Xfce Apps - en to fa_IR translation catalogue (314 entries)

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: All Files
fa_IR: همهٔ پرونده‌ها

en: Always
fa_IR: همیشه

en: Appearance
fa_IR: ظاهر

en: Arabic
fa_IR: عربی

en: Armenian
fa_IR: ارمنی

en: Auto-detect
fa_IR: شناسایی خودکار

en: Automatically copy selection to clipboard
fa_IR: رونویسی متن انتخاب شده، در تخته‌گیره به طور خودکار

en: Background image
fa_IR: تصویر پس‌زمینه

en: Baltic
fa_IR: بالتیک

en: Black on White
fa_IR: سیاه روی سفید

en: Block
fa_IR: آجر

en: C_ase sensitive
fa_IR: _حساسیت به حروف بزرگ و کوچک

en: Celtic
fa_IR: سلتیک

en: Centered
fa_IR: وسط‌چین

en: Central European
fa_IR: اروپای مرکزی

en: Chinese Simplified
fa_IR: چینی ساده‌شده

en: Chinese Traditional
fa_IR: چینی سنتی

en: Choose title color
fa_IR: گزینش رنگ عنوان

en: Close
fa_IR: بستن

en: Close Other Ta_bs
fa_IR: بستن زبانه‌های _دیگر

en: Close T_ab
fa_IR: ب_ستن زبانه

en: Close _Window
fa_IR: بستن پن_جره

en: Close all tabs?
fa_IR: همهٔ زبانه‌ها بسته شوند؟

en: Close tab?
fa_IR: زبانه بسته شود؟

en: Close this tab
fa_IR: این زبانه را ببندیداین زبانه را ببند

en: Close window?
fa_IR: پنجره بسته شود؟

en: Colors
fa_IR: رنگ

en: Compatibility
fa_IR: سازگاری

en: Compose Email
fa_IR: تنظیم رایانامه

en: Configure Xfce Terminal
fa_IR: پیکربندی پایانهٔ Xfce

en: Copy
fa_IR: کپی

en: Copy Email Address
fa_IR: رونویسی نشانی رایانامه

en: Copy Link Address
fa_IR: رونویسی نشانی پیوند

en: Copy _Input To All Tabs...
fa_IR: رونویسی _ورودی در تمام زبانه‌ها...

en: Copy _Input:
fa_IR: رونویسی _ورودی:

en: Copy as _HTML
fa_IR: رونویسی به شکل _HTML

en: Copy input
fa_IR: رونویسی ورودی

en: Copy to clipboard
fa_IR: رونویسی در تخته‌گیره

en: Copy to clipboard as HTML
fa_IR: رونویسی در تخته‌گیره به شکل HTML

en: Cursor blinks
fa_IR: نشانگر چشمک‌زن

en: Cursor blinks:
fa_IR: نشانگر چشمک‌زن:

en: Cursor shape:
fa_IR: شکل نشانگر:

en: Custom command:
fa_IR: دستور سفارشی:

en: Cyrillic
fa_IR: سیریلیک

en: Dark Pastels
fa_IR: مداد شمعی تیره

en: Default (%s)
fa_IR: پیش‌گزیده (%s)

en: Default character encoding
fa_IR: کدبندی پیش‌گزیدهٔ نویسه‌ها

en: Default geometry
fa_IR: اندازه پیش‌گزیده

en: Disable dialog (can be re-enabled in the Preferences)
fa_IR: غیرفعّال‌سازی کامل (می‌توان در ترجیحات دوباره فعّالش کرد)

en: Disable for 15 minutes
fa_IR: غیرفعّال‌سازی برای ۱۵ دقیقه

en: Disable for 5 minutes
fa_IR: غیرفعّال‌سازی برای ۵ دقیقه

en: Disable until program restart
fa_IR: غیرفعّال‌سازی تا راه‌اندازی دوبارهٔ برنامه

en: Disabled
fa_IR: غیرفعّال باشد

en: Display help contents
fa_IR: نمایش محتوای راهنما

en: Display mismatch
fa_IR: عدم تطابق نمایشگر

en: Do _not ask me again
fa_IR: دوباره نپرس

en: Do not disable dialog
fa_IR: پنجره را غیرفعّال نکن

en: Down
fa_IR: پایین

en: Drop-down
fa_IR: کرکره

en: Drop-down Terminal
fa_IR: پایانهٔ کرکره‌ای

en: Duration:
fa_IR: مدت زمان:

en: Enable Hyperlinks
fa_IR: فعّال‌سازی فراپیوند‌ها

en: Enable support for hyperlinks.
fa_IR: فعّال‌سازی پشتیبانی از فراپیوند‌ها.

en: Enable this option to set a custom bold color. If disabled the text color will be used.
fa_IR: به منظور سفارشی‌سازی رنگ متن توپر، این گزینه را فعّال کنید. اگر غیرفعّال باشد، «رنگ متن» استفاده خواهد شد.

en: Enable this option to set custom text and background colors for cursor. If disabled the background and text colors will be reversed.
fa_IR: به منظور سفارشی‌سازی رنگ متن و پس‌زمینهٔ نشانگر، این گزینه را فعّال کنید. اگر غیرفعّال باشد، رنگ پس‌زمینه و متن وارونه خواهد شد.

en: Enable this option to show menubars in newly created terminal windows.
fa_IR: این گزینه را فعّال کنید تا نوار فهرست در پنجره‌های جدید پایانه نمایش داده شود.

en: Enable this option to show toolbar in newly created terminal windows.
fa_IR: این گزینه را فعّال کنید تا نوار ابزار در پنجره‌های جدید پایانه نمایش داده شود.

en: Enable this option to show window decorations around newly created terminal windows.
fa_IR: این گزینه را فعّال کنید تا تزئینات پنجره دور تا دور پنجره‌های تازه ایجاد شدهٔ پایانه نمایش داده شود.

en: Enable this to allow applications running inside the terminal windows to use bold font.
fa_IR: این گزینه را فعّال کنید تا به کاره‌هایی که درون پایانه اجرا می‌شوند، اجازه استفاده از متن توپر را بدهید.

en: Enable this to use system-wide monospace font.
fa_IR: این گزینه را فعّال کنید تا از قلم یکپارچهٔ سامانه استفاده بشود.

en: Enables you to press any key on the keyboard to scroll down the terminal to the command prompt.
fa_IR: به شما اجازه می‌دهد تا با فشردن هر کلیدی از صفحه‌کلید، به محل ورودی دستور در پایین پنجرهٔ پایانه بروید.

en: Enter the text to be copied to all tabs
fa_IR: متنی را وارد کنید که در تمام زبانه‌ها رونویسی شود

en: Enter the title for the current terminal tab
fa_IR: عنوانی برای زبانهٔ کنونی وارد کنید

en: Failed to execute child
fa_IR: خطا در اجرای فرایند فرزند

en: Failed to open the URL '%s'
fa_IR: خطا در باز کردن پیوند '%s'

en: Failed to save terminal contents
fa_IR: خطا در ذخیرهٔ محتوای پایانه

en: File:
fa_IR: پرونده:

en: Filled
fa_IR: بزرگنمایی شده

en: Find
fa_IR: جستجو

en: General
fa_IR: عمومی

en: General Options
fa_IR: گزینه‌های عمومی

en: Georgian
fa_IR: گرجی

en: Go to Tab 1
fa_IR: برو به زبانهٔ ۱

en: Go to Tab 2
fa_IR: برو به زبانهٔ ۲

en: Go to Tab 3
fa_IR: برو به زبانهٔ ۳

en: Go to Tab 4
fa_IR: برو به زبانهٔ ۴

en: Go to Tab 5
fa_IR: برو به زبانهٔ ۵

en: Go to Tab 6
fa_IR: برو به زبانهٔ ۶

en: Go to Tab 7
fa_IR: برو به زبانهٔ ۷

en: Go to Tab 8
fa_IR: برو به زبانهٔ ۸

en: Go to Tab 9
fa_IR: برو به زبانهٔ ۹

en: Goes after initial title
fa_IR: پس از عنوان اصلی نمایش داده شود

en: Goes before initial title
fa_IR: پیش از عنوان اصلی نمایش داده شود

en: Greek
fa_IR: یونانی

en: Green on Black
fa_IR: سبز روی سیاه

en: Hebrew
fa_IR: عبری

en: Height:
fa_IR: بلندا:

en: Help
fa_IR: راهنما

en: I-Beam
fa_IR: میله

en: Igor Zakharov <f2404@yandex.ru>,
fa_IR: ایگور زاخاروف <f2404@yandex.ru>،

en: Image Files
fa_IR: پرونده‌های تصویری

en: Isn't displayed
fa_IR: نمایش داده نشود

en: Japanese
fa_IR: ژاپنی

en: Keep window open when it loses focus
fa_IR: وقتی تمرکز از روی پنجره برداشته می‌شود آن را باز نگه دار

en: Korean
fa_IR: کره‌ای

en: Last _Active Tab
fa_IR: آخرین زبانهٔ _فعّال

en: Left
fa_IR: چپ

en: Move Tab _Left
fa_IR: حرکت زبانه به _چپ

en: Move Tab _Right
fa_IR: حرکت زبانه به _راست

en: Narrow
fa_IR: باریک

en: Never
fa_IR: هرگز

en: Nick Schermer <nick@xfce.org>,
fa_IR: نیک شرمیِر <nick@xfce.org>،

en: None (use solid color)
fa_IR: هیچ‌کدام (رنگ یکدست)

en: Nordic
fa_IR: نوردیک

en: OPTION
fa_IR: گزینه

en: On the left side
fa_IR: سمت چپ باشد

en: On the right side
fa_IR: سمت راست باشد

en: Opacity:
fa_IR: میزان کدری:

en: Open Link
fa_IR: باز کردن پیوند

en: Open T_erminal
fa_IR: باز کردن _پایانه

en: Open _Tab
fa_IR: باز کردن _زبانه

en: Open a new terminal tab
fa_IR: باز کردن یک زبانهٔ جدید پایانه

en: Open a new terminal window
fa_IR: باز کردن یک پنجرهٔ جدید پایانه

en: Open the preferences dialog
fa_IR: باز کردن پنجرهٔ ترجیحات

en: Option "%s" requires specifying the color as its parameter
fa_IR: «رنگ دلخواه»، باید به عنوان مؤلفهٔ گزینهٔ «%s» تعریف شود

en: Option "--command/-e" requires specifying the command to run as its parameter
fa_IR: «دستور اجرایی» باید به عنوان مؤلفهٔ گزینهٔ «command/-e--» تعریف شود

en: Option "--font" requires specifying the font name as its parameter
fa_IR: «نام قلم»، باید به عنوان مؤلفهٔ گزینهٔ «font--» تعریف شود

en: Option "--geometry" requires specifying the window geometry as its parameter
fa_IR: «اندازهٔ پنجره»، باید به عنوان مؤلفهٔ گزینهٔ «geometry--» تعریف شود

en: Option "--icon/-I" requires specifying an icon name or filename as its parameter
fa_IR: «نام نقشک یا نام پرونده»، باید به عنوان مؤلفهٔ گزینهٔ «icon/-I--» تعریف شود

en: Option "--initial-title" requires specifying the initial title as its parameter
fa_IR: «عنوان اصلی»، باید به عنوان مؤلفهٔ گزینهٔ «initial-title--» تعریف شود

en: Option "--role" requires specifying the window role as its parameter
fa_IR: «نقش پنجره»، باید به عنوان مؤلفهٔ گزینهٔ «role--» تعریف شود

en: Option "--sm-client-id" requires specifying the unique session id as its parameter
fa_IR: «شناسه منحصر به فرد نشست»، باید به عنوان مؤلفهٔ گزینهٔ «sm-client-id--» تعریف شود

en: Option "--title/-T" requires specifying the title as its parameter
fa_IR: «عنوان پنجره»، باید به عنوان مؤلفهٔ گزینهٔ «title/-T--» تعریف شود

en: Option "--zoom" requires specifying the zoom (%d .. %d) as its parameter
fa_IR: «میزان بزرگنمایی (%d .. %d)»، باید به عنوان مؤلفهٔ گزینهٔ «zoom--» تعریف شود

en: Other
fa_IR: دیگر

en: Paste
fa_IR: چسباندن

en: Paste clipboard
fa_IR: چسباندن تخته‌گیره

en: Paste from clipboard
fa_IR: چسباندن از تخته‌گیره

en: Paste selection
fa_IR: چسباندن متن انتخاب‌شده

en: Pasting this text to the terminal may be dangerous as it looks like some commands may be executed, potentially involving root access ('sudo').
fa_IR: چسباندن این متن به پایانه ممکن است خطرناک باشد زیرا امکان دارد دستوراتی را اجرا کند که دسترسی ریشه ('sudo') در آنها دخیل است.

en: Pasting this text to the terminal may be dangerous as it looks like some commands may be executed.
fa_IR: چسباندن این متن به پایانه ممکن است خطرناک باشد زیرا امکان دارد دستوراتی را اجرا کند.

en: Please report bugs to <%s>.
fa_IR: لطفاً اشکلات را به <%s> گزارش کنید.

en: Pr_eferences...
fa_IR: _ترجیحات...

en: Replaces initial title
fa_IR: جایگزین عنوان اصلی شود

en: Reset
fa_IR: بازنشانی

en: Reset compatibility options to defaults
fa_IR: بازنشانی گزینه‌های سازگاری به پیش‌گزیده

en: Reset tab activity indicator after
fa_IR: بازنشانی شاخص وضعیت زبانهٔ در حال کار پس از

en: Right
fa_IR: راست

en: Right click action:
fa_IR: کارِ کلیک راست:

en: Romanian
fa_IR: رومانیایی

en: Sa_ve Contents...
fa_IR: _ذخیره محتواها...

en: Save contents...
fa_IR: ذخیره‌ محتوا...

en: Scaled
fa_IR: با حفظ مقیاس

en: Scroll on _Output
fa_IR: پیمایش با _خروجی

en: Scroll one line Down
fa_IR: یک خط به پایین پیمایش کن

en: Scroll one line Up
fa_IR: یک خط به بالا پیمایش کن

en: Scrollback:
fa_IR: پیمایش به عقب:

en: Scrollbar is:
fa_IR: نوار پیمایش:

en: Search terminal contents
fa_IR: جستجوی محتوای پایانه

en: See the %s man page for full explanation of the options above.
fa_IR: برای مشاهدهٔ توضیحات کاملی دربارهٔ گزینه‌های بالا، سری به صفحهٔ راهنمای %s بزنید.

en: Select _All
fa_IR: انتخاب _همه

en: Sergios - Anestis Kefalidis <sergioskefalidis@gmail.com>.
fa_IR: سرخیوس - آنِستیس کِفالیدیس <sergioskefalidis@gmail.com>.

en: Set Title Co_lor...
fa_IR: تعیین _رنگ عنوان...

en: Set _Encoding
fa_IR: تعیین _کدبندی

en: Shading:
fa_IR: سایه‌دهی:

en: Shortcuts
fa_IR: میان‌برها

en: Show Window _Borders
fa_IR: نمایش _حاشیه‌های پنجره

en: Show _Menubar
fa_IR: نمایش نوار _فهرست

en: Show _Toolbar
fa_IR: نمایش نوار _ابزار

en: Show a dialog that allows to edit text that is considered unsafe for pasting
fa_IR: پنجره‌ای نشان می‌دهد که به شما اجازه می‌دهد متنی که برای چسباندن ناامن تلقی‌شده را ویرایش کنید

en: Show unsafe paste dialog
fa_IR: نمایش پنجرهٔ چسباندن ناامن

en: Show/hide the menubar
fa_IR: نمایان/پنهان کردن نوار فهرست

en: Show/hide the toolbar
fa_IR: نمایان/پنهان کردن نوار ابزار

en: Show/hide the window decorations
fa_IR: نمایان/پنهان کردن تزئینات پنجره

en: Solarized (dark)
fa_IR: آفتاب‌زده (تیره)

en: Solarized (light)
fa_IR: آفتاب‌زده (روشن)

en: South-Eastern Europe
fa_IR: اروپای جنوب شرقی

en: Stretched
fa_IR: کشیده

en: Switch to last active tab
fa_IR: رفتن به آخرین زبانهٔ فعّال

en: Switch to next tab
fa_IR: رفتن به زبانهٔ پسین

en: Switch to previous tab
fa_IR: رفتن به زبانهٔ پیشین

en: T_abs
fa_IR: _زبانه‌ها

en: Tab Options
fa_IR: گزینه‌های زبانه

en: Tango
fa_IR: تانگو

en: Terminal
fa_IR: پایانه

en: Terminal Emulator
fa_IR: شبیه‌ساز پایانه

en: Terminal Preferences
fa_IR: ترجیحات پایانهٔ

en: Thai
fa_IR: تایلندی

en: The Xfce development team. All rights reserved.
fa_IR: تیم توسعهٔ Xfce. همهٔ حقوق محفوظ است.

en: The random color is based on the selected background color, keeping the same brightness.
fa_IR: مبنای رنگ تصادفی رنگ پس‌زمینهٔ انتخابی‌تان می‌باشد، با حفظ همان سطح روشنایی.

en: There are still processes running in some tabs.
    Closing this window will kill all of them.
fa_IR: هنوز تعدادی فرآیند در برخی زبانه‌ها در حال اجرا است.
    بستن این پنجره، به تمامی آنها پایان خواهد داد.

en: There is still a process running.
    Closing this tab will kill it.
fa_IR: فرآیندی هنوز در حال اجرا است.
    بستن این زبانه به آن خاتمه خواهد داد.

en: There is still a process running.
    Closing this window will kill it.
fa_IR: فرآیندی هنوز در حال اجرا است.
    بستن این پنجره به آن خاتمه خواهد داد.

en: These options may cause some applications to behave incorrectly.
    They are only here to allow you to work around certain applications
    and operating systems that expect different terminal behavior.
fa_IR: این گزینه‌ها ممکن است باعث عملکرد نادرست برخی کاره‌ها شوند.
    تنها هدف قرار دادن آنها در این بخش آن است که امکان کار کردن با کاره‌ها یا 
    سیستم‌عامل‌های خاصی که انتظار عملکردی متفاوت از پایانه دارند را فراهم کنند.

en: This controls whether scrollbar is drawn as an overlay (auto-hide) or not.
fa_IR: تعیین می‌کند که نوار پیمایش به طور خودکار مخفی شود یا خیر.

en: This controls whether the terminal will have no limits on scrollback.
fa_IR: این گزینه تعیین می‌کند که آیا پایانه، محدودیتی در پیمایش به عقب داشته باشد یا خیر.

en: This option controls whether the cursor will be blinking or not.
fa_IR: این گزینه چشمک زدن یا نزدن نشانگر را تعیین می‌کند.

en: This window has %d tabs open. Closing this window
    will also close all its tabs.
fa_IR: در این پنجره، %d زبانه هنوز باز هستند. بستن این پنجره
    همهٔ زبانه‌هایش را نیز خواهد بست.

en: Tiled
fa_IR: کاشی‌وار

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Toggle Drop-down Terminal
fa_IR: تغییر وضعیت پایانهٔ کرکره‌ای

en: Toggle fullscreen mode
fa_IR: تغییر وضعیت حالت تمام‌صفحه

en: Toggle read-only mode
fa_IR: تغییر وضعیت حالت فقط خواندنی

en: Toggle scroll on output
fa_IR: تغییر وضعیت پیمایش با خروجی

en: Transparent Background
fa_IR: پس‌زمینهٔ شفاف

en: Turkish
fa_IR: ترکی

en: Unable to parse color: %s
fa_IR: خطا در تجزیه رنگ: %s

en: Underline
fa_IR: خط تیره

en: Unicode
fa_IR: یونیکد

en: Unknown option "%s"
fa_IR: گزینهٔ ناشناخته "%s"

en: Unknown option "-%c"
fa_IR: گزینهٔ ناشناخته "%c-"

en: Untitled
fa_IR: بدون عنوان

en: Up
fa_IR: بالا

en: Usage:
fa_IR: نحوهٔ استفاده:

en: User id mismatch
fa_IR: عدم تطابق شناسهٔ کاربری

en: Vietnamese
fa_IR: ویتنامی

en: View Options
fa_IR: نمایش گزینه‌ها

en: Visit Xfce Terminal website
fa_IR: مشاهدهٔ تارنمای پایانهٔ Xfce

en: Warning
fa_IR: هشدار

en: Warning: Potentially Unsafe Paste
fa_IR: هشدار: چسباندن ناامن

en: Western European
fa_IR: اروپای غربی

en: White on Black
fa_IR: سفید روی سیاه

en: Wide
fa_IR: پهن

en: Width:
fa_IR: پهنا:

en: Window
fa_IR: پنجره

en: Window Options
fa_IR: گزینه‌های پنجره

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>,
fa_IR: نوشته شده به دست بِنِدیکت مایرِر <benny@xfce.org>،

en: XTerm
fa_IR: ایکس‌تِرم

en: Xfce Terminal
fa_IR: پایانهٔ Xfce

en: Xfce Terminal Emulator
fa_IR: شبیه‌ساز پایانهٔ Xfce

en: Xfce Terminal Settings
fa_IR: تنظیمات پایانهٔ Xfce

en: Zoom In Alt
fa_IR: بزرگ‌نمایی Alt

en: Zoom Out Alt
fa_IR: کوچک‌نمایی Alt

en: Zoom _In
fa_IR: _بزرگ‌نمایی

en: Zoom _Out
fa_IR: _کوچک‌نمایی

en: Zoom in with larger font
fa_IR: بزرگ‌نمایی با قلم بزرگتر

en: Zoom out with smaller font
fa_IR: کوچک‌نمایی با قلم کوچکتر

en: Zoom to default size
fa_IR: بازگشت به اندازه پیش‌گزیده

en: _About
fa_IR: _درباره

en: _Allow bold text
fa_IR: مجاز بودن متن _توپر

en: _Always show tabs
fa_IR: همیشه _زبانه‌ها را نمایش بده

en: _Audible bell
fa_IR: هشدار _صوتی

en: _Auto-hide mouse pointer
fa_IR: _پنهان کردن خودکار نشانگر موشی

en: _Cancel
fa_IR: _لغو

en: _Clear Scrollback and Reset
fa_IR: _پاک‌سازی صفحه و بازنشانی

en: _Close
fa_IR: _بستن

en: _Contents
fa_IR: _محتوا

en: _Copy
fa_IR: _رونویسی

en: _Cursor color:
fa_IR: رنگ _نشانگر:

en: _Detach Tab
fa_IR: _جداسازی زبانه

en: _Disable all menu access keys (such as Alt + f)
fa_IR: غیرفعّال کردن تمام کلید‌های _دسترسی به فهرست (مانند پ+Alt)

en: _Disable menu shortcut key (F10 by default)
fa_IR: غیرفعّال کردن کلید میان‌بر _فهرست (پیش‌گزیده: F10)

en: _Display borders around new windows
fa_IR: نمایش _حاشیه به دور پنجره‌های جدید

en: _Display menubar in new windows
fa_IR: نمایش نوار _فهرست در پنجره‌های جدید

en: _Display toolbar in new windows
fa_IR: نمایش نوار _ابزار در پنجره‌های جدید

en: _Edit
fa_IR: _ویرایش

en: _File
fa_IR: _پرونده

en: _Find...
fa_IR: _جستجو...

en: _Fullscreen
fa_IR: _تمام صفحه

en: _Help
fa_IR: _راهنما

en: _Initial title:
fa_IR: عنوان _اصلی:

en: _Keep window open when it loses focus
fa_IR: وقتی _تمرکز از روی پنجره برداشته می‌شود آن را باز نگه دار

en: _Next
fa_IR: پ_سین

en: _Next Tab
fa_IR: زبانهٔ پ_سین

en: _Normal Size
fa_IR: اندازه  _معمول

en: _Normal Size Alt
fa_IR: اندازه _معمول Alt

en: _Open new tab to the right of the active tab
fa_IR: باز کردن زبانهٔ _جدید در سمت راستِ زبانهٔ فعّال

en: _Paste
fa_IR: _رونویسی

en: _Paste Alt
fa_IR: _چسباندن Alt

en: _Previous
fa_IR: پی_شین

en: _Previous Tab
fa_IR: زبانهٔ پی_شین

en: _Read-Only
fa_IR: فقط _خواندنی

en: _Relaunch
fa_IR: _بازگشودن

en: _Reset
fa_IR: _بازنشانی

en: _Run a custom command instead of my shell
fa_IR: به جای پوستهٔ من یک دستور _سفارشی را اجرا کن

en: _Save
fa_IR: _ذخیره

en: _Scroll on keystroke
fa_IR: پیمایش با فشردن _کلید

en: _Scroll on output
fa_IR: پیمایش با _خروجی

en: _Search for:
fa_IR: _جستجو برای:

en: _Set Title...
fa_IR: تعیین _عنوان...

en: _Show bold text in bright colors:
fa_IR: نمایش متن توپر با رنگ‌های _روشن:

en: _Show status icon in notification area
fa_IR: نمایش نقشک _وضعیت در ناحیه اعلانات

en: _Show window borders
fa_IR: نمایش _حاشیه پنجره‌ها

en: _Terminal
fa_IR: پا_یانه

en: _Title:
fa_IR: _عنوان:

en: _Undo Close Tab
fa_IR: _برگرداندن زبانهٔ بسته‌شده

en: _Unlimited Scrollback
fa_IR: پیمایش به عقبِ نام_حدود

en: _Use custom styling to make tabs slim (restart required)
fa_IR: استفاده از سبک سفارشی برای _نازک کردن زبانه‌ها (مستلزم راه‌اندازی دوباره)

en: _Use middle mouse click to close tabs
fa_IR: استفاده از کلیک میانی برای بستن _زبانه‌ها

en: _Use middle mouse click to open urls
fa_IR: استفاده از کلیک میانی برای باز کردن _نشانی‌ها

en: _Use system font
fa_IR: استفاده از _قلم سامانه

en: _Use system theme colors for text and background
fa_IR: رنگ متن و پس‌زمینه بر مبنای زمینهٔ _سامانه تعیین شود

en: _Vary the background color for each tab
fa_IR: رنگ پس‌_زمینه برای هر زبانه، متفاوت باشد

en: _View
fa_IR: _نمایش

en: _Visual bell
fa_IR: هشدار _تصویری

en: _Zoom
fa_IR: _بزرگنمایی

en: color
fa_IR: رنگ

en: columns
fa_IR: ستون

en: command
fa_IR: دستور

en: directory
fa_IR: شاخه

en: display
fa_IR: نمایشگر

en: font
fa_IR: قلم

en: geometry
fa_IR: اندازه

en: icon
fa_IR: نقشک

en: mode
fa_IR: حالت

en: role
fa_IR: نقش

en: rows
fa_IR: سطر

en: seconds
fa_IR: ثانیه

en: string
fa_IR: رشته

en: title
fa_IR: عنوان

en: x height
fa_IR: x بلندا

en: x width
fa_IR: x پهنا

en: zoom
fa_IR: بزرگ‌نمایی
