xfdesktop - en to fa_IR translation catalogue (252 entries)

en:     Desktop File Icons:  %s
fa_IR:     نقشک‌های پروندهٔ میزکار:  ‎%s

en:     Desktop Icons:       %s
fa_IR:     نقشک‌های میزکار: %s

en:     Desktop Menu:        %s
fa_IR:     فهرست میزکار:        ‎%s

en: %.*s (copy %u)%s
fa_IR: %.*s (رونوشت %u)%s

en: %A at %X
fa_IR: %A در %X

en: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
fa_IR: %s
    اندازه: %s
    آخرین تغییر: %s

en: %x at %X
fa_IR: %x در %X

en: 12
fa_IR: ۱۲

en: 48
fa_IR: ۴۸

en: 64
fa_IR: ۶۴

en: <b>%s</b>
    Type: %s
    Size: %s
fa_IR: <b>‎%s</b>
    نوع: ‎%s
    اندازه: ‎%s

en: <b>Appearance</b>
fa_IR: <b>ظاهر</b>

en: <b>Default Icons</b>
fa_IR: <b>نقشک‌ها پیش‌گزیده</b>

en: <b>Desktop Menu</b>
fa_IR: <b>فهرست میزکار</b>

en: <b>Window List Menu</b>
fa_IR: <b>فهرست سیاههٔ پنجره</b>

en: <b>Workspace %d</b>
fa_IR: <b>فضای کاری ‎%d</b>

en: A normal file with the same name already exists. Please delete or rename it.
fa_IR: یک پروندهٔ معمولی با همین نام موجود است. لطفاً آن را حذف کنید یا تغییر نام دهید.

en: Advance to the next wallpaper on the current workspace
fa_IR: رفتن به کاغذدیواری بعدی در میزکار کنونی

en: Alt
fa_IR: دگرساز

en: Amount of time before a different background is selected.
fa_IR: مقدار زمان قبل از این‌که یک پس‌زمینهٔ متفاوت گزیده شود.

en: Apply to all _workspaces
fa_IR: اِعمال به همهٔ _فضاهای کاری

en: Arrange Desktop _Icons
fa_IR: _مرتب کردن نقشک‌های میزکار

en: Arrange icons
fa_IR: مرتب کردن نقشک‌ها

en: Automatically arrange all the icons on the desktop
fa_IR: مرتب‌سازی خودکار تمام نقشک‌ها در میزکار

en: Automatically select a different background from the current directory.
fa_IR: انتخاب خودکار یک پس‌زمینهٔ متفاوت از شاخهٔ کنونی.

en: B_utton:
fa_IR: ک_لید:

en: Bottom Left Horizontal
fa_IR: پایین، سمت چپ، افقی

en: Bottom Left Vertical
fa_IR: پایین، سمت چپ، عمودی

en: Bottom Right Horizontal
fa_IR: پایین، سمت راست، افقی

en: Bottom Right Vertical
fa_IR: پایین، سمت راست، عمودی

en: Build options:
fa_IR: گزینه‌های ساخت:

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
fa_IR: ساخته شده با GTK+ ‎%d٫‎%d٫‎%d، متصل شده به GTK+ %d٫‎%d٫‎%d.

en: C_olor:
fa_IR: _رنگ:

en: Cause xfdesktop to quit
fa_IR: علت خروج از xfdesktop

en: Centered
fa_IR: وسط‌چین شده

en: Change the _background
fa_IR: تغ_ییر پس‌زمینه

en: Choose the folder to select wallpapers from.
fa_IR: پوشه‌ای برای گزینش کاغذدیواری‌ها از آن برگزینید.

en: Control
fa_IR: مهار

en: Copy _Here
fa_IR: _رونوشت در این‌جا

en: Could not create a new document from the template
fa_IR: امکان ایجاد سند جدید از قالب نیست

en: Could not create a new file
fa_IR: امکان ایجاد پروندهٔ جدید نیست

en: Could not create the desktop folder "%s"
fa_IR:  ایجاد پوشهٔ میزکار «‎%s» امکان پذیر نیست

en: Could not empty the trash
fa_IR: امکان خالی کردن زباله‌دان نیست

en: Create Document Error
fa_IR: خطای ایجاد سند

en: Create File Error
fa_IR: خطای ایجاد پرونده

en: Create _Document
fa_IR: ایجاد _سند

en: Create _Folder...
fa_IR: ایجاد _پوشه…

en: Create _Launcher...
fa_IR: ایجاد اجرا_گر…

en: Create _URL Link...
fa_IR: ایجاد پیوند URL…

en: Cu_t
fa_IR: _برش

en: Delete Error
fa_IR: خطای حذف

en: Desktop
fa_IR: رومیزی

en: Desktop Folder Error
fa_IR: خطای پوشهٔ میزکار

en: Desktop Settings
fa_IR: تنظیمات میزکار

en: Desktop _Settings...
fa_IR: تنظیمات _میزکار…

en: Disable debug messages
fa_IR: غیرفعال‌سازی پیام‌های اشکال‌زدایی

en: Disks and Drives
fa_IR: دیسک‌ها و گرداننده‌ها

en: Display version information
fa_IR: نمایش اطلاعات نگارش

en: Do not wait for a window manager on startup
fa_IR: هنگام راه‌اندازی منتظر یک مدیر پنجره نمان

en: Do you really want to remove workspace %d?
    Note: You are currently on workspace %d.
fa_IR: آیا از برداشتن فضای کاری ‎%d مطمئنید؟
    توجه: شما هم‌اکنون در فضای کاری ‎%d هستید.

en: Do you really want to remove workspace '%s'?
    Note: You are currently on workspace '%s'.
fa_IR: آیا از برداشتن فضای کاری ‎%s مطمئنید؟
    توجه: شما هم‌اکنون در فضای کاری ‎%s هستید.

en: E_ject Volume
fa_IR: _خارج کردن حجم

en: Eject Failed
fa_IR: خارج کردن شکست خورد

en: Eject Finished
fa_IR: خارج کردن پایان یافت

en: Ejecting device
fa_IR: در حال خارج کردن افزاره

en: Enable "Delete" option in file context menu
fa_IR: فعال‌سازی گزینهٔ «حذف» در فهرست مفاد پرونده

en: Enable debug messages
fa_IR: فعال‌سازی پیام‌های اشکال‌زدایی

en: Error
fa_IR: خطا

en: Failed to eject "%s"
fa_IR: شکست در خارج کردن «‎%s»

en: Failed to load the desktop folder
fa_IR: ناتوان در بار کردن پوشهٔ میزکار

en: Failed to mount "%s"
fa_IR: شکست در سوار کردن «‎%s»

en: Failed to parse arguments: %s
fa_IR: شکست در تجزیهٔ آرگومان‌ها: ‎%s

en: Failed to run "%s"
fa_IR: شکست در اجرای «‎%s»

en: File Properties Error
fa_IR: خطای ویژگی‌های پرونده

en: File System
fa_IR: سامانهٔ پرونده

en: File/launcher icons
fa_IR: نقشک‌های پرونده/اجراگر

en: Home
fa_IR: خانه

en: Horizontal gradient
fa_IR: گرادیان افقی

en: Icon _size:
fa_IR: اندازهٔ ن_قشک:

en: Icon _type:
fa_IR: نوع نق_شک:

en: Icons _orientation:
fa_IR: _جهت نقشک‌ها:

en: Image files
fa_IR: پرونده‌های تصویری

en: Image selection is unavailable while the image style is set to None.
fa_IR: گزینش تصویر هنگامی که سبک تصویر روی هیچ‌کدام تنظیم شده باشد، ممکن نیست.

en: Include applications menu on _desktop right click
fa_IR: شامل فهرست برنامه‌ها در راست‌کلیک روی _میزکار

en: Launch Error
fa_IR: خطای اجرا

en: Left
fa_IR: چپ

en: Load Error
fa_IR: خطای بار کردن

en: Middle
fa_IR: وسط

en: Minimized application icons
fa_IR: نقشک‌های برنامهٔ کمینه شده

en: Mo_difier:
fa_IR: ویرایشگر:

en: Mo_ve to Trash
fa_IR: انتقال به _زباله‌دان

en: Modi_fier:
fa_IR: ویر_ایشگر:

en: Mount Failed
fa_IR: سوار کردن شکست خورد

en: Move this dialog to the display and workspace you want to edit the settings for.
fa_IR: این محاوره را به نمایشگر و فضای کاری‌ای که می‌خواهید تنظیماتش را ویرایش کنید، انتقال دهید.

en: Move this dialog to the display you want to edit the settings for.
fa_IR: این محاوره را به نمایشگری که می‌خواهید تنظیماتش را ویرایش کنید، انتقال دهید.

en: Move this dialog to the workspace you want to edit the settings for.
fa_IR: این محاوره را به فضای کاری‌ای که می‌خواهید تنظیماتش را ویرایش کنید، انتقال دهید.

en: Name: %s
    Type: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
fa_IR: نام: ‎%s
    نوع: ‎%s
    اندازه: ‎%s
    آخرین تغییر: ‎%s

en: Network Shares
fa_IR: هم‌رسانی‌های شبکه‌ای

en: No templates installed
fa_IR: هیچ قالبی نصب نیست

en: None
fa_IR: هیچ‌کدام

en: None of the icons selected support being renamed.
fa_IR: هیچ‌کدام از نقشک‌های گزیده از تغییر نام پشتیبانی نمی‌کنند.

en: Open With
fa_IR: گشودن با

en: Open With "%s"
fa_IR: گشودن با «‎%s»

en: Open With Other _Application...
fa_IR: گشودن با برنامهٔ دیگر…

en: Other Devices
fa_IR: افزاره‌های دیگر

en: P_roperties...
fa_IR: _ویژگی‌ها…

en: Paste Into Folder
fa_IR: جای‌گذاری در پوشه

en: Please report bugs to <%s>.
fa_IR: لطفاً مشکلات را به <‎%s> گزارش کنید.

en: Pop up the menu (at the current mouse position)
fa_IR: پنجرهٔ بازشوی فهرست (در موقعیت کنونی موشی)

en: Pop up the window list (at the current mouse position)
fa_IR: پنجرهٔ بازشوی سیاههٔ پنجره (در موقعیت کنونی موشی)

en: Quit
fa_IR: خروج

en: Randomly selects another image from the same directory when the wallpaper is to cycle.
fa_IR: گزینش تصادفی یک تصویر دیگر از شاخهٔ مشابه، هنگامی که کاغذدیواری در چرخش باشد.

en: Reload all settings
fa_IR: بار کردن دوبارهٔ همهٔ تنظیمات

en: Removable Devices
fa_IR: ابزارهای قابل حمل

en: Remove
fa_IR: برداشتن

en: Remove Workspace %d
fa_IR: برداشتن فضای کاری ‎%d

en: Remove Workspace '%s'
fa_IR: برداشتن فضای کاری «‎%s»

en: Rename Error
fa_IR: خطای تغییر نام

en: Right
fa_IR: راست

en: SOCKET ID
fa_IR: شناسهٔ رابط

en: Scaled
fa_IR: مدرج شده

en: Select First Color
fa_IR: رنگ اول را برگزینید

en: Select Second Color
fa_IR: رنگ دوم را برگزینید

en: Select a Directory
fa_IR: گزینش یک شاخه

en: Select this option to display preview-able files on the desktop as automatically generated thumbnail icons.
fa_IR: با گزینش این گزینه پرونده ها قابلیت پیش نمایش را از طریق نماد های از قبل ایجادشده به صورت خودکار خواهند داشت.
    این گزینه را برگزینید تا برای پرونده‌های قابل پیش‌نمایش، نقشک‌هایی که به صورت خودکار تولید شده، بر روی میزکار نمایش داده شوند.

en: Set _Default Application...
fa_IR: تنظیم برنامه پیش فرض...

en: Set desktop background and menu and icon behavior
fa_IR: تنظیم رفتار پس‌زمینه و فهرست و نقشک میزکار

en: Settings manager socket
fa_IR: رابط مدیر تنظیمات

en: Sh_ow application icons in menu
fa_IR: نمای_ش نقشک برنامه‌ها در فهرست

en: Shift
fa_IR: تبدیل

en: Show _application icons in menu
fa_IR: نمایش نقشک برنامه‌ها در _فهرست

en: Show _window list menu on desktop middle click
fa_IR: نمایش سیا_ههٔ پنجره‌ها در وسط‌کلیک روی میزکار

en: Show a_dd and remove workspace options in list
fa_IR: نمایش گزینه‌های افز_ودن و حذف فضای کاری در سیاهه

en: Show hidden files on the desktop
fa_IR: نمایش پرونده‌های پنهان، روی میزکار

en: Show icon tooltips. Size:
fa_IR: نمایش راهنمای ابزار نقشک. اندازه:

en: Show icons on primary display
fa_IR: نمایش نقشک‌ها در صفحه‌نمایش اصلی

en: Show s_ticky windows only in active workspace
fa_IR: نمایش پنجره‌های _چسبان فقط در فضای کاری فعال

en: Show t_humbnails
fa_IR: نمایش بند انگشتی‌ها

en: Show workspace _names in list
fa_IR: نمایش نام فضاهای کا_ری در سیاهه

en: Single _click to activate items
fa_IR: تک‌کلیک برای فعال‌سازی موارد

en: Size of the tooltip preview image.
fa_IR: اندازهٔ تصویر پیش‌نمایش راهنمای ابزار.

en: Solid color
fa_IR: رنگ یک‌دست

en: Spanning Screens
fa_IR: صفحه‌نمایش‌های فراگیر

en: Spanning screens
fa_IR: صفحه‌نمایش‌های فراگیر

en: Specifies the "right" or "bottom" color of the gradient.
fa_IR: گرادیان «راست» یا «پایین» را مشخص کنید.

en: Specifies the solid color, or the "left" or "top" color of the gradient.
fa_IR: رنگ خالص، یا گرادیان «چپ» یا «بالا» را مشخص کنید.

en: Specify how often the background will change.
fa_IR: تعداد تغییر پس‌زمینه را بر اساس زمان مشخص کنید.

en: Specify how the image will be resized to fit the screen.
fa_IR: مشخص کنید اندازهٔ تصویر چگونه برای متناسب شدن با صفحه‌نمایش تغییر کند.

en: Specify the style of the color drawn behind the backdrop image.
fa_IR: سبک رنگی را پشت تصویر زمینه رسم می‌شود را مشخص کنید.

en: St_yle:
fa_IR: _سبک:

en: Stretched
fa_IR: کشیده شده

en: The Xfce development team. All rights reserved.
fa_IR: تیم توسعهٔ Xfce. تمامی حقوق محفوظ است.

en: The application chooser could not be opened
fa_IR: گزینشگر برنامه نمی‌تواند باز شود

en: The device "%s" has been safely removed from the system.
fa_IR: افزارهٔ «‎%s» به طور ایمن از سامانه برداشته شده است.

en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
fa_IR: افزارهٔ «‎%s» در حال خارج شدن است. این کار مدتی طول خواهد کشید

en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
fa_IR: افزارهٔ «‎%s» در حال پیاده شدن توسط سامانه است. لطفاً رسانه را برندارید یا گرداننده را جدا نکنید.

en: The file could not be opened
fa_IR: پرونده نمی‌تواند باز شود

en: The file could not be renamed
fa_IR: نمی‌توان نام پرونده را تغییر داد

en: The file properties dialog could not be opened
fa_IR: امکان گشودن محاورهٔ ویژگی‌های پرونده نیست

en: The file transfer could not be performed
fa_IR: امکان انتقال پرونده نیست

en: The files could not be renamed
fa_IR: تغییر نام پرونده امکان پذیر نیست

en: The folder could not be opened
fa_IR: پوشه قادر به باز شدن نیست

en: The requested operation could not be completed
fa_IR: عمل در خواستی نمی‌تواند تکمیل شود

en: The selected files could not be deleted
fa_IR: پروندهٔ گزیده نمی‌تواند حذف شود

en: The selected files could not be moved to the trash
fa_IR: پروندهٔ گزیده نمی‌تواند به زباله‌دان منتقل شود

en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
fa_IR: لازم است قبل از برداشتن افزارهٔ «‎%s» اطلاعاتی روی آن نوشته شود. لطفاً رسانه را برندارید یا گرداننده را جدا نکنید.

en: This feature requires a file manager service to be present (such as the one supplied by Thunar).
fa_IR: این ویژگی به حاضر بودن یک خدمت مدیر پرونده نیاز دارد (مانند همانی که توسط تونار ارائه شده است).

en: This feature requires a trash service to be present (such as the one supplied by Thunar).
fa_IR: این ویژگی به حاضر بودن یک خدمت زباله‌دان نیاز دارد (مانند همانی که توسط تونار ارائه شده است).

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
fa_IR: ‎‏%s نگارش ‎%s، در حال اجرا روی xfce ‎%s.

en: This will reorder all desktop items and place them on different screen positions.
    Are you sure?
fa_IR: این تمام موارد میزکار را دوباره مرتب می‌کند و آن‌ها را در موقعیت‌های متفاوت صفحه‌نمایش قرار می‌دهد.
    مطمئنید؟

en: Tiled
fa_IR: کاشی شده

en: Today at %X
fa_IR: امروز در %X

en: Top Left Horizontal
fa_IR: بالا، سمت چپ، افقی

en: Top Left Vertical
fa_IR: بالا،‌ سمت چپ، عمودی

en: Top Right Horizontal
fa_IR: بالا، سمت راست، افقی

en: Top Right Vertical
fa_IR: بالا، سمت راست، عمودی

en: Transfer Error
fa_IR: خطای انتقال

en: Transparent
fa_IR: شفاف

en: Trash
fa_IR: زباله‌دان

en: Trash Error
fa_IR: خطای زباله‌دان

en: Trash contains %d items
fa_IR: زباله‌دان شامل ‎‎%d مورد می‌باشد

en: Trash contains one item
fa_IR: زباله‌دان شامل یک مورد می‌باشد

en: Trash is empty
fa_IR: زباله‌دان خالی است

en: Type '%s --help' for usage.
fa_IR: برای استفاده «‎%s --help» را تایپ کنید.

en: Unable to contact settings server
fa_IR: ناتوان در برقراری ارتباط با کارساز تنظیمات

en: Unable to launch "%s":
fa_IR: ناتوان در اجرای «‎%s»:

en: Unable to launch "exo-desktop-item-edit", which is required to create and edit launchers and links on the desktop.
fa_IR: ناتوان در اجرای «exo-desktop-item-edit»، که نیاز به ایجاد و و ویرایش اجراگر ها و پیوندها در میزکار دارد.

en: Unknown
fa_IR: نامعلوم

en: Unmount Finished
fa_IR: پیاده کردن پایان یافت

en: Unmounting device
fa_IR: پیاده کردن گرداننده

en: Untitled document
fa_IR: سند بی‌عنوان

en: Use _submenus for the windows in each workspace
fa_IR: استفاده از زیرفهرست‌ها برای پنجره‌ها از هر فضاهای کاری

en: Use custom _font size:
fa_IR: استفاده از اندازهٔ قلم _سفارشی:

en: Version information
fa_IR: اطلاعات نگارش

en: Vertical gradient
fa_IR: گرادیان عمودی

en: Wallpaper for %s
fa_IR: کاغذدیواری برای ‎%s

en: Wallpaper for %s on Monitor %d
fa_IR: کاغذدیواری برای ‎%s در صفحه‌نمایش ‎%d

en: Wallpaper for %s on Monitor %d (%s)
fa_IR: کاغذدیواری برای ‎%s در صفحه‌نمایش ‎%d ‏(‎%s)

en: Wallpaper for Monitor %d
fa_IR: کاغذدیواری برای صفحه‌نمایش ‎%d

en: Wallpaper for Monitor %d (%s)
fa_IR: کاغذدیواری برای صفحه‌نمایش ‎%d ‏(‎%s)

en: Wallpaper for my desktop
fa_IR: کاغذدیواری برای میزکار من

en: Window List
fa_IR: سیاههٔ پنجره

en: Would you like to arrange all existing
    icons according to the selected orientation?
fa_IR: آیا تمایل به مرتب کردن تمامی نقشک‌های
    موجود، بر اساس ترتیب گزیده دارید؟

en: Writing data to device
fa_IR: در حال نوشتن داده روی افزاره

en: Yesterday at %X
fa_IR: دیروز در %X

en: Zoomed
fa_IR: بزرگ شده

en: _Add Workspace
fa_IR: _افزودن فضای کاری

en: _Applications
fa_IR: _برنامه‌ها

en: _Background
fa_IR: پ_س‌زمینه

en: _Button:
fa_IR: د_کمه:

en: _Cancel
fa_IR: _لغو

en: _Close
fa_IR: _بستن

en: _Copy
fa_IR: _رونوشت

en: _Delete
fa_IR: _حذف

en: _Disconnect Volume
fa_IR: _قطع اتصال حجم

en: _Edit Launcher
fa_IR: _ویرایش اجراگر

en: _Edit desktop menu
fa_IR: _ویرایش فهرست میزکار

en: _Empty File
fa_IR: _پروندهٔ خالی

en: _Empty Trash
fa_IR: _خالی کردن زباله‌دان

en: _Execute
fa_IR: ا_جرا

en: _Folder:
fa_IR: پ_وشه:

en: _Help
fa_IR: _راهنما

en: _Icons
fa_IR: _نقشک‌ها

en: _Link Here
fa_IR: _پیوند به این‌جا

en: _Lock Volume
fa_IR: _قفل کردن حجم

en: _Menus
fa_IR: _فهرست‌ها

en: _Mount Volume
fa_IR: _سوار کردن حجم

en: _Move Here
fa_IR: _جابه‌جایی به این‌جا

en: _Next Background
fa_IR: _پس‌زمینهٔ بعدی

en: _OK
fa_IR: _تأیید

en: _Open
fa_IR: _گشودن

en: _Open With "%s"
fa_IR: گشو_دن با «‎%s»

en: _Open all
fa_IR: گشودن همه

en: _Open in New Window
fa_IR: گشودن در پنجرهٔ جدید

en: _Paste
fa_IR: _جای‌گذاری

en: _Random Order
fa_IR: _چینش تصادفی

en: _Remove Workspace %d
fa_IR: _برداشتن فضای کاری ‎%d

en: _Remove Workspace '%s'
fa_IR: بردا_شتن فضای کاری «‎%s»

en: _Rename...
fa_IR: _تغییر نام…

en: _Safely Remove Volume
fa_IR: _برداشتن امن حجم

en: _Stop the Multi-Disk Drive
fa_IR: _متوقف کردن گردانندهٔ چند دیسکی

en: _Unmount Volume
fa_IR: _پیاده کردن حجم

en: _Window Actions
fa_IR: _کنش‌های پنجره

en: at start up
fa_IR: هنگام شروع

en: chronologically
fa_IR: ترتیب زمانی

en: disabled
fa_IR: غیرفعال شده

en: enabled
fa_IR: فعال شده

en: every day
fa_IR: هر روز

en: every hour
fa_IR: هر ساعت

en: in hours:
fa_IR: در ساعت:

en: in minutes:
fa_IR: در دقیقه:

en: in seconds:
fa_IR: در ثانیه:
