Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (301 entries)

en: 	Astronomical data:
    	Last:	%s
    	Next:	%s
    	Current failed attempts: %d
lt: 	Astronominiai duomenys:
    	Paskutiniai:	%s
    	Kiti:	%s
    	Esamų nepavykusių bandymų: %d

en: 	Data not available, will use sane default values for night and day.
lt: 	Duomenys neprieinami, nakčiai ir dienai bus naudojamos normos ribose numatytosios reikšmės.

en: 	Direction: %s (%s%s)
lt: 	Kryptis: %s (%s%s)

en: 	Encyclopedic information partly taken from
lt: 	Enciklopedinė informacija dalinai panaudota iš puslapio

en: 	Met.no Locationforecast API states that this version
    	of the webservice is deprecated, and the plugin needs to be
    	adapted to use a newer version, or it will stop working within
    	a few months.
    	Please file a bug on https://gitlab.xfce.org/panel-plugins/xfce4-weather-plugin/
    	if no one else has done so yet.
lt: 	Met.no Locationforecast API teigia, kad ši internetinių
    	paslaugų versija yra pasenusi ir, kad įskiepis turi būti pritaikytas
    	naujos versijos naudojimui arba priešingu atveju jis nustos
    	veikti kelių mėnesių laikotarpyje.
    	Prašome pranešti apie klaidą, adresu https://gitlab.xfce.org/panel-plugins/xfce4-weather-plugin/
    	jei niekas kitas dar to nepadarė.

en: 	Moon phase:	%s
lt: 	Mėnulio fazė:	%s

en: 	Moon phase:	Unknown
lt: 	Mėnulio fazė:	Nežinoma

en: 	Moonrise:	%s
lt: 	Mėnulis pakyla:	%s

en: 	Moonrise:	The moon never rises today.
lt: 	Mėnulis pakyla:	Šiandien Mėnulis nepakyla.

en: 	Moonset:	%s
lt: 	Mėnulis nusileidžia:	%s

en: 	Moonset:	The moon never sets today.
lt: 	Mėnulis nusileidžia:	Šiandien Mėnulis nenusileidžia.

en: 	Speed: %s %s (%s on the Beaufort scale)
lt: 	Greitis: %s %s (%s pagal Boforto skalę)

en: 	Sunrise:		%s
lt: 	Saulėtekis:		%s

en: 	Sunrise:		The sun never rises today.
lt: 	Saulėtekis:		Šiandien Saulė nepakyla.

en: 	Sunset:		%s
lt: 	Saulėlydis:		%s

en: 	Sunset:		The sun never sets today.
lt: 	Saulėlydis:		Šiandien Saulė nenusileidžia.

en: 	Temperatures, wind, atmosphere and cloud data calculated
    	for:		%s
lt: 	Temperatūros, vėjo, atmosferos bei debesų duomenys apskaičiuoti
    	laikui:		%s

en: 	Weather data:
    	Last:	%s
    	Next:	%s
    	Current failed attempts: %d
lt: 	Orų duomenys:
    	Paskutiniai:	%s
    	Kiti:	%s
    	Esamų nepavykusių bandymų: %d

en: 
    	Elevation and timezone data provided by
lt: 
    	Aukščio ir laiko juostų duomenis pateikė

en: 
    	Met.no sunrise API states that this version of the webservice
    	is deprecated, and the plugin needs to be adapted to use
    	a newer version, or it will stop working within a few months.
    	Please file a bug on https://gitlab.xfce.org/panel-plugins/xfce4-weather-plugin/
    	if no one else has done so yet.
lt: 
    	Met.no sunrise API teigia, kad ši internetinių paslaugų versija
    	yra pasenusi ir, kad įskiepis turi būti pritaikytas naujos versijos
    	naudojimui arba priešingu atveju jis nustos veikti kelių mėnesių laikotarpyje.
    	Prašome pranešti apie klaidą, adresu https://gitlab.xfce.org/panel-plugins/xfce4-weather-plugin/
    	jei niekas kitas dar to nepadarė.

en: 
    	Precipitation and the weather symbol have been calculated
    	using the following time interval:
    	Start:	%s
    	End:	%s
lt: 
    	Krituliai ir orų simboliai apskaičiuoti
    	naudojant sekantį laiko intervalą:
    	Pradžia:	%s
    	Pabaiga:	%s

en: 
    	Weather and astronomical data from
lt: 
    	Orų prognozės ir astronominiai duomenys iš

en: 
    Astronomical Data
lt: 
    Astronominiai duomenys

en: 
    Atmosphere
lt: 
    Atmosfera

en: 
    Clouds
lt: 
    Debesys

en: 
    Credits
lt: 
    Padėkos

en: 
    Downloads
lt: 
    Atsiuntimai

en: 
    Precipitation
lt: 
    Krituliai

en: 
    Temperatures
lt: 
    Temperatūros

en: 
    Times Used for Calculations
lt: 
    Apskaičiavimui naudoti laikai

en: 
    Wind
lt: 
    Vėjas

en: 1 millimeter is one thousandth of a meter - the fundamental unit of length in the International System of Units -, or approximately 0.04 inches.
lt: 1 milimetras yra viena tūkstantoji metro - pagrindinis Tarptautinės Matavimo Vienetų Sistemos ilgio vienetas -, arba apytiksliai 0.04 colio.

en: <b><span size="large">%s</span></b> <span size="medium">(%s)</span>
    <b><span size="large">%s</span></b>
    
    <b>Temperature:</b> %s
    <b>Wind:</b> %s from %s
    <b>Pressure:</b> %s
    <b>Humidity:</b> %s
lt: <b><span size="large">%s</span></b> <span size="medium">(%s)</span>
    <b><span size="large">%s</span></b>
    
    <b>Temperatūra:</b> %s
    <b>Vėjas:</b> %s iš %s
    <b>Slėgis:</b> %s
    <b>Drėgnumas:</b> %s

en: <b><span size="large">%s</span></b> <span size="medium">(%s)</span>
    <b><span size="large">%s</span></b>
    <span size="smaller">from %s to %s, with %s of precipitation</span>
    
    <b>Temperature:</b> %s		<span size="smaller">(values at %s)</span>
    <b>Wind:</b> %s (%son the Beaufort scale) from %s(%s)
    <b>Pressure:</b> %s    <b>Humidity:</b> %s
    <b>Fog:</b> %s    <b>Cloudiness:</b> %s
    
    <span size="smaller">%s</span>
lt: <b><span size="large">%s</span></b> <span size="medium">(%s)</span>
    <b><span size="large">%s</span></b>
    <span size="smaller">nuo %s iki %s, su %s kritulių</span>
    
    <b>Temperatūra:</b> %s		<span size="smaller">(reikšmės ties %s)</span>
    <b>Vėjas:</b> %s (%spagal Boforto skalę) iš %s(%s)
    <b>Slėgis:</b> %s    <b>Drėgnumas:</b> %s
    <b>Rūkas:</b> %s    <b>Debesuotumas:</b> %s
    
    <span size="smaller">%s</span>

en: <b>Atmosphere</b>
lt: <b>Atmosfera</b>

en: <b>Clouds</b>
lt: <b>Debesys</b>

en: <b>Directory:</b> %s
    
    <b>Author:</b> %s
    
    <b>Description:</b> %s
    
    <b>License:</b> %s
lt: <b>Katalogas:</b> %s
    
    <b>Autorius:</b> %s
    
    <b>Aprašas:</b> %s
    
    <b>Licencija:</b> %s

en: <b>Precipitation</b>
lt: <b>Krituliai</b>

en: <b>Show scrollbox</b>
lt: <b>Rodyti slankiklį</b>

en: <b>Temperatures</b>
lt: <b>Temperatūros</b>

en: <b>Times used for calculations</b>
lt: <b>Apskaičiavimui naudoti laikai</b>

en: <tt><small>Amount:        %s%s%s</small></tt>
lt: <tt><small>Kiekis:        %s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Apparent temperature: %s%s%s</small></tt>
lt: <tt><small>Jutiminė temperatūra: %s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Barometric pressure:  %s%s%s</small></tt>
lt: <tt><small>Atmosferos slėgis:  %s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Cloudiness:    %5s%s%s</small></tt>
lt: <tt><small>Debesuotumas:    %5s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Data calculated for:  %s</small></tt>
lt: <tt><small>Duomenys apskaičiuoti laikui:  %s</small></tt>

en: <tt><small>Dew point:            %s%s%s</small></tt>
lt: <tt><small>Rasos taškas:            %s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Fog:           %5s%s%s</small></tt>
lt: <tt><small>Rūkas:           %5s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>High clouds:   %5s%s%s</small></tt>
lt: <tt><small>Viršutinio aukšto debesys:   %5s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Interval end:         %s</small></tt>
lt: <tt><small>Intervalo pabaiga:         %s</small></tt>

en: <tt><small>Interval start:       %s</small></tt>
lt: <tt><small>Intervalo pradžia:       %s</small></tt>

en: <tt><small>Low clouds:    %5s%s%s</small></tt>
lt: <tt><small>Apatinio aukšto debesys:    %5s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Middle clouds: %5s%s%s</small></tt>
lt: <tt><small>Vidurinio aukšto debesys: %5s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Moon phase: %s</small></tt>
lt: <tt><small>Mėnulio fazė: %s</small></tt>

en: <tt><small>Moon phase: Unknown</small></tt>
lt: <tt><small>Mėnulio fazė: Nežinoma</small></tt>

en: <tt><small>Moonrise: %s</small></tt>
lt: <tt><small>Mėnulis pakyla: %s</small></tt>

en: <tt><small>Moonrise: The moon never rises this day.</small></tt>
lt: <tt><small>Mėnulis pakyla: Šią dieną Mėnulis nepakyla.</small></tt>

en: <tt><small>Moonset:  %s</small></tt>
lt: <tt><small>Mėnulis nusileidžia:  %s</small></tt>

en: <tt><small>Moonset: The moon never sets this day.</small></tt>
lt: <tt><small>Mėnulis nusileidžia: Šią dieną Mėnulis nenusileidžia.</small></tt>

en: <tt><small>Relative humidity:    %s%s%s</small></tt>
lt: <tt><small>Santykinis drėgnumas:    %s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Sunrise: %s</small></tt>
lt: <tt><small>Saulėtekis: %s</small></tt>

en: <tt><small>Sunrise: The sun never rises this day.</small></tt>
lt: <tt><small>Saulėtekis: Šią dieną Saulė nepakyla.</small></tt>

en: <tt><small>Sunset:  %s</small></tt>
lt: <tt><small>Saulėlydis:  %s</small></tt>

en: <tt><small>Sunset: The sun never sets this day.</small></tt>
lt: <tt><small>Saulėlydis: Šią dieną Saulė nenusileidžia.</small></tt>

en: A
lt: JT

en: A foot (plural feet) is a unit of length defined as being 0.3048 m exactly and used in the imperial system of units and United States customary units. It is subdivided into 12 inches. The measurement of altitude in the aviation industry is one of the few areas where the foot is widely used outside the English-speaking world.
lt: Pėda (dgsk. pėdos) yra ilgio vienetas, tiksliai apibrėžiamas kaip 0,3048 m ir yra naudojamas imperinėje vienetų sistemoje ir Jungtinių Valstijų įprastiniuose vienetuose. Pėda yra suskirstyta į 12 colių. Aukščio vienetas aviacijos pramonėje yra viena iš tų sričių, kurioje, už Angliškai kalbančio pasaulio ribų, pėda yra plačiai naudojama.

en: A more calendar-like view, with the days in columns and the daytimes (morning, afternoon, evening, night) in rows.
lt: Labiau kalendorių primenantis rodinys, su dienomis stulpeliuose ir dienos metu (rytas, diena, vakaras, naktis) eilutėse.

en: Add the selected value to the labels that should be displayed in the scrollbox.
lt: Prideda pasirinktą reikšmę prie slankiklyje rodomų duomenų.

en: Afternoon
lt: Diena

en: Air temperature, sometimes referred to as dry-bulb temperature. Measured by a thermometer that is freely exposed to the air, yet shielded from radiation and moisture.
lt: Oro temperatūra, kartais vadinama, sauso termometro temperatūra. Yra matuojama, naudojant termometrą, kuris yra laisvai atskleistas orui, bet užtvertas nuo radiacijos ir drėgmės.

en: Also known as <i>felt temperature</i>, <i>effective temperature</i>, or what some weather providers declare as <i>feels like</i>. Human temperature sensation is not only based on air temperature, but also on heat flow, physical activity and individual condition. While being a highly subjective value, apparent temperature can actually be useful for warning about extreme conditions (cold, heat).
    
    <b>Note:</b> This is a calculated value not provided by met.no. You should use a calculation model appropriate for your local climate and personal preferences on the units page.
lt: Taip pat žinoma kaip <i>juntamoji temperatūra</i>, <i>efektyvioji temperatūra</i>, arba kaip kai kurios orų tarnybos skelbia <i>jaučiama kaip</i>. Žmogaus temperatūros jutimas priklauso ne tik nuo oro temperatūros, bet taip pat ir nuo karščio tėkmės, fizinio aktyvumo ir asmeninės būsenos. Jutiminė temperatūra, nors ir yra labai subjektyvi reikšmė, tačiau yra naudinga įspėti apie ekstremalias sąlygas (šaltį, karštį).
    
    <b>Pastaba:</b> Tai yra apskaičiojama reikšmė, ir ji nėra gaunama iš met.no. Matavimo vienetų puslapyje jūs turėtumėte naudoti apskaičiavimo metodą, kuris tinka jūsų vietiniam klimatui ir asmeninėms nuostatoms.

en: Altitu_de:
lt: _Aukštis:

en: Altitude
lt: Aukštis

en: Animate transitions between labels
lt: Animuoti duomenų pasikeitimą

en: Apparent te_mperature:
lt: Jutiminė te_mperatūra:

en: Apparent temperature
lt: Jutiminė temperatūra

en: Apparent temperature (A)
lt: Jutiminė temperatūra (JT)

en: Available icon themes are listed here. You can add icon themes to $HOME/.config/xfce4/weather/icons (or the equivalent directory on your system). Information about how to create or use icon themes can be found in the README file. New icon themes will be detected every time you open this config dialog.
lt: Čia yra išvardyti prieinami piktogramų apipavidalinimai. Galite pridėti piktogramų apipavidalinimus į $HOME/.config/xfce4/weather/icons (ar atitinkamą katalogą savo sistemoje). Informaciją apie tai, kaip sukurti ir naudotis piktogramų apipavidalinimais, galite rasti README faile. Nauji piktogramų apipavidalinimai bus aptinkami kas kartą, kai atversite šį konfigūracijos dialogą.

en: Barometric _pressure:
lt: Atmosferos s_lėgis:

en: Barometric pressure
lt: Atmosferos slėgis

en: Barometric pressure (P)
lt: Atmosferos slėgis (A)

en: C
lt: DB

en: CH
lt: VRD

en: CL
lt: AD

en: CM
lt: VDD

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Cannot update weather data
lt: Nepavyko atnaujinti duomenų apie orą

en: Celsius (°C)
lt: Celsijus (°C)

en: Change the name for the location to your liking. It is used for display and does not affect the location parameters in any way.
lt: Įveskite pageidaujamą vietos pavadinimą. Jis yra naudojamas tik rodymui ir niekaip neįtakoja vietos parametrų.

en: Change...
lt: Keisti...

en: Check to always use only a single row on a multi-row panel and a small icon in deskbar mode.
lt: Pažymėkite, norėdami, kelių eilučių skydelyje, visuomet naudoti tik vieną eilutę, o darbalaukio juostos veiksenoje, mažą piktogramą.

en: Choose a font you like and set it to a smaller or larger size. Middle-click on the button to unset the font and use your theme's default.
lt: Pasirinkite norimą šriftą ir nustatykite didesnį ar mažesnį jo dydį. Spustelėkite ant mygtuko viduriniu pelės mygtuku, kad atšauktumėte šrifto nustatymą ir naudotumėte numatytąjį apipavidalinimo šriftą.

en: Choose an icon theme.
lt: Pasirinkite piktogramų apipavidalinimą.

en: Choose the value to add to the list below. Values can be added more than once.
lt: Pasirinkite, į žemiau esantį sąrašą norimas pridėti, reikšmes. Reikšmės gali būti pridedamos daugiau nei vieną kartą.

en: Choose your preferred tooltip style. Some styles give a lot of useful data, some are clearer but provide less data on a glance.
lt: Pasirinkite norimą paaiškinimo stilių. Kai kurie stiliai suteikia daug naudingų duomenų, o kai kurie yra aiškesni, tačiau, iš pirmo žvilgsnio, suteikia mažiau duomenų.

en: Clear
lt: Nedebesuota

en: Cloudiness
lt: Debesuotumas

en: Cloudiness (C)
lt: Debesuotumas (DB)

en: Cloudiness, or cloud cover, defines the fraction of the sky obscured by clouds when observed from a given location. Clouds are both carriers of precipitation and regulator to the amount of solar radiation that reaches the surface. While during daytime they reduce the temperature, at night they have the opposite effect, as water vapor prevents long-wave radiation from escaping into space. Apart from that, clouds reflect light to space and in that way contribute to the cooling of the planet.
lt: Debesuotumas arba debesų padengimas apibrėžia dangaus dalį, kuri, žiūrint iš nurodytos vietos, yra uždengta debesimis. Debesys perneša kritulius ir reguliuoja, žemės paviršių pasiekiantį, saulės spinduliavimo kiekį. Nors dieną debesys mažina temperatūrą, naktį jie sukuria atvirkštinį efektą, kadangi vandens garai neleidžia ilgųjų bangų spinduliavimui išeiti į kosmosą. Be to, debesys į kosmosą atspindi šviesą ir tokiu būdu prisideda prie planetos ataušimo.

en: Cloudy
lt: Debesuota

en: Coordinates
lt: Koordinatės

en: Currently no data available.
lt: Šiuo metu nėra prieinamų duomenų.

en: D
lt: RT

en: Days in columns
lt: Dienos stulpeliuose

en: Days in rows
lt: Dienos eilutėse

en: Decide how many values should be shown at once in the scrollbox. You can choose a smaller font or enlarge the panel to make more lines fit.
lt: Nuspręskite kiek reikšmių slankiklyje turėtų būti rodoma vienu metu. Galite pasirinkti mažesnį šriftą arba padidinti skydelį, siekiant, kad tilptų daugiau eilučių.

en: Detecting...
lt: Aptinkama...

en: Dew point
lt: Rasos taškas

en: Dew point (D)
lt: Rasos taškas (RT)

en: E
lt: R

en: East
lt: Rytai

en: Enter a city name or address
lt: Įveskite miesto pavadinimą ar adresą

en: Evening
lt: Vakaras

en: F
lt: R

en: Fahrenheit (°F)
lt: Fahrenheitas (°F)

en: Feet (ft)
lt: Pėdos (ft)

en: Feet per second (ft/s)
lt: Pėdos per sekundę (ft/s)

en: First quarter
lt: Priešpilnis (Pirmo ketvirčio mėnulis)

en: Fog
lt: Rūkas

en: Fog (F)
lt: Rūkas (R)

en: Fog is a type of low-lying stratus cloud, with the moisture in it often generated locally such as from a nearby lake, river, ocean, or simply moist ground, that forms when the difference between temperature and dew point is below 2.5 °C (4 °F), usually at a relative humidity of 100%. Fog commonly produces precipitation in the form of drizzle or very light snow and reduces visibility to less than 1 km (5/8 statute mile).
lt: Rūkas yra žemai išsidėsčiusių sluoksninių debesų tipas, kurių drėgmė yra sukaupiama jų būvimo vietoje, kaip, pavyzdžiui, šalia ežero, upės, vandenyno ar, tiesiog, drėgnos žemės. Rūkas susiformuoja kai skirtumas tarp temperatūros ir rasos taško yra žemiau 2,5 °C (4 °F), dažniausiai, esant 100% santykiniam drėgnumui. Rūkas, dažniausiai, sukuria kritulius, dulksnos ar labai silpno sniego formoje ir sumažina matomumą iki mažiau nei 1 km (5/8 statutinės mylios).

en: Font and color:
lt: Šriftas ir spalva:

en: For locations outside Norway the elevation model that's used by the met.no webservice is not very good, so it's usually necessary to specify the altitude as an additional parameter, otherwise the reported values will not be correct.
    
    The plugin tries to auto-detect the altitude using the GeoNames webservice, but that might not always be correct too, so you can change it here.
    
    Altitude is given in meters above sea level, or alternatively in feet by changing the unit on the units page. It should match the real value roughly, but small differences will have no influence on the weather data. Inside Norway, this setting has no effect at all.
lt: Vietovėms už Norvegijos ribų, aukščio modelis, kurį naudoja met.no nėra labai geras, todėl, dažniausiai, kaip papildomą parametrą, reikia nurodyti aukštį, kitaip, pateikiamos reikšmės bus neteisingos.
    
    Šis įskiepis bando automatiškai nustatyti aukštį, naudodamas GeoNames saityno tarnybą, tačiau tai ne visuomet būna teisinga, todėl čia galite tai pakeisti.
    
    Aukštis yra pateikiamas metrais virš jūros lygio arba, pakeitus vienetus matavimo vienetų kortelėje, pėdomis. Jis turėtų apytiksliai atitikti tikrąją reikšmę, tačiau gali būti ir nedidelių netikslumų, kurie neturės įtakos orų duomenims. Norvegijos viduje, šis nustatymas neturi visiškai jokios įtakos.

en: Full moon
lt: Pilnatis (Pilnas mėnulis)

en: H
lt: D

en: Hectopascals (hPa)
lt: Hektopaskaliai (hPa)

en: Hide the scrollbox to save valuable space on the panel. Most interesting information is also provided in the tooltip - provided you choose an appropriate tooltip style - that is shown when hovering over the icon.
lt: Slėpkite slankiklį, norėdami išsaugoti vertingą skydelio vietą. Pati įdomiausia informacija taip pat pateikiama paaiškinime - turint omeny, kad pasirinkote tinkamą paaiškinimo stilių - paaiškinimas yra rodomas, užvedant pelę virš piktogramos.

en: High clouds
lt: Viršutinio aukšto debesys

en: High clouds (CH)
lt: Viršutinio aukšto debesys (VRD)

en: Humidity (H)
lt: Drėgnumas (D)

en: Humidity is defined as the amount of water vapor in the air and increases the possibility of precipitation, fog and dew. While absolute humidity is the water content of air, relative humidity gives (in %) the current absolute humidity relative to the maximum for that air temperature and pressure.
lt: Drėgnumas yra apibrėžiamas kaip ore esantis vandens garų kiekis. Jis padidina kritulių, rūko ir rasos tikimybę. Kitaip nei absoliutus drėgnumas, kuris yra ore esantis vandens turinys, santykinis drėgnumas (skaičiuojamas %) yra esamo absoliutaus drėgnumo santykis su maksimaliu, tam tikros temperatūros ir slėgio, absoliučiu drėgnumu.

en: If the chosen location is not in your current timezone, then it is necessary to <i>put</i> the plugin into that other timezone for the times to be shown correctly. The proper timezone will be auto-detected via the GeoNames web service, but you might want to correct it if necessary.
    Leave this field empty to use the timezone set by your system. Invalid entries will cause the use of UTC time, but that may also depend on your system.
lt: Jeigu pasirinkta vieta nėra jūsų esamoje laiko juostoje, tuomet, kad būtų teisingai rodomi laikai, įskiepį reikia <i>įvesti</i> į tą kitą laiko juostą. Tinkama laiko juosta bus nustatyta GeoNames saityno tarnybos dėka, tačiau, jei reikia, laiko juostą galite pataisyti.
    Palikite šį lauką tuščią, kad būtų naudojama jūsų sistemos nustatyta laiko juosta. Neteisingi įrašai sąlygos UTC (Pasaulinio) laiko naudojimą, tačiau tai taip pat gali priklausyti nuo jūsų sistemos.

en: Improvements by Robert G. Quayle and Robert G. Steadman applied in 1998 to earlier experiments/developments by Steadman. This model only depends on wind speed and temperature, not on relative humidity and can be used for both heat and cold stress.
lt: 1998 metais Steadman'o eksperimentams/plėtojimams buvo pritaikyti Robert'o G. Quayle ir Robert'o G. Steadman'o patobulinimai. Šis modelis priklauso tik nuo vėjo greičio ir temperatūros bei nepriklauso nuo santykinio drėgnumo ir gali būti naudojamas įvairiems temperatūros pokyčiams.

en: Inches (in)
lt: Coliai (in)

en: Inches of mercury (inHg)
lt: Coliai gyvsidabrio (inHg)

en: Inches of mercury is still widely used for barometric pressure in weather reports, refrigeration and aviation in the United States, but seldom used elsewhere. It is defined as the pressure exerted by a 1 inch circular column of mercury of 1 inch in height at 32 °F (0 °C) at the standard acceleration of gravity.
lt: Coliai gyvsidabrio yra vis dar plačiai naudojami atmosferos slėgio nurodymui orų pranešimuose, šaldytuvuose ir aviacijoje, Jungtinėse Valstijose, tačiau yra rečiau naudojami kur nors kitur. Jie yra apibrėžiami kaip slėgis, kurį sukuria 1 colio aukščio gyvsidabrio stulpelis, esant 32 °F (0 °C) temperatūrai ir standartiniam sunkio pagreičiui.

en: Invented by Sir Francis Beaufort in 1805, this empirical scale on wind speed is based on people's observations of specific land or sea conditions, denoting these conditions with numbers from 0 (calm) to 12 (hurricane).
lt: 1805 metais sero Frensio Boforto empirinė vėjo greičių skalė yra grindžiama žmonių, tam tikrų žemės ar jūros sąlygų, stebėjimais, priskiriant šioms sąlygoms skaičių nuo 0 (ramu) iki 12 (uraganas).

en: Kilometers per hour (km/h)
lt: Kilometrai per valandą (km/val.)

en: Knots (kt)
lt: Mazgai (kt)

en: L_ongitude:
lt: Ilg_uma:

en: Labels to d_isplay
lt: Rodom_i duomenys

en: Latitud_e:
lt: _Platuma:

en: Latitude
lt: Platuma

en: Latitude specifies the north-south position of a point on the Earth's surface. If you change this value manually, you need to provide altitude and timezone manually too.
lt: Platuma nurodo Žemės paviršiuje esančio taško, šiaurės-pietų vietą. Jeigu rankiniu būdu pakeisite šią reikšmę, taip pat rankiniu būdu turėsite pateikti aukštį bei laiko juostą.

en: Li_nes:
lt: Eilu_tės:

en: Light rain
lt: Lengvas lietus

en: Light rain with thunder
lt: Lengvas lietus su perkūnija

en: Lightly cloudy
lt: Mažai debesuota

en: Location _name:
lt: Vietos _pavadinimas:

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Longitude specifies the east-west position of a point on the Earth's surface. If you change this value manually, you need to provide altitude and timezone manually too.
lt: Ilguma nurodo Žemės paviršiuje esančio taško, rytų-vakarų vietą. Jeigu rankiniu būdu pakeisite šią reikšmę, taip pat rankiniu būdu turėsite pateikti aukštį bei laiko juostą.

en: Low clouds
lt: Apatinio aukšto debesys

en: Low clouds (CL)
lt: Apatinio aukšto debesys (AD)

en: Met.no provides forecast data for up to %d days in the future. Choose how many days will be shown in the forecast tab in the summary window. On slower computers, a lower number might help against lags when opening the window. Note however that usually forecasts for more than three days in the future are unreliable at best ;-)
lt: Met.no pateikia prognozės duomenis iki %d dienų į priekį. Pasirinkite kiek dienų bus rodoma suvestinės lange, prognozės kortelėje. Lėtesniuose kompiuteriuose, mažesnė reikšmė gali sumažinti delsą, kuri atsiranda, atidarant langą. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad net ir geriausiu atveju, didesnė nei trijų dienų prognozė yra nepatikima. ;-)

en: Meter per second is <i>the</i> unit typically used by meteorologists to denote wind speeds.
lt: Metras per sekundę yra vienetas, kurį meteorologai, dažniausiai, naudoja vėjo greičio matavimams.

en: Meters (m)
lt: Metrai (m)

en: Meters per second (m/s)
lt: Metrai per sekundę (m/s)

en: Middle clouds
lt: Vidurinio aukšto debesys

en: Middle clouds (CM)
lt: Vidurinio aukšto debesys (VDD)

en: Miles per hour (mph)
lt: Mylios per valandą (mph)

en: Miles per hour is an imperial unit of speed expressing the number of statute miles covered in one hour.
lt: Mylios per valandą yra imperinis greičio vienetas, išreiškiantis, per vieną valandą įveikiamų, statutinių mylių skaičių.

en: Millimeters (mm)
lt: Milimetrai (mm)

en: Morning
lt: Rytas

en: Move the selected value down in the list of labels to display.
lt: Rodomų duomenų sąraše nuleisti pasirinktą reikšmę žemyn.

en: Move the selected value up in the list of labels to display.
lt: Rodomų duomenų sąraše perkelti pasirinktą reikšmę aukštyn.

en: N
lt: Š

en: NE
lt: ŠR

en: NW
lt: ŠV

en: Named after the astronomer Anders Celsius who invented the original scale in 1742, the Celsius scale is an international standard unit and nowadays defined using the Kelvin scale. 0 °C is equivalent to 273.15 K and 1 °C difference in temperature is exactly the same difference as 1 K. It is defined with the melting point of water being roughly at 0 °C and its boiling point at 100 °C at one standard atmosphere (1 atm = 1013.5 hPa). Until 1948, the unit was known as <i>centigrade</i> - from Latin <i>centum</i> (100) and <i>gradus</i> (steps).
    In meteorology and everyday life the Celsius scale is very convenient for expressing temperatures because its numbers can be an easy indicator for the formation of black ice and snow.
lt: Pavadinta astronomo Anderso Celsijaus, kuris 1742 m. sukūrė pradinę skalę, garbei. Celsijaus skalė yra tarptautinis standartinis vienetas ir mūsų laikais yra apibrėžiama, naudojant Kelvino skalę. 0 °C atitinka 273,15 K, o 1 °C temperatūros skirtumas yra visiškai toks pats kaip ir 1 K temperatūros skirtumas. Ši skalė yra apibrėžiama ledo tirpimu ties, apytiksliai, 0 °C, o vandens virimu ties 100 °C, esant slėgiui, kuris lygus vienai standartinei atmosferai (1 atm = 1013.5 hPa). Iki 1948 m., vienetas buvo žinomas kaip <i>centigrade</i> - nuo Lotynų <i>centum</i> (100) ir <i>gradus</i> (žingsniai).
    Meteorologijoje ir kasdieniame gyvenime, Celsijaus skalė yra labai patogi temperatūrai išreikšti, kadangi jos skaičiai gali lengvai nurodyti sniego arba plikledžio formavimąsi.

en: New moon
lt: Jaunatis (Naujas mėnulis)

en: Night
lt: Naktis

en: No Data
lt: Nėra duomenų

en: No location selected.
lt: Nepasirinkta jokia vieta.

en: North
lt: Šiaurė

en: North-East
lt: Šiaurės Rytai

en: North-West
lt: Šiaurės Vakarai

en: Nowadays wind speed/velocity is measured using an anemometer (Greek <i>anemos</i>, meaning <i>wind</i>) in 10 m (33 ft) height. Anemometers usually measure either wind speed or pressure, but will provide both values as they are closely related to and can be deduced from each other.
lt: Mūsų dienomis, vėjo greitis yra matuojamas anemometrais (Graikiškai <i>anemos</i>, reiškia <i>vėją</i>), 10 metrų (33 pėdų) aukštyje. Anemometrai, dažniausiai, matuoja arba vėjo greitį, arba slėgį, tačiau gali pateikti abidvi reikšmes, kadangi jos yra artimai susijusios ir gali būti apskaičiuotos viena pagal kitą.

en: OK
lt: Gerai

en: Open the user icon themes directory in your file manager, creating it if necessary.
lt: Atverti failų tvarkytuvėje naudotojo piktogramų apipavidalinimų katalogą, sukuriant jį, jei tai yra būtina.

en: P
lt: A

en: Partly cloudy
lt: Debesuota su pragiedruliais

en: Please change location name to your liking and correct alltitude and timezone if they are not auto-detected correctly.
lt: Prašome pakeisti vietos pavadinimą į jums patinkantį ir pataisyti aukštį ir laiko juostą, jeigu jie nėra teisingai automatiškai aptinkami.

en: Please set a location in the plugin settings.
lt: Prašome įskiepio nustatymuose įvesti vietą.

en: Plugin settings...
lt: Įskiepio nustatymai...

en: Pound-force per square inch (psi)
lt: Svarai kvadratiniam coliui (psi)

en: Prec_ipitations:
lt: Kr_ituliai:

en: Precipitation (R)
lt: Krituliai (K)

en: Precipitation amount
lt: Kritulių kiekis

en: Quayle-Steadman
lt: Quayle-Steadman'o indeksas

en: R
lt: K

en: Rain
lt: Lietus

en: Rain showers
lt: Trumpalaikiai lietūs

en: Rain with thunder
lt: Lietus su perkūnija

en: Re_fresh
lt: Įkelti iš _naujo

en: Relative humidity
lt: Santykinis drėgnumas

en: Results
lt: Rezultatai

en: S
lt: P

en: SE
lt: PR

en: SW
lt: PV

en: Scroll the current displayed value(s) out and the new value(s) in instead of simply changing them. Uncheck this option if you find the animation too distracting.
lt: Vietoj to, kad, tiesiog keisti reikšmes, slinkti, pakeičiant rodomas reikšmes naujomis reikšmėmis. Nuimkite žymėjimą nuo šio parametro, jei animacija blaško jūsų dėmesį.

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search for a new location and auto-detect its parameters.
lt: Ieškoti naujos vietos ir automatiškai aptikti jos parametrus.

en: Search location
lt: Ieškoti vietos

en: Searching...
lt: Ieškoma...

en: Select _font
lt: Pasirinkti šri_ftą

en: Select a value in the list of labels to display and click this button to remove it.
lt: Pasirinkite iš žemiau esančio duomenų sąrašo reikšmę ir spustelėkite šį mygtuką, kad ją pašalintumete.

en: Select font
lt: Pasirinkti šriftą

en: Short-term forecast data unavailable.
lt: Trumpalaikės orų prognozės duomenys nepasiekiami.

en: Show current weather conditions
lt: Rodyti dabartines oro sąlygas

en: Show weather conditions and forecasts
lt: Rodyti orų sąlygas ir prognozes

en: Shows the forecasts in a table with the daytimes (morning, afternoon, evening, night) in columns and the days in rows.
lt: Rodo orų prognozę lentelėje, kurioje dienos metas (rytas, diena, vakaras, naktis) yra stulpeliuose, o dienų pavadinimai eilutėse.

en: Simple
lt: Paprastas

en: Sleet
lt: Šlapdriba

en: Sleet showers
lt: Trumpalaikė šlapdriba

en: Sleet showers with thunder
lt: Trumpalaikė šlapdriba su perkūnija

en: Sleet with thunder
lt: Šlapdriba su perkūnija

en: Snow
lt: Sniegas

en: Snow showers
lt: Trumpalaikis sniegas

en: Snow showers with thunder
lt: Trumpalaikis sniegas su perkūnija

en: South
lt: Pietūs

en: South-East
lt: Pietryčiai

en: South-West
lt: Pietvakariai

en: Steadman
lt: Steadman'o indeksas

en: Sunny
lt: Saulėta

en: Temperature
lt: Temperatūra

en: Temperature (T)
lt: Temperatūra (T)

en: The Canadian counterpart to the US windchill/heat index, with the wind chill being similar to the previous model but with slightly different constraints. Instead of the heat index <i>humidex</i> will be used. For wind chill to become effective, wind speeds need to be above 2.0 km/h (1.24 mph) and air temperature below or equal to 0 °C (32 °F). For humidex, air temperature needs to be at least 20.0 °C (68 °F), with a dewpoint greater than 0 °C (32 °F). If these conditions are not met, the air temperature will be shown.
lt: Kanadietiškas, JAV vėjo žvarbumo/karščio indekso atitikmuo, kuriame vėjo žvarbumas yra panašus į ankstesnio modelio vėjo žvarbumą, tik su truputėlį kitokiais apribojimais. Vietoj karščio indekso, bus naudojamas <i>humidex</i> indeksas. Tam, kad vėjo žvarbumo indeksas taptų efektyvus, vėjo greitis turi būti virš 2.0 km/val. (1.24 mph), o oro temperatūra žemiau arba lygi 0 °C (32 °F). Humidex indeksui, oro temperatūra turi būti bent 20.0 °C (68 °F), su rasos tašku didesniu nei 0 °C (32 °F). Jei šios sąlygos nėra patenkinamos, bus rodoma oro temperatūra.

en: The English word <i>inch</i> comes from Latin <i>uncia</i> meaning <i>one-twelfth part</i> (in this case, one twelfth of a foot). In the past, there have been many different standards of the inch with varying sizes of measure, but the current internationally accepted value is exactly 25.4 millimeters.
lt: Angliškas žodis <i>colis</i> ateina iš Lotynų kalbos žodžio <i>uncia</i>, reiškiančio <i>vieną dvyliktąją dalį</i> (šiuo atveju, vieną dvyliktąją pėdos dalį). Praeityje buvo daug skirtingų colio standartų su besikeičiančiais matavimo dydžiais, tačiau šiuo metu tarptautiniu lygiu priimta reikšmė yra, tiksliai 25.4 milimetrai.

en: The Norwegian Meteorological Institute
lt: Norvegijos meteorologijos instituto

en: The amount of rain, drizzle, sleet, hail, snow, graupel and other forms of water falling from the sky over a specific period.
    
    The values reported by met.no are those of precipitation in the liquid state - or in other words: of rain -, so if snow is expected (but not sleet), then the amount of snow will be <i>guessed</i> by multiplying the original value by a ratio dependent on the air temperature:
    
    <tt><small>                   T &lt; -11.1 °C (12 °F) =&gt; 1:12
    -11.1 °C (12 °F) &lt; T &lt;  -4.4 °C (24 °F) =&gt; 1:10
     -4.4 °C (24 °F) &lt; T &lt;  -2.2 °C (28° F) =&gt; 1:7
     -2.2 °C (28 °F) &lt; T &lt;  -0.6 °C (31 °F) =&gt; 1:5
     -0.6 °C (31 °F) &lt; T                    =&gt; 1:3
    
    </small></tt>Example: If temperature is -5 °C (12 °F), then snow density will be low and a rain to snow ratio of 1:10 will be used for calculation. Assuming the reported value is 5 mm, then the calculated amount of snow precipitation is 50 mm.
    
    <b>Note</b>: While air temperature is an important factor in this calculation, there are other influencing factors that the plugin doesn't know about like the type of snow and ground temperature. Because of that, these rules will only lead to rough estimates and may not represent the real amount of snow.
lt: Lietaus, dulksnos, šlapdribos, krušos, sniego, ledo kruopų ir kitų, per tam tikrą laikotarpį iš dangaus iškrentančių vandens formų, kiekis.
    
    Reikšmėse, kurias pateikia met.no, turimas omenyje skystoje būsenoje esančių kritulių, kiekis - kitaip tariant: lietus -, taigi, jeigu yra tikimasi sniego (bet ne šlapdribos), tuomet sniego kiekis bus <i>spėjamas</i>, dauginant pradinę reikšmę iš santykio, priklausomo nuo oro temperatūros:
    
    <tt><small> T &lt; -11.1 °C (12 °F) =&gt; 1:12
    -11.1 °C (12 °F) &lt; T &lt; -4.4 °C (24 °F) =&gt; 1:10
    -4.4 °C (24 °F) &lt; T &lt; -2.2 °C (28° F) =&gt; 1:7
    -2.2 °C (28 °F) &lt; T &lt; -0.6 °C (31 °F) =&gt; 1:5
    -0.6 °C (31 °F) &lt; T =&gt; 1:3
    
    </small></tt>Pavyzdys: Jeigu temperatūra yra -5 °C (12 °F), tuomet sniego tankis bus žemas ir apskaičiavimui bus naudojamas lietaus ir sniego santykis 1:10. Numanant, kad pranešama reikšmė yra 5 mm, galima teigti, kad apskaičiuotas sniego kritulių kiekis bus 50 mm.
    
    <b>Pastaba</b>: Nors šiame apskaičiavime oro temperatūra yra svarbus faktorius, yra ir kitų faktorių, tokių kaip sniego tipas ir žemės temperatūra, apie kuriuos įskiepis nežino. Dėl to, šios taisyklės nurodys tik apytikslius apskaičiavimus ir gali neatspindėti tikrojo sniego kiekio.

en: The current Fahrenheit temperature scale is based on one proposed in 1724 by the physicist Daniel Gabriel Fahrenheit. 0 °F was the freezing point of brine on the original scale at standard atmospheric pressure, which was the lowest temperature achievable with this mixture of ice, salt and ammonium chloride. The melting point of water is at 32 °F and its boiling point at 212 °F. The Fahrenheit and Celsius scales intersect at -40 degrees. Even in cold winters, the temperatures usually do not fall into negative ranges on the Fahrenheit scale.
    With its inventor being a member of the Royal Society in London and having a high reputation, the Fahrenheit scale enjoyed great popularity in many English-speaking countries, but was replaced by the Celsius scale in most of these countries during the metrification process in the mid to late 20th century.
lt: Esama Farenheito temperatūros skalė yra pagrįsta, 1724 m. pasiūlyta, fiziko Danielio Gabrielio Farenheito, skale. Pradinėje skalėje, esant standartiniam atmosferos slėgiui, sūrymo užšalimo taškas buvo 0 °F, kas tuo metu buvo žemiausia, su šiuo ledo, druskos ir amonio chlorido mišiniu pasiekiama, temperatūra. Ledo tirpimo taškas yra 32 °F, o jos virimo taškas 212 °F. Farenheito ir Celsijaus skalės persikerta ties -40 laipsnių. Naudojant Farenheito skalę, dažniausiai, netgi šalčiausią žiemą, temperatūros nepasiekia neigiamų reikšmių.
    Kadangi šios skalės išradėjas buvo Karališkosios Visuomenės narys ir turėjo aukštą reputaciją, Farenheito skalė buvo populiari daugelyje, Angliškai kalbančių šalių, tačiau XX a. viduryje-pabaigoje, daugumoje šių šalių, metrifikacijos eigoje, ją pakeitė Celsijaus skalė.

en: The foot per second (pl. feet per second) in the imperial unit system is the counterpart to the meter per second in the International System of Units.
lt: Imperinėje vienetų sistemoje esanti pėda per sekundę (dgs. pėdos per sekundę) yra, Tarptautinėje vienetų sistemoje esančio metro per sekundę, atitikmuo.

en: The knot is a unit of speed equal to one international nautical mile (1.852 km) per hour, or approximately 1.151 mph, and sees worldwide use in meteorology and in maritime and air navigation. A vessel travelling at 1 knot along a meridian travels one minute of geographic latitude in one hour.
lt: Mazgas yra greičio vienetas, lygus vienai tarptautinei jūrmylei (1,852 km) per valandą arba, apytiksliai, 1,151 mph, ir yra naudojamas visame pasaulyje meteorologijoje, laivyboje, ir oro navigacijoje. Laivas, keliaujantis palei meridianą 1 mazgo greičiu, per vieną valandą nukeliauja vieną, geografinės platumos, minutę.

en: The meter is the fundamental unit of length in the International System of Units. Originally intended to be one ten-millionth of the distance from the Earth's equator to the North Pole at sea level, its definition has been periodically refined to reflect growing knowledge of metrology (the science of measurement).
lt: Metras yra pagrindinis ilgio vienetas Tarptautinėje vienetų sistemoje. Iš pradžių, numatytas kaip viena dešimt milijoninė dalis atstumo jūros lygyje nuo Žemės pusiaujo iki Šiaurės ašigalio, jo apibrėžimas buvo periodiškai tobulinamas, kad atspindėtų augančias metrologijos (matavimų mokslo) žinias.

en: The pascal, named after mathematician, physicist and philosopher Blaise Pascal, is a SI derived unit and a measure of force per unit area, defined as one newton per square meter. One standard atmosphere (atm) is 1013.25 hPa.
lt: Paskalis yra, matematiko, fiziko ir filosofo Blezo Paskalio garbei pavadintas, SI sistemos vienetas ir vienam ploto vienetui tenkančios jėgos matas, apibrėžiamas kaip vienas niutonas kvadratiniam metrui. Viena standartinė atmosfera (atm) yra 1013.25 hPa.

en: The pound per square inch is a unit of pressure based on avoirdupois units (a system of weights based on a pound of 16 ounces) and defined as the pressure resulting from a force of one pound-force applied to an area of one square inch. It is used in the United States and to varying degrees in everyday life in Canada, the United Kingdom and maybe some former British Colonies.
lt: Svarai kvadratiniam coliui yra slėgio vienetas, pagrįstas „avoirdupois“ vienetais (svorių sistema, kuri yra pagrįsta svaru, susidedančiu iš 16 uncijų) ir apibrėžiamas kaip slėgis, kurį sukuria vieno svaro jėga, pritaikyta vieno kvadratinio colio pločiui. Šis vienetas yra naudojamas Jungtinėse valstijose ir kažkiek kasdieniame gyvenime Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje ir, galbūt, kai kurios buvusiose Britų kolonijose.

en: The sun never rises and sets at %s.
lt: Saulė nebepakyla, o nusileidžia %s.

en: The sun never rises today.
lt: Šiandien Saulė nepakyla.

en: The sun never sets today.
lt: Šiandien Saulė nenusileidžia.

en: The sun rises at %s and never sets.
lt: Saulė pakyla %s ir nebenusileidžia.

en: The sun rises at %s and sets at %s.
lt: Saulė pakyla %s ir nusileidžia %s.

en: The torr unit was named after the physicist and mathematician Evangelista Torricelli who discovered the principle of the barometer in 1644 and demonstrated the first mercury barometer to the general public. A pressure of 1 torr is approximately equal to one millimeter of mercury, and one standard atmosphere (atm) equals 760 Torr.
lt: Toro vienetas yra pavadintas fiziko, matematiko Evangelista Toričelio garbei, kuris 1644 m. išrado barometro principą ir pristatė pirmąjį gyvsidabrio barometrą plačiajai visuomenei. 1 toro slėgis yra, apytiksliai, lygus vieno colio gyvsidabrio slėgiui, o viena standartinė atmosfera (atm) lygi 760 Torų.

en: The weight of the air that makes up the atmosphere exerts a pressure on the surface of the Earth, which is known as atmospheric pressure. To make it easier to compare the value to other values for locations with different altitudes, atmospheric pressure is adjusted to the equivalent sea-level pressure and called barometric pressure. Rising barometric pressures generally indicate an improvement in weather conditions, while falling pressures mean deterioration.
lt: Atmosferą sudarančio oro svoris, kuris Žemės paviršiui sukuria slėgį, taip pat žinomą kaip atmosferos slėgis. Tam, kad skirtigame aukštyje esančioms vietovėms būtų lengviau palyginti reikšmes, atmosferos slėgis yra suderinamas su atitinkamu jūros lygio slėgiu ir yra vadinamas barometriniu slėgiu. Kylantis barometrinis slėgis, įprastai, nurodo oro sąlygų pagerėjimą, o krentantis - pablogėjimą.

en: There may be problems with some themes that cause the scrollbox text to be hardly readable. If this is the case or you simply want it to appear in another color, then you can change it using this button. Middle-click on the button to unset the scrollbox text color.
lt: Gali kilti problemų su kai kuriais apipavidalinimais, kurios sukels sunkumų bandant perskaityti tekstą. Jei taip nutiko arba jūs, tiesiog, norite, kad jis būtų kitos spalvos, tuomet galite tai pakeisti, naudodami šį mygtuką. Spustelėkite vidurinį pelės mygtuką, kad sugrąžintumėte slankiklio šrifto spalvos nustatymą.

en: These are the values that will be shown in the scrollbox. Select a single value here and click the appropriate button to remove it or move it up and down in the list.
lt: Tai yra reikšmės, kurios bus rodomos slankiklyje. Pasirinkite vieną reikšmę čia ir spustelėkite atitinkamą mygtuką, kad pašalintumėte iš sąrašo, perkeltumėte aukštyn ir nuleistumėte žemyn.

en: Third quarter
lt: Delčia (Paskutinio ketvirčio mėnulis)

en: This gives the cardinal direction (North, East, South, West) the wind is coming from.
lt: Tai parodo pagrindines kryptis (Šiaurė, Rytai, Pietūs, Vakarai), iš kurių ateina vėjas.

en: This gives the direction the wind is coming from in azimuth degrees (North = 0°, East = 90°, South = 180° and West = 270°).
lt: Tai parodo kryptį, iš kurios ateina vėjas, azimuto laipsniais (Šiaurė = 0°, Rytai = 90°, Pietūs = 180° ir Vakarai = 270°).

en: This gives the low-level cloud cover in percent. According to WMO definition, low-level clouds can be found at altitudes below 4,000 m (13,000 ft), or 5,000 m (16,000 ft) at the equator, though their basis often lie below 2,000 m (6,500 ft). They are mainly composed of water droplets or ice particles and snow, when temperatures are cold enough.
lt: Tai pateikia apatinio lygio debesų padengimą, procentais. Pasak PMO (Pasaulinės Meteorologijos Organizacijos) apibrėžimo, apatinio lygio debesis galima rasti žemesniame nei 4000 m (13000 pėdų), arba pusiaujyje 5000 m (16000 pėdų), aukštyje, nors jų pagrindas, dažnai būna žemiau 2000 m (6500 pėdų) aukštyje. Jie, pagrinde, kai yra gana šalta, yra sudaryti iš vandens lašelių, ledo dalelių ir sniego.

en: This is the model used by the Australian Bureau of Meteorology, especially adapted for the climate of this continent. Possibly used in Central Europe and parts of other continents too, but then windchill and similar values had never gained that much popularity there as in the US or Canada, so information about its usage is scarce or uncertain. It depends on air temperature, wind speed and humidity and can be used for lower and higher temperatures alike.
lt: Tai yra Australijos Meteorologijos Biuro naudojamas modelis, specialiai pritaikytas šio kontinento klimatui. Galimai naudojamas Centrinėje Europoje, o taip pat kitų kontinentų dalyse, tačiau vėjo žvarbumo ir panašios reikšmės niekada neįgavo ten tokio populiarumo kaip JAV ar Kanadoje, taigi informacija apie jo naudojimą yra nepakankama arba abejotina. Šis modelis priklauso nuo oro temperatūros, vėjo greičio ir drėgnumo, ir gali būti naudojamas žemesnėms temperatūroms taip pat kaip ir aukštesnėms.

en: This is the temperature to which air must be cooled to reach 100% relative humidity, given no change in water content. Reaching the dew point halts the cooling process, as condensation occurs which releases heat into the air. A high dew point increases the possibility of rain and severe thunderstorms. The dew point allows the prediction of dew, frost, fog and minimum overnight temperature, and has influence on the comfort level one experiences.
    
    <b>Note:</b> This is a calculated value not provided by met.no.
lt: Tai yra temperatūra, iki kurios oras privalo atvėsti, kad pasiektų 100% santykinį drėgnumą, nepasikeitus vandens turiniui. Rasos taško pasiekimas pristabdo ataušimo procesą, kadangi atsiranda kondensacija, kuri į orą išskiria šilumą. Aukštas rasos taškas padidina lietaus ir didelės perkūnijos tikimybę. Rasos taškas leidžia nuspėti rasą, speigą, rūką ir žemiausią nakties temperatūrą, ir veikia žmogaus patiriamą komforto lygmenį.
    
    <b>Pastaba:</b> Ši reikšmė yra apskaičiuojama ir nėra pateikiama met.no.

en: This reports the high-level cloud cover in percent. According to WMO definition, high-level clouds can be found in altitudes of 8,000 to 15,000 m (26,000 to 49,000 ft), or 10,000 m-18,000 m (33,000-59,000 ft) at the equator, where temperatures are so low that they are mainly composed of ice crystals. While typically thin and white in appearance, they can be seen in a magnificent array of colors when the sun is low on the horizon.
lt: Tai praneša apie viršutinio lygio debesų padengimą, procentais. Pasak PMO (Pasaulinės Meteorologijos Organizacijos) apibrėžimo, viršutinio lygio debesis gali rasti nuo 8000 iki 15000 m (nuo 26000 iki 49000 pėdų), arba pusiaujyje 10000-18000 m (33000-59000 pėdų), aukštyje, kur temperatūros yra tiek žemos, kad šie debesys pagrinde yra sudaryti iš ledo kristalų. Nors paprastai iš išvaizdos jie atrodo ploni ir balti, tačiau, saulei nusileidus žemai prie horizonto linijos, debesys gali būti matomi įvairiomis spalvomis.

en: This specifies the mid-level cloud cover in percent. According to WMO definition, mid-level clouds form in heights of 4,000-8,000 m (13,000-26,000 ft), or 5,000-10,000 m (16,000-33,000 ft) at the equator. Like their low-level cousins, they are principally composed of water droplets. When temperatures get low enough, ice particles can replace the droplets.
lt: Tai pateikia vidurinio lygio debesų padengimą, procentais. Pasak PMO (Pasaulinės Meteorologijos Organizacijos) apibrėžimo, vidurinio lygio debesys formuojasi 4000-8000 m (13000-26000 pėdų), arba pusiaujyje 5000-10000 m (16000-33000 pėdų), aukštyje. Panašiai kaip ir jų pusbrolius iš apatinio lygio, šiuos debesis daugiausia sudaro vandens lašai. O kai temperatūra nukrenta gana žemai, vandens lašus gali pakeisti ledo dalelės.

en: Thunder showers
lt: Trumpalaikė perkūnija

en: Thundersnow
lt: Sniegas su perkūnija

en: Today
lt: Šiandien

en: Tomorrow
lt: Rytoj

en: Torr (mmHg)
lt: Toras (mmHg)

en: Unnamed place
lt: Vieta be pavadinimo

en: Unset
lt: Nenustatyta

en: Use only a single _panel row
lt: Naudoti tik vieną s_kydelio eilutę

en: Used in North America, wind chill will be reported for low temperatures and heat index for higher ones. At night, heat index will be replaced by the Summer Simmer Index. For wind chill, wind speeds need to be above 3.0 mph (4.828 km/h) and air temperature below 50.0 °F (10.0 °C). For heat index, air temperature needs to be above 80 °F (26.7 °C) - or above 71.6 °F (22 °C) at night - and relative humidity at least 40%. If these conditions are not met, the air temperature will be shown.
lt: Naudojamas Šiaurės Amerikoje, vėjo žvarbumo indeksas bus naudojamas pranešimams apie žemesnes temperatūras, o karščio indeksas apie aukštesnes. Naktį, karščio indeksą pakeis „Summer Simmer“ indeksas. Vėjo žvarbumo indeksui, vėjo greičiai turi būti didesni kaip 3,0 mph (4,828 km/val.), o oro temperatūra žemesnė 50,0 °F (10,0 °C). Karščio indeksui, oro temperatūra turi būti aukštesnė kaip 80 °F (26,7 °C) - arba naktį aukštesnė kaip 71,6 °F (22 °C) - o santykinis drėgnumas bent 40%. Jeigu šios sąlygos nėra patenkinamos, tuomet bus rodoma oro temperatūra.

en: Verbose
lt: Išsamus

en: W
lt: V

en: WB
lt: VB

en: WD
lt: VK

en: WS
lt: V

en: Waning crescent
lt: Delčia (Dylantis mėnulis)

en: Waning gibbous
lt: Pilnatis (Dylantis kuprotas mėnulis)

en: Waxing crescent
lt: Jaunatis (Pilnėjantis pusmėnulis)

en: Waxing gibbous
lt: Priešpilnis (Pilnėjantis kuprotas mėnulis)

en: Weather Report
lt: Orų pranešimas

en: Weather Update
lt: Orų tarnyba

en: West
lt: Vakarai

en: Wikipedia
lt: Vikipedija

en: Wind direction (WD)
lt: Vėjo kryptis (VK)

en: Wind direction in degrees (WD)
lt: Vėjo kryptis laipsniais (VK)

en: Wind speed (WS)
lt: Vėjo greitis (V)

en: Wind speed - Beaufort scale (WB)
lt: Vėjo greitis - Boforto skalė (VB)

en: Wind speeds in TV or in the news are often provided in km/h.
lt: Vėjo greitis televizijoje ir naujienose dažniausiai pateikiamas kilometrais per valandą, km/val.

en: Windchill/Heat index
lt: Vėjo žvarbumo/Karščio indeksas

en: Windchill/Humidex
lt: Vėjo žvarbumo/Humidex karščio indeksas

en: _Appearance
lt: _Išvaizda

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Details
lt: _Išsamiau

en: _Forecast
lt: _Prognozė

en: _Forecast layout:
lt: Orų prognozės iš_dėstymas:

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: _Icon theme:
lt: P_iktogramų apipavidalinimas:

en: _Location
lt: _Vietovė

en: _Number of forecast days:
lt: Orų prognozės die_nų skaičius:

en: _Round values
lt: Ap_valinti reikšmes

en: _Scrollbox
lt: _Slankiklis

en: _Temperature:
lt: _Temperatūra:

en: _Timezone:
lt: Laiko juos_ta:

en: _Tooltip style:
lt: Paaiš_kinimo stilius:

en: _Units
lt: _Matavimo vienetai

en: _Wind speed:
lt: _Vėjo greitis:

en: feet
lt: pėdos

en: km/h
lt: km/val.

en: meters
lt: metrai
