geonames - en to my translation catalogue (492 entries)

en: 1007311
my: ဒါဘန်မြို့

en: 1174872
my: ကရာချိမြို့

en: 1185241
my: ဒါကာမြို့

en: 1205733
my: စစ်တကောင်းမြို့

en: 1248991
my: ကိုလံဘိုမြို့

en: 1264527
my: ချန်နိုင်းမြို့

en: 1273865
my: ကိုအင်ဘတောမြို့

en: 1275004
my: ကာလကတ္တားမြို့

en: 1275339
my: မွမ်ဘိုင်းမြို့

en: 1275389
my: ဗုဒ္ဓဂါယာ

en: 1277333
my: ဘန်ဂလိုမြို့

en: 1279233
my: အမယ်ဒါဘတ်မြို့

en: 1290596
my: တောင်ငူမြို့

en: 1293625
my: ထားဝယ်မြို့

en: 1293960
my: တောင်ကြီးမြို့

en: 1295765
my: Sittwe

en: 1298824
my: Yangon

en: 1298987
my: ပျဉ်းမနားမြို့

en: 1299154
my: Pye

en: 1300466
my: ပဲခူးမြို့

en: 1307741
my: မြစ်ကြီးနားမြို့

en: 1308465
my: မော်လမြိုင်

en: 1308522
my: မုံရွာ

en: 1309793
my: မိတ္ထီလာမြို့

en: 1311874
my: မန္တလေးမြို့

en: 1314759
my: လားရှိုးမြို့

en: 1319573
my: ကော့သောင်းမြို့

en: 1325443
my: ဟားခါးမြို့

en: 1328218
my: ဗန်းမော်မြို့

en: 1328421
my: ပုသိမ်မြို့

en: 1581130
my: ဟနွိုင်းမြို့

en: 160263
my: ဒါအက်စ် ဆယ်လန်းမြို့

en: 1604771
my: Jaring

en: 1606147
my: Singgora

en: 1606939
my: Sendawa

en: 1607068
my: Renut

en: 1609350
my: ဘန်ကောက်မြို့

en: 1642911
my: ဂျကာတာမြို့

en: 1645457
my: ဒီလီမြို့

en: 1645528
my: ဒန်ပါဆာမြို့

en: 1650357
my: ဘန်ဒေါင်းမြို့

en: 1650527
my: ဘာလစ်ပါပန်မြို့

en: 1651944
my: ဗီယင်ကျန်းမြို့

en: 1701668
my: မနီလာမြို့

en: 170654
my: ဒမားစကပ်မြို့

en: 1732752
my: ဂျဟိုးဘာရူးမြို့

en: 1734634
my: အီပိုးမြို့

en: 1735106
my: ပီနန်မြို့

en: 1735161
my: ကွာလာလမ်ပူမြို့

en: 1784658
my: ကျင့်ကျိုးမြို့

en: 1791247
my: ဝူဟန့်မြို့

en: 1792947
my: ထျန်းကျင်းမြို့

en: 1797929
my: ချင်းတောင်မြို့

en: 1799962
my: နန်ကျင်းမြို့

en: 1800163
my: နန်ချောင့်မြို့

en: 1804651
my: ကူမင်းမြို့

en: 1805753
my: ကျီနန်မြို့

en: 1809078
my: ဟိုင်းခိုမြို့

en: 1809461
my: ကွေ့ယန်မြို့

en: 1809858
my: ကွမ်ကျိုးမြို့

en: 1810821
my: ဖူကျိုးမြို့

en: 1813171
my: ကျန်းကျားကျဲသဘာဝဥယျာဉ်

en: 1815286
my: ချင်းဒူမြို့

en: 1815577
my: ချန်ဆားမြို့

en: 1816670
my: ပေကျင်းမြို့

en: 1819729
my: ဟောင်ကောင်

en: 1820906
my: ဘန်ဒါဆရီဘဂါဝမ်မြို့

en: 1821306
my: ဖနွမ်းပင်မြို့

en: 1835848
my: ဆိုးလ်မြို့

en: 184745
my: နိုင်ရိုဘီမြို့

en: 1857910
my: ကျိုတိုမြို့

en: 2037013
my: ဟာရ်ပင်းမြို့

en: 2038180
my: ချောင်ချွန်းမြို့

en: 2063523
my: ပါ့သ်မြို့

en: 2073124
my: ဒါဝင်မြို့

en: 2078025
my: အက်ဒလိတ်မြို့

en: 2147714
my: ဆစ်ဒနီမြို့

en: 2172797
my: ကိန်းမြို့

en: 2174003
my: ဘရစ်စဘိန်းမြို့

en: 2179537
my: ဝယ်လင်တန်မြို့

en: 2192362
my: ခရစ်ချပ်ချ်မြို့

en: 2193733
my: အော့ကလန်မြို့

en: 2306104
my: အက်ခရာမြို့

en: 2314302
my: ကင်ရှာဆာမြို့

en: 2332459
my: လေးဂို့စ်မြို့

en: 233508
my: အင်တက်ဘီမြို့

en: 2352778
my: အဘူဂျာမြို့

en: 2507480
my: အယ်လဂျီးယားမြို့

en: 2553604
my: ကာဆာဘလန်ကာမြို့

en: 2636713
my: စထရက်ဖို့အက်ပွန်းဧဗွန်မြို့

en: 2637487
my: ဆောက်သမ္ပတန်မြို့

en: 2640377
my: ပင်န်ဇန့်မြို့

en: 2640729
my: အောက်စဖို့မြို့

en: 2643743
my: လန်ဒန်မြို့

en: 2644487
my: လင်ကွန်းမြို့၊ အင်္ဂလန်

en: 2648579
my: ဂလပ်စဂိုးမြို့

en: 2650225
my: အက်ဒင်ဗာရာမြို့

en: 2652221
my: ကိုဗင်ထရီမြို့

en: 2653228
my: ချက်စတာမြို့

en: 2653822
my: ကားဒစ်မြို့

en: 2653941
my: ကိန်းဘရစ်ချ်မြို့

en: 2655984
my: ဗဲလဖတ်မြို့

en: 2657832
my: အဘာဒင်းမြို့

en: 2657896
my: ဇူးရစ်ချ်မြို့

en: 2673730
my: စတော့ဟုမ်းမြို့

en: 2745912
my: ယူးထရက်မြို့

en: 2747891
my: ရော်တာဒမ်မြို့

en: 2759794
my: အမ်စတာဒမ်မြို့

en: 276781
my: ဘေရွတ်မြို့

en: 2792413
my: လိဂျမြို့

en: 2797656
my: ဂင့်မြို့

en: 2803138
my: အန့်တွပ်မြို့

en: 281184
my: ဂျေရုဆလင်မြို့

en: 2867714
my: မြူးနစ်ချ်မြို့

en: 2879139
my: လိုက်ပဆစ်မြို့

en: 290030
my: ဒိုဟာမြို့

en: 292968
my: အဘူဒါဘီမြို့

en: 2934246
my: ဒပ်ဆဲလ်ဒေါ့ဖ်မြို့

en: 2944388
my: ဘရီမန်မြို့

en: 2964574
my: ဒပ်ဗလင်မြို့

en: 2988507
my: ပါရီမြို့

en: 2989317
my: အော်လီယန်းမြို့

en: 2995469
my: မာဆေးမြို့

en: 2996944
my: လီယွန်းမြို့

en: 3054643
my: ဗူးဒပက်မြို့

en: 3094802
my: ကရားကော့မြို့

en: 3117735
my: မဒရစ်မြို့

en: 3128760
my: ဘာစီလိုနာမြို့

en: 3143244
my: အော့စလိုမြို့

en: 3369157
my: ကိပ်တောင်းမြို့

en: 3435910
my: ဗျူနိုအေးရိစ်မြို့

en: 3441575
my: မွန်တီဗစ်ဒီအိုမြို့

en: 3448439
my: ဆောပိုလိုမြို့

en: 3451190
my: ရီယို ဒီ ဂျီးနေးရိုးမြို့

en: 3469058
my: ဘရာစေးလေးယားမြို့

en: 3531673
my: ကင်န်ကွန်မြို့

en: 3553478
my: ဟာဗားနားမြို့

en: 3582677
my: ဘလိဇ်မြို့

en: 361058
my: အလက်ဇန္ဒရီးယားမြို့

en: 3646738
my: ကရာကက်စ်မြို့

en: 3648559
my: ဘာစီလိုနာမြို့၊ ဗင်နီဇွဲလား

en: 3688689
my: ဘိုဂိုတာမြို့

en: 3868626
my: ဗလၲပရမိစော

en: 415189
my: အေဒင်မြို့

en: 4164138
my: မိုင်ယာမီမြို့

en: 4180439
my: အတ္တလန္တာမြို့

en: 4347778
my: ဘော်လ်တီမိုးမြို့

en: 4560349
my: ဖီလာဒဲလ်ဖီးယားမြို့

en: 4684888
my: ဒါးလတ်စ်မြို့

en: 4699066
my: ဟူစတန်မြို့

en: 472757
my: စတာလင်ဂရက်မြို့

en: 4887398
my: ရှီကာဂိုမြို့

en: 4930956
my: ဘော့စတွန်မြို့

en: 5368361
my: လော့စ်အိန်ဂျယ်လိစ်မြို့

en: 5391959
my: ဆန်ဖရန်စစ္စကိုမြို့

en: 5506956
my: လပ်ဗီးဂပ်စ်မြို့

en: 580497
my: အက်စထရာကန်မြို့

en: 5856195
my: ဟိုနိုလူလူမြို့

en: 5913490
my: ကယ်လ်ဂရီမြို့

en: 6094817
my: အော့တဝမြို့

en: 6167865
my: တိုရွန်တိုမြို့

en: 6173331
my: ဗန်ကူးဗားမြို့

en: 6183235
my: ဝင်နီပက်မြို့

en: 633679
my: တားကူးမြို့

en: 658225
my: ဟယ်လ်ဆင်ကီမြို့

en: 6611854
my: Naypyidaw

en: 694423
my: ဆီပတ်စတိုပိုမြို့

en: 698740
my: အိုဒက်ဆာမြို့

en: 703448
my: ကီးယက်မြို့

en: 747712
my: အီဒါးနီမြို့

en: 8537264
my: ဟန်ကောင်မြို့

en: 993800
my: ဂျိုဟန္နက်စဗတ်မြို့

en: AD
my: အန်ဒိုရာ

en: AE
my: ယူအေအီး

en: AF
my: အာဖဂန်နစ္စတန်

en: AG
my: အန်တီဂွါနှင့် ဘာဘူဒါ

en: AI
my: အန်ဂီလာ

en: AL
my: အယ်လ်ဘေးနီးယား

en: AM
my: အာမေးနီးယား

en: AO
my: အန်ဂိုလာ

en: AQ
my: အန်တာတိက

en: AR
my: အာဂျင်တီးနား

en: AS
my: အမေရိကန် ဆမိုးအား

en: AT
my: ဩစတြီးယား

en: AU
my: ဩစတြေးလျ

en: AU.03
my: မြောက်ဩစတြေးလျပြည်နယ်

en: AW
my: အာရူးဗား

en: AX
my: အာလန်ကျွန်း

en: AZ
my: အဇာဘိုင်ဂျန်

en: BA
my: ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီနား

en: BB
my: ဘာဘေးဒိုးစ်

en: BD
my: ဘင်္ဂလားဒေ့ရှ်

en: BE
my: ဘယ်လ်ဂျီယမ်

en: BF
my: ဘာကီးနား ဖားဆို

en: BG
my: ဘူလ်ဂေးရီးယား

en: BH
my: ဘာရိန်း

en: BI
my: ဘူရွန်ဒီ

en: BJ
my: ဘီနင်

en: BL
my: စိန့်ဘာသယ်လ်မီ

en: BM
my: ဘာမြူဒါ

en: BN
my: ဘရူနိုင်း

en: BO
my: ဘိုလီးဗီးယား

en: BQ
my: ကာရစ်ဘီယံ နယ်သာလန်

en: BR
my: ဘရာဇီး

en: BS
my: ဘဟားမား

en: BT
my: ဘူတန်

en: BV
my: ဘူဗက်ကျွန်း

en: BW
my: ဘော့ဆွာနာ

en: BY
my: ဘီလာရုစ်

en: BZ
my: ဘလိဇ်

en: CA
my: ကနေဒါ

en: CA.01
my: အယ်လဗားတားပြည်နယ်

en: CA.02
my: ဗြိတိသျှ ကိုလံဘီယာ ပြည်နယ်

en: CA.03
my: မနီတိုးဗားပြည်နယ်

en: CA.07
my: နိုဗာစကိုးရှားပြည်နယ်

en: CA.08
my: အွန်တေးရီးယိုးပြည်နယ်

en: CA.11
my: ဆက်စကက်ချီဝမ်နယ်

en: CA.12
my: ယူးကွန်းနယ်

en: CC
my: ကိုကိုးကျွန်း

en: CD
my: ကွန်ဂို

en: CF
my: ဗဟို အာဖရိက ပြည်ထောင်စု

en: CG
my: ကွန်ဂို-ဘရာဇာဗီးလ်

en: CH
my: ဆွစ်ဇာလန်

en: CI
my: ကို့တ် ဒီဗွာ

en: CK
my: ကွတ် ကျွန်းစု

en: CL
my: ချီလီ

en: CM
my: ကင်မရွန်း

en: CN
my: တရုတ်

en: CO
my: ကိုလံဘီယာ

en: CR
my: ကို့စ်တာရီကာ

en: CU
my: ကျူးဘား

en: CV
my: ကိတ်ဗာဒီ

en: CW
my: ကျူရေးကိုးစ်

en: CX
my: ခရစ်စမတ် ကျွန်း

en: CY
my: ဆိုက်ပရပ်စ်

en: CZ
my: ချက်ကီယား

en: DE
my: ဂျာမနီ

en: DE.16
my: ဘာလင်မြို့

en: DJ
my: ဂျီဘူတီ

en: DK
my: ဒိန်းမတ်

en: DM
my: ဒိုမီနီကာ

en: DO
my: ဒိုမီနီကန်

en: DZ
my: အယ်လ်ဂျီးရီးယား

en: EC
my: အီကွေဒေါ

en: EE
my: အက်စတိုးနီးယား

en: EG
my: အီဂျစ်

en: EH
my: အနောက် ဆာဟာရ

en: ER
my: အီရီထရီးယား

en: ES
my: စပိန်

en: ES.53
my: ကနေရီကျွန်းစု

en: ET
my: အီသီယိုးပီးယား

en: FI
my: ဖင်လန်

en: FJ
my: ဖီဂျီ

en: FK
my: ဖော့ကလန် ကျွန်းစု

en: FM
my: မိုင်ခရိုနီရှား

en: FO
my: ဖာရိုး ကျွန်းစုများ

en: FR
my: ပြင်သစ်

en: GA
my: ဂါဘွန်

en: GB
my: ယူကေ

en: GB.ENG
my: အင်္ဂလန်နိုင်ငံ

en: GD
my: ဂရီနေဒါ

en: GE
my: ဂျော်ဂျီယာ

en: GF
my: ပြင်သစ် ဂီယာနာ

en: GG
my: ဂွန်းဇီ

en: GH
my: ဂါနာ

en: GI
my: ဂျီဘရော်လ်တာ

en: GL
my: ဂရင်းလန်း

en: GM
my: ဂမ်ဘီရာ

en: GN
my: ဂီနီ

en: GP
my: ဂွါဒီလု

en: GQ
my: အီကွေတာ ဂီနီ

en: GR
my: ဂရိ

en: GS
my: တောင် ဂျော်ဂျီယာ နှင့် တောင် ဆင်းဒဝစ်ဂျ် ကျွန်းစုများ

en: GT
my: ဂွါတီမာလာ

en: GU
my: ဂူအမ်

en: GW
my: ဂီနီ-ဘီစော

en: GY
my: ဂိုင်ယာနာ

en: HK
my: ဟောင်ကောင်

en: HM
my: ဟတ်ကျွန်းနှင့်မက်ဒေါနယ်ကျွန်းစု

en: HN
my: ဟွန်ဒူးရပ်စ်

en: HR
my: ခရိုအေးရှား

en: HT
my: ဟေတီ

en: HU
my: ဟန်ဂေရီ

en: ID
my: အင်ဒိုနီးရှား

en: IE
my: အိုင်ယာလန်

en: IL
my: အစ္စရေး

en: IM
my: မန်ကျွန်း

en: IN
my: အိန္ဒိယ

en: IN.03
my: အာသံပြည်နယ်

en: IN.17
my: မဏိပူရပြည်နယ်

en: IN.29
my: ဆစ်ကင်ပြည်နယ်

en: IN.33
my: ဂိုအာ

en: IN.35
my: မဇ္ဈဒေသ ပြည်နယ်

en: IO
my: ဗြိတိသျှပိုင် အိန္ဒိယသမုဒ္ဒရာကျွန်းများ

en: IQ
my: အီရတ်

en: IR
my: အီရန်

en: IS
my: အိုက်စလန်

en: IT
my: အီတလီ

en: JE
my: ဂျာစီ

en: JM
my: ဂျမေကာ

en: JO
my: ဂျော်ဒန်

en: JP
my: ဂျပန်

en: KE
my: ကင်ညာ

en: KG
my: ကာဂျစ္စတန်

en: KH
my: ကမ္ဘောဒီးယား

en: KI
my: ခီရီဘာတီ

en: KM
my: ကိုမိုရိုစ်

en: KN
my: စိန့်ကစ်နှင့်နီဗီစ်

en: KP
my: မြောက်ကိုရီးယား

en: KR
my: တောင်ကိုရီးယား

en: KW
my: ကူဝိတ်

en: KY
my: ကေမန် ကျွန်းစု

en: KZ
my: ကာဇက်စတန်

en: LA
my: လာအို

en: LB
my: လက်ဘနွန်

en: LC
my: စိန့်လူစီယာ

en: LI
my: လစ်တန်စတိန်း

en: LK
my: သီရိလင်္ကာ

en: LR
my: လိုက်ဘေးရီးယား

en: LS
my: လီဆိုသို

en: LT
my: လစ်သူဝေးနီးယား

en: LU
my: လူဇင်ဘတ်

en: LV
my: လတ်ဗီးယား

en: LY
my: လစ်ဗျား

en: MA
my: မော်ရိုကို

en: MC
my: မိုနာကို

en: MD
my: မောလ်ဒိုဗာ

en: ME
my: မွန်တီနိဂရိုး

en: MF
my: စိန့်မာတင်

en: MG
my: မဒါဂတ်စကား

en: MH
my: မာရှယ် ကျွန်းစု

en: MK
my: မြောက် မက်ဆီဒိုးနီးယား

en: ML
my: မာလီ

en: MM
my: မြန်မာ

en: MM.01
my: ရခိုင် ပြည်နယ်

en: MN
my: မွန်ဂိုးလီးယား

en: MO
my: မကာအို

en: MP
my: မြောက်ပိုင်းမာရီအာနာကျွန်းစု

en: MQ
my: မာတီနိခ်

en: MR
my: မော်ရီတေးနီးယား

en: MS
my: မောင့်စဲရက်

en: MT
my: မောလ်တာ

en: MU
my: မောရစ်ရှ

en: MV
my: မော်လ်ဒိုက်

en: MW
my: မာလာဝီ

en: MX
my: မက်ကဆီကို

en: MY
my: မလေးရှား

en: MY.11
my: ဆာရာဝပ်နယ်

en: MZ
my: မိုဇမ်ဘစ်

en: NA
my: နမီးဘီးယား

en: NC
my: နယူး ကယ်လီဒိုနီးယား

en: NE
my: နိုင်ဂျာ

en: NF
my: နောဖုတ်ကျွန်း

en: NG
my: နိုင်ဂျီးရီးယား

en: NI
my: နီကာရာဂွါ

en: NL
my: နယ်သာလန်

en: NO
my: နော်ဝေ

en: NP
my: နီပေါ

en: NR
my: နော်ရူး

en: NU
my: နီဥူအေ

en: NZ
my: နယူးဇီလန်

en: OM
my: အိုမန်

en: PA
my: ပနားမား

en: PE
my: ပီရူး

en: PF
my: ပြင်သစ် ပေါ်လီနီးရှား

en: PG
my: ပါပူအာ နယူးဂီနီ

en: PH
my: ဖိလစ်ပိုင်

en: PK
my: ပါကစ္စတန်

en: PL
my: ပိုလန်

en: PM
my: စိန့်ပီအဲရ်နှင့် မီကွီလွန်

en: PN
my: ပစ်တ်ကိန်းကျွန်းစု

en: PR
my: ပေါ်တိုရီကို

en: PS
my: ပါလက်စတိုင်း

en: PT
my: ပေါ်တူဂီ

en: PW
my: ပလာအို

en: PY
my: ပါရာဂွေး

en: QA
my: ကာတာ

en: RE
my: ရီယူနီယန်

en: RO
my: ရိုမေးနီးယား

en: RS
my: ဆားဘီးယား

en: RU
my: ရုရှား

en: RW
my: ရဝန်ဒါ

en: SA
my: ဆော်ဒီအာရေးဘီးယား

en: SB
my: ဆော်လမွန်ကျွန်းစု

en: SC
my: ဆေးရှဲ

en: SD
my: ဆူဒန်

en: SE
my: ဆွီဒင်

en: SG
my: စင်္ကာပူ

en: SH
my: စိန့်ဟယ်လယ်နာ

en: SI
my: ဆလိုဗေးနီးယား

en: SJ
my: စဗိုလ်ဘတ်နှင့်ဂျန်မေရန်

en: SK
my: ဆလိုဗက်ကီးယား

en: SL
my: ဆီယာရာ လီယွန်း

en: SM
my: ဆန်မာရီနို

en: SN
my: ဆီနီဂေါ

en: SO
my: ဆိုမာလီယာ

en: SR
my: ဆူရာနမ်

en: SS
my: တောင် ဆူဒန်

en: ST
my: ဆောင်တူမေးနှင့် ပရင်စီပီ

en: SV
my: အယ်လ်ဆာဗေးဒိုး

en: SX
my: စင့်မာတင်

en: SY
my: ဆီးရီးယား

en: SZ
my: ဆွာဇီလန်

en: TC
my: တခ်စ်နှင့်ကာအီကိုစ်ကျွန်းစု

en: TD
my: ချဒ်

en: TF
my: ပြင်သစ် တောင်ပိုင်း ပိုင်နက်များ

en: TG
my: တိုဂို

en: TH
my: ထိုင်း

en: TJ
my: တာဂျီကစ္စတန်

en: TK
my: တိုကလောင်

en: TL
my: အရှေ့တီမော

en: TM
my: တာ့ခ်မင်နစ္စတန်

en: TN
my: တူနီးရှား

en: TO
my: တွန်ဂါ

en: TR
my: တူရကီ

en: TT
my: ထရီနီဒတ်နှင့် တိုဘက်ဂို

en: TV
my: တူဗားလူ

en: TW
my: ထိုင်ဝမ်

en: TW.02
my: ကောင်းရှုံမြို့

en: TW.03
my: ထိုင်ပေမြို့

en: TZ
my: တန်ဇန်းနီးယား

en: UA
my: ယူကရိန်း

en: UG
my: ယူဂန်းဒါး

en: UM
my: ယူနိုက်တက်စတိတ် ကျွန်းနိုင်ငံများ

en: US
my: ယူအက်စ်

en: US.AK
my: အလက်စကာပြည်နယ်

en: US.AL
my: အလာဘားမားပြည်နယ်

en: US.AR
my: အာကင်ဆောပြည်နယ်

en: US.AZ
my: အရီဇိုးနားပြည်နယ်

en: US.CA
my: ကယ်လီဖိုးနီးယားပြည်နယ်

en: US.CO
my: ကော်လိုရာဒိုပြည်နယ်

en: US.CT
my: ကွန်နက်တီကတ်ပြည်နယ်

en: US.DE
my: ဒယ်လာဝဲပြည်နယ်

en: US.FL
my: ဖလော်ရီဒါပြည်နယ်

en: US.HI
my: ဟာဝိုင်ယီပြည်နယ်

en: US.IA
my: အိုင်အိုဝါပြည်နယ်

en: US.ID
my: အိုင်ဒါဟိုပြည်နယ်

en: US.IL
my: အီလီနွိုင်းပြည်နယ်

en: US.IN
my: အင်ဒီယားနားပြည်နယ်

en: US.KS
my: ကန်းဆပ်ပြည်နယ်

en: US.KY
my: ကင်တပ်ကီပြည်နယ်

en: US.LA
my: လူဝီစီယားနားပြည်နယ်

en: US.MA
my: မက်ဆာချူးဆက်ပြည်နယ်

en: US.MD
my: မေရီလန်းပြည်နယ်

en: US.ME
my: မိန်းပြည်နယ်

en: US.MI
my: မီချီဂန်ပြည်နယ်

en: US.MN
my: မင်နီဆိုးတားပြည်နယ်

en: US.MO
my: မစ်ဆိုရီပြည်နယ်

en: US.MS
my: မစ္စစ္စပီပြည်နယ်

en: US.MT
my: မွန်တားနားပြည်နယ်

en: US.NC
my: မြောက်ကယ်ရိုလိုင်းနားပြည်နယ်

en: US.ND
my: မြောက်ဒါကိုတာပြည်နယ်

en: US.NE
my: နီဘရားစကားပြည်နယ်

en: US.NH
my: နယူးဟမ်ရှိုင်းယားပြည်နယ်

en: US.NJ
my: နယူးဂျာစီပြည်နယ်

en: US.NM
my: နယူးမက္ကဆီကိုပြည်နယ်

en: US.NV
my: နီဗားဒါးပြည်နယ်

en: US.NY
my: နယူးယောက်ပြည်နယ်

en: US.OH
my: အိုဟိုင်းယိုးပြည်နယ်

en: US.OK
my: ဥက္ကလာဟိုးမားပြည်နယ်

en: US.OR
my: အိုရီဂွန်ပြည်နယ်

en: US.PA
my: ပင်ဆယ်ဗေးနီးယားပြည်နယ်

en: US.RI
my: ရုဒ်အိုင်းလန်းပြည်နယ်

en: US.SC
my: တောင်ကယ်ရိုလိုင်းနားပြည်နယ်

en: US.SD
my: တောင်ဒါကိုတာပြည်နယ်

en: US.TN
my: တင်နက်ဆီပြည်နယ်

en: US.TX
my: တက္ကဆပ်ပြည်နယ်

en: US.UT
my: ယူးတားပြည်နယ်

en: US.VA
my: ဗာဂျီးနီးယားပြည်နယ်

en: US.VT
my: ဗားမောင့်ပြည်နယ်

en: US.WA
my: ဝါရှင်တန်ပြည်နယ်

en: US.WI
my: ဝစ္စကွန်းဆင်းပြည်နယ်

en: US.WV
my: အနောက် ဗာဂျီးနီးယားပြည်နယ်

en: US.WY
my: ဝိုင်အိုးမင်းပြည်နယ်

en: UY
my: ဥရုဂွေး

en: UZ
my: ဥဇဘက်ကစ္စတန်

en: VA
my: ဗာတီကန်စီးတီး

en: VC
my: စိန့်ဗင်းဆင့်နှင့် ဂရိနေဒိုင်

en: VE
my: ဗင်နီဇွဲလား

en: VG
my: ဗြိတိသျှ ဗာဂျင်း ကျွန်းစု

en: VI
my: ယူအက်စ် ဗာဂျင်း ကျွန်းစု

en: VN
my: ဗီယက်နမ်

en: VN.20
my: ဟိုချီမင်းစီးတီး

en: VU
my: ဗနွားတူ

en: WF
my: ဝေါလစ်နှင့် ဖူကျူးနား

en: WS
my: ဆမိုးအား

en: XK
my: ကိုဆိုဗို

en: YE
my: ယီမင်

en: YT
my: မေယော့

en: ZA
my: တောင်အာဖရိက

en: ZM
my: ဇမ်ဘီယာ

en: ZW
my: ဇင်ဘာဘွေ
