Xfce Apps - en to nl translation catalogue (391 entries)

en: Adjustment:
nl: Bijstelling:

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Always
nl: Altijd

en: Ambiguous-width characters:
nl: Tekens met dynamische breedte:

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Appearance and Animation
nl: Uiterlijk en animatie

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Armenian
nl: Armeens

en: Auto-detect
nl: Automatisch detecteren

en: Automatically copy selection to clipboard
nl: Kopieer selectie automatisch naar klembord

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Color:
nl: Achtergrondkleur:

en: Background image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Backspace key generates:
nl: De Backspacetoets genereert:

en: Baltic
nl: Baltisch

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Black on White
nl: Zwart op wit

en: Block
nl: Blok

en: C_ase sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Cell spacing:
nl: Tussenruimte voor cellen:

en: Celtic
nl: Keltisch

en: Centered
nl: Gecentreerd

en: Central European
nl: Centraaleuropees

en: Chinese Simplified
nl: Chinees Vereenvoudigd

en: Chinese Traditional
nl: Chinees Traditioneel

en: Choose title color
nl: Titelkleur kiezen

en: Clipboard
nl: Klembord

en: Close
nl: Sluiten

en: Close Other Ta_bs
nl: Andere tabbladen sluiten

en: Close T_ab
nl: Tabblad sluiten

en: Close _Window
nl: Venster sluiten

en: Close all tabs?
nl: Alle tabbladen sluiten?

en: Close tab?
nl: Tabblad sluiten?

en: Close this tab
nl: Dit tabblad sluiten

en: Close window?
nl: Venster sluiten?

en: Colors
nl: Kleuren

en: Command
nl: Opdracht

en: Compatibility
nl: Verenigbaarheid

en: Compose Email
nl: Stel e-mail op

en: Configure Xfce Terminal
nl: Xfce Terminal instellen

en: Consider the following characters part of a word when double clicking:
nl: Beschouw de volgende tekens als deel van een woord bij dubbelklikken:

en: Context Menu
nl: Contextmenu

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy Email Address
nl: Kopieer e-mailadres

en: Copy Link Address
nl: Kopieer adres van koppeling

en: Copy _Input To All Tabs...
nl: Kopieer invoer naar alle tabbladen...

en: Copy _Input:
nl: Invoer kopiëren:

en: Copy as _HTML
nl: Kopieer als HTML

en: Copy input
nl: Invoer kopiëren

en: Copy to clipboard
nl: Kopieer naar klembord

en: Copy to clipboard as HTML
nl: Kopieer naar klembord als HTML

en: Cursor
nl: Aanwijzer

en: Cursor blinks
nl: Aanwijzer knippert

en: Cursor blinks:
nl: Aanwijzer knippert:

en: Cursor shape:
nl: Vorm van aanwijzer:

en: Custom Colors
nl: Aangepaste kleuren

en: Custom command:
nl: Aangepaste opdracht:

en: Cyrillic
nl: Cyrillisch

en: Dark Pastels
nl: Donkere pastelkleuren

en: Default (%s)
nl: Standaard (%s)

en: Default character encoding
nl: Standaard-tekencodering

en: Default geometry
nl: Standaardgeometrie

en: Delete key generates:
nl: De Deletetoets genereert:

en: Disable dialog (can be re-enabled in the Preferences)
nl: Dialoog uitschakelen (kan opnieuw worden ingeschakeld in de Voorkeuren)

en: Disable for 15 minutes
nl: Uitschakelen voor 15 minuten

en: Disable for 5 minutes
nl: Uitschakelen voor 5 minuten

en: Disable until program restart
nl: Uitschakelen totdat het programma wordt herstart

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Display help contents
nl: Toon hulptekst

en: Display mismatch
nl: Scherm komt niet overeen

en: Do _not ask me again
nl: Niet _nogmaals vragen

en: Do not disable dialog
nl: Dialoog niet uitschakelen

en: Double Click
nl: Dubbelklikken

en: Down
nl: Omlaag

en: Drop-down
nl: Neerklappen

en: Drop-down Terminal
nl: Neerklap-terminalvenster

en: Duration:
nl: Duur:

en: Dynamically-set title:
nl: Dynamisch ingestelde titel:

en: Enable Hyperlinks
nl: Hyperlinks inschakelen

en: Enable support for hyperlinks.
nl: Ondersteuning inschakelen voor hyperlinks.

en: Enable this option to allow escape sequences such as '\e[1;35m' to switch text bright colors in addition to bold. If disabled, text color will remain intact.
nl: Schakel deze optie in om ontsnappingsreeksen toe te staan zoals '\e[1;35m' om heldere tekstkleuren om te schakelen naast vetgedrukt. Indien uitgeschakeld blijft de tekstkleur intact.

en: Enable this option to set a custom bold color. If disabled the text color will be used.
nl: Schakel deze optie in om een aangepaste kleur in te stellen voor vetgedrukt. Indien uitgeschakeld zal de tekstkleur worden gebruikt.

en: Enable this option to set custom text and background colors for cursor. If disabled the background and text colors will be reversed.
nl: Schakel deze optie in om aangepaste tekst en achtergrondkleuren te gebruiken voor de aanwijzer. Indien uitgeschakeld zullen de achtergrond en tekstkleuren teruggedraaid worden.

en: Enable this option to show menubars in newly created terminal windows.
nl: Schakel deze optie in om menubalken te tonen in nieuw aangemaakte terminalvensters.

en: Enable this option to show toolbar in newly created terminal windows.
nl: Schakel deze optie in om een werkbalk te tonen in nieuw aangemaakte vensters.

en: Enable this option to show window decorations around newly created terminal windows.
nl: Schakel deze optie in om vensterdecoraties te tonen rond nieuwe terminalvensters.

en: Enable this to allow applications running inside the terminal windows to use bold font.
nl: Schakel dit in om toepassingen die in terminalvensters draaien, toe te staan om vetgedrukte tekst te gebruiken.

en: Enable this to use system-wide monospace font.
nl: Schakel dit in om het systeembrede monospace-lettertype te gebruiken.

en: Enables you to press any key on the keyboard to scroll down the terminal to the command prompt.
nl: Zorgt ervoor dat u elke toets van het toetsenbord kunt indrukken om in het terminalvenster door te schuiven naar de opdrachtregel.

en: Encoding
nl: Codering

en: Enter the text to be copied to all tabs
nl: Voer de tekst in die gekopieerd moet worden naar alle tabbladen

en: Enter the title for the current terminal tab
nl: Voer titel in voor het huidige terminalvenster-tabblad

en: Erase TTY
nl: Wis TTY

en: Escape sequence
nl: Ontsnappings-sequentie

en: Failed to create the regular expression
nl: Kon de reguliere uitdrukking niet maken

en: Failed to execute child
nl: Kon afgeleid proces niet uitvoeren

en: Failed to open directory
nl: Kon map niet openen

en: Failed to open the URL '%s'
nl: Kon het webadres '%s' niet openen

en: Failed to save terminal contents
nl: Kon de inhoud van de terminal niet opslaan

en: File:
nl: Bestand:

en: Filled
nl: Gevuld

en: Find
nl: Zoeken

en: Find Ne_xt
nl: Volgende zoeken

en: Find Pre_vious
nl: Vorige zoeken

en: Font
nl: Lettertype

en: General
nl: Algemeen

en: General Options
nl: Algemene opties

en: Georgian
nl: Georgisch

en: Go to Tab 1
nl: Ga naar tabblad 1

en: Go to Tab 2
nl: Ga naar tabblad 2

en: Go to Tab 3
nl: Ga naar tabblad 3

en: Go to Tab 4
nl: Ga naar tabblad 4

en: Go to Tab 5
nl: Ga naar tabblad 5

en: Go to Tab 6
nl: Ga naar tabblad 6

en: Go to Tab 7
nl: Ga naar tabblad 7

en: Go to Tab 8
nl: Ga naar tabblad 8

en: Go to Tab 9
nl: Ga naar tabblad 9

en: Goes after initial title
nl: Gaat na begintitel

en: Goes before initial title
nl: Gaat voor begintitel

en: Greek
nl: Grieks

en: Green on Black
nl: Groen op zwart

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Help
nl: Hulp

en: I-Beam
nl: I-balk

en: If enabled, the app shortcut for 'xfce4-terminal --drop-down', which normally opens and closes the window, will give it focus if the option to keep the window open is checked.
nl: Indien ingeschakeld, zal de toepassings-snelkoppeling voor 'xfce4-terminal --drop-down', die gewoonlijk het venster opent en sluit, scherpstelling op het venster veroorzaken wanneer de optie om het venster open te houden is aangevinkt.

en: Image Files
nl: Afbeeldingbestanden

en: Invalid argument for option "--dynamic-title-mode": %s
nl: Ongeldig argument voor optie '--dynamic-title-mode': %s

en: Isn't displayed
nl: Wordt niet weergegeven

en: Japanese
nl: Japans

en: Keep window open when it loses focus
nl: Houd venster geopend wanneer het scherpstelling verliest

en: Korean
nl: Koreaans

en: Last _Active Tab
nl: Laatst actieve tabblad

en: Left
nl: Links

en: Match _entire word only
nl: Alleen overeenkomend als geheel woord

en: Match as _regular expression
nl: Overeenkomend als reguliere uitdrukking

en: Misc
nl: Divers

en: Move Tab _Left
nl: Verplaats tabblad naar links

en: Move Tab _Right
nl: Verplaats tabblad naar rechts

en: Narrow
nl: Smal

en: Never
nl: Nooit

en: None (use solid color)
nl: Geen (gebruik effen kleur)

en: Nordic
nl: Noors

en: OPTION
nl: OPTIE

en: On the left side
nl: Aan de linkerkant

en: On the right side
nl: Aan de rechterkant

en: Opacity:
nl: Ondoorzichtigheid:

en: Open Link
nl: Open koppeling

en: Open T_erminal
nl: T_erminal openen

en: Open _Tab
nl: Nieuw _tabblad

en: Open a new terminal tab
nl: Open een nieuw terminalvenster-tabblad

en: Open a new terminal window
nl: Open een nieuw terminalvenster

en: Open the current directory
nl: Open de huidige map

en: Open the preferences dialog
nl: Open de voorkeurendialoog

en: Opening New Windows
nl: Nieuwe vensters openen

en: Option "%s" requires specifying the color as its parameter
nl: Optie '%s' vereist dat de kleur wordt opgegeven als zijn parameter

en: Option "--command/-e" requires specifying the command to run as its parameter
nl: De optie '--command/-e' vereist dat u de opdracht specificeert die als zijn parameter moet draaien

en: Option "--default-display" requires specifying the default X display as its parameter
nl: De optie '--default-display' vereist dat het standaard-X-scherm als zijn parameter wordt gespecificeerd

en: Option "--default-working-directory" requires specifying the default working directory as its parameter
nl: De optie '--default-working-directory' vereist dat de standaard-werkmap als zijn parameter wordt gespecificeerd

en: Option "--display" requires specifying the X display as its parameter
nl: Optie '--display' vereist dat de X-weergave wordt opgegeven als zijn parameter

en: Option "--dynamic-title-mode" requires specifying the dynamic title mode as its parameter
nl: Optie '--dynamic-title-mode' vereist dat u de dynamische titelmodus opgeeft als zijn parameter

en: Option "--execute/-x" requires specifying the command to run on the rest of the command line separated from "--execute/-x"
nl: Optie '--execute/-x' vereist het specificeren van de te draaien opdracht op de rest van de opdrachtregel die gescheiden is van '--execute/-x'

en: Option "--font" requires specifying the font name as its parameter
nl: De optie '--font' vereist dat u de lettertypenaam opgeeft als zijn parameter

en: Option "--geometry" requires specifying the window geometry as its parameter
nl: De optie '--geometry' vereist dat u de venstergeometrie specificeert als zijn parameter

en: Option "--icon/-I" requires specifying an icon name or filename as its parameter
nl: De optie '--icon/-I' vereist dat u een pictogramnaam of bestandnaam opgeeft als zijn parameter

en: Option "--initial-title" requires specifying the initial title as its parameter
nl: Optie '--initial-title' vereist dat u de begintitel opgeeft als zijn parameter

en: Option "--role" requires specifying the window role as its parameter
nl: De optie '--role' vereist dat u de rol van het venster specificeert als zijn parameter

en: Option "--sm-client-id" requires specifying the unique session id as its parameter
nl: Optie '--sm-client-id' vereist dat u het unieke sessie-ID opgeeft als zijn parameter

en: Option "--startup-id" requires specifying the startup id as its parameter
nl: De optie '--startup-id' vereist dat u het opstart-ID specificeert als zijn parameter

en: Option "--title/-T" requires specifying the title as its parameter
nl: De optie '--title/-T' vereist dat u de titel specificeert als zijn parameter

en: Option "--working-directory" requires specifying the working directory as its parameter
nl: De optie '--working-directory' vereist dat u de werkmap specificeert als zijn parameter

en: Option "--workspace" requires specifying the workspace number as its parameter
nl: De optie '--workspace' vereist dat u het werkbladnummer opgeeft als parameter

en: Option "--zoom" requires specifying the zoom (%d .. %d) as its parameter
nl: De optie '--zoom' vereist dat u de vergrotingsfactor (%d .. %d) opgeeft als zijn parameter

en: Other
nl: Anders

en: Palette
nl: Palet

en: Paste
nl: Plakken

en: Paste _Selection
nl: Plak _selectie

en: Paste _Selection Alt
nl: Alt _selectie plakken

en: Paste clipboard
nl: Plak de inhoud van het klembord

en: Paste from clipboard
nl: Plak vanuit klembord

en: Paste selection
nl: Plak selectie

en: Pasting this text to the terminal may be dangerous as it looks like some commands may be executed, potentially involving root access ('sudo').
nl: Het plakken van deze tekst in het terminalvenster zou gevaarlijk kunnen zijn, aangezien het erop lijkt dat bepaalde opdrachten kunnen worden uitgevoerd, mogelijk met rootrecht ('sudo').

en: Pasting this text to the terminal may be dangerous as it looks like some commands may be executed.
nl: Plakken van deze tekst in een terminalvenster kan gevaarlijk zijn, omdat het erop lijkt dat er enkele opdrachten zouden kunnen worden uitgevoerd.

en: Please report bugs to <%s>.
nl: Gelieve fouten te melden aan <%s>.

en: Position
nl: Positie

en: Pr_eferences...
nl: _Voorkeuren...

en: Presets
nl: Voorkeuzes

en: Replaces initial title
nl: Vervangt begintitel

en: Reset
nl: Terugzetten

en: Reset compatibility options to defaults
nl: Zet verenigbaarheidsopties terug op de standaard

en: Reset tab activity indicator after
nl: Zet indicator van tabbladactiviteit terug na

en: Right
nl: Rechts

en: Right click action:
nl: Actie bij rechtsklik:

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Sa_ve Contents...
nl: Inhoud opslaan...

en: Save contents...
nl: Inhoud opslaan...

en: Scaled
nl: Geschaald

en: Scroll on _Output
nl: Schuiven bij uitvoer

en: Scroll one Page Down
nl: Schuif één pagina omlaag

en: Scroll one Page Up
nl: Schuif één pagina omhoog

en: Scroll one line Down
nl: Schuif één regel omlaag

en: Scroll one line Up
nl: Schuif één regel omhoog

en: Scrollback:
nl: Terugschuiven:

en: Scrollbar is:
nl: Schuifbalk is:

en: Scrolling
nl: Schuiven

en: Search terminal contents
nl: Inhoud van terminal doorzoeken

en: See the %s man page for full explanation of the options above.
nl: Bekijk de %s man-pagina voor volledige uitleg van de bovenstaande opties.

en: Select Preset
nl: Kies vooraf bepaalde instellingen

en: Select _All
nl: Kies _alle

en: Select this option to force Terminal to run a custom command instead of your shell when you open new terminals
nl: Kies deze optie om Terminal te dwingen om een aangepaste opdracht uit te voeren in plaats van uw shell wanneer u nieuwe terminalvensters opent

en: Select this option to force Terminal to run your shell as a login shell when you open new terminals. See the documentation of your shell for details about differences between running it as interactive shell and running it as login shell.
nl: Kies deze optie om Terminalvenster uw gebruikersschil te laten gebruiken als aanmeldscherm voor nieuwe terminalvensters. Raadpleeg de documentatie van uw gebruikersschil voor het verschil tussen een interactieve schil en een aanmeldscherm.

en: Select this option to make new terminals (tabs or windows) use custom working directory. Otherwise, current working directory will be used.
nl: Kies deze optie om nieuwe terminalvensters (tabbladen of geheel nieuwe vensters) een aangepaste werkmap te laten gebruiken. Anders zal de huidige werkmap worden gebruikt.

en: Send Signal
nl: Signaal verzenden

en: Set Title Co_lor...
nl: Titelkleur instellen...

en: Set _Encoding
nl: Stel codering in

en: Shading:
nl: Arcering:

en: Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Show Menubar Temporarily
nl: Toon menubalk tijdelijk

en: Show Window _Borders
nl: Vensterranden t_onen

en: Show _Menubar
nl: _Menubalk tonen

en: Show _Toolbar
nl: Werkbalk tonen

en: Show a dialog that allows to edit text that is considered unsafe for pasting
nl: Toon een dialoogvenster dat het mogelijk maakt om tekst te bewerken die beschouwd wordt als onveilig voor plakken

en: Show unsafe paste dialog
nl: Toon het dialoogvenster voor onveilig plakken

en: Show/hide the menubar
nl: Menubalk tonen/verbergen

en: Show/hide the toolbar
nl: Werkbalk tonen/verbergen

en: Show/hide the window decorations
nl: Vensterdecoraties tonen/verbergen

en: Solarized (dark)
nl: Overbelicht (donker)

en: Solarized (light)
nl: Overbelicht (licht)

en: South-Eastern Europe
nl: Zuidoosteuropa

en: Stretched
nl: Uitgerekt

en: Switch to last active tab
nl: Omschakelen naar laatst actieve tabblad

en: Switch to next tab
nl: Schakel naar volgend tabblad

en: Switch to previous tab
nl: Schakel naar vorig tabblad

en: T_abs
nl: Tabbladen

en: Tab Options
nl: Tabbladopties

en: Tab activity color:
nl: Tabactiviteitkleur:

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Terminal
nl: Terminalvenster

en: Terminal Emulator
nl: Terminalvenster

en: Terminal Preferences
nl: Terminalvenster-voorkeuren

en: Text Color:
nl: Tekstkleur:

en: Thai
nl: Thais

en: The Xfce development team. All rights reserved.
nl: De Xfce-ontwikkelploeg. Alle rechten voorbehouden.

en: The child process exited normally with status %d.
nl: Het afgeleide proces werd normaal beëindigd met status %d.

en: The child process was aborted by signal %d.
nl: Het afgeleide proces werd afgebroken door signaal %d.

en: The child process was aborted.
nl: Het afgeleide proces werd afgebroken.

en: The random color is based on the selected background color, keeping the same brightness.
nl: De willekeurige kleur is gebaseerd op de gekozen achtergrondkleur, met behoud van dezelfde helderheid.

en: There are still processes running in some tabs.
    Closing this window will kill all of them.
nl: In sommige tabbladen draaien er nog processen.
    Sluiten van dit venster zal hen allemaal beëindigen.

en: There is still a process running.
    Closing this tab will kill it.
nl: Er draait nog steeds een proces.
    Het sluiten van dit tabblad zal het afbreken.

en: There is still a process running.
    Closing this window will kill it.
nl: Er draait nog steeds een proces.
    Het sluiten van dit venster zal het afbreken.

en: These options may cause some applications to behave incorrectly.
    They are only here to allow you to work around certain applications
    and operating systems that expect different terminal behavior.
nl: Deze opties kunnen bij sommige toepassingen onjuist gedrag
    veroorzaken. Ze zijn er alleen om u in staat te stellen om een
    noodoplossing toe te passen als een toepassing ander gedrag
    verwacht van de terminal.

en: This controls whether scrollbar is drawn as an overlay (auto-hide) or not.
nl: Dit bepaalt of de schuifbalk wordt weergegeven als een overlappende balk (automatisch verbergen) of niet.

en: This controls whether scrolling "coasts" to a stop when releasing a touchpad or touchscreen.
nl: Dit bepaalt of schuiven "uitdrijft" naar stilstand na het loslaten van een aanraakveld of aanraakscherm.

en: This controls whether the terminal will have no limits on scrollback.
nl: Dit bepaalt of het terminalvenster geen grenzen zal hebben bij terugschuiven.

en: This option controls whether the cursor will be blinking or not.
nl: Deze optie bepaalt of de aanwijzer al dan niet knippert.

en: This option controls whether the terminal will scroll down automatically whenever new output is generated by the commands running inside the terminal.
nl: Deze optie bepaalt of het terminalvenster automatisch omlaag schuift als er nieuwe uitvoer gegenereerd wordt door de lopende terminalopdrachten.

en: This window has %d tabs open. Closing this window
    will also close all its tabs.
nl: Dit venster heeft %d tabbladen open. Als u dit
    venster sluit, sluiten ook alle tabbladen.

en: Tiled
nl: Getegeld

en: Title
nl: Titel

en: Toggle Drop-down Terminal
nl: Schakel neerklap-terminalvenster

en: Toggle fullscreen mode
nl: Schakelen tussen normale weergave en volledig scherm

en: Toggle read-only mode
nl: Schakel de alleen-lezen-modus om

en: Toggle scroll on output
nl: 'Schuiven bij uitvoer' omschakelen

en: Transparent Background
nl: Doorzichtige achtergrond

en: Turkish
nl: Turks

en: Unable to determine your login shell.
nl: Kan uw aanmeldscherm niet bepalen.

en: Unable to parse color: %s
nl: Kon kleur niet lezen: %s

en: Underline
nl: Onderstrepen

en: Unknown option "%s"
nl: Onbekende optie '%s'

en: Unknown option "-%c"
nl: Onbekende optie '-%c'

en: Untitled
nl: Zonder titel

en: Up
nl: Omhoog

en: Usage:
nl: Gebruik:

en: User id mismatch
nl: Gebruikers-id komt niet overeen

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: View Options
nl: Opties bekijken

en: Visit Xfce Terminal website
nl: Bezoek de webstek van Xfce Terminal

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warning: Potentially Unsafe Paste
nl: Waarschuwing: mogelijk onveilige plakactie

en: Western European
nl: Westeuropees

en: When focused
nl: Wanneer scherpgesteld

en: When unfocused
nl: Wanneer niet scherpgesteld

en: White on Black
nl: Wit op zwart

en: Wide
nl: Breed

en: Width:
nl: Breedte:

en: Window
nl: Venster

en: Window Options
nl: Vensteropties

en: Window or Tab Separators
nl: Venster- of tabbladscheidingen

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>,
nl: Geschreven door Benedikt Meurer <benny@xfce.org>,

en: Xfce Terminal
nl: Xfce-terminalvenster

en: Xfce Terminal Emulator
nl: Xfce-terminalvenster

en: Xfce Terminal Settings
nl: Instellingen van Xfce Terminal

en: Zoom
nl: Vergroten

en: Zoom In Alt
nl: Alt vergroten

en: Zoom Out Alt
nl: Alt verkleinen

en: Zoom _In
nl: Ver_groten

en: Zoom _Out
nl: Ver_kleinen

en: Zoom in with larger font
nl: Vergroten met groter lettertype

en: Zoom out with smaller font
nl: Verkleinen met kleiner lettertype

en: Zoom to default size
nl: Standaard-vergrotingsfactor instellen

en: _About
nl: _Over

en: _Allow bold text
nl: _Vetgedrukte tekst toestaan

en: _Always keep window above
nl: Venster _altijd bovenaan houden

en: _Always show tabs
nl: Altijd tabbladen tonen

en: _Audible bell
nl: _Hoorbare bel

en: _Auto-hide mouse pointer
nl: Verberg de muisaanwijzer automatisch

en: _Bold selection color:
nl: Kleur van vetgedrukte tekst:

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Clear Scrollback and Reset
nl: Terugschuiven wissen en terugzetten op standaardwaarden

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Contents
nl: _Inhoud

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Cursor color:
nl: _Aanwijzerkleur:

en: _Detach Tab
nl: Tabblad _losmaken

en: _Disable all menu access keys (such as Alt + f)
nl: Schakel alle menutoegangstoetsen uit (zoals Alt + f)

en: _Disable menu shortcut key (F10 by default)
nl: Schakel de menusneltoets uit (standaard F10)

en: _Display borders around new windows
nl: Toon randen rond nieuwe vensters

en: _Display menubar in new windows
nl: Toon menubalk in nieuwe vensters

en: _Display toolbar in new windows
nl: Toon werkbalk in nieuwe vensters

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Enable kinetic scrolling
nl: _Kinetisch schuiven inschakelen

en: _Enable overlay scrolling (Requires restart)
nl: Schuiven via overlappende balk inschakelen (vereist herstart)

en: _Enable sixel graphics
nl: Sixel-weergave inschakelen

en: _File
nl: _Bestand

en: _Find...
nl: Zoe_ken...

en: _Fullscreen
nl: _Volledig scherm

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Initial title:
nl: Begin_titel:

en: _Keep window open when it loses focus
nl: Houd venster geopend wanneer het scherpstelling verliest

en: _Move to monitor with pointer
nl: Verplaats naar beeldscherm met muisaanwijzer

en: _Next
nl: Vo_lgende

en: _Next Tab
nl: Volge_nd tabblad

en: _Normal Size
nl: _Normale grootte

en: _Normal Size Alt
nl: Alt _normale grootte

en: _Opacity:
nl: Ondoorzichtigheid:

en: _Open File Manager Here
nl: Bestandbeheerder hier _openen

en: _Open new tab to the right of the active tab
nl: Open een nieuw tabblad rechts van het actieve tabblad

en: _Paste
nl: _Plakken

en: _Paste Alt
nl: Alt _plakken

en: _Previous
nl: _Vorige

en: _Previous Tab
nl: _Vorig tabblad

en: _Read-Only
nl: _Alleen-lezen

en: _Relaunch
nl: Herstarten

en: _Reset
nl: Te_rugzetten op standaardwaarde

en: _Run a custom command instead of my shell
nl: Voer een aangepaste opdracht uit in plaats van mijn shell

en: _Run command as login shell
nl: Opdracht _uitvoeren als aanmeldscherm

en: _Save
nl: _Opslaan

en: _Scroll on keystroke
nl: Schuiven bij toetsaanslag

en: _Scroll on output
nl: _Schuiven bij uitvoer

en: _Search for:
nl: _Zoeken naar:

en: _Set Title...
nl: Titel in_stellen...

en: _Show bold text in bright colors:
nl: Toon vetgedrukte tekst in heldere kleuren:

en: _Show status icon in notification area
nl: Toon statuspictogram in meldingsgebied

en: _Show window borders
nl: Toon vensterranden

en: _Terminal
nl: _Terminalvenster

en: _Text selection color:
nl: Kleur van tekstselectie:

en: _Title:
nl: Titel:

en: _Undo Close Tab
nl: Sluiten van tabblad ongedaan maken

en: _Unlimited Scrollback
nl: Onbeperkt terugschuiven

en: _Use app shortcut to focus the window
nl: Gebruik snelkoppeling van de toepassing om scherp te stellen op het venster

en: _Use custom styling to make tabs slim (restart required)
nl: Gebruik aangepaste vormgeving om tabbladen slank te maken (herstart vereist)

en: _Use middle mouse click to close tabs
nl: Gebruik middelste muisklik voor het sluiten van tabbladen

en: _Use middle mouse click to open urls
nl: Gebruik middelste muisklik om webadressen te openen

en: _Use system font
nl: Systeemlettertype gebruiken

en: _Use system theme colors for text and background
nl: Gebruik systeemthemakleuren voor tekst en achtergrond

en: _Vary the background color for each tab
nl: Maak de achtergrondkleur voor elk tabblad anders

en: _View
nl: _Beeld

en: _Visual bell
nl: _Zichtbare bel

en: _Working directory:
nl: _Werkmap:

en: _Wrap around
nl: Wikkelen om

en: _Zoom
nl: Vergrotings_factor instellen

en: color
nl: kleur

en: columns
nl: kolommen

en: command
nl: opdracht

en: directory
nl: map

en: display
nl: scherm

en: font
nl: lettertype

en: geometry
nl: geometrie

en: icon
nl: pictogram

en: mode
nl: modus

en: role
nl: rol

en: rows
nl: rijen

en: seconds
nl: seconden

en: string
nl: tekstsnoer

en: terminal;command line;prompt;cli;cmd;xterm;bash;shell;dos;
nl: terminal;opdrachtregel;prompt;cli;cmd;xterm;bash;shell;dos;

en: terminal;settings;preferences;configuration;configure;
nl: terminal;instellingen;voorkeuren;configuratie;instellen;

en: title
nl: titel

en: x height
nl: x hoogte

en: x width
nl: x breedte

en: zoom
nl: vergrotingsfactor
