ar: لاس روزاس دي مدريد

en: 3119841
ar: لا كورونيا

en: 3120514
ar: وشقة

en: 3120811
ar: إرناني، إسبانيا

en: 3121424
ar: خيخون

en: 3121437
ar: خيتافي

en: 3121766
ar: جالاباجار

en: 3121960
ar: فوينلابرادا

en: 3123063
ar: إيرموا

en: 3123104
ar: إيراندايو

en: 3123329
ar: إل بارت دي يوبريغات

en: 3123504
ar: إليسكوريال

en: 3123667
ar: إل أستيريلو

en: 3123688
ar: إيخيا دي لوس كاباييروس

en: 3124041
ar: كوليريدو

en: 3124132
ar: قونكة

en: 3124408
ar: كوسلادا

en: 3124765
ar: كولمينار فيجو

en: 3124964
ar: سويداد لينيال

en: 3127047
ar: قلعة أيوب

en: 3127065
ar: قلهرة

en: 3127461
ar: برغش

en: 3127958
ar: بواديلا ديل مونتي

en: 3128026
ar: بلباو

en: 3128174
ar: بيرميو

en: 3128272
ar: بنو قاسم

en: 3128760
ar: برشلونة

en: 3128795
ar: بربشتر

en: 3129028
ar: بادالونا

en: 3129135
ar: أفيليس

en: 3129661
ar: أرينيس دي مار

en: 3129857
ar: آرنخويث

en: 3129877
ar: أراندا دي دويرو

en: 3130564
ar: ألكوركون

en: 3130583
ar: ألكوبينداس

en: 3130606
ar: الكنائس

en: 3130616
ar: ألكالا دي إيناريس

en: 3133880
ar: تروندهايم

en: 3133895
ar: ترومسو

en: 3134331
ar: تونسبيرغ

en: 3143244
ar: أوسلو

en: 3145375
ar: موس

en: 3145580
ar: مولده

en: 3145614
ar: مو إي رانا

en: 3147474
ar: ليلهامر

en: 314830
ar: عنتاب

en: 314967
ar: فتحية

en: 3151770
ar: هورتن

en: 315202
ar: أسكي شهر

en: 315368
ar: أرضروم

en: 315373
ar: أرزينجان

en: 315515
ar: إيرديملي

en: 315808
ar: معمورة العزيز

en: 315985
ar: إدرميت

en: 3160881
ar: بودو

en: 3161732
ar: برغن

en: 3162955
ar: أرندال

en: 3164527
ar: فيرونا

en: 3164603
ar: البندقية

en: 3165185
ar: إصطاجانكو

en: 3165243
ar: ترينتو

en: 316541
ar: ديار بكر

en: 3165524
ar: تورينو

en: 3165926
ar: تارانتو

en: 3166236
ar: سبوليتو

en: 3167096
ar: ساساري

en: 3167561
ar: سانتا ماريا كابوا فيتيري

en: 3168070
ar: سان مارينو المدينة

en: 3168429
ar: سان دونا دي بيافي

en: 3168673
ar: ساليرنو

en: 3169070
ar: روما

en: 3169361
ar: ريميني

en: 3169424
ar: ريتشوني

en: 3169921
ar: براتو

en: 3170116
ar: بورتيش

en: 3170647
ar: بيزا

en: 317109
ar: دنيزلي

en: 3171168
ar: بيسكارا

en: 3171180
ar: بيرودجا

en: 3171457
ar: بارما

en: 3171728
ar: بادوفا

en: 3172287
ar: نيتونو

en: 3172394
ar: نابولي

en: 3172629
ar: منزا

en: 3173331
ar: مودينا

en: 3173435
ar: ميلانو

en: 3174051
ar: مقاطعة مانتوفا

en: 3174659
ar: ليفورنو

en: 3174953
ar: ليتشي

en: 3175628
ar: ييزي

en: 3176219
ar: جنوة

en: 3176885
ar: فوجا

en: 3176959
ar: فلورنسا

en: 3178019
ar: كوريدجو

en: 3178587
ar: جبت بكة

en: 3179162
ar: تشنتو

en: 3180601
ar: كابوا

en: 3181554
ar: بريشيا

en: 3181928
ar: بولونيا

en: 3182164
ar: بيرغامو

en: 3182297
ar: باسانو دل غرابا

en: 3182351
ar: باري

en: 3182897
ar: أرديا

en: 3182957
ar: أبريليا

en: 3183719
ar: فلوره

en: 3183875
ar: تيرانا

en: 3184862
ar: لوشنيه

en: 3185728
ar: دراس

en: 3186573
ar: زينيتسا

en: 318675
ar: جيهان

en: 3186781
ar: زابرشيتش

en: 3186886
ar: زغرب

en: 3186952
ar: زادار

en: 3187047
ar: فوكوفار

en: 3187297
ar: فرباس

en: 3188383
ar: فاراجدين

en: 3188402
ar: فاليفو

en: 3190261
ar: سبليت

en: 3190586
ar: سلافونسكي برود

en: 3190589
ar: بوزيغا

en: 3190813
ar: سيساك

en: 3190941
ar: شيبينيك

en: 3191281
ar: سراييفو

en: 3191376
ar: شاباتس

en: 3192224
ar: بولا

en: 3193044
ar: بودغوريتسا

en: 3194351
ar: نوفو ميتسو

en: 3194360
ar: نوفي ساد

en: 3194828
ar: موستار

en: 3196359
ar: ليوبليانا

en: 3197728
ar: كوبريفنيتسا

en: 3202641
ar: ستنيي

en: 3202781
ar: تسليي

en: 3202888
ar: تشاكوفيتش

en: 3203521
ar: برتشكو

en: 320392
ar: بوردور

en: 3203982
ar: بيلوفار

en: 3204186
ar: بيه لينا

en: 3204222
ar: بيخاتش

en: 3204509
ar: بار

en: 3204541
ar: بانيا لوكا

en: 3204674
ar: باتشكا بالانكا

en: 3204793
ar: أباتين

en: 3206590
ar: ريهين

en: 3207197
ar: فلمار

en: 320995
ar: بودروم

en: 321025
ar: بدليس

en: 321836
ar: بطمان

en: 322165
ar: بالِق أسير

en: 322830
ar: أيدين

en: 323777
ar: أنطاليا

en: 323779
ar: أنطاكية

en: 323786
ar: أنقرة

en: 323828
ar: أنامور

en: 324172
ar: آلاشهر

en: 324190
ar: ألانيا

en: 324496
ar: آق سراي

en: 3247449
ar: آخن

en: 324944
ar: أقجة قلعة

en: 325303
ar: أفيون قره حصار

en: 325330
ar: أديامان

en: 325363
ar: أضنة

en: 3272941
ar: ريدشتات

en: 3274966
ar: لاودا-كونيغسهوفن

en: 330546
ar: مصوع

en: 333287
ar: كرن

en: 3336893
ar: رودغاو

en: 3337504
ar: سيهيم - يوجينهايم

en: 3345300
ar: كارلوفاتش

en: 3347762
ar: لوبانغو

en: 335035
ar: هرر

en: 3352136
ar: ويندهوك

en: 3359638
ar: ولفس بي

en: 3369157
ar: كيب تاون

en: 3370903
ar: جيمس تاون

en: 3374036
ar: بريدج تاون

en: 3374333
ar: برايا

en: 3378644
ar: جورج توغن

en: 3380387
ar: سان لوران دو ماروني

en: 3381303
ar: كوروا

en: 3382160
ar: كايين

en: 3383330
ar: باراماريبو

en: 3386496
ar: تيريسينا

en: 338832
ar: ديرة داوا

en: 3388368
ar: ساو لويز

en: 3390760
ar: ريسيفي

en: 3395503
ar: مارابا

en: 3395981
ar: ماسايو

en: 3396016
ar: ماكابا

en: 3397277
ar: جواو بيسوا

en: 3399415
ar: فورتاليزا

en: 3405870
ar: بيليم

en: 3413829
ar: ريكيافيك

en: 341397
ar: بوري

en: 3415212
ar: كوبافوغور

en: 3416706
ar: هافنارفيوردور

en: 3421319
ar: نوك

en: 342711
ar: بارنتو

en: 3427213
ar: زاراتي، بوينس آيرس

en: 3427833
ar: تانديل

en: 342884
ar: بحر دار

en: 3428992
ar: سان إيسيدرو

en: 3429577
ar: ريسيستينسيا

en: 3429652
ar: كويلمس

en: 3429777
ar: بويرتو جواسيو

en: 3429886
ar: بوساداس، ميسيونيس

en: 3429902
ar: بونتيفيدرا

en: 3430340
ar: اوبيرا

en: 3430443
ar: نيكوتشيا

en: 3430545
ar: مورون، بوينس آيرس

en: 3430697
ar: ميرلو، بوينس آيرس

en: 3430708
ar: مرسيدس، مقاطعة بوينس آيرس

en: 3430863
ar: ماريه ديل بلاتا

en: 3430988
ar: لوخان، مقاطعة بوينس آيرس

en: 3432043
ar: لابلاتا

en: 343300
ar: أسمرة

en: 3433658
ar: جيوليجياشو، انتري ريوس

en: 3433803
ar: الجنرال خوسيه دي سان مارتين

en: 343386
ar: عصب

en: 3433899
ar: فورموزا

en: 3435010
ar: دون توركواتو

en: 3435217
ar: كورينتس

en: 3435261
ar: كونكورديا، انتري ريوس

en: 3435264
ar: كونسبسيون ديل أوروغواي

en: 3435910
ar: بوينس آيرس

en: 3436124
ar: بارانكيوراس

en: 3436177
ar: بالكارسي

en: 3436199
ar: أزول، مقاطعة بوينس آيرس

en: 3437056
ar: سان لورينزو

en: 3437526
ar: بيلار

en: 3438115
ar: فيرناندو دي لا مورا

en: 3439389
ar: أسونسيون

en: 3440714
ar: سالتو، أوروغواي

en: 3440781
ar: ريفيرا

en: 3441575
ar: مونتفيدو

en: 344420
ar: أكسوم

en: 3446098
ar: تريس لاغواس

en: 3446621
ar: تيوفيلو أوتوني

en: 3446753
ar: تاكواريتينغا

en: 3448439
ar: ساو باولو

en: 344901
ar: مندفرا

en: 3449319
ar: ساو كارلوس

en: 3449433
ar: سانتوس

en: 344979
ar: أديس أبابا

en: 3450554
ar: سالفادور، باهيا

en: 3451190
ar: ريو دي جانيرو

en: 3452640
ar: بورتو سيجورو

en: 3452925
ar: بورتو أليغري

en: 3454690
ar: بباوليستا

en: 3458449
ar: لوندرينا

en: 3458696
ar: لفراس

en: 3459462
ar: جوندياي

en: 346030
ar: زفتى

en: 3462377
ar: غويانيا

en: 3463030
ar: فوز دو إيغواسو

en: 3463237
ar: فلوريانوبوليس

en: 3464374
ar: دوق دي كاكسياس

en: 3464460
ar: دورادوس

en: 3464975
ar: كوريتيبا

en: 3465038
ar: كويابا

en: 3465342
ar: كورومبا

en: 3466779
ar: الأفعى ذات الجرس

en: 3467747
ar: كامبو غراندي

en: 3467865
ar: كامبيناس

en: 3468376
ar: ايتابيميريم دي كاتشويرو

en: 3469058
ar: برازيليا

en: 3469968
ar: بلوميناو

en: 3470127
ar: بيلو هوريزونتي

en: 3470451
ar: بارريتوس

en: 347236
ar: Ţūkh

en: 347497
ar: طنطا

en: 347591
ar: طلخا

en: 347612
ar: تلا

en: 347634
ar: طهطا

en: 347796
ar: سوهاج

en: 348112
ar: سيدي سالم

en: 348548
ar: سيدى برانى

en: 3488465
ar: سبانيش تاون

en: 3489460
ar: مونتيغو باي

en: 349114
ar: Shirbīn

en: 349156
ar: شبين القناطر

en: 349158
ar: شبين الكوم

en: 349715
ar: سمنود

en: 349717
ar: سمالوط

en: 350203
ar: رشيد

en: 350370
ar: قويسنا

en: 350376
ar: قطور

en: 350422
ar: قوص

en: 350550
ar: قنا

en: 350789
ar: قليوب

en: 3513563
ar: كراليندايك

en: 351434
ar: نجع حمادى

en: 3514670
ar: فيلاهيرموسا

en: 3515001
ar: توكستلا غوتيريز

en: 3516355
ar: تامبيكو

en: 3521081
ar: بويبلا

en: 3522507
ar: أوخاكا

en: 3522790
ar: ناوكالبان دي خواريز

en: 3523349
ar: ماردة

en: 352344
ar: منية النصر

en: 352354
ar: منوف

en: 352628
ar: مطاي

en: 352733
ar: مرسى مطروح

en: 352913
ar: منفلوط

en: 352951
ar: ملوي

en: 3530597
ar: مدينة مكسيكو

en: 3531673
ar: كانكون

en: 3533462
ar: أكابولكو

en: 3536729
ar: سانتياغو دي كوبا

en: 3537906
ar: سانتا كلارا

en: 353828
ar: كوم حماده

en: 354105
ar: كفر صقر

en: 354365
ar: كفر الزيات

en: 354502
ar: كفر الشيخ

en: 354775
ar: كفر الدوار

en: 354981
ar: جهينة

en: 355026
ar: جرجا

en: 3553478
ar: هافانا

en: 355392
ar: عزبة البرج

en: 355449
ar: إسنا

en: 355628
ar: إدكو

en: 355635
ar: إدفو

en: 355648
ar: إبشواي

en: 355795
ar: حلوان

en: 355939
ar: Hihyā

en: 3564124
ar: سينفويغوس

en: 356806
ar: فوة

en: 356933
ar: فرشوط

en: 356945
ar: فارسكور

en: 356989
ar: فاقوس

en: 3570675
ar: فور دو فرانس

en: 3571824
ar: ناساو

en: 3573197
ar: هاميلتون

en: 3573890
ar: بورت أوف سبين

en: 3575551
ar: باستير

en: 3575635
ar: روسو

en: 3576812
ar: كاستريس

en: 3577887
ar: كينغستاون

en: 3578069
ar: بليموث

en: 3578599
ar: بوانت-آه-بيتر

en: 3578682
ar: بيتي-بور

en: 3578959
ar: لزابيم

en: 3578967
ar: لو مول

en: 3578978
ar: لو غوسييه

en: 3579585
ar: كابستر-بيل-أو

en: 3579732
ar: باس-تير

en: 3579767
ar: باي-ماؤو

en: 358048
ar: Dumyāţ

en: 3580661
ar: جورج تاون

en: 358095
ar: ديرب نجم

en: 358108
ar: دسوق

en: 358115
ar: دشنا

en: 358172
ar: دكرنس

en: 3582672
ar: بلموبان

en: 358269
ar: ديروط

en: 358274
ar: دير مواس

en: 3583361
ar: سان سلفادور

en: 358448
ar: دمنهور

en: 358619
ar: بورسعيد

en: 358620
ar: سفاجا

en: 358821
ar: Bilqās

en: 358840
ar: بلبيس

en: 359173
ar: بني سويف

en: 359212
ar: بني مزار

en: 359280
ar: بنها

en: 359493
ar: الزقازيق

en: 359576
ar: Awsīm

en: 359710
ar: التل الكبير

en: 359783
ar: أسيوط

en: 359792
ar: أسوان

en: 359796
ar: سويس

en: 3598132
ar: مدينة غواتيمالا

en: 359900
ar: الصف

en: 359953
ar: الشهداء

en: 360048
ar: أشمون

en: 3600949
ar: تيغوسيغالبا

en: 3601782
ar: سان بيدرو سولا

en: 360502
ar: الأقصر

en: 360526
ar: القوصية

en: 360531
ar: القصير

en: 360542
ar: القرين

en: 360612
ar: القنايات

en: 360615
ar: القناطر الخيرية

en: 360630
ar: القاهرة

en: 360686
ar: المنيا

en: 360716
ar: المطرية

en: 360754
ar: المنزلة

en: 360761
ar: منصورة

en: 360773
ar: المنشاة

en: 360829
ar: المحلة الكبرى

en: 360923
ar: الخارجة

en: 360995
ar: الجيزة

en: 361029
ar: الجمالية

en: 361055
ar: مدينة الإسماعيلية

en: 361058
ar: الإسكندرية

en: 361103
ar: الإبراهيمية

en: 361213
ar: Al Ḩāmūl

en: 361291
ar: الغردقة

en: 361320
ar: الفيوم

en: 361329
ar: الفشن

en: 361394
ar: الباويطى

en: 361435
ar: البلينا

en: 361457
ar: Al Bājūr

en: 361478
ar: البداري

en: 361546
ar: El-‘Arîsh

en: 361661
ar: أخميم

en: 361702
ar: أجا

en: 3617763
ar: ماناغوا

en: 361827
ar: الدلنجات

en: 362004
ar: أبو تيج

en: 3620680
ar: بلوفيلدز، نيكاراغوا

en: 3621849
ar: سان خوسيه

en: 3622716
ar: نيكوجا

en: 362277
ar: أبو قرقاص

en: 362485
ar: أبو كبير

en: 3624955
ar: ألاخويلا

en: 3625549
ar: بلنسية

en: 3628473
ar: سان كريستوبال

en: 3629672
ar: بويرتو لا كروز

en: 362973
ar: أبنوب

en: 3632308
ar: ماردة

en: 3633009
ar: ماراكايبو

en: 363533
ar: زالنجي (مدينة)

en: 363619
ar: ياي

en: 363656
ar: يامبيو

en: 363885
ar: واو

en: 364103
ar: ود مدني

en: 364367
ar: أويل

en: 3645213
ar: سانتا آنا دي كورو

en: 3646738
ar: كاراكاس

en: 3647651
ar: كابيماس

en: 3648546
ar: باريناس

en: 365137
ar: Umm Durmān

en: 3651438
ar: سانتا إيلينا

en: 3652350
ar: ريوبامبا

en: 3652462
ar: كيتو

en: 3653693
ar: اوتابالو

en: 3654533
ar: ماتشالا

en: 365742
ar: توريت

en: 3657509
ar: غواياكيل

en: 3660689
ar: أمباتو

en: 3662574
ar: ريو برانكو

en: 3662762
ar: بورتو فاليو

en: 366323
ar: طوكر

en: 3666304
ar: توربو

en: 3666608
ar: تونخا

en: 366847
ar: سنجة

en: 3671116
ar: كيبدو

en: 3674962
ar: ميديلين

en: 3675443
ar: مانيزاليس

en: 3676623
ar: ليتيسيا

en: 367927
ar: رمبيك

en: 3680656
ar: أباجي

en: 368277
ar: ربك

en: 3687238
ar: قرطاجنة، كولومبيا

en: 3687925
ar: كالي

en: 3688689
ar: بوغوتا

en: 3689147
ar: بارانكويلا

en: 3689759
ar: أراكاتاكا

en: 369004
ar: نيالا

en: 3691175
ar: تروخيو، بيرو

en: 3698350
ar: تشيكلايو

en: 370737
ar: ملكال

en: 371760
ar: ربك

en: 3718426
ar: بورت أو برانس

en: 372753
ar: كسلا

en: 373130
ar: كافيا كنجي

en: 373141
ar: كادقلى

en: 373303
ar: جوبا

en: 377039
ar: Būr Sūdān

en: 377241
ar: بور

en: 3778045
ar: ماتورين

en: 378231
ar: عطبرة

en: 379003
ar: الأبي

en: 379062
ar: القضارف

en: 379252
ar: خرطوم

en: 379303
ar: الجنينة

en: 379555
ar: Al Fāshir

en: 380129
ar: الدويم (مدينة)

en: 380148
ar: الضعين

en: 380173
ar: الدامر

en: 380174
ar: الدمازين

en: 3832694
ar: فيلا ماريا

en: 3832756
ar: فيلا دولوريس

en: 3832791
ar: فيلا كارلوس باز

en: 3832899
ar: فيدما

en: 3833062
ar: فينادو تيورتو

en: 3833367
ar: أوشوايا

en: 3833859
ar: تريس آرويوس

en: 3833883
ar: تريليو

en: 3834601
ar: تارتغال

en: 3835869
ar: سانتياغو ديل استيرو

en: 3835994
ar: سانتا روزا، لا بامبا

en: 3836564
ar: سان سلفادور دي خوخوي

en: 3836620
ar: وهران، سالتا

en: 3836669
ar: سان رافائيل، مندوزا

en: 3836846
ar: سان نيكولاس دي لوس آرويوس

en: 3836873
ar: سان ميغيل دي توكومان

en: 3836992
ar: سان مارتين

en: 3837056
ar: سان لويس

en: 3837213
ar: سان خوان، الأرجنتين

en: 3837675
ar: سان فرانسيسكو، قرطبة

en: 3837702
ar: سان فرناندو ديل فالي دي كاتاماركا

en: 3838233
ar: سالتا

en: 3838583
ar: روساريو

en: 3838854
ar: ريو غراندي، تييرا ديل فويغو

en: 3838859
ar: ريو غاليغوس، سانتا كروز

en: 3838874
ar: ريو كوارتو، قرطبة

en: 3839307
ar: روسون، تشوبوت

en: 3839479
ar: رافاييلا

en: 3839982
ar: بونتا ألتا

en: 3840092
ar: بويرتو مادرين

en: 3840300
ar: بريسدنس روكي ساينز بينيا

en: 3841956
ar: بارانا، انتري ريوس

en: 3842670
ar: أولافاريا

en: 3843123
ar: نيوكوين

en: 3844421
ar: مندوزا

en: 3848950
ar: لا ريوخا

en: 385038
ar: اَلرِّفَاع

en: 3853354
ar: جونين، مقاطعة بوينس آيرس

en: 3855065
ar: جنرال روكا، ريو نيغرو

en: 3855075
ar: جينرال بيكو

en: 3855974
ar: آيسكيول

en: 3859965
ar: كوسكيون

en: 3860259
ar: كوردوبا

en: 3860443
ar: كومودورو ريفادافيا

en: 3861056
ar: كيبوليتي

en: 3861344
ar: تشيفيلكوي

en: 3861678
ar: شاراتا

en: 3864331
ar: بيل فيل

en: 3865086
ar: باهيا بلانكا

en: 3866163
ar: ألتا غراسيا

en: 3868121
ar: فينيا ديل مار

en: 3868626
ar: فالبارايسو

en: 3870282
ar: تالكاهوانو

en: 3870294
ar: تالكا

en: 3871336
ar: سانتياغو

en: 3874930
ar: بويرتو فاراس

en: 3884373
ar: لا سيرينا

en: 3892870
ar: كوريكو

en: 3892892
ar: كيوراناي لاهيو

en: 3893532
ar: كورونل

en: 3893629
ar: كوكويمبو

en: 3893656
ar: كوبيابو

en: 3893726
ar: كونستيتسيون

en: 3893894
ar: كونثبثيون، تشيلي

en: 3895138
ar: شيغوانتي

en: 3896105
ar: كايكيونيس

en: 3896433
ar: قرطاجنة

en: 3896924
ar: كانيت

en: 3897347
ar: كالاما

en: 3899361
ar: أريكا

en: 3899462
ar: أراوكو

en: 3899539
ar: أنتوفاغاستا

en: 3899695
ar: أنكود

en: 3899887
ar: ألتو هوسبيكيو

en: 3903987
ar: سوكري

en: 3907584
ar: بوتوسي

en: 3909234
ar: أورورو

en: 3911925
ar: لاباز

en: 3919968
ar: كوتشابامبا

en: 3928128
ar: تاكنا

en: 3936456
ar: ليما

en: 3939459
ar: وانكاشو

en: 3941584
ar: قوسقو

en: 3946083
ar: كاياو

en: 3947322
ar: أريكيبا

en: 3979770
ar: سابوبان، خاليسكو

en: 3981609
ar: تيخوانا

en: 3981885
ar: تيكيلا

en: 3985710
ar: كابو سان لوكاس

en: 3988086
ar: سالتيو

en: 3988214
ar: سلامنكا

en: 3995402
ar: موريليا

en: 3995465
ar: مونتيري

en: 3996069
ar: مكسيكالي

en: 4004330
ar: ايرابواتو

en: 4004898
ar: ارموسييو سونورا

en: 4005270
ar: غواناخواتو

en: 4005539
ar: غوادالاخارا

en: 4006702
ar: إنسينادا

en: 4013708
ar: سيوداد خواريز

en: 4013714
ar: ثيوداد جوثمان

en: 4014875
ar: سيلايا

en: 4033936
ar: بابيتي

en: 4035413
ar: أبيا

en: 4035715
ar: آواروآ

en: 4044012
ar: هاغاتنيا

en: 4048023
ar: بيسمير

en: 4048662
ar: بادوكا

en: 4049979
ar: برمنغهام

en: 4054378
ar: سنتر بوينت

en: 4057835
ar: كولمان

en: 4058219
ar: ديفني

en: 4058553
ar: ديكاتور

en: 4059102
ar: دوثان

en: 4060791
ar: إنتربرايز

en: 4061234
ar: فيرهوب

en: 4062577
ar: فلورنس

en: 4062644
ar: فولي

en: 4063619
ar: غادسدن

en: 4066811
ar: هيلينا

en: 4067927
ar: هوموود

en: 4067994
ar: هوفر

en: 4068446
ar: هويتاون

en: 4068590
ar: هنتسفيل

en: 4074267
ar: ماديسن

en: 4076239
ar: ميلبروك

en: 4076598
ar: موبيل

en: 4076784
ar: مونتغومري

en: 4080555
ar: نورث بورت

en: 4081644
ar: أوبيليكا

en: 4081914
ar: أوكسفورد

en: 4082569
ar: بلهام

en: 4082866
ar: فينيكس سيتي

en: 4084796
ar: براتفيل

en: 4084888
ar: بريتشارد

en: 4089114
ar: سلما

en: 4092788
ar: تالاديغا

en: 4094163
ar: تروي

en: 4094212
ar: تروسفيل

en: 4094455
ar: توسكالوسا

en: 410096
ar: الشفا

en: 4101114
ar: بيلا فيستا

en: 4101241
ar: بنتون

en: 4101260
ar: بنتونفيل

en: 4103957
ar: كابوت

en: 4106458
ar: كونوي

en: 4109785
ar: إل دورادو

en: 4110486
ar: فايتفيل

en: 4111410
ar: فورت سميث

en: 4116315
ar: جاكسونفيل

en: 4116834
ar: جونزبورو

en: 411849
ar: ينقل

en: 4119403
ar: ليتل روك

en: 4120792
ar: ماوميل

en: 4124112
ar: نورث ليتل روك

en: 4125388
ar: باراغولد

en: 4126226
ar: باين بلاف

en: 412800
ar: صَبَاح اَلسَّالِم

en: 4128894
ar: روجرز

en: 4129397
ar: راسلفيل

en: 4130430
ar: سيرسي

en: 4131116
ar: سايلوم سبرينغز

en: 4132093
ar: سبرينغدل

en: 4133367
ar: تيكساركانا

en: 4134716
ar: فان بيورين

en: 4142290
ar: دوفر

en: 4143637
ar: ميلدتاون

en: 4143861
ar: نيوارك

en: 4145381
ar: ويلمنغتون

en: 4145941
ar: ألتامونت سبرنغز

en: 4146166
ar: أبوبكا

en: 4146389
ar: أوبورندال

en: 4146429
ar: أفينتجورا

en: 4146723
ar: بارتو

en: 4147241
ar: بل غليد

en: 4148411
ar: بوكا راتون

en: 4148533
ar: بونيتا سبرنغز

en: 4148677
ar: بوينتون

en: 4148708
ar: برادنتون

en: 4149962
ar: كيب كورال

en: 4150190
ar: كاسيلبيري

en: 4151316
ar: كليرواتر

en: 4151352
ar: كليرمونت

en: 4151440
ar: كوكاو

en: 4151455
ar: كوكونت كريك

en: 4151824
ar: كوبر سيتي

en: 4151871
ar: كورال غيبلز

en: 415189
ar: عدن

en: 4151909
ar: كورال سبرنغز

en: 4152311
ar: كريستفيو

en: 4152772
ar: دانيا بيتش

en: 4152820
ar: ديفي

en: 4152872
ar: دايتونا بيتش

en: 4152890
ar: ديلاند

en: 4152926
ar: ديباري

en: 4153071
ar: ديرفيلد بيتش

en: 4153132
ar: دلراي بيتش

en: 4153146
ar: دلتونا

en: 4153471
ar: دورال

en: 4153759
ar: ديوندن، فلوريدا

en: 4154606
ar: يوستيس

en: 4155966
ar: فورت لاودردال

en: 4155995
ar: فورت مايرز

en: 4156018
ar: فورت بيرس

en: 4156042
ar: فورت والتون بيتش

en: 4156404
ar: غينزفيل

en: 4157827
ar: هينز سيتي، فلوريدا

en: 4157898
ar: هالانديل بيتش

en: 4158476
ar: هياليه

en: 4158482
ar: هياليه غاردنز

en: 4158928
ar: هوليوود

en: 4159050
ar: هومستيد

en: 4160021
ar: جاكسونفيل

en: 4160023
ar: جاكسونفيل بيتش

en: 4160610
ar: جوبيتر، فلوريدا

en: 4160812
ar: كي ويست

en: 4160983
ar: كيسيمي

en: 4161373
ar: ليك ماري

en: 4161400
ar: ليك ويلز

en: 4161422
ar: ليك وورث

en: 4161438
ar: ليكلاند

en: 4161580
ar: لارغو

en: 4161616
ar: لاودرديل ليكس

en: 4161771
ar: ليسبرغ

en: 4163049
ar: لاين هافن

en: 4163220
ar: ميتلاند

en: 4163388
ar: ماركو آيلاند

en: 4163407
ar: مارغيت

en: 4163971
ar: ملبورن

en: 4164138
ar: ميامي

en: 4164143
ar: ميامي بيتش

en: 4164167
ar: ميامي غاردنز

en: 4164186
ar: ميامي ليكس

en: 4164601
ar: ميرامار

en: 4165565
ar: نيبلز

en: 4165869
ar: نيو بورت ريتشي

en: 4165913
ar: نيو سميرنا بيتش

en: 4166222
ar: نورث لاودرديل

en: 4166232
ar: نورث ميامي

en: 4166233
ar: شمال ميامي بيتش

en: 4166274
ar: نورث بورت

en: 4166638
ar: أوكلاند بارك

en: 4166673
ar: أوكالا

en: 4166776
ar: أوكوي

en: 4167003
ar: أوبا لوكا

en: 4167147
ar: أورلاندو

en: 4167178
ar: اورموند بيتش، فلوريدا

en: 4167348
ar: أوفيدو

en: 4167499
ar: بالم باي

en: 4167519
ar: بالم بيتش غاردنز

en: 4167538
ar: بالم كوست

en: 4167583
ar: بالم سبرنغز

en: 4167634
ar: بالميتو باي

en: 4167694
ar: بنما سيتي

en: 4168139
ar: بيمبروك باينز

en: 4168228
ar: بينساكولا

en: 4168590
ar: باينكريست

en: 4168630
ar: بينيلاس بارك

en: 4168773
ar: بلانت سيتي

en: 4168782
ar: بلانتيشن

en: 4169014
ar: بومبانو سيتي

en: 4169452
ar: بونتا غوردا

en: 4170174
ar: ريفييرا بيتش

en: 4170358
ar: روكليدج

en: 4170617
ar: رويال بالم بيتش

en: 4170797
ar: سيفتي هاربور

en: 4172086
ar: سانفورد

en: 4172131
ar: ساراسوتا

en: 4172372
ar: سيباستيان، فلوريدا

en: 4172434
ar: سيمينول

en: 4174201
ar: ستيوارت

en: 4174383
ar: صني آيلز بيتش

en: 4174402
ar: صنرايز، فلوريدا

en: 4174600
ar: سويتواتر

en: 4174715
ar: تالاهاسي

en: 4174738
ar: تاماراك

en: 4174757
ar: تامبا

en: 4174855
ar: تاربون سبرينغز

en: 4174861
ar: تافاريس

en: 4174969
ar: تمبل تراس

en: 4175437
ar: تيتوسفيل

en: 4177703
ar: ويلنغتون

en: 4177872
ar: ويست ملبورن

en: 4177887
ar: ويست بالم بيتش

en: 4178003
ar: وستون

en: 4179074
ar: أكوورث

en: 4179320
ar: ألباني

en: 4179574
ar: ألفاريتا

en: 4179667
ar: أميريكوس

en: 4180386
ar: أثينا

en: 4180439
ar: أتلانتا

en: 4180531
ar: أوغستا

en: 4184530
ar: بروكهافن

en: 4184845
ar: برونزويك

en: 4185657
ar: كالهون

en: 4186416
ar: كارولتون

en: 4186531
ar: كارترزفيل

en: 4187204
ar: تشامبلي

en: 418863
ar: أصفهان

en: 4188985
ar: كولومبوس

en: 4189213
ar: كونيرز

en: 4190581
ar: دالتون

en: 4191124
ar: ديكاتور

en: 4191955
ar: دوغلاسفيل

en: 4192205
ar: دبلن

en: 4192289
ar: دولوث

en: 4192375
ar: دنوودي

en: 4192674
ar: إيست بوينت

en: 419435
ar: الزرقا

en: 4194474
ar: فايتيفيل

en: 4195701
ar: فورست بارك

en: 4196586
ar: غينسفيل

en: 4198322
ar: غريفين

en: 4200671
ar: هاينزفيل

en: 4203696
ar: كينيساو

en: 4204007
ar: كنجزلاند

en: 4205196
ar: لورينسفيل

en: 4207400
ar: ماكون

en: 4207783
ar: ماريتا

en: 4208442
ar: ماكدونو

en: 4212684
ar: نيونان

en: 4212888
ar: نوركروس

en: 4215110
ar: بيتشتري سيتي

en: 4215114
ar: بيشتري كورنرز

en: 4215391
ar: بيري

en: 4219001
ar: ريفرديل

en: 4219762
ar: روما

en: 4219934
ar: روزويل

en: 4220629
ar: سانت ماريز

en: 4221333
ar: ساندي سبرينغز

en: 4221552
ar: سافانا

en: 4223379
ar: سميرنا

en: 4223413
ar: سنيلفيل

en: 4224681
ar: ستوكبريدج

en: 4225309
ar: سواني

en: 4226348
ar: توماسفيل

en: 4226552
ar: تيفتون

en: 4228147
ar: فالدوستا

en: 4229476
ar: وارنر روبينز

en: 4231523
ar: ويندر

en: 4231874
ar: وودستوك

en: 4232679
ar: ألتون

en: 4233813
ar: بلفيل

en: 4235668
ar: تشارلستون

en: 4236191
ar: كلينسفيل

en: 4236895
ar: ديكادور

en: 4237717
ar: إدوردسفيل

en: 4239509
ar: غودفري

en: 4239714
ar: غرانيت سيتي

en: 4241704
ar: جاكسونفيل

en: 4243899
ar: ماريون

en: 4244099
ar: ماتون

en: 4247703
ar: كوينسي

en: 4250542
ar: سبرينج فيلد، إلينوي

en: 425378
ar: بوجومبورا

en: 4254679
ar: بلومنغتون

en: 4255466
ar: كارمل

en: 4255836
ar: كلاركسفيل

en: 4256038
ar: كولومبوس

en: 4257227
ar: إيفانسفيل

en: 4257494
ar: فيشرز

en: 4258285
ar: غرينفيلد

en: 4258313
ar: غرينوود

en: 4259418
ar: إنديانابوليس

en: 4259640
ar: جاسبر

en: 4259671
ar: جيفرسونفيلي

en: 4260210
ar: لورانس

en: 4262072
ar: نيو كاسل

en: 4263681
ar: ريتشموند

en: 4264617
ar: سيمور

en: 4265737
ar: تير هوت

en: 4266307
ar: فينسينس

en: 4270356
ar: ديربي

en: 4271086
ar: إمبوريا

en: 4271935
ar: غاردنر

en: 4272340
ar: غريت بيند

en: 4272782
ar: هايز

en: 4273299
ar: هتشنسون

en: 4273680
ar: جنكشن سيتي

en: 4274277
ar: لورانس

en: 4274305
ar: ليفنوورث

en: 4274317
ar: ليوود

en: 4274994
ar: مانهاتن

en: 4276248
ar: نيوتن

en: 4276614
ar: أولاث

en: 4276873
ar: أوفرلاند بارك

en: 4277241
ar: بيتسبرغ

en: 4277718
ar: بريري فيليج

en: 4278890
ar: سالينا

en: 4279247
ar: شاوني

en: 4280539
ar: توبيكا، كانساس

en: 4281730
ar: ويتشيتا

en: 4282757
ar: أشلاند

en: 4285268
ar: بولينغ غرين

en: 4288809
ar: كوفينغتون

en: 4289445
ar: دانفيل

en: 4291255
ar: إيرلانغر

en: 4291945
ar: فلورنس

en: 4292188
ar: فرانكفورت

en: 4292686
ar: جورجتاون

en: 4294494
ar: هندرسون

en: 4295251
ar: هوبكينزفيل

en: 4295776
ar: إندبندنس

en: 4297983
ar: ليكسينغتون

en: 4299276
ar: لويفيل

en: 4299670
ar: ماديسونفيل

en: 4302035
ar: موراي

en: 4302529
ar: نيوبورت

en: 4302561
ar: نيشلسفيل

en: 4303436
ar: أوينسبورو

en: 4305504
ar: رادكليف

en: 4308122
ar: شيلبيفيل

en: 4313697
ar: وينشستر

en: 4314550
ar: الإسكندرية

en: 4315588
ar: باتون روج

en: 4317639
ar: بوسير سيتي

en: 4326575
ar: غريتنا

en: 4326868
ar: هاموند

en: 4328010
ar: هوما

en: 4329753
ar: كينير

en: 4330145
ar: لافاييت

en: 4330236
ar: ليك تشارلز

en: 4333669
ar: مونرو

en: 4334720
ar: نتشتوشس

en: 4334971
ar: نيو أيبيريا

en: 4335045
ar: نيو أورلينز

en: 4339348
ar: روستون

en: 4341513
ar: شريفبورت

en: 4341727
ar: سليدل

en: 4342816
ar: سولفور

en: 4346913
ar: أبردين

en: 4347242
ar: أنابوليس

en: 4347778
ar: بالتيمور

en: 4348599
ar: بيثيسدا

en: 4349159
ar: باوي

en: 4351977
ar: كوليج بارك

en: 4352053
ar: كولومبيا

en: 4352681
ar: كمبرلاند

en: 4353962
ar: ايستون

en: 4354234
ar: إلكتون

en: 4355585
ar: فريدريك

en: 4355843
ar: غايثرسبيرغ

en: 4356050
ar: جيرمانتاون

en: 4356847
ar: غرينبيلت

en: 4357141
ar: هاجرستاون

en: 4358821
ar: هايتسفيل

en: 4360369
ar: لوريل

en: 4367175
ar: روكفيل

en: 4368711
ar: سالزبوري

en: 4370890
ar: تاكوما بارك

en: 4373238
ar: وستمنستر

en: 4373349
ar: ويتون

en: 4374513
ar: أفتون

en: 4375087
ar: أرنولد

en: 4375663
ar: بالوين

en: 4377664
ar: بلو سبرينغز

en: 4379966
ar: كاب جيراردو

en: 4381072
ar: تشيسترفيلد

en: 4381478
ar: كلايتون

en: 4381982
ar: كولومبيا

en: 4382837
ar: كريف كوير

en: 4386289
ar: فارمنغتون

en: 4386387
ar: فيرغسون

en: 4386802
ar: فلوريسانت

en: 4387990
ar: غلادستون

en: 4389418
ar: هانيبال

en: 4389967
ar: هازلوود

en: 4391812
ar: إنديبندنس

en: 4392388
ar: جفرسون سيتي

en: 4392768
ar: جوبلن

en: 4393217
ar: كانساس سيتي

en: 4393739
ar: كيركوود

en: 4394870
ar: ليز ساميت، ميزوري

en: 4395052
ar: ليبرتي

en: 4402245
ar: أوزارك

en: 4405434
ar: ريبابلك

en: 4406282
ar: رولا

en: 4407066
ar: سانت لويس

en: 4408000
ar: سيداليا

en: 4409896
ar: سبرينغفيلد

en: 4413595
ar: وارنسبورغ

en: 4413872
ar: ويبستر غروفز

en: 4414001
ar: ونتزفيل

en: 4414749
ar: وايلدوود

en: 4418478
ar: بيلوكسي

en: 4419290
ar: براندون

en: 4421935
ar: كلاركسديل

en: 4422133
ar: كلينتون

en: 4422442
ar: كولومبوس

en: 4427569
ar: غوتير

en: 4428475
ar: غرينفيل

en: 4428495
ar: غرينوود

en: 4428667
ar: غولفبورت

en: 4429295
ar: هاتيسبورغ

en: 4429589
ar: هيرناندو

en: 4431410
ar: جاكسون

en: 4434069
ar: لونغ بيتش

en: 4434663
ar: ماديسون

en: 4435764
ar: ميريديان

en: 4437982
ar: ناتشيز

en: 4439506
ar: أوشن سبرينغز

en: 4439869
ar: أوليف برانش

en: 4440076
ar: أكسفورد

en: 4440397
ar: باسكاغولا

en: 4440559
ar: بيارل

en: 4443296
ar: ريدجلاند

en: 4447161
ar: ستاركفيل

en: 4448903
ar: توبيلو

en: 4449620
ar: فيكسبيرغ

en: 4452303
ar: ألبيمارل

en: 4453035
ar: آشبورو

en: 4453066
ar: آشفيل

en: 4456703
ar: بون

en: 4458228
ar: برلنغتون

en: 4459343
ar: كاربورو

en: 4459467
ar: كاري

en: 4460243
ar: تشارلوت

en: 4460943
ar: كلايتون

en: 4461574
ar: كونكورد

en: 4464368
ar: دورهام

en: 4464873
ar: إيدن

en: 4465088
ar: إليزابيث سيتي

en: 4466033
ar: فاييتفيل

en: 4467485
ar: فاكواي فارينا

en: 4467657
ar: غارنر

en: 4467732
ar: غاستونيا

en: 4468261
ar: غولدزبورو

en: 4469146
ar: غرينزبورو

en: 4469160
ar: غرينفيل

en: 4470244
ar: هافلوك

en: 4470566
ar: هندرسون

en: 4470778
ar: هيكري

en: 4471025
ar: هاي بوينت

en: 4471641
ar: هولي سبرينغز

en: 4471851
ar: هوب ميلز

en: 4472370
ar: هانترسفيل

en: 4473083
ar: جاكسونفيل

en: 4474040
ar: كانابوليس

en: 4474221
ar: كيرنيرسفيل

en: 4474436
ar: كينستون

en: 4475347
ar: لورينبرغ

en: 4475640
ar: لينوير

en: 4475773
ar: ليكسينغتون

en: 4477525
ar: لومبيرتون

en: 4478334
ar: ماثيوز

en: 4479946
ar: مونرو

en: 4480125
ar: موريسفيل

en: 4480219
ar: مورغانتون

en: 448149
ar: Sinjār

en: 4481682
ar: نيوبيرن

en: 4485272
ar: بينهورست

en: 4487042
ar: رالي

en: 4488232
ar: رونوك رابيدز

en: 4488762
ar: روكي ماونت

en: 4489985
ar: ساليسبري

en: 4490329
ar: سانفورد

en: 4491180
ar: شيلبي

en: 4494942
ar: توماسفيل

en: 4499379
ar: ويلمينغتون

en: 4499389
ar: ويلسون

en: 4499612
ar: وينستون-سالم، كارولاينا الشمالية

en: 4500546
ar: اتلانتيك سيتي

en: 4501018
ar: كامدن

en: 4505542
ar: أثينس

en: 4506008
ar: بيفركريك

en: 4508204
ar: سنترفيل

en: 4508722
ar: سينسيناتي

en: 4509177
ar: كولومبوس

en: 4509884
ar: دايتون، أوهايو

en: 4511263
ar: فيربورن

en: 4513409
ar: غروف سيتي

en: 4513575
ar: هاملتن

en: 4514746
ar: هوبر هايتس

en: 4515843
ar: كاترنغ

en: 4516233
ar: لانكستر

en: 4516412
ar: لبنان

en: 4517698
ar: مايسن

en: 4518188
ar: مياميسبيرغ

en: 4518264
ar: ميدلتاون

en: 4519995
ar: نوروود

en: 4520760
ar: أوكسفورد

en: 4520905
ar: باتاسكالا

en: 4521209
ar: بيكيرينغتون

en: 4521816
ar: بورتسموث

en: 4522411
ar: رينولدزبورغ

en: 4522586
ar: ريفرسايد

en: 4525304
ar: سبرينغبورو

en: 4525353
ar: سبرينغفيلد

en: 4526576
ar: تروتوود

en: 4526993
ar: أوبير أرلينغتون

en: 4527124
ar: فانداليا

en: 4528291
ar: وايت هول

en: 4528810
ar: زينيا

en: 4528923
ar: زانيسفيل

en: 4529096
ar: أدا

en: 4529292
ar: ألتوس

en: 4529469
ar: أدمور

en: 4529987
ar: برتلسفيل

en: 4530372
ar: بيثاني

en: 4530801
ar: بيكسبي

en: 4531405
ar: بروكن أرو

en: 4533029
ar: تشيكاشا

en: 4533580
ar: كلارمور

en: 4534934
ar: ديل سيتي

en: 4535389
ar: دنكان

en: 4535414
ar: ديورانت

en: 4535740
ar: إدموند

en: 4535783
ar: إلرينو

en: 4535961
ar: إنيد

en: 453754
ar: فالميرا

en: 4539615
ar: جنكس

en: 4540737
ar: لوتون

en: 4542367
ar: ماكالستر

en: 4542765
ar: ميدويست سيتي

en: 4542975
ar: مور

en: 4544349
ar: أوكلاهوما سيتي

en: 4547407
ar: أواسو

en: 454768
ar: توكوموس

en: 4548267
ar: بونكا سيتي

en: 4550881
ar: سابولبا

en: 4551177
ar: شوني

en: 4552215
ar: ستيلووتر

en: 4552707
ar: تاهليكوا

en: 4556165
ar: يوكون

en: 4557137
ar: تشيستر

en: 4560349
ar: فيلادلفيا

en: 456172
ar: ريغا

en: 456202
ar: ريزكني

en: 4562407
ar: يورك، بنسلفانيا

en: 4562831
ar: بايامون

en: 4568127
ar: سان خوان

en: 4569067
ar: أيكن

en: 4569298
ar: أندرسون

en: 4571722
ar: بلافتون

en: 4574324
ar: تشارلستون

en: 4574989
ar: كليمسون

en: 4575352
ar: كولومبيا

en: 4575461
ar: كونواي

en: 4577263
ar: إيسلي

en: 4578737
ar: فلورنس

en: 4580098
ar: غوس كريك

en: 4580543
ar: غرينفيل

en: 4580569
ar: غرينوود

en: 4580599
ar: غرير

en: 4581023
ar: هاناهان

en: 4581832
ar: هيلتون هيد أيلاند

en: 4585000
ar: ليكسينغتون

en: 4586523
ar: مولدين

en: 4588165
ar: مونت بليستانت

en: 4588718
ar: ميرتل بيتش

en: 4589368
ar: نورث أوغوستا

en: 4589387
ar: نورث تشارلستون

en: 4589446
ar: نورث ميرتل بيتش

en: 459283
ar: جيكاببيلس

en: 4595864
ar: سيمبسونفيل

en: 4597200
ar: سبارتانبرغ

en: 4597948
ar: سمتر

en: 4600541
ar: ويست كولومبيا

en: 460413
ar: داوغافبيلس

en: 4604183
ar: بارتليت

en: 460570
ar: سسيس

en: 4608408
ar: برينتوود

en: 4608657
ar: بريستول

en: 4612862
ar: تشاتانوغا

en: 4613868
ar: كلاركسفيل

en: 4614088
ar: كليفلاند

en: 4614748
ar: كليرفيل

en: 4614867
ar: كولومبيا

en: 4615145
ar: كوكفل

en: 461699
ar: ساسوفو

en: 461910
ar: زفيريفو

en: 461920
ar: زفينيغورود

en: 4619800
ar: دييرسبورغ

en: 4621846
ar: فاراغوت

en: 4623560
ar: فرانكلين

en: 4624180
ar: غالاتين

en: 462444
ar: زلاتؤوست

en: 4624601
ar: جيرمانتاون

en: 4628735
ar: هيندرسونفيل

en: 4632595
ar: جاكسون

en: 4633419
ar: جونسون سيتي

en: 4634662
ar: كينغسبورت

en: 4634946
ar: نوكسفيل

en: 4636045
ar: لبنان

en: 463637
ar: زيرنوغراد

en: 463824
ar: زيلينوكومسك

en: 463828
ar: زيلينوغرادسك

en: 463835
ar: زيلينودولسك

en: 4639848
ar: مرفيل

en: 4641239
ar: ممفيس

en: 4642938
ar: موريستاون

en: 4644585
ar: ناشفيل

en: 4646571
ar: أوك ريدج

en: 465543
ar: زاينسك

en: 4656585
ar: سيفيرفيل

en: 4657077
ar: شيلبيفيل

en: 4658590
ar: سميرنا

en: 4659557
ar: سبرينغفيلد

en: 4663494
ar: تولاهوما

en: 466885
ar: ييسك

en: 4669635
ar: أبيلين

en: 4669828
ar: أديسون

en: 4670234
ar: اليس

en: 4670300
ar: ألين

en: 4670592
ar: ألفين

en: 4670866
ar: انغلتون

en: 467120
ar: ييرشوف

en: 4671240
ar: أرلينغتون

en: 4671654
ar: أوستن

en: 4672731
ar: باي تاون

en: 4672989
ar: بومونت

en: 4673094
ar: بيدفورد

en: 4673353
ar: بيلاير

en: 4673425
ar: بيلتون

en: 4673482
ar: بنبروك

en: 4676206
ar: برينهام

en: 4676740
ar: براونزفيل

en: 4676798
ar: براونوود

en: 4677008
ar: بريان

en: 4677551
ar: بورليسون

en: 4679195
ar: كارولتون

en: 467978
ar: ييليتس

en: 4679867
ar: سيدار بارك

en: 4681976
ar: كيلبورن

en: 4682464
ar: كوليج ستيشن

en: 4682478
ar: كوليفيل

en: 4682991
ar: كونروي

en: 4683021
ar: كونفيرس

en: 4683244
ar: كوبيراس كوف

en: 4683416
ar: كوربوس كريستي

en: 4683462
ar: كورسيكانا

en: 468390
ar: ييفريموف

en: 4684724
ar: سايبرس

en: 4684888
ar: دالاس

en: 4685524
ar: دي سوتو

en: 4685737
ar: دير بارك

en: 4685892
ar: دنيسون

en: 4685907
ar: دينتون

en: 4686163
ar: ديكينسون

en: 4687331
ar: دانكنفيل

en: 4688275
ar: إدينبورغ

en: 468902
ar: ياروسلافل

en: 4689311
ar: اينيس

en: 4689550
ar: يولس

en: 4690198
ar: فارمرز برانش

en: 4691585
ar: فلاور

en: 4691930
ar: فورت وورث

en: 4692521
ar: فريندزوود

en: 4692559
ar: فريسكو

en: 4692746
ar: غينسفيل

en: 4692883
ar: غالفستون

en: 4693003
ar: غارلاند

en: 4693150
ar: غتسفيل

en: 4693342
ar: جورجتاون

en: 4694482
ar: غراند براري

en: 4695066
ar: غرينفيل

en: 4695912
ar: هالتوم سيتي

en: 4696233
ar: هارلينغن

en: 4699066
ar: هيوستن

en: 4699442
ar: هامبل، تكساس

en: 4699540
ar: هانتسفيل

en: 4699575
ar: هورست

en: 4700168
ar: ايرفينغ

en: 4702732
ar: كاتي

en: 4703078
ar: كيرفيل

en: 4703223
ar: كيلين

en: 4703384
ar: كينغزفيل

en: 4703811
ar: كيلي

en: 4704108
ar: لا بورت

en: 470444
ar: فيكسا

en: 4704628
ar: لايك جاكسون

en: 4705191
ar: لانكستر

en: 4705349
ar: لاريدو

en: 470546
ar: فيبورغ

en: 4705692
ar: ليغ سيتي

en: 4706057
ar: لويسفيل

en: 4706736
ar: ليتل إلم

en: 4707814
ar: لونغفيو

en: 4708308
ar: لوفكين

en: 4709013
ar: مانسفيلد

en: 4709272
ar: مارشال

en: 4709796
ar: ماكالين

en: 4710178
ar: ماككيني

en: 4710826
ar: موسكو

en: 471101
ar: فسيفولوجسك

en: 4711156
ar: ميدلوذيان

en: 4711801
ar: ميسوري سيتي

en: 4712933
ar: ماونت بليزانت

en: 4713735
ar: ناكوغدوشس

en: 4713932
ar: نيدرلاند

en: 4714131
ar: نيو براونفيلز

en: 471430
ar: فوتكينسك

en: 471656
ar: فوسكريسينسك

en: 4717232
ar: فلسطين

en: 4717560
ar: باريس

en: 4717782
ar: باسادينا

en: 4718097
ar: بيرلاند

en: 4718711
ar: بفلوغرفيل

en: 4718721
ar: فار

en: 4719457
ar: بلانو

en: 4720039
ar: بورت أرثر

en: 4720131
ar: بورتلاند

en: 4722625
ar: ريتشاردسون

en: 4723406
ar: روكوول

en: 4723914
ar: روزنبرغ

en: 4724129
ar: راوند روكس

en: 472433
ar: فولوكولامسك

en: 4724564
ar: ساتشس

en: 472459
ar: فولوغدا

en: 4724642
ar: سجيناو

en: 4726206
ar: سان أنطونيو

en: 4726290
ar: سان بنيتو

en: 4726491
ar: سان ماركوس

en: 472722
ar: فولخوف

en: 4727326
ar: شيرتز

en: 472757
ar: فولغوغراد

en: 4727605
ar: سيغوفيل

en: 472761
ar: فولغودونسك

en: 4727756
ar: سيغوين

en: 4728328
ar: شيرمان

en: 473247
ar: فلاديمير

en: 473249
ar: فلاديقوقاز

en: 4733313
ar: ساوثلايك

en: 4733624
ar: سبرينغ

en: 4734005
ar: ستافورد

en: 4734350
ar: ستيفنفيل

en: 4734825
ar: شوجر لاند

en: 4734909
ar: سولفر سبرينغز

en: 4735966
ar: تمبل

en: 4736028
ar: تيريل

en: 4736096
ar: تيكساركانا

en: 4736134
ar: تكساس سيتي

en: 4736388
ar: ذا كولوني

en: 4736476
ar: ذا وودلاندز

en: 4738214
ar: تايلر

en: 4738721
ar: أفايلد

en: 4739157
ar: فيكتوريا

en: 4739526
ar: واكو

en: 4740328
ar: وكساهاتشي، تكساس

en: 4740364
ar: ويذرفورد

en: 4740629
ar: ويسلاكو

en: 4741100
ar: ويست يونيفرسيتي بلايس

en: 4741752
ar: ويتشيتا فولز

en: 4743275
ar: ويلي

en: 4744091
ar: الإسكندرية

en: 4744870
ar: آشبورن

en: 4747845
ar: بلاكسبرغ

en: 4748993
ar: بريستول

en: 4752031
ar: شارلوتسفيل

en: 4752186
ar: تشيسابيك

en: 4752665
ar: كريستيانسبورغ

en: 4753671
ar: كولونيل هايتس

en: 4754966
ar: كولبيبر

en: 4755280
ar: دانفيل

en: 4758023
ar: فيرفاكس

en: 475881
ar: فينيوف

en: 4760059
ar: فريدريكسبيورغ

en: 4760232
ar: فرونت رويال

en: 4762894
ar: هامبتون

en: 4763231
ar: هاريسونبورغ

en: 4763793
ar: هيرندون

en: 4764826
ar: هوبويل

en: 4769125
ar: ليسبورغ

en: 4771075
ar: لينشبرغ

en: 4771401
ar: ماناساس

en: 4771414
ar: بارك ماناساس

en: 477494
ar: أوزلوفايا

en: 4776222
ar: نورفولك

en: 4778626
ar: بطرسبرغ

en: 4779999
ar: بورتسموث

en: 4780837
ar: رادفورد

en: 4781708
ar: ريتشموند

en: 4782167
ar: روانوك

en: 4784112
ar: سالم

en: 478581
ar: أوروس-مارتان

en: 4787440
ar: ستونتون

en: 4788158
ar: سوفولك

en: 479123
ar: أوليانوفسك

en: 4791259
ar: فرجينيا بيتش

en: 4792522
ar: واينيسبورو

en: 4793846
ar: ويليامزبرغ

en: 479411
ar: أوختا

en: 4794120
ar: وينشستر

en: 4795467
ar: شارلوت أمالي

en: 479561
ar: أوفا

en: 479933
ar: تيرنياوز

en: 480060
ar: تفير

en: 4801859
ar: تشارلستون

en: 4802316
ar: كلاركسبورغ

en: 4805404
ar: فيرمونت

en: 480562
ar: تولا

en: 480716
ar: توابسي

en: 4809537
ar: هنغتينغتون

en: 4813878
ar: مرتينسبورغ

en: 4815352
ar: مورغانتاون

en: 481608
ar: ترويتسك

en: 4817641
ar: باركرسبورغ

en: 481964
ar: توسنو

en: 481985
ar: تورجوك

en: 482283
ar: تولياتي

en: 4828193
ar: شيروود

en: 4828382
ar: فرانكلين

en: 4829307
ar: باي سيتي

en: 4829762
ar: ألاباستير

en: 4829791
ar: ألبيرتفيل

en: 483019
ar: تيخفين

en: 4830198
ar: أننيستون

en: 483029
ar: تيخورتسك

en: 4830668
ar: آثنز

en: 4830796
ar: أوبورن

en: 483137
ar: تيكوفو

en: 4832294
ar: رفير

en: 4832353
ar: دانبري

en: 4832425
ar: دارين

en: 4832554
ar: إنكستر

en: 4833320
ar: كليفلاند هايتس

en: 4833403
ar: إيست هارتفورد

en: 4833425
ar: إيست هيفن

en: 4834040
ar: إينفيلد

en: 4834157
ar: فيرفيلد

en: 4834272
ar: فارمنغتون

en: 4835003
ar: غلاستونبوري

en: 4835512
ar: غويلفورد

en: 4835654
ar: هامدن

en: 4835797
ar: هارتفورد

en: 4838116
ar: ماديسون

en: 4838174
ar: مانشستر

en: 4838524
ar: ميريديان

en: 4838633
ar: ميدلتاون

en: 4838652
ar: ميلفورد

en: 4839222
ar: ناوغاتوك

en: 4839292
ar: نيو بريتن

en: 4839319
ar: نيو كانان

en: 4839366
ar: نيو هيفن

en: 4839497
ar: نيوينغون

en: 4839704
ar: نورث هيفن

en: 4839822
ar: نوروولك

en: 4839843
ar: نورويتش

en: 4842898
ar: شيلتون

en: 4843564
ar: ستامفورد

en: 4844309
ar: تورينجتون

en: 4845193
ar: واتربوري

en: 4845419
ar: ويست هيفن

en: 4845823
ar: ويليمانتيك

en: 484646
ar: تامبوف

en: 4846757
ar: ألتونا

en: 4846834
ar: أميس

en: 4846960
ar: أنكيني

en: 4848489
ar: بيتيندورف

en: 484907
ar: تاغانروغ

en: 4849826
ar: برلنغتون

en: 4850699
ar: سيدار فولز

en: 4850751
ar: سيدار رابيدز

en: 4852022
ar: كلينتون

en: 485239
ar: سيكتيفكار

en: 4852640
ar: كورالفيل

en: 4852832
ar: كونسيل بلوفس

en: 4853423
ar: دافنبورت

en: 4853828
ar: دي موين

en: 485639
ar: سفتوغورسك

en: 485698
ar: سفتلوغراد

en: 4857486
ar: فورت دودج

en: 486071
ar: سوروفيكينو

en: 4861719
ar: إنديانولا

en: 4862034
ar: آيوا سيتي

en: 4866371
ar: مارشالتاون

en: 4866445
ar: ماسون سيتي

en: 486665
ar: سوخينيتشي

en: 4868907
ar: نيوتن

en: 4869195
ar: نورث ليبرتي

en: 486968
ar: ستوبينو

en: 4870380
ar: أوتوموا

en: 487095
ar: سترونينو

en: 487495
ar: سترليتاماك

en: 4876523
ar: سيوكس سيتي

en: 4879890
ar: أوربنديل

en: 4880889
ar: واترلو

en: 4880981
ar: واوكي

en: 4881346
ar: ويست دي موينز

en: 4882920
ar: إديسون

en: 4883078
ar: ألغانكوئين

en: 4883207
ar: إلسيب

en: 4883555
ar: أرلينغتون هايتس

en: 4884141
ar: بارتليت

en: 4884192
ar: باتافيا

en: 4884434
ar: بلوود

en: 4884453
ar: بيلفيدير

en: 4884509
ar: بنسنفيل

en: 4884597
ar: بروين

en: 4885156
ar: بلومينغديل

en: 4885164
ar: بلومنجتون

en: 4885186
ar: بلو أيلاند

en: 4885265
ar: بوليغ بروك

en: 4885418
ar: برادلي

en: 4885573
ar: بريجفيو

en: 4885689
ar: بروكفيلد

en: 4885955
ar: بوفالو غروف

en: 4885983
ar: بربانك

en: 4886255
ar: كالوميت سيتي

en: 4886662
ar: كارول ستريم

en: 4886676
ar: كاربنترفيل

en: 4886738
ar: كاري

en: 4887158
ar: تشامبيغن

en: 4887398
ar: شيكاغو

en: 4887442
ar: شيكاغو هايتس

en: 4888015
ar: سيسيرو

en: 488852
ar: ستارودوب

en: 4889229
ar: كريستال ليك

en: 4889426
ar: دانفيل

en: 4889447
ar: دارين

en: 4889553
ar: ديكالب

en: 4889668
ar: ديرفيلد

en: 4889772
ar: ديس بلينس

en: 4889959
ar: ديكسون

en: 4890536
ar: إيست مولين

en: 4890549
ar: إيست بيوريا

en: 4890864
ar: إلجين

en: 4890925
ar: قرية إلك غروف

en: 4891010
ar: إلمهورست

en: 4891051
ar: إلموود بارك

en: 4891382
ar: إيفانستون

en: 4891431
ar: إفرغرين بارك

en: 4893037
ar: فرانكفورت

en: 4893070
ar: فرانكلين بارك

en: 4893171
ar: فري بورت

en: 4893392
ar: غاليسبورغ

en: 4893591
ar: جنيف

en: 4893811
ar: غلن إلين

en: 4894861
ar: غورني

en: 4895066
ar: هانوور بارك

en: 4895298
ar: هارفي

en: 4895876
ar: هايلاند بارك

en: 4896353
ar: هوموود

en: 4898182
ar: كانكاكي

en: 4899012
ar: ليك فورست

en: 4899340
ar: لانسينغ

en: 4899581
ar: ليمونت

en: 4900080
ar: ليسل

en: 4900292
ar: لوكبورت

en: 4900373
ar: لومبارد

en: 4900579
ar: لوفز بارك

en: 490067
ar: سوفتسك

en: 490068
ar: سوفتسك

en: 4900817
ar: ماكوم

en: 4901514
ar: مايوود

en: 4901663
ar: ماكهنري

en: 4901868
ar: ملروز بارك

en: 4902476
ar: مولين

en: 4902763
ar: مورتون غروف

en: 4903024
ar: مونت بروسبكت

en: 4903184
ar: موندلين

en: 4903279
ar: نابرفيل

en: 4903535
ar: نيو لنوكس

en: 4903730
ar: نايلز

en: 4903780
ar: نورمال، إلينوي

en: 4903862
ar: نورث شيكاغو

en: 490391
ar: سوسنغورسك

en: 4904056
ar: نورث بروك

en: 4904286
ar: أوك فورست

en: 4904365
ar: أوك لاون

en: 490466
ar: سورتافالا

en: 4904937
ar: اورلاند بارك

en: 4905006
ar: أوتاوا

en: 4905211
ar: بلاتين

en: 4905337
ar: بارك فورست

en: 4905367
ar: بارك ريدج

en: 4905599
ar: بيكين

en: 4905687
ar: بيوريا

en: 4906125
ar: بلاينفيلد

en: 4906882
ar: بروسبيكت هايتس

en: 4907907
ar: روك أيلاند

en: 4907959
ar: روكفورد

en: 4908052
ar: رولينج ميدوز

en: 4908068
ar: روميوفيل

en: 490996
ar: سولنتشنوغورسك

en: 491023
ar: سولكامسك

en: 4910713
ar: شامبورغ

en: 4911600
ar: سكوكي

en: 4911934
ar: ساوث هولاند

en: 4912499
ar: سترلينغ

en: 491281
ar: سوكول

en: 4913110
ar: سيكامور

en: 4913723
ar: تينلي بارك

en: 4914570
ar: أوربانا

en: 491480
ar: سوبينكا

en: 4914830
ar: فيلا بارك

en: 4915545
ar: واشنطن

en: 4915734
ar: وكغن

en: 4915963
ar: ويست شيكاغو

en: 4916140
ar: وست تشتر

en: 4916207
ar: وست مونت

en: 4916288
ar: ويتون

en: 4916311
ar: ويلينغ

en: 4916732
ar: ويلميت

en: 491687
ar: سمولينسك

en: 4917123
ar: وودستوك

en: 4917298
ar: يوركفيل

en: 4917358
ar: زيون

en: 4917592
ar: مدينة اندرسون

en: 4919381
ar: كروفوردسفيل

en: 4919451
ar: كراون بوينت

en: 4919820
ar: داير

en: 4919857
ar: إيست شيكاغو

en: 4919987
ar: إلخارت

en: 4920423
ar: فورت واين

en: 4920473
ar: فرانكفورت

en: 4920607
ar: غاري

en: 4921100
ar: هاموند

en: 4921476
ar: هوبارت

en: 492162
ar: سلانتسي

en: 4921725
ar: هنتنغتون

en: 4922388
ar: كوكومو

en: 4922462
ar: لافاييت

en: 4923210
ar: ماريون

en: 4923531
ar: ميشيغان سيتي

en: 4923670
ar: ميشاواكا

en: 492376
ar: سكوبين

en: 4924006
ar: مونسي

en: 4925006
ar: بورتاغ

en: 4926563
ar: ساوث بند

en: 4927537
ar: فالبارايسو

en: 4928096
ar: ويست لافاييت

en: 4928118
ar: ويستفيلد

en: 4928662
ar: أبينغتون

en: 4928703
ar: أكتون

en: 4928788
ar: أغاوام

en: 4929004
ar: أميسبوري

en: 4929022
ar: أميرست

en: 4929399
ar: أتلبورو

en: 4929771
ar: بارنستابل

en: 4930505
ar: بيفرلي

en: 4930956
ar: بوسطن

en: 4931429
ar: بروكتون

en: 4931737
ar: بورلينغتون

en: 4931972
ar: كامبريدج

en: 493231
ar: شوايا

en: 4932869
ar: تشيلمسفورد

en: 4932879
ar: تشيلسي

en: 4933002
ar: شيكوبي

en: 4933743
ar: كونكورد

en: 4934500
ar: دانفرز

en: 493463
ar: شومرلايا

en: 4934664
ar: ديدام

en: 4935038
ar: دراكوت

en: 4935211
ar: دوكسبوري

en: 4935434
ar: إيست لونغميدو

en: 4935582
ar: إيستهامبتون

en: 4935623
ar: إيستون

en: 4936008
ar: إيفرت

en: 4936087
ar: فيرهيفن

en: 4936159
ar: فول ريفر

en: 4936812
ar: فيتشبورغ

en: 4937230
ar: فرامينغهام

en: 4937276
ar: فرانكلين

en: 4937829
ar: غلوستر

en: 4938048
ar: غرافتون

en: 4938836
ar: هانوفر

en: 4939647
ar: هولدين

en: 4939783
ar: هوليوك

en: 4941720
ar: لورانس

en: 4941873
ar: يومنستر

en: 4941935
ar: ليكسينغتون

en: 4942508
ar: لونغميدو

en: 4942618
ar: لوويل

en: 4942744
ar: لودلو

en: 4942807
ar: لين

en: 4942939
ar: مالدن

en: 4943021
ar: مانسفيلد

en: 4943097
ar: ماربلهيد

en: 4943170
ar: مارلبورو

en: 4943629
ar: ميدفورد

en: 4943828
ar: ميثيون

en: 4943958
ar: ميلفورد

en: 4944193
ar: ميلتون

en: 4944994
ar: ناتيك

en: 4945055
ar: نيدهام

en: 4945121
ar: نيو بدفورد

en: 4945283
ar: نيوتن

en: 4945819
ar: نورثهامبتون

en: 4945911
ar: نورتون

en: 4945952
ar: نوروود

en: 4946620
ar: بالمر

en: 4946863
ar: بيبودي

en: 4947459
ar: بيتسفيلد

en: 4948247
ar: كوينسي

en: 4948403
ar: راندولف

en: 4951594
ar: ساوثبريدج

en: 4951788
ar: سبرينغفيلد

en: 495206
ar: شتشيغري

en: 4952629
ar: تونتون

en: 4954380
ar: والثام

en: 4954611
ar: وترتاون

en: 4955089
ar: ويست سبرينغفيلد

en: 495518
ar: شاتورا

en: 4955336
ar: ويماوث

en: 4956032
ar: ووبرن

en: 4956184
ar: ورسستر

en: 4956976
ar: أوبورن

en: 4957003
ar: أوغوستا

en: 4957280
ar: بانجور

en: 4958141
ar: بيدفورد

en: 495957
ar: شالي

en: 496015
ar: شاختاي

en: 496278
ar: سفيرومورسك

en: 496285
ar: سفرودفنسك

en: 496478
ar: سسترورتسك

en: 496519
ar: سرتولوفو

en: 496934
ar: سردوبسك

en: 4969398
ar: لويستون

en: 497206
ar: سميليوكي

en: 497218
ar: سميكاراكورسك

en: 4975802
ar: بورتلاند

en: 4977222
ar: ساكو

en: 4979244
ar: ساوث بورتلاند

en: 4982236
ar: ووترفيل

en: 4982753
ar: وستبروك

en: 4983811
ar: أدريان

en: 4984016
ar: ألين بارك

en: 498418
ar: ساتكا

en: 4984247
ar: آن آربر

en: 4984565
ar: أوبورن هيلز

en: 4985153
ar: باتل كريك

en: 4985180
ar: باي سيتي

en: 498525
ar: ساروف

en: 4986172
ar: برمنغهام

en: 498677
ar: ساراتوف

en: 498687
ar: سارابول

en: 498698
ar: سارانسك

en: 4987482
ar: بيرتون

en: 498817
ar: سانت بطرسبرغ

en: 4990510
ar: ديربورن

en: 4990512
ar: ديربورن هايتس

en: 4990729
ar: ديترويت

en: 499099
ar: سامارا

en: 4991640
ar: إيست لانسنغ

en: 4991735
ar: إيستبوينت

en: 4992635
ar: فيرندال

en: 499292
ar: سالافات

en: 4992982
ar: فلينت

en: 4993659
ar: غاردن سيتي

en: 499453
ar: سافونوفو

en: 4995197
ar: هامتراميك

en: 4996248
ar: هولاند

en: 499717
ar: رجيف

en: 4997384
ar: جاكسون

en: 4997787
ar: كالامازو

en: 4998018
ar: كينتوود

en: 4998830
ar: لانسنغ

en: 4999311
ar: لينكولن بارك

en: 4999837
ar: ليفونيا

en: 500004
ar: رايبانسك

en: 500047
ar: راياجسك

en: 5000500
ar: ماديسون هايتس

en: 5000947
ar: ماركيت

en: 5001929
ar: ميدلاند

en: 5002344
ar: مونرو

en: 5002656
ar: ماونت كليمنس

en: 5002714
ar: ماونت بليزانت

en: 5003132
ar: مسكيغون

en: 5004005
ar: نورتون شورز

en: 5004062
ar: نوفي

en: 5004188
ar: أوك بارك

en: 5006166
ar: بونتياك

en: 5006233
ar: بورت هورون

en: 5006250
ar: بورتاغ

en: 5007531
ar: رومولوس

en: 5007655
ar: روزفيل

en: 5007804
ar: رويال أوك

en: 5007989
ar: ساغيناو

en: 500886
ar: رتيشتشيفو

en: 5010646
ar: ساوثغيت

en: 5011148
ar: ستيرلينغ هايتس

en: 501175
ar: روستوف-نا-دونو

en: 501183
ar: روستوف

en: 5011908
ar: تايلور

en: 5012495
ar: ترافيرس سيتي

en: 5012521
ar: ترينتون

en: 5012639
ar: تروي

en: 5013924
ar: ووكر

en: 5014051
ar: وارين

en: 5014224
ar: واين

en: 5014681
ar: ويستلاند

en: 5015599
ar: وايندوت

en: 5015618
ar: وايومنغ

en: 5015688
ar: يبسيلانتي

en: 5016024
ar: ألبرت ليا

en: 5016374
ar: أندوفر

en: 5016450
ar: أنوكا

en: 5016494
ar: أبل فالي

en: 5016884
ar: أوستين

en: 501730
ar: رودنيكي

en: 5018739
ar: بلومنغتون

en: 5019330
ar: بروكلين سنتر

en: 5019335
ar: بروكلين بارك

en: 5019588
ar: بافلو

en: 5019767
ar: بورنسفيل

en: 502011
ar: ريفدا

en: 502018
ar: ريوتوف

en: 5020859
ar: تشامبلين

en: 5020881
ar: تشانهاسين

en: 5020938
ar: تشسكا

en: 5021828
ar: كولومبيا هايتس

en: 5022025
ar: كون رابيدز

en: 5022134
ar: كوتج غروف

en: 5023571
ar: كريستال

en: 5024719
ar: دولوث

en: 5024825
ar: إيجان

en: 5025219
ar: إيدن بريري

en: 5025264
ar: إدينا

en: 5025471
ar: إلك ريفر

en: 5026291
ar: فيرباولت

en: 5026321
ar: فارمينغتون

en: 5027117
ar: فورست ليك

en: 5027482
ar: فريدلي

en: 502793
ar: راسكازوفو

en: 5028163
ar: غولدن فالي

en: 5029181
ar: هام ليك

en: 5029500
ar: هاستينغز

en: 502965
ar: رامنسكوي

en: 5030005
ar: هيبينغ

en: 5030670
ar: هوبكنز

en: 5031412
ar: إنفر غروف هايتس

en: 5034059
ar: ليكفيل

en: 5034767
ar: لينو ليكس

en: 5036420
ar: مانكاتو

en: 5036493
ar: مابل غروف

en: 5036588
ar: مابلوود

en: 5037649
ar: مينيابولس

en: 5037784
ar: مينيتونكا

en: 5038108
ar: مورهيد

en: 5039080
ar: نيو برايتون

en: 5039094
ar: نيو هوب

en: 5039675
ar: نورثفيلد

en: 503977
ar: بوشكينو

en: 5039978
ar: أوكدل

en: 504042
ar: بوشتشينو

en: 5040647
ar: أواتونا

en: 5041926
ar: بليموث

en: 5042373
ar: بريور ليك

en: 5042561
ar: رامسي

en: 5042773
ar: ريد وينغ

en: 5043193
ar: ريتشفيلد

en: 504341
ar: بسكوف

en: 5043473
ar: روتشيستر

en: 5043779
ar: روسيماونت

en: 5043799
ar: روزفيل

en: 5045360
ar: سانت باول

en: 504576
ar: بروتفينو

en: 5046001
ar: سارتيل

en: 5046063
ar: سافاغ

en: 5046997
ar: شاكوبي

en: 5047234
ar: شورفيو

en: 504831
ar: بروليتارسك

en: 5048814
ar: ستيلووتر

en: 505060
ar: بريفولجسك

en: 505259
ar: بريمورسكو-أختارسك

en: 5052658
ar: وايت بير ليك

en: 5052916
ar: ويلمر

en: 5053156
ar: وينونا

en: 5053358
ar: وودبوري

en: 5055787
ar: كيركفيل

en: 505806
ar: بوفورينو

en: 5059163
ar: فارغو

en: 5059429
ar: غراند فوركس

en: 5059836
ar: جيمستاون

en: 5062458
ar: ويست فارغو

en: 5063805
ar: بيليفيو

en: 5066001
ar: كولمبوس

en: 5068725
ar: فريمونت

en: 5069297
ar: غراند إيسلاند

en: 5069802
ar: هاستينغس

en: 5071348
ar: كيارني

en: 5071665
ar: لا فيستا

en: 5072006
ar: لنكن

en: 5073965
ar: نورفولك

en: 5074472
ar: أوماها

en: 5074792
ar: بابيليون

en: 507599
ar: بوكروف

en: 507624
ar: بوخفيستنيفو

en: 5084868
ar: كونكورد

en: 5085374
ar: ديري

en: 5085520
ar: دوفر

en: 5088262
ar: كين

en: 5088438
ar: لاكونيا

en: 5089178
ar: مانشستر

en: 5089478
ar: ميريماك

en: 5090046
ar: ناشوا

en: 509052
ar: بلافسك

en: 5091383
ar: بورتسموث

en: 5091872
ar: روتشستر

en: 509697
ar: بيتوشكي

en: 5097598
ar: إليزابيث

en: 5097672
ar: إنغلوود

en: 509820
ar: بيتروزوفودسك

en: 5099836
ar: جيرسي سيتي

en: 509987
ar: بيتروفسك

en: 5100506
ar: ليندن

en: 5101717
ar: نيو برونزويك

en: 5101798
ar: نيوآرك

en: 5102466
ar: باترسون

en: 510291
ar: بيتيرهوف

en: 5102922
ar: برينستون

en: 510364
ar: بيستوفو

en: 5105496
ar: ترنتون

en: 5105634
ar: يونيون سيتي

en: 5106834
ar: ألباني

en: 5107152
ar: أمستردام

en: 5107505
ar: أوبورن

en: 5107760
ar: بالدوين

en: 510808
ar: بيرفورالسك

en: 5108093
ar: باتافيا

en: 5108169
ar: باي شوري

en: 5109177
ar: بينغامتون

en: 5110077
ar: برينتوود

en: 5110302
ar: بروكلين

en: 5110629
ar: بوفالو

en: 511196
ar: بيرم

en: 5112710
ar: سيسيرو

en: 5112961
ar: كليفتون بارك

en: 5113142
ar: كوهوس

en: 5113412
ar: كوماك

en: 5113481
ar: كوني آيلاند

en: 5113790
ar: كورتلاند

en: 5114900
ar: ديبيو

en: 511565
ar: بينزا

en: 5115960
ar: إيست ميداو

en: 5116497
ar: إلميرا

en: 5116508
ar: إلمونت

en: 5117438
ar: فلورال بارك

en: 5117891
ar: فرانكلين سكواري

en: 511794
ar: بيتشورا

en: 5117949
ar: فريبورت

en: 5118226
ar: غاردين سيتي

en: 5118626
ar: غلين كوف

en: 5118743
ar: غلوفرسفيل

en: 5119019
ar: غراند أيلاند

en: 5120095
ar: هارريسون

en: 512052
ar: بافلوفسك

en: 5120521
ar: هنريتا

en: 512053
ar: بافلوفسك

en: 5120656
ar: هيكسفيلي

en: 5121636
ar: هنتنغتون

en: 5122331
ar: إرونديكوويت

en: 5122413
ar: إسليب

en: 5122432
ar: إثاكا

en: 5122534
ar: جيمز تاون

en: 5123477
ar: كينغستون

en: 5123533
ar: كيرياس جويل

en: 5123718
ar: لاكاوانا

en: 5124276
ar: ليفيتاون

en: 5125011
ar: لوكبورت

en: 5125086
ar: لونغ بيتش

en: 5125523
ar: لينبروك

en: 5125738
ar: مامارونيك

en: 5125771
ar: مانهاتن

en: 5126183
ar: ماسابيكوا

en: 5126842
ar: ميدلتاون

en: 5127134
ar: مينيولا

en: 5127835
ar: مونت فيرنون

en: 5128481
ar: نيو سيتي

en: 5128549
ar: نيو روتشيل

en: 5128581
ar: نيويورك

en: 5128654
ar: نيوبورغ

en: 5128723
ar: نياجارا فولز

en: 5129245
ar: نورث توناواندا

en: 5130081
ar: أوسويغو

en: 513042
ar: بالاسوفكا

en: 5130831
ar: بيكسكيل

en: 5131638
ar: بلينفيو

en: 5131692
ar: بلاتسبورغ

en: 5132002
ar: بورت تشيستير

en: 5132143
ar: بكبسي

en: 5134086
ar: روتشستر

en: 5134203
ar: روكفيل سينتر

en: 5134295
ar: رومي

en: 5134316
ar: رونكونكوما

en: 5134693
ar: ري

en: 5136334
ar: ساراتوغا سبرينغس

en: 5136433
ar: سكيرديل

en: 5136454
ar: سكنيكتادي

en: 5138539
ar: سميثتاون

en: 5139301
ar: سبرينغ فالي

en: 5140405
ar: سيراكيوز

en: 5141502
ar: تروي

en: 514171
ar: أوستروف

en: 5141927
ar: يونيوندايل

en: 514198
ar: أوستروغوجسك

en: 5142056
ar: أوتيكا

en: 5142109
ar: فالي ستريم

en: 514259
ar: أوستاشكوف

en: 5143396
ar: واتيرتاون

en: 5143992
ar: ويست سينيكا

en: 5144040
ar: وستباري

en: 5144336
ar: وايت بلينس

en: 5145215
ar: يونكيرس

en: 5145476
ar: آكرون

en: 5145607
ar: ألايانس

en: 5146055
ar: آشلاند

en: 5146089
ar: أشتابولا

en: 5146233
ar: اورورا

en: 5146277
ar: أفون

en: 5146286
ar: آفون ليك

en: 5146491
ar: باربرتون

en: 5146675
ar: بيه فيليج

en: 514706
ar: أوسا

en: 5147097
ar: بيريا

en: 514734
ar: أورسك

en: 5147968
ar: بولينغ غرين

en: 5148273
ar: برودفيو هايتس

en: 5148326
ar: بروك بارك

en: 5148480
ar: برونزويك

en: 515003
ar: أورنبرغ

en: 515024
ar: أوريخوفو-زويفو

en: 5150529
ar: كليفلاند

en: 5151613
ar: كوياهوغا فولز

en: 5151861
ar: ديفاينس

en: 5151891
ar: ديلاوير

en: 5152333
ar: دبلن

en: 5152599
ar: إيست كليفلاند

en: 515267
ar: أوموتنينسك

en: 5152833
ar: ايست ليك

en: 5153207
ar: إليريا

en: 5153420
ar: يوكليد

en: 5153680
ar: فيرفيو بارك

en: 5153924
ar: فندلي

en: 5155207
ar: فريمونت

en: 5155393
ar: غاهانا

en: 5155499
ar: غارفيلد هايتس

en: 5156371
ar: غرين

en: 515698
ar: أولنغورسك

en: 5158164
ar: هدسن

en: 5159537
ar: كينت

en: 5160315
ar: ليكوود

en: 5160783
ar: ليما

en: 5161262
ar: لورين

en: 5161723
ar: مانسقيلد

en: 5161803
ar: ميبل هايتس

en: 5161902
ar: ماريون

en: 5162077
ar: ميريزفيل

en: 5162097
ar: ماسيلون

en: 516215
ar: أودينتسوفو

en: 5162188
ar: مايفيلد هايتس

en: 5162512
ar: مدينا

en: 5162645
ar: منتور

en: 5162851
ar: ميدلبيرغ هايتس

en: 5163799
ar: ماونت فرنون

en: 516436
ar: أوبنينسك

en: 5164390
ar: نيو فيلادلفيا

en: 5164466
ar: نيوارك

en: 5164582
ar: نايلز

en: 5164862
ar: نورث أولمستيد

en: 5164903
ar: نورث ريدجفيل

en: 5164916
ar: نورث رويالتون

en: 5165101
ar: نورواك، أوهايو

en: 5165734
ar: أوريغون

en: 516576
ar: نيتفا

en: 5166009
ar: باينسفيل

en: 5166177
ar: بارما

en: 5166184
ar: بارما هايتس

en: 5166516
ar: بيريسبورغ

en: 5166819
ar: بيكوا

en: 516716
ar: نورلات

en: 5168491
ar: روكي ريفير

en: 5170691
ar: ساندوسكي

en: 5171728
ar: شاكير هايتس

en: 5172078
ar: سيدني

en: 5172387
ar: سولون

en: 5172485
ar: ساوث إوكليد

en: 517269
ar: نوفوزايبكوف

en: 5173048
ar: ستوبنفيل

en: 5173171
ar: ستو

en: 5173210
ar: ستريتسبورو

en: 5173237
ar: سترونغسفيل

en: 5173572
ar: سيلفانيا

en: 5173623
ar: تلمادغ

en: 5173930
ar: تيفين

en: 5174035
ar: توليدو

en: 5174358
ar: تروي

en: 5174550
ar: توينسبورغ

en: 5175496
ar: وادزورث

en: 5176472
ar: ويستيرفيل

en: 5176517
ar: ويست ليك

en: 5177358
ar: ووستير

en: 517739
ar: نوفويوزنسك

en: 5177568
ar: يونغزتاون

en: 5178127
ar: ألينتاون

en: 5178195
ar: ألتونا

en: 517836
ar: نوفوترويتسك

en: 5180225
ar: بيت لحم

en: 518383
ar: نوفوبافلوفسك

en: 518557
ar: نوفوموسكوفيك

en: 518659
ar: نوفوكويبيشفسك

en: 518682
ar: نوفوكيوبانسك

en: 5188843
ar: إيري

en: 518909
ar: نوفودفينسك

en: 518970
ar: نوفوتشركاسك

en: 519106
ar: نوفوالكسندروفسك

en: 5192726
ar: هاريسبرج

en: 5193011
ar: هازلتون

en: 5193309
ar: هيرميتاغ

en: 5195561
ar: جونستاون

en: 5197517
ar: لبنان

en: 5200499
ar: ماكيسبورت

en: 520068
ar: نوجينسك

en: 520204
ar: نيجنيايا تورا

en: 5203127
ar: نيو كاسل

en: 5206379
ar: بيتسبرغ

en: 5207728
ar: ريدينغ

en: 521118
ar: نيجنكامسك

en: 5211303
ar: سكرانتون

en: 5219488
ar: ويلكس بار

en: 5219585
ar: ويليامسبورت

en: 5220798
ar: بارينغتون

en: 5221077
ar: بريستول

en: 5221341
ar: سنترال فولز

en: 5221637
ar: كوفنتري

en: 5221659
ar: كرانستون

en: 5221703
ar: كمبرلاند

en: 5221931
ar: إيست بروفيدانس

en: 5223358
ar: ميدلتاون

en: 5223505
ar: ناراغانسيت

en: 5223593
ar: نيوبورت

en: 5223672
ar: نورث كينغستاون

en: 5223681
ar: نورث بروفيدانس

en: 522377
ar: نافينوميسك

en: 5223869
ar: بوتكيت

en: 5224082
ar: بورتسموث

en: 5224151
ar: بروفيدنس

en: 5224949
ar: سميثفيلد

en: 5225507
ar: وارويك

en: 5225627
ar: ويست وارويك

en: 5225631
ar: ويسترلي

en: 5225809
ar: ونسوكت

en: 5225857
ar: أبردين

en: 522594
ar: نرختا

en: 5226534
ar: بروكينغز

en: 522775
ar: نليدوفو

en: 522942
ar: نفتكامسك

en: 5231851
ar: سايوكس فالز

en: 523405
ar: نارت كالا

en: 523426
ar: نارو-فومينسك

en: 5234372
ar: برلينغتون

en: 5235024
ar: كولشستر

en: 523812
ar: مايتشي

en: 5240509
ar: روتلاند

en: 5241248
ar: ساوث برلنغتون

en: 524294
ar: موروم

en: 524305
ar: مورمانسك

en: 5244080
ar: أبليتون

en: 5245193
ar: بيفر دام

en: 5245387
ar: بلويت

en: 524640
ar: متسنسك

en: 5246835
ar: بروكفيلد

en: 524712
ar: موجايسك

en: 524736
ar: موزدوك

en: 524901
ar: موسكو

en: 5249871
ar: كوداهي

en: 5250201
ar: دي بير

en: 5251436
ar: أو كلير

en: 525162
ar: موروزوفسك

en: 5253219
ar: فيتشبورغ

en: 5253352
ar: فوند دو لاك

en: 5253710
ar: فرانكلين

en: 525404
ar: مونتشيغورسك

en: 5254962
ar: غرين باي

en: 5255068
ar: غرينفيلد

en: 5257754
ar: جاينسفيل

en: 5258296
ar: كاوكاونا

en: 5258393
ar: كينوشا

en: 5258957
ar: لاكروس

en: 5261457
ar: ماديسون

en: 5261585
ar: مانيتووك

en: 5261969
ar: مارشفيلد

en: 5262596
ar: ميناشا

en: 5262630
ar: مينوموني فولز

en: 5262634
ar: مينوموني

en: 5262649
ar: ميكيون

en: 5262838
ar: ميدلتون

en: 5263045
ar: ميلواكي

en: 5264049
ar: موسكيغو

en: 5264223
ar: نيناه

en: 5264381
ar: نيو برلين

en: 526480
ar: مينيرالنايي فودي

en: 5265228
ar: أوك كريك

en: 5265499
ar: أوكونوموك

en: 526558
ar: ميليروفو

en: 5265838
ar: أوشكوش

en: 5267403
ar: بيلستانت برايري

en: 5268249
ar: راسين

en: 5268986
ar: ريفر فولز

en: 527012
ar: ميخايلوفكا

en: 527191
ar: ميتشورينسك

en: 5272893
ar: شيبويجان

en: 5275020
ar: صن برايري

en: 5275191
ar: سوبريور

en: 527529
ar: منزيلينسك

en: 527717
ar: مليوز

en: 527740
ar: ملينكي

en: 5278005
ar: ووترتاون

en: 5278052
ar: وكيشا

en: 5278120
ar: واوسو

en: 5278159
ar: واواتوزا

en: 5278420
ar: ويست أليس

en: 5278422
ar: ويست بيند

en: 5279436
ar: ويسكونسن رابيدز

en: 5280814
ar: ويرتون

en: 5280854
ar: ويلينغ

en: 528109
ar: مدنوغورسك

en: 5281551
ar: أنسونيا

en: 5282804
ar: بريدجبورت

en: 5282835
ar: بريستول

en: 5283837
ar: تشيشاير

en: 5284756
ar: فيلموري

en: 5287262
ar: باكيي

en: 5287565
ar: بولهيد سيتس

en: 5288636
ar: كازا غراندي

en: 5288661
ar: كاساس أدوبز

en: 5289282
ar: تشاندلر

en: 529073
ar: ماركس

en: 5293083
ar: دوغلاس

en: 5293996
ar: الميراج

en: 5294167
ar: إلوي

en: 5294810
ar: فلاغستاف

en: 5294902
ar: فلورنس

en: 529505
ar: مانتيروفو

en: 5295985
ar: غلانديل

en: 5296266
ar: غوديير

en: 5301067
ar: كينجمان

en: 5301388
ar: ليك هافاسو سيتي

en: 5303752
ar: ماريكوبا

en: 5304391
ar: ميسا

en: 5306611
ar: نوغاليس

en: 5307540
ar: أورو فالي

en: 5308305
ar: بايسون

en: 5308480
ar: بيوريا

en: 530849
ar: مالوياروسلفتس

en: 5308655
ar: فينيكس

en: 5309842
ar: بريسكوت

en: 5309858
ar: بريسكوت فالي

en: 5310193
ar: كوين كريك

en: 531129
ar: مالغوبك

en: 5312544
ar: ساهوريتا

en: 5312913
ar: سان لويس

en: 5313457
ar: سكوتسديل

en: 5314328
ar: سييرا فيستا

en: 5316428
ar: سوربرايز

en: 5317058
ar: تمب

en: 5318313
ar: توسون

en: 5322053
ar: يوما

en: 5322400
ar: أديلانتو

en: 5322737
ar: ألاميدا

en: 5322850
ar: ألباني

en: 532288
ar: مغنيتاغورسك

en: 5323060
ar: ألهامبرا

en: 5323163
ar: أليسو فيجو

en: 5323694
ar: أميريكان كانيون

en: 5323810
ar: آناهايم

en: 5324200
ar: أنتيوك

en: 5324363
ar: أببل فالي

en: 5324477
ar: أركاديا

en: 5324862
ar: أرتيسيا

en: 5324903
ar: أرفين

en: 5325111
ar: أتاساديرو

en: 5325187
ar: أتووتر

en: 5325423
ar: أزوسا

en: 5325738
ar: بيكرسفيلد

en: 5325866
ar: بالدوين بارك

en: 5326032
ar: بانينغ

en: 532615
ar: ليوبارتسي

en: 5326297
ar: بارستاو

en: 532657
ar: ليتكرينو

en: 5327098
ar: بيومونت

en: 532715
ar: ليسكوفو

en: 5327298
ar: بيل

en: 5327319
ar: بيل غاردينس

en: 5327422
ar: بيلفلاوير

en: 5327455
ar: بيلمونت

en: 5327550
ar: بنيسيا

en: 5327684
ar: بيركيلي

en: 5329649
ar: بلايث

en: 5330567
ar: براولي

en: 5330582
ar: بري

en: 5330642
ar: برينتووود

en: 5331575
ar: بوينا بارك

en: 5331835
ar: بربانك

en: 5331920
ar: بورلينغامي

en: 5332593
ar: كالاباساس

en: 5332698
ar: كاليكسيكو

en: 5333180
ar: كاماريلو

en: 5333689
ar: كامببيل

en: 5334223
ar: كارلسباد

en: 5334519
ar: كارسون

en: 5335006
ar: كاثيدرال سيتي

en: 533543
ar: لوخوفايتسي

en: 5335650
ar: سيريس

en: 5335663
ar: سيرريتوس

en: 5336269
ar: تشيكو

en: 5336537
ar: تشينو

en: 5336899
ar: تشولا فيستا

en: 533690
ar: لوغا

en: 5337561
ar: سيتروس هيايتس

en: 5337696
ar: كلاريمونت

en: 5337908
ar: كليرلاكي

en: 5338122
ar: كلوفيس

en: 5338166
ar: كواتشيلا

en: 5338196
ar: كوالينغا

en: 5338783
ar: كولتون

en: 5339066
ar: كومبتون

en: 5339111
ar: كونكورد

en: 5339539
ar: كوركوران

en: 5339631
ar: كورونا

en: 5339663
ar: كورونادو

en: 5339840
ar: كوستا ميسا

en: 5340175
ar: كوفينا

en: 5341051
ar: كوداهي

en: 5341114
ar: كولفر سيتي

en: 5341145
ar: كوبيرتينو

en: 5341256
ar: سايبريس

en: 5341430
ar: دالي سيتي

en: 5341483
ar: دانا بوينت

en: 5341531
ar: دانفيل

en: 5341704
ar: دافيس

en: 5342485
ar: ديلانو

en: 5342710
ar: ديسيرت هوت سبرينغس

en: 5342992
ar: دياموند بار

en: 5343171
ar: دينوبا

en: 5343303
ar: ديكسون

en: 534341
ar: لومونوسوف

en: 5343858
ar: داوني

en: 5344147
ar: دوارتي

en: 5344157
ar: دوبلين

en: 5345032
ar: إاست بالو ألتو

en: 5345529
ar: الكاهون

en: 5345609
ar: إل سنترو

en: 5345623
ar: إل سيرريتو

en: 5345743
ar: إل مونتي

en: 5345860
ar: إل سغوندو

en: 5346111
ar: إلك غروفي

en: 5346646
ar: إنسينيتاس

en: 5346827
ar: إسكونديدو

en: 534701
ar: ليفني

en: 5347335
ar: فيرفيلد

en: 534838
ar: ليسكي

en: 5349705
ar: فولسوم

en: 5349755
ar: فونتانا

en: 5350159
ar: فوستير سيتي

en: 5350207
ar: فوونتين فالي

en: 5350734
ar: فريمونت

en: 5350937
ar: فريسنو

en: 535121
ar: ليبيتسك

en: 5351247
ar: فوليرتون

en: 5351428
ar: غالت

en: 5351515
ar: غاردين غروفي

en: 5351549
ar: غاردينا

en: 5352214
ar: غيلروي

en: 5352423
ar: غلينديل

en: 5352439
ar: غليندورا

en: 5352963
ar: غوليتا

en: 5354172
ar: غرينفيلد

en: 5355180
ar: هانفورد

en: 5355828
ar: هاوثورني

en: 5355933
ar: هايوارد

en: 5356277
ar: هيميت

en: 5356451
ar: هيركوليس

en: 5356521
ar: هيرموسا بيتش

en: 5356576
ar: هيسبيريا

en: 5356868
ar: هايلاند

en: 5357499
ar: هوليستير

en: 5358705
ar: هونتينغتون بيتش

en: 5358736
ar: هونتينغتون بارك

en: 535886
ar: لرمونتوف

en: 5359052
ar: إمبيريال

en: 5359054
ar: إمبيريال بيتش

en: 5359446
ar: إنديو

en: 5359488
ar: إنغليووود

en: 5359777
ar: إرفاين

en: 536156
ar: لنينسك

en: 536162
ar: لنينوغورسك

en: 536206
ar: يوبيلييني

en: 5363859
ar: لا كانيادا فلينتريدج

en: 5363922
ar: لا هابرا

en: 5363990
ar: لا ميسا

en: 5364007
ar: لا ميرادا

en: 5364022
ar: لا بالما

en: 5364066
ar: لا بوينتي

en: 5364079
ar: لا كوينتا

en: 5364134
ar: لا فيرني

en: 5364226
ar: لافاييتي

en: 5364275
ar: لاغونا بيتش

en: 5364329
ar: لاغونا نيغويل

en: 5364369
ar: لاغونا ووودس

en: 5364499
ar: لاك إلسينوري

en: 5364514
ar: لاك فوريست

en: 5364855
ar: لاكيووود

en: 5364940
ar: لانكستر

en: 53654
ar: مقديشو

en: 5365425
ar: لاثروب

en: 5365603
ar: لاوندالي

en: 5365893
ar: ليمون غروفي

en: 5365918
ar: ليمووري

en: 5366375
ar: لينكون

en: 5367440
ar: ليفيرموري

en: 5367565
ar: لودي

en: 5367696
ar: لوما ليندا

en: 5367767
ar: لوميتا

en: 5367788
ar: لومبوك

en: 5367929
ar: لونغ بيتش

en: 5368335
ar: لوس ألتوس

en: 5368361
ar: لوس أنجلوس

en: 5368453
ar: لوس بانوس

en: 5368518
ar: لوس غاتوس

en: 5369367
ar: لينووود

en: 5369568
ar: ماديرا

en: 5370082
ar: مانهاتان بيتش

en: 5370164
ar: مانتيكا

en: 5370493
ar: مارينا

en: 5370868
ar: مارتينز

en: 537107
ar: لاكينسك

en: 5371261
ar: مايووود

en: 5372205
ar: مينيفي

en: 5372223
ar: مينلو بارك

en: 5372253
ar: ميرسيد

en: 537281
ar: لاباينسك

en: 5373129
ar: ميلبراي

en: 5373327
ar: ميلبيتاس

en: 5373492
ar: ميرا لوما

en: 5373763
ar: ميسيون فيجو

en: 5373900
ar: موديستو

en: 5374175
ar: مونروفيا

en: 5374232
ar: مونتكلير

en: 5374322
ar: مونتيبيلو

en: 5374361
ar: مونتيري

en: 5374406
ar: مونتيري بارك

en: 5374648
ar: مووربارك

en: 5374671
ar: موراغا

en: 5374732
ar: مورينو فالي

en: 5375480
ar: ماونتن فيو

en: 5375911
ar: مورريتا، ريفيرسيدي، كاليفورنيا

en: 5376095
ar: نابا

en: 5376200
ar: ناشنال سيتي

en: 5376803
ar: نيوارك

en: 5377199
ar: نوركو

en: 537737
ar: كوزنتسك

en: 5377995
ar: نوروالك

en: 5378044
ar: نوفاتو

en: 5378500
ar: أواكدالي

en: 5378538
ar: أوكلاند

en: 5378566
ar: أواكلي

en: 5378771
ar: أوسيانسيدي

en: 5379439
ar: أونتاريو

en: 5379513
ar: أورانج

en: 5379678
ar: أوريندا

en: 5379759
ar: أوروفيلي

en: 5380184
ar: أوكسنارد

en: 5380420
ar: باسيفيكا، سان ماتيو، كاليفورنيا

en: 5380437
ar: باسيفيك غروفي

en: 5380626
ar: بالم ديسيرت

en: 5380668
ar: بالم سبرينغس

en: 5380698
ar: بالمديل

en: 5380748
ar: بالو ألتو

en: 5381002
ar: باراديس

en: 5381110
ar: باراموونت

en: 5381325
ar: بارلير

en: 538138
ar: كوفانديك

en: 5381396
ar: باسادينا

en: 5381438
ar: باسو روبليس

en: 5381515
ar: باتيرسون

en: 5382146
ar: بيرريس

en: 5382232
ar: بيتالوما

en: 5382496
ar: بيكو ريفيرا

en: 5383187
ar: بينولي

en: 538340
ar: كوشفا

en: 5383465
ar: بيتسبورغ

en: 5383527
ar: بلاسينتيا

en: 5383777
ar: بليسانتون

en: 5384170
ar: بومونا

en: 5384339
ar: بورت هوينيمي

en: 5384471
ar: بورتيرفيل

en: 5384690
ar: باواي

en: 5385941
ar: رانتشو كوردوفا

en: 5385955
ar: رانتشو كوكامونغا

en: 538601
ar: كوروفسكوي

en: 5386015
ar: رانتشو ميراج

en: 5386035
ar: رانتشو بالوس فيرديس

en: 5386082
ar: رانتشو سانتا مارغاريتا

en: 5386754
ar: ريدلاندس

en: 5386785
ar: ريدوندو بيتش

en: 5386834
ar: ريدوود

en: 5386984
ar: ريدلي

en: 5387288
ar: ريالتو

en: 5387428
ar: ريتشموند

en: 5387494
ar: ريدجكريست

en: 5387749
ar: ريبون

en: 5387844
ar: ريفيربانك

en: 5387877
ar: ريفرسايد

en: 5388319
ar: روكلين

en: 538836
ar: كورغاننسك

en: 5388564
ar: روهنيرت بارك

en: 5388867
ar: روسيميد

en: 5388881
ar: روزفيل

en: 5389213
ar: روبيدوكس

en: 5389489
ar: ساكرامنتو

en: 5391295
ar: ساليناس

en: 539147
ar: كونغور

en: 5391710
ar: سان بيرناردينو، كاليفورنيا

en: 5391760
ar: سان كارلوس

en: 5391791
ar: سان كليمينتي

en: 5391811
ar: سان دييغو

en: 5391891
ar: سان ديماس

en: 5391945
ar: سان فيرناندو

en: 5391959
ar: سان فرانسيسكو

en: 5392034
ar: سان غابريل

en: 5392090
ar: سان جاسينتو

en: 5392171
ar: سان هوزيه

en: 5392229
ar: سان جوان كابيسترانو

en: 5392263
ar: سان ليندرو

en: 5392323
ar: سان لويس أوبيسبو

en: 5392368
ar: سان ماركوس

en: 5392423
ar: سان ماتيو

en: 5392508
ar: سان بابلو

en: 5392567
ar: سان رافاييل

en: 5392593
ar: سان رامون

en: 539283
ar: كومرتاو

en: 5392868
ar: سانجر

en: 5392900
ar: سانتا أنا

en: 5392952
ar: سانتا باربارا

en: 5393015
ar: سانتا كلارا

en: 5393049
ar: سانتا كلاريتا

en: 5393052
ar: سانتا كروز

en: 5393128
ar: سانتا ف سبرينغس

en: 5393180
ar: سانتا ماريا

en: 5393212
ar: سانتا مونيكا

en: 5393245
ar: سانتا باولا

en: 5393287
ar: سانتا روسا

en: 5393429
ar: سانتي

en: 5393485
ar: ساراتوغا

en: 5394086
ar: سيل بيتش

en: 5394136
ar: سيسيدي

en: 5394329
ar: سيلما

en: 5394842
ar: شافتير

en: 539555
ar: كولباكي

en: 5396003
ar: سيمي فالي

en: 5397018
ar: سوليداد

en: 5397376
ar: سووث إل مونتي

en: 5397603
ar: سوث غيت

en: 5397664
ar: سووث لاك تاهوي

en: 5397717
ar: سووث باسادينا

en: 5397765
ar: سووث سان فرانسيسكو

en: 539817
ar: كوديمكار

en: 5398630
ar: ستانتون

en: 5399020
ar: ستوكتون

en: 5400075
ar: سانيفال

en: 540030
ar: كوبينكا

en: 540103
ar: كستوفو

en: 5401395
ar: تيميكولا

en: 5401469
ar: تيمبل سيتي

en: 5402405
ar: ثوسند أوكس

en: 540251
ar: كريمسك

en: 5403022
ar: توررانسي

en: 5403191
ar: تراساي

en: 5403676
ar: تروكي

en: 5403783
ar: تولاري

en: 5404024
ar: ترلوك

en: 5404119
ar: توستين

en: 5404198
ar: توينتينين بالمس

en: 5404476
ar: وكياه

en: 5404555
ar: يونيون سيتي

en: 5404915
ar: آبلاند

en: 5405228
ar: فاكافيلي

en: 5405380
ar: فاليجو

en: 5405878
ar: فينتورا

en: 5406222
ar: فيكتورفيلي

en: 5406567
ar: فيساليا

en: 5406602
ar: فيستا

en: 5406976
ar: والنوت

en: 5406990
ar: والنوت كريك

en: 5407529
ar: واتسونفيل

en: 540761
ar: كروبوتكين

en: 5407933
ar: ويست كوفينا

en: 5408076
ar: ويست هوليوود

en: 5408211
ar: ويست ساكرامينتو

en: 5408406
ar: ويستمينستير

en: 5409059
ar: ويتير

en: 5409260
ar: ويلدومار

en: 5410004
ar: ويندسور

en: 5410430
ar: ووودلاند

en: 5410902
ar: يوربا ليندا

en: 5411015
ar: يوبا سيتي

en: 5411046
ar: يوكيبا

en: 5411079
ar: يوككا فالي

en: 5412199
ar: أرفادا

en: 5412347
ar: أورورا

en: 5414941
ar: برايتون

en: 5416005
ar: كانون سيتي

en: 5416329
ar: كاسل روك

en: 5416541
ar: سينتينيال

en: 5417598
ar: كولورادو سبرينغس

en: 5417737
ar: كوميرك سيتي

en: 5419384
ar: دنفر

en: 5420241
ar: دورانغو

en: 5421250
ar: إنجلوود

en: 542199
ar: كراسنوفايمسك

en: 5422191
ar: فاونتن

en: 54225
ar: مركة‎

en: 542327
ar: كراسنوكامسك

en: 5423294
ar: غولدن

en: 5423573
ar: غراند جنكشن

en: 542374
ar: كراسنوغورسك

en: 5423908
ar: غرينوود فيليج

en: 542463
ar: كراسنوارميسك

en: 542464
ar: كراسنوارميسك

en: 5427771
ar: لافاييت

en: 5427946
ar: ليكوود

en: 5429032
ar: ليتلتون

en: 5429522
ar: لويزفيل

en: 5431710
ar: مونتروز

en: 5433124
ar: نورثغلين

en: 5434006
ar: باركر

en: 543436
ar: كوفيلكينو

en: 543460
ar: كوفروف

en: 543508
ar: كوفدور

en: 5435464
ar: بويبلو

en: 543605
ar: كوتوفسك

en: 543633
ar: كوتوفو

en: 543704
ar: كوتلاس

en: 543878
ar: كوستروما

en: 5441492
ar: ثورنتون

en: 5443910
ar: وستمنستر

en: 5443948
ar: ويت ريدج

en: 5445298
ar: دودج سيتي

en: 5445439
ar: غاردن سيتي

en: 5445820
ar: ليبرال

en: 544896
ar: كورنوفسك

en: 545277
ar: كونستانتينوفسك

en: 5454627
ar: ألاموغوردو

en: 5454711
ar: ألباكركي

en: 545575
ar: كوندروفو

en: 545626
ar: كوندوبوغا

en: 545673
ar: كوناكوفو

en: 545788
ar: كومونار

en: 5460459
ar: كارلسباد

en: 546105
ar: كولبينو

en: 546230
ar: كولومنا

en: 5462393
ar: كلوفيس، نيومكسيكو

en: 546672
ar: كوخما

en: 5467328
ar: فارمينغتون

en: 5468773
ar: غالوب

en: 5471578
ar: هوبز

en: 547475
ar: كلينتسي

en: 547523
ar: كلين

en: 5475352
ar: لاس كروسيس

en: 547560
ar: كليموفسك

en: 5476913
ar: لوس لوناس

en: 547875
ar: كيزل

en: 548114
ar: كيسلوفودسك

en: 548278
ar: كيرجاتش

en: 548330
ar: كيرسانوف

en: 548391
ar: كيروفسك

en: 548392
ar: كيروفسك

en: 548395
ar: كيروفو-تشيبيتسك

en: 548408
ar: كيروف

en: 548410
ar: كيروف

en: 548442
ar: كيريشي

en: 548506
ar: كيرييفسك

en: 548602
ar: كينغيسيب

en: 548605
ar: كينيشما

en: 548652
ar: كيمري

en: 548658
ar: كيموفسك

en: 5488441
ar: روزويل

en: 5490263
ar: سانتا فيه

en: 5493403
ar: سنلاند بارك

en: 5500539
ar: بلودير سيتي

en: 5501344
ar: كارسون سيتي

en: 550280
ar: خيمكي

en: 5503766
ar: إنتربرايز

en: 5504003
ar: فيرنلي

en: 5505411
ar: هندرسون

en: 550671
ar: خارابالي

en: 5506956
ar: لاس فيغاس

en: 5508180
ar: ميسكيت

en: 550846
ar: خاديجينسك

en: 5509403
ar: نورث لاس فيغاس

en: 5509851
ar: باهرومب

en: 5509952
ar: بارادايس

en: 5511077
ar: رينو

en: 5512862
ar: سباركس

en: 5512909
ar: سبرينغ فالي

en: 5513343
ar: سنرايز مانور

en: 551487
ar: قازان

en: 5515345
ar: وينشستر

en: 5516233
ar: أماريلو

en: 5517061
ar: بيغ سبرينغ

en: 551794
ar: كاتاف-آيفانوفسك

en: 551891
ar: كاسيموف

en: 551964
ar: كاشيرا

en: 551986
ar: كاشين

en: 5520076
ar: ديل ريو

en: 5520552
ar: دوماس

en: 5520677
ar: إيغل باس

en: 5520993
ar: إل باسو

en: 5523074
ar: هيرفورد

en: 5525577
ar: لوبوك

en: 5526337
ar: مدلاند

en: 5527554
ar: أوديسا

en: 5527953
ar: بامبا

en: 5528450
ar: بلينفيو

en: 552951
ar: كارابولاك

en: 552977
ar: كارابانوفو

en: 5530022
ar: سان أنجيلو

en: 553216
ar: كاناش

en: 553287
ar: كاميشين

en: 5536630
ar: سيدار سيتي

en: 553915
ar: كالوغا

en: 5540831
ar: هوريكان

en: 554199
ar: كالينينسك

en: 554233
ar: كوروليوف

en: 554234
ar: كالينينغراد

en: 554397
ar: كالاتش-نا-دونو

en: 554840
ar: إيجيفسك

en: 5549222
ar: واشنطن

en: 5550368
ar: واسكو

en: 5551535
ar: أباتشي جنكشن

en: 5552301
ar: أفونديل

en: 555312
ar: إيفانوفو

en: 5554072
ar: جونو

en: 5558953
ar: أركاتا

en: 556230
ar: إيباتوفو

en: 556283
ar: إنزا

en: 5563397
ar: إوريكا

en: 5570160
ar: ردينغ

en: 5572400
ar: سوسانفيلي

en: 5574991
ar: بولدر

en: 5576859
ar: إري

en: 5576909
ar: إيفانز

en: 5577147
ar: فورت كولنز

en: 5577592
ar: غريلي

en: 557882
ar: غوسيف

en: 5579276
ar: لونغمونت

en: 5579368
ar: لوفلاند

en: 558118
ar: غوديرميس

en: 558146
ar: غوبكين

en: 558209
ar: غوباخا

en: 5583509
ar: وندسور

en: 5586437
ar: بويسي

en: 5587698
ar: كالدويل

en: 5589173
ar: كويور دي أليني، أيداهو

en: 5591778
ar: إيغيل

en: 5596475
ar: أيداهو فولز

en: 559678
ar: غوروديتس

en: 5597955
ar: كونا

en: 5598538
ar: لويستون

en: 5600685
ar: ميريديان

en: 5601538
ar: موسكو

en: 5601933
ar: نامبا

en: 5604045
ar: بوكاتيلو

en: 5604353
ar: بوست فولز

en: 5605242
ar: ريكسبورغ، أيداهو

en: 560756
ar: غوليتسينو

en: 5610810
ar: توين فولز

en: 561347
ar: جلازوف

en: 561667
ar: غيلينجيك

en: 561887
ar: غاتتشينا

en: 562161
ar: غاليتش

en: 562237
ar: غاغارين

en: 562309
ar: فورمانوف

en: 562389
ar: فرولوفو

en: 563514
ar: إيليستا

en: 563522
ar: إيليكتروغلي

en: 563524
ar: إيليكتروغورسك

en: 563708
ar: دزيرجينسك

en: 5641727
ar: بوزيمان

en: 5642934
ar: بوتي

en: 564654
ar: دوبوفكا

en: 564719
ar: دوبنا

en: 565381
ar: دوموديدوفو

en: 5655240
ar: غريت فولز، مونتانا

en: 5656882
ar: هيلينا

en: 565955
ar: دميتروف

en: 5660340
ar: كاليسبيل

en: 566199
ar: ديميتروفغراد

en: 566384
ar: ديسنوغورسك

en: 566532
ar: دربند

en: 5666639
ar: ميسولا

en: 566854
ar: ديدوفسك

en: 567006
ar: دافليكانوفو

en: 567109
ar: دانكوف

en: 567183
ar: دانيلوف

en: 567434
ar: تشوسوفوي

en: 567774
ar: تشودوفو

en: 5688025
ar: بيسمارك

en: 568808
ar: تشيرنوغولوفكا

en: 5688789
ar: ديكينسون

en: 5690366
ar: ماندان

en: 5690532
ar: مينوت

en: 569223
ar: تشيريبوفيتس

en: 5692947
ar: ويليستون

en: 569591
ar: تشيخوف

en: 569696
ar: تشيبوكساري

en: 5697939
ar: نورث بلات

en: 569955
ar: تشاباييفسك

en: 5703670
ar: إلكو

en: 570427
ar: بوزولوك

en: 5710756
ar: ألباني

en: 571155
ar: بوينسك

en: 571159
ar: بوغوروسلان

en: 5711789
ar: آشلاند

en: 5713376
ar: بيفيرتون

en: 5713587
ar: بيند

en: 571557
ar: برونيتسي

en: 5717758
ar: كنبي

en: 5718601
ar: سنترال بوينت

en: 5720495
ar: كوس باي

en: 5720727
ar: كورفاليس

en: 572154
ar: بوروفيتشي

en: 5722064
ar: دالاس

en: 572525
ar: بوريسوغليبسك

en: 5725846
ar: يوجين

en: 572665
ar: بور

en: 5727190
ar: فورست غروف

en: 5729080
ar: غرانتس باس

en: 5729485
ar: غريشام

en: 5730183
ar: هابي فالي

en: 5731070
ar: هيرميستون

en: 5731371
ar: هيلسبورو

en: 5734711
ar: كيزر

en: 5735238
ar: كلاماث فالز

en: 5735724
ar: ليك أوسويغو

en: 5736218
ar: لبنان

en: 5739936
ar: ميكمينفيل

en: 5740099
ar: ميدفورد

en: 5740900
ar: ميلواوكي

en: 5742726
ar: نيوبيرغ

en: 5744253
ar: أوريغون سيتي

en: 5745380
ar: بيندلينتون

en: 5746545
ar: بورتلاند، أوريغون

en: 5747882
ar: ريدموند

en: 5749352
ar: روزبيرغ

en: 5750162
ar: سايلم

en: 5751632
ar: شيروود

en: 5754005
ar: سبرينغفيلد

en: 575410
ar: بوكسيتوغورسك

en: 575560
ar: بوغورودسك

en: 575591
ar: بوغوروديتسك

en: 5756304
ar: ذا داليس

en: 5756758
ar: تيغارد

en: 5757477
ar: تراوتدل

en: 5757506
ar: توالاتين

en: 575948
ar: بوبروف

en: 5760009
ar: ويست لين

en: 576116
ar: بلاغوفيشتشينسك

en: 5761287
ar: ويلسونفيل

en: 5761708
ar: وودبورن

en: 576317
ar: بيرسك

en: 576566
ar: بيجيتسك

en: 5768233
ar: رابيد سيتي

en: 5771826
ar: بونتيفول

en: 5771960
ar: بريغهام سيتي

en: 577206
ar: بيريزنيكي

en: 5772654
ar: سنترفيل

en: 5772959
ar: كليرفيلد

en: 5773304
ar: كوتنوود هايتس

en: 5774001
ar: درابر

en: 5774662
ar: فارمنغتون

en: 5775782
ar: هيريمان

en: 5775863
ar: هايلاند

en: 5776008
ar: هولاداي

en: 5776715
ar: كايسفيل

en: 5777107
ar: لايتون

en: 5777224
ar: ليهي

en: 5777544
ar: لوغان

en: 5778244
ar: ميدفال

en: 5778755
ar: موراي

en: 577881
ar: بيلوريتسك

en: 577893
ar: بيلوريتشينسك

en: 5779036
ar: نورث أوغدن

en: 5779068
ar: نورث سولت ليك

en: 5779206
ar: أوغدن

en: 5779334
ar: أوريم

en: 5779548
ar: بايسون

en: 5779816
ar: بليزانت غروف

en: 5780026
ar: بروفو

en: 5780557
ar: ريفرتون

en: 578072
ar: بيلغورود

en: 5780802
ar: روي

en: 5780993
ar: سالت ليك

en: 5781087
ar: ساراتوغا سبرينغز

en: 578120
ar: بيليبي

en: 578155
ar: بيلايا كاليتفا

en: 5781770
ar: جوردن الجنوبية

en: 5781783
ar: جنوب أوغدن

en: 5781860
ar: سبانيش فورك

en: 5781993
ar: سبرينغفيل

en: 5782391
ar: سيراكيوز

en: 5782476
ar: تايلورزفيل

en: 5783695
ar: تويلي

en: 5784549
ar: ويست جوردان

en: 5784607
ar: ويست فالي سيتي

en: 5785243
ar: أبردين

en: 5785657
ar: أناكورتس

en: 5785868
ar: أرلينغتون

en: 5785965
ar: أوبورن

en: 5786485
ar: باتيل غراوند

en: 5786882
ar: بالفيو

en: 5786899
ar: بيلينغام

en: 5787829
ar: بوثيل

en: 5788054
ar: بريميرتون

en: 5788516
ar: بورين

en: 5788822
ar: كاماس

en: 578931
ar: باريش

en: 5789683
ar: سنتراليا

en: 5791159
ar: كوفينغتون

en: 5792244
ar: ديس موينس

en: 5793427
ar: إدموندز

en: 5793639
ar: إلينسبورغ

en: 5793933
ar: إيفريت

en: 5794245
ar: فيدرال واي

en: 579432
ar: باليزينو

en: 579460
ar: بالاشوف

en: 579464
ar: بالاشيكا

en: 579492
ar: بالاكوفو

en: 579574
ar: باكسان

en: 579738
ar: باكال

en: 5798487
ar: إساكوه

en: 5799587
ar: كينمور

en: 5799610
ar: كينويك

en: 5799625
ar: كينت

en: 5799841
ar: كيركلاند

en: 5800112
ar: لاسي

en: 5800317
ar: ليك ستيفنز

en: 5800420
ar: ليكوود

en: 580054
ar: آزوف

en: 5801617
ar: لونغفيو

en: 5802049
ar: لينوود

en: 5802340
ar: مابل فالي

en: 5802570
ar: ماريسفيلي

en: 5803139
ar: ميرسير آيلاند

en: 5803457
ar: ميل كريك

en: 5803786
ar: مونرو

en: 5803990
ar: موسيس ليك

en: 5804127
ar: مونت فيرنون

en: 5804191
ar: مونتليك تيراس

en: 580420
ar: أتكارسك

en: 5804306
ar: موكيلتو

en: 580497
ar: أستراخان

en: 5805441
ar: أوك هاربور

en: 5805687
ar: أولمبيا

en: 5806298
ar: باسكو

en: 5807212
ar: بورت أنجلوس

en: 580724
ar: أرزاماس

en: 5807540
ar: بولمان

en: 5807575
ar: بويالوب

en: 5808079
ar: ريدموند، واشنطن

en: 5808189
ar: رينتون

en: 5808276
ar: ريتشلاند

en: 580850
ar: أرسك

en: 580922
ar: أرمافير

en: 5809402
ar: ساماميش

en: 5809805
ar: سيتاك

en: 5809844
ar: سياتل

en: 5810301
ar: شورلين

en: 581126
ar: أرغن

en: 5811696
ar: سبوكين

en: 5811729
ar: سبوكان فالي

en: 581179
ar: أردون

en: 5812604
ar: سانيسايد

en: 5812944
ar: تاكوما

en: 581313
ar: أبشيرونسك

en: 581321
ar: أبريليفكا

en: 581357
ar: أباتيتي

en: 5814043
ar: توكويلا

en: 5814095
ar: تومواتير

en: 5814450
ar: يونيفيرسيتي بليس

en: 5814616
ar: فانكوفر

en: 5814916
ar: والا والا

en: 5815136
ar: واشوغال

en: 5815342
ar: وينتاتشي

en: 5816320
ar: بينبريج آيلاند

en: 5816605
ar: ياكيما

en: 5820705
ar: كاسبر

en: 5821086
ar: شايان

en: 582182
ar: أنابا

en: 5826027
ar: جيليت

en: 582750
ar: أليكسين

en: 5830062
ar: لارامي

en: 583041
ar: أليكساندروفيسك

en: 583350
ar: أليكساندروف

en: 5838198
ar: شيريدان

en: 583983
ar: أغريز

en: 5844096
ar: أمريكان فورك

en: 584441
ar: أبينسك

en: 584471
ar: أبدولينو

en: 584717
ar: خاشماز

en: 585152
ar: شمكير

en: 585221
ar: مدينة قوبا

en: 585514
ar: مينغاشوير

en: 5856195
ar: هونولولو

en: 5861897
ar: فيربانكس

en: 586523
ar: كنجه

en: 587057
ar: بردع

en: 587084
ar: باكو

en: 587577
ar: فيلياندي

en: 5879400
ar: أنكوريج

en: 5881576
ar: باغو باغو

en: 5881791
ar: أبوتسفورد

en: 5882799
ar: إيردراي

en: 5882873
ar: أجاكس

en: 5884083
ar: ألما، كيبك

en: 588409
ar: تالين

en: 5884588
ar: أموس، كيبك

en: 5888377
ar: أورورا

en: 5889745
ar: بيه كومو، كيبك

en: 58933
ar: غاروي‎

en: 5894171
ar: باري

en: 5895650
ar: بيكونسفيلد

en: 5897884
ar: بيلفي

en: 5898138
ar: بيل أوي، كيبك

en: 590031
ar: نارفا

en: 5906267
ar: بوشيفيل، كيبك

en: 5907092
ar: بريسبريدج

en: 5907364
ar: برامبتون

en: 5907990
ar: برانتفورد

en: 5909294
ar: بروكفيل

en: 5909629
ar: بروسار

en: 5911592
ar: بيرلينجتون

en: 5911606
ar: بورنبي

en: 5913414
ar: كاليدون

en: 5913490
ar: كالغاري

en: 5913695
ar: كامبريدج

en: 5914132
ar: كامبل ريفر

en: 5914653
ar: كامروز

en: 5914826
ar: كاندياك، كيبك

en: 5919566
ar: شومبلي، كيبك

en: 5920288
ar: تشارلوت تاون

en: 5920433
ar: شاتوغيه، كيبك

en: 5924579
ar: كوبورغ

en: 5925975
ar: كولينجوود

en: 5926268
ar: كولوود

en: 5927690
ar: كوكويتلام

en: 5928065
ar: كورنوال

en: 5930890
ar: كورتيناي

en: 593116
ar: فيلنيوس

en: 5931800
ar: كرانبروك

en: 593672
ar: أوتينا

en: 5937615
ar: ديلتا

en: 5940956
ar: دولار ديزورمو، كيبك

en: 5941925
ar: دورفال، كيبك

en: 5942845
ar: درومونفيل

en: 5945707
ar: ايست ويليمباري

en: 5946768
ar: إدمونتون

en: 594739
ar: شياولياي

en: 5949512
ar: إيسكويمالت

en: 5955815
ar: فورت إيري

en: 5955895
ar: فورت ماكموراي

en: 5955960
ar: فورت سانت جون

en: 5957776
ar: فريدريكتون

en: 5959974
ar: غاتينو

en: 59611
ar: جالكعيو

en: 5964215
ar: غرانبي

en: 5964347
ar: غراند براري

en: 5964700
ar: غريتر سودبوري

en: 5967149
ar: غريمسبي

en: 5967629
ar: غويلف

en: 5969782
ar: هاميلتون

en: 597231
ar: ماريامبوله

en: 5978765
ar: هانتسفيل

en: 598316
ar: كاوناس

en: 5987650
ar: جولييت، كيبك

en: 5989045
ar: كاملوبس

en: 5990579
ar: كيلونا

en: 5991055
ar: كينورا

en: 5992500
ar: كينغستون

en: 5992830
ar: كيركلاند، كيبك

en: 5992996
ar: كيتشنر

en: 601084
ar: أليتس

en: 601294
ar: نكوص

en: 601594
ar: تركمانباشي

en: 602150
ar: أوميو

en: 604490
ar: لوليو

en: 6049388
ar: لانغفورد

en: 6049429
ar: لانغلي، كولومبيا البريطانية

en: 6049863
ar: لا بريري

en: 6050610
ar: لافال

en: 6051122
ar: ليمينغتون

en: 605155
ar: كيرونا

en: 6051562
ar: ليدوك

en: 6053154
ar: ليثبريدج

en: 6058024
ar: لويدمنستر

en: 6058560
ar: لندن

en: 6059891
ar: لونغوي

en: 6064180
ar: ماغوغ، كيبك

en: 6065686
ar: مابل ريدج

en: 6066513
ar: ماركام

en: 6067494
ar: ماسكوش، كيبك

en: 6071618
ar: مدسين هات

en: 6073363
ar: ميدلاند

en: 6074377
ar: ميلتون

en: 6075061
ar: ميرابيل، كيبك

en: 6075292
ar: ميشن

en: 6075357
ar: ميسيساغا

en: 6076211
ar: مونكتون

en: 6077315
ar: مونت رويال

en: 6077340
ar: مونت سان هيلير

en: 6078112
ar: موسجاو

en: 6085772
ar: نانيامو إي

en: 608668
ar: أورال

en: 6087701
ar: نيوماركت

en: 6087844
ar: نيو ويستمينيستر

en: 6087892
ar: نياجارا فولز

en: 6087905
ar: نياجارا-أون-ذا-ليك

en: 6089404
ar: نورث باتلفورد

en: 6089426
ar: نورث باي

en: 6089661
ar: كاويتشان الشمالية

en: 6091919
ar: أوك باي

en: 6092122
ar: أوكفيل

en: 6094325
ar: أوريليا

en: 6094578
ar: أوشاوا

en: 6094817
ar: أوتاوا

en: 6095645
ar: أوين ساوند

en: 6101141
ar: بينتيكتون

en: 6101645
ar: بيتيربوروغ

en: 6104111
ar: بيكرينغ

en: 610529
ar: أتيراو

en: 6105815
ar: بيت ميدوز

en: 610611
ar: أكتوبي

en: 610612
ar: أكتاو

en: 6107325
ar: بوينت كلير

en: 6111632
ar: بورت ألبيرني

en: 6111704
ar: بورت كولبورن

en: 6111706
ar: بورت كوكويتلام

en: 6111962
ar: بورت مودي

en: 6113335
ar: برينس ألبرت

en: 6113365
ar: برينس جورج

en: 6115355
ar: قوينت ويست

en: 611717
ar: تبليسي

en: 6118158
ar: رد دير

en: 6119109
ar: ريجاينا

en: 6119518
ar: ريبنتينيي

en: 6122085
ar: ريتشموند

en: 6122091
ar: ريتشموند هيل

en: 6128577
ar: رووان نوراندا

en: 6137270
ar: ساغينيه

en: 6137489
ar: سان باسيلي لي جراند

en: 6137540
ar: سان برونو دي مونترافلي

en: 6137633
ar: سان كونستانت

en: 6137780
ar: سانت كاثرين

en: 6137941
ar: سانت جولي

en: 6138175
ar: سانت أوستاش

en: 6138374
ar: سان هياسنت، كيبك

en: 6138495
ar: سان جان سور ريشليو

en: 6138501
ar: سان جيروم

en: 6138617
ar: سان لازار، كيبك

en: 6139289
ar: سالبيري دي فاليفيلد

en: 6141190
ar: سارنيا

en: 6141256
ar: ساسكاتون

en: 6141439
ar: سو ساينت ماري

en: 6144312
ar: سات إيل

en: 6145489
ar: شاوينيغان

en: 6146143
ar: شيربروك

en: 6154383
ar: سبروس غرووف

en: 6154636
ar: سكواميش

en: 6155033
ar: سانت ألبرت

en: 615532
ar: باطومي

en: 6155721
ar: سانت كاثرينز

en: 6157977
ar: ستارتفورد

en: 6158357
ar: سانت توماس

en: 615860
ar: آخالتسيخه

en: 6159905
ar: سوري، كولومبيا البريطانية

en: 616052
ar: يريفان

en: 6160603
ar: سويفت كورنت

en: 6162416
ar: تيكومسه

en: 6162949
ar: تيراس

en: 6163012
ar: تيربون

en: 6165719
ar: ثورولد

en: 6166142
ar: ثاندر باي

en: 616629
ar: هرازدان

en: 616635
ar: غيومري

en: 6166739
ar: تيمينز

en: 6167865
ar: تورونتو

en: 616877
ar: آشتاراك

en: 6169141
ar: تروا ريفيير

en: 617026
ar: أبوفيان، أرارات

en: 617239
ar: تيراسبول

en: 6172932
ar: يوكسبريدج

en: 6173017
ar: فال دور، كيبك

en: 6173331
ar: فانكوفر

en: 6173570
ar: فودرويدوريون

en: 6173577
ar: فاوجان

en: 6173864
ar: فيرنون

en: 6174041
ar: فكتوريا

en: 6174151
ar: فيكتوريا فيل

en: 6176823
ar: واترلو

en: 6177869
ar: ويلاند

en: 6179226
ar: ويسماونت

en: 6180550
ar: وايت هورس

en: 6180961
ar: وايت روك

en: 6182962
ar: وندسور

en: 6183235
ar: وينيبيغ

en: 618426
ar: كيشيناو

en: 6184365
ar: وودستوك

en: 6185377
ar: يلونايف

en: 6185607
ar: يوركتن

en: 618577
ar: بيندر

en: 620127
ar: فيتيبسك

en: 620391
ar: فاوكافيسك

en: 6241325
ar: روتوروا

en: 624784
ar: نوفوبولوتسك

en: 625144
ar: مينسك

en: 626081
ar: ليدا

en: 627904
ar: غرودنو

en: 627905
ar: هوركي

en: 627907
ar: غوميل

en: 628634
ar: دزيارجينسك

en: 6295587
ar: باتام

en: 629634
ar: برست

en: 631707
ar: فيهتي

en: 632370
ar: فاركاوس

en: 632453
ar: فانتا

en: 6324733
ar: سانت جونز

en: 6325494
ar: مدينة كيبك

en: 6325521
ar: ليفيس

en: 632672
ar: فالكياكوسكي

en: 632978
ar: فآسا

en: 6331909
ar: جونز كريك

en: 633221
ar: أوسيكاوبونكي

en: 6332309
ar: كوتلر باي

en: 633591
ar: توسولا

en: 633679
ar: توركو

en: 634093
ar: تورنيو

en: 634963
ar: تامبيري

en: 6354895
ar: ريموسكي

en: 6354897
ar: ريفري دو لوب

en: 6354957
ar: خليج هيرفي

en: 636947
ar: سيلنيارفي

en: 637219
ar: سينايوكي

en: 637292
ar: سافونلينا

en: 637948
ar: سالو

en: 63795
ar: برعو

en: 638936
ar: روفانييمي

en: 639406
ar: ريهيماكي

en: 639734
ar: راوما

en: 640124
ar: رايسيو

en: 64013
ar: بوصاصو

en: 640276
ar: رآهي

en: 640999
ar: بوري

en: 6417459
ar: كراسنوزنامنسك

en: 643492
ar: أولو

en: 644171
ar: نورميارفي

en: 64435
ar: بربرة

en: 644450
ar: نوكيا

en: 64460
ar: بلد وين

en: 64536
ar: بيدوا

en: 646723
ar: مانتسلا

en: 647751
ar: لوهيا

en: 648366
ar: لمبالا

en: 648900
ar: لابينرنتا

en: 649360
ar: لاهتي

en: 649630
ar: كيركونومي

en: 650224
ar: كووبيو

en: 650859
ar: كوفولا

en: 650946
ar: كوتكا

en: 651943
ar: كوكولا

en: 653185
ar: كيرافا

en: 653281
ar: كيمي

en: 6543862
ar: فيلينوف داسك

en: 654440
ar: كناسألا

en: 6546693
ar: ابي الجعد (البلدية)

en: 654899
ar: كايآني

en: 655194
ar: يوفاسكولا

en: 6558039
ar: راينشتيتن

en: 655808
ar: يوينسو

en: 655958
ar: يارفنبا

en: 656083
ar: يامسا

en: 656688
ar: إيماترا

en: 656820
ar: إيسلمي

en: 658225
ar: هلسنكي

en: 659169
ar: هامينا

en: 659180
ar: هامينلينا

en: 660561
ar: بورفو

en: 66093
ar: ياسوج

en: 6615539
ar: بورغوان-جاليو

en: 6620444
ar: غررردس كراس

en: 662334
ar: زالاو

en: 663100
ar: فاترا دورنه

en: 663118
ar: فاسلوي

en: 664518
ar: تولتشيا

en: 665010
ar: ترجو جيو

en: 665087
ar: تيميشوارا

en: 665850
ar: سوتشافا

en: 666767
ar: سلاتينا

en: 667268
ar: سيبيو

en: 667873
ar: ساتو ماري

en: 668872
ar: رمينكو فيلتشا

en: 6690108
ar: بانتشكولا

en: 6692471
ar: لوس رياليخوس

en: 6693088
ar: باساخيس

en: 6695754
ar: كوغاليم

en: 6697039
ar: باساوري

en: 6698360
ar: بلدية بابور

en: 671768
ar: أوراديا

en: 673636
ar: مجيدية

en: 673921
ar: مانغالايا

en: 674531
ar: لوغوج

en: 675810
ar: ياش

en: 6765385
ar: مدينة عنة الجديدة

en: 677697
ar: غالاتس

en: 678817
ar: دروبيتا تورنو سيفيرين

en: 679452
ar: ديفا

en: 680332
ar: كرايوفا

en: 680963
ar: كونستانتسا

en: 681290
ar: كلوج نابوكا

en: 6822108
ar: إناشيكي

en: 6822129
ar: تاما

en: 6822146
ar: أونجو

en: 6822174
ar: ناسوشيوبارا

en: 6822217
ar: مينوكامو غيفو

en: 6822219
ar: غوجو غيفو

en: 682321
ar: تشرنافودا

en: 6825489
ar: جويتسو

en: 683123
ar: بوزاو

en: 683394
ar: بوفتيا

en: 683506
ar: بوخارست

en: 686502
ar: أليكساندريا

en: 686578
ar: ألبا يوليا

en: 686803
ar: زفينيهورودكا

en: 686896
ar: زولوتشيف

en: 686967
ar: جيتومير

en: 687196
ar: جوفتي فودي

en: 687700
ar: زاباروجيا

en: 688533
ar: يالطا

en: 688746
ar: فينوغراديف

en: 688860
ar: فوزنيسينسك

en: 689159
ar: فولوتشيسك

en: 689198
ar: فولنوفاخا

en: 689487
ar: فيشنيفي

en: 689558
ar: فينيتسا

en: 690412
ar: فاسيلكيف

en: 692194
ar: سومي

en: 6930641
ar: عين صالح

en: 693468
ar: سلوفيانسك

en: 693805
ar: سيمفروبول

en: 6941014
ar: بونتا ديلغادا

en: 69426
ar: Zinjibār

en: 694423
ar: سيفاستوبول

en: 6947041
ar: بلاكهيث

en: 69500
ar: زبيد

en: 695344
ar: روزدلينا

en: 69559
ar: يريم

en: 695594
ar: روفنو

en: 696643
ar: بولتافا

en: 6967865
ar: القرارة

en: 6967990
ar: الزوايدة

en: 698740
ar: أوديسا

en: 701822
ar: ماريوبول

en: 70225
ar: تعز

en: 702550
ar: لفيف

en: 702658
ar: لوهانسك

en: 703448
ar: كييف

en: 703845
ar: كريفي ريه

en: 706448
ar: خيرسون

en: 706483
ar: خاركوف

en: 706524
ar: كيرتش

en: 707753
ar: هورليفكا

en: 707758
ar: هلوخيف

en: 709429
ar: دونايفتسي

en: 709540
ar: دوبنو

en: 709717
ar: دونيتسك

en: 709755
ar: دولينا

en: 70979
ar: سيان

en: 709930
ar: دنيبرو

en: 710035
ar: ديميتروف

en: 710098
ar: ديرهاتشي

en: 710735
ar: تشرنيهيف

en: 71137
ar: صنعاء

en: 711390
ar: بروفاري

en: 711416
ar: برودي

en: 7115111
ar: كورفيرا دي أستورياس

en: 711669
ar: بوريسلاف

en: 7116866
ar: فيلا مرسيدس، سان لويس

en: 711841
ar: بولهراد

en: 711894
ar: بوهودوخيف

en: 712160
ar: بيلهورود دنيستروفسكيي

en: 712165
ar: بيلا تسيركفا

en: 712423
ar: بيريهوفي

en: 712441
ar: بيرديتشيف

en: 712587
ar: بيلوهيرسك

en: 71273
ar: سحر

en: 712861
ar: بار

en: 712886
ar: بالتا

en: 712930
ar: بالاكلافا

en: 713122
ar: أفديييفكا

en: 713245
ar: أبوستولوفي

en: 713259
ar: أنتراتسيت

en: 71334
ar: صعده

en: 716935
ar: نيرغهازا

en: 717582
ar: ميشكولتس

en: 721472
ar: دبرتسن

en: 723195
ar: فرانوف ناد توبلوا

en: 723358
ar: تريبيشوف

en: 723505
ar: ستارا لوبوفنا

en: 723559
ar: سنينا

en: 724144
ar: ميخالوفتسى

en: 724443
ar: كوشيتسه

en: 724503
ar: كيجماروك

en: 725168
ar: برديوف

en: 725712
ar: فراتسا

en: 7257540
ar: برينتري

en: 725905
ar: فيدن

en: 7259621
ar: بلدة ويست بلومفيلد

en: 726050
ar: فارنا

en: 726174
ar: تارغوفيشته

en: 726418
ar: دوبريتش

en: 726848
ar: ستارا زاغورا

en: 727011
ar: صوفيا

en: 727079
ar: سليفن

en: 727221
ar: سيليسترا

en: 727523
ar: روسه

en: 727696
ar: رازغراد

en: 7280528
ar: الرشيدية‎

en: 7281838
ar: لوغان سيتي

en: 728193
ar: بلوفديف

en: 728203
ar: بلفن

en: 728288
ar: بيتريتش

en: 728330
ar: برنيك

en: 728378
ar: بازارجيك

en: 7284571
ar: أيسلبن

en: 7289614
ar: هاله نويشتت

en: 729114
ar: مونتانا

en: 729559
ar: لوفتش

en: 729794
ar: كارجلي

en: 730435
ar: هاسكوفو

en: 731549
ar: غابروفو

en: 732770
ar: بورغاس

en: 733191
ar: بلاغويفغراد

en: 734077
ar: سالونيك

en: 73560
ar: لحج

en: 735640
ar: كوموتيني

en: 735861
ar: قولة

en: 736364
ar: ذراما

en: 736928
ar: أليكساندروبولي

en: 737022
ar: زونغولداق

en: 738025
ar: يالوفا

en: 738648
ar: طرابزون

en: 738743
ar: توقات

en: 738927
ar: تكيرداغ

en: 739600
ar: سينوب

en: 740264
ar: سامسون

en: 740483
ar: ريزه

en: 7422816
ar: دازايفو

en: 743166
ar: قرقلر ايلي

en: 743882
ar: قسطموني

en: 743952
ar: قارص

en: 744562
ar: كارابوك

en: 74477
ar: إب

en: 745044
ar: اسطنبول

en: 746881
ar: غيرسون

en: 747712
ar: أدرنة

en: 748879
ar: جوروم

en: 748893
ar: تشورلو

en: 749780
ar: جاناكالي

en: 750269
ar: بورصة

en: 750516
ar: بولو

en: 750598
ar: بيله جك

en: 750938
ar: بايبورت

en: 751057
ar: بارتين

en: 751817
ar: أرتوين

en: 751952
ar: أرداهان

en: 752015
ar: أماصيا

en: 7521348
ar: العين السخنة

en: 752850
ar: آدابازاري

en: 75337
ar: حجة

en: 7535681
ar: سان أوغوستن دي ديماروس

en: 755889
ar: فياليتشكا

en: 756135
ar: وارسو

en: 7577022
ar: تريس سانتوس

en: 759734
ar: جيشوف

en: 760778
ar: رادوم

en: 761218
ar: برزاسنيسز

en: 76154
ar: Dhī Sufāl

en: 76184
ar: ذمار

en: 762423
ar: بياسيتشنو

en: 7626461
ar: ضاحية يارين

en: 7645166
ar: سان ميغيل، بوينس آيرس

en: 7647007
ar: باريلوتشي

en: 764862
ar: ميتسيرزيك بودلاسكي

en: 765876
ar: لوبلين

en: 769250
ar: كيلسي

en: 76991
ar: بيت الفقيه

en: 77408
ar: Bājil

en: 77726
ar: عتق

en: 7799991
ar: القاهرة الجديدة

en: 784024
ar: زاييتشار

en: 784136
ar: فرشاتس

en: 784227
ar: فرانيي

en: 78428
ar: ‘Amrān

en: 785058
ar: فيليس

en: 785082
ar: تيتوفو

en: 785387
ar: ستروغا

en: 785842
ar: إسكوبية

en: 786712
ar: بريزرن

en: 786714
ar: بريشتينا

en: 787487
ar: أوخريد

en: 78754
ar: المكلا

en: 787595
ar: نوفي بازار

en: 788709
ar: ليسكوفاتس

en: 788886
ar: كومانوفو

en: 788975
ar: كروشيفاتس

en: 789107
ar: كرالييفو

en: 789128
ar: كراغوييفاتس

en: 789527
ar: كيتشيفو

en: 789923
ar: ياغودينا

en: 790295
ar: غوستيفار

en: 790367
ar: غورنيي ميلانوفاتس

en: 790744
ar: غيفغليا

en: 791606
ar: ديبار

en: 792078
ar: تشاتشاك

en: 792456
ar: بور

en: 792578
ar: بيتولا

en: 792680
ar: بلغراد

en: 792814
ar: بيتشي

en: 793111
ar: أراندجيلوفاتس

en: 79415
ar: الحديدة

en: 79455
ar: الحزم

en: 797781
ar: نفتكومسك

en: 79836
ar: البيضاء

en: 802078
ar: ألاغير

en: 8057551
ar: مدينة خليفة أ

en: 8096217
ar: إيستفال

en: 81302
ar: Ţubruq

en: 81604
ar: قرية سلوق

en: 8184212
ar: رهط

en: 827329
ar: بافلوفو

en: 831130
ar: زنامينسك

en: 8374203
ar: عرعرة‎

en: 8374209
ar: حورة‎

en: 8374220
ar: كسيفة‎

en: 8436351
ar: سيغيشوارا

en: 8436572
ar: ساوث كينغستاون

en: 8531960
ar: لينكولن

en: 8533133
ar: ليوبانشيو

en: 8533869
ar: فانكوفر الغربية

en: 8604682
ar: جونستون

en: 863061
ar: أوسينسك

en: 87205
ar: درنة

en: 878281
ar: ليندي

en: 88319
ar: بنغازي

en: 88380
ar: الزويتينة

en: 88903
ar: شعبية المرج

en: 889215
ar: كاريبا

en: 88962
ar: الجوف

en: 890299
ar: هراري

en: 89055
ar: البيضاء

en: 89087
ar: الأبيار‎

en: 89113
ar: شعبية إجدابيا

en: 89570
ar: Zākhū

en: 89824
ar: ام قصر

en: 90026
ar: Ţūzkhūrmātū

en: 901344
ar: ندولا

en: 90150
ar: تكريت

en: 90353
ar: قضاء تلكيف

en: 90708
ar: سينة

en: 909137
ar: لوساكا

en: 911148
ar: كيتوي

en: 91597
ar: سامراء

en: 916095
ar: كابوي

en: 919009
ar: شينغولا

en: 92002
ar: راوندوز

en: 921753
ar: موتسامودو

en: 921772
ar: موروني

en: 922704
ar: لوبومباشي

en: 92430
ar: قضاء الحمدانية

en: 925475
ar: مزوزو

en: 927967
ar: ليلونغوي

en: 931755
ar: بلانتاير

en: 932505
ar: ماسيرو

en: 933773
ar: جابورون

en: 934154
ar: بور لويس

en: 934570
ar: كوريبيب

en: 934985
ar: مبابان

en: 935048
ar: لوبامبا

en: 93709
ar: مندلي

en: 94220
ar: كويسنجق

en: 94298
ar: Kifrī

en: 944385
ar: فيرينخن

en: 944986
ar: فاندربيجلبارك

en: 94787
ar: كركوك

en: 94824
ar: كربلاء

en: 953781
ar: سويتو

en: 95446
ar: إربل

en: 95788
ar: Hīt

en: 958724
ar: روستنبرغ

en: 96205
ar: حلبجة

en: 96309
ar: حديثة

en: 964137
ar: بريتوريا

en: 964420
ar: بورت إليزابيث

en: 965289
ar: بولوكوان

en: 965301
ar: بيترماريتزبرغ

en: 96961
ar: Diyānā

en: 96994
ar: دَهُکْ

en: 971534
ar: نيلسبرويت

en: 97417
ar: چمچمال

en: 976361
ar: مدلبورخ

en: 97783
ar: بيجي

en: 97825
ar: باطوفة

en: 97990
ar: Ba’qūba

en: 98012
ar: بينجوين

en: 98112
ar: بلد

en: 98182
ar: بغداد

en: 98245
ar: الزبير

en: 98459
ar: الصويرة

en: 98463
ar: السليمانية

en: 98530
ar: السماوه

en: 98589
ar: ناحية الشنافية

en: 98622
ar: الشطرة

en: 98629
ar: الشامية

en: 98677
ar: الرطبة

en: 98685
ar: الرميثة

en: 98717
ar: الرمادي

en: 98822
ar: عقرة

en: 98854
ar: الناصرية

en: 98860
ar: النجف

en: 988698
ar: كنيسنا

en: 98885
ar: عنة القديمة

en: 99010
ar: Al Qāsim

en: 99039
ar: المسيب

en: 99060
ar: Al Mishkhāb

en: 99062
ar: المقدادية

en: 99072
ar: الموصل

en: 990930
ar: كيمبرلي

en: 99131
ar: كوت

en: 99135
ar: الكوفة

en: 99169
ar: Khāliş

en: 99306
ar: علي الغربي

en: 99344
ar: الهندية

en: 99347
ar: الحلة

en: 99350
ar: الحي

en: 993800
ar: جوهانسبرغ

en: 99434
ar: ناحية غماس

en: 99446
ar: Al Fāw

en: 99454
ar: الفلوجة

en: 99532
ar: بصرة

en: 99548
ar: العزيزية

en: 99608
ar: العماره

en: 99738
ar: عفك

en: 99762
ar: الديوانية

en: AD
ar: أندورا

en: AD.02
ar: كانيلو

en: AD.05
ar: أوردينو

en: AD.06
ar: سانت جوليا دي لوريا

en: AD.08
ar: إسكالديس أنجوردني

en: AE
ar: الإمارات العربية المتحدة

en: AE.01
ar: إمارة أبو ظبي

en: AE.02
ar: إمارة عجمان

en: AE.03
ar: دبي

en: AE.04
ar: إمارة الفجيرة

en: AE.05
ar: إمارة رأس الخيمة

en: AE.06
ar: الشارقة

en: AE.07
ar: إمارة أم القيوين

en: AF
ar: أفغانستان

en: AF.10
ar: ولاية هلمند

en: AF.24
ar: ولاية قندوز

en: AF.30
ar: ولاية بلخ

en: AF.42
ar: ولاية بانشير

en: AG
ar: أنتيغوا وبربودا

en: AI
ar: أنغويلا

en: AL
ar: ألبانيا

en: AM
ar: أرمينيا

en: AN
ar: الأنتيل الهولندية

en: AO
ar: أنجولا

en: AO.01
ar: مقاطعة بنغيلا

en: AO.03
ar: مقاطعة كابيندا

en: AO.08
ar: مقاطعة هوامبو

en: AO.14
ar: مقاطعة موكسيكو

en: AO.16
ar: مقاطعة زائير

en: AO.18
ar: مقاطعة لوندا سول

en: AQ
ar: أنتاركتيكا

en: AR
ar: الأرجنتين

en: AS
ar: ساموا الأمريكية

en: AT
ar: النمسا

en: AT.01
ar: بورغنلاند

en: AT.02
ar: كيرنتن

en: AT.03
ar: النمسا السفلى

en: AT.06
ar: شتايرمارك

en: AT.08
ar: فورارلبرغ

en: AU
ar: أستراليا

en: AU.03
ar: إقليم شمالي

en: AW
ar: أروبا

en: AX
ar: جزر آلاند

en: AZ
ar: أذربيجان

en: AZ.31
ar: لريك

en: AZ.33
ar: مينغاشوير

en: AZ.35
ar: ناخيتشيفان

en: AZ.47
ar: مقاطعة شكي

en: BA
ar: البوسنة والهرسك

en: BB
ar: بربادوس

en: BB.08
ar: أبرشية سانت مايكل

en: BD
ar: بنغلاديش

en: BD.84
ar: محافظة تشيتاغونغ

en: BE
ar: بلجيكا

en: BF
ar: بوركينا فاسو

en: BG
ar: بلغاريا

en: BG.41
ar: مقاطعة غابرووو

en: BG.58
ar: مقاطعة صوفيا

en: BH
ar: البحرين

en: BH.15
ar: اَلْمُحَرَّق

en: BH.16
ar: محافظة العاصمة

en: BH.17
ar: المحافظة الجنوبية

en: BH.19
ar: الشمالية

en: BI
ar: بوروندي

en: BJ
ar: بنين

en: BL
ar: سان بارتليمي

en: BM
ar: برمودا

en: BN
ar: بروناي

en: BO
ar: بوليفيا

en: BQ
ar: هولندا الكاريبية

en: BQ.SE
ar: سينت أوستاتيوس

en: BR
ar: البرازيل

en: BR.04
ar: الأمازون

en: BR.07
ar: ديستريتو فيديرال

en: BR.08
ar: إسبيريتو سانتو

en: BR.11
ar: ماتو غروسو دو سول

en: BR.13
ar: مارانهاو

en: BR.14
ar: ماتو غروسو

en: BR.15
ar: ميناس جرايس

en: BR.16
ar: بارا

en: BR.20
ar: بياوي

en: BR.29
ar: غوياس

en: BR.30
ar: بيرنامبوكو

en: BR.31
ar: توكانتينس

en: BS
ar: جزر البهاما

en: BT
ar: بوتان

en: BV
ar: جزيرة بوفيه

en: BW
ar: بوتسوانا

en: BY
ar: بيلاروس

en: BZ
ar: بليز

en: CA
ar: كندا

en: CA.01
ar: ألبرتا

en: CA.02
ar: كولومبيا البريطانية

en: CA.03
ar: مانيتوبا

en: CA.04
ar: نيو برونزويك

en: CA.07
ar: نوفا سكوشا

en: CA.08
ar: أونتاريو

en: CA.09
ar: جزيرة الأمير إدوارد

en: CA.11
ar: ساسكاتشوان

en: CA.12
ar: يوكون

en: CA.14
ar: نونافوت

en: CC
ar: جزر كوكوس (كيلينغ)

en: CD
ar: الكونغو - كينشاسا

en: CF
ar: جمهورية أفريقيا الوسطى

en: CF.04
ar: مامبرة كاديي

en: CF.07
ar: لوبايه

en: CG
ar: الكونغو - برازافيل

en: CH
ar: سويسرا

en: CH.AG
ar: كانتون أرجاو

en: CH.BL
ar: كانتون بازل الريف

en: CH.BS
ar: كانتون مدينة بازل

en: CH.GE
ar: كانتون جنيف

en: CH.GR
ar: غروبندن

en: CH.JU
ar: كانتون جورا

en: CH.NE
ar: كانتون نيوشاتل

en: CH.SG
ar: كانتون سانت غالن

en: CH.TI
ar: كانتون تيسينو

en: CH.ZH
ar: كانتون زيوريخ

en: CI
ar: كوت ديفوار

en: CK
ar: جزر كوك

en: CL
ar: تشيلي

en: CL.12
ar: إقليم سانتياغو متروبوليتان

en: CM
ar: الكاميرون

en: CN
ar: الصين

en: CN.26
ar: شنشي

en: CO
ar: كولومبيا

en: CR
ar: كوستاريكا

en: CS
ar: صربيا والجبل الأسود

en: CU
ar: كوبا

en: CV
ar: الرأس الأخضر

en: CW
ar: كوراساو

en: CX
ar: جزيرة كريسماس

en: CY
ar: قبرص

en: CZ
ar: التشيك

en: CZ.78
ar: إقليم جنوب مورافيا

en: CZ.79
ar: إقليم جنوب بوهيميا

en: CZ.88
ar: إقليم بوهيميا الوسطى

en: DE
ar: ألمانيا

en: DE.01
ar: بادن فورتمبيرغ

en: DE.02
ar: بفاريا

en: DE.03
ar: ولاية بريمن

en: DE.06
ar: سكسونيا السفلى

en: DE.08
ar: راينلند بالاتينات

en: DE.09
ar: سارلاند

en: DE.10
ar: شلسفيغ هولشتاين

en: DE.11
ar: براندنبورغ

en: DE.13
ar: سكسونيا

en: DE.14
ar: سكسونيا أنهالت

en: DE.16
ar: برلين

en: DJ
ar: جيبوتي

en: DJ.04
ar: إقليم أوبوك

en: DJ.05
ar: تجرة

en: DJ.06
ar: إقليم دخيل

en: DJ.07
ar: جيبوتي

en: DJ.08
ar: عرتا

en: DK
ar: الدانمرك

en: DK.18
ar: محافظة ميديولند

en: DK.21
ar: محافظة سيد دنمارك

en: DM
ar: دومينيكا

en: DO
ar: جمهورية الدومينيك

en: DZ
ar: الجزائر

en: DZ.01
ar: الجزائر

en: DZ.03
ar: ولاية باتنة

en: DZ.04
ar: ولاية قسنطينة

en: DZ.06
ar: ولاية المدية

en: DZ.07
ar: ولاية مستغانم

en: DZ.09
ar: ولاية وهران

en: DZ.10
ar: ولاية سعيدة

en: DZ.12
ar: ولاية سطيف

en: DZ.13
ar: ولاية تيارت

en: DZ.14
ar: تيزي وزو

en: DZ.15
ar: ولاية تلمسان

en: DZ.18
ar: بجاية

en: DZ.19
ar: ولاية بسكرة

en: DZ.20
ar: ولاية البليدة

en: DZ.21
ar: ولاية البويرة

en: DZ.22
ar: ولاية الجلفة

en: DZ.23
ar: ولاية قالمة

en: DZ.24
ar: ولاية جيجل

en: DZ.25
ar: ولاية الأغواط

en: DZ.26
ar: ولاية معسكر

en: DZ.27
ar: ولاية المسيلة

en: DZ.29
ar: ولاية أم البواقي

en: DZ.30
ar: ولاية سيدي بلعباس

en: DZ.31
ar: سكيكدة

en: DZ.33
ar: ولاية تبسة

en: DZ.34
ar: ولاية أدرار

en: DZ.35
ar: ولاية عين الدفلى

en: DZ.36
ar: عين تموشنت

en: DZ.37
ar: ولاية عنابة

en: DZ.38
ar: ولاية بشار

en: DZ.39
ar: ولاية برج بوعريريج

en: DZ.40
ar: ولاية بومرداس

en: DZ.41
ar: ولاية الشلف

en: DZ.42
ar: ولاية البيض

en: DZ.43
ar: ولاية الوادي

en: DZ.44
ar: ولاية الطارف

en: DZ.45
ar: ولاية غرداية

en: DZ.46
ar: ولاية إليزي

en: DZ.47
ar: ولاية خنشلة

en: DZ.48
ar: ولاية ميلة

en: DZ.49
ar: ولاية النعامة

en: DZ.50
ar: ورقلة

en: DZ.51
ar: ولاية غليزان

en: DZ.52
ar: ولاية سوق أهراس

en: DZ.53
ar: ولاية تمنراست

en: DZ.54
ar: تندوف

en: DZ.55
ar: ولاية تيبازة

en: DZ.56
ar: ولاية تسمسيلت

en: EC
ar: الاكوادور

en: EE
ar: إستونيا

en: EE.01
ar: مقاطعة هاريو

en: EE.04
ar: مقاطعة يارفا

en: EG
ar: مصر

en: EG.01
ar: محافظة الدقهلية

en: EG.02
ar: محافظة البحر الأحمر

en: EG.03
ar: محافظة البحيرة

en: EG.04
ar: محافظة الفيوم

en: EG.05
ar: محافظة الغربية

en: EG.06
ar: الاسكندرية

en: EG.07
ar: محافظة الإسماعيلية

en: EG.09
ar: محافظة المنوفية

en: EG.10
ar: محافظة المنيا

en: EG.11
ar: محافظة القاهرة

en: EG.12
ar: محافظة القليوبية

en: EG.13
ar: محافظة الوادي الجديد

en: EG.14
ar: محافظة الشرقية

en: EG.15
ar: محافظة السويس

en: EG.16
ar: محافظة أسوان

en: EG.17
ar: محافظة أسيوط

en: EG.18
ar: محافظة بني سويف

en: EG.19
ar: محافظة بور سعيد

en: EG.20
ar: محافظة دمياط

en: EG.21
ar: محافظة كفر الشيخ

en: EG.22
ar: محافظة مطروح

en: EG.23
ar: محافظة قنا

en: EG.24
ar: محافظة سوهاج

en: EG.26
ar: محافظة جنوب سيناء

en: EG.27
ar: محافظة شمال سيناء

en: EG.28
ar: محافظة الأقصر

en: EH
ar: الصحراء الغربية

en: ER
ar: إرتريا

en: ES
ar: أسبانيا

en: ES.27
ar: منطقة لا ريوخا

en: ES.39
ar: منطقة كانتابريا

en: ES.51
ar: أندلوسيا

en: ES.53
ar: جزر الكناري

en: ES.54
ar: كاستيا-لا مانتشا

en: ES.55
ar: منطقة قشتالة وليون

en: ES.56
ar: كاتالونيا

en: ES.57
ar: منطقة إكستريمادورا

en: ES.58
ar: منطقة غاليسيا

en: ES.CE
ar: سبتة

en: ET
ar: إثيوبيا

en: FI
ar: فنلندا

en: FI.01
ar: أوسيما

en: FI.02
ar: فارسينايس سوومي

en: FI.04
ar: ستاكونتا

en: FI.06
ar: بيركنما

en: FI.08
ar: كومنلاكسو

en: FI.14
ar: بوهيانما الجنوبية

en: FI.15
ar: بوهيانما

en: FI.17
ar: بوهيانما الشمالية

en: FI.18
ar: كاينو

en: FJ
ar: فيجي

en: FK
ar: جزر فوكلاند

en: FM
ar: ميكرونيزيا

en: FO
ar: جزر فارو

en: FR
ar: فرنسا

en: FR.52
ar: بايي دو لا لوار

en: FR.53
ar: بريتاني

en: FR.94
ar: قرسقة

en: GA
ar: الجابون

en: GB
ar: المملكة المتحدة

en: GB.ENG
ar: إنجلترا

en: GB.WLS
ar: Galas

en: GD
ar: غرينادا

en: GE
ar: جورجيا

en: GE.02
ar: أبخازيا

en: GF
ar: غويانا الفرنسية

en: GG
ar: غيرنزي

en: GH
ar: غانا

en: GI
ar: جبل طارق

en: GL
ar: غرينلاند

en: GL.04
ar: كوياليك

en: GL.06
ar: كيكاتا

en: GM
ar: غامبيا

en: GN
ar: غينيا

en: GP
ar: غوادلوب

en: GQ
ar: غينيا الاستوائية

en: GR
ar: اليونان

en: GR.ESYE43
ar: إقريطش

en: GS
ar: جورجيا الجنوبية وجزر ساندويتش الجنوبية

en: GT
ar: جواتيمالا

en: GU
ar: غوام

en: GW
ar: غينيا بيساو

en: GY
ar: غيانا

en: HK
ar: هونغ كونغ

en: HK.KKC
ar: مقاطعة مدينة كولون

en: HK.NST
ar: مقاطعة شا تين

en: HK.NTM
ar: مقاطعة توين مون

en: HM
ar: جزيرة هيرد وجزر ماكدونالد

en: HN
ar: هندوراس

en: HR
ar: كرواتيا

en: HT
ar: هايتي

en: HU
ar: المجر

en: HU.10
ar: مقاطعة هايدو-بيهار

en: HU.12
ar: مقاطعة كوماروم-إستركوم

en: HU.20
ar: مقاطعة ياس-نادكون-سولنك

en: ID
ar: إندونيسيا

en: ID.07
ar: جاوة الوسطى

en: ID.08
ar: جاوة الشرقية

en: ID.11
ar: كالمنتان الغربية

en: ID.12
ar: كاليمانتان الجنوبية

en: ID.14
ar: كالمنتان الشرقية

en: ID.21
ar: سولاوسي الوسطى

en: ID.24
ar: سومطرة غرب

en: ID.26
ar: سومطرة الشمالية

en: ID.30
ar: جاوة الغربية

en: ID.31
ar: سولاوسي الشمالية

en: ID.32
ar: سومطرة الجنوبية

en: ID.33
ar: بانتن

en: ID.35
ar: بانجكا - بليتونج

en: ID.38
ar: سولاوسي الجنوبية

en: IE
ar: أيرلاندا

en: IE.L
ar: لاينستر

en: IE.M
ar: مونستر

en: IE.U
ar: أولستر

en: IL
ar: إسرائيل

en: IL.04
ar: منطقة حيفا

en: IL.WE
ar: يهودا والسامرة

en: IM
ar: جزيرة مان

en: IN
ar: الهند

en: IN.01
ar: جزر أندمان ونيكوبار

en: IN.02
ar: آندرا برديش

en: IN.03
ar: آسام

en: IN.05
ar: شانديغار

en: IN.09
ar: غوجارات

en: IN.10
ar: هاريانا

en: IN.11
ar: هيماجل برديش

en: IN.12
ar: جامو وكشمير

en: IN.13
ar: كيرلا

en: IN.16
ar: ماهاراشترا

en: IN.17
ar: مانيبور

en: IN.18
ar: ميغالايا

en: IN.19
ar: كارناتاكا

en: IN.20
ar: ناجالاند

en: IN.22
ar: بودوتشيري

en: IN.23
ar: بنجاب

en: IN.24
ar: راجستان

en: IN.25
ar: تاميل نادو

en: IN.26
ar: ترايبورا

en: IN.28
ar: بنغال الغربية

en: IN.29
ar: سيكيم

en: IN.30
ar: أروناجل برديش

en: IN.31
ar: ميزورام

en: IN.33
ar: غوا

en: IN.34
ar: بهار

en: IN.35
ar: ماديا براديش

en: IN.36
ar: أتر برديش

en: IN.37
ar: تشاتيسغار

en: IN.38
ar: جاركند

en: IN.40
ar: تيلانغانا

en: IN.41
ar: لداخ

en: IO
ar: الإقليم البريطاني في المحيط الهندي

en: IQ
ar: العراق

en: IQ.01
ar: الانبار

en: IQ.02
ar: البصرة

en: IQ.03
ar: المثنى

en: IQ.04
ar: القادسية

en: IQ.05
ar: السليمانية‎

en: IQ.06
ar: بابل

en: IQ.07
ar: بغداد

en: IQ.08
ar: محافظة دهوك

en: IQ.09
ar: ذي قار

en: IQ.10
ar: ديالى

en: IQ.11
ar: إربل

en: IQ.12
ar: كربلاء

en: IQ.13
ar: كركوك

en: IQ.14
ar: ميسان

en: IQ.15
ar: الموصل

en: IQ.16
ar: واسط‎

en: IQ.17
ar: النجف

en: IQ.18
ar: صلاح الدين

en: IR
ar: إيران

en: IR.07
ar: فارس

en: IR.11
ar: هرمزجان

en: IR.15
ar: خوزستان

en: IR.22
ar: بوشهر

en: IR.23
ar: محافظة لرستان

en: IR.25
ar: محافظة سمنان

en: IR.34
ar: مركزي

en: IR.35
ar: محافظة مازندران

en: IR.36
ar: محافظة زنجان

en: IR.42
ar: خراسان رضوي

en: IS
ar: أيسلندا

en: IT
ar: إيطاليا

en: IT.01
ar: أبروتسو

en: IT.02
ar: بازيليكاتا

en: IT.03
ar: قلورية

en: IT.04
ar: كامبانيا

en: IT.07
ar: لاتسيو

en: IT.08
ar: ليغوريا

en: IT.10
ar: ماركي

en: IT.11
ar: موليزي

en: IT.12
ar: بييمونتي

en: IT.13
ar: بوليا

en: IT.15
ar: صقلية

en: IT.16
ar: توسكانا

en: IT.18
ar: أومبريا

en: IT.20
ar: فينيتو

en: JE
ar: جيرسي

en: JM
ar: جامايكا

en: JM.17
ar: كينغستون

en: JO
ar: الأردن

en: JO.02
ar: محافظة البلقاء

en: JO.09
ar: الكرك

en: JO.12
ar: محافظة الطفيلة

en: JO.15
ar: محافظة المفرق

en: JO.16
ar: محافظة عمّان

en: JO.17
ar: محافظة الزرقاء

en: JO.18
ar: اربد

en: JO.19
ar: محافظة معان

en: JO.20
ar: ‘Ajlūn

en: JO.21
ar: محافظة العقبة

en: JO.23
ar: محافظة مادبا

en: JP
ar: اليابان

en: JP.02
ar: أكيتا

en: JP.03
ar: محافظة آوموري

en: JP.06
ar: فوكوي

en: JP.07
ar: فوكوكا

en: JP.08
ar: فوكوشيما

en: JP.09
ar: غيفو

en: JP.10
ar: غونما

en: JP.12
ar: هوكايدو

en: JP.13
ar: هيوغو

en: JP.14
ar: إيباراكي

en: JP.16
ar: إيواته

en: JP.17
ar: كاغاوا

en: JP.19
ar: كاناغاوا

en: JP.21
ar: كوماموتو

en: JP.24
ar: مياغي

en: JP.25
ar: ميازاكي

en: JP.26
ar: ناغانو

en: JP.29
ar: نييغاتا

en: JP.31
ar: أوكاياما

en: JP.35
ar: شيغا

en: JP.36
ar: شيمانه

en: JP.37
ar: شيزوكا

en: JP.38
ar: توتشيغي

en: JP.41
ar: توتوري

en: JP.43
ar: واكاياما

en: JP.44
ar: ياماغاتا

en: JP.45
ar: ياماغوتشي

en: JP.46
ar: ياماناشي

en: JP.47
ar: أوكيناوا

en: KE
ar: كينيا

en: KG
ar: قيرغيزستان

en: KH
ar: كمبوديا

en: KH.25
ar: محافظة بانتياي مينتشي

en: KH.29
ar: محافظة باتامبانغ

en: KI
ar: كيريباتي

en: KM
ar: اتحاد جزر القمر

en: KM.01
ar: حنزوان

en: KM.02
ar: القمر الكبرى

en: KM.03
ar: موحيلي

en: KN
ar: سانت كيتس ونيفيس

en: KP
ar: كوريا الشمالية

en: KR
ar: كوريا الجنوبية

en: KW
ar: الكويت

en: KW.02
ar: مُحَافَظَة اَلْعَاصِمَة

en: KW.04
ar: مُحَافَظَة اَلأَحْمَدِي

en: KW.05
ar: مُحَافَظَة الجَهْرَاء

en: KW.07
ar: مُحَافَظَة اَلْفَرْوَانِيَّة

en: KW.08
ar: مُحَافَظَة حَوَلِّي

en: KY
ar: جزر كايمان

en: KZ
ar: كازاخستان

en: KZ.05
ar: نور سلطان

en: LA
ar: لاوس

en: LB
ar: لبنان

en: LB.04
ar: محافظة بيروت

en: LB.05
ar: محافظة جبل لبنان

en: LB.06
ar: محافظة لبنان الجنوبي

en: LB.07
ar: محافظة النبطية

en: LB.08
ar: محافظة البقاع

en: LB.09
ar: محافظة لبنان الشمالي

en: LB.10
ar: محافظة عكار

en: LB.11
ar: محافظة بعلبك - الهرمل

en: LC
ar: سانت لوسيا

en: LI
ar: ليختنشتاين

en: LK
ar: سريلانكا

en: LR
ar: ليبيريا

en: LS
ar: ليسوتو

en: LS.10
ar: مقاطعة بيريا

en: LS.11
ar: مقاطعة بوثا-بوث

en: LS.14
ar: مقاطعة ماسيرو

en: LS.16
ar: مقاطعة موخوتلنغ

en: LS.19
ar: مقاطعة ثابا-تسيكا

en: LT
ar: ليتوانيا

en: LU
ar: لوكسمبورج

en: LV
ar: لاتفيا

en: LV.06
ar: داوغافبيلس

en: LV.11
ar: جيلغافا

en: LV.16
ar: ليباجا

en: LY
ar: ليبيا

en: LY.63
ar: شعبية الجبل الاخضر

en: LY.64
ar: شعبية الجفرة

en: LY.65
ar: شعبية الكفرة

en: LY.66
ar: شعبية المرج

en: LY.67
ar: شعبية النقاط الخمس

en: LY.68
ar: شعبية الزاوية

en: LY.69
ar: شعبية بنغازي

en: LY.70
ar: شعبية درنة

en: LY.71
ar: شعبية غات

en: LY.72
ar: شعبية مصراتة

en: LY.73
ar: شعبية مرزق

en: LY.74
ar: شعبية نالوت

en: LY.75
ar: شعبية سبها

en: LY.76
ar: شعبية سرت

en: LY.77
ar: شعبية طرابلس

en: LY.78
ar: شعبية وادي الشاطئ

en: LY.79
ar: شعبية البطنان

en: LY.80
ar: Sha‘bīyat al Jabal al Gharbī

en: LY.81
ar: شعبية الجفارة

en: LY.82
ar: شعبية المرقب

en: LY.83
ar: شعبية الواحات

en: LY.84
ar: شعبية وادي الحياة

en: MA
ar: المغرب

en: MA.07
ar: مراكش آسفي

en: MA.10
ar: كلميم وادي نون

en: MC
ar: موناكو

en: MD
ar: مولدوفا

en: ME
ar: الجبل الأسود

en: ME.04
ar: بييلو بوليي

en: MF
ar: سان مارتن

en: MG
ar: مدغشقر

en: MH
ar: جزر مارشال

en: MK
ar: مقدونيا الشمالية

en: MK.C7
ar: بوغوفينيي

en: MK.D4
ar: غوستيفار

en: MK.F6
ar: إسكوبية

en: ML
ar: مالي

en: ML.08
ar: تمبكتو

en: ML.10
ar: منطقة كيدال

en: ML.12070575
ar: منطقة تودني

en: MM
ar: ميانمار (بورما)

en: MN
ar: منغوليا

en: MO
ar: مكاو

en: MP
ar: جزر ماريانا الشمالية

en: MQ
ar: جزر المارتينيك

en: MR
ar: موريتانيا

en: MR.01
ar: ولاية الحوض الشرقي

en: MR.02
ar: ولاية الحوض الغربي

en: MR.03
ar: ولاية العصابة

en: MR.04
ar: ولاية كركول

en: MR.05
ar: ولاية البراكنة

en: MR.07
ar: ولاية آدرار

en: MR.08
ar: ولاية داخلت نواذيبو

en: MR.09
ar: ولاية تكانت

en: MR.10
ar: ولاية كيدي ماغة

en: MR.11
ar: ولاية تيرس زمور

en: MR.12
ar: ولاية إينشيري

en: MR.13
ar: ولاية انواكشوط الغربية

en: MR.14
ar: ولاية انواكشوط الشمالية

en: MR.15
ar: ولاية انواكشوط الجنوبية

en: MS
ar: مونتسرات

en: MT
ar: مالطا

en: MU
ar: موريشيوس

en: MV
ar: جزر الملديف

en: MW
ar: ملاوي

en: MX
ar: المكسيك

en: MX.05
ar: تشياباس

en: MX.27
ar: تاباسكو

en: MY
ar: ماليزيا

en: MY.01
ar: جوهر

en: MY.02
ar: قدح

en: MY.11
ar: سراوق

en: MY.12
ar: سلانغور

en: MZ
ar: موزمبيق

en: NA
ar: ناميبيا

en: NA.21
ar: إقليم خوماس

en: NA.33
ar: إقليم أوهانغوينا

en: NA.35
ar: إقليم أوماهيكي

en: NA.36
ar: إقليم أوموساتي

en: NA.37
ar: إقليم أوشانا

en: NA.38
ar: إقليم أوسهيكوتو

en: NC
ar: كاليدونيا الجديدة

en: NE
ar: النيجر

en: NE.01
ar: منطقة أغاديس

en: NE.02
ar: منطقة ديفا

en: NF
ar: جزيرة نورفولك

en: NG
ar: نيجيريا

en: NG.11
ar: منطقة العاصمة الإتحادية لنيجيريا

en: NI
ar: نيكاراغوا

en: NL
ar: هولندا

en: NO
ar: النرويج

en: NP
ar: نيبال

en: NR
ar: نورو

en: NU
ar: نيوي

en: NZ
ar: نيوزيلندا

en: NZ.E7
ar: أوكلاند

en: NZ.G2
ar: ويلينغتون

en: OM
ar: عُمان

en: OM.01
ar: المنطقة الداخلية

en: OM.02
ar: منطقة الباطنة

en: OM.03
ar: المنطقة الوسطى

en: OM.04
ar: المنطقة الشرقية

en: OM.06
ar: محافظة مسقط

en: OM.07
ar: محافظة مسندم

en: OM.08
ar: محافظة ظفار

en: OM.09
ar: منطقة الظاهرة

en: OM.10
ar: محافظة البريمي

en: OM.11
ar: محافظة شمال الباطنة

en: OM.12
ar: محافظة شمال الشرقية

en: PA
ar: بنما

en: PE
ar: بيرو

en: PE.02
ar: منطقة أنكاش

en: PF
ar: بولينيزيا الفرنسية

en: PG
ar: بابوا غينيا الجديدة

en: PH
ar: الفلبين

en: PK
ar: باكستان

en: PK.05
ar: السند

en: PK.06
ar: آزاد كشمير

en: PL
ar: بولندا

en: PM
ar: سان بيير ومكويلون

en: PN
ar: جزر بيتكيرن

en: PR
ar: بورتوريكو

en: PS
ar: فلسطين

en: PS.GZ
ar: قطاع غزة

en: PS.WE
ar: الضفة الغربية

en: PT
ar: البرتغال

en: PT.14
ar: محافظة لشبونة

en: PT.16
ar: محافظة بورتاليغري

en: PW
ar: بالاو

en: PY
ar: باراجواي

en: QA
ar: قطر

en: QA.01
ar: بَلَدِيَّة اَلدَّوْحَة

en: QA.04
ar: بلدية الخور

en: QA.06
ar: بَلَدِيَّة اَلرَّيَّان

en: QA.08
ar: بلدية مدينة الشمال

en: QA.09
ar: بَلَدِيَّة أُمّ صَلاَل

en: QA.10
ar: بَلَدِيَّة اَلْوَكْرَة

en: QA.13
ar: بلدية الظعاين

en: RE
ar: روينيون

en: RO
ar: رومانيا

en: RO.40
ar: إقليم فرنتشيا

en: RS
ar: صربيا

en: RU
ar: روسيا

en: RU.16
ar: تشوفاشيا

en: RU.17
ar: داغستان

en: RU.28
ar: جمهورية كاريليا

en: RU.34
ar: جمهورية كومي

en: RU.47
ar: محافظة موسكو

en: RU.81
ar: أوليانوفسك أوبلاست

en: RU.90
ar: بيرم كراي

en: RW
ar: رواندا

en: SA
ar: المملكة العربية السعودية

en: SA.02
ar: منطقة الباحة

en: SA.05
ar: المدينة المنورة

en: SA.06
ar: Al Minţaqah ash Sharqīyah

en: SA.08
ar: القصيم

en: SA.10
ar: منطقة الرياض‎

en: SA.11
ar: Minţaqat ‘Asīr

en: SA.13
ar: Minţaqat Ḩā’il

en: SA.14
ar: مِـنْـطَـقَـة مَـكَّـة الـمُـكَـرَّمَـة

en: SA.15
ar: Minţaqat al Ḩudūd ash Shamālīyah

en: SA.16
ar: منطقة نجران

en: SA.17
ar: جازان

en: SA.19
ar: منطقة تبوك

en: SA.20
ar: الجوف

en: SB
ar: جزر سليمان

en: SC
ar: سيشل

en: SD
ar: السودان

en: SD.29
ar: الخرطوم

en: SD.36
ar: ولاية البحر الاحمر

en: SD.38
ar: ولاية الجزيرة

en: SD.39
ar: القضارف

en: SD.41
ar: النيل الأبيض

en: SD.42
ar: النيل الازرق

en: SD.43
ar: الشمالية

en: SD.47
ar: غرب دارفور‎

en: SD.49
ar: جنوب دارفور‎

en: SD.50
ar: جنوب كردفان

en: SD.52
ar: كسلا

en: SD.53
ar: An Nīl

en: SD.55
ar: Shimāl Dārfūr

en: SD.56
ar: Shimāl Kurdufān

en: SD.58
ar: Sinnār

en: SD.60
ar: ولاية شرق دارفور

en: SD.61
ar: ولاية وسط دارفور

en: SD.62
ar: غرب كردفان

en: SE
ar: السويد

en: SE.03
ar: مقاطعة يافلبورغ

en: SE.06
ar: هالاند

en: SE.10
ar: دالارنا

en: SE.15
ar: محافظة اوربرو

en: SE.28
ar: مقاطعة فسترا يوتالاند

en: SG
ar: سنغافورة

en: SH
ar: سانت هيلينا

en: SI
ar: سلوفينيا

en: SI.36
ar: إيدرييا

en: SI.38
ar: إيليرسكا بيتريسا

en: SI.40
ar: إيزولا

en: SI.50
ar: كوبر

en: SI.94
ar: بوستوجنا

en: SI.C4
ar: سلوفنيسكه كونجيتسه

en: SI.I4
ar: ليندافا

en: SI.J2
ar: ماريبور

en: SI.K7
ar: بيتوج

en: SI.L8
ar: سلوفينيسكا بيستريسا

en: SJ
ar: سفالبارد وجان ماين

en: SJ.21
ar: سفالبارد

en: SK
ar: سلوفاكيا

en: SL
ar: سيراليون

en: SM
ar: سان مارينو

en: SN
ar: السنغال

en: SN.12
ar: زينغشور

en: SO
ar: الصومال

en: SO.02
ar: بنادر‎

en: SO.03
ar: باري‎

en: SO.04
ar: باي

en: SO.05
ar: جلجدود‎

en: SO.06
ar: جوبا الوسطى‎

en: SO.07
ar: حيران‎

en: SO.10
ar: مدق

en: SO.12
ar: سناج

en: SO.14
ar: شبيلي السفلى

en: SO.18
ar: نوغال

en: SO.19
ar: تُوجدَير‎

en: SO.20
ar: وقويي جالبيد‎

en: SO.22
ar: سول‎

en: SR
ar: سورينام

en: SS
ar: جنوب السودان

en: SS.03
ar: Junqolēy

en: SS.08
ar: Wārrāb

en: ST
ar: ساو تومي وبرينسيبي

en: SV
ar: السلفادور

en: SX
ar: سانت مارتن

en: SY
ar: سوريا

en: SY.01
ar: محافظة الحسكة

en: SY.02
ar: محافظة اللاذقية

en: SY.03
ar: محافظة القنيطرة

en: SY.04
ar: محافظة الرقة

en: SY.05
ar: محافظة السويداء

en: SY.06
ar: محافظة درعا

en: SY.07
ar: محافظة دير الزور

en: SY.08
ar: محافظة ريف دمشق

en: SY.09
ar: محافظة حلب

en: SY.10
ar: محافظة حماة

en: SY.11
ar: محافظة حمص

en: SY.12
ar: محافظة ادلب

en: SY.13
ar: محافظة دمشق

en: SY.14
ar: محافظة طرطوس

en: SZ
ar: إسواتيني

en: TC
ar: جزر توركس وكايكوس

en: TD
ar: تشاد

en: TD.18
ar: ولاية حجر لميس

en: TD.19
ar: ولاية ماندول

en: TD.21
ar: انجمينا

en: TD.22
ar: ولاية بحر الغزال

en: TD.25
ar: ولاية سيلا

en: TD.27
ar: ولاية إنيدي الشرقي

en: TD.28
ar: ولاية إنيدي الغربي

en: TF
ar: الأقاليم الجنوبية الفرنسية

en: TG
ar: توجو

en: TG.23
ar: إقليم كارا

en: TH
ar: تايلاند

en: TJ
ar: طاجكستان

en: TK
ar: توكيلو

en: TK.N
ar: نوكونونو

en: TL
ar: تيمور الشرقية

en: TM
ar: تركمانستان

en: TM.02
ar: بلقان

en: TN
ar: تونس

en: TN.02
ar: القصرين

en: TN.03
ar: القيروان

en: TN.06
ar: جندوبة

en: TN.14
ar: الكاف

en: TN.15
ar: المهدية

en: TN.16
ar: المنستير

en: TN.17
ar: باجة

en: TN.18
ar: بنزرت

en: TN.19
ar: نابل

en: TN.22
ar: سليانة

en: TN.23
ar: سوسة

en: TN.28
ar: مدنين

en: TN.31
ar: قبلي

en: TN.32
ar: صفاقس

en: TN.33
ar: سيدي بوزيد

en: TN.34
ar: ولاية تطاوين

en: TN.35
ar: توزر

en: TN.37
ar: زغوان

en: TN.38
ar: أريانة

en: TN.39
ar: ولاية منوبة

en: TO
ar: تونغا

en: TR
ar: تركيا

en: TR.05
ar: أماصيا

en: TR.07
ar: أنطاليا

en: TR.08
ar: أرتوين

en: TR.09
ar: أيدين

en: TR.10
ar: بالق أسير

en: TR.11
ar: بيله جك

en: TR.12
ar: بينكل

en: TR.13
ar: بدليس

en: TR.14
ar: بولى

en: TR.15
ar: بوردور

en: TR.17
ar: جاناكالي

en: TR.19
ar: جوروم

en: TR.20
ar: دنيزلي

en: TR.22
ar: ادرنة

en: TR.24
ar: أرزينجان

en: TR.25
ar: أرضروم

en: TR.26
ar: أسكي شهر

en: TR.28
ar: غيرسون

en: TR.31
ar: خطاي

en: TR.32
ar: مرسين

en: TR.33
ar: إسبرطة

en: TR.34
ar: اسطنبول

en: TR.37
ar: قسطموني

en: TR.38
ar: قيصرية

en: TR.39
ar: قرقلر ايلي

en: TR.40
ar: قرشهر

en: TR.41
ar: قوجه ايلي

en: TR.43
ar: كوتاهية

en: TR.44
ar: ملطية

en: TR.45
ar: مانيسا

en: TR.46
ar: قهرمان مرعش

en: TR.48
ar: موغلا

en: TR.49
ar: موش

en: TR.52
ar: أردو

en: TR.54
ar: سقاريا

en: TR.55
ar: سامسون

en: TR.57
ar: سينوب

en: TR.58
ar: سيواس

en: TR.59
ar: تكيرداغ

en: TR.61
ar: طرابزون

en: TR.62
ar: تونجلي

en: TR.64
ar: أوشاك

en: TR.65
ar: وان

en: TR.66
ar: يوزغات

en: TR.71
ar: قونية

en: TR.72
ar: ماردين

en: TR.74
ar: سعرد

en: TR.75
ar: آق سراي

en: TR.76
ar: بطمان

en: TR.78
ar: كارامان

en: TR.79
ar: قيريقكالي

en: TR.80
ar: شرناق

en: TR.81
ar: أضنة

en: TR.82
ar: جانقري

en: TR.83
ar: عنتاب

en: TR.86
ar: أرداهان

en: TR.87
ar: بارتين

en: TR.88
ar: اغدير

en: TR.90
ar: كلس

en: TR.91
ar: عثمانية

en: TR.92
ar: يالوفا

en: TT
ar: ترينيداد وتوباغو

en: TT.01
ar: آريما

en: TV
ar: توفالو

en: TW
ar: تايوان

en: TW.02
ar: كاوهسيونغ

en: TW.03
ar: تايبيه

en: TZ
ar: تنزانيا

en: UA
ar: أوكرانيا

en: UA.11
ar: جمهورية القرم ذاتية الحكم

en: UG
ar: أوغندا

en: UM
ar: جزر الولايات المتحدة النائية

en: UM.050
ar: جزيرة بيكر

en: US
ar: الولايات المتحدة الأمريكية

en: US.AK
ar: ألاسكا

en: US.AL
ar: ألاباما

en: US.AR
ar: أركنساس

en: US.AZ
ar: أريزونا

en: US.CA
ar: كاليفورنيا

en: US.CO
ar: كولورادو

en: US.CT
ar: كونيتيكت

en: US.DE
ar: ديلاوير

en: US.FL
ar: فلوريدا

en: US.HI
ar: هاواي

en: US.IA
ar: آيوا

en: US.ID
ar: أيداهو

en: US.IL
ar: إلينوي

en: US.IN
ar: إنديانا

en: US.KS
ar: كانساس

en: US.KY
ar: كنتاكي

en: US.LA
ar: لويزيانا

en: US.MA
ar: ماساتشوستس

en: US.MD
ar: ماريلاند

en: US.ME
ar: مين

en: US.MI
ar: ميشيغان

en: US.MN
ar: مينيسوتا

en: US.MO
ar: ميزوري

en: US.MS
ar: مسيسيبي

en: US.MT
ar: مونتانا

en: US.NC
ar: كارولاينا الشمالية

en: US.ND
ar: داكوتا الشمالية

en: US.NE
ar: نبراسكا

en: US.NH
ar: نيوهامبشير

en: US.NJ
ar: نيو جيرسي

en: US.NM
ar: نيومكسيكو

en: US.NV
ar: نيفادا

en: US.NY
ar: نيويورك

en: US.OH
ar: أوهايو

en: US.OK
ar: أوكلاهوما

en: US.OR
ar: أوريغون

en: US.PA
ar: بنسيلفانيا

en: US.RI
ar: رود آيلاند

en: US.SC
ar: كارولاينا الجنوبية

en: US.SD
ar: داكوتا الجنوبية

en: US.TN
ar: تينيسي

en: US.TX
ar: تكساس

en: US.UT
ar: يوتا

en: US.VA
ar: فرجينيا

en: US.VT
ar: فيرمونت

en: US.WA
ar: واشنطن

en: US.WI
ar: ويسكونسن

en: US.WV
ar: فيرجينيا الغربية

en: US.WY
ar: وايومنغ

en: UY
ar: أورجواي

en: UZ
ar: أوزبكستان

en: VA
ar: الفاتيكان

en: VC
ar: سانت فنسنت وغرنادين

en: VE
ar: فنزويلا

en: VG
ar: جزر فيرجن البريطانية

en: VI
ar: جزر فيرجن التابعة للولايات المتحدة

en: VN
ar: فيتنام

en: VN.20
ar: مدينة هو تشي مينه

en: VU
ar: فانواتو

en: WF
ar: جزر والس وفوتونا

en: WS
ar: ساموا

en: XK
ar: كوسوفو

en: YE
ar: الجمهورية اليمنية

en: YE.01
ar: ابين

en: YE.02
ar: محافظة عدن

en: YE.03
ar: محافظة المهرة

en: YE.04
ar: محافظة حضرموت

en: YE.05
ar: محافظة شبوة

en: YE.08
ar: محافظة الحديدة

en: YE.10
ar: المحويت

en: YE.11
ar: محافظة ذمار

en: YE.14
ar: محافظة مأرب

en: YE.15
ar: محافظة صعدة

en: YE.16
ar: محافظة صنعاء

en: YE.19
ar: محافظة عمران

en: YE.20
ar: محافظة البيضاء

en: YE.21
ar: محافظة الجوف

en: YE.22
ar: محافظة حجة

en: YE.23
ar: محافظة إب

en: YE.24
ar: محافظة لحج

en: YE.25
ar: محافظة تعز

en: YE.26
ar: امانه العاصمه

en: YE.28
ar: سقطرى

en: YT
ar: مايوت

en: ZA
ar: جمهورية جنوب افريقيا

en: ZA.05
ar: كيب الشرقية

en: ZA.06
ar: خاوتينغ

en: ZA.07
ar: مبومالانجا

en: ZA.09
ar: ليمبوبو

en: ZM
ar: زامبيا

en: ZW
ar: زيمبابوي
