geonames - en to el translation catalogue (2247 entries)

en: 1007311
el: Ντέρμπαν

en: 1018725
el: Μπλουμφοντέιν

en: 1024552
el: Σάι-Σάι

en: 1026014
el: Τέτε

en: 1028434
el: Κελιμάνε

en: 1028918
el: Πέμπα

en: 1033356
el: Ναμπούλα

en: 1040652
el: Μαπούτο

en: 104515
el: Μέκκα

en: 1052373
el: Μπέιρα

en: 1053384
el: Τοαμασίνα

en: 105343
el: Τζέντα

en: 1055429
el: Τολιάρα

en: 1056899
el: Σαμπάβα

en: 1062663
el: Μαχατζάνγκα

en: 1064890
el: Φιαναραντσόα

en: 1070940
el: Ταναναρίβη

en: 107797
el: Νταχράν

en: 108410
el: Ριάντ

en: 109223
el: Μεδίνα

en: 110336
el: Νταμάμ

en: 111822
el: Γιαζντ

en: 112931
el: Τεχεράνη

en: 113646
el: Ταμπρίζ

en: 1138958
el: Καμπούλ

en: 1147290
el: Μπαλχ

en: 115019
el: Σιράζ

en: 1152633
el: Κράμπι

en: 1168197
el: Πεσαβάρ

en: 116996
el: Σάρι

en: 1172451
el: Λαχόρη

en: 11747175
el: Νεάπολη

en: 1174872
el: Καράτσι

en: 1176615
el: Ισλαμαμπάντ

en: 1176734
el: Χαϊντεραμπάντ

en: 1185241
el: Ντάκκα

en: 1205733
el: Τσιταγκόνγκ

en: 1214520
el: Μεντάν

en: 1215502
el: Μπάντα Άτσεχ

en: 1217662
el: Μπουχάρα

en: 1219002
el: Κέρκι

en: 1221874
el: Ντουσάνμπε

en: 122915
el: Ναχαβάντ

en: 1238992
el: Κολόμπο

en: 124665
el: Μασάντ

en: 1248991
el: Κολόμπο

en: 1252416
el: Τιμπού (θερινή) Πουνάκα (χειμερινή)

en: 1252942
el: Βαρντχά

en: 1255634
el: Σριναγκάρ

en: 1259148
el: Πουσκάρ

en: 1259229
el: Πούνε

en: 1260086
el: Πάτνα

en: 1261481
el: Νέο Δελχί

en: 1262180
el: Ναγκπούρ

en: 1264527
el: Τσεννάι

en: 1264733
el: Λάκναου

en: 1268865
el: Τζοντχπούρ

en: 1269507
el: Τζαϊσαλμέρ

en: 1269515
el: Τζαϊπούρ

en: 1272502
el: Ντιού

en: 1273294
el: Δελχί

en: 1275004
el: Καλκούτα

en: 1275339
el: Βομβάη

en: 1275841
el: Μποπάλ

en: 1277333
el: Μπανγκαλόρ

en: 1278672
el: Ανάνταπουρ

en: 1279233
el: Αχμενταμπάντ

en: 1279290
el: Αγκαρτάλα

en: 1280737
el: Λάσα

en: 1282027
el: Μαλέ

en: 1282898
el: Ποκάρα

en: 1283240
el: Κατμαντού

en: 128747
el: Καράτζ

en: 1298824
el: Γιανγκόν

en: 141681
el: Μπαντάρ Αμπάς

en: 145459
el: Αμπαντάν

en: 146054
el: Stróvolos

en: 146214
el: Πάφος

en: 146268
el: Λευκωσία

en: 146384
el: Lemesós

en: 146400
el: Λάρνακα

en: 146412
el: Kerýneia

en: 146617
el: Ammóchostos

en: 148619
el: Άγκνταμ

en: 1486910
el: Βορκουτά

en: 1487277
el: Βέρχνιαγια Σαλντά

en: 1487281
el: Βέρχνιαγια Πησμά

en: 148730
el: Πόλη της Ζανζιβάρης

en: 1488933
el: Τουρίνσκ

en: 1489425
el: Τομσκ

en: 1489962
el: Ταβντά

en: 1490281
el: Τάλιτσα

en: 1491159
el: Σρεντνεουράλσκ

en: 1492663
el: Σερόφ

en: 149606
el: Τάνγκα

en: 1496153
el: Ομσκ

en: 149658
el: Ταμπόρα

en: 1496747
el: Νοβοσιμπίρσκ

en: 1496990
el: Νοβοκουζνέτσκ

en: 1500973
el: Κιζίλ

en: 1503335
el: Κιροβγκράντ

en: 1504343
el: Καρπίνσκ

en: 1504769
el: Καμισλόφ

en: 1505526
el: Ιρμπίτ

en: 1508291
el: Τσελιάμπινσκ

en: 1510018
el: Μπισκ

en: 1510853
el: Μπαρναούλ

en: 1511330
el: Ασμπέστ

en: 1511466
el: Αραμίλ

en: 1512236
el: Αμπακάν

en: 1512569
el: Τασκένδη

en: 1514019
el: Φεργκάνα

en: 1516905
el: Ταράζ

en: 1518980
el: Σιμκέντ

en: 1519422
el: Σεμέι

en: 1519922
el: Κιζιλορντά

en: 1519928
el: Κοστανάι

en: 1520172
el: Πετροπάβλ

en: 1520240
el: Παβλοντάρ

en: 1526384
el: Αλμάτι

en: 1528675
el: Μπισκέκ

en: 1529102
el: Ουρούμτσι

en: 153209
el: Μόσι

en: 153220
el: Μορογκόρο

en: 1580240
el: Χουέ

en: 1581130
el: Ανόι

en: 159071
el: Ιρίνγκα

en: 160196
el: Ντοντόμα

en: 160263
el: Ντοντόμα

en: 1609350
el: Μπανγκόκ

en: 1621177
el: Γιογκιακάρτα

en: 162183
el: Ασγκαμπάτ

en: 1625812
el: Σουρακάρτα

en: 1625822
el: Σουραμπάγια

en: 1627896
el: Σεμαράνγκ

en: 1633070
el: Παλεμπάνγκ

en: 1642911
el: Τζακάρτα

en: 1645457
el: Ντίλι

en: 1645528
el: Ντενπασάρ

en: 1650357
el: Μπαντούνγκ

en: 1651816
el: Αϊλέου

en: 1651944
el: Βιεντιάν

en: 1668341
el: Ταϊπέι

en: 1679980
el: Βιγκάν

en: 1684712
el: Τακλομπάν

en: 169577
el: Χομς

en: 170063
el: Χαλέπι

en: 1701668
el: Μανίλα

en: 170654
el: Δαμασκός

en: 170794
el: Ντέιρ αλ-Ζορ

en: 1735161
el: Κουάλα Λουμπούρ

en: 173576
el: Λαττάκεια

en: 1784658
el: Τσεντσόου

en: 1790645
el: Σιαμέν

en: 1791247
el: Γουχάν

en: 1792947
el: Τιαντζίν

en: 1793511
el: Ταϊγιουάν

en: 1795270
el: Σιτζιαζουάγκ

en: 1796236
el: Σανγκάη

en: 1797929
el: Τσινγκτάο

en: 1799962
el: Ναντσίνγκ

en: 1804430
el: Λαντσόου

en: 1804651
el: Κουνμίγκ

en: 1805753
el: Τζινάν

en: 1808722
el: Χεφέι

en: 1808926
el: Χανγκτσόου

en: 1809858
el: Κουανγκτσόου

en: 1810821
el: Φουτσόου

en: 1811103
el: Φοσάν

en: 1812545
el: Ντογκουάν

en: 1814087
el: Νταλιάν

en: 1815286
el: Τσενγκντού

en: 1815577
el: Τσανγκσά

en: 1816670
el: Πεκίνο

en: 1819729
el: Hong Kong

en: 1820906
el: Μπαντάρ Σερί Μπεγκαβάν

en: 1821306
el: Πνομ Πενχ

en: 1831797
el: Μπατταμπάνγκ

en: 1835329
el: Ντέγκου

en: 1835553
el: Σούουον

en: 1835848
el: Σεούλ

en: 1838524
el: Μπούσαν

en: 1843564
el: Ίντσον

en: 1846266
el: Τζέτζου

en: 184745
el: Ναϊρόμπι

en: 1850147
el: Τόκιο

en: 1850181
el: Τοκοροζάβα

en: 1854747
el: Ονταγουάρα

en: 1857910
el: Κιότο

en: 1859171
el: Κόμπε

en: 1859642
el: Καβασάκι

en: 1862415
el: Χιροσίμα

en: 186301
el: Μομπάσα

en: 1863183
el: Χάννο

en: 1864134
el: Φούτζι

en: 1871859
el: Πιονγκγιάνγκ

en: 1886760
el: Σουτσόου

en: 18918
el: Πρωταράς

en: 2013348
el: Βλαδιβοστόκ

en: 2014407
el: Ουλάν Ουντέ

en: 201463
el: Ρουαμαγκάνα

en: 202061
el: Κιγκάλι

en: 202217
el: Γκιταράμα

en: 2022890
el: Χαμπάροφσκ

en: 2023469
el: Ιρκούτσκ

en: 2027749
el: Αμούρσκ

en: 2028462
el: Ουλάν Μπατόρ

en: 202905
el: Γκισένι

en: 2034937
el: Σενγιάνγκ

en: 2037013
el: Χαρμπίν

en: 2063523
el: Περθ

en: 2073124
el: Ντάργουιν

en: 2078025
el: Αδελαΐδα

en: 2081986
el: Παλιρίκ

en: 2088122
el: Πορτ Μόρεσμπι

en: 2108502
el: Ονιάρα

en: 2110394
el: Φουναφούτι

en: 2113779
el: Μαζούρο

en: 2122104
el: Πετροπάβλοφσκ Καμτσάτσκι

en: 2123628
el: Μαγκαντάν

en: 212730
el: Κισανγκάνι

en: 2128295
el: Σαππόρο

en: 2135171
el: Βίλα

en: 2139521
el: Noumea

en: 2144528
el: Γουόρναμπουλ

en: 2147714
el: Σίδνεϋ

en: 2158177
el: Μελβούρνη

en: 216281
el: Γκόμα

en: 2163355
el: Χόμπαρτ

en: 2172517
el: Καμπέρα

en: 2174003
el: Μπρίσμπεϊν

en: 2176187
el: Μπέντιγκο

en: 2177091
el: Μπαλαράτ

en: 2179537
el: Ουέλλιγκτον

en: 2192362
el: Κράισττσερτς

en: 2193733
el: Ώκλαντ

en: 2198148
el: Σούβα

en: 2202064
el: Νάντι Φίτζι

en: 220782
el: Ταντζουρά

en: 2210247
el: Τρίπολη

en: 2210554
el: Σύρτη

en: 221527
el: Ομπόκ

en: 2220957
el: Γιαουντέ

en: 2228373
el: Μαρουά

en: 2232593
el: Ντουάλα

en: 2234359
el: Μπερτουά

en: 2235189
el: Μπαφουσάμ

en: 223817
el: Τζιμπουτί

en: 2240449
el: Λουάντα

en: 2253354
el: Ντακάρ

en: 2260535
el: Μπραζαβίλ

en: 2262744
el: Ταβίρα

en: 2262912
el: Σίντρα

en: 2262963
el: Σετούμπαλ

en: 2263480
el: Σανταρέμ

en: 2263667
el: Σακαβέμ

en: 2266977
el: Λόυρες

en: 2267057
el: Λισαβώνα

en: 2267095
el: Λεϊρία

en: 2267827
el: Φουντσάλ

en: 2268436
el: Εστορίλ

en: 2269594
el: Κασκάις

en: 2270380
el: Καμάρα ντε Λόμπος

en: 2271772
el: Αμαδόρα

en: 2271961
el: Αλμάντα

en: 2274895
el: Μονρόβια

en: 2279755
el: Γιαμουσσούκρο

en: 229268
el: Μπαράρα

en: 2293538
el: Αμπιτζάν

en: 2306104
el:  ́Aκκρα

en: 2309527
el: Μαλάμπο

en: 2314302
el: Kinshasa

en: 232422
el: Καμπάλα

en: 233114
el: Τζίντζα

en: 2332459
el: Λάγος

en: 233346
el: Γκουλού

en: 2352778
el: Αμπούζα

en: 2357048
el: Ουαγκαντούγκου

en: 2364104
el: Σοκοντέ

en: 2365267
el: Λομέ

en: 2367886
el: Ατακπαμέ

en: 2374775
el: Μπισσάου

en: 2389853
el: Μπανγκουί

en: 2392087
el: Πόρτο Νόβο

en: 2394819
el: Κοτονού

en: 2399697
el: Λιμπρεβίλ

en: 2406407
el: Μακένι

en: 2407790
el: Κενέμα

en: 2409306
el: Φρίταουν

en: 2410048
el: Μπο

en: 2410763
el: Σάο Τομέ

en: 241131
el: Βικτόρια

en: 2413876
el: Μπανζούλ

en: 2422465
el: Κόνακρι

en: 2427123
el: Τζαμένα

en: 2440485
el: Νιαμέι

en: 2448085
el: Αγκαντέζ

en: 2449067
el: Τιμπουκτού

en: 2451185
el: Σικασσό

en: 2451478
el: Σεγκού

en: 2453348
el: Μοπτί

en: 2454530
el: Κουλικορό

en: 2455518
el: Καγιές

en: 2457163
el: Γκάο

en: 2460596
el: Μπαμάκο

en: 2463679
el: Κέρκυρα

en: 2464041
el: Ζαγκουάν

en: 2464470
el: Τύνιδα

en: 2465840
el: Σιντί Μπουζίντ

en: 2467454
el: Σφαξ

en: 2468353
el: Κάφσα

en: 2468369
el: Γκαμπές

en: 2469274
el: Λα Μανουμπά

en: 2469473
el: Μεντενίν

en: 2472479
el: Μπιν Αρούς

en: 2472706
el: Μπιζέρτα

en: 2472774
el: Μπατζά

en: 2473247
el: Αρυάνα

en: 2473449
el: Καϊρουάν

en: 2473457
el: Αλ Κασράυν

en: 2473493
el: Μοναστίρ

en: 2473572
el: Αλ Μαντίγια

en: 2485926
el: Οράν

en: 2501152
el: Κωνσταντίνη

en: 250441
el: Αμμάν

en: 2507480
el: Αλγέρι

en: 2509491
el: Βιλλαρροβλέδο

en: 2509769
el: Μπέλεθ-Μάλαγα

en: 2509954
el: Βαλένθια

en: 2510281
el: Τορρεμολίνος

en: 2510409
el: Τολέδο

en: 2510911
el: Σεβίλλη

en: 2511174
el: Σάντα Κρουθ ντε Τενερίφε

en: 2512990
el: Πάλμα δελ Ρίο

en: 2513076
el: Οριουέλα

en: 2514169
el: Μαρβέγια

en: 2514256
el: Μάλαγα

en: 2517117
el: Γρανάδα

en: 251780
el: Βούλα

en: 251833
el: Βόλος

en: 2519240
el: Κόρδοβα

en: 251948
el: Βύρωνας

en: 2520058
el: Καρθαγένη

en: 2520283
el: Κανδελάρια

en: 2520600
el: Κάντιθ

en: 2520611
el: Κάθερες

en: 2521886
el: Αλμερία

en: 2521978
el: Αλικάντε

en: 2522013
el: Αλχεθίρας

en: 252270
el: Βάρη

en: 2523083
el: Συρακούσες

en: 2524881
el: Κρότωνας

en: 2525068
el: Κατάνη

en: 2525473
el: Κάλιαρι

en: 252601
el: Τρίπολη

en: 252664
el: Τρίκαλα

en: 2528910
el: Τετουάν

en: 252910
el: Θήβα

en: 253394
el: Σπάρτη

en: 2538475
el: Ραμπάτ

en: 254144
el: Σαλαμίνα

en: 254352
el: Ρέθυμνο

en: 254698
el: Πρέβεζα

en: 255229
el: Πύργος

en: 255274
el: Πειραιάς

en: 2553604
el: Καζαμπλάνκα

en: 255377
el: Πετρούπολη

en: 255524
el: Περιστέρι

en: 255588
el: Πέραμα

en: 255683
el: Πάτρα

en: 256075
el: Παλαιό Φάληρο

en: 2561668
el: Αγκαντίρ

en: 2562305
el: Βαλέττα

en: 2562629
el: Όρμι

en: 256429
el: Νίκαια

en: 256575
el: Νέα Σμύρνη

en: 256598
el: Νέα Μάκρη

en: 256601
el: Ίλιον

en: 256614
el: Νέα Ιωνία

en: 256621
el: Νέα Φιλαδέλφεια

en: 256622
el: Νέα Ερυθραία

en: 256750
el: Μοσχάτο

en: 256866
el: Μυτιλήνη

en: 257302
el: Μελίσσια

en: 257365
el: Μέγαρα

en: 258038
el: Αρτέμιδα

en: 258463
el: Λιβαδειά

en: 258576
el: Λάρισα

en: 258620
el: Λαμία

en: 259128
el: Μεταμόρφωση

en: 259245
el: Κως

en: 259251
el: Κορωπί

en: 259289
el: Κόρινθος

en: 259824
el: Κηφισιά

en: 259949
el: Χολαργός

en: 259973
el: Χίος

en: 260114
el: Χανιά

en: 260133
el: Χαλκίδα

en: 260172
el: Χαλάνδρι

en: 260183
el: Χαϊδάρι

en: 260204
el: Κερατσίνι

en: 260989
el: Καρδίτσα

en: 2610319
el: Βίμποργκ

en: 2611396
el: Tórshavn

en: 261249
el: Καματερό

en: 261414
el: Καλλιθέα

en: 2615006
el: Ράντερς

en: 2615876
el: Όντενσε

en: 261604
el: Καλαμάτα

en: 261614
el: Άλιμος

en: 261678
el: Καισαριανή

en: 261743
el: Ηράκλειο

en: 261745
el: Ηράκλειο

en: 261779
el: Ιωάννινα

en: 2618425
el: Κοπεγχάγη

en: 262036
el: Γλυφάδα

en: 262135
el: Γαλάτσι

en: 2621942
el: Φρέντερικσμπεργκ

en: 2624652
el: Άρχους

en: 2624886
el: Άλμποργκ

en: 262719
el: Ελληνικό

en: 262752
el: Ελευσίνα

en: 263312
el: Δάφνη

en: 2633274
el: Άκουρεϋρι

en: 2633352
el: Γιορκ

en: 2633485
el: Ρέξαμ

en: 2633691
el: Γουλβερχάμπτον

en: 2634825
el: Γουόλτον-ον-Τέιμς

en: 2635412
el: Τρούρο

en: 2636432
el: Σουόνσι

en: 2636531
el: Σάντερλαντ

en: 2636841
el: Στόουκ ον Τρεντ

en: 2637487
el: Σαουθάμπτον

en: 2638077
el: Σέφιλντ

en: 2638664
el: Σόλσμπερι

en: 2639268
el: Ρότσεστερ

en: 263986
el: Άγιος Δημήτριος

en: 2639996
el: Πόρτσμουθ

en: 2640194
el: Πλίμουθ

en: 2640358
el: Περθ

en: 2640377
el: Πενζάνς

en: 2640729
el: Οξφόρδη

en: 2641022
el: Όλνταμ

en: 264111
el: Αγία Βαρβάρα

en: 2641181
el: Νόργουιτς

en: 2641430
el: Νορθάμπτον

en: 2641598
el: Νιούπορτ

en: 2641673
el: Νιούκασλ

en: 264194
el: Αγία Παρασκευή

en: 2642607
el: Μίντλεσμπρο

en: 2643123
el: Μάντσεστερ

en: 2643179
el: Μέιντστοουν

en: 264371
el: Αθήνα

en: 2643743
el: Λονδίνο

en: 2644210
el: Λίβερπουλ

en: 264445
el: Ασπρόπυργος

en: 2644668
el: Λέστερ

en: 2644688
el: Ληντς

en: 264516
el: Αργυρούπολη

en: 2645298
el: Κιρκάλντυ

en: 264559
el: Άρτα

en: 2646088
el: Ινβερνές

en: 2646458
el: Χάντερσφιλντ

en: 264670
el: Άργος

en: 2648579
el: Γλασκώβη

en: 264888
el: Άνω Λιόσια

en: 2650225
el: Εδιμβούργο

en: 2650657
el: Ντάνστεϊμπλ

en: 2650752
el: Νταντί

en: 2650839
el: Ντάντλεϊ

en: 2651048
el: Ντόβερ

en: 2651347
el: Ντέρμπι

en: 2651495
el: Ντάργουιν

en: 2652221
el: Κόβεντρι

en: 265243
el: Μαρούσι

en: 265252
el: Αμαλιάδα

en: 2653228
el: Τσέστερ

en: 2653775
el: Καρλάιλ

en: 2653822
el: Κάρντιφ

en: 2653877
el: Κάντερμπερι

en: 2653941
el: Κέμπριτζ

en: 2654264
el: Μπέρνλεϊ

en: 2654675
el: Μπρίστολ

en: 2654710
el: Μπράιτον

en: 265488
el: Αχαρνές

en: 2654993
el: Μπράντφορντ

en: 265500
el: Αίγιο

en: 265533
el: Αιγάλεω

en: 2655562
el: Μπίσοπς Στόρτφορντ

en: 265560
el: Αγρίνιο

en: 2655603
el: Μπέρμιγχαμ

en: 2655664
el: Μπίλιγχαμ

en: 2655984
el: Μπέλφαστ

en: 2656173
el: Μπαθ

en: 2656192
el: Μπεϊσινγκστόουκ

en: 2656397
el: Μπάνγκορ

en: 2657832
el: Αμπερντήν

en: 2657896
el: Ζυρίχη

en: 2657970
el: Βίντερτουρ

en: 2658145
el: Βεβέ

en: 2659601
el: Μοντρέ

en: 2659811
el: Λουκέρνη

en: 2659836
el: Λουγκάνο

en: 2659994
el: Λωζάνη

en: 266045
el: Ζάχλε

en: 2660646
el: Γενέβη

en: 2661169
el: Κουρ

en: 2661552
el: Βέρνη

en: 2661604
el: Βασιλεία

en: 2661881
el: Άαραου

en: 2662689
el: Βίσμπυ

en: 2664454
el: Βεστερός

en: 2666199
el: Ουψάλα

en: 266826
el: Τρίπολη

en: 267008
el: Τύρος

en: 2670781
el: Σούντσβαλ

en: 2673730
el: Στοκχόλμη

en: 2680075
el: Σάντβικεν

en: 268064
el: Σιδώνα

en: 2685750
el: Έστερσουντ

en: 2686469
el: Όρνσκολντσβικ

en: 2686657
el: Έρεμπρο

en: 2691440
el: Μέλνλικε

en: 2693678
el: Λουντ

en: 2694762
el: Λινκόπινγκ

en: 2706767
el: Χέλσινγκμποργκ

en: 2711537
el: Γκέτεμποργκ

en: 2715953
el: Εσκιλστούνα

en: 2729907
el: Longyearbyen

en: 2732438
el: Βίλα Ρεάλ

en: 2732544
el: Βίλα Νόβα ντε Γκάια

en: 2732649
el: Βίλα ντο Κόντε

en: 2735787
el: Πόβοα ντε Βαρζίμ

en: 2735943
el: Πόρτο

en: 2738752
el: Γκιμαράες

en: 2739590
el: Φιγκέιρα ντα Φους

en: 2739693
el: Φέλγκεϊρας

en: 2739868
el: Εσπίνιο

en: 2740637
el: Κόιμπρα

en: 2742032
el: Μπράγκα

en: 2742611
el: Αβέιρο

en: 2745641
el: Φένλο

en: 2745912
el: Ουτρέχτη

en: 2747373
el: Χάγη

en: 2747891
el: Ρότερνταμ

en: 2750053
el: Ναϊμέχεν

en: 2750896
el: Μίντελμπουρχ

en: 2751283
el: Μάαστριχτ

en: 2751773
el: Λέιντεν

en: 2755003
el: Χάαρλεμ

en: 2755251
el: Χρόνινγκεν

en: 2755420
el: Χάουντα

en: 2755434
el: Χόρινχεμ

en: 2755476
el: Χους

en: 2756253
el: Αϊντχόφεν

en: 2756669
el: Ντόρντρεχτ

en: 2757220
el: Ντεν Χέλντερ

en: 2757345
el: Ντελφτ

en: 2758401
el: Μπρέντα

en: 2759633
el: Άσσεν

en: 2759661
el: Άρνεμ

en: 2759794
el: Άμστερνταμ

en: 2759899
el: Άλκμααρ

en: 2761353
el: Βίνερ Νόιστατ

en: 2761369
el: Βιέννη

en: 2762372
el: Φίλλαχ

en: 2764359
el: Στάγιερ

en: 2766429
el: Ζανκτ Πέλτεν

en: 2766824
el: Σάλτσμπουργκ

en: 276781
el: Βηρυτός

en: 277130
el: Μπάαλμπεκ

en: 2772400
el: Λιντς

en: 2775220
el: Ίνσμπρουκ

en: 2778067
el: Γκρατς

en: 2780741
el: Ντόρνμπιρν

en: 2781503
el: Μπρέγκεντζ

en: 2783941
el: Βαβρ

en: 2783985
el: Βατερλώ

en: 2785341
el: Τουρναί

en: 2789529
el: Οντενάρντ

en: 2789786
el: Οστένδη

en: 2790471
el: Ναμύρ

en: 2790869
el: Μονς

en: 2792413
el: Λιέγη

en: 2792482
el: Λέουβεν

en: 2795100
el: Υπρ

en: 2796491
el: Άσσελτ

en: 2797656
el: Γάνδη

en: 2798578
el: Έτερμπεεκ

en: 2800481
el: Σαρλερουά

en: 2800866
el: Βρυξέλλες

en: 2800931
el: Μπρυζ

en: 2803010
el: Ατ

en: 2803073
el: Αρλόν

en: 2803138
el: Αμβέρσα

en: 2803429
el: Άαρσχοτ

en: 2803443
el: Άαλτερ

en: 2803448
el: Alósti

en: 2804008
el: Τσιτάου

en: 2805615
el: Βίρτσμπουργκ

en: 2805753
el: Βούπερταλ

en: 2806142
el: Βορμς

en: 2806654
el: Βόλφσμπουργκ

en: 2808720
el: Βιλχελμσχάφεν

en: 2809346
el: Βιζμπάντεν

en: 2809889
el: Wetzlar

en: 281133
el: Γάζα

en: 281184
el: Ιερουσαλήμ

en: 2811909
el: Βάισενμπουργκ ιν Μπάγιερν

en: 2812482
el: Βαϊμάρη

en: 2818067
el: Ύτερζεν

en: 2820256
el: Ουλμ

en: 2820860
el: Τύμπιγκεν

en: 2821164
el: Τρηρ

en: 282239
el: Ραμάλα

en: 2825297
el: Στουτγκάρδη

en: 2826082
el: Στράουσμπεργκ

en: 282615
el: Ναμπλούς

en: 2830582
el: Σπάιερ

en: 2831580
el: Ζόλινγκεν

en: 2831948
el: Ζίντελφιγκεν

en: 2834282
el: Σβερίν

en: 2842647
el: Σααρμπρύκεν

en: 2842884
el: Ρουσελσχάιμ

en: 284315
el: Βηθλεέμ

en: 2844588
el: Ρόστοκ

en: 2847736
el: Ρόιτλιγκεν

en: 2848245
el: Ρέντσμπουργκ

en: 2848273
el: Ρέμσαϊντ

en: 284899
el: Ιεριχώ

en: 2849483
el: Ρέγκενσμπουργκ

en: 285066
el: Χεβρώνα

en: 285111
el: Βηθανία (Λάζαρος)

en: 2852458
el: Πότσδαμ

en: 2853969
el: Πφόρτσχαϊμ

en: 2855328
el: Πάσσαου

en: 2855441
el: Πάρχιμ

en: 2855917
el: Οτβάιλερ

en: 2855935
el: Οττομπρούν

en: 285787
el: Πόλη του Κουβέιτ

en: 2860410
el: Ομπερχάουζεν

en: 2861650
el: Νυρεμβέργη

en: 2861914
el: Νέρντλινγκεν

en: 286245
el: Σουρ

en: 2867542
el: Μούνστερ

en: 2867543
el: Μύνστερ

en: 2867714
el: Μόναχο

en: 2867838
el: Μιλχάιμ

en: 2869894
el: Μενχενγκλάντμπαχ

en: 2871486
el: Μέτσινγκεν

en: 2872225
el: Μάινινγκεν

en: 287286
el: Μουσκάτ

en: 2873759
el: Μάρμπουργκ

en: 2873891
el: Μάνχαϊμ

en: 2874225
el: Μάιντς

en: 2874230
el: Μάινταλ

en: 2874545
el: Μαγδεβούργο

en: 2875115
el: Λύνεμπουργκ

en: 2875376
el: Λουντβιχσχάφεν

en: 2875392
el: Λούντβιγκσμπουργκ

en: 2875601
el: Λίμπεκ

en: 2876865
el: Λίπσταντ

en: 2877550
el: Λιντάου

en: 2878234
el: Λεβερκούζεν

en: 2879139
el: Λειψία

en: 2881485
el: Λάντσχουτ

en: 2884509
el: Κρέφελντ

en: 2885679
el: Κωνσταντία

en: 2886242
el: Κολωνία

en: 2886946
el: Κόμπλεντς

en: 2891122
el: Κίελο

en: 2892518
el: Κάσσελ

en: 2892794
el: Καρλσρούη

en: 2895044
el: Ιένα

en: 290030
el: Ντόχα

en: 2902559
el: Χοφγκάισμαρ

en: 290340
el: Μανάμα

en: 2904789
el: Χίλντεσχαϊμ

en: 2905455
el: Χέρτσογκενρατ

en: 2907669
el: Χαϊλμπρόν

en: 2907851
el: Χάιντενχαϊμ

en: 2907911
el: Χαϊδελβέργη

en: 2909230
el: Χάτινγκεν

en: 2910831
el: Αννόβερο

en: 2911007
el: Χάναου

en: 2911298
el: Αμβούργο

en: 2918632
el: Γκέτινγκεν

en: 2918987
el: Γκέρλιτς

en: 2920512
el: Γκίσεν

en: 2921466
el: Γκελζενκίρχεν

en: 292223
el: Ντουμπάι

en: 2922530
el: Γκάρμις-Παρτενκίρχεν

en: 2923507
el: Φύσεν

en: 2923822
el: Φούλντα

en: 2925034
el: Φράιζινγκ

en: 2925177
el: Φράιμπουργκ

en: 2925533
el: Φρανκφούρτη

en: 2926271
el: Φλένσμπουργκ

en: 2928381
el: Οϊτίν

en: 2928810
el: Έσσεν

en: 2929567
el: Έρλαγκεν

en: 2929670
el: Ερφούρτη

en: 292968
el: Αμπού Ντάμπι

en: 2931361
el: Άιτορφ

en: 2931574
el: Άιζεναχ

en: 2931804
el: Άινμπεκ

en: 293322
el: Τιβεριάδα

en: 2933627
el: Εκερνφέρντε

en: 293397
el: Τελ Αβίβ

en: 2934246
el: Ντίσελντορφ

en: 2934691
el: Ντούισμπουργκ

en: 2935022
el: Δρέσδη

en: 2935517
el: Ντόρτμουντ

en: 2936253
el: Ντόναουβερτ

en: 2936871
el: Ντίνσλακεν

en: 293788
el: Ραμάτ Γκαν

en: 2937959
el: Ντεσάου

en: 2938913
el: Ντάρμστατ

en: 2939623
el: Νταχάου

en: 2940132
el: Κέμνιτς

en: 294071
el: Νετάνια

en: 294098
el: Ναζαρέτ

en: 294421
el: Λοντ

en: 2944388
el: Βρέμη

en: 2945024
el: Μπράουνσβαϊχ

en: 2946447
el: Βόννη

en: 2947416
el: Μπόχουμ

en: 294801
el: Χάιφα

en: 2949186
el: Μπίλεφελντ

en: 2950159
el: Βερολίνο

en: 2951825
el: Μπαϊρόιτ

en: 295277
el: Εϊλάτ

en: 2952984
el: Μπάμπεργκ

en: 2953436
el: Μπαντ Χόμπουργκ

en: 2953504
el: Μπάντεν-Μπάντεν

en: 2954172
el: Άουγκσμπουργκ

en: 2955272
el: Ασάφενμπουργκ

en: 295530
el: Μπερ Σεβά

en: 295629
el: Ασντόντ

en: 2956656
el: Άμπεργκ

en: 295721
el: Άκρα

en: 2958128
el: Άλσφελτ

en: 2958975
el: Άιχαχ

en: 2959927
el: Άαλεν

en: 2960316
el: Λουξεμβούργο

en: 2960596
el: Ες-συρ-Αλζέτ

en: 2964574
el: Δουβλίνο

en: 2965140
el: Κορκ

en: 296562
el: Γιοζγκάτ

en: 2967879
el: Βιτρέ

en: 2969392
el: Βισύ

en: 2969679
el: Βερσαλλίες

en: 2970110
el: Βαντόμ

en: 2971041
el: Βαλανσιέν

en: 2971549
el: Τρουά

en: 2972191
el: Τουρ

en: 2972315
el: Τουλούζη

en: 2972328
el: Τουλόν

en: 2972742
el: Τονόν-λε-Μπαιν

en: 2973385
el: Ταρμπ

en: 2973783
el: Στρασβούργο

en: 2974678
el: Σεβρ

en: 2975233
el: Σελεστά

en: 2977921
el: Σαιν-Ναζαίρ

en: 2978640
el: Σαιν-Μαλό

en: 2978758
el: Σαιν-Λο

en: 2980291
el: Σαιντ-Ετιέν

en: 2980916
el: Σαιν-Ντενί

en: 298117
el: Βαν

en: 2981280
el: Σαιν-Μπριέκ

en: 2982343
el: Ρουαγιάν

en: 2982652
el: Ρουέν

en: 298299
el: Ουσάκ

en: 298316
el: Βουρλά

en: 298333
el: Αντιόχεια

en: 2983990
el: Ρεν

en: 2984114
el: Ρενς

en: 2986495
el: Πουατιέ

en: 2987914
el: Περπινιάν

en: 2988507
el: Παρίσι

en: 2989317
el: Ορλεάνη

en: 2990363
el: Νιμ

en: 2990440
el: Νίκαια

en: 2990474
el: Νεβέρ

en: 2990611
el: Νεϊγί-συρ-Σεν

en: 2990969
el: Νάντη

en: 2990999
el: Νανσύ

en: 2991214
el: Μυλούζη

en: 2992166
el: Μονπελιέ

en: 2992703
el: Μοντελιμάρ

en: 2992863
el: Μονκό-λε-Μιν

en: 2993002
el: Μοντωμπάν

en: 2993458
el: Μονακό

en: 2994160
el: Μετς

en: 2995469
el: Μασσαλία

en: 2996944
el: Λυών

en: 2997577
el: Λοριάν

en: 299817
el: Ταρσός

en: 2998286
el: Λιμόζ

en: 2998324
el: Λιλ

en: 300371
el: Σόμα

en: 3003796
el: Χάβρη

en: 300619
el: Σεβάστεια

en: 3006787
el: Λα Ροσέλ

en: 3014078
el: Αγκνώ

en: 3014728
el: Γκρενόμπλ

en: 3014856
el: Γκρας

en: 3018074
el: Φονταινεμπλώ

en: 3020686
el: Δουνκέρκη

en: 3021372
el: Ντιζόν

en: 3021411
el: Διέππη

en: 3024297
el: Κολμάρ

en: 3024635
el: Κλερμόν-Φεράν

en: 3025466
el: Σερμπούρ-Οκτβίλ

en: 3026467
el: Σαρτρ

en: 3026613
el: Σαρλβίλ-Μεζιέρ

en: 3028641
el: Καρκασσόν

en: 3028808
el: Κάννες

en: 3029162
el: Καλαί

en: 3029241
el: Καέν

en: 3031005
el: Μπουρζ

en: 3031133
el: Βουλώνη

en: 3031582
el: Μπορντό

en: 303195
el: Οσμανίγιε

en: 3032213
el: Μπλουά

en: 3032833
el: Μπεζιέ

en: 3033123
el: Μπεζανσόν

en: 3033791
el: Μπελφόρ

en: 3034483
el: Μπαγιέ

en: 3034640
el: Μπαστιά

en: 3035681
el: Αβινιόν

en: 3035843
el: Οσέρ

en: 3036903
el: Αρμαντιέρ

en: 3036938
el: Αρλ

en: 3037051
el: Αρζαντάν

en: 3037456
el: Αντίμπ

en: 303750
el: Αντιόχεια

en: 3037598
el: Ανγκουλέμ

en: 3037656
el: Ανζέ

en: 3037854
el: Αμιάν

en: 3038261
el: Αλμπί

en: 303827
el: Νίγδη

en: 303831
el: Νεβσεχίρ

en: 3038334
el: Αζαξιό

en: 3038350
el: Αιξ-λε-Μπαιν

en: 3038354
el: Αιξ-αν-Προβάνς

en: 3041563
el: Ανδόρρα

en: 304184
el: Μούγλα

en: 3042030
el: Βαντούζ

en: 3042237
el: Ντάγκλας

en: 3045190
el: Σόπρον

en: 304531
el: Μερσίνη

en: 3046526
el: Πετς

en: 304797
el: Μαρντίν

en: 304922
el: Μαλάτεια

en: 305268
el: Κιουτάχεια

en: 3054643
el: Βουδαπέστη

en: 3054646
el: Μπουνταέρς

en: 3058268
el: Παρτίζανσκε

en: 3060972
el: Μπρατισλάβα

en: 3061370
el: Ζλιν

en: 306571
el: Ικόνιο

en: 3067696
el: Πράγα

en: 3068160
el: Πίλσεν

en: 3068582
el: Παρντούμπιτσε

en: 3068799
el: Οστράβα

en: 3069011
el: Όλομουτς

en: 3071961
el: Λίμπερετς

en: 3073699
el: Κλάντνο

en: 3073803
el: Κάρλοβι Βάρι

en: 3074967
el: Χράντετς Κράλοβε

en: 307515
el: Κιρσεχίρ

en: 3075921
el: Χάβιροβ

en: 307654
el: Κιρίκαλε

en: 3077916
el: Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε

en: 3078610
el: Μπρνο

en: 307864
el: Κιλίς

en: 3080165
el: Ζιελόνα Γκόρα

en: 3080251
el: Ζγκιες

en: 3080944
el: Ζάγκαν

en: 3081368
el: Βρότσλαβ

en: 3082197
el: Βιέλουν

en: 3082722
el: Βαντοβίτσε

en: 3083271
el: Τόρουν

en: 3083829
el: Στσέτσιν

en: 3083955
el: Σβινόουστσιε

en: 3083988
el: Σβιετοχλόβιτσε

en: 308464
el: Καισάρεια

en: 3084840
el: Στάργκαρντ

en: 3085978
el: Σίερατζ

en: 3086586
el: Ρίμπνικ

en: 3087584
el: Ρατσίμπορζ

en: 3088171
el: Πόζναν

en: 3089658
el: Οσβιέτσιμ

en: 3093133
el: Λοτζ

en: 3094802
el: Κρακοβία

en: 309527
el: Καραμάν

en: 3096472
el: Κατοβίτσε

en: 3099424
el: Γκντίνια

en: 3099434
el: Γκντανσκ

en: 3101547
el: Χρζάνοβ

en: 3102014
el: Μπιντγκός

en: 3104324
el: Σαραγόσα

en: 3105976
el: Βίγο

en: 3106672
el: Βαγιαδολίδ

en: 3108286
el: Terrassa

en: 310859
el: Καχραμανμαράς

en: 3109256
el: Σεγκόβια

en: 3109642
el: Σαντιάγο ντε Κομποστέλα

en: 311046
el: Σμύρνη

en: 311073
el: Ισπάρτα

en: 311111
el: Αλεξανδρέττα

en: 3117735
el: Μαδρίτη

en: 3118150
el: Λογρόνιο

en: 3120514
el: Ουέσκα

en: 3121437
el: Χετάφε

en: 3123504
el: Ελ Εσκοριάλ

en: 3124132
el: Κουένκα

en: 3127461
el: Μπούργος

en: 3128026
el: Μπιλμπάο

en: 3128760
el: Βαρκελώνη

en: 3128795
el: Μπαρμπάστρο

en: 3129028
el: Μπαδαλόνα

en: 3130616
el: Αλκαλά ντε Ενάρες

en: 3133880
el: Τρόντχαιμ

en: 3143244
el: Όσλο

en: 3147474
el: Λιλεχάμερ

en: 314830
el: Γκαζιαντέπ

en: 314967
el: Μάκρη

en: 315202
el: Εσκισεχίρ

en: 315368
el: Ερζερούμ

en: 315498
el: Ηράκλεια

en: 3159016
el: Ντράμεν

en: 315985
el: Αδραμύττιο

en: 3161732
el: Μπέργκεν

en: 3164603
el: Βενετία

en: 3165185
el: Τεργέστη

en: 3165243
el: Τρέντο

en: 316541
el: Ντιγιαρμπακίρ

en: 3165524
el: Τορίνο

en: 3166548
el: Σιένα

en: 3168070
el: San Marino

en: 3169070
el: Ρώμη

en: 317109
el: Ντενιζλί

en: 3172394
el: Νάπολη

en: 3174051
el: Μάντοβα

en: 3174659
el: Λιβόρνο

en: 3174953
el: Luppiu

en: 3176366
el: Kaddhipuli

en: 3176407
el: Aspedro

en: 3176959
el: Φλωρεντία

en: 3181913
el: Μπολτζάνο

en: 3182351
el: Μπάρι

en: 3183719
el: Avlonya

en: 3183875
el: Τίρανα

en: 3185728
el: Δυρράχιο

en: 3186084
el: Μπεράτ

en: 3186886
el: Ζάγκρεμπ

en: 3186952
el: Ζαντάρ

en: 318755
el: Τσεσμέ

en: 3188383
el: Βαράζντιν

en: 3188402
el: Βάλιεβο

en: 3188434
el: Ούζιτσε

en: 3189075
el: Βέλενιε

en: 3190261
el: Σπλιτ

en: 3190342
el: Σόμπορ

en: 3190813
el: Σίσακ

en: 3191281
el: Σαράγεβο

en: 3191376
el: Σάμπατς

en: 3191429
el: Ρούμα

en: 3192224
el: Πούλα

en: 3193044
el: Ποντγκόριτσα

en: 3193935
el: Οσιγιέκ

en: 3194351
el: Νόβο Μέστο

en: 3194360
el: Νόβι Σαντ

en: 3194828
el: Μόσταρ

en: 3196359
el: Λιουμπλιάνα

en: 3202781
el: Τσέλιε

en: 3203106
el: Μπούντβα

en: 320392
el: Μπουρντούρ

en: 3204509
el: Μπαρ

en: 3204541
el: Μπάνια Λούκα

en: 320995
el: Αλικαρνασσός

en: 321191
el: Κλαυδιοκαισάρεια

en: 321836
el: Μπατμάν

en: 322165
el: Μπαλικεσίρ

en: 322830
el: Αϊδίνιο

en: 323777
el: Αττάλεια

en: 323779
el: Αντιόχεια

en: 323786
el: Άγκυρα (Ankyra)

en: 324172
el: Φιλαδέλφεια

en: 324490
el: Φιλομήλιον

en: 324496
el: Ακσαράι

en: 3247449
el: Άαχεν

en: 325303
el: Αφιόν Καραχισάρ

en: 325330
el: Αντιγιαμάν

en: 325363
el: Αντιόχεια

en: 330546
el: Μασάουα

en: 333287
el: Κερέν

en: 335035
el: Χαράρ

en: 3352136
el: Γουίντχουκ

en: 336014
el: Γκόνταιρ

en: 3369157
el: Κέιπ Τάουν

en: 3370903
el: Jamestown

en: 3374036
el: Bridgetown

en: 3374333
el: Πράγια

en: 3374462
el: Μιντέλο

en: 3378644
el: Τζορτζτάουν

en: 3382160
el: Cayenne

en: 3383330
el: Παραμαρίμπο

en: 3388368
el: Σάο Λουίς

en: 3390760
el: Ρεσίφε

en: 3393001
el: Παρναΐμπα

en: 3397277
el: Ζοάο Πεσόα

en: 3399415
el: Φορταλέζα

en: 3405870
el: Μπελέμ

en: 3413829
el: Ρέικιαβικ

en: 3415212
el: Κόπαβογκουρ

en: 3416706
el: Χαφναρφιόρδουρ

en: 3421319
el: Nuuk (Godthåb)

en: 3424934
el: Saint-Pierre

en: 342884
el: Μπαχρ-Νταρ

en: 3430863
el: Μαρ ντελ Πλάτα

en: 3432043
el: Λα Πλάτα

en: 343300
el: Ασμάρα

en: 3435910
el: Μπουένος  ́Aιρες

en: 3439389
el: Ασουνθιόν

en: 3441575
el: Μοντεβιδέο

en: 3441684
el: Μερσέδες

en: 3443013
el: Κολόνια ντελ Σακραμέντο

en: 3443758
el: Αρτίγας

en: 3448439
el: Σάο Πάολο

en: 3449433
el: Σάντος

en: 344979
el: Αντίς Αμπέμπα

en: 3450554
el: Σαλβαδόρ

en: 3451190
el: Ρίο ντε Τζανέιρο

en: 3452925
el: Πόρτο Αλέγκρε

en: 3455070
el: Παραναγκουά

en: 3464975
el: Κουριτίμπα

en: 3465038
el: Κουιαμπά

en: 3466779
el: Κροταλίας

en: 3469058
el: Μπραζίλια

en: 3470127
el: Μπέλο Οριζόντε

en: 3488465
el: Σπάνις Τάουν

en: 3489460
el: Μοντέγκο Μπέυ

en: 3489854
el: Κίνγκστον

en: 3492908
el: Σάντο Ντομίνγκο

en: 3492914
el: Σαντιάγο δε λος Καμπαγιέρος

en: 350203
el: Ροζέτα

en: 3509382
el: Κονσεπσιόν δε Λα Βέγα

en: 3513563
el: Κράλεντικ

en: 3515001
el: Τούξτλα Γκουτιέρρες

en: 3515302
el: Τολούκα

en: 3521081
el: Πουέμπλα

en: 3522507
el: Οαχάκα ντε Χουάρες

en: 3522790
el: Ναουκάλπαν

en: 3523349
el: Μέριδα

en: 3530597
el: Πόλη του Μεξικού

en: 3531673
el: Κανκούν

en: 3533462
el: Ακαπούλκο

en: 3536729
el: Σαντιάγο ντε Κούβα

en: 3537906
el: Σάντα Κλάρα

en: 3553478
el: Αβάνα

en: 3570412
el: Λε Ρομπέρ

en: 3570428
el: Λε Λαμεντέν

en: 3570675
el: Fort-de-France

en: 3571824
el: Νασσάου

en: 3573197
el: Hamilton

en: 3573374
el: Δε Βάλεϊ

en: 3573890
el: Πορτ οφ Σπέιν

en: 3575551
el: Μπαστέρ

en: 3575635
el: Ροζό

en: 3576022
el: Σεντ Τζονς

en: 3576812
el: Κάστρις

en: 3577887
el: Κινγκστάουν

en: 3578069
el: Plymouth

en: 3578599
el: Πουάντ-α-Πιτρ

en: 3579732
el: Basse-Terre

en: 3579925
el: Σεντ Τζόρτζες

en: 358048
el: Δαμιέτη

en: 3580661
el: George Town

en: 3582672
el: Μπελμοπάν

en: 3582677
el: Πόλη του Μπελίζ

en: 3582883
el: Ουσουλουτάν

en: 3583102
el: Σονσονάτε

en: 3583334
el: Σάντα Άνα

en: 3583361
el: Σαν Σαλβαδόρ

en: 3584257
el: Σάντα Τέκλα

en: 3587091
el: Τσαλατενάνγκο

en: 3590979
el: Κετσαλτενάνγκο

en: 359792
el: Ασσουάν

en: 359796
el: Σουέζ

en: 3598132
el: Πόλη της Γουατεμάλας

en: 3599699
el: Αντίγουα Γουατεμάλα

en: 3600949
el: Τεγκουσιγκάλπα

en: 360502
el: Λούξορ

en: 360630
el: Κάιρο

en: 361055
el: Ισμαηλία

en: 361058
el: Αλεξάνδρεια

en: 361291
el: Χουργκάντα

en: 3617763
el: Μανάγκουα

en: 3618030
el: Λεόν

en: 3619136
el: Γρανάδα

en: 3619194
el: Εστελί

en: 3621849
el: Σαν Χοσέ

en: 3621889
el: Σαν Ισίδρο δε Ελ Χενεράλ

en: 3622190
el: Σιουδάδ Κεσάδα

en: 3622228
el: Πουνταρένας

en: 3622247
el: Πουέρτο Λιμόν

en: 3622716
el: Νικόγια

en: 3623076
el: Λιμπέρια

en: 3623486
el: Ερέδια

en: 3624370
el: Καρτάγο

en: 3624955
el: Αλαχουέλα

en: 3629710
el: Πουέρτο Αγιακούτσο

en: 3632308
el: Μέριδα

en: 363243
el: Ayii Saranda

en: 3632998
el: Μαρακάι

en: 3633009
el: Μαρακάιμπο

en: 3633622
el: Λος Τέκες

en: 3646738
el: Καράκας

en: 3648546
el: Μπαρίνας

en: 3648559
el: Βαρκελώνη

en: 3652462
el: Κίτο

en: 3657509
el: Γουαγιακίλ

en: 3662574
el: Ρίο Μπράνκο

en: 3666608
el: Τούνχα

en: 3670730
el: Ριονέγρο

en: 3671116
el: Κιμπδό

en: 3674962
el: Μεδεγίν

en: 3680450
el: Ιταγουί

en: 3682516
el: Φακατατιβά

en: 3682631
el: Ενβιγάδο

en: 3685084
el: Δουιτάμα

en: 3687952
el: Κάλδας

en: 3688689
el: Μπογκοτά

en: 3688928
el: Μπέγιο

en: 3689147
el: Μπαρρανκίγια

en: 3703443
el: Πόλη του Παναμά

en: 3718426
el: Πορτ-ο-Πρενς

en: 3728474
el: Καπ-Αϊτιέν

en: 379252
el: Χαρτούμ

en: 3832899
el: Βιέδμα

en: 3833062
el: Βενάδο Τουέρτο

en: 3833367
el: Ουσουάια

en: 3834601
el: Ταρταγάλ

en: 3836873
el: Σαν Μιγκέλ ντε Τουκουμάν

en: 3838233
el: Σάλτα

en: 3838583
el: Ροσάριο

en: 3840092
el: Πουέρτο Μάδριν

en: 3841956
el: Παρανά

en: 3844421
el: Μεντόσα

en: 3860259
el: Κόρδοβα

en: 3868626
el: Βαλπαραΐσο

en: 3868707
el: Βαλδίβια

en: 3870011
el: Τεμούκο

en: 3870294
el: Τάλκα

en: 3871336
el: Σαντιάγο

en: 3873775
el: Ρανκάγουα

en: 3874787
el: Πούντα Αρένας

en: 3874960
el: Πουέρτο Μοντ

en: 3887127
el: Ικίκε

en: 3893656
el: Κοπιαπό

en: 3893894
el: Κονσεπσιόν

en: 3899361
el: Αρίκα

en: 3899539
el: Αντοφαγάστα

en: 3899695
el: Ανκούδ

en: 3903987
el: Σούκρε

en: 3907584
el: Ποτοσί

en: 3911925
el: Σούκρε/Λα Παζ

en: 3931276
el: Πούνο

en: 3936456
el: Λίμα

en: 3941584
el: Κούσκο

en: 3947322
el: Αρεκίπα

en: 3948642
el: Αβανκάι

en: 3979770
el: Σαπόπαν

en: 3980760
el: Ουρουάπαν

en: 3981254
el: Τορρεόν

en: 3981609
el: Τιχουάνα

en: 3985606
el: Σαν Λουίς Ποτοσί

en: 3991164
el: Σαντιάγο ντε Κερέταρο

en: 3995465
el: Μοντερρέι

en: 3996069
el: Μεξικάλι

en: 3996322
el: Μαζατλάν

en: 4005539
el: Γουαδαλαχάρα

en: 400666
el: Ρόδος

en: 4013708
el: Σιουδάδ Χουάρες

en: 4014338
el: Τσιουάουα

en: 4032402
el: Νουκουαλόφα

en: 4033936
el: Papeete

en: 4034821
el: Μάτα-Ούτου

en: 4035413
el:  ́Aπια

en: 4035715
el: Avarua

en: 4044012
el: Αγκάνα

en: 4049979
el: Μπέρμιγχαμ

en: 4076784
el: Μοντγκόμερι

en: 4119403
el: Λιτλ Ροκ

en: 4140963
el: Ουάσιγκτον

en: 4142290
el: Ντόβερ

en: 415189
el: Άντεν

en: 4160021
el: Τζάκσονβιλ

en: 4164138
el: Μαϊάμι

en: 4165913
el: Νέα Σμύρνη

en: 4167147
el: Ορλάντο

en: 4174715
el: Ταλαχάσι

en: 4174757
el: Τάμπα

en: 4174855
el: Τάρπον Σπρινγκς

en: 4180439
el: Ατλάντα

en: 418863
el: Ισφαχάν

en: 4207400
el: Μαίηκον

en: 422232
el: Μακάμπα

en: 423328
el: Μπουρούρι

en: 4250542
el: Σπρίνγκφιλντ

en: 425378
el: Μπουζουμπούρα

en: 4259418
el: Ινδιανάπολη

en: 426700
el: Ρουγίγκι

en: 4280539
el: Τοπίκα

en: 4281730
el: Ουιτσίτα

en: 4292188
el: Φράνκφορτ

en: 4299276
el: Λούισβιλ

en: 430569
el: Νγκόζι

en: 4315588
el: Μπατόν Ρουζ

en: 4335045
el: Νέα Ορλεάνη

en: 433635
el: Ρουτάνα

en: 4347242
el: Αννάπολις

en: 4347778
el: Βαλτιμόρη

en: 4392388
el: Τζέφερσον Σίτι

en: 4393217
el: Κάνσας Σίτυ

en: 4407066
el: Σαιντ Λούις

en: 4431410
el: Τζάκσον

en: 4460243
el: Σάρλοτ

en: 4487042
el: Ράλεϊ

en: 4500546
el: Ατλάντικ Σίτι

en: 4508722
el: Σινσινάτι

en: 4509177
el: Κολόμπους

en: 4544349
el: Οκλαχόμα Σίτι

en: 4552215
el: Στίλγουοτερ

en: 4560349
el: Φιλαδέλφεια

en: 456172
el: Ρίγα

en: 456202
el: Ρέζεκνε

en: 4566385
el: Μαγιαγουές

en: 4568127
el: Σαν Χουάν

en: 4574324
el: Τσάρλεστον

en: 4575352
el: Κολούμπια

en: 457954
el: Λιεπάγια

en: 460413
el: Νταουγκάβπιλς

en: 4612862
el: Τσαττανούγκα

en: 4634946
el: Νόξβιλ

en: 4641239
el: Μέμφις

en: 4644585
el: Νάσβιλ

en: 4671240
el: Άρλινγκτον

en: 4671654
el: Ώστιν

en: 4683416
el: Κόρπους Κρίστι

en: 4684888
el: Ντάλας

en: 468902
el: Γιαροσλάβλ

en: 4691930
el: Φορτ Γουόρθ

en: 4699066
el: Χιούστον

en: 470546
el: Βίμποργκ

en: 4709272
el: Marshall

en: 4726206
el: Σαν Αντόνιο

en: 472757
el: Βόλγκογκραντ

en: 473247
el: Βλαντίμιρ

en: 473249
el: Βλαντικαβκάζ

en: 4781708
el: Ρίτσμοντ

en: 479123
el: Ουλιάνοφσκ

en: 4791259
el: Βιρτζίνια Μπιτς

en: 4795467
el: Σαρλότ Αμαλί

en: 4801859
el: Τσάρλστον

en: 480562
el: Τούλα

en: 482283
el: Τολιάττι

en: 4835797
el: Χάρτφορντ

en: 484907
el: Ταγκανρόγκ

en: 4853828
el: Ντε Μόιν

en: 4887398
el: Σικάγο

en: 4905367
el: Παρκ Ριτζ

en: 491687
el: Σμολένσκ

en: 4920423
el: Φορτ Γουέιν

en: 4929022
el: Άμερστ

en: 4930956
el: Boston

en: 4931482
el: Μπρούκλαϊν

en: 4931972
el: Κέιμπριτζ

en: 4942618
el: Λόουελ

en: 4956184
el: Ουόρστερ

en: 4957003
el: Αουγκούστα

en: 4975802
el: Πόρτλαντ

en: 4984247
el: Ανν Άρμπορ

en: 4984565
el: Όμπερν Χιλς

en: 498677
el: Σαράτοφ

en: 498817
el: Αγία Πετρούπολη

en: 4990729
el: Ντιτρόιτ

en: 499099
el: Σαμάρα

en: 4998830
el: Λάνσινγκ

en: 501175
el: Ροστόφ επί του Ντον

en: 501183
el: Ροστόφ

en: 5015688
el: Υψιλάντι

en: 502011
el: Ρεβντά

en: 5037649
el: Μινεάπολη

en: 5045360
el: Σαιντ Πωλ

en: 5072006
el: Λίνκολν

en: 5074472
el: Ομάχα

en: 5084868
el: Κόνκορντ

en: 509820
el: Πετροζαβόντσκ

en: 5101798
el: Νιούαρκ

en: 510291
el: Πέτερχοφ

en: 5105496
el: Τρέντον

en: 5106834
el: Όλμπανι

en: 5107464
el: Αστόρια

en: 5110629
el: Μπάφαλο

en: 511196
el: Περμ

en: 511565
el: Πένζα

en: 5128581
el: Νέα Υόρκη

en: 5134086
el: Ρότσεστερ

en: 5150529
el: Κλίβελαντ

en: 5162097
el: Μάσιλον

en: 518255
el: Νοβορωσίσκ

en: 5192726
el: Χάρρισμπεργκ

en: 519336
el: Νόβγκοροντ

en: 520204
el: Νίζνιαγια Τουρά

en: 5206379
el: Πίτσμπεργκ

en: 5224151
el: Πρόβιντενς

en: 5231851
el: Σιου Φολς

en: 524305
el: Μούρμανσκ

en: 524901
el: Μόσχα

en: 5254962
el: Γκριν Μπέι

en: 5261457
el: Μάντισον

en: 5263045
el: Μιλγουόκι

en: 5294810
el: Φλάγκσταφ

en: 5295985
el: Γκλέντεϊλ

en: 5304391
el: Μέσα

en: 5308655
el: Φοίνιξ

en: 5318313
el: Τουσόν

en: 5322737
el: Αλαμήντα

en: 532288
el: Μαγκνιτογκόρσκ

en: 5323810
el: Άναχαϊμ

en: 5324200
el: Αντιόχεια

en: 5325738
el: Μπέικερσφιλντ

en: 5331835
el: Μπέρμπανκ

en: 5334519
el: Κάρσον

en: 534341
el: Λομονόσοφ

en: 5350937
el: Φρέσνο

en: 53654
el: Μουκντίσο

en: 5367929
el: Λονγκ Μπιτς

en: 5368361
el: Λος Άντζελες

en: 5374361
el: Μοντερέι

en: 5378538
el: Όουκλαντ

en: 5380748
el: Πάλο Άλτο

en: 5381396
el: Πασαντίνα

en: 538340
el: Κούσβα

en: 5387877
el: Ριβερσάιντ

en: 5389489
el: Σακραμέντο

en: 5391811
el: Σαν Ντιέγκο

en: 5391959
el: Σαν Φρανσίσκο

en: 5392171
el: Σαν Χοσέ

en: 5392952
el: Σάντα Μπάρμπαρα

en: 5393052
el: Σάντα Κρουζ

en: 5393212
el: Σάντα Μόνικα

en: 5405228
el: Βάκαβιλ

en: 5417598
el: Κολοράντο Σπρινγκς

en: 5419384
el: Ντένβερ

en: 542199
el: Κρασνοουφίμσκ

en: 5429032
el: Λίτλτον

en: 5454711
el: Αλμπουκέρκη

en: 5490263
el: Σάντα Φε

en: 5501344
el: Κάρσον Σίτι

en: 5505411
el: Χέντερσον

en: 5506956
el: Λας Βέγκας

en: 5511077
el: Ρίνο

en: 551487
el: Καζάν

en: 5520993
el: Ελ Πάσο

en: 554234
el: Καλίνινγκραντ

en: 554840
el: Ιζέβσκ

en: 5554072
el: Τζούνο

en: 558418
el: Γκρόζνυ

en: 5586437
el: Μπόιζι

en: 561667
el: Γκελεντζίκ

en: 561887
el: Γκάτσινα

en: 563514
el: Ελίστα

en: 5656882
el: Χέλενα

en: 5688025
el: Μπίσμαρκ

en: 5731371
el: Χίλσμπορο

en: 5746545
el: Πόρτλαντ

en: 5750162
el: Σάλεμ

en: 578072
el: Μπέλγκοροντ

en: 5780993
el: Σολτ Λέικ Σίτι

en: 580497
el: Άστραχαν

en: 5805687
el: Ολύμπια

en: 5809844
el: Σιάτλ

en: 5811696
el: Σποκέιν

en: 5812944
el: Τακόμα

en: 5814616
el: Βανκούβερ

en: 5821086
el: Σαϊέν

en: 582182
el: Ανάπα

en: 585514
el: Μινγκατσεβίρ

en: 5855927
el: Χίλο

en: 5856195
el: Χονολουλού

en: 586523
el: Γκαντζά

en: 587057
el: Μπαρντά

en: 587084
el: Μπακού

en: 5879400
el: Ανκορέιτζ

en: 5881576
el: Πάγκο Πάγκο

en: 588409
el: Ταλίν

en: 590031
el: Νάρβα

en: 5907896
el: Μπράντον

en: 5913490
el: Κάλγκαρι

en: 5914132
el: Κάμπελ Ρίβερ

en: 5920288
el: Σάρλοτταουν

en: 593116
el: Βίλνιους

en: 593672
el: Ουτενά

en: 593733
el: Ουκμεργκέ

en: 593926
el: Τελσιάι

en: 593959
el: Ταουραγκέ

en: 5946768
el: Έντμοντον

en: 594739
el: Σιαουλιάι

en: 595449
el: Ραντβιλίσκις

en: 5957776
el: Φρέντρικτον

en: 596128
el: Πανεβέζυς

en: 597188
el: Μαζεϊκιάι

en: 597231
el: Μαριγιαμπολέ

en: 597989
el: Κρετίνγκα

en: 598098
el: Κλαϊπέντα

en: 598272
el: Κενταϊνιάι

en: 598316
el: Κάουνας

en: 599757
el: Ντρούσκινινκαϊ

en: 601084
el: Αλίτους

en: 601594
el: Τουρκμένμπασι

en: 602150
el: Ούμεο

en: 6050610
el: Λαβάλ

en: 6076211
el: Μόνκτον

en: 6077243
el: Μόντρεαλ

en: 608668
el: Οράλ

en: 6094817
el: Οττάβα

en: 6111632
el: Πορτ Άλμπερνι

en: 611717
el: Τιφλίδα

en: 6119109
el: Ρεγγίνα

en: 612536
el: Οζουργκέτι

en: 6141256
el: Σασκατούν

en: 615532
el: Μπατούμι

en: 616052
el: Ερεβάν

en: 6167865
el: Τορόντο

en: 6173331
el: Βανκούβερ

en: 6174041
el: Βικτώρια Βρετανικής Κολομβίας

en: 6180550
el: Γουάιτχορς

en: 6183235
el: Γουίνιπεγκ

en: 618405
el: Κομράτ

en: 618426
el: Κισινάου

en: 6185377
el: Γελοουνάιφ

en: 620127
el: Βιτσέμπσκ

en: 625144
el: Μινσκ

en: 627907
el: Γόμελ

en: 632453
el: Βάνταα

en: 6324534
el: Βριλήσσια

en: 6324733
el: Άγιος Ιωάννης Νέας Γης

en: 6325494
el: Κεμπέκ

en: 632978
el: Βάασα

en: 633679
el: Τούρκου

en: 634963
el: Τάμπερε

en: 638936
el: Ροβανιέμι

en: 640276
el: Ράαχε

en: 640999
el: Πόρι

en: 643492
el: Όουλου

en: 648900
el: Λαπεενράντα

en: 649360
el: Λάχτι

en: 649924
el: Κούουσαμο

en: 650224
el: Κουόπιο

en: 650946
el: Κότκα

en: 655194
el: Γυβάσκυλα

en: 656820
el: Ίισαλμι

en: 658225
el: Ελσίνκι

en: 658629
el: Χάουκιπουντας

en: 660158
el: Έσποο

en: 662334
el: Ζαλάου

en: 663118
el: Βασλούι

en: 664518
el: Τούλτσεα

en: 665010
el: Τίργκου Ζίου

en: 665850
el: Σουτσεάβα

en: 666767
el: Σλάτινα

en: 667268
el: Σιμπίου

en: 667873
el: Σάτου Μάρε

en: 668732
el: Ρόμαν

en: 668872
el: Ρίμνικου Βίλτσεα

en: 669289
el: Ρανταούτσι

en: 671768
el: Οράντεα

en: 675810
el: Ιάσιο

en: 677697
el: Γκαλάτσι

en: 678817
el: Ντρομπέτα-Τούρνου Σεβερίν

en: 679452
el: Ντέβα

en: 680332
el: Κραϊόβα

en: 680963
el: Κωνστάντζα

en: 681290
el: Κλουζ-Ναπόκα

en: 683123
el: Μπουζάου

en: 683394
el: Μπούφτεα

en: 683506
el: Βουκουρέστι

en: 686578
el: Άλμπα Ιούλια

en: 689558
el: Βίνιτσα

en: 693468
el: Σλοβιάνσκ

en: 693805
el: Συμφερόπολη

en: 6941014
el: Πόντα Ντελγάδα

en: 694423
el: Σεβαστούπολη

en: 694910
el: Σάκι

en: 698740
el: Οδησσός

en: 701822
el: Μαριούπολη

en: 702550
el: Λβιβ

en: 702658
el: Λουχάνσκ

en: 703448
el: Κίεβο

en: 706448
el: Χερσώνα

en: 706524
el: Κερτς

en: 709717
el: Ντονέτσκ

en: 709930
el: Ντνίπρο

en: 71137
el: Σάνα

en: 712587
el: Μπιλοχίρσκ

en: 719965
el: Χοντμεζοβάσαρχεϊ

en: 721472
el: Ντέμπρετσεν

en: 724443
el: Κόσιτσε

en: 725712
el: Βράτσα

en: 725905
el: Βίντιν

en: 725988
el: Βέλιγκραντ

en: 726050
el: Βάρνα

en: 726174
el: Ταργκόβιστε

en: 726418
el: Ντόμπριτς

en: 7266440
el: Μπρέιντς

en: 726848
el: Στάρα Ζαγόρα

en: 726872
el: Ντούπνιτσα

en: 727011
el: Σόφια

en: 727079
el: Σλίβεν

en: 727221
el: Σιλίστρα

en: 727523
el: Ρούσε

en: 727696
el: Ράζγκραντ

en: 728193
el: Φιλιππούπολη

en: 728203
el: Πλέβεν

en: 728288
el: Πετρίτσι

en: 728330
el: Πέρνικ

en: 728378
el: Πάζαρτζικ

en: 7284890
el: Μασσαλία

en: 728742
el: Νόβα Ζαγόρα

en: 729114
el: Μοντάνα

en: 729559
el: Λόβετς

en: 729730
el: Κιουστεντίλ

en: 729794
el: Κάρτζαλι

en: 730435
el: Χάσκοβο

en: 730565
el: Κάρλοβο

en: 731108
el: Άνω Νευροκόπι

en: 731549
el: Γκάμπροβο

en: 732263
el: Ντιμίτροβγκραντ

en: 732770
el: Μπούργκας

en: 733191
el: Μπλαγκόεβγκραντ

en: 733776
el: Γιαννιτσά

en: 733840
el: Ξάνθη

en: 733905
el: Βέροια

en: 734077
el: Θεσσαλονίκη

en: 734301
el: Συκιές

en: 734330
el: Σέρρες

en: 734426
el: Πτολεμαΐδα

en: 734538
el: Πολίχνη

en: 734643
el: Πυλαία

en: 734712
el: Περαία

en: 734771
el: Πανόραμα

en: 734880
el: Ορεστιάδα

en: 734883
el: Ωραιόκαστρο

en: 735030
el: Νάουσα

en: 735215
el: Μενεμένη

en: 735563
el: Κοζάνη

en: 735640
el: Κομοτηνή

en: 735736
el: Κιλκίς

en: 735861
el: Καβάλα

en: 735914
el: Κατερίνη

en: 736083
el: Καλαμαριά

en: 736229
el: Φλώρινα

en: 736357
el: Έδεσσα

en: 736364
el: Δράμα

en: 736928
el: Αλεξανδρούπολη

en: 737022
el: Ζονγκουλντάκ

en: 738025
el: Γιάλοβα

en: 738251
el: Ουζούν Κιοπρού

en: 738648
el: Τραπεζούντα

en: 738743
el: Τοκάτ

en: 738927
el: Ραιδεστός

en: 739600
el: Σινώπη

en: 739634
el: Selymbria

en: 740264
el: Σαμψούντα

en: 740430
el: Σαφράμπολη

en: 740483
el: Ριζούντα

en: 741855
el: Arkadioupolis

en: 743166
el: Κιρκλαρελί

en: 743439
el: Κεσσάνη

en: 743882
el: Κασταμονή

en: 743952
el: Καρς

en: 744562
el: Καραμπούκ

en: 745044
el: Ισταμπούλ

en: 746425
el: Γκιουμούσχανε

en: 746881
el: Κερασούντα

en: 746983
el: Γκελίμπολου

en: 747712
el: Αδριανούπολη

en: 748879
el: Τσορούμ

en: 749780
el: Τσανάκκαλε

en: 750269
el: Προύσα

en: 750516
el: Μπολού

en: 750598
el: Μπιλετσίκ

en: 750938
el: Μπαϊμπούρτ

en: 751057
el: Μπαρτίν

en: 751817
el: Αρτβίν

en: 751952
el: Αρνταχάν

en: 752015
el: Αμάσεια

en: 752850
el: Ανταπαζαρί

en: 753866
el: Ζάμοστς

en: 756135
el: Βαρσοβία

en: 758390
el: Σταραχοβίτσε

en: 760778
el: Ράντομ

en: 7626461
el: Γιαρέν

en: 764862
el: Μιεντζίρζετς Ποντλάσκι

en: 765876
el: Λούμπλιν

en: 776069
el: Μπιάλιστοκ

en: 781988
el: Πόγραδετς

en: 782756
el: Korytsa

en: 783148
el: Aryirokastro

en: 783814
el: Ζρένιανιν

en: 783920
el: Σεμλίνο

en: 784024
el: Ζάγετσαρ

en: 784136
el: Βρσατς

en: 784227
el: Βράνιε

en: 785058
el: Βελεσά

en: 785082
el: Τέτοβο

en: 785756
el: Σμεντέρεβο

en: 785842
el: Σκόπια

en: 785965
el: Σέντα

en: 786712
el: Πρίζρεν

en: 786714
el: Πρίστινα

en: 786827
el: Ποζάρεβατς

en: 787050
el: Πίροτ

en: 787157
el: Πέγια

en: 787237
el: Πάντσεβο

en: 787487
el: Οχρίδα

en: 787516
el: Ομπρένοβατς

en: 787595
el: Νόβι Παζάρ

en: 787718
el: Νεγκοτίν

en: 788709
el: Λέσκοβατς

en: 788771
el: Λαζάρεβατς

en: 788886
el: Κουμάνοβο

en: 788975
el: Κρούσεβατς

en: 789107
el: Κράλιεβο

en: 789128
el: Κραγκούγιεβατς

en: 789518
el: Κίκιντα

en: 789527
el: Κίτσεβο

en: 789541
el: Καβάνταρτσι

en: 789923
el: Γιάγκοντινα

en: 790295
el: Γκόστιβαρ

en: 790744
el: Γευγελή

en: 791606
el: Δίβρη

en: 791678
el: Τσούπρια

en: 792078
el: Τσάτσακ

en: 792456
el: Μπορ

en: 792578
el: Μπίτολα

en: 792680
el: Βελιγράδι

en: 81302
el: Τομπρούκ

en: 8201845
el: Γέρακας

en: 8310138
el: Ηλιούπολη

en: 8310183
el: Κορυδαλλός

en: 8358544
el: Ζωγράφος

en: 8358562
el: Πεύκη

en: 8358563
el: Άγιοι Ανάργυροι

en: 8478257
el: Άγιος Ιωάννης Ρέντης

en: 878281
el: Λίντι

en: 88319
el: Βεγγάζη

en: 890299
el: Χαράρε

en: 901344
el: Ντόλα

en: 9034728
el: Νέα Ιωνία

en: 909137
el: Λουσάκα

en: 910111
el: Λίβινγκστον

en: 911148
el: Κίτουε

en: 912764
el: Καζάμα

en: 918702
el: Τσιπάτα

en: 921772
el: Μορονί

en: 921815
el: Mamoutzou

en: 925475
el: Μζούζου

en: 927967
el: Λιλόνγκουε

en: 931755
el: Μπλαντάιρ

en: 932505
el: Μασερού

en: 933088
el: Σερόουε

en: 933099
el: Σελέμπι-Φίκουε

en: 933182
el: Παλάπιε

en: 933305
el: Μολεπολόλε

en: 933340
el: Μοτσούντι

en: 933366
el: Μαούν

en: 933521
el: Λομπάτσε

en: 933685
el: Κάνιε

en: 933773
el: Γκαμπορόνε

en: 933778
el: Φράνσισταουν

en: 934154
el: Πορ Λουί

en: 934985
el: Μπαμπάνε

en: 934995
el: Μανζίνι

en: 935264
el: Saint-Denis

en: 94787
el: Κιρκούκ

en: 94824
el: Καρμπάλα

en: 953781
el: Σοβέτο

en: 964137
el: Πρετόρια/Πόλη του Ακρωτηρίου

en: 964420
el: Πορτ Ελίζαμπεθ

en: 965289
el: Πολοκουάνε

en: 98182
el: Βαγδάτη

en: 98717
el: Ραμάντι

en: 98860
el: Νατζάφ

en: 99072
el: Μοσούλη

en: 99135
el: Κούφα

en: 993800
el: Γιοχάνεσμπουργκ

en: AD
el: Ανδόρα

en: AE
el: Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα

en: AF
el: Αφγανιστάν

en: AF.10
el: Χελμάντ

en: AF.24
el: Κουντούζ

en: AF.30
el: Μπαλχ

en: AF.42
el: Παντζίρ

en: AG
el: Αντίγκουα και Μπαρμπούντα

en: AG.01
el: Μπαρμπούντα

en: AG.09
el: Ρεντόντα

en: AI
el: Ανγκουίλα

en: AL
el: Αλβανία

en: AM
el: Αρμενία

en: AO
el: Αγκόλα

en: AQ
el: Ανταρκτική

en: AR
el: Αργεντινή

en: AS
el: Αμερικανική Σαμόα

en: AT
el: Αυστρία

en: AT.01
el: Μπούργκενλαντ

en: AT.02
el: Καρινθία

en: AT.03
el: Κάτω Αυστρία

en: AT.06
el: Στυρία

en: AT.08
el: Φόραρλμπεργκ

en: AU
el: Αυστραλία

en: AU.01
el: Επικράτεια Αυστραλιανής Πρωτεύουσας

en: AU.03
el: Βόρεια Επικράτεια

en: AW
el: Αρούμπα

en: AX
el: Νήσοι Όλαντ

en: AZ
el: Αζερμπαϊτζάν

en: BA
el: Βοσνία - Ερζεγοβίνη

en: BB
el: Μπαρμπέιντος

en: BB.01
el: Κράιστ Τσερτς

en: BB.02
el: Άγιος Ανδρέας

en: BB.03
el: Άγιος Γεώργιος

en: BB.04
el: Άγιος Ιάκωβος

en: BB.05
el: Άγιος Ιωάννης

en: BB.06
el: Άγιος Ιωσήφ

en: BB.07
el: Αγία Λουκία

en: BB.08
el: Άγιος Μιχαήλ

en: BB.09
el: Άγιος Πέτρος

en: BB.10
el: Άγιος Φίλιππος

en: BB.11
el: Άγιος Θωμάς

en: BD
el: Μπανγκλαντές

en: BE
el: Βέλγιο

en: BF
el: Μπουρκίνα Φάσο

en: BG
el: Βουλγαρία

en: BH
el: Μπαχρέιν

en: BI
el: Μπουρούντι

en: BJ
el: Μπενίν

en: BL
el: Άγιος Βαρθολομαίος

en: BM
el: Βερμούδες

en: BN
el: Μπρουνέι

en: BO
el: Βολιβία

en: BQ
el: Ολλανδία Καραϊβικής

en: BQ.SE
el: Άγιος Ευστάθιος

en: BR
el: Βραζιλία

en: BR.15
el: Μίνας Ζεράις

en: BS
el: Μπαχάμες

en: BT
el: Μπουτάν

en: BV
el: Νήσος Μπουβέ

en: BW
el: Μποτσουάνα

en: BY
el: Λευκορωσία

en: BZ
el: Μπελίζ

en: CA
el: Καναδάς

en: CA.01
el: Αλμπέρτα

en: CA.02
el: Βρετανική Κολομβία

en: CA.03
el: Μανιτόμπα

en: CA.04
el: Νιου Μπράνσγουικ

en: CA.07
el: Νέα Σκωτία

en: CA.08
el: Οντάριο

en: CA.09
el: Νήσος του Πρίγκηπα Εδουάρδου

en: CA.11
el: Σασκάτσουαν

en: CA.12
el: Γιούκον

en: CA.14
el: Νούναβουτ

en: CC
el: Νήσοι Κόκος (Κίλινγκ)

en: CD
el: Κονγκό, Δημοκρατία του

en: CF
el: Κεντρική Αφρικανική Δημοκρατία

en: CG
el: Κονγκό - Μπραζαβίλ

en: CH
el: Ελβετία

en: CI
el: Ακτή Ελεφαντοστού

en: CK
el: Νήσοι Κουκ

en: CL
el: Χιλή

en: CM
el: Καμερούν

en: CN
el: Κίνα

en: CO
el: Κολομβία

en: CR
el: Κόστα Ρίκα

en: CU
el: Κούβα

en: CV
el: Πράσινο Ακρωτήριο

en: CW
el: Κουρασάο

en: CX
el: Νήσος των Χριστουγέννων

en: CY
el: Κύπρος

en: CY.01
el: Επαρχία Αμμοχώστου

en: CY.02
el: Επαρχία Κερύνειας

en: CY.03
el: Επαρχία Λάρνακας

en: CY.04
el: Επαρχία Λευκωσίας

en: CY.05
el: Επαρχία Λεμεσού

en: CY.06
el: Επαρχία Πάφου

en: CZ
el: Τσεχία

en: DE
el: Γερμανία

en: DE.01
el: Βάδη-Βυρτεμβέργη

en: DE.02
el: Βαυαρία

en: DE.03
el: Βρέμη

en: DE.06
el: Κάτω Σαξονία

en: DE.08
el: Ρηνανία-Παλατινάτο

en: DE.09
el: Σάαρλαντ

en: DE.10
el: Σλέσβιχ-Χόλσταϊν

en: DE.11
el: Βρανδεμβούργο

en: DE.14
el: Σαξωνία-Άνχαλτ

en: DE.16
el: Βερολίνο

en: DJ
el: Τζιμπουτί

en: DJ.04
el: Περιφέρεια Ομπόκ

en: DJ.05
el: Περιφέρεια Ταντζουρά

en: DJ.06
el: Περιφέρεια Ντικίλ

en: DK
el: Δανία

en: DK.21
el: Περιφέρεια Νότιας Δανίας

en: DM
el: Ντομίνικα

en: DO
el: Δομινικανή Δημοκρατία

en: DZ
el: Αλγερία

en: EC
el: Ισημερινός

en: EE
el: Εσθονία

en: EE.01
el: Επαρχία Χάργιου

en: EE.02
el: Επαρχία Χιίου

en: EE.03
el: Επαρχία Ίντα-Βίρου

en: EE.04
el: Επαρχία Γιέρβα

en: EE.05
el: Επαρχία Γιόγκεβα

en: EE.07
el: Επαρχία Λέενε

en: EE.08
el: Επαρχία Λέενε-Βίρου

en: EE.11
el: Επαρχία Πάρνου

en: EE.12
el: Επαρχία Πόλβα

en: EE.13
el: Επαρχία Ράπλα

en: EE.14
el: Επαρχία Σάαρε

en: EE.18
el: Επαρχία Τάρτου

en: EE.19
el: Επαρχία Βάλγκα

en: EE.20
el: Επαρχία Βίλγιαντι

en: EE.21
el: Επαρχία Βόρου

en: EG
el: Αίγυπτος

en: EH
el: Δυτική Σαχάρα

en: ER
el: Ερυθραία

en: ES
el: Ισπανία

en: ES.27
el: Λα Ριόχα

en: ES.39
el: Κανταβρία

en: ES.51
el: Ανδαλουσία

en: ES.52
el: Αραγωνία

en: ES.53
el: Κανάριες Νήσοι

en: ES.54
el: Καστίλλη-Λα Μάντσα

en: ES.55
el: Καστίλλη και Λεόν

en: ES.56
el: Καταλωνία

en: ES.57
el: Εξτρεμαδούρα

en: ES.58
el: Γαλικία

en: ET
el: Αιθιοπία

en: FI
el: Φινλανδία

en: FI.17
el: Βόρεια Οστροβόθνια

en: FJ
el: Φίτζι

en: FK
el: Νήσοι Φόκλαντ

en: FM
el: Μικρονησία

en: FO
el: Νήσοι Φερόε

en: FR
el: Γαλλία

en: FR.53
el: Βρετάνη

en: GA
el: Γκαμπόν

en: GB
el: ΗΒ

en: GB.ENG
el: Αγγλία

en: GD
el: Γρενάδα

en: GE
el: Γεωργία

en: GE.02
el: Αμπχαζία

en: GF
el: Γαλλική Γουιάνα

en: GG
el: Γκέρνζι

en: GH
el: Γκάνα

en: GI
el: Γιβραλτάρ

en: GL
el: Γροιλανδία

en: GM
el: Γκάμπια

en: GN
el: Γουινέα

en: GP
el: Γουαδελούπη

en: GQ
el: Ισημερινή Γουινέα

en: GR
el: Ελληνική Δημοκρατία

en: GR.736572
el: Αυτόνομη Μοναστική Πολιτεία Αγίου Όρους

en: GR.ESYE11
el: Ανατολική Μακεδονία και Θράκη

en: GR.ESYE12
el: Κεντρική Μακεδονία

en: GR.ESYE13
el: Δυτική Μακεδονία

en: GR.ESYE14
el: Θεσσαλία

en: GR.ESYE21
el: Ήπειρος

en: GR.ESYE22
el: Ιόνια Νησιά

en: GR.ESYE23
el: Δυτική Ελλάδα

en: GR.ESYE24
el: Κεντρική Ελλάδα

en: GR.ESYE25
el: Πελοπόννησος

en: GR.ESYE31
el: Αττική

en: GR.ESYE41
el: Βόρειο Αιγαίο

en: GR.ESYE42
el: Νότιο Αιγαίο

en: GR.ESYE43
el: Κρήτη

en: GS
el: Νήσοι Νότια Γεωργία και Νότιες Σάντουιτς

en: GT
el: Γουατεμάλα

en: GU
el: Γκουάμ

en: GW
el: Γουινέα Μπισάου

en: GY
el: Γουιάνα

en: HK
el: Χονγκ Κονγκ

en: HM
el: Νήσοι Χερντ και Μακντόναλντ

en: HN
el: Ονδούρα

en: HR
el: Κροατία

en: HT
el: Αϊτή

en: HU
el: Ουγγαρία

en: ID
el: Ινδονησία

en: IE
el: Ιρλανδία

en: IL
el: Ισραήλ

en: IM
el: Νήσος του Μαν

en: IN
el: Ινδία

en: IN.02
el: Άντρα Πραντές

en: IN.03
el: Ασσάμ

en: IN.05
el: Τσαντιγκάρ

en: IN.09
el: Γκουτζαράτ

en: IN.10
el: Χαρυάνα

en: IN.11
el: Χιμάτσαλ Πραντές

en: IN.13
el: Κεράλα

en: IN.16
el: Μαχαράστρα

en: IN.17
el: Μανιπούρ

en: IN.18
el: Μεγκαλάγια

en: IN.19
el: Καρνάτακα

en: IN.20
el: Ναγκαλάντ

en: IN.23
el: Παντζάμπ

en: IN.24
el: Ρατζαστάν

en: IN.25
el: Ταμίλ Ναντού

en: IN.26
el: Τρίπουρα

en: IN.28
el: Δυτική Βεγγάλη

en: IN.29
el: Σικκίμ

en: IN.30
el: Αρουνάτσαλ Πραντές

en: IN.31
el: Μιζόραμ

en: IN.33
el: Γκόα

en: IN.34
el: Μπιχάρ

en: IN.35
el: Μαντία Πραντές

en: IN.36
el: Ούταρ Πραντές

en: IN.37
el: Τσατίσγκαρ

en: IN.38
el: Τζαρκάντ

en: IN.40
el: Τελανγκάνα

en: IN.41
el: Λαντάχ

en: IO
el: Βρετανικά Εδάφη Ινδικού Ωκεανού

en: IQ
el: Ιράκ

en: IR
el: Ιράν

en: IS
el: Ισλανδία

en: IT
el: Ιταλία

en: IT.01
el: Αμπρούτσο

en: IT.02
el: Μπαζιλικάτα

en: IT.03
el: Καλαβρία

en: IT.04
el: Καμπανία

en: IT.07
el: Λάτιο

en: IT.08
el: Λιγουρία

en: IT.10
el: Μάρκε

en: IT.11
el: Μολίζε

en: IT.12
el: Πεδεμόντιο

en: IT.13
el: Απουλία

en: IT.15
el: Σικελία

en: IT.16
el: Τοσκάνη

en: IT.18
el: Ούμπρια

en: IT.20
el: Βένετο

en: JE
el: Τζέρζι

en: JM
el: Τζαμάικα

en: JO
el: Ιορδανία

en: JP
el: Ιαπωνία

en: JP.12
el: Χοκκάιντο

en: KE
el: Κένυα

en: KG
el: Κιργιστάν

en: KH
el: Καμπότζη

en: KH.26
el: Κεπ

en: KI
el: Κιριμπάτι

en: KM
el: Κομόρος

en: KM.02
el: Μεγάλη Κομόρα

en: KN
el: Άγιος Κιτς και Νέβις

en: KP
el: Βόρεια Κορέα

en: KR
el: Νότια Κορέα

en: KR.05
el: Τσούνγκτσονγκμπουκ-ντο

en: KR.06
el: Γκάνγουον-ντο

en: KR.10
el: Μπούσαν

en: KR.12
el: Ίντσον

en: KR.13
el: Γκιόνγκι-ντο

en: KR.17
el: Τσούνγκτσονγκναμ-ντο

en: KR.19
el: Ντέτζον

en: KW
el: Κουβέιτ

en: KY
el: Νήσοι Κέιμαν

en: KZ
el: Καζακστάν

en: LA
el: Λάος

en: LB
el: Λίβανος

en: LC
el: Αγία Λουκία

en: LI
el: Λιχτενστάιν

en: LK
el: Σρι Λάνκα

en: LR
el: Λιβερία

en: LS
el: Λεσότο

en: LS.18
el: Κουτίνγκ

en: LT
el: Λιθουανία

en: LU
el: Λουξεμβούργο

en: LV
el: Λετονία

en: LV.06
el: Ντάουγκαβπιλς

en: LV.16
el: Λιέπαγια

en: LY
el: Λιβυκή Αραβική Τζαμαχιρία

en: MA
el: Μαρόκο

en: MC
el: Μονακό

en: MD
el: Μολδαβία

en: ME
el: Μαυροβούνιο

en: ME.04
el: Μπιέλο Πόλιε

en: ME.10
el: Κότορ

en: MF
el: Άγιος Μαρτίνος (Γαλλικό τμήμα)

en: MG
el: Μαδαγασκάρη

en: MH
el: Νήσοι Μάρσαλ

en: MK
el: Βόρεια Μακεδονία

en: MK.86
el: Δήμος Ρέσνας

en: MK.D4
el: Γκόστιβαρ

en: ML
el: Μάλι

en: MM
el: Μιανμάρ (Βιρμανία)

en: MN
el: Μογγολία

en: MO
el: Μακάο

en: MP
el: Νήσοι Βόρειες Μαριάνες

en: MQ
el: Μαρτινίκα

en: MR
el: Μαυριτανία

en: MR.10
el: Γκιντιμάγκα

en: MS
el: Μονσεράτ

en: MT
el: Μάλτα

en: MU
el: Μαυρίκιος

en: MV
el: Μαλδίβες

en: MW
el: Μαλάουι

en: MX
el: Μεξικό

en: MY
el: Μαλαισία

en: MZ
el: Μοζαμβίκη

en: MZ.06
el: Επαρχία Ναμπούλα

en: MZ.08
el: Επαρχία Τέτε

en: NA
el: Ναμίμπια

en: NC
el: Νέα Καληδονία

en: NE
el: Νίγηρας

en: NF
el: Νήσος Νόρφολκ

en: NG
el: Νιγηρία

en: NI
el: Νικαράγουα

en: NL
el: Ολλανδία

en: NO
el: Νορβηγία

en: NP
el: Νεπάλ

en: NR
el: Ναουρού

en: NU
el: Νιούε

en: NZ
el: Νέα Ζηλανδία

en: NZ.E7
el: Ώκλαντ

en: NZ.G2
el: Ουέλλινγκτον

en: OM
el: Ομάν

en: PA
el: Παναμάς

en: PE
el: Περού

en: PF
el: Γαλλική Πολυνησία

en: PG
el: Παπούα Νέα Γουινέα

en: PH
el: Φιλιππίνες

en: PK
el: Πακιστάν

en: PK.05
el: Σιντ

en: PL
el: Πολωνία

en: PM
el: Σεν Πιερ και Μικελόν

en: PN
el: Νήσοι Πίτκερν

en: PR
el: Πουέρτο Ρίκο

en: PS
el: Παλαιστίνη

en: PS.GZ
el: Λωρίδα της Γάζας

en: PT
el: Πορτογαλία

en: PW
el: Παλάου

en: PY
el: Παραγουάη

en: QA
el: Κατάρ

en: RE
el: Ρεϊνιόν

en: RO
el: Ρουμανία

en: RO.30
el: Πράχοβα

en: RO.40
el: Βράντσεα

en: RS
el: Σερβία

en: RU
el: Ρωσία

en: RU.17
el: Δημοκρατία του Νταγκεστάν

en: RU.28
el: Δημοκρατία της Καρελίας

en: RU.34
el: Δημοκρατία των Κόμι

en: RU.47
el: Περιφέρεια Μόσχας

en: RU.81
el: Περιφέρεια Ουλιάνοφσκ

en: RW
el: Ρουάντα

en: SA
el: Σαουδική Αραβία

en: SB
el: Νησιά Σολομώντα

en: SC
el: Σεϋχέλλες

en: SD
el: Σουδάν

en: SE
el: Σουηδία

en: SG
el: Σιγκαπούρη

en: SH
el: Αγία Ελένη

en: SI
el: Σλοβενία

en: SI.50
el: Κόπερ

en: SI.J2
el: Μάριμπορ

en: SJ
el: Σβάλμπαρντ και Γιαν Μαγιέν

en: SJ.21
el: Αρχιπέλαγος Σβάλμπαρντ

en: SK
el: Σλοβακία

en: SL
el: Σιέρα Λεόνε

en: SM
el: Άγιος Μαρίνος

en: SN
el: Σενεγάλη

en: SO
el: Σομαλία

en: SR
el: Σουρινάμ

en: SS
el: Δημοκρατία του Νότιου Σουδάν

en: ST
el: Άγιος Θωμάς και Πρίνσιπε

en: ST.01
el: Πρίνσιπε

en: ST.02
el: Σάο Τομέ

en: SV
el: Ελ Σαλβαδόρ

en: SX
el: Άγιος Μαρτίνος (Ολλανδικό τμήμα)

en: SY
el: Συρία

en: SY.13
el: Δαμασκός

en: SZ
el: Εσουατίνι

en: TC
el: Νήσοι Τερκς και Κάικος

en: TD
el: Τσαντ

en: TF
el: Γαλλικά Νότια Εδάφη

en: TG
el: Τόγκο

en: TG.22
el: Κεντρική Περιφέρεια

en: TG.23
el: Περιφέρεια Καρά

en: TG.24
el: Μαριτίμ

en: TG.25
el: Πλατώ

en: TG.26
el: Σαβάν

en: TH
el: Ταϊλάνδη

en: TJ
el: Τατζικιστάν

en: TK
el: Τοκελάου

en: TL
el: Τιμόρ-Λέστε

en: TL.AL
el: Αϊλέου

en: TL.AN
el: Αϊνάρο

en: TM
el: Τουρκμενιστάν

en: TN
el: Τυνησία

en: TN.34
el: Τατάουιν

en: TN.39
el: Μανούμπα

en: TO
el: Τόνγκα

en: TR
el: Τουρκία

en: TR.05
el: Επαρχία Αμάσειας

en: TR.07
el: Επαρχία Αττάλειας

en: TR.08
el: Επαρχία Αρτβίν

en: TR.09
el: Επαρχία Αϊδινίου

en: TR.10
el: Επαρχία Μπαλικεσίρ

en: TR.11
el: Επαρχία Μπιλετσίκ

en: TR.14
el: Επαρχία Μπολού

en: TR.15
el: Επαρχία Μπουρντούρ

en: TR.17
el: Επαρχία Τσανάκκαλε

en: TR.19
el: Επαρχία Τσορούμ

en: TR.20
el: Επαρχία Ντενιζλί

en: TR.22
el: Επαρχία Αδριανούπολης

en: TR.26
el: Επαρχία Εσκισεχίρ

en: TR.28
el: Επαρχία Κερασούντας

en: TR.31
el: Επαρχία Χατάι

en: TR.32
el: Επαρχία Μερσίν

en: TR.33
el: Επαρχία Ισπάρτας

en: TR.34
el: Ισταμπούλ

en: TR.37
el: Επαρχία Κασταμονής

en: TR.38
el: Επαρχία Καισάρειας

en: TR.39
el: Επαρχία Κιρκλαρελί

en: TR.40
el: Επαρχία Κιρσεχίρ

en: TR.41
el: Επαρχία Κοτζαελί

en: TR.43
el: Επαρχία Κιουτάχειας

en: TR.44
el: Επαρχία Μαλάτειας

en: TR.45
el: Επαρχία Μανίσας

en: TR.46
el: Επαρχία Καχραμανμαράς

en: TR.48
el: Επαρχία Μούγλων

en: TR.52
el: Επαρχία Ορντού

en: TR.54
el: Επαρχία Σαγγάριου

en: TR.55
el: Επαρχία Σαμψούντας

en: TR.57
el: Επαρχία Σινώπης

en: TR.58
el: Επαρχία Σεβάστειας

en: TR.59
el: Επαρχία Ραιδεστού

en: TR.61
el: Επαρχία Τραπεζούντας

en: TR.64
el: Επαρχία Ουσάκ

en: TR.66
el: Επαρχία Γιοζγκάτ

en: TR.71
el: Επαρχία Ικονίου

en: TR.72
el: Επαρχία Μαρντίν

en: TR.74
el: Επαρχία Σιίρτ

en: TR.75
el: Επαρχία Ακσαράι

en: TR.76
el: Επαρχία Μπατμάν

en: TR.78
el: Επαρχία Καραμάν

en: TR.79
el: Επαρχία Κιρίκαλε

en: TR.81
el: Επαρχία Αδάνων

en: TR.82
el: Επαρχία Τσανκιρί

en: TR.83
el: Επαρχία Γκαζιαντέπ

en: TR.87
el: Επαρχία Μπαρτίν

en: TR.90
el: Επαρχία Κιλίς

en: TR.91
el: Επαρχία Οσμανίγιε

en: TR.92
el: Επαρχία Γιάλοβας

en: TT
el: Τρινιντάντ και Τομπάγκο

en: TV
el: Τουβαλού

en: TW
el: Ταϊβάν

en: TW.03
el: Ταϊπέι

en: TZ
el: Τανζανία

en: UA
el: Ουκρανία

en: UG
el: Ουγκάντα

en: UM
el: Απομακρυσμένες Νησίδες ΗΠΑ

en: UM.050
el: Μπαίηκερ

en: US
el: ΗΠΑ

en: US.AK
el: Αλάσκα

en: US.AL
el: Αλαμπάμα

en: US.AR
el: Αρκάνσας

en: US.AZ
el: Αριζόνα

en: US.CA
el: Καλιφόρνια

en: US.CO
el: Κολοράντο

en: US.CT
el: Κονέκτικατ

en: US.DE
el: Ντέλαγουερ

en: US.FL
el: Φλόριντα

en: US.HI
el: Χαβάη

en: US.IA
el: Αϊόβα

en: US.ID
el: Αϊντάχο

en: US.IL
el: Ιλινόι

en: US.IN
el: Ιντιάνα

en: US.KS
el: Κάνσας

en: US.KY
el: Κεντάκι

en: US.LA
el: Λουιζιάνα

en: US.MA
el: Μασαχουσέτη

en: US.MD
el: Μέριλαντ

en: US.ME
el: Μέιν

en: US.MI
el: Μίσιγκαν

en: US.MN
el: Μινεσότα

en: US.MO
el: Μιζούρι

en: US.MS
el: Μισισίπι

en: US.MT
el: Μοντάνα

en: US.NC
el: Βόρεια Καρολίνα

en: US.ND
el: Βόρεια Ντακότα

en: US.NE
el: Νεμπράσκα

en: US.NH
el: Νιου Χάμσαϊρ

en: US.NJ
el: Νιου Τζέρσεϊ

en: US.NM
el: Νέο Μεξικό

en: US.NV
el: Νεβάδα

en: US.NY
el: Νέα Υόρκη

en: US.OH
el: Οχάιο

en: US.OK
el: Οκλαχόμα

en: US.OR
el: Όρεγκον

en: US.PA
el: Πενσυλβάνια

en: US.RI
el: Ρόουντ Άιλαντ

en: US.SC
el: Νότια Καρολίνα

en: US.SD
el: Νότια Ντακότα

en: US.TN
el: Τενεσί

en: US.TX
el: Τέξας

en: US.UT
el: Γιούτα

en: US.VA
el: Βιρτζίνια

en: US.VT
el: Βερμόντ

en: US.WA
el: Ουάσινγκτον

en: US.WI
el: Ουισκόνσιν

en: US.WV
el: Δυτική Βιρτζίνια

en: US.WY
el: Ουαϊόμινγκ

en: UY
el: Ουρουγουάη

en: UZ
el: Ουζμπεκιστάν

en: VA
el: Βατικανό

en: VC
el: Άγιος Βικέντιος και Γρεναδίνες

en: VE
el: Βενεζουέλα

en: VG
el: Βρετανικές Παρθένες Νήσοι

en: VI
el: Αμερικανικές Παρθένες Νήσοι

en: VN
el: Βιετνάμ

en: VN.20
el: Χο Τσι Μιν

en: VU
el: Βανουάτου

en: WF
el: Γουάλις και Φουτούνα

en: WS
el: Σαμόα

en: WS.02
el: Αϊγκα-ι-λε-Τάι

en: WS.03
el: Άτουα

en: WS.08
el: Παλάουλι

en: WS.10
el: Τουαμασάγκα

en: WS.11
el: Βαϊσιγκάνο

en: XK
el: Κοσσυφοπέδιο

en: YE
el: Υεμένη

en: YT
el: Μαγιότ

en: ZA
el: Νότια Αφρική

en: ZM
el: Ζάμπια

en: ZW
el: Ζιμπάμπουε
