xfdesktop - en to cs translation catalogue (246 entries)

en:     Desktop File Icons:  %s
cs: Ikony souborů plochy: %s

en:     Desktop Icons:       %s
cs: Ikony plochy: %s

en:     Desktop Menu:        %s
cs: Hlavní nabídka: %s

en: %.*s (copy %u)%s
cs: %.*s (kopie %u)%s

en: %A at %X
cs: V %A v %X

en: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
cs: %s
    Velikost: %s
    Poslední změna: %s

en: %x at %X
cs: V %x v %X

en: (unknown)
cs: (neznámý)

en: <b>%s</b>
    Type: %s
    Size: %s
cs: <b>%s</b>
    Typ: %s
    Velikost: %s

en: <b>Appearance</b>
cs: <b>Vzhled</b>

en: <b>Default Icons</b>
cs: <b>Výchozí ikony</b>

en: <b>Desktop Menu</b>
cs: <b>Nabídka pracovního prostředí</b>

en: <b>Window List Menu</b>
cs: <b>Nabídka seznamu oken</b>

en: <b>Workspace %d</b>
cs: <b>Pracovní plocha %d</b>

en: A normal file with the same name already exists. Please delete or rename it.
cs: Soubor se stejným názvem již existuje. Smažte jej, nebo přejmenujte

en: Advance to the next wallpaper on the current workspace
cs: Postoupit na další tapetu na aktuální pracovní ploše

en: Amount of time before a different background is selected.
cs: Čas, po němž se z daného seznamu vybere jiné pozadí.

en: Apply
cs: Použít

en: Apply to all _workspaces
cs: Použít na všechny _pracovní plochy

en: Arrange Desktop _Icons
cs: _Uspořádat ikony na ploše

en: Arrange icons
cs: Uspořádat ikony

en: Automatically arrange all the icons on the desktop
cs: Automaticky uspořádat všechny ikony na pracovní ploše

en: Automatically select a different background from the current directory.
cs: Automaticky vybrat jiné pozadí z aktuálního adresáře.

en: B_utton:
cs: _Tlačítko:

en: Bottom Left Horizontal
cs: Dolů vlevo vodorovně

en: Bottom Left Vertical
cs: Dolů vlevo svisle

en: Bottom Right Horizontal
cs: Dolů vpravo vodorovně

en: Bottom Right Vertical
cs: Dolů vpravo svisle

en: Build options:
cs: Volby při sestavování:

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
cs: Sestaveno s GTK+ %d.%d.%d, slinkováno s GTK+ %d.%d.%d.

en: C_olor:
cs: B_arva:

en: Cause xfdesktop to quit
cs: Ukončí správce plochy xfdesktop

en: Centered
cs: Vystředěný

en: Change the _background
cs: Změna _pozadí

en: Choose the folder to select wallpapers from.
cs: Vyberte složku, ze které chcete vybrat tapety.

en: Control
cs: Ovládání

en: Copy _Here
cs: _Zkopírovat sem

en: Could not create a new document from the template
cs: Nový dokument ze šablony nelze vytvořit

en: Could not create a new file
cs: Nelze vytvořit nový soubor

en: Could not create the desktop folder "%s"
cs: Nedaří se vytvořit složku na ploše „%s“

en: Could not empty the trash
cs: Nelze vysypat koš

en: Create Document Error
cs: Chyba při vytváření dokumentu

en: Create File Error
cs: Chyba při vytváření souboru

en: Create _Document
cs: Vytvořit _dokument

en: Create _Folder...
cs: Vytvořit _složku…

en: Create _Launcher...
cs: Vytvořit _spouštěč…

en: Create _URL Link...
cs: Vytvořit odkaz _URL...

en: Cu_t
cs: _Vyjmout

en: Delete Error
cs: Chyba při mazání

en: Desktop
cs: Plocha

en: Desktop Folder Error
cs: Chyba složky na ploše

en: Desktop Settings
cs: Nastavení plochy

en: Desktop _Settings...
cs: _Nastavení pracovní plochy...

en: Disable debug messages
cs: Zakázat ladění

en: Disks and Drives
cs: Disky a jednotky

en: Display version information
cs: Zobrazit informace o verzi

en: Do not wait for a window manager on startup
cs: Nečekat na správce oken při startu

en: Do you really want to remove workspace %d?
    Note: You are currently on workspace %d.
cs: Opravdu chcete odebrat pracovní plochu %d?
    Poznámka: Aktuálně se nacházíte na pracovní ploše%d.

en: Do you really want to remove workspace '%s'?
    Note: You are currently on workspace '%s'.
cs: Opravdu chcete odebrat pracovní plochu %s?
    Poznámka: Aktuálně se nacházíte na pracovní ploše %s.

en: E_ject Volume
cs: _Vysunout svazek

en: Eject Failed
cs: Vysunutí se nezdařilo

en: Eject Finished
cs: Vysunout dokončené

en: Ejecting device
cs: Vysouvání zařízení

en: Enable "Delete" option in file context menu
cs: Povolit volbu „Smazat“ v kontextové nabídce

en: Enable debug messages
cs: Povolit ladění

en: Error
cs: Chyba

en: Failed to eject "%s"
cs: Vysunutí "%s" se nezdařilo

en: Failed to load the desktop folder
cs: Složku pracovní plochu se nepodařilo načíst

en: Failed to mount "%s"
cs: Připojení „%s“ se nezdařilo

en: Failed to parse arguments: %s
cs: Zpracování parametrů se nezdařilo: %s

en: Failed to run "%s"
cs: Spuštění „%s“ se nezdařilo

en: File Properties Error
cs: Chyba vlastností souboru

en: File System
cs: Systém souborů

en: File/launcher icons
cs: Ikony souborů a spouštěčů

en: Home
cs: Domovská složka

en: Horizontal gradient
cs: Vodorovný přechod

en: Icon _size:
cs: _Velikost ikon:

en: Icon _type:
cs: Typ _ikon:

en: Icons _orientation:
cs: Směr ik_on:

en: Image files
cs: Soubory s obrázky

en: Image selection is unavailable while the image style is set to None.
cs: Výběr obrazu není k dispozici, pokud je styl obrazu nastaven na hodnotu Žádný.

en: Include applications menu on _desktop right click
cs: Zahrnout nabí_dku aplikací při kliknutí pravým tlačítkem myši na pracovní plochu

en: Launch Error
cs: Chyba při spuštění

en: Left
cs: Vlevo

en: Load Error
cs: Chyba při načítání

en: Middle
cs: Uprostřed

en: Minimized application icons
cs: Minimalizované ikony aplikací

en: Mo_difier:
cs: Mo_difikátor:

en: Mo_ve to Trash
cs: Přesu_nout do koše

en: Modi_fier:
cs: _Modifikátor:

en: Mount Failed
cs: Připojení se nezdařilo

en: Move this dialog to the display and workspace you want to edit the settings for.
cs: Přesuňte toto dialogové okno na displej a pracovní plochu, jehož nastavení chcete měnit.

en: Move this dialog to the display you want to edit the settings for.
cs: Přesuňte toto dialogové okno na displej, jehož nastavení chcete měnit.

en: Move this dialog to the workspace you want to edit the settings for.
cs: Přesuňte toto dialogové okno na pracovní plochu, jejíž nastavení chcete měnit.

en: Name: %s
    Type: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
cs: Jméno: %s
    Typ: %s
    Velikost: %s
    Poslední změna: %s

en: Network Shares
cs: Složky na síti

en: No templates installed
cs: Nejsou nainstalovány žádné šablony

en: None
cs: Žádné

en: None of the icons selected support being renamed.
cs: Žádná z vybraných ikon nepodporuje přejmenování.

en: Open With
cs: Otevřít pomocí

en: Open With "%s"
cs: Otevřít pomocí „%s“

en: Open With Other _Application...
cs: Otevřít v jiné _aplikaci…

en: Other Devices
cs: Ostatní zařízení

en: P_roperties...
cs: _Vlastnosti...

en: Paste Into Folder
cs: Vložit do složky

en: Please report bugs to <%s>.
cs: Prosíme, nahlaste chyby na adresu <%s>.

en: Pop up the menu (at the current mouse position)
cs: Otevře nabídku (na aktuální pozici kurzoru myši)

en: Pop up the window list (at the current mouse position)
cs: Otevře seznam oken (na aktuální pozici kurzoru myši)

en: Quit
cs: Ukončit

en: Randomly selects another image from the same directory when the wallpaper is to cycle.
cs: Náhodně vybere jiný snímek z daného adresáře.

en: Reload all settings
cs: Znovu načíst všechna nastavení

en: Removable Devices
cs: Vyměnitelné jednotky

en: Remove
cs: Odebrat

en: Remove Workspace %d
cs: Odebrání pracovní plochy %d

en: Remove Workspace '%s'
cs: Odstranění pracovní plochy „%s“

en: Rename Error
cs: Chyba přejmenování

en: Right
cs: Vpravo

en: Scaled
cs: Škálovat

en: Select First Color
cs: Vyberte _první barvu:

en: Select Second Color
cs: Vyberte _druhou barvu:

en: Select a Directory
cs: Vyberte adresář

en: Select this option to display preview-able files on the desktop as automatically generated thumbnail icons.
cs: Tuto možnost vyberte pro automatické vygenerování ikon s náhledy pro soubory, které to umožňují.

en: Set _Default Application...
cs: Nastavit vý_chozí aplikaci

en: Set desktop background and menu and icon behavior
cs: Nastavení pozadí pracovní plochy a nabídky a chování ikon

en: Settings manager socket
cs: Soket správce nastavení

en: Sh_ow application icons in menu
cs: Zobrazit _ikony aplikací v nabídce

en: Show _application icons in menu
cs: Zobrazit i_kony aplikací v nabídce

en: Show _window list menu on desktop middle click
cs: Zobrazit nabídku _seznam oken při kliknutí prostředním tlačítkem na plochu

en: Show a_dd and remove workspace options in list
cs: Zobrazit možnosti pro při_dání a odebrání pracovních prostorů v seznamu

en: Show hidden files on the desktop
cs: Zobrazit skryté soubory na ploše

en: Show icon tooltips. Size:
cs: Zobrazit popisky ikon. Velikost:

en: Show icons on primary display
cs: Zobrazit ikony na hlavním displeji

en: Show s_ticky windows only in active workspace
cs: Zobrazit přilepená okna pouze v _aktivní pracovní ploše

en: Show t_humbnails
cs: Zobrazit _náhledy

en: Show workspace _names in list
cs: Zobrazit _názvy pracovních ploch v seznamu

en: Single _click to activate items
cs: _Aktivace položek jedním kliknutím

en: Size of the tooltip preview image.
cs: Velikost popisku náhledu obrázku.

en: Solid color
cs: Jednobarevný

en: Spanning Screens
cs: Rozložení přes obrazovky

en: Spanning screens
cs: Rozložení přes obrazovky

en: Specifies the "right" or "bottom" color of the gradient.
cs: Určuje "pravou" nebo "spodní" barvu barevného přechodu.

en: Specifies the solid color, or the "left" or "top" color of the gradient.
cs: Určuje jednotnou barvu nebo "levou" nebo "horní" barvu barevného přechodu

en: Specify how often the background will change.
cs: Určete, jak často se má pozadí měnit.

en: Specify how the image will be resized to fit the screen.
cs: Vyberte způsob, jak má být obrázek přizpůsobený velikosti obrazovky.

en: Specify the style of the color drawn behind the backdrop image.
cs: Zadejte styl barvy vykreslené pod obrázkem pozadí.

en: St_yle:
cs: St_yl:

en: Stretched
cs: Roztáhnutý

en: The Xfce development team. All rights reserved.
cs: Tým vývojářů Xfce. Všechna práva vyhrazena.

en: The application chooser could not be opened
cs: Výběr aplikace nebylo možné otevřít

en: The device "%s" has been safely removed from the system.
cs: Zařízení %s bylo úspěšně odebráno ze systému.

en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
cs: Zařízení "%s" se vysouvá. Tato akce může chvíli trvat

en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
cs: Systém odpojuje zařízení „%s“. Nevyjímejte médium ani neodpojujte jednotku

en: The file could not be opened
cs: Soubor nelze otevřít

en: The file could not be renamed
cs: Soubor nelze přejmenovat

en: The file properties dialog could not be opened
cs: Dialogové okno vlastnosti souboru nelze otevřít

en: The file transfer could not be performed
cs: Přenos souboru nelze uskutečnit

en: The files could not be renamed
cs: Soubor nelze přejmenovat

en: The folder could not be opened
cs: Složku nelze otevřít

en: The requested operation could not be completed
cs: Požadovaná operace nemohla být dokončena

en: The selected files could not be deleted
cs: Vybrané soubory nelze smazat

en: The selected files could not be moved to the trash
cs: Vybrané soubory nelze přesunout do koše

en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
cs: Před odebráním zařízení "%s" je nutné zapsat data. Nevyjímejte médium ani neodpojujte jednotku

en: This feature requires a file manager service to be present (such as the one supplied by Thunar).
cs: Tato vlastnost vyžaduje přítomnost služby správce souborů (například aplikaci Thunar).

en: This feature requires a trash service to be present (such as the one supplied by Thunar).
cs: Tato vlastnost vyžaduje přítomnost služby koše (například dodávanou v rámci aplikace Thunar).

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
cs: Toto je aplikace %s ve verzi %s, spuštěná v prostředí %s.

en: Tiled
cs: Vydlážděný

en: Today at %X
cs: Dnes v %X

en: Top Left Horizontal
cs: Nahoru vlevo vodorovně

en: Top Left Vertical
cs: Nahoru vlevo svisle

en: Top Right Horizontal
cs: Nahoru vpravo vodorovně

en: Top Right Vertical
cs: Nahoru vpravo svisle

en: Transfer Error
cs: Chyba při přenosu

en: Transparent
cs: Průhledný

en: Trash
cs: Koš

en: Trash Error
cs: Chyba koše

en: Trash contains %d items
cs: Koš obsahuje %d položek

en: Trash contains one item
cs: Koš obsahuje jednu položku

en: Trash is empty
cs: Koš je prázdný

en: Type '%s --help' for usage.
cs: Informace o použití získáte příkazem '%s --help'.

en: Unable to contact settings server
cs: Spojení se serverem nastavení nelze navázat

en: Unable to launch "%s":
cs: Nelze spustit „%s“:

en: Unable to launch "exo-desktop-item-edit", which is required to create and edit launchers and links on the desktop.
cs: Nelze spustit "exo-desktop-item-edit". Tato aplikace je vyžadována pro vytváření a úpravu spouštěčů a odkazů na ploše.

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Unmount Finished
cs: Odpojení dokončeno

en: Unmounting device
cs: Odpojování zařízení

en: Untitled document
cs: Nepojmenovaný dokument

en: Use _submenus for the windows in each workspace
cs: Používat _podnabídky pro okna každé plochy

en: Use custom _font size:
cs: Uživatelsky de_finovaná velikost písma:

en: Version information
cs: Informace o verzi

en: Vertical gradient
cs: Svislý přechod

en: Wallpaper for %s
cs: Tapeta pro %s

en: Wallpaper for %s on Monitor %d
cs: Tapeta pro %s na monitoru %d

en: Wallpaper for %s on Monitor %d (%s)
cs: Tapeta pro %s na monitoru %d (%s)

en: Wallpaper for Monitor %d
cs: Tapeta pro monitor %d

en: Wallpaper for Monitor %d (%s)
cs: Tapeta pro monitor %d (%s)

en: Wallpaper for my desktop
cs: Tapeta pro můj desktop

en: Window List
cs: Seznam oken

en: Would you like to arrange all existing
    icons according to the selected orientation?
cs: Chcete uspořádat všechny existující
    ikony podle vybraného směru?

en: Writing data to device
cs: Zápis dat na zařízení

en: Yesterday at %X
cs: Včera v %X

en: Zoomed
cs: Přiblížený

en: _Add Workspace
cs: _Přidat pracovní plochu

en: _Applications
cs: Apli_kace

en: _Background
cs: _Pozadí

en: _Button:
cs: _Tlačítko:

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Close
cs: Za_vřit

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: _Delete
cs: Sma_zat

en: _Disconnect Volume
cs: _Odpojit svazek

en: _Edit Launcher
cs: _Upravit spouštěč

en: _Edit desktop menu
cs: _Upravit hlavní nabídku

en: _Empty File
cs: _Prázdný soubor

en: _Empty Trash
cs: _Vysypat koš

en: _Execute
cs: _Spustit

en: _Folder:
cs: _Soubor:

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Icons
cs: _Ikony

en: _Link Here
cs: _Vytvořit zde odkaz

en: _Lock Volume
cs: _Uzamknout svazek

en: _Menus
cs: _Nabídky

en: _Mount Volume
cs: _Připojit svazek

en: _Move Here
cs: _Přesunout sem

en: _Next Background
cs: _Další pozadí

en: _Open
cs: _Otevřít

en: _Open With "%s"
cs: _Otevřít pomocí „%s“

en: _Open all
cs: _Otevřít vše

en: _Open in New Window
cs: _Otevřít v novém okně

en: _Paste
cs: Vloži_t

en: _Random Order
cs: _Náhodné pořadí

en: _Remove Workspace %d
cs: _Odebrat pracovní plochu %d

en: _Remove Workspace '%s'
cs: _Odebrat pracovní plochu '%s'

en: _Rename...
cs: Přej_menovat...

en: _Safely Remove Volume
cs: _Bezpečně odebrat svazek

en: _Stop the Multi-Disk Drive
cs: _Zastavit vícediskovou jednotku

en: _Unmount Volume
cs: _Odpojit svazek

en: _Window Actions
cs:  _Akce oken

en: at start up
cs: po startu

en: chronologically
cs: chronologicky

en: disabled
cs: zakázáno

en: enabled
cs: povoleno

en: every day
cs: každý den

en: every hour
cs: každou hodinu

en: in hours:
cs: v hodinách

en: in minutes:
cs: v minutách:

en: in seconds:
cs: v sekundách:
