geonames - en to ka translation catalogue (2675 entries)

en: 1007311
ka: დურბანი

en: 1018725
ka: ბლუმფონტეინი

en: 1024552
ka: შაი-შაი

en: 1026014
ka: ტეტე

en: 1028434
ka: კელიმანე

en: 1028918
ka: პემბა

en: 1033356
ka: ნამპულა

en: 1040652
ka: მაპუტუ

en: 1043893
ka: ლიშინგა

en: 1045114
ka: ინიამბანე

en: 104515
ka: მექა

en: 1049261
ka: შიმოიო

en: 1052373
ka: ბეირა

en: 1053384
ka: ტუამასინა

en: 105343
ka: ჯიდა

en: 1055429
ka: ტულიარა

en: 1064890
ka: ფიანარანცუა

en: 1070940
ka: ანტანანარივუ

en: 107797
ka: დაჰრანი

en: 108410
ka: ერ-რიადი

en: 109223
ka: მედინა

en: 110336
ka: დამამი

en: 111822
ka: იეზდი

en: 1123004
ka: თალიკანი

en: 112931
ka: თეირანი

en: 1135689
ka: ყუნდუზი

en: 113646
ka: თავრიზი

en: 1138958
ka: ქაბული

en: 1145352
ka: ჩარიქარი

en: 115019
ka: შირაზი

en: 1159301
ka: ზაჰედანი

en: 1163582
ka: თატა

en: 1167528
ka: კვეტა

en: 1168197
ka: პეშავარი

en: 116996
ka: სარი

en: 1170295
ka: მირპურქასი

en: 1172451
ka: ლაჰორი

en: 1174872
ka: კარაჩი

en: 1176615
ka: ისლამაბადი

en: 1176734
ka: ჰაიდარაბადი

en: 1185241
ka: დაკა

en: 118743
ka: რეშთი

en: 119505
ka: ყაზვინი

en: 1205733
ka: ჩიტაგონგი

en: 12129128
ka: რენი

en: 1216187
ka: შაჰრისაბზი

en: 1217662
ka: ბუხარა

en: 1218667
ka: მარი

en: 1219649
ka: თურქმენაბადი

en: 1226260
ka: ტრინკომალი

en: 1228730
ka: რატნაპურა

en: 1234569
ka: მაუნტ-ლავინია

en: 1235846
ka: მატარა

en: 1241622
ka: კანდი

en: 1242833
ka: ჯაფნა

en: 1246294
ka: გალე

en: 124665
ka: მეშჰედი

en: 1248991
ka: კოლომბო

en: 1250161
ka: ბატიკალოა

en: 1250615
ka: ბადულა

en: 1251081
ka: ანურადჰაპურა

en: 1252416
ka: თიმფუ

en: 1253102
ka: ვიშაქაპატნამი

en: 1253184
ka: ვიჯაიავადა

en: 1253573
ka: ვადოდარა

en: 1253914
ka: უჯაინი

en: 1255634
ka: სრინაგარი

en: 1259229
ka: პუნა

en: 1259425
ka: პონდიშერი

en: 1260086
ka: პატნა

en: 1261481
ka: ნიუ-დელი

en: 1261731
ka: ნაშიკი

en: 1262180
ka: ნაგპური

en: 1264521
ka: მადურაი

en: 1264527
ka: ჩენაი

en: 1264733
ka: ლაქნაუ

en: 1268011
ka: კანაუჯი

en: 1268782
ka: ჯალანდჰარი

en: 1268865
ka: ჯოდპური

en: 1269300
ka: ჯამშედპური

en: 1269515
ka: ჯაიპური

en: 1269633
ka: ჯაბალპური

en: 1269743
ka: ინდორი

en: 1270752
ka: გულბარგა

en: 1273294
ka: დელი

en: 1273865
ka: კოიამპუტური

en: 1274746
ka: ჩანდიგარჰი

en: 1274784
ka: ჩანდანაგარი

en: 1275004
ka: კოლკატა

en: 1275339
ka: მუმბაი

en: 1275841
ka: ბჰოპალი

en: 1277333
ka: ბენგალურუ

en: 1278710
ka: ამრიტსარი

en: 1278946
ka: ალვარი

en: 1279159
ka: აჯმერი

en: 1279233
ka: აჰმადაბადი

en: 1279290
ka: აგარტალა

en: 1280737
ka: ლჰასა

en: 128234
ka: ქერმანი

en: 1283240
ka: კატმანდუ

en: 128747
ka: ქარაჯი

en: 1298824
ka: იანგონი

en: 141681
ka: ბენდერ-აბასი

en: 144448
ka: აჰვაზი

en: 145459
ka: აბადანი

en: 146268
ka: ნიქოზია

en: 146384
ka: ლიმასოლი

en: 146400
ka: ლარნაკა

en: 146412
ka: კირენია

en: 146617
ka: ფამაგუსტა

en: 148445
ka: ასტარა

en: 148619
ka: აღდამი

en: 148730
ka: ზანზიბარი

en: 1496153
ka: ომსკი

en: 1496747
ka: ნოვოსიბირსკი

en: 1499350
ka: მარიინსკი

en: 1503772
ka: ხანტი-მანსიისკი

en: 1508291
ka: ჩელიაბინსკი

en: 1512569
ka: ტაშკენტი

en: 1515007
ka: ულიასუტაი

en: 1516905
ka: ტარაზი

en: 1518542
ka: თალდიყორღანი

en: 1518980
ka: შიმქენთი

en: 1519922
ka: ყიზილორდა

en: 1519928
ka: კოსტანაი

en: 1520240
ka: პავლოდარი

en: 1522203
ka: ქოქშეთაუ

en: 152224
ka: მვანზა

en: 1522751
ka: ქენთაუ

en: 1526193
ka: არკალიკი

en: 1526384
ka: ალმათი

en: 1527199
ka: თოქმაქი

en: 1527534
ka: ოში

en: 1528675
ka: ბიშკეკი

en: 1580240
ka: ჰუე

en: 1580541
ka: ჰოი-ანი

en: 1581130
ka: ჰანოი

en: 160196
ka: დოდომა

en: 160263
ka: დარ-ეს-სალამი

en: 1609350
ka: ბანგკოკი

en: 161616
ka: ბალკანაბადი

en: 1621177
ka: ჯოკიაკარტა

en: 162183
ka: აშხაბადი

en: 1624494
ka: ტეგალი

en: 1625084
ka: ტანგერანგი

en: 1625812
ka: სურაკარტა

en: 1625822
ka: სურაბაია

en: 1626381
ka: სუკაბუმი

en: 1627896
ka: სემარანგი

en: 1635882
ka: მატარამი

en: 1636308
ka: მანოკვარი

en: 1636722
ka: მალანგი

en: 1636884
ka: მაგელანგი

en: 1640660
ka: კედირი

en: 1642911
ka: ჯაკარტა

en: 1645457
ka: დილი

en: 1645528
ka: დენპასარი

en: 1646170
ka: ჩირებონი

en: 1648473
ka: ბოგორი

en: 1649378
ka: ბეკასი

en: 1650357
ka: ბანდუნგი

en: 1650527
ka: ბალიკპაპანი

en: 1651944
ka: ვიენტიანი

en: 1654379
ka: პაქსე

en: 1655559
ka: ლუანგპრაბანგი

en: 1679980
ka: ვიგანი

en: 169577
ka: ჰომსი

en: 170063
ka: ალეპო

en: 1701668
ka: მანილა

en: 170654
ka: დამასკი

en: 170794
ka: დეირ-ელ-ზორი

en: 1735106
ka: ჯორჯტაუნი

en: 1735161
ka: კუალა-ლუმპური

en: 173576
ka: ლათაკია

en: 1738050
ka: მირი

en: 174875
ka: კაპანი

en: 174979
ka: არტაშატი

en: 174991
ka: არარატი

en: 178443
ka: ვაჯირი

en: 178522
ka: ვოი

en: 1788852
ka: სინინი

en: 1790492
ka: სიანტანი

en: 1790645
ka: სიამინი

en: 1791247
ka: უხანი

en: 1792947
ka: ტიანძინი

en: 1795270
ka: შიძიაჯუანი

en: 1796236
ka: შანჰაი

en: 1797333
ka: ციუიფუ

en: 1799962
ka: ნანკინი

en: 1801792
ka: ლოიანი

en: 1804651
ka: კუნმინი

en: 1804879
ka: კაიფინი

en: 1809858
ka: გუანჯოუ

en: 181032
ka: რუირუ

en: 1813253
ka: ლიძიანი

en: 1816670
ka: პეკინი

en: 1819729
ka: ჰონგ-კონგი

en: 1820906
ka: ბანდარ-სერი-ბეგავანი

en: 1821306
ka: პნომპენი

en: 182701
ka: ნიერი

en: 1835848
ka: სეული

en: 1841810
ka: კვანჯუ

en: 1843491
ka: იქსანი

en: 184433
ka: ნანიუკი

en: 184622
ka: ნაკურუ

en: 1846986
ka: ანდონი

en: 184707
ka: ნაივაშა

en: 184745
ka: ნაირობი

en: 1848277
ka: იონაგო

en: 1848313
ka: იოკოსუკა

en: 1848354
ka: იოკოჰამა

en: 1848439
ka: იავატა

en: 1848445
ka: იაცუსირო

en: 1850147
ka: ტოკიო

en: 1851002
ka: ტაკასაკი

en: 1851100
ka: ტაკამაცუ

en: 1853909
ka: ოსაკა

en: 1856177
ka: ნაგასაკი

en: 1856199
ka: ნაგაოკა

en: 1857910
ka: კიოტო

en: 1859171
ka: კობე

en: 1859730
ka: კავაგუტი

en: 1859740
ka: კავაგოე

en: 1861212
ka: ივაკუნი

en: 1861450
ka: ისე

en: 1861949
ka: იტინომია

en: 1862033
ka: იბარაკი

en: 1862415
ka: ჰიროშიმა

en: 1862462
ka: ჰირაცუკა

en: 186301
ka: მომბასა

en: 1864750
ka: ბეპუ

en: 1871859
ka: ფხენიანი

en: 187968
ka: მალინდი

en: 1884138
ka: იოსუ

en: 188492
ka: მაჩაკოსი

en: 189280
ka: ლოდვარი

en: 189741
ka: ლამუ

en: 191220
ka: კიტალე

en: 191245
ka: კისუმუ

en: 191299
ka: კისიი

en: 192067
ka: კილიფი

en: 195272
ka: კაკამეგა

en: 197745
ka: გარისა

en: 198476
ka: ემბუ

en: 198629
ka: ელდორეტი

en: 2013348
ka: ვლადივოსტოკი

en: 202061
ka: კიგალი

en: 202217
ka: გიტარამა

en: 2023469
ka: ირკუტსკი

en: 2026609
ka: ბლაგოვეშჩენსკი

en: 2032201
ka: ბულგანი

en: 2032614
ka: ბარუუნ-ურტი

en: 2033413
ka: იჩუნი

en: 2036427
ka: ძინჯოუ

en: 2037013
ka: ხარბინი

en: 2063523
ka: პერთი

en: 2065594
ka: მაუნტ-აიზა

en: 2067119
ka: მონდურაჰი

en: 2070998
ka: ჯერალდტონი

en: 2073124
ka: დარვინი

en: 2075265
ka: ბუსელტონი

en: 2075432
ka: ბანბერი

en: 2077895
ka: ალის-სპრინგსი

en: 2077963
ka: ოლბანი

en: 2078025
ka: ადელაიდა

en: 2088122
ka: პორტ-მორზბი

en: 2110498
ka: იონეძავა

en: 2112664
ka: იტიჰარა

en: 2112708
ka: ჰიტატი

en: 2113164
ka: აბიკო

en: 2127878
ka: მუცუ

en: 2128295
ka: საპორო

en: 2129211
ka: მისავა

en: 2129395
ka: კუროისი

en: 2130057
ka: ჰიროსაკი

en: 2130188
ka: ჰაკოდატე

en: 2130741
ka: აბასირი

en: 2131612
ka: გოსიოგავარა

en: 2139521
ka: ნუმეა

en: 2143285
ka: უოდონგა

en: 2144528
ka: უორნამბული

en: 2144764
ka: უონგარატა

en: 2146108
ka: ტრარალგონი

en: 2146142
ka: ტაუნზვილი

en: 2146268
ka: ტუვუმბა

en: 2147497
ka: ტამუერთი

en: 2147714
ka: სიდნეი

en: 2149645
ka: შეპარტონი

en: 2151437
ka: როკჰემპტონი

en: 2152659
ka: პორტ-მაკუარი

en: 2155472
ka: ნიუკასლი

en: 2156643
ka: მაუნტ-გამბირი

en: 2157698
ka: მილდიურა

en: 2158562
ka: მერიბორო

en: 2159045
ka: მეიტლენდი

en: 2159220
ka: მაკაი

en: 2159851
ka: ლივერპული

en: 2160517
ka: ლონსესტონი

en: 2163355
ka: ჰობარტი

en: 2164422
ka: გრიფითი

en: 2164837
ka: გოულბერნი

en: 2165478
ka: გლადსტონი

en: 2165798
ka: ჯილონგი

en: 2168305
ka: დაბო

en: 2171085
ka: კოფს-ჰარბური

en: 2171507
ka: ვულონგონგი

en: 2171845
ka: სესნოკი

en: 2172517
ka: კანბერა

en: 2172797
ka: კერნსი

en: 2173125
ka: ბერნი

en: 2173323
ka: ბანდაბერგი

en: 2174003
ka: ბრიზბენი

en: 2176187
ka: ბენდიგო

en: 2176632
ka: ბათერსტი

en: 2177091
ka: ბალარატი

en: 2177671
ka: არმიდეილი

en: 2179537
ka: უელინგტონი

en: 2181133
ka: ტიმარუ

en: 2181742
ka: ტაუპო

en: 2184397
ka: პორირუა

en: 2185018
ka: პალმერსტონ-ნორთი

en: 2186239
ka: ნიუ-პლიმუთი

en: 2186280
ka: ნელსონი

en: 2186313
ka: ნეიპირი

en: 2188164
ka: ლოუერ-ჰატი

en: 2189529
ka: ინვერკარგილი

en: 2190224
ka: ჰეისტინგსი

en: 2190324
ka: ჰამილტონი

en: 2192362
ka: კრაისტჩერჩი

en: 2193733
ka: ოკლენდი

en: 2198148
ka: სუვა

en: 2206854
ka: გიზბორნი

en: 2206890
ka: მასტერტონი

en: 220782
ka: ტაჯურა

en: 2208032
ka: ტაურანგა

en: 2208330
ka: ფაკატანე

en: 2208485
ka: ზლიტენი

en: 2210247
ka: ტრიპოლი

en: 2210554
ka: სურთი

en: 221527
ka: ობოკი

en: 2218840
ka: ბანი-ვალიდი

en: 2219905
ka: ელ-ხუმსი

en: 2220957
ka: იაუნდე

en: 223817
ka: ჯიბუტი

en: 2240449
ka: ლუანდა

en: 2246452
ka: სენ-ლუი

en: 2253354
ka: დაკარი

en: 2262581
ka: ტორეშ-ვედრაში

en: 2262644
ka: ტომარი

en: 2262744
ka: ტავირა

en: 2262912
ka: სინტრა

en: 2262963
ka: სეტუბალი

en: 2263667
ka: საკავენი

en: 2267057
ka: ლისაბონი

en: 2267827
ka: ფუნშალი

en: 2268436
ka: ეშტორილი

en: 2270380
ka: კამარა-დი-ლობუში

en: 2270437
ka: კალდაშ-და-რაინია

en: 2272147
ka: Alcobaça

en: 2274895
ka: მონროვია

en: 2279755
ka: იამუსუკრო

en: 2288115
ka: გრან-ბასამი

en: 2288829
ka: გაგნოა

en: 2290956
ka: ბუაკე

en: 229268
ka: მბარარა

en: 2293538
ka: აბიჯანი

en: 2306104
ka: აკრა

en: 2309332
ka: ებებიინი

en: 2309527
ka: მალაბო

en: 2310046
ka: ბატა

en: 2314302
ka: კინშასა

en: 2322911
ka: სოკოტო

en: 232422
ka: კამპალა

en: 2332459
ka: ლაგოსი

en: 233346
ka: გულუ

en: 233508
ka: ენტებე

en: 2352778
ka: აბუჯა

en: 2353151
ka: აბა

en: 2357048
ka: უაგადუგუ

en: 2365267
ka: ლომე

en: 2374775
ka: ბისაუ

en: 2392087
ka: პორტო-ნოვო

en: 2394819
ka: კოტონუ

en: 2399697
ka: ლიბრევილი

en: 2409306
ka: ფრიტაუნი

en: 2410763
ka: სან-ტომე

en: 241131
ka: ვიქტორია

en: 2413876
ka: ბანჯული

en: 2440485
ka: ნიამეი

en: 2448085
ka: აგადესი

en: 2449067
ka: ტომბუქტუ

en: 2455518
ka: კაესი

en: 2464470
ka: ტუნისი

en: 2464915
ka: სუსი

en: 2467454
ka: სფაქსი

en: 2473449
ka: კაირუანი

en: 2473493
ka: მონასტირი

en: 2476028
ka: ტიპასა

en: 2485926
ka: ორანი

en: 2487134
ka: მოსთაღანემი

en: 250441
ka: ამანი

en: 2507480
ka: ალჟირი

en: 2509954
ka: ვალენსია

en: 2510116
ka: უბედა

en: 2510409
ka: ტოლედო

en: 2510911
ka: სევილია

en: 2511174
ka: სანტა-კრუს-დე-ტენერიფე

en: 2511306
ka: სანლუკარ-დე-ბარამედა

en: 2513947
ka: მელილია

en: 2514256
ka: მალაგა

en: 2517117
ka: გრანადა

en: 2518559
ka: ელჩე

en: 2519240
ka: კორდობა

en: 2520058
ka: კარტახენა

en: 2520600
ka: კადისი

en: 2520611
ka: კასერესი

en: 2521978
ka: ალიკანტე

en: 2523083
ka: სირაკუზა

en: 2525068
ka: კატანია

en: 2525083
ka: კასტელვეტრანო

en: 2525473
ka: კალიარი

en: 2528910
ka: თეტუანი

en: 2537406
ka: სეტატი

en: 2537881
ka: საფი

en: 2538475
ka: რაბატი

en: 2544571
ka: კენიტრა

en: 2548526
ka: გულიმიმი

en: 2549263
ka: ელ-სუვაირა

en: 2550078
ka: ელ-ჯადიდა

en: 2553604
ka: კასაბლანკა

en: 2562305
ka: ვალეტა

en: 2610319
ka: ვიბორგი

en: 2610613
ka: ვაილე

en: 2611396
ka: ტორსჰავნი

en: 2612045
ka: სვენბორგი

en: 2613102
ka: სენერბორგი

en: 2613460
ka: სლაგელსე

en: 2614030
ka: სილკებორგი

en: 2614481
ka: როსკილე

en: 2614764
ka: რინგსტედი

en: 2615006
ka: რანერსი

en: 2615876
ka: ოდენსე

en: 2616038
ka: ნესტვედი

en: 2616235
ka: ნერესუნბიუ

en: 2618415
ka: კეგე

en: 2618425
ka: კოპენჰაგენი

en: 2618528
ka: კოლინგი

en: 2619771
ka: ჰორსენსი

en: 2619856
ka: ჰერსჰოლმი

en: 2620046
ka: ჰოლსტებრო

en: 2620147
ka: ჰოლბეკი

en: 2620214
ka: იერინგი

en: 2620425
ka: ჰერნინგი

en: 2620473
ka: ჰელსინგერი

en: 2620964
ka: ჰადერსლევი

en: 2621356
ka: გლოსტრუპი

en: 2621927
ka: ფრედერიქსჰავნი

en: 2621942
ka: ფრედერიკსბერგი

en: 2621951
ka: ფრედერისია

en: 2622447
ka: ესბიერი

en: 2624886
ka: ოლბორგი

en: 2633274
ka: აკურეირი

en: 2633352
ka: იორკი

en: 2633691
ka: ვულვერჰემპტონი

en: 2633858
ka: უინჩესტერი

en: 2638077
ka: შეფილდი

en: 2640729
ka: ოქსფორდი

en: 2641673
ka: ნიუკასლ-აპონ-ტაინი

en: 2642607
ka: მიდლზბრო

en: 2643123
ka: მანჩესტერი

en: 264371
ka: ათენი

en: 2643743
ka: ლონდონი

en: 2644210
ka: ლივერპული

en: 2644487
ka: ლინკოლნი

en: 2644688
ka: ლიდზი

en: 2646003
ka: იზლინგტონი

en: 2646057
ka: იფსუიჩი

en: 2646458
ka: ჰადერზფილდი

en: 2647044
ka: ჰერტფორდი

en: 2647428
ka: ჰეროგეიტი

en: 2647948
ka: გრინოკი

en: 2648372
ka: გოდელმინგი

en: 2648579
ka: გლაზგო

en: 2648773
ka: გეიტსჰედი

en: 2650225
ka: ედინბურგი

en: 2650752
ka: დანდი

en: 2651048
ka: დუვრი

en: 2652221
ka: კოვენტრი

en: 2653225
ka: ჩესტერფილდი

en: 2653775
ka: კარლაილი

en: 2653822
ka: კარდიფი

en: 2653941
ka: კემბრიჯი

en: 2654675
ka: ბრისტოლი

en: 2654710
ka: ბრაიტონი

en: 2654730
ka: ბრიჯუოტერი

en: 2654993
ka: ბრედფორდი

en: 2655095
ka: ბორნმუთი

en: 2655237
ka: ბოლტონი

en: 2655459
ka: ბლეკპული

en: 2655603
ka: ბირმინგემი

en: 2655984
ka: ბელფასტი

en: 2656173
ka: ბათი

en: 2656397
ka: ბანგორი

en: 2657832
ka: აბერდინი

en: 2657896
ka: ციურიხი

en: 2657970
ka: ვინტერთური

en: 2658145
ka: ვევე

en: 2658377
ka: თუნი

en: 2658576
ka: სიონი

en: 2659601
ka: მონტრე

en: 2659811
ka: ლუცერნი

en: 2659836
ka: ლუგანო

en: 2660076
ka: ლა-შო-დე-ფონი

en: 2660646
ka: ჟენევა

en: 2661169
ka: კური

en: 2661513
ka: ბილი

en: 2661552
ka: ბერნი

en: 2661604
ka: ბაზელი

en: 2661881
ka: აარაუ

en: 2662689
ka: ვისბიუ

en: 2663536
ka: ვექშე

en: 2664203
ka: ვესტერვიკი

en: 2664454
ka: ვესტეროსი

en: 2664996
ka: ვარბერგი

en: 2666199
ka: უფსალა

en: 2666670
ka: უდევალა

en: 2667303
ka: ტროლჰეტანი

en: 2667402
ka: ტრელებორგი

en: 266826
ka: ტრიპოლი

en: 2670781
ka: სუნდსვალი

en: 2673730
ka: სტოკჰოლმი

en: 2676176
ka: სედერტელიე

en: 2677234
ka: შევდე

en: 2680075
ka: სანდვიკენი

en: 268064
ka: სიდონი

en: 2685750
ka: ესტერსუნდი

en: 2686469
ka: ერნშელდსვიკი

en: 2686657
ka: ერებრე

en: 2687700
ka: ნიუჩეპინგი

en: 2688368
ka: ნორჩეპინგი

en: 2690960
ka: მუტალა

en: 2693678
ka: ლუნდი

en: 2694762
ka: ლინჩეპინგი

en: 2696329
ka: ლიდჩეპინგი

en: 2698739
ka: კუნგელვი

en: 2699310
ka: კრისტიანსტადი

en: 2701223
ka: კატრინეჰოლმი

en: 2701680
ka: კარლსტადი

en: 2701713
ka: კარლსკრონა

en: 2701715
ka: კარლსკუგა

en: 2702261
ka: კალმარი

en: 2702979
ka: იენჩეპინგი

en: 2706767
ka: ჰელსინგბორგი

en: 2708365
ka: ჰალმსტადი

en: 2711537
ka: გეტებორგი

en: 2712414
ka: ევლე

en: 2715459
ka: ფალუნი

en: 2715953
ka: ესკილსტუნა

en: 2720383
ka: ბურლენგე

en: 2720501
ka: ბუროსი

en: 2726756
ka: ალინგსოსი

en: 2729907
ka: ლონგირი

en: 2732438
ka: ვილა-რეალი

en: 2732649
ka: ვილა-დუ-კონდე

en: 2735083
ka: რიო-ტინტო

en: 2735787
ka: პოვუა-დე-ვარშინი

en: 2735943
ka: პორტუ

en: 2737824
ka: მატოზინიუში

en: 2739590
ka: ფიგეირა-და-ფოში

en: 2742416
ka: ბარსელუში

en: 2743477
ka: ზვოლე

en: 2745912
ka: უტრეხტი

en: 2746301
ka: ტილბურგი

en: 2747373
ka: ჰააგა

en: 2747891
ka: როტერდამი

en: 2750053
ka: ნეიმეგენი

en: 2751283
ka: მაასტრიხტი

en: 2751773
ka: ლეიდენი

en: 2755003
ka: ჰაარლემი

en: 2755251
ka: გრონინგენი

en: 2755420
ka: გაუდა

en: 2756071
ka: ენსხედე

en: 2756253
ka: ეინდჰოვენი

en: 2758401
ka: ბრედა

en: 2759661
ka: არნემი

en: 2759706
ka: აპელდორნი

en: 2759794
ka: ამსტერდამი

en: 2761353
ka: ვინერ-ნოიშტადტი

en: 2762372
ka: ფილახი

en: 2763810
ka: ტელფსი

en: 2764279
ka: შტოკერაუ

en: 2764359
ka: შტაირი

en: 2766429
ka: სანქტ-პელტენი

en: 2766824
ka: ზალცბურგი

en: 276781
ka: ბეირუთი

en: 2769110
ka: პერხტოლდსდორფი

en: 277130
ka: ბაალბექი

en: 2771335
ka: მედლინგი

en: 2772173
ka: ლუსტენაუ

en: 2772400
ka: ლინცი

en: 2773913
ka: კლოსტერნოიბურგი

en: 2775220
ka: ინსბრუკი

en: 2775742
ka: ჰოენემსი

en: 2778067
ka: გრაცი

en: 2780741
ka: დორნბირნი

en: 2781503
ka: ბრეგენცი

en: 2782067
ka: ბადენი

en: 2782555
ka: ამშტეტენი

en: 2784821
ka: ვერვიე

en: 2792413
ka: ლიეჟი

en: 2797656
ka: გენტი

en: 2800481
ka: შარლერუა

en: 2800866
ka: ბრიუსელი

en: 2800931
ka: ბრიუგე

en: 2803138
ka: ანტვერპენი

en: 2805615
ka: ვიურცბურგი

en: 2805753
ka: ვუპერტალი

en: 2806654
ka: ვოლფსბურგი

en: 2807240
ka: ვიტლიხი

en: 2807465
ka: ვისმარი

en: 2809346
ka: ვისბადენი

en: 2809889
ka: ვეცლარი

en: 281184
ka: იერუსალიმი

en: 2812482
ka: ვაიმარი

en: 2812625
ka: ვაილ-დერ-შტადტი

en: 2818067
ka: უეტერზენი

en: 2820256
ka: ულმი

en: 2820577
ka: იუბერლინგენი

en: 2821164
ka: ტრირი

en: 2825297
ka: შტუტგარტი

en: 2826287
ka: შტრალზუნდი

en: 2831580
ka: ზოლინგენი

en: 2831948
ka: ზინდელფინგენი

en: 2835482
ka: შვებიშ-გმიუნდი

en: 2842632
ka: ზაარლუი

en: 2842647
ka: ზაარბრიუკენი

en: 284315
ka: ბეით-ლაჰმი

en: 2843636
ka: როტვაილი

en: 2844588
ka: როსტოკი

en: 2847690
ka: რედა-ვიდენბრიუკი

en: 2848175
ka: რენინგენი

en: 2848273
ka: რემშაიდი

en: 284899
ka: იერიქონი

en: 2849483
ka: რეგენსბურგი

en: 2849647
ka: რეკლინგჰაუზენი

en: 2850257
ka: რაშტატი

en: 2851465
ka: კვედლინბურგი

en: 2853969
ka: პფორცჰაიმი

en: 2855745
ka: პადერბორნი

en: 2856883
ka: ოსნაბრიუკი

en: 2857458
ka: ოლდენბურგი

en: 2860410
ka: ობერჰაუზენი

en: 2861650
ka: ნიურნბერგი

en: 2864118
ka: ნოისი

en: 2867543
ka: მიუნსტერი

en: 2867714
ka: მიუნხენი

en: 2867996
ka: მიულჰაუზენი

en: 2869894
ka: მენხენგლადბახი

en: 2871675
ka: მერციგი

en: 287286
ka: მასკატი

en: 2873891
ka: მანჰაიმი

en: 2874225
ka: მაინცი

en: 2874545
ka: მაგდებურგი

en: 2875376
ka: რაინის ლუდვიგსჰაფენი

en: 2875601
ka: ლიუბეკი

en: 2877550
ka: ლინდაუ

en: 2878234
ka: ლევერკუზენი

en: 2878695
ka: ლეონბერგი

en: 2879139
ka: ლაიფციგი

en: 2880077
ka: ლაუპჰაიმი

en: 2881485
ka: ლანდსჰუტი

en: 2884509
ka: კრეფელდი

en: 2885672
ka: კონცი

en: 2885679
ka: კონსტანცი

en: 2886242
ka: კელნი

en: 2891122
ka: კილი

en: 2892518
ka: კასელი

en: 2892794
ka: კარლსრუე

en: 2895044
ka: იენა

en: 2896753
ka: იდარ-ობერშტაინი

en: 290030
ka: დოჰა

en: 290340
ka: მანამა

en: 2905826
ka: ჰერენბერგი

en: 2905891
ka: ჰერნე

en: 2907669
ka: ჰაილბრონი

en: 2907911
ka: ჰაიდელბერგი

en: 2910831
ka: ჰანოვერი

en: 2911240
ka: ჰამი

en: 2911298
ka: ჰამბურგი

en: 2911522
ka: ჰალე

en: 2912621
ka: ჰაგენი

en: 2917788
ka: გრაიფსვალდი

en: 2918632
ka: გეტინგენი

en: 2918840
ka: გოსლარი

en: 2918987
ka: გერლიცი

en: 2920020
ka: გლაუხაუ

en: 2920512
ka: გისენი

en: 2921466
ka: გელზენკირხენი

en: 292223
ka: დუბაი

en: 2923544
ka: ფიურტი

en: 2924585
ka: ფრიდრიხსჰაფენი

en: 2925533
ka: ფრანკფურტ-ამ-მაინი

en: 2925535
ka: ოდერის ფრანკფურტი

en: 292672
ka: შარჯა

en: 2928810
ka: ესენი

en: 2928963
ka: ეშვაილერი

en: 292913
ka: ალ-აინი

en: 2929670
ka: ერფურტი

en: 292968
ka: აბუ-დაბი

en: 2929831
ka: ეპინგენი

en: 2930889
ka: ელვანგენი

en: 293100
ka: ცფათი

en: 2932924
ka: ეჰინგენი

en: 293322
ka: ტიბერია

en: 293397
ka: თელ-ავივი

en: 2934246
ka: დიუსელდორფი

en: 293426
ka: ტამრა

en: 2934691
ka: დუისბურგი

en: 2935022
ka: დრეზდენი

en: 2935517
ka: დორტმუნდი

en: 2936253
ka: დონაუვერთი

en: 293783
ka: რამათ-ჰაშარონი

en: 293788
ka: რამათ-განი

en: 2937959
ka: დესაუ

en: 2938913
ka: დარმშტადტი

en: 293962
ka: ორ-იეჰუდა

en: 2939811
ka: კოტბუსი

en: 2940132
ka: კემნიცი

en: 294068
ka: ნეთივოთი

en: 294117
ka: ნაჰარია

en: 294421
ka: ლოდი

en: 2944368
ka: ბრემერჰავენი

en: 2944388
ka: ბრემენი

en: 2945024
ka: ბრაუნშვაიგი

en: 2945358
ka: ბრანდენბურგი

en: 2945756
ka: ბოტროპი

en: 2946447
ka: ბონი

en: 2947416
ka: ბოხუმი

en: 2947444
ka: ბებლინგენი

en: 294801
ka: ხაიფა

en: 2949186
ka: ბილეფილდი

en: 2950159
ka: ბერლინი

en: 295277
ka: ეილათი

en: 2952984
ka: ბამბერგი

en: 295328
ka: დიმონა

en: 2954172
ka: აუგსბურგი

en: 295530
ka: ბეერ-შევა

en: 295548
ka: ბათ-იამი

en: 295629
ka: აშდოდი

en: 2959927
ka: აალენი

en: 2960316
ka: ლუქსემბურგი

en: 2960992
ka: უოტერფორდი

en: 2961123
ka: ტრალი

en: 2962308
ka: ნავანი

en: 2962334
ka: ნეისი

en: 2963848
ka: გრეისტოუნსი

en: 2964405
ka: ენისი

en: 2964540
ka: დანდოლკი

en: 2964574
ka: დუბლინი

en: 2965140
ka: კორკი

en: 296562
ka: იოზგათი

en: 2966022
ka: ბრეი

en: 2966794
ka: ბალბრიგანი

en: 2968254
ka: ვილერბანი

en: 2969392
ka: ვიში

en: 2969958
ka: ვერდენი

en: 2970777
ka: ვანი

en: 2972191
ka: ტური

en: 2972315
ka: ტულუზა

en: 2972328
ka: ტულონი

en: 2973783
ka: სტრასბური

en: 2978640
ka: სენ-მალო

en: 2980291
ka: სენტ-ეტიენი

en: 298117
ka: ვანი

en: 2981280
ka: სენ-ბრიე

en: 2982652
ka: რუანი

en: 298299
ka: უშაქი

en: 2983276
ka: როშფორი

en: 2983990
ka: რენი

en: 2984114
ka: რეიმსი

en: 2984701
ka: კემპერი

en: 2986495
ka: პუატიე

en: 2987967
ka: პერიგე

en: 2988507
ka: პარიზი

en: 2989317
ka: ორლეანი

en: 2990363
ka: ნიმი

en: 2990440
ka: ნიცა

en: 2991214
ka: მიულუზი

en: 2992166
ka: მონპელიე

en: 2992771
ka: მონ-დე-მარსანი

en: 2994160
ka: მეცი

en: 2995469
ka: მარსელი

en: 2996944
ka: ლიონი

en: 2997110
ka: ლუნევილი

en: 299817
ka: თარსუსი

en: 2998286
ka: ლიმოჟი

en: 2998324
ka: ლილი

en: 3003603
ka: ლე-მანი

en: 3003796
ka: ჰავრი

en: 300619
ka: სივასი

en: 3006787
ka: ლა-როშელი

en: 300822
ka: სიირთი

en: 3014078
ka: აგნო

en: 3014728
ka: გრენობლი

en: 3020035
ka: ეპინალი

en: 3020686
ka: დიუნკერკი

en: 3020850
ka: დრაგინიანი

en: 3021372
ka: დიჟონი

en: 3023141
ka: კურბევუა

en: 3024066
ka: კომპიენი

en: 3024635
ka: კლერმონ-ფერანი

en: 3026467
ka: შარტრი

en: 3027487
ka: შალონ-ან-შამპანი

en: 3028808
ka: კანი

en: 3029241
ka: კანი

en: 3031137
ka: ბულონ-ბიანკური

en: 3031582
ka: ბორდო

en: 303195
ka: ოსმანიე

en: 3033123
ka: ბეზანსონი

en: 3035681
ka: ავინიონი

en: 3036938
ka: არლი

en: 3037656
ka: ანჟე

en: 3037854
ka: ამიენი

en: 3038261
ka: ალბი

en: 303827
ka: ნიგდე

en: 303831
ka: ნევშეჰირი

en: 3038334
ka: აიაჩო

en: 3038354
ka: ექს-ან-პროვანსი

en: 3038634
ka: აჟენი

en: 3038789
ka: აბვილი

en: 304081
ka: მუში

en: 304184
ka: მუღლა

en: 3042030
ka: ვადუცი

en: 3042237
ka: დუგლასი

en: 3042287
ka: სენტ-პიტერ-პორტი

en: 3042638
ka: ზალაეგერსეგი

en: 3042929
ka: ვესპრემი

en: 3044082
ka: ტატაბანია

en: 3044310
ka: სომბატჰეი

en: 3044774
ka: სეკეშფეჰერვარი

en: 3045190
ka: შოპრონი

en: 3045643
ka: შალგოტარიანი

en: 3046526
ka: პეჩი

en: 3047679
ka: ნადკანიჟა

en: 304797
ka: მარდინი

en: 304922
ka: მალათია

en: 3050616
ka: კაპოშვარი

en: 3052009
ka: დიორი

en: 305268
ka: ქუთაჰია

en: 3053281
ka: ერდი

en: 3053438
ka: დუნაუივაროში

en: 3054543
ka: ცეგლედი

en: 3054643
ka: ბუდაპეშტი

en: 3055685
ka: ბაია

en: 3056508
ka: ჟილინა

en: 3058531
ka: ნიტრა

en: 3060972
ka: ბრატისლავა

en: 3061188
ka: ბანოვცე-ნად-ბებრავოუ

en: 3063546
ka: უსტი-ნად-ორლიცი

en: 3064288
ka: ტეპლიცე

en: 306571
ka: კონია

en: 3067580
ka: პრშეროვი

en: 3067696
ka: პრაღა

en: 3068160
ka: პლზენი

en: 3068582
ka: პარდუბიცე

en: 3068927
ka: ოპავა

en: 3069011
ka: ოლომოუცი

en: 3071961
ka: ლიბერეცი

en: 3072463
ka: კუტნა-ჰორა

en: 3073699
ka: კლადნო

en: 3073803
ka: კარლოვი-ვარი

en: 3074967
ka: ჰრადეც-კრალოვე

en: 307515
ka: ქირშეჰირი

en: 3075921
ka: ჰავირჟოვი

en: 3076127
ka: ფრიდეკ-მისტეკი

en: 307654
ka: ქირიქკალე

en: 3077244
ka: დეჩინი

en: 3077685
ka: ხომუტოვი

en: 3077920
ka: ჩესკა-ტრშებოვა

en: 3078610
ka: ბრნო

en: 307864
ka: ქილისი

en: 3080866
ka: ზაკოპანე

en: 3081368
ka: ვროცლავი

en: 3083271
ka: ტორუნი

en: 3083829
ka: შჩეცინი

en: 308464
ka: კაისერი

en: 3085495
ka: სლუბიცე

en: 3088065
ka: პრუდნიკი

en: 3088171
ka: პოზნანი

en: 3093133
ka: ლოძი

en: 3094802
ka: კრაკოვი

en: 309527
ka: ქარამანი

en: 309647
ka: აღრი

en: 3096472
ka: კატოვიცე

en: 3099112
ka: გნეზნო

en: 3099424
ka: გდინია

en: 3099434
ka: გდანსკი

en: 3102014
ka: ბიდგოშჩი

en: 3104324
ka: სარაგოსა

en: 3105976
ka: ვიგო

en: 3106672
ka: ვალიადოლიდი

en: 3108126
ka: ტერუელი

en: 310859
ka: ქაჰრამანმარაში

en: 3109256
ka: სეგოვია

en: 3109642
ka: სანტიაგო-დე-კომპოსტელა

en: 311046
ka: იზმირი

en: 311073
ka: ისპარტა

en: 3114472
ka: პამპლონა

en: 3114711
ka: ოვიედო

en: 3116025
ka: მოსტოლესი

en: 311665
ka: იგდირი

en: 3117735
ka: მადრიდი

en: 3119841
ka: ლა-კორუნია

en: 3121424
ka: ხიხონი

en: 3124132
ka: კუენკა

en: 3128026
ka: ბილბაო

en: 3128760
ka: ბარსელონა

en: 3129028
ka: ბადალონა

en: 3130616
ka: ალკალა-დე-ენარესი

en: 3133880
ka: ტრონჰეიმი

en: 3133895
ka: ტრომსე

en: 3143244
ka: ოსლო

en: 3145375
ka: მოსი

en: 314830
ka: გაზიანთეფი

en: 315202
ka: ესქიშეჰირი

en: 315368
ka: ერზურუმი

en: 315373
ka: ერზინჯანი

en: 315808
ka: ელაზიღი

en: 3161732
ka: ბერგენი

en: 3164603
ka: ვენეცია

en: 3165185
ka: ტრიესტი

en: 3165243
ka: ტრენტო

en: 316541
ka: დიარბაქირი

en: 3165524
ka: ტურინი

en: 3165926
ka: ტარანტო

en: 3166387
ka: სორა

en: 3168070
ka: სან-მარინო

en: 3169070
ka: რომი

en: 317109
ka: დენიზლი

en: 3171728
ka: პადუა

en: 3172394
ka: ნეაპოლი

en: 3173435
ka: მილანი

en: 3174051
ka: მანტუის პროვინცია

en: 3174526
ka: ლუცერიუმი

en: 3174953
ka: ლეჩე

en: 3176219
ka: გენუა

en: 3176959
ka: ფლორენცია

en: 3180601
ka: კაპუა

en: 3182179
ka: ბენევენტო

en: 3182351
ka: ბარი

en: 3183875
ka: ტირანა

en: 3184935
ka: ლეჟა

en: 3185728
ka: დურესი

en: 3186084
ka: ბერატი

en: 3186573
ka: ზენიცა

en: 318675
ka: ჯეიჰანი

en: 3186886
ka: ზაგრები

en: 3186952
ka: ზადარი

en: 3188383
ka: ვარაჟდინი

en: 3188582
ka: ტუზლა

en: 3190261
ka: სპლიტი

en: 3190589
ka: პოჟეგა

en: 3191281
ka: სარაევო

en: 3192224
ka: პულა

en: 3193044
ka: პოდგორიცა

en: 3194351
ka: ნოვო-მესტო

en: 3194360
ka: ნოვი-სადი

en: 3196359
ka: ლიუბლიანა

en: 3197728
ka: კოპრივნიცა

en: 3202781
ka: ცელიე

en: 3202888
ka: ჩაკოვეცი

en: 320392
ka: ბურდური

en: 3203982
ka: ბელოვარი

en: 3204186
ka: ბიელინა

en: 3204509
ka: ბარი

en: 3204541
ka: ბანია-ლუკა

en: 320995
ka: ბოდრუმი

en: 321025
ka: ბითლისი

en: 321836
ka: ბათმანი

en: 322165
ka: ბალიქესირი

en: 322830
ka: აიდინი

en: 323777
ka: ანთალია

en: 323786
ka: ანკარა

en: 324190
ka: ალანია

en: 324496
ka: აქსარაი

en: 3247449
ka: აახენი

en: 325303
ka: აფიონ-ყარაჰისარი

en: 325330
ka: ადიამანი

en: 325363
ka: ადანა

en: 330546
ka: მასაუა

en: 3313472
ka: ათლონი

en: 333287
ka: კერენი

en: 3345300
ka: კარლოვაცი

en: 335035
ka: ჰარარი

en: 3352136
ka: ვინდჰუკი

en: 3369157
ka: კეიპტაუნი

en: 3370903
ka: ჯეიმზტაუნი

en: 3374333
ka: პრაია

en: 3378644
ka: ჯორჯტაუნი

en: 3382160
ka: კაიენა

en: 3383330
ka: პარამარიბო

en: 3386496
ka: ტერეზინა

en: 3388368
ka: სან-ლუისი

en: 3390760
ka: რესიფი

en: 3392734
ka: პაულუ-ალფონსუ

en: 3393536
ka: ოლინდა

en: 3395981
ka: მასეიო

en: 3396016
ka: მაკაპა

en: 3397147
ka: ჟუაზეირუ-დუ-ნორტი

en: 3397277
ka: ჟუან-პესოა

en: 3398269
ka: იმპერატრისი

en: 3399415
ka: ფორტალეზა

en: 3401545
ka: კრატუ

en: 3402383
ka: კაშიასი

en: 3402724
ka: კაროლინა

en: 3403353
ka: კანინდე

en: 3405870
ka: ბელენი

en: 3407378
ka: არაკატი

en: 3413829
ka: ქართული

en: 3415212
ka: კუპავოგური

en: 3416706
ka: ჰაბნარფიორდური

en: 3421319
ka: ნუუკი

en: 3427213
ka: სარატე

en: 3427833
ka: ტანდილი

en: 342884
ka: ბაჰრ-დარი

en: 3429577
ka: რესისტენსია

en: 3429652
ka: კილმესი

en: 3429886
ka: პოსადასი

en: 3430443
ka: ნეკოჩეა

en: 3430545
ka: მორონი

en: 3430863
ka: მარ-დელ-პლატა

en: 3430988
ka: ლუხანი

en: 3432043
ka: ლა-პლატა

en: 343300
ka: ასმერა

en: 3433658
ka: გუალეგუაიჩუ

en: 3433899
ka: ფორმოსა

en: 3435010
ka: დონ-ტორკუატო

en: 3435217
ka: კორიენტესი

en: 3435264
ka: კონსეპსიონ-დელ-ურუგვაი

en: 3435910
ka: ბუენოს-აირესი

en: 3436714
ka: ვილიარიკა

en: 3437056
ka: სან-ლორენსო

en: 3437526
ka: პილარი

en: 3437547
ka: პედრო-ხუან-კაბალიერო

en: 3437863
ka: ლამბარე

en: 3437918
ka: იტაუგუა

en: 3438115
ka: ფერნანდო-დე-ლა-მორა

en: 3438735
ka: ენკარნასიონი

en: 3438819
ka: კორონელ-ოვიედო

en: 3439101
ka: სიუდად-დელ-ესტე

en: 3439214
ka: კაპიატა

en: 3439297
ka: კაასაპა

en: 3439320
ka: კააკუპე

en: 3439389
ka: ასუნსიონი

en: 3439525
ka: იანგი

en: 3439748
ka: ტრინიდადი

en: 3439781
ka: ტრეინტა-ი-ტრესი

en: 3440034
ka: ტაკუარემბო

en: 3440639
ka: სან-ხოსე-დე-მაიო

en: 3440696
ka: სან-კარლოსი

en: 3440714
ka: სალტო

en: 3440777
ka: როჩა

en: 3440781
ka: რივერა

en: 3441243
ka: პაისანდუ

en: 3441575
ka: მონტევიდეო

en: 3441665
ka: მინასი

en: 3441684
ka: მერსედესი

en: 3441702
ka: მელო

en: 3441894
ka: მალდონადო

en: 3442057
ka: ლას-პიედრასი

en: 3442568
ka: ფრაი-ბენტოსი

en: 3442727
ka: დურასნო

en: 3442750
ka: დოლორესი

en: 3443013
ka: კოლონია-დელ-საკრამენტო

en: 3443341
ka: კარმელო

en: 3443758
ka: არტიგასი

en: 3444914
ka: ვიტორია-და-კონკისტა

en: 3445983
ka: ტუკანუ

en: 3446038
ka: ტრინდადი

en: 3448439
ka: სან-პაულუ

en: 3449310
ka: სან-კრისტოვანი

en: 3449720
ka: სანტუ-ამარუ

en: 3450554
ka: სალვადორი

en: 3451055
ka: რიუ-ვერდი

en: 3451190
ka: რიო-დე-ჟანეირო

en: 3451241
ka: რიუ-ბრილიანტი

en: 3452640
ka: პორტუ-სეგურუ

en: 3452925
ka: პორტუ-ალეგრი

en: 3455671
ka: ორუ-პრეტუ

en: 3456160
ka: ნოვა-იგუასუ

en: 3457859
ka: მარაკაჟუ

en: 3459138
ka: ლაგოა-სანტა

en: 3459943
ka: ჟეკიე

en: 3460087
ka: ჟარდინი

en: 3460107
ka: ჟარაგუა

en: 3460344
ka: ჟაკობინა

en: 3460738
ka: იტაპემერინი

en: 3460949
ka: იტაბუნა

en: 3461408
ka: ილეუსი

en: 3461973
ka: გუანამბი

en: 3462022
ka: გუასუი

en: 3462377
ka: გოიანია

en: 3462601
ka: განდუ

en: 3463237
ka: ფლორიანოპოლისი

en: 3463478
ka: ფეირა-დი-სანტანა

en: 3464374
ka: დუკი-დი-კაშიასი

en: 3464975
ka: კურიტიბა

en: 3465038
ka: კუიაბა

en: 3465769
ka: კონსეისან-და-ბარა

en: 3466723
ka: კასტელუ

en: 3467747
ka: კამპუ-გრანდი

en: 3467865
ka: კამპინასი

en: 3468031
ka: კამასარი

en: 3468100
ka: კალდას-ნოვასი

en: 3468317
ka: კაეტიტე

en: 3468535
ka: კაშუეირა

en: 3468893
ka: ბრუმადუ

en: 3469058
ka: ბრაზილია

en: 3469516
ka: ბონ-დესპაშუ

en: 3470127
ka: ბელუ-ორიზონტი

en: 3470177
ka: ბელა-ვისტა

en: 3470369
ka: ბაროზუ

en: 3471848
ka: არაკრუსი

en: 3471872
ka: არაკაჟუ

en: 3472520
ka: ალმენარა

en: 3472766
ka: ალაგონიასი

en: 347796
ka: სუჰაგი

en: 350203
ka: რაშიდი

en: 3513563
ka: კრალენდეიკი

en: 3514670
ka: ვილიაერმოსა

en: 3514783
ka: ვერაკრუსი

en: 3515001
ka: ტუსტლა-გუტიერესი

en: 3515302
ka: ტოლუკა

en: 3516109
ka: ტეუაკანი

en: 3520339
ka: რეინოსა

en: 3521081
ka: პუებლა

en: 3522210
ka: პაჩუკა

en: 3522507
ka: ოახაკა-დე-ხუარესი

en: 3522551
ka: ნუევო-ლარედო

en: 3522790
ka: ნაუკალპანი

en: 3523349
ka: მერიდა

en: 3529947
ka: კუერნავაკა

en: 3530517
ka: კოაცაკოალკოსი

en: 3530580
ka: სიუდად-ვიქტორია

en: 3530597
ka: მეხიკო

en: 3531023
ka: ჩეტუმალი

en: 3531673
ka: კანკუნი

en: 3533462
ka: აკაპულკო

en: 3534632
ka: ვარადერო

en: 3534915
ka: ტრინიდადი

en: 3536729
ka: სანტიაგო-დე-კუბა

en: 3537906
ka: სანტა-კლარა

en: 3545867
ka: ნუევა-ხერონა

en: 3546434
ka: მორონი

en: 3547398
ka: მატანსასი

en: 3547867
ka: მანსანილიო

en: 3550598
ka: ლას-ტუნასი

en: 3553478
ka: ჰავანა

en: 3556969
ka: ოლგინი

en: 3559318
ka: ესმერალდა

en: 3563843
ka: კოლონი

en: 3564124
ka: სიენფუეგოსი

en: 3565432
ka: კარდენასი

en: 3566356
ka: კაიბარიენი

en: 3567546
ka: ბეხუკალი

en: 3570675
ka: ფორ-დე-ფრანსი

en: 3571824
ka: ნასაუ

en: 3573197
ka: ჰამილტონი

en: 3573374
ka: ვალი

en: 3573890
ka: პორტ-ოვ-სპეინი

en: 3575551
ka: ბასტერი

en: 3575635
ka: როზო

en: 3576812
ka: კასტრი

en: 3577887
ka: კინგსტაუნი

en: 3578069
ka: პლიმუთი

en: 3579732
ka: ბას-ტერი

en: 358048
ka: დუმიატი

en: 3580661
ka: ჯორჯტაუნი

en: 3582672
ka: ბელმოპანი

en: 3583361
ka: სან-სალვადორი

en: 359792
ka: ასუანი

en: 359796
ka: სუეცი

en: 3599699
ka: ანტიგუა-გვატემალა

en: 3600949
ka: ტეგუსიგალპა

en: 360502
ka: ლუქსორი

en: 360630
ka: ქაირო

en: 361055
ka: ისმაილია

en: 361058
ka: ალექსანდრია

en: 361291
ka: ელ-გურდაკა

en: 361546
ka: ელ-არიში

en: 3616232
ka: სომოტო

en: 3617723
ka: მასაია

en: 3617763
ka: მანაგუა

en: 3618030
ka: ლეონი

en: 3619136
ka: გრანადა

en: 3619194
ka: ესტელი

en: 3621849
ka: სან-ხოსე

en: 3625542
ka: ვალერა

en: 3625549
ka: ვალენსია

en: 3625829
ka: ტურმერო

en: 3625979
ka: ტრუხილიო

en: 3628423
ka: სან-ფელიპე

en: 3628473
ka: სან-კრისტობალი

en: 3628503
ka: სან-კარლოსი

en: 3629576
ka: პუნტო-ფიხო

en: 3629672
ka: პუერტო-ლა-კრუსი

en: 3629706
ka: პუერტო-კაბელიო

en: 3629710
ka: პუერტო-აიაკუჩო

en: 3629965
ka: პორლამარი

en: 3630297
ka: პეტარე

en: 3632308
ka: მერიდა

en: 3632998
ka: მარაკაი

en: 3633009
ka: მარაკაიბო

en: 3633622
ka: ლოს-ტეკესი

en: 3634922
ka: ლა-ვიქტორია

en: 363619
ka: იეი

en: 3637721
ka: ლა-გუაირა

en: 363885
ka: ვაუ

en: 3639898
ka: გუატირე

en: 3640226
ka: გუანარე

en: 3641351
ka: ელ-ტიგრე

en: 3642833
ka: ელ-ლიმონი

en: 3643031
ka: ელ-ატილიოს მუნიციპალიტეტი

en: 3644768
ka: კუმანა

en: 3645213
ka: სანტა-ანა-დე-კორო

en: 3645527
ka: სიუდად-ოხედა

en: 3645528
ka: სიუდად-გუაიანა

en: 3645532
ka: სიუდად-ბოლივარი

en: 3645981
ka: ჩაკაოს მუნიციპალიტეტი

en: 3646382
ka: კარუპანო

en: 3646738
ka: კარაკასი

en: 3647444
ka: კალაბოსო

en: 3647651
ka: კაბიმასი

en: 3648522
ka: ბარკისიმეტო

en: 3648546
ka: ბარინასი

en: 3648559
ka: ბარსელონა

en: 3649833
ka: აკარიგუა

en: 365137
ka: ომდურმანი

en: 3652350
ka: რიობამბა

en: 3652462
ka: კიტო

en: 3652567
ka: კევედო

en: 3652941
ka: პორტოვიეხო

en: 3654215
ka: მილაგრო

en: 3654410
ka: მანტა

en: 3654533
ka: მაჩალა

en: 3654667
ka: ლოხა

en: 3657509
ka: გუაიაკილი

en: 3658666
ka: კუენკა

en: 3660689
ka: ამბატო

en: 3662574
ka: რიუ-ბრანკუ

en: 3662762
ka: პორტუ-ველიუ

en: 3665542
ka: სიპაკირა

en: 3665900
ka: ვილიავისენსიო

en: 3666304
ka: ვალიედუპარი

en: 3666645
ka: ტულუა

en: 3666939
ka: ტოლუ

en: 3667478
ka: ტამე

en: 3667983
ka: სინსელეხო

en: 3669808
ka: სან-ხილი

en: 3670730
ka: რიონეგრო

en: 3672110
ka: პიტალიტო

en: 3673662
ka: ოკანია

en: 3674654
ka: მოკოა

en: 3674962
ka: მედელინი

en: 3675443
ka: მანისალესი

en: 3675692
ka: მაგანგე

en: 367927
ka: რუმბეკი

en: 3680656
ka: იბაგე

en: 3682516
ka: ფაკატატივა

en: 3684945
ka: ელ-ბაგრე

en: 3685533
ka: კუკუტა

en: 3687025
ka: კაუკასია

en: 3687238
ka: კარტახენა

en: 3687318
ka: კარმენ-დე-ვიბორალი

en: 3687952
ka: კალდასი

en: 3688256
ka: ბუგა

en: 3688451
ka: ბუენავენტურა

en: 3688465
ka: ბუკარამანგა

en: 3688689
ka: ბოგოტა

en: 3688928
ka: ბელიო

en: 3689147
ka: ბარანკილია

en: 3689169
ka: ბარანკაბერმეხა

en: 3689205
ka: ბარბოსა

en: 3689718
ka: არაუკა

en: 3689759
ka: არაკატაკა

en: 3690316
ka: აგუასული

en: 3691148
ka: ტუმბესი

en: 3691175
ka: ტრუხილიო

en: 3691582
ka: ტალარა

en: 3691674
ka: სულიანა

en: 3693345
ka: პუკალიპა

en: 3693528
ka: პიურა

en: 3694564
ka: მოიობამბა

en: 3696183
ka: იკიტოსი

en: 3696378
ka: უარასი

en: 3696417
ka: უანუკო

en: 3698304
ka: ჩიმბოტე

en: 3698350
ka: ჩიკლაიო

en: 3698540
ka: ჩაჩაპოიასი

en: 3699088
ka: კახამარკა

en: 3701117
ka: სანტიაგო-დე-ვერაგუასი

en: 370737
ka: მალაკალი

en: 3711668
ka: დავიდი

en: 3712076
ka: კოლონი

en: 3718426
ka: პორტ-ო-პრენსი

en: 377241
ka: ბორი

en: 3778045
ka: მატურინი

en: 3792383
ka: კოდასი

en: 3832694
ka: ვილია-მარია

en: 3832791
ka: ვილია-კარლოს-პასი

en: 3832899
ka: ვიედმა

en: 3833062
ka: ვენადო-ტუერტო

en: 3833367
ka: უშუაია

en: 3833883
ka: ტრელევი

en: 3835869
ka: სანტიაგო-დელ-ესტერო

en: 3835994
ka: სანტა-როსა

en: 3836564
ka: სან-სალვადორ-დე-ხუხუი

en: 3836620
ka: სან-რამონ-დე-ლა-ნუევა-ორანი

en: 3836669
ka: სან-რაფაელი

en: 3836846
ka: სან-ნიკოლას-დე-ლოს-აროიოსი

en: 3836873
ka: სან-მიგელ-დე-ტუკუმანი

en: 3837056
ka: სან-ლუისი

en: 3837213
ka: სან-ხუანი

en: 3837702
ka: სან-ფერნანდო-დელ-ვალიე-დე-კატამარკა

en: 3838233
ka: სალტა

en: 3838583
ka: როსარიო

en: 3838859
ka: რიო-გალიეგოსი

en: 3838874
ka: რიო-კუარტო

en: 3839307
ka: რავსონი

en: 3839479
ka: რაფაელა

en: 3840300
ka: პრესიდენსია-როკე-საენს-პენია

en: 3841956
ka: პარანა

en: 3842670
ka: ოლავარია

en: 3843123
ka: ნეუკენი

en: 3844421
ka: მენდოსა

en: 3848950
ka: ლა-რიოხა

en: 3853354
ka: ხუნინი

en: 3855065
ka: ხენერალ-როკა

en: 3860259
ka: კორდოვა

en: 3861056
ka: სიპოლიეტი

en: 3865086
ka: ბაია-ბლანკა

en: 3868326
ka: ვიქტორია

en: 3868626
ka: ვალპარაისო

en: 3868707
ka: ვალდივია

en: 3870011
ka: ტემუკო

en: 3870294
ka: ტალკა

en: 3871336
ka: სანტიაგო დე ჩილე

en: 3873775
ka: რანკაგუა

en: 3874787
ka: პუნტა-არენასი

en: 3874960
ka: პუერტო-მონტი

en: 3875024
ka: პუენტე-ალტო

en: 3884373
ka: ლა-სერენა

en: 3887127
ka: იკიკე

en: 3893656
ka: კოპიაპო

en: 3893894
ka: კონსეფსიონი

en: 3899361
ka: არიკა

en: 3899539
ka: ანტოფაგასტა

en: 3901301
ka: ვარნესი

en: 3901501
ka: ვილიასონი

en: 3901547
ka: ვილიამონტესი

en: 3901742
ka: ვიაჩა

en: 3902202
ka: ტუპისა

en: 3902377
ka: ტრინიდადი

en: 3903320
ka: ტარიხა

en: 3903987
ka: სუკრე

en: 3905658
ka: სან-იგნასიო-დე-ველასკო

en: 3906194
ka: საკაბა

en: 3906466
ka: რიბერალტა

en: 3906791
ka: კილიაკოლიო

en: 3907584
ka: პოტოსი

en: 3909234
ka: ორურო

en: 3910027
ka: მონტერო

en: 3911925
ka: ლა-პასი

en: 3915350
ka: გუაიარამერინი

en: 3919968
ka: კოჩაბამბა

en: 3919998
ka: კობიხა

en: 3922414
ka: კამირი

en: 3923154
ka: ბერმეხო

en: 3928128
ka: ტაკნა

en: 3931276
ka: პუნო

en: 3931470
ka: პუერტო-მალდონადო

en: 3932145
ka: პისკო

en: 3934356
ka: ნასკა

en: 3934608
ka: მოკეგუა

en: 3936456
ka: ლიმა

en: 3937513
ka: ხულიაკა

en: 3938415
ka: ილო

en: 3938527
ka: იკა

en: 3939459
ka: უანკაიო

en: 3939470
ka: უანკაველიკა

en: 3940002
ka: უაჩო

en: 3941584
ka: კუსკო

en: 3943789
ka: ჩინჩა-ალტა

en: 3944797
ka: სერო-დე-პასკო

en: 3946083
ka: კალიაო

en: 3947019
ka: აიაკუჩო

en: 3947322
ka: არეკიპა

en: 3947740
ka: ანდაუაილასი

en: 3948642
ka: აბანკაი

en: 3979770
ka: საპოპანი

en: 3979844
ka: საკატეკასი

en: 3981254
ka: ტორეონი

en: 3981369
ka: ტონალა

en: 3981461
ka: ტლაკეპაკე

en: 3981609
ka: ტიხუანა

en: 3981885
ka: ტეკილა

en: 3981941
ka: ტეპიკი

en: 3985241
ka: სან-ნიკოლას-დე-ლოს-გარსა

en: 3985344
ka: სან-მიგელ-დე-ალიენდე

en: 3985606
ka: სან-ლუის-პოტოსი

en: 3988086
ka: სალტილიო

en: 3991164
ka: სანტიაგო-დე-კერეტარო

en: 3995402
ka: მორელია

en: 3995465
ka: მონტერეი

en: 3996069
ka: მეხიკალი

en: 3996322
ka: მასატლანი

en: 3997479
ka: ლოს-მოჩისი

en: 4004330
ka: ირაპუატო

en: 4004898
ka: ერმოსილიო

en: 4005270
ka: გუანახუატო

en: 4005539
ka: გვადალახარა

en: 4006702
ka: ენსენადა

en: 4011743
ka: დურანგო

en: 4012176
ka: კულიაკანი

en: 4013704
ka: სიუდად-ობრეგონი

en: 4013708
ka: სიუდად-ხუარესი

en: 4014338
ka: ჩიუაუა

en: 4014875
ka: სელაია

en: 4018390
ka: აპოდაკა

en: 4019233
ka: აგუასკალიენტესი

en: 4033936
ka: პაპეეტე

en: 4034821
ka: მატა-უტუ

en: 4035413
ka: აპია

en: 4035715
ka: ავარუა

en: 4044012
ka: ჰაგატნა

en: 4049979
ka: ბირმინგემი

en: 4076598
ka: მობილი

en: 4076784
ka: მონტგომერი

en: 4119403
ka: ლიტლ-როკი

en: 4145381
ka: უილმინგტონი

en: 4148708
ka: ბრადენტონი

en: 4152890
ka: დელანდი

en: 4153146
ka: დელტონა

en: 4160021
ka: ჯექსონვილი

en: 4160812
ka: კი-უესტი

en: 4164138
ka: მაიამი

en: 4167147
ka: ორლანდო

en: 4174715
ka: ტალაჰასი

en: 4174757
ka: ტამპა

en: 4180439
ka: ატლანტა

en: 418863
ka: ისპაანი

en: 425378
ka: ბუჟუმბურა

en: 4259418
ka: ინდიანაპოლისი

en: 4281730
ka: უიჩიტო

en: 4297983
ka: ლექსინგტონი

en: 4299276
ka: ლუისვილი

en: 4335045
ka: ახალი ორლეანი

en: 4347778
ka: ბალტიმორი

en: 4367175
ka: როკვილი

en: 4393217
ka: კანზას-სიტი

en: 4407066
ka: სენტ-ლუისი

en: 4460243
ka: შარლოტი

en: 4487042
ka: როლი

en: 4508722
ka: ცინცინატი

en: 4509177
ka: კოლუმბუსი

en: 453754
ka: ვალმიერა

en: 4544349
ka: ოკლაჰომა-სიტი

en: 4560349
ka: ფილადელფია

en: 456172
ka: რიგა

en: 456202
ka: რეზეკნე

en: 4568127
ka: სან-ხუანი

en: 4575352
ka: კოლუმბია

en: 457954
ka: ლიეპაია

en: 4580543
ka: გრინვილი

en: 459283
ka: იეკაბპილსი

en: 460413
ka: დაუგავპილსი

en: 4641239
ka: მემფისი

en: 4644585
ka: ნეშვილი

en: 4671240
ka: არლინგტონი

en: 4671654
ka: ოსტინი

en: 4684888
ka: დალასი

en: 468902
ka: იაროსლავლი

en: 4691930
ka: ფორტ-უერთი

en: 4699066
ka: ჰიუსტონი

en: 470546
ka: ვიბორგი

en: 471101
ka: ვსევოლოჟსკი

en: 472459
ka: ვოლოგდა

en: 4726206
ka: სან-ანტონიო

en: 472722
ka: ვოლხოვი

en: 472757
ka: ვოლგოგრადი

en: 473247
ka: ვლადიმირი

en: 473249
ka: ვლადიკავკაზი

en: 4760059
ka: ფრედერიკსბურგი

en: 4776222
ka: ნორფოლკი

en: 4791259
ka: ვირჯინია-ბიჩი

en: 4795467
ka: შარლოტა-ამალია

en: 479561
ka: უფა

en: 480060
ka: ტვერი

en: 480562
ka: ტულა

en: 480716
ka: ტუაფსე

en: 481964
ka: ტოსნო

en: 482283
ka: ტოლიატი

en: 483019
ka: ტიხვინი

en: 4839366
ka: ნიუ-ჰეივენი

en: 484646
ka: ტამბოვი

en: 4846757
ka: ალტუნა

en: 4846834
ka: ამესი

en: 4846960
ka: ანკენი

en: 4848489
ka: ბეტენდორფი

en: 484907
ka: ტაგანროგი

en: 4849826
ka: ბარლინგტონი

en: 4853828
ka: დე-მოინი

en: 485639
ka: სვეტოგორსკი

en: 4887398
ka: ჩიკაგო

en: 491422
ka: სოჭი

en: 491687
ka: სმოლენსკი

en: 4920607
ka: გერი

en: 492162
ka: სლანცი

en: 4929022
ka: ამჰერსტი

en: 4930956
ka: ბოსტონი

en: 496285
ka: სევეროდვინსკი

en: 496478
ka: სესტრორეცკი

en: 496519
ka: სერტოლოვო

en: 498677
ka: სარატოვი

en: 498817
ka: სანქტ-პეტერბურგი

en: 4990729
ka: დეტროიტი

en: 499099
ka: სამარა

en: 501175
ka: დონის როსტოვი

en: 5025471
ka: ელკ-რივერი

en: 5037649
ka: მინეაპოლისი

en: 504341
ka: ფსკოვი

en: 5045360
ka: სენტ-პოლი

en: 5059163
ka: ფარგო

en: 5072006
ka: ლინკოლნი

en: 5074472
ka: ომაჰა

en: 5084868
ka: კონკორდი

en: 509820
ka: პეტროზავოდსკი

en: 5101798
ka: ნიუარკი

en: 510291
ka: პეტერგოფი

en: 5102922
ka: პრინსტონი

en: 5106834
ka: ალბანი

en: 5110302
ka: ბრუკლინი

en: 5110629
ka: ბუფალო

en: 511196
ka: პერმი

en: 5113481
ka: კონი-აილენდი

en: 512052
ka: პავლოვსკი

en: 5128581
ka: ნიუ-იორკი

en: 5140405
ka: სირაკიუსი

en: 514259
ka: ოსტაშკოვი

en: 515003
ka: ორენბურგი

en: 5150529
ka: კლივლენდი

en: 516436
ka: ობნინსკი

en: 518970
ka: ნოვოჩერკასკი

en: 519336
ka: დიდი ნოვგოროდი

en: 524305
ka: მურმანსკი

en: 5244080
ka: ეპლტონი

en: 524736
ka: მოზდოკი

en: 524901
ka: მოსკოვი

en: 5249871
ka: კადაჰი

en: 5250201
ka: დი-პერი

en: 5251436
ka: ო-კლერი

en: 5253352
ka: ფონდ-დუ-ლაკი

en: 5253710
ka: ფრანკლინი

en: 5254962
ka: გრინ-ბეი

en: 5255068
ka: გრინფილდი

en: 5257754
ka: ჯეინსვილი

en: 5258296
ka: კაუკაუნა

en: 5258393
ka: კენოშა

en: 5258957
ka: ლა-კროსი

en: 5261457
ka: მადისონი

en: 5261585
ka: მანიტოუოკი

en: 5262596
ka: მენაშა

en: 5262634
ka: მინომინი

en: 5263045
ka: მილუოკი

en: 5265228
ka: ოუკ-კრიკი

en: 5265838
ka: ოშკოში

en: 5268249
ka: რასინი

en: 5275191
ka: სიუპირიორი

en: 5278052
ka: უოკეშო

en: 5278159
ka: უავატოსა

en: 5278420
ka: უესტ-ალისი

en: 5304391
ka: მესა

en: 5308655
ka: ფინიქსი

en: 5318313
ka: ტუსონი

en: 5323810
ka: ანაჰაიმი

en: 5325738
ka: ბეიკერსფილდი

en: 532615
ka: ლიუბერცი

en: 5327684
ka: ბერკლი

en: 5328041
ka: ბევერლი ჰილსი

en: 533690
ka: ლუგა

en: 534341
ka: ლომონოსოვი

en: 5350937
ka: ფრესნო

en: 53654
ka: მოგადიშო

en: 5367929
ka: ლონგ-ბიჩი

en: 5368361
ka: ლოს-ანჯელესი

en: 5378538
ka: ოკლენდი

en: 5387877
ka: რივერსაიდი

en: 5389489
ka: საკრამენტო

en: 5391811
ka: სან-დიეგო

en: 5391959
ka: სან-ფრანცისკო

en: 5392171
ka: სან-ხოსე

en: 5417598
ka: კოლორადო-სპრინგზი

en: 5419384
ka: დენვერი

en: 543878
ka: კოსტრომა

en: 5454711
ka: ალბუკერკე

en: 545788
ka: კომუნარი

en: 546105
ka: კოლპინო

en: 548392
ka: კიროვსკი

en: 548408
ka: კიროვი

en: 548442
ka: კირიში

en: 548602
ka: კინგისეპი

en: 5490263
ka: სანტა-ფე

en: 5506956
ka: ლას-ვეგასი

en: 551487
ka: ყაზანი

en: 5520993
ka: ელ-პასო

en: 554234
ka: კალინინგრადი

en: 554840
ka: იჟევსკი

en: 5554072
ka: ჯუნო

en: 558118
ka: გუდერმესი

en: 558418
ka: გროზნო

en: 5586437
ka: ბოისე

en: 5587698
ka: კოლდუელი

en: 5589173
ka: კორ-დ’ალენი

en: 5591778
ka: იგლი

en: 5596475
ka: აიდაჰო-ფოლსი

en: 5597955
ka: კუნა

en: 5598538
ka: ლიუისტონი

en: 5600685
ka: მერიდიანი

en: 5601538
ka: მოსკოვი

en: 5601933
ka: ნამპა

en: 5604045
ka: პოკატელო

en: 5604353
ka: პოსტ-ფოლსი

en: 5605242
ka: რექსბურგი

en: 5610810
ka: ტვინ-ფოლსი

en: 561887
ka: გატჩინა

en: 566532
ka: დერბენტი

en: 5688025
ka: ბისმარკი

en: 569696
ka: ჩებოქსარი

en: 5746545
ka: პორტლენდი

en: 575410
ka: ბოქსიტოგორსკი

en: 576697
ka: ბესლანი

en: 5780993
ka: სოლტ-ლეიკ-სიტი

en: 5785243
ka: აბერდინი

en: 580497
ka: ასტრახანი

en: 5809844
ka: სიეტლი

en: 581126
ka: არღუნი

en: 582182
ka: ანაპა

en: 5856195
ka: ჰონოლულუ

en: 5861897
ka: ფერბენკსი

en: 586523
ka: განჯა

en: 587057
ka: ბარდა

en: 587084
ka: ბაქო

en: 587378
ka: აღდაში

en: 587577
ka: ვილიანდი

en: 5879400
ka: ანკორიჯი

en: 5881576
ka: პაგო-პაგო

en: 588335
ka: ტარტუ

en: 588409
ka: ტალინი

en: 588686
ka: სილამიაე

en: 589165
ka: რაკვერე

en: 58933
ka: გაროუე

en: 589580
ka: პიარნუ

en: 590031
ka: ნარვა

en: 590447
ka: მაარდუ

en: 591260
ka: კოჰტლა-იარვე

en: 5913490
ka: კალგარი

en: 5920288
ka: შარლოტტაუნი

en: 593116
ka: ვილნიუსი

en: 593672
ka: უტენა

en: 593733
ka: უკმერგე

en: 593926
ka: ტელშიაი

en: 593959
ka: ტაურაგე

en: 5946768
ka: ედმონტონი

en: 594739
ka: შიაულიაი

en: 5957776
ka: ფრედერიკტონი

en: 5959974
ka: გატინო

en: 59611
ka: გალკაიო

en: 596128
ka: პანევეჟისი

en: 596238
ka: პალანგა

en: 5964347
ka: გრანდე-პრერია

en: 5969782
ka: ჰამილტონი

en: 597231
ka: მარიამპოლე

en: 598272
ka: კედაინიაი

en: 598316
ka: კაუნასი

en: 598818
ka: იონავა

en: 5992996
ka: კიტჩენერი

en: 601084
ka: ალიტუსი

en: 601594
ka: თურქმენბაში

en: 601734
ka: დაშოგუზი

en: 602150
ka: უმეო

en: 602913
ka: შელეფტეო

en: 603570
ka: პიტეო

en: 604490
ka: ლულეო

en: 6058560
ka: ლონდონი

en: 6077243
ka: მონრეალი

en: 6094578
ka: ოშავა

en: 6094817
ka: ოტავა

en: 610529
ka: ატირაუ

en: 610611
ka: აქტობე

en: 610612
ka: აქთაუ

en: 610824
ka: Zugdidi

en: 610864
ka: Zestaponi

en: 611403
ka: ცხინვალი

en: 611694
ka: თელავი

en: 611717
ka: თბილისი

en: 611847
ka: სოხუმი

en: 6119109
ka: რეჯაინა

en: 612053
ka: Senak’i

en: 612287
ka: რუსთავი

en: 612366
ka: P’ot’i

en: 612536
ka: ოზურგეთი

en: 612652
ka: Och’amch’ire

en: 613074
ka: მარნეული

en: 613273
ka: ლებედინი

en: 613607
ka: ქუთაისი

en: 613762
ka: ქობულეთი

en: 6138517
ka: სენტ-ჯონი

en: 613988
ka: ხაშური

en: 6141256
ka: სასკატუნი

en: 6141439
ka: სუ-სენტ-მარი

en: 614455
ka: გორი

en: 6146143
ka: შერბრუკი

en: 6155033
ka: სენტ-ალბერტი

en: 615532
ka: ბათუმი

en: 6155721
ka: სენტ-კატარინსი

en: 615860
ka: Akhaltsikhe

en: 616052
ka: ერევანი

en: 616062
ka: ვაღარშაპატი

en: 616250
ka: სევანი

en: 616530
ka: ვანაძორი

en: 616629
ka: რაზდანი

en: 616631
ka: არმავირი

en: 616635
ka: გიუმრი

en: 6167865
ka: ტორონტო

en: 616877
ka: აშტარაკი

en: 617026
ka: აბოვიანი

en: 617239
ka: ტირასპოლი

en: 6173331
ka: ვანკუვერი

en: 6174041
ka: ვიქტორია

en: 617638
ka: ორჰეი

en: 6180550
ka: უაიტჰორსი

en: 6182962
ka: უინძორი

en: 6183235
ka: უინიპეგი

en: 618405
ka: კომრატი

en: 618426
ka: კიშინიოვი

en: 618456
ka: კაჰული

en: 6185377
ka: იელოუნაიფი

en: 618577
ka: ბენდერი

en: 620127
ka: ვიტებსკი

en: 621754
ka: სლონიმი

en: 6230919
ka: უანგარეი

en: 623317
ka: პოლოცკი

en: 6241325
ka: როტორუა

en: 6244895
ka: აპერ-ჰატი

en: 625144
ka: მინსკი

en: 625324
ka: მოზირი

en: 626081
ka: ლიდა

en: 629634
ka: ბრესტი

en: 6301965
ka: პალმერსტონი

en: 632453
ka: ვანტაა

en: 6324733
ka: სენტ-ჯონზი

en: 6325494
ka: კვებეკი

en: 633679
ka: ტურკუ

en: 634963
ka: ტამპერე

en: 6354957
ka: ჰერვი-ბეი

en: 63795
ka: ბურაო

en: 64013
ka: ბოსასო

en: 64435
ka: ბერბერა

en: 64460
ka: ბელედუეინი

en: 64536
ka: ბაიდოა

en: 648900
ka: ლაპეენრანტა

en: 650224
ka: კუოპიო

en: 6559559
ka: კომსომოლსკი

en: 658225
ka: ჰელსინკი

en: 660158
ka: ესპოო

en: 662334
ka: ზალეუ

en: 663100
ka: ვატრა-დორნეი

en: 664460
ka: ტურდა

en: 665010
ka: ტირგუ-ჟიუ

en: 665850
ka: სუჩავა

en: 667268
ka: სიბიუ

en: 668872
ka: რიმნიკუ-ვილჩა

en: 671768
ka: ორადია

en: 673921
ka: მანგალია

en: 677106
ka: გიურგიუ

en: 677458
ka: გეორგიენი

en: 678499
ka: ფეგერაში

en: 678817
ka: დრობეტა-ტურნუ-სევერინი

en: 679452
ka: დევა

en: 680963
ka: კონსტანცა

en: 681290
ka: კლუჟ-ნაპოკა

en: 681845
ka: კიმპულუნგ-მოლდოვენესკი

en: 683506
ka: ბუქარესტი

en: 684802
ka: ბირლადი

en: 686578
ka: ალბა-იულია

en: 686803
ka: ზვეინიგოროდკა

en: 686818
ka: ზუგრესი

en: 686896
ka: ზოლოჩევი

en: 686967
ka: ჟიტომირი

en: 687196
ka: ჟოლტიე-ვოდი

en: 688373
ka: იასინოვატაია

en: 688533
ka: იალტა

en: 688746
ka: ვინოგრადოვი

en: 688860
ka: ვოზნესენსკი

en: 689198
ka: ვოლნოვახა

en: 689487
ka: ვიშნევოე

en: 690412
ka: ვასილკოვი

en: 690548
ka: უჟგოროდი

en: 691179
ka: ტრუსკავეცი

en: 691374
ka: ჩისტიაკოვე

en: 691469
ka: ტოკმაკი

en: 692118
ka: სვატოვო

en: 692194
ka: სუმი

en: 692315
ka: სუდაკი

en: 692975
ka: სტახანოვი

en: 6930327
ka: სლავუტიჩი

en: 693457
ka: სმელა

en: 693468
ka: სლავიანსკი

en: 693581
ka: სლავუტა

en: 693615
ka: სკვირა

en: 693805
ka: სიმფეროპოლი

en: 6941014
ka: პონტა-დელგადა

en: 694423
ka: სევასტოპოლი

en: 694677
ka: სელიდოვო

en: 694792
ka: სარნი

en: 694864
ka: სამბორი

en: 694910
ka: საკი

en: 695357
ka: კურახოვო

en: 695464
ka: რომნი

en: 695594
ka: როვნო

en: 695965
ka: პიატიხატკი

en: 696566
ka: პოპასნაია

en: 696643
ka: პოლტავა

en: 696677
ka: პოლოგი

en: 697889
ka: პავლოგრადი

en: 698740
ka: ოდესა

en: 698782
ka: ობუხოვი

en: 699839
ka: ნოვაია-კახოვკა

en: 700507
ka: ნადვორნაია

en: 701075
ka: მირგოროდი

en: 701347
ka: მერეფა

en: 701822
ka: ქართული

en: 702116
ka: მალინი

en: 702550
ka: ლვოვი

en: 702563
ka: ლუტუგინო

en: 702658
ka: ლუგანსკი

en: 702723
ka: ლუბნი

en: 702760
ka: ლოზოვაია

en: 703448
ka: კიევი

en: 703656
ka: კუპიანსკი

en: 703845
ka: კრივოი-როგი

en: 704138
ka: კრემენაია

en: 704147
ka: კრემენჩუგი

en: 704204
ka: ლიმანი

en: 704388
ka: კრასნოგრადი

en: 704403
ka: კრასნოდონი

en: 705135
ka: კონოტოპი

en: 705812
ka: კიროვოგრადი

en: 705883
ka: კილია

en: 706448
ka: ხერსონი

en: 706483
ka: ხარკოვი

en: 706524
ka: ქერჩი

en: 706900
ka: კანევი

en: 707155
ka: კალინოვკა

en: 707244
ka: კახოვკა

en: 707308
ka: იზმაილი

en: 707565
ka: ირპენი

en: 707753
ka: გორლოვკა

en: 707758
ka: გლუხოვი

en: 709248
ka: ფასტოვი

en: 709429
ka: დუნაევცი

en: 709540
ka: დუბნო

en: 709717
ka: დონეცკი

en: 709755
ka: დოლინა

en: 709930
ka: დნეპრი

en: 710035
ka: მირნოგრადი

en: 710098
ka: დერგაჩი

en: 710400
ka: ჩორტკოვი

en: 710719
ka: ჩერნოვცი

en: 710735
ka: ჩერნიგოვი

en: 710791
ka: ჩერკასი

en: 711390
ka: ბროვარი

en: 711416
ka: ბროდი

en: 711669
ka: ბორისლავი

en: 7116866
ka: ვილია-მერსედესი

en: 711841
ka: ბოლგრადი

en: 711894
ka: ბოგოდუხოვი

en: 712160
ka: ბელგოროდ-დნესტროვსკი

en: 712165
ka: ბელაია-ცერკოვი

en: 712423
ka: ბერეგოვო

en: 712441
ka: ბერდიჩევი

en: 712861
ka: ბარი

en: 712886
ka: ბალტა

en: 713122
ka: ავდეევკა

en: 713245
ka: აპოსტოლოვო

en: 713259
ka: ანტრაციტი

en: 715126
ka: სოლნოკი

en: 716935
ka: ნირედჰაზა

en: 717582
ka: მიშკოლცი

en: 719965
ka: ჰოდმეზევაშარჰეი

en: 721239
ka: ეგერი

en: 721472
ka: დებრეცენი

en: 722437
ka: ბეკეშჩაბა

en: 724443
ka: კოშიცე

en: 725168
ka: ბარდეიოვი

en: 726050
ka: ვარნა

en: 726320
ka: ტროიანის თემი

en: 7266440
ka: ბრეიდსი

en: 726848
ka: სტარა-ზაგორა

en: 727011
ka: სოფია

en: 727079
ka: სლივენი

en: 727523
ka: რუსე

en: 7281838
ka: ლოგანი

en: 728193
ka: პლოვდივი

en: 728203
ka: პლევენი

en: 7284571
ka: აისლებენი

en: 729794
ka: კირჯალი

en: 732770
ka: ბურგასი

en: 733191
ka: ბლაგოევგრადი

en: 733264
ka: ბერკოვიცის თემი

en: 737022
ka: ზონგულდაქი

en: 738025
ka: იალოვა

en: 738648
ka: ტრაპიზონი

en: 738743
ka: თოქათი

en: 738927
ka: თექირდაღი

en: 739600
ka: სინოპი

en: 740264
ka: სამსუნი

en: 740430
ka: საფრანბოლუ

en: 740483
ka: რიზე

en: 743166
ka: ქირქლარელი

en: 743882
ka: კასთამონუ

en: 743952
ka: ყარსი

en: 744562
ka: ყარაბუქი

en: 745530
ka: ხოფა

en: 746881
ka: გირესუნი

en: 747712
ka: ედირნე

en: 748879
ka: ჩორუმი

en: 749780
ka: ჩანაქკალე

en: 750269
ka: ბურსა

en: 750516
ka: ბოლუ

en: 750598
ka: ბილეჯიქი

en: 750938
ka: ბაიბურთი

en: 751057
ka: ბართინი

en: 751817
ka: ართვინი

en: 751952
ka: არტაანი

en: 752015
ka: ამასია

en: 752850
ka: ადაფაზარი

en: 753866
ka: ზამოსცი

en: 756135
ka: ვარშავა

en: 757809
ka: სულეიუვეკი

en: 758470
ka: შრუდმიეშციე

en: 759591
ka: სანოკი

en: 759603
ka: სანდომირი

en: 760778
ka: რადომი

en: 7626461
ka: იარენი

en: 763523
ka: ნოვი-ტარგი

en: 763534
ka: ნოვი-სონჩი

en: 7647007
ka: სან-კარლოს-დე-ბარილოჩე

en: 765876
ka: ლუბლინი

en: 769250
ka: კელცე

en: 776069
ka: ბელოსტოკი

en: 783148
ka: გიროკასტრა

en: 784024
ka: ზაეჩარი

en: 784136
ka: ვრშაცი

en: 785058
ka: ველესი

en: 785082
ka: ტეტოვო

en: 785387
ka: სტრუგა

en: 785756
ka: სმედერევო

en: 785842
ka: სკოპიე

en: 786714
ka: პრიშტინა

en: 787487
ka: ოჰრიდი

en: 787716
ka: ნეგოტინო

en: 787718
ka: ნეგოტინი

en: 7886881
ka: ცენტარ-ჟუპა

en: 788886
ka: კუმანოვო

en: 789527
ka: კიჩევო

en: 789541
ka: კავადარცი

en: 790295
ka: გოსტივარი

en: 790744
ka: გევგელია

en: 791606
ka: დებარი

en: 792456
ka: ბორი

en: 792680
ka: ბელგრადი

en: 81302
ka: ტობრუკი

en: 8184212
ka: რაჰატი

en: 824288
ka: Ts’q’alt’ubo

en: 8436351
ka: სიგიშოარა

en: 88319
ka: ბენღაზი

en: 890299
ka: ჰარარე

en: 89113
ka: აჯდაბია

en: 901344
ka: ნდოლა

en: 909137
ka: ლუსაკა

en: 911148
ka: კიტვე

en: 921772
ka: მორონი

en: 923295
ka: ზომბა

en: 927967
ka: ლილონგვე

en: 932505
ka: მასერუ

en: 933773
ka: გაბორონე

en: 934154
ka: პორტ-ლუი

en: 934985
ka: მბაბანე

en: 935048
ka: ლობამბა

en: 94787
ka: კირკუკი

en: 94824
ka: ქარბალა

en: 953781
ka: სოვეტო

en: 964137
ka: პრეტორია

en: 964420
ka: პორტ-ელიზაბეთი

en: 98717
ka: რამადი

en: 98860
ka: ნაჯაფი

en: 99072
ka: მოსული

en: 99135
ka: კუფა

en: 993800
ka: იოჰანესბურგი

en: AD
ka: ანდორა

en: AD.02
ka: კანილო

en: AD.05
ka: ორდინო

en: AD.06
ka: სანტ-ჟულია-დე-ლორია

en: AD.08
ka: ესკალდეს-ენგორდანი

en: AE
ka: არაბთა გაერთიანებული საამიროები

en: AF
ka: ავღანეთი

en: AF.10
ka: ჰელმანდის პროვინცია

en: AF.24
ka: ყუნდუზის პროვინცია

en: AF.42
ka: ფანჯშირის პროვინცია

en: AG
ka: ანტიგუა და ბარბუდა

en: AI
ka: ანგილია

en: AL
ka: ალბანეთი

en: AM
ka: სომხეთი

en: AM.11
ka: ერევანი

en: AO
ka: ანგოლა

en: AQ
ka: ანტარქტიკა

en: AR
ka: არგენტინა

en: AS
ka: ამერიკის სამოა

en: AT
ka: ავსტრია

en: AT.01
ka: ბურგენლანდი

en: AT.02
ka: კარინტია

en: AT.03
ka: ქვემო ავსტრია

en: AT.06
ka: შტირია

en: AT.08
ka: ფორარლბერგი

en: AU
ka: ავსტრალია

en: AU.01
ka: ფედერალური ტერიტორია

en: AU.03
ka: ჩრდილოეთი ტერიტორია

en: AW
ka: არუბა

en: AX
ka: ალანდის კუნძულები

en: AZ
ka: აზერბაიჯანი

en: AZ.35
ka: ნახჭევანი

en: BA
ka: ბოსნია და ჰერცეგოვინა

en: BA.BRC
ka: ბრჩკოს ოლქი

en: BB
ka: ბარბადოსი

en: BD
ka: ბანგლადეში

en: BE
ka: ბელგია

en: BF
ka: ბურკინა-ფასო

en: BG
ka: ბულგარეთი

en: BG.41
ka: გაბროვოს ოლქი

en: BG.58
ka: სოფიის ოლქი

en: BH
ka: ბაჰრეინი

en: BI
ka: ბურუნდი

en: BJ
ka: ბენინი

en: BL
ka: სენ-ბართელმი

en: BM
ka: ბერმუდა

en: BN
ka: ბრუნეი

en: BO
ka: ბოლივია

en: BQ
ka: კარიბის ნიდერლანდები

en: BQ.SE
ka: სინტ-ესტატიუსი

en: BR
ka: ბრაზილია

en: BR.04
ka: ამაზონასი

en: BR.07
ka: ფედერალური ოლქი

en: BR.08
ka: ესპირიტუ-სანტუ

en: BR.11
ka: მატუ-გროსუ-დუ-სული

en: BR.13
ka: მარანიანი

en: BR.14
ka: მატუ-გროსუ

en: BR.15
ka: მინას-ჟერაისი

en: BR.16
ka: პარა

en: BR.20
ka: პიაუი

en: BR.29
ka: გოიასი

en: BR.30
ka: პერნამბუკუ

en: BR.31
ka: ტოკანტინსი

en: BS
ka: ბაჰამის კუნძულები

en: BT
ka: ბუტანი

en: BV
ka: ბუვე

en: BW
ka: ბოტსვანა

en: BY
ka: ბელარუსი

en: BZ
ka: ბელიზი

en: CA
ka: კანადა

en: CA.01
ka: ალბერტა

en: CA.02
ka: ბრიტანეთის კოლუმბია

en: CA.03
ka: მანიტობა

en: CA.04
ka: ნიუ-ბრანსუიკი

en: CA.07
ka: ახალი შოტლანდია

en: CA.08
ka: ონტარიო

en: CA.09
ka: პრინს-ედუარდის კუნძული

en: CA.11
ka: სასკაჩევანი

en: CA.12
ka: იუკონი

en: CA.14
ka: ნუნავუტი

en: CC
ka: ქოქოსის (კილინგის) კუნძულები

en: CD
ka: კონგო - კინშასა

en: CF
ka: ცენტრალური აფრიკის რესპუბლიკა

en: CG
ka: კონგო - ბრაზავილი

en: CH
ka: შვეიცარია

en: CH.GE
ka: ჟენევის კანტონი

en: CH.JU
ka: იურის კანტონი

en: CH.NE
ka: ნევშატელის კანტონი

en: CH.TI
ka: ტიჩინოს კანტონი

en: CI
ka: კოტ-დივუარი

en: CK
ka: კუკის კუნძულები

en: CL
ka: ჩილე

en: CL.12
ka: სანტიაგო

en: CL.15
ka: ტარაპაკა

en: CM
ka: კამერუნი

en: CN
ka: ჩინეთი

en: CN.26
ka: შენსი

en: CO
ka: კოლუმბია

en: CR
ka: კოსტა-რიკა

en: CU
ka: კუბა

en: CV
ka: კაბო-ვერდე

en: CW
ka: კიურასაო

en: CX
ka: შობის კუნძული

en: CY
ka: კვიპროსი

en: CZ
ka: ჩეხეთი

en: CZ.78
ka: სამხრეთ მორავიის მხარე

en: CZ.79
ka: სამხრეთ ბოჰემიის მხარე

en: CZ.88
ka: ცენტრალური ბოჰემიის მხარე

en: DE
ka: გერმანია

en: DE.01
ka: ბადენ-ვიურტემბერგი

en: DE.02
ka: ბავარია

en: DE.03
ka: ბრემენი

en: DE.06
ka: ქვემო საქსონია

en: DE.08
ka: რაინლანდ-პფალცი

en: DE.09
ka: ზაარლანდი

en: DE.10
ka: შლეზვიგ-ჰოლშტაინი

en: DE.11
ka: ბრანდენბურგი

en: DE.14
ka: საქსონია-ანჰალტი

en: DE.16
ka: ბერლინი

en: DJ
ka: ჯიბუტი

en: DJ.04
ka: ობოკის რეგიონი

en: DJ.05
ka: ტაჯურის რეგიონი

en: DJ.06
ka: დიკილის რეგიონი

en: DK
ka: დანია

en: DK.18
ka: ცენტრალური იუტლანდიის რეგიონი

en: DK.20
ka: ზელანდიის რეგიონი

en: DK.21
ka: სამხრეთ დანიის რეგიონი

en: DM
ka: დომინიკა

en: DO
ka: დომინიკელთა რესპუბლიკა

en: DZ
ka: ალჟირი

en: EC
ka: ეკვადორი

en: EE
ka: ესტონეთი

en: EE.01
ka: ჰარიუმაა

en: EE.02
ka: ჰიიუმაა

en: EE.03
ka: იდა-ვირუმაა

en: EE.04
ka: იარვამაა

en: EE.05
ka: იიგევამაა

en: EE.07
ka: ლიაენემაა

en: EE.08
ka: ლიაენე-ვირუმაა

en: EE.11
ka: პიარნუმაა

en: EE.12
ka: პილვამაა

en: EE.13
ka: რაპლამაა

en: EE.14
ka: საარემაა

en: EE.18
ka: ტარტუმაა

en: EE.19
ka: ვალგამაა

en: EE.20
ka: ვილიანდიმაა

en: EE.21
ka: ვირუმაა

en: EG
ka: ეგვიპტე

en: EH
ka: დასავლეთ საჰარა

en: ER
ka: ერიტრეა

en: ES
ka: ესპანეთი

en: ES.27
ka: ლა-რიოხა

en: ES.39
ka: კანტაბრია

en: ES.51
ka: ანდალუსია

en: ES.53
ka: კანარის კუნძულები

en: ES.54
ka: კასტილია-ლა მანჩა

en: ES.55
ka: კასტილია და ლეონი

en: ES.57
ka: ესტრემადურა

en: ES.58
ka: გალისია

en: ES.CE
ka: სეუტა

en: ET
ka: ეთიოპია

en: FI
ka: ფინეთი

en: FI.01
ka: უუსიმაა

en: FI.02
ka: ვარსინაის-სუომი

en: FI.04
ka: სატაკუნტა

en: FI.06
ka: პირკანმაა

en: FI.08
ka: კიმენლააკსო

en: FI.14
ka: სამხრეთი ოსტრობოტნია

en: FI.15
ka: ოსტრობოტნია

en: FI.17
ka: ჩრდილოეთი ოსტრობოტნია

en: FI.18
ka: კაინუუ

en: FJ
ka: ფიჯი

en: FJ.05
ka: დასავლეთის ოლქი

en: FK
ka: ფოლკლენდის კუნძულები

en: FM
ka: მიკრონეზია

en: FO
ka: ფაროს კუნძულები

en: FR
ka: საფრანგეთი

en: FR.52
ka: ლუარის რეგიონი

en: FR.53
ka: ბრეტანი

en: FR.93
ka: პროვანსი-ალპები-ლაჟვარდოვანი ნაპირი

en: GA
ka: გაბონი

en: GB
ka: გაერთ.სამ.

en: GB.ENG
ka: ინგლისი

en: GD
ka: გრენადა

en: GE
ka: საქართველო

en: GE.02
ka: აფხაზეთი

en: GE.04
ka: Acharis Avtonomiuri Respublika

en: GE.51
ka: თბილისი

en: GE.65
ka: გურიის მხარე

en: GE.66
ka: იმერეთის მხარე

en: GE.67
ka: კახეთის მხარე

en: GE.68
ka: ქვემო ქართლის მხარე

en: GE.69
ka: მცხეთა-მთიანეთი

en: GE.70
ka: რაჭა-ლეჩხუმი და ქვემო სვანეთი

en: GE.71
ka: სამეგრელო–ზემო სვანეთი

en: GE.72
ka: სამცხე-ჯავახეთის მხარე

en: GE.73
ka: შიდა ქართლის მხარე

en: GF
ka: საფრანგეთის გვიანა

en: GG
ka: გერნსი

en: GH
ka: განა

en: GI
ka: ჰიბრალტარი

en: GL
ka: გრენლანდია

en: GM
ka: გამბია

en: GN
ka: გვინეა

en: GP
ka: გვადელუპა

en: GQ
ka: ეკვატორული გვინეა

en: GR
ka: საბერძნეთი

en: GS
ka: სამხრეთ ჯორჯია და სამხრეთ სენდვიჩის კუნძულები

en: GT
ka: გვატემალა

en: GU
ka: გუამი

en: GW
ka: გვინეა-ბისაუ

en: GY
ka: გაიანა

en: HK
ka: ჰონკონგი

en: HM
ka: ჰერდი და მაკდონალდის კუნძულები

en: HN
ka: ჰონდურასი

en: HR
ka: ხორვატია

en: HT
ka: ჰაიტი

en: HU
ka: უნგრეთი

en: HU.10
ka: ჰაიდუ-ბიჰარის მედიე

en: HU.12
ka: კომარომ-ესტერგომის მედიე

en: HU.18
ka: საბოლჩ-სატმარ-ბერეგის მედიე

en: HU.20
ka: იას-ნადკუნ-სოლნოკის მედიე

en: ID
ka: ინდონეზია

en: ID.08
ka: აღმოსავლეთი იავა

en: ID.21
ka: ცენტრალური სულავესი

en: ID.26
ka: ჩრდილოეთი სუმატრა

en: ID.30
ka: დასავლეთი იავა

en: ID.31
ka: ჩრდილოეთი სულავესი

en: ID.32
ka: სამხრეთი სუმატრა

en: ID.33
ka: ბანტენი

en: IE
ka: ირლანდია

en: IE.L
ka: ლენსტერი

en: IE.M
ka: მანსტერი

en: IE.U
ka: ოლსტერი

en: IL
ka: ისრაელი

en: IL.04
ka: ხაიფის რაიონი

en: IM
ka: მენის კუნძული

en: IN
ka: ინდოეთი

en: IN.01
ka: ანდამანის და ნიკობარის კუნძულები

en: IN.02
ka: ანდჰრა-პრადეში

en: IN.03
ka: ასამის შტატი

en: IN.05
ka: ჩანდიგარჰი

en: IN.09
ka: გუჯარათი

en: IN.10
ka: ჰარიანა

en: IN.11
ka: ჰიმაჩალ-პრადეში

en: IN.13
ka: კერალა

en: IN.16
ka: მაჰარაშტრა

en: IN.17
ka: მანიპური

en: IN.18
ka: მეგჰალაია

en: IN.19
ka: კარნატაკა

en: IN.20
ka: ნაგალენდი

en: IN.22
ka: პონდიშერი

en: IN.23
ka: პენჯაბის შტატი

en: IN.24
ka: რაჯასტანი

en: IN.25
ka: ტამილნადუ

en: IN.26
ka: ტრიპურა

en: IN.28
ka: დასავლეთი ბენგალი

en: IN.29
ka: სიკიმი

en: IN.30
ka: არუნაჩალ-პრადეში

en: IN.31
ka: მიზორამი

en: IN.33
ka: გოა

en: IN.34
ka: ბიჰარი

en: IN.35
ka: მადჰია-პრადეში

en: IN.36
ka: უტარ-პრადეში

en: IN.37
ka: ჩატისგარჰი

en: IN.38
ka: ჯარხანდი

en: IN.40
ka: ტელანგანა

en: IN.41
ka: ლადაქი

en: IO
ka: ბრიტანეთის ტერიტორია ინდოეთის ოკეანეში

en: IQ
ka: ერაყი

en: IR
ka: ირანი

en: IR.22
ka: ბუშირის ოსტანი

en: IS
ka: ისლანდია

en: IT
ka: იტალია

en: IT.01
ka: აბრუცი

en: IT.02
ka: ბაზილიკატა

en: IT.03
ka: კალაბრია

en: IT.04
ka: კამპანია

en: IT.07
ka: ლაციო

en: IT.08
ka: ლიგურია

en: IT.10
ka: მარკე

en: IT.11
ka: მოლიზე

en: IT.12
ka: პიემონტი

en: IT.13
ka: აპულია

en: IT.15
ka: სიცილია

en: IT.16
ka: ტოსკანა

en: IT.18
ka: უმბრია

en: IT.20
ka: ვენეტო

en: JE
ka: ჯერსი

en: JM
ka: იამაიკა

en: JO
ka: იორდანია

en: JP
ka: იაპონია

en: JP.14
ka: იბარაკის პრეფექტურა

en: JP.16
ka: ივატეს პრეფექტურა

en: JP.17
ka: კაგავის პრეფექტურა

en: JP.19
ka: კანაგავის პრეფექტურა

en: JP.24
ka: მიაგის პრეფექტურა

en: JP.44
ka: იამაგატის პრეფექტურა

en: JP.45
ka: იამაგუტის პრეფექტურა

en: JP.46
ka: იამანასის პრეფექტურა

en: KE
ka: კენია

en: KE.33
ka: მანდერა

en: KG
ka: ყირგიზეთი

en: KH
ka: კამბოჯა

en: KI
ka: კირიბატი

en: KM
ka: კომორის კუნძულები

en: KN
ka: სენტ-კიტსი და ნევისი

en: KP
ka: ჩრდილოეთ კორეა

en: KR
ka: სამხრეთ კორეა

en: KW
ka: ქუვეითი

en: KY
ka: კაიმანის კუნძულები

en: KZ
ka: ყაზახეთი

en: LA
ka: ლაოსი

en: LB
ka: ლიბანი

en: LC
ka: სენტ-ლუსია

en: LI
ka: ლიხტენშტაინი

en: LK
ka: შრი-ლანკა

en: LK.29
ka: ცენტრალური პროვინცია

en: LK.32
ka: ჩრდილო-დასავლეთი პროვინცია

en: LK.38
ka: ჩრდილოეთი პროვინცია

en: LR
ka: ლიბერია

en: LS
ka: ლესოთო

en: LT
ka: ლიეტუვა

en: LU
ka: ლუქსემბურგი

en: LV
ka: ლატვია

en: LV.06
ka: დაუგავპილსი

en: LV.10
ka: იეკაბპილსის მხარე

en: LV.11
ka: ელგავა

en: LV.16
ka: ლიეპაია

en: LY
ka: ლიბია

en: LY.64
ka: ელ-ჯუფრა

en: LY.65
ka: ელ-კუფრა

en: MA
ka: მაროკო

en: MC
ka: მონაკო

en: MD
ka: მოლდოვა

en: MD.59
ka: ანენი-ნოის რაიონი

en: MD.61
ka: ბასარაბეასკის რაიონი

en: MD.63
ka: ბრიჩენის რაიონი

en: MD.65
ka: კანტემირის რაიონი

en: MD.69
ka: კრიულენის რაიონი

en: MD.76
ka: გლოდენის რაიონი

en: MD.79
ka: ლეოვის რაიონი

en: MD.80
ka: ნისპორენის რაიონი

en: MD.82
ka: ორჰეის რაიონი

en: MD.83
ka: რეზინის რაიონი

en: MD.85
ka: სინჯერეის რაიონი

en: MD.90
ka: ტარაკლიის რაიონი

en: ME
ka: მონტენეგრო

en: ME.04
ka: ბიელო-პოლე

en: ME.11
ka: მოიკოვაცი

en: MF
ka: სენ-მარტენი

en: MG
ka: მადაგასკარი

en: MH
ka: მარშალის კუნძულები

en: MK
ka: ჩრდილოეთ მაკედონია

en: MK.11
ka: ბოსილოვოს თემი

en: MK.12
ka: ბრვენიცის თემი

en: MK.28
ka: დოლნენის თემი

en: MK.35
ka: გრადსკოს თემი

en: MK.36
ka: ილინდენის თემი

en: MK.40
ka: კარბინცის თემი

en: MK.60
ka: ლოზოვოს თემი

en: MK.62
ka: მაკედონსკა-კამენიცის თემი

en: MK.80
ka: პლასნიცის თემი

en: MK.86
ka: რესენის თემი

en: MK.87
ka: როსომანის თემი

en: MK.A4
ka: სვეტი-ნიკოლეს თემი

en: MK.A5
ka: ტეარცეს თემი

en: MK.C6
ka: ზრნოვცის თემი

en: MK.C7
ka: ბოგოვინიე

en: MK.C9
ka: ჩაშკის თემი

en: MK.D4
ka: გოსტივარი

en: MK.D5
ka: იეგუნოვცეს თემი

en: MK.E4
ka: მავროვო და როსტუშის თემი

en: MK.E9
ka: ვალანდოვოს თემი

en: MK.F5
ka: დებარცის თემი

en: ML
ka: მალი

en: MM
ka: მიანმარი (ბირმა)

en: MN
ka: მონღოლეთი

en: MO
ka: მაკაო

en: MP
ka: ჩრდილოეთ მარიანას კუნძულები

en: MQ
ka: მარტინიკა

en: MR
ka: მავრიტანია

en: MS
ka: მონსერატი

en: MT
ka: მალტა

en: MU
ka: მავრიკი

en: MV
ka: მალდივები

en: MW
ka: მალავი

en: MX
ka: მექსიკა

en: MY
ka: მალაიზია

en: MZ
ka: მოზამბიკი

en: MZ.06
ka: ნამპულის პროვინცია

en: MZ.08
ka: ტეტეს პროვინცია

en: NA
ka: ნამიბია

en: NC
ka: ახალი კალედონია

en: NE
ka: ნიგერი

en: NF
ka: ნორფოლკის კუნძული

en: NG
ka: ნიგერია

en: NI
ka: ნიკარაგუა

en: NL
ka: ნიდერლანდები

en: NO
ka: ნორვეგია

en: NP
ka: ნეპალი

en: NR
ka: ნაურუ

en: NU
ka: ნიუე

en: NZ
ka: ახალი ზელანდია

en: NZ.E8
ka: ბეი-ოვ-პლენტის რეგიონი

en: NZ.E9
ka: კენტერბერის რეგიონი

en: NZ.F4
ka: მარლბოროს რეგიონი

en: NZ.F6
ka: ნორთლენდის რეგიონი

en: NZ.F7
ka: ოტაგოს რეგიონი

en: NZ.F8
ka: საუთლენდის რეგიონი

en: NZ.G3
ka: უესტ-კოსტის რეგიონი

en: OM
ka: ომანი

en: PA
ka: პანამა

en: PA.09
ka: გუნა-იალა

en: PA.11
ka: ემბერა-ვოუნაანი

en: PE
ka: პერუ

en: PE.01
ka: ამასონასის რეგიონი

en: PE.02
ka: ანკაში

en: PE.04
ka: არეკიპა

en: PE.05
ka: აიაკუჩოს რეგიონი

en: PE.09
ka: უანკაველიკა

en: PE.11
ka: იკის რეგიონი

en: PE.12
ka: ხუნინის რეგიონი

en: PE.13
ka: ლა-ლიბერტადის რეგიონი

en: PE.14
ka: ლამბაიეკეს რეგიონი

en: PE.15
ka: ლიმა

en: PE.16
ka: ლორეტო

en: PE.17
ka: მადრე-დე-დიოსი

en: PE.19
ka: პასკოს რეგიონი

en: PE.20
ka: პიურის რეგიონი

en: PE.21
ka: პუნო

en: PE.23
ka: ტაკნა

en: PE.24
ka: ტუმბესი

en: PE.25
ka: უკაიალი

en: PF
ka: საფრანგეთის პოლინეზია

en: PG
ka: პაპუა-ახალი გვინეა

en: PG.10
ka: აღმოსავლეთი ახალი ბრიტანეთი

en: PG.17
ka: დასავლეთი ახალი ბრიტანეთი

en: PH
ka: ფილიპინები

en: PK
ka: პაკისტანი

en: PL
ka: პოლონეთი

en: PM
ka: სენ-პიერი და მიკელონი

en: PN
ka: პიტკერნის კუნძულები

en: PR
ka: პუერტო-რიკო

en: PS
ka: პალესტინა

en: PS.GZ
ka: ღაზის სექტორი

en: PT
ka: პორტუგალია

en: PW
ka: პალაუ

en: PY
ka: პარაგვაი

en: QA
ka: კატარი

en: RE
ka: რეუნიონი

en: RO
ka: რუმინეთი

en: RO.29
ka: ოლტის ჟუდეცი

en: RO.30
ka: პრაჰოვის ჟუდეცი

en: RO.40
ka: ვრანჩის ჟუდეცი

en: RO.43
ka: ილფოვის ჟუდეცი

en: RS
ka: სერბია

en: RU
ka: რუსეთი

en: RU.17
ka: დაღესტანი

en: RU.28
ka: კარელიის რესპუბლიკა

en: RU.34
ka: კომის რესპუბლიკა

en: RU.47
ka: მოსკოვის ოლქი

en: RU.81
ka: ულიანოვსკის ოლქი

en: RU.90
ka: პერმის მხარე

en: RW
ka: რუანდა

en: SA
ka: საუდის არაბეთი

en: SB
ka: სოლომონის კუნძულები

en: SC
ka: სეიშელის კუნძულები

en: SD
ka: სუდანი

en: SE
ka: შვედეთი

en: SE.10
ka: დალარნის პროვინცია

en: SG
ka: სინგაპური

en: SH
ka: წმინდა ელენეს კუნძული

en: SI
ka: სლოვენია

en: SI.36
ka: იდრია

en: SI.40
ka: იზოლა

en: SI.50
ka: კოპერი

en: SI.J2
ka: მარიბორი

en: SI.K7
ka: პტუი

en: SJ
ka: შპიცბერგენი და იან-მაიენი

en: SJ.21
ka: შპიცბერგენი

en: SK
ka: სლოვაკეთი

en: SL
ka: სიერა-ლეონე

en: SM
ka: სან-მარინო

en: SN
ka: სენეგალი

en: SO
ka: სომალი

en: SR
ka: სურინამი

en: SS
ka: სამხრეთ სუდანი

en: ST
ka: სან-ტომე და პრინსიპი

en: SV
ka: სალვადორი

en: SX
ka: სინტ-მარტენი

en: SY
ka: სირია

en: SY.13
ka: დამასკის მუჰაფაზა

en: SZ
ka: სვაზილანდი

en: TC
ka: თერქს-ქაიქოსის კუნძულები

en: TD
ka: ჩადი

en: TF
ka: ფრანგული სამხრეთის ტერიტორიები

en: TG
ka: ტოგო

en: TH
ka: ტაილანდი

en: TJ
ka: ტაჯიკეთი

en: TK
ka: ტოკელაუ

en: TL
ka: ტიმორ-ლესტე

en: TL.AL
ka: აილეუს ოლქი

en: TL.AN
ka: აინარუს ოლქი

en: TL.BA
ka: ბაუკაუს ოლქი

en: TL.BO
ka: ბობონარუს ოლქი

en: TL.CO
ka: კოვა-ლიმის ოლქი

en: TL.ER
ka: ერმერის ოლქი

en: TL.LA
ka: ლაუტენის ოლქი

en: TL.LI
ka: ლიკისის ოლქი

en: TL.MF
ka: მანუფაის ოლქი

en: TL.MT
ka: მანატუტუს ოლქი

en: TL.VI
ka: ვიკეკეს ოლქი

en: TM
ka: თურქმენეთი

en: TM.01
ka: ახალის ველაიათი

en: TM.02
ka: ბალკანის ველაიათი

en: TM.04
ka: ლებაპის ველაიათი

en: TM.05
ka: მარის ველაიათი

en: TN
ka: ტუნისი

en: TO
ka: ტონგა

en: TR
ka: თურქეთი

en: TR.05
ka: ამასიის პროვინცია

en: TR.07
ka: ანთალიის პროვინცია

en: TR.08
ka: ართვინის პროვინცია

en: TR.09
ka: აიდინის პროვინცია

en: TR.10
ka: ბალიქესირის პროვინცია

en: TR.11
ka: ბილეჯიქის პროვინცია

en: TR.12
ka: ბინგოლის პროვინცია

en: TR.13
ka: ბითლისის პროვინცია

en: TR.14
ka: ბოლუს პროვინცია

en: TR.15
ka: ბურდურის პროვინცია

en: TR.17
ka: ჩანაქკალეს პროვინცია

en: TR.19
ka: ჩორუმის პროვინცია

en: TR.20
ka: დენიზლის პროვინცია

en: TR.22
ka: ედირნეს პროვინცია

en: TR.24
ka: ერზინჯანის პროვინცია

en: TR.26
ka: ესქიშეჰირის პროვინცია

en: TR.28
ka: გირესუნის პროვინცია

en: TR.31
ka: ჰათაის პროვინცია

en: TR.32
ka: მერსინის პროვინცია

en: TR.33
ka: ისპარტის პროვინცია

en: TR.37
ka: კასთამონუს პროვინცია

en: TR.38
ka: კაისერის პროვინცია

en: TR.39
ka: ქირქლარელის პროვინცია

en: TR.40
ka: ქირშეჰირის პროვინცია

en: TR.41
ka: ქოჯაელის პროვინცია

en: TR.43
ka: ქუთაჰიის პროვინცია

en: TR.44
ka: მალათიის პროვინცია

en: TR.45
ka: მანისის პროვინცია

en: TR.46
ka: ქაჰრამანმარაშის პროვინცია

en: TR.48
ka: მუღლის პროვინცია

en: TR.49
ka: მუშის პროვინცია

en: TR.52
ka: ორდუს პროვინცია

en: TR.54
ka: საქარიის პროვინცია

en: TR.55
ka: სამსუნის პროვინცია

en: TR.57
ka: სინოპის პროვინცია

en: TR.58
ka: სივასის პროვინცია

en: TR.59
ka: თექირდაღის პროვინცია

en: TR.61
ka: ტრაპიზონის პროვინცია

en: TR.62
ka: თუნჯელის პროვინცია

en: TR.64
ka: უშაქის პროვინცია

en: TR.65
ka: ვანის პროვინცია

en: TR.66
ka: იოზგათის პროვინცია

en: TR.71
ka: კონიის პროვინცია

en: TR.72
ka: მარდინის პროვინცია

en: TR.74
ka: სიირთის პროვინცია

en: TR.75
ka: აქსარაის პროვინცია

en: TR.76
ka: ბათმანის პროვინცია

en: TR.78
ka: ქარამანის პროვინცია

en: TR.79
ka: ქირიქკალეს პროვინცია

en: TR.80
ka: შირნაქის პროვინცია

en: TR.81
ka: ადანის პროვინცია

en: TR.82
ka: ჩანქირის პროვინცია

en: TR.83
ka: გაზიანთეფის პროვინცია

en: TR.86
ka: არტაანის პროვინცია

en: TR.87
ka: ბართინის პროვინცია

en: TR.88
ka: იგდირის პროვინცია

en: TR.90
ka: ქილისის პროვინცია

en: TR.91
ka: ოსმანიეს პროვინცია

en: TR.92
ka: იალოვის პროვინცია

en: TT
ka: ტრინიდადი და ტობაგო

en: TT.01
ka: არიმა

en: TV
ka: ტუვალუ

en: TW
ka: ტაივანი

en: TW.03
ka: ტაიბეი

en: TZ
ka: ტანზანია

en: UA
ka: უკრაინა

en: UG
ka: უგანდა

en: UM
ka: აშშ-ის შორეული კუნძულები

en: UM.050
ka: ბეიკერი

en: US
ka: აშშ

en: US.AK
ka: ალასკა

en: US.AL
ka: ალაბამა

en: US.AR
ka: არკანზასი

en: US.AZ
ka: არიზონა

en: US.CA
ka: კალიფორნია

en: US.CO
ka: კოლორადოს შტატი

en: US.CT
ka: კონექტიკუტი

en: US.DE
ka: დელავერის შტატი

en: US.FL
ka: ფლორიდა

en: US.HI
ka: ჰავაის შტატი

en: US.IA
ka: აიოვა

en: US.ID
ka: აიდაჰო

en: US.IL
ka: ილინოისი

en: US.IN
ka: ინდიანა

en: US.KS
ka: კანზასი

en: US.KY
ka: კენტუკი

en: US.LA
ka: ლუიზიანა

en: US.MA
ka: მასაჩუსეტსი

en: US.MD
ka: მერილენდი

en: US.ME
ka: მენის შტატი

en: US.MI
ka: მიჩიგანის შტატი

en: US.MN
ka: მინესოტა

en: US.MO
ka: მისურის შტატი

en: US.MS
ka: მისისიპის შტატი

en: US.MT
ka: მონტანა

en: US.NC
ka: ჩრდილოეთი კაროლინა

en: US.ND
ka: ჩრდილოეთი დაკოტა

en: US.NE
ka: ნებრასკა

en: US.NH
ka: ნიუ-ჰემფშირი

en: US.NJ
ka: ნიუ-ჯერსი

en: US.NM
ka: ნიუ-მექსიკო

en: US.NV
ka: ნევადა

en: US.NY
ka: ნიუ-იორკის შტატი

en: US.OH
ka: ოჰაიო

en: US.OK
ka: ოკლაჰომა

en: US.OR
ka: ორეგონი

en: US.PA
ka: პენსილვანია

en: US.RI
ka: როდ-აილენდი

en: US.SC
ka: სამხრეთი კაროლინა

en: US.SD
ka: სამხრეთი დაკოტა

en: US.TN
ka: ტენესი

en: US.TX
ka: ტეხასი

en: US.UT
ka: იუტა

en: US.VA
ka: ვირჯინია

en: US.VT
ka: ვერმონტი

en: US.WA
ka: ვაშინგტონის შტატი

en: US.WI
ka: უისკონსინი

en: US.WV
ka: დასავლეთი ვირჯინია

en: US.WY
ka: უაიომინგი

en: UY
ka: ურუგვაი

en: UZ
ka: უზბეკეთი

en: VA
ka: ქალაქი ვატიკანი

en: VC
ka: სენტ-ვინსენტი და გრენადინები

en: VE
ka: ვენესუელა

en: VE.09
ka: დელტა-ამაკურო

en: VE.25
ka: ვენესუელის ფედერალური ოლქი

en: VG
ka: ბრიტანეთის ვირჯინის კუნძულები

en: VI
ka: აშშ-ის ვირჯინის კუნძულები

en: VN
ka: ვიეტნამი

en: VN.20
ka: ხოშიმინი

en: VU
ka: ვანუატუ

en: WF
ka: უოლისი და ფუტუნა

en: WS
ka: სამოა

en: WS.08
ka: პალაული

en: WS.10
ka: ტუამასაგა

en: XK
ka: კოსოვო

en: YE
ka: იემენი

en: YE.05
ka: შაბვის მუჰაფაზა

en: YT
ka: მაიოტა

en: ZA
ka: სამხრეთ აფრიკის რესპუბლიკა

en: ZA.07
ka: მპუმალანგა

en: ZA.09
ka: ლიმპოპო

en: ZM
ka: ზამბია

en: ZW
ka: ზიმბაბვე
