geonames - en to ja translation catalogue (7310 entries)

en: 1000501
ja: グラハムズタウン

en: 1000543
ja: グラーフ=ライネ

en: 1006984
ja: イースト・ロンドン

en: 1007311
ja: ダーバン

en: 101628
ja: タブーク

en: 1018725
ja: ブルームフォンテーン

en: 1019330
ja: ビショ

en: 1024552
ja: シャイシャイ

en: 102527
ja: サカーカ

en: 1026014
ja: テテ

en: 10267168
ja: 須恵

en: 1028434
ja: ケリマネ

en: 1028918
ja: ペンバ

en: 1033356
ja: ナンプラ

en: 1040652
ja: マプト

en: 1043893
ja: リシンガ

en: 1045114
ja: イニャンバネ市

en: 104515
ja: メッカ

en: 105072
ja: ハミース・ムシャイト

en: 1052373
ja: ベイラ

en: 1053384
ja: トゥアマシナ

en: 105343
ja: ジッダ

en: 1055429
ja: トゥリアラ

en: 1056899
ja: サンバヴァ

en: 1058381
ja: モロンダバ

en: 1061605
ja: マナカラ

en: 1062663
ja: マハジャンガ

en: 10629856
ja: 富士吉田市

en: 10630003
ja: 徐州市

en: 10630004
ja: 庄内町

en: 1064890
ja: フィアナランツォア

en: 1069166
ja: アンツィラベ

en: 1070940
ja: アンタナナリボ

en: 107797
ja: ダーラン

en: 108410
ja: リヤド

en: 10859300
ja: 連雲港

en: 10860988
ja: 読谷村

en: 109223
ja: マディーナ

en: 109323
ja: アル・コバール

en: 10942359
ja: 宝鶏市

en: 10979195
ja: 松伏

en: 110336
ja: ダンマーム

en: 110690
ja: アブハー

en: 111822
ja: ヤズド

en: 112931
ja: テヘラン

en: 1133616
ja: マザーリシャリーフ

en: 11350714
ja: 御代田

en: 1135689
ja: クンドゥーズ

en: 113646
ja: タブリーズ

en: 1138336
ja: カンダハール

en: 1138958
ja: カブール

en: 1140026
ja: ヘラート

en: 1141269
ja: ガズニー

en: 114593
ja: スーサ

en: 11468429
ja: 桑名市

en: 1147290
ja: バルフ

en: 115019
ja: シーラーズ

en: 1150515
ja: スラートターニー

en: 1150533
ja: スコータイ

en: 1151254
ja: テーサバーンナコーン・プーケット

en: 1151933
ja: ナコーンシータンマラート

en: 11524139
ja: 北杜市

en: 1153081
ja: カーンチャナブリー

en: 1153269
ja: フワヒン

en: 1153669
ja: チエンラーイ

en: 1153671
ja: チエンマイ

en: 1159301
ja: ザーヘダーン

en: 1163582
ja: タッター

en: 1164408
ja: サッカル

en: 1164909
ja: シアールコート

en: 1166000
ja: サルゴーダー

en: 1166993
ja: ラーワルピンディー

en: 1167528
ja: クエッタ

en: 1168197
ja: ペシャーワル

en: 1169825
ja: ムルターン

en: 116996
ja: サーリー

en: 1172451
ja: ラホール

en: 1174872
ja: カラチ

en: 1176615
ja: イスラマバード

en: 1176734
ja: ハイデラバード

en: 1177446
ja: グワーダル

en: 11778484
ja: 隴南市

en: 1179400
ja: ファイサラバード

en: 1181611
ja: チャマン

en: 1183460
ja: バンヌ

en: 1185099
ja: シレット

en: 1185186
ja: クミッラ

en: 1185188
ja: ランプル

en: 1185241
ja: ダッカ

en: 118743
ja: ラシュト

en: 119208
ja: ゴム

en: 119505
ja: ガズヴィーン

en: 1205733
ja: チッタゴン

en: 121110
ja: ピーラーンシャフル

en: 1214026
ja: サバン

en: 1214520
ja: メダン

en: 1215502
ja: バンダ・アチェ

en: 1216187
ja: シャフリサブス

en: 1216265
ja: サマルカンド

en: 1216311
ja: カルシ

en: 1217662
ja: ブハラ

en: 1218667
ja: マル

en: 1219002
ja: ケルキ

en: 1219649
ja: テュルクメナバート

en: 1220253
ja: イスタラフシャン

en: 1220798
ja: パンジケント

en: 1221874
ja: ドゥシャンベ

en: 122285
ja: ニシャプー

en: 1225018
ja: バブニヤ

en: 1226260
ja: トリンコマリー

en: 1228730
ja: ラトゥナプラ

en: 122915
ja: ニハーヴァンド

en: 1229293
ja: プッタラム

en: 1232783
ja: ヌワラ・エリヤ

en: 1233369
ja: ニゴンボ

en: 1234569
ja: デヒワラ・マウントラビニア

en: 1234633
ja: モラトゥワ

en: 1235846
ja: マータラ

en: 1235855
ja: マータレー

en: 1237980
ja: クルネーガラ

en: 1238992
ja: スリジャヤワルダナプラコッテ

en: 1240723
ja: ケーガッラ

en: 1241622
ja: キャンディ

en: 1242833
ja: ジャフナ

en: 1246294
ja: ゴール

en: 124665
ja: マシュハド

en: 1248749
ja: ダンブッラ

en: 1248991
ja: コロンボ

en: 1250161
ja: バッティカロア

en: 1250615
ja: バドゥッラ

en: 1251081
ja: アヌラーダプラ

en: 1252416
ja: ティンプー

en: 1252942
ja: ワルダー

en: 1252948
ja: ワランガル

en: 1253084
ja: ヴィジャヤナガラム

en: 1253102
ja: ヴィシャーカパトナム

en: 1253184
ja: ヴィジャヤワーダ

en: 1253200
ja: ヴィディシャー

en: 1253286
ja: ヴェールール

en: 1253405
ja: ワーラーナシー

en: 1253573
ja: ヴァドダラ

en: 1253894
ja: ウルハースナガル

en: 1253914
ja: ウッジャイン

en: 1253986
ja: ウダイプル

en: 1253993
ja: ウダカマンダラム

en: 1254163
ja: ティルヴァナンタプラム

en: 1254327
ja: ティルヴァンナーマライ

en: 1254331
ja: ティルヴァッルール

en: 1254361
ja: ティルネルヴェーリ

en: 1254388
ja: ティルッチラーッパッリ

en: 1254589
ja: ティルヴァールール

en: 1254649
ja: タンジャーヴール

en: 1255364
ja: スーラト

en: 1255634
ja: シュリーナガル

en: 1255953
ja: シヴァガンガイ

en: 1256067
ja: シローヒー

en: 1256237
ja: シムラ

en: 1256259
ja: スィルヴァーサー

en: 1256436
ja: ソーラープル

en: 1256523
ja: シロン

en: 1256922
ja: シカンダラーバード

en: 1257542
ja: サンバルプル

en: 1257629
ja: セーラム

en: 1258182
ja: リーワー

en: 1258526
ja: ラーンチー

en: 1258698
ja: ラーメーシュワラム

en: 1258740
ja: ラーマナータプラム

en: 1258847
ja: ラージコット

en: 1258980
ja: ラーイプル

en: 1259091
ja: コッラム

en: 1259184
ja: プーリ

en: 1259229
ja: プネー

en: 1259297
ja: プドゥコーッタイ

en: 1259385
ja: ポートブレア

en: 1259425
ja: ポンディシェリ

en: 1259896
ja: ペランバルール

en: 1260086
ja: パトナ

en: 1260607
ja: パナジ

en: 1261012
ja: ウスマーナーバード

en: 1261481
ja: ニューデリー

en: 1261529
ja: ネルール

en: 1261731
ja: ナーシク

en: 1261977
ja: ナーンデード

en: 1262180
ja: ナーグプル

en: 1262260
ja: ナーガッパッティナム

en: 1262321
ja: マイソール

en: 1262332
ja: ムザッファルナガル

en: 1262663
ja: ムドール

en: 1262664
ja: ムドガル

en: 1263214
ja: メーラト

en: 1263364
ja: マトゥラー

en: 1263780
ja: マンガロール

en: 1263834
ja: マンドサウル

en: 1264385
ja: マヘーシュワル

en: 1264521
ja: マドゥライ

en: 1264527
ja: チェンナイ

en: 1264728
ja: ルディアーナ

en: 1264733
ja: ラクナウ

en: 1264976
ja: レー

en: 1265014
ja: ラートゥール

en: 1265491
ja: カルヌール

en: 1265863
ja: クリシュナギリ

en: 1265873
ja: カリカット

en: 1266049
ja: コーター

en: 1266366
ja: コヒマ

en: 1267154
ja: カジュラーホー

en: 1267648
ja: カルール

en: 1267995
ja: カーンプル

en: 1268011
ja: カナウジ

en: 1268159
ja: カーンチープラム

en: 1268782
ja: ジャランダル

en: 1268865
ja: ジョドプル

en: 1269135
ja: ジャウンプル

en: 1269300
ja: ジャムシェドプル

en: 1269321
ja: ジャンムー

en: 1269507
ja: ジャイサルメール

en: 1269515
ja: ジャイプル

en: 1269633
ja: ジャバルプル

en: 1269655
ja: イタナガル

en: 1269743
ja: インドール

en: 1269771
ja: インパール

en: 1269843
ja: ハイデラバード

en: 1270351
ja: ハリドワール

en: 1270396
ja: ハウラー

en: 1270642
ja: グルガーオン

en: 1270752
ja: グルバルガ

en: 1270927
ja: ゴーラクプル

en: 1271199
ja: シェンジ

en: 1271476
ja: グワハティ

en: 1271631
ja: ガントク

en: 1271715
ja: ガンジナガル

en: 1271951
ja: ファリダバード

en: 1272013
ja: イーロードゥ

en: 1272175
ja: ドゥルガプル

en: 1272502
ja: ディーウ

en: 1272543
ja: ティンドゥッカル

en: 1272832
ja: ダラムサラ

en: 1272847
ja: ダルマプリ

en: 1272979
ja: ダンバード

en: 1273066
ja: デーワース

en: 1273123
ja: デーヴァナハッリ

en: 127319
ja: ホッラムシャフル

en: 1273294
ja: デリー

en: 1273618
ja: ダマン

en: 1273780
ja: カタック

en: 1273802
ja: カダルール

en: 1273865
ja: コーヤンブットゥール

en: 1273874
ja: コーチ

en: 1274746
ja: チャンディーガル

en: 1274755
ja: チャンデーリー

en: 1274784
ja: シャンデルナゴル

en: 1274987
ja: カンヌール

en: 1275004
ja: コルカタ

en: 1275339
ja: ムンバイ

en: 1275389
ja: ブッダガヤ

en: 1275406
ja: ボッビリ

en: 1275701
ja: ビジャープル

en: 1275738
ja: ビーダル

en: 1275817
ja: ブバネーシュワル

en: 1275841
ja: ボパール

en: 1275901
ja: ビワンディー

en: 1275971
ja: ビラーイー

en: 1276032
ja: バーヴナガル

en: 1276128
ja: バラトプル

en: 1276533
ja: ベルガウム

en: 1277013
ja: バレーリー

en: 1277333
ja: バンガロール

en: 1277599
ja: バーレーシュワル

en: 1278083
ja: アーザムガル

en: 1278094
ja: アヨーディヤー

en: 1278149
ja: アウランガーバード

en: 1278314
ja: アサンソル

en: 1278710
ja: アムリトサル

en: 1278946
ja: アルワル

en: 1278974
ja: アルモーラー

en: 1278994
ja: アラハバード

en: 1279159
ja: アジュメール

en: 1279186
ja: アイザウル

en: 1279233
ja: アフマダーバード

en: 1279259
ja: アーグラ

en: 1279290
ja: アガルタラ

en: 1279390
ja: アチャルプル

en: 1279715
ja: サムドゥプツェ区

en: 1279945
ja: 酒泉市

en: 1280517
ja: ナクチュ地区

en: 1280737
ja: ラサ市

en: 1280849
ja: カシュガル市

en: 1280957
ja: 嘉峪関市

en: 1281019
ja: ホータン市

en: 1281673
ja: 保山市

en: 1282027
ja: マレ

en: 128226
ja: ケルマーンシャー

en: 128234
ja: ケルマーン

en: 1282601
ja: トゥルスンゾダ

en: 1282898
ja: ポカラ

en: 1283190
ja: キルティプル

en: 1283240
ja: カトマンズ

en: 1283318
ja: ジャナクプル

en: 1283339
ja: ヘトウラ

en: 1283582
ja: ビラートナガル

en: 1283613
ja: バラトプル

en: 128747
ja: キャラジ

en: 1293625
ja: ダウェイ

en: 1293960
ja: タウンジー

en: 1295765
ja: シットウェ

en: 1298824
ja: ヤンゴン

en: 1298987
ja: ピンマナ

en: 1300466
ja: バゴー

en: 1307741
ja: ミッチーナー

en: 1308465
ja: モーラミャイン

en: 1308522
ja: モンユワ

en: 1309793
ja: メイッティーラ

en: 1311874
ja: マンダレー

en: 1314759
ja: ラーショー

en: 1328218
ja: バモー

en: 1328421
ja: パテイン

en: 1336135
ja: クルナ

en: 1337233
ja: ボグラ

en: 141681
ja: バンダレ・アッバース

en: 141736
ja: バム

en: 144448
ja: アフヴァーズ

en: 145459
ja: アバダーン

en: 146268
ja: ニコシア

en: 146384
ja: リマソール

en: 146400
ja: ラルナカ

en: 146412
ja: キレニア

en: 146617
ja: ファマグスタ

en: 1485724
ja: ユルガ

en: 1486209
ja: エカテリンブルク

en: 1486910
ja: ヴォルクタ

en: 148730
ja: ザンジバルシティ

en: 1488754
ja: チュメニ

en: 1489425
ja: トムスク

en: 1489870
ja: タイシェト

en: 1490624
ja: スルグト

en: 1492663
ja: セロフ

en: 1493197
ja: サレハルド

en: 1493467
ja: ルプツォフスク

en: 149606
ja: タンガ

en: 1496153
ja: オムスク

en: 149658
ja: タボラ

en: 1496747
ja: ノヴォシビルスク

en: 1496990
ja: ノヴォクズネツク

en: 149703
ja: スンバワンガ

en: 1497337
ja: ノリリスク

en: 1497543
ja: ニジネヴァルトフスク

en: 1498693
ja: ミヌシンスク

en: 1498894
ja: ミアス

en: 1498920
ja: メジュドゥレチェンスク

en: 1499053
ja: メギオン

en: 150006
ja: シニャンガ

en: 1500973
ja: クズル

en: 1501321
ja: クルガン

en: 1503772
ja: ハンティ・マンシースク

en: 1503901
ja: ケメロヴォ

en: 1507116
ja: ドゥディンカ

en: 1508291
ja: チェリャビンスク

en: 1510853
ja: バルナウル

en: 1510916
ja: バラビンスク

en: 1511309
ja: アシノ

en: 1511330
ja: アスベスト市

en: 1512165
ja: アチンスク

en: 1512236
ja: アバカン

en: 1512473
ja: ウルゲンチ

en: 1512569
ja: タシュケント

en: 1512979
ja: コーカンド

en: 1513064
ja: アルマリク

en: 1513131
ja: ナヴァーイー

en: 1513157
ja: ナマンガン

en: 1513886
ja: ジザフ

en: 1513966
ja: グリスタン

en: 1514019
ja: フェルガナ

en: 1514210
ja: チルチク

en: 1514402
ja: ベカバード

en: 1514581
ja: アングレン

en: 1514588
ja: アンディジャン

en: 1514879
ja: ホジェンド

en: 1514896
ja: イスファラ

en: 1515007
ja: ウリヤスタイ

en: 1516905
ja: タラズ

en: 1518542
ja: タルディコルガン

en: 1518980
ja: シムケント

en: 1519422
ja: セメイ

en: 1519922
ja: クズロルダ

en: 1519928
ja: コスタナイ

en: 1520172
ja: ペトロパブル

en: 1520240
ja: パヴロダル

en: 1520316
ja: ウスチ・カメノゴルスク

en: 1521368
ja: バイコヌール

en: 1522203
ja: コクシェタウ

en: 152224
ja: ムワンザ

en: 1524325
ja: エキバストス

en: 152451
ja: ムソマ

en: 1526168
ja: アルス

en: 1526193
ja: アルカルイク

en: 1526265
ja: アラル

en: 1526384
ja: アルマトイ

en: 1527004
ja: バルイクチ

en: 1527199
ja: トクマク

en: 1527534
ja: オシ

en: 1528121
ja: カラコル

en: 1528249
ja: ジャララバード

en: 1528675
ja: ビシュケク

en: 1529102
ja: ウルムチ市

en: 1529114
ja: トルファン市

en: 1529376
ja: コルラ市

en: 1529401
ja: カラマイ市

en: 1529484
ja: クムル市

en: 1529531
ja: 敦煌市

en: 1529660
ja: アクス市

en: 153209
ja: モシ

en: 153220
ja: モロゴロ

en: 1538637
ja: セヴェルスク

en: 1540356
ja: ラードゥジヌイ

en: 154380
ja: ムベヤ

en: 1546102
ja: ポルトーフランセ

en: 1562414
ja: ブンタウ

en: 1562798
ja: ヴィン

en: 1563281
ja: トゥイホア

en: 1565022
ja: トゥーザウモット

en: 1566083
ja: ホーチミン市

en: 1566559
ja: タイニン

en: 1568510
ja: ラックザー

en: 1568574
ja: クイニョン

en: 1568770
ja: クアンガイ

en: 1569684
ja: プレイク

en: 1572151
ja: ニャチャン

en: 1576303
ja: ラオカイ

en: 157738
ja: キゴマ

en: 1580240
ja: フエ

en: 1580541
ja: ホイアン

en: 1581130
ja: ハノイ

en: 1581298
ja: ハイフォン

en: 1583477
ja: ディエンビエンフー

en: 1583992
ja: ダナン

en: 1586203
ja: カントー

en: 1586360
ja: カムファ

en: 159071
ja: イリンガ

en: 1591527
ja: バクザン

en: 160196
ja: ドドマ

en: 160263
ja: ダルエスサラーム

en: 1605239
ja: テーサバーンナコーン・ウドーンターニー

en: 1605245
ja: テーサバーンナコーン・ウボンラーチャターニー

en: 1606590
ja: サムットプラーカーン

en: 1607508
ja: プラプラデーン郡

en: 1607532
ja: テーサバーンナコーン・プラナコーンシーアユッタヤー

en: 1607978
ja: パッターニー

en: 1608232
ja: ノーンカーイ

en: 1608527
ja: ナコーンサワン

en: 1608529
ja: ナコーンラーチャシーマー

en: 1608534
ja: ナコーンパトム

en: 1609032
ja: ロッブリー

en: 1609350
ja: バンコク

en: 160961
ja: ブコバ

en: 1610780
ja: ハートヤイ郡

en: 161290
ja: バガモヨ

en: 161312
ja: ババティ

en: 161325
ja: アルーシャ

en: 1614295
ja: パッタヤー

en: 161616
ja: バルカナバート

en: 1621020
ja: アランヤプラテート郡

en: 1621177
ja: ジョグジャカルタ市

en: 162183
ja: アシガバート

en: 1622786
ja: マカッサル

en: 1622846
ja: ウブド

en: 1624041
ja: テルナテ島

en: 1624863
ja: タンジュン・ピナン

en: 1624917
ja: バンダールランプン

en: 1625084
ja: タンゲラン

en: 1625812
ja: スラカルタ

en: 1625822
ja: スラバヤ

en: 1626932
ja: シガラジャ

en: 1627896
ja: スマラン

en: 1629001
ja: サマリンダ

en: 1630789
ja: ポンティアナック

en: 1631761
ja: プカンバル

en: 1633070
ja: パレンバン

en: 1633419
ja: パダン

en: 1635882
ja: マタラム

en: 1636308
ja: マノクワリ

en: 1636544
ja: マナド

en: 1636670
ja: マリアナ

en: 1636722
ja: マラン

en: 163808
ja: パルミラ遺跡

en: 1639002
ja: クタ

en: 1640344
ja: ケンダリ

en: 1642911
ja: ジャカルタ

en: 1645457
ja: ディリ

en: 1645528
ja: デンパサール

en: 1646170
ja: チルボン

en: 1647866
ja: ブキティンギ

en: 1648473
ja: ボゴール

en: 1649378
ja: ブカシ

en: 1650357
ja: バンドン

en: 1650527
ja: バリクパパン

en: 1651531
ja: アンボン

en: 1651944
ja: ヴィエンチャン市

en: 1653316
ja: サワンナケート県

en: 1654379
ja: パークセー郡

en: 1655559
ja: ルアンパバーン郡

en: 1665196
ja: 斗六市

en: 1668341
ja: 台北市

en: 1668355
ja: 台南市

en: 1668399
ja: 台中市

en: 1671566
ja: 南投市

en: 1672228
ja: 馬公

en: 167357
ja: マンビジ

en: 1674199
ja: 宜蘭市

en: 1674504
ja: 花蓮市

en: 1675151
ja: 新竹市

en: 1676242
ja: 恒春鎮

en: 1678228
ja: 基隆市

en: 1679432
ja: サンボアンガ

en: 1679980
ja: ビガン

en: 1683881
ja: タリサイ

en: 1684553
ja: タガイタイ

en: 1684712
ja: タクロバン

en: 1685117
ja: タバコ市

en: 1685218
ja: スリガオ

en: 1690033
ja: サンフェルナンド

en: 1690039
ja: サンフェルナンド

en: 1692685
ja: プエルト・プリンセサ

en: 169389
ja: イドリブ

en: 169577
ja: ホムス

en: 1697006
ja: オロキエタ

en: 1697018
ja: オルモック

en: 1698829
ja: ナガ

en: 170063
ja: アレッポ

en: 1701668
ja: マニラ

en: 170654
ja: ダマスカス

en: 1707267
ja: ラプ=ラプ市

en: 1707404
ja: ラオアグ

en: 170794
ja: デリゾール

en: 1710141
ja: ホロ

en: 1711084
ja: イリガン

en: 1711437
ja: イバ

en: 1713022
ja: ジェネラル・サントス

en: 1714201
ja: ドゥマゲテ

en: 1714674
ja: ディポログ

en: 1715348
ja: ダバオ

en: 1715430
ja: ダスマリニャス

en: 1716771
ja: コタバト

en: 1717641
ja: カヴィテ

en: 1721080
ja: カガヤン・デ・オロ

en: 1722186
ja: ブトゥアン

en: 1724088
ja: ボンガオ

en: 1727663
ja: バンバン

en: 1728930
ja: バギオ

en: 1732752
ja: ジョホールバル

en: 1732903
ja: シャー・アラム

en: 1732905
ja: クラン

en: 1733432
ja: コタキナバル

en: 1733502
ja: ラナウ

en: 1733953
ja: ラハダトゥ

en: 1734052
ja: サンダカン

en: 1734199
ja: タワウ

en: 1734586
ja: タイピン

en: 1734634
ja: イポー

en: 1734705
ja: クアラトレンガヌ

en: 1734759
ja: マラッカ

en: 1734810
ja: スレンバン

en: 1735076
ja: バターワース

en: 1735106
ja: ジョージタウン

en: 1735158
ja: プタリン・ジャヤ

en: 1735161
ja: クアラルンプール

en: 1735227
ja: クアンタン

en: 1735459
ja: テロックインタン

en: 1735634
ja: クチン

en: 173576
ja: ラタキア

en: 1735902
ja: シブ

en: 1736309
ja: アロースター

en: 1736376
ja: コタバル

en: 1738050
ja: ミリ

en: 174875
ja: カパン

en: 174991
ja: アララト

en: 1783621
ja: 遵義市

en: 1783633
ja: 鄒城市

en: 1783745
ja: 自貢市

en: 1783763
ja: 株洲市

en: 1783934
ja: 商丘市

en: 1784130
ja: 周口市

en: 1784185
ja: 玉渓市

en: 178443
ja: ワジール

en: 1784642
ja: 鎮江

en: 1784658
ja: 鄭州市

en: 1784841
ja: 昭通市

en: 1784853
ja: 肇慶市

en: 1784990
ja: 湛江

en: 1785018
ja: ショウ州市

en: 1785036
ja: 張掖市

en: 178522
ja: ボイ

en: 1785286
ja: シ博市

en: 1785294
ja: 安陽市

en: 1785453
ja: 棗荘市

en: 1785623
ja: 崑山市

en: 1785710
ja: 景洪

en: 1785725
ja: 雲浮市

en: 1785738
ja: 運城市

en: 1785777
ja: 楡林市

en: 1785781
ja: 玉林市

en: 1786112
ja: 河源市

en: 1786577
ja: 鷹潭市

en: 1786657
ja: 銀川市

en: 1786764
ja: 宜昌市

en: 1786770
ja: 宜賓市

en: 1787093
ja: 煙台市

en: 1787227
ja: 揚州市

en: 1787351
ja: 陽泉市

en: 1787746
ja: 塩城市

en: 1787824
ja: 徐州市

en: 1787858
ja: 上饒市

en: 1788534
ja: 信陽市

en: 1788852
ja: 西寧市

en: 1788927
ja: ケイ台市

en: 1790254
ja: 孝感市

en: 1790353
ja: 咸陽市

en: 1790437
ja: 珠海

en: 1790471
ja: 湘郷市

en: 1790492
ja: 湘潭市

en: 1790630
ja: 西安市

en: 1790645
ja: 廈門市

en: 1790840
ja: 梧州市

en: 1790923
ja: 無錫市

en: 1791121
ja: 常徳市

en: 1791236
ja: 蕪湖市

en: 1791247
ja: 武漢市

en: 1791249
ja: 烏海市

en: 1791388
ja: 温州市

en: 1791544
ja: 文昌市

en: 1791636
ja: 渭南市

en: 1791673
ja: 威海市

en: 1791681
ja: イ坊市

en: 1791779
ja: 万寧市

en: 1792947
ja: 天津市

en: 1793346
ja: 唐山

en: 1793700
ja: 台山市

en: 1793879
ja: 随州市

en: 1793900
ja: 遂寧市

en: 1795196
ja: 銅川市

en: 1795270
ja: 石家荘市

en: 1795565
ja: 深セン市

en: 1795855
ja: 紹興市

en: 1795874
ja: 韶関市

en: 1795928
ja: 汕尾市

en: 1795940
ja: 汕頭

en: 1796236
ja: 上海

en: 1796556
ja: 三亜市

en: 1796663
ja: 三明市

en: 1796669
ja: 三門峡市

en: 1797121
ja: 掲陽市

en: 1797264
ja: 衢州市

en: 1797318
ja: 曲靖市

en: 1797333
ja: 曲阜市

en: 1797353
ja: 泉州市

en: 1797551
ja: 欽州市

en: 1797595
ja: 秦皇島市

en: 1797658
ja: 晋江市

en: 1797929
ja: 青島市

en: 1797945
ja: 清遠市

en: 1798449
ja: ホ田市

en: 1798636
ja: 平遥県

en: 1798654
ja: 萍郷市

en: 1798760
ja: 平涼市

en: 1798827
ja: 平頂山市

en: 1799397
ja: 寧波市

en: 1799491
ja: 内江市

en: 1799629
ja: 南陽市

en: 1799722
ja: 南通市

en: 1799846
ja: 南平市

en: 1799869
ja: 南寧市

en: 1799962
ja: 南京市

en: 1800146
ja: 南充市

en: 1800163
ja: 南昌市

en: 1800627
ja: 綿陽市

en: 1800779
ja: 梅州市

en: 1800818
ja: 眉山市

en: 1801180
ja: 茂名市

en: 1801582
ja: 麻城市

en: 1801640
ja: 瀘州市

en: 1801722
ja: 旅順

en: 1801792
ja: 洛陽市

en: 1801934
ja: ラク河市

en: 1802238
ja: 婁底市

en: 1802276
ja: 竜岩市

en: 1802940
ja: 普寧市

en: 1803245
ja: 麗水市

en: 1803318
ja: 臨沂市

en: 1803567
ja: 臨汾市

en: 1803834
ja: 聊城市

en: 1804153
ja: 楽山市

en: 1804169
ja: 冷水江市

en: 1804430
ja: 蘭州

en: 1804451
ja: 漣源市

en: 1804591
ja: 莱蕪市

en: 1804609
ja: 来賓市

en: 1804651
ja: 昆明市

en: 1804879
ja: 開封市

en: 1805179
ja: 九江市

en: 1805518
ja: 済寧市

en: 1805528
ja: 金華市

en: 1805540
ja: 荊州市

en: 1805611
ja: 荊門市

en: 1805680
ja: 景徳鎮

en: 1805733
ja: 金昌市

en: 1805753
ja: 済南市

en: 1805953
ja: 嘉興市

en: 1805987
ja: 焦作市

en: 1806299
ja: 江門市

en: 1806408
ja: 陽江市

en: 1806466
ja: 広元市

en: 1806488
ja: 瓊海市

en: 1806776
ja: 恵州

en: 1807234
ja: 黄石市

en: 1807689
ja: 懐化市

en: 1807700
ja: 淮北市

en: 1808198
ja: カ沢市

en: 1808370
ja: 衡陽市

en: 1808392
ja: 衡水市

en: 1808722
ja: 合肥市

en: 1808770
ja: 鶴壁市

en: 1808857
ja: 漢中市

en: 1808926
ja: 杭州市

en: 1808956
ja: 長治市

en: 1808963
ja: 邯鄲市

en: 1809078
ja: 海口市

en: 1809152
ja: 固原市

en: 1809461
ja: 貴陽市

en: 1809498
ja: 桂林市

en: 1809532
ja: 貴港市

en: 1809858
ja: 広州

en: 1810638
ja: カン州市

en: 1810820
ja: 撫州市

en: 1810821
ja: 福州市

en: 1810845
ja: 阜陽市

en: 1811103
ja: 仏山市

en: 1812101
ja: 東営市

en: 1812545
ja: 東莞市

en: 1812955
ja: 徳州市

en: 1812961
ja: 徳陽市

en: 1813171
ja: 張家界市

en: 1813253
ja: 麗江市

en: 1813325
ja: 達州市

en: 1814087
ja: 大連市

en: 1814093
ja: 大理

en: 1814757
ja: ジョ州市

en: 1814906
ja: 重慶市

en: 1815286
ja: 成都市

en: 1815395
ja: 潮州

en: 1815456
ja: 常州市

en: 1815577
ja: 長沙市

en: 1816080
ja: 滄州市

en: 1816234
ja: 亳州市

en: 1816336
ja: 浜州市

en: 1816373
ja: 畢節市

en: 1816440
ja: 蚌埠市

en: 1816670
ja: 北京市

en: 1816705
ja: 北海市

en: 1816920
ja: 邵陽市

en: 1816971
ja: 保定

en: 1817240
ja: 白銀市

en: 1817968
ja: 安順市

en: 1817993
ja: 安慶市

en: 1819609
ja: 九龍

en: 1819729
ja: 香港

en: 1820187
ja: セリア

en: 1820491
ja: クアラブライト

en: 1820906
ja: バンダルスリブガワン

en: 1821306
ja: プノンペン

en: 1822214
ja: シェムリアップ

en: 182701
ja: ニエリ

en: 1830205
ja: パイリン

en: 1831112
ja: カンポット

en: 1831142
ja: シアヌークビル

en: 1831797
ja: バタンバン

en: 1832828
ja: 梁山市

en: 1832847
ja: 楊州市

en: 1833747
ja: 蔚山広域市

en: 1835235
ja: 大田広域市

en: 1835329
ja: 大邱広域市

en: 1835553
ja: 水原市

en: 1835848
ja: ソウル特別市

en: 1835895
ja: 瑞山市

en: 1838524
ja: 釜山広域市

en: 1839652
ja: 烏山市

en: 1839726
ja: 牙山市

en: 1840211
ja: 論山市

en: 1840536
ja: 羅州市

en: 1840886
ja: 聞慶市

en: 1841149
ja: 密陽市

en: 1841603
ja: 慶州市

en: 1841810
ja: 広州市

en: 1841811
ja: 光州廣域市

en: 1842025
ja: 群山市

en: 1842225
ja: 亀尾市

en: 1842616
ja: 公州市

en: 1842944
ja: 金泉市

en: 1843082
ja: 加平郡

en: 1843137
ja: 江陵市

en: 1843491
ja: 益山市

en: 1843564
ja: 仁川広域市

en: 1845033
ja: 忠州市

en: 1845136
ja: 春川市

en: 1845457
ja: 全州市

en: 1845759
ja: 天安市

en: 1846052
ja: 晋州市

en: 184622
ja: ナクル

en: 1846266
ja: 済州市

en: 1846326
ja: 昌原市

en: 1846912
ja: 安城市

en: 1846918
ja: 安山市

en: 1846986
ja: 安東市

en: 184745
ja: ナイロビ

en: 1847947
ja: 新宮市

en: 1847963
ja: 厚木市

en: 1847966
ja: 明石市

en: 1847968
ja: 逗子

en: 1848004
ja: 座間

en: 1848055
ja: 下呂市

en: 1848087
ja: 行橋市

en: 1848096
ja: 結城市

en: 1848113
ja: 湯河原町

en: 1848188
ja: 吉川

en: 1848210
ja: 吉田春日町

en: 1848243
ja: 寄居

en: 1848254
ja: 中央区

en: 1848277
ja: 米子市

en: 1848281
ja: 与那原

en: 1848313
ja: 横須賀市

en: 1848354
ja: 横浜市

en: 1848373
ja: 四日市市

en: 1848382
ja: 八日市市

en: 1848439
ja: 八幡市

en: 1848445
ja: 八代市

en: 1848447
ja: 八尾町東葛坂

en: 1848482
ja: 安来町

en: 1848499
ja: 八潮

en: 1848522
ja: 八尾市

en: 1848550
ja: 柳井

en: 1848573
ja: 柳川市

en: 1848633
ja: 山崎町中広瀬

en: 1848689
ja: 山口市

en: 1848705
ja: 山鹿

en: 1848774
ja: 焼津市

en: 1848776
ja: 矢板市

en: 1848933
ja: 脇町

en: 1849053
ja: 宇都宮市

en: 1849069
ja: 宇土

en: 1849073
ja: 宇多津町

en: 1849094
ja: 臼杵市

en: 1849154
ja: 牛深町

en: 1849183
ja: 嬉野町下宿

en: 1849186
ja: 浦安市

en: 1849237
ja: 魚津市

en: 1849299
ja: 宇美

en: 1849372
ja: 宇治市

en: 1849407
ja: 上野原市

en: 1849414
ja: 上野恵美須町

en: 1849424
ja: 植木町舞尾

en: 1849429
ja: 上田市

en: 1849498
ja: 宇部市

en: 1849519
ja: 津山市

en: 1849539
ja: 津島

en: 1849561
ja: 鶴崎

en: 1849563
ja: 鶴岡市

en: 1849584
ja: 鶴来朝日町

en: 1849592
ja: 敦賀市

en: 1849661
ja: 津久見浦

en: 1849706
ja: 塚脇

en: 1849782
ja: 津幡

en: 1849788
ja: 燕

en: 1849796
ja: 津市

en: 1849814
ja: 豊田

en: 1849831
ja: 豊岡市

en: 1849837
ja: 豊中

en: 1849845
ja: 豊川市

en: 1849846
ja: 豊橋市

en: 1849850
ja: 豊浜

en: 1849876
ja: Toyama-shi

en: 1849892
ja: 鳥取市

en: 1849904
ja: 鳥栖市

en: 1850034
ja: 富田林市

en: 1850091
ja: 富岡

en: 1850108
ja: 豊見城

en: 1850147
ja: 東京都

en: 1850158
ja: 徳島市

en: 1850181
ja: 所沢市

en: 1850185
ja: 常滑市

en: 1850207
ja: 土岐市

en: 1850217
ja: 十日町市

en: 1850269
ja: 時津町

en: 1850307
ja: 栃尾本町

en: 1850311
ja: 栃木市

en: 1850345
ja: 鳥羽市

en: 1850396
ja: 天理市

en: 1850405
ja: 天王

en: 1850498
ja: 辰野

en: 1850499
ja: 龍野町富永

en: 1850523
ja: 館山

en: 1850559
ja: 館林市

en: 1850589
ja: 垂水

en: 1850600
ja: 垂井町

en: 1850627
ja: 田主丸町豊城

en: 1850630
ja: 田沼町

en: 1850692
ja: 西東京市

en: 1850707
ja: 田辺

en: 1850708
ja: 田辺市

en: 1850742
ja: 玉野市

en: 1850745
ja: 玉名市

en: 1850746
ja: 玉村町

en: 1850818
ja: 武豊町

en: 1850834
ja: 武雄市

en: 1850860
ja: 竹原市

en: 1850872
ja: 武生市

en: 1850892
ja: 高山

en: 1850910
ja: 高槻市

en: 1851002
ja: 高崎市

en: 1851012
ja: 宝塚市

en: 1851032
ja: 高岡市

en: 1851068
ja: 高鍋町

en: 1851100
ja: 高松市

en: 1851125
ja: 高石

en: 1851137
ja: 高梁市

en: 1851155
ja: 高浜市

en: 1851170
ja: 豊後高田市

en: 1851193
ja: 多治見市

en: 1851259
ja: 田原市

en: 1851273
ja: 田川市

en: 1851282
ja: 多度津町

en: 1851319
ja: 大刀洗町

en: 1851348
ja: 鈴鹿市

en: 1851357
ja: 須坂

en: 1851368
ja: 諏訪市

en: 1851390
ja: 須崎市

en: 1851426
ja: 洲本

en: 1851462
ja: 宿毛市

en: 1851483
ja: 吹田市

en: 1851494
ja: 水原

en: 1851504
ja: 杉戸

en: 1851542
ja: 末吉町二之方

en: 1851604
ja: 草加

en: 1851606
ja: 総社

en: 1851711
ja: 菖蒲

en: 1851713
ja: 庄原市

en: 1851717
ja: 静岡市

en: 1851813
ja: 白根

en: 1851883
ja: 白岡

en: 1851935
ja: 白浜町宇佐崎南

en: 1851936
ja: 白浜町

en: 1851952
ja: 塩沢

en: 1852003
ja: 塩尻市

en: 1852046
ja: 新城市

en: 1852102
ja: 新市

en: 1852109
ja: 新宮

en: 1852225
ja: 下関市

en: 1852347
ja: 下館市

en: 1852357
ja: 下田市

en: 1852383
ja: 湊

en: 1852385
ja: 西新湊

en: 1852472
ja: 島田市

en: 1852479
ja: 島原市

en: 1852502
ja: 志木市

en: 1852561
ja: 志度

en: 1852588
ja: 志布志市

en: 1852595
ja: 渋川

en: 1852607
ja: 新発田市

en: 1852663
ja: 瀬戸市

en: 1852673
ja: 瀬高町高柳

en: 1852736
ja: 川内市

en: 1852849
ja: 幸手

en: 1852899
ja: 佐世保市

en: 1852901
ja: 篠山市

en: 1852915
ja: 篠栗

en: 1852964
ja: 佐野市

en: 1852984
ja: 三条市

en: 1853008
ja: 三田町

en: 1853066
ja: 桜井市

en: 1853081
ja: 佐久市

en: 1853140
ja: 酒田市

en: 1853163
ja: 坂城

en: 1853174
ja: 境港市

en: 1853190
ja: 坂出町

en: 1853192
ja: 境中島

en: 1853193
ja: 境町

en: 1853195
ja: 堺市

en: 1853209
ja: 坂戸市

en: 1853237
ja: 佐伯市

en: 1853280
ja: 相良

en: 1853303
ja: 佐賀

en: 1853338
ja: 鯖江市

en: 1853354
ja: Ryūō

en: 1853371
ja: 両津湊

en: 1853433
ja: 大津

en: 1853483
ja: 小山市

en: 1853486
ja: 大山

en: 1853514
ja: 尾鷲

en: 1853564
ja: 大月市

en: 1853574
ja: 大津市

en: 1853662
ja: 大竹

en: 1853677
ja: 太田市

en: 1853909
ja: 大阪市

en: 1853992
ja: 尾道市

en: 1854022
ja: 大野

en: 1854026
ja: 小野市

en: 1854028
ja: 大野原

en: 1854083
ja: 大牟田市

en: 1854093
ja: 大村市

en: 1854162
ja: 青梅市

en: 1854177
ja: 大間々町大間々

en: 1854186
ja: 大町

en: 1854246
ja: 大口篠原

en: 1854371
ja: 桶川市

en: 1854376
ja: 岡崎市

en: 1854383
ja: 岡山市

en: 1854384
ja: 岡谷

en: 1854405
ja: 大川市

en: 1854444
ja: 小千谷

en: 1854487
ja: 大分市

en: 1854492
ja: 大磯

en: 1854530
ja: 大井

en: 1854629
ja: 小郡下郷

en: 1854665
ja: 小川町

en: 1854703
ja: 大垣市

en: 1854747
ja: 小田原市

en: 1854774
ja: 大田市

en: 1854803
ja: 大府市

en: 1854849
ja: 小浜

en: 1854868
ja: 入膳

en: 1854902
ja: 沼津市

en: 1854905
ja: 沼田市

en: 1854979
ja: 野々市市

en: 1855066
ja: 直方

en: 1855078
ja: 野田

en: 1855095
ja: 延岡市

en: 1855134
ja: 西脇

en: 1855189
ja: 西尾市

en: 1855203
ja: 西之表市

en: 1855207
ja: 西宮市

en: 1855363
ja: 韮崎

en: 1855380
ja: 二宮

en: 1855395
ja: 日光市

en: 1855410
ja: 新津市

en: 1855416
ja: 新見

en: 1855425
ja: 新居浜市

en: 1855431
ja: 新潟市

en: 1855476
ja: 日南市

en: 1855540
ja: 名瀬市

en: 1855580
ja: 鳴門町三ッ石

en: 1855612
ja: 奈良

en: 1855670
ja: 七尾市

en: 1855694
ja: 滑川市

en: 1855753
ja: 中津川市

en: 1855757
ja: 中津市

en: 1855852
ja: 中之条町

en: 1855863
ja: 中野

en: 1855891
ja: 中村市

en: 1855907
ja: 中間

en: 1856035
ja: 那覇市

en: 1856057
ja: 名古屋市

en: 1856068
ja: 名護

en: 1856120
ja: 長洲

en: 1856177
ja: 長崎市

en: 1856184
ja: 流山

en: 1856199
ja: 長岡市

en: 1856215
ja: 長野

en: 1856243
ja: 長浜市

en: 1856293
ja: 名張市

en: 1856367
ja: 武蔵野市

en: 1856392
ja: 室戸岬町

en: 1856426
ja: 村松

en: 1856434
ja: 村上市

en: 1856456
ja: 向日

en: 1856476
ja: 六日町

en: 1856569
ja: 守山

en: 1856584
ja: 守口市

en: 1856586
ja: 森

en: 1856667
ja: 瑞浪市

en: 1856698
ja: 三次市

en: 1856703
ja: 宮津市

en: 1856717
ja: 宮崎

en: 1856775
ja: 都城

en: 1856828
ja: 宮田

en: 1856878
ja: 見附

en: 1856938
ja: 御嵩

en: 1856977
ja: 三島市

en: 1857046
ja: 箕面市

en: 1857062
ja: 美濃

en: 1857144
ja: 南林間

en: 1857208
ja: 水俣市

en: 1857209
ja: 水口町的場

en: 1857276
ja: 三木市

en: 1857334
ja: 三原市

en: 1857343
ja: 御船

en: 1857379
ja: 壬生町

en: 1857403
ja: 妻沼

en: 1857519
ja: 松本市

en: 1857550
ja: 松江市

en: 1857553
ja: 松戸市

en: 1857560
ja: 松原

en: 1857568
ja: 松原

en: 1857594
ja: 益田市

en: 1857651
ja: 丸岡町

en: 1857659
ja: 上丸子

en: 1857665
ja: 丸亀市

en: 1857712
ja: 枕崎

en: 1857751
ja: 真木

en: 1857766
ja: 舞鶴市

en: 1857843
ja: 前橋市

en: 1857844
ja: 前原中央

en: 1857871
ja: 町田市

en: 1857910
ja: 京都市

en: 1858033
ja: 串本町

en: 1858041
ja: 串木野市

en: 1858067
ja: 草津

en: 1858088
ja: 久留米市

en: 1858283
ja: 栗橋町

en: 1858296
ja: 呉市

en: 1858301
ja: 倉吉市

en: 1858311
ja: 倉敷市

en: 1858421
ja: 熊本市

en: 1858428
ja: 熊谷市

en: 1858445
ja: 久喜中央

en: 1858498
ja: 下松

en: 1858729
ja: 越谷市

en: 1858794
ja: 鴻巣

en: 1858836
ja: 江南

en: 1858858
ja: 小諸市

en: 1858866
ja: 菰野

en: 1858902
ja: 小松島町

en: 1858910
ja: 小松市

en: 1858926
ja: 小牧市

en: 1858964
ja: 国分寺市

en: 1858972
ja: 国分

en: 1859093
ja: 古河市

en: 1859094
ja: 古賀

en: 1859100
ja: 甲府市

en: 1859113
ja: 児玉町児玉南

en: 1859146
ja: Kōchi-shi

en: 1859171
ja: 神戸市

en: 1859175
ja: 小林

en: 1859234
ja: 杵築

en: 1859307
ja: 北九州市

en: 1859319
ja: 喜多方市

en: 1859355
ja: 北方

en: 1859383
ja: 岸和田市

en: 1859393
ja: 木更津市

en: 1859400
ja: 騎西

en: 1859405
ja: 桐生市

en: 1859492
ja: 菊池市

en: 1859586
ja: 加須市

en: 1859642
ja: 川崎市

en: 1859647
ja: 川崎

en: 1859675
ja: 川西市

en: 1859688
ja: 川南

en: 1859730
ja: 川口

en: 1859740
ja: 川越市

en: 1859765
ja: 勝山市

en: 1859884
ja: 春日部市

en: 1859891
ja: 春日井市

en: 1859908
ja: 柏崎市

en: 1859924
ja: 柏市

en: 1859941
ja: 鹿島市

en: 1859951
ja: 橿原市

en: 1859952
ja: 柏原

en: 1859964
ja: 加世田白亀

en: 1859990
ja: 笠岡

en: 1859998
ja: 笠松町

en: 1860034
ja: 刈谷市

en: 1860063
ja: 唐津市

en: 1860095
ja: 神埼町神埼

en: 1860098
ja: 鹿沼市

en: 1860112
ja: 鹿屋市

en: 1860122
ja: 観音寺町

en: 1860176
ja: 神辺町八尋

en: 1860191
ja: 蟹江町

en: 1860211
ja: 金古町

en: 1860234
ja: 苅田

en: 1860243
ja: 金沢市

en: 1860256
ja: 金谷

en: 1860321
ja: 鴨島町上下島

en: 1860335
ja: 鴨方町鴨方

en: 1860341
ja: 加茂

en: 1860458
ja: 上三川

en: 1860563
ja: 上市町

en: 1860588
ja: 上郡

en: 1860626
ja: 亀山

en: 1860635
ja: 亀岡市

en: 1860648
ja: 亀田本町

en: 1860672
ja: 鎌倉市

en: 1860704
ja: 加古川市

en: 1860728
ja: 掛川市

en: 1860735
ja: 各務原市

en: 1860748
ja: 鹿嶋市

en: 1860750
ja: 加治木町

en: 1860765
ja: 貝塚市

en: 1860785
ja: 海南市

en: 1860827
ja: 鹿児島市

en: 1860871
ja: 門真市

en: 1860875
ja: 門川町

en: 1861084
ja: 出雲市

en: 1861095
ja: 泉大津

en: 1861107
ja: 和泉

en: 1861108
ja: 出水

en: 1861164
ja: 岩槻

en: 1861171
ja: 磐田

en: 1861207
ja: 岩倉

en: 1861212
ja: 岩国市

en: 1861244
ja: 岩出

en: 1861261
ja: 五日市町

en: 1861280
ja: 糸満

en: 1861285
ja: 糸魚川市

en: 1861290
ja: 伊東市

en: 1861310
ja: 伊丹市

en: 1861393
ja: 石川

en: 1861400
ja: 石井

en: 1861406
ja: 石下町

en: 1861416
ja: 石垣

en: 1861436
ja: 伊勢崎市

en: 1861449
ja: 伊勢原

en: 1861450
ja: 伊勢市

en: 1861454
ja: 石和町

en: 1861464
ja: 諫早

en: 1861528
ja: 犬山市

en: 1861584
ja: いの町

en: 1861586
ja: 因島市

en: 1861602
ja: 稲沢市

en: 1861641
ja: 伊那市

en: 1861677
ja: 伊万里町甲

en: 1861699
ja: 今市市

en: 1861749
ja: 生駒

en: 1861795
ja: 池田市

en: 1861799
ja: 池田町

en: 186180
ja: モヤレ

en: 1861835
ja: 飯塚

en: 1861838
ja: 飯山

en: 1861864
ja: 飯田市

en: 1861949
ja: 一宮市

en: 1862010
ja: 指宿市

en: 1862033
ja: 茨木市

en: 1862034
ja: 井原市

en: 1862136
ja: 法隆寺

en: 1862198
ja: 本庄

en: 1862230
ja: 本渡町本渡

en: 1862302
ja: 防府

en: 1862352
ja: 人吉市

en: 1862373
ja: 日田市

en: 1862415
ja: 広島市

en: 1862462
ja: 平塚市

en: 1862471
ja: 平田町

en: 1862505
ja: 平良

en: 1862540
ja: 枚方市

en: 1862555
ja: 平戸

en: 1862599
ja: 日野市

en: 1862601
ja: 日野町

en: 1862612
ja: 比美町

en: 1862627
ja: 姫路市

en: 1862636
ja: 彦根市

en: 1862689
ja: 日出

en: 1862912
ja: 碧南市

en: 1862992
ja: 葉山

en: 186301
ja: モンバサ

en: 1863018
ja: 廿日市市

en: 1863023
ja: 鳩ヶ谷本町

en: 1863082
ja: 橋本市

en: 1863173
ja: 羽生市

en: 1863183
ja: 飯能市

en: 1863209
ja: 半田市

en: 1863289
ja: 浜松市

en: 1863293
ja: 浜北市

en: 1863310
ja: 浜田市

en: 1863341
ja: 羽咋

en: 1863398
ja: 榛原あかね台

en: 1863418
ja: 萩市

en: 1863426
ja: 勝連南風原

en: 1863431
ja: 秦野市

en: 1863440
ja: 八王子市

en: 1863451
ja: 近江八幡市

en: 1863482
ja: 行田

en: 1863495
ja: 具志川

en: 1863521
ja: 江津町

en: 1863528
ja: 御殿場

en: 1863540
ja: 五泉

en: 1863541
ja: 御所市

en: 1863592
ja: 五條市

en: 1863611
ja: 神戸町

en: 1863614
ja: 御坊市

en: 1863627
ja: 宜野湾市

en: 1863641
ja: 岐阜

en: 1863693
ja: 蒲郡市

en: 1863713
ja: 富津市

en: 1863917
ja: 福山市

en: 1863945
ja: 袋井市

en: 1863953
ja: 福良

en: 1863967
ja: 福岡市

en: 1863973
ja: 福光

en: 1863978
ja: 西福間

en: 1863985
ja: 福井市

en: 1863997
ja: 福江町

en: 1864009
ja: 福知山市

en: 1864025
ja: 吹上富士見

en: 1864031
ja: 深谷町

en: 1864092
ja: 藤沢市

en: 1864098
ja: 藤岡町

en: 1864099
ja: 藤岡

en: 1864105
ja: 富士宮市

en: 1864132
ja: 藤枝市

en: 1864134
ja: 富士市

en: 1864155
ja: 府中町

en: 1864180
ja: Enzan-shi

en: 1864416
ja: 大東

en: 1864518
ja: 調布ヶ丘

en: 1864549
ja: 知立

en: 1864557
ja: 茅野市

en: 1864572
ja: 筑紫野市

en: 1864624
ja: 茅ヶ崎市

en: 1864637
ja: 秩父市

en: 1864652
ja: 北谷

en: 1864750
ja: 別府市

en: 1864873
ja: 綾部市

en: 1864945
ja: 熱海市

en: 1864985
ja: 芦屋市

en: 1865005
ja: 足利市

en: 1865103
ja: 有田町

en: 1865207
ja: 新井

en: 1865209
ja: Arai-chō

en: 1865290
ja: 安中

en: 1865294
ja: 安城市

en: 1865309
ja: 阿南市

en: 1865312
ja: 穴水町

en: 1865375
ja: 甘木

en: 1865387
ja: 尼崎市

en: 1865401
ja: 阿久根

en: 1865412
ja: 仮屋

en: 1865449
ja: 安芸市

en: 1865661
ja: 相生市

en: 1865714
ja: 上尾市

en: 1866923
ja: 元山市

en: 1871859
ja: 平壌

en: 1876373
ja: 開城市

en: 1877449
ja: 咸興市

en: 187968
ja: マリンディ

en: 1884138
ja: 麗水市

en: 188492
ja: マチャコス

en: 1886760
ja: 蘇州市

en: 1894616
ja: 沖縄市

en: 1895695
ja: 串間

en: 1896348
ja: 光市

en: 1897122
ja: 南楊州市

en: 189741
ja: ラム

en: 1899102
ja: 長門市

en: 1907123
ja: 蓮田市

en: 1907125
ja: 上福岡

en: 1907146
ja: 狭山市

en: 1907148
ja: 福生市

en: 1907299
ja: 朝霞市

en: 1907300
ja: 和光

en: 1907301
ja: 下戸田

en: 1907307
ja: 君津市

en: 1907309
ja: 三浦

en: 191220
ja: キタレ

en: 191245
ja: キスム

en: 1922014
ja: 武夷山市

en: 1926004
ja: 和歌山市

en: 1926006
ja: 伊予市

en: 1926020
ja: 宇和島市

en: 1926054
ja: 西条市

en: 1926055
ja: 大洲市

en: 1926099
ja: 松山

en: 1926101
ja: 松前町

en: 1926116
ja: 川之江町

en: 1926142
ja: 北条市

en: 1927639
ja: 岳陽市

en: 1937274
ja: ロスパロス

en: 197745
ja: ガリッサ

en: 198629
ja: エルドレット

en: 2013348
ja: ウラジオストク

en: 2014006
ja: ウスリースク

en: 2014407
ja: ウラン・ウデ

en: 2014624
ja: ウダーチヌイ

en: 2014718
ja: ティンダ

en: 2015310
ja: フォーキノ

en: 2018116
ja: パルチザンスク

en: 2019326
ja: ネルチンスク

en: 2019528
ja: ナホトカ

en: 2019951
ja: ミールヌイ

en: 202061
ja: キガリ

en: 2020812
ja: レソザヴォーツク

en: 2020838
ja: レンスク

en: 2021851
ja: コムソモリスク・ナ・アムーレ

en: 202217
ja: ギタラマ

en: 2022890
ja: ハバロフスク

en: 2023469
ja: イルクーツク

en: 2025339
ja: チタ

en: 2026609
ja: ブラゴヴェシチェンスク

en: 2026643
ja: ビロビジャン

en: 2026696
ja: ビキン

en: 2026895
ja: ベロゴルスク

en: 2027667
ja: アンガルスク

en: 2027749
ja: アムールスク

en: 2028462
ja: ウランバートル

en: 202905
ja: ギセニ

en: 2031405
ja: エルデネト

en: 2032201
ja: ボルガン

en: 2032614
ja: バルーン・ウルト

en: 2033196
ja: 張家口

en: 2033370
ja: 営口市

en: 2033413
ja: 伊春市

en: 2033467
ja: 延吉市

en: 2034400
ja: 通遼市

en: 2034414
ja: 通化市

en: 2034439
ja: 鉄嶺市

en: 2034655
ja: 綏化市

en: 2034714
ja: 四平市

en: 2034786
ja: 双鴨山市

en: 2034937
ja: 瀋陽市

en: 2035265
ja: チチハル市

en: 2035399
ja: 松原

en: 2035715
ja: 牡丹江

en: 2035836
ja: 満州里

en: 2036109
ja: 遼源市

en: 2036113
ja: 遼陽市

en: 2036389
ja: 鶏西市

en: 2036427
ja: 錦州市

en: 2036502
ja: 吉林市

en: 2036581
ja: ジャムス市

en: 2036597
ja: 加格達奇区

en: 2036892
ja: フフホト市

en: 2036973
ja: 黒河市

en: 2036986
ja: 鶴崗市

en: 2037013
ja: ハルビン市

en: 2037078
ja: ハイラル区

en: 2037346
ja: 阜新市

en: 2037355
ja: 撫順市

en: 2037391
ja: 豊鎮市

en: 2037799
ja: 大同市

en: 2037860
ja: 大慶市

en: 2037886
ja: 丹東市

en: 2038067
ja: 赤峰市

en: 2038087
ja: 承徳市

en: 2038120
ja: 朝陽市

en: 2038180
ja: 長春市

en: 2038300
ja: 本渓市

en: 2038432
ja: 包頭市

en: 2038569
ja: 白城市

en: 2038584
ja: 白山市

en: 2038632
ja: 鞍山市

en: 2040893
ja: 新義州市

en: 2043572
ja: 江界市

en: 2043837
ja: 恵山市

en: 2044757
ja: 清津市

en: 204953
ja: ツィカパ

en: 2051523
ja: ブラーツク

en: 2057087
ja: クパン

en: 2063523
ja: パース

en: 2067119
ja: マンジュラ

en: 2070998
ja: ジェラルトン

en: 2073124
ja: ダーウィン

en: 2075432
ja: バンバリー

en: 2077895
ja: アリススプリングス

en: 2077963
ja: アルバニー

en: 2078025
ja: アデレード

en: 2081986
ja: パリキール

en: 2082600
ja: ジャヤプラ

en: 2083537
ja: ウェワク

en: 2088122
ja: ポートモレスビー

en: 2092740
ja: ラエ

en: 2098329
ja: ダル

en: 2108502
ja: ホニアラ

en: 2110460
ja: 湯沢市

en: 2110480
ja: 四街道市

en: 2110498
ja: 米沢市

en: 2110506
ja: 横手町

en: 2110518
ja: 八日市場市

en: 2110538
ja: 梁川町幸町

en: 2110541
ja: 矢本

en: 2110556
ja: 山形

en: 2110560
ja: 山田

en: 2110579
ja: 八街市

en: 2110583
ja: 矢吹

en: 2110596
ja: 涌谷

en: 2110629
ja: 牛久

en: 2110683
ja: つくば市

en: 2110729
ja: 取手

en: 2110735
ja: 遠野市

en: 2110744
ja: 富谷市

en: 2110774
ja: 東金市

en: 2110793
ja: 天童

en: 2110891
ja: 高畠

en: 2110893
ja: 高萩市

en: 2110959
ja: 須賀川市

en: 2110994
ja: 雫石

en: 2111008
ja: 酒々井

en: 2111016
ja: 白石

en: 2111018
ja: 白井市

en: 2111049
ja: 塩竈

en: 2111065
ja: 新庄

en: 2111149
ja: 仙台

en: 2111173
ja: 佐原市

en: 2111220
ja: 佐倉市

en: 2111248
ja: 寒河江

en: 2111258
ja: 龍ケ崎市

en: 2111277
ja: 利府

en: 2111325
ja: 大田原市

en: 2111429
ja: 小見川町

en: 2111435
ja: 大曲

en: 2111441
ja: 奥谷

en: 2111495
ja: 大原

en: 2111530
ja: 大船渡

en: 2111559
ja: 尾花沢

en: 2111567
ja: 大洗町

en: 2111656
ja: 二本松

en: 2111677
ja: 成東町

en: 2111684
ja: 成田市

en: 2111749
ja: 那珂市

en: 2111781
ja: 長井市

en: 2111824
ja: 本宮

en: 2111831
ja: 守谷市

en: 2111834
ja: 盛岡市

en: 2111836
ja: 真岡市

en: 2111855
ja: 茂原市

en: 2111859
ja: 水沢市

en: 2111884
ja: 宮古市

en: 2111901
ja: 水戸市

en: 2111964
ja: 松島

en: 2111999
ja: 益子

en: 2112019
ja: 真壁町

en: 2112077
ja: Kuroiso-shi

en: 2112141
ja: 郡山市

en: 2112182
ja: 小牛田町

en: 2112227
ja: 北上市

en: 2112232
ja: 北茨城市

en: 2112297
ja: 鴨川

en: 2112309
ja: 勝浦市

en: 2112319
ja: 香取市

en: 2112343
ja: 笠間

en: 2112370
ja: 金ケ崎町

en: 2112409
ja: 上山市

en: 2112444
ja: 釜石

en: 2112455
ja: 角田

en: 2112521
ja: 岩瀬町

en: 2112527
ja: 岩沼

en: 2112539
ja: いわき市

en: 2112555
ja: 潮来市

en: 2112571
ja: 石岡市

en: 2112576
ja: 石巻市

en: 2112583
ja: 石川町

en: 2112656
ja: 一関市

en: 2112664
ja: 市原市

en: 2112692
ja: 保原町

en: 2112708
ja: 日立

en: 2112758
ja: 東根市

en: 2112823
ja: 花巻市

en: 2112899
ja: 古川市

en: 2112903
ja: 船引町船引

en: 2112913
ja: 舟石川

en: 2112923
ja: 福島市

en: 2112940
ja: 藤代町

en: 2112963
ja: 江戸崎町

en: 2112989
ja: 大子

en: 2113015
ja: 千葉市

en: 2113077
ja: 旭市

en: 2113115
ja: 阿見

en: 2113126
ja: 秋田市

en: 2113164
ja: 我孫子市

en: 2118647
ja: ヴィリュチンスク

en: 2119441
ja: ユジノサハリンスク

en: 2119932
ja: ワニノ

en: 2122104
ja: ペトロパブロフスク・カムチャツキー

en: 2122850
ja: ニコラエフスク・ナ・アムーレ

en: 2123628
ja: マガダン

en: 2124286
ja: コルサコフ

en: 212730
ja: キサンガニ

en: 2127383
ja: 元町

en: 2127515
ja: 稚内市

en: 2127733
ja: 苫小牧

en: 2127802
ja: 当別町

en: 2127878
ja: むつ

en: 2127896
ja: 滝川

en: 2127910
ja: 鷹巣

en: 2127955
ja: 砂川市

en: 2128025
ja: 静内古川町

en: 2128072
ja: 白老町

en: 2128205
ja: 南士別町

en: 2128206
ja: 標津

en: 2128295
ja: 札幌市

en: 2128382
ja: 留萌市

en: 2128558
ja: 音更

en: 2128574
ja: 小樽市

en: 2128787
ja: 大館

en: 2128815
ja: 帯広

en: 2128867
ja: 能代町

en: 2128975
ja: 根室市

en: 2128983
ja: 名寄市

en: 2129003
ja: 本町

en: 2129005
ja: 浪岡

en: 212902
ja: キンドゥ

en: 2129034
ja: 中標津

en: 2129101
ja: 室蘭市

en: 2129163
ja: 紋別

en: 2129211
ja: 三沢

en: 2129218
ja: 港町

en: 2129324
ja: 幕別町

en: 2129376
ja: 釧路市

en: 2129395
ja: 黒石

en: 2129513
ja: 下木造

en: 2129537
ja: 北見市

en: 2129766
ja: 上磯町

en: 2129870
ja: 岩見沢

en: 2129909
ja: 石狩市

en: 2130054
ja: 北広島

en: 2130057
ja: 弘前市

en: 2130146
ja: 鹿角市

en: 2130188
ja: 函館市

en: 2130203
ja: 八戸

en: 2130332
ja: 深川市

en: 2130404
ja: 江別市

en: 2130421
ja: 伊達市

en: 2130452
ja: 千歳市

en: 2130534
ja: 美唄市

en: 2130612
ja: 芦別市

en: 2130629
ja: 旭川

en: 2130658
ja: 青森市

en: 2130741
ja: 網走

en: 2131612
ja: 五所川原市

en: 2135171
ja: ポートビラ

en: 2139521
ja: ヌメア

en: 2144528
ja: ウォーナンブール

en: 214481
ja: カナンガ

en: 2146142
ja: タウンズビル

en: 2146268
ja: トゥーンバ

en: 2147714
ja: シドニー

en: 214974
ja: カレミ

en: 2155472
ja: ニューカッスル

en: 2156643
ja: マウントガンビア

en: 2157698
ja: ミルデューラ

en: 2158177
ja: メルボルン

en: 2159220
ja: マッカイ

en: 2160517
ja: ローンセストン

en: 216281
ja: ゴマ

en: 2163355
ja: ホバート

en: 2164422
ja: グリフィス

en: 2165087
ja: ゴールドコースト

en: 2165798
ja: ジーロング

en: 2171085
ja: コフスハーバー

en: 2171507
ja: ウロンゴン

en: 2172517
ja: キャンベラ

en: 2172797
ja: ケアンズ

en: 2173911
ja: ブロークンヒル

en: 2174003
ja: ブリスベン

en: 2176187
ja: ベンディゴ

en: 2176632
ja: バサースト

en: 2177091
ja: バララット

en: 2177671
ja: アーミデイル

en: 2179537
ja: ウェリントン

en: 2181133
ja: ティマルー

en: 2181742
ja: タウポ

en: 2185018
ja: パーマストンノース

en: 2186239
ja: ニュープリマス

en: 2186280
ja: ネルソン

en: 2186313
ja: ネーピア

en: 2189529
ja: インバーカーギル

en: 2190224
ja: ヘイスティングズ

en: 2190324
ja: ハミルトン

en: 2192362
ja: クライストチャーチ

en: 2193733
ja: オークランド

en: 2198148
ja: スバ

en: 2202064
ja: ナンディ

en: 2204506
ja: ラウトカ

en: 2206854
ja: ギズボーン

en: 220782
ja: タジュラ

en: 2208032
ja: タウランガ

en: 2208485
ja: ズリテン

en: 2210247
ja: トリポリ

en: 2210554
ja: スルト

en: 221527
ja: オボック

en: 2218840
ja: バニワリード

en: 2219905
ja: フムス

en: 2220957
ja: ヤウンデ

en: 2224827
ja: ヌガウンデレ

en: 2228373
ja: マルア

en: 2229411
ja: リンベ

en: 2231320
ja: ガルア

en: 2232239
ja: エデア

en: 2232593
ja: ドゥアラ

en: 2233410
ja: ブエア

en: 2234359
ja: ベルトゥア

en: 2234974
ja: バメンダ

en: 2235189
ja: バフーサム

en: 223817
ja: ジブチ市

en: 2240449
ja: ルアンダ

en: 2243940
ja: ジガンショール

en: 2244322
ja: トゥーバ

en: 2244991
ja: タンバクンダ

en: 2246452
ja: サン=ルイ

en: 2246678
ja: ピキン

en: 2253354
ja: ダカール

en: 2258261
ja: ドリシー

en: 2260535
ja: ブラザヴィル

en: 226110
ja: トロロ

en: 2262644
ja: トマール

en: 2262744
ja: タヴィラ

en: 2262912
ja: シントラ

en: 2262963
ja: セトゥーバル

en: 2263667
ja: サカヴェン

en: 2267057
ja: リスボン

en: 2267827
ja: フンシャル

en: 2268436
ja: エストリル

en: 2269594
ja: カスカイス

en: 2270437
ja: カルダス・ダ・ライーニャ

en: 2274895
ja: モンロビア

en: 2278158
ja: ブキャナン

en: 2279755
ja: ヤムスクロ

en: 2282006
ja: サン=ペドロ

en: 2286304
ja: コロゴ

en: 2288115
ja: グラン・バッサム

en: 2290486
ja: ダロア

en: 2290956
ja: ブアケ

en: 2293538
ja: アビジャン

en: 2294700
ja: テマ

en: 2295458
ja: セコンディ・タコラディ

en: 2298890
ja: クマシ

en: 2300379
ja: ホ

en: 2301190
ja: エルミナ

en: 2302357
ja: ケープ・コースト

en: 2302821
ja: ボルガタンガ

en: 2306104
ja: アクラ

en: 2309332
ja: エベビイン

en: 2309527
ja: マラボ

en: 2310046
ja: バタ

en: 2312895
ja: ムバンダカ

en: 2313002
ja: マタディ

en: 2314302
ja: キンシャサ

en: 2314705
ja: キクウィト

en: 2316702
ja: ボーマ

en: 2317397
ja: バンドゥンドゥ州

en: 2317765
ja: ザリア

en: 2318044
ja: ヨラ

en: 2319133
ja: ワリ

en: 2322911
ja: ソコト

en: 232422
ja: カンパラ

en: 2324774
ja: ポートハーコート

en: 2326016
ja: オニチャ

en: 233114
ja: ジンジャ

en: 2331447
ja: マイドゥグリ

en: 2332459
ja: ラゴス

en: 233476
ja: フォート・ポータル

en: 233508
ja: エンテベ

en: 2335204
ja: カノ

en: 2335727
ja: カドゥナ

en: 2335953
ja: ジョス

en: 2337639
ja: イロリン

en: 2339354
ja: イバダン

en: 2343279
ja: エヌグ

en: 2347283
ja: ベニンシティ

en: 2352778
ja: アブジャ

en: 2352947
ja: アベオクタ

en: 2353151
ja: アバ

en: 2357043
ja: ワヒグヤ

en: 2357048
ja: ワガドゥグー

en: 2358946
ja: クドゥグ

en: 2362344
ja: ボボ・ディウラッソ

en: 2362909
ja: バンフォラ

en: 2364104
ja: ソコデ

en: 2365267
ja: ロメ

en: 2367164
ja: ダパング

en: 2367886
ja: アタクパメ

en: 2374775
ja: ビサウ

en: 2375558
ja: ズエラット

en: 2376898
ja: ロッソ

en: 2378538
ja: キファ

en: 2378736
ja: カエディ

en: 2381334
ja: アタール

en: 2387926
ja: ブワル

en: 2389853
ja: バンギ

en: 2392087
ja: ポルトノボ

en: 2392204
ja: パラクー

en: 2393693
ja: カンディ

en: 2394819
ja: コトヌー

en: 2396518
ja: ポールジャンティ

en: 2398269
ja: モアンダ

en: 2399697
ja: リーブルヴィル

en: 2399888
ja: ランバレネ

en: 2400555
ja: フランスヴィル

en: 2406407
ja: マケニ

en: 2407790
ja: ケネマ

en: 2409306
ja: フリータウン

en: 2410048
ja: ボー

en: 2410763
ja: サントメ

en: 241131
ja: ヴィクトリア

en: 2411989
ja: セレクンダ

en: 2413515
ja: ファラフェニ

en: 2413753
ja: ブリカマ

en: 2413876
ja: バンジュール

en: 2416969
ja: ンゼレコレ

en: 2419992
ja: カンカン

en: 2422465
ja: コナクリ

en: 2427123
ja: ンジャメナ

en: 2427455
ja: ムンドゥ

en: 2437798
ja: ザンデール

en: 2438678
ja: ティラベリ

en: 2439376
ja: タウア

en: 2440485
ja: ニアメ

en: 2441291
ja: マラディ

en: 2445704
ja: ディファ

en: 2448085
ja: アガデス

en: 2449067
ja: トンブクトゥ

en: 2451185
ja: シカソ

en: 2451478
ja: セグー

en: 2453348
ja: モプティ

en: 2454530
ja: クリコロ

en: 2455518
ja: カイ

en: 2457163
ja: ガオ

en: 245785
ja: アベシェ

en: 2460596
ja: バマコ

en: 2461874
ja: スマラ

en: 2463679
ja: ケルキラ

en: 2464470
ja: チュニス

en: 2464648
ja: トズール

en: 2464701
ja: タタウイヌ

en: 2464915
ja: スース

en: 2467454
ja: スファックス

en: 2467815
ja: ラデス

en: 2468353
ja: ガフサ

en: 2468369
ja: ガベス

en: 2470173
ja: ザルジス

en: 2470656
ja: ラ・グレット

en: 2472706
ja: ビゼルト

en: 2473449
ja: ケルアン

en: 2473457
ja: カスリーヌ

en: 2473493
ja: モナスティル

en: 2473572
ja: マーディア

en: 2473744
ja: ハンマメット

en: 2475475
ja: トゥーグラ

en: 2475687
ja: トレムセン

en: 2476028
ja: ティパサ

en: 2476301
ja: ティンドゥフ

en: 2478216
ja: タマンラセット

en: 2481700
ja: セティフ

en: 2482572
ja: サイダ

en: 2485801
ja: ワルグラ

en: 2485926
ja: オラン

en: 248946
ja: イルビド

en: 2490098
ja: マスカラ

en: 2492913
ja: ジジェル

en: 2496049
ja: ガルダイア

en: 2498611
ja: シュレフ

en: 250090
ja: ザルカ

en: 2501152
ja: コンスタンティーヌ

en: 2503769
ja: ブリダ

en: 2503826
ja: ビスクラ

en: 250441
ja: アンマン

en: 2505530
ja: ベシャール

en: 2505572
ja: バトナ

en: 250582
ja: マフラク

en: 2506999
ja: アンナバ

en: 2507480
ja: アルジェ

en: 250774
ja: アカバ

en: 2509377
ja: サフラ

en: 2509491
ja: ビリャロブレド

en: 2509553
ja: ビジャヌエバ・デ・ラ・セレーナ

en: 2509769
ja: ベレス=マラガ

en: 2509954
ja: バレンシア

en: 2510116
ja: ウベダ

en: 2510253
ja: トレビエハ

en: 2510392
ja: トメジョーソ

en: 2510409
ja: トレド

en: 2510599
ja: タリファ

en: 2510693
ja: タラベラ・デ・ラ・レイナ

en: 2510911
ja: セビリャ

en: 2511174
ja: サンタ・クルス・デ・テネリフェ

en: 2511306
ja: サンルーカル・デ・バラメーダ

en: 2511388
ja: サン・フェルナンド

en: 2511716
ja: ロケタス・デ・マル

en: 2511930
ja: レケナ

en: 2512177
ja: プエルトリャノ

en: 2512862
ja: パテルナ

en: 2512989
ja: パルマ・デ・マリョルカ

en: 2513052
ja: オスナ

en: 2513076
ja: オリウエラ

en: 2513416
ja: ムルシア

en: 2513477
ja: モトリル

en: 2513759
ja: モリナ・デ・セグラ

en: 2513882
ja: ミハス

en: 2513917
ja: メリダ

en: 2513947
ja: メリリャ

en: 2514169
ja: マルベーリャ

en: 2514256
ja: マラガ

en: 2514891
ja: ロルカ

en: 2515270
ja: ラス・パルマス・デ・グラン・カナリア

en: 2515812
ja: ラ・リネア・デ・ラ・コンセプション

en: 2516326
ja: ヘレス・デ・ラ・フロンテーラ

en: 2516395
ja: ハエン

en: 2516431
ja: イスラ・クリスティナ

en: 2516548
ja: ウェルバ

en: 2516925
ja: グアディクス

en: 2517117
ja: グラナダ

en: 2517816
ja: エステポナ

en: 2518207
ja: エル・プエルト・デ・サンタ・マリア

en: 2518494
ja: エル・エヒド

en: 2518559
ja: エルチェ

en: 2518820
ja: ドン・ベニート

en: 2519233
ja: コリア・デル・リオ

en: 2519240
ja: コルドバ

en: 2519402
ja: シウダー・レアル

en: 2519752
ja: カステリョン・デ・ラ・プラナ

en: 2520058
ja: カルタヘナ

en: 2520283
ja: カンデラリア

en: 2520493
ja: カルビア

en: 2520600
ja: カディス

en: 2520611
ja: カセレス

en: 2521088
ja: ベニドルム

en: 2521420
ja: バダホス

en: 2521665
ja: アルコス・デ・ラ・フロンテーラ

en: 2521738
ja: アンドゥハル

en: 2521847
ja: アルムニェーカル

en: 2521886
ja: アルメリア

en: 2521978
ja: アリカンテ

en: 2522013
ja: アルヘシラス

en: 2522098
ja: アルコイ

en: 2522160
ja: アルカラ・ラ・レアル

en: 2522258
ja: アルバセテ

en: 2522333
ja: アギラス

en: 2522713
ja: ヴィットーリア

en: 2522776
ja: ヴィボ・ヴァレンツィア

en: 2522876
ja: トラーパニ

en: 2523083
ja: シラクサ

en: 2523113
ja: シデルノ

en: 2523192
ja: シクリ

en: 2523630
ja: レッジョ・ディ・カラブリア

en: 2523650
ja: ラグーザ

en: 2523693
ja: ポッツァッロ

en: 2523866
ja: パテルノー

en: 2523902
ja: パルミ

en: 2523920
ja: パレルモ

en: 2523964
ja: オリスターノ

en: 2523998
ja: ノート

en: 2524085
ja: モンレアーレ

en: 2524119
ja: モーディカ

en: 2524155
ja: ミラッツォ

en: 2524170
ja: メッシーナ

en: 2524245
ja: マルサーラ

en: 2524410
ja: レンティーニ

en: 2524533
ja: イグレージアス

en: 2524653
ja: ジェーラ

en: 2524734
ja: フロリーディア

en: 2524819
ja: エンナ

en: 2524881
ja: クロトーネ

en: 2524907
ja: コゼンツァ

en: 2524955
ja: コーミゾ

en: 2525059
ja: カタンツァーロ

en: 2525068
ja: カターニア

en: 2525083
ja: カステルヴェトラーノ

en: 2525362
ja: カルボーニア

en: 2525448
ja: カルタニッセッタ

en: 2525450
ja: カルタジローネ

en: 2525473
ja: カリャリ

en: 2525498
ja: ブロンテ

en: 2525643
ja: アーヴォラ

en: 2525646
ja: アウグスタ

en: 2525764
ja: アグリジェント

en: 2528910
ja: テトゥアン

en: 2530241
ja: タンタン

en: 2537881
ja: サフィ

en: 2538475
ja: ラバト

en: 2540483
ja: ウジダ

en: 2542715
ja: メクネス

en: 2542997
ja: マラケシュ

en: 254352
ja: レティムノ

en: 2543549
ja: アライシュ

en: 2544571
ja: ケニトラ

en: 2548526
ja: ゲルミン

en: 2548885
ja: フェズ

en: 2549263
ja: エッサウィラ

en: 2550078
ja: アル・ジャディーダ

en: 255274
ja: ピレウス

en: 2553604
ja: カサブランカ

en: 255683
ja: パトラ

en: 2557055
ja: アシラー

en: 2561668
ja: アガディール

en: 2562305
ja: バレッタ

en: 256866
ja: ミティリーニ

en: 258463
ja: リヴァディア

en: 259289
ja: コリントス

en: 2610319
ja: ヴィボー

en: 2610613
ja: ヴァイレ

en: 2611396
ja: トースハウン

en: 2613102
ja: セナボー

en: 2614030
ja: シルケボー

en: 2614481
ja: ロスキレ

en: 2615006
ja: ラナース

en: 2615876
ja: オーデンセ

en: 2615961
ja: ニュークビン・ファルスター

en: 2616038
ja: ネストヴェズ

en: 261745
ja: イラクリオン

en: 2618415
ja: キューゲ

en: 2618425
ja: コペンハーゲン

en: 2618528
ja: コリング

en: 2619771
ja: ホーセンス

en: 2620425
ja: ヘアニング

en: 2620473
ja: ヘルシンゲル

en: 2621927
ja: フレゼリクスハウン

en: 2621951
ja: フレゼリシア

en: 2622447
ja: エスビャウ

en: 2624652
ja: オーフス

en: 2624886
ja: オールボー

en: 2625070
ja: オーベンロー

en: 2633274
ja: アークレイリ

en: 2633352
ja: ヨーク

en: 2633485
ja: レクサム

en: 2633521
ja: ワージング

en: 2633563
ja: ウスター

en: 2633691
ja: ウォルヴァーハンプトン

en: 2633709
ja: ウォキング

en: 2633842
ja: ウィンザー

en: 2633858
ja: ウィンチェスター

en: 2633948
ja: ウィガン

en: 2634202
ja: ウェイマス

en: 2634308
ja: ウェストン=スーパー=メア

en: 2634403
ja: ウェスト・ハム

en: 2634491
ja: ウェスト・ブロムウィッチ

en: 2634549
ja: ウェンブリー

en: 2634552
ja: ウェリン・ガーデン・シティ

en: 2634677
ja: ワトフォード

en: 2634725
ja: ウォリック

en: 2634853
ja: ウォルソール

en: 2634910
ja: ウェイクフィールド

en: 2635412
ja: トゥルーロ

en: 2635607
ja: トッテリッジ

en: 2635608
ja: トッテナム

en: 2635650
ja: トーキー

en: 2636177
ja: トーントン

en: 2636389
ja: スウィンドン

en: 2636432
ja: スウォンジ

en: 2636486
ja: サットン・コールドフィールド

en: 2636531
ja: サンダーランド

en: 2636713
ja: ストラトフォード=アポン=エイヴォン

en: 2636714
ja: ストラトフォード

en: 2636841
ja: ストーク・オン・トレント

en: 2636876
ja: ストックトン=オン=ティーズ

en: 2636882
ja: ストックポート

en: 2636910
ja: スターリング

en: 2636940
ja: スティーブニッジ

en: 2636948
ja: ステップニー

en: 2637142
ja: スタッフォード

en: 2637329
ja: サウス・シールズ

en: 2637343
ja: サウスポート

en: 2637487
ja: サウサンプトン

en: 2637546
ja: ソリフル

en: 2638077
ja: シェフィールド

en: 2638187
ja: セブノークス

en: 2638324
ja: スカンソープ

en: 2638419
ja: スカーブラ

en: 2638664
ja: ソールズベリー

en: 2638671
ja: サルフォード

en: 2638864
ja: セント・アンドルーズ

en: 2638867
ja: セント・オールバンズ

en: 2638978
ja: ラグビー

en: 2639093
ja: ロザラム

en: 2639268
ja: ロチェスター

en: 2639272
ja: ロッチデール

en: 2639323
ja: リポン

en: 2639557
ja: レディッチ

en: 2639660
ja: ラムズゲート

en: 2639912
ja: プレストン

en: 2639996
ja: ポーツマス

en: 2640101
ja: プール

en: 2640194
ja: プリマス

en: 2640354
ja: ピーターバラ

en: 2640358
ja: パース

en: 2640377
ja: ペンザンス

en: 2640677
ja: ペイズリー

en: 2640681
ja: ペイントン

en: 2640729
ja: オックスフォード

en: 2640967
ja: オマー

en: 2641022
ja: オールダム

en: 2641157
ja: ヌニートン

en: 2641170
ja: ノッティンガム

en: 2641181
ja: ノリッチ

en: 2641430
ja: ノーザンプトン

en: 2641581
ja: ニューリー

en: 2641589
ja: ニューキー

en: 2641598
ja: ニューポート

en: 2641599
ja: ニューポート

en: 2641616
ja: ニューマーケット

en: 2641673
ja: ニューカッスル・アポン・タイン

en: 2641689
ja: ニューベリー

en: 2642135
ja: マザーウェル

en: 2642465
ja: ミルトン・キーンズ

en: 2642607
ja: ミドルズブラ

en: 2642705
ja: マーサー・ティドビル

en: 2643044
ja: マーゲイト

en: 2643097
ja: マンスフィールド

en: 2643123
ja: マンチェスター

en: 2643179
ja: メードストン

en: 2643186
ja: メイデンヘッド

en: 2643339
ja: ルートン

en: 2643567
ja: ラフバラー

en: 264371
ja: アテネ

en: 2643736
ja: ロンドンデリー

en: 2643743
ja: ロンドン

en: 2644210
ja: リヴァプール

en: 2644411
ja: リスバーン

en: 2644487
ja: リンカン

en: 2644531
ja: リッチフィールド

en: 2644559
ja: ルイス

en: 2644668
ja: レスター

en: 2644688
ja: リーズ

en: 2644737
ja: ロイヤル・レミントン・スパ

en: 2644849
ja: ラーン

en: 2644972
ja: ランカスター

en: 2645605
ja: キルマーノック

en: 2645753
ja: ケタリング

en: 2645826
ja: ケンダル

en: 2646003
ja: イズリントン

en: 2646004
ja: アイズルワース

en: 2646032
ja: アーバイン

en: 2646057
ja: イプスウィッチ

en: 2646088
ja: インヴァネス

en: 2646393
ja: ハンティンドン

en: 2646458
ja: ハダースフィールド

en: 2646504
ja: ホヴ

en: 2646517
ja: ハウンズロー

en: 2646914
ja: ハイ・ウィカム

en: 2646976
ja: ハイベリー

en: 2647044
ja: ハートフォード

en: 2647074
ja: ヘレフォード

en: 2647138
ja: ヘメル・ヘムステッド

en: 2647356
ja: ヘイスティングス

en: 2647400
ja: ハートルプール

en: 2647428
ja: ハロゲイト

en: 2647461
ja: ハーロウ

en: 2647570
ja: ハミルトン

en: 2647632
ja: ハリファクス

en: 2647793
ja: ギルフォード

en: 2647878
ja: グリムズビー

en: 2647948
ja: グリーノック

en: 2647984
ja: グレート・ヤーマス

en: 2648208
ja: グランサム

en: 2648273
ja: ゴスフォース

en: 2648404
ja: グロスター

en: 2648579
ja: グラスゴー

en: 2648657
ja: ジリンガム

en: 2648773
ja: ゲーツヘッド

en: 2648997
ja: フラム

en: 2649715
ja: ファルマス

en: 2649723
ja: フォルカーク

en: 2649808
ja: エクセター

en: 2649957
ja: エプソム

en: 2650023
ja: イーリー

en: 2650122
ja: エルギン

en: 2650225
ja: エディンバラ

en: 2650405
ja: イースト・キルブライド

en: 2650435
ja: イースト・グリンステッド

en: 2650497
ja: イーストボーン

en: 2650628
ja: ダラム

en: 2650657
ja: ダンスタブル

en: 2650732
ja: ダンファームリン

en: 2650752
ja: ダンディー

en: 2650798
ja: ダンフリーズ

en: 2650802
ja: ダンバートン

en: 2650839
ja: ダドリー

en: 2651048
ja: ドーバー

en: 2651101
ja: ドーチェスター

en: 2651123
ja: ドンカスター

en: 2651347
ja: ダービー

en: 2651513
ja: ダーリントン

en: 2651621
ja: ダゲナム

en: 2651715
ja: カンバーノールド

en: 2651817
ja: クロイドン

en: 2652002
ja: クルー

en: 2652221
ja: コヴェントリー

en: 2652381
ja: コービー

en: 2652618
ja: コルチェスター

en: 2652995
ja: サイレンセスター

en: 2653075
ja: クライストチャーチ

en: 2653192
ja: チチェスター

en: 2653225
ja: チェスターフィールド

en: 2653228
ja: チェスター

en: 2653261
ja: チェルトナム

en: 2653266
ja: チェルムスフォード

en: 2653305
ja: チャタム

en: 2653755
ja: カーマーゼン

en: 2653775
ja: カーライル

en: 2653822
ja: カーディフ

en: 2653877
ja: カンタベリー

en: 2653941
ja: ケンブリッジ

en: 2654187
ja: ベリー

en: 2654264
ja: バーンリー

en: 2654675
ja: ブリストル

en: 2654710
ja: ブライトン

en: 2654755
ja: ブリジェンド

en: 2654993
ja: ブラッドフォード

en: 2655095
ja: ボーンマス

en: 2655138
ja: ボストン

en: 2655237
ja: ボルトン

en: 2655459
ja: ブラックプール

en: 2655524
ja: ブラックバーン

en: 2655603
ja: バーミンガム

en: 2655613
ja: バーケンヘッド

en: 2655984
ja: ベルファスト

en: 2656065
ja: ベックナム

en: 2656173
ja: バース

en: 2656192
ja: ベイジングストーク

en: 2656194
ja: バジルドン

en: 2656284
ja: バーンズリー

en: 2656295
ja: バーネット・ロンドン特別区

en: 2656333
ja: バーキング

en: 2656396
ja: バンガー

en: 2656397
ja: バンガー

en: 2656406
ja: バンベリー

en: 2656708
ja: エア

en: 2656719
ja: アリスバーリー

en: 2657255
ja: アントリム

en: 2657324
ja: アンドーヴァー

en: 2657540
ja: アルダーショット

en: 2657697
ja: アクトン

en: 2657780
ja: アビンドン=オン=テムズ

en: 2657782
ja: アベリストウィス

en: 2657832
ja: アバディーン

en: 2657896
ja: チューリッヒ

en: 2657941
ja: イヴェルドン・レ・バン

en: 2657970
ja: ヴィンタートゥール

en: 2658145
ja: ヴヴェイ

en: 2658154
ja: ヴェルニエ

en: 2658216
ja: ウスター

en: 2658377
ja: トゥーン

en: 2658576
ja: シオン

en: 2658606
ja: シエール

en: 2658761
ja: シャフハウゼン

en: 2659296
ja: オネ

en: 2659297
ja: オルテン

en: 2659496
ja: ヌーシャテル

en: 2659601
ja: モントルー

en: 2659613
ja: モンテー

en: 2659667
ja: メイラン

en: 2659811
ja: ルツェルン

en: 2659836
ja: ルガーノ

en: 2659994
ja: ローザンヌ

en: 2660076
ja: ラ・ショー=ド=フォン

en: 2660119
ja: ケーニッツ

en: 2660127
ja: クローテン

en: 2660365
ja: ヘリザウ

en: 266045
ja: ザーレ

en: 2660646
ja: ジュネーヴ

en: 2660718
ja: フリブール

en: 2660727
ja: フラウエンフェルト

en: 2660911
ja: エメン

en: 2661169
ja: クール

en: 2661265
ja: カルージュ

en: 2661513
ja: ビール/ビエンヌ

en: 2661552
ja: ベルン

en: 2661567
ja: ベッリンツォーナ

en: 2661604
ja: バーゼル

en: 2661646
ja: バーデン

en: 2661881
ja: アーラウ

en: 2662149
ja: イースタッド

en: 2662689
ja: ヴィスビュー

en: 2663536
ja: ベクショー

en: 2664454
ja: ヴェステロース

en: 2664996
ja: ヴァールベリ

en: 2666199
ja: ウプサラ

en: 2667303
ja: トロルヘッタン

en: 266826
ja: トリポリ

en: 267008
ja: ティルス

en: 2670781
ja: スンツヴァル

en: 2673730
ja: ストックホルム

en: 2676176
ja: セーデルテリエ

en: 268064
ja: サイダ

en: 2685750
ja: エステルスンド

en: 2686469
ja: エルンシェルツビク

en: 2686657
ja: エレブルー

en: 2688368
ja: ノーショーピング

en: 2691440
ja: メンリッケ

en: 2692969
ja: マルメ

en: 2693678
ja: ルンド

en: 2694762
ja: リンシェーピング

en: 2697720
ja: ランズクルーナ

en: 2699310
ja: クリシャンスタード

en: 2701223
ja: カトリーネホルム

en: 2701680
ja: カールスタード

en: 2701713
ja: カールスクルーナ

en: 2702261
ja: カルマル市

en: 2702979
ja: ヨンショーピング市

en: 2704136
ja: ヒュースクヴァーナ

en: 2706767
ja: ヘルシンボリ

en: 2708365
ja: ハルムスタッド

en: 2711537
ja: ヨーテボリ

en: 2712414
ja: イェヴレ

en: 2715459
ja: ファールン

en: 2715568
ja: ファルシェーピング

en: 2715573
ja: ファルケンベリ

en: 2715953
ja: エシルストゥーナ

en: 2716166
ja: エンシェーピング

en: 2720501
ja: ボロース

en: 2729907
ja: ロングイェールビーン

en: 273203
ja: ビブロス

en: 2732438
ja: ヴィラ・レアル

en: 2735943
ja: ポルト

en: 2738785
ja: グアルダ

en: 2739868
ja: エスピーニョ

en: 2740637
ja: コインブラ

en: 2742032
ja: ブラガ

en: 2742416
ja: バルセロス

en: 2743477
ja: ズヴォレ

en: 2743977
ja: ザイスト

en: 2744102
ja: ザルトボメル

en: 2744118
ja: ザーンダム

en: 2745088
ja: ヴァーヘニンゲン

en: 2745641
ja: フェンロー

en: 2745912
ja: ユトレヒト

en: 2746301
ja: ティルブルフ

en: 2747063
ja: スネーク

en: 2747373
ja: デン・ハーグ

en: 2747599
ja: スヘフェニンゲン

en: 2747891
ja: ロッテルダム

en: 2747930
ja: ローゼンダール

en: 2748000
ja: ルールモント

en: 2748413
ja: プルメレント

en: 2749234
ja: オス

en: 2750053
ja: ナイメーヘン

en: 2750065
ja: ネイケルク

en: 2750896
ja: ミデルブルフ

en: 2751283
ja: マーストリヒト

en: 2751773
ja: ライデン

en: 2751792
ja: レーワルデン

en: 2752923
ja: ケルクラーデ

en: 2753106
ja: カンペン

en: 2753638
ja: ホールン

en: 2754447
ja: ヘルモント

en: 2754692
ja: ヘームステーデ

en: 2754817
ja: ハルリンゲン

en: 2755003
ja: ハールレム

en: 2755251
ja: フローニンゲン市

en: 2755420
ja: ゴーダ

en: 2755434
ja: ホルクム

en: 2756071
ja: エンスヘーデ

en: 2756136
ja: エメン

en: 2756253
ja: アイントホーフェン

en: 2756429
ja: エーデ

en: 2756559
ja: ドロンテン

en: 2756669
ja: ドルトレヒト

en: 2756987
ja: デーフェンテル

en: 2757220
ja: デン・ヘルダー

en: 2757345
ja: デルフト市

en: 2757991
ja: カストリクム

en: 2758401
ja: ブレダ

en: 2759544
ja: バールン

en: 2759633
ja: アッセン

en: 2759661
ja: アーネム

en: 2759706
ja: アペルドールン

en: 2759794
ja: Amusuterudamu

en: 2759798
ja: アムステルフェーン

en: 2759899
ja: アルクマール

en: 2761353
ja: ウィーナー・ノイシュタット

en: 2762372
ja: フィラッハ

en: 2764359
ja: シュタイアー

en: 2766429
ja: ザンクト・ペルテン

en: 2766824
ja: ザルツブルク

en: 276781
ja: ベイルート

en: 277130
ja: バールベック

en: 2772173
ja: ルステナウ

en: 2772400
ja: リンツ

en: 2773913
ja: クロスターノイブルク

en: 2774326
ja: クラーゲンフルト

en: 2775220
ja: インスブルック

en: 2775742
ja: ホーエネムス

en: 2778067
ja: グラーツ

en: 2780741
ja: ドルンビルン

en: 2781503
ja: ブレゲンツ

en: 2782067
ja: バーデン・バイ・ウィーン

en: 2782555
ja: アムシュテッテン

en: 2783197
ja: ゾルダー・サーキット

en: 2783476
ja: ヴォリュウェ=サン=ランベール

en: 2783941
ja: ワーヴル

en: 2783979
ja: ワーテルマール=ボワフォール

en: 2783985
ja: ワーテルロー

en: 2784068
ja: ワレヘム

en: 2784821
ja: ヴェルヴィエ

en: 2785123
ja: イクル

en: 2785141
ja: トゥルンハウト

en: 2785341
ja: トゥルネー

en: 2785389
ja: トンヘレン

en: 2786545
ja: シント=トロイデン

en: 2786824
ja: セラン

en: 2787149
ja: スカールベーク

en: 2787387
ja: サン=ジョス=タン=ノード

en: 2787413
ja: サン=ジル

en: 2787889
ja: ルーセラーレ

en: 2789529
ja: アウデナールデ

en: 2789786
ja: オーステンデ

en: 2790471
ja: ナミュール

en: 2790595
ja: ムスクロン

en: 2790869
ja: モンス

en: 2791537
ja: メヘレン

en: 2791744
ja: マルシュ=アン=ファメンヌ

en: 2791961
ja: マースメヘレン

en: 2791964
ja: マーサイク

en: 2792073
ja: ルーヴァン=ラ=ヌーヴ

en: 2792397
ja: リール

en: 2792413
ja: リエージュ

en: 2792482
ja: レーヴェン

en: 2793508
ja: ラ・ルヴィエール

en: 2794055
ja: コルトレイク

en: 2794190
ja: コクルベール

en: 2794210
ja: クノック=ヘイスト

en: 2794914
ja: ジェット

en: 2795011
ja: イクセル

en: 2795100
ja: イーペル

en: 2795113
ja: ユイ

en: 2795930
ja: エルスタル

en: 2796491
ja: ハッセルト

en: 2797656
ja: ヘント

en: 2797713
ja: ジャンブルー

en: 2797779
ja: ヘール

en: 2797844
ja: ガンショアン

en: 2798139
ja: フォレスト

en: 2798297
ja: フルーリュス

en: 2798554
ja: エヴェレ

en: 2798573
ja: オイペン

en: 2798578
ja: エテルベーク

en: 2799645
ja: デンデルモンデ

en: 2800481
ja: シャルルロワ

en: 2800866
ja: ブリュッセル

en: 2800931
ja: ブルッヘ

en: 2801858
ja: ブランケンベルヘ

en: 2801922
ja: バンシュ

en: 2802247
ja: シント=アガタ=ベルシェム

en: 2802960
ja: オーデルゲム

en: 2803073
ja: アルロン

en: 2803138
ja: アントワープ

en: 2803160
ja: アンス

en: 2803201
ja: アンデルレヒト

en: 2803429
ja: アールスコート

en: 2803560
ja: ツヴィッカウ

en: 2803620
ja: ツヴァイブリュッケン

en: 2804008
ja: ツィッタウの

en: 2805385
ja: クサンテン

en: 2805615
ja: ヴュルツブルク

en: 2805753
ja: ヴッパータール

en: 2806142
ja: ヴォルムス

en: 2806654
ja: ヴォルフスブルク

en: 2807184
ja: ヴィッツェンハウゼン

en: 2807240
ja: ヴィットリヒ

en: 2807363
ja: ヴィッテン

en: 2807465
ja: ヴィスマール

en: 2808720
ja: ヴィルヘルムスハーフェン

en: 2809138
ja: ヴィースロッホ

en: 2809346
ja: ヴィースバーデン

en: 2809889
ja: ヴェッツラー

en: 2810716
ja: ヴェルトハイム

en: 2810808
ja: ヴェルニゲローデ

en: 2811292
ja: ヴェンデルシュタイン

en: 281133
ja: ガザ

en: 2811644
ja: ヴァイターシュタット

en: 281184
ja: エルサレム

en: 2812174
ja: ヴァインハイム

en: 2812482
ja: ヴァイマル

en: 2812515
ja: ヴァイルハイム・イン・オーバーバイエルン

en: 2812636
ja: ヴァイル・アム・ライン

en: 2814153
ja: ヴァールブルク

en: 2815565
ja: ヴァーダーン

en: 2816630
ja: フェルクリンゲン

en: 2817105
ja: フロートー

en: 2817324
ja: フィールンハイム

en: 2817599
ja: フェルデン

en: 2818067
ja: ユーテルゼン

en: 2818094
ja: ウスラー

en: 2820256
ja: ウルム

en: 2820860
ja: テュービンゲン

en: 2821164
ja: トリーア

en: 282239
ja: ラマッラー

en: 2823799
ja: タウヌスシュタイン

en: 2824948
ja: ズール

en: 2825297
ja: シュトゥットガルト

en: 2826082
ja: シュトラウスベルク

en: 282615
ja: ナーブルス

en: 2826287
ja: シュトラールズント

en: 2826595
ja: シュトルベルク

en: 2829777
ja: シュタットハーゲン

en: 2829804
ja: シュタットアレンドルフ

en: 2829901
ja: シュターデ

en: 2830582
ja: シュパイアー

en: 2831250
ja: ゾンネベルク

en: 2831486
ja: ゾルタウ

en: 2831580
ja: ゾーリンゲン

en: 2831708
ja: ゾースト

en: 2831852
ja: ジンツィッヒ

en: 2831872
ja: ジンスハイム

en: 2831948
ja: ジンデルフィンゲン

en: 2832495
ja: ジーゲン

en: 2832521
ja: ジークブルク

en: 2833242
ja: ゼーリゲンシュタット

en: 2833296
ja: ゼルプ

en: 2834240
ja: シュヴェツィンゲン

en: 2834282
ja: シュヴェリーン

en: 2835345
ja: シュヴァルムシュタット

en: 2835481
ja: シュヴェービッシュ・ハル

en: 2838201
ja: シュリュヒテルン

en: 2839335
ja: シファーシュタット

en: 2842150
ja: ザルツギッター

en: 2842632
ja: ザールルイ

en: 2842647
ja: ザールブリュッケン

en: 2842688
ja: ザールフェルト

en: 2842884
ja: リュッセルスハイム

en: 284315
ja: ベツレヘム

en: 2844265
ja: ロス

en: 2844588
ja: ロストック

en: 2844988
ja: ローゼンハイム

en: 2846523
ja: リンテルン

en: 2847736
ja: ロイトリンゲン

en: 2848273
ja: レムシャイト

en: 2848335
ja: レマーゲン

en: 2848762
ja: ラインハイム

en: 284899
ja: エリコ

en: 2849483
ja: レーゲンスブルク

en: 2849647
ja: レックリングハウゼン

en: 2850257
ja: ラシュタット

en: 285066
ja: ヘブロン

en: 2850887
ja: ラーデン

en: 2851465
ja: クヴェードリンブルク

en: 2852458
ja: ポツダム

en: 2853292
ja: プラウエン

en: 2853574
ja: ピルマゼンス

en: 2853924
ja: プフングシュタット

en: 2853969
ja: プフォルツハイム

en: 2854655
ja: ペータースハーゲン

en: 2854923
ja: ペンツベルク

en: 2855328
ja: パッサウ

en: 2855745
ja: パーダーボルン

en: 2855794
ja: オイテン

en: 2855917
ja: オットヴァイラー

en: 2856883
ja: オスナブリュック

en: 2856930
ja: オシャースレーベン

en: 2857129
ja: オラニエンブルク

en: 2857458
ja: オルデンブルク

en: 2857565
ja: エーリンゲン

en: 2857798
ja: オッフェンブルク

en: 285787
ja: クウェート市

en: 2857900
ja: エルリングハウゼン

en: 2857904
ja: オーア=エアケンシュヴィック

en: 2858763
ja: オーベルツハウゼン

en: 2859380
ja: オーバー=ラムシュタット

en: 2860410
ja: オーバーハウゼン

en: 2861650
ja: ニュルンベルク

en: 2861814
ja: ノルトハイム

en: 2861914
ja: ネルトリンゲン

en: 2861982
ja: ノルトハウゼン

en: 286245
ja: スール

en: 2862620
ja: ニーンブルク/ヴェーザー

en: 286282
ja: ソハール

en: 2863712
ja: ニッデラウ

en: 2863840
ja: ノイヴィート

en: 2863941
ja: ノイウルム

en: 2864053
ja: ノイシュタット・バイ・コーブルク

en: 2864118
ja: ノイス

en: 2864435
ja: ノインキルヒェン

en: 2864475
ja: ノイミュンスター

en: 2866070
ja: ノイブルク・アン・デア・ドナウ

en: 2866135
ja: ノイブランデンブルク

en: 2866758
ja: ネッカーズルム

en: 2866906
ja: ナウムブルク

en: 2867543
ja: ミュンスター

en: 2867613
ja: ハン・ミュンデン

en: 2867714
ja: ミュンヘン

en: 2867985
ja: ミュールハイム・アム・マイン

en: 2869120
ja: モースバッハ

en: 2869894
ja: メンヒェングラートバッハ

en: 2871039
ja: ミンデン

en: 2871284
ja: ミヒェルシュタット

en: 2871675
ja: メルツィヒ

en: 2871992
ja: メミンゲン

en: 2872155
ja: マイセン

en: 2872225
ja: マイニンゲン

en: 2872649
ja: マイエン

en: 287286
ja: マスカット

en: 2873289
ja: マルクトレドヴィッツ

en: 2873291
ja: マルクトオーバードルフ

en: 2873759
ja: マールブルク

en: 2873891
ja: マンハイム

en: 2874225
ja: マインツ

en: 2874230
ja: マインタール

en: 2874545
ja: マクデブルク

en: 2875107
ja: リューネン

en: 2875115
ja: リューネブルク

en: 2875376
ja: ルートヴィッヒスハーフェン

en: 2875392
ja: ルートヴィヒスブルク

en: 2875601
ja: リューベック

en: 2875626
ja: リュベッケ

en: 287614
ja: ハサブ

en: 2876187
ja: レーネ

en: 2877088
ja: リンゲン

en: 2877550
ja: リンダウ

en: 2878074
ja: リヒテンフェルス

en: 2878234
ja: レバークーゼン

en: 2878673
ja: レーオポルツヘーエ

en: 2878943
ja: レムゴー

en: 2879139
ja: ライプツィヒ

en: 2879241
ja: ライメン

en: 2879697
ja: レーア

en: 2881279
ja: ランゲン

en: 2881485
ja: ランツフート

en: 2881509
ja: ランツベルク・アム・レヒ

en: 2881695
ja: ラムパートハイム

en: 2881889
ja: ラーンシュタイン

en: 2881956
ja: ラーゲ

en: 2882087
ja: ラッツェン

en: 2882439
ja: キュンツェルザウ

en: 2882588
ja: クルムバッハ

en: 2883784
ja: クローナハ

en: 2884509
ja: クレフェルト

en: 2885237
ja: ケーテン

en: 2885536
ja: コルバッハ

en: 2885672
ja: コンツ

en: 2885679
ja: コンスタンツ

en: 2886242
ja: ケルン

en: 2886946
ja: コブレンツ

en: 2887835
ja: クレーフェ

en: 2890425
ja: キルヒレンゲルン

en: 2890504
ja: キルヒハイン

en: 2891122
ja: キール

en: 2891951
ja: ケール

en: 2892080
ja: カウフボイレン

en: 2892518
ja: カッセル

en: 2892794
ja: カールスルーエ

en: 2892980
ja: カルベン

en: 2893438
ja: カーメン

en: 2894003
ja: カイザースラウテルン

en: 2895044
ja: イェーナ

en: 2895669
ja: イーザーローン

en: 2895992
ja: インゴルシュタット

en: 2896020
ja: インゲルハイム・アム・ライン

en: 2896514
ja: イルメナウ

en: 2896753
ja: イダー=オーバーシュタイン

en: 2898304
ja: ホイエルスヴェルダ

en: 2899601
ja: ホルツミンデン

en: 290030
ja: ドーハ

en: 2902533
ja: ホーフハイム・アム・タウヌス

en: 2902559
ja: ホーフガイスマー

en: 2902768
ja: ホーフ

en: 2902852
ja: ホッケンハイム

en: 2903175
ja: ホーホハイム・アム・マイン

en: 290340
ja: マナーマ

en: 2904789
ja: ヒルデスハイム

en: 2904886
ja: ヒデンハウゼン

en: 2904992
ja: ホイゼンシュタム

en: 2905290
ja: ヘッシシュ・オルデンドルフ

en: 2905457
ja: ヘルツォーゲンアウラハ

en: 2905891
ja: ヘルネ

en: 2906121
ja: ヘルフォルト

en: 2906676
ja: ヘルムシュテット

en: 2907669
ja: ハイルブロン

en: 2907911
ja: ハイデルベルク

en: 2908032
ja: ハイデ

en: 2909313
ja: ハースロッホ

en: 2910831
ja: ハノーファー

en: 2911007
ja: ハーナウ

en: 2911240
ja: ハム

en: 2911271
ja: ハーメルン

en: 2911298
ja: ハンブルク

en: 2911520
ja: ハレ

en: 2911522
ja: ハレ

en: 2912621
ja: ハーゲン

en: 2913555
ja: ギュンツブルク

en: 2914929
ja: グロース=ウムシュタット

en: 2915196
ja: グロースオストハイム

en: 2915613
ja: グロース=ゲーラウ

en: 2917540
ja: グレーヴェンブローホ

en: 2917788
ja: グライフスヴァルト

en: 2918632
ja: ゲッティンゲン

en: 2918752
ja: ゴータ

en: 2918840
ja: ゴスラー

en: 2918987
ja: ゲルリッツ

en: 2919054
ja: ゲッピンゲン

en: 2920512
ja: ギーセン

en: 2921034
ja: ゲルマースハイム

en: 2921232
ja: ゲーラ

en: 2921466
ja: ゲルゼンキルヒェン

en: 2921473
ja: ゲルンハウゼン

en: 292223
ja: ドバイ

en: 2922530
ja: ガルミッシュ=パルテンキルヒェン

en: 2922582
ja: ガーヒンク・バイ・ミュンヘン

en: 2923507
ja: フュッセン

en: 2923544
ja: フュルト

en: 2923822
ja: フルダ

en: 2924585
ja: フリードリヒスハーフェン

en: 2924802
ja: フリートベルク

en: 2924803
ja: フリートベルク

en: 2925034
ja: フライジング

en: 2925177
ja: フライブルク

en: 2925192
ja: フライベルク

en: 2925533
ja: フランクフルト・アム・マイン

en: 2925535
ja: フランクフルト

en: 2925629
ja: フランケンベルク

en: 2925910
ja: フォルヒハイム

en: 2926271
ja: フレンスブルク

en: 292672
ja: シャールジャ

en: 292878
ja: フジャイラ

en: 2928810
ja: エッセン

en: 2928874
ja: エスペルカンプ

en: 2928963
ja: エシュヴァイラー

en: 2928967
ja: エシュヴェーゲ

en: 292913
ja: アル・アイン

en: 2929134
ja: エシュボルン

en: 2929567
ja: エアランゲン

en: 2929670
ja: エアフルト

en: 292968
ja: アブダビ

en: 2929831
ja: エッピンゲン

en: 2930182
ja: エンガー

en: 2930596
ja: エムデン

en: 293100
ja: ツファット

en: 2931574
ja: アイゼナハ

en: 2931804
ja: アインベック

en: 293222
ja: ヤブネ

en: 293322
ja: ティベリア

en: 2933882
ja: エーベルスヴァルデ

en: 293397
ja: テルアビブ

en: 2934020
ja: エーバーバッハ

en: 2934246
ja: デュッセルドルフ

en: 2934691
ja: デュースブルク

en: 2934728
ja: ドゥーダーシュタット

en: 2935022
ja: ドレスデン

en: 2935220
ja: ドライアイヒ

en: 2935517
ja: ドルトムント

en: 2936253
ja: ドナウヴェルト

en: 2936267
ja: ドナウエッシンゲン

en: 2937040
ja: ディーツェンバッハ

en: 2937591
ja: ディーブルク

en: 293768
ja: ラムラ

en: 293788
ja: ラマト・ガン

en: 2937936
ja: デトモルト

en: 2937959
ja: デッサウ

en: 2938323
ja: デルメンホルスト

en: 2938376
ja: デーリッチュ

en: 2938913
ja: ダルムシュタット

en: 293962
ja: オル・イェフダ

en: 2939623
ja: ダッハウ

en: 2939658
ja: クックスハーフェン

en: 2939797
ja: クライルスハイム

en: 2939811
ja: コトブス

en: 2939951
ja: コーブルク

en: 2940132
ja: ケムニッツ

en: 2940213
ja: ツェレ

en: 2940383
ja: カルフ

en: 2940451
ja: ブクステフーデ

en: 2940512
ja: ブッツバッハ

en: 294071
ja: ネタニヤ

en: 2940938
ja: ビュルシュタット

en: 294098
ja: ナザレ

en: 294117
ja: ナハリヤ

en: 2941694
ja: ビュンデ

en: 2942073
ja: ビューディンゲン

en: 2942159
ja: ビュッケブルク

en: 2942634
ja: ブーヒェン

en: 2943560
ja: ブルッフザール

en: 2943573
ja: ブルーフケーベル

en: 294421
ja: ロード

en: 2944354
ja: ブレーマーフェルデ

en: 2944368
ja: ブレーマーハーフェン

en: 2944388
ja: ブレーメン

en: 2945024
ja: ブラウンシュヴァイク

en: 2945358
ja: ブランデンブルク・アン・デア・ハーフェル

en: 2945591
ja: ブラッケンハイム

en: 2945756
ja: ボトロップ

en: 2946366
ja: ボッパルト

en: 2946447
ja: ボン

en: 2947416
ja: ボーフム

en: 2947444
ja: ベーブリンゲン

en: 294801
ja: ハイファ

en: 2948164
ja: ビターフェルト

en: 2948825
ja: ビンゲン・アム・ライン

en: 2949012
ja: ビーティッヒハイム=ビッシンゲン

en: 2949186
ja: ビーレフェルト

en: 2949475
ja: ベーヴェルンゲン

en: 2950159
ja: ベルリン

en: 2950978
ja: ベンスハイム

en: 2951111
ja: ベンドルフ

en: 2951679
ja: ベッキンゲン

en: 2951825
ja: バイロイト

en: 2951881
ja: バウツェン

en: 2951923
ja: バウナタール

en: 295277
ja: エイラート

en: 2952984
ja: バンベルク

en: 295328
ja: ディモナ

en: 2953317
ja: バート・ヴィルドゥンゲン

en: 2953321
ja: バート・フィルベル

en: 2953339
ja: バート・ゾーデン・アム・タウヌス

en: 2953358
ja: バート・ザルツウフレン

en: 2953374
ja: バート・ラッペナウ

en: 2953379
ja: バート・ピルモント

en: 2953386
ja: バート・エーンハウゼン

en: 2953391
ja: バート・ノイェンアール=アールヴァイラー

en: 2953400
ja: バート・ミュンダー・アム・ダイスター

en: 2953402
ja: バート・メルゲントハイム

en: 2953416
ja: バート・クロイツナハ

en: 2953504
ja: バーデン=バーデン

en: 2953522
ja: バート・デュルクハイム

en: 2953525
ja: バート・ドリーブルク

en: 2953770
ja: バーベンハウゼン

en: 2954172
ja: アウクスブルク

en: 2954695
ja: アウエ

en: 2955272
ja: アシャッフェンブルク

en: 295530
ja: ベエルシェバ

en: 2955421
ja: バート・アーロルゼン

en: 295548
ja: バト・ヤム

en: 2955936
ja: アンスバッハ

en: 2956093
ja: アンガーミュンデ

en: 2956206
ja: アンダーナッハ

en: 295629
ja: アシュドッド

en: 295721
ja: アッコ

en: 2957773
ja: アルテンブルク

en: 2958128
ja: アルスフェルト

en: 2958141
ja: アルスドルフ

en: 2958975
ja: アイヒャッハ

en: 2959223
ja: アーレン

en: 2959681
ja: アヒム

en: 2959927
ja: アーレン

en: 2960316
ja: ルクセンブルク

en: 2960596
ja: エシュ=シュル=アルゼット

en: 2960992
ja: ウォーターフォード

en: 2961123
ja: トラリー

en: 2961423
ja: スライゴ

en: 2962308
ja: ナヴァン

en: 2962943
ja: リムリック

en: 2963398
ja: キルケニー

en: 2964180
ja: ゴールウェイ

en: 2964405
ja: エニス

en: 2964506
ja: ダン・レアリー

en: 2964540
ja: ダンドーク

en: 2964574
ja: ダブリン

en: 2964661
ja: ドロヘダ

en: 2965140
ja: コーク

en: 296562
ja: ヨズガト

en: 2965715
ja: カリガライン

en: 2966022
ja: ブレイ

en: 2967421
ja: ワットルロー

en: 2967758
ja: ヴォワロン

en: 2967849
ja: ヴィトリー=シュル=セーヌ

en: 2967879
ja: ヴィトレ

en: 2967917
ja: ヴィリー=シャティヨン

en: 2967934
ja: ヴィロフレー

en: 2968054
ja: ヴァンセンヌ

en: 2968142
ja: ヴィリエ=シュル=マルヌ

en: 2968176
ja: ヴィリエ=ル=ベル

en: 2968254
ja: ヴィルールバンヌ

en: 2968515
ja: ヴィルヌーヴ=シュル=ロット

en: 2968529
ja: ヴィルヌーヴ=サン=ジョルジュ

en: 2968546
ja: ヴィルヌーヴ=ル=ロワ

en: 2968555
ja: ヴィルヌーヴ=ラ=ガレンヌ

en: 2968653
ja: ヴィルモンブル

en: 2968705
ja: ヴィルジュイフ

en: 2968748
ja: ヴィルフランシュ=シュル=ソーヌ

en: 2969109
ja: ヴィニュー=シュル=セーヌ

en: 2969257
ja: ヴィエルゾン

en: 2969392
ja: ヴィシー

en: 2969562
ja: ヴズール

en: 2969612
ja: ヴェルトゥ

en: 2969679
ja: ヴェルサイユ

en: 2969958
ja: ヴェルダン

en: 2970072
ja: ヴェニシュー

en: 2970110
ja: ヴァンドーム

en: 2970148
ja: ヴァンス

en: 2970203
ja: ヴェリジー=ヴィラクブレー

en: 2970456
ja: ヴォー=アン=ヴラン

en: 2970761
ja: ヴァンヴ

en: 2970777
ja: ヴァンヌ

en: 2970797
ja: ヴァンドゥーヴル=レ=ナンシー

en: 2970962
ja: ヴァロリス

en: 2971041
ja: ヴァランシエンヌ

en: 2971053
ja: ヴァランス

en: 2971482
ja: チュール

en: 2971549
ja: トロワ

en: 2971874
ja: トランブレ=アン=フランス

en: 2972049
ja: トラップ

en: 2972191
ja: トゥール

en: 2972237
ja: トゥルヌフイユ

en: 2972284
ja: トゥールコワン

en: 2972315
ja: トゥールーズ

en: 2972328
ja: トゥーロン

en: 2972350
ja: トゥール

en: 2972742
ja: トノン=レ=バン

en: 2972811
ja: ティオンヴィル

en: 2972893
ja: ティエ

en: 2973258
ja: タヴェルニー

en: 2973385
ja: タルブ

en: 2973495
ja: タランス

en: 2973675
ja: シュレンヌ

en: 2973745
ja: シュシー=アン=ブリ

en: 2973783
ja: ストラスブール

en: 2973841
ja: スタン

en: 2974153
ja: ソットヴィル=レ=ルーアン

en: 2974389
ja: ソワソン

en: 2974427
ja: シス=フール=レ=プラージュ

en: 2974678
ja: セーヴル

en: 2974681
ja: スヴラン

en: 2974733
ja: セット

en: 2975233
ja: セレスタ

en: 2975349
ja: スダン

en: 2975446
ja: シルティカイム

en: 2975525
ja: サヴィニー=シュル=オルジュ

en: 2975536
ja: サヴィニー=ル=タンプル

en: 2975758
ja: ソミュール

en: 2975921
ja: サルトルーヴィル

en: 2975964
ja: サルグミーヌ

en: 2976043
ja: サルセル

en: 2976179
ja: サノワ

en: 2976341
ja: サロン=ド=プロヴァンス

en: 2976984
ja: サン=セバスティアン=シュル=ロワール

en: 2977800
ja: サン=トゥアン=ロモヌ

en: 2977921
ja: サン=ナゼール

en: 2977952
ja: サン=ミシェル=シュル=オルジュ

en: 2978072
ja: サン=メダール=アン=ジャル

en: 2978100
ja: サン=マクシマン=ラ=サント=ボーム

en: 2978179
ja: サン=モール=デ=フォッセ

en: 2978317
ja: サン=マルタン=デール

en: 2978621
ja: サン=マンデ

en: 2978640
ja: サン・マロ

en: 2978758
ja: サン=ロー

en: 2978891
ja: サン=ローラン=デュ=ヴァール

en: 2979590
ja: サン=テルブラン

en: 2979783
ja: サン=ジェルマン=アン=レー

en: 2980236
ja: サン=テティエンヌ=デュ=ルヴレ

en: 2980291
ja: サン=テチエンヌ

en: 2980586
ja: サント=フォワ=レ=リヨン

en: 2980816
ja: サン=ディジエ

en: 2980827
ja: サン=ディエ=デ=ヴォージュ

en: 2980916
ja: サン=ドニ

en: 2981041
ja: サン=クルー

en: 298117
ja: ヴァン

en: 2981206
ja: サン=シャモン

en: 2981280
ja: サン=ブリユー

en: 2982235
ja: リュエイユ=マルメゾン

en: 2982343
ja: ロワイヤン

en: 2982652
ja: ルーアン

en: 2982681
ja: ルーベ

en: 2982757
ja: ロニー=スー=ボワ

en: 2982967
ja: ロモランタン=ラントネー

en: 298299
ja: ウシャク

en: 2983011
ja: ロマン=シュル=イゼール

en: 2983026
ja: ロマンヴィル

en: 2983074
ja: ロワシー=アン=ブリー

en: 2983154
ja: ロデズ

en: 2983276
ja: ロシュフォール

en: 2983362
ja: ロアンヌ

en: 2983440
ja: リ=ゾランジス

en: 2983489
ja: リオン

en: 2983536
ja: リリュー=ラ=パプ

en: 2983770
ja: ルゼ

en: 2983990
ja: レンヌ

en: 2984114
ja: ランス

en: 2984513
ja: ランブイエ

en: 2984701
ja: カンペール

en: 2985034
ja: ピュトー

en: 2986140
ja: ポントワーズ

en: 2986160
ja: ポンティヴィ

en: 2986302
ja: ポンタルリエ

en: 2986306
ja: ポンタ=ムッソン

en: 2986495
ja: ポワチエ

en: 2986501
ja: ポワシー

en: 2987271
ja: ピエールフィット=シュル=セーヌ

en: 2987805
ja: ペサック

en: 2987914
ja: ペルピニャン

en: 2987967
ja: ペリグー

en: 2988358
ja: ポー

en: 298846
ja: トゥンジェリ

en: 2988507
ja: パリ

en: 2988621
ja: パンタン

en: 2988670
ja: パミエ

en: 2988758
ja: パレゾー

en: 2988867
ja: オゾワール=ラ=フェリエール

en: 2988888
ja: オヨナ

en: 2988998
ja: ウラン

en: 2989170
ja: オルヴォー

en: 2989204
ja: オルセー

en: 2989297
ja: オルリー

en: 2989317
ja: オルレアン

en: 2989460
ja: オランジュ

en: 2989877
ja: ノワイヨン

en: 2990187
ja: ノワジー=ル=セック

en: 2990189
ja: ノワジー=ル=グラン

en: 2990265
ja: ノジャン=シュル=マルヌ

en: 2990355
ja: ニオール

en: 2990363
ja: ニーム

en: 2990440
ja: ニース

en: 2990474
ja: ヌヴェール

en: 2990611
ja: ヌイイ=シュル=セーヌ

en: 2990612
ja: ヌイイ=シュル=マルヌ

en: 2990616
ja: ヌイイ=プレザンス

en: 2990919
ja: ナルボンヌ

en: 2990969
ja: ナント

en: 2990970
ja: ナンテール

en: 2990999
ja: ナンシー

en: 2991153
ja: ミュレ

en: 2991214
ja: ミュルーズ

en: 2991481
ja: ムーラン

en: 2991551
ja: ムージャン

en: 2991719
ja: モルサン=シュル=オルジュ

en: 2991772
ja: モルレー

en: 2992003
ja: モン=サンテニャン

en: 2992017
ja: モンルージュ

en: 2992166
ja: モンペリエ

en: 2992292
ja: モンリュソン

en: 2992402
ja: モンティニー=レ=メス

en: 2992415
ja: モンティニー=ル=ブルトンヌー

en: 2992536
ja: モンジュロン

en: 2992616
ja: モンフェルメイユ

en: 2992703
ja: モンテリマール

en: 2992771
ja: モン=ド=マルサン

en: 2992938
ja: モンベリアル

en: 2993002
ja: モントーバン

en: 2993024
ja: モンタルジ

en: 2993760
ja: ミラマ

en: 2993875
ja: ミヨー

en: 2994048
ja: メイジュー

en: 2994144
ja: ムードン

en: 2994160
ja: メス

en: 2994651
ja: ムラン

en: 2994798
ja: モー

en: 2995150
ja: モブージュ

en: 2995387
ja: マルティーグ

en: 2995469
ja: マルセイユ

en: 2995642
ja: マルマンド

en: 2995652
ja: マルリー=ル=ロワ

en: 2995750
ja: マリニャーヌ

en: 2995908
ja: マルク=アン=バルール

en: 2996146
ja: マント=ラ=ヴィル

en: 2996148
ja: マント=ラ=ジョリー

en: 2996180
ja: マノスク

en: 2996255
ja: マンドリュー=ラ=ナプール

en: 2996564
ja: メゾン=ラフィット

en: 2996568
ja: メゾン=アルフォール

en: 2996882
ja: マコン

en: 2996944
ja: リヨン

en: 2997110
ja: リュネヴィル

en: 2997116
ja: リュネル

en: 2997395
ja: ルルド

en: 2997556
ja: ロルモン

en: 2997577
ja: ロリアン

en: 2997626
ja: ロン=ル=ソーニエ

en: 2997712
ja: ロンジュモー

en: 2998056
ja: リヴリー=ガルガン

en: 2998150
ja: リジュー

en: 299817
ja: タルスス

en: 2998224
ja: ランゴルサイム

en: 2998286
ja: リモージュ

en: 2998324
ja: リール

en: 2998431
ja: リエヴァン

en: 2998517
ja: リブルヌ

en: 2998854
ja: ル・ヴェジネ

en: 2998975
ja: ルヴァロワ=ペレ

en: 2999683
ja: レ・サーブル=ドロンヌ

en: 3000047
ja: レ・ペンヌ=ミラボー

en: 3000060
ja: レ・パヴィヨン=スー=ボワ

en: 3000192
ja: レ・ミュロー

en: 3000491
ja: レ・リラ

en: 3002465
ja: ル・ピュイ=アン=ヴレ

en: 3002650
ja: ル・プレシ=ロバンソン

en: 3002880
ja: ル・プティ=ケヴィイー

en: 3002965
ja: ル・ペルー=シュル=マルヌ

en: 3002984
ja: ル・ペック

en: 3003093
ja: ランス

en: 3003481
ja: ル・メ=シュル=セーヌ

en: 3003603
ja: ル・マン

en: 300371
ja: ソマ

en: 3003737
ja: ル・クレムラン=ビセートル

en: 3003796
ja: ル・アーヴル

en: 3003952
ja: ル・グラン=ケヴィイー

en: 3004427
ja: ル・クルーゾ

en: 3004630
ja: ル・シェネ

en: 3004871
ja: ル・カネ

en: 3005066
ja: ル・ブスカ

en: 3005269
ja: ル・ブラン=メニル

en: 3005825
ja: ラ・ヴァレット=デュ=ヴァール

en: 300619
ja: スィヴァス

en: 3006283
ja: ラ・テスト=ド=ビュック

en: 3006414
ja: ラ・セーヌ=シュル=メール

en: 3006767
ja: ラ・ロッシュ=シュル=ヨン

en: 3006787
ja: ラ・ロシェル

en: 3007477
ja: ラン

en: 3007609
ja: ランニオン

en: 3007794
ja: ラネステール

en: 3007874
ja: ランデルノー

en: 300808
ja: シリフケ

en: 3008218
ja: ランブルサール

en: 300822
ja: スィイルト

en: 3009071
ja: ラニー=シュル=マルヌ

en: 3009169
ja: ラ・ガレンヌ=コロンブ

en: 3009443
ja: ラ・フレーシュ

en: 3009824
ja: ラ・クールヌーヴ

en: 3010025
ja: ラ・シオタ

en: 3010237
ja: ラ・シャペル=シュル=エルドル

en: 3010529
ja: ラ・セル=サン=クルー

en: 3012313
ja: ジョアンヴィル=ル=ポン

en: 301256
ja: セルチュク

en: 3012621
ja: イヴリー=シュル=セーヌ

en: 3012647
ja: イストル

en: 3012649
ja: イシー=レ=ムリノー

en: 3012664
ja: イソワール

en: 3012829
ja: イルザック

en: 3012834
ja: イルキルシュ=グラフェンスタデン

en: 3012937
ja: イエール

en: 3013097
ja: ウイユ

en: 3013403
ja: エルヴィル=サン=クレール

en: 3013477
ja: エルブレ

en: 3013525
ja: エナン=ボーモン

en: 3013619
ja: アーズブルック

en: 3014078
ja: アグノー

en: 3014143
ja: ギュイヤンクール

en: 3014383
ja: ゲレ

en: 3014392
ja: ゲランド

en: 3014728
ja: グルノーブル

en: 3014856
ja: グラース

en: 3015160
ja: グランド=シント

en: 3015419
ja: グラディニャン

en: 3015689
ja: ゴネス

en: 3016078
ja: ジフ=シュル=イヴェット

en: 3016097
ja: ジアン

en: 3016321
ja: ジュヌヴィリエ

en: 3016621
ja: ガルジュ=レ=ゴネス

en: 3016667
ja: ガルダンヌ

en: 3016675
ja: ギャルシュ

en: 3016702
ja: ギャップ

en: 3016830
ja: ガニー

en: 3016956
ja: フロンティニャン

en: 3017253
ja: フレジュス

en: 3017609
ja: フージェール

en: 3017651
ja: フォス=シュル=メール

en: 3017805
ja: フォルバック

en: 3017910
ja: フォントネー=スー=ボワ

en: 3017921
ja: フォントネー=ル=コント

en: 3017924
ja: フォントネー=オー=ローズ

en: 3018074
ja: フォンテヌブロー

en: 3018280
ja: フルーリー=レゾブレ

en: 3018794
ja: フェカン

en: 3019256
ja: エヴリー

en: 3019265
ja: エヴルー

en: 3019459
ja: エタンプ

en: 3019897
ja: エルモン

en: 3020020
ja: エピネー=シュル=セーヌ

en: 3020035
ja: エピナル

en: 3020062
ja: エペルネー

en: 3020310
ja: エランクール

en: 3020495
ja: エシロル

en: 3020601
ja: オーボンヌ

en: 3020686
ja: ダンケルク

en: 3020810
ja: ドルー

en: 3020832
ja: ドラヴェイユ

en: 3020839
ja: ドランシー

en: 3020850
ja: ドラギニャン

en: 3020996
ja: ドゥアルヌネ

en: 3021000
ja: ドゥエー

en: 3021372
ja: ディジョン

en: 3021382
ja: ディーニュ=レ=バン

en: 3021411
ja: ディエップ

en: 3021516
ja: ドゥイユ=ラ=バール

en: 3021605
ja: ドゥナン

en: 3021662
ja: デシーヌ=シャルピュー

en: 3022530
ja: クレテイユ

en: 3022610
ja: クレイユ

en: 3023141
ja: クールブヴォア

en: 3023324
ja: クエロン

en: 3023356
ja: クドケルク=ブランシュ

en: 3023645
ja: コルメイユ=ザン=パリジ

en: 3023763
ja: コルベイユ=エソンヌ

en: 3023924
ja: コンフラン=サントノリーヌ

en: 3024035
ja: コンカルノー

en: 3024066
ja: コンピエーニュ

en: 3024107
ja: コン=ラ=ヴィル

en: 3024195
ja: ポントー=コンボー

en: 3024223
ja: コロミエ

en: 3024266
ja: コロンブ

en: 3024297
ja: コルマール

en: 3024596
ja: クリシー=ス=ボワ

en: 3024635
ja: クレルモン=フェラン

en: 3024783
ja: クラマール

en: 3025053
ja: ショレ

en: 3025055
ja: ショワジー=ル=ロワ

en: 3025466
ja: シェルブール=オクトヴィル

en: 3025715
ja: シャヴィル

en: 3025892
ja: ショーモン

en: 3026033
ja: シャトゥー

en: 3026108
ja: シャトネ=マラブリー

en: 3026141
ja: シャテルロー

en: 3026194
ja: シャトー=ティエリ

en: 3026204
ja: シャトールー

en: 3026285
ja: シャトーダン

en: 3026467
ja: シャルトル

en: 3026613
ja: シャルルヴィル=メジエール

en: 3026637
ja: シャラントン=ル=ポン

en: 3027014
ja: シャン=シュル=マルヌ

en: 3027105
ja: シャンピニー=シュル=マルヌ

en: 3027422
ja: シャンベリ

en: 3027453
ja: シャマリエール

en: 3027484
ja: シャロン=シュル=ソーヌ

en: 3027487
ja: シャロン=アン=シャンパーニュ

en: 3027883
ja: セルジー

en: 3027950
ja: スノン

en: 3028134
ja: カヴァイヨン

en: 3028263
ja: カストル

en: 3028542
ja: カルパントラ

en: 3028641
ja: カルカソンヌ

en: 3028808
ja: カンヌ

en: 3029030
ja: カンブレー

en: 3029096
ja: カリュイール=エ=キュイール

en: 3029162
ja: カレー

en: 3029213
ja: カオール

en: 3029227
ja: カーニュ=シュル=メール

en: 3029241
ja: カーン

en: 3029276
ja: カシャン

en: 3029748
ja: ブリュノワ

en: 3029825
ja: ブリュエ=ラ=ビュイシエール

en: 3029931
ja: ブロン

en: 3029974
ja: ブリーヴ=ラ=ガイヤルド

en: 3030057
ja: ブリニョール

en: 3030257
ja: ブレティニー=シュル=オルジュ

en: 3030300
ja: ブレスト

en: 3030303
ja: ブレシュイール

en: 3030990
ja: ブール=ラ=レーヌ

en: 3031005
ja: ブールジュ

en: 3031009
ja: ブール=ガン=ブレス

en: 3031133
ja: ブローニュ=シュル=メール

en: 3031137
ja: ブローニュ=ビヤンクール

en: 3031268
ja: ブゲネ

en: 3031582
ja: ボルドー

en: 3031815
ja: ボンディ

en: 303195
ja: オスマニエ

en: 3032070
ja: ボワ=コロンブ

en: 3032179
ja: ボビニー

en: 3032213
ja: ブロワ

en: 3032469
ja: ブラニャック

en: 3032797
ja: ビアリッツ

en: 3032824
ja: ブゾン

en: 3032833
ja: ベジエ

en: 3033002
ja: ベテューヌ

en: 3033123
ja: ブザンソン

en: 3033791
ja: ベルフォール

en: 3033881
ja: ベグル

en: 3034006
ja: ボーヴェ

en: 3034126
ja: ボーヌ

en: 3034475
ja: バイヨンヌ

en: 3034483
ja: バイユー

en: 3034640
ja: バスティア

en: 3034911
ja: バル=ル=デュック

en: 3035204
ja: バルマ

en: 3035396
ja: バニョール=シュル=セーズ

en: 3035403
ja: バニョレ

en: 3035681
ja: アヴィニョン

en: 3035843
ja: オセール

en: 3035883
ja: オータン

en: 3036016
ja: オーリヤック

en: 3036145
ja: オルネー=スー=ボワ

en: 3036240
ja: オダンクール

en: 3036281
ja: オーシュ

en: 3036386
ja: オーベルヴィリエ

en: 3036433
ja: オーバーニュ

en: 3036460
ja: アティス=モンス

en: 3036572
ja: アニエール=シュル=セーヌ

en: 3036784
ja: アラス

en: 3036903
ja: アルマンティエール

en: 3036938
ja: アルル

en: 3037044
ja: アルジャントゥイユ

en: 3037051
ja: アルジャンタン

en: 3037157
ja: アルクイユ

en: 3037456
ja: アンティーブ

en: 3037538
ja: アヌマッス

en: 3037543
ja: アヌシー

en: 3037598
ja: アングレーム

en: 3037612
ja: アングレット

en: 3037656
ja: アンジェ

en: 3037854
ja: アミアン

en: 3038213
ja: アルフォールヴィル

en: 3038224
ja: アレス

en: 3038230
ja: アランソン

en: 3038261
ja: アルビ

en: 3038266
ja: アルベールヴィル

en: 303827
ja: ニーデ

en: 303831
ja: ネヴシェヒル

en: 3038334
ja: アジャクシオ

en: 3038350
ja: エクス=レ=バン

en: 3038354
ja: エクス=アン=プロヴァンス

en: 3038634
ja: アジャン

en: 3038638
ja: アグド

en: 3038789
ja: アブヴィル

en: 3040051
ja: エスカルデス=エンゴルダニ教区

en: 304081
ja: ムシュ

en: 3041563
ja: アンドラ・ラ・ヴェリャ

en: 3041732
ja: マリエハムン

en: 3042030
ja: ファドゥーツ

en: 3042237
ja: ダグラス

en: 3042287
ja: セント・ピーター・ポート

en: 3042638
ja: ザラエゲルセグ

en: 3042929
ja: ヴェスプレーム

en: 3043293
ja: ヴァーチ

en: 3044082
ja: タタバーニャ

en: 3044083
ja: タタ

en: 3044310
ja: ソンバトヘイ

en: 3044681
ja: センテンドレ

en: 3044760
ja: セクサールド

en: 3044774
ja: セーケシュフェヘールヴァール

en: 3045190
ja: ショプロン

en: 3045332
ja: シオーフォク

en: 3045643
ja: シャルゴータルヤーン

en: 3046526
ja: ペーチ

en: 3047679
ja: ナジカニジャ

en: 304782
ja: マルマリス

en: 3047896
ja: モションマジャローヴァール

en: 3047967
ja: モハーチ

en: 304797
ja: マルディン

en: 304922
ja: マラティヤ

en: 3049519
ja: コマーロム

en: 3050434
ja: ケチケメート

en: 3050616
ja: カポシュヴァール

en: 3050719
ja: カロチャ

en: 3052009
ja: ジェール

en: 3052236
ja: ゲデレー

en: 305268
ja: キュタヒヤ

en: 3053163
ja: エステルゴム

en: 3053281
ja: エールド

en: 3053438
ja: ドゥナウーイヴァーロシュ

en: 305359
ja: クシャダス

en: 3054543
ja: ツェグレード

en: 3054643
ja: ブダペスト

en: 3055685
ja: バヤ

en: 3056357
ja: アイカ

en: 3056508
ja: ジリナ

en: 3057124
ja: トルナヴァ

en: 3057789
ja: ルジョムベロク

en: 3058000
ja: プリエヴィドザ

en: 3058202
ja: ピエシュチャニ

en: 3058210
ja: ペジノク

en: 3058531
ja: ニトラ

en: 3058780
ja: マルチン

en: 3059436
ja: コマールノ

en: 3060308
ja: ドゥナイスカー・ストレダ

en: 3060972
ja: ブラチスラヴァ

en: 3061186
ja: バンスカー・ビストリツァ

en: 3061344
ja: ズノイモ

en: 3061822
ja: ジャテツ

en: 3063739
ja: ウヘルスケー・フラジシチェ

en: 3064104
ja: トシェビーチ

en: 3064288
ja: テプリツェ

en: 3064379
ja: ターボル

en: 3064673
ja: シュムペルク

en: 306571
ja: コンヤ

en: 3067421
ja: プロスチェヨフ

en: 3067580
ja: プルジェロフ

en: 3067696
ja: プラハ

en: 3068160
ja: プルゼニ

en: 3068293
ja: ピーセク

en: 3068582
ja: パルドゥビツェ

en: 3068799
ja: オストラヴァ

en: 3068927
ja: オパヴァ

en: 3069011
ja: オロモウツ

en: 3071677
ja: リトムニェジツェ

en: 3071961
ja: リベレツ

en: 3072463
ja: クトナー・ホラ

en: 3073371
ja: コリーン

en: 3073699
ja: クラドノ

en: 3073803
ja: カルロヴィ・ヴァリ

en: 3074204
ja: イチーン

en: 3074893
ja: フラニツェ・ナ・モラヴィェ

en: 3074967
ja: フラデツ・クラーロヴェー

en: 307515
ja: クルシェヒル

en: 3075921
ja: ハヴィジョフ

en: 3076127
ja: フリーデク=ミーステク

en: 307654
ja: クルッカレ

en: 3077244
ja: ジェチーン

en: 3077685
ja: ホムトフ

en: 3077835
ja: ヘプ

en: 3077882
ja: チェスキー・チェシーン

en: 3078610
ja: ブルノ

en: 307864
ja: キリス

en: 3078773
ja: ブジェツラフ

en: 3079508
ja: ベネショフ

en: 3079855
ja: ジヴィエツ

en: 3080004
ja: ジョルィ

en: 3080165
ja: ジェロナ・グラ

en: 3080231
ja: ズゴジェレツ

en: 3080251
ja: ズギェシ

en: 3080866
ja: ザコパネ

en: 3080944
ja: ジャガン

en: 3080985
ja: ザブジェ

en: 3081368
ja: ヴロツワフ

en: 3081741
ja: ヴウォツワヴェク

en: 3082197
ja: ヴィエルニ

en: 3082473
ja: ヴェイヘロヴォ

en: 3082707
ja: ヴァウブジフ

en: 3082722
ja: ヴァドヴィツェ

en: 3082756
ja: ウストカ

en: 3082914
ja: ティヒ

en: 3083111
ja: トシェビニャ

en: 3083271
ja: トルン

en: 3083440
ja: タルノフスキェ・グルィ

en: 3083829
ja: シュチェチン

en: 3083878
ja: シャモトゥウィ

en: 3083955
ja: シフィノウイシチェ

en: 3083988
ja: シフィエントフウォヴィツェ

en: 3084241
ja: スレフフ

en: 308464
ja: カイセリ

en: 3084826
ja: スタロガルド・グダニスキ

en: 3084840
ja: スタルガルト

en: 3085151
ja: ソポト

en: 3085450
ja: スウプスク

en: 3086024
ja: シェミャノヴィツェ・シロンスキェ

en: 3086586
ja: リブニク

en: 3086800
ja: ルダ・シロンスカ

en: 3087497
ja: ラドムスコ

en: 3087584
ja: ラチブシュ

en: 3088171
ja: ポズナン

en: 3088825
ja: プウォツク

en: 3088972
ja: ピョートルクフ・トルィブナルスキ

en: 3089033
ja: ピワ

en: 3089125
ja: ピェカルィ・シロンスキェ

en: 3089658
ja: オシフィエンチム

en: 3089779
ja: オストルダ

en: 3090048
ja: オポーレ

en: 3090436
ja: ニサ

en: 3091217
ja: ムィシュクフ

en: 3091232
ja: ムィスウォヴィツェ

en: 3091831
ja: ミコウフ

en: 3092906
ja: ルブリニェツ

en: 3092931
ja: ルビン

en: 3093066
ja: ウォヴィチ

en: 3093133
ja: ウッチ

en: 3093524
ja: レシュノ

en: 3093692
ja: レグニツァ

en: 3093708
ja: レンジニ

en: 3093726
ja: ウェンチツァ

en: 3093739
ja: レンボルク

en: 3094802
ja: クラクフ

en: 3095049
ja: コシャリン

en: 3095057
ja: コストシン・ナド・オドロン

en: 309527
ja: カラマン

en: 3095797
ja: コウォ

en: 3095971
ja: クヌルフ

en: 309647
ja: アール

en: 3096472
ja: カトヴィツェ

en: 3096880
ja: カリシュ

en: 3097333
ja: ヤヴォジュノ

en: 3097872
ja: イノヴロツワフ

en: 3097902
ja: イワヴァ

en: 3098218
ja: グルジョンツ

en: 3098722
ja: ゴジュフ・ヴィエルコポルスキ

en: 3098966
ja: ゴレニュフ

en: 3099112
ja: グニェズノ

en: 3099213
ja: グウォグフ

en: 3099230
ja: グリヴィツェ

en: 3099424
ja: グディニャ

en: 3099434
ja: グダニスク

en: 3099759
ja: エルブロンク

en: 3100796
ja: ドンブロヴァ・グルニチャ

en: 3100946
ja: チェンストホヴァ

en: 3101321
ja: チェシン

en: 3101547
ja: フシャヌフ

en: 3101619
ja: ホジュフ

en: 3101672
ja: ホイニツェ

en: 3101680
ja: ホジェシュ

en: 3101795
ja: ヘウムノ

en: 3101950
ja: ビトム

en: 3102014
ja: ブィドゴシュチュ

en: 3102459
ja: ブジェク

en: 3102987
ja: ブンツラウ

en: 3103034
ja: ボグシュフ=ゴルツェ

en: 3103365
ja: ビェルニ

en: 3103402
ja: ビェルスコ=ビャワ

en: 3103709
ja: ベウハトゥフ

en: 3104324
ja: サラゴサ

en: 3104342
ja: サモラ

en: 3104499
ja: ビトリア

en: 3105976
ja: ビーゴ

en: 3106672
ja: バリャドリッド

en: 3107677
ja: トゥルトーザ

en: 3107775
ja: トレラベーガ

en: 3107784
ja: トレホン・デ・アルドス

en: 3108126
ja: テルエル

en: 3108286
ja: テッラーサ

en: 3108288
ja: タラゴナ

en: 310859
ja: カフラマンマラシュ

en: 3108681
ja: ソリア

en: 3109256
ja: セゴビア

en: 3109642
ja: サンティアゴ・デ・コンポステーラ

en: 3109718
ja: サンタンデール

en: 3110040
ja: サン・セバスティアン・デ・ロス・レイエス

en: 3110044
ja: サン・セバスティアン

en: 311046
ja: イズミル

en: 311073
ja: ウスパルタ

en: 3110921
ja: サント・アドリアー・ダ・バゾス

en: 3110986
ja: サロウ

en: 3111108
ja: サラマンカ

en: 3113082
ja: ポルトゥガレテ

en: 3113209
ja: ポンテベドラ

en: 3113236
ja: ポンフェラーダ

en: 3113331
ja: プラセンシア

en: 3114472
ja: パンプローナ

en: 3114531
ja: パレンシア

en: 3114711
ja: オビエド

en: 3114965
ja: オウレンセ

en: 3115177
ja: オレイロス

en: 3115463
ja: ニグラン

en: 3116025
ja: モストレス

en: 3116478
ja: モンフォルテ・デ・レモス

en: 311665
ja: ウードゥル

en: 3116653
ja: モアーニャ

en: 3116689
ja: ミランダ・デ・エブロ

en: 3117010
ja: メディナ・デル・カンポ

en: 3117164
ja: マタロー

en: 3117735
ja: マドリード

en: 3117814
ja: ルーゴ

en: 3118150
ja: ログローニョ

en: 3118514
ja: レリダ

en: 3118532
ja: レオン

en: 3118554
ja: レイオア

en: 3118594
ja: レガネス

en: 3119841
ja: ア・コルーニャ

en: 3120514
ja: ウエスカ

en: 3121070
ja: グアダラハラ

en: 3121424
ja: ヒホン

en: 3121437
ja: ヘタフェ

en: 3121456
ja: ジローナ

en: 3121960
ja: フエンラブラダ

en: 3123104
ja: エランディオ

en: 3123329
ja: アル・プラ・ダ・リョブレガート

en: 3123504
ja: エル・エスコリアル

en: 3124041
ja: クジェレード

en: 3124132
ja: クエンカ

en: 3124408
ja: コスラーダ

en: 3124964
ja: シウダー・リネアル

en: 3126888
ja: カンブリス

en: 3127047
ja: カラタユー

en: 3127065
ja: カラオラ

en: 3127461
ja: ブルゴス

en: 3128026
ja: ビルバオ

en: 3128174
ja: ベルメオ

en: 3128760
ja: バルセロナ

en: 3128795
ja: バルバストロ

en: 3129028
ja: バダロナ

en: 3129135
ja: アビレス

en: 3129136
ja: アビラ

en: 3129857
ja: アランフエス

en: 3129877
ja: アランダ・デ・ドゥエロ

en: 3130564
ja: アルコルコン

en: 3130583
ja: アルコベンダス

en: 3130606
ja: アルカニス

en: 3130616
ja: アルカラ・デ・エナーレス

en: 3133880
ja: トロンヘイム

en: 3133895
ja: トロムソ

en: 3134331
ja: トンスベルグ

en: 3137115
ja: スタヴァンゲル

en: 3139075
ja: シーエン

en: 3140084
ja: サルプスボルグ

en: 3143244
ja: オスロ

en: 3145580
ja: モルデ

en: 3145614
ja: モー・イ・ラーナ

en: 3147474
ja: リレハンメル

en: 3148129
ja: ラルヴィク

en: 314830
ja: ガズィアンテプ

en: 314967
ja: フェトヒイェ

en: 315202
ja: エスキシェヒル

en: 3153623
ja: ハウゲスン

en: 315368
ja: エルズルム

en: 315373
ja: エルズィンジャン

en: 3154084
ja: ハーマル

en: 3156529
ja: フレドリクスタ

en: 315808
ja: エラズー

en: 3159016
ja: ドランメン

en: 3160881
ja: ボードー

en: 3161732
ja: ベルゲン

en: 3162657
ja: アスケー

en: 3162955
ja: アーレンダール

en: 3163392
ja: オーレスン

en: 3163995
ja: ヴォゲーラ

en: 3164028
ja: ヴィットリオ・ヴェネト

en: 3164039
ja: ヴィテルボ

en: 3164080
ja: ヴィモドローネ

en: 3164083
ja: ヴィメルカーテ

en: 3164153
ja: ヴィッラリッカ

en: 3164241
ja: ヴィッラフランカ・ディ・ヴェローナ

en: 3164376
ja: ヴィジェーヴァノ

en: 3164419
ja: ヴィチェンツァ

en: 3164433
ja: ヴィアレッジョ

en: 3164527
ja: ヴェローナ

en: 3164565
ja: ヴェルチェッリ

en: 3164582
ja: ヴェンティミーリア

en: 3164603
ja: ヴェネツィア

en: 3164617
ja: ヴェナリーア・レアーレ

en: 3164630
ja: ヴェッレトリ

en: 3164699
ja: ヴァレーゼ

en: 3165185
ja: トリエステ

en: 3165198
ja: トレッツァーノ・スル・ナヴィーリオ

en: 3165201
ja: トレヴィーゾ

en: 3165207
ja: トレヴィーリオ

en: 3165243
ja: トレント

en: 3165322
ja: トラーニ

en: 316541
ja: ディヤルバクル

en: 3165456
ja: トッレ・デル・グレーコ

en: 3165475
ja: トッレ・アンヌンツィアータ

en: 3165524
ja: トリノ

en: 3165624
ja: ティヴォリ

en: 3165737
ja: テルツィーニョ

en: 3165762
ja: テッラチーナ

en: 3165771
ja: テルニ

en: 3165803
ja: テーラモ

en: 3165926
ja: ターラント

en: 3166236
ja: スポレート

en: 3166397
ja: ソンドリオ

en: 3166404
ja: ソンマ・ヴェズヴィアーナ

en: 3166548
ja: シエーナ

en: 3166571
ja: セッツェ

en: 3166574
ja: セーヴェゾ

en: 3166576
ja: セッティモ・トリネーゼ

en: 3166598
ja: セスト・サン・ジョヴァンニ

en: 3166711
ja: セレーニョ

en: 3166740
ja: セニガッリア

en: 3166808
ja: セグラーテ

en: 3167022
ja: サヴォーナ

en: 3167096
ja: サッサリ

en: 3167393
ja: サンタントーニオ・アバーテ

en: 3167419
ja: サンタンティモ

en: 3167509
ja: サンタナスタジーア

en: 3167561
ja: サンタ・マリーア・カープア・ヴェーテレ

en: 3167731
ja: サン・セヴェーロ

en: 3167777
ja: サンレーモ

en: 3167954
ja: サン・ミニアート

en: 3167978
ja: サン・マウロ・トリネーゼ

en: 3168070
ja: サンマリノ市

en: 3168209
ja: サン・ジュゼッペ・ヴェズヴィアーノ

en: 3168222
ja: サン・ジュリアーノ・ミラネーゼ

en: 3168231
ja: サン・ジョヴァンニ・ヴァルダルノ

en: 3168309
ja: サン・ジョルジョ・ア・クレマーノ

en: 3168414
ja: サン・ドナート・ミラネーゼ

en: 3168429
ja: サン・ドナ・ディ・ピアーヴェ

en: 3168673
ja: サレルノ

en: 3168837
ja: ロッツァーノ

en: 3168843
ja: ロヴィーゴ

en: 3168854
ja: ロヴェレート

en: 3169070
ja: ローマ

en: 3169181
ja: ロッカ・ディ・パーパ

en: 3169231
ja: リーヴォリ

en: 3169361
ja: リミニ

en: 3169412
ja: リエーティ

en: 3169447
ja: ロー

en: 3169561
ja: ラヴェンナ

en: 3169602
ja: ラパッロ

en: 3169724
ja: クアリアーノ

en: 3169921
ja: プラート

en: 3169984
ja: ポッツオーリ

en: 3170027
ja: ポテンツァ

en: 3170086
ja: ポルトグルアーロ

en: 3170116
ja: ポルティチ

en: 3170147
ja: ポルデノーネ

en: 3170341
ja: ポミリアーノ・ダルコ

en: 3170342
ja: ポメーツィア

en: 3170457
ja: ポッジョマリーノ

en: 3170504
ja: ポッジボンシ

en: 3170621
ja: ピストイア

en: 3170647
ja: ピサ

en: 3170674
ja: ピオンビーノ

en: 3170676
ja: ピオルテッロ

en: 3170694
ja: ピネローロ

en: 3170778
ja: ピエトラサンタ

en: 3171058
ja: ピアチェンツァ

en: 317109
ja: デニズリ

en: 3171168
ja: ペスカーラ

en: 3171173
ja: ペーザロ

en: 3171180
ja: ペルージャ

en: 3171366
ja: パヴィア

en: 3171457
ja: パルマ

en: 3171484
ja: パラビアーゴ

en: 3171703
ja: パガーニ

en: 3171728
ja: パドヴァ

en: 3171737
ja: パデルノ・ドゥニャーノ

en: 3171848
ja: オージモ

en: 3171986
ja: オルバッサーノ

en: 3172154
ja: ヌオロ

en: 3172170
ja: ノーヴィ・リーグレ

en: 3172184
ja: ノヴァーテ・ミラネーゼ

en: 3172189
ja: ノヴァーラ

en: 3172191
ja: ノーヴァ・ミラネーゼ

en: 3172227
ja: ノーラ

en: 3172240
ja: ノーチ

en: 3172244
ja: ノチェーラ・インフェリオーレ

en: 3172269
ja: ニケリーノ

en: 3172287
ja: ネットゥーノ

en: 3172297
ja: ネルヴィアーノ

en: 3172379
ja: ナルド

en: 3172394
ja: ナポリ

en: 3172472
ja: ムニャーノ・ディ・ナーポリ

en: 3172479
ja: ムッジョ

en: 3172629
ja: モンツァ

en: 3172681
ja: モンティキアーリ

en: 3172768
ja: モンテロトンド

en: 3172828
ja: モンテムルロ

en: 3172996
ja: モンテカティーニ・テルメ

en: 3173131
ja: モノーポリ

en: 3173153
ja: モンファルコーネ

en: 3173162
ja: モンドヴィ

en: 3173180
ja: モンカリエーリ

en: 3173314
ja: モリアーノ・ヴェーネト

en: 3173331
ja: モデナ

en: 3173369
ja: ミラーノ

en: 3173385
ja: ミーラ

en: 3173391
ja: ミントゥルノ

en: 3173435
ja: ミラノ

en: 3173529
ja: メストレ

en: 3173577
ja: メラーノ

en: 3173582
ja: メンターナ

en: 3173599
ja: メルツォ

en: 3173614
ja: メリート・ディ・ナーポリ

en: 3173631
ja: メレニャーノ

en: 3173671
ja: メーダ

en: 3173721
ja: マテーラ

en: 3173775
ja: マッサ

en: 3173914
ja: マリーノ

en: 3173945
ja: マリリアーノ

en: 3174021
ja: マラーノ・ディ・ナーポリ

en: 3174051
ja: マントヴァ県

en: 3174092
ja: マンフレドーニア

en: 3174141
ja: マルナーテ

en: 3174295
ja: マジェンタ

en: 3174380
ja: マチェラータ

en: 3174494
ja: ルーゴ

en: 3174530
ja: ルッカ

en: 3174638
ja: ローディ

en: 3174659
ja: リヴォルノ

en: 3174679
ja: リッソーネ

en: 3174719
ja: リンビアーテ

en: 3174921
ja: レニャーノ

en: 3174945
ja: レッコ

en: 3174953
ja: レッチェ

en: 3175058
ja: ラティーナ

en: 3175081
ja: ラ・スペツィア

en: 3175121
ja: ラクイラ

en: 3175238
ja: ライナーテ

en: 3175298
ja: ラディスポリ

en: 3175384
ja: イヴレーア

en: 3175445
ja: イゼルニア

en: 3175532
ja: インペリア

en: 3175537
ja: イーモラ

en: 3175628
ja: イェージ

en: 3175755
ja: グルリアスコ

en: 3175952
ja: グラニャーノ

en: 3175986
ja: ゴリツィア

en: 3175990
ja: ゴルゴンゾーラ

en: 3176041
ja: ジュッサーノ

en: 3176059
ja: ジュリアーノ・イン・カンパーニア

en: 3176177
ja: ゲーディ

en: 3176203
ja: ジェンツァーノ・ディ・ローマ

en: 3176219
ja: ジェノヴァ

en: 3176322
ja: ガルバニャーテ・ミラネーゼ

en: 3176438
ja: ガエータ

en: 3176515
ja: フロジノーネ

en: 3176560
ja: フラッタミノーレ

en: 3176561
ja: フラッタマッジョーレ

en: 3176589
ja: フラスカーティ

en: 3176733
ja: フォルミージネ

en: 3176738
ja: フォルミア

en: 3176746
ja: フォルリ

en: 3176748
ja: フォリーオ

en: 3176843
ja: フォンディ

en: 3176854
ja: フォリーニョ

en: 3176885
ja: フォッジャ

en: 3176923
ja: フィウミチーノ

en: 3176959
ja: フィレンツェ

en: 3176970
ja: フィオラーノ・モデネーゼ

en: 3177099
ja: フェルモ

en: 3177250
ja: ファルコナーラ・マリッティマ

en: 3177300
ja: ファエンツァ

en: 3177315
ja: ファブリアーノ

en: 3177337
ja: エステ

en: 3177372
ja: エルバ

en: 3177400
ja: エンポリ

en: 3177532
ja: ドモドッソラ

en: 3177608
ja: デージオ

en: 3177610
ja: デゼンツァーノ・デル・ガルダ

en: 3177664
ja: クザーノ・ミラニーノ

en: 3177838
ja: クレモナ

en: 3177841
ja: クレーマ

en: 3178004
ja: コルシコ

en: 3178019
ja: コッレッジョ

en: 3178074
ja: コルナレード

en: 3178087
ja: コルマーノ

en: 3178197
ja: コネリアーノ

en: 3178229
ja: コモ

en: 3178388
ja: コッレーニョ

en: 3178398
ja: コッレフェッロ

en: 3178402
ja: コッレ・ディ・ヴァル・デルザ

en: 3178587
ja: チヴィタヴェッキア

en: 3178619
ja: チッタ・ディ・カステッロ

en: 3178650
ja: チリエ

en: 3178671
ja: チニゼッロ・バルサモ

en: 3178738
ja: チャンピーノ

en: 3178745
ja: キヴァッソ

en: 3178784
ja: キオッジャ

en: 3178796
ja: キエーティ

en: 3178818
ja: キエーリ

en: 3178850
ja: キアーリ

en: 3178956
ja: チェゼナーティコ

en: 3178957
ja: チェゼーナ

en: 3178972
ja: チェザーノ・マデルノ

en: 3178998
ja: チェルヴィア

en: 3178999
ja: チェルヴェーテリ

en: 3179066
ja: チェルヌスコ・スル・ナヴィーリオ

en: 3179109
ja: チェルコラ

en: 3179162
ja: チェント

en: 3179218
ja: チェーリエ・メッサピーカ

en: 3179235
ja: チェーチナ

en: 3179347
ja: カットーリカ

en: 3179415
ja: カスティリオーネ・デッレ・スティヴィエーレ

en: 3179781
ja: カッシーノ

en: 3179795
ja: カッサーノ・ダッダ

en: 3179806
ja: カゾーリア

en: 3179866
ja: カゼルタ

en: 3180172
ja: カザルヌオーヴォ・ディ・ナポーリ

en: 3180423
ja: カッラーラ

en: 3180445
ja: カルピ

en: 3180496
ja: カルマニョーラ

en: 3180541
ja: カルディート

en: 3180581
ja: カラーテ・ブリアンツァ

en: 3180601
ja: カプア

en: 3180991
ja: カンポバッソ

en: 3181018
ja: カンピ・ビゼンツィオ

en: 3181258
ja: カイヴァーノ

en: 3181471
ja: ブルシャーノ

en: 3181495
ja: ブルゲーリオ

en: 3181528
ja: ブリンディジ

en: 3181548
ja: ブレッソ

en: 3181550
ja: ブレッサノーネ

en: 3181554
ja: ブレシア

en: 3181631
ja: ブラ

en: 3181641
ja: ボヴィージオ=マシャーゴ

en: 3181683
ja: ボスコレアーレ

en: 3181913
ja: ボルツァーノ

en: 3181928
ja: ボローニャ

en: 3181931
ja: ボッラーテ

en: 3181995
ja: ビトント

en: 3182007
ja: ビシェーリエ

en: 3182043
ja: ビエッラ

en: 3182164
ja: ベルガモ

en: 3182179
ja: ベネヴェント

en: 3182210
ja: ベッルーノ

en: 3182297
ja: バッサーノ・デル・グラッパ

en: 3182340
ja: バルレッタ

en: 3182351
ja: バーリ

en: 3182361
ja: バレッジョ

en: 3182599
ja: バーコリ

en: 3182640
ja: アヴェルサ

en: 3182650
ja: アヴェッリーノ

en: 3182714
ja: アスティ

en: 3182749
ja: アスコリ・ピチェーノ

en: 3182765
ja: アルツァーノ

en: 3182851
ja: アリッチャ

en: 3182886
ja: アレーゼ

en: 3182897
ja: アルデーア

en: 3182904
ja: アルコレ

en: 3182957
ja: アプリーリア

en: 3182997
ja: アオスタ

en: 3183005
ja: アンツィオ

en: 3183072
ja: アンドリア

en: 3183089
ja: アンコーナ

en: 3183178
ja: アルタムーラ

en: 3183187
ja: アルピニャーノ

en: 3183284
ja: アルゲーロ

en: 3183299
ja: アレッサンドリア県

en: 3183356
ja: アルバーノ・ラツィアーレ

en: 3183364
ja: アルバ

en: 3183455
ja: アフラゴーラ

en: 3183472
ja: アデルフィア

en: 3183490
ja: アックイ・テルメ

en: 3183494
ja: アックアヴィーヴァ・デッレ・フォンティ

en: 3183541
ja: アチェッラ

en: 3183573
ja: アッビアテグラッソ

en: 3183587
ja: アーバノ・テルメ

en: 3183719
ja: ヴロラ

en: 3183875
ja: ティラナ

en: 3184862
ja: ルシュニャ

en: 3185672
ja: フィエル

en: 3185728
ja: ドゥラス

en: 3186084
ja: ベラト

en: 3186573
ja: ゼニツァ

en: 318675
ja: ジェイハン

en: 3186781
ja: ザプレシチ

en: 3186886
ja: ザグレブ

en: 3186952
ja: ザダル

en: 3187047
ja: ヴコヴァル

en: 318755
ja: チェシュメ

en: 3187609
ja: ヴィソコ

en: 3187719
ja: ヴィンコヴツィ

en: 3188225
ja: ヴェリカ・クラドゥシャ

en: 3188244
ja: ヴェリカ・ゴリツァ

en: 3188383
ja: ヴァラジュディン

en: 3188402
ja: ヴァリェヴォ

en: 3188434
ja: ウジツェ

en: 3188582
ja: トゥズラ

en: 3188893
ja: トレビニェ

en: 3188915
ja: トルボヴリェ

en: 3188924
ja: トラヴニク

en: 3189075
ja: ヴェレニエ

en: 3190261
ja: スプリト

en: 3190342
ja: ソンボル

en: 3190359
ja: ソリン

en: 3190586
ja: スラヴォンスキ・ブロド

en: 3190589
ja: ポジェガ

en: 3190813
ja: シサク

en: 3190941
ja: シベニク

en: 3191281
ja: サラエヴォ

en: 3191376
ja: シャバツ

en: 3191429
ja: ルマ

en: 3191648
ja: リエカ

en: 3192224
ja: プーラ

en: 3192241
ja: プトゥイ

en: 3192409
ja: プリイェドル

en: 3193044
ja: ポドゴリツァ

en: 3193161
ja: プリェヴリャ

en: 3193935
ja: オシエク

en: 3194351
ja: ノヴォ・メスト

en: 3194360
ja: ノヴィ・サド

en: 3194494
ja: ニクシッチ

en: 3194828
ja: モスタル

en: 3195506
ja: マリボル

en: 3196359
ja: リュブリャナ

en: 3197378
ja: クラーニ

en: 3197728
ja: コプリヴニツァ

en: 3197753
ja: コペル

en: 3199744
ja: グラダチャツ

en: 3200396
ja: ゴラジュデ

en: 3201047
ja: ドゥブロヴニク

en: 3201984
ja: ドボイ

en: 3202220
ja: ジャコヴォ

en: 3202641
ja: ツェティニェ

en: 3202781
ja: ツェリェ

en: 3202822
ja: ツァジン

en: 3202888
ja: チャコヴェツ

en: 3203099
ja: ブゴイノ

en: 3203106
ja: ブドヴァ

en: 3203521
ja: ブルチコ

en: 3203653
ja: ボサンスカ・クルパ

en: 320392
ja: ブルドゥル

en: 3203982
ja: ビェロヴァル

en: 3204186
ja: ビイェリナ

en: 3204222
ja: ビハチ

en: 3204509
ja: バール

en: 3204541
ja: バニャ・ルカ

en: 3207197
ja: フェルマー

en: 320995
ja: ボドルム

en: 321025
ja: ビトリス

en: 321426
ja: ペルガモン

en: 321836
ja: バトマン

en: 3219114
ja: スピネーア

en: 322165
ja: バルケスィル

en: 322830
ja: アイドゥン

en: 323777
ja: アンタルヤ

en: 323779
ja: アンティオケイア

en: 323786
ja: アンカラ

en: 324172
ja: アラシェヒル

en: 324190
ja: アランヤ

en: 324496
ja: アクサライ

en: 3247449
ja: アーヘン

en: 324944
ja: アクチャカレ

en: 325303
ja: アフィヨンカラヒサール

en: 325330
ja: アドゥヤマン

en: 325363
ja: アダナ

en: 3272460
ja: メルフェルデン=ヴァルドルフ

en: 3272941
ja: リートシュタット

en: 3274966
ja: ラウダ=ケーニヒスホーフェン

en: 330546
ja: マッサワ

en: 3313472
ja: アスローン

en: 333287
ja: ケレン

en: 3336893
ja: ロートガウ

en: 3337504
ja: ゼーハイム=ユーゲンハイム

en: 3345300
ja: カルロヴァツ

en: 3345437
ja: カムデン・タウン

en: 3345439
ja: テルフォード

en: 3346015
ja: スンベ

en: 3347019
ja: ナミベ

en: 3347353
ja: メノングエ

en: 3347762
ja: ルバンゴ

en: 3347939
ja: ロビト

en: 3348313
ja: ウアンボ

en: 335035
ja: ハラール

en: 3352136
ja: ウィントフック

en: 3352844
ja: スワコプムント

en: 3354898
ja: オカハンジャ

en: 3355672
ja: リューデリッツ

en: 3356264
ja: ケートマンスフープ

en: 3357114
ja: グルートフォンテイン

en: 3359041
ja: ウースター

en: 3359638
ja: ウォルビスベイ

en: 336014
ja: ゴンダール

en: 3361025
ja: ステレンボッシュ

en: 3363094
ja: パール

en: 3369157
ja: ケープタウン

en: 3370903
ja: ジェームズタウン

en: 3374036
ja: ブリッジタウン

en: 3374333
ja: プライア

en: 3374462
ja: ミンデロ

en: 3378644
ja: ジョージタウン

en: 3380387
ja: サン=ローラン=デュ=マロニ

en: 3381303
ja: クールー

en: 3382160
ja: カイエンヌ

en: 3383330
ja: パラマリボ

en: 3386496
ja: テレジーナ

en: 3388368
ja: サン・ルイス

en: 3389353
ja: サンタレン

en: 3390760
ja: レシフェ

en: 3392167
ja: ピークス

en: 3393536
ja: オリンダ

en: 3394682
ja: モソロー

en: 3395981
ja: マセイオ

en: 3396016
ja: マカパ

en: 3397277
ja: ジョアンペソア

en: 3399415
ja: フォルタレザ

en: 3403642
ja: カンピナグランデ

en: 3405870
ja: ベレン

en: 3407669
ja: アナニンデウア

en: 3413829
ja: レイキャヴィーク

en: 3415212
ja: コーパヴォグル

en: 3416706
ja: ハフナルフィヨルズゥル

en: 3421319
ja: ヌーク

en: 3427833
ja: タンディル

en: 3429577
ja: レシステンシア

en: 3429652
ja: キルメス

en: 3429777
ja: プエルト・イグアス

en: 3429886
ja: ポサーダス

en: 3430545
ja: モロン

en: 3430697
ja: メルロ

en: 3430863
ja: マル・デル・プラタ

en: 3432043
ja: ラプラタ

en: 343300
ja: アスマラ

en: 3433899
ja: フォルモーサ

en: 3435217
ja: コリエンテス

en: 3435261
ja: コンコルディア

en: 3435910
ja: ブエノスアイレス

en: 3437547
ja: ペドロ・フアン・カバリェロ市

en: 3437863
ja: ランバレ

en: 3438735
ja: エンカルナシオン

en: 3438819
ja: コロネル・オビエド

en: 3439101
ja: シウダー・デル・エステ

en: 3439214
ja: カピアタ

en: 3439389
ja: アスンシオン

en: 3439748
ja: トリニダ

en: 3439781
ja: トレインタ・イ・トレス

en: 3440034
ja: タクアレンボー

en: 3440714
ja: サルト

en: 3440777
ja: ロチャ

en: 3440781
ja: リベラ

en: 3441243
ja: パイサンドゥー

en: 3441575
ja: モンテビデオ

en: 3441665
ja: ミナス

en: 3441684
ja: メルセデス

en: 3441702
ja: メロ

en: 3441894
ja: マルドナド

en: 3442057
ja: ラス・ピエドラス

en: 3442727
ja: ドゥラスノ

en: 3443013
ja: コロニア・デル・サクラメント

en: 3443758
ja: アルティガス

en: 3444914
ja: ヴィトリア・ダ・コンキスタ

en: 3444924
ja: ビトリア

en: 3445026
ja: ヴィラ・ヴェーリャ

en: 3445133
ja: ヴィソーザ

en: 3445831
ja: ウベルランジア

en: 3445983
ja: オオハシ上科

en: 3446445
ja: ティモテオ

en: 3446682
ja: タウバテ

en: 3447212
ja: スザノ

en: 3447399
ja: ソロカーバ

en: 3448439
ja: サンパウロ

en: 3448622
ja: サン・レオポルド

en: 3448636
ja: サン・ジョゼ・ドス・カンポス

en: 3448639
ja: サン・ジョゼー・ド・リオ・プレト

en: 3448879
ja: サン・ジョアン・デル・レイ

en: 3449310
ja: サン・クリストヴァン

en: 3449433
ja: サントス

en: 344979
ja: アディスアベバ

en: 3449936
ja: サンタナ・ド・リヴラメント

en: 3450554
ja: サルバドール

en: 3451190
ja: リオデジャネイロ

en: 3451328
ja: リベイラン・プレト

en: 3452640
ja: ポルト・セグーロ

en: 3452925
ja: ポルト・アレグレ

en: 3454031
ja: ペトロポリス

en: 3454690
ja: パウリニア

en: 3455070
ja: パラナグア

en: 3455161
ja: パラ・デ・ミナス

en: 3455459
ja: パルマス

en: 3455671
ja: オウロ・プレット

en: 3456068
ja: ノヴォ・アンブルゴ

en: 3456160
ja: ノヴァ・イグアス

en: 3456283
ja: ニテロイ

en: 3457671
ja: マリンガ

en: 3458449
ja: ロンドリーナ

en: 3458494
ja: リンス

en: 3459505
ja: ジュイス・デ・フォーラ

en: 3459712
ja: ジョインヴィレ

en: 3459943
ja: ジェキエー

en: 3460522
ja: イツンビアラ

en: 3460535
ja: イトゥー

en: 3460728
ja: イタペティニンガ

en: 3460949
ja: イタブーナ

en: 3461144
ja: イパチンガ

en: 3461408
ja: イリェウス

en: 3461789
ja: グアルジャ

en: 3462315
ja: ゴベルナドール・バラダレス

en: 3462377
ja: ゴイアニア

en: 3463011
ja: フランカ

en: 3463030
ja: フォス・ド・イグアス

en: 3463237
ja: フロリアノーポリス

en: 3463478
ja: フェイラ・デ・サンタナ

en: 3464374
ja: ドゥケ・デ・カシアス

en: 3464975
ja: クリチバ

en: 3465038
ja: クイアバ

en: 3465342
ja: コルンバ

en: 3465476
ja: コロネル・ファブリシアーノ

en: 3465624
ja: コンタジェン

en: 3465927
ja: コロンボ

en: 3466537
ja: カシアス・ド・スル

en: 3467467
ja: カノアス

en: 3467684
ja: カンポス・ド・ジョルドン

en: 3467747
ja: カンポ・グランデ

en: 3467865
ja: カンピーナス

en: 3468031
ja: カマサリ

en: 3468376
ja: カショエイロ・ジ・イタペミリン

en: 3469058
ja: ブラジリア

en: 3469968
ja: ブルメナウ

en: 3470044
ja: ベチン

en: 3470127
ja: ベロオリゾンチ

en: 3470142
ja: ベルフォード・ロッショ

en: 3470279
ja: バウル

en: 3470353
ja: バルエリ

en: 3471335
ja: アチバイア市

en: 3471766
ja: アララクアラ

en: 3471872
ja: アラカジュ

en: 3472287
ja: アナポリス

en: 3488465
ja: スパニッシュ・タウン

en: 3489460
ja: モンテゴ・ベイ

en: 3489854
ja: キングストン

en: 3492914
ja: サンティアゴ・デ・ロス・カバリェロス

en: 3493175
ja: プエルト・プラタ

en: 3500957
ja: ラ・ロマーナ

en: 350203
ja: ロゼッタ

en: 3509382
ja: コンセプシオン・デ・ラ・ベガ

en: 3513563
ja: クラレンダイク

en: 351434
ja: ナグ・ハマディ

en: 3514670
ja: ビヤエルモサ

en: 3514783
ja: ベラクルス

en: 3515001
ja: トゥストラ・グティエレス

en: 3515302
ja: トルーカ

en: 3515715
ja: テスココ

en: 3516355
ja: タンピコ

en: 3520064
ja: サリナ・クルス

en: 3520339
ja: レイノサ

en: 3520994
ja: プエルト・エスコンディード

en: 3521081
ja: プエブラ

en: 3521108
ja: プログレソ

en: 3521342
ja: プラヤ・デル・カルメン

en: 3522210
ja: パチューカ

en: 3522507
ja: オアハカ

en: 3522551
ja: ヌエボ・ラレド

en: 3522790
ja: ナウカルパン

en: 3523349
ja: メリダ

en: 3529947
ja: クエルナバカ

en: 3530139
ja: コヨアカン

en: 3530517
ja: コアツァコアルコス

en: 3530580
ja: シウダービクトリア

en: 3530597
ja: メキシコシティ

en: 3530757
ja: サン・ペドゥロ・チョルラ

en: 3531023
ja: チェトゥマル

en: 3531673
ja: カンクン

en: 3533462
ja: アカプルコ

en: 3534915
ja: トリニダ

en: 3536729
ja: サンティアーゴ・デ・クーバ

en: 3537906
ja: サンタ・クララ

en: 353802
ja: コム・オンボ

en: 3545867
ja: ヌエバ・ヘローナ

en: 3547398
ja: マタンサス

en: 3553478
ja: ハバナ

en: 355635
ja: エドフ

en: 3556969
ja: オルギン

en: 3557689
ja: グアンタナモ

en: 3564124
ja: シエンフエーゴス

en: 3566067
ja: カマグエイ

en: 3570675
ja: フォール=ド=フランス

en: 3571824
ja: ナッソー

en: 3573197
ja: ハミルトン

en: 3573374
ja: バレー

en: 3573890
ja: ポートオブスペイン

en: 3575551
ja: バセテール

en: 3575635
ja: ロゾー

en: 3576022
ja: セントジョンズ

en: 3576812
ja: カストリーズ

en: 3577887
ja: キングスタウン

en: 3578069
ja: プリマス

en: 3578599
ja: ポワンタピートル

en: 3578959
ja: レザビーム

en: 3579732
ja: バステール

en: 3579925
ja: セントジョージズ

en: 358048
ja: ディムヤート

en: 3580661
ja: ジョージタウン

en: 3582672
ja: ベルモパン

en: 3582677
ja: ベリーズシティ

en: 3583334
ja: サンタ・アナ

en: 3583361
ja: サンサルバドル

en: 3590979
ja: ケツァルテナンゴ

en: 3595416
ja: ウェウェテナンゴ

en: 3595803
ja: エスクィントラ

en: 359792
ja: アスワン

en: 359796
ja: スエズ

en: 3598132
ja: グアテマラシティ

en: 3599699
ja: アンティグア・グアテマラ

en: 3600949
ja: テグシガルパ

en: 3601782
ja: サン・ペドロ・スーラ

en: 360502
ja: ルクソール

en: 360630
ja: カイロ

en: 3608248
ja: ラ・セイバ

en: 360995
ja: ギーザ

en: 361055
ja: イスマイリア

en: 361058
ja: アレクサンドリア

en: 361291
ja: フルガダ

en: 361546
ja: アリーシュ

en: 3616232
ja: ソモト

en: 3617723
ja: マサヤ

en: 3617763
ja: マナグア

en: 3618030
ja: レオン

en: 3619136
ja: グラナダ

en: 3619194
ja: エステリ

en: 3621849
ja: サンホセ

en: 3622228
ja: プンタレナス

en: 3622247
ja: リモン

en: 3623076
ja: リベリア

en: 3625549
ja: バレンシア

en: 3630297
ja: ペタレ

en: 3632308
ja: メリダ

en: 363243
ja: サランダ

en: 3632998
ja: マラカイ

en: 3633009
ja: マラカイボ

en: 3633622
ja: ロス・テケス

en: 3637721
ja: ラ・グアイラ

en: 363885
ja: ワーウ

en: 3639898
ja: グアティレ

en: 3640226
ja: グアナレ

en: 3643031
ja: エルアティジョ市

en: 3644768
ja: クマナ

en: 3645213
ja: コロ

en: 3645528
ja: シウダーグアヤナ

en: 3645532
ja: シウダ・ボリバル

en: 3645981
ja: チャカオ市

en: 3646738
ja: カラカス

en: 3648522
ja: バルキシメト

en: 3648559
ja: バルセロナ

en: 3649833
ja: アカリグア

en: 3650472
ja: トゥルカン

en: 365137
ja: オムドゥルマン

en: 3652462
ja: キト

en: 3654533
ja: マチャラ

en: 3655185
ja: ヌエバ・ロハ

en: 3657509
ja: グアヤキル

en: 3658666
ja: クエンカ

en: 3660689
ja: アンバート

en: 3662574
ja: リオブランコ

en: 3662762
ja: ポルト・ヴェーリョ

en: 3663517
ja: マナウス

en: 3665900
ja: ビリャビセンシオ

en: 3666304
ja: バジェドゥパル

en: 3666608
ja: トゥンハ

en: 3671916
ja: ポパヤン

en: 3674962
ja: メデジン

en: 3675443
ja: マニサレス

en: 3676623
ja: レティシア

en: 367927
ja: ルンベク

en: 3680656
ja: イバゲ

en: 3685533
ja: ククタ

en: 3687238
ja: カルタヘナ

en: 3687925
ja: サンティアゴ・デ・カリ

en: 3688465
ja: ブカラマンガ

en: 3688689
ja: ボゴタ

en: 3689147
ja: バランキージャ

en: 3689169
ja: バランカベルメハ

en: 369004
ja: ニャラ

en: 3691148
ja: トゥンベス

en: 3691175
ja: トルヒーリョ

en: 3691582
ja: タララ

en: 3693345
ja: プカルバ

en: 3693528
ja: ピウラ

en: 3696183
ja: イキトス

en: 3696378
ja: ワラス

en: 3696417
ja: ワヌコ

en: 3698304
ja: チンボテ

en: 3698350
ja: チクラーヨ

en: 3699088
ja: カハマルカ

en: 3703443
ja: パナマシティ

en: 370737
ja: マラカル

en: 3711668
ja: ダビッド

en: 3712076
ja: コロン

en: 3718420
ja: ポールドペ

en: 3718426
ja: ポルトープランス

en: 3722286
ja: レオガン

en: 3723593
ja: ジェレミー

en: 3723779
ja: ジャクメル

en: 3723841
ja: アンシュ

en: 372753
ja: カッサラ

en: 3728097
ja: レカイ

en: 3728474
ja: カパイシャン

en: 377039
ja: ポートスーダン

en: 377241
ja: ボル

en: 378231
ja: アトバラ

en: 379252
ja: ハルツーム

en: 3815324
ja: ウアマントゥラ

en: 3818742
ja: サン・アンドゥレス・チョルラ

en: 3832899
ja: ビエドマ

en: 3833367
ja: ウシュアイア

en: 3833883
ja: トレレウ

en: 3835869
ja: サンティアゴ・デル・エステロ

en: 3835994
ja: サンタローサ

en: 3836564
ja: サン・サルバドール・デ・フフイ

en: 3836873
ja: サン・ミゲル・デ・トゥクマン

en: 3837056
ja: サン・ルイス

en: 3837213
ja: サンフアン

en: 3837702
ja: サン・フェルナンド・デル・バジェ・デ・カタマルカ

en: 3838233
ja: サルタ

en: 3838583
ja: ロサリオ

en: 3838854
ja: リオ・グランデ

en: 3838859
ja: リオ・ガジェゴス

en: 3838874
ja: リオ・クアルト

en: 3839307
ja: ラウソン

en: 3841956
ja: パラナ

en: 3843123
ja: ネウケン

en: 3844421
ja: メンドーサ

en: 3848950
ja: ラ・リオハ

en: 3860259
ja: コルドバ

en: 3860443
ja: コモドーロ・リバダビア

en: 3865086
ja: バイアブランカ

en: 3868121
ja: ビニャ・デル・マール

en: 3868158
ja: ビジャリカ

en: 3868192
ja: ビジャ・アレマーナ

en: 3868626
ja: バルパライソ

en: 3868707
ja: バルディビア

en: 3869657
ja: トメ

en: 3870011
ja: テムコ

en: 3870282
ja: タルカワノ

en: 3870294
ja: タルカ

en: 3871336
ja: サンティアゴ

en: 3873775
ja: ランカグア

en: 3874096
ja: キルプエ

en: 3874787
ja: プンタ・アレーナス

en: 3874960
ja: プエルトモント

en: 3875070
ja: プコン

en: 3876664
ja: ペンコ

en: 3881276
ja: ロタ

en: 3882428
ja: ロス・アンヘレス

en: 3884373
ja: ラ・セレナ

en: 3887127
ja: イキケ

en: 3892870
ja: クリコ

en: 3893532
ja: コロネル

en: 3893629
ja: コキンボ

en: 3893656
ja: コピアポ

en: 3893726
ja: コンスティトゥシオン

en: 3893894
ja: コンセプシオン

en: 3895138
ja: チグアヤンテ

en: 3896218
ja: カストロ

en: 3897347
ja: カラマ

en: 3899361
ja: アリカ

en: 3899539
ja: アントファガスタ

en: 3899629
ja: アンゴル

en: 3901501
ja: ビリャソン

en: 3901742
ja: ビアチャ

en: 3902377
ja: トリニダ

en: 3903320
ja: タリハ

en: 3903987
ja: スクレ

en: 3904906
ja: サンタクルス

en: 3906466
ja: リベラルタ

en: 3907584
ja: ポトシ

en: 3909234
ja: オルロ

en: 3910027
ja: モンテロ

en: 3911925
ja: ラパス

en: 3919968
ja: コチャバンバ

en: 3919998
ja: コビハ

en: 3928128
ja: タクナ

en: 3931276
ja: プーノ

en: 3931470
ja: プエルト・マルドナド

en: 3936456
ja: リマ

en: 3937513
ja: フリアカ

en: 3938527
ja: イカ

en: 3939459
ja: ワンカヨ

en: 3941584
ja: クスコ

en: 3944797
ja: セロ・デ・パスコ

en: 3946083
ja: カヤオ

en: 3947019
ja: アヤクーチョ

en: 3947322
ja: アレキパ

en: 3948642
ja: アバンカイ

en: 3979770
ja: サポパン

en: 3979844
ja: サカテカス

en: 3980621
ja: バジェ・デ・ブラボ

en: 3981254
ja: トレオン

en: 3981461
ja: トラケパケ

en: 3981609
ja: ティフアナ

en: 3981885
ja: テキーラ

en: 3981941
ja: テピク

en: 3982266
ja: テカテ

en: 3985344
ja: サン・ミゲル・デ・アジェンデ

en: 3985606
ja: サン・ルイス・ポトシ

en: 3985710
ja: サンルーカス岬

en: 3988086
ja: サルティーヨ

en: 3991164
ja: ケレタロ

en: 3995402
ja: モレリア

en: 3995465
ja: モンテレイ

en: 3996069
ja: メヒカリ

en: 3996322
ja: マサトラン

en: 3997479
ja: ロスモチス

en: 3998655
ja: レオン

en: 4004898
ja: エルモシージョ

en: 4005270
ja: グアナフアト

en: 4005539
ja: グアダラハラ

en: 4006702
ja: エンセナーダ

en: 4011743
ja: ドゥランゴ

en: 4012176
ja: クリアカン

en: 4013704
ja: シウダ・オブレゴン

en: 4013708
ja: シウダー・フアレス

en: 4013723
ja: シウダーコンスティトゥシオン

en: 4014338
ja: チワワ

en: 4019233
ja: アグアスカリエンテス

en: 4032402
ja: ヌクアロファ

en: 4033936
ja: パペーテ

en: 4034821
ja: マタウトゥ

en: 4035413
ja: アピア

en: 4035715
ja: アバルア

en: 4044012
ja: ハガニア

en: 4048662
ja: パデューカ

en: 4049979
ja: バーミンハム

en: 4057835
ja: カルマン

en: 4058553
ja: ディケーター

en: 4059102
ja: ドーサン

en: 4062577
ja: フローレンス

en: 4063619
ja: ガズデン

en: 4067994
ja: フーバー

en: 4068590
ja: ハンツビル

en: 4074267
ja: マディソン

en: 4076598
ja: モービル

en: 4076784
ja: モンゴメリー

en: 4080555
ja: ノースポート

en: 4089114
ja: セルマ

en: 4094455
ja: タスカルーサ

en: 4101260
ja: ベントンビル

en: 4110486
ja: フェイエットビル

en: 4111410
ja: フォートスミス

en: 4116834
ja: ジョーンズボロ

en: 4119403
ja: リトルロック

en: 4132093
ja: スプリングデール

en: 4133367
ja: テクサーカナ

en: 4134716
ja: ヴァンビューレン

en: 4142290
ja: ドーバー

en: 4143637
ja: ミドルタウン

en: 4143861
ja: ニューアーク

en: 4145381
ja: ウィルミントン

en: 4148411
ja: ボカラトン

en: 4148708
ja: ブレイデントン

en: 4148757
ja: ブランドン

en: 4149962
ja: ケープコーラル

en: 4151316
ja: クリアウォーター

en: 415189
ja: アデン

en: 4151909
ja: コーラルスプリングス

en: 4152872
ja: デイトナビーチ

en: 4153132
ja: デルレイビーチ

en: 4155966
ja: フォートローダーデール

en: 4155995
ja: フォートマイヤーズ

en: 4156404
ja: ゲインズビル

en: 4158476
ja: ハイアリア

en: 4158928
ja: ハリウッド

en: 4160021
ja: ジャクソンビル

en: 4160610
ja: ジュピター

en: 4160812
ja: キーウェスト

en: 4160983
ja: キシミー

en: 4161438
ja: レイクランド

en: 4163971
ja: メルボルン

en: 4164138
ja: マイアミ

en: 4164143
ja: マイアミビーチ

en: 4164167
ja: マイアミガーデンズ

en: 4164601
ja: ミラマー

en: 4165565
ja: ネイプルズ

en: 4166274
ja: ノースポート

en: 4166673
ja: オカラ

en: 4167147
ja: オーランド

en: 4167499
ja: パームベイ

en: 4167694
ja: パナマシティ

en: 4168139
ja: ペンブロークパインズ

en: 4168228
ja: ペンサコーラ

en: 4169014
ja: ポンパノビーチ

en: 4172131
ja: サラソータ

en: 4174715
ja: タラハシー

en: 4174757
ja: タンパ

en: 4175437
ja: タイタスビル

en: 4177887
ja: ウェストパームビーチ

en: 4178552
ja: ウィンターヘイブン

en: 4179320
ja: オールバニ

en: 4180386
ja: アセンズ

en: 4180439
ja: アトランタ

en: 4180531
ja: オーガスタ

en: 4184845
ja: ブランズウィック

en: 418863
ja: エスファハーン

en: 4188985
ja: コロンバス

en: 4191124
ja: ディケーター

en: 4192205
ja: ダブリン

en: 4196586
ja: ゲインズビル

en: 4207400
ja: メイコン

en: 4207783
ja: マリエッタ

en: 4219762
ja: ローム

en: 4221333
ja: サンディスプリングス

en: 4221552
ja: サバンナ

en: 4228147
ja: バルドスタ

en: 4233813
ja: ベルビル

en: 4236895
ja: ディケーター

en: 4243899
ja: マリオン

en: 4250542
ja: スプリングフィールド

en: 425378
ja: ブジュンブラ

en: 4254679
ja: ブルーミントン

en: 4255466
ja: カーメル

en: 4256038
ja: コロンバス

en: 4257227
ja: エヴァンズヴィル

en: 4258285
ja: グリーンフィールド

en: 4259418
ja: インディアナポリス

en: 4263681
ja: リッチモンド

en: 4264688
ja: シェルビービル

en: 4265737
ja: テレホート

en: 4272782
ja: ヘイズ

en: 4274277
ja: ローレンス

en: 4274305
ja: レブンワース

en: 4274994
ja: マンハッタン

en: 4276614
ja: オレイサ

en: 4276873
ja: オーバーランドパーク

en: 4278890
ja: サライナ

en: 4280539
ja: トピカ

en: 4281730
ja: ウィチタ

en: 4282757
ja: アシュランド

en: 4285268
ja: ボーリンググリーン

en: 4288809
ja: コビントン

en: 4291255
ja: アーランガー

en: 4291945
ja: フローレンス

en: 4292188
ja: フランクフォート

en: 4292686
ja: ジョージタウン

en: 4294494
ja: ヘンダーソン

en: 4295251
ja: ホプキンスビル

en: 4295776
ja: インディペンデンス

en: 4297983
ja: レキシントン

en: 4299276
ja: ルイビル

en: 4299670
ja: マディソンビル

en: 4302035
ja: マレー

en: 4302529
ja: ニューポート

en: 4302561
ja: ニコラスビル

en: 4303436
ja: オーエンズボロ

en: 4305504
ja: ラドクリフ

en: 4313697
ja: ウィンチェスター

en: 4315588
ja: バトンルージュ

en: 4329753
ja: ケナー

en: 4330145
ja: ラファイエット

en: 4330236
ja: レイクチャールズ

en: 4333177
ja: メテリー

en: 4333669
ja: モンロー

en: 4335045
ja: ニューオーリンズ

en: 4336153
ja: オペルーサス

en: 4341513
ja: シュリーブポート

en: 4346913
ja: アバディーン

en: 4347242
ja: アナポリス

en: 4347778
ja: ボルチモア

en: 4348599
ja: ベセスダ

en: 4349159
ja: ブーイ

en: 4351977
ja: カレッジパーク

en: 4352053
ja: コロンビア

en: 4352681
ja: カンバーランド

en: 4354265
ja: エリコットシティ

en: 4355585
ja: フレデリック

en: 4355843
ja: ゲイザースバーグ

en: 4356050
ja: ジャーマンタウン

en: 4356847
ja: グリーンベルト

en: 4357141
ja: ヘイガーズタウン

en: 4360369
ja: ローレル

en: 4364727
ja: オーウィングス・ミルズ

en: 4367175
ja: ロックビル

en: 4368711
ja: ソールズベリー

en: 4369596
ja: シルバースプリング

en: 4370890
ja: タコマパーク

en: 4371582
ja: タウソン

en: 4372599
ja: ウォルドーフ

en: 4373238
ja: ウェストミンスター

en: 4379966
ja: ケープジラード

en: 4381982
ja: コロンビア

en: 4386387
ja: ファーガソン

en: 4389418
ja: ハンニバル

en: 4391812
ja: インディペンデンス

en: 4392388
ja: ジェファーソンシティ

en: 4392768
ja: ジョプリン

en: 4393217
ja: カンザスシティ

en: 4394870
ja: リーズ・サミット

en: 4407066
ja: セントルイス

en: 4409896
ja: スプリングフィールド

en: 4418478
ja: ビロクシ

en: 4421935
ja: クラークスデール

en: 4428667
ja: ガルフポート

en: 4429295
ja: ハッティズバーグ

en: 4431410
ja: ジャクソン

en: 4435764
ja: メリディアン

en: 4437982
ja: ナチェズ

en: 4440397
ja: パスカグーラ

en: 4446675
ja: サウスヘイブン

en: 4448903
ja: テューペロ

en: 4449620
ja: ヴィックスバーグ

en: 4452303
ja: アルベマール

en: 4452808
ja: アペックス

en: 4453035
ja: アシュボロ

en: 4453066
ja: アシュビル

en: 4456703
ja: ブーン

en: 4458228
ja: バーリントン

en: 4459343
ja: カーボロ

en: 4459467
ja: ケーリー

en: 4460243
ja: シャーロット

en: 4460943
ja: クレイトン

en: 4461574
ja: コンコード

en: 4464368
ja: ダーラム

en: 4464873
ja: イーデン

en: 4465088
ja: エリザベスシティ

en: 4466033
ja: ファイエットビル

en: 4467485
ja: フキーバリナ

en: 4467657
ja: ガーナー

en: 4467732
ja: ガストニア

en: 4468261
ja: ゴールズボロ

en: 4469146
ja: グリーンズボロ

en: 4469160
ja: グリーンビル

en: 4470244
ja: ハブロック

en: 4470566
ja: ヘンダーソン

en: 4470778
ja: ヒッコリー

en: 4471025
ja: ハイポイント

en: 4471641
ja: ホリースプリングス

en: 4471851
ja: ホープミルズ

en: 4472370
ja: ハンターズビル

en: 4473083
ja: ジャクソンビル

en: 4474040
ja: カナポリス

en: 4474221
ja: カーナーズビル

en: 4474436
ja: キンストン

en: 4475347
ja: ローリンバーグ

en: 4475640
ja: レノア

en: 4475773
ja: レキシントン

en: 4477525
ja: ランバートン

en: 4478334
ja: マシューズ

en: 4479946
ja: モンロー

en: 4480125
ja: ムーアズビル

en: 4480219
ja: モーガントン

en: 4480285
ja: モリスビル

en: 4481682
ja: ニューバーン

en: 4487042
ja: ローリー

en: 4488232
ja: ロアノークラピッズ

en: 4488762
ja: ロッキーマウント

en: 4489985
ja: ソールズベリー

en: 4490329
ja: サンフォード

en: 4491180
ja: シェルビー

en: 4493316
ja: ステイツビル

en: 4494942
ja: トマスビル

en: 4497290
ja: ウェイクフォレスト

en: 4499379
ja: ウィルミントン

en: 4499389
ja: ウィルソン

en: 4499612
ja: ウィンストン・セーラム

en: 4500546
ja: アトランティックシティ

en: 4500942
ja: ブリッジトン

en: 4501018
ja: カムデン

en: 4504476
ja: トムズリバー

en: 4504621
ja: バインランド

en: 4505542
ja: アセンズ

en: 4506008
ja: ビーバークリーク

en: 4508722
ja: シンシナティ

en: 4509177
ja: コロンバス

en: 4509884
ja: デイトン

en: 4513575
ja: ハミルトン

en: 4525353
ja: スプリングフィールド

en: 4528923
ja: ゼインズビル

en: 4531405
ja: ブロークンアロー

en: 4535740
ja: エドモンド

en: 453754
ja: ヴァルミエラ

en: 4540737
ja: ロートン

en: 4542975
ja: ムーア

en: 4543762
ja: ノーマン

en: 4544349
ja: オクラホマシティ

en: 454768
ja: トゥクムス

en: 4551177
ja: ショーニー

en: 4552215
ja: スティルウォーター

en: 4553433
ja: タルサ

en: 4557109
ja: チェンバーズバーグ

en: 4557137
ja: チェスター

en: 4558475
ja: ハノーバー

en: 4560349
ja: フィラデルフィア

en: 456172
ja: リガ

en: 456202
ja: レーゼクネ

en: 4562144
ja: ウェストチェスター

en: 4562407
ja: ヨーク

en: 4562831
ja: バヤモン

en: 4563008
ja: カグアス

en: 4566385
ja: マヤグエス

en: 4566880
ja: ポンセ

en: 4568127
ja: サンフアン

en: 4569067
ja: エイキン

en: 4569298
ja: アンダーソン

en: 4574324
ja: チャールストン

en: 4574989
ja: クレムソン

en: 4575352
ja: コロンビア

en: 4577263
ja: イーズリー

en: 4578737
ja: フローレンス

en: 457954
ja: リエパーヤ

en: 4580098
ja: グースクリーク

en: 4580543
ja: グリーンビル

en: 4580569
ja: グリーンウッド

en: 4580599
ja: グリア

en: 4581832
ja: ヒルトンヘッドアイランド

en: 4585000
ja: レキシントン

en: 4586523
ja: モールディン

en: 4588165
ja: マウントプレザント

en: 4588718
ja: マートルビーチ

en: 4589368
ja: ノースオーガスタ

en: 4589387
ja: ノースチャールストン

en: 4589446
ja: ノースマートルビーチ

en: 459283
ja: イェーカブピルス

en: 4595864
ja: シンプソンビル

en: 4597200
ja: スパータンバーグ

en: 4597919
ja: サマービル

en: 460413
ja: ダウガフピルス

en: 460570
ja: ツェーシス

en: 4608408
ja: ブレントウッド

en: 4608657
ja: ブリストル

en: 4612862
ja: チャタヌーガ

en: 4613868
ja: クラークスビル

en: 461699
ja: サーソヴォ

en: 461920
ja: ズヴェニゴロド

en: 4623560
ja: フランクリン

en: 462444
ja: ズラトウースト

en: 4628735
ja: ヘンダーソンヴィル

en: 4632595
ja: ジャクソン

en: 4633419
ja: ジョンソンシティ

en: 4634946
ja: ノックスビル

en: 463828
ja: ゼレノグラーツク

en: 463835
ja: ゼレノドリスク

en: 4641239
ja: メンフィス

en: 4644312
ja: マーフリーズボロ

en: 4644585
ja: ナッシュビル

en: 4646571
ja: オーク・リッジ

en: 465543
ja: ザインスク

en: 4658590
ja: スマーナ

en: 466806
ja: ヨシュカル・オラ

en: 466885
ja: エイスク

en: 4669635
ja: アビリーン

en: 4671240
ja: アーリントン

en: 4671654
ja: オースティン

en: 4672731
ja: ベイタウン

en: 4672989
ja: ボーモント

en: 4676740
ja: ブラウンズビル

en: 4677008
ja: ブライアン

en: 4679195
ja: キャロルトン

en: 467978
ja: エレツ

en: 4682464
ja: カレッジステーション

en: 4683416
ja: コーパスクリスティ

en: 468390
ja: イェフレーモフ

en: 4684888
ja: ダラス

en: 4685892
ja: デニソン

en: 4685907
ja: デントン

en: 4688275
ja: エディンバーグ

en: 468902
ja: ヤロスラヴリ

en: 4691930
ja: フォートワース

en: 4692559
ja: フリスコ

en: 4692883
ja: ガルベストン

en: 4693003
ja: ガーランド

en: 4694482
ja: グランドプレーリー

en: 4696233
ja: ハーリンジェン

en: 4699066
ja: ヒューストン

en: 4700168
ja: アービング

en: 4703223
ja: キリーン

en: 4705349
ja: ラレド

en: 470546
ja: ヴィボルグ

en: 4706057
ja: ルイスビル

en: 4707814
ja: ロングビュー

en: 4709272
ja: マーシャル

en: 4709796
ja: マッカレン

en: 4710178
ja: マッキニー

en: 4710826
ja: メスキート

en: 4711725
ja: ミッション

en: 4714131
ja: ニューブローンフェルズ

en: 471430
ja: ヴォトキンスク

en: 471656
ja: ヴォスクレセンスク

en: 4717782
ja: パサデナ

en: 4719457
ja: プレイノ

en: 4720039
ja: ポートアーサー

en: 472045
ja: ヴォロネジ

en: 4722625
ja: リチャードソン

en: 4724129
ja: ラウンドロック

en: 472433
ja: ヴォロコラムスク

en: 472459
ja: ヴォログダ

en: 4726206
ja: サンアントニオ

en: 4726491
ja: サンマルコス

en: 472722
ja: ヴォルホフ

en: 472757
ja: ヴォルゴグラード

en: 472761
ja: ヴォルゴドンスク

en: 4728328
ja: シャーマン

en: 473247
ja: ウラジーミル

en: 473249
ja: ウラジカフカス

en: 4734825
ja: シュガーランド

en: 4735966
ja: テンプル

en: 4736096
ja: テクサーカナ

en: 4736134
ja: テキサスシティ

en: 4736476
ja: ザ・ウッドランズ

en: 4738214
ja: タイラー

en: 4739157
ja: ビクトリア

en: 4739526
ja: ウェーコ

en: 4741752
ja: ウィチタフォールズ

en: 4744091
ja: アレクサンドリア

en: 4744709
ja: アーリントン

en: 4747845
ja: ブラックスバーグ

en: 4748993
ja: ブリストル

en: 4752031
ja: シャーロッツビル

en: 4752186
ja: チェサピーク

en: 4752665
ja: クリスチャンズバーグ

en: 4753671
ja: コロニアルハイツ

en: 4754966
ja: カルペパー

en: 4755280
ja: ダンビル

en: 4758023
ja: フェアファックス

en: 475881
ja: ヴェニョーフ

en: 4760059
ja: フレデリックスバーグ

en: 4762894
ja: ハンプトン

en: 4763231
ja: ハリソンバーグ

en: 4764826
ja: ホープウェル

en: 4771075
ja: リンチバーグ

en: 4771401
ja: マナサス

en: 4771414
ja: マナサスパーク

en: 477494
ja: ウズロヴァヤ

en: 4776222
ja: ノーフォーク

en: 4778626
ja: ピーターズバーグ

en: 4779999
ja: ポーツマス

en: 4780837
ja: ラドフォード

en: 4781530
ja: レストン

en: 4781708
ja: リッチモンド

en: 4782167
ja: ロアノーク

en: 4784112
ja: セイラム

en: 478581
ja: ウルス・マルタン

en: 4787440
ja: スタントン

en: 4788158
ja: サフォーク

en: 4791160
ja: ヴィーナ

en: 479123
ja: ウリヤノフスク

en: 4791259
ja: バージニアビーチ

en: 4792522
ja: ウェインズボロ

en: 4793846
ja: ウィリアムズバーグ

en: 4794120
ja: ウィンチェスター

en: 4795467
ja: シャーロット・アマリー

en: 479561
ja: ウファ

en: 480060
ja: トヴェリ

en: 4801859
ja: チャールストン

en: 4802316
ja: クラークスバーグ

en: 4805404
ja: フェアモント

en: 480562
ja: トゥーラ

en: 480716
ja: トゥアプセ

en: 4809537
ja: ハンティントン

en: 4813878
ja: マーティンズバーグ

en: 4815352
ja: モーガンタウン

en: 4817641
ja: パーカーズバーグ

en: 481985
ja: トルジョーク

en: 482283
ja: トリヤッチ

en: 4829307
ja: ベイシティ

en: 483019
ja: チフヴィン

en: 4830198
ja: アニストン

en: 4830796
ja: オーバーン

en: 4832294
ja: リビア

en: 4832353
ja: ダンベリー

en: 4833403
ja: イーストハートフォード

en: 4834040
ja: エンフィールド

en: 4834157
ja: フェアフィールド

en: 4835654
ja: ハムデン

en: 4835797
ja: ハートフォード

en: 4838174
ja: マンチェスター

en: 4838524
ja: メリデン

en: 4838633
ja: ミドルタウン

en: 4838652
ja: ミルフォード

en: 4839292
ja: ニューブリテン

en: 4839366
ja: ニューヘイブン

en: 4839416
ja: ニューロンドン

en: 4839822
ja: ノーウォーク

en: 4839843
ja: ノーウィッチ

en: 4842898
ja: シェルトン

en: 4843564
ja: スタンフォード

en: 4843811
ja: ストラトフォード

en: 4844309
ja: トリントン

en: 4845056
ja: ウォリングフォード

en: 4845193
ja: ウォーターベリー

en: 4845411
ja: ウエストハートフォード

en: 4845419
ja: ウェストヘイブン

en: 4845823
ja: ウィリマンティック

en: 484646
ja: タンボフ

en: 4846834
ja: エイムズ

en: 484907
ja: タガンログ

en: 4850751
ja: シーダーラピッズ

en: 485239
ja: スィクティフカル

en: 4852832
ja: カウンシルブラフス

en: 4853423
ja: ダベンポート

en: 4853828
ja: デモイン

en: 4862034
ja: アイオワシティ

en: 4866371
ja: マーシャルタウン

en: 486665
ja: スヒーニチ

en: 487095
ja: ストルニノ

en: 487495
ja: ステルリタマク

en: 4876523
ja: スーシティ

en: 4880889
ja: ウォータールー

en: 4883555
ja: アーリントンハイツ

en: 4885164
ja: ブルーミントン

en: 4885955
ja: バッファローグローブ

en: 4887158
ja: シャンペーン

en: 4887398
ja: シカゴ

en: 4888015
ja: シセロ

en: 488852
ja: スタロドゥーブ

en: 4889426
ja: ダンビル

en: 4890864
ja: エルジン

en: 4891382
ja: エバンストン

en: 4893392
ja: ゲイルズバーグ

en: 4899012
ja: レイクフォレスト

en: 4899340
ja: ランシング

en: 490068
ja: ソヴィェツク

en: 4901514
ja: メイウッド

en: 4903279
ja: ネイパービル

en: 490466
ja: ソルタヴァラ

en: 4905687
ja: ピオリア

en: 4907959
ja: ロックフォード

en: 4910713
ja: シャンバーグ

en: 491281
ja: ソコル

en: 491422
ja: ソチ

en: 4914570
ja: アーバナ

en: 491480
ja: ソビンカ

en: 4915734
ja: ウォキーガン

en: 491687
ja: スモレンスク

en: 4920423
ja: フォートウェイン

en: 4920607
ja: ゲーリー

en: 4921100
ja: ハモンド

en: 492162
ja: スランツィ

en: 4922388
ja: コーコモー

en: 4922462
ja: ラファイエット

en: 4923531
ja: ミシガンシティ

en: 492376
ja: スコピン

en: 4924006
ja: マンシー

en: 4924198
ja: ノーブルズビル

en: 4926563
ja: サウスベンド

en: 4927537
ja: ヴァルパレーゾ

en: 4928096
ja: ウェストラファイエット

en: 4928788
ja: アガワム

en: 4929004
ja: エイムズベリー

en: 4929022
ja: アマースト

en: 4929180
ja: アーリントン

en: 4929399
ja: アトルボロ

en: 4929771
ja: バーンスタブル

en: 4930505
ja: ビバリー

en: 4930577
ja: ビレリカ

en: 4930956
ja: ボストン

en: 4931429
ja: ブロックトン

en: 4931482
ja: ブルックライン

en: 4931972
ja: ケンブリッジ

en: 493231
ja: シューヤ

en: 4932879
ja: チェルシー

en: 4933002
ja: チコピー

en: 4933743
ja: コンコード

en: 4934500
ja: ダンバース

en: 4934664
ja: デダム

en: 4935582
ja: イーストハンプトン

en: 4936008
ja: エバレット

en: 4936159
ja: フォールリバー

en: 4936812
ja: フィッチバーグ

en: 4937230
ja: フレイミングハム

en: 4937276
ja: フランクリン

en: 4937829
ja: グロスター

en: 4939783
ja: ホルヨーク

en: 4941720
ja: ローレンス

en: 4941873
ja: レミンスター

en: 4941935
ja: レキシントン

en: 4942618
ja: ローウェル

en: 4942807
ja: リン

en: 4942939
ja: モールデン

en: 4943170
ja: マールボロ

en: 4943629
ja: メドフォード

en: 4943828
ja: マスーアン

en: 4944994
ja: ネイティック

en: 4945121
ja: ニューベッドフォード

en: 4945256
ja: ニューベリーポート

en: 4945283
ja: ニュートン

en: 4945819
ja: ノーサンプトン

en: 4946620
ja: パーマー

en: 4946863
ja: ピーボディ

en: 4947459
ja: ピッツフィールド

en: 4948247
ja: クインシー

en: 4948403
ja: ランドルフ

en: 4950065
ja: セイラム

en: 4950898
ja: シュルーズベリー

en: 4951257
ja: サマービル

en: 4951594
ja: サウスブリッジ

en: 4951788
ja: スプリングフィールド

en: 4952629
ja: トーントン

en: 4954380
ja: ウォルサム

en: 4954611
ja: ウォータータウン

en: 4955089
ja: ウェストスプリングフィールド

en: 4955190
ja: ウェストフィールド

en: 4955336
ja: ウェイマス

en: 4955840
ja: ウィルミントン

en: 4955993
ja: ウィンスロップ

en: 4956032
ja: ウーバン

en: 4956184
ja: ウースター

en: 4956976
ja: オーバーン

en: 4957003
ja: オーガスタ

en: 4957280
ja: バンゴー

en: 4958141
ja: ビデフォード

en: 4959473
ja: ブランズウィック

en: 496278
ja: セヴェロモルスク

en: 496285
ja: セヴェロドヴィンスク

en: 496519
ja: セルトロヴォ

en: 4969398
ja: ルイストン

en: 4975802
ja: ポートランド

en: 4977222
ja: ソコー

en: 4979244
ja: サウスポートランド

en: 4982236
ja: ウォータービル

en: 4982753
ja: ウェストブルック

en: 4984247
ja: アナーバー

en: 4984565
ja: オーバーンヒルズ

en: 4985153
ja: バトルクリーク

en: 4985180
ja: ベイシティ

en: 498525
ja: サロフ

en: 498677
ja: サラトフ

en: 498687
ja: サラプル

en: 498698
ja: サランスク

en: 498817
ja: サンクトペテルブルク

en: 4990510
ja: ディアボーン

en: 4990729
ja: デトロイト

en: 499099
ja: サマーラ

en: 4991640
ja: イーストランシング

en: 499292
ja: サラヴァト

en: 4992982
ja: フリント

en: 4994358
ja: グランドラピッズ

en: 499453
ja: サフォノヴォ

en: 499717
ja: ルジェフ

en: 4997384
ja: ジャクソン

en: 4997787
ja: カラマズー

en: 4998830
ja: ランシング

en: 500004
ja: ルイビンスク

en: 500047
ja: リャジスク

en: 5000947
ja: マーケット

en: 500096
ja: リャザン

en: 5004062
ja: ノバイ

en: 5006166
ja: ポンティアック

en: 5006233
ja: ポートヒューロン

en: 5007804
ja: ロイヤルオーク

en: 5007989
ja: サギノー

en: 5011148
ja: スターリングハイツ

en: 501175
ja: ロストフ・ナ・ドヌ

en: 501183
ja: ロストフ

en: 5012495
ja: トラバースシティ

en: 5012639
ja: トロイ

en: 5014051
ja: ウォーレン

en: 5015688
ja: イプシランティ

en: 5016884
ja: オースティン

en: 5018739
ja: ブルーミントン

en: 5024719
ja: ダルース

en: 5024825
ja: イーガン

en: 5025264
ja: イーダイナ

en: 502965
ja: ラメンスコエ

en: 5030005
ja: ヒビング

en: 503550
ja: ピャチゴルスク

en: 5037649
ja: ミネアポリス

en: 5037784
ja: ミネトンカ

en: 5039675
ja: ノースフィールド

en: 504042
ja: プーシチノ

en: 504341
ja: プスコフ

en: 5043473
ja: ロチェスター

en: 5045360
ja: セントポール

en: 5053156
ja: ウィノナ

en: 5059163
ja: ファーゴ

en: 5059429
ja: グランドフォークス

en: 5062458
ja: ウェストファーゴ

en: 5063805
ja: ベルビュー

en: 5069297
ja: グランドアイランド

en: 5069802
ja: ヘイスティングズ

en: 5071348
ja: カーニー

en: 5072006
ja: リンカーン

en: 5074472
ja: オマハ

en: 5083221
ja: ベドフォード

en: 5084868
ja: コンコード

en: 5085374
ja: デリー

en: 5085520
ja: ドーバー

en: 5088262
ja: キーン

en: 5088438
ja: ラコニア

en: 5089178
ja: マンチェスター

en: 5089478
ja: メリマック

en: 5090046
ja: ナシュア

en: 509052
ja: プラフスク

en: 5091383
ja: ポーツマス

en: 5091872
ja: ロチェスター

en: 5092268
ja: セイラム

en: 5095445
ja: ベイヨン

en: 5096699
ja: クリフトン

en: 509697
ja: ペトゥシキ

en: 5097529
ja: エジソン

en: 5097598
ja: エリザベス

en: 5098135
ja: フォートリー

en: 509820
ja: ペトロザヴォーツク

en: 5098706
ja: ハッケンサック

en: 5099133
ja: ホーボーケン

en: 5099836
ja: ジャージーシティ

en: 5099967
ja: カーニー

en: 5100280
ja: レイクウッド

en: 5100506
ja: リンデン

en: 5100619
ja: ロングブランチ

en: 5101170
ja: ミドルタウン

en: 5101427
ja: モリスタウン

en: 5101717
ja: ニューブランズウィック

en: 5101798
ja: ニューアーク

en: 5102387
ja: パラマス

en: 5102443
ja: パセーイク

en: 5102466
ja: パターソン

en: 5102578
ja: パースアンボイ

en: 5102720
ja: プレインフィールド

en: 510291
ja: ペテルゴフ

en: 5102922
ja: プリンストン

en: 510364
ja: ペストヴォ

en: 5105496
ja: トレントン

en: 5105634
ja: ユニオンシティ

en: 5106834
ja: オールバニ

en: 5107129
ja: アムハースト

en: 5107152
ja: アムステルダム

en: 5107505
ja: オーバーン

en: 5108093
ja: バタビア

en: 5109177
ja: ビンガムトン

en: 5110302
ja: ブルックリン区

en: 5110629
ja: バッファロー

en: 511196
ja: ペルミ

en: 5113481
ja: コニーアイランド

en: 5113790
ja: コートランド

en: 511565
ja: ペンザ

en: 5116497
ja: エルマイラ

en: 511794
ja: ペチョラ

en: 5118626
ja: グレンコーブ

en: 512052
ja: パヴロフスク

en: 5122432
ja: イサカ

en: 5122520
ja: ジャマイカ地区

en: 5122534
ja: ジェームズタウン

en: 5123477
ja: キングストン

en: 5125011
ja: ロックポート

en: 5125086
ja: ロングビーチ

en: 5126842
ja: ミドルタウン

en: 5127134
ja: ミネオラ

en: 5127315
ja: モンゼイ

en: 5127835
ja: マウントバーノン

en: 5128481
ja: ニュー・シティ

en: 5128549
ja: ニューロシェル

en: 5128581
ja: ニューヨーク

en: 5128654
ja: ニューバーグ

en: 5128723
ja: ナイアガラフォールズ

en: 5129245
ja: ノーストナワンダ

en: 5130081
ja: オスウェゴ

en: 5130780
ja: パール・リバー

en: 5131692
ja: プラッツバーグ

en: 5132143
ja: ポキプシー

en: 5133279
ja: クイーンズベリー

en: 5133640
ja: レゴ・パーク地区

en: 5134086
ja: ロチェスター

en: 5134295
ja: ローム

en: 5136334
ja: サラトガスプリング

en: 5136454
ja: スケネクタディ

en: 5139301
ja: スプリング・バレー

en: 5140405
ja: シラキューズ

en: 5141502
ja: トロイ

en: 514171
ja: オストロフ

en: 5142056
ja: ユーティカ

en: 514259
ja: オスタシコフ

en: 5143307
ja: ワシントンハイツ

en: 5143396
ja: ウォータータウン

en: 5144336
ja: ホワイト・プレインズ

en: 5145215
ja: ヨンカーズ

en: 5145476
ja: アクロン

en: 5146089
ja: アシュタビューラ

en: 514734
ja: オルスク

en: 515003
ja: オレンブルク

en: 515012
ja: オリョール

en: 515024
ja: オレホヴォ=ズエヴォ

en: 5150529
ja: クリーブランド

en: 5151613
ja: カヤホガフォールズ

en: 5151861
ja: ディファイアンス

en: 5151891
ja: デラウェア

en: 5152333
ja: ダブリン

en: 5153207
ja: エリリア

en: 5153924
ja: フィンドレー

en: 5160315
ja: レイクウッド

en: 5160783
ja: ライマ

en: 5161262
ja: ロレイン

en: 5161723
ja: マンスフィールド

en: 5162077
ja: メアリーズビル

en: 516215
ja: オジンツォボ

en: 516436
ja: オブニンスク

en: 5164466
ja: ニューアーク

en: 5166177
ja: パーマ

en: 516716
ja: ヌルラト

en: 517269
ja: ノヴォズィプコフ

en: 5173048
ja: スチューベンビル

en: 5174035
ja: トレド

en: 5177358
ja: ウースター

en: 5177568
ja: ヤングスタウン

en: 5178127
ja: アレンタウン

en: 5178195
ja: アルトゥーナ

en: 5179995
ja: ベンセイラム

en: 5180225
ja: ベスレヘム

en: 5183234
ja: カーライル

en: 518557
ja: ノヴォモスコフスク

en: 5188140
ja: イーストン

en: 5188843
ja: エリー

en: 518909
ja: ノヴォドヴィンスク

en: 518970
ja: ノヴォチェルカッスク

en: 518976
ja: ノヴォチェボクサルスク

en: 5192726
ja: ハリスバーグ

en: 5193011
ja: ヘイズルトン

en: 519336
ja: ノヴゴロド

en: 5195561
ja: ジョンズタウン

en: 5197079
ja: ランカスター

en: 5197159
ja: ランスデール

en: 5197517
ja: レバノン

en: 5200499
ja: マッキーズポート

en: 520068
ja: ノギンスク

en: 5201734
ja: モンロービル

en: 5203127
ja: ニューキャッスル

en: 5203506
ja: ノリスタウン

en: 5206379
ja: ピッツバーグ

en: 5206606
ja: プラム

en: 5207069
ja: ポッツタウン

en: 5207728
ja: レディング

en: 521118
ja: ニジネカムスク

en: 5211303
ja: スクラントン

en: 5218802
ja: ウェストミフリン

en: 5219488
ja: ウィルクスバリ

en: 5219501
ja: ウィルキンスバーグ

en: 5219585
ja: ウィリアムズポート

en: 5220798
ja: バーリントン

en: 5221077
ja: ブリストル

en: 5221341
ja: セントラルフォールズ

en: 5221637
ja: コベントリー

en: 5221659
ja: クランストン

en: 5221703
ja: カンバーランド

en: 5221931
ja: イーストプロビデンス

en: 5223358
ja: ミドルタウン

en: 5223505
ja: ナラガンセット

en: 5223593
ja: ニューポート

en: 5223672
ja: ノースキングスタウン

en: 5223681
ja: ノースプロビデンス

en: 522377
ja: ネヴィンノムイスク

en: 5223869
ja: ポータケット

en: 5224082
ja: ポーツマス

en: 5224151
ja: プロヴィデンス

en: 5224949
ja: スミスフィールド

en: 5225507
ja: ウォリック

en: 5225627
ja: ウェストウォリック

en: 5225631
ja: ウェスタリー

en: 5225809
ja: ウーンソケット

en: 5225857
ja: アバディーン

en: 522594
ja: ネレフタ

en: 5226534
ja: ブルッキングズ

en: 522775
ja: ネリドヴォ

en: 5231851
ja: スーフォールズ

en: 5232741
ja: ウォータータウン

en: 523392
ja: ナリヤン・マル

en: 523426
ja: ナロ=フォミンスク

en: 5234372
ja: バーリントン

en: 5235024
ja: コルチェスター

en: 523812
ja: ムィティシ

en: 5240509
ja: ラトランド

en: 5241248
ja: サウスバーリントン

en: 524294
ja: ムーロム

en: 524305
ja: ムルマンスク

en: 5244080
ja: アップルトン

en: 524640
ja: ムツェンスク

en: 524712
ja: モジャイスク

en: 524736
ja: モズドク

en: 524901
ja: モスクワ

en: 5251436
ja: オークレア

en: 5253352
ja: フォンデュラク

en: 525404
ja: モンチェゴルスク

en: 5254962
ja: グリーンベイ

en: 5257754
ja: ジェーンズビル

en: 5258393
ja: ケノーシャ

en: 5258957
ja: ラクロス

en: 5261457
ja: マディソン

en: 5261585
ja: マニトワック

en: 5262596
ja: メナシャ

en: 5263045
ja: ミルウォーキー

en: 526480
ja: ミネラーリヌィエ・ヴォードィ

en: 5265838
ja: オシュコシュ

en: 5268249
ja: ラシーン

en: 527191
ja: ミチュリンスク

en: 5272893
ja: シボイガン

en: 5275191
ja: スペリオル

en: 527529
ja: メンゼリンスク

en: 527740
ja: メレンキ

en: 5278052
ja: ウォキショー

en: 5278422
ja: ウエストベンド

en: 5280814
ja: ウィアトン

en: 5280854
ja: ホイーリング

en: 5281551
ja: アンソニア

en: 5282804
ja: ブリッジポート

en: 5282835
ja: ブリストル

en: 528293
ja: マイコープ

en: 5289282
ja: チャンドラー

en: 5294810
ja: フラッグスタッフ

en: 529505
ja: マントゥロヴォ

en: 5295903
ja: ギルバート

en: 5295985
ja: グレンデール

en: 5296266
ja: グッドイヤー

en: 5301067
ja: キングマン

en: 5301388
ja: レイクハバスシティ

en: 5304391
ja: メサ

en: 5308480
ja: ピオリア

en: 530849
ja: マロヤロスラヴェツ

en: 5308655
ja: フェニックス

en: 5309842
ja: プレスコット

en: 531129
ja: マルゴベク

en: 5313457
ja: スコッツデール

en: 5314328
ja: シエラビスタ

en: 5316201
ja: サンシティ

en: 5316428
ja: サプライズ

en: 5317058
ja: テンピ

en: 5318313
ja: ツーソン

en: 532096
ja: マハチカラ

en: 5322053
ja: ユマ

en: 5322737
ja: アラメダ

en: 532288
ja: マグニトゴルスク

en: 5323163
ja: アリソ・ビエホ

en: 5323810
ja: アナハイム

en: 5324200
ja: アンティオック

en: 5325423
ja: アズサ

en: 5325738
ja: ベーカーズフィールド

en: 532615
ja: リュベルツィ

en: 5327422
ja: ベルフラワー

en: 5327684
ja: バークリー

en: 5328041
ja: ビバリーヒルズ

en: 5329649
ja: ブライス

en: 5330642
ja: ブレントウード

en: 5331575
ja: ブエナパーク

en: 5331835
ja: バーバンク

en: 5333180
ja: カマリロ

en: 5334223
ja: カールスバッド

en: 5334519
ja: カーソン

en: 533543
ja: ルホヴィツィ

en: 5336269
ja: チコ

en: 5336537
ja: チノ

en: 5336899
ja: チュラビスタ

en: 533690
ja: ルーガ

en: 5337696
ja: クレアモント

en: 5337908
ja: クリアレイク

en: 5338122
ja: クローヴィス

en: 5339066
ja: コンプトン

en: 5339111
ja: コンコード

en: 5339539
ja: コーコラン

en: 5339631
ja: コロナ

en: 5339840
ja: コスタメサ

en: 5341114
ja: カルバーシティ

en: 5341145
ja: クパチーノ

en: 5341430
ja: デイリーシティ

en: 5341531
ja: ダンビル

en: 5341704
ja: デイビス

en: 534341
ja: ロモノソフ

en: 5343858
ja: ダウニー

en: 5344994
ja: イーストロサンゼルス

en: 5345529
ja: エルカホン

en: 5345609
ja: エル・セントロ

en: 5345623
ja: エルサリート

en: 5345743
ja: エルモンテ

en: 5346111
ja: エルクグローブ

en: 5346827
ja: エスコンディード

en: 534701
ja: リーヴヌィ

en: 5347335
ja: フェアフィールド

en: 5349755
ja: フォンタナ

en: 5350159
ja: フォスターシティ

en: 5350734
ja: フリーモント

en: 5350937
ja: フレズノ

en: 535121
ja: リペツク

en: 5351247
ja: フラートン

en: 5351515
ja: ガーデングローブ

en: 5351549
ja: ガーデナ

en: 5352214
ja: ギルロイ

en: 5352423
ja: グレンデール

en: 5352963
ja: ゴリータ

en: 5355180
ja: ハンフォード

en: 5355828
ja: ホーソーン

en: 5355933
ja: ヘイワード

en: 5356451
ja: ハーキュリーズ

en: 5357499
ja: ホリスター

en: 5358705
ja: ハンティントンビーチ

en: 5359446
ja: インディオ

en: 5359488
ja: イングルウッド

en: 5359777
ja: アーバイン

en: 5359864
ja: アイラビスタ

en: 536162
ja: レニノゴルスク

en: 5364226
ja: ラファイエット

en: 5364275
ja: ラグナ・ビーチ

en: 5364514
ja: レイクフォレスト

en: 5364855
ja: レイクウッド

en: 5364940
ja: ランカスター

en: 53654
ja: モガディシュ

en: 5367440
ja: リバモア

en: 5367565
ja: ローダイ

en: 5367929
ja: ロングビーチ

en: 5368335
ja: ロスアルトス

en: 5368361
ja: ロサンゼルス

en: 5369367
ja: リンウッド

en: 5369568
ja: マデラ

en: 5370868
ja: マーティネズ

en: 537107
ja: ラキンスク

en: 5372223
ja: メンローパーク

en: 5372253
ja: マーセド

en: 5373327
ja: ミルピタス

en: 5373763
ja: ミッションビエホ

en: 5373900
ja: モデスト

en: 5374232
ja: モントクレア

en: 5374322
ja: モンテベロ

en: 5374361
ja: モントレー

en: 5374671
ja: モラガ

en: 5374732
ja: モレノバレー

en: 5375480
ja: マウンテンビュー

en: 5375911
ja: マリエータ

en: 5376095
ja: ナパ

en: 5377995
ja: ノーウォーク

en: 5378538
ja: オークランド

en: 5378566
ja: オークレー

en: 5378771
ja: オーシャンサイド

en: 5379439
ja: オンタリオ

en: 5379513
ja: オレンジ

en: 5379678
ja: オリンダ

en: 5379759
ja: オーロビル

en: 5380184
ja: オックスナード

en: 5380668
ja: パームスプリングス

en: 5380698
ja: パームデール

en: 5380748
ja: パロアルト

en: 5381002
ja: パラダイス

en: 5381396
ja: パサデナ

en: 5381438
ja: パソロブレス

en: 5382232
ja: ペタルーマ

en: 5383187
ja: ピノール

en: 5383465
ja: ピッツバーグ

en: 5384170
ja: ポモナ

en: 5384471
ja: ポータービル

en: 538560
ja: クルスク

en: 5385955
ja: ランチョクカモンガ

en: 5386754
ja: レッドランズ

en: 5386785
ja: レドンドビーチ

en: 5386834
ja: レッドウッドシティ

en: 5387288
ja: リアルト

en: 5387428
ja: リッチモンド

en: 5387877
ja: リバーサイド

en: 5388881
ja: ローズビル

en: 5389489
ja: サクラメント

en: 5391295
ja: サリナス

en: 5391710
ja: サンバーナーディーノ_

en: 5391811
ja: サンディエゴ

en: 5391959
ja: サンフランシスコ

en: 5392171
ja: サンノゼ

en: 5392263
ja: サンレアンドロ

en: 5392323
ja: サンルイスオビスポ

en: 5392368
ja: サンマルコス

en: 5392423
ja: サンマテオ

en: 5392508
ja: サンパブロ

en: 5392567
ja: サンラフェル

en: 5392900
ja: サンタアナ

en: 5392952
ja: サンタバーバラ

en: 5393015
ja: サンタクララ

en: 5393049
ja: サンタクラリタ

en: 5393052
ja: サンタクルーズ

en: 5393180
ja: サンタマリア

en: 5393212
ja: サンタモニカ

en: 5393287
ja: サンタローザ

en: 5393485
ja: サラトガ

en: 5396003
ja: シミバレー

en: 5397603
ja: サウスゲイト

en: 5397765
ja: サウスサンフランシスコ

en: 539817
ja: クディムカル

en: 5399020
ja: ストックトン

en: 5400075
ja: サニーベール

en: 540103
ja: クストヴォ

en: 5401395
ja: テメキュラ

en: 5402405
ja: サウザンドオークス

en: 5403022
ja: トーランス

en: 5403676
ja: トラッキー

en: 5404476
ja: ユカイア

en: 5405380
ja: ヴァレーホ

en: 5405878
ja: ベンチュラ

en: 5406222
ja: ヴィクターヴィル

en: 5406567
ja: バイセイリア

en: 5406990
ja: ウォールナットクリーク

en: 5407529
ja: ワトソンビル

en: 5407933
ja: ウェストコビーナ

en: 5408076
ja: ウェスト・ハリウッド

en: 5409059
ja: ウィッティア

en: 5410430
ja: ウッドランド

en: 5410902
ja: ヨーバリンダ

en: 5411015
ja: ユバシティ

en: 5412199
ja: アーバダ

en: 5412347
ja: オーロラ

en: 5416541
ja: センテニアル

en: 5417598
ja: コロラドスプリングス

en: 5419384
ja: デンバー

en: 5420241
ja: デュランゴ

en: 5423573
ja: グランドジャンクション

en: 542374
ja: クラスノゴルスク

en: 542420
ja: クラスノダル

en: 542463
ja: クラスノアルメイスク

en: 5427946
ja: レイクウッド

en: 543460
ja: コヴロフ

en: 5435464
ja: プエブロ

en: 543704
ja: コトラス

en: 543878
ja: コストロマ

en: 5441492
ja: ソーントン

en: 5443910
ja: ウェストミンスター

en: 5445298
ja: ドッジシティ

en: 5454627
ja: アラモゴード

en: 5454711
ja: アルバカーキ

en: 545575
ja: コンドロヴォ

en: 545626
ja: コンドポガ

en: 545673
ja: コナコヴォ

en: 545788
ja: コムナル

en: 5460459
ja: カールズバッド

en: 546230
ja: コロムナ

en: 5462393
ja: クローヴィス

en: 547475
ja: クリンツィ

en: 547523
ja: クリン

en: 5475352
ja: ラスクルーセス

en: 547560
ja: クリモフスク

en: 5476913
ja: ロスルナス

en: 548114
ja: キスロヴォツク

en: 548278
ja: キルジャチ

en: 548391
ja: キロフスク

en: 548408
ja: キーロフ

en: 548410
ja: キーロフ

en: 548506
ja: キレーエフスク

en: 548602
ja: キンギセップ

en: 548605
ja: キネシマ

en: 548652
ja: キームルィ

en: 548658
ja: キモフスク

en: 5488441
ja: ロズウェル

en: 5490263
ja: サンタフェ

en: 5493403
ja: サンランドパーク

en: 5501344
ja: カーソンシティ

en: 550280
ja: ヒムキ

en: 5503766
ja: エンタープライズ

en: 5505411
ja: ヘンダーソン

en: 5506956
ja: ラスベガス

en: 5508180
ja: メスキート

en: 5509403
ja: ノースラスベガス

en: 5509952
ja: パラダイス

en: 5511077
ja: リノ

en: 5512909
ja: スプリングバレー

en: 5513343
ja: サンライズマナー

en: 551487
ja: カザン

en: 5516233
ja: アマリロ

en: 551891
ja: カシモフ

en: 551964
ja: カシーラ

en: 551986
ja: カシン

en: 5520076
ja: デル・リオ

en: 5520993
ja: エル・パソ

en: 5525577
ja: ラボック

en: 5526337
ja: ミッドランド

en: 5527554
ja: オデッサ

en: 552951
ja: カラブラク

en: 552977
ja: カラバノヴォ

en: 5530022
ja: サンアンジェロ

en: 553190
ja: カンダラクシャ

en: 553287
ja: カムイシン

en: 5536630
ja: シーダーシティ

en: 553915
ja: カルーガ

en: 554233
ja: コロリョフ

en: 554234
ja: カリーニングラード

en: 554840
ja: イジェフスク

en: 555312
ja: イヴァノヴォ

en: 5554072
ja: ジュノー

en: 5558953
ja: アーケータ

en: 5563397
ja: ユーレカ

en: 55671
ja: キスマヨ

en: 5570160
ja: レディング

en: 5572400
ja: スーザンビル

en: 5574991
ja: ボルダー

en: 5577147
ja: フォート・コリンズ

en: 5577592
ja: グリーリー

en: 557882
ja: グセフ

en: 5579276
ja: ロングモント

en: 558118
ja: グデルメス

en: 558418
ja: グロズヌイ

en: 5586437
ja: ボイシ

en: 5587698
ja: コールドウェル

en: 5589173
ja: コー・ダリーン

en: 5596475
ja: アイダホフォールズ

en: 559678
ja: ゴロジェッツ

en: 5598538
ja: ルイストン

en: 5600685
ja: メリディアン

en: 5601538
ja: モスコー

en: 5601933
ja: ナンパ

en: 5604045
ja: ポカテッロ

en: 5610810
ja: ツインフォールズ

en: 561347
ja: グラゾフ

en: 561667
ja: ゲレンジーク

en: 561887
ja: ガッチナ

en: 562161
ja: ガーリチ

en: 562237
ja: ガガーリン

en: 562309
ja: フルマノフ

en: 563514
ja: エリスタ

en: 563522
ja: エレクトロウグリ

en: 563524
ja: エレクトロゴルスク

en: 563708
ja: ジェルジンスク

en: 5640350
ja: ビリングス

en: 5641727
ja: ボーズマン

en: 5642934
ja: ビュート

en: 564719
ja: ドゥブナ

en: 565381
ja: ドモジェドヴォ

en: 5655240
ja: グレートフォールズ

en: 5656882
ja: ヘレナ

en: 565955
ja: ドミトロフ

en: 5660340
ja: カリスペル

en: 566199
ja: ディミトロフグラード

en: 566384
ja: デスノゴルスク

en: 566532
ja: デルベント

en: 5666639
ja: ミズーラ

en: 566854
ja: デドフスク

en: 567006
ja: ダブレカノボ

en: 567183
ja: ダニーロフ

en: 567774
ja: チュドヴォ

en: 5688025
ja: ビスマーク

en: 5690532
ja: マイノット

en: 569154
ja: チェルケスク

en: 569223
ja: チェレポヴェツ

en: 569591
ja: チェーホフ

en: 569696
ja: チェボクサル

en: 5710756
ja: オールバニ

en: 5711099
ja: アロア

en: 571155
ja: ブインスク

en: 5711789
ja: アシュランド

en: 5713376
ja: ビーバートン

en: 5713587
ja: ベンド

en: 571557
ja: ブロンニツィ

en: 5720495
ja: クーズベイ

en: 5720727
ja: コーバリス

en: 572154
ja: ボロヴィチ

en: 5725846
ja: ユージン

en: 5727190
ja: フォレストグローヴ

en: 5729485
ja: グレシャム

en: 5730183
ja: ハッピーバレー

en: 5731371
ja: ヒルズボロ

en: 5734711
ja: カイザー

en: 5735238
ja: クラマスフォールズ

en: 5735724
ja: レイクオスウィーゴ

en: 5740099
ja: メドフォード

en: 5742726
ja: ニューバーグ

en: 5744253
ja: オレゴンシティ

en: 5746545
ja: ポートランド

en: 5747882
ja: レドモンド

en: 5749352
ja: ローズバーグ

en: 5750162
ja: セイラム

en: 5754005
ja: スプリングフィールド

en: 575410
ja: ボクシトゴルスク

en: 575591
ja: ボゴロジツク

en: 5756758
ja: タイガード

en: 5757506
ja: テュアラティン

en: 5760009
ja: ウェストリン

en: 576566
ja: ベジェツク

en: 576697
ja: ベスラン

en: 5768233
ja: ラピッドシティ

en: 577206
ja: ベレズニキ

en: 5777544
ja: ローガン

en: 5779206
ja: オグデン

en: 5779334
ja: オレム

en: 5780026
ja: プロボ

en: 578072
ja: ベルゴロド

en: 5780993
ja: ソルトレイクシティ

en: 5784549
ja: ウェストジョーダン

en: 5784607
ja: ウェストバレーシティ

en: 5785243
ja: アバディーン

en: 5785657
ja: アナコルテス

en: 5785868
ja: アーリントン

en: 5785965
ja: オーバーン

en: 5786485
ja: バトルグラウンド

en: 5786882
ja: ベルビュー

en: 5786899
ja: ベリンハム

en: 5787829
ja: ボセル

en: 5788054
ja: ブレマートン

en: 5788516
ja: ベリアン

en: 5788822
ja: キャマス

en: 5789683
ja: セントラリア

en: 5791159
ja: コビントン

en: 5792244
ja: デモイン

en: 5793427
ja: エドモンズ

en: 5793639
ja: エレンズバーグ

en: 5793933
ja: エバレット

en: 5794245
ja: フェデラルウェイ

en: 579464
ja: バラシハ

en: 5798487
ja: イサクア

en: 5799587
ja: ケンモア

en: 5799610
ja: ケニウィック

en: 5799625
ja: ケント

en: 5799841
ja: カークランド

en: 5800112
ja: レイシー

en: 5800317
ja: レイクスティーブンス

en: 5800420
ja: レイクウッド

en: 580054
ja: アゾフ

en: 5801617
ja: ロングビュー

en: 5802049
ja: リンウッド

en: 5802340
ja: メイプルバレー

en: 5802570
ja: メアリーズビル

en: 5803139
ja: マーサーアイランド

en: 5803457
ja: ミルクリーク

en: 5803786
ja: モンロー

en: 5803990
ja: モーゼスレイク

en: 5804127
ja: マウントバーノン

en: 5804191
ja: マウントレイクテラス

en: 5804306
ja: ムキルテオ

en: 580497
ja: アストラハン

en: 5805441
ja: オークハーバー

en: 5805687
ja: オリンピア

en: 5806298
ja: パスコ

en: 5807212
ja: ポートエンジェルス

en: 580724
ja: アルザマス

en: 5807540
ja: プルマン

en: 5807575
ja: ピュアラップ

en: 5808079
ja: レドモンド

en: 5808189
ja: レントン

en: 5808276
ja: リッチランド

en: 580850
ja: アルスク

en: 580922
ja: アルマヴィル

en: 5809402
ja: サマミッシュ

en: 5809805
ja: シータック

en: 5809844
ja: シアトル

en: 5810301
ja: ショアライン

en: 5811696
ja: スポーケン

en: 581179
ja: アルドン

en: 5812604
ja: サニーサイド

en: 5812944
ja: タコマ

en: 581321
ja: アプレレフカ

en: 581357
ja: アパチートゥイ

en: 5814043
ja: タックウィラ

en: 5814095
ja: タムウォーター

en: 5814450
ja: ユニバーシティプレース

en: 5814616
ja: バンクーバー

en: 5814916
ja: ワラワラ

en: 5815136
ja: ワシューガル

en: 5815342
ja: ワナッチー

en: 5816320
ja: ベインブリッジアイランド

en: 5816605
ja: ヤキマ

en: 5820705
ja: キャスパー

en: 5821086
ja: シャイアン

en: 582182
ja: アナパ

en: 5826027
ja: ジレット

en: 582750
ja: アレクシン

en: 5830062
ja: ララミー

en: 583350
ja: アレクサンドロフ

en: 5836898
ja: ロックスプリングス

en: 583983
ja: アグルィズ

en: 5847411
ja: カフルイ

en: 5847486
ja: カイルア

en: 5854686
ja: ワイパフ

en: 5855927
ja: ヒロ

en: 5856195
ja: ホノルル

en: 5861897
ja: フェアバンクス

en: 586523
ja: ギャンジャ

en: 587084
ja: バクー

en: 587577
ja: ヴィリャンディ

en: 5879400
ja: アンカレッジ

en: 5881576
ja: パゴパゴ

en: 5881791
ja: アボッツフォード

en: 5882873
ja: エイジャックス

en: 588335
ja: タルトゥ

en: 588409
ja: タリン

en: 588686
ja: シッラマエ

en: 5888377
ja: オーロラ

en: 589165
ja: ラクヴェレ

en: 58933
ja: ガローウェ

en: 5894171
ja: バリー

en: 5897884
ja: ベルビル

en: 590031
ja: ナルヴァ

en: 590447
ja: マールドゥ

en: 5906267
ja: ブーシャーヴィル

en: 5907092
ja: ブレイスブリッジ

en: 5907364
ja: ブランプトン

en: 5907896
ja: ブランドン

en: 5907990
ja: ブラントフォード

en: 5909294
ja: ブロックビル

en: 5909629
ja: ブロサード

en: 5911592
ja: バーリントン

en: 5911606
ja: バーナビー市

en: 591260
ja: コフトラ=ヤルヴェ

en: 5913414
ja: カレドン

en: 5913490
ja: カルガリー

en: 5913695
ja: ケンブリッジ

en: 5914132
ja: キャンベルリバー

en: 5920288
ja: シャーロットタウン

en: 5927690
ja: コキットラム

en: 5927969
ja: コーナーブルック

en: 5928065
ja: コーンウォール

en: 593116
ja: ヴィリニュス

en: 593672
ja: ウテナ

en: 593733
ja: ウクメルゲ

en: 5937615
ja: デルタ

en: 5939219
ja: ディエップ

en: 593926
ja: テルシェイ

en: 593959
ja: タウラゲ

en: 5942845
ja: ドラモンビル

en: 5946768
ja: エドモントン

en: 594739
ja: シャウレイ

en: 5955815
ja: フォートエリー

en: 5955895
ja: フォートマクマレー

en: 5957776
ja: フレデリクトン

en: 5959974
ja: ガティノー

en: 59611
ja: ガルカイヨ

en: 596128
ja: パネヴェジース

en: 596238
ja: パランガ

en: 5964700
ja: サドバリー

en: 5967149
ja: グリムスビー

en: 5967629
ja: ゲルフ

en: 5969782
ja: ハミルトン

en: 597231
ja: マリヤーンポレ

en: 5978765
ja: ハンツビル

en: 598098
ja: クライペダ

en: 598272
ja: ケダイネイ

en: 598316
ja: カウナス

en: 598818
ja: ヨナヴァ

en: 5989045
ja: カムループス

en: 5990579
ja: ケロウナ

en: 5991055
ja: ケノーラ

en: 5992500
ja: キングストン

en: 5992996
ja: キッチナー

en: 599757
ja: ドルスキニンカイ

en: 601084
ja: アリートゥス

en: 601294
ja: ヌクス

en: 601594
ja: トルクメンバシ

en: 601734
ja: ダショグズ

en: 602150
ja: ウメオ

en: 602913
ja: シェレフテオ

en: 603570
ja: ピーテオ

en: 604490
ja: ルレオ

en: 6049429
ja: ラングリー

en: 6050610
ja: ラヴァル

en: 605155
ja: キルナ

en: 6053154
ja: レスブリッジ

en: 6054350
ja: リンジー

en: 6058560
ja: ロンドン

en: 6059891
ja: ロンゲール

en: 6064180
ja: マゴグ

en: 6065686
ja: メイプルリッジ

en: 6066513
ja: マーカム

en: 6074377
ja: ミルトン

en: 6075357
ja: ミシサガ

en: 6076211
ja: モンクトン

en: 6077243
ja: モントリオール

en: 6085772
ja: ナナイモ

en: 608668
ja: オラル

en: 6087701
ja: ニューマーケット

en: 6087844
ja: ニューウエストミンスター

en: 6087892
ja: ナイアガラフォールズ

en: 6087905
ja: ナイアガラオンザレイク

en: 6089426
ja: ノースベイ

en: 6090785
ja: ノースバンクーバー

en: 6092122
ja: オークビル

en: 6094325
ja: オリリア

en: 6094578
ja: オシャワ

en: 6094817
ja: オタワ

en: 6095645
ja: オーウェンサウンド

en: 6101645
ja: ピーターボロ

en: 6104111
ja: ピカリング

en: 610529
ja: アティラウ

en: 6105815
ja: ピットメドウズ

en: 610611
ja: アクトベ

en: 610612
ja: アクタウ

en: 6111704
ja: ポートコルボーン

en: 6111706
ja: ポートコキットラム

en: 6111962
ja: ポートムーディ

en: 6113335
ja: プリンス・アルバート

en: 6115355
ja: クインテウエスト

en: 611717
ja: トビリシ

en: 6118158
ja: レッドディア

en: 611847
ja: スフミ

en: 6119109
ja: レジャイナ

en: 6122085
ja: リッチモンド

en: 6122091
ja: リッチモンドヒル

en: 612536
ja: オズルゲティ

en: 613607
ja: クタイシ

en: 6137270
ja: サグネ

en: 613762
ja: コブレチ

en: 6138517
ja: セント・ジョン

en: 6141190
ja: サーニア

en: 6141256
ja: サスカトゥーン

en: 6141439
ja: スーセントマリー

en: 614455
ja: ゴリ

en: 6145489
ja: シャウィニガン

en: 6146143
ja: シェルブルック

en: 615532
ja: バトゥミ

en: 6155721
ja: セントキャサリンズ

en: 6157977
ja: ストラトフォード

en: 6158357
ja: セントトーマス

en: 615860
ja: アハルツィヘ

en: 6159905
ja: サレー

en: 616052
ja: エレバン

en: 616530
ja: ヴァナゾル

en: 6165719
ja: ソロルド

en: 6166142
ja: サンダーベイ

en: 616631
ja: アルマヴィル

en: 616635
ja: ギュムリ

en: 6166739
ja: ティミンズ

en: 6167865
ja: トロント

en: 616877
ja: アシュタラク

en: 6169141
ja: トロワリビエール

en: 617239
ja: ティラスポリ

en: 6173331
ja: バンクーバー

en: 6173577
ja: ヴォーン

en: 6174041
ja: ヴィクトリア

en: 6174151
ja: ビクトリアビル

en: 6176823
ja: ウォータールー

en: 6177869
ja: ウェランド

en: 6179226
ja: ウエストマウント

en: 6180550
ja: ホワイトホース

en: 6180961
ja: ホワイトロック

en: 6182962
ja: ウインザー

en: 6183235
ja: ウィニペグ

en: 618426
ja: キシナウ

en: 6184365
ja: ウッドストック

en: 6185377
ja: イエローナイフ

en: 618577
ja: ベンデル

en: 620127
ja: ヴィーツェプスク

en: 620391
ja: ヴァウカヴィスク

en: 6217081
ja: アシュバートン

en: 621741
ja: スウツク

en: 621754
ja: スロニム

en: 622739
ja: ラハチョウ

en: 6230919
ja: ファンガレイ

en: 623317
ja: ポラツク

en: 623549
ja: ピンスク

en: 624079
ja: ヴォルシャ

en: 6241325
ja: ロトルア

en: 6243926
ja: ブレナム

en: 624785
ja: ナヴァフルダク

en: 625144
ja: ミンスク

en: 625324
ja: マズィル

en: 6254843
ja: ビレンドラナガル

en: 626081
ja: リダ

en: 627145
ja: コブルィン

en: 627904
ja: フロドナ

en: 627907
ja: ホメリ

en: 629447
ja: ビハウ

en: 6295587
ja: バタム島

en: 629634
ja: ブレスト

en: 6316406
ja: アパレシダ・デ・ゴイアニア

en: 6317344
ja: ジャボアタン・ドス・グアララペス

en: 632370
ja: ヴァルカウス

en: 632453
ja: ヴァンター

en: 6324583
ja: 阿蘇

en: 6324733
ja: セントジョンズ

en: 6325494
ja: ケベック・シティー

en: 6325521
ja: レヴィ

en: 632978
ja: ヴァーサ

en: 633221
ja: ウーシカウプンキ

en: 6332428
ja: スパニッシュ・ハーレム

en: 633591
ja: トゥースラ

en: 633679
ja: トゥルク

en: 634093
ja: トルニオ

en: 634963
ja: タンペレ

en: 6354908
ja: シドニー

en: 637219
ja: セイナヨキ

en: 637292
ja: サヴォンリンナ

en: 637948
ja: サロ

en: 63795
ja: ブラオ

en: 638936
ja: ロヴァニエミ

en: 639406
ja: リーヒマキ

en: 639734
ja: ラウマ

en: 640124
ja: ライシオ

en: 64013
ja: ボサソ

en: 640999
ja: ポリ

en: 6417459
ja: クラスノズナメンスク

en: 643492
ja: オウル

en: 644171
ja: ヌルミヤルヴィ

en: 64435
ja: ベルベラ

en: 644450
ja: ノキア

en: 64460
ja: ベレトウェイン

en: 64536
ja: バイドア

en: 646005
ja: ミッケリ

en: 647751
ja: ロホヤ

en: 648900
ja: ラッペーンランタ

en: 649360
ja: ラハティ

en: 649630
ja: キルッコヌンミ

en: 649924
ja: クーサモ

en: 650224
ja: クオピオ

en: 650859
ja: コウヴォラ

en: 650946
ja: コトカ

en: 651943
ja: コッコラ

en: 653185
ja: ケラヴァ

en: 653281
ja: ケミ

en: 6543862
ja: ヴィルヌーヴ=ダスク

en: 6545023
ja: エドモンストン

en: 654899
ja: カヤーニ

en: 655194
ja: ユヴァスキュラ

en: 655808
ja: ヨエンスー

en: 655958
ja: ヤルヴェンパー

en: 656083
ja: ヤムサ

en: 656130
ja: ヤコブスタード

en: 656688
ja: イマトラ

en: 658225
ja: ヘルシンキ

en: 659180
ja: ハメーンリンナ

en: 660158
ja: エスポー

en: 660561
ja: ポルヴォー

en: 66093
ja: ヤースージュ

en: 6615536
ja: レ・ジュリス

en: 6615539
ja: ブルゴワン=ジャイユー

en: 663100
ja: ヴァトラ・ドルネイ

en: 663118
ja: ヴァスルイ

en: 664074
ja: ウルジチェニ

en: 664437
ja: トゥルヌ・マグレレ

en: 664460
ja: トゥルダ

en: 664518
ja: トゥルチャ

en: 664963
ja: トゥルナヴェニ

en: 665000
ja: トゥルグ・セクイエスク

en: 665010
ja: トゥルグ・ジウ

en: 665024
ja: トゥルゴヴィシュテ

en: 665087
ja: ティミショアラ

en: 665355
ja: テクチ

en: 665850
ja: スチャヴァ

en: 666767
ja: スラティナ

en: 667268
ja: シビウ

en: 667873
ja: サトゥ・マーレ

en: 668129
ja: サロンタ

en: 668872
ja: ルムニク・ヴルチャ

en: 668873
ja: ルムニク・サラト

en: 669289
ja: ラダウツィ

en: 6694821
ja: 南砺市

en: 6695754
ja: コガリム

en: 6697039
ja: バサウリ

en: 6697563
ja: 寝屋川市

en: 671768
ja: オラデア

en: 671964
ja: オドルヘユ・セクイエスク

en: 674531
ja: ルゴジ

en: 675810
ja: ヤシ

en: 677429
ja: ゲルラ

en: 677458
ja: ゲオルゲニ

en: 677697
ja: ガラツィ

en: 678459
ja: ファルティチェニ

en: 678499
ja: ファガラシュ

en: 678817
ja: ドロベタ=トゥルヌ・セヴェリン

en: 679065
ja: ドロホイ

en: 679452
ja: デヴァ

en: 679550
ja: デジ

en: 680332
ja: クラヨーヴァ

en: 680897
ja: コラビア

en: 680963
ja: コンスタンツァ

en: 681179
ja: コドレア

en: 681290
ja: クルジュ=ナポカ

en: 681845
ja: クンプルング・モルドヴェネスク

en: 681865
ja: クンピア・トゥルジー

en: 6822096
ja: ひたちなか市

en: 6822108
ja: 稲敷市

en: 6822126
ja: 黒部

en: 6822129
ja: 多摩

en: 6822146
ja: 大野城市

en: 6822174
ja: 那須塩原

en: 6822193
ja: 菊川

en: 6822194
ja: 湖西

en: 6822213
ja: 山県

en: 6822217
ja: 美濃加茂

en: 6822219
ja: 郡上

en: 682321
ja: チェルナヴォダ

en: 6825489
ja: 上越市

en: 682685
ja: カレイ

en: 682747
ja: カラカル

en: 683123
ja: ブザウ

en: 683394
ja: ブフテア

en: 683506
ja: ブカレスト

en: 683844
ja: ブラショフ

en: 683974
ja: ブラド

en: 684612
ja: ブラジ

en: 684657
ja: ビストリツァ

en: 686502
ja: アレクサンドリア

en: 686578
ja: アルバ・ユリア

en: 686896
ja: ゾーロチウ

en: 686967
ja: ジトームィル

en: 687196
ja: ジョーウチ・ヴォーディ

en: 688533
ja: ヤルタ

en: 689198
ja: ヴォルノヴァーハ

en: 689558
ja: ヴィーンヌィツャ

en: 690412
ja: ヴァスィリキーウ

en: 690548
ja: ウージュホロド

en: 692194
ja: スームィ

en: 6930327
ja: スラブチッチ

en: 6930641
ja: インサラー

en: 693468
ja: スラヴャンスク

en: 693805
ja: シンフェロポリ

en: 6940394
ja: さいたま

en: 6941014
ja: ポンタ・デルガダ

en: 694423
ja: セヴァストポリ

en: 695464
ja: ロムヌィ

en: 695594
ja: リウネ

en: 6957263
ja: カポレイ

en: 695965
ja: プヤティハートキ

en: 696643
ja: ポルタヴァ

en: 697889
ja: パウロフラード

en: 698131
ja: オーヴルチ

en: 6986104
ja: 中山

en: 698740
ja: オデッサ

en: 701822
ja: 日本語

en: 702550
ja: リヴィウ

en: 702658
ja: ルハーンシク

en: 703448
ja: キエフ

en: 703845
ja: クルィヴィーイ・リーフ

en: 704147
ja: クレメンチューク

en: 705812
ja: キロヴォフラード

en: 706448
ja: ヘルソン

en: 706483
ja: ハリコフ

en: 706524
ja: ケルチ

en: 706900
ja: カニウ

en: 707099
ja: カルシュ

en: 707155
ja: カルィーニウカ

en: 707308
ja: イズマイール

en: 707758
ja: フルーヒウ

en: 709161
ja: フェオドシヤ

en: 709540
ja: ドゥブノ

en: 709611
ja: ドロホブィチ

en: 709717
ja: ドネツィク

en: 709930
ja: ドニプロペトロウシク

en: 710719
ja: チェルニウツィー

en: 710735
ja: チェルニーヒウ

en: 710791
ja: チェルカースィ

en: 71137
ja: サヌア

en: 711390
ja: ブロヴァルィー

en: 711416
ja: ブロディ

en: 711660
ja: ボルィースピリ

en: 7116866
ja: ビジャ・メルセデス

en: 712165
ja: ビーラ・ツェールクヴァ

en: 712441
ja: ベルディチフ

en: 712861
ja: バール

en: 712930
ja: バラクラヴァ

en: 712969
ja: バフチサライ

en: 713122
ja: アウディーイウカ

en: 713245
ja: アポーストロヴェ

en: 715126
ja: ソルノク

en: 716935
ja: ニーレジハーザ

en: 717582
ja: ミシュコルツ

en: 719965
ja: ホードメゼーヴァーシャールヘイ

en: 721239
ja: エゲル

en: 721472
ja: デブレツェン

en: 722437
ja: ベーケーシュチャバ

en: 724144
ja: ミハロフツェ

en: 724443
ja: コシツェ

en: 724503
ja: ケジュマロク

en: 725168
ja: バルデヨフ

en: 725712
ja: ヴラツァ

en: 7257540
ja: ブレインツリー

en: 725905
ja: ヴィディン

en: 7259265
ja: フォート・レオナード・ウッド

en: 7259621
ja: ウェスト・ブルームフィールド

en: 725988
ja: ヴェリングラト

en: 725993
ja: ヴェリコ・タルノヴォ

en: 726050
ja: ヴァルナ

en: 7260806
ja: アーデンアーケード

en: 726418
ja: ドブリチ

en: 7266440
ja: ブレイズ

en: 726848
ja: スタラ・ザゴラ

en: 726872
ja: ドゥプニツァ

en: 727011
ja: ソフィア

en: 727079
ja: スリヴェン

en: 727221
ja: シリストラ

en: 727523
ja: ルセ

en: 727696
ja: ラズグラト

en: 7279570
ja: 東村山市

en: 7281819
ja: 富士河口湖町

en: 728193
ja: プロヴディフ

en: 7281931
ja: オカナガン

en: 7281936
ja: ウェストケロウナ

en: 728203
ja: プレヴェン

en: 728288
ja: ペトリチ

en: 728330
ja: ペルニク

en: 728378
ja: パザルジク

en: 7284571
ja: アイスレーベン

en: 729114
ja: モンタナ

en: 729559
ja: ロヴェチ

en: 729794
ja: クルジャリ

en: 7303471
ja: 嵐山

en: 730435
ja: ハスコヴォ

en: 730565
ja: カルロヴォ

en: 731108
ja: ゴツェ・デルチェフ

en: 731549
ja: ガブロヴォ

en: 732770
ja: ブルガス

en: 733191
ja: ブラゴエヴグラト

en: 734077
ja: テッサロニキ

en: 734330
ja: セレス

en: 735640
ja: コモティニ

en: 735861
ja: カヴァラ

en: 737022
ja: ゾングルダク

en: 738025
ja: ヤロヴァ

en: 738251
ja: ウズンキョプリュ

en: 738648
ja: トラブゾン

en: 738743
ja: トカット

en: 738927
ja: テキルダー

en: 739600
ja: スィノプ

en: 740264
ja: サムスン

en: 740430
ja: サフランボル

en: 740483
ja: リゼ

en: 7422816
ja: 太宰府市

en: 743166
ja: クルクラーレリ

en: 743882
ja: カスタモヌ

en: 743952
ja: カルス

en: 744562
ja: カラビュック

en: 74477
ja: イッブ

en: 745026
ja: イズニク

en: 745028
ja: イズミット

en: 745044
ja: イスタンブール

en: 745530
ja: ホパ

en: 746881
ja: ギレスン

en: 746983
ja: ゲリボル

en: 747014
ja: ゲブゼ

en: 747712
ja: エディルネ

en: 748879
ja: チョルム

en: 749780
ja: チャナッカレ

en: 750269
ja: ブルサ

en: 750516
ja: ボル

en: 750598
ja: ビレジク

en: 750938
ja: バイブルト

en: 751057
ja: バルトゥン

en: 751817
ja: アルトヴィン

en: 751952
ja: アルダハン

en: 752015
ja: アマスィヤ

en: 752850
ja: アダパザル

en: 753866
ja: ザモシチ

en: 755889
ja: ヴィエリチカ

en: 756135
ja: ワルシャワ

en: 756868
ja: トマシュフ・ルベルスキ

en: 757026
ja: タルヌフ

en: 757033
ja: タルノブジェク

en: 7576887
ja: 賀州市

en: 757718
ja: スヴァウキ

en: 758682
ja: ソハチェフ

en: 759123
ja: スキェルニェヴィツェ

en: 759591
ja: サノク

en: 759734
ja: ジェシュフ

en: 760778
ja: ラドム

en: 760924
ja: プワヴィ

en: 761168
ja: プシェムィシル

en: 761228
ja: プルシュクフ

en: 7626461
ja: ヤレン地区

en: 762909
ja: オストロウェンカ

en: 763523
ja: ノヴィ・タルク

en: 763534
ja: ノヴィ・ソンチ

en: 764312
ja: ムロンゴヴォ

en: 7647007
ja: サン・カルロス・デ・バリローチェ

en: 764862
ja: ミェンヅィジェツ・ポドラスキ

en: 765749
ja: ウクフ

en: 765876
ja: ルブリン

en: 766027
ja: ウォムジャ

en: 766783
ja: ワピ

en: 769250
ja: キェルツェ

en: 769274
ja: ケントシン

en: 772195
ja: ギジツコ

en: 772621
ja: エウク

en: 774558
ja: ヘウム

en: 775758
ja: ボフニャ

en: 776069
ja: ビャウィストク

en: 781988
ja: ポグラデツ

en: 782756
ja: コルチャ

en: 783148
ja: ジロカストラ

en: 783493
ja: ブレル

en: 783814
ja: ズレニャニン

en: 783920
ja: ゼムン

en: 784024
ja: ザイェチャル

en: 784136
ja: ヴルシャツ

en: 784227
ja: ヴラニェ

en: 785058
ja: ヴェレス

en: 785082
ja: テトヴォ

en: 785387
ja: ストルガ

en: 785756
ja: スメデレヴォ

en: 785842
ja: スコピエ

en: 786690
ja: プロクプリェ

en: 786712
ja: プリズレン

en: 786714
ja: プリシュティナ

en: 786827
ja: ポジャレヴァツ

en: 787050
ja: ピロト

en: 787237
ja: パンチェヴォ

en: 787487
ja: オフリド

en: 787595
ja: ノヴィ・パザル

en: 788709
ja: レスコヴァツ

en: 788886
ja: クマノヴォ

en: 788975
ja: クルシェヴァツ

en: 789107
ja: クラリェヴォ

en: 789128
ja: クラグイェヴァツ

en: 789518
ja: キキンダ

en: 789527
ja: キチェヴォ

en: 789923
ja: ヤゴディナ

en: 790015
ja: インジヤ

en: 790295
ja: ゴスティヴァル

en: 790744
ja: ゲヴゲリヤ

en: 792078
ja: チャチャク

en: 792456
ja: ボル

en: 792578
ja: ビトラ

en: 792680
ja: ベオグラード

en: 81302
ja: トブルク

en: 8198709
ja: 豊前

en: 8347664
ja: オルドス市

en: 8400694
ja: 台州市

en: 8436351
ja: シギショアラ

en: 8436572
ja: サウスキングスタウン

en: 8505006
ja: 文山市

en: 8531960
ja: リンカーン

en: 8533133
ja: 六盤水市

en: 8533869
ja: ウェストバンクーバー

en: 8537264
ja: 黄岡市

en: 8604682
ja: ジョンストン

en: 8629640
ja: トゥーットゥックディ

en: 877178
ja: カティマ・ムリロ

en: 877401
ja: ソンゲア

en: 877747
ja: ムトワラ

en: 878281
ja: リンディ

en: 88319
ja: ベンガジ

en: 889453
ja: カドマ

en: 88962
ja: ジャウフ

en: 890299
ja: ハラレ

en: 89113
ja: アジュダービヤー

en: 894701
ja: ブラワヨ

en: 901344
ja: ンドラ

en: 90150
ja: ティクリート

en: 905846
ja: ムピカ

en: 9072919
ja: 日照市

en: 909137
ja: ルサカ

en: 909863
ja: ルアンシャ

en: 911148
ja: キトウェ

en: 912764
ja: カサマ

en: 916095
ja: カブウェ

en: 9181182
ja: 濮陽市

en: 919009
ja: チンゴラ

en: 921772
ja: モロニ

en: 921900
ja: ザウジ

en: 922704
ja: ルブンバシ

en: 922741
ja: リカシ

en: 923295
ja: ゾンバ

en: 925475
ja: ムズズ

en: 927967
ja: リロングウェ

en: 931755
ja: ブランタイヤ

en: 932505
ja: マセル

en: 933088
ja: セロウェ

en: 933099
ja: セレビ・ピクウェ

en: 933305
ja: モレポロレ

en: 933340
ja: モチュディ

en: 933366
ja: マウン

en: 933471
ja: マハラピエ

en: 933521
ja: ロバツェ

en: 933685
ja: カニエ

en: 933773
ja: ハボローネ

en: 933778
ja: フランシスタウン

en: 934154
ja: ポートルイス

en: 934570
ja: キュールピップ

en: 934985
ja: ムババーネ

en: 934995
ja: マンジニ

en: 935048
ja: ロバンバ

en: 935264
ja: サン・ドゥニ

en: 935582
ja: ル・タンポン

en: 940909
ja: ウェルコム

en: 944385
ja: フェリーニヒング

en: 946058
ja: ウムタタ

en: 946257
ja: ウルンディ

en: 946877
ja: オイテンハーヘ

en: 94787
ja: キルクーク

en: 94824
ja: カルバラー

en: 953781
ja: ソウェト

en: 95446
ja: アルビール県

en: 958724
ja: ルステンブルク

en: 9633110
ja: 上牧

en: 964137
ja: プレトリア

en: 964349
ja: ポチェフストルーム

en: 964420
ja: ポート・エリザベス

en: 965289
ja: ポロクワネ

en: 965301
ja: ピーターマリッツバーグ

en: 971534
ja: ネルスプロイト

en: 97825
ja: バティックファ

en: 981158
ja: ライデンバーグ

en: 98182
ja: バグダード

en: 981827
ja: ルイス・トリハート

en: 98717
ja: ラマーディー

en: 98854
ja: ナーシリーヤ

en: 98860
ja: ナジャフ

en: 99072
ja: モースル

en: 990930
ja: キンバリー

en: 99135
ja: クーファ

en: 993800
ja: ヨハネスブルグ

en: 99454
ja: ファルージャ

en: 99532
ja: バスラ

en: 99759
ja: ドゥジャイル

en: AD
ja: アンドラ

en: AD.02
ja: カニーリョ教区

en: AD.05
ja: オルディノ教区

en: AD.06
ja: サン・ジュリア・デ・ロリア教区

en: AD.08
ja: エスカルデス=エンゴルダニ教区

en: AE
ja: アラブ首長国連邦

en: AF
ja: アフガニスタン

en: AF.02
ja: バードギース州

en: AF.07
ja: ファーリヤーブ州

en: AF.10
ja: ヘルマンド州

en: AF.11
ja: ヘラート州

en: AF.13
ja: カーブル州

en: AF.24
ja: クンドゥーズ州

en: AF.28
ja: ザーブル州

en: AF.30
ja: バルフ州

en: AF.36
ja: パクティヤー州

en: AF.39
ja: ウルーズガーン州

en: AF.42
ja: パンジシール州

en: AG
ja: アンティグアバブーダ

en: AG.01
ja: バーブーダ島

en: AG.09
ja: レドンダ島

en: AI
ja: アンギラ

en: AL
ja: アルバニア共和国

en: AM
ja: アルメニア共和国

en: AN
ja: オランダ領アンティル

en: AO
ja: アンゴラ共和国

en: AO.01
ja: ベンゲラ州

en: AO.03
ja: カビンダ

en: AO.08
ja: ウアンボ州

en: AO.14
ja: モシコ州

en: AO.16
ja: ザイーレ州

en: AO.18
ja: ルンダ・スル州

en: AQ
ja: 南極

en: AR
ja: アルゼンチン共和国

en: AS
ja: 米領サモア

en: AT
ja: オーストリア共和国

en: AT.01
ja: ブルゲンラント州

en: AT.02
ja: ケルンテン州

en: AT.03
ja: ニーダーエステライヒ州

en: AT.06
ja: シュタイアーマルク州

en: AT.08
ja: フォアアールベルク州

en: AU
ja: オーストラリア

en: AU.01
ja: オーストラリア首都特別地域

en: AU.03
ja: ノーザンテリトリー

en: AW
ja: アルバ

en: AX
ja: オーランド諸島

en: AZ
ja: アゼルバイジャン共和国

en: AZ.35
ja: ナヒチェヴァン自治共和国

en: BA
ja: ボスニア・ヘルツェゴビナ共和国

en: BA.BRC
ja: ブルチコ行政区

en: BB
ja: バルバドス

en: BB.08
ja: セント・マイケル

en: BD
ja: バングラディッシュ人民共和国

en: BD.84
ja: チッタゴン管区

en: BE
ja: ベルギー王国

en: BF
ja: ブルキナファソ

en: BG
ja: ブルガリア共和国

en: BG.41
ja: ガブロヴォ州

en: BG.58
ja: ソフィア州

en: BH
ja: バーレーン

en: BI
ja: ブルンジ共和国

en: BJ
ja: ベニン共和国

en: BJ.07
ja: アリボリ県

en: BJ.13
ja: ドンガ県

en: BJ.14
ja: リトラル県

en: BL
ja: サン・バルテルミー

en: BM
ja: バミューダ

en: BN
ja: ブルネイ

en: BO
ja: ボリビア共和国

en: BQ
ja: オランダ領カリブ

en: BQ.SE
ja: シント・ユースタティウス島

en: BR
ja: ブラジル連邦共和国

en: BR.04
ja: アマゾナス州

en: BR.07
ja: 連邦直轄区

en: BR.08
ja: エスピリトサント州

en: BR.11
ja: マットグロッソ・ド・スル州

en: BR.13
ja: マラニョン州

en: BR.14
ja: マットグロッソ州

en: BR.15
ja: ミナスジェライス州

en: BR.16
ja: パラー州

en: BR.20
ja: ピアウイ州

en: BR.29
ja: ゴイアス州

en: BR.30
ja: ペルナンブーコ州

en: BR.31
ja: トカンティンス州

en: BS
ja: バハマ国

en: BT
ja: ブータン王国

en: BV
ja: ブーベ島

en: BW
ja: ボツワナ共和国

en: BY
ja: ベラルーシ共和国

en: BZ
ja: ベリーズ

en: CA
ja: カナダ

en: CA.01
ja: アルバータ州

en: CA.02
ja: ブリティッシュコロンビア州

en: CA.03
ja: マニトバ州

en: CA.04
ja: ニューブランズウィック州

en: CA.07
ja: ノバスコシア州

en: CA.08
ja: オンタリオ州

en: CA.09
ja: プリンスエドワードアイランド州

en: CA.11
ja: サスカチュワン州

en: CA.12
ja: ユーコン準州

en: CA.14
ja: ヌナブト準州

en: CC
ja: ココス(キーリング)諸島

en: CD
ja: コンゴ民主共和国

en: CD.30
ja: ツォポ州

en: CF
ja: 中央アフリカ共和国

en: CF.01
ja: バミンギ・バンゴラン州

en: CF.02
ja: バス・コト州

en: CF.03
ja: オート・コト州

en: CF.04
ja: マンベレ・カデイ州

en: CF.05
ja: オー・ムボム州

en: CF.07
ja: ロバイエ州

en: CF.08
ja: ムボム州

en: CF.11
ja: ワカ州

en: CF.12
ja: ウハム州

en: CF.14
ja: バカガ州

en: CG
ja: コンゴ共和国

en: CG.06
ja: リクアラ地方

en: CG.13
ja: キュヴェト地方

en: CH
ja: スイス連邦

en: CH.GE
ja: ジュネーヴ州

en: CH.JU
ja: ジュラ州

en: CH.NE
ja: ヌーシャテル州

en: CH.TI
ja: ティチーノ州

en: CI
ja: 象牙海岸

en: CK
ja: クック諸島

en: CL
ja: チリ共和国

en: CL.12
ja: 首都州

en: CL.15
ja: タラパカ州

en: CM
ja: カメルーン共和国

en: CN
ja: 中国

en: CN.12
ja: 湖北省

en: CN.26
ja: 陝西省

en: CO
ja: コロンビア共和国

en: CR
ja: コスタリカ

en: CS
ja: セルビア・モンテネグロ

en: CU
ja: キューバ共和国

en: CV
ja: カーボベルデ

en: CW
ja: キュラソー

en: CX
ja: クリスマス島

en: CY
ja: キプロス共和国

en: CZ
ja: チェコ共和国

en: CZ.78
ja: 南モラヴィア州

en: CZ.79
ja: 南ボヘミア州

en: CZ.88
ja: 中央ボヘミア州

en: DE
ja: ドイツ連邦共和国

en: DE.01
ja: バーデン=ヴュルテンベルク州

en: DE.02
ja: バイエルン州

en: DE.03
ja: ブレーメン州

en: DE.06
ja: ニーダーザクセン州

en: DE.08
ja: ラインラント=プファルツ州

en: DE.09
ja: ザールラント州

en: DE.10
ja: シュレースヴィヒ=ホルシュタイン州

en: DE.11
ja: ブランデンブルク州

en: DE.14
ja: ザクセン=アンハルト州

en: DE.16
ja: ベルリン

en: DJ
ja: ジブチ

en: DJ.04
ja: オボック州

en: DJ.05
ja: タジュラ州

en: DJ.06
ja: ディキル州

en: DK
ja: デンマーク王国

en: DK.18
ja: 中央ユラン地域

en: DK.20
ja: シェラン地域

en: DK.21
ja: 南デンマーク地域

en: DM
ja: ドミニカ国

en: DO
ja: ドミニカ共和国

en: DZ
ja: アルジェリア民主人民共和国

en: EC
ja: エクアドル共和国

en: EE
ja: エストニア共和国

en: EE.01
ja: ハリュ県

en: EE.02
ja: ヒーウ県

en: EE.03
ja: イダ=ヴィル県

en: EE.04
ja: イェルヴァ県

en: EE.05
ja: ヨゲヴァ県

en: EE.07
ja: レーネ県

en: EE.08
ja: レーネ=ヴィル県

en: EE.11
ja: ペルヌ県

en: EE.12
ja: ポルヴァ県

en: EE.13
ja: ラプラ県

en: EE.14
ja: サーレ県

en: EE.18
ja: タルトゥ県

en: EE.19
ja: ヴァルガ県

en: EE.20
ja: ヴィリャンディ県

en: EE.21
ja: ヴォル県

en: EG
ja: エジプト・アラブ共和国

en: EH
ja: 西サハラ

en: ER
ja: エリトリア

en: ES
ja: スペイン

en: ES.07
ja: バレアレス

en: ES.27
ja: ラ・リオハ

en: ES.29
ja: コムニダ・デ・マドリッド

en: ES.31
ja: ムルシア

en: ES.32
ja: ナバーラ

en: ES.34
ja: アストゥリアス

en: ES.39
ja: カンタブリア

en: ES.51
ja: アンダルシア

en: ES.52
ja: アラゴン

en: ES.53
ja: カナリアス

en: ES.54
ja: カスティージャラマンチャ

en: ES.55
ja: カスティージャ・イ・レオン

en: ES.56
ja: カタロニア

en: ES.57
ja: エストゥレマドゥーラ

en: ES.58
ja: ガリシア

en: ES.59
ja: パイス・バスコ

en: ES.60
ja: ヴァレンシア

en: ES.CE
ja: セウタ

en: ET
ja: エチオピア

en: FI
ja: フィンランド共和国

en: FI.01
ja: ウーシマー県

en: FI.02
ja: 南西スオミ県

en: FI.04
ja: サタクンタ県

en: FI.06
ja: ピルカンマー県

en: FI.08
ja: キュメンラークソ県

en: FI.14
ja: 南ポフヤンマー県

en: FI.15
ja: ポフヤンマー県

en: FI.17
ja: 北ポフヤンマー県

en: FI.18
ja: カイヌー県

en: FJ
ja: フィジー

en: FK
ja: フォークランド諸島

en: FM
ja: ミクロネシア連邦

en: FM.03
ja: チューク島

en: FO
ja: フェロー諸島

en: FR
ja: フランス共和国

en: FR.52
ja: ペイ・ド・ラ・ロワール地域圏

en: FR.53
ja: ブルターニュ

en: FR.93
ja: プロヴァンス=アルプ=コート・ダジュール地域圏

en: GA
ja: ガボン共和国

en: GA.01
ja: エスチュエール州

en: GB
ja: 英国

en: GB.ENG
ja: イングランド

en: GD
ja: グレナダ

en: GE
ja: グルジア共和国

en: GE.02
ja: アブハジア

en: GE.66
ja: イメレティ州

en: GE.67
ja: カヘティ州

en: GE.68
ja: クヴェモ・カルトリ州

en: GE.69
ja: ムツヘタ=ムティアネティ州

en: GE.73
ja: シダ・カルトリ州

en: GF
ja: 仏領ギアナ

en: GG
ja: ガーンジー

en: GH
ja: ガーナ共和国

en: GI
ja: ジブラルタル

en: GL
ja: グリーンランド

en: GL.04
ja: クヤレック

en: GL.06
ja: ケカッタ

en: GM
ja: ガンビア共和国

en: GN
ja: ギニア共和国

en: GP
ja: グアドループ

en: GQ
ja: 赤道ギニア共和国

en: GR
ja: ギリシャ共和国

en: GS
ja: サウスジョージア・サウスサンドウィッチ諸島

en: GT
ja: グアテマラ

en: GU
ja: グアム

en: GW
ja: ギニアビサウ共和国

en: GW.02
ja: キナラ州

en: GW.05
ja: ボラマ州

en: GW.07
ja: トンバリ州

en: GW.12
ja: ビオンボ州

en: GY
ja: ガイアナ

en: HK
ja: 香港

en: HK.KKC
ja: 九龍城区

en: HK.NST
ja: 沙田区

en: HK.NTM
ja: 屯門区

en: HM
ja: ハード島・マクドナルド諸島

en: HN
ja: ホンジュラス共和国

en: HR
ja: クロアチア共和国

en: HT
ja: ハイチ共和国

en: HU
ja: ハンガリー共和国

en: HU.09
ja: ジェール・モション・ショプロン県

en: HU.10
ja: ハイドゥー・ビハール県

en: HU.12
ja: コマーロム・エステルゴム県

en: HU.18
ja: サボルチ・サトマール・ベレグ県

en: HU.20
ja: ヤース・ナジクン・ソルノク県

en: ID
ja: インドネシア共和国

en: ID.02
ja: バリ島

en: ID.08
ja: 東ジャワ州

en: ID.11
ja: 西カリマンタン州

en: ID.14
ja: 東カリマンタン州

en: ID.21
ja: 中部スラウェシ州

en: ID.26
ja: 北スマトラ州

en: ID.30
ja: 西ジャワ州

en: ID.31
ja: 北スラウェシ州

en: ID.32
ja: 南スマトラ州

en: ID.33
ja: バンテン州

en: ID.38
ja: 南スラウェシ

en: IE
ja: アイルランド

en: IE.L
ja: レンスター

en: IE.M
ja: マンスター

en: IE.U
ja: アルスター

en: IL
ja: イスラエル国

en: IL.04
ja: ハイファ地区

en: IM
ja: マン島

en: IN
ja: インド

en: IN.01
ja: アンダマン・ニコバル諸島

en: IN.02
ja: アーンドラ・プラデーシュ州

en: IN.03
ja: アッサム州

en: IN.05
ja: チャンディーガル

en: IN.09
ja: グジャラート州

en: IN.10
ja: ハリヤーナー州

en: IN.11
ja: ヒマーチャル・プラデーシュ州

en: IN.13
ja: ケーララ州

en: IN.16
ja: マハーラーシュトラ州

en: IN.17
ja: マニプル州

en: IN.18
ja: メーガーラヤ州

en: IN.19
ja: カルナータカ州

en: IN.20
ja: ナガランド州

en: IN.22
ja: ポンディシェリ連邦直轄領

en: IN.23
ja: パンジャーブ州

en: IN.24
ja: ラージャスターン州

en: IN.25
ja: タミル・ナードゥ州

en: IN.26
ja: トリプラ州

en: IN.28
ja: 西ベンガル州

en: IN.29
ja: シッキム州

en: IN.30
ja: アルナーチャル・プラデーシュ州

en: IN.31
ja: ミゾラム州

en: IN.33
ja: ゴア州

en: IN.34
ja: ビハール州

en: IN.35
ja: マディヤ・プラデーシュ州

en: IN.36
ja: ウッタル・プラデーシュ州

en: IN.37
ja: チャッティースガル州

en: IN.38
ja: ジャールカンド州

en: IN.40
ja: テランガーナ州

en: IN.41
ja: ラダック

en: IO
ja: 英領インド洋地域

en: IQ
ja: イラク共和国

en: IR
ja: イラン・イスラム共和国

en: IR.07
ja: ファールス州

en: IR.11
ja: ホルモズガーン州

en: IR.15
ja: フーゼスターン州

en: IR.22
ja: ブーシェフル州

en: IR.23
ja: ロレスターン州

en: IR.25
ja: セムナーン州

en: IR.34
ja: マルキャズィー州

en: IR.35
ja: マーザンダラーン州

en: IR.36
ja: ザンジャーン州

en: IR.42
ja: ラザヴィー・ホラーサーン州

en: IS
ja: アイスランド共和国

en: IT
ja: イタリア共和国

en: IT.01
ja: アブルッツォ州

en: IT.02
ja: バジリカータ州

en: IT.03
ja: カラブリア州

en: IT.04
ja: カンパニア州

en: IT.07
ja: ラツィオ州

en: IT.08
ja: リグーリア州

en: IT.10
ja: マルケ州

en: IT.11
ja: モリーゼ州

en: IT.12
ja: ピエモンテ州

en: IT.13
ja: プッリャ州

en: IT.15
ja: シチリア

en: IT.16
ja: トスカーナ州

en: IT.17
ja: ボルツァーノ自治県

en: IT.18
ja: ウンブリア州

en: IT.20
ja: ヴェネト州

en: JE
ja: ジャージー

en: JM
ja: ジャマイカ

en: JM.02
ja: ハノーバー教区

en: JM.17
ja: キングストン教区

en: JO
ja: ヨルダン・ハシミテ王国

en: JO.18
ja: イルビド県

en: JP
ja: 日本

en: JP.01
ja: 愛知県

en: JP.02
ja: 秋田県

en: JP.03
ja: 青森県

en: JP.04
ja: 千葉県

en: JP.05
ja: 愛媛県

en: JP.06
ja: 福井県

en: JP.07
ja: 福岡県

en: JP.08
ja: 福島県

en: JP.09
ja: 岐阜県

en: JP.10
ja: 群馬県

en: JP.11
ja: 広島県

en: JP.12
ja: 北海道

en: JP.13
ja: 兵庫県

en: JP.14
ja: 茨城県

en: JP.15
ja: 石川県

en: JP.16
ja: 岩手県

en: JP.17
ja: 香川県

en: JP.18
ja: 鹿児島県

en: JP.19
ja: 神奈川県

en: JP.20
ja: 高知県

en: JP.21
ja: 熊本県

en: JP.22
ja: 京都府

en: JP.23
ja: 三重県

en: JP.24
ja: 宮城県

en: JP.25
ja: 宮崎県

en: JP.26
ja: 長野県

en: JP.27
ja: 長崎県

en: JP.28
ja: 奈良県

en: JP.29
ja: 新潟県

en: JP.30
ja: 大分県

en: JP.31
ja: 岡山県

en: JP.32
ja: 大阪府

en: JP.33
ja: 佐賀県

en: JP.34
ja: 埼玉県

en: JP.35
ja: 滋賀県

en: JP.36
ja: 島根県

en: JP.37
ja: 静岡県

en: JP.38
ja: 栃木県

en: JP.39
ja: 徳島県

en: JP.40
ja: 東京都

en: JP.41
ja: 鳥取県

en: JP.42
ja: 富山県

en: JP.43
ja: 和歌山県

en: JP.44
ja: 山形県

en: JP.45
ja: 山口県

en: JP.46
ja: 山梨県

en: JP.47
ja: 沖縄県

en: KE
ja: ケニア共和国

en: KE.33
ja: マンデラ

en: KG
ja: キルギス共和国

en: KH
ja: カンボジア国

en: KH.02
ja: コンポンチャム州

en: KH.03
ja: コンポンチュナン州

en: KH.07
ja: カンダル州

en: KH.08
ja: ココン州

en: KH.12
ja: ポーサット州

en: KH.13
ja: プレアヴィヒア州

en: KH.18
ja: スヴァイリエン州

en: KH.21
ja: カンポット州

en: KH.23
ja: ラタナキリ州

en: KH.25
ja: バンテイメンチェイ州

en: KH.26
ja: ケップ

en: KH.28
ja: シアヌークビル

en: KH.29
ja: バタンバン州

en: KI
ja: キリバス共和国

en: KM
ja: コモロ・イスラム連邦共和国

en: KM.02
ja: グランドコモロ島

en: KN
ja: セントクリストファー・ネビス

en: KP
ja: 韓国、朝鮮民主主義人民共和国

en: KR
ja: 韓国

en: KR.10
ja: 釜山広域市

en: KR.11
ja: ソウル特別市

en: KR.13
ja: 京畿道

en: KR.18
ja: 光州廣域市

en: KW
ja: クウェート

en: KY
ja: ケイマン諸島

en: KZ
ja: カザフスタン共和国

en: LA
ja: ラオス

en: LB
ja: レバノン共和国

en: LB.06
ja: 南レバノン県

en: LC
ja: セントルシア

en: LI
ja: リヒテンシュタイン公国

en: LI.02
ja: エッシェン

en: LI.04
ja: マウレン

en: LK
ja: スリランカ民主社会主義共和国

en: LK.29
ja: 中部州

en: LK.32
ja: 北西部州

en: LK.38
ja: 北部州

en: LR
ja: リベリア共和国

en: LS
ja: レソト王国

en: LS.10
ja: ベレア県

en: LS.11
ja: ブータ・ブーテ県

en: LS.12
ja: レリベ県

en: LS.14
ja: マセル県

en: LS.16
ja: モコトロング県

en: LS.18
ja: クティング県

en: LS.19
ja: ターバ・ツェーカ県

en: LT
ja: リトアニア共和国

en: LU
ja: ルクセンブルク

en: LV
ja: ラトビア共和国

en: LV.06
ja: ダウガフピルス

en: LV.11
ja: イェルガヴァ

en: LV.16
ja: リエパーヤ

en: LY
ja: 社会主義人民リビア・アラブ国

en: LY.64
ja: ジュフラ県

en: LY.65
ja: クフラ県

en: MA
ja: モロッコ王国

en: MC
ja: モナコ

en: MD
ja: モルドバ共和国

en: ME
ja: モンテネグロ

en: ME.04
ja: ビイェロ・ポリェ

en: ME.08
ja: ヘルツェグ・ノヴィ

en: ME.10
ja: コトル

en: ME.11
ja: モイコヴァツ

en: MF
ja: サン・マルタン

en: MG
ja: マダガスカル共和国

en: MH
ja: マーシャル諸島

en: MK
ja: マケドニア旧ユーゴスラビア共和国

en: MK.D4
ja: ゴスティヴァル

en: ML
ja: マリ

en: MM
ja: ミャンマー連邦

en: MN
ja: モンゴル

en: MO
ja: マカオ

en: MP
ja: 北マリアナ諸島

en: MQ
ja: マルティニーク

en: MR
ja: モーリタニア・イスラム共和国

en: MR.03
ja: アサバ州

en: MR.04
ja: ゴルゴル州

en: MR.05
ja: ブラクナ州

en: MR.07
ja: アドラル州

en: MR.08
ja: ダフレト・ヌアジブ州

en: MR.09
ja: タガント州

en: MR.10
ja: ギディマカ州

en: MR.11
ja: ティリス・ゼムール州

en: MR.12
ja: インシリ州

en: MS
ja: モントセラト島

en: MT
ja: マルタ

en: MU
ja: モーリシャス

en: MU.22
ja: カルガドス・カラホス諸島

en: MV
ja: モルディブ

en: MW
ja: マラウイ共和国

en: MX
ja: メキシコ合衆国

en: MX.01
ja: アグアスカリエンテス州

en: MX.03
ja: バハ・カリフォルニア・スル州

en: MX.04
ja: カンペチェ州

en: MX.05
ja: チアパス州

en: MX.06
ja: チワワ州

en: MX.07
ja: コアウイラ州

en: MX.08
ja: コリマ州

en: MX.10
ja: ドゥランゴ州

en: MX.11
ja: グアナフアト州

en: MX.12
ja: ゲレーロ州

en: MX.13
ja: イダルゴ州

en: MX.14
ja: ハリスコ州

en: MX.15
ja: メヒコ州

en: MX.16
ja: ミチョアカン州

en: MX.17
ja: モレロス州

en: MX.18
ja: ナヤリット州

en: MX.19
ja: ヌエボ・レオン州

en: MX.20
ja: オアハカ州

en: MX.21
ja: プエブラ州

en: MX.22
ja: ケレタロ州

en: MX.23
ja: キンタナ・ロー州

en: MX.24
ja: サン・ルイス・ポトシ州

en: MX.25
ja: シナロア州

en: MX.26
ja: ソノラ州

en: MX.27
ja: タバスコ州

en: MX.28
ja: タマウリパス州

en: MX.29
ja: トラスカラ州

en: MX.31
ja: ユカタン州

en: MX.32
ja: サカテカス州

en: MY
ja: マレーシア

en: MY.01
ja: ジョホール州

en: MY.02
ja: ケダ州

en: MY.11
ja: サラワク州

en: MY.12
ja: セランゴール州

en: MY.17
ja: プトラジャヤ

en: MZ
ja: モザンビーク共和国

en: MZ.04
ja: マプト州

en: MZ.06
ja: ナンプーラ州

en: MZ.08
ja: テテ州

en: NA
ja: ナミビア共和国

en: NA.21
ja: ホマス州

en: NA.33
ja: オハングウェナ州

en: NA.35
ja: オマヘケ州

en: NA.36
ja: オムサティ州

en: NA.37
ja: オシャナ州

en: NA.38
ja: オシコト州

en: NC
ja: ニューカレドニア

en: NE
ja: ニジェール共和国

en: NE.01
ja: アガデス州

en: NE.02
ja: ディファ州

en: NF
ja: ノーフォーク島

en: NG
ja: ナイジェリア連邦共和国

en: NG.11
ja: 連邦首都地区

en: NI
ja: ニカラグア共和国

en: NL
ja: オランダ王国

en: NL.06
ja: 北ブラバント州

en: NL.11
ja: 南ホラント州

en: NO
ja: ノルウェー王国

en: NP
ja: ネパール王国

en: NR
ja: ナウル

en: NR.01
ja: アイウォ地区

en: NR.06
ja: ボエ地区

en: NR.11
ja: メネン地区

en: NR.14
ja: ヤレン地区

en: NU
ja: ニウエ島

en: NZ
ja: ニュージーランド

en: NZ.E7
ja: オークランド

en: NZ.E8
ja: ベイ・オブ・プレンティ地方

en: NZ.E9
ja: カンタベリー地方

en: NZ.F1
ja: ギズボーン地方

en: NZ.F4
ja: マールボロ地方

en: NZ.F6
ja: ノースランド地方

en: NZ.F7
ja: オタゴ地方

en: NZ.F8
ja: サウスランド地方

en: NZ.G2
ja: ウェリントン

en: NZ.G3
ja: ウェスト・コースト地方

en: OM
ja: オマーン国

en: PA
ja: パナマ

en: PE
ja: ペルー共和国

en: PE.01
ja: アマソナス県

en: PE.02
ja: アンカシュ県

en: PE.04
ja: アレキパ県

en: PE.05
ja: アヤクーチョ県

en: PE.09
ja: ワンカベリカ県

en: PE.11
ja: イカ県

en: PE.12
ja: フニン県

en: PE.13
ja: ラ・リベルタ県

en: PE.14
ja: ランバイエケ県

en: PE.15
ja: リマ県

en: PE.16
ja: ロレート県

en: PE.17
ja: マードレ・デ・ディオス県

en: PE.19
ja: パスコ県

en: PE.20
ja: ピウラ県

en: PE.21
ja: プーノ県

en: PE.23
ja: タクナ県

en: PE.24
ja: トゥンベス県

en: PE.25
ja: ウカヤリ県

en: PF
ja: 仏領ポリネシア

en: PG
ja: パプア・ニューギニア

en: PG.10
ja: 東ニューブリテン州

en: PG.15
ja: ニューアイルランド州

en: PG.17
ja: 西ニューブリテン州

en: PH
ja: フィリピン共和国

en: PH.01
ja: イロコス地方

en: PH.02
ja: カガヤン・バレー地方

en: PH.03
ja: 中部ルソン地方

en: PH.06
ja: 西ビサヤ地方

en: PH.07
ja: 中部ビサヤ地方

en: PH.08
ja: 東ビサヤ地方

en: PH.10
ja: 北ミンダナオ地方

en: PH.14
ja: イスラム教徒ミンダナオ自治地域

en: PH.15
ja: コルディリェラ行政地域

en: PK
ja: パキスタン・イスラム共和国

en: PK.05
ja: シンド州

en: PK.06
ja: アザド・カシミール

en: PL
ja: ポーランド共和国

en: PL.72
ja: ドルヌィ・シロンスク県

en: PL.73
ja: クヤヴィ・ポモージェ県

en: PL.74
ja: ウッチ県

en: PL.75
ja: ルブリン県

en: PL.76
ja: ルブシュ県

en: PL.77
ja: マウォポルスカ県

en: PL.78
ja: マゾフシェ県

en: PL.79
ja: オポーレ県

en: PL.80
ja: ポトカルパチェ県

en: PL.81
ja: ポドラシェ県

en: PL.82
ja: ポモージェ県

en: PL.83
ja: シロンスク県

en: PL.84
ja: シフィェンティクシシュ県

en: PL.85
ja: ヴァルミア・マズールィ県

en: PL.86
ja: ヴィエルコポルスカ県

en: PL.87
ja: 西ポモージェ県

en: PM
ja: サンピエール島・ミクロン島

en: PN
ja: ピトケアン諸島

en: PR
ja: プエルトリコ

en: PS
ja: パレスチナ

en: PS.GZ
ja: ガザ地区

en: PT
ja: ポルトガル共和国

en: PT.14
ja: リスボン県

en: PW
ja: パラオ

en: PY
ja: パラグアイ共和国

en: QA
ja: カタール

en: RE
ja: レユニオン

en: RO
ja: ルーマニア

en: RO.29
ja: オルト県

en: RO.30
ja: プラホヴァ県

en: RO.40
ja: ヴランチャ県

en: RO.43
ja: イルフォヴ県

en: RS
ja: セルビア

en: RU
ja: ロシア

en: RU.16
ja: チュヴァシ共和国

en: RU.17
ja: ダゲスタン共和国

en: RU.28
ja: カレリア共和国

en: RU.34
ja: コミ共和国

en: RU.47
ja: モスクワ州

en: RU.49
ja: ムルマンスク州

en: RU.81
ja: ウリヤノフスク州

en: RU.89
ja: ユダヤ自治州

en: RU.90
ja: ペルミ地方

en: RW
ja: ルワンダ

en: SA
ja: サウジアラビア王国

en: SB
ja: ソロモン諸島

en: SC
ja: セーシェル

en: SD
ja: スーダン共和国

en: SE
ja: スウェーデン王国

en: SE.02
ja: ブレーキンゲ地方

en: SE.03
ja: イェヴレボリ県

en: SE.06
ja: ハッランド地方

en: SE.10
ja: ダーラナ地方

en: SE.14
ja: ノールボッテン地方

en: SE.15
ja: エレブルー県

en: SE.28
ja: ヴェストラ・イェータランド県

en: SG
ja: シンガポール

en: SH
ja: セントヘレナ

en: SI
ja: スロベニア

en: SI.04
ja: ボーヒニ

en: SI.12
ja: ツェルクニェ・ナ・ゴレニスケム

en: SI.14
ja: ツェルクノ

en: SI.22
ja: ドル・プリ・リュブリャニ

en: SI.24
ja: ドルナヴァ

en: SI.34
ja: フラストニク

en: SI.36
ja: イドリヤ

en: SI.38
ja: イリルスカ・ビストリツァ

en: SI.40
ja: イゾラ

en: SI.50
ja: コペル

en: SI.64
ja: ロガテツ

en: SI.68
ja: ルコヴィツァ

en: SI.76
ja: ミスリニャ

en: SI.89
ja: ペスニツァ

en: SI.91
ja: ピフカ

en: SI.94
ja: ポストイナ

en: SI.A1
ja: ラデンツィ

en: SI.A3
ja: ラドヴリツァ

en: SI.C4
ja: スロヴェンスケ・コニツェ

en: SI.E2
ja: ヴィタニェ

en: SI.G1
ja: デストルニク

en: SI.G3
ja: ドブラナ

en: SI.G6
ja: ドレーニスケ・トプリーツェ

en: SI.G8
ja: グラード

en: SI.G9
ja: ハイディナ

en: SI.H8
ja: コメンダ

en: SI.I4
ja: レンダヴァ

en: SI.I6
ja: リュトメル

en: SI.J2
ja: マリボル

en: SI.J8
ja: オプロトニツァ

en: SI.K2
ja: ポドヴェルカ

en: SI.K4
ja: プレボルド

en: SI.K6
ja: プレヴァリェ

en: SI.K7
ja: プトゥイ

en: SI.L8
ja: スロヴェンスカ・ビストリツァ

en: SI.O2
ja: ゴリェ

en: SI.O4
ja: ログ・ドラゴメル

en: SJ
ja: スバールバル諸島・ヤンマイエン島

en: SJ.21
ja: スヴァールバル諸島

en: SK
ja: スロバキア (スロバキア共和国)

en: SL
ja: シエラレオネ

en: SM
ja: サンマリノ共和国

en: SM.02
ja: キエザヌオーヴァ

en: SN
ja: セネガル共和国

en: SN.01
ja: ダカール州

en: SN.03
ja: ジュルベル州

en: SN.05
ja: タンバクンダ州

en: SN.10
ja: カオラック州

en: SN.11
ja: コルダ州

en: SN.12
ja: ジガンショール州

en: SN.13
ja: ルーガ州

en: SN.14
ja: サンルイ州

en: SN.15
ja: マタム州

en: SO
ja: ソマリア

en: SR
ja: スリナム共和国

en: SS
ja: 南スーダン

en: ST
ja: サントメ プリンシペ

en: ST.01
ja: プリンシペ島

en: ST.02
ja: サントメ島

en: SV
ja: エルサルバドル

en: SX
ja: シント・マールテン

en: SY
ja: シリア・アラブ共和国

en: SZ
ja: スワジランド王国

en: TC
ja: タークス・カイコス諸島

en: TD
ja: チャド共和国

en: TD.18
ja: ハジェル=ラミ州

en: TD.19
ja: マンドゥル州

en: TD.25
ja: シラ州

en: TF
ja: 仏領極南諸島

en: TG
ja: トーゴ共和国

en: TG.22
ja: 中央州

en: TG.23
ja: カラ州

en: TG.24
ja: 沿岸州

en: TG.25
ja: 高原州

en: TG.26
ja: サバナ州

en: TH
ja: タイ

en: TJ
ja: タジキスタン共和国

en: TK
ja: トケラウ

en: TK.N
ja: ヌクノノ島

en: TL
ja: 東ティモール共和国

en: TL.AL
ja: アイレウ県

en: TL.AN
ja: アイナロ県

en: TL.BA
ja: バウカウ県

en: TL.BO
ja: ボボナロ県

en: TL.CO
ja: コヴァ・リマ県

en: TL.ER
ja: エルメラ県

en: TL.LA
ja: ラウテン県

en: TL.LI
ja: リキシャ県

en: TL.MF
ja: マヌファヒ県

en: TL.MT
ja: マナトゥト県

en: TL.VI
ja: ヴィケケ県

en: TM
ja: トルクメニスタン

en: TM.01
ja: アハル州

en: TM.02
ja: バルカン州

en: TM.04
ja: レバプ州

en: TM.05
ja: マル州

en: TN
ja: チュニジア共和国

en: TN.34
ja: タタウイヌ県

en: TN.39
ja: マヌーバ県

en: TO
ja: トンガ王国

en: TO.EU
ja: エウア島

en: TO.NI
ja: ニウアス諸島

en: TR
ja: トルコ共和国

en: TR.05
ja: アマスィヤ県

en: TR.07
ja: アンタルヤ県

en: TR.08
ja: アルトヴィン県

en: TR.09
ja: アイドゥン県

en: TR.10
ja: バルケスィル県

en: TR.11
ja: ビレジク県

en: TR.12
ja: ビンギョル県

en: TR.13
ja: ビトリス県

en: TR.14
ja: ボル県

en: TR.15
ja: ブルドゥル県

en: TR.17
ja: チャナッカレ県

en: TR.19
ja: チョルム県

en: TR.20
ja: デニズリ県

en: TR.22
ja: エディルネ県

en: TR.24
ja: エルズィンジャン県

en: TR.25
ja: エルズルム県

en: TR.26
ja: エスキシェヒル県

en: TR.28
ja: ギレスン県

en: TR.31
ja: ハタイ県

en: TR.32
ja: メルスィン県

en: TR.33
ja: ウスパルタ県

en: TR.34
ja: イスタンブール

en: TR.37
ja: カスタモヌ県

en: TR.38
ja: カイセリ県

en: TR.39
ja: クルクラーレリ県

en: TR.40
ja: クルシェヒル県

en: TR.41
ja: コジャエリ県

en: TR.43
ja: キュタヒヤ県

en: TR.44
ja: マラティヤ県

en: TR.45
ja: マニサ県

en: TR.46
ja: カフラマンマラシュ県

en: TR.48
ja: ムーラ県

en: TR.49
ja: ムシュ県

en: TR.52
ja: オルドゥ県

en: TR.54
ja: サカリヤ県

en: TR.55
ja: サムスン県

en: TR.57
ja: スィノプ県

en: TR.58
ja: スィヴァス県

en: TR.59
ja: テキルダー県

en: TR.61
ja: トラブゾン県

en: TR.62
ja: トゥンジェリ県

en: TR.64
ja: ウシャク県

en: TR.65
ja: ヴァン県

en: TR.66
ja: ヨズガト県

en: TR.71
ja: コンヤ県

en: TR.72
ja: マルディン県

en: TR.74
ja: スィイルト県

en: TR.75
ja: アクサライ県

en: TR.76
ja: バトマン県

en: TR.78
ja: カラマン県

en: TR.79
ja: クルッカレ県

en: TR.80
ja: シュルナク県

en: TR.81
ja: アダナ県

en: TR.82
ja: チャンクル県

en: TR.83
ja: ガズィアンテプ県

en: TR.86
ja: アルダハン県

en: TR.87
ja: バルトゥン県

en: TR.88
ja: ウードゥル県

en: TR.90
ja: キリス県

en: TR.91
ja: オスマニエ県

en: TR.92
ja: ヤロヴァ県

en: TT
ja: トリニダード・トバゴ共和国

en: TV
ja: ツバル

en: TV.NMA
ja: ナヌメア環礁

en: TW
ja: 台湾

en: TW.02
ja: 高雄市

en: TW.03
ja: 台北市

en: TZ
ja: タンザニア連合共和国

en: UA
ja: ウクライナ共和国

en: UA.08
ja: ヘルソン州

en: UA.13
ja: キエフ州

en: UA.18
ja: ポルタヴァ州

en: UA.21
ja: スームィ州

en: UG
ja: ウガンダ共和国

en: UM
ja: 合衆国領有小離島

en: UM.050
ja: ベーカー島

en: UM.350
ja: ナヴァッサ島

en: UM.450
ja: ウェーク島

en: US
ja: アメリカ

en: US.AK
ja: アラスカ州

en: US.AL
ja: アラバマ州

en: US.AR
ja: アーカンソー州

en: US.AZ
ja: アリゾナ州

en: US.CA
ja: カリフォルニア州

en: US.CO
ja: コロラド州

en: US.CT
ja: コネチカット州

en: US.DC
ja: ワシントン・コロンビア特別区

en: US.DE
ja: デラウェア州

en: US.FL
ja: フロリダ州

en: US.GA
ja: ジョージア州

en: US.HI
ja: ハワイ州

en: US.IA
ja: アイオワ州

en: US.ID
ja: アイダホ州

en: US.IL
ja: イリノイ州

en: US.IN
ja: インディアナ州

en: US.KS
ja: カンザス州

en: US.KY
ja: ケンタッキー州

en: US.LA
ja: ルイジアナ州

en: US.MA
ja: マサチューセッツ州

en: US.MD
ja: メリーランド州

en: US.ME
ja: メイン州

en: US.MI
ja: ミシガン州

en: US.MN
ja: ミネソタ州

en: US.MO
ja: ミズーリ州

en: US.MS
ja: ミシシッピ州

en: US.MT
ja: モンタナ州

en: US.NC
ja: ノースカロライナ州

en: US.ND
ja: ノースダコタ州

en: US.NE
ja: ネブラスカ州

en: US.NH
ja: ニューハンプシャー州

en: US.NJ
ja: ニュージャージー州

en: US.NM
ja: ニューメキシコ州

en: US.NV
ja: ネバダ州

en: US.NY
ja: ニューヨーク州

en: US.OH
ja: オハイオ州

en: US.OK
ja: オクラホマ州

en: US.OR
ja: オレゴン州

en: US.PA
ja: ペンシルベニア州

en: US.RI
ja: ロードアイランド州

en: US.SC
ja: サウスカロライナ州

en: US.SD
ja: サウスダコタ州

en: US.TN
ja: テネシー州

en: US.TX
ja: テキサス州

en: US.UT
ja: ユタ州

en: US.VA
ja: バージニア州

en: US.VT
ja: バーモント州

en: US.WA
ja: ワシントン州

en: US.WI
ja: ウィスコンシン州

en: US.WV
ja: ウェストバージニア州

en: US.WY
ja: ワイオミング州

en: UY
ja: ウルグアイ共和国

en: UZ
ja: ウズベキスタン共和国

en: VA
ja: ローマ法王庁 (バチカン市国)

en: VC
ja: セントビンセント及びグレナディーン諸島

en: VE
ja: ベネズエラ共和国

en: VE.09
ja: デルタアマクロ州

en: VE.25
ja: 首都地区

en: VG
ja: 英領ヴァージン諸島

en: VI
ja: 米領ヴァージン諸島

en: VN
ja: ベトナム

en: VN.20
ja: ホーチミン市

en: VU
ja: バヌアツ共和国

en: WF
ja: ワリー エ フトゥーナ諸島

en: WS
ja: サモア

en: XK
ja: コソボ

en: YE
ja: イエメン共和国

en: YE.05
ja: シャブワ県

en: YT
ja: マヨット

en: ZA
ja: 南アフリカ

en: ZA.05
ja: 東ケープ州

en: ZA.06
ja: ハウテン州

en: ZA.07
ja: ムプマランガ州

en: ZA.09
ja: リンポポ州

en: ZM
ja: ザンビア共和国

en: ZW
ja: ジンバブエ共和国
