clutter master - en to eu translation catalogue (673 entries)

en: %s compilation failed: %s
eu: Huts egin du '%s' konpilazioak: %s

en: A list of style attributes to apply to the contents of the actor
eu: Estiloen atributuen zerrenda aktorearen edukiari aplikatzeko

en: Accept Focus
eu: Onartu fokua

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Activatable
eu: Aktibagarria

en: Actor
eu: Aktorea

en: Add an effect to be applied on the actor
eu: Efektu bat aplikatzen dio aktoreari

en: Adds a constraint to the actor
eu: Murriztapen bat gehitzen dio aktoreari

en: Adds an action to the actor
eu: Ekintza bat gehitzen dio aktoreari

en: Align Axis
eu: Lerrokaduraren ardatza

en: Alignment of the actor’s content
eu: Aktorearen edukiaren lerrokatzea

en: Allocate extra space for the child
eu: Esleitu leku gehigarria umearentzako

en: Allocate extra space for the child in horizontal axis
eu: Esleitu leku gehigarria umearentzako ardatz horizontalean

en: Allocate extra space for the child in vertical axis
eu: Esleitu leku gehigarria umearentzako ardatz bertikalean

en: Allocation
eu: Esleipena

en: Alpha
eu: Alfa

en: Alpha Object to drive the behaviour
eu: Alfa objektua portaera kudeatzeko

en: Alpha value
eu: Alfaren balioa

en: Alpha value as computed by the alpha
eu: Alfaren balioa alfaren arabera kalkulatutakoa

en: Anchor Gravity
eu: Ainguraren grabitatea

en: Anchor X
eu: X aingura

en: Anchor Y
eu: Y aingura

en: Angle Begin
eu: Angeluaren hasiera

en: Angle End
eu: Angeluaren amaiera

en: Angle x tilt
eu: Angeluaren X malda

en: Angle y tilt
eu: Angeluaren Y malda

en: Angle z tilt
eu: Angeluaren Z malda

en: Animatable
eu: Anima daiteke

en: Attributes
eu: Atributuak

en: Audio Volume
eu: Audioaren bolumena

en: Auto Resize
eu: Aldatu tamaina automatikoki

en: Auto Reverse
eu: Auto-alderantzikatu

en: Auto sync size of actor to underlying pixbuf dimensions
eu: Sinkronizatu automatikoki aktorearen tamaina azpiko pixbuf dimentsioetara

en: Automatic Updates
eu: Eguneraketa automatikoak

en: Axis
eu: Ardatza

en: Axis of rotation
eu: Biraketaren ardatza

en: Back Material
eu: Atzeko materiala

en: Backend
eu: Motorra

en: Background Color Set
eu: Atzeko planoaren kolorea ezarrita

en: Background color
eu: Atzeko planoaren kolorea

en: Border Color
eu: Ertzaren kolorea

en: Border Width
eu: Ertzaren zabalera

en: Brightness
eu: Distira

en: Buffer
eu: Bufferra

en: Buffer Fill
eu: Bufferraren maila

en: Can Seek
eu: Koka daiteke

en: Center
eu: Erdian

en: Center X
eu: X zentroa

en: Center Y
eu: Y zentroa

en: Center Z
eu: Z zentroa

en: Center of ellipse
eu: Elipsearen zentroa

en: Center point for rotation around the Z axis
eu: Biraketaren puntu zentrala Z ardatzean

en: Child Transform
eu: Eraldaketa umea

en: Child Transform Set
eu: Eraldaketa umearen ezarpena

en: Children transformation matrix
eu: Eraldaketa-matrize umeak

en: Clip
eu: Mozketa

en: Clip Rectangle
eu: Klip laukizuzena

en: Clip to Allocation
eu: Moztu esleipenera

en: Clutter Options
eu: Clutter-en aukerak

en: Clutter debugging flags to set
eu: Clutter arazteko banderak ezartzeko

en: Clutter debugging flags to unset
eu: Clutter arazteko banderak kentzeko

en: Cogl Material
eu: Cogl materiala

en: Cogl Texture
eu: Cogl testura

en: Color
eu: Kolorea

en: Color Set
eu: Kolorea ezarrita

en: Color of the font used by the text
eu: Letra-tipoaren kolorea testuan erabiltzeko

en: Column Homogeneous
eu: Zutabe homogeneoa

en: Column Number
eu: Zutabe zenbakia

en: Column Spacing
eu: Zutabeen arteko tartea

en: Column Span
eu: Zutabeen hedadura

en: Column spacing
eu: Zutabeen arteko tartea

en: Compiled
eu: Konpilatuta

en: Constrains the dragging to a rectangle
eu: Arrastatzea laukizuzen batera murrizten du

en: Constraints
eu: Murriztapenak

en: Constraints the dragging to an axis
eu: Arrastatzea ardatz batera murrizten du

en: Constraints the panning to an axis
eu: Panoramika ardatz batera murrizten du

en: Constraints the zoom to an axis
eu: Zooma ardatz batera murrizten du

en: Container
eu: Edukiontzia

en: Content
eu: Edukia

en: Content Box
eu: Edukiaren kutxa

en: Content Gravity
eu: Edukiaren grabitate-zentroa

en: Content Repeat
eu: Edukiaren errepikapena

en: Contrast
eu: Kontrastea

en: Control how line-wrapping is done
eu: Kontrolatu lerroen egokitzea nola egingo den

en: Coordinate
eu: Koordenatua

en: Could not find a suitable CoglWinsys for a GdkDisplay of type %s
eu: Ezin izan da CoglWinsys egokitu '%s' motaren GdkDisplay-rentzako

en: Could not initialize Gdk
eu: Ezin izan da Gdk hasieratu

en: Current progress of the playback
eu: Erreprodukzioaren uneko aurrerapena

en: Currently set state, (transition to this state might not be complete)
eu: Unean ezarritako egoera, (egoera honetarako trantsizioa osatu gabe egon daiteke)

en: Cursor Color
eu: Kurtsorearen kolorea

en: Cursor Color Set
eu: Kurtsorearen kolorea ezarrita

en: Cursor Position
eu: Kurtsorearen posizioan

en: Cursor Size
eu: Kurtsorearen tamaina

en: Cursor Visible
eu: Kurtsorea ikusgai

en: Deceleration
eu: Dezelerazioa

en: Decode image data files inside a thread to reduce blocking when loading images from disk
eu: Deskodetu irudien datuen fitxategiak hari batean irudiak diskotik kargatzean blokeatzea murrizteko

en: Default frame rate
eu: Fotograma-emari lehenetsia

en: Default horizontal alignment for the actors inside the layout manager
eu: Aktorearen lerrokatze horizontal lehenetsia diseinu-kudeatzailearen barnean

en: Default transition duration
eu: Trantsizio lehenetsiaren iraupena

en: Default vertical alignment for the actors inside the layout manager
eu: Aktorearen lerrokatze bertikal lehenetsia diseinu-kudeatzailearen barnean

en: Delay
eu: Atzerapena

en: Delay before start
eu: Atzerapena hasiera aurretik

en: Delegate object for painting the actor’s content
eu: Eskuordetu objektua aktorearen edukia margotzeko

en: Depth
eu: Sakonera

en: Destroyed
eu: Deuseztatuta

en: Detach the transition when completed
eu: Askatu trantsizioa osatzean

en: Device Manager
eu: Gailuen kudeatzailea

en: Device Mode
eu: Gailuaren modua

en: Device Type
eu: Gailu mota

en: Direction
eu: Norabidea

en: Direction for the text
eu: Testuaren norabidea

en: Direction of rotation
eu: Biraketaren norabidea

en: Direction of the text
eu: Testuaren norabidea

en: Direction of the timeline
eu: Denbora-lerroaren norabidea

en: Disable Slicing
eu: Desgaitu zatitzea

en: Disable XInput support
eu: Desgaitu XInput euskarria

en: Disable mipmapping on text
eu: Desgaitu MIP mapaketa testuan

en: Double Click Distance
eu: Klik bikoitzaren distantzia

en: Double Click Time
eu: Klik bikoitzaren denbora

en: Drag Area
eu: Arrastatzearen area

en: Drag Area Set
eu: Arrastatzearen area ezarrita

en: Drag Axis
eu: Arrastatzearen ardatza

en: Drag Handle
eu: Arrastatzeko heldulekua

en: Drag Threshold
eu: Arrastatzearen atalasea

en: Duration
eu: Iraupena

en: Duration of the animation, in milliseconds
eu: Animazioaren iraupena (milisegundotan)

en: Duration of the timeline in milliseconds
eu: Denbora-lerroaren iraupena (milisegundotan)

en: Easing Duration
eu: Azelerazioaren iraupena

en: Easing Mode
eu: Azelerazioaren modua

en: Editable
eu: Editagarria

en: Effect
eu: Efektua

en: Ellipsize
eu: Elipsi gisa

en: Enable accessibility
eu: Gaitu erabilerraztasuna

en: Enabled
eu: Gaituta

en: End Angle
eu: Amaierako angelua

en: End Depth
eu: Amaierako sakonera

en: Expand
eu: Zabaldu

en: Extra space at the bottom
eu: Leku gehigarria behean

en: Extra space at the left
eu: Leku gehigarria ezkerrean

en: Extra space at the right
eu: Leku gehigarria eskuinean

en: Extra space at the top
eu: Leku gehigarria goian

en: Factor
eu: Faktorea

en: Factor applied to the momentum when starting the interpolated phase
eu: Momentuari aplikatutako faktorea interpolatutako fasea hastean

en: Failed to load the image data
eu: Huts egin du irudiaren datuak kargatzean

en: Filename
eu: Fitxategia

en: Filename Set
eu: Fitxategi-izena ezarrita

en: Filter Quality
eu: Iragazkiaren kalitatea

en: Final Value
eu: Amaierako balioa

en: Final angle
eu: Amaierako angelua

en: Final depth to apply
eu: Amaierako aplikazioa aplikatzeko

en: Final opacity level
eu: Opakutasunaren amaierako balioa

en: Final scale on the X axis
eu: Amaierako eskala X ardatzean

en: Final scale on the Y axis
eu: Amaierako eskala Y ardatzean

en: Final value of the interval
eu: Tartearen amaierako balioa

en: First Child
eu: Lehen haurra

en: Fixed X
eu: X finkatua

en: Fixed Y
eu: Y finkatua

en: Fixed position set
eu: Posizio finkatua ezarrita

en: Flags controlling when to flatten the actor into a single image
eu: Banderak aktore bat irudi bakar batera noiz berdintzea kontrolatzeko

en: Fog
eu: Lainoa

en: Font Antialias
eu: Letra-tipoaren antialias-a

en: Font Color
eu: Letra-kolorea

en: Font DPI
eu: Letra-tipoaren DPIa

en: Font Description
eu: Letra-tipoen deskribapena

en: Font Hint Style
eu: Letren arteko tartearen estiloa

en: Font Hinting
eu: Hizkien arteko tartea

en: Font Name
eu: Letra-tipoaren izena

en: Font Subpixel Order
eu: Azpipixelen ordena

en: Fontconfig configuration timestamp
eu: Fontconfig konfigurazioaren denbora-zigilua

en: Forced X position of the actor
eu: Aktorearen derrigortutako X posizioa

en: Forced Y position of the actor
eu: Aktorearen derrigortutako Y posizioa

en: Forced minimum height request for the actor
eu: Aktorearen derrigortutako gutxieneko altuera

en: Forced minimum width request for the actor
eu: Aktorearen derrigortutako gutxieneko zabalera

en: Forced natural height request for the actor
eu: Aktorearen derrigortutako altuera naturala

en: Forced natural width request for the actor
eu: Aktorearen derrigortutako zabalera naturala

en: Forces the underlying texture to be singular and not made of smaller space saving individual textures
eu: Azpiko testura bakuna izatera eta leku txikiagoa ez edukitzera eta bakarkako testurak gordetzera derrigortzen du

en: Fragment Source
eu: Zatiaren iturburua

en: Fragment shader
eu: Zatiaren itzaldura

en: From Edge
eu: Ertzetik

en: Fullscreen Set
eu: Pantaila osoa ezarrita

en: Has Border
eu: Ertza du

en: Has Clip
eu: Klipa du

en: Has Cursor
eu: Kurtsorea du

en: Has Pointer
eu: Erakuslea du

en: Height
eu: Altuera

en: Height of ellipse
eu: Elipsearen altuera

en: Height of the actor
eu: Aktorearen altuera

en: Held
eu: Atxikituta

en: Homogeneous
eu: Homogeneoa

en: Horizontal Alignment
eu: Lerrokadura horizontala

en: Horizontal Drag Threshold
eu: Arrastatze horizontalaren atalasea

en: Horizontal Expand
eu: Betegarri horizontala

en: Horizontal Fill
eu: Betegarri horizontala

en: Horizontal Tiles
eu: Lauza horizontalak

en: Horizontal alignment for the actor inside the layout manager
eu: Aktorearen lerrokatze horizontala diseinu-kudeatzailearen barnean

en: Horizontal alignment of the actor within the cell
eu: Aktorearen lerrokatze horizontala gelaxka barruan

en: Horizontal repeat
eu: Errepikatze horizontala

en: Horizontal scale center
eu: Eskala horizontalaren zentroa

en: How long to show the last input character in hidden entries
eu: Zenbat denboran erakutsiko den idatzitako azken karakterea ezkutuko sarreretan

en: How many times the timeline should repeat
eu: Zenbat aldiz denbora-lerroa errepikatuko den

en: How the timeline should compute the progress
eu: Denbora-lerroak nola kalkulatu behar duen aurrerapena

en: Id
eu: IDa

en: If TRUE, the columns are all the same width
eu: TRUE (egia) bada, errenkada guztiek zabalera bera edukiko dute

en: If TRUE, the rows are all the same height
eu: TRUE (egia) bada, errenkada guztiek altuera bera edukiko dute

en: If composite window redirects are set to Automatic (or Manual if false)
eu: Konposatutako leihoen berbideraketa Automatikoa bezala ezarrita dagoen, edo ez (Eskuzkoa)

en: If non-zero, use this character to display the actor’s contents
eu: Ez bada zero, erabili karaktere hori aktorearen edukia bistaratzeko

en: If set, wrap the lines if the text becomes too wide
eu: Ezarrita badago, testua zabalegia bada lerroak egokitu egingo dira

en: If the texture should be kept in sync with any pixmap changes.
eu: Testura edozer pixmap-en aldaketekin sinkronizatuta eduki behar da.

en: If this is an override-redirect window
eu: Berbideraketa gainidatzia duen leiho bat den edo ez

en: If window has been destroyed
eu: Leihoa deuseztatu egin den edo ez

en: If window is mapped
eu: Leihoa mapatuta dagoen edo ez

en: Initial Value
eu: Hasierako balioa

en: Initial acceleration factor
eu: Hasierako azelerazioaren faktorea

en: Initial angle
eu: Hasierako angelua

en: Initial depth to apply
eu: Hasierako sakonera aplikatzeko

en: Initial opacity level
eu: Opakutasunaren hasierako balioa

en: Initial scale on the X axis
eu: Hasierako eskala X ardatzean

en: Initial scale on the Y axis
eu: Hasierako eskala Y ardatzean

en: Initial value of the interval
eu: Tartearen hasierako balioa

en: Interpolate
eu: Interpolatu

en: Interval
eu: Barrutia

en: Justify
eu: Justifikatu

en: Keep Aspect Ratio
eu: Mantendu aspektu-erlazioa

en: Keep the aspect ratio of the texture when requesting the preferred width or height
eu: Mantendu testuraren aspektu-erlazioa zabalera edo altuera hobetsia eskatzean

en: Key Focus
eu: Gakoaren fokua

en: Last Child
eu: Azken haurra

en: Layout Manager
eu: Diseinu-kudeatzailea

en: Left attachment
eu: Ezkerreko eranskina

en: Length of the text currently in the buffer
eu: Bufferreko uneko testuaren luzera

en: Line Alignment
eu: Lerroaren lerrokadura

en: Line wrap
eu: Lerro-egokitzea

en: Line wrap mode
eu: Lerro-egokitze modua

en: Load asynchronously
eu: Kargatu asinkronoki

en: Load data asynchronously
eu: Kargatu datuak asinkronoki

en: Load files inside a thread to avoid blocking when loading images from disk
eu: Kargatu fitxategiak hari batean irudiak diskotik kargatzean blokeatzea saihesteko

en: Long Press Duration
eu: Sakatze luzearen iraupena

en: Long Press Threshold
eu: Sakatze luzearen atalasea

en: Loop
eu: Begizta

en: Magnification Filter
eu: Handiagotzeko iragazkia

en: Make X calls synchronous
eu: Bihurtu X dei sinkroniko

en: Make all warnings fatal
eu: Bihurtu abisu guztiak errore larri

en: Manager
eu: Zuzendaria

en: Mapped
eu: Mapatuta

en: Margin Bottom
eu: Azpiko marjina

en: Margin Left
eu: Ezkerreko marjina

en: Margin Right
eu: Eskuineko marjina

en: Margin Top
eu: Goiko marjina

en: Max Length
eu: Gehienezko luzera

en: Maximum Column Width
eu: Zutabearen gehienezko zabalera

en: Maximum Row Height
eu: Errenkadaren gehienezko altuera

en: Maximum height for each row
eu: Errenkada bakoitzaren gehienezko altuera

en: Maximum length
eu: Gehienezko luzera

en: Maximum length of the text inside the actor
eu: Testuaren gehienezko luzera aktorearen barruan

en: Maximum number of characters for this entry. Zero if no maximum
eu: Sarrera honen gehienezko karaktere-kopurua. Gehienezkorik ez badago, zero

en: Maximum waste area of a sliced texture
eu: Zatitutako testura baten soberan dagoen gehienezko area

en: Maximum width for each column
eu: Zutabe bakoitzaren gehienezko zabalera

en: Min Height
eu: Gutxieneko altuera

en: Min Width
eu: Gutxieneko zabalera

en: Minification Filter
eu: Txikiagotzeko iragazkia

en: Minimum Column Width
eu: Zutabearen gutxieneko zabalera

en: Minimum Row Height
eu: Errenkadaren gutxieneko altuera

en: Minimum height for each row
eu: Errenkada bakoitzaren gutxieneko altuera

en: Minimum height set
eu: Gutxieneko altuera ezarrita

en: Minimum width for each column
eu: Zutabe bakoitzaren gutxieneko zabalera

en: Minimum width set
eu: Gutxieneko zabalera ezarrita

en: Mode
eu: Modua

en: Name
eu: Izena

en: Name of the actor
eu: Aktorearen izena

en: Natural Height
eu: Altuera naturala

en: Natural Width
eu: Zabalera naturala

en: Natural height set
eu: Altuera naturala ezarrita

en: Natural width set
eu: Zabalera naturala ezarrita

en: No Clear Hint
eu: Ez garbitu argibidea

en: Number of Axes
eu: Ardatzen kopurua

en: Number of touch points
eu: Ukimen-puntuen kopurua

en: Number touch points
eu: Ukimen-puntuen kopurua

en: Object
eu: Objektua

en: Object to which the animation applies
eu: Animazioa aplikatuko zaion objektua

en: Offscreen
eu: Pantailatik kanpo

en: Offscreen redirect
eu: Pantailaz kanpoko berbideraketa

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Opacity
eu: Opakutasuna

en: Opacity End
eu: Amaierako opakutasuna

en: Opacity Start
eu: Hasierako opakutasuna

en: Opacity of an actor
eu: Aktore baten opakutasuna

en: Orientation
eu: Orientazioa

en: Pack Start
eu: Paketatu hasieran

en: Pan Axis
eu: Panoramikaren ardatza

en: Password Character
eu: Pasahitzaren karakterea

en: Path
eu: Bide-izena

en: Perspective
eu: Perspektiba

en: Perspective projection parameters
eu: Perspektibaren proiekzioaren parametroak

en: Pick With Alpha
eu: hautatu alfarekin

en: Pivot Point
eu: Biraketa-puntua

en: Pivot Point Z
eu: Z biraketa-puntua

en: Pixel Format
eu: Pixelen formatua

en: Pixmap
eu: Pixmap-a

en: Pixmap Depth
eu: Pixmap-aren sakonera

en: Pixmap height
eu: Pixmap-aren altuera

en: Pixmap width
eu: Pixmap-aren zabalera

en: Playing
eu: Erreproduzitzen

en: Position
eu: Kokalekua

en: Position on the Z axis
eu: Posizioa Z ardatzean

en: Pressed
eu: Sakatuta

en: Product ID
eu: Produktuaren IDa

en: Progress
eu: Aurrerapena

en: Progress Mode
eu: Aurrerapenaren modua

en: Progress mode
eu: Aurrerapenaren modua

en: Property Name
eu: Propietatearen izena

en: Rate at which the interpolated panning will decelerate in
eu: Emaria Interpolatutako panoramika dezeleratzeko

en: Reactive
eu: Erreaktiboa

en: Realized
eu: Osatuta

en: Remove on Complete
eu: Kendu osatzean

en: Rendering quality used when drawing the texture
eu: Testura errendatzean erabiliko den errendatzearen kalitatea

en: Repeat Count
eu: Errepikatze kopurua

en: Repeat the contents rather than scaling them horizontally
eu: Errepikatu edukia haiek horizontalki eskalatu ordez

en: Repeat the contents rather than scaling them vertically
eu: Errepikatu edukia haiek bertikalki eskalatu ordez

en: Request Mode
eu: Eskaera modua

en: Rotation Angle X
eu: X biraketa-angelua

en: Rotation Angle Y
eu: Y biraketa-angelua

en: Rotation Angle Z
eu: Z biraketa-angelua

en: Rotation Center X
eu: X biraketa-zentroa

en: Rotation Center Y
eu: Y biraketa-zentroa

en: Rotation Center Z
eu: Z biraketa-zentroa

en: Rotation Center Z Gravity
eu: Z biraketa-zentroaren grabitatea

en: Row Homogeneous
eu: Errenkada homogeneoa

en: Row Number
eu: Errenkada zenbakia

en: Row Spacing
eu: Errenkaden arteko tartea

en: Row Span
eu: Errenkaden hedadura

en: Row spacing
eu: Errenkaden arteko tartea

en: Scale Center X
eu: X eskala-zentroa

en: Scale Center Y
eu: Y eskala-zentroa

en: Scale Factor
eu: Eskala-faktorea

en: Scale Factor Set
eu: Eskala-faktorea ezarrita

en: Scale Gravity
eu: Grabitate-eskala

en: Scale X
eu: X eskala

en: Scale Y
eu: Y eskala

en: Scale Z
eu: Z eskala

en: Scale factor on the X axis
eu: X ardatzeko eskala-faktorea

en: Scale factor on the Y axis
eu: Y ardatzeko eskala-faktorea

en: Scale factor on the Z axis
eu: Z ardatzeko eskala-faktorea

en: Scroll Mode
eu: Korritze modua

en: Selectable
eu: Hautagarria

en: Selected Text Color
eu: Hautatutako testu-kolorea

en: Selected Text Color Set
eu: Hautatutako testu-kolorea ezarrita

en: Selection Color
eu: Hautapen-kolorea

en: Selection Color Set
eu: Hautapen-kolorea ezarrita

en: Selection-bound
eu: Hautapen-muga

en: Sets the clip region to track the actor’s allocation
eu: Aktorearen esleipena jarraitzeko mozketaren eskualdea ezartzen du

en: Settings for the depth cueing
eu: Sakoneraren adierazlearen ezarpenak

en: Shader Type
eu: Itzaldura mota

en: Shape actor with alpha channel when picking
eu: Eman forma aktoreari alfarekin hautatzean

en: Should the timeline automatically restart
eu: Denbora-lerroa automatikoki berrabiaraziko den edo ez

en: Show Clutter Options
eu: Erakutsi Clutter-en aukerak

en: Show frames per second
eu: Erakutsi fotogramak segundoko

en: Show on set parent
eu: Erakutsi gurasoa ezartzean

en: Single Line Mode
eu: Lerro bakarreko modua

en: Size
eu: Tamaina

en: Snap to grid
eu: Atxiki saretari

en: Source
eu: Iturburua

en: Source of fragment shader
eu: Zatiaren itzalduraren iturburua

en: Source of vertex shader
eu: Erpinaren itzalduraren iturburua

en: Spacing
eu: Tartea

en: Spacing between children
eu: Umeen arteko tartea

en: Spacing between columns
eu: Zutabeen arteko tartea

en: Spacing between rows
eu: Errenkaden arteko tartea

en: Specifies the actor to be cloned
eu: Aktorea zehazten du klonatzeko

en: Stage Title
eu: Eszenaren titulua

en: Start Angle
eu: Abioko angelua

en: Start Depth
eu: Hasierako sakonera

en: State
eu: Egoera

en: Subtitle Font Name
eu: Azpitituluaren letra-tipoa

en: Subtitle URI
eu: Azpitituluaren URIa

en: Surface
eu: Gainazala

en: Surface Height
eu: Gainazalaren altuera

en: Surface Width
eu: Gainazalaren zabalera

en: Surface height
eu: Gainazalaren altuera

en: Surface width
eu: Gainazalaren zabalera

en: Sync size of actor
eu: Sinkronizatu aktorearen tamaina

en: Text
eu: Testua

en: Text Direction
eu: Testuaren norabidea

en: Text length
eu: Testuaren luzera

en: The Clutter backend
eu: Clutter-en motorra

en: The ClutterBackend of the device manager
eu: Gailu-kudeatzailearen ClutterBackend

en: The ClutterPath object representing the path to animate along
eu: ClutterPath objektua animazioak ibiliko duen bidea adierazteko

en: The Cogl pixel format to use
eu: Cogl pixelen formatua erabiltzeko

en: The X11 Pixmap to be bound
eu: X11 pixmap-a lotzeko

en: The X11 Window to be bound
eu: X11 leihoa lotzeko

en: The actor attached to the meta
eu: Meta-ri erantsitako aktorea

en: The actor that is being dragged
eu: Arrastatzen ari den aktorea

en: The actor wrapped by this data
eu: Datu hauei egokitutako aktorea

en: The actor’s allocation
eu: Aktorearen esleipena

en: The actor’s background color
eu: Aktorearen atzeko planoaren kolorea

en: The actor’s first child
eu: Aktorearen lehen haurra

en: The actor’s last child
eu: Aktorearen azken haurra

en: The actor’s position on the Z axis
eu: Aktorearen posizioa Z ardatzean

en: The actor’s request mode
eu: Aktorearen eskaera modua

en: The alignment factor, between 0.0 and 1.0
eu: Lerrokaduraren faktorea, 0.0 eta 1.0 artekoa

en: The alignment of the actor on the X axis within its allocation
eu: Aktorearen lerrokadura X ardatzean bere esleipenean

en: The alignment of the actor on the Y axis within its allocation
eu: Aktorearen lerrokadura Y ardatzean bere esleipenean

en: The alpha used by the animation
eu: Animazioak erabilitako alfa

en: The amount of space between two consecutive columns
eu: Elkarren segidako bi zutaberen arteko lekua

en: The amount of space between two consecutive rows
eu: Elkarren segidako bi errenkaden arteko lekua

en: The anchor point as a ClutterGravity
eu: Ainguraren puntua 'ClutterGravity' gisa

en: The animatable object
eu: Animazioa eduki dezakeen objektua

en: The axis to align the position to
eu: Posizioa lerrokatzeko ardatza

en: The backend instance
eu: Motorraren instantzia

en: The backend of type “%s” does not support creating multiple stages
eu: “%s“ motako motorrak ez du eszena anitzik sortzea onartzen

en: The background color of the box
eu: Koadroaren atzeko planoko kolorea

en: The bounding box of the actor’s content
eu: Aktorearen edukiaren konbinazio-koadroa

en: The brightness change to apply
eu: Distiraren aldaketa aplikatzeko

en: The buffer for the text
eu: Testuaren bufferra

en: The center of scaling
eu: Eskalatzearen zentroa

en: The clip region for the actor
eu: Aktorearen mozketaren eskualdea

en: The color of the border of the rectangle
eu: Laukizuzenaren ertzaren kolorea

en: The color of the rectangle
eu: Laukizuzenaren kolorea

en: The color of the stage
eu: Eszenaren kolorea

en: The column number to attach the left side of the child to
eu: Umearen ezkerreko aldean erantsi beharreko zutabeen kopurua

en: The column the widget resides in
eu: Trepeta kokatuta dagoen zutabea

en: The container that created this data
eu: Datu hauek sortutako edukiontzia

en: The contents of the buffer
eu: Bufferraren edukia

en: The contrast change to apply
eu: Kontrastearen aldaketa aplikatzeko

en: The coordinate to bind
eu: Koordenatua lotzeko

en: The currently key focused actor
eu: Unean gakoak fokatutako aktorea

en: The cursor position
eu: Kurtsorearen posizioa

en: The cursor position of the other end of the selection
eu: Kurtsorearen posizioa hautapenaren bestaldeko amaieran

en: The depth (in number of bits) of the pixmap bound to this texture
eu: Testura honi lotutako pixmap-aren sakonera (bit kopuruetan)

en: The desaturation factor
eu: Desaturazio-faktorea

en: The description of the default font, as one that could be parsed by Pango
eu: Letra-tipo lehenetsiaren azalpena, Pango-k analiza dezakeenaren bezalakoa

en: The device manager instance
eu: Gailuen kudeatzailearen instantzia

en: The distance between clicks necessary to detect a multiple click
eu: Klik-en arteko distantzia klik anitza dela onartzeko

en: The distance the cursor should travel before starting to drag
eu: Kurtsoreak ibili beharko lukeen distantzia arrastatzen hasi aurretik

en: The duration of the animation
eu: Animazioaren iraupena

en: The duration of the animations
eu: Animazioen iraupena

en: The duration of the stream, in seconds
eu: Korrontearen iraupena (segundotan)

en: The easing mode of the animations
eu: Animazioen azelerazioaren modua

en: The edge of the actor that should be snapped
eu: Atxikitu beharko litzatekeen aktorearen ertza

en: The edge of the source that should be snapped
eu: Atxikitu beharko litzatekeen iturburuaren ertza

en: The fill level of the buffer
eu: Bufferraren betetze-maila

en: The filter used when increasing the size of the content
eu: Iragazkia edukiaren tamaina handiagotzean erabiltzeko

en: The filter used when reducing the size of the content
eu: Iragazkia edukiaren tamaina txikiagotzean erabiltzeko

en: The font description to be used
eu: Erabiliko den letra-tipoaren azalpena

en: The font to be used by the text
eu: Letra-tipoa testuan erabiltzeko

en: The font used to display subtitles
eu: Azpitituluak bistaratzean erabiliko den letra-tipoa

en: The height of the Cairo surface
eu: 'Cairo' gainazalaren altuera

en: The height of the canvas
eu: Oihalaren altuera

en: The height of the pixmap bound to this texture
eu: Testura honi lotutako pixmap-aren altuera

en: The height of the underlying wayland surface
eu: Azpiko 'wayland' gainazalaren altuera

en: The horizontal amount of pixels required to start dragging
eu: Arrastatzen hasteko behar den pixel horizontalen kopurua

en: The horizontal trigger distance used by the action
eu: Ekintzak erabilitako distantzia horizontalaren aktibazioa

en: The interval of values to transition
eu: Balioen barrutia trantsiziorako

en: The manager that created this data
eu: Datu hauek sortu dituen kudeatzailea

en: The material to be used when painting the back of the actor
eu: Aktorearen atzeko aldea margotzean erabiliko den materiala

en: The maximum threshold before a long press is cancelled
eu: Gehienezko atalasea sakatze luzea bertan behera utzi aurretik

en: The minimum duration for a long press gesture to be recognized
eu: Sakatze luzearen ikurraren gutxieneko iraupena ezagutzeko

en: The minimum duration of a long press to recognize the gesture
eu: Sakatze luzearen gutxieneko iraupena keinu gisa onartzeko

en: The mode of the animation
eu: Animazioaren modua

en: The mode of the device
eu: Gailuaren modua

en: The name of the device
eu: Gailuaren izena

en: The name of the meta
eu: Meta-ren izena

en: The name of the property to animate
eu: Propietatearen izena animazioa aplikatzeko

en: The number of axes on the device
eu: Gailuaren ardatzen kopurua

en: The number of columns that a child spans
eu: Ume batek hedatzen duen zutabe kopurua

en: The number of columns the widget should span
eu: Trepetak hedatu beharko litzatekeen zutabe kopurua

en: The number of horizontal tiles
eu: Lauza horizontalen kopurua

en: The number of rows that a child spans
eu: Ume batek hedatzen duen errenkada kopurua

en: The number of rows the widget should span
eu: Trepetak hedatu beharko litzatekeen errenkada kopurua

en: The number of vertical tiles
eu: Lauza bertikalen kopurua

en: The object controlling the layout of an actor’s children
eu: Aktorearen umeen diseinua kontrolatzen duen objektua

en: The offset along the path, between -1.0 and 2.0
eu: Desplazamendua bidearen zehar. Balio erabilgarriak -1.0 eta 2.0 artekoak

en: The offset in pixels to apply to the binding
eu: Loturari aplikatuko zaion desplazamendua (pixeletan)

en: The offset in pixels to apply to the constraint
eu: Desplazamendua (pixeletan) murriztapenari aplikatzeko

en: The orientation of the layout
eu: Diseinuaren orientazioa

en: The path of the currently parsed file
eu: Unean aztertutako fitxategiaren bide-izena

en: The path of the file containing the image data
eu: Irudiaren datuak dituen fitxategiaren bide-izena

en: The path used to constrain an actor
eu: Aktore bat murrizteko erabiliko den bidea

en: The point around which the scaling and rotation occur
eu: Puntua, honen inguruan eskalatzeko eta biratzeko

en: The position of the origin of the actor
eu: Aktorearen jatorrizko posizioa

en: The preferred alignment for the string, for multi-line text
eu: Katearen lerrokadura hobetsia, lerro anitzeko testuentzako

en: The preferred place to ellipsize the string
eu: Katea elipsi gisa jartzeko leku hobetsia

en: The repeat policy for the actor’s content
eu: Aktorearen edukia errepikatzeko araua

en: The resolution of the font, in 1024 * dots/inch, or -1 to use the default
eu: Letra-tipoaren bereizmena, 1024 * puntu/hazbeteko, edo -1 lehenetsia erabiltzeko

en: The rotation angle on the X axis
eu: Biraketaren angelua X ardatzean

en: The rotation angle on the Y axis
eu: Biraketaren angelua Y ardatzean

en: The rotation angle on the Z axis
eu: Biraketaren angelua Z ardatzean

en: The rotation center on the X axis
eu: Biraketaren zentroa X ardatzean

en: The rotation center on the Y axis
eu: Biraketaren zentroa Y ardatzean

en: The rotation center on the Z axis
eu: Biraketaren zentroa Z ardatzean

en: The row number to attach the top side of a child widget to
eu: Trepeta umearen goian erantsi beharreko errenkaden kopurua

en: The row the widget resides in
eu: Trepeta kokatuta dagoen errenkada

en: The scaling factor for the surface
eu: Gainazalaren eskala-faktorea

en: The scaling factor to be applied to windows
eu: Leihoari aplikatuko zaion eskala-faktorea

en: The scrolling direction
eu: Korritzearen norabidea

en: The size of the actor
eu: Aktorearen tamaina

en: The source of the alignment
eu: Lerrokaduraren iturburua

en: The source of the binding
eu: Loturaren iturburua

en: The source of the constraint
eu: Murriztapenaren iturburua

en: The spacing between columns
eu: Zutabeen arteko tartea

en: The spacing between rows
eu: Errenkaden arteko tartea

en: The style of hinting (hintnone, hintslight, hintmedium, hintfull)
eu: Letren arteko tartearen estiloa: 'hintnone' (bat ere ez), 'hintslight' (piskat), 'hintmedium' (tartekoa), 'hintful' (erabatekoa)

en: The text to render
eu: Testua errendatzeko

en: The time between clicks necessary to detect a multiple click
eu: Klik-e arteko denbora klik anitza dela onartzeko

en: The timeline of the animation
eu: Animazioaren denbora-lerroa

en: The timeline used by the animation
eu: Animazioak erabilitako denbora-lerroa

en: The tint to apply
eu: Tinda aplikatzeko

en: The translation domain used to localize string
eu: Kateak itzultzeko erabilitako domeinua

en: The trigger edge used by the action
eu: Ekintzak erabilitako ertzen aktibazioa

en: The type of shader used
eu: Erabiliko den itzaldura mota

en: The type of subpixel antialiasing (none, rgb, bgr, vrgb, vbgr)
eu: Azpipixelen antialiasing mota: 'none'  (bat ere ez), 'rgb' (gorria berdea urdina), 'bgr', 'vrgb', 'vbgr'

en: The type of the device
eu: Gailu mota

en: The type of the values in the interval
eu: Balioaren mota tartean

en: The underlying Cogl material handle used to draw this actor
eu: Aktore hau marrazteko erabili den azpiko Cogl materialaren kudeatzailea

en: The underlying Cogl texture handle used to draw this actor
eu: Aktore hau marrazteko erabili den azpiko Cogl testuraren kudeatzailea

en: The underlying wayland surface
eu: Azpian dagoen 'wayland' gainazala

en: The unique name of the binding pool
eu: Lotura taldearen izen berezia

en: The vertical amount of pixels required to start dragging
eu: Arrastatzen hasteko behar den pixel bertikalen kopurua

en: The vertical trigger distance used by the action
eu: Ekintzak erabilitako distantzia bertikalaren aktibazioa

en: The visible region of the actor
eu: Aktorearen eskualde ikusgaia

en: The volume of the audio
eu: Audioaren bolumena

en: The width of the Cairo surface
eu: 'Cairo' gainazalaren zabalera

en: The width of the border of the rectangle
eu: Laukizuzenaren ertzaren zabalera

en: The width of the canvas
eu: Oihalaren zabalera

en: The width of the cursor, in pixels
eu: Kurtsorearen zabalera (pixeletan)

en: The width of the pixmap bound to this texture
eu: Testura honi lotutako pixmap-aren zabalera

en: The width of the underlying wayland surface
eu: Azpiko 'wayland' gainazalaren zabalera

en: Threshold Trigger Edge
eu: Ertzen aktibazioaren atalasea

en: Threshold Trigger Horizontal Distance
eu: Distantzia horizontalaren aktibazioaren atalasea

en: Threshold Trigger Vertical Distance
eu: Distantzia bertikalaren aktibazioaren atalasea

en: Tile Waste
eu: Soberako lauza

en: Tilt of the ellipse around x axis
eu: Elipsearen malda X ardatzean

en: Tilt of the ellipse around y axis
eu: Elipsearen malda Y ardatzean

en: Tilt of the ellipse around z axis
eu: Elipsearen malda Z ardatzean

en: Timeline
eu: Denbora-lerroa

en: Timeline used by the alpha
eu: Alfak erabiltzen duen denbora-lerroa

en: Timestamp of the current fontconfig configuration
eu: Uneko Fontconfig konfigurazioaren denbora-zigilua

en: Tint
eu: Tinda

en: Title
eu: Titulua

en: To Edge
eu: Ertzera

en: Top attachment
eu: Goiko eranskina

en: Transform
eu: Eraldaketa

en: Transform Set
eu: Eraldaketaren ezarpena

en: Transformation matrix
eu: Eraldaketa-matrizea

en: Translation Domain
eu: Itzulpenaren domeinua

en: Translation X
eu: X translazioa

en: Translation Y
eu: Y translazioa

en: Translation Z
eu: Z translazioa

en: Translation along the X axis
eu: Translazioa X ardatzean

en: Translation along the Y axis
eu: Translazioa Y ardatzean

en: Translation along the Z axis
eu: Translazioa Y ardatzean

en: URI
eu: URIa

en: URI of a media file
eu: Multimedia fitxategiaren URIa

en: URI of a subtitle file
eu: Azpititulua fitxategiaren URIa

en: Unable to initialize the Clutter backend: no available drivers found.
eu: Ezin da Clutter motorra hasieratu: ez da kontrolatzaile erabilgarririk aurkitu.

en: Unable to load image data
eu: Ezin da irudiaren daturik eskuratu

en: Unique identifier of the device
eu: Gailuaren identifikatzaile esklusiboa

en: Use Alpha
eu: Erabili alfa

en: Use Animations
eu: Erabili animazioak

en: Use Fog
eu: Erabili behe-lainoa

en: Use markup
eu: Erabili markaketa

en: Use “fuzzy” picking
eu: Erabili hautapen “lausoa“

en: User Resizable
eu: Erabiltzaileak tamaina aldatzea

en: Value Type
eu: Balio mota

en: Vendor ID
eu: Fabrikatzailearen IDa

en: Vertex Source
eu: Erpinaren iturburua

en: Vertex shader
eu: Erpinaren itzaldura

en: Vertical
eu: Bertikala

en: Vertical Alignment
eu: Lerrokatze bertikala

en: Vertical Drag Threshold
eu: Arrastatze bertikalaren atalasea

en: Vertical Expand
eu: Betegarri bertikala

en: Vertical Fill
eu: Betegarri bertikala

en: Vertical Tiles
eu: Lauza bertikalak

en: Vertical alignment for the actor inside the layout manager
eu: Aktorearen lerrokatze bertikala diseinu-kudeatzailearen barnean

en: Vertical alignment of the actor within the cell
eu: Aktorearen lerrokatze bertikala gelaxka barruan

en: Vertical repeat
eu: Errepikatze bertikala

en: Vertical scale center
eu: Eskala bertikalaren zentroa

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Whether each item should receive the same allocation
eu: Elementu bakoitzak esleipen berdina jaso beharko lukeen edo ez

en: Whether extra horizontal space should be assigned to the actor
eu: Aktoreari leku horizontal gehigarria esleituko zaion edo ez

en: Whether extra vertical space should be assigned to the actor
eu: Aktoreari leku bertikal gehigarria esleituko zaion edo ez

en: Whether interpolated events emission is enabled.
eu: Interpolatutako gertaeren igorpenak gaituta dauden edo ez.

en: Whether layout changes should be animated
eu: Diseinuaren aldaketetan animazioa egongo den edo ez

en: Whether or not the text includes Pango markup
eu: Testuak Pango-ren markaketa edukiko duen edo ez

en: Whether pressing return causes the activate signal to be emitted
eu: Sartu tekla sakatzean 'aktibatu' seinalea igorriko duen edo ez

en: Whether the :filename property is set
eu: ':filename' (fitxategi-izena) propietatea ezarrita dagoen edo ez

en: Whether the actor contains the pointer of an input device
eu: Aktoreak sarrerako gailuaren erakuslea duen edo ez

en: Whether the actor has a clip set
eu: Aktoreak klip bat ezarrita duen edo ez

en: Whether the actor has been realized
eu: Aktorea osatu den edo ez

en: Whether the actor is playing
eu: Aktorea erreproduzitzen ari den edo ez

en: Whether the actor is reactive to events
eu: Aktorea gertaeren aurrean erantzuten duen edo ez

en: Whether the actor is shown when parented
eu: Aktorea erakutsiko den gurasoa ezartzean

en: Whether the actor is visible or not
eu: Aktorea ikusgai dagoen edo ez

en: Whether the actor will be painted
eu: Aktorea margotu behar den edo ez

en: Whether the animation should loop
eu: Animazioa begiztan egon behar duen edo ez

en: Whether the background color is set
eu: Atzeko planoaren kolorea ezarrita dagoen ala ez

en: Whether the child should receive priority when the container is allocating spare space on the horizontal axis
eu: Leku gehigarria ardatz horizontalean esleitzean umeak lehentasuna jaso behar duen edo ez

en: Whether the child should receive priority when the container is allocating spare space on the vertical axis
eu: Leku gehigarria ardatz bertikalean esleitzean umeak lehentasuna jaso behar duen edo ez

en: Whether the child-transform property is set
eu: Eraldaketa umearen propietateak ezarrita dauden edo ez

en: Whether the clickable has a grab
eu: Objektu klikagarriak kaptura bat duen edo ez

en: Whether the clickable should be in pressed state
eu: Klikagarria sakatzeko egoeran egon behar duen edo ez

en: Whether the current stream is seekable
eu: Uneko korrontean koka daitekeen edo ez

en: Whether the cursor color has been set
eu: Kurtsorearen kolorea ezarrita dagoen edo ez

en: Whether the device has a cursor
eu: Gailuak kurtsorea duen edo ez

en: Whether the device is enabled
eu: Gailua gaituta dagoen edo ez

en: Whether the direction should be reversed when reaching the end
eu: Amaierara iristean norabidea alderantzikatuko den edo ez

en: Whether the drag area is set
eu: Arrastatzearen area ezarrita dagoen edo ez

en: Whether the input cursor is visible
eu: Sarreraren erakuslea ikusgai dagoen edo ez

en: Whether the layout should be homogeneous, i.e. all children get the same size
eu: Diseinua homogeneoa izan behar duen edo ez, adib. ume guztiek tamaina berdina edukiko duten edo ez

en: Whether the layout should be vertical, rather than horizontal
eu: Diseinua bertikala izan behar den (horizontalaren ordez) edo ez

en: Whether the main stage is fullscreen
eu: Eszena nagusia pantaila osoa den edo ez

en: Whether the main stage should be rendered offscreen
eu: Eszena nagusia pantailaz kanpo errendatuko den edo ez

en: Whether the meta is enabled
eu: Meta gaituta dauden edo ez

en: Whether the mouse pointer is visible on the main stage
eu: Eszena nagusian saguaren erakuslea ikusgai dagoen edo ez

en: Whether the rectangle should have a border
eu: Laukizuzenak ertzik duen edo ez

en: Whether the scale-factor property is set
eu: Eskala-faktorearen propietatea ezarrita dagoen edo ez

en: Whether the selected text color has been set
eu: hautatutako testu-kolorea ezarrita dagoen edo ez

en: Whether the selection color has been set
eu: Hautapenaren kolorea ezarrita dagoen edo ez

en: Whether the shader is compiled and linked
eu: Itzaldura konpilatuta eta estekatuta dagoen edo ez

en: Whether the shader is enabled
eu: Itzaldura gaituta dagoen edo ez

en: Whether the stage is able to be resized via user interaction
eu: Erabiltzailearen elkarreragiketaren bidez eszena tamainaz alda dezakeen edo ez

en: Whether the stage should accept focus on show
eu: Eszenak fokua onartu behar duen edo ez erakustean

en: Whether the stage should clear its contents
eu: Eszenak bere edukia garbitu beharko lukeen edo ez

en: Whether the surface should match the allocation
eu: Gainazalak esleipenarekin bat etorri behar duen edo ez

en: Whether the text is editable
eu: Testua edita daitekeen edo ez

en: Whether the text is selectable
eu: Testua hauta daitekeen edo ez

en: Whether the text should be a single line
eu: Testuak lerro bakarrekoa izango den edo ez

en: Whether the text should be justified
eu: Testua justifikatuta egongo den edo ez

en: Whether the transform property is set
eu: Eraldaketaren propietateak ezarrita dauden edo ez

en: Whether to enable depth cueing
eu: Sakoneraren adierazlea gaitzea edo ez

en: Whether to honour the alpha component of the stage color
eu: Eszenaren kolorearen alfa osagaia erabiliko den edo ez

en: Whether to pack items at the start of the box
eu: Elementuak kutxaren hasieran paketatuko diren edo ez

en: Whether to use antialiasing (1 to enable, 0 to disable, and -1 to use the default)
eu: Antialiasing-a erabili edo ez (1 gaitzeko, 0 desgaitzeko eta -1 lehenetsia erabiltzeko)

en: Whether to use fixed positioning for the actor
eu: Aktorearen posizioa finkoa erabiltzea edo ez

en: Whether to use hinting (1 to enable, 0 to disable and -1 to use the default)
eu: Hizkien arteko tartea (hinting) erabili edo ez (1 gaitzeko, 0 desgaitzeko, eta -1 lehenetsia erabiltzeko)

en: Whether to use the min-height property
eu: Gutxieneko altueraren propietatea erabili edo ez

en: Whether to use the min-width property
eu: Gutxieneko zabaleraren propietatea erabili edo ez

en: Whether to use the natural-height property
eu: Altuera naturalaren propietatea erabili edo ez

en: Whether to use the natural-width property
eu: Zabalera naturalaren propietatea erabili edo ez

en: Width
eu: Zabalera

en: Width of the actor
eu: Aktorearen zabalera

en: Width of the ellipse
eu: Elipsearen zabalera

en: Window
eu: Leihoa

en: Window Mapped
eu: Mapatutako leihoa

en: Window Override Redirect
eu: Leihoak berbideraketa gainidatzita

en: Window Redirect Automatic
eu: Leihoen berbideratze automatikoa

en: Window Scaling Factor
eu: Leihoaren eskala-faktorea

en: Window X
eu: Leihoaren X

en: Window Y
eu: Leihoaren Y

en: X Alignment
eu: X lerrokadura

en: X End Scale
eu: Amaierako eskala Xen

en: X Expand
eu: X hedapena

en: X Start Scale
eu: Hasierako eskala Xen

en: X coordinate
eu: X koordenatua

en: X coordinate of the actor
eu: Aktorearen X koordenatua

en: X coordinate of the anchor point
eu: Aingura puntuaren X koordenatua

en: X coordinate of the center of rotation
eu: Biraketa-zentroaren X koordenatua

en: X display to use
eu: Erabili beharreko X bistaratzea

en: X position of window on screen according to X11
eu: Leihoaren X posizioa pantailan X11-en arabera

en: X screen to use
eu: Erabili beharreko X pantaila

en: Y Alignment
eu: Y lerrokadura

en: Y End Scale
eu: Amaierako eskala Yn

en: Y Expand
eu: Y hedapena

en: Y Start Scale
eu: Hasierako eskala Yn

en: Y coordinate
eu: Y koordenatua

en: Y coordinate of the actor
eu: Aktorearen Y koordenatua

en: Y coordinate of the anchor point
eu: Aingura puntuaren Y koordenatua

en: Y coordinate of the center of rotation
eu: Biraketa-zentroaren Y koordenatua

en: Y position of window on screen according to X11
eu: Leihoaren Y posizioa pantailan X11-en arabera

en: YUV textures are not supported
eu: YUV testurak ez daude onartuta

en: YUV2 textures are not supported
eu: YUV2 testurak ez daude onartuta

en: Z Position
eu: Z posizioa

en: Z component of the pivot point
eu: Biraketa-puntuaren Z osagaia

en: Z coordinate of the center of rotation
eu: Biraketa-zentroaren Z koordenatua

en: Zoom Axis
eu: Zoomaren ardatza
