Xfce Apps - en to kk translation catalogue (201 entries)

en: %s - Properties
kk: %s - қасиеттері

en: %s: %s
    
    Try %s --help to see a full list of
    available command line options.
kk: %s: %s
    
    Қолжетерлік командалық жол опцияларының
    толық тізімін қарап шығу үшін %s --help енгізіңіз.

en: <b>Accessed:</b>
kk: <b>Қатынаған:</b>

en: <b>Date taken:</b>
kk: <b>Түсірілген күні:</b>

en: <b>Kind:</b>
kk: <b>Түрі:</b>

en: <b>Modified:</b>
kk: <b>Түрлендірілген:</b>

en: <b>Name:</b>
kk: <b>Атауы:</b>

en: <b>Size:</b>
kk: <b>Өлшемі:</b>

en: Active
kk: Белсенді

en: Active item border color
kk: Белсенді элемент шет түсі

en: Active item fill color
kk: Белсенді элемент құйма түсі

en: Active item index
kk: Белсенді элемент индексі

en: Active item text color
kk: Белсенді элемент мәтін түсі

en: All Files
kk: Барлығы

en: An error occurred when deleting image '%s' from disk
kk: '%s' суретін дисктен өшіру кезінде қате орын алды

en: An error occurred when sending image '%s' to trash
kk: '%s' суретін қоқыс шелегіне тастау кезінде қате орын алды

en: Apply to all workspaces
kk: Барлық жұмыс орындары үшін іске асыру

en: Are you sure you want to delete image '%s' from disk?
kk: '%s' суретін дисктен өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to send image '%s' to trash?
kk: '%s' суретін қоқыс шелегіне тастауды шынымен қалайсыз ба?

en: Auto
kk: Авто

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Behaviour
kk: Мінез-құлығы

en: Bottom
kk: Төмен

en: Centered
kk: Ортасына қарай

en: Choose 'set wallpaper' method
kk: Түсқағазды орнату тәсілін таңдаңыз

en: Cleanup
kk: Тазарту

en: Clear private data
kk: Жеке ақпаратты тазарту

en: Clock
kk: Сағат

en: Close this image
kk: Бұл суретті жабу

en: Configure which system is currently managing your desktop.
    This setting determines the method <i>Ristretto</i> will use
    to configure the desktop wallpaper.
kk: Жұмыс үстеліңізді қазір қандай жүйе басқаратынын көрсетіңіз.
    Бұл баптау <i>Ristretto</i> түсқағазды орнатуға
    қолданатын тәсілді анықтайды.

en: Control
kk: Басқару

en: Could not load directory
kk: Буманы жүктеу мүмкін емес

en: Could not save file
kk: Файлды сақтау мүмкін емес

en: Cursor item border color
kk: Курсордың элемент шет түсі

en: Cursor item fill color
kk: Курсордың элемент құйма түсі

en: Cursor item text color
kk: Курсордың элемент мәтін түсі

en: Delete this image from disk
kk: Бұл суретті дисктен өшіру

en: Desktop
kk: Жұмыс үстелі

en: Developers:
kk: Әзірлеушілер:

en: Directory only partially loaded
kk: Бума толығымен жүктелмеген

en: Display
kk: Көрсетілуі

en: Display information about ristretto
kk: Ristretto туралы ақпаратты көрсету

en: Display ristretto user manual
kk: Ristretto пайдаланушы нұсқаулығын көрсету

en: Do _not show this message again
kk: Бұл хабарламаны келесіде _көрсетпеу

en: Edit this image
kk: Бұл суретті түзету

en: Edit with
kk: Көмегімен түзету

en: Empty
kk: Бос

en: Everything
kk: Барлығы

en: F_irst
kk: Бірі_нші

en: Fast and lightweight image viewer
kk: Суреттеді қарауға арналған ылдам әрі жеңіл құрал

en: First image
kk: Бірінші сурет

en: Flip _Horizontally
kk: _Горизонталды аударып жіберу

en: Flip _Vertically
kk: _Вертикалды аударып жіберу

en: Fullscreen
kk: Толық экранға

en: General
kk: Жалпы

en: Hide thumbnail bar when fullscreen
kk: Толық экранда үлгілер панелін жасыру

en: Icon Bar Model
kk: Таңба панель түрі

en: Image
kk: Сурет

en: Image Viewer
kk: Суреттерді көрсетуші

en: Image Viewer Preferences
kk: Суреттер көрсетушісінің баптаулары

en: Images
kk: Суреттер

en: Invert zoom direction
kk: Масштабтау бағытын өзгерту

en: Large
kk: Үлкен

en: Larger
kk: Үлкенірек

en: Last Four Hours
kk: Соңғы төрт сағат

en: Last Hour
kk: Соңғы сағат

en: Last Two Hours
kk: Соңғы екі сағат

en: Last image
kk: Соңғы сурет

en: Leave Fullscreen
kk: Толық экраннан шығу

en: Leave _Fullscreen
kk: Т_олық экраннан шығу

en: Left
kk: Сол жақ

en: Limit rendering quality
kk: Көрсету сапасын шектеу

en: Loading...
kk: Жүктелуде...

en: Look at your images easily
kk: Суреттеріңізді жеңіл түрде шолыңыз

en: Maximize window on startup when opening an image
kk: Суретті ашып іске қосылған кезде, терезені толық экранға қылу

en: Model for the icon bar
kk: Таңба панель түрі

en: Mouse cursor
kk: Тышқан курсоры

en: Next image
kk: Келесі сурет

en: No supported image type found in the directory
kk: Бумада қолдауы бар суреттер табылмады

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Normal
kk: Қалыпты

en: Open %s and other files of type %s with:
kk: %s және басқа да %s түрдегі барлық файлдарды көмегімен ашу:

en: Open With Other _Application...
kk: Б_асқа қолданба көмегімен ашу...

en: Open an image
kk: Суретті ашу

en: Open image
kk: Суретті ашу

en: Orientation
kk: Бағдары

en: Other Applications
kk: Басқа қолданбалар

en: Override background color:
kk: Фон суретін алмастыру:

en: Pause slideshow
kk: Слайдшоуды аялдату

en: Period of inactivity (seconds):
kk: Белсенді емес уақыт шамасы (секунд):

en: Play slideshow
kk: Слайдшоуды ойнату

en: Press open to select an image
kk: Суретті таңдау үшін ашу басыңыз

en: Previous image
kk: Алдыңғы сурет

en: Quality
kk: Сапасы

en: Quit Ristretto
kk: Ristretto-дан шығу

en: Recently used
kk: Соңғы қолданылған

en: Recommended Applications
kk: Ұсынылатын қолданбалар

en: Right
kk: Оң жақ

en: Ristretto Image Viewer
kk: Ristretto суреттерді көрсетушісі

en: Ristretto is an image viewer for the Xfce desktop environment.
kk: Ristretto - Xfce жұмыс үстел ортасы үшін суреттер көрсетушісі.

en: Rotate _Left
kk: С_олға бұру

en: Rotate _Right
kk: Оңғ_а бұру

en: Save a copy of the image
kk: Сурет көшірмесін сақтау

en: Save copy
kk: Көшірмесін сақтау

en: Scaled
kk: Масштабталған

en: Scroll wheel
kk: Тышқан дөңгелегі

en: Scrolled window
kk: Айналдыру жолағы бар терезе

en: Scrolled window icon bar is placed into
kk: Кіші көріністер орналасатын айналдыру жолағы бар терезе

en: Set as _Wallpaper...
kk: Тү_сқағаз ретінде орналастыру...

en: Set as wallpaper
kk: Түсқағаз ретінде орналастыру

en: Show Fullscreen Clock
kk: Толық экран сағатын көрсету

en: Show Status _Bar
kk: Қалып-күй жо_лағын көрсету

en: Show Text
kk: Мәтінді көрсету

en: Show _Thumbnail Bar
kk: Үлгілер _панелін көрсету

en: Show an analog clock that displays the current time when the window is fullscreen
kk: Толық экранды режимінде уақытты көрсететін сағатты көрсету

en: Show file properties
kk: Файл қасиеттерін көрсету

en: Show settings dialog
kk: Баптаулар сұхбатын көрсету

en: Slideshow
kk: Слайдшоу

en: Small
kk: Кішкентай

en: Smaller
kk: Кішірек

en: Some files could not be opened: see the text logs for details
kk: Кейбір файлдарды ашу мүмкін болмады: ол туралы көбірек ақпаратты мәтіндік журналдардан қараңыз

en: Start a slideshow
kk: Слайдшоуды бастау

en: Start in fullscreen mode
kk: Толық экран режимінде іске қосылу

en: Startup
kk: Іске қосылу

en: Stretched
kk: Созылған

en: Style:
kk: Стилі:

en: Switch to fullscreen
kk: Толық экранға ауысу

en: The Ristretto Image Viewer is an application that can be used to view and scroll through images, run a slideshow of images, open images with other applications like an image-editor or configure an image as the desktop wallpaper.
kk: Ristretto суреттерді көрсету қолданбасы суреттерді қарау және шолу, слайдшоу ретінде көрсету, суретті басқа, суреттерді түзету сияқты, қолданбасы көмегімен ашуға немесе суретті жұмыс үстелдің фоны ретінде орнатуға мүмкін етеді.

en: The mouse cursor can be automatically hidden after a certain period of inactivity
    when the window is fullscreen.
kk: Терезе толық экранға ашық болса, тышқан курсорын көрсетілген белсенді емес уақыт
    шамасынан кейін автожасыруға болады.

en: The orientation of the iconbar
kk: Таңбаша жолағының бағдарлануы

en: The thumbnail bar can be automatically hidden when the window is fullscreen.
kk: Үлгілер панелін толық экранды режимінде жасыруға болады.

en: The thumbnailer-service can not be reached,
    for this reason, the thumbnails can not be
    created.
    
    Install <b>Tumbler</b> or another <i>thumbnailing daemon</i>
    to resolve this issue.
kk: Үлгілерді жасайтын қызметке қатынау мүмкін емес,
    сондықтан, үлгілерді жасау
    мүмкін емес.
    
    Бұл мәселені шешу үшін <b>Tumbler</b> немесе басқа
    <i>үлгілер қызметін</i> орнатыңыз.

en: The time period an individual image is displayed during a slideshow
    (in seconds)
kk: Слайдшоу кезінде бір суретке кететін көрсету уақыты
    (секунд)

en: Thumb_nail Size
kk: Үл_гілер өлшемі

en: Thumbnail Bar _Position
kk: Үлгілер панелінің ор_наласуы

en: Thumbnails
kk: Үлгілер

en: Tiled
kk: Плитка

en: Time range to clear:
kk: Тазарту үшін уақыт аралығы:

en: Timeout
kk: Күту

en: Today
kk: Бүгін

en: Top
kk: Жоғары

en: Unsupported mime type
kk: Қолдауы жоқ mime түрі

en: Use as _default for this kind of file
kk: Файлд_ардың осы түрі үшін негізгі ретінде қылу

en: Version information
kk: Нұсқа ақпараты

en: Very Large
kk: Өте үлкен

en: Very Small
kk: Өте кішкентай

en: With this option enabled, the maximum image-quality will be limited to the screen-size.
kk: Бұл опция іске қосылған кезде, суреттердің максималды сапасы экран өлшемдерімен шектелетін болады.

en: Wrap around images
kk: Соңғы суреттен кейін біріншіге өту

en: Zoom _Fit
kk: Сы_йдыру

en: Zoom _In
kk: Үлке_йту

en: Zoom _Out
kk: Кі_шірейту

en: Zoom in
kk: Үлкейту

en: Zoom out
kk: Кішірейту

en: Zoom to 100%
kk: 100% дейін масштабтау

en: Zoom to fit window
kk: Терезеге сыятындай етіп масштабтау

en: Zoomed
kk: Үлкейтілген

en: _About
kk: Осы турал_ы

en: _Apply
kk: Іс_ке асыру

en: _Back
kk: Ар_тқа

en: _Cancel
kk: _Бас тарту

en: _Clear private data...
kk: Жеке ақпаратты та_зарту...

en: _Close
kk: _Жабу

en: _Contents
kk: Құра_масы

en: _Copy image to clipboard
kk: Суретті алмасу буферіне _көшіру

en: _Default Zoom
kk: Ба_стапқы масштаб

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: _Do not ask again for this session
kk: Бұл сессия үшін қайта сұра_мау

en: _Edit
kk: Түз_ету

en: _File
kk: _Файл

en: _Flip
kk: _Аударып жіберу

en: _Forward
kk: А_лға

en: _Fullscreen
kk: Т_олық экранға

en: _Go
kk: Ө_ту

en: _Help
kk: Кө_мек

en: _Last
kk: _Соңғы

en: _Leave Fullscreen
kk: Толық _экраннан шығу

en: _Normal Size
kk: Қалы_пты өлшемі

en: _OK
kk: _ОК

en: _Open
kk: А_шу

en: _Open with
kk: Кө_мегімен ашу

en: _Open...
kk: А_шу...

en: _Pause
kk: А_ялдату

en: _Play
kk: Ой_нату

en: _Position
kk: _Орны

en: _Preferences...
kk: _Баптаулар...

en: _Print...
kk: Бас_паға шығару...

en: _Properties...
kk: Қас_иеттері...

en: _Quit
kk: _Шығу

en: _Recently used
kk: Соңғы қо_лданылған

en: _Rotation
kk: Бұ_рылуы

en: _Save
kk: _Сақтау

en: _Save copy...
kk: Көшірмесін _сақтау...

en: _Show Toolbar
kk: Саймандар _панелін көрсету

en: _Size
kk: Өл_шемі

en: _Smart Zoom
kk: Ақ_ылды масштаб

en: _Sort by
kk: Бойынша _сұрыптау

en: _View
kk: Тү_рі

en: _Zoom
kk: _Масштаб

en: date
kk: күні

en: file name
kk: файл аты

en: file type
kk: файл түрі
