geonames - en to km translation catalogue (313 entries)

en: 1138958
km: ទីក្រុងកាបូល

en: 1298824
km: យ៉ាំងហ្គូន

en: 1581130
km: ទីក្រុងហានូយ

en: 1608529
km: នគររាជសីមា

en: 1642911
km: ចាការតា

en: 1816670
km: ប៉េកាំង

en: 1819729
km: ហុងកុង

en: 1821306
km: Phnum Pénh

en: 1821935
km: កណ្តាល

en: 1822214
km: Siĕmréab

en: 1830098
km: Tbêng Méanchey

en: 1830194
km: Paoy Paet

en: 1830205
km: ក្រុងប៉ៃលិន

en: 1830377
km: Lumphat

en: 1830468
km: Kaôh Kŏng

en: 1830564
km: ក្រចេះ

en: 1831112
km: កំពត

en: 1831125
km: Kâmpóng Thom

en: 1831142
km: ក្រុងព្រះសីហនុ

en: 1831167
km: ក្រុងកំពង់ឆ្នាំង

en: 1831173
km: ក្រុងកំពង់ចាម

en: 1831797
km: ក្រុងបាត់ដំបង

en: 1835848
km: សេអ៊ូល

en: 2147714
km: ស៊ីដនីយ៏

en: 281184
km: ເຢ​ຣູ​ຊາ​ເລັມ

en: 2988507
km: ប៉ារីស

en: 3674962
km: ទីក្រុងមេឌេយីណ

en: 3688689
km: ទីក្រុងបូកូតា

en: 4076598
km: ម៉ូបាល

en: 4560349
km: ភីឡាដេលផ្យា

en: 4942618
km: ក្រុងឡូវែល រដ្ឋម៉ាស្សាឈូស៊ែត

en: 5367929
km: ឡងប៊ិច

en: 5809844
km: ស៊ីតថល

en: AD
km: អង់ដូរ៉ា

en: AE
km: អេមីរ៉ាត​អារ៉ាប់​រួម

en: AF
km: អាហ្វហ្កានីស្ថាន

en: AG
km: អង់ទីហ្គា និង បាប៊ុយដា

en: AI
km: អង់ហ្គីឡា

en: AL
km: អាល់បានី

en: AM
km: អាមេនី

en: AO
km: អង់ហ្គោឡា

en: AQ
km: អង់តាក់ទិក

en: AR
km: អាហ្សង់ទីន

en: AS
km: សាម័រ អាមេរិកាំង

en: AT
km: អូទ្រីស

en: AU
km: អូស្ត្រាលី

en: AW
km: អារូបា

en: AX
km: កោះ​អាឡង់

en: AZ
km: អាស៊ែបៃហ្សង់

en: BA
km: បូស្ន៊ី និងហឺហ្ស៊ីហ្គូវីណា

en: BB
km: បាបាដុស

en: BD
km: បង់ក្លាដែស

en: BE
km: បែលហ្ស៊ិក

en: BF
km: បួគីណាហ្វាសូ

en: BG
km: ប៊ុលហ្ការី

en: BH
km: បារ៉ែន

en: BI
km: ប៊ូរុនឌី

en: BJ
km: បេណាំង

en: BL
km: សាំង​បាថេឡេមី

en: BM
km: ប៊ឺមុយដា

en: BN
km: ព្រុយណេ

en: BO
km: បូលីវី

en: BQ
km: ហូឡង់ ការ៉ាប៊ីន

en: BR
km: ប្រេស៊ីល

en: BS
km: បាហាម៉ា

en: BT
km: ប៊ូតង់

en: BV
km: កោះ​ប៊ូវ៉េត

en: BW
km: បុតស្វាណា

en: BY
km: បេឡារុស

en: BZ
km: បេលី

en: CA
km: កាណាដា

en: CC
km: កោះ​កូកូស (គីលីង)

en: CD
km: កុងហ្គោ- គីនស្ហាសា

en: CF
km: សាធារណរដ្ឋអាហ្វ្រិកកណ្ដាល

en: CG
km: កុងហ្គោ (សធារណរដ្ឋ)

en: CH
km: ស្វ៊ីស

en: CI
km: កូតឌីវ័រ

en: CK
km: កោះ​ខូក

en: CL
km: ស៊ីលី

en: CM
km: កាមេរូន

en: CN
km: ចិន

en: CO
km: កូឡុំប៊ី

en: CR
km: កូស្តារីកា

en: CU
km: គុយបា

en: CV
km: កាប់វែរ

en: CW
km: កូរ៉ាកៅ

en: CX
km: កោះ​គ្រីស្មាស

en: CY
km: ស៊ីប

en: CZ
km: ឆែក

en: DE
km: អាល្លឺម៉ង់

en: DJ
km: ជីប៊ូទី

en: DK
km: ដាណឺម៉ាក

en: DM
km: ដូមីនីក

en: DO
km: សាធារណរដ្ឋ​ដូមីនីក

en: DZ
km: អាល់ហ្សេរី

en: EC
km: អេក្វាទ័រ

en: EE
km: អេស្តូនី

en: EG
km: អេហ្ស៊ីប

en: EH
km: សាហារ៉ាខាងលិច

en: ER
km: អេរីត្រេ

en: ES
km: អេស្ប៉ាញ

en: ET
km: អេត្យូពី

en: FI
km: ហ្វាំងឡង់

en: FJ
km: ហ្វីជី

en: FK
km: កោះ​ហ្វក់ឡែន

en: FM
km: មីក្រូណេស៊ី

en: FO
km: កោះ​ហ្វារ៉ូ

en: FR
km: បារាំង

en: GA
km: ហ្គាបុង

en: GB
km: ច.អ.

en: GB.ENG
km: អង់គ្លេស

en: GD
km: ហ្គ្រើណាដ

en: GE
km: ហ្សកហ្ស៊ី

en: GF
km: ហ្គីអាណា បារាំង

en: GG
km: ហ្គេនស៊ី

en: GH
km: ហ្គាណា

en: GI
km: ហ្ស៊ីប្រាល់តា

en: GL
km: ហ្គ្រោអង់ឡង់

en: GM
km: ហ្គំប៊ី

en: GN
km: ហ្គីណេ

en: GP
km: ហ្គោដឺឡុប

en: GQ
km: ហ្គីណេអេក្វាទ័រ

en: GR
km: ក្រិក

en: GS
km: កោះ​ហ្សកហ្ស៊ី​ខាងត្បូង និង សង់វិច​ខាងត្បូង

en: GT
km: ក្វាតេម៉ាឡា

en: GU
km: ហ្គាំ

en: GW
km: ហ្គីណេប៊ីស្សូ

en: GY
km: ហ្គីយ៉ាន

en: HK
km: ហុងកុង

en: HM
km: កោះ​ហឺដនិង​ម៉ាក់ដូណាល់

en: HN
km: ហុងឌូរ៉ាស

en: HR
km: ក្រូអាស៊ី

en: HT
km: ហៃទី

en: HU
km: ហុងគ្រី

en: ID
km: ឥណ្ឌូណេស៊ី

en: IE
km: អៀរឡង់

en: IL
km: អ៊ីស្រាអែល

en: IM
km: អែលអុហ្វមែន

en: IN
km: ឥណ្ឌា

en: IO
km: ដែនដី​អង់គ្លេស​នៅ​មហា​សមុទ្រ​ឥណ្ឌា

en: IQ
km: អ៊ីរ៉ាក់

en: IR
km: អ៊ីរ៉ង់

en: IS
km: អ៊ីស្លង់

en: IT
km: អ៊ីតាលី

en: IT.12
km: ខេត្តជើងភ្នំ

en: JE
km: ជើស៊ី

en: JM
km: ហ្សាម៉ាអ៊ីក

en: JO
km: ហ៊្សកដានី

en: JP
km: ជប៉ុន

en: JP.02
km: ខេត្តអាគីតា

en: JP.16
km: ខេត្តអ៊ីវ៉ាតិ

en: JP.19
km: ខេត្តខាន់ណាហ្គាវ៉ា

en: JP.21
km: ខេត្តឃឹម៉ាម៉ុតុ

en: JP.25
km: ខេត្តមីយ៉ាសាគី

en: JP.36
km: ខេត្តស៊ីម៉ាណិ

en: JP.44
km: ខេត្តយ៉ាម៉ាកាតា

en: JP.45
km: ខេត្តយ៉ាម៉ាហ្គឹឈិ

en: JP.46
km: ខេត្តយ៉ាម៉ាណាស៊ី

en: JP.47
km: ខេត្តអូគីណាវ៉ា

en: KE
km: កេនយ៉ា

en: KG
km: កៀហ្ស៊ីស៊ីស្ថាន

en: KH
km: កម្ពុជា

en: KH.02
km: ខេត្តកំពង់ចាម

en: KH.03
km: ខេត្តកំពង់ឆ្នាំង

en: KH.07
km: ខេត្តកណ្ដាល

en: KH.08
km: ខេត្តកោះកុង

en: KH.10
km: Môndôl Kiri

en: KH.12
km: ខេត្តពោធិ៍សាត់

en: KH.13
km: ខេត្តព្រះវិហារ

en: KH.18
km: ខេត្តស្វាយរៀង

en: KH.21
km: ខេត្តកំពត

en: KH.23
km: Khétt Rôtânôkiri

en: KH.25
km: ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ

en: KH.26
km: Khétt Kêb

en: KH.28
km: Khétt Preăh Seihânŭ

en: KH.29
km: ខេត្តបាត់ដំបង

en: KH.30
km: Khétt Pailĭn

en: KI
km: គិរីបាទី

en: KM
km: កូម័រ

en: KN
km: សាំង​គីត និង ណេវីស

en: KP
km: កូរ៉េ​ខាង​ជើង

en: KR
km: កូរ៉េ​ខាង​ត្បូង

en: KW
km: កូវ៉ែត

en: KY
km: កោះ​កៃម៉ង់

en: KZ
km: កាហ្សាក់ស្ថាន

en: LA
km: ឡាវ

en: LB
km: លីបង់

en: LC
km: សាំងលូស៊ី

en: LI
km: លិចតិនស្ដាញ

en: LK
km: ស្រីលង្កា

en: LR
km: លីបេរីយ៉ា

en: LS
km: ឡេសូតូ

en: LT
km: លីទុយអានី

en: LU
km: លុចសំបួ

en: LV
km: ឡេតូនី

en: LY
km: លីប៊ី

en: MA
km: ម៉ារ៉ុក

en: MC
km: ម៉ូណាកូ

en: MD
km: ម៉ុលដាវី

en: ME
km: ម៉ុងតេណេហ្គ្រោ

en: MF
km: សាំង​ម៉ាទីន

en: MG
km: ម៉ាដាហ្គាស្កា

en: MH
km: កោះ​ម៉ាស់សល

en: MK
km: ម៉ាសេដ្វានខាងជើង

en: ML
km: ម៉ាលី

en: MM
km: មីយ៉ាន់ម៉ា (ភូមា)

en: MN
km: ម៉ុងហ្គោលី

en: MO
km: ម៉ាកាវ

en: MP
km: កោះ​ម៉ារីណា​ខាង​ជើង

en: MQ
km: ម៉ាទីនីក

en: MR
km: ម៉ូរីតានី

en: MS
km: ម៉ុងស៊ែរ៉ា

en: MT
km: ម៉ាល់ត៍

en: MU
km: ម៉ូរីស

en: MV
km: ម៉ាល់ឌីវ

en: MW
km: ម៉ាឡាវី

en: MX
km: ម៉ិកស៊ិក

en: MY
km: ម៉ាឡេស៊ី

en: MZ
km: ម៉ូសំប៊ិក

en: NA
km: ណាមីប៊ី

en: NC
km: នូវែល​កាឡេដូនី

en: NE
km: នីហ្សេ

en: NF
km: កោះ​ណ័រហ្វក់

en: NG
km: នីហ្សេរីយ៉ា

en: NI
km: នីការ៉ាហ្គា

en: NL
km: ហូឡង់

en: NO
km: ន័រវែស

en: NP
km: នេប៉ាល់

en: NR
km: ណូរូ

en: NU
km: ណៀ

en: NZ
km: នូវែល​សេឡង់

en: OM
km: អូម៉ង់

en: PA
km: ប៉ាណាម៉ា

en: PE
km: ប៉េរូ

en: PF
km: ប៉ូលី​ណេស៊ី​បារាំង

en: PG
km: ប៉ាពូអាស៊ី​នូវែលហ្គីណេ

en: PH
km: ហ្វ៊ីលីពីន

en: PK
km: ប៉ាគីស្ថាន

en: PL
km: ប៉ូឡូញ

en: PM
km: សង់ព្យែរ និង​មីគីឡុង

en: PN
km: កោះ​ភីតកាន

en: PR
km: ព័រតូរីកូ

en: PS
km: ប៉ាឡេស្ទីន

en: PS.GZ
km: ដីជ្រោយហ្គាស្សា

en: PT
km: ព័រទុយហ្កាល់

en: PW
km: ផៅឡូ

en: PY
km: ប៉ារ៉ាហ្គាយ

en: QA
km: កាតា

en: RE
km: រេអុយញ៉ុង

en: RO
km: រូម៉ានី

en: RS
km: សែប៊ី

en: RU
km: រុស្ស៊ី

en: RW
km: រវ៉ាន់ដា

en: SA
km: អារ៉ាប៊ីសាអូឌីត

en: SB
km: កោះ​សូឡូម៉ុង

en: SC
km: សីស្ហែល

en: SD
km: ស៊ូដង់

en: SE
km: ស៊ុយអែត

en: SG
km: សិង្ហបុរី

en: SH
km: សង់​ហេឡេណា

en: SI
km: ស្លូវេនី

en: SJ
km: ស្វាលបាដ និង ហ្សង់ម៉ាយេន

en: SK
km: ស្លូវ៉ាគី

en: SL
km: សៀរ៉ាឡេអូន

en: SM
km: សាន​ម៉ារីណូ

en: SN
km: សេណេហ្គាល់

en: SO
km: សូម៉ាលី

en: SR
km: សូរីណាម

en: SS
km: ស៊ូដង់​ខាង​ត្បូង

en: ST
km: សៅតូម៉េ និង ប្រាំងស៊ីប

en: SV
km: អែលសាល់វ៉ាឌ័រ

en: SX
km: សីង​ម៉ាធីន

en: SY
km: ស៊ីរី

en: SZ
km: ស្វាស៊ីឡង់

en: TC
km: កោះ​ទួគ និង កៃកូស

en: TD
km: ឆាដ

en: TF
km: ដែនដី​បារាំង​នៅ​ភាគខាងត្បូង

en: TG
km: តូហ្គោ

en: TH
km: ថៃ

en: TJ
km: តាហ្ស៊ីគីស្ថាន

en: TK
km: តូខេឡៅ

en: TL
km: ទីម័រលេស្តេ

en: TM
km: តួកម៉េនីស្ថាន

en: TN
km: ទុយនីស៊ី

en: TO
km: ថុងហ្គា

en: TR
km: តួកគី

en: TT
km: ទ្រីនីដាត និង​តូបាហ្គោ

en: TV
km: ទូវ៉ាលូ

en: TW
km: តៃវ៉ាន់

en: TZ
km: តង់សានី

en: UA
km: អ៊ុយក្រែន

en: UG
km: អ៊ូហ្គង់ដា

en: UM
km: កោះ​អៅឡាយីង​អាមេរិក

en: US
km: ស.រ.អ

en: US.NY
km: ញូវយ៉ក

en: UY
km: អ៊ុយរូហ្គាយ

en: UZ
km: អ៊ូសបេគីស្ថាន

en: VA
km: បុរី​វ៉ាទីកង់

en: VC
km: សាំង​វ៉ាំងសង់ និង ហ្គ្រេណាឌីន

en: VE
km: វ៉េណេស៊ុយអេឡា

en: VG
km: កោះ​វឺជិន​ចក្រភព​អង់គ្លេស

en: VI
km: កោះ​វឺជីន​អាមេរិក

en: VN
km: វៀតណាម

en: VN.20
km: ទីក្រុងព្រៃនគរ

en: VU
km: វ៉ានូទូ

en: WF
km: វ៉ាលីស និង​ហ្វូទូណា

en: WS
km: សាម័រ

en: XK
km: កូសូវ៉ូ

en: YE
km: យេម៉ែន

en: YT
km: ម៉ាយុត

en: ZA
km: អាហ្វ្រិកខាងត្បូង

en: ZM
km: សំប៊ី

en: ZW
km: ស៊ីមបាវ៉េ
