geonames - en to ru translation catalogue (12802 entries)

en: 1000501
ru: Грэхэмстаун

en: 1000543
ru: Храфф-Рейнет

en: 100077
ru: Абу-Грейб

en: 1003953
ru: Форт-Бофорт

en: 1005125
ru: Эрмело

en: 1006984
ru: Ист-Лондон

en: 1007311
ru: Дурбан

en: 1007400
ru: Данди

en: 1011031
ru: Дельмас

en: 1011632
ru: Де-Ар

en: 1012413
ru: Куллинан

en: 1014489
ru: Баттерворта

en: 1015621
ru: Британцы

en: 101628
ru: Табук

en: 1016698
ru: Ботавилль

en: 1017780
ru: Боксбург

en: 1018725
ru: Блумфонтейн

en: 1019330
ru: Бишо

en: 1019704
ru: Вифлеем

en: 1020098
ru: Бенони

en: 1020641
ru: Бофорт-Уэст

en: 1021396
ru: Бальфур

en: 102451
ru: Самта

en: 1024552
ru: Шаи-Шаи

en: 1024696
ru: Дондо

en: 102527
ru: Сакака

en: 1026014
ru: Тете

en: 1028434
ru: Келимане

en: 1028918
ru: Пемба

en: 1033356
ru: Нампула

en: 1035025
ru: Город-де-Накала

en: 1037125
ru: Монтепвезе

en: 1039854
ru: Матола

en: 1040652
ru: Мапуту

en: 1043893
ru: Лишинга

en: 1045114
ru: Иньямбане

en: 104515
ru: Мекка

en: 1049261
ru: Шимойо

en: 105072
ru: Хамис-Мушайт

en: 1052373
ru: Бейра

en: 105299
ru: Джизан

en: 1053384
ru: Туамасина

en: 105343
ru: Джидда

en: 1055429
ru: Тулиара

en: 1056899
ru: Самбава

en: 1058381
ru: Мурундава

en: 1060283
ru: Маруанцентре

en: 1061605
ru: Манакара

en: 1062663
ru: Махадзанга

en: 10629856
ru: Фудзиёсида

en: 10630003
ru: Сюйчжоу

en: 1064890
ru: Фианаранцуа

en: 106909
ru: Дуба

en: 1069129
ru: Анцеранана

en: 1069166
ru: Анцирабе

en: 1070940
ru: Антананариву

en: 1071296
ru: Анталахи

en: 107312
ru: Абкайк

en: 107797
ru: Дахран

en: 1082639
ru: Амбатундразака

en: 108410
ru: Эр-Рияд

en: 108512
ru: Аръар

en: 10859300
ru: Ляньюньган

en: 108841
ru: Аль-Ула

en: 108927
ru: Эль-Катиф

en: 109223
ru: Медина

en: 109323
ru: Эль-Хубар

en: 109353
ru: Эль-Хардж

en: 10942359
ru: Баоцзи

en: 109435
ru: Аль-Джубайль

en: 10958491
ru: Бни Бояж

en: 109953
ru: Эль-Баха

en: 110250
ru: Афиф

en: 110336
ru: Даммам

en: 1105776
ru: Мидранд

en: 1105777
ru: Центурион

en: 1106542
ru: Читунгвиза

en: 110690
ru: Абха

en: 1113217
ru: Заболь

en: 111453
ru: Зенджан

en: 1117652
ru: Талат-Яи

en: 1117656
ru: Талат-Нуа

en: 111822
ru: Йезд

en: 1120985
ru: Зарани

en: 112214
ru: Варамин

en: 1123004
ru: Таликан

en: 1125155
ru: Шинданд

en: 1125444
ru: Шеберган

en: 112656
ru: Тонекабон

en: 1127110
ru: Сари-Пуль

en: 1127768
ru: Саманган

en: 112931
ru: Тегеран

en: 1129516
ru: Кханика

en: 1130490
ru: Пули-Хумри

en: 1131316
ru: Пагман

en: 1132495
ru: Нахрин

en: 1133453
ru: Меймене

en: 1133574
ru: Митарлам

en: 1133616
ru: Мазари-Шариф

en: 1134720
ru: Лашкаргах

en: 1135158
ru: Кушк

en: 1135689
ru: Кундуз

en: 113632
ru: Тафт

en: 113646
ru: Тебриз

en: 1136469
ru: Хост

en: 1136575
ru: Ташкурган

en: 113659
ru: Табас

en: 1137168
ru: Ханабад

en: 1138336
ru: Кандагар

en: 1138958
ru: Кабул

en: 1139715
ru: Джелалабад

en: 1139807
ru: Dzhabal’-Ussaradzh

en: 1140026
ru: Герат

en: 1141269
ru: Газни

en: 1141540
ru: Герешк

en: 1141857
ru: Гардез

en: 1142170
ru: Файзабад

en: 1142264
ru: Фарах

en: 114259
ru: Сирджан

en: 1145352
ru: Чарикар

en: 114584
ru: Шуштэр

en: 114593
ru: Сузы

en: 1147290
ru: Балх

en: 1147540
ru: Баглан

en: 1148311
ru: Асадабад

en: 1149698
ru: Пхетчабури

en: 1150007
ru: Транг

en: 115019
ru: Шираз

en: 1150490
ru: Так

en: 1150515
ru: Сураттхани

en: 1150533
ru: Сукхотай

en: 1150954
ru: Ратчабури

en: 1150965
ru: Ранонг

en: 1151254
ru: Пхукет

en: 1151340
ru: Пхотхарам

en: 1151426
ru: Пхаяо

en: 1151933
ru: Накхонситхаммарат

en: 1152227
ru: Мэчан

en: 1152468
ru: Лампхун

en: 1152473
ru: Лампанг

en: 1152633
ru: Краби

en: 1153035
ru: Кату

en: 1153081
ru: Канчанабури

en: 1153513
ru: Дамноенсадуак

en: 1153557
ru: Чумпхон

en: 1153669
ru: Чианграй

en: 1153671
ru: Чианг-Май

en: 1153807
ru: Ча-ам

en: 1155139
ru: Пан-понг

en: 115770
ru: Шахре-Корд

en: 1159301
ru: Захедан

en: 1159716
ru: Сарахс

en: 1160571
ru: Хаш

en: 116102
ru: Шадеганские

en: 1161724
ru: Чабахар

en: 1162004
ru: Хайрпура

en: 1162572
ru: Уорбертон

en: 1163054
ru: Турбат

en: 1163224
ru: Топи

en: 1163582
ru: Татта

en: 116402
ru: Семнан

en: 1164076
ru: Таль

en: 1164408
ru: Суккур

en: 1164896
ru: Сиби

en: 1164909
ru: Сиалкот

en: 1165221
ru: Шекхупура

en: 1166000
ru: Саргодха

en: 1166547
ru: Сахивале

en: 1166548
ru: Сахивал

en: 116667
ru: Сава

en: 1166993
ru: Равалпинди

en: 1167460
ru: Рахимъярхан

en: 1167528
ru: Кветта

en: 1167622
ru: Камбар

en: 1167821
ru: Пишин

en: 1168197
ru: Пешавар

en: 1168226
ru: Паттоки

en: 1168312
ru: Пасни

en: 1168718
ru: Окара

en: 1169334
ru: Наранг

en: 1169605
ru: Музаффаргар

en: 1169825
ru: Мултан

en: 116996
ru: Сари

en: 1170295
ru: Мирпур-Хас

en: 1170395
ru: Мингора

en: 1170880
ru: Мардан

en: 1170951
ru: Мансехра

en: 1172128
ru: Ларкане

en: 1172451
ru: Лахор

en: 1172904
ru: Котри

en: 1173491
ru: Кохат

en: 117392
ru: Секкез

en: 1174357
ru: Хайрпура

en: 1174625
ru: Касур

en: 1174872
ru: Карачи

en: 1175296
ru: Калат

en: 1175436
ru: Кахуте

en: 117574
ru: Сенендедж

en: 1175864
ru: Джелам

en: 1176515
ru: Джейкобабад

en: 117656
ru: Салмас

en: 1176615
ru: Исламабад

en: 1176734
ru: Хайдарабад

en: 1177107
ru: Харипур

en: 1177278
ru: Хала

en: 1177446
ru: Гвадар

en: 1177654
ru: Гуджарат

en: 1177662
ru: Гайранвала

en: 11778484
ru: Луннань

en: 1178231
ru: Годжра

en: 1179400
ru: Фейсалабаде

en: 1180289
ru: Дера-Гази-Хан

en: 118063
ru: Себзевар

en: 1181096
ru: Чиниот

en: 1181611
ru: Чаман

en: 1182998
ru: Бела

en: 1183460
ru: Банну

en: 1183880
ru: Бахавалпура

en: 1184055
ru: Бадин

en: 1184752
ru: Акора

en: 1185056
ru: Абботтабад

en: 1185092
ru: Тхакургаон

en: 1185099
ru: Силхет

en: 1185107
ru: Шибгандж

en: 1185115
ru: Сираджгандж

en: 1185120
ru: Сандвип

en: 1185128
ru: Раджшахи

en: 1185162
ru: Майменсингх

en: 1185165
ru: Мирзапур

en: 1185186
ru: Комилле

en: 1185188
ru: Рангпур

en: 1185236
ru: Райпур

en: 1185241
ru: Дакка

en: 1185252
ru: Кхаграчари

en: 1185270
ru: Бандарбан

en: 1185272
ru: Калия

en: 1185281
ru: Багерхат

en: 118743
ru: Решт

en: 1187530
ru: Сонаргаон

en: 11886891
ru: Федоровский

en: 118994
ru: Рафсанджане

en: 11919949
ru: Амлапура

en: 119208
ru: Кум

en: 119374
ru: Кешм

en: 119505
ru: Казвин

en: 12041452
ru: Межгорье

en: 12042053
ru: Мусаффа

en: 1205733
ru: Читтагонг

en: 1209562
ru: Беру

en: 121110
ru: Пираншехр

en: 12129128
ru: Рени

en: 1213442
ru: Тонгинг

en: 1213713
ru: Сингкил

en: 121380
ru: Парсабад

en: 1213855
ru: Сиболга

en: 1214026
ru: Сабанг

en: 1214488
ru: Мелабоха

en: 1214520
ru: Медан

en: 1214658
ru: Локсеумаве

en: 1215395
ru: Берастаги

en: 1215502
ru: Банда-Ачех

en: 1215694
ru: Зомин

en: 1215839
ru: Ургут

en: 1215957
ru: Термез

en: 1216187
ru: Шахрисабз

en: 1216265
ru: Самарканд

en: 1216311
ru: Карши

en: 1216475
ru: Муборак

en: 1216787
ru: Китоб

en: 1216982
ru: Каттакурган

en: 1217007
ru: Косон

en: 1217084
ru: Каракуль

en: 1217180
ru: Каган

en: 1217474
ru: Денов

en: 1217662
ru: Бухара

en: 1217703
ru: Бешкент

en: 1217734
ru: Бойсун

en: 121795
ru: Ошнуйе

en: 121801
ru: Урмия

en: 1218021
ru: Иолотань

en: 1218239
ru: Теджен

en: 1218420
ru: Сейди

en: 1218667
ru: Мары

en: 1219002
ru: Атамырат

en: 1219649
ru: Туркменабад

en: 1219762
ru: Байрамали

en: 12199880
ru: Алворада

en: 1220253
ru: Истаравшан

en: 1220747
ru: Курган Тюбе

en: 1220798
ru: Пенджикент

en: 1220826
ru: Фархор

en: 1220855
ru: Вахдат

en: 1221194
ru: Куляб

en: 1221328
ru: Хорог

en: 1221614
ru: Ишкашим

en: 1221714
ru: Гиссар

en: 1221874
ru: Душанбе

en: 1221965
ru: Дангара

en: 1222396
ru: Куах

en: 1222562
ru: Сулюкта

en: 1222662
ru: Исфана

en: 122285
ru: Нишапур

en: 122397
ru: Нека

en: 1225018
ru: Вавуния

en: 1226260
ru: Тринкомали

en: 1228730
ru: Ратнапуры

en: 122915
ru: Нагаванде

en: 1229989
ru: Пойнт-Педро

en: 1232783
ru: Нувара-Элия

en: 1233369
ru: Негомбо

en: 1234569
ru: Дехивала-Маунт-Лавиния

en: 1234633
ru: Моратува

en: 1235846
ru: Матара

en: 1235855
ru: Матале

en: 1237980
ru: Курунегала

en: 1238992
ru: Шри-Джаяварденепура-Котте

en: 123941
ru: Минаб

en: 1240723
ru: Кегалле

en: 124085
ru: Миандоаб

en: 1241076
ru: Катарагама

en: 1241622
ru: Канди

en: 1241964
ru: Калутара

en: 1242833
ru: Джафна

en: 1246294
ru: Галле

en: 124665
ru: Мешхед

en: 1246924
ru: Эравуре

en: 124721
ru: Мервдешт

en: 1248158
ru: Девинувара

en: 124862
ru: Маранд

en: 1248749
ru: Дамбулла

en: 1248991
ru: Коломбо

en: 1249978
ru: Бентота

en: 1250161
ru: Баттикалоа

en: 1250615
ru: Бадуллы

en: 1251081
ru: Анурадхапура

en: 1252416
ru: Тхимпху

en: 1252479
ru: Пунакха

en: 1252484
ru: Пхунчолинг

en: 1252795
ru: Янам

en: 1252887
ru: Веллингтон

en: 1252942
ru: Вардха

en: 1252948
ru: Варангал

en: 1252960
ru: Ваня

en: 1253013
ru: Вай

en: 1253041
ru: Вади

en: 1253079
ru: Вриндаван

en: 1253084
ru: Визианагарам

en: 1253091
ru: Вита

en: 1253102
ru: Вишакхапатнам

en: 1253184
ru: Виджаявада

en: 1253200
ru: Видиша

en: 1253286
ru: Веллор

en: 1253367
ru: Васко-да-Гама

en: 1253392
ru: Варкала

en: 1253405
ru: Варанаси

en: 1253573
ru: Вадодара

en: 1253702
ru: Уран

en: 1253894
ru: Улхаснагар

en: 1253914
ru: Удджайн

en: 1253956
ru: Удхампур

en: 1253986
ru: Удайпур

en: 1253987
ru: Удайпур

en: 1253993
ru: Утакаманд

en: 1254163
ru: Тируванантапурам

en: 1254187
ru: Тричура

en: 1254327
ru: Тируваннамалай

en: 1254331
ru: Тируваллур

en: 1254348
ru: Тируппур

en: 1254360
ru: Тирупати

en: 1254361
ru: Тирунелвели

en: 1254388
ru: Тируччираппалли

en: 125446
ru: Махабад

en: 1254589
ru: Тируварур

en: 1254649
ru: Тханджавур

en: 1254661
ru: Таня

en: 1254710
ru: Тезпур

en: 1254808
ru: Техри

en: 1254904
ru: Транкебар

en: 1254909
ru: Тарана

en: 1255211
ru: Такой

en: 1255361
ru: Суратгарх

en: 1255597
ru: Суар

en: 1255634
ru: Шринагар

en: 1255635
ru: Шринагар

en: 1255704
ru: Сорон

en: 1255850
ru: Солана

en: 1255927
ru: Сиван

en: 1255953
ru: Шиваганга

en: 1256052
ru: Сирса

en: 1256067
ru: Сирохи

en: 1256119
ru: Синнар

en: 1256237
ru: Шимла

en: 1256246
ru: Симдега

en: 1256259
ru: Силвасса

en: 1256287
ru: Силчар

en: 1256295
ru: Силао

en: 1256369
ru: Сидхи

en: 1256388
ru: Сибсагар

en: 1256436
ru: Солапур

en: 1256451
ru: Шивпури

en: 1256475
ru: Ширпуре

en: 1256489
ru: Ширди

en: 1256515
ru: Шимога

en: 1256523
ru: Шиллонг

en: 1256525
ru: Силигури

en: 1256713
ru: Шахпура

en: 1256722
ru: Шахпура

en: 1256814
ru: Серам

en: 1256922
ru: Секундерабад

en: 1257055
ru: Сатара

en: 1257539
ru: Самбхара

en: 1257542
ru: Самбалпур

en: 1257629
ru: Салем

en: 1257673
ru: Шакти

en: 1257804
ru: Сахарса

en: 1257845
ru: Сагар

en: 1258044
ru: Рурки

en: 1258061
ru: Рона

en: 1258076
ru: Рохтак

en: 1258111
ru: Робертсгандж

en: 1258128
ru: Ришикеш

en: 1258182
ru: Рева

en: 1258201
ru: Репалле

en: 1258292
ru: Рая

en: 1258294
ru: Раксаул

en: 1258338
ru: Ратнагири

en: 1258347
ru: Ратиа

en: 1258352
ru: Рата

en: 1258470
ru: Ранигандже

en: 1258477
ru: Рания

en: 1258526
ru: Ранчи

en: 1258553
ru: Рамтек

en: 1258698
ru: Рамешварам

en: 1258740
ru: Раманатхапурама

en: 1258744
ru: Раманагарам

en: 1258847
ru: Раджкот

en: 1258864
ru: Раджгир

en: 1258932
ru: Раджамандри

en: 1258980
ru: Райпур

en: 1259005
ru: Райгарх

en: 1259012
ru: Райчур

en: 1259091
ru: Квилон

en: 1259148
ru: Пушкар

en: 1259166
ru: Пурния

en: 1259177
ru: Пурна

en: 1259184
ru: Пури

en: 1259229
ru: Пуна

en: 1259297
ru: Пудуккоттай

en: 1259385
ru: Порт-Блэр

en: 1259388
ru: Порса

en: 1259395
ru: Порбандаром

en: 1259425
ru: Пондишери

en: 1259686
ru: Пилибхит

en: 1259896
ru: Перамбалур

en: 1260016
ru: Паури

en: 1260086
ru: Патна

en: 1260107
ru: Патьяла

en: 1260120
ru: Патри

en: 1260137
ru: Патханкот

en: 1260173
ru: Патан

en: 1260341
ru: Парбхани

en: 1260476
ru: Панипата

en: 1260546
ru: Пандхарпур

en: 1260607
ru: Панаджи

en: 1260637
ru: Палвал

en: 1260671
ru: Палани

en: 1260707
ru: Палитана

en: 1260716
ru: Пали

en: 1260718
ru: Пали

en: 1260728
ru: Палгхат

en: 1261012
ru: Османабад

en: 1261045
ru: Онголе

en: 1261066
ru: Оха

en: 1261288
ru: Нирмала

en: 1261481
ru: Нью-Дели

en: 1261529
ru: Неллуру

en: 1261669
ru: Навадвип

en: 1261731
ru: Насик

en: 1261922
ru: Нангал

en: 1261977
ru: Нандед

en: 1262067
ru: Налгонда

en: 1262180
ru: Нагпур

en: 1262321
ru: Майсур

en: 1262374
ru: Муссури

en: 1262412
ru: Муршидабад

en: 1262426
ru: Моринда

en: 1262463
ru: Муннар

en: 1262482
ru: Мангер

en: 1262771
ru: Морена

en: 1262801
ru: Морадабад

en: 1262951
ru: Могу

en: 1262995
ru: Мирзапур

en: 1263051
ru: Милак

en: 1263214
ru: Меерут

en: 1263220
ru: Миднапор

en: 1263230
ru: Медак

en: 1263311
ru: Мау

en: 1263364
ru: Матхура

en: 1263494
ru: Мармагао

en: 1263522
ru: Мариани

en: 1263580
ru: Мапуса

en: 1263780
ru: Мангалуру

en: 1263807
ru: Манера

en: 1263814
ru: Мандья

en: 1263824
ru: Мандви

en: 1263852
ru: Мандла

en: 1263862
ru: Манди

en: 1264115
ru: Малегаон

en: 1264154
ru: Малаппурам

en: 1264198
ru: Макси

en: 1264385
ru: Махешвар

en: 1264403
ru: Мах

en: 1264489
ru: Махад

en: 1264514
ru: Магади

en: 1264521
ru: Мадурай

en: 1264527
ru: Ченнаи

en: 1264555
ru: Мадхубани

en: 1264588
ru: Маргао

en: 1264688
ru: Лунглеи

en: 1264728
ru: Лудхияна

en: 1264733
ru: Лакхнау

en: 1264773
ru: Лоне

en: 1264976
ru: Лех

en: 1265014
ru: Латур

en: 1265157
ru: Лалитпур

en: 1265491
ru: Карнул

en: 1265683
ru: Кумбаконам

en: 1265711
ru: Култи

en: 1265821
ru: Кучер

en: 1265859
ru: Кришнанагар

en: 1265863
ru: Кришнагири

en: 1265873
ru: Калькутта

en: 1265911
ru: Коттаям

en: 1266049
ru: Кота

en: 1266122
ru: Корба

en: 1266128
ru: Корапут

en: 1266154
ru: Коппал

en: 1266305
ru: Колар

en: 1266330
ru: Кокраджар

en: 1266366
ru: Кохима

en: 1266425
ru: Кодайканал

en: 1266475
ru: Киштваре

en: 1266486
ru: Кишангарх

en: 1266809
ru: Хеда

en: 1266975
ru: Харагпур

en: 1266976
ru: Харагпур

en: 1267016
ru: Ханна

en: 1267076
ru: Кхаммам

en: 1267154
ru: Кхаджурахо

en: 1267486
ru: Катхуа

en: 1267579
ru: Кашипур

en: 1267635
ru: Карвар

en: 1267648
ru: Карур

en: 1267708
ru: Карнал

en: 1267786
ru: Кареры

en: 1267794
ru: Карели

en: 1267819
ru: Караули

en: 1267853
ru: Каранджа

en: 1267995
ru: Канпур

en: 1268008
ru: Каньякумари

en: 1268011
ru: Каннаудж

en: 1268124
ru: Кандла

en: 1268159
ru: Канчипурам

en: 1268266
ru: Каман

en: 1268295
ru: Кальян

en: 1268325
ru: Калпи

en: 1268327
ru: Калпетта

en: 1268341
ru: Кална

en: 1268381
ru: Калки

en: 1268403
ru: Калимпонг

en: 1268561
ru: Какинада

en: 1268593
ru: Кайтхал

en: 1268673
ru: Кадири

en: 1268782
ru: Джаландхар

en: 1268820
ru: Джорхат

en: 1268823
ru: Жора

en: 1268865
ru: Джодхпур

en: 1268977
ru: Джхарсугуда

en: 1269042
ru: Джаджар

en: 1269053
ru: Дхабуа

en: 1269135
ru: Джаунпур

en: 126914
ru: Киш

en: 1269300
ru: Джамшедпур

en: 1269317
ru: Джамнагаром

en: 1269321
ru: Джамму

en: 1269406
ru: Джалгаоне

en: 1269407
ru: Джалгаоне

en: 1269507
ru: Джайсалмер

en: 1269515
ru: Джайпур

en: 1269578
ru: Джагдалпур

en: 1269633
ru: Джабалпур

en: 1269655
ru: Итанагар

en: 1269743
ru: Индор

en: 1269771
ru: Импхал

en: 1269843
ru: Хайдарабад

en: 1269873
ru: Хунсур

en: 1269910
ru: Хугли

en: 1269920
ru: Хубли-Дхарвад

en: 1269935
ru: Хоспет

en: 1270022
ru: Хисар

en: 1270072
ru: Хинголи

en: 1270164
ru: Хазарибаг

en: 1270185
ru: Хатта

en: 1270239
ru: Хасан

en: 1270351
ru: Харидвар

en: 1270417
ru: Ханси

en: 1270498
ru: Халдвани

en: 1270525
ru: Хаджипур

en: 1270583
ru: Гвалиор

en: 1270642
ru: Гургаон

en: 1270668
ru: Гунтура

en: 1270752
ru: Гульбарга

en: 1270863
ru: Говардхан

en: 1270926
ru: Горакпура

en: 1270927
ru: Горакпура

en: 1270990
ru: Гондия

en: 1270996
ru: Гонда

en: 1271064
ru: Гокарн

en: 1271067
ru: Гокак

en: 1271107
ru: Годхре

en: 1271308
ru: Газиабад

en: 1271476
ru: Гувахати

en: 1271631
ru: Гангток

en: 1271715
ru: Гандинагар

en: 1271912
ru: Фатехпур

en: 1271951
ru: Фаридабад

en: 1271976
ru: Файзабад

en: 1272013
ru: Брод

en: 1272140
ru: Дварка

en: 1272175
ru: Дургапур

en: 1272181
ru: Дург

en: 1272237
ru: Думка

en: 1272502
ru: Диу

en: 1272513
ru: Дис

en: 1272543
ru: Диндуккал

en: 1272552
ru: Димапур

en: 1272648
ru: Дибругарх

en: 1272691
ru: Дхуле

en: 1272832
ru: Дармсала

en: 1272847
ru: Дхармапури

en: 1272892
ru: Дхар

en: 1272979
ru: Дханбад

en: 1273066
ru: Девас

en: 127319
ru: Хорремшехр

en: 1273193
ru: Деория

en: 1273241
ru: Деогарх

en: 1273265
ru: Деобанде

en: 1273294
ru: Дели

en: 1273313
ru: Дехрадуне

en: 1273369
ru: Дауса

en: 1273467
ru: Дарджилинг

en: 1273491
ru: Дарбханга

en: 1273618
ru: Даман

en: 1273626
ru: Далтонгандж

en: 1273665
ru: Дакор

en: 1273780
ru: Каттаке

en: 1273802
ru: Куддалоре

en: 1273858
ru: Калангут

en: 1273865
ru: Коимбатур

en: 1273874
ru: Кочин

en: 1274043
ru: Читтаранджан

en: 1274056
ru: Читрадурга

en: 1274129
ru: Чинтамани

en: 1274256
ru: Чидамбарам

en: 1274353
ru: Чхапра

en: 1274553
ru: Час

en: 1274693
ru: Чандрапур

en: 1274746
ru: Чандигарх

en: 1274755
ru: Чандери

en: 1274784
ru: Чанданнагар

en: 1274987
ru: Кананорском

en: 1275004
ru: Колката

en: 1275103
ru: Бунди

en: 1275120
ru: Буландшахре

en: 1275163
ru: Бадаюн

en: 1275198
ru: Берхампур

en: 1275339
ru: Мумбаи

en: 1275362
ru: Бокаро

en: 1275389
ru: Бодх-Гая

en: 1275441
ru: Бисау

en: 1275462
ru: Бишнупур

en: 1275637
ru: Биласпура

en: 1275665
ru: Биканер

en: 1275679
ru: Биджнор

en: 1275701
ru: Биджапур

en: 1275738
ru: Бидар

en: 1275812
ru: Бхудж

en: 1275817
ru: Бхубанешвар

en: 1275841
ru: Бхопал

en: 1275901
ru: Бхиванди

en: 1275971
ru: Бхилаи

en: 1276032
ru: Бхавнагаром

en: 1276070
ru: Бхатинда

en: 1276128
ru: Бхаратпур

en: 1276191
ru: Бхандара

en: 1276330
ru: Бхадра

en: 1276393
ru: Беттиах

en: 1276486
ru: Белур

en: 1276509
ru: Беллари

en: 1276533
ru: Белгаум

en: 1276574
ru: Бела

en: 1276609
ru: Бегусарай

en: 1276615
ru: Бегун

en: 1276627
ru: Беда

en: 1276652
ru: Баян

en: 1276736
ru: Басти

en: 1276754
ru: Басни

en: 1276829
ru: Баруни

en: 1276895
ru: Барнала

en: 1276977
ru: Барх

en: 1276988
ru: Баргарх

en: 1277013
ru: Барейли

en: 1277022
ru: Бардоли

en: 1277084
ru: Баран

en: 1277091
ru: Барамати

en: 1277264
ru: Банкура

en: 1277324
ru: Бангаон

en: 1277333
ru: Бангалор

en: 1277409
ru: Банат

en: 1277539
ru: Бали

en: 1277599
ru: Баласор

en: 1277820
ru: Бахарампур

en: 1277936
ru: Багалкот

en: 1277950
ru: Бадурии

en: 1278017
ru: Бадами

en: 1278058
ru: Бабина

en: 1278083
ru: Азамгарх

en: 1278094
ru: Айодхье

en: 1278130
ru: Авади

en: 1278149
ru: Аурангабад

en: 1278152
ru: Аурайя

en: 1278294
ru: Ашта

en: 1278296
ru: Ашта

en: 1278314
ru: Асансол

en: 1278432
ru: Аркота

en: 1278446
ru: Арария

en: 1278483
ru: Ара

en: 1278573
ru: Анджаром

en: 1278593
ru: Ангул

en: 1278667
ru: Анантнаг

en: 1278672
ru: Анантапуре

en: 1278685
ru: Ананд

en: 1278710
ru: Амритсар

en: 1278715
ru: Амрели

en: 1278903
ru: Амарнатх

en: 1278946
ru: Алвар

en: 1278974
ru: Альмора

en: 1278985
ru: Алаппужа

en: 1278994
ru: Аллахабад

en: 1279017
ru: Алигарх

en: 1279105
ru: Акола

en: 1279134
ru: Акбарпур

en: 1279159
ru: Аджмер

en: 1279186
ru: Аиджал

en: 1279233
ru: Ахмадабад

en: 1279259
ru: Агра

en: 1279290
ru: Агартала

en: 1279299
ru: Агар-агар

en: 1279334
ru: Адра

en: 1279335
ru: Адони

en: 1279396
ru: Абу

en: 1279715
ru: Шигадзе

en: 1279945
ru: Сучжоу

en: 1280517
ru: Нагчу

en: 1280737
ru: Лхаса

en: 1280849
ru: Кашгар

en: 1280957
ru: Цзяюйгуань

en: 1281019
ru: Хотан

en: 1281368
ru: Дечен

en: 1281673
ru: Баошань

en: 1282027
ru: Мале

en: 128226
ru: Керманшах

en: 128234
ru: Керман

en: 1282601
ru: Турсунзаде

en: 1282714
ru: Тансен

en: 1282770
ru: Сираха

en: 1282898
ru: Покхара

en: 1282931
ru: Лалитпур

en: 1283190
ru: Киртипур

en: 128321
ru: Казеруна

en: 1283240
ru: Катманду

en: 1283318
ru: Джанакпур

en: 1283339
ru: Хетауда

en: 1283401
ru: Гаура

en: 1283467
ru: Дхангадхи

en: 1283582
ru: Биратнагар

en: 1283711
ru: Баглунг

en: 128747
ru: Карай

en: 1290596
ru: Таунгу

en: 1293625
ru: Тавой

en: 1293960
ru: Таунджи

en: 1295301
ru: Тачайлейк

en: 1295765
ru: Ситуэ

en: 1298482
ru: Сагайн

en: 1298824
ru: Янгон

en: 1298987
ru: Пьинмана

en: 1299154
ru: Проме

en: 1299237
ru: Пьяпон

en: 1300466
ru: Пегу

en: 1302439
ru: Пакокку

en: 1307741
ru: Мьичина

en: 130802
ru: Илам

en: 1308465
ru: Моламьяйн

en: 1308522
ru: Моунъюа

en: 1308937
ru: Могок

en: 1309611
ru: Мьей

en: 1309793
ru: Мейтхила

en: 1310460
ru: Мартабан

en: 1311874
ru: Мандалай

en: 1312609
ru: Магуэ

en: 1313479
ru: Лойко

en: 1314759
ru: Лаша

en: 1319573
ru: Кодаун

en: 1320944
ru: Канбе

en: 132144
ru: Хамадан

en: 1327659
ru: Чаук

en: 1328218
ru: Бамо

en: 1328421
ru: Патейн

en: 132892
ru: Горган

en: 1336134
ru: Кокс-Базар

en: 1336135
ru: Кхулна

en: 1336136
ru: Бхола

en: 1336137
ru: Барисал

en: 1336143
ru: Пабне

en: 1337233
ru: Богра

en: 136702
ru: Дехлорана

en: 137436
ru: Даррешехр

en: 138042
ru: Дамаванд

en: 139223
ru: Чалус

en: 139817
ru: Бушир

en: 139889
ru: Букан

en: 140044
ru: Боруджерд

en: 140380
ru: Боджнурд

en: 140463
ru: Бирдженд

en: 140521
ru: Биджар

en: 140889
ru: Бонаб

en: 140918
ru: Бехшехр

en: 141349
ru: Бардаскан

en: 141584
ru: Бани

en: 141681
ru: Бендер-Аббас

en: 141736
ru: Бам

en: 142000
ru: Бахар

en: 142255
ru: Бафк

en: 142363
ru: Баболь

en: 142676
ru: Астара

en: 142872
ru: Асадабада

en: 1429434
ru: Базарак

en: 143127
ru: Эрак

en: 143534
ru: Амоль

en: 143748
ru: Алванд

en: 143860
ru: Шахрияр

en: 143921
ru: Алигударз

en: 144410
ru: Акбарабад

en: 144448
ru: Ахваз

en: 144616
ru: Ахар

en: 145034
ru: Абхар

en: 145449
ru: Абаде

en: 145459
ru: Абадан

en: 145531
ru: Сауримо

en: 145724
ru: Лукапа

en: 146054
ru: Строволос

en: 146214
ru: Пафос

en: 146268
ru: Никосия

en: 146384
ru: Лимасол

en: 146400
ru: Ларнака

en: 146412
ru: Кирения

en: 146617
ru: Фамагуста

en: 146970
ru: Степанакерт

en: 147059
ru: Tel’mankend

en: 147105
ru: Шуша

en: 147271
ru: Сальян

en: 147288
ru: Саатлы

en: 147425
ru: Нефтечала

en: 147429
ru: Нахичевань

en: 147622
ru: Ленкорань

en: 147982
ru: Имишли

en: 148106
ru: Физули

en: 148290
ru: Джалильабад

en: 148445
ru: Астара

en: 1485357
ru: Заводоуковск

en: 1485439
ru: Заринск

en: 1485445
ru: Заречный

en: 1485627
ru: Южный

en: 1485634
ru: Южноуральск

en: 148565
ru: Ширван

en: 1485724
ru: Юрга

en: 1485997
ru: Енисейск

en: 1486039
ru: Еманжелинск

en: 148619
ru: Агдам

en: 1486209
ru: Екатеринбург

en: 1486298
ru: Яшкино

en: 1486340
ru: Яровое

en: 1486468
ru: Ялуторовск

en: 1486910
ru: Воркута

en: 1486913
ru: Воргашор

en: 1487277
ru: Верхняя Салда

en: 1487281
ru: Верхняя Пышма

en: 148730
ru: Занзибар

en: 1487394
ru: Верхний Уфалей

en: 1487882
ru: Ужур

en: 1488253
ru: Зеленогорск

en: 148842
ru: Вето

en: 1488429
ru: Урай

en: 1488754
ru: Тюмень

en: 1488933
ru: Туринск

en: 1489246
ru: Троицк

en: 1489394
ru: Топки

en: 1489425
ru: Томск

en: 1489508
ru: Тогучин

en: 1489530
ru: Тобольск

en: 1489870
ru: Тайшет

en: 1489907
ru: Тайга

en: 1489962
ru: Тавда

en: 1490003
ru: Татарск

en: 1490042
ru: Таштагол

en: 1490085
ru: Тарко-Сале

en: 1490140
ru: Тара

en: 1490256
ru: Талнах

en: 1490266
ru: Тальменка

en: 1490281
ru: Талица

en: 1490402
ru: Сысерть

en: 1490551
ru: Сузун

en: 1490624
ru: Сургут

en: 1490686
ru: Сухой Лог

en: 1490796
ru: Стрежевой

en: 1491159
ru: Среднеуральск

en: 1491230
ru: Советский

en: 1491291
ru: Сосновоборск

en: 1491706
ru: Славгород

en: 1491953
ru: Шушенское

en: 1491999
ru: Шумиха

en: 1492401
ru: Шарыпово

en: 1492517
ru: Шадринск

en: 1492663
ru: Серов

en: 1492893
ru: Саяногорск

en: 1493197
ru: Салехард

en: 1493467
ru: Рубцовск

en: 1493648
ru: Реж

en: 1493687
ru: Рефтинский

en: 1494091
ru: Промышленная

en: 1494114
ru: Прокопьевск

en: 1494276
ru: Пойковский

en: 1494456
ru: Полысаево

en: 1494573
ru: Полевской

en: 1494907
ru: Пласт

en: 1495974
ru: Осинники

en: 149606
ru: Танга

en: 1496153
ru: Омск

en: 1496421
ru: Обь

en: 1496476
ru: Нягань

en: 1496503
ru: Ноябрьск

en: 1496511
ru: Новый Уренгой

en: 149658
ru: Табора

en: 1496739
ru: Новосиликатный

en: 1496747
ru: Новосибирск

en: 1496990
ru: Новокузнецк

en: 149703
ru: Сумбаванга

en: 1497173
ru: Новоалтайск

en: 1497337
ru: Норильск

en: 1497393
ru: Нижняя Салда

en: 1497543
ru: Нижневартовск

en: 1497549
ru: Нижнеудинск

en: 1497795
ru: Невьянск

en: 1497917
ru: Нефтеюганск

en: 1497951
ru: Назарово

en: 1498087
ru: Надым

en: 1498129
ru: Мыски

en: 1498693
ru: Минусинск

en: 1498894
ru: Миасс

en: 1498920
ru: Междуреченск

en: 1499053
ru: Мегион

en: 1499163
ru: Майма

en: 1499350
ru: Мариинск

en: 150006
ru: Шиньянга

en: 1500532
ru: Линёво

en: 1500607
ru: Лесосибирск

en: 1500665
ru: Ленинск-Кузнецкий

en: 1500933
ru: Лабытнанги

en: 1500973
ru: Кызыл

en: 1500997
ru: Кыштым

en: 1501141
ru: Куйбышев

en: 1501255
ru: Куртамыш

en: 1501321
ru: Курган

en: 1501365
ru: Купино

en: 1501460
ru: Кулунда

en: 1502026
ru: Красноярск

en: 1502060
ru: Красноуральск

en: 1502061
ru: Краснотурьинск

en: 1502091
ru: Краснообск

en: 1502536
ru: Коркино

en: 1502603
ru: Копейск

en: 1502725
ru: Югорск

en: 1502862
ru: Колпашево

en: 1503037
ru: Кодинск

en: 1503082
ru: Коченёво

en: 1503277
ru: Киселёвск

en: 1503335
ru: Кировград

en: 1503772
ru: Ханты-Мансийск

en: 1503901
ru: Кемерово

en: 1503940
ru: Кедровка

en: 1504139
ru: Кайеркан

en: 1504212
ru: Катайск

en: 1504251
ru: Касли

en: 1504317
ru: Карталы

en: 1504343
ru: Карпинск

en: 1504489
ru: Карасук

en: 1504636
ru: Карабаш

en: 1504682
ru: Канск

en: 1504769
ru: Камышлов

en: 1504826
ru: Каменск-Уральский

en: 1504871
ru: Камень-на-Оби

en: 1504972
ru: Калтан

en: 1505074
ru: Калачинск

en: 1505260
ru: Ивдель

en: 1505429
ru: Искитим

en: 1505453
ru: Ишим

en: 1505526
ru: Ирбит

en: 1505933
ru: Иланский

en: 1506073
ru: Гурьевск

en: 1506260
ru: Горняк

en: 1506271
ru: Горно-Алтайск

en: 1507116
ru: Дудинка

en: 1507379
ru: Дивногорск

en: 1507488
ru: Дегтярск

en: 1507636
ru: Чунский

en: 1508054
ru: Черногорск

en: 1508161
ru: Черепаново

en: 1508291
ru: Челябинск

en: 1508350
ru: Чебаркуль

en: 1508879
ru: Боровский

en: 1508943
ru: Бородино

en: 1509819
ru: Болотное

en: 1509852
ru: Боготол

en: 1509888
ru: Богданович

en: 1510018
ru: Бийск

en: 1510203
ru: Берёзовский

en: 1510205
ru: Берёзовский

en: 1510255
ru: Берёзовка

en: 1510350
ru: Бердск

en: 1510450
ru: Белоярский

en: 1510469
ru: Белово

en: 1510853
ru: Барнаул

en: 1510916
ru: Барабинск

en: 1511309
ru: Асино

en: 1511330
ru: Асбест

en: 1511368
ru: Артёмовский

en: 1511466
ru: Арамиль

en: 1511494
ru: Анжеро-Судженск

en: 1511783
ru: Алейск

en: 1511954
ru: Алапаевск

en: 1512165
ru: Ачинск

en: 1512205
ru: Абаза

en: 1512236
ru: Абакан

en: 1512287
ru: Зафар

en: 1512320
ru: Яйпан

en: 1512339
ru: Янгиюль

en: 1512342
ru: Янгиер

en: 1512372
ru: Янгиабад

en: 1512449
ru: Уйчи

en: 1512473
ru: Ургенч

en: 1512501
ru: Учкурган

en: 1512524
ru: Тойтепа

en: 1512569
ru: Ташкент

en: 1512770
ru: Сырдарьинская

en: 1512979
ru: Коканд

en: 1512986
ru: Пскент

en: 1513011
ru: Пайшанба

en: 1513023
ru: Поп

en: 1513064
ru: Алмалык

en: 1513072
ru: Ахангаран

en: 1513087
ru: Нурота

en: 1513092
ru: Novyy Turtkul’

en: 1513131
ru: Навои

en: 1513157
ru: Наманган

en: 1513243
ru: Маргилан

en: 1513245
ru: Мангит

en: 1513271
ru: Асака

en: 1513604
ru: Хива

en: 1513886
ru: Джизак

en: 1513900
ru: Искандар

en: 1513962
ru: Гурлан

en: 1513966
ru: Гулистан

en: 1513996
ru: Газалкент

en: 1514011
ru: Гагарин

en: 1514019
ru: Фергана

en: 1514174
ru: Дардак

en: 1514192
ru: Чуст

en: 1514210
ru: Чирчик

en: 1514215
ru: Чиноз

en: 1514382
ru: Бешарыкского

en: 1514387
ru: Беруний

en: 1514396
ru: Бектемир

en: 1514402
ru: Бекабад

en: 1514581
ru: Ангрен

en: 1514588
ru: Андижан

en: 1514716
ru: Аим

en: 1514829
ru: Табошар

en: 1514879
ru: Худжанд

en: 1514891
ru: Канибадам

en: 1514896
ru: Исфара

en: 1515007
ru: Улиастай

en: 1515029
ru: Улангом

en: 1515436
ru: Улгий

en: 1516048
ru: Ховд

en: 1516438
ru: Зыряновск

en: 1516519
ru: Джусалы

en: 1516589
ru: Жезказган

en: 1516601
ru: Житикара

en: 1516788
ru: Жанатас

en: 1516789
ru: Айтеке-Би

en: 1516905
ru: Тараз

en: 1517323
ru: Яныкурган

en: 1517501
ru: Турара Рыскулова

en: 1517637
ru: Уштобе

en: 1517945
ru: Туркестан

en: 1518262
ru: Темиртау

en: 1518431
ru: Тасбогет

en: 1518518
ru: Талгар

en: 1518542
ru: Талдыкорган

en: 1518980
ru: Шымкент

en: 1519030
ru: Шу

en: 1519226
ru: Шемонаиха

en: 1519244
ru: Щучинск

en: 1519422
ru: Семей

en: 1519673
ru: Сарыагаш

en: 1519691
ru: Сарканд

en: 1519725
ru: Сарань

en: 1519843
ru: Рудный

en: 1519922
ru: Кызылорда

en: 1519928
ru: Костанай

en: 1519938
ru: Каратау

en: 1519948
ru: Капшагай

en: 1520172
ru: Петропавловск

en: 1520240
ru: Павлодар

en: 1520253
ru: Жаркент

en: 1520316
ru: Усть-Каменогорск

en: 1520947
ru: Сарыкемер

en: 1520969
ru: Мерке

en: 1521230
ru: Макинск

en: 1521315
ru: Лисаковск

en: 1521368
ru: Байконур

en: 1521370
ru: Лениногорск

en: 1521379
ru: Ленгер

en: 1522203
ru: Кокшетау

en: 152224
ru: Мванза

en: 1522751
ru: Кентау

en: 1523741
ru: Есик

en: 1524245
ru: Георгиевка

en: 1524298
ru: Аксу

en: 1524308
ru: Отеген Батыра

en: 1524325
ru: Экибастуз

en: 152451
ru: Мусома

en: 1524801
ru: Шиели

en: 1524889
ru: Шардара

en: 1524958
ru: Бурундай

en: 1525462
ru: Аксу

en: 1525798
ru: Балхаш

en: 1525988
ru: Аягоз

en: 1526038
ru: Атбасар

en: 1526168
ru: Арысь

en: 1526193
ru: Аркалык

en: 1526265
ru: Аральск

en: 1526273
ru: Нур-Султан

en: 1526384
ru: Алматы

en: 1526797
ru: Акколь

en: 1526970
ru: Абай

en: 1526979
ru: Кува

en: 1527004
ru: Балыкчи

en: 1527199
ru: Токмак

en: 1527260
ru: Таш-Кумыр

en: 1527299
ru: Талас

en: 1527497
ru: Покровка

en: 1527513
ru: Узген

en: 1527534
ru: Ош

en: 1527592
ru: Нарын

en: 1527719
ru: Кызыл-Кия

en: 1527903
ru: Кочкор-Ата

en: 1528091
ru: Кара-Суу

en: 1528121
ru: Каракол

en: 1528182
ru: Кара-Балта

en: 1528193
ru: Кант

en: 1528249
ru: Джалал-Абад

en: 1528512
ru: Чолпон-Ата

en: 1528675
ru: Бишкек

en: 1528717
ru: Базар-Коргон

en: 1528796
ru: Ат-Баши

en: 1529102
ru: Урумчи

en: 1529114
ru: Турфан

en: 1529195
ru: Шихэцзы

en: 1529363
ru: Куча

en: 1529376
ru: Корла

en: 1529401
ru: Карамай

en: 1529484
ru: Хами

en: 1529531
ru: Дуньхуан

en: 1529569
ru: Чанцзи

en: 1529641
ru: Аральское

en: 1529651
ru: Алтайская

en: 1529660
ru: Аксу

en: 153209
ru: Моши

en: 153220
ru: Морогоро

en: 1536289
ru: Снежинск

en: 1537939
ru: Степногорск

en: 1538311
ru: Бустон

en: 1538533
ru: Султанабад

en: 1538634
ru: Озёрск

en: 1538635
ru: Железногорск

en: 1538636
ru: Новоуральск

en: 1538637
ru: Северск

en: 1538648
ru: Токтогул

en: 1539209
ru: Губкинский

en: 1540356
ru: Радужный

en: 1540711
ru: Муравленко

en: 1541359
ru: Лянтор

en: 154380
ru: Мбее

en: 1546102
ru: Порт-о-Франсэ

en: 1560349
ru: Йенбай

en: 1562414
ru: Вунгтау

en: 1562798
ru: Винь

en: 1563281
ru: Туихоа

en: 1565022
ru: Тхузаумот

en: 1566083
ru: Хошимин

en: 1566319
ru: Тай-Нгуен

en: 1566559
ru: Тэйнинь

en: 1567069
ru: Тан

en: 1567621
ru: Сон-Тай

en: 1567681
ru: Сон-Ла

en: 1567788
ru: Шокчанг

en: 1568510
ru: Ратьзя

en: 1568574
ru: Куинён

en: 1568770
ru: Куангнгай

en: 1569684
ru: Плейку

en: 1571058
ru: Фантьет

en: 1571968
ru: Нинь Бинь

en: 1572151
ru: Нячанг

en: 1573517
ru: Намдинь

en: 1576303
ru: Лаокай

en: 157738
ru: Кигоме

en: 1580240
ru: Хюэ

en: 1580410
ru: Халонг

en: 1580541
ru: Хойан

en: 1581047
ru: Хатинь

en: 1581052
ru: Хатьен

en: 1581130
ru: Ханой

en: 1581298
ru: Хайфон

en: 1581326
ru: Хайзыонг

en: 158151
ru: Катумба

en: 158214
ru: Касулу

en: 1582173
ru: Дык Тронг

en: 1582886
ru: Донгхой

en: 1583477
ru: Дьенбьенфу

en: 1584071
ru: Далат

en: 1584661
ru: Ку-Чи

en: 1586052
ru: Кат Ба

en: 1586185
ru: Каобанг

en: 1586350
ru: Камрань

en: 1586360
ru: Камфа

en: 1586443
ru: Камау

en: 1588275
ru: Баолок

en: 159045
ru: Исака

en: 159071
ru: Иринга

en: 1591527
ru: Бакзянг

en: 160196
ru: Додома

en: 160263
ru: Дар-эс-Салам

en: 1604769
ru: Ясотхон

en: 1604870
ru: Яла

en: 1605215
ru: Уттарадит

en: 1605239
ru: Удонтхани

en: 1605245
ru: Убонратчатхани

en: 1605279
ru: Трат

en: 1606030
ru: Сурин

en: 1606033
ru: Суфан Бури

en: 1606147
ru: Сонгкхла

en: 1606239
ru: Си Са Кет

en: 1606270
ru: Синг Бури

en: 1606376
ru: Сатун

en: 1606418
ru: Сарабури

en: 1606590
ru: Самутпракан

en: 1606939
ru: Садао

en: 1607001
ru: Рои Эт

en: 1607017
ru: Районг

en: 1607532
ru: Аюттхая

en: 1607552
ru: Пхрае

en: 1607708
ru: Пхитсанулок

en: 1607725
ru: Пхичит

en: 1607737
ru: Пхетчабун

en: 1607779
ru: Пхетчабун

en: 1607978
ru: Паттани

en: 1607983
ru: Ратхум Тхани

en: 1608133
ru: Нонтхабури

en: 1608232
ru: Нонгкхай

en: 1608409
ru: Наратхиват

en: 1608452
ru: Нан

en: 1608527
ru: Накхонсаван

en: 1608529
ru: Накхонратчасима

en: 1608534
ru: Накхонпатхом

en: 1608597
ru: Мукдахан

en: 1609032
ru: Лопбури

en: 1609071
ru: Лоэ

en: 1609350
ru: Бангкок

en: 160961
ru: Букоба

en: 1609776
ru: Кхонкэн

en: 1610227
ru: Кантхаралак

en: 1610469
ru: Каласин

en: 1610780
ru: Хатъяй

en: 1611110
ru: Чонбури

en: 1611269
ru: Чантхабури

en: 1611407
ru: Чайяпхум

en: 1611439
ru: Чачоенгсао

en: 1611453
ru: Бурирам

en: 1611635
ru: Бетонг

en: 161290
ru: Багамойо

en: 161312
ru: Бабати

en: 161325
ru: Аруша

en: 1614288
ru: Бан Пе

en: 1614295
ru: Паттайя

en: 161616
ru: Балканабат

en: 161901
ru: Кака

en: 161943
ru: Гумдаге

en: 161974
ru: Газанджык

en: 1621020
ru: Араньяпратхет

en: 1621060
ru: Амнат Чароен

en: 1621177
ru: Джокьякарта

en: 162158
ru: Бахарден

en: 162183
ru: Ашхабад

en: 162199
ru: Аннау

en: 1622318
ru: Вайнгапу

en: 1622786
ru: Макассар

en: 1622846
ru: Убуд

en: 1623180
ru: Тубан

en: 1624041
ru: Тернате

en: 1624494
ru: Тегал

en: 1624647
ru: Тасикмалая

en: 1624725
ru: Таракан

en: 1624863
ru: Танджунгпинанг

en: 1624917
ru: Бандар-Лампунг

en: 1625084
ru: Тангеранг

en: 1625812
ru: Суракарте

en: 1625822
ru: Сурабая

en: 162627
ru: Ябруд

en: 1626381
ru: Сукабуми

en: 1626459
ru: Суаи

en: 1626542
ru: Соронг

en: 1626703
ru: Сое

en: 1626899
ru: Сингосари

en: 1626932
ru: Сингараджа

en: 1627896
ru: Семаранг

en: 1629001
ru: Самаринда

en: 1629380
ru: Рутенг

en: 1630662
ru: Прая

en: 1630723
ru: Посо

en: 1630789
ru: Понтианак

en: 1631761
ru: Пеканбару

en: 1631992
ru: Пати

en: 1633034
ru: Пал

en: 1633070
ru: Палембанг

en: 1633118
ru: Паланкарая

en: 1633419
ru: Паданг

en: 163345
ru: Тартус

en: 1635283
ru: Метро

en: 1635815
ru: Маумере

en: 1635882
ru: Матарам

en: 1636308
ru: Маноквари

en: 1636544
ru: Манадо

en: 1636722
ru: Маланг

en: 1636884
ru: Магеланг

en: 163806
ru: Тафас

en: 1638063
ru: Лембанге

en: 163808
ru: Пальмира

en: 1638868
ru: Лабуанбаджо

en: 1639002
ru: Кута

en: 163915
ru: Суран

en: 1640344
ru: Кендари

en: 1640660
ru: Кедири

en: 1641301
ru: Амлапура

en: 1641792
ru: Камаль

en: 1642858
ru: Джамби

en: 1642911
ru: Джакарта

en: 164328
ru: Шейх-Мискин

en: 1643837
ru: Горонтало

en: 1645133
ru: Думай

en: 1645457
ru: Дили

en: 1645524
ru: Депок

en: 1645528
ru: Денпасар

en: 1645559
ru: Демак

en: 1646170
ru: Чиребон

en: 1647003
ru: Сибинонге

en: 1647866
ru: Букиттинги

en: 1648473
ru: Богор

en: 1648759
ru: Бим

en: 1649150
ru: Бенгкулу

en: 1649378
ru: Бекаси

en: 1649539
ru: Баукау

en: 1649824
ru: Батый

en: 1650213
ru: Банджармасин

en: 1650357
ru: Бандунг

en: 1650527
ru: Баликпапан

en: 1650815
ru: Бэ

en: 1650888
ru: Бабат

en: 1651103
ru: Атамбуа

en: 1651531
ru: Амбон

en: 1651816
ru: Айлеу

en: 1651944
ru: Вьентьян

en: 1653316
ru: Саваннакхет

en: 1654379
ru: Паксе

en: 1655078
ru: Муангсай

en: 1655087
ru: Ванг Вьенг

en: 1655559
ru: Луангпхабанг

en: 165997
ru: Джасим

en: 1665196
ru: Доулю

en: 1668341
ru: Тайбэй

en: 1668355
ru: Тайнань

en: 1668399
ru: Тайчжун

en: 1668467
ru: Та-Си-чен

en: 1670310
ru: Пули

en: 1671566
ru: Наньтоу

en: 1672228
ru: Магун

en: 1672551
ru: Лугу

en: 167357
ru: Манбидж

en: 1673820
ru: Гаосюн

en: 1674199
ru: Илань

en: 1674504
ru: Хуалянь

en: 1675151
ru: Синьчжу

en: 1678228
ru: Ши-лун

en: 1679432
ru: Замбоанга

en: 1679802
ru: Вирак

en: 1679980
ru: Виган

en: 1680018
ru: Виктория

en: 1680116
ru: Валенсия

en: 1681602
ru: Толедо

en: 1682478
ru: Тереза

en: 1684016
ru: Талавера

en: 1684308
ru: Тагиг

en: 1684497
ru: Тагбиларан

en: 1684712
ru: Таклобан

en: 1685146
ru: Таал

en: 1685218
ru: Серигао Сити

en: 1685875
ru: Солано

en: 1687534
ru: Санто-Томас

en: 1687894
ru: Санта-Роса

en: 1688232
ru: Санта-Крус

en: 1688398
ru: Санта-Ана

en: 1689395
ru: Сан-Хосе-дель-Монте

en: 1690033
ru: Сан-Фернандо

en: 1690039
ru: Сан-Фернандо

en: 1690664
ru: Самал

en: 1690666
ru: Самал

en: 1691444
ru: Рохас

en: 1691538
ru: Ромблон

en: 1691606
ru: Ризал

en: 1691911
ru: Рамон

en: 1692192
ru: Кесон-Сити

en: 1692199
ru: Кесон-Сити

en: 1692214
ru: Кесон

en: 1692685
ru: Пуэрто-Принсеса

en: 1692914
ru: Порач

en: 1693870
ru: Пилы

en: 169389
ru: Идлиб

en: 1694075
ru: Пеньяранда

en: 1695097
ru: Паники

en: 1695462
ru: Панда

en: 169577
ru: Хомс

en: 1696899
ru: Озамис

en: 1697018
ru: Ормок

en: 1697023
ru: Орион

en: 1698829
ru: Наги

en: 1699204
ru: Моронг

en: 1699205
ru: Моронг

en: 1699296
ru: Родригес

en: 170017
ru: Хама

en: 1700360
ru: Мати

en: 170063
ru: Халеб

en: 1700712
ru: Масбате

en: 1700917
ru: Марилао

en: 1701668
ru: Манила

en: 1702540
ru: Малолос

en: 1702934
ru: Малайбалай

en: 1705357
ru: Лусена

en: 1705536
ru: Лос-Баньос

en: 170592
ru: Дума

en: 1706090
ru: Липа

en: 170654
ru: Дамаск

en: 1707123
ru: Ла-Тринидад

en: 1707324
ru: Ла-Пас

en: 1707404
ru: Лаоаг

en: 170794
ru: Дейр-эз-Зор

en: 1708226
ru: Ла-Карлота

en: 1708824
ru: Кидапаван

en: 170892
ru: Дарайе

en: 170905
ru: Даръа

en: 1709632
ru: Калибо

en: 1710141
ru: Джоли

en: 1710389
ru: Хаэн

en: 1710518
ru: Изабела

en: 1710519
ru: Изабела

en: 1710914
ru: Имус

en: 1711005
ru: Илоило

en: 1711146
ru: Илаган

en: 1711437
ru: Ибра

en: 1711829
ru: Эрмоса

en: 1712808
ru: Гоа

en: 1712819
ru: Глан

en: 1713004
ru: Жерона

en: 1713022
ru: Генерал-Сантос

en: 1714201
ru: Думагете

en: 1714674
ru: Диполог

en: 1715348
ru: Давао

en: 1715430
ru: Дасмариньяс

en: 1715542
ru: Дапитан

en: 1716287
ru: Дает

en: 1716618
ru: Куэнка

en: 1716771
ru: Котабато

en: 1716858
ru: Кордоба

en: 1716995
ru: Консепсьон

en: 1717512
ru: Себу

en: 1717641
ru: Кавите

en: 1717926
ru: Катарман

en: 1718078
ru: Кастильехосу

en: 171830
ru: Банияс

en: 1718328
ru: Кармен

en: 1718426
ru: Кардона

en: 1718722
ru: Капас

en: 1720402
ru: Калбейог Сити

en: 1720681
ru: Каламба

en: 172082
ru: Азаз

en: 1721080
ru: Кагаян-де-Оро

en: 1722267
ru: Бустос

en: 172256
ru: Айн-эль-Араб

en: 1722985
ru: Булан

en: 172408
ru: Эс-Сувейда

en: 172469
ru: Эс-Санамейн

en: 1725919
ru: Бей

en: 1726280
ru: Батангас

en: 1726765
ru: Барас

en: 1728336
ru: Балаян

en: 1728772
ru: Байс

en: 1728930
ru: Багио

en: 1729524
ru: Бакоор

en: 172955
ru: Ар-Ракка

en: 1730097
ru: Азия

en: 1731528
ru: Алиага

en: 1732741
ru: Сенаи

en: 1732752
ru: Джохор-Бару

en: 1732869
ru: Муар

en: 1732871
ru: Бакри

en: 1732891
ru: Куала-Селангор

en: 1732903
ru: Шах-Алам

en: 1732905
ru: Кланг

en: 173322
ru: Аль-Кусайра

en: 173334
ru: Эль-Кунейтра

en: 1733432
ru: Кота-Кинабалу

en: 1733697
ru: Семпорна

en: 1733782
ru: Виктория

en: 1733953
ru: Лахад-Дату

en: 1734052
ru: Сандакан

en: 1734199
ru: Тавау

en: 1734313
ru: Пак

en: 1734586
ru: Тайпин

en: 1734634
ru: Ипо

en: 1734705
ru: Куала-Тренгану

en: 1734715
ru: Маранг

en: 1734759
ru: Малакка

en: 1734810
ru: Серембан

en: 1734821
ru: Сепанг

en: 1734971
ru: Пекан

en: 1735076
ru: Баттерворт

en: 1735106
ru: Джорджтаун

en: 1735158
ru: Петалинг-Джая

en: 1735161
ru: Куала-Лумпур

en: 1735227
ru: Куантан

en: 1735634
ru: Кучинг

en: 173576
ru: Латакия

en: 1735902
ru: Сибу

en: 1736278
ru: Кангар

en: 1736309
ru: Алор-Сетар

en: 1736376
ru: Кота-Бару

en: 1737185
ru: Капит

en: 1737486
ru: Бинтулу

en: 1737714
ru: Лимбанг

en: 1738050
ru: Мири

en: 174448
ru: Абу-Камаль

en: 174875
ru: Капан

en: 174895
ru: Горис

en: 174972
ru: Ацаван

en: 174979
ru: Арташат

en: 174991
ru: Арарат

en: 175499
ru: Нчеленге

en: 1759486
ru: Куанг

en: 176146
ru: Мбала

en: 1783621
ru: Цзуньи

en: 1783633
ru: Цзоучэн

en: 1783683
ru: Цзыян

en: 1783745
ru: Цзыгун

en: 1783763
ru: Чжучжоу

en: 1783873
ru: Чжумадянь

en: 1783920
ru: Чжуцзяцзяо

en: 1783934
ru: Шанцю

en: 1784074
ru: Чжоучжуан

en: 1784130
ru: Чжоуко

en: 1784185
ru: Юйси

en: 1784310
ru: Чжуншу

en: 178443
ru: Ваджир

en: 1784658
ru: Чжэнчжоу

en: 1784820
ru: Синхуа

en: 1784841
ru: Чжаотун

en: 1784853
ru: Чжаоцин

en: 1784990
ru: Чжаньцзян

en: 1785018
ru: Чжанчжоу

en: 1785036
ru: Чжанъе

en: 178522
ru: Вои

en: 1785286
ru: Цзыбо

en: 1785294
ru: Аньянг

en: 1785453
ru: Цзаочжуан

en: 1785545
ru: Юяо

en: 1785623
ru: Куньшань

en: 1785725
ru: Юньфу

en: 1785738
ru: Юньчэн

en: 1785777
ru: Юйлинь

en: 1785781
ru: Юйлинь

en: 1785964
ru: Юйдун

en: 1785980
ru: Юйчэн

en: 1786067
ru: Юаньлинь

en: 1786112
ru: Хэюань

en: 1786577
ru: Интань

en: 1786657
ru: Иньчуань

en: 1786676
ru: Йимы

en: 1786731
ru: Цинчжоу

en: 1786746
ru: Ичунь

en: 1786764
ru: Ичан

en: 1786770
ru: Ибинь

en: 1786855
ru: Жунчэн

en: 1787093
ru: Яньтай

en: 1787227
ru: Янчжоу

en: 1787266
ru: Янчжоу

en: 1787323
ru: Яншо

en: 1787351
ru: Янцюань

en: 1787601
ru: Янг

en: 1787746
ru: Яньчэн

en: 1787765
ru: Яньань

en: 1787824
ru: Сюйчжоу

en: 1787858
ru: Шанжао

en: 1788450
ru: Синьчжоу

en: 1788508
ru: Синьюй

en: 1788534
ru: Цзинань

en: 1788572
ru: Синьсян

en: 1788852
ru: Синин

en: 1788927
ru: Синтай

en: 1789065
ru: Анкан

en: 1789647
ru: Сичан

en: 1789998
ru: Сяошань

en: 1790254
ru: Сяогань

en: 1790353
ru: Саньян

en: 1790396
ru: Сяньнин

en: 1790437
ru: Чжухай

en: 1790492
ru: Сянтань

en: 1790587
ru: Сянфань

en: 1790630
ru: Сиань

en: 1790645
ru: Сямэнь

en: 1790840
ru: Учжоу

en: 1790923
ru: Уси

en: 1791121
ru: Чандэ

en: 1791236
ru: Уху

en: 1791247
ru: Ухань

en: 1791249
ru: Ухай

en: 1791388
ru: Вэньчжоу

en: 1791544
ru: Вэньчан

en: 1791636
ru: Вэйнань

en: 1791673
ru: Вэйхай

en: 1791681
ru: Вэйфан

en: 1792359
ru: Туньси

en: 1792520
ru: Тунчжоу

en: 1792947
ru: Тяньцзинь

en: 1793036
ru: Тэнчжоу

en: 179330
ru: Тик

en: 1793346
ru: Таншань

en: 1793424
ru: Танго

en: 1793505
ru: Тайчжоу

en: 1793511
ru: Тайюань

en: 1793700
ru: Тайшань

en: 1793724
ru: Тайань

en: 1793743
ru: Сучжоу

en: 1793879
ru: Суйчжоу

en: 1793900
ru: Суйнин

en: 1794794
ru: Шоугуан

en: 1794903
ru: Шиянь

en: 1795166
ru: Шима

en: 1795196
ru: Тунчуань

en: 1795270
ru: Шицзячжуан

en: 1795565
ru: Шэньчжэнь

en: 1795855
ru: Шаосин

en: 1795874
ru: Шаогуань

en: 1795928
ru: Шаньвэй

en: 1795940
ru: Шаньтоу

en: 1796236
ru: Шанхай

en: 1796556
ru: Санья

en: 1796663
ru: Саньмин

en: 1796669
ru: Саньмэнься

en: 1797120
ru: Фуцинь

en: 1797121
ru: Цзеян

en: 1797264
ru: Цюйчжоу

en: 1797318
ru: Цюйцзин

en: 1797333
ru: Цюйфу

en: 1797353
ru: Цюаньчжоу

en: 1797551
ru: Циньчжоу

en: 1797595
ru: Циньхуандао

en: 1797658
ru: Цзиньцзян

en: 1797793
ru: Цинцюань

en: 1797929
ru: Циндао

en: 1797945
ru: Цинъюань

en: 1798082
ru: Хунцяо

en: 1798449
ru: Путянь

en: 1798548
ru: Поянху

en: 1798636
ru: Пинъяо

en: 1798654
ru: Пинсян

en: 1798760
ru: Пинлян

en: 1798821
ru: Пинду

en: 1798827
ru: Пиндиншань

en: 1799397
ru: Нинбо

en: 1799491
ru: Нэйцзян

en: 1799629
ru: Наньян

en: 1799722
ru: Наньтун

en: 1799846
ru: Наньпин

en: 1799869
ru: Наньнин

en: 1799962
ru: Нанкин

en: 1800146
ru: Наньчун

en: 1800163
ru: Наньчан

en: 1800627
ru: Мяньян

en: 1800779
ru: Мэйчжоу

en: 1800818
ru: Мэйшань

en: 1801180
ru: Маомин

en: 1801640
ru: Хэфэй

en: 1801722
ru: Порт-Артур

en: 1801792
ru: Лоян

en: 1801797
ru: Лоян

en: 1801799
ru: Лоян

en: 1801934
ru: Лохэ

en: 1802171
ru: Кандин

en: 1802206
ru: Луань

en: 1802238
ru: Лоуди

en: 1802276
ru: Лунъянь

en: 1802476
ru: Лунцюань

en: 1802875
ru: Лиуянг

en: 1803245
ru: Лишуй

en: 1803318
ru: Линьи

en: 1803331
ru: Линься

en: 1803560
ru: Линьчэн

en: 1803567
ru: Линьфынь

en: 1803616
ru: Лилин

en: 1803782
ru: Личуань

en: 1803834
ru: Ляочэн

en: 1804153
ru: Лэшань

en: 1804430
ru: Ланьчжоу

en: 1804540
ru: Ланфан

en: 1804591
ru: Лайу

en: 1804609
ru: Лайбинь

en: 1804651
ru: Куньмин

en: 1804850
ru: Кайюань

en: 1804879
ru: Кайфэн

en: 1805179
ru: Цзюцзян

en: 1805298
ru: Цзиньчжоу

en: 1805408
ru: Цзиньша

en: 1805518
ru: Цзинин

en: 1805528
ru: Цзиньхуа

en: 1805540
ru: Цзинчжоу

en: 1805611
ru: Цзинмэнь

en: 1805680
ru: Цзиндэчжэнь

en: 1805733
ru: Цзиньчан

en: 1805741
ru: Цзиньчэн

en: 1805753
ru: Цзинань

en: 1805833
ru: Цзесю

en: 1805953
ru: Цзясин

en: 1805987
ru: Цзяоцзо

en: 1806299
ru: Цзянмэнь

en: 1806408
ru: Янцзян

en: 1806445
ru: Цзиань

en: 1806466
ru: Гуанъюань

en: 1806696
ru: Хумэнь

en: 1806776
ru: Хуэйчжоу

en: 1806840
ru: Квидонга

en: 1807112
ru: Хуанчжоу

en: 1807234
ru: Хуанши

en: 1807301
ru: Даша

en: 1807508
ru: Хуанган

en: 1807544
ru: Дасин

en: 1807689
ru: Хуайхуа

en: 1807700
ru: Хуайбэй

en: 1808198
ru: Хэцзэ

en: 1808316
ru: Иян

en: 1808336
ru: Хэпо

en: 1808370
ru: Хэнъян

en: 1808392
ru: Хэншуй

en: 1808722
ru: Хэфэй

en: 1808744
ru: Хеде

en: 1808770
ru: Хэби

en: 1808857
ru: Ханьчжун

en: 1808872
ru: Фуаня

en: 1808926
ru: Ханчжоу

en: 1808931
ru: Ханга

en: 1808956
ru: Чанчжи

en: 1808963
ru: Ханьдань

en: 1809078
ru: Хайкоу

en: 1809152
ru: Гуюань

en: 1809412
ru: Гули

en: 1809461
ru: Гуйян

en: 1809498
ru: Гуйлинь

en: 1809532
ru: Гуйган

en: 1809858
ru: Гуанчжоу

en: 181032
ru: Руиру

en: 1810638
ru: Ганьчжоу

en: 1810820
ru: Фучжоу

en: 1810821
ru: Фучжоу

en: 1810845
ru: Фуян

en: 1810846
ru: Фуянь

en: 1810979
ru: Фулин

en: 1811103
ru: Фошань

en: 1811720
ru: Эньши

en: 1811729
ru: Эньпин

en: 1811764
ru: Дуюн

en: 1812101
ru: Дуньин

en: 1812256
ru: Дуншэн

en: 1812545
ru: Дунгуань

en: 1812955
ru: Дэчжоу

en: 1812961
ru: Дэян

en: 1812988
ru: Пэнлай

en: 1813171
ru: Чжанцзяцзе

en: 1813253
ru: Лицзян

en: 1813325
ru: Дачжоу

en: 1813425
ru: Датун

en: 1813451
ru: Датун

en: 1813812
ru: Даньшуем

en: 1813828
ru: Даньцзянкоу

en: 1814082
ru: Далян

en: 1814087
ru: Далянь

en: 1814093
ru: Дали

en: 1814757
ru: Чучжоу

en: 1814870
ru: Иу

en: 1814906
ru: Чунцин

en: 1815059
ru: Чэньчжоу

en: 1815286
ru: Чэнду

en: 1815395
ru: Чаочжоу

en: 1815456
ru: Чанчжоу

en: 1815463
ru: Чанчжи

en: 1815577
ru: Чанша

en: 1815585
ru: Чанцин

en: 1815656
ru: Чанли

en: 1816028
ru: Вэйнин

en: 1816080
ru: Цанчжоу

en: 1816221
ru: Бухэ

en: 1816234
ru: Бочжоу

en: 1816256
ru: Бота

en: 1816269
ru: Бозе

en: 1816336
ru: Биньчжоу

en: 1816373
ru: Бицзе

en: 1816440
ru: Бэнбу

en: 1816670
ru: Пекин

en: 1816705
ru: Бэйхай

en: 1816753
ru: Бейдайхэ

en: 1816790
ru: Бэй

en: 1816920
ru: Шаоян

en: 1816971
ru: Баодин

en: 1817240
ru: Байинь

en: 1817858
ru: Бабу

en: 1817968
ru: Аньшунь

en: 1817993
ru: Аньцин

en: 1819609
ru: Цзюлун

en: 1819729
ru: Гонконг

en: 1820187
ru: Серия

en: 1820491
ru: Куала-Белайт

en: 1820906
ru: Бандар-Сери-Бегаван

en: 1821306
ru: Пномпень

en: 1821935
ru: Такхмау

en: 1822214
ru: Сием-Реап

en: 182701
ru: Ньери

en: 1830194
ru: Пойпет

en: 1831112
ru: Кампот

en: 1831142
ru: Сиануквиль

en: 1831167
ru: Кампонгчнанг

en: 1831173
ru: Кампонгтям

en: 1831797
ru: Баттамбанг

en: 1832771
ru: Есан

en: 1832828
ru: Янсан

en: 1832847
ru: Янджу

en: 1833105
ru: Вонджу

en: 1833747
ru: Ульсан

en: 1835235
ru: Тэджон

en: 1835329
ru: Тэгу

en: 1835515
ru: Тхэбэк

en: 1835553
ru: Сувон

en: 1835848
ru: Сеул

en: 1835895
ru: Сосан

en: 1836553
ru: Сокчхо

en: 1837706
ru: Санджу

en: 1838069
ru: Самчхок

en: 1838508
ru: Пуйо

en: 1838524
ru: Пусан

en: 1839652
ru: Осан

en: 1839726
ru: Асан

en: 1840211
ru: Нонсан

en: 1840379
ru: Намвон

en: 1840536
ru: Наджу

en: 1840862
ru: Мунсан

en: 1840886
ru: Мунгён

en: 1841066
ru: Могпхо

en: 1841149
ru: Мирян

en: 1841603
ru: Кёнджу

en: 1841810
ru: Кванджу

en: 1841811
ru: Кванджу

en: 1842025
ru: Кунсан

en: 1842225
ru: Куми

en: 1842518
ru: Косон

en: 1842616
ru: Конджу

en: 1842943
ru: Кимхэ

en: 1842944
ru: Кимчхон

en: 1843082
ru: Капхён

en: 1843137
ru: Каннын

en: 1843491
ru: Иксан

en: 1843564
ru: Инчхон

en: 1843841
ru: Хвасун

en: 184433
ru: Нанюки

en: 1845033
ru: Чхунджу

en: 1845136
ru: Чхунчхон

en: 1845457
ru: Чонджу

en: 1845759
ru: Чхонан

en: 1846052
ru: Чинджу

en: 184622
ru: Накуру

en: 1846266
ru: Чеджу

en: 1846326
ru: Чханвон

en: 1846912
ru: Ансон

en: 1846986
ru: Андон

en: 184707
ru: Найваша

en: 184745
ru: Найроби

en: 1847947
ru: Синг

en: 1847963
ru: Ацуги

en: 1847966
ru: Акаси

en: 1848004
ru: Зама

en: 1848055
ru: Геро

en: 1848087
ru: Юкухаси

en: 1848096
ru: Юки

en: 1848188
ru: Есикава

en: 1848277
ru: Йонаго

en: 1848313
ru: Йокосука

en: 1848354
ru: Иокогама

en: 1848373
ru: Йоккаичи

en: 1848439
ru: Явата

en: 1848445
ru: Яцусиро

en: 1848522
ru: Яо

en: 1848550
ru: Янаи

en: 1848573
ru: Янагава

en: 1848689
ru: Ямагути

en: 1848705
ru: Ямага

en: 1848774
ru: Яидзу

en: 1848776
ru: Яита

en: 1849053
ru: Уцуномия

en: 1849094
ru: Усуки

en: 1849186
ru: Ураясу

en: 1849237
ru: Уодзу

en: 1849372
ru: Удзи

en: 1849407
ru: Уэнохара

en: 1849429
ru: Уэда

en: 1849498
ru: Убе

en: 1849519
ru: Цуяма

en: 1849539
ru: Цусима

en: 1849563
ru: Цуруока

en: 1849592
ru: Цуруга

en: 1849788
ru: Цубамэ

en: 1849796
ru: Цу

en: 1849814
ru: Тоёта

en: 1849831
ru: Тоёока

en: 1849845
ru: Тоёкава

en: 1849846
ru: Тойохаши

en: 1849876
ru: Тояма

en: 1849892
ru: Тоттори

en: 1849904
ru: Тосу

en: 1850091
ru: Томиока

en: 1850147
ru: Токио

en: 1850158
ru: Токусима

en: 1850181
ru: Токородзава

en: 1850185
ru: Токонамэ

en: 1850207
ru: Тока

en: 1850217
ru: Токамати

en: 1850311
ru: Тотиги

en: 1850345
ru: Тоба

en: 1850396
ru: Тэнри

en: 1850523
ru: Татеяма

en: 1850559
ru: Татебаяси

en: 1850600
ru: Таруи

en: 1850708
ru: Танабэ

en: 1850742
ru: Тамано

en: 1850745
ru: Тамана

en: 1850834
ru: Такео

en: 1850860
ru: Такехара

en: 1850892
ru: Такаяма

en: 1851002
ru: Такасаки

en: 1851012
ru: Такарадзука

en: 1851032
ru: Такаока

en: 1851100
ru: Такамацу

en: 1851137
ru: Такахаси

en: 1851155
ru: Такахама

en: 1851193
ru: Тадзими

en: 1851259
ru: Тахара

en: 1851273
ru: Тагава

en: 1851348
ru: Судзука

en: 1851368
ru: Сува

en: 1851426
ru: Сумото

en: 1851483
ru: Суита

en: 1851604
ru: Сок

en: 1851711
ru: Себу

en: 1851713
ru: Сёбара

en: 1851717
ru: Сидзуока

en: 1851935
ru: Ширахама

en: 1852003
ru: Сиодзири

en: 1852046
ru: Синсиро

en: 1852109
ru: Синг

en: 1852225
ru: Симоносеки

en: 1852357
ru: Симода

en: 1852472
ru: Симада

en: 1852479
ru: Симабара

en: 1852502
ru: Сики

en: 1852588
ru: Сибуси

en: 1852595
ru: Сибукава

en: 1852607
ru: Шибата

en: 1852663
ru: Сету

en: 1852736
ru: Сендай

en: 1852899
ru: Сасебо

en: 1852901
ru: Сасаяма

en: 1852964
ru: Сана

en: 1852984
ru: Сандзе

en: 1853008
ru: Санда

en: 1853066
ru: Сакураи

en: 1853081
ru: Саку

en: 1853140
ru: Саката

en: 1853174
ru: Сакаиминато

en: 1853193
ru: Сакаи

en: 1853195
ru: Сакаи

en: 1853209
ru: Сакадо

en: 1853237
ru: Саики

en: 1853303
ru: Сага Япония

en: 1853433
ru: Одзу

en: 1853483
ru: Ояма

en: 1853514
ru: Овасэ

en: 1853564
ru: Оцуки

en: 1853574
ru: Оцу

en: 1853662
ru: Отакэ

en: 1853677
ru: Ота

en: 1853909
ru: Осака

en: 1853992
ru: Ономити

en: 1854022
ru: Оно

en: 1854026
ru: Оно

en: 1854028
ru: Оно

en: 1854083
ru: Омута

en: 1854093
ru: Омура

en: 1854162
ru: Оме

en: 1854186
ru: Омати

en: 1854376
ru: Окадзаки

en: 1854383
ru: Окаяма

en: 1854405
ru: Окава

en: 1854487
ru: Оита

en: 1854665
ru: Огава

en: 1854703
ru: Огаки

en: 1854747
ru: Одавара

en: 1854774
ru: Ода

en: 1854803
ru: Обу

en: 1854849
ru: Обама

en: 1854902
ru: Нумадзу

en: 1854905
ru: Нумата

en: 1854979
ru: Ноноичи

en: 1855078
ru: Нода

en: 1855095
ru: Нобеока

en: 1855134
ru: Нишиваки

en: 1855189
ru: Нисио

en: 1855203
ru: Нисиноомоте

en: 1855207
ru: Нисиномия

en: 1855380
ru: Ниномия

en: 1855395
ru: Никко

en: 1855416
ru: Ниими

en: 1855425
ru: Ниихама

en: 1855431
ru: Ниигата

en: 1855476
ru: Нитинан

en: 1855612
ru: Нара

en: 1855670
ru: Нанао

en: 1855694
ru: Намэрикава

en: 1855753
ru: Накацугава

en: 1855757
ru: Накацу

en: 1855863
ru: Накано

en: 1855891
ru: Накамура

en: 1855907
ru: Накама

en: 1856035
ru: Наха

en: 1856057
ru: Нагоя

en: 1856068
ru: Нага

en: 1856177
ru: Нагасаки

en: 1856184
ru: Нагареяма

en: 1856199
ru: Нагаока

en: 1856215
ru: Нагано

en: 1856243
ru: Нагахама

en: 1856367
ru: Мусасино

en: 1856434
ru: Мураками

en: 1856456
ru: Мука

en: 1856569
ru: Морияма

en: 1856584
ru: Моригути

en: 1856586
ru: Море

en: 1856667
ru: Мидзунами

en: 1856698
ru: Миёси

en: 1856703
ru: Миядзу

en: 1856717
ru: Миядзаки

en: 1856775
ru: Мияконодзё

en: 1856977
ru: Мисима

en: 1857062
ru: Мина

en: 1857208
ru: Минамата

en: 1857276
ru: Мики

en: 1857334
ru: Михара

en: 1857379
ru: Мибу

en: 1857519
ru: Мацумото

en: 1857550
ru: Мацуэ

en: 1857553
ru: Мацудо

en: 1857594
ru: Масуд

en: 1857659
ru: Маруко

en: 1857665
ru: Маругаме

en: 1857766
ru: Майдзуру

en: 1857843
ru: Маэбаси

en: 1857871
ru: Мачида

en: 1857910
ru: Киото

en: 1858033
ru: Кусимото

en: 1858067
ru: Кусацу

en: 1858088
ru: Куруме

en: 1858249
ru: Курода

en: 1858296
ru: Куре

en: 1858301
ru: Кураёси

en: 1858311
ru: Курашики

en: 1858428
ru: Кумагая

en: 1858445
ru: Куки

en: 1858729
ru: Косигая

en: 1858836
ru: Конан

en: 1858858
ru: Коморо

en: 1858910
ru: Комацу

en: 1858926
ru: Комаки

en: 1858964
ru: Кокубундзи

en: 1858972
ru: Кокубу

en: 1859093
ru: Кога

en: 1859094
ru: Кога

en: 1859100
ru: Кофе

en: 1859113
ru: Кодама

en: 1859146
ru: Кочин

en: 1859171
ru: Кобе

en: 1859175
ru: Кобаяси

en: 1859234
ru: Кицуки

en: 1859307
ru: Китакюсю

en: 1859319
ru: Китаката

en: 1859383
ru: Кисивада

en: 1859393
ru: Кисарадзу

en: 1859405
ru: Кири

en: 1859492
ru: Кикути

en: 1859586
ru: Кадзо

en: 1859642
ru: Кавасаки

en: 1859675
ru: Каваниси

en: 1859730
ru: Кавагути

en: 1859740
ru: Кавагоэ

en: 1859765
ru: Кацуяма

en: 1859884
ru: Касукабе

en: 1859891
ru: Касугай

en: 1859908
ru: Касивадзаки

en: 1859924
ru: Касива

en: 1859941
ru: Касима

en: 1860034
ru: Кария

en: 1860063
ru: Карацу

en: 1860098
ru: Канума

en: 1860112
ru: Каноя

en: 1860234
ru: Канда

en: 1860243
ru: Канадзава

en: 1860341
ru: Камо

en: 1860635
ru: Камеока

en: 1860672
ru: Камакура

en: 1860728
ru: Какэгава

en: 1860735
ru: Какамигахара

en: 1860785
ru: Кайнан

en: 1860871
ru: Кадоме

en: 1861084
ru: Идзумо

en: 1861091
ru: Идзумисано

en: 1861095
ru: Идзумотсу

en: 1861108
ru: Изуми

en: 1861171
ru: Ивата

en: 1861212
ru: Ивакуни

en: 1861285
ru: Итоигава

en: 1861290
ru: Ито

en: 1861310
ru: Итами

en: 1861393
ru: Исикава

en: 1861400
ru: Исии

en: 1861416
ru: Ишигаки

en: 1861436
ru: Исэсаки

en: 1861450
ru: Исэ

en: 1861464
ru: Исахая

en: 1861528
ru: Инуяма

en: 1861584
ru: Ино

en: 1861602
ru: Инадзава

en: 1861641
ru: Ина

en: 1861677
ru: Имари

en: 1861749
ru: Икома

en: 1861795
ru: Икеда

en: 1861835
ru: Иидзука

en: 1861864
ru: Иида

en: 1861949
ru: Итиномия

en: 1862010
ru: Ибусуки

en: 1862033
ru: Ибараки

en: 1862034
ru: Ибара

en: 1862136
ru: Икаруга

en: 1862198
ru: Хондзё

en: 1862230
ru: Хондо

en: 1862352
ru: Хитоёси

en: 1862373
ru: Хиты

en: 1862415
ru: Хиросима

en: 1862462
ru: Хирацука

en: 1862555
ru: Хирадо

en: 1862599
ru: Хино

en: 1862627
ru: Химэдзи

en: 1862636
ru: Хиконэ

en: 1862912
ru: Хекинан

en: 1862992
ru: Хаяма

en: 186301
ru: Момбаса

en: 1863018
ru: Хацукаити

en: 1863082
ru: Хасимото

en: 186315
ru: Моло

en: 1863173
ru: Ханьюй

en: 1863183
ru: Ханно

en: 1863209
ru: Ханда

en: 1863289
ru: Хамамацу

en: 1863310
ru: Хамада

en: 1863418
ru: Хаги

en: 1863431
ru: Хадано

en: 1863440
ru: Хатиодзи

en: 1863451
ru: Омихатиман

en: 1863482
ru: Гёда

en: 1863528
ru: Готемба

en: 1863540
ru: Госен

en: 1863541
ru: Госе

en: 1863592
ru: Годзё

en: 1863611
ru: Года

en: 1863614
ru: Гобо

en: 1863641
ru: Гифу

en: 1863693
ru: Гамагори

en: 1863713
ru: Фуццу

en: 1863917
ru: Фукуяма

en: 1863945
ru: Фукурои

en: 1863967
ru: Фукуока

en: 1863985
ru: Фукуй

en: 1864009
ru: Фукутияма

en: 1864092
ru: Фудзисава

en: 1864098
ru: Фудзиока

en: 1864099
ru: Фудзиока

en: 1864105
ru: Фудзиномия

en: 1864132
ru: Фудзиэда

en: 1864134
ru: Фудзи

en: 1864155
ru: Фучу

en: 1864549
ru: Тирю

en: 1864557
ru: Тино

en: 1864624
ru: Тигасаки

en: 1864637
ru: Титибу

en: 1864750
ru: Бэппу

en: 1864873
ru: Аябе

en: 1864945
ru: Атами

en: 1864985
ru: Асия

en: 1865005
ru: Асикага

en: 1865290
ru: Аннака

en: 1865294
ru: Андзё

en: 1865309
ru: Анан

en: 1865412
ru: Ако

en: 1865449
ru: Аки

en: 1866923
ru: Вонсан

en: 186827
ru: Меры

en: 1869021
ru: Сунан

en: 1870883
ru: Саривоне

en: 1871859
ru: Пхеньян

en: 1873172
ru: Ончжин

en: 1873757
ru: Нампхо

en: 1875588
ru: Ковон-до

en: 1876373
ru: Кэсон

en: 1877615
ru: Хэджу

en: 187896
ru: Мандере

en: 187968
ru: Малинди

en: 1884138
ru: Йосу

en: 188492
ru: Мачакосский

en: 1886760
ru: Сучжоу

en: 1886762
ru: Чжоушань

en: 18918
ru: Протарас

en: 189280
ru: Лодвар

en: 1894616
ru: Окинава

en: 1895695
ru: Кусима

en: 1896348
ru: Хикари

en: 1897122
ru: Намянджу

en: 189741
ru: Лама

en: 1898359
ru: Муду

en: 1898494
ru: Сунлин

en: 1899102
ru: Нагато

en: 1904391
ru: Бан  Хойяксяу

en: 1907146
ru: Саяма

en: 1907148
ru: Фусса

en: 1907299
ru: Асака

en: 1907300
ru: Вако

en: 1907301
ru: Тода

en: 1907307
ru: Кимицу

en: 1907309
ru: Миура

en: 191220
ru: Китале

en: 191245
ru: Кисуму

en: 192067
ru: Килифи

en: 1926004
ru: Вакаяма

en: 1926006
ru: Ие

en: 1926020
ru: Увадзима

en: 1926054
ru: Сайдзё

en: 1926055
ru: Одзу

en: 1926099
ru: Мацуяма

en: 1926142
ru: Ходзе

en: 192710
ru: Киамбу

en: 1927639
ru: Юэян

en: 1937274
ru: Лоспалос

en: 195272
ru: Какамеге

en: 196231
ru: Исиоло

en: 197745
ru: Гарисса

en: 198476
ru: Эмба

en: 198629
ru: Элдорет

en: 200067
ru: Бунгома

en: 2012484
ru: Зима

en: 2012557
ru: Железногорск-Илимский

en: 2012593
ru: Зея

en: 2013159
ru: Якутск

en: 2013229
ru: Вяземский

en: 2013258
ru: Врангель

en: 2013348
ru: Владивосток

en: 2013399
ru: Вихоревка

en: 2013923
ru: Усть-Кут

en: 2013952
ru: Усть-Илимск

en: 2014006
ru: Уссурийск

en: 2014022
ru: Усолье-Сибирское

en: 2014407
ru: Улан-Удэ

en: 2014624
ru: Удачный

en: 201463
ru: Рвамагана

en: 2014718
ru: Тында

en: 2014927
ru: Тулун

en: 2015051
ru: Трудовое

en: 201521
ru: Рухенгери

en: 2015310
ru: Фокино

en: 2015833
ru: Свободный

en: 2016187
ru: Спасск-Дальний

en: 2016422
ru: Слюдянка

en: 2016701
ru: Шимановск

en: 2016764
ru: Шелехов

en: 2016910
ru: Северобайкальск

en: 2017487
ru: Райчихинск

en: 2017945
ru: Петровск-Забайкальский

en: 2018116
ru: Партизанск

en: 2019309
ru: Нерюнгри

en: 2019326
ru: Нерчинск

en: 2019528
ru: Находка

en: 2019951
ru: Мирный

en: 202061
ru: Кигали

en: 202065
ru: Кибуе

en: 202068
ru: Кибунго

en: 2020689
ru: Лучегорск

en: 2020812
ru: Лесозаводск

en: 2020838
ru: Ленск

en: 2021066
ru: Кяхта

en: 2021618
ru: Краснокаменск

en: 2021851
ru: Комсомольск-на-Амуре

en: 202217
ru: Гитараме

en: 2022890
ru: Хабаровск

en: 2023058
ru: Кавалерово

en: 202326
ru: Сиангугу

en: 2023469
ru: Иркутск

en: 2023782
ru: Гусиноозёрск

en: 2025159
ru: Дальнереченск

en: 2025339
ru: Чита

en: 2025527
ru: Черемхово

en: 2026126
ru: Борзя

en: 2026303
ru: Большой Камень

en: 2026583
ru: Бодайбо

en: 2026609
ru: Благовещенск

en: 2026643
ru: Биробиджан

en: 2026696
ru: Бикин

en: 2026895
ru: Белогорск

en: 2026979
ru: Байкальск

en: 2027296
ru: Айхал

en: 2027456
ru: Артём

en: 2027468
ru: Арсеньев

en: 2027667
ru: Ангарск

en: 2027749
ru: Амурск

en: 2027968
ru: Алдан

en: 2028078
ru: Агинское

en: 2028462
ru: Улан-Батор

en: 202905
ru: Гисеньи

en: 2029156
ru: Сухэ-Батор

en: 2029945
ru: Мурэн

en: 2030474
ru: Ховд

en: 203104
ru: Биумба

en: 203112
ru: Бутаре

en: 2031405
ru: Эрдэнэт

en: 2031533
ru: Зуунэхараа

en: 2031964
ru: Дархан

en: 2032081
ru: Сайншанд

en: 2032201
ru: Булган

en: 2032533
ru: Баянхонгор

en: 2032614
ru: Баруун-Урт

en: 2033147
ru: Чжаочжоу

en: 2033196
ru: Чжанцзякоу

en: 2033225
ru: Чжаланьтунь

en: 2033242
ru: Юйшу

en: 2033370
ru: Инкоу

en: 2033413
ru: Ичунь

en: 2033467
ru: Яньцзи

en: 2033536
ru: Якэши

en: 2033675
ru: Синьминь

en: 2033766
ru: Синчэн

en: 2034141
ru: Учан

en: 2034221
ru: Ванцине

en: 2034340
ru: Тюменский

en: 2034400
ru: Тунляо

en: 2034414
ru: Тунхуа

en: 2034439
ru: Телин

en: 2034497
ru: Таонань

en: 2034638
ru: Суцзятунь

en: 2034655
ru: Суйхуа

en: 2034714
ru: Сыпин

en: 2034754
ru: Шуньи

en: 2034761
ru: Шулань

en: 2034786
ru: Шуанъяшань

en: 2034937
ru: Шэньян

en: 2034996
ru: Шаньхайгуань

en: 2035265
ru: Цицикар

en: 2035399
ru: Сунъюань

en: 2035511
ru: Паньши

en: 2035610
ru: Нэхэ

en: 2035715
ru: Муданьцзян

en: 2035746
ru: Мишань

en: 2035836
ru: Маньчжурия

en: 2035970
ru: Лонцзян

en: 2036033
ru: Люхэ

en: 2036055
ru: Лишать

en: 2036069
ru: Линьцзяне

en: 2036109
ru: Ляоюань

en: 2036113
ru: Ляоян

en: 2036337
ru: Кайюань

en: 2036389
ru: Цзиси

en: 2036427
ru: Цзиньчжоу

en: 2036458
ru: Цзинин

en: 2036502
ru: Цзилинь

en: 2036536
ru: Цзяохэ

en: 2036581
ru: Цзямусы

en: 2036595
ru: Чжалайнор

en: 2036653
ru: Хуньчунь

en: 2036671
ru: Хулан

en: 2036892
ru: Хух-Хото

en: 2036933
ru: Хэлуне

en: 2036973
ru: Хэйхэ

en: 2036986
ru: Хэган

en: 2037013
ru: Харбин

en: 2037075
ru: Хайлин

en: 2037078
ru: Хайлар

en: 2037222
ru: Гунчжулин

en: 2037330
ru: Фуюань

en: 2037346
ru: Фусинь

en: 2037355
ru: Фушунь

en: 2037370
ru: Фули

en: 2037375
ru: Фуцзинь

en: 2037393
ru: Фенгсианг

en: 2037485
ru: Эрэн-Хото

en: 2037534
ru: Дуньхуа

en: 2037620
ru: Донлин

en: 2037799
ru: Датун

en: 2037860
ru: Дацин

en: 2037886
ru: Даньдун

en: 2038067
ru: Чифэн

en: 2038087
ru: Чэндэ

en: 2038118
ru: Чаоян

en: 2038120
ru: Чаоян

en: 2038139
ru: Чанту

en: 2038154
ru: Чанпин

en: 2038180
ru: Чанчунь

en: 2038274
ru: Боли

en: 2038300
ru: Бэньси

en: 2038421
ru: Баян

en: 2038432
ru: Баотоу

en: 2038438
ru: Баошань

en: 2038446
ru: Баоцин

en: 2038569
ru: Байчен

en: 2038584
ru: Байшань

en: 2038632
ru: Аньшань

en: 2038650
ru: Анда

en: 2038665
ru: Алихэ

en: 2038679
ru: Ахенг

en: 2040674
ru: Сонбон

en: 2042498
ru: Нанам

en: 2042645
ru: Радзин

en: 2043484
ru: Кильджу

en: 2043531
ru: Капсане-до

en: 2043572
ru: Канге

en: 204405
ru: Увира

en: 2044757
ru: Чхончжине

en: 2045311
ru: Аоди-ри

en: 204953
ru: Чикапа

en: 2051471
ru: Дальнегорск

en: 2051523
ru: Братск

en: 2055166
ru: Саянск

en: 2056881
ru: Маркова

en: 2057087
ru: Купанге

en: 2063523
ru: Перт

en: 2065594
ru: Маунт-Айза

en: 2067119
ru: Мандъюра

en: 2068079
ru: Куинана

en: 2070998
ru: Джералдтон

en: 2071059
ru: Голер

en: 2073124
ru: Дарвин

en: 2075432
ru: Банбери

en: 207570
ru: Мвене-Диту

en: 207596
ru: Мвека

en: 2077895
ru: Алис-Спрингс

en: 2077963
ru: Олбани

en: 2078025
ru: Аделаида

en: 2081986
ru: Паликир

en: 2082600
ru: Джаяпура

en: 2083537
ru: Вевак

en: 2088122
ru: Порт-Морсби

en: 2088163
ru: Попондетта

en: 2090990
ru: Менди

en: 2091996
ru: Маданг

en: 209228
ru: Мбужи-Майи

en: 2092740
ru: Лаэ

en: 2093967
ru: Кимбе

en: 2098329
ru: Дару

en: 2100633
ru: Арава

en: 210379
ru: Лусамбо

en: 2108502
ru: Хониара

en: 2110257
ru: Южная Тарава

en: 2110460
ru: Юдзава

en: 2110498
ru: Йонезава

en: 2110538
ru: Янагава

en: 2110556
ru: Ямагата

en: 2110560
ru: Ямада

en: 2110579
ru: Ятимата

en: 2110586
ru: Ватари

en: 2110629
ru: Усику

en: 2110729
ru: Ториде

en: 2110735
ru: Тона

en: 2110774
ru: Тогане

en: 2110793
ru: Тендо

en: 2110891
ru: Такахата

en: 2110893
ru: Такахаги

en: 2111018
ru: Сирои

en: 2111049
ru: Сиогама

en: 2111065
ru: Синдзе

en: 2111149
ru: Сендай

en: 2111220
ru: Сакура

en: 2111248
ru: Сагаэ

en: 2111258
ru: Рюгасаки

en: 2111325
ru: Отавара

en: 2111530
ru: Офунато

en: 2111559
ru: Обанадзава

en: 2111684
ru: Нарита

en: 2111781
ru: Нагаи

en: 2111824
ru: Мотомия

en: 2111831
ru: Мория

en: 2111834
ru: Мориока

en: 2111836
ru: Моока

en: 2111855
ru: Мобара

en: 2111859
ru: Мидзусава

en: 2111884
ru: Мияко

en: 2111964
ru: Мацусима

en: 2112141
ru: Корияма

en: 2112227
ru: Китаками

en: 2112232
ru: Китаибараки

en: 2112297
ru: Камогаwа

en: 2112309
ru: Кацуура

en: 2112343
ru: Касама

en: 2112409
ru: Каминояма

en: 2112444
ru: Камаиси

en: 2112455
ru: Какудский

en: 2112521
ru: Ивасэ

en: 2112539
ru: Иваки

en: 2112555
ru: Итако

en: 2112571
ru: Исиока

en: 2112576
ru: Исиномаки

en: 2112583
ru: Исикава

en: 2112656
ru: Итиносеки

en: 2112664
ru: Итихара

en: 2112708
ru: Хитати

en: 2112758
ru: Хигасине

en: 2112823
ru: Ханамаки

en: 2112923
ru: Фукусима

en: 2112989
ru: Даиго

en: 2113015
ru: Чиба

en: 2113077
ru: Асахи

en: 2113115
ru: Ами

en: 2113126
ru: Акита

en: 2113779
ru: Маджуро

en: 211647
ru: Лодж

en: 211734
ru: Лисале

en: 2118647
ru: Вилючинск

en: 2119441
ru: Южно-Сахалинск

en: 2119538
ru: Елизово

en: 2119932
ru: Ванино

en: 2121052
ru: Советская Гавань

en: 2121909
ru: Поронайск

en: 2122104
ru: Петропавловск-Камчатский

en: 2122614
ru: Оха

en: 2122850
ru: Николаевск-на-Амуре

en: 2122894
ru: Невельск

en: 212360
ru: Конголо

en: 2123628
ru: Магадан

en: 2124286
ru: Корсаков

en: 2124615
ru: Холмск

en: 212730
ru: Кисангани

en: 2127515
ru: Вакканай

en: 2127733
ru: Томакомай

en: 2127878
ru: Муцу

en: 2127955
ru: Сунагава

en: 2128206
ru: Сибецу

en: 2128295
ru: Саппоро

en: 2128382
ru: Румои

en: 2128574
ru: Отару

en: 2128787
ru: Одате

en: 2128815
ru: Обихиро

en: 2128867
ru: Носиро

en: 2128975
ru: Нэмуро

en: 2128983
ru: Наеро

en: 2129005
ru: Намиока

en: 212902
ru: Кинду

en: 2129034
ru: Накасибецу

en: 2129101
ru: Муроран

en: 2129163
ru: Момбецу

en: 2129211
ru: Мисава

en: 2129376
ru: Кусиро

en: 2129395
ru: Куроиси

en: 2129537
ru: Киты

en: 2129870
ru: Ивамидзава

en: 2129909
ru: Исикари

en: 2130054
ru: Хиросима

en: 2130057
ru: Хиросаки

en: 2130146
ru: Кадзуно

en: 2130188
ru: Хакодате

en: 2130332
ru: Фукагава

en: 2130404
ru: Эбецу

en: 2130452
ru: Титосе

en: 2130534
ru: Бибай

en: 2130612
ru: Асибецу

en: 2130629
ru: Асахикава

en: 2130658
ru: Аомори

en: 2130741
ru: Абасири

en: 2131612
ru: Госёгавара

en: 2135171
ru: Порт-Вила

en: 213940
ru: Касонго

en: 2139521
ru: Нумеа

en: 2143285
ru: Уодонга

en: 2144528
ru: Уорнамбул

en: 2144604
ru: Уоррагул

en: 2144764
ru: Уангаратта

en: 214481
ru: Кананга

en: 2146108
ru: Траралгон

en: 214614
ru: Камины

en: 2146142
ru: Таунсвилл

en: 2146268
ru: Тувумба

en: 2147381
ru: Тари

en: 2147497
ru: Тамуорт

en: 2147714
ru: Сидней

en: 2149645
ru: Шеппартон

en: 214974
ru: Калемие

en: 2151437
ru: Рокхемптон

en: 2152659
ru: Порт Маккуори

en: 2154219
ru: Орандж

en: 2155472
ru: Ньюкасл

en: 2156643
ru: Маунт-Гамбиер

en: 2157698
ru: Милдьюра

en: 215771
ru: Исиро

en: 2158177
ru: Мельбурн

en: 2158562
ru: Мэриборо

en: 2159045
ru: Мейтленд

en: 2159220
ru: Макей

en: 215976
ru: Илебо

en: 2160517
ru: Лонсестон

en: 216281
ru: Гома

en: 2163355
ru: Хобарт

en: 216404
ru: Гбадолите

en: 2164422
ru: Гриффит

en: 2164837
ru: Гулберн

en: 2165087
ru: Голд Коуст

en: 2165478
ru: Глэдстон

en: 2165798
ru: Джилонг

en: 2166143
ru: Френкстон

en: 2168305
ru: Даббо

en: 2171085
ru: Кофс-Харбор

en: 2171507
ru: Вуллонгонг

en: 2171845
ru: Сеснок

en: 2172517
ru: Канберра

en: 2172797
ru: Кернс

en: 2173125
ru: Берни

en: 2173323
ru: Бандаберг

en: 2173911
ru: Брокен-Хилл

en: 2174003
ru: Брисбен

en: 217562
ru: Бутембо

en: 217570
ru: Бут

en: 2176187
ru: Бендиго

en: 2176632
ru: Бэтхерст

en: 217695
ru: Буниа

en: 2177091
ru: Балларат

en: 2177233
ru: Бэрнсдейл

en: 217745
ru: Бумба

en: 2177671
ru: Армидейл

en: 2179537
ru: Веллингтон

en: 2179670
ru: Вангануи

en: 2181133
ru: Тимару

en: 2181742
ru: Таупо

en: 2184397
ru: Порируа

en: 2184904
ru: Парапарауму

en: 2185018
ru: Палмерстон-Норт

en: 2186239
ru: Нью-Плимут

en: 2186280
ru: Нельсон

en: 2186313
ru: Нейпир

en: 2188164
ru: Лоуэр-Хатт

en: 2189529
ru: Инверкаргилл

en: 2190224
ru: Хейстингс

en: 2190324
ru: Гамильтон

en: 219057
ru: Бени

en: 2192362
ru: Крайстчёрч

en: 2193733
ru: Окленд

en: 2198148
ru: Сува

en: 2202064
ru: Нанди

en: 2204506
ru: Лаутока

en: 2206854
ru: Гисборн

en: 2206890
ru: Мастертон

en: 220782
ru: Таджура

en: 2208032
ru: Тауранга

en: 2208330
ru: Факатане

en: 2208425
ru: Зуара

en: 2208485
ru: Злитен

en: 2208791
ru: Яфран

en: 2210221
ru: Тархуны

en: 2210247
ru: Триполи

en: 2210554
ru: Сурт

en: 2214603
ru: Мурзук

en: 2214846
ru: Мисурата

en: 221527
ru: Обок

en: 2217351
ru: Гат

en: 2218840
ru: Бени-Валид

en: 2218963
ru: Эз-Зинтан

en: 2219905
ru: Хомс

en: 2219960
ru: Аль-Джадид

en: 2220957
ru: Яунде

en: 2222230
ru: Сангмелима

en: 2223763
ru: Нконгсамба

en: 2224827
ru: Нгаундере

en: 2225991
ru: Море

en: 2227402
ru: Мейганге

en: 2228079
ru: Мбальмайо

en: 2228373
ru: Маруа

en: 2229152
ru: Лум

en: 2229411
ru: Лимбе

en: 2229752
ru: Кумбой

en: 2229761
ru: Криби

en: 2231320
ru: Гаруа

en: 2231506
ru: Фумбан

en: 2232239
ru: Эдеа

en: 2232444
ru: Джанг

en: 2232593
ru: Дуала

en: 2233410
ru: Буэа

en: 2234359
ru: Бертуа

en: 2234536
ru: Белабо

en: 2234974
ru: Баменды

en: 2235029
ru: Бали

en: 2235189
ru: Бафуссама

en: 2236568
ru: Уиже

en: 2236967
ru: Сойо

en: 223817
ru: Джибути

en: 2239001
ru: Нзето

en: 2239862
ru: Маланже

en: 2240449
ru: Луанда

en: 2242001
ru: Кашито

en: 2243271
ru: Кабинда

en: 2243940
ru: Зигиншор

en: 2244322
ru: Туба

en: 2244991
ru: Тамбакунда

en: 2246452
ru: Сен-Луи

en: 2246678
ru: Пикин

en: 2249782
ru: Колда

en: 225284
ru: Али-Сабие

en: 2253277
ru: Дар

en: 2253354
ru: Дакар

en: 2255414
ru: Пуэнт-Нуар

en: 2255542
ru: Овандо

en: 2257990
ru: Мадингу

en: 2258261
ru: Долиси

en: 2259383
ru: Кайес

en: 2259655
ru: Импфондо

en: 2260535
ru: Браззавиль

en: 226110
ru: Тороро

en: 2262581
ru: Торреш

en: 2262644
ru: Томар

en: 2262744
ru: Тавира

en: 2262912
ru: Синтра

en: 2262957
ru: Сесимбра

en: 2262963
ru: Сетубал

en: 2263480
ru: Сантарен

en: 2263667
ru: Сакавен

en: 2264268
ru: Келуш

en: 2264359
ru: Повуа-де-Санта-Ирия

en: 2264456
ru: Портиман

en: 2264508
ru: Порталегре

en: 2264575
ru: Помбал

en: 2265432
ru: Санта-Мария-дуз-Оливайш

en: 2265788
ru: Монтихо

en: 2266249
ru: Монсанто

en: 2266988
ru: Лола

en: 2267057
ru: Лиссабон

en: 2267095
ru: Лейрия

en: 2267827
ru: Фуншал

en: 226823
ru: Паллиса

en: 2268339
ru: Фару

en: 2268406
ru: Эвора

en: 2268436
ru: Эшторил

en: 2269282
ru: Шарнека

en: 2269514
ru: Каштелу-Бранку

en: 2269594
ru: Кашкайш

en: 2270157
ru: Карнашиде

en: 2270377
ru: Камарате

en: 2270380
ru: Камара-де-Лобос

en: 2270437
ru: Калдаш-да-Раинья

en: 2271071
ru: Баррейру

en: 2271473
ru: Аррентела

en: 2271772
ru: Амадора

en: 2271961
ru: Алмада

en: 2272147
ru: Алкобаса

en: 2272215
ru: Алкабидеше

en: 2272222
ru: Албуфейра

en: 2272491
ru: Зведру

en: 2274895
ru: Монровия

en: 2277060
ru: Гбарнге

en: 2278158
ru: Бьюкенен

en: 2278682
ru: Бенсонвилле

en: 2279755
ru: Ямусукро

en: 2280045
ru: Вавуа

en: 2281951
ru: Сассандра

en: 2282006
ru: Сан-Педро

en: 2283016
ru: Одиенне

en: 2285449
ru: Лакота

en: 2286304
ru: Корого

en: 2288115
ru: Гран-Бассам

en: 2288829
ru: Ганьоа

en: 2289049
ru: Феркеседугу

en: 2289887
ru: Диво

en: 2290412
ru: Даукро

en: 2290462
ru: Данане

en: 2290486
ru: Далоа

en: 2290582
ru: Даб

en: 2290836
ru: Бундиали

en: 2290849
ru: Буна

en: 2290956
ru: Буаке

en: 2291113
ru: Бонгуану

en: 2291136
ru: Бондуку

en: 229139
ru: Митьяна

en: 229268
ru: Мбарара

en: 229278
ru: Мбале

en: 2292852
ru: Аньяме

en: 2293268
ru: Агбовиле

en: 2293342
ru: Адзопе

en: 2293507
ru: Абуассо

en: 2293538
ru: Абиджан

en: 2293549
ru: Абенгуру

en: 229362
ru: Масинди

en: 229380
ru: Масаки

en: 2294034
ru: Виннебе

en: 2294206
ru: Ва

en: 2294700
ru: Тема

en: 2294877
ru: Тамале

en: 2295458
ru: Секонди

en: 2296564
ru: Ода

en: 2296606
ru: Обуаси

en: 2298890
ru: Кумаси

en: 2299522
ru: Кофоридуа

en: 2300379
ru: Хо

en: 2301190
ru: Элмина

en: 2301639
ru: Дом

en: 230166
ru: Лира

en: 2302357
ru: Кейп-Кост

en: 2302821
ru: Болгатанге

en: 2304389
ru: Апам

en: 2306104
ru: Аккра

en: 230893
ru: Китгум

en: 2309332
ru: Эбебьин

en: 2309527
ru: Малабо

en: 2310046
ru: Бата

en: 2312888
ru: Мбанза-Нгунгу

en: 2312895
ru: Мбандака

en: 2313002
ru: Матади

en: 2314302
ru: Киншаса

en: 2314705
ru: Киквите

en: 2315728
ru: Гемене

en: 2316702
ru: Бома

en: 2317397
ru: Бандунду

en: 2317765
ru: Заря

en: 2318044
ru: Йола

en: 2319133
ru: Варри

en: 2320576
ru: Умуахия

en: 232066
ru: Касесе

en: 2322794
ru: Абуджа

en: 2322911
ru: Сокото

en: 2323390
ru: Саки

en: 232422
ru: Кампала

en: 2324774
ru: Порт-Харкорт

en: 2325200
ru: Ойо

en: 2325314
ru: Ово

en: 2325330
ru: Оверри

en: 2326016
ru: Онича

en: 2326171
ru: Ондо

en: 2327513
ru: Огваши-Уку

en: 2327879
ru: Оффа

en: 2328090
ru: Ода

en: 2328684
ru: Нсукка

en: 2328765
ru: Ннюви

en: 2329451
ru: Нассарава

en: 2329821
ru: Муби

en: 2330100
ru: Минна

en: 233070
ru: Кабале

en: 233114
ru: Джинджа

en: 2331140
ru: Макурди

en: 2331447
ru: Майдугури

en: 2332079
ru: Лера

en: 2332459
ru: Лагос

en: 233275
ru: Иганга

en: 233312
ru: Хоима

en: 233346
ru: Гул

en: 233476
ru: Форт-Портал

en: 2334802
ru: Катсина

en: 233508
ru: Энтеббе

en: 2335204
ru: Кано

en: 2335333
ru: Камба

en: 2335727
ru: Кадуна

en: 2335953
ru: Йос

en: 2336905
ru: Иво

en: 2337639
ru: Илорин

en: 2339354
ru: Ибадан

en: 2339937
ru: Гусау

en: 2340086
ru: Кунми

en: 2340451
ru: Гомбе

en: 2343252
ru: Эпе

en: 2343279
ru: Энугу

en: 2345094
ru: Даура

en: 2346229
ru: Калабар

en: 2347209
ru: Бида

en: 2347283
ru: Бенин-Сити

en: 2347470
ru: Баучи

en: 2347592
ru: Баро

en: 2348773
ru: Авка

en: 2349276
ru: Асаба

en: 235039
ru: Аруа

en: 2350841
ru: Акуре

en: 2351979
ru: Агбор

en: 2352778
ru: Абуджа

en: 2352947
ru: Абеокута

en: 2353151
ru: Аба

en: 2353688
ru: Яко

en: 2354176
ru: Туган

en: 2354675
ru: Тенкодого

en: 2356228
ru: Рео

en: 2357043
ru: Вахигуя

en: 2357048
ru: Уагадугу

en: 235715
ru: Каронга

en: 2358382
ru: Лев

en: 2358946
ru: Кудугу

en: 2359142
ru: Конгуси

en: 2359227
ru: Комбисири

en: 2359608
ru: Кая

en: 2361082
ru: Дори

en: 2361177
ru: Джибо

en: 2361373
ru: Диапага

en: 2361477
ru: Дедугу

en: 2362344
ru: Бобо-Диуласо

en: 2362909
ru: Банфору

en: 2363490
ru: Воган

en: 2364104
ru: Сокоде

en: 2364812
ru: Ниамтугу

en: 2365267
ru: Ломе

en: 2366152
ru: Кара

en: 2367164
ru: Дапаонге

en: 2367568
ru: Басар

en: 2367656
ru: Бафило

en: 2367660
ru: Бад

en: 2367886
ru: Атакпаме

en: 2374775
ru: Бисау

en: 2376898
ru: Росо

en: 2377457
ru: Нуадибу

en: 2378538
ru: Киффа

en: 2378736
ru: Каэди

en: 2381334
ru: Атар

en: 2383119
ru: Сибут

en: 2387435
ru: Дамара

en: 2387546
ru: Бозуме

en: 2387926
ru: Буаре

en: 2388036
ru: Босангоа

en: 2389086
ru: Берберати

en: 2389853
ru: Банги

en: 2392087
ru: Порто-Ново

en: 2392204
ru: Параку

en: 2392308
ru: Виды

en: 2392505
ru: Никки

en: 2392601
ru: Натитингу

en: 2392837
ru: Маланвилем

en: 2393693
ru: Канди

en: 2394819
ru: Котону

en: 2395914
ru: Абомей-Калави

en: 2395915
ru: Абомей

en: 2396518
ru: Порт-Жантиль

en: 2398269
ru: Моанда

en: 239899
ru: Бриа

en: 2399697
ru: Либревиль

en: 2399888
ru: Ламбарене

en: 2400555
ru: Франсвиль

en: 2404433
ru: Порт-Локо

en: 240498
ru: Бангасу

en: 240604
ru: Бамбари

en: 2406407
ru: Макени

en: 2406916
ru: Лунсаре

en: 2407790
ru: Кенеме

en: 2409306
ru: Фритаун

en: 2410048
ru: Бо

en: 2410763
ru: Сан-Томе

en: 241131
ru: Виктория

en: 2413753
ru: Брикаме

en: 2413876
ru: Банжул

en: 2415703
ru: Сигири

en: 2416969
ru: Нзерекоре

en: 2417988
ru: Масента

en: 2418362
ru: Лаба

en: 2419472
ru: Кисидугу

en: 2419533
ru: Киндиа

en: 2419992
ru: Канкан

en: 2420884
ru: Фриа

en: 2422465
ru: Конакри

en: 2425791
ru: Сарх

en: 2426240
ru: Пала

en: 2427123
ru: Нджамена

en: 2427455
ru: Мунду

en: 2427637
ru: Монго

en: 2430506
ru: Кел

en: 2433437
ru: Доба

en: 2434910
ru: Бонгор

en: 2436400
ru: Ати

en: 2437732
ru: Бирнин-Конни

en: 2437798
ru: Зиндер

en: 2438678
ru: Тиллабери

en: 2438855
ru: Тера

en: 2439376
ru: Тахуа

en: 2440485
ru: Ниамей

en: 2440921
ru: Мирриа

en: 2441194
ru: Майахи

en: 2441291
ru: Маради

en: 2445488
ru: Доссо

en: 2445704
ru: Диффа

en: 2448085
ru: Агадес

en: 2448442
ru: Йоросо

en: 2449067
ru: Томбукту

en: 2451185
ru: Сикасо

en: 2451478
ru: Сеги

en: 2453348
ru: Мопти

en: 2454268
ru: Кутиала

en: 2454530
ru: Куликоро

en: 2454955
ru: Колокани

en: 2455518
ru: Каес

en: 2455558
ru: Кати

en: 2455735
ru: Кангаба

en: 2457163
ru: Гао

en: 245785
ru: Абеше

en: 2460596
ru: Бамако

en: 2461874
ru: Смара

en: 2463679
ru: Корфу

en: 2464470
ru: Тунис

en: 2464648
ru: Тозер

en: 2464701
ru: Татавин

en: 2464915
ru: Сусс

en: 2465030
ru: Силиана

en: 2465840
ru: Сиди-Бу-Зид

en: 2467454
ru: Сфвкс

en: 2467815
ru: Радес

en: 2467920
ru: Корба

en: 2467959
ru: Келибия

en: 2468018
ru: Кебили

en: 2468245
ru: Карфаген

en: 2468329
ru: Калат-аль-Андалус

en: 2468353
ru: Гафса

en: 2468369
ru: Габес

en: 2468561
ru: Нефта

en: 2468579
ru: Набул

en: 2468925
ru: Мидун

en: 2469140
ru: Мсакен

en: 2469274
ru: Мануба

en: 2469473
ru: Меденин

en: 2470088
ru: Джендуба

en: 2470173
ru: Зарзис

en: 2470191
ru: Джамаль

en: 2470384
ru: Хумт-Сук

en: 2470579
ru: Хаммам Сус

en: 2470588
ru: Хаммам-Лиф

en: 2470656
ru: Хальк-эль-Уэд

en: 247105
ru: Сахаб

en: 2471287
ru: Дуз

en: 2472706
ru: Бизерта

en: 2472774
ru: Беджа

en: 2473247
ru: Арьяна

en: 2473449
ru: Кайруан

en: 2473457
ru: Кассерин

en: 2473493
ru: Монастир

en: 2473572
ru: Махдия

en: 2473634
ru: Эль-Кеф

en: 2473654
ru: Эль Джем

en: 2473744
ru: Хаммамет

en: 2473747
ru: Эль-Хамма

en: 2473876
ru: Эль-Алия

en: 2474141
ru: Бумердес

en: 2475475
ru: Туггурт

en: 2475612
ru: Толга

en: 2475687
ru: Тлемсен

en: 2475744
ru: Тизи-Узу

en: 2476028
ru: Типаза

en: 2476301
ru: Тиндуф

en: 2476403
ru: Тимимун

en: 2476897
ru: Тиарет

en: 2477461
ru: Тебесса

en: 2478216
ru: Таманрассете

en: 2479215
ru: Сук-Ахрас

en: 2479536
ru: Скикда

en: 2481007
ru: Сиди-Бель-Аббес

en: 2481246
ru: Сиди-Аисса

en: 2481700
ru: Сетиф

en: 2482572
ru: Сайда

en: 248370
ru: Мадаба

en: 2483936
ru: Рас-эль-Уэд

en: 24851
ru: Нурабад

en: 2485636
ru: Торки-ле-Дюк

en: 2485801
ru: Уаргла

en: 2485926
ru: Оран

en: 2487134
ru: Мостаганем

en: 2487452
ru: Мила

en: 2487772
ru: Мессад

en: 2487852
ru: Мерс-эль-Кебир

en: 2488616
ru: Махдия

en: 2488722
ru: Мефтах

en: 248875
ru: Джераш

en: 2488835
ru: Медея

en: 248946
ru: Ирбид

en: 2490098
ru: Маскара

en: 2490180
ru: Мансур

en: 2490183
ru: Мансура

en: 2491050
ru: Ларба

en: 2491191
ru: Лагуат

en: 2492913
ru: Джиджель

en: 2494029
ru: Хасси-Мессауд

en: 2494548
ru: Хаммамет

en: 2495662
ru: Гельма

en: 2496049
ru: Гардая

en: 2497411
ru: Эль-Уэд

en: 2497988
ru: Эль-Калы

en: 2498590
ru: Эль-Аттафом

en: 2498611
ru: Шлеф

en: 2499104
ru: Дра-эль-Мизан

en: 2500889
ru: Дар-эль-Бейда

en: 250090
ru: Эз-Зарка

en: 2501152
ru: Константина

en: 2501289
ru: Чорфа

en: 250198
ru: Тафила

en: 250258
ru: Ас-Сальт

en: 250267
ru: Сафи

en: 2502924
ru: Бу-Кадир

en: 2502939
ru: Бу-Исмаил

en: 2503769
ru: Блида

en: 2503826
ru: Бискра

en: 250441
ru: Амман

en: 2505329
ru: Беджая

en: 2505530
ru: Бешаре

en: 2505572
ru: Батна

en: 2505629
ru: Барика

en: 250582
ru: Эль-Мафрак

en: 2505915
ru: Аззаба

en: 2506043
ru: Азазга

en: 250624
ru: Эль-Карак

en: 2506999
ru: Аннаба

en: 2507480
ru: Алжир

en: 250774
ru: Акаба

en: 250799
ru: Аджлун

en: 2508119
ru: Айн-эль-Терк

en: 2508130
ru: Айн-эль-Мельх

en: 2508152
ru: Айн-эль-Хаммам

en: 2508184
ru: Айн-эль-Белла

en: 2508813
ru: Адрар

en: 2509377
ru: Сафра

en: 2509402
ru: Екла

en: 2509463
ru: Вильена

en: 2509491
ru: Вильярробледо

en: 2509509
ru: Вильярреаль

en: 2509553
ru: Вильянуэва-де-ла-Серена

en: 2509650
ru: Викар

en: 2509769
ru: Велес-Малага

en: 2509954
ru: Валенсия

en: 2509982
ru: Вальдепеньясе

en: 2510073
ru: Утрера

en: 2510116
ru: Убеда

en: 2510224
ru: Тотана

en: 2510245
ru: Торрокс

en: 2510253
ru: Торревьеха

en: 2510271
ru: Торре-Пачеко

en: 2510281
ru: Торремолинос

en: 2510392
ru: Томельосо

en: 2510409
ru: Толедо

en: 2510542
ru: Тельде

en: 2510599
ru: Тарифа

en: 2510693
ru: Талавера де ла Рейна

en: 2510725
ru: Такоронте

en: 2510911
ru: Севилья

en: 2511102
ru: Санта-Пола

en: 2511162
ru: Санта-Эулалия-дель-Рио

en: 2511174
ru: Санта-Крус-де-Тенерифе

en: 2511180
ru: Санта-Крус-де-ла-Пальма

en: 2511250
ru: Сан-Педро-де-Алькантара

en: 2511306
ru: Санлукар-де-Баррамеда

en: 2511329
ru: Сан-Хуан-де-Аснальфараче

en: 2511371
ru: Сан Исидро

en: 2511388
ru: Сан-Фернандо

en: 2511401
ru: Ла-Лагуна

en: 2511447
ru: Сан - Бартоломе

en: 2511448
ru: Сан-Антонио-Абад

en: 2511619
ru: Сагунто

en: 2511700
ru: Рота

en: 2511716
ru: Рокетас-де-Мар

en: 2511730
ru: Ронда

en: 2511752
ru: Рохалес

en: 2511852
ru: Ринкон-де-ла-Виктория

en: 2511930
ru: Рекена

en: 2512169
ru: Пуэрто-Реаль

en: 2512177
ru: Пуэртольяно

en: 2512186
ru: Пуэрто-дель-Росарио

en: 2512196
ru: Пуэрто-де-ла-Крус

en: 2512282
ru: Прьего-де-Кордоба

en: 2512340
ru: Пособланко

en: 2512581
ru: Пилар-де-ла-Орадада

en: 2512862
ru: Патерна

en: 2512989
ru: Пальма

en: 2512990
ru: Пальма-дель-Рио

en: 2513029
ru: Пайпорта

en: 2513052
ru: Осуна

en: 2513076
ru: Ориуэла

en: 2513106
ru: Онтеньенте

en: 2513115
ru: Онда

en: 2513145
ru: Олива

en: 2513195
ru: Новельда

en: 2513222
ru: Нихар

en: 2513324
ru: Навальмораль-де-ла-Мата

en: 2513416
ru: Мурсия

en: 2513477
ru: Мотриль

en: 2513509
ru: Морон-де-ла-Фронтера

en: 2513601
ru: Монтилья

en: 2513703
ru: Монкада

en: 2513759
ru: Молина-де-Сегура

en: 2513791
ru: Могер

en: 2513811
ru: Мислата

en: 2513882
ru: Михас

en: 2513885
ru: Мигельтурра

en: 2513917
ru: Мерида

en: 2513947
ru: Мелилья

en: 2513983
ru: Масаррон

en: 2514042
ru: Маспаломас

en: 2514073
ru: Мартос

en: 2514097
ru: Маррачи

en: 2514169
ru: Марбелья

en: 2514197
ru: Манисес

en: 2514216
ru: Манакор

en: 2514256
ru: Малага

en: 2514287
ru: Майрена-дель-Альхарафе

en: 2514301
ru: Маон

en: 2514651
ru: Лос-Льянос-де-Аридане

en: 2514824
ru: Лос-Барриос

en: 2514891
ru: Лорка

en: 2514893
ru: Лора-дель-Рио

en: 2514946
ru: Лоха

en: 2515045
ru: Линарес

en: 2515072
ru: Лепе

en: 2515096
ru: Лебриха

en: 2515151
ru: Ла-Уньон

en: 2515270
ru: Лас-Пальмас-де-Гран-Канария

en: 2515555
ru: Ла-Рода

en: 2515562
ru: Ла-Ринконада

en: 2515692
ru: Ла-Оротава

en: 2515701
ru: Ла-Нусиа

en: 2515812
ru: Ла-Линеа-де-ла-Консепсьон

en: 2516255
ru: Хумилье

en: 2516326
ru: Херес-де-ла-Фронтера

en: 2516345
ru: Хатива

en: 2516395
ru: Хаэн

en: 2516431
ru: Исла-Кристина

en: 2516452
ru: Инка

en: 2516474
ru: Икод-де-лос-Винос

en: 2516479
ru: Ибица

en: 2516480
ru: Иби

en: 2516542
ru: Уэркаль-Овера

en: 2516548
ru: Уэльва

en: 2516797
ru: Эльине

en: 2516860
ru: Гия-де-Исора

en: 2516925
ru: Гвадикс

en: 2517111
ru: Гранадилья-де-Абона

en: 2517117
ru: Гранада

en: 2517367
ru: Гандия

en: 2517436
ru: Гальдар

en: 2517595
ru: Фуэнхирола

en: 251780
ru: Вуле

en: 2517816
ru: Эстепона

en: 2518207
ru: Эль-Пуэрто-де-Санта-Мария

en: 2518494
ru: Эль-Эхидо

en: 2518505
ru: Эльда

en: 2518559
ru: Эльч

en: 2518770
ru: Эсиха

en: 2518820
ru: Дон-Бенито

en: 2518878
ru: Дения

en: 2518924
ru: Даймьель

en: 2518949
ru: Кульера

en: 2519068
ru: Куарт-де-Поблет

en: 2519110
ru: Кревильенте

en: 2519233
ru: Кориа-дель-Рио

en: 2519240
ru: Кордова

en: 2519402
ru: Сьюдад-Реаль

en: 2519425
ru: Сьеса

en: 2519466
ru: Чиривелья

en: 2519477
ru: Чипиона

en: 2519513
ru: Чиклана-де-ла-Фронтера

en: 2519690
ru: Катаррох

en: 2519752
ru: Кастельон-де-ла-Плана

en: 2520055
ru: Картама

en: 2520058
ru: Картахена

en: 2520118
ru: Кармона

en: 2520121
ru: Карлет

en: 2520150
ru: Каркахенте

en: 2520283
ru: Канделарии

en: 2520413
ru: Кампо-де-Криптана

en: 2520477
ru: Камас

en: 2520493
ru: Кальвия

en: 2520496
ru: Кальп

en: 2520502
ru: Кальоса-де-Сегура

en: 2520600
ru: Кадис

en: 2520611
ru: Касерес

en: 2520645
ru: Кабра

en: 2520709
ru: Бурриана

en: 2520712
ru: Бурхасот

en: 2521016
ru: Берха

en: 2521088
ru: Бенидорм

en: 2521139
ru: Бенальмадена

en: 2521215
ru: База

en: 2521410
ru: Байлен

en: 2521415
ru: Баэна

en: 2521420
ru: Бадахос

en: 2521456
ru: Айямонте

en: 2521486
ru: Атамария

en: 2521510
ru: Аспе

en: 2521519
ru: Арукас

en: 2521570
ru: Аресифе

en: 2521582
ru: Арон

en: 2521590
ru: Армилья

en: 2521665
ru: Аркос-де-ла-Фронтера

en: 2521710
ru: Антекера

en: 2521738
ru: Андухар

en: 2521847
ru: Альмуньекар

en: 2521855
ru: Альморади

en: 2521857
ru: Альмонте

en: 2521886
ru: Альмерия

en: 2521893
ru: Альмендралехо

en: 2521923
ru: Альманса

en: 2521978
ru: Аликанте

en: 2521985
ru: Алаурин-эль-Гранде

en: 2521986
ru: Алаурин-де-ла-Торре

en: 2521992
ru: Альхама-де-Мурсия

en: 2522012
ru: Альхемеси

en: 2522013
ru: Альхесирас

en: 2522057
ru: Альфафар

en: 2522077
ru: Альдайя

en: 2522098
ru: Алька

en: 2522129
ru: Альсира

en: 2522131
ru: Алькасар-де-Сан-Хуан

en: 2522152
ru: Алькантарилья

en: 2522160
ru: Алькала-ла-Реаль

en: 2522165
ru: Алькала-де-Гвадаира

en: 2522203
ru: Альборайя

en: 2522258
ru: Альбасете

en: 2522297
ru: Алакуас

en: 2522325
ru: Агуимес

en: 2522333
ru: Агилас

en: 2522430
ru: Адра

en: 2522437
ru: Адехе

en: 2522776
ru: Вибо-Валентия

en: 2522876
ru: Трапани

en: 2523083
ru: Сиракуза

en: 2523192
ru: Шикли

en: 2523619
ru: Рибера

en: 2523630
ru: Реджо-ди-Калабрия

en: 2523650
ru: Рагуза

en: 2523866
ru: Патерно

en: 2523920
ru: Палермо

en: 2523938
ru: Пакино

en: 2523964
ru: Ористано

en: 2523998
ru: Ното

en: 2524006
ru: Нишеми

en: 2524085
ru: Монреаль

en: 2524119
ru: Модика

en: 2524155
ru: Милаццо

en: 2524170
ru: Мессина

en: 2524236
ru: Маскалуча

en: 2524245
ru: Марсала

en: 2524410
ru: Лентини

en: 2524533
ru: Иглезиас

en: 2524618
ru: Джарре

en: 2524734
ru: Флоридии

en: 2524819
ru: Энна

en: 2524881
ru: Кротоне

en: 2524907
ru: Козенца

en: 2524955
ru: Комизо

en: 2525059
ru: Катандзаро

en: 2525068
ru: Катания

en: 2525070
ru: Кастровиллари

en: 2525083
ru: Кастельветрано

en: 2525350
ru: Карина

en: 2525362
ru: Карбония

en: 2525448
ru: Кальтаниссетта

en: 2525450
ru: Кальтаджироне

en: 2525473
ru: Кальяри

en: 2525498
ru: Бронте

en: 2525628
ru: Багерия

en: 2525655
ru: Ассемини

en: 2525755
ru: Алькамо

en: 2525764
ru: Агридженто

en: 2525769
ru: Адрано

en: 252601
ru: Триполи

en: 2526239
ru: Сти-Фадма

en: 2526452
ru: Загора

en: 252664
ru: Трикала

en: 2527089
ru: Тизнит

en: 2528910
ru: Тетуан

en: 2529317
ru: Таза

en: 2529649
ru: Тарудант

en: 2530155
ru: Таунат

en: 2530241
ru: Тан-Тан

en: 2530335
ru: Танжер

en: 2532945
ru: Сиди-Слимане

en: 2534515
ru: Сиди Ифни

en: 2537406
ru: Сеттат

en: 2537763
ru: Сале

en: 2537881
ru: Сафи

en: 2538027
ru: Рисани

en: 2538475
ru: Рабат

en: 2538898
ru: Ульмес

en: 2540483
ru: Уджда

en: 2540850
ru: Варзазат

en: 254144
ru: Саламина

en: 2541479
ru: Надор

en: 2542051
ru: Мохаммедия

en: 2542715
ru: Мекнес

en: 2542997
ru: Марракеш

en: 254352
ru: Ретимнон

en: 2543549
ru: Лараша

en: 2544333
ru: Хенифра

en: 2544571
ru: Кенитра

en: 2545017
ru: Джерада

en: 2546917
ru: Ифран

en: 2548526
ru: Гулимин

en: 2548818
ru: Фнидек

en: 2548885
ru: Фес

en: 2549263
ru: Эссуэйра

en: 2549356
ru: Эрфуд

en: 2550078
ru: Эль-Джадида

en: 255229
ru: Пиргос

en: 255274
ru: Пирей

en: 2553455
ru: Шефшауен

en: 2553604
ru: Касабланка

en: 2553751
ru: Бузнике

en: 255377
ru: Петроуполис

en: 255524
ru: Перистерион

en: 2555467
ru: Беркан

en: 2555745
ru: Бени-Меллаль

en: 255588
ru: Перама

en: 2556464
ru: Азру

en: 2557055
ru: Асилах

en: 2560922
ru: Айн Бни Матар

en: 2561668
ru: Агадир

en: 2562305
ru: Валлетта

en: 2562629
ru: Корми

en: 2562704
ru: Моста

en: 2563191
ru: Биркиркара

en: 256866
ru: Митилини

en: 257302
ru: Мелиссия

en: 257365
ru: Мегара

en: 258463
ru: Левадия

en: 258576
ru: Лариса

en: 258620
ru: Ламия

en: 259245
ru: Кос

en: 259289
ru: Коринф

en: 2596934
ru: Сегеле

en: 259973
ru: Хиос

en: 260114
ru: Ханья

en: 260133
ru: Халкида

en: 260989
ru: Кардица

en: 2609906
ru: Балтийск

en: 2610319
ru: Виборг

en: 2610613
ru: Вайле

en: 2611396
ru: Торсхавн

en: 2611828
ru: Тааструп

en: 2612045
ru: Свеннборге

en: 2613102
ru: Сённенборг

en: 2613460
ru: Слагельсе

en: 2613731
ru: Скиве

en: 2614030
ru: Силькеборг

en: 261414
ru: Каллифея

en: 2614481
ru: Роскилле

en: 2614764
ru: Рингстед

en: 2615006
ru: Рандерс

en: 2615876
ru: Оденсе

en: 2615961
ru: Нюкёбинг

en: 2616015
ru: Нюборг

en: 2616038
ru: Нествед

en: 261604
ru: Каламата

en: 261678
ru: Кесариани

en: 261745
ru: Ираклион

en: 2618415
ru: Кеге

en: 2618425
ru: Копенгаген

en: 2618528
ru: Колдинг

en: 2619528
ru: Хвидовре

en: 2619771
ru: Хорсенс

en: 2619856
ru: Херсхольм

en: 2620046
ru: Хольстебро

en: 2620147
ru: Хольбек

en: 2620320
ru: Хиллерод

en: 2620425
ru: Хернинг

en: 2620473
ru: Хельсингёр

en: 2620964
ru: Хадерслев

en: 2621356
ru: Глоструп

en: 2621927
ru: Фредериксхавн

en: 2621942
ru: Фредериксберг

en: 2621951
ru: Фредерисия

en: 2622306
ru: Фарум

en: 2622447
ru: Эсбьерг

en: 2624652
ru: Орхус

en: 2624886
ru: Ольборг

en: 2624906
ru: Альбертслунн

en: 2633274
ru: Акюрейри

en: 2633352
ru: Йорк

en: 2633373
ru: Йеовиль

en: 2633485
ru: Рексем

en: 2633551
ru: Уэрксоп

en: 2633563
ru: Вустер

en: 2633691
ru: Вулвергемптон

en: 2633708
ru: Уокингхем

en: 2633709
ru: Уокинге

en: 2633729
ru: Уитни

en: 2633771
ru: Визбич

en: 2633842
ru: Виндзор

en: 2633858
ru: Винчестер

en: 2633948
ru: Уиган

en: 2634021
ru: Уитстабл

en: 2634202
ru: Уэймут

en: 2634204
ru: Вейбридж

en: 2634308
ru: Уэстон-сьюпер-Мэр

en: 2634491
ru: Уэст-Бромидж

en: 2634552
ru: Уэлин-Гарден-Сити

en: 2634573
ru: Веллингтон

en: 2634578
ru: Веллингборо

en: 2634677
ru: Уотфорд

en: 2634686
ru: Уотерлувиль

en: 2634715
ru: Вашингтон

en: 2634725
ru: Уорик

en: 2634739
ru: Уоррингтон

en: 2634838
ru: Уолтемстоу

en: 2634853
ru: Уолсолл

en: 2634864
ru: Уолсенд

en: 2634873
ru: Уолласи

en: 2634910
ru: Уэйкфилд

en: 2635412
ru: Труро

en: 2635427
ru: Троубридже

en: 2635608
ru: Тоттенем

en: 2635650
ru: Торки

en: 2635703
ru: Тонбридж

en: 2636032
ru: Тетфорд

en: 2636071
ru: Тьюксбери

en: 2636132
ru: Тинмут

en: 2636177
ru: Тонтон

en: 2636389
ru: Свиндон

en: 2636432
ru: Суонси

en: 2636503
ru: Саттон

en: 2636531
ru: Сандерленд

en: 2636616
ru: Страуд

en: 2636663
ru: Стретфорд

en: 2636713
ru: Стратфорд-на-Эйвоне

en: 2636714
ru: Стратфорд

en: 2636769
ru: Стоурбридж

en: 2636841
ru: Сток-он-Трент

en: 2636876
ru: Стоктон-он-Тис

en: 2636882
ru: Стокпорт

en: 2636910
ru: Стерлинг

en: 2636940
ru: Стивенедж

en: 2636948
ru: Степни

en: 2637104
ru: Стамфорд

en: 2637106
ru: Сталибридж

en: 2637142
ru: Стаффорд

en: 2637329
ru: Саут-Шилдс

en: 2637433
ru: Саутенд-он-Си

en: 2637487
ru: Саутгемптон

en: 2637546
ru: Солихалл

en: 2637627
ru: Слау

en: 2637891
ru: Шрусбери

en: 2638077
ru: Шеффилд

en: 2638187
ru: Севенокс

en: 2638235
ru: Селби

en: 2638302
ru: Сихем

en: 2638324
ru: Сканторпе

en: 2638419
ru: Скарборо

en: 2638568
ru: Сандаун

en: 2638580
ru: Сандхерст

en: 2638664
ru: Солсбери

en: 2638671
ru: Солфорд

en: 2638678
ru: Сейл

en: 2638785
ru: Сент-Хеленс

en: 2638864
ru: Сент-Андрус

en: 2638867
ru: Сент-Олбанс

en: 2638878
ru: Сафрон-Уолден

en: 2638911
ru: Райд

en: 2638978
ru: Рагби

en: 2639093
ru: Ротерем

en: 2639268
ru: Рочестер

en: 2639272
ru: Рочдейл

en: 2639323
ru: Рипон

en: 2639325
ru: Рипли

en: 2639409
ru: Рил

en: 2639495
ru: Ренфру

en: 2639506
ru: Райгейт

en: 2639557
ru: Реддитч

en: 2639577
ru: Рединг

en: 2639660
ru: Рамсгейт

en: 2639912
ru: Престон

en: 2639996
ru: Портсмут

en: 2640037
ru: Портисхед

en: 2640085
ru: Портадаун

en: 2640101
ru: Пул

en: 2640104
ru: Понтиприте

en: 2640194
ru: Плимут

en: 2640349
ru: Петерли

en: 2640351
ru: Питерхед

en: 2640354
ru: Питерборо

en: 2640358
ru: Перт

en: 2640377
ru: Пензанс

en: 2640416
ru: Пенрит

en: 2640677
ru: Пейсли

en: 2640681
ru: Пэйнтон

en: 2640729
ru: Оксфорд

en: 2640861
ru: Озуэстри

en: 2640869
ru: Оссетт

en: 2640908
ru: Ормскирк

en: 2640967
ru: Ома

en: 2641022
ru: Олдем

en: 2641157
ru: Нанитон

en: 2641170
ru: Ноттингем

en: 2641181
ru: Норидж

en: 2641224
ru: Нортвич

en: 2641430
ru: Нортгемптон

en: 2641519
ru: Ньютаунардс

en: 2641520
ru: Ньютонэббей

en: 2641557
ru: Ньютон-Эббот

en: 2641581
ru: Ньюри

en: 2641598
ru: Ньюпорт

en: 2641599
ru: Ньюпорт

en: 2641616
ru: Ньюмаркет

en: 2641673
ru: Ньюкасл-апон-Тайн

en: 2641689
ru: Ньюбери

en: 2641843
ru: Нит

en: 2641942
ru: Масселборо

en: 2642135
ru: Мазервелл

en: 2642214
ru: Моркам

en: 2642465
ru: Милтон-Кинс

en: 2642607
ru: Мидлсбро

en: 2642705
ru: Мертир-Тидвил

en: 2643044
ru: Маргит

en: 2643097
ru: Мэнсфилд

en: 2643123
ru: Манчестер

en: 2643160
ru: Мелдона

en: 2643179
ru: Мейдстон

en: 2643186
ru: Мейденхед

en: 2643312
ru: Лимингтон

en: 2643339
ru: Лутон

en: 2643490
ru: Лоустофт

en: 2643553
ru: Лаут

en: 2643567
ru: Лафборо

en: 2643697
ru: Лонг-Итон

en: 264371
ru: Афины

en: 2643736
ru: Дерри

en: 2643743
ru: Лондон

en: 2644100
ru: Лланелли

en: 2644120
ru: Лландидно

en: 2644204
ru: Ливингстон

en: 2644210
ru: Ливерпуль

en: 2644411
ru: Лисберн

en: 2644487
ru: Линкольн

en: 2644531
ru: Личфилд

en: 2644559
ru: Льюис

en: 2644668
ru: Лестер

en: 2644684
ru: Лик

en: 2644688
ru: Лидс

en: 2644737
ru: Лемингтон Спа

en: 2644849
ru: Ларн

en: 2644972
ru: Ланкастер

en: 2645261
ru: Керкинтиллох

en: 2645298
ru: Керколди

en: 2645313
ru: Керби

en: 2645418
ru: Кингсвуд

en: 2645425
ru: Кингстон-апон-Халл

en: 2645456
ru: Кингслинн

en: 2645541
ru: Килуиннинг

en: 2645605
ru: Килмарнок

en: 2645753
ru: Кеттеринг

en: 2645826
ru: Кендал

en: 2645889
ru: Кейли

en: 2645951
ru: Джонстон

en: 2645972
ru: Джарроу

en: 2646003
ru: Ислингтон

en: 2646032
ru: Эрвин

en: 2646057
ru: Ипсуич

en: 2646088
ru: Инвернесс

en: 2646329
ru: Хейтон

en: 2646393
ru: The Huntingdon

en: 2646458
ru: Хаддерсфилд

en: 2646504
ru: Хов

en: 2646557
ru: Хоршэм

en: 264670
ru: Аргос

en: 2646807
ru: Ходдсдон

en: 2646867
ru: Хинкли

en: 2646914
ru: Хай-Уиком

en: 2647044
ru: Хертфорд

en: 2647074
ru: Херефорде

en: 2647303
ru: Хаварден

en: 2647317
ru: Хавант

en: 2647349
ru: Хатфилд

en: 2647356
ru: Гастингс

en: 2647383
ru: Харвич

en: 2647400
ru: Хартлпул

en: 2647428
ru: Харрогейт

en: 2647461
ru: Харлоу

en: 2647570
ru: Гамильтон

en: 2647632
ru: Галифакс

en: 2647639
ru: Хейлсовен

en: 2647784
ru: Гайзли

en: 2647793
ru: Гилфорд

en: 2647948
ru: Гринок

en: 2647984
ru: Грейт-Ярмут

en: 2648187
ru: Грейвзенд

en: 2648208
ru: Гранты

en: 2648272
ru: Госпорт

en: 2648319
ru: Гул

en: 2648372
ru: Годалминге

en: 2648404
ru: Глостер

en: 2648438
ru: Гленротес

en: 2648579
ru: Глазго

en: 2648657
ru: Джиллингем

en: 2648773
ru: Гейтсхед

en: 2648997
ru: Фулем

en: 2649024
ru: Фрум

en: 2649258
ru: Фолкстон

en: 2649579
ru: Филикстоу

en: 2649672
ru: Фарнборо

en: 2649715
ru: Фалмут

en: 2649723
ru: Фалкирк

en: 2649800
ru: Эксмут

en: 2649808
ru: Эксетер

en: 2649911
ru: Эшер

en: 2649957
ru: Эпсом

en: 2650023
ru: Или

en: 2650122
ru: Элгин

en: 2650188
ru: Эгхем

en: 2650225
ru: Эдинбург

en: 2650396
ru: Истли

en: 2650497
ru: Истборн

en: 2650628
ru: Дарем

en: 2650732
ru: Данфермлин

en: 2650752
ru: Данди

en: 2650798
ru: Дамфрис

en: 2650802
ru: Дамбартон

en: 2650839
ru: Дадли

en: 2651048
ru: Дувр

en: 2651095
ru: Доркинг

en: 2651101
ru: Дорчестер

en: 2651123
ru: Донкастер

en: 2651269
ru: Дидкот

en: 2651286
ru: Дьюсбери

en: 2651347
ru: Дерби

en: 2651485
ru: Давентри

en: 2651495
ru: Дарвен

en: 2651500
ru: Дартфорде

en: 2651513
ru: Дарлингтон

en: 2652002
ru: Кру

en: 2652053
ru: Кроули

en: 2652095
ru: Крамлингтон

en: 2652204
ru: Каус

en: 2652221
ru: Ковентри

en: 2652381
ru: Корби

en: 2652437
ru: Консетт

en: 2652464
ru: Конглтон

en: 2652586
ru: Колрэйн

en: 2652618
ru: Колчестер

en: 2652696
ru: Котбридж

en: 2652885
ru: Клитхорпс

en: 2652974
ru: Клактон-он-Си

en: 2652995
ru: Сайренсестер

en: 2653075
ru: Крайстчерч

en: 2653123
ru: Чизлхерст

en: 2653144
ru: Чиппенем

en: 2653192
ru: Чичестер

en: 2653225
ru: Честерфилд

en: 2653228
ru: Честер

en: 2653256
ru: Чепстоу

en: 2653261
ru: Челтнем

en: 2653266
ru: Челмсфорд

en: 2653305
ru: Чатем

en: 2653680
ru: Каррикфергус

en: 2653755
ru: Кармартен

en: 2653775
ru: Карлайл

en: 2653822
ru: Кардифф

en: 2653877
ru: Кентербери

en: 2653883
ru: Каннок

en: 2653941
ru: Кембридж

en: 2653947
ru: Кемберли

en: 2654089
ru: Керфили

en: 2654186
ru: Бери-Сент-Эдмендс

en: 2654187
ru: Бери

en: 2654200
ru: Бертон-апон-Трент

en: 2654264
ru: Бернли

en: 2654490
ru: Браунхиллс

en: 2654675
ru: Бристоль

en: 2654710
ru: Брайтон

en: 2654730
ru: Бриджуотер

en: 2654755
ru: Бридженд

en: 2654782
ru: Брентвуд

en: 2654993
ru: Брадфорд

en: 265500
ru: Эйо

en: 2655095
ru: Борнмут

en: 2655138
ru: Бостон

en: 2655198
ru: Бутл

en: 2655237
ru: Болтон

en: 2655315
ru: Блит

en: 2655459
ru: Блэкпул

en: 2655524
ru: Блэкберн

en: 2655582
ru: Бишопбриггс

en: 2655583
ru: Бишоп-Окленд

en: 265560
ru: Агринион

en: 2655603
ru: Бирмингем

en: 2655613
ru: Биркенхед

en: 2655642
ru: Бингли

en: 2655664
ru: Биллингем

en: 2655672
ru: Биллерикей

en: 2655942
ru: Белпер

en: 2655984
ru: Белфаст

en: 2656031
ru: Бедворс

en: 2656046
ru: Бедфорд

en: 2656086
ru: Берсден

en: 2656173
ru: Бат

en: 2656194
ru: Басилдон

en: 2656235
ru: Барри

en: 2656258
ru: Баррхед

en: 2656281
ru: Барнстапл

en: 2656284
ru: Барнсли

en: 2656295
ru: Барнет

en: 2656396
ru: Бангор

en: 2656397
ru: Бангор

en: 2656406
ru: Банбери

en: 2656407
ru: Банбридж

en: 2656490
ru: Бэллимена

en: 2656708
ru: Эр

en: 2656719
ru: Эйлсбери

en: 2656915
ru: Эштон-андер-Лайн

en: 2656955
ru: Эшфорд

en: 2656992
ru: Аскот

en: 2657030
ru: Арнольд

en: 2657215
ru: Арброт

en: 2657255
ru: Антрим

en: 2657324
ru: Андовер

en: 2657345
ru: Амманфорд

en: 2657356
ru: Амершам

en: 2657471
ru: Аллоа

en: 2657508
ru: Алфретон

en: 2657540
ru: Олдершот

en: 2657697
ru: Актон

en: 2657770
ru: Аккрингтон

en: 2657780
ru: Абингдон

en: 2657782
ru: Аберистуит

en: 2657812
ru: Абергеле

en: 2657832
ru: Абердин

en: 2657835
ru: Абердэр

en: 2657896
ru: Цюрих

en: 2657908
ru: Цуг

en: 2657941
ru: Ивердон-ле-Бен

en: 2657970
ru: Винтертур

en: 2657996
ru: Виль

en: 2658011
ru: Веттинген

en: 2658145
ru: Веве

en: 2658216
ru: Устер

en: 2658377
ru: Тун

en: 2658494
ru: Штеффисбург

en: 2658576
ru: Сьон

en: 2658606
ru: Сиерре

en: 2658761
ru: Шаффхаузен

en: 2658822
ru: Санкт-Галлен

en: 2659070
ru: Ренан

en: 2659099
ru: Рапперсвиль

en: 2659296
ru: Оне

en: 2659297
ru: Ольтен

en: 2659422
ru: Ньон

en: 2659496
ru: Невшатель

en: 2659522
ru: Муттенц

en: 2659601
ru: Монтрё

en: 2659613
ru: Монте

en: 2659667
ru: Мерен

en: 2659811
ru: Люцерн

en: 2659836
ru: Лугано

en: 2659873
ru: Литтау

en: 2659994
ru: Лозанна

en: 2660076
ru: Ла-Шо-де-Фон

en: 2660104
ru: Кринс

en: 2660108
ru: Кройцлинген

en: 2660119
ru: Кёниц

en: 2660127
ru: Клотен

en: 2660221
ru: Йона

en: 2660305
ru: Хорген

en: 2660365
ru: Херизау

en: 266045
ru: Захла

en: 2660512
ru: Гренхен

en: 2660549
ru: Госсау

en: 2660646
ru: Женева

en: 2660718
ru: Фрибур

en: 2660727
ru: Фрауэнфельд

en: 2660911
ru: Эммен

en: 2661169
ru: Кур

en: 2661265
ru: Каруж

en: 2661513
ru: Биль

en: 2661552
ru: Берн

en: 2661567
ru: Беллинцона

en: 2661604
ru: Базель

en: 2661646
ru: Баден

en: 2661653
ru: Бар

en: 2661810
ru: Альшвиль

en: 2661861
ru: Адлисвиль

en: 2661881
ru: Арау

en: 2662149
ru: Истад

en: 2662689
ru: Висбю

en: 2663536
ru: Векшё

en: 2664203
ru: Вестервик

en: 2664454
ru: Вестерос

en: 2664996
ru: Варберг

en: 2665171
ru: Венерсборг

en: 2666199
ru: Уппсала

en: 2666670
ru: Уддевалла

en: 2667094
ru: Тумба

en: 2667303
ru: Тролльхеттан

en: 2667402
ru: Треллеборг

en: 266826
ru: Триполи

en: 267008
ru: Тир

en: 2670781
ru: Сундсвалль

en: 2673730
ru: Стокгольм

en: 2675397
ru: Сольна

en: 2676176
ru: Сёдертелье

en: 2677234
ru: Шёвде

en: 2680075
ru: Сандвикен

en: 268064
ru: Сайда

en: 2685750
ru: Эстерсунд

en: 2686162
ru: Оскарсхамн

en: 2686469
ru: Эрншёльдсвик

en: 2686657
ru: Эребру

en: 2687700
ru: Нючёпинг

en: 2688250
ru: Норртелье

en: 2688368
ru: Норрчёпинг

en: 2690170
ru: Несшё

en: 2690960
ru: Мутала

en: 2691440
ru: Мёльнлюкке

en: 2691459
ru: Мёльндальская коммуна

en: 2692475
ru: Мерста

en: 2692613
ru: Мариестад

en: 2692969
ru: Мальмё

en: 2693678
ru: Лунд

en: 2693759
ru: Лудвика

en: 2694762
ru: Линчёпинг

en: 2696329
ru: Лидкопинг

en: 2697720
ru: Ландскруна

en: 2698729
ru: Кунгсбакка

en: 2698739
ru: Кунглев

en: 2698767
ru: Кумла

en: 2699282
ru: Кристинехамн

en: 2699310
ru: Кристианстад

en: 2701223
ru: Катринехольм

en: 2701680
ru: Карлстад

en: 2701713
ru: Карлскруна

en: 2701715
ru: Карлскуга

en: 2701727
ru: Карлсхамн

en: 2702261
ru: Кальмар

en: 2702979
ru: Йёнчёпинг

en: 2704136
ru: Хускварна

en: 2704613
ru: Худиксвалль

en: 2706767
ru: Хельсингборг

en: 2707399
ru: Хеслехольм

en: 2707684
ru: Хернёсанд

en: 2708365
ru: Хальмстад

en: 2709628
ru: Густавсберг

en: 2711537
ru: Гётеборг

en: 2712414
ru: Евле

en: 2715459
ru: Фалун

en: 2715568
ru: Фальчёпинг

en: 2715573
ru: Фалькенберг

en: 2715946
ru: Эслёв

en: 2715953
ru: Эскильстуна

en: 2716166
ru: Энчёпинг

en: 2720383
ru: Бурленге

en: 2720501
ru: Бурос

en: 2726756
ru: Алингсас

en: 2727234
ru: Акерсберга

en: 2729907
ru: Лонгйир

en: 273203
ru: Библ (Bibl)

en: 2732265
ru: Визеу

en: 2732438
ru: Вила-Реал

en: 2732544
ru: Вила-Нова-де-Гайя

en: 2732649
ru: Вила-ду-Конде

en: 2732978
ru: Валонгу

en: 2734434
ru: Сан-Мамед-де-Инфешта

en: 2734484
ru: Сан-Жуан-да-Мадейра

en: 2735083
ru: Риу-Тинту

en: 2735787
ru: Повуа-ди-Варзин

en: 2735943
ru: Порту

en: 2736041
ru: Понте де Лима

en: 2736930
ru: Овар

en: 2737824
ru: Матозиньюш

en: 2738014
ru: Майя

en: 2738752
ru: Гимарайнш

en: 2738785
ru: Гуарда

en: 2738925
ru: Гондомар

en: 2739590
ru: Фигейра-да-Фош

en: 2739788
ru: Фафе

en: 2739868
ru: Эшпинью

en: 2739997
ru: Эрмезинде

en: 2740313
ru: Ковильян

en: 2740637
ru: Коимбра

en: 2741865
ru: Кабесейраш-ди-Башту

en: 2742027
ru: Браганца

en: 2742032
ru: Брага

en: 2742416
ru: Барселуш

en: 2742611
ru: Авейру

en: 2743477
ru: Зволле

en: 2743493
ru: Звейндрехте

en: 2743608
ru: Зютфен

en: 2743949
ru: Зевенар

en: 2743977
ru: Зейст

en: 2744042
ru: Зандвоорт

en: 2744118
ru: Зандам

en: 2744248
ru: Верден

en: 2744332
ru: Винтерсвейк

en: 2744344
ru: Винсхотен

en: 2744514
ru: Вийчен

en: 2744549
ru: Виерден

en: 2744904
ru: Весп

en: 2744911
ru: Верт

en: 2745088
ru: Вагенинген

en: 2745154
ru: Вюгт

en: 2745321
ru: Воорбург

en: 2745340
ru: Волендам

en: 2745392
ru: Влиссинген

en: 2745641
ru: Венло

en: 2745726
ru: Вегел

en: 2745912
ru: Утрехт

en: 2745973
ru: Эйтхорн

en: 2746005
ru: Уден

en: 2746133
ru: Тубберген

en: 2746301
ru: Тилбург

en: 2746331
ru: Тил

en: 2746420
ru: Тернезен

en: 2747034
ru: Зоест

en: 2747063
ru: Снек

en: 2747169
ru: Слидрехт

en: 2747203
ru: Ситтард

en: 2747351
ru: Хертогенбос

en: 2747373
ru: Гаага

en: 2747596
ru: Схидам

en: 2747599
ru: Схевенинген

en: 2747751
ru: Сассенхейм

en: 2747891
ru: Роттердам

en: 2747930
ru: Розендаль

en: 2748000
ru: Рурмонда

en: 2748172
ru: Риддеркерк

en: 2748371
ru: Раалт

en: 2748392
ru: Путтен

en: 2748413
ru: Пюрмеренд

en: 2748729
ru: Папендрехт

en: 274874
ru: Хаббуше

en: 2749234
ru: Осс

en: 2749450
ru: Остерхоут

en: 2749644
ru: Олдензал

en: 2749680
ru: Ойстервейк

en: 2749780
ru: Нюнен

en: 2750053
ru: Неймеген

en: 2750523
ru: Налдвейк

en: 2750884
ru: Мидделхарнис

en: 2750896
ru: Мидделбург

en: 2750947
ru: Меппел

en: 2751283
ru: Маастрихт

en: 2751424
ru: Лоссер

en: 2751547
ru: Лиссе

en: 2751687
ru: Леусден

en: 2751771
ru: Лейдердорпе

en: 2751773
ru: Лейден

en: 2751792
ru: Леуварден

en: 2751808
ru: Лердам

en: 2751834
ru: Лек

en: 2752923
ru: Керкраде

en: 2753106
ru: Кампен

en: 2753355
ru: Иссельстейн

en: 2753376
ru: Эймёйден

en: 2753638
ru: Хорн

en: 2753719
ru: Хоогевеен

en: 2753996
ru: Хунсбрук

en: 2754064
ru: Хилверсюм

en: 2754408
ru: Хендрик-Идо-Амбахт

en: 2754447
ru: Хелмонд

en: 2754454
ru: Хеллевутслёйс

en: 2754659
ru: Херхюговард

en: 2754669
ru: Херенвен

en: 2754692
ru: Хемстеде

en: 2754697
ru: Хеемскерк

en: 2754817
ru: Харлинген

en: 2754837
ru: Харенкарспел

en: 2754861
ru: Харденберге

en: 2755003
ru: Харлем

en: 2755030
ru: Хааксберген

en: 2755251
ru: Гронинген

en: 2755420
ru: Гауда

en: 2755434
ru: Горинхем

en: 2755464
ru: Гоирл

en: 2755476
ru: Гус

en: 2755616
ru: Гелен

en: 2755619
ru: Гельдроп

en: 2755633
ru: Гельдермалсен

en: 2755669
ru: Гетруденберг

en: 2756059
ru: Эпе

en: 2756071
ru: Энсхеде

en: 2756136
ru: Эммен

en: 2756139
ru: Эммелорд

en: 2756232
ru: Элбург

en: 2756253
ru: Эйндховен

en: 2756429
ru: Эде

en: 2756559
ru: Дронтен

en: 2756644
ru: Драхтен

en: 2756723
ru: Донген

en: 2756767
ru: Дутинхем

en: 2756888
ru: Димен

en: 2756987
ru: Девентер

en: 2757220
ru: Ден-Хелдер

en: 2757340
ru: Делфзейл

en: 2757345
ru: Делфт

en: 2757850
ru: Дальфсен

en: 2757872
ru: Кулемборг

en: 2757991
ru: Кастрикюм

en: 2758012
ru: Капелле-ан-ден-Эйссел

en: 2758064
ru: Бюссюм

en: 2758174
ru: Брюнссуме

en: 2758177
ru: Бруммен

en: 2758401
ru: Бреда

en: 2758460
ru: Бокстел

en: 2758547
ru: Боскоп

en: 2758587
ru: Борссель

en: 2758598
ru: Борне

en: 2758998
ru: Бевервейк

en: 2759113
ru: Бергсенхук

en: 2759145
ru: Берген-оп-Зом

en: 2759407
ru: Барневелд

en: 2759426
ru: Барендрехт

en: 2759544
ru: Баан

en: 2759633
ru: Ассен

en: 2759661
ru: Арнем

en: 2759706
ru: Апелдорн

en: 2759794
ru: Амстердам

en: 2759798
ru: Амстелвин

en: 2759821
ru: Амерсфорт

en: 2759887
ru: Алмело

en: 2759899
ru: Алкмаар

en: 2759915
ru: Алблассердам

en: 2760134
ru: Алсмер

en: 2761353
ru: Винер-Нойштадт

en: 2761369
ru: Вена

en: 2761524
ru: Вельс

en: 2762372
ru: Филлах

en: 276359
ru: Бишари

en: 2763810
ru: Тельфс

en: 2764279
ru: Штоккерау

en: 2764359
ru: Штайр

en: 2766429
ru: Санкт-Пёльтен

en: 2766824
ru: Зальцбург

en: 2766922
ru: Зальфельден-ам-Штайнернен-Меер

en: 276781
ru: Бейрут

en: 2769110
ru: Перхтольдсдорф

en: 277130
ru: Баальбек

en: 2771335
ru: Мёдлинг

en: 2772173
ru: Лустенау

en: 2772400
ru: Линц

en: 2773913
ru: Клостернойбург

en: 2774326
ru: Клагенфурт

en: 2775220
ru: Инсбрук

en: 2775742
ru: Хоэнемс

en: 2778067
ru: Грац

en: 2779674
ru: Фельдкирх

en: 2780741
ru: Дорнбирн

en: 2781503
ru: Брегенц

en: 2782067
ru: Баден

en: 2782555
ru: Амштеттен

en: 2783081
ru: Звейндрехт

en: 2783089
ru: Звевегем

en: 2783175
ru: Зоттегем

en: 2783188
ru: Зонховен

en: 2783274
ru: Земст

en: 2783293
ru: Зеле

en: 2783308
ru: Зедельгем

en: 2783310
ru: Завентем

en: 2783476
ru: Волюве-Сен-Ламбер

en: 2783615
ru: Вилрейк

en: 2783632
ru: Виллебрук

en: 2783759
ru: Вевельгеме

en: 2783763
ru: Веттерен

en: 2783801
ru: Вестерло

en: 2783941
ru: Вавр

en: 2783979
ru: Ватермаль-Буафор

en: 2783985
ru: Ватерлоо

en: 2784068
ru: Варегем

en: 2784189
ru: Валькур

en: 2784604
ru: Вилворде

en: 2784821
ru: Вервье

en: 2785123
ru: Уккел

en: 2785141
ru: Турнхоут

en: 2785169
ru: Тюбиз

en: 2785341
ru: Турне

en: 2785364
ru: Торхоут

en: 2785389
ru: Тонгерен

en: 2785470
ru: Тинен

en: 2785622
ru: Тервюрен

en: 2785778
ru: Темсе

en: 2786344
ru: Сумань

en: 2786420
ru: Суанье

en: 2786545
ru: Синт-Трюйден

en: 2786559
ru: Синт-Питерс-Леув

en: 2786578
ru: Синт-Никлас

en: 2786824
ru: Серен

en: 2787048
ru: Шильде

en: 2787149
ru: Схарбек

en: 2787356
ru: Санкт-Никола

en: 2787387
ru: Сен-Жосс-тен-Ноде

en: 2787413
ru: Сен-Жиль

en: 2787416
ru: Санкт-Гилене

en: 2787769
ru: Ронсе

en: 2787889
ru: Руселаре

en: 2787989
ru: Риксенсарт

en: 2788499
ru: Кареньон

en: 2788726
ru: Поперинге

en: 2788765
ru: Понт-а-Сель

en: 2789162
ru: Перювельз

en: 2789413
ru: Оверийсе

en: 2789471
ru: Упе

en: 2789529
ru: Оуденаарде

en: 2789751
ru: Осткамп

en: 2789786
ru: Остенде

en: 2790101
ru: Нивель

en: 2790114
ru: Нинове

en: 2790471
ru: Намюр

en: 2790595
ru: Мускрон

en: 2790676
ru: Мортсел

en: 2790869
ru: Монс

en: 2791067
ru: Мол

en: 2791315
ru: Мерелбеке

en: 2791343
ru: Менен

en: 2791537
ru: Мехелен

en: 2791744
ru: Марш-ан-Фамен

en: 2791814
ru: Манаж

en: 2791857
ru: Мальдегем

en: 2791961
ru: Маасмехелене

en: 2791964
ru: Маасейк

en: 2792073
ru: Лувен-ла-Нев

en: 2792179
ru: Ломмел

en: 2792196
ru: Локерен

en: 2792397
ru: Льер

en: 2792413
ru: Льеж

en: 2792482
ru: Лёвен

en: 2792567
ru: Лессин

en: 2793508
ru: Ла-Лувьер

en: 2794055
ru: Кортрейк

en: 2794117
ru: Контич

en: 2794166
ru: Коксийде

en: 2794190
ru: Кукельберг

en: 2794210
ru: Кнокке-Хейст

en: 2794730
ru: Капеллене

en: 2794914
ru: Жет

en: 2795009
ru: Изегем

en: 2795011
ru: Иксель

en: 2795100
ru: Ипр

en: 2795113
ru: Юи

en: 2795398
ru: Хогстратен

en: 2795912
ru: Эрв

en: 2795930
ru: Эрсталь

en: 2796009
ru: Херенталс

en: 2796491
ru: Хасселт

en: 2796542
ru: Харелбеке

en: 2796637
ru: Хамме

en: 2796696
ru: Галле

en: 2797114
ru: Гримберген

en: 2797638
ru: Герардсберген

en: 2797656
ru: Гент

en: 2797670
ru: Генк

en: 2797713
ru: Гемблуа

en: 2797779
ru: Геел

en: 2797844
ru: Гансхорен

en: 2798023
ru: Фрамерис

en: 2798297
ru: Флерус

en: 2798301
ru: Флерон

en: 2798551
ru: Эвергем

en: 2798554
ru: Эвере

en: 2798573
ru: Эйпен

en: 2798578
ru: Эттербек

en: 2798987
ru: Экло

en: 2799226
ru: Дур

en: 2799365
ru: Дилбек

en: 2799496
ru: Дестелберген

en: 2799645
ru: Дендермонде

en: 2799746
ru: Дейнзе

en: 2800063
ru: Курсель

en: 2800220
ru: Кольфонтен

en: 2800438
ru: Шофонтен

en: 2800448
ru: Шатле

en: 2800481
ru: Шарлеруа

en: 2800866
ru: Брюссель

en: 2800931
ru: Брюгге

en: 2801117
ru: Брасхат

en: 2801150
ru: Брем-ле-Конт

en: 2801154
ru: Брен-л'Аллё

en: 2801226
ru: Боуссу

en: 2801858
ru: Бланкенберге

en: 2801922
ru: Бенш

en: 2801924
ru: Билзен

en: 2802031
ru: Беверен

en: 2802170
ru: Берингене

en: 2802247
ru: Беркем-Сент-Агат

en: 2802433
ru: Берсел

en: 2802743
ru: Бален

en: 2802960
ru: Одергем

en: 2803010
ru: Ат

en: 2803033
ru: Ассо

en: 2803073
ru: Арлон

en: 2803138
ru: Антверпен

en: 2803160
ru: Анс

en: 2803201
ru: Андерлехт

en: 2803204
ru: Анден

en: 2803429
ru: Ааршот

en: 2803443
ru: Алтер

en: 2803560
ru: Цвиккау

en: 2803620
ru: Цвайбрюккен

en: 2803723
ru: Цюльпих

en: 2803870
ru: Цоссен

en: 2804008
ru: Циттау

en: 2804034
ru: Цирндорф

en: 2804748
ru: Цербст

en: 2804922
ru: Цайц

en: 2805385
ru: Ксантен

en: 2805597
ru: Вурцен

en: 2805615
ru: Вюрцбург

en: 2805644
ru: Вюрзелен

en: 2805753
ru: Вупперталь

en: 2805761
ru: Вунсторф

en: 2805910
ru: Вюльфрат

en: 2806081
ru: Вёрт-ам-Райн

en: 2806142
ru: Вормс

en: 2806654
ru: Вольфсбург

en: 2806768
ru: Вольфратсхаузен

en: 2806914
ru: Вольфенбюттель

en: 2806919
ru: Вольфен

en: 2807184
ru: Витценхаузен

en: 2807218
ru: Витмунд

en: 2807240
ru: Виттлих

en: 2807344
ru: Виттенберге

en: 2807363
ru: Виттен

en: 2807465
ru: Висмар

en: 2807594
ru: Випперфюрт

en: 2807872
ru: Винненден

en: 2808461
ru: Вильнсдорф

en: 2808559
ru: Виллих

en: 2808720
ru: Вильгельмсхафен

en: 2808893
ru: Вильдесхаузен

en: 2809138
ru: Вислох

en: 2809346
ru: Висбаден

en: 2809517
ru: Виль

en: 2809889
ru: Вецлар

en: 2810188
ru: Вестерштеде

en: 2810612
ru: Весселинг

en: 2810678
ru: Везель

en: 2810716
ru: Вертхайм

en: 2810808
ru: Вернигероде

en: 2810833
ru: Верне

en: 2810855
ru: Вермельскирхен

en: 2810878
ru: Верль

en: 2810919
ru: Вердоль

en: 2810945
ru: Вердер

en: 2810969
ru: Вердау

en: 281102
ru: Рафах

en: 2811204
ru: Вендлинген-ам-Неккар

en: 281124
ru: Хан-Юнис

en: 2811278
ru: Венден

en: 281129
ru: Джабалия

en: 2811292
ru: Вендельштайн

en: 281133
ru: Газа

en: 2811644
ru: Вайтерштадт

en: 2811698
ru: Вайсвассер

en: 281184
ru: Иерусалим

en: 2811899
ru: Вайсенфельс

en: 2811909
ru: Вайсенбург-ин-Байерн

en: 2812174
ru: Вайнхайм

en: 2812204
ru: Вайнгартен

en: 2812482
ru: Веймар

en: 2812515
ru: Вайльхайм-ин-Обербайерн

en: 2812522
ru: Вайлерсвист

en: 2812625
ru: Вайль-дер-Штадт

en: 2812636
ru: Вайль-на-Рейне

en: 2813040
ru: Вайден

en: 2813390
ru: Вегберг

en: 2813433
ru: Венер

en: 2813464
ru: Ведель

en: 2813786
ru: Вассенберг

en: 2814005
ru: Варштайн

en: 2814127
ru: Варендорф

en: 2814131
ru: Варен

en: 2814146
ru: Варденбург

en: 2814153
ru: Варбург

en: 2814270
ru: Ванген-им-Алльгой

en: 2814305
ru: Вандлиц

en: 2814362
ru: Вальтроп

en: 2814462
ru: Вальсроде

en: 2814632
ru: Валленхорст

en: 2814791
ru: Вальдсхут-Тинген

en: 2814874
ru: Вальдкрайбург

en: 2814883
ru: Вальдкирх

en: 2815137
ru: Вальдбрёль

en: 2815330
ru: Вайблинген

en: 2815487
ru: Вагхойзель

en: 2815559
ru: Вадгассен

en: 2815565
ru: Вадерн

en: 2815678
ru: Вахтберг

en: 281577
ru: Тулькарм

en: 2815824
ru: Фреден

en: 2816630
ru: Фёльклинген

en: 2817065
ru: Ферде

en: 2817105
ru: Флото

en: 2817220
ru: Виллинген-Швеннинген

en: 2817311
ru: Фирзен

en: 2817324
ru: Фирнхайм

en: 2817537
ru: Ферсмольд

en: 2817576
ru: Ферль

en: 2817599
ru: Ферден

en: 2817724
ru: Фельберт

en: 2817812
ru: Фехта

en: 2817813
ru: Фехельде

en: 2817818
ru: Фатерштеттен

en: 2817873
ru: Фарель

en: 2817927
ru: Файинген-ан-дер-Энц

en: 2818067
ru: Итерзен

en: 2818094
ru: Услар

en: 2818766
ru: Унтершлайсхайм

en: 2819465
ru: Унтерхахинг

en: 2820087
ru: Унна

en: 2820256
ru: Ульм

en: 2820456
ru: Ильцен

en: 2820577
ru: Иберлинген

en: 2820621
ru: Ибах-Паленберг

en: 2820693
ru: Тутлинген

en: 2820860
ru: Тюбинген

en: 2820973
ru: Троссинген

en: 2821029
ru: Тройсдорф

en: 2821164
ru: Трир

en: 2821515
ru: Траунштайн

en: 2821517
ru: Траунройт

en: 2821807
ru: Торгау

en: 2821899
ru: Тёнисфорст

en: 282239
ru: Рамалла

en: 2823533
ru: Темплин

en: 2823567
ru: Тельтов

en: 2823590
ru: Тельгте

en: 2823799
ru: Таунусштайн

en: 2823812
ru: Тауфкирхен

en: 2824461
ru: Зике

en: 282457
ru: Калькилия

en: 2824655
ru: Зундерн

en: 2824801
ru: Зульцбах-Розенберг

en: 2824841
ru: Зульцбах

en: 2824948
ru: Зуль

en: 2825297
ru: Штутгарт

en: 2826082
ru: Штраусберг

en: 2826099
ru: Штраубинг

en: 282615
ru: Наблус

en: 2826287
ru: Штральзунд

en: 2826304
ru: Штрален

en: 2826595
ru: Штольберг

en: 2826909
ru: Штоках

en: 2827479
ru: Стендаль

en: 2828105
ru: Штайнфурт

en: 2829422
ru: Штасфурт

en: 2829457
ru: Штарнберг

en: 2829758
ru: Штадтлон

en: 2829777
ru: Штадтхаген

en: 2829804
ru: Штадталлендорф

en: 2829901
ru: Штаде

en: 2829998
ru: Шпрокхёфель

en: 2830035
ru: Шпринге

en: 2830582
ru: Шпайер

en: 2831088
ru: Зонтхофен

en: 2831250
ru: Зоннеберг

en: 2831276
ru: Зондерсхаузен

en: 2831403
ru: Зёммерда

en: 2831486
ru: Зольтау

en: 2831580
ru: Золинген

en: 2831708
ru: Зоест

en: 2831852
ru: Зинциг

en: 2831872
ru: Зинсхайм

en: 2831924
ru: Зинген

en: 2831948
ru: Зиндельфинген

en: 2832023
ru: Зиммерат

en: 2832232
ru: Зигмаринген

en: 2832495
ru: Зиген

en: 2832521
ru: Зигбург

en: 2833073
ru: Зенфтенберг

en: 2833170
ru: Зельм

en: 2833242
ru: Зелигенштадт

en: 2833296
ru: Зельб

en: 2833475
ru: Зенде

en: 2833564
ru: Зеветаль

en: 2833592
ru: Зезен

en: 2833641
ru: Зельце

en: 2834240
ru: Шветцинген

en: 2834265
ru: Шверте

en: 2834282
ru: Шверин

en: 2834372
ru: Швельм

en: 2834498
ru: Швайнфурт

en: 2834978
ru: Шварценберг

en: 283506
ru: Дженин

en: 2835260
ru: Шваневеде

en: 2835345
ru: Швальмштадт

en: 2835482
ru: Швебиш-Гмюнд

en: 2835537
ru: Швабах

en: 2836084
ru: Шробенхаузен

en: 2836203
ru: Шрамберг

en: 2836282
ru: Шортенс

en: 2836320
ru: Шорндорф

en: 2836413
ru: Шопфхайм

en: 2836809
ru: Шёнебек (Эльба)

en: 2837291
ru: Шнефердинген

en: 2837470
ru: Шнеберг

en: 2838053
ru: Шмалленберг

en: 2838059
ru: Шмалькальден

en: 2838201
ru: Шлюхтерн

en: 2838634
ru: Шлезвиг

en: 2839050
ru: Шкойдиц

en: 2839316
ru: Шифвайлер

en: 2839335
ru: Шифферштадт

en: 284011
ru: Дуры

en: 2841386
ru: Зарштедт

en: 2841463
ru: Санкт-Вендель

en: 2841648
ru: Санкт-Августин

en: 2841693
ru: Зангерхаузен

en: 2842112
ru: Зальцведель

en: 2842131
ru: Зальцкоттен

en: 2842150
ru: Зальцгиттер

en: 2842632
ru: Саарлуисе

en: 2842647
ru: Саарбрюккен

en: 2842688
ru: Заальфельд

en: 2842884
ru: Рюссельсхайм

en: 284315
ru: Вифлеем

en: 2843355
ru: Рудольштадт

en: 2843636
ru: Ротвайль

en: 2844265
ru: Рота

en: 2844437
ru: Ротенбург

en: 2844588
ru: Росток

en: 2844862
ru: Рёсрат

en: 2844988
ru: Розенхайм

en: 2845222
ru: Ронненберг

en: 2846523
ru: Ринтельн

en: 2846843
ru: Ритберг

en: 2846939
ru: Риза

en: 2847033
ru: Ригельсберг

en: 2847524
ru: Рибниц-Дамгартен

en: 2847639
ru: Райнфельден

en: 2847645
ru: Райн

en: 2847666
ru: Райнбах

en: 2847689
ru: Реде

en: 2847690
ru: Ред-Виденбрюк

en: 2847736
ru: Ройтлинген

en: 2848175
ru: Реннинген

en: 2848245
ru: Рендсбург

en: 2848273
ru: Ремшайд

en: 2848335
ru: Ремаген

en: 2848762
ru: Райнхайм

en: 2848845
ru: Райнбек

en: 284899
ru: Иерихон

en: 2849483
ru: Регенсбург

en: 2849548
ru: Рес

en: 2849647
ru: Реклингхаузен

en: 2849802
ru: Равенсбург

en: 2850174
ru: Ратинген

en: 2850213
ru: Ратенов

en: 2850235
ru: Ратекау

en: 2850253
ru: Растеде

en: 2850257
ru: Раштатт

en: 285066
ru: Хеврон

en: 2850887
ru: Раден

en: 2850954
ru: Радольфцелль

en: 2850995
ru: Радеформвальд

en: 2851077
ru: Радебойль

en: 2851079
ru: Радеберг

en: 285108
ru: Аль-Бира

en: 285111
ru: Вифания (Лазаря)

en: 2851343
ru: Квикборн

en: 2851465
ru: Кведлинбург

en: 2851584
ru: Пютлинген

en: 2851746
ru: Пульхайм

en: 2851782
ru: Пуххайм

en: 2852218
ru: Пренцлау

en: 2852280
ru: Прец

en: 2852458
ru: Потсдам

en: 2853209
ru: Плеттенберг

en: 2853292
ru: Плауэн

en: 2853572
ru: Пирна

en: 2853574
ru: Пирмазенс

en: 2853658
ru: Пиннеберг

en: 2853924
ru: Пфунгштадт

en: 2853928
ru: Пфуллинген

en: 2853969
ru: Пфорцхайм

en: 2854386
ru: Пфаффенхофен-ан-дер-Ильм

en: 2854655
ru: Петерсхаген

en: 2854923
ru: Пенцберг

en: 2855047
ru: Пайне

en: 2855328
ru: Пассау

en: 2855441
ru: Пархим

en: 2855525
ru: Папенбург

en: 2855745
ru: Падерборн

en: 2855794
ru: Ойтен

en: 2855859
ru: Оверат

en: 2855917
ru: Отвайлер

en: 2855935
ru: Оттобрунн

en: 2856500
ru: Остерхольц-Шармбек

en: 2856883
ru: Оснабрюк

en: 2856930
ru: Ошерслебен

en: 2856944
ru: Ошац

en: 2857129
ru: Ораниенбург

en: 2857185
ru: Опладен

en: 2857291
ru: Ольсберг

en: 2857306
ru: Ольпе

en: 2857458
ru: Ольденбург

en: 2857472
ru: Ольхинг

en: 2857565
ru: Эринген

en: 2857798
ru: Оффенбург

en: 285787
ru: Эль-Кувейт

en: 2857900
ru: Эрлингхаузен

en: 2857904
ru: Ор-Эркеншвик

en: 2857943
ru: Ольде

en: 2858103
ru: Оденталь

en: 2858245
ru: Охтруп

en: 2858763
ru: Обертсхаузен

en: 2859380
ru: Обер-Рамштадт

en: 2860080
ru: Оберкирх

en: 2860410
ru: Оберхаузен

en: 2861402
ru: Оберасбах

en: 2861632
ru: Нюртинген

en: 2861650
ru: Нюрнберг

en: 2861677
ru: Нюмбрехт

en: 2861733
ru: Ноттульн

en: 2861814
ru: Нортхайм

en: 2861914
ru: Нёрдлинген

en: 2861934
ru: Нордхорн

en: 2861982
ru: Нордхаузен

en: 2862026
ru: Нордерштедт

en: 2862104
ru: Норденхаме

en: 2862118
ru: Норден

en: 286245
ru: Сур

en: 2862620
ru: Нинбург

en: 286282
ru: Сухар

en: 2863199
ru: Нидеркрюхтен

en: 2863223
ru: Нидеркассель

en: 2863712
ru: Ниддерау

en: 2863716
ru: Нидда

en: 2863795
ru: Ной-Вульмсторф

en: 2863840
ru: Нойвид

en: 2863941
ru: Ной-Ульм

en: 2864005
ru: Нойштрелице

en: 2864034
ru: Нойштадт

en: 2864053
ru: Нойштадт-бай-Кобург

en: 2864054
ru: Нойштадт-ан-дер-Вайнштрассе

en: 2864058
ru: Нойштадт-ам-Рюбенберге

en: 2864118
ru: Нойс

en: 2864276
ru: Нойруппин

en: 2864435
ru: Нойнкирхен

en: 2864475
ru: Ноймюнстер

en: 2864549
ru: Ноймаркт

en: 2864820
ru: Ной-Изенбург

en: 2865376
ru: Нойфарн-Фрайзинг

en: 2866070
ru: Нойбург-ан-дер-Донау

en: 2866135
ru: Нойбранденбурге

en: 286621
ru: Салала

en: 2866280
ru: Ной-Анспах

en: 2866333
ru: Неттеталь

en: 2866375
ru: Нетфен

en: 286647
ru: Салам

en: 2866758
ru: Неккарзульм

en: 2866906
ru: Наумбург

en: 2866930
ru: Науэн

en: 2867164
ru: Нагольд

en: 2867542
ru: Мунстер

en: 2867543
ru: Мюнстер

en: 2867714
ru: Мюнхен

en: 2867770
ru: Мюльхайм

en: 2867838
ru: Мюльхайм-на-Руре

en: 2867985
ru: Мюльхайм-ам-Майн

en: 2867996
ru: Мюльхаузен

en: 2868788
ru: Мюлаккер

en: 2869019
ru: Мёссинген

en: 286987
ru: Низва

en: 2869894
ru: Мёнхенгладбах

en: 2869994
ru: Мёльн

en: 2870221
ru: Мерс

en: 2870318
ru: Митвайда

en: 2871039
ru: Минден

en: 2871284
ru: Михельштадт

en: 2871486
ru: Метцинген

en: 2871535
ru: Меттман

en: 2871668
ru: Мешеде

en: 2871675
ru: Мерциге

en: 2871736
ru: Мерзебург

en: 2871845
ru: Меппен

en: 2871983
ru: Менден

en: 2871992
ru: Мемминген

en: 2872079
ru: Мелле

en: 2872155
ru: Мейсен

en: 2872225
ru: Майнинген

en: 2872237
ru: Майнерцхаген

en: 2872504
ru: Мербуш

en: 2872519
ru: Меране

en: 2872582
ru: Меккенхайм

en: 2872611
ru: Мехерних

en: 2872649
ru: Майен

en: 287286
ru: Маскат

en: 2873211
ru: Марсберг

en: 2873263
ru: Марль

en: 2873289
ru: Марктредвиц

en: 2873291
ru: Марктобердорф

en: 2873352
ru: Марклеберг

en: 2873632
ru: Мариенберг

en: 2873759
ru: Марбург

en: 2873776
ru: Марбах-ам-Неккар

en: 2873891
ru: Мангейм

en: 2874225
ru: Майнц

en: 2874230
ru: Майнталь

en: 2874545
ru: Магдебург

en: 2875107
ru: Люнен

en: 2875115
ru: Люнебург

en: 2875376
ru: Людвигсхафен-на-Рейне

en: 2875379
ru: Людвигсфельде

en: 2875392
ru: Людвигсбург

en: 2875417
ru: Людингхаузен

en: 2875457
ru: Люденшайд

en: 2875484
ru: Луккенвальде

en: 2875601
ru: Любек

en: 2875623
ru: Люббенау

en: 2875626
ru: Люббекке

en: 2875645
ru: Локсштедт

en: 2875881
ru: Лёррах

en: 287614
ru: Эль-Хасаб

en: 2876147
ru: Лор-ам-Майн

en: 2876185
ru: Лоне

en: 2876187
ru: Лёне

en: 2876218
ru: Ломар

en: 2876755
ru: Лёбау

en: 2876865
ru: Липпштадте

en: 2877088
ru: Линген

en: 2877142
ru: Линдлар

en: 2877550
ru: Линдау

en: 2877648
ru: Лимбург-ан-дер-Лан

en: 2877673
ru: Лимбах-Оберфрона

en: 2877709
ru: Лилиенталь

en: 2878074
ru: Лихтенфельс

en: 2878234
ru: Леверкузен

en: 2878270
ru: Лойткирх-им-Алльгой

en: 287832
ru: Ибра

en: 2878673
ru: Леопольдсхёэ

en: 2878695
ru: Леонберг

en: 2878784
ru: Леннештадт

en: 2878943
ru: Лемго

en: 2879139
ru: Лейпциг

en: 2879185
ru: Лайнфельден-Эхтердинген

en: 2879241
ru: Лаймен

en: 2879315
ru: Лайхлинген

en: 2879367
ru: Лерте

en: 2879697
ru: Лер

en: 2879832
ru: Лебах

en: 2880077
ru: Лаупхайм

en: 2880144
ru: Лауф-ан-дер-Пегниц

en: 2880221
ru: Лауххаммер

en: 2881062
ru: Лангенхаген

en: 2881085
ru: Лангенфельд

en: 2881279
ru: Ланген

en: 2881485
ru: Ландсхут

en: 2881509
ru: Ландсберг-ам-Лех

en: 2881646
ru: Ландау

en: 2881695
ru: Лампертхайм

en: 2881885
ru: Лар

en: 2881889
ru: Ланштайн

en: 2881956
ru: Лаге

en: 2882087
ru: Латцен

en: 2882091
ru: Бад-Ласфе

en: 2882318
ru: Кюртен

en: 2882439
ru: Кюнцельзау

en: 2882440
ru: Кюнцелль

en: 2882588
ru: Кульмбах

en: 2883784
ru: Кронах

en: 2884050
ru: Кройцталь

en: 2884245
ru: Кройцау

en: 2884509
ru: Крефельд

en: 2885237
ru: Кётен

en: 2885397
ru: Коршенбройх

en: 2885408
ru: Корнвестхайм

en: 2885536
ru: Корбах

en: 2885672
ru: Конц

en: 2885679
ru: Констанц

en: 2885732
ru: Кёнигс-Вустерхаузен

en: 2885734
ru: Кёнигсвинтер

en: 2885760
ru: Кёнигштайн

en: 2885800
ru: Кёнигслуттер-ам-Эльм

en: 2885908
ru: Кёнигсбрунн

en: 2886242
ru: Кёльн

en: 2886446
ru: Кольбермор

en: 2886946
ru: Кобленц

en: 2887835
ru: Клеве

en: 2888523
ru: Клайнмахнов

en: 288967
ru: Эс-Сиб

en: 289011
ru: Рустака

en: 2890158
ru: Китцинген

en: 2890425
ru: Кирхленгерн

en: 2890473
ru: Кирхгайм-унтер-Тек

en: 2890504
ru: Кирххайн

en: 2891014
ru: Кирспе

en: 2891122
ru: Киль

en: 2891258
ru: Кевелар

en: 2891524
ru: Керпен

en: 2891643
ru: Кемпен

en: 2891834
ru: Кельхайм

en: 2891951
ru: Кель

en: 2892080
ru: Кауфбойрен

en: 2892518
ru: Кассель

en: 2892786
ru: Карлштадт

en: 2892794
ru: Карлсруэ

en: 2892874
ru: Карлсфельд

en: 2892980
ru: Карбен

en: 2893264
ru: Камп-Линтфорт

en: 2893437
ru: Каменц

en: 2893438
ru: Камен

en: 2893544
ru: Кальтенкирхен

en: 2894003
ru: Кайзерслаутерн

en: 2894375
ru: Карст

en: 2894553
ru: Юлих

en: 2894637
ru: Йюхен

en: 2895044
ru: Йена

en: 2895569
ru: Итцехо

en: 2895669
ru: Изерлон

en: 2895992
ru: Ингольштадт

en: 2896020
ru: Ингельхайм-ам-Райн

en: 2896514
ru: Ильменау

en: 2896538
ru: Иллинген

en: 2896546
ru: Иллертиссен

en: 2896736
ru: Идштайн

en: 2896753
ru: Идар-Оберштайн

en: 2896817
ru: Иббенбюрен

en: 2897132
ru: Хузум

en: 2897216
ru: Хюрт

en: 2897436
ru: Хюнфельд

en: 2898079
ru: Худе

en: 2898098
ru: Хюккесваген

en: 2898111
ru: Хюккельхофен

en: 2898304
ru: Хойерсверда

en: 2898321
ru: Хёкстер

en: 2898364
ru: Хёфельхоф

en: 2898603
ru: Хёрстель

en: 2899101
ru: Хорб-ам-Неккар

en: 2899538
ru: Хольцвиккеде

en: 2899601
ru: Хольцминден

en: 2899676
ru: Хольцкирхен

en: 290030
ru: Доха

en: 290104
ru: Ситра

en: 2901420
ru: Хоэнштайн-Эрнстталь

en: 2901588
ru: Хоэн-Нойендорф

en: 2902533
ru: Хофхайм-ам-Таунус

en: 2902559
ru: Хофгайсмар

en: 2902768
ru: Хоф

en: 2902852
ru: Хоккенхайм

en: 2903175
ru: Хоххайм-ам-Майн

en: 290332
ru: Аль-Мухаррак

en: 290340
ru: Манама

en: 2904789
ru: Хильдесхайм

en: 2904795
ru: Хильден

en: 2904808
ru: Хильхенбах

en: 2904886
ru: Хидденхаузен

en: 2904985
ru: Хойсвайлер

en: 2904992
ru: Хойзенштамм

en: 2905206
ru: Хетштедт

en: 2905290
ru: Хессиш-Ольдендорф

en: 2905455
ru: Херцогенрат

en: 2905457
ru: Херцогенаурах

en: 2905560
ru: Хертен

en: 2905826
ru: Херренберг

en: 2905891
ru: Херне

en: 290594
ru: Умм-эль-Кайвайн

en: 2906121
ru: Херфорд

en: 2906152
ru: Хердекке

en: 2906199
ru: Херборн

en: 2906331
ru: Хеннигсдорф

en: 2906376
ru: Хеннеф

en: 2906595
ru: Хемер

en: 2906676
ru: Хельмштедт

en: 2907201
ru: Хайнсберг

en: 2907545
ru: Хайльбад-Хайлигенштадт

en: 2907585
ru: Хайлигенхаус

en: 2907669
ru: Хайльбронн

en: 2907851
ru: Хайденхайм-ан-дер-Бренц

en: 2907887
ru: Хайденау

en: 2907911
ru: Хайдельберг

en: 2908032
ru: Хайде

en: 2908495
ru: Хехинген

en: 2909230
ru: Хаттинген

en: 2909313
ru: Хаслох

en: 2910278
ru: Харзевинкель

en: 291074
ru: Рас-эль-Хайма

en: 2910831
ru: Ганновер

en: 2911051
ru: Хамминкельн

en: 2911240
ru: Хамм

en: 2911271
ru: Хамельн

en: 2911298
ru: Гамбург

en: 2911384
ru: Хальфер

en: 2911395
ru: Хальтерне

en: 2911408
ru: Хальстенбек

en: 2911520
ru: Галле

en: 2911522
ru: Галле

en: 2911584
ru: Хальденслебен

en: 2911665
ru: Хальберштадт

en: 2911964
ru: Хайгер

en: 2912621
ru: Хаген

en: 2913192
ru: Хар

en: 2913195
ru: Хаан

en: 2913366
ru: Гютерсло

en: 2913433
ru: Гюстров

en: 2913537
ru: Гунценхаузен

en: 2913555
ru: Гюнцбург

en: 2913761
ru: Гуммерсбах

en: 2913922
ru: Губен

en: 2914929
ru: Грос-Умштадт

en: 2915196
ru: Гросостхайм

en: 2915613
ru: Грос-Герау

en: 2916630
ru: Гросенхайн

en: 291696
ru: Хор-Факкан

en: 2917138
ru: Гронау

en: 2917325
ru: Гримма

en: 2917540
ru: Гревенброх

en: 2917544
ru: Гревен

en: 2917737
ru: Грайц

en: 2917788
ru: Грайфсвальд

en: 2917816
ru: Грефрат

en: 2918632
ru: Гёттинген

en: 2918752
ru: Гота

en: 2918840
ru: Гослар

en: 2918987
ru: Гёрлиц

en: 2919054
ru: Гёппинген

en: 2919625
ru: Гох

en: 2920020
ru: Глаухау

en: 2920236
ru: Гладбек

en: 2920329
ru: Гинсхайм-Густавсбург

en: 2920433
ru: Гильхинг

en: 2920478
ru: Гифхорн

en: 2920512
ru: Гиссен

en: 2920620
ru: Гинген-ан-дер-Бренц

en: 2920757
ru: Гевельсберг

en: 2920834
ru: Гезеке

en: 2920842
ru: Гешер

en: 2920891
ru: Герстхофен

en: 2921034
ru: Гермерсхайм

en: 2921039
ru: Гермеринг

en: 2921061
ru: Герлинген

en: 2921139
ru: Геретсрид

en: 2921232
ru: Гера

en: 2921242
ru: Георгсмариенхютте

en: 2921466
ru: Гельзенкирхен

en: 2921473
ru: Гельнхаузен

en: 2921528
ru: Гельдерн

en: 2921653
ru: Гайслинген-ан-дер-Штайге

en: 2921837
ru: Гейленкирхен

en: 2922102
ru: Гестхахт

en: 292223
ru: Дубай

en: 292239
ru: Дибба Аль-Хисн

en: 2922530
ru: Гармиш-Партенкирхен

en: 2922582
ru: Гархинг

en: 2922586
ru: Гарбсен

en: 2922731
ru: Гандеркезе

en: 2923362
ru: Гаггенау

en: 2923507
ru: Фюссен

en: 2923544
ru: Фюрт

en: 2923588
ru: Фюрстенвальде

en: 2923625
ru: Фюрстенфельдбрук

en: 2923822
ru: Фульда

en: 2924206
ru: Фрёнденберг-на-Руре

en: 2924360
ru: Фризойте

en: 2924585
ru: Фридрихсхафен

en: 2924625
ru: Фридрихсдорф

en: 2924802
ru: Фридберг

en: 2924803
ru: Фридберг

en: 2924894
ru: Фройденштадт

en: 2925017
ru: Фрайталь

en: 2925034
ru: Фрайзинг

en: 2925080
ru: Фрайлассинг

en: 2925177
ru: Фрайбург-им-Брайсгау

en: 2925189
ru: Фрайберг-ам-Неккар

en: 2925192
ru: Фрайберг

en: 2925259
ru: Фрехен

en: 2925533
ru: Франкфурт-на-Майне

en: 2925535
ru: Франкфурт-на-Одере

en: 2925550
ru: Франкенталь

en: 2925629
ru: Франкенберг

en: 2925630
ru: Франкенберг

en: 2925832
ru: Форст

en: 2925910
ru: Форххайм

en: 2926271
ru: Фленсбург

en: 2926670
ru: Финстервальде

en: 292672
ru: Шарджа

en: 292688
ru: Ар-Руваис

en: 2927268
ru: Фелльбах

en: 2927930
ru: Фалькензе

en: 2928381
ru: Ойтин

en: 2928396
ru: Ойскирхен

en: 2928615
ru: Эттлинген

en: 2928751
ru: Эслинген-ам-Неккар

en: 292878
ru: Фуджейра

en: 2928810
ru: Эссен

en: 2928874
ru: Эспелькамп

en: 2928963
ru: Эшвайлер

en: 2928967
ru: Эшвеге

en: 292913
ru: Эль-Айн

en: 2929134
ru: Эшборн

en: 2929247
ru: Эрвитте

en: 2929567
ru: Эрланген

en: 2929600
ru: Эркрат

en: 2929622
ru: Эркеленц

en: 2929670
ru: Эрфурт

en: 2929671
ru: Эрфтштадт

en: 292968
ru: Абу-Даби

en: 2929715
ru: Эрдинг

en: 2929831
ru: Эппинген

en: 2929865
ru: Эппельборн

en: 2930030
ru: Эннигерло

en: 2930043
ru: Эннепеталь

en: 2930182
ru: Энгер

en: 2930216
ru: Энгельскирхен

en: 2930449
ru: Эмсдеттен

en: 2930509
ru: Эммерих

en: 2930596
ru: Эмден

en: 2930821
ru: Эльмсхорн

en: 2930889
ru: Эльванген

en: 293100
ru: Цфат

en: 2931361
ru: Айторф

en: 2931414
ru: Айзлинген

en: 2931481
ru: Айзенхюттенштадт

en: 2931574
ru: Айзенах

en: 2931804
ru: Айнбек

en: 2931871
ru: Айленбург

en: 293207
ru: Йехуд

en: 293222
ru: Явне

en: 2932924
ru: Эхинген

en: 293308
ru: Тират Кармель

en: 2933101
ru: Эггенштайн-Леопольдсхафен

en: 293322
ru: Тверия

en: 2933364
ru: Эдевехт

en: 2933627
ru: Эккернфёрде

en: 2933882
ru: Эберсвальде

en: 2933959
ru: Эберсбах-на-Фильсе

en: 293397
ru: Тель-Авив

en: 2934020
ru: Эбербах

en: 293420
ru: Маалот-Таршиха

en: 2934246
ru: Дюссельдорф

en: 293426
ru: Тамра

en: 2934486
ru: Дюрен

en: 2934662
ru: Дюльмен

en: 2934691
ru: Дуйсбург

en: 2934728
ru: Дудерштадт

en: 2935022
ru: Дрезден

en: 2935042
ru: Дренштайнфурт

en: 2935220
ru: Драйайх

en: 2935517
ru: Дортмунд

en: 2935530
ru: Дорстен

en: 2935825
ru: Дормаген

en: 293619
ru: Сдерот

en: 2936253
ru: Донаувёрт

en: 2936267
ru: Донауэшинген

en: 293655
ru: Сахнин

en: 2936658
ru: Дебельн

en: 2936705
ru: Дитцинген

en: 2936871
ru: Динслакена

en: 2936909
ru: Дингольфинг

en: 2936974
ru: Диллинген-на-Дунае

en: 2936985
ru: Дилленбург

en: 293703
ru: Ришон-ле-Цион

en: 2937040
ru: Дитценбах

en: 293725
ru: Реховот

en: 2937317
ru: Дипхольц

en: 2937591
ru: Дибург

en: 293768
ru: Рамла

en: 293783
ru: Рамат-ха-Шарон

en: 293788
ru: Рамат-Ган

en: 2937936
ru: Детмольд

en: 2937959
ru: Дессау

en: 293822
ru: Кирьят-Ям

en: 293825
ru: Кирьят-Шмона

en: 293831
ru: Кирьят-Моцкин

en: 2938323
ru: Дельменхорст

en: 293835
ru: Кирьят-Малахи

en: 2938376
ru: Делич

en: 2938389
ru: Дельбрюк

en: 293842
ru: Кирьят-Гат

en: 293844
ru: Кирьят-Бялик

en: 293845
ru: Кирьят-Ата

en: 2938540
ru: Деггендорф

en: 2938784
ru: Даттельн

en: 2938913
ru: Дармштадт

en: 2939167
ru: Дамме

en: 293962
ru: Ор-Йехуда

en: 2939623
ru: Дахау

en: 2939658
ru: Куксхафен

en: 2939747
ru: Криммичау

en: 2939797
ru: Крайльсхайм

en: 2939811
ru: Котбус

en: 2939820
ru: Косвиг

en: 2939945
ru: Косфельд

en: 2939951
ru: Кобург

en: 2939969
ru: Клоппенбург

en: 2939995
ru: Клаусталь-Целлерфельд

en: 2940132
ru: Хемниц

en: 2940213
ru: Целле

en: 2940231
ru: Кастроп-Рауксель

en: 2940383
ru: Кальв

en: 2940451
ru: Букстехуде

en: 2940512
ru: Буцбах

en: 294068
ru: Нетивот

en: 294071
ru: Нетания

en: 294074
ru: Нес-Циона

en: 294078
ru: Нешер

en: 2940938
ru: Бюрштадт

en: 2940942
ru: Буршайд

en: 294098
ru: Назарет

en: 294117
ru: Нагария

en: 2941279
ru: Бургхаузен

en: 2941405
ru: Бургдорф (Ганновер)

en: 2941570
ru: Бюрен

en: 2941694
ru: Бюнде

en: 2941976
ru: Бюль

en: 2942073
ru: Бюдинген

en: 294210
ru: Мигдаль ХаЭмек

en: 2942159
ru: Бюккебург

en: 2942323
ru: Бухгольц-ин-дер-Нордхайде

en: 2942634
ru: Бухен

en: 2943320
ru: Брюль

en: 2943408
ru: Брукмюль

en: 2943560
ru: Брухзаль

en: 2943573
ru: Брухкёбель

en: 2944079
ru: Брилон

en: 2944200
ru: Бреттен

en: 294421
ru: Лод

en: 2944354
ru: Бремерфёрде

en: 2944368
ru: Бремерхафен

en: 2944388
ru: Бремен

en: 2945024
ru: Брауншвейг

en: 294514
ru: Кефар-Сава

en: 2945358
ru: Бранденбург

en: 2945474
ru: Брамше

en: 2945542
ru: Бракель

en: 2945591
ru: Бракенхайм

en: 2945756
ru: Ботроп

en: 294577
ru: Кармиэль

en: 2946111
ru: Борнхайм

en: 2946172
ru: Борна

en: 2946228
ru: Боркен

en: 2946366
ru: Боппард

en: 2946447
ru: Бонн

en: 2946478
ru: Бёнен

en: 2947416
ru: Бохум

en: 2947421
ru: Бохольт

en: 2947444
ru: Бёблинген

en: 2947449
ru: Бобинген

en: 294751
ru: Холон

en: 294760
ru: Ход-ха-Шарон

en: 2947641
ru: Бломберг

en: 2947739
ru: Блискастель

en: 294778
ru: Герцлия

en: 294801
ru: Хайфа

en: 2948071
ru: Бланкенбург

en: 2948164
ru: Биттерфельд

en: 2948825
ru: Бинген-на-Рейне

en: 2949012
ru: Битигхайм-Биссинген

en: 2949186
ru: Билефельд

en: 2949423
ru: Биберах-на-Рисе

en: 294946
ru: Хадера

en: 2949470
ru: Бексбах

en: 2949475
ru: Беверунген

en: 294999
ru: Гиватаим

en: 2950073
ru: Бернбург

en: 2950096
ru: Бернау

en: 2950159
ru: Берлин

en: 2950294
ru: Бергнойштадт

en: 2950344
ru: Бергкамен

en: 2950349
ru: Бергиш Гладбах

en: 2950438
ru: Бергем

en: 295064
ru: Гедера

en: 2950978
ru: Бенсхайм

en: 2951111
ru: Бендорф

en: 2951648
ru: Бедбург

en: 2951654
ru: Беккум

en: 2951679
ru: Беккинген

en: 2951825
ru: Байройт

en: 2951881
ru: Баутцен

en: 2951923
ru: Баунаталь

en: 2952252
ru: Бассум

en: 295277
ru: Эйлат

en: 2952984
ru: Бамберг

en: 2953089
ru: Балинген

en: 2953197
ru: Байрсброн

en: 295328
ru: Димона

en: 2953302
ru: Бесвайлер

en: 2953310
ru: Бад-Цвишенан

en: 2953317
ru: Бад-Вильдунген

en: 2953320
ru: Бад-Вальдзе

en: 2953321
ru: Бад-Фильбель

en: 2953324
ru: Бад-Тёльц

en: 2953339
ru: Бад-Зоден

en: 2953341
ru: Бад-Зегеберг

en: 2953347
ru: Бад-Швартау

en: 2953357
ru: Бад-Зальцунген

en: 2953358
ru: Бад-Зальцуфлен

en: 2953363
ru: Бад-Зекинген

en: 2953371
ru: Бад-Райхенхалль

en: 2953374
ru: Бад-Раппенау

en: 2953379
ru: Бад-Пирмонт

en: 2953385
ru: Бад-Ольдесло

en: 2953386
ru: Бад-Эйнхаузен

en: 2953389
ru: Бад-Нойштадт-ан-дер-Зале

en: 2953391
ru: Бад-Нойенар-Арвайлер

en: 2953395
ru: Бад-Наухайм

en: 2953398
ru: Бад-Мюнстерайфель

en: 2953400
ru: Бад-Мюндер-ам-Дайстер

en: 2953402
ru: Бад-Мергентхайм

en: 2953405
ru: Бад-Липшпринге

en: 2953413
ru: Бад-Лангензальца

en: 2953416
ru: Бад-Кройцнах

en: 2953424
ru: Бад-Киссинген

en: 2953435
ru: Бад-Хоннеф

en: 2953436
ru: Бад-Хомбург

en: 2953439
ru: Бад-Херсфельд

en: 2953449
ru: Бад-Харцбурге

en: 2953464
ru: Бад-Эссен

en: 2953504
ru: Баден-Баден

en: 2953522
ru: Бад-Дюркхайм

en: 2953525
ru: Бад-Дрибург

en: 2953545
ru: Бад-Берлебург

en: 2953552
ru: Бад-Бентхайм

en: 2953558
ru: Бад-Айблинг

en: 2953568
ru: Бакнанг

en: 295365
ru: Кармель

en: 2953770
ru: Бабенхаузен

en: 2954006
ru: Аурих

en: 2954172
ru: Аугсбург

en: 295432
ru: Бейт-Шемеш

en: 295435
ru: Бейт-Шеан

en: 2954695
ru: Ауэ

en: 2954932
ru: Аттендорн

en: 2955168
ru: Ашерслебен

en: 2955224
ru: Ашеберг

en: 2955272
ru: Ашаффенбург

en: 295530
ru: Беэр-Шева

en: 2955421
ru: Бад-Арользен

en: 2955439
ru: Арнштадте

en: 2955471
ru: Арнсберге

en: 295548
ru: Бат-Ям

en: 2955770
ru: Апольде

en: 2955936
ru: Ансбах

en: 2956005
ru: Аннаберг-Буххольц

en: 2956093
ru: Ангермюнде

en: 295620
ru: Ашкелон

en: 2956206
ru: Андернах

en: 295629
ru: Ашдод

en: 295657
ru: Арад

en: 2956656
ru: Амберг

en: 295721
ru: Акка

en: 2957773
ru: Альтенбург

en: 2957886
ru: Альтена

en: 2958128
ru: Альсфельд

en: 2958141
ru: Альсдорф

en: 2958516
ru: Альфтер

en: 2958533
ru: Альфельд

en: 2958595
ru: Альбштадт

en: 2958975
ru: Айхах

en: 2959083
ru: Аренсбург

en: 2959223
ru: Ален

en: 2959279
ru: Ахаус

en: 2959681
ru: Ахим

en: 2959686
ru: Ахерн

en: 2959927
ru: Ален

en: 2960316
ru: Люксембург

en: 2960596
ru: Эш-сюр-Алзетте

en: 2960634
ru: Дюделанж

en: 2960992
ru: Уотерфорд

en: 2961123
ru: Трали

en: 2961284
ru: Талла

en: 2961297
ru: Сордс

en: 2961423
ru: Слайго

en: 296173
ru: Юксекова

en: 2962308
ru: Ан-Уавь

en: 2962334
ru: Нейс

en: 2962725
ru: Малахайд

en: 2962943
ru: Лимерик

en: 2962961
ru: Леттеркенни

en: 2962974
ru: Лейкслип

en: 2963398
ru: Килкенни

en: 2963848
ru: Грейстонс

en: 2964180
ru: Голуэй

en: 2964303
ru: Финглас

en: 2964405
ru: Эннис

en: 2964506
ru: Дун-Лэаре

en: 2964540
ru: Дандолк

en: 2964574
ru: Дублин

en: 2964661
ru: Дроэда

en: 2965140
ru: Корк

en: 2965529
ru: Селбридж

en: 296562
ru: Йозгат

en: 2965715
ru: Карригалин

en: 2966022
ru: Брей

en: 2966110
ru: Бланчардстаун

en: 2966749
ru: Баллинколлиг

en: 2966794
ru: Балбригган

en: 2967245
ru: Йер

en: 2967318
ru: Виттенайм

en: 2967421
ru: Ватрело

en: 2967438
ru: Васкеаль

en: 2967758
ru: Вуарон

en: 2967849
ru: Витри-сюр-Сен

en: 2967856
ru: Витри-ле-Франсуа

en: 2967870
ru: Витроль

en: 2967879
ru: Витрэ

en: 2967917
ru: Вири-Шатиллон

en: 2967934
ru: Вирофле

en: 2968054
ru: Венсен

en: 2968142
ru: Вилье-сюр-Марн

en: 2968176
ru: Вилье-ле-Бель

en: 2968254
ru: Вийёрбан

en: 2968368
ru: Виллер-ле-Нанси

en: 2968496
ru: Вильпаризи

en: 2968515
ru: Вильнев-сюр-Ло

en: 296852
ru: Эрзин

en: 2968529
ru: Вильнёв-Сен-Жорж

en: 2968705
ru: Вильжюиф

en: 2968748
ru: Вильфранш-сюр-Сон

en: 2968771
ru: Вильфонтен

en: 2969257
ru: Вьерзон

en: 2969284
ru: Вьенн

en: 2969392
ru: Виши

en: 2969562
ru: Везуль

en: 2969679
ru: Версаль

en: 2969958
ru: Верден

en: 2970072
ru: Венисье

en: 2970110
ru: Вандом

en: 2970432
ru: Вореаль

en: 2970761
ru: Ванв

en: 2970777
ru: Ван

en: 2970797
ru: Вандёвр-ле-Нанси

en: 297090
ru: Дидимы

en: 2970962
ru: Валлорис

en: 2971041
ru: Валансьен

en: 2971482
ru: Тюль

en: 2971549
ru: Труа

en: 2971874
ru: Трамбле-ан-Франс

en: 2972191
ru: Тур

en: 2972237
ru: Турнефёй

en: 2972284
ru: Туркуэн

en: 2972315
ru: Тулуза

en: 2972328
ru: Тулон

en: 2972350
ru: Туль

en: 2972742
ru: Тонон-ле-Бен

en: 2972811
ru: Тьонвиль

en: 2972893
ru: Тье

en: 2973146
ru: Тернье

en: 2973258
ru: Таверни

en: 2973385
ru: Тарб

en: 2973495
ru: Таланс

en: 2973675
ru: Сюрен

en: 2973783
ru: Страсбург

en: 2974153
ru: Соттевиль-ле-Руан

en: 2974385
ru: Суази-су-Монморанси

en: 2974389
ru: Суассон

en: 2974427
ru: Сис-Фур-ле-Плаж

en: 2974494
ru: Сен-ле-Нобль

en: 2974678
ru: Севр

en: 2974733
ru: Сет

en: 2975233
ru: Селеста

en: 2975349
ru: Седан

en: 2975525
ru: Савиньи-сюр-Орж

en: 2975536
ru: Савиньи-ле-храм

en: 2975758
ru: Сомюр

en: 2975964
ru: Саргемин

en: 2976043
ru: Сарсель

en: 2976179
ru: Саннуа

en: 2976258
ru: Санари-сюр-Мер

en: 2976341
ru: Салон-де-Прованс

en: 2976406
ru: Салланш

en: 2976984
ru: Санкт-Себастьян-сюр-Луар

en: 2977246
ru: Сен-Рафаэль

en: 2977388
ru: Сен-Поль-сюр-Мер

en: 2977800
ru: Сент-Уан-л'Омон

en: 2977824
ru: Санкт-Оуэн

en: 297789
ru: Ялвач

en: 2977921
ru: Сен-Назер

en: 2977952
ru: Сен-Мишель-сюр-Орж

en: 2978072
ru: Санкт-Медард-ан-Жалль

en: 2978100
ru: Сен-Максимен-ла-Сент-Бом

en: 2978179
ru: Сен-Мор-де-Фоссе

en: 2978317
ru: Сен-Мартен-д'Эр

en: 2978621
ru: Санкт-Манде

en: 2978640
ru: Сен-Мало

en: 2978742
ru: Сен-Луи

en: 2978758
ru: Сен-Ло

en: 2978768
ru: Сен-Лё-ла-Форе

en: 2978891
ru: Сен-Лоран-дю-Вар

en: 297917
ru: Яхьялы

en: 2979783
ru: Сен-Жермен-ан-Ле

en: 2979985
ru: Сен-Жени-Лаваль

en: 2980236
ru: Сент-Этьен-дю-Руврэ

en: 2980291
ru: Сент-Этьен

en: 298033
ru: Вираншехире

en: 2980558
ru: Сент-Женевьев-де-Буа

en: 2980586
ru: Сент-Фуа-ле-Лион

en: 2980636
ru: Сент-Эгрев

en: 2980816
ru: Санкт-Дизье

en: 2980827
ru: Сен-Дье-де-Вож

en: 2980916
ru: Сен-Дени

en: 2980942
ru: Сен-Сир-Леколь

en: 2981041
ru: Сен-Клу

en: 298117
ru: Ван

en: 2981206
ru: Сен-Шамон

en: 2981280
ru: Сент-Брие

en: 2981492
ru: Сент-Авольд

en: 2981839
ru: Сент-Аман-лез-О

en: 2982235
ru: Рюэй-Мальмезон

en: 2982343
ru: Руайан

en: 2982652
ru: Руан

en: 2982681
ru: Рубе

en: 2982757
ru: Рони-су-Буа

en: 2982944
ru: Роншен

en: 2982967
ru: Роморантен-Лантене

en: 298299
ru: Ушак

en: 2983011
ru: Роман-сюр-Изер

en: 2983026
ru: Роменвиль

en: 2983074
ru: Руасси-ан-Бри

en: 2983154
ru: Родез

en: 298316
ru: Урла

en: 2983276
ru: Рошфор

en: 298333
ru: Эдесса

en: 2983362
ru: Роанн

en: 2983489
ru: Рьом

en: 2983536
ru: Риллиэукс-ла-Пап

en: 2983770
ru: Реза

en: 2983990
ru: Ренн

en: 2984114
ru: Реймс

en: 2984513
ru: Рамбуйе

en: 2984701
ru: Кемпер

en: 2985034
ru: Пюто

en: 2986025
ru: Пор-де-Бук

en: 2986140
ru: Понтуаз

en: 2986160
ru: Понтиви

en: 2986302
ru: Понтарлье

en: 2986306
ru: Понт-а-Муссон

en: 2986495
ru: Пуатье

en: 2986501
ru: Пуасси

en: 2987805
ru: Пессаке

en: 2987914
ru: Перпиньян

en: 2987967
ru: Периге

en: 2988358
ru: Пау

en: 298846
ru: Тунджели

en: 2988507
ru: Париж

en: 2988621
ru: Пантин

en: 2988670
ru: Памье

en: 2988758
ru: Палезо

en: 2988888
ru: Ойонна

en: 2988936
ru: Утро

en: 2989130
ru: Они

en: 2989170
ru: Орво

en: 2989204
ru: Орсе

en: 2989297
ru: Орли

en: 2989317
ru: Орлеан

en: 298935
ru: Торбалы

en: 2989460
ru: Оранж

en: 2989611
ru: Олива

en: 2989877
ru: Нуайон

en: 2990187
ru: Шумная-ле-Сек

en: 2990189
ru: Шумная-ле-Гран

en: 2990264
ru: Ножан-сюр-Уаз

en: 2990265
ru: Ножан-сюр-Марн

en: 2990355
ru: Ньор

en: 2990363
ru: Ним

en: 2990440
ru: Ницца

en: 2990474
ru: Невер

en: 2990611
ru: Нёйи-сюр-Сен

en: 2990612
ru: Нейи-сюр-Марн

en: 2990919
ru: Нарбонна

en: 2990969
ru: Нант

en: 2990970
ru: Нантер

en: 2990999
ru: Нанси

en: 2991153
ru: Мюре

en: 2991214
ru: Мюлуз

en: 2991481
ru: Мулин

en: 2991551
ru: Мужен

en: 2991772
ru: Морле

en: 2992017
ru: Монруж

en: 2992090
ru: Монтрей

en: 2992166
ru: Монпелье

en: 2992229
ru: Монморанси

en: 2992292
ru: Монлюсон

en: 2992402
ru: Монтиньи-ле-Мец

en: 2992404
ru: Монтиньи-ле-Кормей

en: 2992415
ru: Монтиньи-ле-Бретоннё

en: 2992536
ru: Монжероне

en: 2992616
ru: Монфермей

en: 2992650
ru: Монтессон

en: 2992671
ru: Монтро-Фот-Йон

en: 2992703
ru: Монтелимаре

en: 2992771
ru: Мон-де-Марсан

en: 2992863
ru: Монке-ле-Мине

en: 2992938
ru: Монбельяр

en: 2993002
ru: Монтобан

en: 2993024
ru: Монтаржи

en: 2993458
ru: Монако

en: 2993572
ru: Муасси-Крамайель

en: 2993760
ru: Мирама

en: 2993875
ru: Мийо

en: 2994087
ru: Мелан

en: 2994144
ru: Мёдон

en: 2994160
ru: Мец

en: 299445
ru: Текирова

en: 2994497
ru: Ментона

en: 2994651
ru: Мелён

en: 2994798
ru: Мо

en: 2995150
ru: Мобёж

en: 2995206
ru: Масси

en: 2995387
ru: Мартиг

en: 2995469
ru: Марсель

en: 2995642
ru: Марманд

en: 2995652
ru: Марли-ле-Руа

en: 2995750
ru: Мариньян

en: 299582
ru: Татван

en: 2995908
ru: Марк-ан-Барёль

en: 2996148
ru: Мант-ля-Жоли

en: 2996180
ru: Маноске

en: 2996255
ru: Мандельё-ла-Напуль

en: 2996564
ru: Мезон-Лафит

en: 2996568
ru: Мезон-Альфор

en: 2996882
ru: Макон

en: 2996944
ru: Лион

en: 2997110
ru: Люневиль

en: 2997116
ru: Люнель

en: 2997336
ru: Лувье

en: 2997395
ru: Лурд

en: 2997556
ru: Лормон

en: 2997577
ru: Лорьян

en: 2997626
ru: Лон-ле-Сонье

en: 2997712
ru: Лонжюмо

en: 2997803
ru: Ломм

en: 2998127
ru: Л'Иль-сюр-ла-Сорг

en: 2998150
ru: Лизьё

en: 299817
ru: Тарсус

en: 2998286
ru: Лимож

en: 2998324
ru: Лилль

en: 2998431
ru: Лиевен

en: 2998517
ru: Либурн

en: 2998854
ru: Ле-Везине

en: 2998975
ru: Леваллуа-Перре

en: 299900
ru: Талас

en: 2999683
ru: Ле-Сабль-д’Олон

en: 3000047
ru: Ле-Пен-Мирабо

en: 300075
ru: Суруч

en: 3002465
ru: Пюи-ан-Веле

en: 3002650
ru: Ле-Плесси-Робинсон

en: 300352
ru: Соргуне

en: 3003603
ru: Ле-Ман

en: 300371
ru: Сомы

en: 3003737
ru: Ле-Кремлен-Бисетр

en: 3003796
ru: Гавр

en: 3003952
ru: Гран-Кевилли

en: 300399
ru: Сок

en: 3004427
ru: Ле-Крёзо

en: 3004630
ru: Ле-Шене

en: 3004871
ru: Ле-Канне

en: 3005066
ru: Ле-Буска

en: 3005269
ru: Ле-Блан-Мениль

en: 3005417
ru: Лаксу

en: 3005825
ru: Ла-Валет-дю-Вар

en: 3005866
ru: Лаваль

en: 3006121
ru: Лат

en: 300614
ru: Сивереке

en: 300619
ru: Сивас

en: 3006283
ru: Ла-Тест-де-Буха

en: 300640
ru: Ширнак

en: 3006414
ru: Ла-Сен-сюр-Мер

en: 3006767
ru: Ла-Рош-сюр-Йон

en: 3006787
ru: Ла-Рошель

en: 3007477
ru: Лана

en: 3007609
ru: Ланнион

en: 300796
ru: Сильван

en: 300797
ru: Силопи

en: 300808
ru: Силифке

en: 3008218
ru: Ламберсар

en: 300822
ru: Сиирт

en: 3008379
ru: Мадлен

en: 3009443
ru: Ла-Флеш

en: 3009791
ru: Ла-Кро

en: 3009824
ru: Ла-Курнев

en: 3010025
ru: Ла-Сьота

en: 301101
ru: Серик

en: 3012162
ru: Жуи-ле-Мутье

en: 3012219
ru: Жу-ле-Тур

en: 301256
ru: Сельчук

en: 3012621
ru: Иври-сюр-Сен

en: 3012647
ru: Истра

en: 3012649
ru: Исси-ле-Мулино

en: 3012664
ru: Иссуар

en: 3012829
ru: Ильзак

en: 3012834
ru: Илькирш-Граффенштаден

en: 3012937
ru: Иер

en: 3013403
ru: Эрувиль-Сен-Клер

en: 3013477
ru: Эрбле

en: 3013525
ru: Энен-Бомон

en: 3013619
ru: Азбрук

en: 3013681
ru: Отмон

en: 3013701
ru: Йюс

en: 3013862
ru: Обурден

en: 3014034
ru: Аллюэн

en: 3014078
ru: Агно

en: 3014143
ru: Гюйанкур

en: 3014383
ru: Гере

en: 3014728
ru: Грeнобль

en: 3014856
ru: Грас

en: 3015160
ru: Гранд-Сент

en: 3015419
ru: Градиньян

en: 3015689
ru: Гонесс

en: 3015902
ru: Живор

en: 3016078
ru: Жиф-сюр-Иветт

en: 3016321
ru: Женвилье

en: 3016621
ru: Гарж-ле-Гонесс

en: 3016667
ru: Гардан

en: 3016675
ru: Гарш

en: 3016702
ru: Гап

en: 3016956
ru: Фронтиньян

en: 3017178
ru: Френ

en: 3017253
ru: Фрежюс

en: 3017609
ru: Фужер

en: 3017651
ru: Фос-сюр-Мер

en: 3017805
ru: Форбах

en: 3017910
ru: Фонтене-су-Буа

en: 3017921
ru: Фонтене-ле-Конт

en: 3017924
ru: Фонтене-о-Роз

en: 3018074
ru: Фонтенбло

en: 3018095
ru: Фонтейн

en: 3018794
ru: Фекан

en: 301911
ru: Сандикли

en: 3019153
ru: Фаш-Тюмениль

en: 3019265
ru: Эврё

en: 3019459
ru: Этамп

en: 3019766
ru: Ла-Боль-Эскублак

en: 3019897
ru: Эрмон

en: 3020020
ru: Эпине-сюр-Сен

en: 3020035
ru: Эпиналь

en: 3020062
ru: Эперне

en: 3020307
ru: Эльбёф

en: 3020495
ru: Эшироль

en: 3020601
ru: Обонн

en: 3020686
ru: Дюнкерк

en: 3020810
ru: Дрё

en: 3020839
ru: Дранси

en: 3020850
ru: Драгиньян

en: 3020996
ru: Дуарнене

en: 3021000
ru: Дуэ

en: 3021150
ru: Домон

en: 3021263
ru: Доля

en: 3021372
ru: Дижон

en: 3021382
ru: Динь-ле-Бен

en: 3021411
ru: Дьеп

en: 3021516
ru: Дёй-ла-Барр

en: 3021605
ru: Денен

en: 3022151
ru: Кюньо

en: 3022530
ru: Кретей

en: 3022569
ru: Крепи-ан-Валуа

en: 3022610
ru: Крей

en: 3023141
ru: Курбевуа

en: 3023356
ru: Кудкерк-Бранш

en: 302355
ru: Рейханлы

en: 3023645
ru: Кормей-ан-Паризи

en: 3023763
ru: Корбей-Эссон

en: 3023924
ru: Конфлан-Сент-Онорин

en: 3024035
ru: Конкарно

en: 3024066
ru: Компьень

en: 3024223
ru: Коломье

en: 3024266
ru: Коломб

en: 3024297
ru: Кольмар

en: 3024440
ru: Коньяк

en: 3024596
ru: Клиши-су-Буа

en: 3024597
ru: Клиши

en: 3024635
ru: Клермон-Ферран

en: 3024783
ru: Кламар

en: 3025053
ru: Шоле

en: 3025055
ru: Шуази-ле-Руа

en: 3025314
ru: Шевильи-Ларю

en: 3025466
ru: Шербур-Октевиль

en: 3025715
ru: Шавиль

en: 3025892
ru: Шомон

en: 3026033
ru: Шату

en: 3026108
ru: Шатне-Малабри

en: 3026141
ru: Шательро

en: 3026194
ru: Шато-Тьерри

en: 3026204
ru: Шатору

en: 3026285
ru: Шатодён

en: 3026467
ru: Шартр

en: 3026613
ru: Шарлевиль-Мезьер

en: 3026637
ru: Шарантон-ле-Пон

en: 3027014
ru: Шан-сюр-Марн

en: 3027105
ru: Шампиньи-сюр-Марн

en: 3027422
ru: Шамбери

en: 3027453
ru: Шамальер

en: 3027484
ru: Шалон-сюр-Сон

en: 3027487
ru: Шалон-ан-Шампань

en: 3027883
ru: Сержи

en: 3027950
ru: Сенон

en: 302800
ru: Пазарджик

en: 3028134
ru: Кавайон

en: 3028263
ru: Кастр

en: 3028486
ru: Карвен

en: 3028542
ru: Карпантрас

en: 3028641
ru: Каркасон

en: 3028808
ru: Канны

en: 3029030
ru: Камбре

en: 3029162
ru: Кале

en: 3029213
ru: Каор

en: 3029227
ru: Кань-сюр-Мер

en: 3029241
ru: Кан

en: 3029276
ru: Кашан

en: 3029706
ru: Бри-сюр-Марн

en: 3029748
ru: Брюнуа

en: 3029825
ru: Брюэ-ла-Бюисьер

en: 3029931
ru: Брон

en: 3029974
ru: Бриве-ла-Гаилларде

en: 3030057
ru: Бриньоль

en: 3030300
ru: Брест

en: 3030303
ru: Брессюир

en: 3030985
ru: Бур-ле-Валанс

en: 3031005
ru: Бурж

en: 3031009
ru: Бурк-ан-Брес

en: 3031133
ru: Булонь-сюр-Мер

en: 3031137
ru: Булонь-Бийанкур

en: 3031582
ru: Бордо

en: 3031815
ru: Бонди

en: 303195
ru: Османие

en: 3032179
ru: Бобиньи

en: 3032213
ru: Блуа

en: 3032469
ru: Бланьяк

en: 3032797
ru: Биарриц

en: 3032824
ru: Безон

en: 3032833
ru: Безье

en: 3033002
ru: Бетюн

en: 3033123
ru: Безансон

en: 3033791
ru: Бельфор

en: 3033881
ru: Беглесе

en: 3034006
ru: Бове

en: 3034126
ru: Бон

en: 3034475
ru: Байонна

en: 3034483
ru: Байё

en: 3034640
ru: Бастия

en: 3034911
ru: Бар-ле-Дюк

en: 3035204
ru: Бальма

en: 3035396
ru: Баньоль-сюр-Сез

en: 3035403
ru: Баньоле

en: 3035654
ru: Авон

en: 3035667
ru: Авьон

en: 3035681
ru: Авиньон

en: 3035843
ru: Осер

en: 3035883
ru: Отён

en: 3036016
ru: Орийак

en: 3036145
ru: Оне-су-Буа

en: 3036281
ru: Ош

en: 3036386
ru: Обервилье

en: 3036433
ru: Обань

en: 3036572
ru: Аньер-сюр-Сен

en: 3036784
ru: Аррас

en: 3036903
ru: Армантьер

en: 3036938
ru: Арль

en: 3037044
ru: Аржантей

en: 3037051
ru: Аржантан

en: 3037456
ru: Антиб

en: 303750
ru: Нузайбин

en: 3037514
ru: Анноне

en: 3037540
ru: Аннеси-ле-Вье

en: 3037543
ru: Анси

en: 3037598
ru: Ангулем

en: 3037612
ru: Англет

en: 3037656
ru: Анже

en: 3037854
ru: Амьен

en: 303798
ru: Низипе

en: 3038159
ru: Аллош

en: 3038213
ru: Альфорвиль

en: 3038224
ru: Алес

en: 3038230
ru: Алансон

en: 3038261
ru: Альби

en: 3038266
ru: Альбервиль

en: 303827
ru: Нигде

en: 303831
ru: Невшехир

en: 3038334
ru: Аяччо

en: 3038350
ru: Экс-ле-Бен

en: 3038354
ru: Экс-ан-Прованс

en: 3038634
ru: Ажен

en: 3038638
ru: Агд

en: 303873
ru: Назилли

en: 3038789
ru: Абвиль

en: 3040051
ru: Эскальдес-Энджордани

en: 304081
ru: Муш

en: 3041563
ru: Андорра-ла-Велья

en: 3041732
ru: Мариехамн

en: 304184
ru: Мугла

en: 3042030
ru: Вадуц

en: 3042091
ru: Сент-Хельер

en: 3042237
ru: Дуглас

en: 3042287
ru: Сент-Питер-Порт

en: 3042638
ru: Залаэгерсег

en: 3042929
ru: Веспрем

en: 3043293
ru: Вац

en: 304355
ru: Милас

en: 304382
ru: Мидьят

en: 3044082
ru: Татабанья

en: 3044083
ru: Тата

en: 3044310
ru: Сомбатхей

en: 3044475
ru: Сигетсентмиклош

en: 3044681
ru: Сентендре

en: 3044760
ru: Сексард

en: 3044774
ru: Секешфехервар

en: 3045190
ru: Шопрон

en: 304531
ru: Мерсин

en: 3045332
ru: Шиофок

en: 3045643
ru: Шальготарьян

en: 304612
ru: Менемен

en: 3046526
ru: Печ

en: 3046619
ru: Парадшашвар

en: 3046686
ru: Папы

en: 3046888
ru: Орослане

en: 3047679
ru: Надьканижа

en: 304782
ru: Мармарис

en: 3047896
ru: Мошонмадьяровар

en: 3047967
ru: Мохач

en: 304797
ru: Мардин

en: 304827
ru: Маниса

en: 304854
ru: Манавгат

en: 304922
ru: Малатья

en: 3049519
ru: Комаром

en: 3049880
ru: Кишкунхалаш

en: 3050212
ru: Кестхей

en: 3050434
ru: Кечкемет

en: 3050616
ru: Капошвар

en: 3050719
ru: Калоча

en: 3052009
ru: Дьёр

en: 3052040
ru: Дьёндьёш

en: 3052236
ru: Гёдёллё

en: 305268
ru: Кютахья

en: 3053163
ru: Эстергом

en: 3053281
ru: Эрд

en: 3053438
ru: Дунауйварош

en: 305359
ru: Кушадасы

en: 3054543
ru: Цеглед

en: 3054643
ru: Будапешт

en: 3055685
ru: Байя

en: 3056357
ru: Айка

en: 3056459
ru: Зволен

en: 3056495
ru: Злате-Моравце

en: 3056508
ru: Жилина

en: 3057124
ru: Трнава

en: 3057140
ru: Тренчин

en: 3057384
ru: Ступава

en: 3057691
ru: Сеница

en: 3057769
ru: Шаля

en: 3057789
ru: Ружомберок

en: 3057963
ru: Пухов

en: 3058000
ru: Прьевидза

en: 3058060
ru: Поважска-Бистрица

en: 305810
ru: Кул

en: 3058202
ru: Пьештяни

en: 3058210
ru: Пезинок

en: 3058268
ru: Партизанске

en: 3058472
ru: Нове-Замки

en: 3058477
ru: Нове-Место-над-Вагом

en: 3058531
ru: Нитра

en: 3058780
ru: Мартин

en: 3058897
ru: Малацки

en: 3058986
ru: Лученец

en: 3059050
ru: Липтовски-Микулаш

en: 3059101
ru: Левице

en: 3059179
ru: Кисуцке-Нове-Место

en: 3059436
ru: Комарно

en: 3060095
ru: Глоговец

en: 3060139
ru: Гандлова

en: 3060219
ru: Галанта

en: 3060308
ru: Дунайска-Стреда

en: 3060346
ru: Дубница-над-Вагом

en: 3060405
ru: Дольны-Кубин

en: 3060835
ru: Чадца

en: 3060950
ru: Брезно

en: 3060972
ru: Братислава

en: 3061186
ru: Банска-Бистрица

en: 3061188
ru: Бановце-над-Бебравоу

en: 3061284
ru: Двур-Кралове-над-Лабем

en: 3061344
ru: Зноймо

en: 3061370
ru: Злин

en: 3061695
ru: Ждяр-над-Сазавоу

en: 3061822
ru: Жатец

en: 3062283
ru: Вышков

en: 3062339
ru: Всетин

en: 3063375
ru: Варнсдорф

en: 3063447
ru: Мезиржичи

en: 3063546
ru: Усти-над-Орлици

en: 3063548
ru: Усти-над-Лабем

en: 3063736
ru: Угерски-Брод

en: 3063739
ru: Угерске-Градиште

en: 3063907
ru: Трутнов

en: 3064000
ru: Тршинец

en: 3064104
ru: Тршебич

en: 3064288
ru: Теплице

en: 3064379
ru: Табор

en: 3064454
ru: Свитави

en: 3064673
ru: Шумперк

en: 306474
ru: Коркутели

en: 3065067
ru: Страконице

en: 3065617
ru: Соколов

en: 306571
ru: Конья

en: 3065903
ru: Слани

en: 3066651
ru: Рожнов-под-Радгоштем

en: 3067421
ru: Простейов

en: 3067542
ru: Пршибрам

en: 3067580
ru: Преров

en: 3067696
ru: Прага

en: 3068160
ru: Пльзень

en: 3068293
ru: Писек

en: 3068582
ru: Пардубице

en: 3068766
ru: Остров

en: 3068799
ru: Острава

en: 3068873
ru: Орлова

en: 3068927
ru: Опава

en: 3069011
ru: Оломоуц

en: 3070291
ru: Мост

en: 3070544
ru: Млада-Болеслав

en: 307084
ru: Кызылтепе

en: 3070862
ru: Мельник

en: 3071507
ru: Лоуни

en: 3071665
ru: Литвинов

en: 3071677
ru: Литомержице

en: 3071961
ru: Либерец

en: 3072463
ru: Кутна-Гора

en: 3072649
ru: Кромнержиж

en: 3072656
ru: Крнов

en: 3072929
ru: Кралупи-над-Влтавоу

en: 3073254
ru: Копршивницах

en: 3073371
ru: Колин

en: 3073660
ru: Клатовы

en: 3073668
ru: Клаштерец-над-Огржи

en: 3073699
ru: Кладно

en: 3073789
ru: Карвина

en: 3073803
ru: Карловы Вары

en: 3074020
ru: Кадань

en: 3074110
ru: Йирков

en: 3074149
ru: Йиндржихув-Градец

en: 3074199
ru: Йиглава

en: 3074204
ru: Йичин

en: 3074603
ru: Яблонец

en: 3074893
ru: Границе

en: 3074967
ru: Градец Кралове

en: 307515
ru: Кыршехир

en: 3075654
ru: Годонин

en: 3075919
ru: Гавличкув-Брод

en: 3075921
ru: Гавиржов

en: 3076127
ru: Фридек-Мистек

en: 307654
ru: Кырыккале

en: 3077244
ru: Дечин

en: 3077539
ru: Хрудим

en: 3077685
ru: Хомутов

en: 3077835
ru: Хеб

en: 3077882
ru: Чески-Тешин

en: 3077916
ru: Ческе-Будеёвице

en: 3077920
ru: Ческа-Тршебова

en: 3077929
ru: Ческа-Липа

en: 3078610
ru: Брно

en: 307864
ru: Килис

en: 3078773
ru: Бржецлав

en: 3078837
ru: Брандис-над-Лабем-Стара-Болеслав

en: 3079129
ru: Богумин

en: 3079273
ru: Бланско

en: 3079348
ru: Билина

en: 3079467
ru: Бероун

en: 3079508
ru: Бенешов

en: 3079855
ru: Живец

en: 3080004
ru: Жоры

en: 3080071
ru: Злотув

en: 3080074
ru: Злоторыя

en: 3080165
ru: Зелёна-Гура

en: 3080231
ru: Згожелец

en: 308024
ru: Кескин

en: 3080251
ru: Згеж

en: 3080414
ru: Здуньская-Воля

en: 3080526
ru: Заверце

en: 3080644
ru: Жара

en: 3080866
ru: Закопане

en: 3080944
ru: Жагань

en: 3080985
ru: Забже

en: 3081046
ru: Зомбковице-Слёнске

en: 3081324
ru: Вжесня

en: 3081368
ru: Вроцлав

en: 3081677
ru: Водзислав-Слёнски

en: 3081741
ru: Влоцлавек

en: 3082197
ru: Велюнь

en: 308220
ru: Кемер

en: 308224
ru: Кемальпаша

en: 3082473
ru: Вейхерово

en: 3082704
ru: Валч

en: 3082707
ru: Валбжих

en: 3082712
ru: Вонгровец

en: 3082722
ru: Вадовице

en: 3082751
ru: Устронь

en: 3082756
ru: Устка

en: 3082914
ru: Тыхы

en: 3082998
ru: Турек

en: 3083111
ru: Тшебиня

en: 3083185
ru: Тшчанка

en: 3083271
ru: Торунь

en: 3083426
ru: Тчев

en: 3083440
ru: Тарновске-Гуры

en: 3083826
ru: Щецинек

en: 3083829
ru: Щецин

en: 3083878
ru: Шамотулы

en: 3083955
ru: Свиноуйсьце

en: 3083988
ru: Свентохловице

en: 3084062
ru: Свебодзин

en: 3084074
ru: Свеце

en: 3084084
ru: Свебодзице

en: 3084085
ru: Свидвин

en: 3084093
ru: Свидница

en: 3084130
ru: Сважендз

en: 3084241
ru: Сулехув

en: 3084415
ru: Стшельце-Опольске

en: 3084440
ru: Стшегом

en: 308464
ru: Кайсери

en: 3084826
ru: Старогард-Гданьски

en: 3084840
ru: Старгард

en: 3085045
ru: Сьрода-Велькопольска

en: 3085056
ru: Срем

en: 3085128
ru: Сосновец

en: 3085151
ru: Сопот

en: 3085172
ru: Солец-Куявски

en: 3085450
ru: Слупск

en: 3085495
ru: Слубице

en: 3085807
ru: Скавина

en: 3085941
ru: Серпц

en: 3085978
ru: Серадз

en: 3086024
ru: Семяновице-Слёнске

en: 3086511
ru: Рыпин

en: 3086531
ru: Рыдултовы

en: 3086586
ru: Рыбник

en: 3086706
ru: Румя

en: 3086800
ru: Руда-Сленска

en: 3087281
ru: Реда

en: 3087307
ru: Равич

en: 3087418
ru: Радзёнкув

en: 3087497
ru: Радомско

en: 3087584
ru: Ратибор

en: 3087628
ru: Пысковице

en: 3087705
ru: Пщина

en: 3088034
ru: Прущ-Гданьский

en: 3088065
ru: Прудник

en: 3088171
ru: Познань

en: 3088435
ru: Польковице

en: 3088461
ru: Полиция

en: 3088825
ru: Плоцк

en: 3088848
ru: Плешев

en: 3088972
ru: Пётркув-Трыбунальский

en: 3089033
ru: Пилы

en: 3089125
ru: Пекары-Слёнске

en: 3089578
ru: Пабьянице

en: 3089582
ru: Озоркув

en: 3089658
ru: Освенцим

en: 3089684
ru: Острув-Велькопольски

en: 3089779
ru: Оструда

en: 3089965
ru: Ожеше

en: 3090048
ru: Ополе

en: 3090146
ru: Олькуш

en: 3090170
ru: Олесница

en: 3090205
ru: Олава

en: 3090403
ru: Оборники

en: 3090436
ru: Ныса

en: 3090452
ru: Новы-Томысль

en: 3090558
ru: Новогард

en: 3090764
ru: Нова-Суль

en: 3090768
ru: Нова-Руда

en: 3091141
ru: Намыслув

en: 3091150
ru: Накло-над-Нотецён

en: 3091217
ru: Мышков

en: 3091232
ru: Мысловице

en: 3091256
ru: Мысленице

en: 3091831
ru: Миколув

en: 3091969
ru: Мендзыжеч

en: 3092472
ru: Мальборк

en: 3092856
ru: Любон

en: 3092906
ru: Люблинец

en: 3092931
ru: Любин

en: 3093040
ru: Любань

en: 3093066
ru: Лович

en: 3093133
ru: Лодзь

en: 3093457
ru: Либёнж

en: 3093524
ru: Лешно

en: 3093692
ru: Легница

en: 3093708
ru: Лендзины

en: 3093726
ru: Ленчица

en: 3093739
ru: Лемборк

en: 3093785
ru: Лазиска-Гурне

en: 3093902
ru: Ласк

en: 3094086
ru: Квидзын

en: 3094170
ru: Кутно

en: 3094625
ru: Кротошин

en: 3094788
ru: Крапковице

en: 3094802
ru: Краков

en: 3095049
ru: Кошалин

en: 3095057
ru: Костшин-над-Одрон

en: 3095126
ru: Косьцежина

en: 3095151
ru: Косьцян

en: 309527
ru: Караман

en: 3095277
ru: Константынув-Лодзинский

en: 3095321
ru: Конин

en: 3095795
ru: Колобжег

en: 3095797
ru: Коло

en: 3095971
ru: Кнурув

en: 3096003
ru: Ключборк

en: 3096053
ru: Клодзко

en: 3096328
ru: Кенты

en: 3096372
ru: Кендзежин-Козле

en: 309647
ru: Агры

en: 3096472
ru: Катовице

en: 3096525
ru: Картузы

en: 309663
ru: Каракоджана

en: 3096779
ru: Каменна-Гура

en: 3096880
ru: Калиш

en: 3097333
ru: Явожно

en: 3097367
ru: Явор

en: 3097391
ru: Ястшембе-Здруй

en: 3097528
ru: Яроцин

en: 3097872
ru: Иновроцлав

en: 3097902
ru: Илава

en: 3098130
ru: Губин

en: 3098200
ru: Грыфино

en: 3098201
ru: Грыфице

en: 3098218
ru: Грудзендз

en: 3098619
ru: Гостынин

en: 3098625
ru: Гостын

en: 3098722
ru: Гожув-Велькопольски

en: 3098966
ru: Голенюв

en: 3099112
ru: Гнезно

en: 3099169
ru: Глухолазы

en: 3099180
ru: Гловно

en: 3099213
ru: Глогув

en: 3099230
ru: Гливице

en: 3099424
ru: Гдыня

en: 3099434
ru: Гданьск

en: 3099759
ru: Эльблонг

en: 3099828
ru: Дзержонюв

en: 3100796
ru: Домброва-Гурнича

en: 3100946
ru: Ченстохова

en: 3100974
ru: Червёнка-Лещины

en: 3101076
ru: Чеховице-Дзедзице

en: 3101321
ru: Цешин

en: 3101547
ru: Хшанув

en: 3101613
ru: Хощно

en: 3101619
ru: Хожув

en: 3101672
ru: Хойнице

en: 3101680
ru: Ходзеж

en: 3101787
ru: Хелмжа

en: 3101795
ru: Хелмно

en: 3101943
ru: Бытув

en: 3101950
ru: Бытом

en: 3102014
ru: Быдгощ

en: 3102459
ru: Бжег

en: 3102627
ru: Бродница

en: 3102677
ru: Бранево

en: 3102987
ru: Болеславец

en: 3103034
ru: Богушув-Горце

en: 3103096
ru: Богатыня

en: 3103365
ru: Берунь

en: 3103402
ru: Бельско-Бяла

en: 3103476
ru: Белява

en: 3103556
ru: Бялогард

en: 3103709
ru: Белхатув

en: 3103719
ru: Бендзин

en: 3104115
ru: Андрыхув

en: 3104132
ru: Александрув-Лодзинский

en: 3104324
ru: Сарагоса

en: 3104342
ru: Самора

en: 3104499
ru: Витория-Гастейс

en: 3104584
ru: Винаросе

en: 3104703
ru: Вильявисиоса-де-Одон

en: 3105148
ru: Вильякиламбре

en: 3105600
ru: Вильяфранка-дель-Пенедес

en: 3105805
ru: Вила-сека

en: 3105935
ru: Виладеканс

en: 3105976
ru: Виго

en: 3106180
ru: Вендрель

en: 310641
ru: Каман

en: 3106492
ru: Вальс

en: 3106672
ru: Вальядолид

en: 3106868
ru: Вальдеморо

en: 3107112
ru: Васиамадрид

en: 3107418
ru: Тудела

en: 3107677
ru: Тортоса

en: 3107775
ru: Торрелавега

en: 3107784
ru: Торрехон-де-Ардос

en: 3108126
ru: Теруэль

en: 3108286
ru: Террасса

en: 3108288
ru: Таррагона

en: 3108317
ru: Таранкон

en: 310855
ru: Кахта

en: 310859
ru: Кахраманмараш

en: 3108681
ru: Сория

en: 3108877
ru: Ситжес

en: 3109041
ru: Сестао

en: 3109256
ru: Сеговия

en: 3109642
ru: Сантьяго-де-Компостела

en: 3109718
ru: Сантандер

en: 3109981
ru: Санта-Колома-де-Граманет

en: 3110040
ru: Сан-Себастиан-де-лос-Рейес

en: 3110044
ru: Сан-Себастьян

en: 3110360
ru: Сан-Мартин-де-ла-Вега

en: 3110458
ru: Сан-Лоренсо-де-Эль-Эскориаль

en: 311046
ru: Измир

en: 3110519
ru: Sant Joan Despí

en: 3110627
ru: Сан-Фернандо-де-Энарес

en: 3110642
ru: Фелиу-де-Льобрегат

en: 3110643
ru: Сан-Фелиу-де-Гишольс

en: 311073
ru: Испарта

en: 3110821
ru: Сан-Карлос-де-ла-Рапита

en: 3110880
ru: Сан-Андрес-дель-Рабанедо

en: 3110962
ru: Саме

en: 3110986
ru: Салоу

en: 3111108
ru: Саламанка

en: 311111
ru: Искендерун

en: 3111294
ru: Руби

en: 3111348
ru: Росас

en: 3111605
ru: Рипольет

en: 3111933
ru: Реус

en: 3112154
ru: Редондела

en: 3112866
ru: Премия-де-Мар

en: 3112989
ru: Посуэло-де-Аларкон

en: 3113082
ru: Португалете

en: 3113209
ru: Понтеведра

en: 3113236
ru: Понферрада

en: 3113331
ru: Пласенсиа

en: 3113415
ru: Пинто

en: 3113526
ru: Пинеда де Мар

en: 3114256
ru: Парла

en: 3114472
ru: Памплона

en: 3114531
ru: Паленсия

en: 3114567
ru: Палафружель

en: 3114711
ru: Овьедо

en: 3114965
ru: Оренсе

en: 3115093
ru: Олот

en: 3115177
ru: Олейрос

en: 3115463
ru: Нигран

en: 3115659
ru: Навалькарнеро

en: 3115739
ru: Нарон

en: 3116025
ru: Мостолес

en: 3116478
ru: Монфорте-де-Лемос

en: 311665
ru: Игдир

en: 3116653
ru: Моания

en: 3116689
ru: Миранда-де-Эбро

en: 3116789
ru: Мьерес

en: 3117010
ru: Медина-дель-Кампо

en: 311704
ru: Идиль

en: 3117164
ru: Матаро

en: 3117331
ru: Марторелле

en: 3117533
ru: Манреса

en: 3117539
ru: Манльеу

en: 3117667
ru: Махадаонда

en: 3117735
ru: Мадрид

en: 3117814
ru: Луго

en: 3118150
ru: Логроньо

en: 3118212
ru: Льорет-де-Мар

en: 3118514
ru: Лерида

en: 3118532
ru: Леон

en: 3118554
ru: Лехона

en: 3118594
ru: Леганес

en: 3118848
ru: Лас-Росас-де-Мадрид

en: 3119231
ru: Ла Пинеда

en: 3119536
ru: Лалин

en: 3119631
ru: Лагуна-де-Дуэро

en: 3119746
ru: Ла-Эстрада

en: 3119841
ru: Ла-Корунья

en: 3120304
ru: Ирун

en: 3120410
ru: Ильескас

en: 3120431
ru: Игуалада

en: 3120514
ru: Уэска

en: 3120619
ru: Оспиталет-де-Льобрегат

en: 3120811
ru: Эрнани

en: 3121070
ru: Гвадалахара

en: 3121424
ru: Хихон

en: 3121437
ru: Хетафе

en: 3121456
ru: Жерона

en: 3121519
ru: Гава

en: 3121751
ru: Гальдакано

en: 3121766
ru: Галапагар

en: 3121960
ru: Фуэнлабрада

en: 3122453
ru: Фигерас

en: 3123063
ru: Эрмуа

en: 3123104
ru: Эрандио

en: 3123329
ru: Эль-Прат-де-Льобрегат

en: 3123504
ru: Эль-Эскориаль

en: 3123667
ru: Эль-Астильеро

en: 3123688
ru: Эхеа-де-лос-Кабальерос

en: 3123709
ru: Эйбар

en: 3123773
ru: Дуранго

en: 3124041
ru: Кульередо

en: 3124132
ru: Куэнка

en: 3124408
ru: Кослада

en: 3124765
ru: Кольменар-Вьехо

en: 3124794
ru: Кольядо-Вильяльба

en: 3126369
ru: Карбальо

en: 3126888
ru: Камбрилс

en: 3126917
ru: Камарго

en: 3127047
ru: Калатаюд

en: 3127065
ru: Калаорра

en: 3127461
ru: Бургос

en: 3127958
ru: Боадилья-дель-Монте

en: 3127978
ru: Бланес

en: 3128026
ru: Бильбао

en: 3128174
ru: Бермео

en: 3128273
ru: Беникарло

en: 3128382
ru: Бехар

en: 3128760
ru: Барселона

en: 3128795
ru: Барбастро

en: 3128824
ru: Бараньяйн

en: 312899
ru: Хадим

en: 3129028
ru: Бадалона

en: 3129046
ru: Асукека-де-Энарес

en: 3129135
ru: Авилес

en: 3129136
ru: Авила

en: 3129356
ru: Арройомолинос

en: 3129636
ru: Арганда

en: 3129661
ru: Ареньс-де-Мар

en: 3129857
ru: Аранхуэс

en: 3129877
ru: Аранда-де-Дуэро

en: 3130155
ru: Эймса

en: 3130564
ru: Алькоркон

en: 3130583
ru: Алькобендас

en: 3130606
ru: Альканьис

en: 3130616
ru: Алькала-де-Энарес

en: 3133880
ru: Тронхейм

en: 3133895
ru: Тромсё

en: 3134331
ru: Тёнсберг

en: 3137115
ru: Ставангер

en: 3139075
ru: Шиен

en: 3140084
ru: Сарпсборг

en: 3140390
ru: Саннефьорд

en: 314136
ru: Гёльбаши

en: 3142657
ru: Пушгрён

en: 3143244
ru: Осло

en: 3145375
ru: Мосс

en: 3145580
ru: Молде

en: 3145614
ru: Му-и-Рана

en: 314648
ru: Генк

en: 314716
ru: Гедиз

en: 3147474
ru: Лиллехаммер

en: 3148129
ru: Ларвик

en: 314830
ru: Газиантеп

en: 3149312
ru: Кристиансунн

en: 3149318
ru: Кристиансанн

en: 3149563
ru: Конгсберг

en: 314967
ru: Фетхие

en: 3151770
ru: Хортен

en: 315202
ru: Эскишехир

en: 3153623
ru: Хаугезунд

en: 315368
ru: Эрзурум

en: 315373
ru: Эрзинджан

en: 3153823
ru: Харстад

en: 3154084
ru: Хамар

en: 3154209
ru: Халден

en: 315468
ru: Эграни

en: 315498
ru: Эрегли

en: 315515
ru: Эрдемли

en: 3155573
ru: Йёвик

en: 315639
ru: Эмет

en: 3156529
ru: Фредрикстад

en: 315697
ru: Элмалы

en: 315795
ru: Эльбистан

en: 315808
ru: Элязыг

en: 3159016
ru: Драммен

en: 315985
ru: Эдремит

en: 3160881
ru: Бодо

en: 3161732
ru: Берген

en: 3162657
ru: Аскер

en: 3162955
ru: Арендал

en: 3163392
ru: Олесунн

en: 3164028
ru: Витторио-Венето

en: 3164039
ru: Витербо

en: 3164083
ru: Вимеркате

en: 316411
ru: Догубаязит

en: 3164153
ru: Вилларикка

en: 3164376
ru: Виджевано

en: 3164419
ru: Виченца

en: 3164433
ru: Виареджио

en: 3164527
ru: Верона

en: 3164565
ru: Верчелли

en: 3164582
ru: Вентимилья

en: 3164603
ru: Венеция

en: 3164672
ru: Васто

en: 3164699
ru: Варезе

en: 3164920
ru: Валенса

en: 3165072
ru: Удине

en: 3165185
ru: Триест

en: 3165201
ru: Тревизо

en: 3165207
ru: Тревильо

en: 3165243
ru: Тренто

en: 3165322
ru: Трани

en: 316541
ru: Диярбакыр

en: 3165456
ru: Торре-дель-Греко

en: 3165475
ru: Торре-Аннунциата

en: 3165524
ru: Турин

en: 3165624
ru: Тиволи

en: 3165698
ru: Тьене

en: 3165762
ru: Террачина

en: 3165771
ru: Терни

en: 3165773
ru: Термоли

en: 3165788
ru: Терлицци

en: 3165803
ru: Терамо

en: 3165926
ru: Таранто

en: 3166034
ru: Сулмона

en: 3166236
ru: Сполето

en: 316634
ru: Динар

en: 3166387
ru: Сора

en: 3166397
ru: Сондрио

en: 3166548
ru: Сиена

en: 3166706
ru: Сериате

en: 3166740
ru: Сенигаллия

en: 3166917
ru: Скио

en: 3166988
ru: Скандиччи

en: 3167022
ru: Савона

en: 3167053
ru: Сассуоло

en: 3167096
ru: Сассари

en: 3167116
ru: Сарно

en: 3167327
ru: Сантерамо-ин-Колле

en: 3167561
ru: Санта-Мария-Капуа-Ветере

en: 3167777
ru: Сан-Ремо

en: 3168070
ru: Сан-Марино

en: 3168429
ru: Сан-Дона-ди-Пьяве

en: 3168550
ru: Сан-Бенедетто-дель-Тронто

en: 3168673
ru: Салерно

en: 3168770
ru: Руво-ди-Пулья

en: 3168843
ru: Ровиго

en: 3168854
ru: Роверето

en: 3169070
ru: Рим

en: 3169231
ru: Риволи

en: 3169361
ru: Римини

en: 3169412
ru: Риети

en: 3169424
ru: Риччоне

en: 3169447
ru: Ро

en: 3169522
ru: Реджо-Эмилия

en: 3169561
ru: Равенна

en: 3169602
ru: Рапалло

en: 3169742
ru: Путиньяно

en: 3169921
ru: Прато

en: 3170069
ru: Порто-Торрес

en: 3170102
ru: Чивитанова-Марке

en: 3170116
ru: Портичи

en: 3170147
ru: Порденоне

en: 3170335
ru: Помпеи

en: 3170504
ru: Поджибонси

en: 3170621
ru: Пистойя

en: 3170647
ru: Пиза

en: 3170674
ru: Пьомбино

en: 3170694
ru: Пинероло

en: 3170778
ru: Пиетрасанта

en: 3171058
ru: Пьяченца

en: 317109
ru: Денизли

en: 3171168
ru: Пескара

en: 3171173
ru: Пезаро

en: 3171180
ru: Перуджа

en: 3171366
ru: Павия

en: 3171457
ru: Парма

en: 3171562
ru: Пало-дель-Колле

en: 3171728
ru: Падуя

en: 3171786
ru: Остуни

en: 3171848
ru: Осимо

en: 3171986
ru: Орбассано

en: 3172087
ru: Ольбия

en: 3172154
ru: Нуоро

en: 3172170
ru: Нови-Лигуре

en: 3172189
ru: Новара

en: 3172269
ru: Никелино

en: 3172287
ru: Неттуно

en: 3172394
ru: Неаполь

en: 3172629
ru: Монца

en: 3172718
ru: Монтеварки

en: 3172768
ru: Монтеротондо

en: 3173029
ru: Монтебеллуна

en: 3173131
ru: Монополи

en: 3173153
ru: Монфальконе

en: 3173287
ru: Мольфетта

en: 3173326
ru: Модуньо

en: 3173331
ru: Модена

en: 3173369
ru: Мирано

en: 3173370
ru: Мирандола

en: 3173385
ru: Мира

en: 3173435
ru: Милан

en: 3173529
ru: Местре

en: 3173577
ru: Мерано

en: 3173671
ru: Мед

en: 3173721
ru: Матера

en: 3173775
ru: Масса

en: 3173945
ru: Марильяно

en: 3173995
ru: Марчанизе

en: 3174051
ru: Мантуя

en: 3174092
ru: Манфредония

en: 3174096
ru: Мандурия

en: 3174358
ru: Маддалони

en: 3174380
ru: Мачерата

en: 3174494
ru: Луго

en: 3174526
ru: Лучера

en: 3174530
ru: Лукка

en: 3174638
ru: Лоди

en: 3174659
ru: Ливорно

en: 3174679
ru: Лиссоне

en: 3174719
ru: Лимбьяте

en: 3174741
ru: Лидо-ди-Рома

en: 3174921
ru: Леньяно

en: 3174922
ru: Леньяго

en: 3174945
ru: Лекко

en: 3174953
ru: Лечче

en: 3175058
ru: Латина

en: 3175081
ru: Специя

en: 3175121
ru: Л’Аквила

en: 3175173
ru: Ланчано

en: 3175298
ru: Ладисполи

en: 3175384
ru: Ивреа

en: 3175445
ru: Изерния

en: 3175458
ru: Искья

en: 3175532
ru: Империя

en: 3175537
ru: Имола

en: 3175628
ru: Джези

en: 3175773
ru: Гротталье

en: 3175786
ru: Гроссето

en: 317587
ru: Даргечит

en: 317588
ru: Даренде

en: 3175952
ru: Граньяно

en: 3175986
ru: Гориция

en: 3176072
ru: Джовинаццо

en: 3176090
ru: Джоя-дель-Колле

en: 3176177
ru: Геди

en: 3176203
ru: Дженцано-ди-Рома

en: 3176219
ru: Генуя

en: 3176366
ru: Галлиполи

en: 3176391
ru: Галларате

en: 3176438
ru: Гаета

en: 3176515
ru: Фрозиноне

en: 3176561
ru: Фраттамаджоре

en: 3176746
ru: Форли

en: 3176843
ru: Фонда

en: 3176849
ru: Фоллоника

en: 3176854
ru: Фолиньо

en: 3176885
ru: Фоджа

en: 3176923
ru: Фьюмичино

en: 3176959
ru: Флоренция

en: 3177029
ru: Фиденцы

en: 3177090
ru: Феррара

en: 3177099
ru: Фермо

en: 3177171
ru: Фазано

en: 3177219
ru: Фано

en: 3177315
ru: Фабриано

en: 3177337
ru: Эсте

en: 3177363
ru: Геркуланум

en: 3177608
ru: Дезио

en: 3177610
ru: Дезенцано дель Гарда

en: 3177650
ru: Дальмине

en: 3177700
ru: Кунео

en: 3177838
ru: Кремона

en: 3177841
ru: Крема

en: 3178004
ru: Корсико

en: 3178019
ru: Корреджо

en: 3178131
ru: Корато

en: 3178147
ru: Конверсано

en: 3178197
ru: Конельяно

en: 3178229
ru: Комо

en: 3178388
ru: Колленьо

en: 3178398
ru: Коллеферро

en: 3178402
ru: Колле-ди-Валь-д'Эльса

en: 317851
ru: Мендерес

en: 3178587
ru: Чивитавеккья

en: 3178738
ru: Чампино

en: 3178745
ru: Кивассо

en: 3178796
ru: Кьети

en: 3178832
ru: Киавари

en: 3178956
ru: Чезенатико

en: 3178998
ru: Червиа

en: 3178999
ru: Черветери

en: 3179162
ru: Ченто

en: 3179235
ru: Чечина

en: 3179781
ru: Кассино

en: 3179866
ru: Казерта

en: 3180423
ru: Каррара

en: 3180445
ru: Карпи

en: 3180496
ru: Карманьола

en: 3180601
ru: Капуя

en: 3180733
ru: Капаннори

en: 3180991
ru: Кампобассо

en: 3181125
ru: Камайоре

en: 3181258
ru: Кайвано

en: 318137
ru: Хаккари

en: 3181495
ru: Бругерио

en: 3181528
ru: Бриндизи

en: 3181548
ru: Брессо

en: 3181550
ru: Брессаноне

en: 3181554
ru: Брешиа

en: 3181683
ru: Боскореале

en: 3181913
ru: Больцано

en: 3181928
ru: Болонья

en: 3182007
ru: Бишеллье

en: 3182043
ru: Бьелла

en: 3182164
ru: Бергамо

en: 3182179
ru: Беневенто

en: 3182210
ru: Беллуно

en: 3182297
ru: Бассано-дель-Граппа

en: 3182340
ru: Барлетта

en: 3182351
ru: Бари

en: 3182518
ru: Баньоли

en: 318253
ru: Джизре

en: 3182636
ru: Авеццано

en: 3182640
ru: Аверса

en: 3182650
ru: Авеллино

en: 3182714
ru: Асти

en: 3182749
ru: Асколи-Пичено

en: 3182757
ru: Арциньяно

en: 3182884
ru: Ареццо

en: 3182897
ru: Ардеа

en: 3182957
ru: Априлия

en: 3182997
ru: Аоста

en: 3183005
ru: Анцио

en: 3183072
ru: Андрия

en: 3183089
ru: Анкона

en: 3183178
ru: Алтамура

en: 3183299
ru: Алессандрия

en: 3183364
ru: Альбом

en: 3183455
ru: Афрагола

en: 3183573
ru: Аббиатеграссо

en: 3183587
ru: Абано-Терме

en: 3183719
ru: Влёра

en: 3183875
ru: Тирана

en: 3184081
ru: Шкодер

en: 3184518
ru: Патос

en: 3184862
ru: Люшня

en: 3184935
ru: Лежа

en: 3185012
ru: Лак

en: 3185060
ru: Кучова

en: 3185082
ru: Круе

en: 3185211
ru: Кавайе

en: 3185672
ru: Фиери

en: 3185728
ru: Дуррес

en: 3186084
ru: Берат

en: 3186573
ru: Зеница

en: 318675
ru: Джейхан

en: 3186781
ru: Запрешич

en: 3186886
ru: Загреб

en: 3186952
ru: Задар

en: 3187047
ru: Вуковар

en: 3187297
ru: Врбас

en: 318755
ru: Чешме

en: 3187609
ru: Високо

en: 3187719
ru: Винковцы

en: 3188225
ru: Велика-Кладуша

en: 3188244
ru: Велика-Горица

en: 3188383
ru: Вараждин

en: 3188402
ru: Валево

en: 3188434
ru: Ужице

en: 3188582
ru: Тузла

en: 3188893
ru: Требинье

en: 3188924
ru: Травник

en: 3189075
ru: Веленье

en: 3189595
ru: Суботица

en: 3190261
ru: Сплит

en: 3190342
ru: Сомбор

en: 3190359
ru: Солин

en: 3190586
ru: Славонски-Брод

en: 3190589
ru: Пожега

en: 3190813
ru: Сисак

en: 3190941
ru: Шибеник

en: 3190966
ru: Сесвете

en: 319104
ru: Кей

en: 3191281
ru: Сараево

en: 3191376
ru: Шабац

en: 3191429
ru: Рума

en: 3191648
ru: Риека

en: 3192224
ru: Пула

en: 3192241
ru: Птуй

en: 3192409
ru: Приедора

en: 3193044
ru: Подгорица

en: 3193161
ru: Плевля

en: 3193935
ru: Осиек

en: 3194351
ru: Ново-Место

en: 3194360
ru: Нови-Сад

en: 3194494
ru: Никшич

en: 3194828
ru: Мостар

en: 3195506
ru: Марибор

en: 3196359
ru: Любляна

en: 3197378
ru: Крань

en: 3197728
ru: Копривница

en: 3197753
ru: Копер

en: 3199394
ru: Херцег-Нови

en: 3199779
ru: Грачаница

en: 3200396
ru: Горажде

en: 3201047
ru: Дубровник

en: 3201984
ru: Добой

en: 3202220
ru: Джяково

en: 3202641
ru: Цетине

en: 3202781
ru: Целе

en: 3202888
ru: Чаковец

en: 3203099
ru: Бугойно

en: 3203106
ru: Будва

en: 3203521
ru: Брчко

en: 3203653
ru: Босанска Крупа

en: 320392
ru: Бурдур

en: 3203982
ru: Беловар

en: 3204176
ru: Биело-Поле

en: 3204186
ru: Биелине

en: 3204222
ru: Бихач

en: 3204509
ru: Бар

en: 3204541
ru: Баня-Лука

en: 3204674
ru: Бачка-Паланка

en: 3204793
ru: Апатин

en: 320533
ru: Буджак

en: 320552
ru: Бозязы

en: 320581
ru: Бозова

en: 3206590
ru: Риен

en: 3207197
ru: Фельмар

en: 320871
ru: Бор

en: 320995
ru: Бодрум

en: 321025
ru: Битлис

en: 321062
ru: Биреджик

en: 321082
ru: Бингол

en: 321191
ru: Бейшехир

en: 321337
ru: Бесни

en: 321426
ru: Пергам

en: 321572
ru: Белен

en: 321580
ru: Белек

en: 321786
ru: Байиндыр

en: 321836
ru: Батман

en: 322165
ru: Балыкесир

en: 322673
ru: Айвалык

en: 322830
ru: Айдын

en: 323777
ru: Анталия

en: 323779
ru: Антиохия

en: 323786
ru: Анкара

en: 323828
ru: Анамур

en: 324106
ru: Алиага

en: 324172
ru: Алашехир

en: 324190
ru: Аланья

en: 324496
ru: Аксарай

en: 324698
ru: Акхисар

en: 3247449
ru: Ахен

en: 324944
ru: Акчакале

en: 325103
ru: Ахлат

en: 325303
ru: Афьонкарахисар

en: 325330
ru: Адыяман

en: 325336
ru: Адилджеваз

en: 325363
ru: Адана

en: 3272460
ru: Мёрфельден-Вальдорф

en: 3272941
ru: Ридштадт

en: 3274966
ru: Лауда-Кёнигсхофен

en: 330546
ru: Массауа

en: 331038
ru: Менди

en: 331180
ru: Мэкэле

en: 3313472
ru: Атлон

en: 333287
ru: Кэрэн

en: 333373
ru: Комбольча

en: 3336587
ru: Аскёй

en: 3336891
ru: Фильдерштадт

en: 3336893
ru: Родгау

en: 3337504
ru: Зехайм-Югенхайм

en: 333795
ru: Джиджига

en: 3345300
ru: Карловац

en: 3345439
ru: Телфорд

en: 3345440
ru: Крейгавон

en: 3346015
ru: Сумбе

en: 3347019
ru: Намибе

en: 3347353
ru: Менонге

en: 3347719
ru: Луэна

en: 3347762
ru: Лубанго

en: 3347853
ru: Логонжу

en: 3347939
ru: Лобиту

en: 3348078
ru: Куито

en: 3348313
ru: Уамбо

en: 3350246
ru: Катумбела

en: 335035
ru: Харэр

en: 3350372
ru: Катабола

en: 3351014
ru: Камакупа

en: 3351500
ru: Каале

en: 3351663
ru: Бенгела

en: 3352136
ru: Виндхук

en: 3352844
ru: Свакопмунд

en: 3353383
ru: Рунду

en: 3353540
ru: Рехобот

en: 3353811
ru: Отьиваронго

en: 3354021
ru: Ошакати

en: 3354898
ru: Окаханджа

en: 3355672
ru: Людериц

en: 3356264
ru: Китмансхуп

en: 3357114
ru: Хрутфонтейн

en: 3357247
ru: Гобабис

en: 3359041
ru: Вустер

en: 3359638
ru: Уолфиш-Бей

en: 336014
ru: Гондэр

en: 3361025
ru: Стелленбос

en: 3361934
ru: Салдана

en: 3363094
ru: Паарл

en: 336350
ru: Гоба

en: 3369129
ru: Церера

en: 3369157
ru: Кейптаун

en: 336931
ru: Женя

en: 3370352
ru: Атлантида

en: 3370903
ru: Джеймстаун

en: 3374036
ru: Бриджтаун

en: 337405
ru: Гамбеле

en: 3374333
ru: Прая

en: 3374462
ru: Минделу

en: 3377408
ru: Линден

en: 3378644
ru: Джорджтаун

en: 3380387
ru: Сен-Лоран-дю-Марони

en: 3381303
ru: Кур

en: 3382160
ru: Кайенна

en: 3383330
ru: Парамарибо

en: 3384987
ru: Витория-де-Санту-Антан

en: 3385109
ru: Висоза

en: 3385122
ru: Виана

en: 3386264
ru: Торитама

en: 3386361
ru: Тимон

en: 3386496
ru: Терезина

en: 338726
ru: Додола

en: 3387296
ru: Собрал

en: 3387786
ru: Серра-Тальяда

en: 3388269
ru: Сан-Мигель-дус-Кампус

en: 338832
ru: Диредавы

en: 3388368
ru: Сан-Луис

en: 3388376
ru: Сан-Лоренсу-да-Мата

en: 3389006
ru: Сан-Бенту

en: 3389353
ru: Сантарен

en: 3389384
ru: Сантана-ду-Ипанема

en: 3389609
ru: Санта-Инес

en: 3389652
ru: Санта-Крус-ду-Капибариби

en: 3389673
ru: Санта-Крус

en: 3389860
ru: Салгейру

en: 338998
ru: Дила

en: 3390760
ru: Ресифи

en: 3391360
ru: Сантана

en: 3391571
ru: Помбал

en: 3392054
ru: Пиньейру

en: 3392126
ru: Пилар

en: 3392167
ru: Пикус

en: 3392242
ru: Петролина

en: 3392243
ru: Ятоба

en: 3392629
ru: Педра-Бранка

en: 3392734
ru: Паулу-Афонсу

en: 3392887
ru: Патус

en: 3392998
ru: Парнамирин

en: 3393001
ru: Парнаиба

en: 3393008
ru: Паринтинса

en: 3393264
ru: Палмарис

en: 3393536
ru: Олинда

en: 3393764
ru: Уэйрас

en: 3393768
ru: Обидус

en: 3393972
ru: Назар-да-Мата

en: 3394023
ru: Натал

en: 3394605
ru: Монти-Алегри

en: 3394682
ru: Мосоро

en: 3395503
ru: Мараба

en: 3395981
ru: Масейо

en: 3395998
ru: Макау

en: 3396016
ru: Макапа

en: 3396496
ru: Лажеду

en: 3396601
ru: Лаго-да-Педра

en: 3397147
ru: Жуазейру-ду-Норти

en: 3397277
ru: Жуан-Песоа

en: 3397675
ru: Жагуариби

en: 3397909
ru: Итапипока

en: 3398115
ru: Ипожука

en: 3398269
ru: Императрис

en: 3398352
ru: Игарасу

en: 3398570
ru: Гуарабира

en: 3398904
ru: Гояна

en: 3399058
ru: Гараньюнс

en: 3399415
ru: Форталеза

en: 3399506
ru: Флориан

en: 3399518
ru: Флореста

en: 3400558
ru: Эусебио

en: 3400567
ru: Эстремос

en: 3401283
ru: Куррайс-Новус

en: 3401545
ru: Крату

en: 3401963
ru: Колинас

en: 3402383
ru: Кашиас

en: 3402591
ru: Кастаньял

en: 3402655
ru: Каруару

en: 3402721
ru: Карпина

en: 3402724
ru: Каролина

en: 3403353
ru: Канинде

en: 3403362
ru: Кангуаретама

en: 3403566
ru: Кампу-Майор

en: 3403642
ru: Кампина-Гранде

en: 3404020
ru: Кажазейрас

en: 3404117
ru: Кайко

en: 3404558
ru: Кабеделу

en: 3404766
ru: Буики

en: 3405738
ru: Безеррус

en: 3405863
ru: Белем

en: 3405870
ru: Белен

en: 3405924
ru: Беберибе

en: 3406263
ru: Баррас

en: 3406545
ru: Бальсас

en: 3406910
ru: Бакабал

en: 3407216
ru: Арковерди

en: 3407243
ru: Арарипина

en: 3407357
ru: Арагуаина

en: 3407378
ru: Аракати

en: 3407440
ru: Аподи

en: 3407669
ru: Ананиндеуа

en: 3407882
ru: Альтамира

en: 3407903
ru: Алмейрин

en: 3408368
ru: Акарау

en: 3408404
ru: Абреу-и-Лима

en: 3413829
ru: Рейкьявик

en: 341397
ru: Буря

en: 3415212
ru: Коупавогюр

en: 3416706
ru: Хабнарфьордюр

en: 341742
ru: Бонга

en: 3421319
ru: Нуук

en: 342711
ru: Барэнту

en: 3427213
ru: Зарате

en: 3427431
ru: Вилья-Хесель

en: 3427761
ru: Тигре

en: 3427833
ru: Тандиль

en: 342856
ru: Бако

en: 342884
ru: Бахр-Дар

en: 3429577
ru: Ресистенсия

en: 3429594
ru: Реконкиста

en: 3429652
ru: Кильмес

en: 3429777
ru: Пуэрто-Игуасу

en: 3429886
ru: Посадас

en: 3430340
ru: Обера

en: 3430545
ru: Морон

en: 3430697
ru: Мерло

en: 3430709
ru: Мерседес

en: 3430863
ru: Мар-дель-Плата

en: 3430988
ru: Лухан

en: 343137
ru: Авасе

en: 3432043
ru: Ла-Плата

en: 343292
ru: Асоса

en: 343300
ru: Асмэра

en: 3433658
ru: Гуалегуайчу

en: 3433715
ru: Гойя

en: 3433899
ru: Формоза

en: 343409
ru: Асайита

en: 3435217
ru: Корриентес

en: 3435261
ru: Конкордия

en: 3435264
ru: Консепсьон-дель-Уругвай

en: 3435810
ru: Кампана

en: 3435910
ru: Буэнос-Айрес

en: 3436199
ru: Азул

en: 3436230
ru: Авельянеда

en: 343663
ru: Арба-Мынч

en: 3436714
ru: Вильяррика

en: 3437056
ru: Сан-Лоренсо

en: 3437526
ru: Пилар

en: 3437547
ru: Педро-Хуан-Кабальеро

en: 3437918
ru: Итаугуа

en: 3438735
ru: Энкарнасьон

en: 3438819
ru: Коронель-Овьедо

en: 3438834
ru: Консепсьон

en: 3439101
ru: Сьюдад-дель-Эсте

en: 3439389
ru: Асунсьон

en: 3439525
ru: Янг

en: 3439748
ru: Тринидад

en: 3439781
ru: Трейнта-и-Трес

en: 3440034
ru: Такуарембо

en: 3440639
ru: Сан-Хосе-де-Майо

en: 3440696
ru: Сан-Карлос

en: 3440714
ru: Сальто

en: 3440777
ru: Роча

en: 3440781
ru: Ривера

en: 3441243
ru: Пайсанду

en: 3441354
ru: Пандо

en: 3441575
ru: Монтевидео

en: 3441665
ru: Минас

en: 3441684
ru: Мерседес

en: 3441702
ru: Мел

en: 3441894
ru: Мальдонадо

en: 3442057
ru: Лас-Пьедрас

en: 3442568
ru: Фрай-Бентос

en: 3442585
ru: Флорида

en: 3442727
ru: Дурасно

en: 3442750
ru: Долорес

en: 3443013
ru: Колония дель Сакраменто

en: 3443341
ru: Кармело

en: 3443758
ru: Артигас

en: 3444876
ru: Волта-Редонда

en: 3444914
ru: Витория-да-Конкиста

en: 3444924
ru: Витория

en: 3445026
ru: Вила-Велья

en: 3445126
ru: Видейра

en: 3445133
ru: Висоза

en: 3445153
ru: Виана

en: 3445156
ru: Виаман

en: 3445433
ru: Васорас

en: 3445487
ru: Варжинья

en: 3445500
ru: Варжен-Гранди-ду-Сул

en: 3445578
ru: Валиньюс

en: 3445596
ru: Валенса

en: 3445630
ru: Вакария

en: 3445679
ru: Уругуаяна

en: 3445713
ru: Уруасу

en: 3445746
ru: Униан-да-Витория

en: 3445764
ru: Унай

en: 3445831
ru: Уберландия

en: 3445839
ru: Убераба

en: 3445847
ru: Убатуба

en: 3445859
ru: Уба

en: 3445941
ru: Тупасигуара

en: 3445942
ru: Тупа

en: 3445983
ru: Тукану

en: 3445993
ru: Тубаран

en: 3446038
ru: Триндади

en: 3446065
ru: Трес-Риус

en: 3446077
ru: Трес-Понтас

en: 3446098
ru: Трес-Лагоас

en: 3446138
ru: Трес-Корасойнс

en: 3446295
ru: Торрес

en: 3446370
ru: Толедо

en: 3446445
ru: Тимофей

en: 3446500
ru: Тижукас

en: 3446539
ru: Тиете

en: 3446606
ru: Терезополис

en: 3446621
ru: Теофилу-Отони

en: 3446625
ru: Теодору-Сампаю

en: 3446652
ru: Телемаку-Борба

en: 3446682
ru: Таубате

en: 3446692
ru: Татуи

en: 3446753
ru: Такуаритинга

en: 3446783
ru: Такуари

en: 3447059
ru: Тайобейрас

en: 3447212
ru: Сузано

en: 3447259
ru: Сумаре

en: 3447399
ru: Сорокаба

en: 3447437
ru: Сокорро

en: 3447562
ru: Симан-Диас

en: 3447624
ru: Сети-Лагоас

en: 3447779
ru: Серра

en: 3447785
ru: Серопедика

en: 3447997
ru: Саранди

en: 3448031
ru: Сапукая

en: 3448136
ru: Сан-Висенти

en: 3448221
ru: Сан-Себастьян-ду-Параисо

en: 3448257
ru: Сан-Себастьян

en: 3448351
ru: Сан-Педру-да-Алдея

en: 3448403
ru: Сан-Педру

en: 3448439
ru: Сан-Паулу

en: 3448502
ru: Сан-Матеус-ду-Сул

en: 3448519
ru: Сан-Матеус

en: 3448545
ru: Сан-Мануэль

en: 3448596
ru: Сан-Лоренсу-ду-Сул

en: 3448616
ru: Сан-Лоренсу

en: 3448622
ru: Сан-Леополду

en: 3448632
ru: Сан-Жозе-дус-Пиньяйс

en: 3448636
ru: Сан-Жозе-дус-Кампус

en: 3448639
ru: Сан-Жозе-ду-Риу-Прету

en: 3448846
ru: Сан-Жуан-Непомусено

en: 3448877
ru: Сан-Жуан-ди-Мерити

en: 3448879
ru: Сан-Жуан-дел-Рей

en: 3448903
ru: Сан-Жуан-да-Барра

en: 344901
ru: Мэндэфэра

en: 3449112
ru: Сан-Франсиску-ду-Сул

en: 3449116
ru: Сан-Франсиску-ду-Конде

en: 3449176
ru: Сан-Франсиску

en: 3449310
ru: Сан-Кристован

en: 3449319
ru: Сан-Карлос

en: 3449324
ru: Сан-Каэтано-ду-Сул

en: 3449340
ru: Сан-Борха

en: 3449344
ru: Сан-Бернардо-ду-Кампу

en: 3449350
ru: Сан-Бенту-ду-Сул

en: 3449427
ru: Сантус-Думонт

en: 3449433
ru: Сантос

en: 3449529
ru: Санту-Антониу-да-Платина

en: 3449696
ru: Санту-Анджело

en: 3449701
ru: Санту-Андре

en: 3449720
ru: Санту-Амару

en: 3449741
ru: Сантьяго

en: 344979
ru: Аддис-Абеба

en: 3449847
ru: Санта-Рита-ду-Сапукайя

en: 3449933
ru: Сантана-ду-Параисо

en: 3449936
ru: Сантана-ду-Ливраменту

en: 3450063
ru: Санта-Мария-да-Витория

en: 3450083
ru: Санта-Мария

en: 3450144
ru: Санта-Лусия

en: 3450206
ru: Санта-Элена-ди-Гояс

en: 3450269
ru: Санта-Крус-ду-Сул

en: 3450554
ru: Салвадор

en: 3450594
ru: Сальто

en: 3450671
ru: Салинас

en: 3450759
ru: Сакраменту

en: 3450873
ru: Росарио-ду-Сул

en: 3451055
ru: Риу-Верди

en: 3451102
ru: Рио-Пардо

en: 3451138
ru: Рио-Гранде

en: 3451152
ru: Риу-ду-Сул

en: 3451190
ru: Рио-де-Жанейро

en: 3451241
ru: Риу-Брильянти

en: 3451242
ru: Риу-Бранку-ду-Сул

en: 3451328
ru: Рибейран-Прету

en: 3451650
ru: Респлендор

en: 3451668
ru: Резенди

en: 3452179
ru: Куараи

en: 3452324
ru: Президенти-Пруденти

en: 3452465
ru: Прайя-Гранди

en: 3452525
ru: Позу-Алегри

en: 3452640
ru: Порту-Сегуру

en: 3452775
ru: Порту-Феррейра

en: 3452779
ru: Порту-Фелис

en: 3452925
ru: Порту-Алегри

en: 3453014
ru: Порангату

en: 3453150
ru: Понта-Поран

en: 3453186
ru: Понта-Гроса

en: 3453303
ru: Посус-ди-Калдас

en: 3453478
ru: Питанга

en: 3453503
ru: Пирес-ду-Риу

en: 3453546
ru: Пирапора

en: 3453622
ru: Пираи-ду-Сул

en: 3453639
ru: Пирасунунга

en: 3453643
ru: Пирасикаба

en: 3453837
ru: Пиндамоньянгаба

en: 3454031
ru: Петрополис

en: 3454061
ru: Перуиби

en: 3454213
ru: Пенья

en: 3454235
ru: Пенаполис

en: 3454244
ru: Пелотас

en: 3454407
ru: Педрейра

en: 3454690
ru: Паулиния

en: 3454763
ru: Патросиниу

en: 3454783
ru: Патус-ди-Минас

en: 3454818
ru: Пату-Бранку

en: 3454827
ru: Пати-ду-Алферис

en: 3454847
ru: Пассос

en: 3454857
ru: Пасу-Фунду

en: 3455065
ru: Паранаиба

en: 3455070
ru: Паранагуа

en: 3455141
ru: Параиба-ду-Сул

en: 3455161
ru: Пара-ди-Минас

en: 3455168
ru: Паракату

en: 3455425
ru: Палмейра

en: 3455459
ru: Пальмас

en: 3455478
ru: Пальоса

en: 3455671
ru: Ору-Прету

en: 3455729
ru: Ориньюс

en: 3455769
ru: Осорио

en: 3455775
ru: Осаску

en: 3455908
ru: Оливейра

en: 3455923
ru: Олимпия

en: 3456068
ru: Нову-Амбургу

en: 3456147
ru: Нова-Лима

en: 3456160
ru: Нова-Игуасу

en: 3456166
ru: Нова-Фрибургу

en: 3456283
ru: Нитерой

en: 3456285
ru: Никеландия

en: 3456290
ru: Нилополис

en: 3456322
ru: Нерополис

en: 3456366
ru: Назар

en: 3456368
ru: Навираи

en: 3456370
ru: Навегантис

en: 3456500
ru: Муриаэ

en: 3456593
ru: Мукури

en: 3456814
ru: Монтис-Кларус

en: 3456826
ru: Черногория

en: 3456873
ru: Монти-Алту

en: 3456998
ru: Можи-Мирин

en: 3457000
ru: Можи-Гуасу

en: 3457107
ru: Мирандополис

en: 3457133
ru: Мирасема

en: 3457359
ru: Медианейра

en: 3457381
ru: Мауа

en: 3457528
ru: Мата-де-Сан-Жуан

en: 3457671
ru: Маринга

en: 3457692
ru: Марилья

en: 3457736
ru: Мариана

en: 3457859
ru: Маракажу

en: 3457952
ru: Маньюасу

en: 3457991
ru: Мангаратиба

en: 3458131
ru: Майрипоран

en: 3458132
ru: Майринки

en: 3458147
ru: Мафре

en: 3458266
ru: Макаэ

en: 3458397
ru: Лукас

en: 3458425
ru: Лорена

en: 3458449
ru: Лондрина

en: 3458494
ru: Линс

en: 3458498
ru: Линьярис

en: 3458575
ru: Лимейра

en: 3458662
ru: Лем

en: 3458696
ru: Лаврас

en: 3458826
ru: Лапа

en: 3458930
ru: Лажис

en: 3459035
ru: Лажеаду

en: 3459094
ru: Лагуна

en: 3459126
ru: Лагоа-Вермелья

en: 3459138
ru: Лагоа-Санта

en: 3459462
ru: Жундиаи

en: 3459505
ru: Жуис-ди-Фора

en: 3459712
ru: Жоинвили

en: 3459785
ru: Жуан-Пиньейру

en: 3459796
ru: Жуан-Монлевади

en: 3459869
ru: Жоасаба

en: 3459925
ru: Жекитиньонья

en: 3459943
ru: Жекие

en: 3460005
ru: Жау

en: 3460087
ru: Жардин

en: 3460102
ru: Жарагуа-ду-Сул

en: 3460107
ru: Жарагуа

en: 346030
ru: Зифта

en: 3460344
ru: Жакобина

en: 3460362
ru: Жакарезинью

en: 3460370
ru: Жакареи

en: 3460441
ru: Жаботикабал

en: 3460513
ru: Итурама

en: 3460522
ru: Итумбиара

en: 3460523
ru: Итиютаба

en: 3460535
ru: Иту

en: 3460584
ru: Итауна

en: 3460620
ru: Итараре

en: 3460629
ru: Итака

en: 3460699
ru: Итапира

en: 3460728
ru: Итапетининга

en: 3460733
ru: Итаперуна

en: 3460738
ru: Итапемирин

en: 3460740
ru: Итапема

en: 3460748
ru: Итапесерика-да-Серра

en: 3460791
ru: Итаньяэн

en: 3460834
ru: Итажуба

en: 3460845
ru: Итажаи

en: 3460899
ru: Итагуаи

en: 3460949
ru: Итабуна

en: 3460950
ru: Итабораи

en: 3460960
ru: Итабира

en: 3460963
ru: Итабераи

en: 3461090
ru: Ипора

en: 3461129
ru: Ипиау

en: 3461144
ru: Ипатинга

en: 3461311
ru: Индаятуба

en: 3461408
ru: Ильеус

en: 3461411
ru: Илья-Солтейра

en: 3461444
ru: Ижуи

en: 3461465
ru: Игуапи

en: 3461481
ru: Игрежинья

en: 3461519
ru: Исара

en: 3461563
ru: Ибирите

en: 3461655
ru: Ортоландия

en: 3461724
ru: Гурупи

en: 3461786
ru: Гуарульюс

en: 3461789
ru: Гуаружа

en: 3461859
ru: Гуаратингета

en: 3461879
ru: Гуарапуава

en: 3461888
ru: Гуарапари

en: 3461949
ru: Гуапимирин

en: 3461973
ru: Гуанамби

en: 3461995
ru: Гуайра

en: 3462022
ru: Гуасуи

en: 3462089
ru: Граватаи

en: 3462315
ru: Говернадор-Валадарес

en: 3462371
ru: Гоятуба

en: 3462376
ru: Гоянира

en: 3462377
ru: Гояния

en: 3462535
ru: Гаспар

en: 3462601
ru: Ганду

en: 3462916
ru: Фрутал

en: 3462996
ru: Белтран-Франциско

en: 3463011
ru: Франко

en: 3463030
ru: Фос-ду-Игуасу

en: 3463066
ru: Форкильинья

en: 3463174
ru: Формига

en: 3463237
ru: Флорианополис

en: 3463478
ru: Фейра-де-Сантана

en: 3463698
ru: Евклид-да-Кунья

en: 3464008
ru: Эсмеральдас

en: 3464073
ru: Эрешин

en: 3464305
ru: Эмба

en: 3464374
ru: Дуки-ди-Кашиас

en: 3464460
ru: Дорадус

en: 3464579
ru: Дойс-Визиньюс

en: 3464688
ru: Дивинополис

en: 3464728
ru: Диамантина

en: 3464739
ru: Диадема

en: 3464891
ru: Курвелу

en: 3464974
ru: Куритибанус

en: 3464975
ru: Куритиба

en: 3465038
ru: Куяба

en: 3465083
ru: Крузейру-ду-Уэсти

en: 3465090
ru: Крузейру

en: 3465108
ru: Крус-Алта

en: 3465164
ru: Кристалина

en: 3465196
ru: Крисиума

en: 3465228
ru: Кошин

en: 3465342
ru: Корумба

en: 3465476
ru: Коронел-Фабрисиану

en: 3465487
ru: Коромандел

en: 3465508
ru: Корнелиу-Прокопиу

en: 3465512
ru: Коринто

en: 3465624
ru: Контажен

en: 3465644
ru: Консельейру-Лафаети

en: 3465671
ru: Конгоньяс

en: 3465721
ru: Конкордия

en: 3465731
ru: Коншал

en: 3465769
ru: Консейсан-да-Барра

en: 3465927
ru: Коломбо

en: 3465944
ru: Колатина

en: 3466174
ru: Сианорте

en: 3466296
ru: Шапеко

en: 3466537
ru: Кашиас-ду-Сул

en: 3466692
ru: Катандува

en: 3466698
ru: Катагуазис

en: 3466723
ru: Каштелу

en: 3466763
ru: Казимиру-ди-Абреу

en: 3466779
ru: Каскавел

en: 3466978
ru: Каразинью

en: 3466988
ru: Каратинга

en: 3467012
ru: Карангола

en: 3467081
ru: Карагуататуба

en: 3467197
ru: Капивари

en: 3467305
ru: Капелинья

en: 3467467
ru: Каноас

en: 3467530
ru: Канела

en: 3467677
ru: Кампус-Новус

en: 3467680
ru: Кампус-Жерайс

en: 3467684
ru: Кампус-ду-Жордау

en: 3467693
ru: Кампос

en: 3467736
ru: Кампу-Ларгу

en: 3467747
ru: Кампу-Гранди

en: 3467796
ru: Кампу-Белу

en: 3467865
ru: Кампинас

en: 3467877
ru: Кампина-Гранде-ду-Сул

en: 3468031
ru: Камасари

en: 3468100
ru: Калдас-Новас

en: 3468317
ru: Каэтите

en: 3468327
ru: Каэте

en: 3468376
ru: Кашуэйру-ди-Итапемирин

en: 3468436
ru: Кашуэйра-ду-Сул

en: 3468535
ru: Кашуэйра

en: 3468560
ru: Касапава-ду-Сул

en: 3468570
ru: Касадор

en: 3468592
ru: Кабреува

en: 3468615
ru: Кабу-Фриу

en: 3468802
ru: Бури

en: 3468879
ru: Бруски

en: 3468893
ru: Брумаду

en: 3469058
ru: Бразилия

en: 3469092
ru: Браганса-Паулиста

en: 3469115
ru: Брасу-ду-Норти

en: 3469136
ru: Ботукату

en: 3469425
ru: Бон-Жезус-ду-Итабапоана

en: 3469437
ru: Бон-Жезус-да-Лапа

en: 3469516
ru: Бон-Деспашу

en: 3469932
ru: Боа-Эсперанса

en: 3469968
ru: Блуменау

en: 3469989
ru: Биригуи

en: 3470044
ru: Бетин

en: 3470052
ru: Бертиога

en: 3470127
ru: Белу-Оризонти

en: 3470142
ru: Белфорд-Рошу

en: 3470177
ru: Бела-Виста

en: 3470279
ru: Бауру

en: 3470324
ru: Бататайс

en: 3470353
ru: Баруэри

en: 3470369
ru: Баррозу

en: 3470451
ru: Барретус

en: 3470583
ru: Баррейрас

en: 3470636
ru: Барра-Манса

en: 3470691
ru: Барра-ду-Пираи

en: 3470709
ru: Барра-ду-Гарсас

en: 3470730
ru: Барра-де-Сан-Франциско

en: 3470821
ru: Барра

en: 3471039
ru: Балнеариу-Камбориу

en: 3471061
ru: Байшу-Гуанду

en: 3471196
ru: Баг

en: 3471335
ru: Атибая

en: 3471374
ru: Ассис

en: 3471683
ru: Аркос

en: 3471691
ru: Араша

en: 3471697
ru: Араукария

en: 3471715
ru: Араруама

en: 3471758
ru: Арарас

en: 3471766
ru: Араракуара

en: 3471772
ru: Арарангуа

en: 3471798
ru: Арапонгас

en: 3471830
ru: Арагуари

en: 3471846
ru: Арасуаи

en: 3471848
ru: Аракрус

en: 3471859
ru: Арасатуба

en: 3471872
ru: Аракажу

en: 3471949
ru: Апаресида

en: 3472048
ru: Антонина

en: 3472177
ru: Ангра-дус-Рейс

en: 3472254
ru: Андрадас

en: 3472287
ru: Анаполис

en: 3472311
ru: Ампару

en: 3472343
ru: Американа

en: 347236
ru: Тух

en: 3472518
ru: Алмиранти-Тамандаре

en: 3472520
ru: Альменара

en: 3472603
ru: Алфенас

en: 3472638
ru: Алегрети

en: 3472766
ru: Алагоиньяс

en: 3472808
ru: Айморес

en: 3473267
ru: Абаэте

en: 3474574
ru: Палмас

en: 347497
ru: Танта

en: 347612
ru: Тале

en: 347634
ru: Тахта

en: 347796
ru: Сохаг

en: 3480908
ru: Ла-Асунсьон

en: 3488465
ru: Спаниш-Таун

en: 3489460
ru: Монтего-Бей

en: 3489577
ru: Мандевиль

en: 3489854
ru: Кингстон

en: 3491952
ru: Вилья-Альтаграсия

en: 3492908
ru: Санто-Доминго

en: 3492914
ru: Сантьяго-де-лос-Кабальерос

en: 3492985
ru: Санта-Крус-де-Бараона

en: 3493175
ru: Сан-Фелипе-де-Пуэрто-Плата

en: 3494242
ru: Пунта-Кана

en: 3496021
ru: Нагуа

en: 3496134
ru: Монте Плата

en: 3496831
ru: Мао

en: 3500370
ru: Лас-Матас-де-Фарфан

en: 3500957
ru: Ла-Романа

en: 350203
ru: Рашид

en: 3504158
ru: Харабакоа

en: 350789
ru: Кальюб

en: 3509363
ru: Констанция

en: 3509382
ru: Консепсион-де-ла-Вега

en: 3511233
ru: Бонао

en: 3511336
ru: Бока Чика

en: 3512067
ru: Бан

en: 3512208
ru: Асуа-де-Компостела

en: 3513563
ru: Кралендейк

en: 3513966
ru: Зумпанго-де-Окампо

en: 3513967
ru: Зумпанго-дель-Рио

en: 3514148
ru: Сакатлан

en: 3514670
ru: Вильяэрмоса

en: 3514783
ru: Веракрус

en: 3514876
ru: Вальядолид

en: 3514929
ru: Умань

en: 3515001
ru: Тустла-Гутьеррес

en: 3515042
ru: Тультитлан

en: 3515064
ru: Тула-де-Альенде

en: 3515302
ru: Толука

en: 3515384
ru: Тлапа-де-Комонфорт

en: 3515431
ru: Тлалнепантла

en: 3515504
ru: Тисимин

en: 3515510
ru: Тихтла-де-Герреро

en: 3516035
ru: Темиско

en: 3516109
ru: Теуакан

en: 3516225
ru: Таско-де-Аларкон

en: 3516266
ru: Тапачуле

en: 3516355
ru: Тампико

en: 3516843
ru: Санто-Доминго-Теуантепек

en: 3520064
ru: Салина-Крус

en: 3520271
ru: Рио-Браво

en: 3520274
ru: Рио-Бланко

en: 3520339
ru: Рейноса

en: 3520994
ru: Пуэрто-Эскондидо

en: 3521081
ru: Пуэбла-де-Сарагоса

en: 3521108
ru: Прогресо

en: 3521342
ru: Плая-дель-Кармен

en: 3522164
ru: Паленке

en: 3522210
ru: Пачука-де-Сото

en: 3522307
ru: Орисаба

en: 3522507
ru: Оахака-де-Хуарес

en: 3522551
ru: Нуэво-Ларедо

en: 3522696
ru: Ногалес

en: 3522790
ru: Наукальпан-де-Хуарес

en: 3522924
ru: Мотуль

en: 3523183
ru: Минатитлан

en: 3523303
ru: Метепек

en: 3523349
ru: Мерида

en: 3523466
ru: Матаморос

en: 3523791
ru: Сан-Франциско Макушпана

en: 3524348
ru: Линарес

en: 3526357
ru: Хучитан-де-Сарагоса

en: 3526657
ru: Исукар-де-Матаморос

en: 3526674
ru: Истепек

en: 3526683
ru: Истапалапа

en: 3526798
ru: Игуала-де-ла-Индепенденсия

en: 3526952
ru: Уэхутла-де-Рейес

en: 352733
ru: Марса-Матрух

en: 3527545
ru: Фронтера

en: 3527795
ru: Эскарсега

en: 3527880
ru: Эмилиано Сапата

en: 352951
ru: Маллави

en: 3529947
ru: Куэрнавака

en: 3529986
ru: Куаутитлан

en: 3530240
ru: Кордова

en: 3530367
ru: Комитан-де-Домингес

en: 3530517
ru: Коацакоалькос

en: 3530580
ru: Сьюдад-Виктория

en: 3530589
ru: Несауалькойотль

en: 3530592
ru: Сьюдад-Мендоса

en: 3530594
ru: Сьюдад-Мадеро

en: 3530596
ru: Сьюдад-Фернандес

en: 3530597
ru: Мехико

en: 3530599
ru: Сьюдад-дель-Кармен

en: 3530757
ru: Чолула

en: 3530978
ru: Чичен-Ица

en: 3531013
ru: Чьяпа-де-Корсо

en: 3531023
ru: Четумаль

en: 3531177
ru: Чампотон

en: 3531574
ru: Карденас

en: 3531576
ru: Карденас

en: 3531673
ru: Канкун

en: 3531732
ru: Кампече

en: 3531784
ru: Кальпулальпане

en: 3532592
ru: Атликско

en: 3532617
ru: Атлакомулько

en: 3532624
ru: Сьюдад-Лопес-Матеус

en: 3532792
ru: Аписако

en: 3532964
ru: Альварадо

en: 3533005
ru: Альтамира

en: 3533462
ru: Акапулько

en: 3534094
ru: Виньялес

en: 3534632
ru: Варадеро

en: 3534915
ru: Тринидад

en: 3536724
ru: Сантьяго-де-лас-Вегас

en: 3536729
ru: Сантьяго-де-Куба

en: 3537906
ru: Санта Клара

en: 353802
ru: Ком-Омбо

en: 3540667
ru: Санкти-Спиритус

en: 3541999
ru: Родас

en: 3542455
ru: Ремедиос

en: 3543299
ru: Пуэрто-Падре

en: 3544091
ru: Пинар-дель-Рио

en: 3545867
ru: Нуэва-Херона

en: 3546434
ru: Морон

en: 3546791
ru: Моа

en: 3546894
ru: Минас

en: 3547398
ru: Матанзас

en: 3547867
ru: Мансанильо

en: 3550598
ru: Лас-Тунас

en: 3551608
ru: Ла Салюд

en: 3553478
ru: Гавана

en: 355449
ru: Эсна

en: 355628
ru: Идку

en: 355635
ru: Эдфу

en: 3556969
ru: Ольгин

en: 3557378
ru: Гуинес

en: 3557689
ru: Гуантанамо

en: 355795
ru: Хелуан

en: 3558771
ru: Флорида

en: 3559318
ru: Эсмеральда

en: 3563145
ru: Крусес

en: 3563609
ru: Кондадо

en: 3564124
ru: Сьенфуэгос

en: 3564178
ru: Сьего-де-Авила

en: 3565432
ru: Карденас

en: 3566067
ru: Камагуэй

en: 3567546
ru: Бехукаль

en: 3567597
ru: Баямо

en: 3568312
ru: Артемиса

en: 3569926
ru: Сент-Мари

en: 3570675
ru: Форт-де-Франс

en: 3571824
ru: Нассау

en: 3572375
ru: Фрипорт

en: 3573197
ru: Гамильтон

en: 3573374
ru: Валли

en: 3573890
ru: Порт-оф-Спейн

en: 3575551
ru: Бастер

en: 3575635
ru: Розо

en: 3576022
ru: Сент-Джонс

en: 3576812
ru: Кастри

en: 3577887
ru: Кингстаун

en: 3578069
ru: Плимут

en: 3578447
ru: Сент-Роз

en: 3578599
ru: Пуэнт-а-Питр

en: 3578682
ru: Пти-Бург

en: 3579732
ru: Бас-Тер

en: 3579925
ru: Сент-Джоржес

en: 358048
ru: Думъят

en: 3580661
ru: Джорджтаун

en: 358108
ru: Дисук

en: 3581164
ru: Сан-Педро

en: 3581194
ru: Сан-Игнасио

en: 3581514
ru: Ориндж-Уолк

en: 358172
ru: Дикирнис

en: 3582672
ru: Бельмопан

en: 3582677
ru: Белиз

en: 3582883
ru: Усулутане

en: 3583096
ru: Сояпанго

en: 3583102
ru: Сонсонате

en: 3583158
ru: Сенсутепеке

en: 3583334
ru: Санта-Ана

en: 3583361
ru: Сан-Сальвадор

en: 3583981
ru: Кесальтепеке

en: 3584257
ru: Нуэва-Сан-Сальвадор

en: 3584384
ru: Метапан

en: 3584399
ru: Мехиканос

en: 358448
ru: Даманхур

en: 3585473
ru: Исалько

en: 3585484
ru: Илопанго

en: 358619
ru: Порт-Саид

en: 358620
ru: Сафага

en: 3586814
ru: Дельгадо

en: 3587091
ru: Чалатенанго

en: 3587426
ru: Ачуачапан

en: 3587498
ru: Акахутла

en: 3587587
ru: Сакапа

en: 3587902
ru: Вилья-Нуэва

en: 3588258
ru: Тотоникапан

en: 3588698
ru: Солола

en: 3589404
ru: Санта-Крус-дель-Киче

en: 3590858
ru: Реталулеу

en: 3590979
ru: Кесальтенанго

en: 3591062
ru: Пуэрто-Барриос

en: 3592519
ru: Мишко

en: 3592609
ru: Масатенанго

en: 359280
ru: Бенха

en: 359493
ru: Эз-Заказик

en: 3595069
ru: Хутиапа

en: 3595237
ru: Халапа

en: 3595248
ru: Хакальтенанго

en: 3595416
ru: Уэуэтенанго

en: 3595725
ru: Флорес

en: 3595803
ru: Эскуинтла

en: 359783
ru: Асьют

en: 359792
ru: Асуан

en: 359796
ru: Суэц

en: 3598119
ru: Кобан

en: 3598132
ru: Гватемала

en: 3598465
ru: Чикимула

en: 3598572
ru: Чимальтенанго

en: 3598655
ru: Чичикастенанго

en: 3599699
ru: Антигуа-Гватемала

en: 3600026
ru: Пуэрто-Кортес

en: 3600704
ru: Токоа

en: 3600949
ru: Тегусигальпа

en: 3601494
ru: Санта-Роса-де-Копан

en: 3601782
ru: Сан-Педро-Сула

en: 3604251
ru: Оланчито

en: 360502
ru: Луксор

en: 360531
ru: Аль-Кусайра

en: 360542
ru: Аль-Эль-Курайн

en: 360630
ru: Каир

en: 360686
ru: Эль-Минья

en: 3607511
ru: Ла-Лима

en: 3608248
ru: Ла-Сейба

en: 360995
ru: Гиза

en: 361055
ru: Исмаилия

en: 361058
ru: Александрия

en: 3610613
ru: Эль-Прогресо

en: 361291
ru: Хургада

en: 361320
ru: Аль-Фаюм

en: 361394
ru: Бавити

en: 361546
ru: Эль-Ариш

en: 3616035
ru: Типитапа

en: 3616232
ru: Сомото

en: 361661
ru: Ахмим

en: 361702
ru: Айа

en: 3617052
ru: Ривас

en: 3617154
ru: Пуэрто-Кабесас

en: 3617448
ru: Окоталь

en: 3617708
ru: Матагальпа

en: 3617723
ru: Масая

en: 3617763
ru: Манагуа

en: 3618030
ru: Леон

en: 3618929
ru: Хинотега

en: 3618954
ru: Халапа

en: 3619136
ru: Гренада

en: 3619194
ru: Эстели

en: 3619267
ru: Эль-Вьехо

en: 3620381
ru: Чинандеге

en: 3620680
ru: Блуфилдс

en: 3621184
ru: Турриальба

en: 3621849
ru: Сан-Хосе

en: 3622190
ru: Кесада

en: 3622228
ru: Пунтаренас

en: 3622247
ru: Пуэрто-Лимон

en: 3623076
ru: Либерия

en: 3623486
ru: Эредиа

en: 3624370
ru: Картаго

en: 3624468
ru: Канаш

en: 3624955
ru: Алахуэла

en: 3625066
ru: Зараза

en: 3625515
ru: Валье-де-Ла-Паскуа

en: 3625542
ru: Валера

en: 3625549
ru: Валенсия

en: 3625829
ru: Турмеро

en: 3625929
ru: Тукупита

en: 3626595
ru: Табай

en: 3627382
ru: Санта-Елена-де-Уайрен

en: 3628423
ru: Сан-Фелипе

en: 3628473
ru: Сан-Кристобаль

en: 3628952
ru: Рубио

en: 3628966
ru: Росарио

en: 3629614
ru: Пунта-Кардон

en: 3629672
ru: Пуэрто Ла Круз

en: 3629706
ru: Пуерто Кабелло

en: 3629710
ru: Пуэрто-Аякучо

en: 3629965
ru: Порламар

en: 3630297
ru: Петаре

en: 3632308
ru: Мерида

en: 363243
ru: Саранда

en: 3632998
ru: Маракай

en: 3633009
ru: Маракайбо

en: 363533
ru: Залингее

en: 363619
ru: Ей

en: 363656
ru: Ямбио

en: 3637721
ru: Ла-Гуайра

en: 363885
ru: Вау

en: 3639898
ru: Гуатире

en: 3640226
ru: Гуанаре

en: 3641099
ru: Эль-Вихия

en: 3641275
ru: Эль-Токуйо

en: 3644417
ru: Эхидо

en: 3644768
ru: Кумана

en: 3644918
ru: Куа

en: 3645213
ru: Коро

en: 3645528
ru: Сьюдад-Гуаяна

en: 3645532
ru: Сьюдад-Боливар

en: 3646451
ru: Каррисаль

en: 3646738
ru: Каракас

en: 3647651
ru: Кабимас

en: 3648522
ru: Баркисимето

en: 3648546
ru: Баринас

en: 3648559
ru: Барселона

en: 3648685
ru: Байладорес

en: 3649833
ru: Акаригуа

en: 3650472
ru: Тулькан

en: 3651297
ru: Санто-Доминго-де-лос-Колорадос

en: 365137
ru: Омдурман

en: 3652100
ru: Салинас

en: 3652350
ru: Риобамба

en: 3652462
ru: Кито

en: 3652567
ru: Кеведо

en: 3652584
ru: Пуйо

en: 3652941
ru: Портовьехо

en: 3653693
ru: Отавало

en: 3654410
ru: Манта

en: 3654533
ru: Мачала

en: 3654667
ru: Лоха

en: 3654870
ru: Латакунга

en: 3655185
ru: Нуэва-Лоха

en: 3655673
ru: Ибарра

en: 365742
ru: Торит

en: 3657509
ru: Гуаякиль

en: 3657571
ru: Гуаранда

en: 3658666
ru: Куэнка

en: 3659578
ru: Каямбе

en: 3660689
ru: Амбато

en: 3662574
ru: Риу-Бранку

en: 3662762
ru: Порту-Велью

en: 3663517
ru: Манаус

en: 3663529
ru: Манакапуру

en: 3664078
ru: Умайта

en: 3664464
ru: Крузейру-ду-Сул

en: 3664539
ru: Коари

en: 3664980
ru: Боа-Виста

en: 3665199
ru: Арикемис

en: 3665202
ru: Арипуанан

en: 3665542
ru: Сипакира

en: 3665688
ru: Йопаль

en: 3665900
ru: Вильявисенсио

en: 3665913
ru: Вилья-дель-Росарио

en: 3666304
ru: Вальедупар

en: 3666608
ru: Тунха

en: 3666640
ru: Тумако

en: 3666645
ru: Тулуа

en: 3666939
ru: Тол

en: 3667158
ru: Тьерральта

en: 3667478
ru: Там

en: 3667728
ru: Сукре

en: 3667873
ru: Согамосо

en: 3667905
ru: Соачу

en: 3667983
ru: Синселехо

en: 3668454
ru: Санта-Роса-де-Кабаль

en: 3670730
ru: Рионегро

en: 3671116
ru: Кибдо

en: 3671549
ru: Пуэрто-Асис

en: 3671916
ru: Попаян

en: 3672068
ru: Планета-Рики

en: 3672110
ru: Питалито

en: 3672486
ru: Перейра

en: 3673045
ru: Памплона

en: 3673662
ru: Оканья

en: 3673899
ru: Нейва

en: 3674654
ru: Мокоа

en: 3674885
ru: Мельгар

en: 3674962
ru: Медельин

en: 367544
ru: Савакине

en: 3675443
ru: Манисалес

en: 3675692
ru: Маганге

en: 3675707
ru: Мадрид

en: 3676623
ru: Летиция

en: 3679065
ru: Ла-Эстрелья

en: 367927
ru: Румбеке

en: 3679277
ru: Ла-Дорада

en: 3680387
ru: Хамунди

en: 3680450
ru: Итагуи

en: 3680539
ru: Ипьялес

en: 3680656
ru: Ибаге

en: 3681957
ru: Гренада

en: 3682018
ru: Хирон

en: 3682028
ru: Жирардо

en: 3682393
ru: Флорида

en: 3682516
ru: Факататива

en: 3682573
ru: Эспиналь

en: 3682631
ru: Энвигадо

en: 3684666
ru: Кармен-де-Боливар

en: 3684917
ru: Эль-Банка

en: 3684945
ru: Эль-Багре

en: 3685084
ru: Дуитама

en: 3685335
ru: Курумани

en: 3685533
ru: Кукута

en: 3685823
ru: Коросаль

en: 3685949
ru: Копакабана

en: 3686279
ru: Сиенага

en: 3686561
ru: Чинчины

en: 3687025
ru: Кавказ

en: 3687238
ru: Картахена

en: 3687318
ru: Эль-Кармен-де-Вибораль

en: 3687758
ru: Кампо-де-ла-Крус

en: 3687806
ru: Кампоалегре

en: 3687925
ru: Кали

en: 3687952
ru: Кальдас

en: 3688256
ru: Буга

en: 3688451
ru: Буэнавентура

en: 3688465
ru: Букараманга

en: 3688689
ru: Богота

en: 3688928
ru: Белла

en: 3689147
ru: Барранкилья

en: 3689169
ru: Барранкабермеха

en: 3689205
ru: Барбоза

en: 3689206
ru: Барбоза

en: 3689718
ru: Араука

en: 3689759
ru: Аракатака

en: 369004
ru: Ньяла

en: 3690465
ru: Агуачика

en: 3690654
ru: Юримагуас

en: 3691148
ru: Тумбес

en: 3691175
ru: Трухильо

en: 3691582
ru: Талара

en: 3691674
ru: Сульяна

en: 3692667
ru: Зана

en: 3693345
ru: Пукальпа

en: 3693528
ru: Пиура

en: 3693645
ru: Пикси

en: 3694112
ru: Паита

en: 3694564
ru: Мойобамба

en: 3695617
ru: Ларедо

en: 3695754
ru: Ламбайеке

en: 3696150
ru: Хаэн

en: 3696183
ru: Икитос

en: 3696378
ru: Уарас

en: 3696417
ru: Уануко

en: 3698105
ru: Чулуканаса

en: 3698304
ru: Чимботе

en: 3698350
ru: Чиклайо

en: 3698540
ru: Чачапояс

en: 3699088
ru: Кахамарка

en: 3700563
ru: Токумен

en: 3703443
ru: Панама

en: 370737
ru: Малакаль

en: 3711668
ru: Дэвид

en: 3712076
ru: Колон

en: 3712560
ru: Чангинола

en: 3717588
ru: Сен-Марк

en: 371760
ru: Кусти

en: 3718420
ru: Пор-де-Пе

en: 3718426
ru: Порт-о-Пренс

en: 3722124
ru: Лимбе

en: 3722286
ru: Леоган

en: 3723593
ru: Жереми

en: 3723779
ru: Жакмеле

en: 3723841
ru: Энш

en: 3724696
ru: Гонаив

en: 372753
ru: Кассале

en: 3728097
ru: Ле-Ке

en: 3728474
ru: Кап-Аитьене

en: 373141
ru: Кадугли

en: 373303
ru: Джуба

en: 374739
ru: Гогриале

en: 376450
ru: Диллинг

en: 377039
ru: Порт-Судан

en: 377241
ru: Бор

en: 3778045
ru: Матурин

en: 378231
ru: Атбаре

en: 379062
ru: Гедареф

en: 3792383
ru: Агустин-Кодасси

en: 379252
ru: Хартум

en: 379555
ru: Эль-Фашир

en: 380129
ru: Эд-Дуэйм

en: 3815324
ru: Уамантла

en: 3815415
ru: Тласкала

en: 3816721
ru: Тонала

en: 3832132
ru: Сапала

en: 3832791
ru: Карлос-Паз

en: 3832899
ru: Вьедма

en: 3832934
ru: Виктория

en: 3833062
ru: Неукен

en: 3833367
ru: Ушуая

en: 3834601
ru: Тартагал

en: 3835869
ru: Сантьяго-дель-Эстеро

en: 3835994
ru: Санта-Роса

en: 3836277
ru: Санта-Фе

en: 3836564
ru: Сан Сальвадор де Жужуй

en: 3836620
ru: Сан-Рамон-де-ла-Нуэва-Оран

en: 3836669
ru: Сан-Рафаэль

en: 3836873
ru: Сан-Мигель-де-Тукуман

en: 3836951
ru: Сан-Мартин-Де-Лос-Андес

en: 3837056
ru: Сан-Луис

en: 3837213
ru: Сан-Хуан

en: 3837702
ru: Сан-Фернандо-дель-Валье-де-Катамарка

en: 3838233
ru: Сальта

en: 3838583
ru: Росарио

en: 3838854
ru: Рио-Гранде

en: 3838859
ru: Рио-Гальегос

en: 3838874
ru: Рио-Куарто

en: 3839307
ru: Роусон

en: 3839479
ru: Рафаэла

en: 3839982
ru: Пунта-Альта

en: 3840092
ru: Пуэрто-Мадрин

en: 3841490
ru: Пергамино

en: 3841956
ru: Парана

en: 3842670
ru: Олаваррия

en: 3842881
ru: Нев-де-Хулио

en: 3843123
ru: Неукен

en: 3844421
ru: Мендоса

en: 3848950
ru: Ла-Риоха

en: 3855065
ru: Хенераль

en: 3855974
ru: Эскель

en: 3860164
ru: Коронель-Суарез

en: 3860259
ru: Кордова

en: 3860443
ru: Комодоро-Ривадавия

en: 3861056
ru: Чиполлетти

en: 3861445
ru: Чилесито

en: 3861953
ru: Чакабуко

en: 3862981
ru: Канада-де-Гомес

en: 3863379
ru: Калета-Оливия

en: 3865086
ru: Байя-Бланка

en: 3865385
ru: Арройо-Секо

en: 3866163
ru: Альта-Грация

en: 3868121
ru: Винья-дель-Мар

en: 3868158
ru: Вильяррика

en: 3868192
ru: Вилья-Алемана

en: 3868326
ru: Виктория

en: 3868626
ru: Вальпараисо

en: 3868707
ru: Вальдивия

en: 3869657
ru: Томе

en: 3869716
ru: Токопилья

en: 3870011
ru: Темуко

en: 3870282
ru: Талькауано

en: 3870294
ru: Талька

en: 3870306
ru: Талаганте

en: 3871336
ru: Сантьяго

en: 3871616
ru: Санта-Крус

en: 3872154
ru: Сан-Хавьер-де-Лонкомилья

en: 3872326
ru: Сан-Карлос

en: 3872348
ru: Сан-Бернардо

en: 3872395
ru: Сан-Антонио

en: 3873441
ru: Ренго

en: 3873775
ru: Ранкагуа

en: 3874096
ru: Кильпуэ

en: 3874119
ru: Кильота

en: 3874787
ru: Пунта Аренас

en: 3874930
ru: Пуэрто Варас

en: 3874958
ru: Пуэрто-Наталес

en: 3874960
ru: Пуэрто-Монт

en: 3875024
ru: Пуэнте-Альто

en: 3875070
ru: Пукон

en: 3876664
ru: Пенко

en: 3876685
ru: Пеньяфлор

en: 3877146
ru: Парраля

en: 3877739
ru: Пейн

en: 3877918
ru: Овалье

en: 3878456
ru: Нуэва-Имперьяль

en: 3879200
ru: Мульчен

en: 3879627
ru: Молина

en: 3880107
ru: Мелипилья

en: 3881102
ru: Мачали

en: 3881276
ru: Лот

en: 3882428
ru: Лос-Анджелес

en: 3882434
ru: Лос-Анд

en: 3883167
ru: Линарес

en: 3883214
ru: Лимаче

en: 3883457
ru: Лебу

en: 3883629
ru: Ла-Уньон

en: 3884373
ru: Ла-Серена

en: 3887127
ru: Икике

en: 3887344
ru: Ильяпель

en: 3888749
ru: Гранерос

en: 3892870
ru: Курико

en: 3892892
ru: Куранилауэ

en: 3893532
ru: Коронель

en: 3893629
ru: Кокимбо

en: 3893656
ru: Копьяпо

en: 3893726
ru: Конститусьон

en: 3893894
ru: Консепсьон

en: 3894426
ru: Койайке

en: 3895138
ru: Чигуаянте

en: 3896105
ru: Каукенес

en: 3896218
ru: Кастро

en: 3896433
ru: Картахена

en: 3896924
ru: Каньете

en: 3897347
ru: Калама

en: 3897774
ru: Буин

en: 3899361
ru: Арика

en: 3899462
ru: Арауко

en: 3899539
ru: Антофагаста

en: 3899629
ru: Анголь

en: 3899695
ru: Анкуд

en: 3899887
ru: Альто-Осписио

en: 3901178
ru: Якуиба

en: 3901501
ru: Вильясон

en: 3901547
ru: Вилья-Монтес

en: 3902377
ru: Тринидад

en: 3903320
ru: Тариха

en: 3903987
ru: Сукре

en: 3904906
ru: Санта-Крус-де-ла-Сиерра

en: 3906194
ru: Сакаба

en: 3906466
ru: Риберальта

en: 3907584
ru: Потоси

en: 3909234
ru: Оруро

en: 3910027
ru: Монтеро

en: 3911925
ru: Ла-Пас

en: 3915350
ru: Гуаярамерин

en: 3919968
ru: Кочабамба

en: 3919998
ru: Кобиха

en: 3922414
ru: Камири

en: 3924679
ru: Вилена

en: 3924948
ru: Ору-Прету-ду-Уэсти

en: 3925040
ru: Жара

en: 3925212
ru: Какоал

en: 3927758
ru: Тарма

en: 3928128
ru: Такна

en: 3931276
ru: Пуно

en: 3931470
ru: Пуэрто-Мальдонадо

en: 3932145
ru: Писко

en: 3933024
ru: Парамонга

en: 3934356
ru: Наска

en: 3934608
ru: Мокегуа

en: 3934707
ru: Мольендо

en: 3936456
ru: Лима

en: 3936952
ru: Ла-Оройа

en: 3937513
ru: Хульяка

en: 3937733
ru: Хауха

en: 3938415
ru: Ило

en: 3938527
ru: Ика

en: 3939285
ru: Уараль

en: 3939459
ru: Уанкайо

en: 3939470
ru: Уанкавелика

en: 3940002
ru: Уачо

en: 3941584
ru: Куско

en: 3943789
ru: Чинча-Альта

en: 3944797
ru: Серро-де-Паско

en: 3946083
ru: Кальяо

en: 3947019
ru: Аякучо

en: 3947322
ru: Арекипа

en: 3947740
ru: Андауайлас

en: 3948642
ru: Абанкай

en: 3979673
ru: Сиуатанехо

en: 3979770
ru: Сапопан

en: 3979802
ru: Самора-де-Идальго

en: 3979844
ru: Сакатекас

en: 3979846
ru: Сакапу

en: 3980174
ru: Вильягран

en: 3980180
ru: Вилла-Фронтера

en: 3980190
ru: Вилья-де-Гарсиа

en: 3980194
ru: Вилья-де-Альварес

en: 3980605
ru: Валье-де-Сантьяго

en: 3980621
ru: Валье-де-Браво

en: 3980760
ru: Уруапан

en: 3981254
ru: Торреон

en: 3981369
ru: Тонала

en: 3981461
ru: Тлакепаке

en: 3981609
ru: Тихуана

en: 3981885
ru: Текила

en: 3981941
ru: Тепик

en: 3982213
ru: Текомане

en: 3982266
ru: Текате

en: 3983671
ru: Сантьяго

en: 3985344
ru: Сан-Мигель-де-Альенде

en: 3985604
ru: Сан-Луис-Рио-Колорадо

en: 3985606
ru: Сан-Луис-Потоси

en: 3985710
ru: Кабо-Сан-Лукас

en: 3986172
ru: Сан-Хосе-дель-Кабо

en: 3988050
ru: Сальватьерра

en: 3988086
ru: Салтилло

en: 3988214
ru: Саламанка

en: 3988392
ru: Росарито

en: 3988651
ru: Ринкон-де-Ромос

en: 3991043
ru: Рамос-Ариспе

en: 3991164
ru: Керетаро

en: 3991328
ru: Пуэрто-Вальярта

en: 3991347
ru: Пуэрто-Пеньяско

en: 3992842
ru: Петатлан

en: 3993179
ru: Пацкуаро

en: 3993335
ru: Паррас

en: 3994604
ru: Нуэво-Мексико

en: 3994616
ru: Нуэво-Касас-Грандес

en: 3994667
ru: Нуэва-Росита

en: 3995019
ru: Навохоа

en: 3995402
ru: Морелия

en: 3995465
ru: Монтеррей

en: 3996069
ru: Мехикали

en: 3996322
ru: Масатлан

en: 3996387
ru: Матеуала

en: 3996426
ru: Матаморос

en: 3996663
ru: Мансанильо

en: 3996893
ru: Магдалена-де-Кино

en: 3997479
ru: Лос-Мочис

en: 4000900
ru: Ла-Пас

en: 4003662
ru: Санта-Крус-де-Хувентино-Росас

en: 4004024
ru: Херес-де-Гарсия-Салинас

en: 4004153
ru: Халостотитлан

en: 4004267
ru: Истлан-дель-Рио

en: 4004330
ru: Ирапуато

en: 4004647
ru: Уатабампо

en: 4004867
ru: Парраль

en: 4004886
ru: Ногалес

en: 4004898
ru: Эрмосильо

en: 4005143
ru: Гуаймас

en: 4005219
ru: Гуасаве

en: 4005270
ru: Гуанахуато

en: 4005492
ru: Гвадалупе

en: 4005509
ru: Гвадалупе

en: 4005539
ru: Гвадалахара

en: 4006163
ru: Фреснильо

en: 400666
ru: Родос

en: 4006702
ru: Энсенада

en: 4006783
ru: Энкарнасьон-де-Диас

en: 4007676
ru: Эль-Сальто

en: 4011469
ru: Пуэбла

en: 4011743
ru: Дуранго

en: 4012176
ru: Кулиакан

en: 4012693
ru: Коста-Рика

en: 4012721
ru: Кортасар

en: 4013094
ru: Комонфорт

en: 4013516
ru: Колима

en: 4013704
ru: Сьюдад-Обрегон

en: 4013708
ru: Сьюдад-Хуарес

en: 4013712
ru: Сьюдад-Идальго

en: 4013714
ru: Сьюдад-Гусман

en: 4013720
ru: Делисьяс

en: 4013723
ru: Сьюдад-Конститусьон

en: 4013727
ru: Сьюдад-Альтамирано

en: 4013728
ru: Сьюдад-Акунья

en: 4014338
ru: Чиуауа

en: 4014875
ru: Селая

en: 4015700
ru: Кананеа

en: 4017984
ru: Атояк-де-Альварес

en: 4018390
ru: Аподака

en: 4018403
ru: Апасео-эль-Гранде

en: 4018404
ru: Апасео-эль-Альто

en: 4019233
ru: Агуаскальентес

en: 4019827
ru: Акамбаро

en: 4019869
ru: Абасоло

en: 4022735
ru: Идальго

en: 4026082
ru: Ласаро-Карденас

en: 4032402
ru: Нукуалофа

en: 4033936
ru: Папеэте

en: 4034821
ru: Мата-Уту

en: 4035413
ru: Апиа

en: 4035715
ru: Аваруа

en: 4044012
ru: Хагатна

en: 4048023
ru: Бессемер

en: 4048662
ru: Падака

en: 4049979
ru: Бирмингем

en: 4058553
ru: Декейтер

en: 4059102
ru: Дотан

en: 4062577
ru: Флоренция

en: 4063619
ru: Гадсден

en: 4066811
ru: Хелена

en: 4067927
ru: Хомвуд

en: 4067994
ru: Гувер

en: 4068590
ru: Хантсвилл

en: 4074267
ru: Мадисон

en: 4076598
ru: Мобил

en: 4076784
ru: Монтгомери

en: 4081914
ru: Оксфорд

en: 4084888
ru: Причард

en: 4089114
ru: Сельма

en: 4094163
ru: Троя

en: 4094455
ru: Таскалуса

en: 410096
ru: Аш-Шафа

en: 4101114
ru: Белла-Виста

en: 4101241
ru: Бентон

en: 4101260
ru: Бентонвилле

en: 4103957
ru: Кабот

en: 4106458
ru: Конвей

en: 4109785
ru: Эль-Дорадо

en: 4110486
ru: Фейетвилл

en: 4111410
ru: Форт-Смит

en: 4115412
ru: Хот-Спрингс

en: 4116315
ru: Джексонвилл

en: 4116834
ru: Джонсборо

en: 4119403
ru: Литл-Рок

en: 4124112
ru: Норт-Литл-Рок

en: 4125388
ru: Парагулд

en: 4128894
ru: Роджерс

en: 4130430
ru: Серси

en: 4131116
ru: Сайлом-Спрингс

en: 4132093
ru: Спрингдейл

en: 4133367
ru: Тексаркана

en: 4134716
ru: Ван-Бьюрен

en: 4135865
ru: Уэст-Мемфис

en: 4140963
ru: Вашингтон

en: 4142290
ru: Довер

en: 4143861
ru: Ньюарк

en: 4145381
ru: Уилмингтон

en: 4148399
ru: Бока-Дел-Мар

en: 4148411
ru: Бока-Ратон

en: 4148708
ru: Брейдентон

en: 4148757
ru: Брэндон

en: 4148803
ru: Брент

en: 4149962
ru: Кейп-Корал

en: 4151316
ru: Клируотер

en: 4151440
ru: Коко

en: 4151824
ru: Купер-Сити

en: 415189
ru: Аден

en: 4151909
ru: Корал-Спрингс

en: 4152820
ru: Дэви

en: 4152872
ru: Дейтона-Бич

en: 4153071
ru: Дирфилд-Бич

en: 4153132
ru: Делрей-Бич

en: 4153146
ru: Делтона

en: 4153759
ru: Данедин

en: 4154568
ru: Истеро

en: 4155017
ru: Ферри-Пасс

en: 4155966
ru: Форт-Лодердейл

en: 4155995
ru: Форт Майерс

en: 4156404
ru: Гейнсвилл

en: 4158476
ru: Хайалиа

en: 4158928
ru: Голливуд

en: 4159050
ru: Хомстед

en: 4159553
ru: Иммокали

en: 4160021
ru: Джэксонвилл

en: 4160610
ru: Юпитер

en: 4160711
ru: Кендалл

en: 4160812
ru: Ки-Уэст

en: 4160983
ru: Киссимми

en: 4161438
ru: Лейкленд

en: 4163033
ru: Лутц

en: 4163971
ru: Мельбурн

en: 4164138
ru: Майами

en: 4164143
ru: Майами-Бич

en: 4164167
ru: Майами-Гарденс

en: 4164186
ru: Майами-Лейкс

en: 4164601
ru: Мирамар

en: 4165565
ru: Неаполь

en: 4166066
ru: Норланд

en: 4166638
ru: Окленд-Парк

en: 4166673
ru: Окала

en: 4167147
ru: Орландо

en: 4167348
ru: Овьедо

en: 4167499
ru: Палм-Бей

en: 4167519
ru: Палм-Бич-Гарденс

en: 4167545
ru: Палм-Харбор

en: 4167583
ru: Палм Спрингс

en: 4167694
ru: Панама

en: 4168139
ru: Пемброк-Пайнс

en: 4168228
ru: Пенсакола

en: 4168782
ru: Плантация

en: 4169014
ru: Помпано-Бич

en: 4169060
ru: Понте-Ведра-Бич

en: 4169130
ru: Порт-Шарлотт

en: 4169345
ru: Принстон

en: 4170156
ru: Ривервью

en: 4170358
ru: Рокледж

en: 4170688
ru: Раскин

en: 4172131
ru: Сарасота

en: 4173838
ru: Спринг-Хилл

en: 4174383
ru: Санни-Айлс-Бич

en: 4174715
ru: Таллахасси

en: 4174757
ru: Тампа

en: 4175179
ru: Те-Виллиджис

en: 4175437
ru: Титусвилль

en: 4176217
ru: Юниверсити-Парк

en: 4176380
ru: Венеция

en: 4177703
ru: Веллингтон

en: 4177727
ru: Уэсли-Чепел

en: 4177872
ru: Уэст-Мелборн

en: 4177887
ru: Уэст-Палм-Бич

en: 4177965
ru: Вестчестер

en: 4178003
ru: Уэстон

en: 4178775
ru: Райт

en: 4179074
ru: Акворт

en: 4179320
ru: Олбани

en: 4179574
ru: Альфаретта

en: 4180386
ru: Атенс

en: 4180439
ru: Атланта

en: 4180531
ru: Огаста

en: 4184845
ru: Брауншвейг

en: 418606
ru: Наджафабад

en: 418863
ru: Исфахан

en: 4188985
ru: Колумбус

en: 4190581
ru: Далтон

en: 4191124
ru: Декейтер

en: 4192205
ru: Дублин

en: 4192289
ru: Дулут

en: 4192375
ru: Данвуди

en: 4196586
ru: Гейнсвилл

en: 4198322
ru: Гриффин

en: 4203696
ru: Кеннесо

en: 4207400
ru: Макон

en: 4207783
ru: Мариетта

en: 4207981
ru: Мартинес

en: 4212684
ru: Ньюнан

en: 4215391
ru: Перри

en: 4218165
ru: Редан

en: 4219762
ru: Ром

en: 4221333
ru: Санди-Спрингс

en: 4221552
ru: Саванна

en: 422232
ru: Макамба

en: 4223379
ru: Смирна

en: 4227213
ru: Такер

en: 4227777
ru: Юнион-Сити

en: 4228147
ru: Валдоста

en: 4229476
ru: Уорнер-Робинс

en: 4231874
ru: Вудсток

en: 423328
ru: Бурури

en: 4233813
ru: Беллвилл

en: 4235193
ru: Карбондейл

en: 4235668
ru: Чарлстон

en: 4236191
ru: Коллинсвиль

en: 4236895
ru: Декейтер

en: 4241704
ru: Джексонвилл

en: 4243899
ru: Мэрион

en: 4247703
ru: Куинси

en: 4250542
ru: Спрингфилд

en: 425378
ru: Бужумбура

en: 4254679
ru: Блумингтон

en: 4255466
ru: Кармель

en: 4256038
ru: Колумбус

en: 4257227
ru: Эвансвилл

en: 4258285
ru: Гринфилд

en: 4259418
ru: Индианаполис

en: 4260210
ru: Лоуренс

en: 4262045
ru: Нью-Албани

en: 426272
ru: Гитеге

en: 4263108
ru: Плейнфилд

en: 4263681
ru: Ричмонд

en: 4265737
ru: Терре-Хот

en: 426700
ru: Руйиги

en: 4270356
ru: Дерби

en: 4271935
ru: Гарднер

en: 4272782
ru: Хейс

en: 4273299
ru: Хатчинсон

en: 4273837
ru: Канзас-Сити

en: 4274277
ru: Лоуренс

en: 4274305
ru: Ливенворс

en: 4274994
ru: Манхэттен

en: 4276248
ru: Ньютон

en: 4276614
ru: Олейт

en: 4276873
ru: Оверленд-Парк

en: 4277241
ru: Питсбург

en: 4278890
ru: Салина

en: 4279247
ru: Шони

en: 4280539
ru: Топика

en: 4281730
ru: Уичито

en: 4285268
ru: Боулинг-Грин

en: 4286281
ru: Берлингтон

en: 4288809
ru: Ковингтон

en: 4290988
ru: Элизабеттаун

en: 4291945
ru: Флоренция

en: 4292188
ru: Франкфурт

en: 4294494
ru: Хендерсон

en: 4295251
ru: Хопкинсвилле

en: 4297983
ru: Лексингтон

en: 4299276
ru: Луисвилл

en: 4302035
ru: Мюррей

en: 4302529
ru: Ньюпорт

en: 4303436
ru: Овенсборо

en: 4305504
ru: Радклиф

en: 430569
ru: Нгози

en: 4305974
ru: Ричмонд

en: 4314550
ru: Александрия

en: 4315588
ru: Батон-Руж

en: 431748
ru: Муйинга

en: 4326868
ru: Хаммонд

en: 4327047
ru: Харви

en: 4329753
ru: Кеннер

en: 4330145
ru: Лафайет

en: 4330236
ru: Лейк-Чарльз

en: 4330525
ru: Лаплас

en: 4332628
ru: Марреро

en: 4333669
ru: Монро

en: 4335045
ru: Новый Орлеан

en: 433635
ru: Рутана

en: 4341513
ru: Шревепорт

en: 4346913
ru: Абердин

en: 4347242
ru: Аннаполис

en: 4347426
ru: Арнольд

en: 4347778
ru: Балтимор

en: 4348599
ru: Бетесда

en: 4349159
ru: Боуи

en: 4350413
ru: Карни

en: 4351871
ru: Клинтон

en: 4352053
ru: Колумбия

en: 4352539
ru: Крофтона

en: 4352681
ru: Камберленд

en: 4353765
ru: Дандолк

en: 4353962
ru: Истон

en: 4354087
ru: Эджвуд

en: 4354234
ru: Элктон

en: 4354428
ru: Эссекс

en: 4355585
ru: Фредерик

en: 4355843
ru: Гейтерсберг

en: 4356847
ru: Гринбелте

en: 4357141
ru: Хейгерстаун

en: 4364537
ru: Олни

en: 4364990
ru: Пасадена

en: 4365387
ru: Пайксвилль

en: 4366001
ru: Потомак

en: 4367175
ru: Роквилл

en: 4368711
ru: Солсбери

en: 4369190
ru: Северн

en: 4369596
ru: Силвер-Спринг

en: 4375087
ru: Арнольд

en: 4376482
ru: Белтон

en: 4379966
ru: Кейп Джирардо

en: 4381982
ru: Колумбия

en: 4386289
ru: Фармингтон

en: 4386387
ru: Фергюсон

en: 4387990
ru: Гладстон

en: 4389418
ru: Ганнибал

en: 4391812
ru: Индепенденс

en: 4392388
ru: Джефферсон-Сити

en: 4392768
ru: Джоплин

en: 4393217
ru: Канзас-Сити

en: 4393739
ru: Кирквуда

en: 4396915
ru: Манчестер

en: 4406282
ru: Ролла

en: 4406831
ru: Сент-Чарльз

en: 4407010
ru: Сент-Джозеф

en: 4407066
ru: Сент-Луис

en: 4407237
ru: Сейнт Питерс

en: 4409896
ru: Спрингфилд

en: 4413595
ru: Уорренсберг

en: 4418478
ru: Билокси

en: 4419290
ru: Брэндон

en: 4422133
ru: Клинтон

en: 4422442
ru: Колумбус

en: 4427569
ru: Готье

en: 4428475
ru: Гринвилл

en: 4428667
ru: Галфпорта

en: 4431410
ru: Джексон

en: 4434069
ru: Лонг-Бич

en: 4434663
ru: Мадисон

en: 4435764
ru: Меридиан

en: 4437982
ru: Натчез

en: 4440076
ru: Оксфорд

en: 4440397
ru: Паскагула

en: 4448903
ru: Тупело

en: 4449620
ru: Виксберг

en: 4452808
ru: Апекс

en: 4453066
ru: Эшвилл

en: 4458228
ru: Берлингтон

en: 4459467
ru: Кэри

en: 4460243
ru: Шарлотт

en: 4461574
ru: Конкорд

en: 4461941
ru: Корнелиус

en: 4464368
ru: Дарем

en: 4466033
ru: Фейетвилл

en: 4467485
ru: Фьюквей-Варина

en: 4467657
ru: Гарнер

en: 4467732
ru: Гастония

en: 4468261
ru: Голдсборо

en: 4469146
ru: Гринсборо

en: 4469160
ru: Гринвилл

en: 4470566
ru: Хендерсон

en: 4470778
ru: Хикори

en: 4471025
ru: Хай-Пойнт

en: 4473083
ru: Джексонвилл

en: 4474040
ru: Каннаполис

en: 4475773
ru: Лексингтон

en: 4479946
ru: Монро

en: 4481682
ru: Нью-Берн

en: 4487042
ru: Роли

en: 4488762
ru: Роки-Маунт

en: 4489985
ru: Солсбери

en: 4490329
ru: Сэнфорд

en: 4493316
ru: Стейтсвилл

en: 4499379
ru: Уилмингтон

en: 4499389
ru: Уилсон

en: 4499612
ru: Винстон-Салем

en: 4500546
ru: Атлантик-Сити

en: 4501018
ru: Камден

en: 4505542
ru: Афины

en: 4508722
ru: Цинциннати

en: 4509177
ru: Колумбус

en: 4509884
ru: Дейтон

en: 4511283
ru: Феърфилд

en: 4513575
ru: Гамильтон

en: 4515843
ru: Кеттеринг

en: 4516233
ru: Ланкастер

en: 4517698
ru: Мейсон

en: 4518264
ru: Мидлтаун

en: 4520760
ru: Оксфорд

en: 4521816
ru: Портсмут

en: 4522586
ru: Риверсайд

en: 4525353
ru: Спрингфилд

en: 4526576
ru: Тротвуд

en: 4528810
ru: Ксения

en: 4529469
ru: Ардмор

en: 452949
ru: Удомля

en: 4529987
ru: Бартлсвилл

en: 4531405
ru: Брокен-Эрроу

en: 4533580
ru: Клэрмор

en: 4535389
ru: Дункан

en: 4535740
ru: Эдмон

en: 4535961
ru: Энид

en: 453754
ru: Валмиера

en: 4540737
ru: Лоутон

en: 4542765
ru: Мидуэст-Сити

en: 4542975
ru: Мур

en: 454310
ru: Вентспилс

en: 4543338
ru: Маскоги

en: 4543762
ru: Норман

en: 4544349
ru: Оклахома Сити

en: 454768
ru: Тукумс

en: 4551177
ru: Шони

en: 4553433
ru: Талса

en: 4556165
ru: Юкон

en: 4557137
ru: Честер

en: 455898
ru: Саласпилс

en: 4560349
ru: Филадельфия

en: 4561407
ru: Спрингфилд

en: 456172
ru: Рига

en: 456202
ru: Резекне

en: 4562407
ru: Йорк

en: 4562506
ru: Агуадилья

en: 4562831
ru: Баямон

en: 4563008
ru: Кагуас

en: 4564946
ru: Фахардо

en: 4565105
ru: Гуаяма

en: 4566385
ru: Маягуэс

en: 4566880
ru: Понсе

en: 4568127
ru: Сан-Хуан

en: 4569067
ru: Айкен

en: 4569298
ru: Андерсон

en: 457065
ru: Огре

en: 4574324
ru: Чарлстон

en: 4575352
ru: Колумбия

en: 4575461
ru: Конвей

en: 4578737
ru: Флоренция

en: 457954
ru: Лиепая

en: 4580543
ru: Гринвилл

en: 4580599
ru: Грир

en: 4581832
ru: Хилтон-Хед-Айленд

en: 4581833
ru: Хилтон-Хед-Айленд

en: 4585000
ru: Лексингтон

en: 4588718
ru: Мертл-Бич

en: 4589387
ru: Норт-Чарлстон

en: 459201
ru: Юрмала

en: 459279
ru: Елгава

en: 459283
ru: Екабпилс

en: 4597200
ru: Спартанберг

en: 4597919
ru: Саммервилл

en: 460413
ru: Даугавпилс

en: 4604183
ru: Бартлетт

en: 460570
ru: Цесис

en: 4608657
ru: Бристол

en: 4612862
ru: Чаттануга

en: 4613868
ru: Кларксвилл

en: 4614088
ru: Кливленд

en: 4614867
ru: Колумбия

en: 461699
ru: Сасово

en: 461910
ru: Зверево

en: 461920
ru: Звенигород

en: 4623560
ru: Франклин

en: 462444
ru: Златоуст

en: 462522
ru: Зимовники

en: 462755
ru: Жуковский

en: 462822
ru: Жуковка

en: 462984
ru: Жирновск

en: 463082
ru: Жигулевск

en: 463217
ru: Жердевка

en: 4632595
ru: Джексон

en: 463340
ru: Железноводск

en: 463343
ru: Железногорск

en: 463355
ru: Железнодорожный

en: 4634662
ru: Кингспорт

en: 4634946
ru: Ноксвилл

en: 463637
ru: Зерноград

en: 463824
ru: Зеленокумск

en: 463828
ru: Зеленоградск

en: 463829
ru: Зеленоград

en: 463835
ru: Зеленодольск

en: 463885
ru: Зеленчукская

en: 464101
ru: Заволжье

en: 4641239
ru: Мемфис

en: 464176
ru: Заветы Ильича

en: 4644312
ru: Мерфрисборо

en: 4644585
ru: Нашвилл

en: 464625
ru: Заречный

en: 4646571
ru: Ок-Ридж

en: 464687
ru: Зарайск

en: 464790
ru: Заполярный

en: 465543
ru: Заинск

en: 4658590
ru: Смирна

en: 4659446
ru: Спринг-Хилл

en: 4659557
ru: Спрингфилд

en: 466215
ru: Юрьев-Польский

en: 466806
ru: Йошкар-Ола

en: 466885
ru: Ейск

en: 4669635
ru: Абилин

en: 466989
ru: Ессентукская

en: 466990
ru: Ессентуки

en: 4670300
ru: Аллен

en: 4670592
ru: Элвин

en: 4670866
ru: Англтон

en: 467120
ru: Ершов

en: 4671240
ru: Арлингтон

en: 4671654
ru: Остин

en: 4672989
ru: Бомонт

en: 4673094
ru: Бедфорд

en: 4673425
ru: Белтон

en: 467525
ru: Емва

en: 4676740
ru: Браунсвилл

en: 4677008
ru: Брайан

en: 4677551
ru: Бурлесоне

en: 467854
ru: Елизаветинская

en: 4679195
ru: Карролтон

en: 467978
ru: Елец

en: 468063
ru: Елань

en: 468082
ru: Елабуга

en: 4682464
ru: Колледж-Стейшен

en: 468250
ru: Егорьевск

en: 468307
ru: Егорлыкская

en: 4683217
ru: Коппелл

en: 4683416
ru: Корпус-Кристи

en: 4683462
ru: Корсикана

en: 468390
ru: Ефремов

en: 4684888
ru: Даллас

en: 4685524
ru: Сото

en: 4685892
ru: Денисон

en: 4685907
ru: Дентон

en: 468657
ru: Ясный

en: 468671
ru: Ясногорск

en: 4688275
ru: Эдинбург

en: 468866
ru: Ярцево

en: 468902
ru: Ярославль

en: 469005
ru: Яранск

en: 469178
ru: Янаул

en: 4691930
ru: Форт-Уэрт

en: 4692400
ru: Фресно

en: 4692559
ru: Фриско

en: 4692883
ru: Галвестон

en: 4693003
ru: Гирлянда

en: 4693342
ru: Джорджтаун

en: 4694482
ru: Гранд-Прери

en: 4695066
ru: Гринвилл

en: 4696233
ru: Харлинген

en: 469707
ru: Ягры

en: 469844
ru: Яблоновский

en: 4699066
ru: Хьюстон

en: 4699540
ru: Хантсвилл

en: 4699575
ru: Херст

en: 4700168
ru: Ирвинг

en: 470252
ru: Вышний Волочек

en: 4702828
ru: Келлер

en: 4703223
ru: Киллин

en: 470338
ru: Выселки

en: 470444
ru: Выкса

en: 4705191
ru: Ланкастер

en: 4705349
ru: Ларедо

en: 470546
ru: Выборг

en: 4706057
ru: Льюисвилл

en: 470666
ru: Вязники

en: 470676
ru: Вязьма

en: 470734
ru: Вятские Поляны

en: 4707814
ru: Лонгвью

en: 4709013
ru: Мэнсфилд

en: 4709272
ru: Маршалл

en: 4709796
ru: Мак-Аллен

en: 4710178
ru: Мак-Кинни

en: 4710826
ru: Мескит

en: 471101
ru: Всеволожск

en: 4711725
ru: Миссия

en: 4713735
ru: Накодочес

en: 4714131
ru: Нью-Браунфелс

en: 471430
ru: Воткинск

en: 471457
ru: Востряково

en: 471656
ru: Воскресенск

en: 4717232
ru: Палестин

en: 4717560
ru: Париж

en: 4717782
ru: Пасадена

en: 4718097
ru: Пэрленд

en: 4718721
ru: Фарра

en: 4719457
ru: Планом

en: 4720039
ru: Порт-Артур

en: 4720131
ru: Портленд

en: 472045
ru: Воронеж

en: 472231
ru: Волжский

en: 472234
ru: Волжск

en: 4722625
ru: Ричардсон

en: 472278
ru: Вольск

en: 4723914
ru: Розенберг

en: 4724129
ru: Раунд-Рок

en: 472433
ru: Волоколамск

en: 472459
ru: Вологда

en: 4726206
ru: Сан-Антонио

en: 4726491
ru: Сан-Маркос

en: 472722
ru: Волхов

en: 472750
ru: Волгореченск

en: 472757
ru: Волгоград

en: 472761
ru: Волгодонск

en: 4728328
ru: Шерман

en: 473247
ru: Владимир

en: 473249
ru: Владикавказ

en: 4734825
ru: Шугар-Ленд

en: 4735702
ru: Тейлор

en: 4736388
ru: Колония

en: 4736476
ru: Зе-Вудлендс

en: 473778
ru: Видное

en: 473788
ru: Вичуга

en: 4738214
ru: Тайлер

en: 4738721
ru: Ювалде

en: 4739157
ru: Виктория

en: 4739526
ru: Вако

en: 4741752
ru: Уичито-Фолс

en: 4744091
ru: Александрия

en: 4744709
ru: Арлингтон

en: 4744870
ru: Ашберн

en: 4747845
ru: Блэксбург

en: 4748993
ru: Бристол

en: 4749950
ru: Берк

en: 4752031
ru: Шарлоттсвилль

en: 4752186
ru: Чесапик

en: 4752229
ru: Честер

en: 4753671
ru: Колониал-Хайтс

en: 4754966
ru: Калпепер

en: 4755280
ru: Данвилл

en: 475777
ru: Верещагино

en: 475881
ru: Венёв

en: 475938
ru: Вельск

en: 4759968
ru: Франкония

en: 4760059
ru: Фредериксбург

en: 476062
ru: Великий Устюг

en: 476077
ru: Великие Луки

en: 4762894
ru: Хэмптон

en: 476368
ru: Ватутино

en: 4763793
ru: Херндон

en: 4764826
ru: Хопуэлла

en: 4771075
ru: Линчберг

en: 4771401
ru: Манассас

en: 4771414
ru: Манассас-Парк

en: 477192
ru: Валуйки

en: 4772354
ru: Маклин

en: 477301
ru: Валдай

en: 477494
ru: Узловая

en: 4776024
ru: Ньюпорт-Ньюс

en: 4776222
ru: Норфолк

en: 477626
ru: Уварово

en: 477656
ru: Ува

en: 4778626
ru: Петербург

en: 4779999
ru: Портсмут

en: 478044
ru: Усть-Лабинск

en: 478071
ru: Усть-Катав

en: 4780837
ru: Радфорд

en: 478130
ru: Усть-Джегута

en: 4781530
ru: Рестон

en: 4781708
ru: Ричмонд

en: 4782167
ru: Роанок

en: 478317
ru: Усмань

en: 4784112
ru: Салем

en: 478544
ru: Урюпинск

en: 478581
ru: Урус-Мартан

en: 4787117
ru: Спрингфилд

en: 4787440
ru: Стонтон

en: 4787534
ru: Стерлинг

en: 4788158
ru: Саффолк

en: 479028
ru: Унеча

en: 479123
ru: Ульяновск

en: 4791259
ru: Вирджиния-Бич

en: 4793846
ru: Уильямсберг

en: 479411
ru: Ухта

en: 479532
ru: Углич

en: 4795467
ru: Шарлота Амалия

en: 479561
ru: Уфа

en: 479687
ru: Учкекен

en: 479703
ru: Учалы

en: 4798308
ru: Бекли

en: 479933
ru: Тырныауз

en: 480060
ru: Тверь

en: 480089
ru: Туймазы

en: 480122
ru: Тутаев

en: 4801859
ru: Чарлстон

en: 4802316
ru: Кларксберг

en: 4805404
ru: Фэрмонт

en: 480562
ru: Тула

en: 480685
ru: Тучково

en: 480716
ru: Туапсе

en: 480876
ru: Цимлянск

en: 4809537
ru: Хантингтон

en: 481350
ru: Трубчевск

en: 4813878
ru: Мартинсберг

en: 481453
ru: Тропарёво

en: 4815352
ru: Моргантаун

en: 481605
ru: Троицкая

en: 481608
ru: Троицк

en: 4817641
ru: Паркерсберг

en: 481964
ru: Тосно

en: 481985
ru: Торжок

en: 482260
ru: Томилино

en: 482283
ru: Тольятти

en: 4828382
ru: Франклин

en: 4829307
ru: Бей-Сити

en: 482965
ru: Тимашёвск

en: 4829762
ru: Алебастр

en: 483019
ru: Тихвин

en: 4830198
ru: Аннистон

en: 483029
ru: Тихорецк

en: 4830668
ru: Атенс

en: 4830796
ru: Оберн

en: 483137
ru: Тейково

en: 4832353
ru: Данбери

en: 4833320
ru: Кливленд-Хайтс

en: 4834157
ru: Феърфилд

en: 4834272
ru: Фармингтон

en: 483495
ru: Терек

en: 4835003
ru: Гластонбери

en: 4835512
ru: Гилфорд

en: 4835797
ru: Хартфорд

en: 483661
ru: Темрюк

en: 4838116
ru: Мадисон

en: 4838174
ru: Манчестер

en: 4838524
ru: Мериден

en: 4838633
ru: Мидлтаун

en: 4838652
ru: Милфорд

en: 483883
ru: Тбилисская

en: 4839292
ru: Нью-Бритен

en: 4839366
ru: Нью-Хейвен

en: 4839416
ru: Нью-Лондон

en: 4839822
ru: Норуолк

en: 4839843
ru: Норидж

en: 4840767
ru: Плейнвилль

en: 4842898
ru: Шелтон

en: 4843564
ru: Стамфорд

en: 4843786
ru: Сторрс

en: 4843811
ru: Стратфорд

en: 4844459
ru: Трамбал

en: 4845193
ru: Уотербери

en: 4845411
ru: Западный Хартфорд

en: 4845419
ru: Уэст-Хейвен

en: 484646
ru: Тамбов

en: 4846757
ru: Алтуна

en: 4846834
ru: Эймса

en: 484856
ru: Агидель

en: 484907
ru: Таганрог

en: 484972
ru: Сызрань

en: 4849826
ru: Берлингтон

en: 4850699
ru: Сидар-Фолс

en: 4850751
ru: Сидар-Рапидс

en: 4852022
ru: Клинтон

en: 485239
ru: Сыктывкар

en: 4852832
ru: Каунсил-Блафс

en: 4853423
ru: Дэвенпорт

en: 4853828
ru: Де-Мойн

en: 485432
ru: Свободы

en: 4854529
ru: Дабек

en: 485639
ru: Светогорск

en: 485660
ru: Светлый

en: 485698
ru: Светлоград

en: 4857486
ru: Форт Додж

en: 485871
ru: Суворовская

en: 485888
ru: Суворов

en: 486071
ru: Суровикино

en: 486110
ru: Сурхахи

en: 4862034
ru: Айова-Сити

en: 4866263
ru: Мэрион

en: 4866371
ru: Маршалтаун

en: 4866445
ru: Мейсон-Сити

en: 486665
ru: Сухиничи

en: 4868907
ru: Ньютон

en: 486968
ru: Ступино

en: 4870380
ru: Оттамуа

en: 487095
ru: Струнино

en: 487147
ru: Строитель

en: 487495
ru: Стерлитамак

en: 4876523
ru: Су-Сити

en: 487846
ru: Ставрополь

en: 487928
ru: Старый Оскол

en: 4882920
ru: Аддисон

en: 4883555
ru: Арлингтон-Хайтс

en: 4883817
ru: Аврора

en: 4884141
ru: Бартлетт

en: 4884192
ru: Батавия

en: 4884453
ru: Бельведере

en: 4884597
ru: Беруин

en: 4885164
ru: Блумингтон

en: 4885983
ru: Бербанк

en: 488635
ru: Старощербиновская

en: 4886738
ru: Кэри

en: 4887158
ru: Шампейн

en: 4887398
ru: Чикаго

en: 488742
ru: Староминская

en: 4888015
ru: Цицерон

en: 488852
ru: Стародуб

en: 4889426
ru: Данвилл

en: 4889553
ru: Де-Калб

en: 4889772
ru: Дес-Плейнс

en: 4890864
ru: Элджин

en: 489088
ru: Старая Русса

en: 4891382
ru: Эванстон

en: 489162
ru: Старая Купавна

en: 4893037
ru: Франкфурт

en: 4893171
ru: Фрипорт

en: 4893392
ru: Гейлсберг

en: 4893591
ru: Женева

en: 4895298
ru: Харви

en: 4895876
ru: Хайленд-Парк

en: 4898182
ru: Канкаки

en: 4899340
ru: Лансинг

en: 4900080
ru: Лилу

en: 4900373
ru: Ломбард

en: 490067
ru: Советск

en: 490068
ru: Советск

en: 4901514
ru: Мэйвуд

en: 490172
ru: Сосновый Бор

en: 4902476
ru: Молин

en: 4902559
ru: Монтгомери

en: 4903279
ru: Нейпервилл

en: 4903780
ru: Нормальная

en: 490391
ru: Сосногорск

en: 4904381
ru: Оук-Парк

en: 490466
ru: Сортавала

en: 4905006
ru: Оттава

en: 4905211
ru: Палатин

en: 4905367
ru: Парк-Ридж

en: 490554
ru: Сорочинск

en: 4905599
ru: Пекин

en: 4905687
ru: Пеория

en: 4907907
ru: Рок-Айленд

en: 4907959
ru: Рокфорд

en: 4908737
ru: Сент-Чарльз

en: 490996
ru: Солнечногорск

en: 491019
ru: Соль-Илецк

en: 491023
ru: Соликамск

en: 4910713
ru: Шаумбург

en: 4911600
ru: Скоки

en: 4912499
ru: Стерлинг

en: 491281
ru: Сокол

en: 491352
ru: Софрино

en: 491422
ru: Сочи

en: 4914570
ru: Урбана

en: 491480
ru: Собинка

en: 4915545
ru: Вашингтон

en: 4915734
ru: Уокиган

en: 4916140
ru: Вестчестер

en: 4916288
ru: Уитон

en: 491687
ru: Смоленск

en: 4917123
ru: Вудсток

en: 4917358
ru: Сион

en: 4917592
ru: Андерсон

en: 491882
ru: Слободской

en: 4919987
ru: Элкхарт

en: 4920423
ru: Форт-Уэйн

en: 4920473
ru: Франкфурт

en: 4920607
ru: Гэри

en: 4920808
ru: Гошен

en: 492094
ru: Славянск-на-Кубани

en: 4921100
ru: Хаммонд

en: 4921476
ru: Хобарт

en: 492162
ru: Сланцы

en: 4921725
ru: Хантингтон

en: 4922462
ru: Лафайет

en: 4923210
ru: Мэрион

en: 4923531
ru: Мичиган-Сити

en: 492376
ru: Скопин

en: 4924006
ru: Манси

en: 4924014
ru: Мюнстер

en: 4924104
ru: Нью-Хейвен

en: 492448
ru: Сходня

en: 4926563
ru: Саут-Бенд

en: 4927537
ru: Вальпараисо

en: 4928096
ru: Уэст-Лафейетт

en: 4928118
ru: Уэстфилд

en: 4928662
ru: Абингтон

en: 4928703
ru: Эктон

en: 4929022
ru: Амхерст

en: 4929180
ru: Арлингтон

en: 492944
ru: Сим

en: 4930282
ru: Белмонт

en: 4930956
ru: Бостон

en: 4931429
ru: Броктон

en: 4931482
ru: Бруклин

en: 493160
ru: Сибай

en: 4931737
ru: Берлингтон

en: 4931972
ru: Кембридж

en: 493231
ru: Шуя

en: 4932869
ru: Челмсфорд

en: 4933002
ru: Чикопи

en: 493316
ru: Шушары

en: 4933743
ru: Конкорд

en: 4934500
ru: Денверс

en: 493463
ru: Шумерля

en: 4935582
ru: Истхэмптон

en: 4935623
ru: Истон

en: 4936008
ru: Эверетт

en: 4936159
ru: Фолл-Ривер

en: 493702
ru: Михайловск

en: 4937276
ru: Франклин

en: 4937557
ru: Гарднер

en: 4937829
ru: Глостер

en: 4938378
ru: Гринфилд

en: 4939085
ru: Хаверхилл

en: 4939783
ru: Холиок

en: 4941720
ru: Лоуренс

en: 4941873
ru: Леоминстере

en: 4941935
ru: Лексингтон

en: 4942618
ru: Лоуэлл

en: 4942807
ru: Линн

en: 4943021
ru: Мэнсфилд

en: 4943170
ru: Марлборо

en: 4943629
ru: Медфорд

en: 4943677
ru: Мелроуз

en: 4943958
ru: Милфорд

en: 4944193
ru: Мильтон

en: 494427
ru: Шилово

en: 4945121
ru: Нью-Бедфорд

en: 4945283
ru: Ньютон

en: 4945819
ru: Нортхемптон

en: 4946863
ru: Пибоди

en: 4948247
ru: Куинси

en: 4948403
ru: Рандольф

en: 4948462
ru: Рединг

en: 4950065
ru: Салем

en: 495062
ru: Шексна

en: 4950898
ru: Шрусбери

en: 495112
ru: Шебекино

en: 4951248
ru: Сомерсет

en: 4951257
ru: Сомервилл

en: 4951788
ru: Спрингфилд

en: 495206
ru: Щигры

en: 4952121
ru: Стоунхем

en: 495260
ru: Щербинка

en: 4952629
ru: Тонтон

en: 4952762
ru: Тьюксбери

en: 495344
ru: Щёлково

en: 495394
ru: Щекино

en: 4954380
ru: Уолтем

en: 4954738
ru: Уэлсли

en: 495518
ru: Шатура

en: 4955840
ru: Уилмингтон

en: 4955884
ru: Уинчестер

en: 4956184
ru: Вустер

en: 495619
ru: Шарья

en: 4956976
ru: Оберн

en: 4957003
ru: Огаста

en: 4957280
ru: Бангор

en: 4958141
ru: Биддефорд

en: 4959473
ru: Брауншвейг

en: 495957
ru: Шали

en: 496012
ru: Шахунья

en: 496015
ru: Шахты

en: 496267
ru: Северская

en: 496269
ru: Северо-Задонск

en: 496275
ru: Североуральск

en: 496278
ru: Североморск

en: 496285
ru: Северодвинск

en: 496478
ru: Сестрорецк

en: 496519
ru: Сертолово

en: 496527
ru: Серпухов

en: 496638
ru: Сергиев Посад

en: 496802
ru: Сергач

en: 496934
ru: Сердобск

en: 4969398
ru: Льюистон

en: 497206
ru: Семилуки

en: 497218
ru: Семикаракорск

en: 497450
ru: Семёнов

en: 4975802
ru: Портленд

en: 497610
ru: Сельцо

en: 4977222
ru: Сако

en: 4977762
ru: Санфорд

en: 4979244
ru: Саут-Портленд

en: 497927
ru: Сегежа

en: 4982236
ru: Уотервилл

en: 4982753
ru: Уэстбрук

en: 4983811
ru: Адриан

en: 498418
ru: Сатка

en: 4984247
ru: Анн-Арбор

en: 4984565
ru: Оберн-Хиллс

en: 4985180
ru: Бей-Сити

en: 498525
ru: Саров

en: 4986172
ru: Бирмингем

en: 498677
ru: Саратов

en: 498687
ru: Сарапул

en: 498698
ru: Саранск

en: 498708
ru: Саракташ

en: 4987482
ru: Бертон

en: 498817
ru: Санкт-Петербург

en: 4990510
ru: Дирборн

en: 4990729
ru: Детройт

en: 499099
ru: Самара

en: 499161
ru: Сальск

en: 4991640
ru: Ист-Лансинг

en: 499292
ru: Салават

en: 4992982
ru: Флинт

en: 4994358
ru: Гранд-Рапидс

en: 499453
ru: Сафоново

en: 4996248
ru: Голландия

en: 499717
ru: Ржев

en: 4997384
ru: Джексон

en: 4997787
ru: Каламазу

en: 4998830
ru: Лансинг

en: 499975
ru: Рыбное

en: 4999837
ru: Ливония

en: 500004
ru: Рыбинск

en: 500047
ru: Ряжск

en: 5000947
ru: Маркетт

en: 500096
ru: Рязань

en: 5002344
ru: Монро

en: 5002714
ru: Маунт-Плезант

en: 500299
ru: Рузаевка

en: 5003132
ru: Маскегон

en: 5004062
ru: Новый

en: 5004188
ru: Оук-Парк

en: 5006166
ru: Понтиак

en: 5006233
ru: Порт-Гурон

en: 5006917
ru: Редфорд

en: 5007531
ru: Ромул

en: 5007655
ru: Розвелл

en: 5007989
ru: Сагино

en: 500886
ru: Ртищево

en: 5011148
ru: Стерлинг-Хайтс

en: 501175
ru: Ростов-на-Дону

en: 501183
ru: Ростов

en: 5011908
ru: Тейлор

en: 501215
ru: Россошь

en: 501231
ru: Россошь

en: 5012521
ru: Трентон

en: 5012639
ru: Троя

en: 501283
ru: Рославль

en: 5014051
ru: Уоррен

en: 5014130
ru: Уотерфорд

en: 5014224
ru: Уэйн

en: 5015688
ru: Ипсиланти

en: 5016024
ru: Альберт-Ли

en: 5016374
ru: Андовер

en: 5016450
ru: Анока

en: 5016494
ru: Эпл-Валли

en: 5016884
ru: Остин

en: 501730
ru: Родники

en: 5018739
ru: Блумингтон

en: 5019330
ru: Бруклин-Сентер

en: 5019335
ru: Бруклин-Парк

en: 5019588
ru: Буффало

en: 5019767
ru: Бернсвилл

en: 502011
ru: Ревда

en: 502018
ru: Реутов

en: 5020859
ru: Чамплин

en: 5020881
ru: Шанхассен

en: 5020938
ru: Часка

en: 5021828
ru: Коламбия-Хайтс

en: 5022025
ru: Кун-Рапидс

en: 5022134
ru: Коттидж-Гров

en: 5023571
ru: Кристал

en: 5024719
ru: Дулут

en: 5024825
ru: Иган

en: 5025219
ru: Иден-Прери

en: 5025264
ru: Идайна

en: 502540
ru: Раевский

en: 5025471
ru: Элк-Ривер

en: 5026291
ru: Фэрибо

en: 5026321
ru: Фармингтон

en: 5027117
ru: Форест-Лейк

en: 5027482
ru: Фридли

en: 502793
ru: Рассказово

en: 5028163
ru: Голден-Вэлли

en: 5029181
ru: Хам-Лейк

en: 5029500
ru: Хейстингс

en: 502965
ru: Раменское

en: 5030005
ru: Хиббинг

en: 5030670
ru: Хопкинс

en: 5031412
ru: Инвер-Гров-Хайтс

en: 5034059
ru: Лейквилл

en: 5034767
ru: Лайно-Лейкс

en: 503550
ru: Пятигорск

en: 5036420
ru: Манкейто

en: 5036493
ru: Мейпл-Гров

en: 5036588
ru: Мэйплвуд

en: 5037649
ru: Миннеаполис

en: 5037784
ru: Миннетонка

en: 5038108
ru: Мурхед

en: 5039080
ru: Нью-Брайтон

en: 5039094
ru: Нью-Хоп

en: 5039675
ru: Нортфилд

en: 503977
ru: Пушкино

en: 5039978
ru: Окдейл

en: 504003
ru: Пушкин

en: 504042
ru: Пущино

en: 5040647
ru: Оватонна

en: 5041926
ru: Плимут

en: 5042373
ru: Прайор-Лейк

en: 504250
ru: Пугачев

en: 5042561
ru: Рамси

en: 5042773
ru: Ред-Уинг

en: 5043193
ru: Ричфилд

en: 504341
ru: Псков

en: 5043473
ru: Рочестер

en: 5043779
ru: Росмаунт

en: 5043799
ru: Розвелл

en: 5045360
ru: Сент-Пол

en: 504576
ru: Протвино

en: 5046001
ru: Сартелл

en: 5046063
ru: Савидж

en: 5046997
ru: Шейкопе

en: 5047234
ru: Шорвью

en: 504831
ru: Пролетарск

en: 5048814
ru: Стиллуотер

en: 504935
ru: Прохладный

en: 505014
ru: Приютово

en: 505057
ru: Приволжский

en: 505060
ru: Приволжск

en: 505230
ru: Приозерск

en: 505259
ru: Приморско-Ахтарск

en: 5052658
ru: Уайт-Бэр-Лейк

en: 5052916
ru: Уилмар

en: 5053156
ru: Вайнона

en: 5053358
ru: Вудбери

en: 505421
ru: Придонской

en: 505806
ru: Поворино

en: 5059163
ru: Фарго

en: 5059429
ru: Гранд-Форкс

en: 5063805
ru: Белвью

en: 5066001
ru: Колумбус

en: 506762
ru: Полярные Зори

en: 506763
ru: Полярный

en: 5068725
ru: Фримонт

en: 5069297
ru: Гранд-Айленд

en: 5069802
ru: Хейстингс

en: 5071348
ru: Керни

en: 5071665
ru: Ла-Виста

en: 5072006
ru: Линкольн

en: 5073965
ru: Норфолк

en: 5074472
ru: Омаха

en: 5074792
ru: Папилион

en: 507599
ru: Покров

en: 507624
ru: Похвистнево

en: 508034
ru: Подпорожье

en: 508101
ru: Подольск

en: 5083221
ru: Бедфорд

en: 5084868
ru: Конкорд

en: 5085374
ru: Дерри

en: 5085520
ru: Довер

en: 508656
ru: Почеп

en: 5088262
ru: Кин

en: 5089178
ru: Манчестер

en: 5089478
ru: Мерримак

en: 5090046
ru: Нашуа

en: 509052
ru: Плавск

en: 5091383
ru: Портсмут

en: 5091872
ru: Рочестер

en: 5092268
ru: Салем

en: 5095445
ru: Бейонн

en: 509598
ru: Пикалёво

en: 5096699
ru: Клифтон

en: 509697
ru: Петушки

en: 5097017
ru: Крэнфорд

en: 5097315
ru: Довер

en: 5097529
ru: Эдисон

en: 5097598
ru: Элизабет

en: 5097672
ru: Энглвуд

en: 509820
ru: Петрозаводск

en: 5098706
ru: Хакенсак

en: 5098863
ru: Харрисон

en: 5099133
ru: Хобокен

en: 509981
ru: Петровская

en: 5099836
ru: Джерси-Сити

en: 509987
ru: Петровск

en: 5099967
ru: Керни

en: 5100280
ru: Лейквуд

en: 5100506
ru: Линден

en: 5100572
ru: Ливингстон

en: 5100604
ru: Лоди

en: 5100748
ru: Мадисон

en: 5101717
ru: Нью-Брансуик

en: 5101766
ru: Новые Милфорд

en: 5101798
ru: Ньюарк

en: 510225
ru: Петродворец

en: 5102387
ru: Парамус

en: 5102427
ru: Парсиппани

en: 5102466
ru: Патерсон

en: 5102720
ru: Плейнфилд

en: 510291
ru: Петергоф

en: 5102922
ru: Принстон

en: 5103086
ru: Рэмси

en: 5103269
ru: Риджвуд

en: 510364
ru: Пестово

en: 5104755
ru: Сомерсет

en: 5104853
ru: Саут-Ривер

en: 5105496
ru: Трентон

en: 5105634
ru: Юнион-Сити

en: 5106331
ru: Уэстфилд

en: 5106834
ru: Олбани

en: 5107129
ru: Амхерст

en: 5107464
ru: Астория

en: 5107505
ru: Оберн

en: 5107760
ru: Болдуин

en: 510808
ru: Первоуральск

en: 5108093
ru: Батавия

en: 5108815
ru: Бенсонхерст

en: 5109177
ru: Бингемтон

en: 5109790
ru: Боро-Парк

en: 5110159
ru: Брайтон

en: 5110266
ru: Бронкс

en: 5110302
ru: Бруклин

en: 5110629
ru: Буффало

en: 5110918
ru: Бушуик

en: 511196
ru: Пермь

en: 5113481
ru: Кони-Айленд

en: 511359
ru: Переславль-Залесский

en: 511510
ru: Ново-Переделкино

en: 511565
ru: Пенза

en: 5116497
ru: Эльмира

en: 511794
ru: Печора

en: 5118626
ru: Глен-Коув

en: 5119347
ru: Гринбург

en: 5120095
ru: Харрисон

en: 512023
ru: Павловский Посад

en: 5120478
ru: Хемпстед

en: 512051
ru: Павловская

en: 512052
ru: Павловск

en: 512053
ru: Павловск

en: 5120656
ru: Хиксвилла

en: 5120987
ru: Холбрук

en: 5121636
ru: Хантингтон

en: 5122432
ru: Итак

en: 5123477
ru: Кингстон

en: 5123533
ru: Кирьяс-Джоэль

en: 5125086
ru: Лонг-Бич

en: 5125771
ru: Манхеттен

en: 5126518
ru: Медфорд

en: 5126630
ru: Меррик

en: 5127835
ru: Маунт-Вернон

en: 5128266
ru: Нанует

en: 5128549
ru: Нью-Рошель

en: 5128581
ru: Нью-Йорк

en: 5128654
ru: Ньюберг

en: 5128723
ru: Ниагара-Фолс

en: 5130081
ru: Осуиго

en: 513042
ru: Палласовка

en: 5131692
ru: Платтсбург

en: 5132143
ru: Поукипзи

en: 5133640
ru: Риго-Парк

en: 513378
ru: Озёры

en: 5134086
ru: Рочестер

en: 5134295
ru: Рим

en: 5136334
ru: Саратога-Спрингс

en: 5136454
ru: Скенектади

en: 5137600
ru: Селден

en: 5138022
ru: Ширли

en: 513883
ru: Отрадный

en: 513898
ru: Отрадное

en: 513911
ru: Отрадная

en: 5139301
ru: Спринг-Вэлли

en: 5140405
ru: Сиракьюс

en: 5141502
ru: Троя

en: 514171
ru: Остров

en: 5141927
ru: Юниондейл

en: 514198
ru: Острогожск

en: 5142056
ru: Ютика

en: 514259
ru: Осташков

en: 5143396
ru: Уотертаун

en: 5144336
ru: Уайт-Плейнс

en: 5145215
ru: Йонкерс

en: 5145476
ru: Акрон

en: 5145607
ru: Альянс

en: 5146055
ru: Ашленд

en: 5146233
ru: Аврора

en: 514706
ru: Оса

en: 5147097
ru: Береа

en: 514734
ru: Орск

en: 5147784
ru: Бордман

en: 514796
ru: Орловский

en: 5147968
ru: Боулинг-Грин

en: 5148480
ru: Брауншвейг

en: 5149222
ru: Кантон

en: 515003
ru: Оренбург

en: 515012
ru: Орёл

en: 515024
ru: Орехово-Зуево

en: 5150529
ru: Кливленд

en: 515083
ru: Сунжа

en: 5151613
ru: Каяхога-Фолс

en: 5151891
ru: Делаварский

en: 5152333
ru: Дублин

en: 515246
ru: Онега

en: 515267
ru: Омутнинск

en: 5153207
ru: Элирия

en: 5153420
ru: Евклид

en: 5153924
ru: Финдли

en: 5155207
ru: Фримонт

en: 515698
ru: Оленегорск

en: 515804
ru: Цоцин-Юрт

en: 5158164
ru: Гудзон

en: 515879
ru: Октябрьский

en: 515938
ru: Октябрьск

en: 5159537
ru: Кент

en: 5160315
ru: Лейквуд

en: 5160783
ru: Лима

en: 5161262
ru: Лорейн

en: 5161723
ru: Мэнсфилд

en: 5161902
ru: Мэрион

en: 516215
ru: Одинцово

en: 5162512
ru: Медина

en: 516256
ru: Очёр

en: 5162645
ru: Ментор

en: 516436
ru: Обнинск

en: 5164466
ru: Ньюарк

en: 5165734
ru: Орегон

en: 516576
ru: Нытва

en: 5166177
ru: Парма

en: 516647
ru: Няндома

en: 516716
ru: Нурлат

en: 516931
ru: Новый Оскол

en: 5172078
ru: Сидней

en: 5172387
ru: Солон

en: 517269
ru: Новозыбков

en: 5173171
ru: Стоу

en: 5173237
ru: Стронгсвилл

en: 5174035
ru: Толедо

en: 5174358
ru: Троя

en: 5174550
ru: Туинсберг

en: 5175865
ru: Уоррен

en: 5176937
ru: Уиллоуби

en: 517716
ru: Нововоронеж

en: 5177358
ru: Вустер

en: 517739
ru: Новоузенск

en: 5177568
ru: Янгстаун

en: 517766
ru: Новоульяновск

en: 5177773
ru: Абингтон

en: 5178127
ru: Аллентаун

en: 5178195
ru: Алтуна

en: 517836
ru: Новотроицк

en: 517842
ru: Новотитаровская

en: 517963
ru: Новошахтинск

en: 5180225
ru: Вифлеем

en: 518255
ru: Новороссийск

en: 518325
ru: Новопокровская

en: 518383
ru: Новопавловск

en: 518557
ru: Новомосковск

en: 518602
ru: Новомичуринск

en: 518659
ru: Новокуйбышевск

en: 518682
ru: Новокубанск

en: 518740
ru: Новоховрино

en: 5188140
ru: Истон

en: 5188843
ru: Эри

en: 518909
ru: Новодвинск

en: 518970
ru: Новочеркасск

en: 518976
ru: Новочебоксарск

en: 519062
ru: Новоаннинский

en: 519106
ru: Новоалександровск

en: 5192726
ru: Гаррисберг

en: 519336
ru: Великий Новгород

en: 519447
ru: Новая Усмань

en: 5195561
ru: Джонстаун

en: 5197079
ru: Ланкастер

en: 520068
ru: Ногинск

en: 520204
ru: Нижняя Тура

en: 520494
ru: Нижний Тагил

en: 520555
ru: Нижний Новгород

en: 520574
ru: Нижний Ломов

en: 5205849
ru: Финиксвилл

en: 5206379
ru: Питтсбург

en: 5207728
ru: Рединг

en: 521118
ru: Нижнекамск

en: 5211303
ru: Скрантон

en: 521416
ru: Никулино

en: 521509
ru: Никольское

en: 521776
ru: Никольск

en: 521874
ru: Николаевск

en: 5219488
ru: Уилкс-Барре

en: 5219585
ru: Уильямспорт

en: 5221637
ru: Ковентри

en: 5221659
ru: Крэнстон

en: 5221703
ru: Камберленд

en: 522260
ru: Никель

en: 522301
ru: Незлобная

en: 5223505
ru: Наррагансетт

en: 5223593
ru: Ньюпорт

en: 5223672
ru: Норт-Кингстаун

en: 522377
ru: Невинномысск

en: 5223869
ru: Потакет

en: 5224082
ru: Портсмут

en: 522410
ru: Невель

en: 5224151
ru: Провиденс

en: 522470
ru: Нестеровская

en: 5225507
ru: Уорик

en: 5225627
ru: Уэст-Уорик

en: 5225809
ru: Вунсокет

en: 5225857
ru: Абердин

en: 522594
ru: Нерехта

en: 5226534
ru: Брукингз

en: 522775
ru: Нелидово

en: 522942
ru: Нефтекамск

en: 522945
ru: Нефтегорск

en: 5229794
ru: Митчелл

en: 523064
ru: Назрань

en: 5231851
ru: Су-Фолс

en: 5232741
ru: Уотертаун

en: 523392
ru: Нарьян-Мар

en: 523405
ru: Нарткала

en: 523426
ru: Наро-Фоминск

en: 5234372
ru: Берлингтон

en: 5235024
ru: Колчестер

en: 523523
ru: Нальчик

en: 523553
ru: Нахабино

en: 523750
ru: Набережные Челны

en: 523812
ru: Мытищи

en: 5240509
ru: Ратленд

en: 5241248
ru: Саут-Берлингтон

en: 524294
ru: Муром

en: 524305
ru: Мурманск

en: 5244080
ru: Аплтон

en: 524640
ru: Мценск

en: 524699
ru: Можга

en: 524712
ru: Можайск

en: 524736
ru: Моздок

en: 5247415
ru: Каледония

en: 524809
ru: Мостовской

en: 524901
ru: Москва

en: 525138
ru: Моршанск

en: 5251436
ru: О-Клэр

en: 525162
ru: Морозовск

en: 5253352
ru: Фон-дю-Лак

en: 5253710
ru: Франклин

en: 525396
ru: Монино

en: 525404
ru: Мончегорск

en: 5254962
ru: Грин-Бей

en: 5255068
ru: Гринфилд

en: 5257754
ru: Джейнсвилл

en: 5258393
ru: Кеноша

en: 5258957
ru: Ла-Кросс

en: 5261457
ru: Мадисон

en: 5263045
ru: Милуоки

en: 526480
ru: Минеральные Воды

en: 526558
ru: Миллерово

en: 5265838
ru: Ошкош

en: 5268249
ru: Расин

en: 527012
ru: Михайловка

en: 527191
ru: Мичуринск

en: 5272893
ru: Шебойган

en: 527361
ru: Металлострой

en: 5275191
ru: Сьюпириор

en: 527529
ru: Мензелинск

en: 527579
ru: Менделеевск

en: 527717
ru: Мелеуз

en: 527740
ru: Меленки

en: 5278052
ru: Уокиша

en: 527888
ru: Медвежьегорск

en: 527968
ru: Медведовская

en: 528056
ru: Медведево

en: 5280814
ru: Уиртон

en: 5280854
ru: Уилинг

en: 528109
ru: Медногорск

en: 5282804
ru: Бриджпорт

en: 5282835
ru: Бристол

en: 528293
ru: Майкоп

en: 5283837
ru: Чешир

en: 5287262
ru: Бакай

en: 5288636
ru: Каса-Гранде

en: 5289282
ru: Чандлер

en: 529073
ru: Маркс

en: 5294810
ru: Флагстафф

en: 5294902
ru: Флоренция

en: 529505
ru: Мантурово

en: 5295903
ru: Гилберт

en: 5295985
ru: Глендейл

en: 5296266
ru: Гудиер

en: 5301067
ru: Кингмен

en: 5301388
ru: Лейк-Хавасу-Сити

en: 5304391
ru: Меса

en: 5306611
ru: Ногалес

en: 5308480
ru: Пеория

en: 530849
ru: Малоярославец

en: 5308655
ru: Финикс

en: 5309842
ru: Прескотт

en: 531129
ru: Малгобек

en: 5313457
ru: Скоттсдейл

en: 5314328
ru: Сьерра-Виста

en: 5316428
ru: Сюрприз

en: 5317058
ru: Темпе

en: 531820
ru: Малаховка

en: 5318313
ru: Тусон

en: 532096
ru: Махачкала

en: 5322053
ru: Юма

en: 5322400
ru: Аделанто

en: 5322737
ru: Аламеда

en: 5322850
ru: Олбани

en: 532288
ru: Магнитогорск

en: 5323060
ru: Альгамбра

en: 5323525
ru: Альтадена

en: 5323694
ru: Американ-Каньон

en: 5323810
ru: Анахайм

en: 5324200
ru: Антиок

en: 5324477
ru: Аркадия

en: 532459
ru: Людиново

en: 5324862
ru: Артижа

en: 5325423
ru: Азуса

en: 5325738
ru: Бейкерсфилд

en: 5325866
ru: Болдуин-Парк

en: 532615
ru: Люберцы

en: 5326297
ru: Барстоу

en: 532657
ru: Лыткарино

en: 532675
ru: Лысьва

en: 532715
ru: Лысково

en: 5327298
ru: Белла

en: 5327319
ru: Белл-Гарденс

en: 5327422
ru: Беллфлауэр

en: 5327455
ru: Белмонт

en: 5327684
ru: Беркли

en: 5329408
ru: Блумингтон

en: 5329649
ru: Блайт

en: 5331575
ru: Буэна-Парк

en: 5331835
ru: Бербанк

en: 5331920
ru: Берлингем

en: 5332593
ru: Калабасас

en: 5332698
ru: Калексико

en: 5333689
ru: Кэмпбелл

en: 5334223
ru: Карлсбад

en: 5334336
ru: Кармайкл

en: 5334519
ru: Карсон

en: 5335006
ru: Катидрал-Сити

en: 533543
ru: Луховицы

en: 5335650
ru: Церера

en: 5335663
ru: Серритос

en: 5336269
ru: Чико

en: 5336537
ru: Чино

en: 5336899
ru: Чула-Виста

en: 533690
ru: Луга

en: 5337696
ru: Клермонт

en: 5338122
ru: Кловис

en: 5338783
ru: Колтон

en: 5339066
ru: Комптон

en: 5339111
ru: Конкорд

en: 5339539
ru: Коркоран

en: 5339631
ru: Корона

en: 5339663
ru: Коронадо

en: 5339840
ru: Коста-Меса

en: 534015
ru: Лосино-Петровский

en: 5340175
ru: Ковина

en: 5341051
ru: Кадахи

en: 5341114
ru: Калвер-Сити

en: 5341145
ru: Купертино

en: 5341430
ru: Дейли-Сити

en: 5341704
ru: Дейвис

en: 5342485
ru: Делано

en: 5342710
ru: Дезерт-Хот-Спрингс

en: 5342992
ru: Даймонд-Бар

en: 534341
ru: Ломоносов

en: 5343858
ru: Дауни

en: 5344147
ru: Дуарте

en: 5344157
ru: Дублин

en: 5345529
ru: Эль-Кахон

en: 534560
ru: Лодейное Поле

en: 5345609
ru: Эль-Сентро

en: 5345743
ru: Эль-Монте

en: 534595
ru: Лобня

en: 5346111
ru: Элк-Гров

en: 5346646
ru: Энсинитас

en: 5346827
ru: Эскондидо

en: 534701
ru: Ливны

en: 5347335
ru: Фэрфилд

en: 534838
ru: Лиски

en: 5349613
ru: Флорин

en: 5349755
ru: Фонтана

en: 5350734
ru: Фримонт

en: 5350937
ru: Фресно

en: 535121
ru: Липецк

en: 5351247
ru: Фуллертон

en: 5351428
ru: Галт

en: 5351515
ru: Гарден-Гров

en: 5351549
ru: Гардина

en: 5352423
ru: Глендейл

en: 535243
ru: Ликино-Дулево

en: 5352439
ru: Глендора

en: 5352963
ru: Шхуна

en: 535334
ru: Льгов

en: 5354172
ru: Гринфилд

en: 5355180
ru: Хэнфорд

en: 5355933
ru: Хейвард

en: 5356277
ru: Хемет

en: 5356451
ru: Геркулес

en: 5358705
ru: Хантингтон-Бич

en: 5358736
ru: Хантингтон-Парк

en: 535886
ru: Лермонтов

en: 5359446
ru: Индио

en: 5359488
ru: Инглвуд

en: 5359777
ru: Ирвин

en: 536156
ru: Ленинск

en: 536162
ru: Лениногорск

en: 536200
ru: Ленинградская

en: 536206
ru: Юбилейный

en: 5363859
ru: Ла-Каньяда-Флинтридж

en: 5364007
ru: Ла-Мирада

en: 5364134
ru: Ла-Верн

en: 5364226
ru: Лафайет

en: 5364275
ru: Лагуна-Бич

en: 5364499
ru: Лейк-Элсинор

en: 5364855
ru: Лейквуд

en: 5364940
ru: Ланкастер

en: 536518
ru: Лебедянь

en: 53654
ru: Могадишо

en: 5365937
ru: Леннокс

en: 536625
ru: Лазаревское

en: 5366375
ru: Линколн

en: 5367440
ru: Ливермор

en: 5367565
ru: Лоди

en: 5367696
ru: Лома-Линда

en: 5367929
ru: Лонг-Бич

en: 5368335
ru: Лос-Альтос

en: 5368361
ru: Лос-Анджелес

en: 5368453
ru: Лос-Баньос

en: 5369367
ru: Линвуд

en: 5369568
ru: Мадера

en: 5370868
ru: Мартинес

en: 537107
ru: Лакинск

en: 5372223
ru: Менло-Парк

en: 5372253
ru: Мерсед

en: 537281
ru: Лабинск

en: 537345
ru: Дугулубгей

en: 5373763
ru: Мишен-Вьехо

en: 5373900
ru: Модесто

en: 5374175
ru: Монровия

en: 5374322
ru: Монтебелло

en: 5374361
ru: Монтерей

en: 5374648
ru: Мурпарк

en: 5374732
ru: Морено-Валли

en: 5375480
ru: Маунтин-Вью

en: 5376095
ru: Напа

en: 5376803
ru: Ньюарк

en: 5377199
ru: Норко

en: 537737
ru: Кузнецк

en: 5377995
ru: Норуолк

en: 5378044
ru: Новато

en: 5378538
ru: Окленд

en: 5378771
ru: Оушенсайд

en: 5379439
ru: Онтарио

en: 5379513
ru: Ориндж

en: 5379759
ru: Оровилл

en: 5380184
ru: Окснард

en: 5380626
ru: Палм-Дезерт

en: 5380668
ru: Палм-Спрингс

en: 5380698
ru: Палмдейл

en: 5380748
ru: Пало Альто

en: 538138
ru: Кувандык

en: 5381396
ru: Пасадина

en: 5382146
ru: Перрис

en: 5382232
ru: Петалума

en: 538340
ru: Кушва

en: 5383777
ru: Плезантон

en: 538416
ru: Кущёвская

en: 5384170
ru: Помона

en: 538442
ru: Куса

en: 538560
ru: Курск

en: 5385955
ru: Ранчо-Кукамонга

en: 538601
ru: Куровское

en: 5386754
ru: Редлендс

en: 5386785
ru: Редондо-Бич

en: 5386834
ru: Редвуд Сити

en: 5387288
ru: Риальто

en: 5387428
ru: Ричмонд

en: 5387749
ru: Рипон

en: 5387877
ru: Риверсайд

en: 5388319
ru: Роклин

en: 538836
ru: Курганинск

en: 5388873
ru: Роземонт

en: 5388881
ru: Розвелл

en: 538908
ru: Курчатов

en: 538913
ru: Курчалой

en: 5389489
ru: Сакраменто

en: 5391295
ru: Салинас

en: 539147
ru: Кунгур

en: 5391710
ru: Сан-Бернардино

en: 5391791
ru: Сан-Клементе

en: 5391811
ru: Сан-Диего

en: 5391945
ru: Сан-Фернандо

en: 5391959
ru: Сан-Франциско

en: 5392034
ru: Сан-Гейбриел

en: 5392090
ru: Сан-Джасинто

en: 5392171
ru: Сан-Хосе

en: 5392229
ru: Сан-Хуан-Капистрано

en: 5392263
ru: Сан Леандро

en: 5392323
ru: Сан Луис Обиспо

en: 5392368
ru: Сан-Маркос

en: 5392423
ru: Сан-Матео

en: 5392567
ru: Сан-Рафел

en: 5392593
ru: Сан-Рамон

en: 539283
ru: Кумертау

en: 5392900
ru: Санта-Ана

en: 5392952
ru: Санта-Барбара

en: 5393015
ru: Санта-Клара

en: 5393049
ru: Санта-Кларита

en: 5393052
ru: Санта-Крус

en: 5393180
ru: Санта-Мария

en: 5393212
ru: Санта-Моника

en: 5393245
ru: Санта-Паула

en: 5393287
ru: Санта-Роза

en: 5393429
ru: Санти

en: 5394136
ru: Сисайд

en: 5394329
ru: Сельма

en: 539555
ru: Кулебаки

en: 5396003
ru: Сими-Вэлли

en: 539689
ru: Кукмор

en: 5397018
ru: Соледад

en: 539817
ru: Кудымкар

en: 5398277
ru: Спринг-Вэлли

en: 5398630
ru: Стэнтон

en: 5399020
ru: Стоктон

en: 539907
ru: Кудепста

en: 5400075
ru: Саннивейл

en: 540030
ru: Кубинка

en: 540103
ru: Кстово

en: 5401395
ru: Темекула

en: 5402405
ru: Таузенд-Оукс

en: 540251
ru: Крымск

en: 5403022
ru: Торранс

en: 5403191
ru: Трейси

en: 5403676
ru: Траки

en: 5403783
ru: Тулар

en: 5404198
ru: Туэнтинайн-Палмс

en: 5404476
ru: Юкайа

en: 5405380
ru: Вальехо

en: 5405878
ru: Вентура

en: 5406222
ru: Викторвилл

en: 5406567
ru: Висейлия

en: 5406976
ru: Уолнат

en: 5406990
ru: Уолнат-Крик

en: 540761
ru: Кропоткин

en: 540771
ru: Кронштадт

en: 5407933
ru: Западная Ковина

en: 5408076
ru: Западный Голливуд

en: 5410004
ru: Виндзор

en: 5410902
ru: Йорба-Линда

en: 5411015
ru: Юба-Сити

en: 5412199
ru: Арвада

en: 5412347
ru: Аврора

en: 541404
ru: Красный Сулин

en: 5414941
ru: Брайтон

en: 5416541
ru: Сентенниал

en: 5417258
ru: Клифтон

en: 5417598
ru: Колорадо-Спрингс

en: 5417657
ru: Коломбина

en: 5419384
ru: Денвер

en: 542184
ru: Красновишерск

en: 542199
ru: Красноуфимск

en: 542327
ru: Краснокамск

en: 5423294
ru: Голден

en: 542334
ru: Красногвардейское

en: 5423573
ru: Гранд Джанкшен

en: 542374
ru: Красногорск

en: 5423908
ru: Гринвуд-Вилледж

en: 542420
ru: Краснодар

en: 542461
ru: Полтавская

en: 542463
ru: Красноармейск

en: 542464
ru: Красноармейск

en: 5427771
ru: Лафайет

en: 5427946
ru: Лейквуд

en: 5429032
ru: Литтлтон

en: 5429522
ru: Луисвил

en: 543018
ru: Козьмодемьянск

en: 5431710
ru: Монтроуз

en: 543348
ru: Козельск

en: 5434006
ru: Паркер

en: 543436
ru: Ковылкино

en: 543460
ru: Ковров

en: 543508
ru: Ковдор

en: 5435464
ru: Пуэбло

en: 543605
ru: Котовск

en: 543633
ru: Котово

en: 543704
ru: Котлас

en: 543728
ru: Котельниково

en: 543731
ru: Котельники

en: 543737
ru: Котельнич

en: 543878
ru: Кострома

en: 543899
ru: Костомукша

en: 5441492
ru: Торнтон

en: 544370
ru: Коряжма

en: 5443910
ru: Вестминстер

en: 5445298
ru: Додж-сити

en: 5445820
ru: Либеральная

en: 544896
ru: Кореновск

en: 545277
ru: Константиновск

en: 5454627
ru: Аламогордо

en: 5454711
ru: Альбукерке

en: 545575
ru: Кондрово

en: 545626
ru: Кондопога

en: 545673
ru: Конаково

en: 545788
ru: Коммунар

en: 5460459
ru: Карлсбад

en: 546105
ru: Колпино

en: 546230
ru: Коломна

en: 5462393
ru: Кловис

en: 546521
ru: Кольчугино

en: 546672
ru: Кохма

en: 5467328
ru: Фармингтон

en: 5468773
ru: Гэллап

en: 54715
ru: Лук

en: 5471578
ru: Хоббс

en: 547475
ru: Клинцы

en: 547523
ru: Клин

en: 5475352
ru: Лас-Крусес

en: 547560
ru: Климовск

en: 5476913
ru: Лос-Лунас

en: 547840
ru: Кизляр

en: 547849
ru: Кизилюрт

en: 547875
ru: Кизел

en: 548114
ru: Кисловодск

en: 548278
ru: Киржач

en: 548330
ru: Кирсанов

en: 548391
ru: Кировск

en: 548392
ru: Кировск

en: 548395
ru: Кирово-Чепецк

en: 548408
ru: Киров

en: 548410
ru: Киров

en: 548442
ru: Кириши

en: 548506
ru: Киреевск

en: 548602
ru: Кингисепп

en: 548605
ru: Кинешма

en: 548622
ru: Кинель-Черкассы

en: 548625
ru: Кинель

en: 548652
ru: Кимры

en: 548658
ru: Кимовск

en: 5487811
ru: Рио-Ранчо

en: 5488441
ru: Розуэлл

en: 5490263
ru: Санта-Фе

en: 5493403
ru: Санленд-Парк

en: 549373
ru: Хотьково

en: 549424
ru: Хоста

en: 549741
ru: Холмская

en: 5500539
ru: Боулдер

en: 5501344
ru: Карсон-Сити

en: 550280
ru: Химки

en: 550478
ru: Хасавюрт

en: 5505411
ru: Хендерсон

en: 550671
ru: Харабали

en: 5506956
ru: Лас-Вегас

en: 550846
ru: Хадыженск

en: 5509403
ru: Норт-Лас-Вегас

en: 5509952
ru: Парадайз

en: 5511077
ru: Рино

en: 5512862
ru: Спаркс

en: 5512909
ru: Спринг-Вэлли

en: 5513343
ru: Санрайз-Мэнер

en: 551487
ru: Казань

en: 5515110
ru: Уитни

en: 5515345
ru: Винчестер

en: 5516233
ru: Амарилло

en: 551794
ru: Катав-Ивановск

en: 551847
ru: Каспийск

en: 551891
ru: Касимов

en: 551964
ru: Кашира

en: 551986
ru: Кашин

en: 5520076
ru: Дель-Рио

en: 5520993
ru: Эль-Пасо

en: 5525577
ru: Лаббок

en: 5526337
ru: Мидленд

en: 5527554
ru: Одесса

en: 5527953
ru: Пампа

en: 552920
ru: Карачев

en: 552924
ru: Карачаевск

en: 552951
ru: Карабулак

en: 552977
ru: Карабаново

en: 5530022
ru: Сан-Анджело

en: 553092
ru: Кантышево

en: 5530932
ru: Сокорро

en: 553152
ru: Каневская

en: 553190
ru: Кандалакша

en: 553216
ru: Канаш

en: 553248
ru: Камызяк

en: 553287
ru: Камышин

en: 553399
ru: Каменск

en: 5536630
ru: Сидар-Сити

en: 553915
ru: Калуга

en: 554199
ru: Калининск

en: 554233
ru: Королёв

en: 554234
ru: Калининград

en: 554397
ru: Калач-на-Дону

en: 554410
ru: Калач

en: 554599
ru: Качканар

en: 554679
ru: Кабаново

en: 554770
ru: Изобильный

en: 554840
ru: Ижевск

en: 554894
ru: Избербаш

en: 5549222
ru: Вашингтон

en: 555111
ru: Ивантеевка

en: 5551535
ru: Апачи-Джанкшен

en: 555312
ru: Иваново

en: 5554072
ru: Джуно

en: 555746
ru: Истра

en: 555980
ru: Ишимбай

en: 556230
ru: Ипатово

en: 556283
ru: Инза

en: 556320
ru: Иноземцево

en: 5563397
ru: Эврика

en: 556951
ru: Ильский

en: 5570160
ru: Реддинг

en: 557469
ru: Игра

en: 5574991
ru: Боулдер

en: 5576859
ru: Эри

en: 5577147
ru: Форт-Коллинс

en: 5577592
ru: Грили

en: 557775
ru: Гусь-Хрустальный

en: 557882
ru: Гусев

en: 5579276
ru: Лонгмонт

en: 558066
ru: Гулькевичи

en: 558082
ru: Гуково

en: 558118
ru: Гудермес

en: 558146
ru: Губкин

en: 558209
ru: Губаха

en: 558236
ru: Грязовец

en: 558312
ru: Грязи

en: 5583509
ru: Виндзор

en: 558418
ru: Грозный

en: 5586437
ru: Бойсе

en: 5587698
ru: Колдуэлл

en: 558799
ru: Грибановский

en: 5589173
ru: Кёр-д’Ален

en: 5591778
ru: Игл

en: 559317
ru: Горячий Ключ

en: 559320
ru: Горячеводский

en: 5596475
ru: Айдахо-Фолс

en: 559654
ru: Городище

en: 559678
ru: Городец

en: 5597955
ru: Куна

en: 5598538
ru: Льюистон

en: 5600685
ru: Меридиан

en: 5601538
ru: Москва

en: 5601933
ru: Нампа

en: 5604045
ru: Покателло

en: 5604353
ru: Пост-Фолс

en: 5605242
ru: Рексберг

en: 560756
ru: Голицыно

en: 5610810
ru: Туин-Фолс

en: 561347
ru: Глазов

en: 561515
ru: Гиагинская

en: 561627
ru: Георгиевск

en: 56166
ru: Джилиб

en: 561667
ru: Геленджик

en: 561731
ru: Гай

en: 561762
ru: Гаврилов-Ям

en: 561887
ru: Гатчина

en: 562161
ru: Галич

en: 562237
ru: Гагарин

en: 562309
ru: Фурманов

en: 562319
ru: Фрязино

en: 562321
ru: Фрязево

en: 562389
ru: Фролово

en: 563379
ru: Эжва

en: 563464
ru: Энгельс

en: 563472
ru: Энем

en: 563514
ru: Элиста

en: 563522
ru: Электроугли

en: 563523
ru: Электросталь

en: 563524
ru: Электрогорск

en: 563551
ru: Экажево

en: 563705
ru: Дзержинский

en: 563708
ru: Дзержинск

en: 563719
ru: Дюртюли

en: 563822
ru: Дятьково

en: 5640350
ru: Биллингс

en: 5641727
ru: Бозмана

en: 5642934
ru: Бьютт

en: 564654
ru: Дубовка

en: 564719
ru: Дубна

en: 565289
ru: Донское

en: 565290
ru: Донской

en: 565348
ru: Донецк

en: 565381
ru: Домодедово

en: 5655240
ru: Грейт-Фолс

en: 565614
ru: Долгопрудный

en: 5656882
ru: Хелена

en: 565778
ru: Добрянка

en: 565955
ru: Дмитров

en: 5660340
ru: Калиспелл

en: 566155
ru: Дивное

en: 566181
ru: Динская

en: 566199
ru: Димитровград

en: 566384
ru: Десногорск

en: 566532
ru: Дербент

en: 5666639
ru: Миссула

en: 566854
ru: Дедовск

en: 567006
ru: Давлеканово

en: 567109
ru: Данков

en: 567183
ru: Данилов

en: 567290
ru: Дагестанские Огни

en: 567434
ru: Чусовой

en: 567774
ru: Чудово

en: 567990
ru: Чистополь

en: 568012
ru: Чишмы

en: 568587
ru: Чернянка

en: 568595
ru: Черняховск

en: 568608
ru: Чернушка

en: 5688025
ru: Бисмарк

en: 568808
ru: Черноголовка

en: 5690532
ru: Мина

en: 569154
ru: Черкесск

en: 569223
ru: Череповец

en: 569273
ru: Черёмушки

en: 5692947
ru: Уиллистон

en: 569591
ru: Чехов

en: 569639
ru: Чегем

en: 569696
ru: Чебоксары

en: 569742
ru: Чайковский

en: 5697939
ru: Норт-Платт

en: 569955
ru: Чапаевск

en: 5703670
ru: Элко

en: 570427
ru: Бузулук

en: 570479
ru: Буйнакск

en: 570508
ru: Буй

en: 570563
ru: Бутурлиновка

en: 5710756
ru: Олбани

en: 571155
ru: Буинск

en: 571159
ru: Бугуруслан

en: 571170
ru: Бугульма

en: 571306
ru: Будённовск

en: 5713376
ru: Бивертон

en: 5713587
ru: Бенд

en: 571420
ru: Брюховецкая

en: 571476
ru: Брянск

en: 571557
ru: Бронницы

en: 5720727
ru: Корваллис

en: 572154
ru: Боровичи

en: 5722064
ru: Даллас

en: 572525
ru: Борисоглебск

en: 5725846
ru: Юджин

en: 572665
ru: Бор

en: 57289
ru: Харгейсе

en: 5729080
ru: Грантс-Пасс

en: 5729485
ru: Грешам

en: 5731371
ru: Хиллсборо

en: 5734711
ru: Кейзер

en: 5735238
ru: Кламат Фолс

en: 5740099
ru: Медфорд

en: 5740900
ru: Милуоки

en: 5742726
ru: Ньюберг

en: 5745380
ru: Пендлтон

en: 5746545
ru: Портленд

en: 5747882
ru: Редмонд

en: 5750162
ru: Сейлем

en: 575349
ru: Бологое

en: 5754005
ru: Спрингфилд

en: 575410
ru: Бокситогорск

en: 575457
ru: Богучар

en: 575560
ru: Богородск

en: 575591
ru: Богородицк

en: 575948
ru: Бобров

en: 576116
ru: Благовещенск

en: 5761708
ru: Вудберн

en: 576172
ru: Благодарный

en: 576317
ru: Бирск

en: 576566
ru: Бежецк

en: 576590
ru: Безенчук

en: 576697
ru: Беслан

en: 5768233
ru: Рапид-Сити

en: 577206
ru: Березники

en: 5773001
ru: Клинтон

en: 5774662
ru: Фармингтон

en: 5776727
ru: Кернс

en: 5777107
ru: Лейтон

en: 5777224
ru: Лехе

en: 5778755
ru: Мюррей

en: 577881
ru: Белорецк

en: 577893
ru: Белореченск

en: 577901
ru: Белоозёрский

en: 5779206
ru: Огден

en: 5779334
ru: Орем

en: 5780026
ru: Прово

en: 5780557
ru: Ривертон

en: 578072
ru: Белгород

en: 5780802
ru: Рой

en: 578091
ru: Белёв

en: 5780993
ru: Солт-Лейк-Сити

en: 5781087
ru: Саратога-Спрингс

en: 578120
ru: Белебей

en: 578155
ru: Белая Калитва

en: 578169
ru: Белая Глина

en: 5781770
ru: Саут-Джордан

en: 5781783
ru: Саут-Огден

en: 5782476
ru: Тейлорсвилл

en: 5784549
ru: Уэст-Джордан

en: 5784607
ru: Уэст-Валли-Сити

en: 5785243
ru: Абердин

en: 578534
ru: Баймак

en: 5785868
ru: Арлингтон

en: 578638
ru: Бавлы

en: 5786882
ru: Белвью

en: 5786899
ru: Беллингхем

en: 578740
ru: Батайск

en: 5788054
ru: Бремертон

en: 578931
ru: Барыш

en: 5789683
ru: Сентрейлия

en: 5792244
ru: Де-Мойн

en: 5793427
ru: Эдмондс

en: 5793933
ru: Эверетт

en: 579432
ru: Балезино

en: 579460
ru: Балашов

en: 579464
ru: Балашиха

en: 579492
ru: Балаково

en: 579514
ru: Балахна

en: 579529
ru: Балабаново

en: 579574
ru: Баксан

en: 579738
ru: Бакал

en: 579771
ru: Багаевская

en: 5799610
ru: Кенневик

en: 5799625
ru: Кент

en: 5800112
ru: Лейси

en: 5800420
ru: Лейквуд

en: 580054
ru: Азов

en: 5802049
ru: Линвуд

en: 580218
ru: Автуры

en: 5803786
ru: Монро

en: 5804127
ru: Маунт-Вернон

en: 580420
ru: Аткарск

en: 580497
ru: Астрахань

en: 5805687
ru: Олимпия

en: 5806298
ru: Паско

en: 580660
ru: Аша

en: 580716
ru: Арзгир

en: 580724
ru: Арзамас

en: 5807575
ru: Пуйаллап

en: 5808079
ru: Редмонд

en: 5808189
ru: Рентон

en: 5808276
ru: Ричленд

en: 580850
ru: Арск

en: 580922
ru: Армавир

en: 5809844
ru: Сиэтл

en: 581049
ru: Архангельск

en: 581126
ru: Аргун

en: 5811696
ru: Спокан

en: 581179
ru: Ардон

en: 5812944
ru: Такома

en: 581313
ru: Апшеронск

en: 581321
ru: Апрелевка

en: 581357
ru: Апатиты

en: 5814095
ru: Тумуотер

en: 5814616
ru: Ванкувер

en: 5814916
ru: Уолла Уолла

en: 5815342
ru: Уэнатчи

en: 5816320
ru: Остров Бейнбридж

en: 5816605
ru: Якима

en: 581671
ru: Анна

en: 581928
ru: Андреевское

en: 5820705
ru: Каспер

en: 5821086
ru: Шайенн

en: 582182
ru: Анапа

en: 582432
ru: Альметьевск

en: 5826027
ru: Джиллетт

en: 582750
ru: Алексин

en: 582956
ru: Алексеевка

en: 582993
ru: Александровское

en: 5830062
ru: Ларами

en: 583041
ru: Александровск

en: 583350
ru: Александров

en: 583437
ru: Алатырь

en: 583673
ru: Аксай

en: 5836898
ru: Рок-Спрингс

en: 583785
ru: Ахтырский

en: 583798
ru: Ахтубинск

en: 5838198
ru: Шеридан

en: 583983
ru: Агрыз

en: 584126
ru: Афипский

en: 584243
ru: Адлер

en: 584298
ru: Ачхой-Мартан

en: 5844096
ru: Американ-Форк

en: 584441
ru: Абинск

en: 584471
ru: Абдулино

en: 584596
ru: Загатала

en: 584614
ru: Забрат

en: 584649
ru: Евлах

en: 584716
ru: Гёйгёль

en: 584717
ru: Хачмас

en: 5847411
ru: Кахулуи

en: 584791
ru: Уджары

en: 584871
ru: Тертер

en: 584923
ru: Сумгаит

en: 585103
ru: Гарачухур

en: 585152
ru: Шамкир

en: 585156
ru: Шемаха

en: 585170
ru: Шеки

en: 585184
ru: Сабунчи

en: 585187
ru: Сабирабад

en: 585220
ru: Кусары

en: 585221
ru: Куба

en: 585225
ru: Кази-Магомед

en: 585226
ru: Казах

en: 585514
ru: Мингечаур

en: 585557
ru: Маштага

en: 585568
ru: Мардакян

en: 5855927
ru: Хило

en: 5856195
ru: Гонолулу

en: 585630
ru: Локбатан

en: 585763
ru: Кюрдамир

en: 585915
ru: Хырдалан

en: 5861897
ru: Фэрбанкс

en: 586427
ru: Геокчай

en: 586429
ru: Говсан

en: 586523
ru: Гянджа

en: 586763
ru: Дивичи

en: 586925
ru: Бузовна

en: 586968
ru: Бина

en: 587057
ru: Барда

en: 587078
ru: Баладжары

en: 587084
ru: Баку

en: 587361
ru: Ахсу

en: 587378
ru: Агдаш

en: 587384
ru: Агджабеди

en: 587577
ru: Вильянди

en: 5879400
ru: Анкоридж

en: 5881576
ru: Пагопаго

en: 5881791
ru: Абботсфорд

en: 5882873
ru: Эйджакс

en: 588335
ru: Тарту

en: 5884083
ru: Алма

en: 588409
ru: Таллин

en: 5884588
ru: Амо

en: 588686
ru: Силламяэ

en: 5888377
ru: Орора

en: 5889745
ru: Бе-Комо

en: 589165
ru: Раквере

en: 58933
ru: Гароуэ

en: 5894171
ru: Барри

en: 5895650
ru: Беконсфилд

en: 589580
ru: Пярну

en: 5897884
ru: Бельвиль

en: 5898138
ru: Белёй

en: 590031
ru: Нарва

en: 590447
ru: Маарду

en: 5906267
ru: Бушервиль

en: 5907364
ru: Брамптон

en: 5907896
ru: Брэндон

en: 5907990
ru: Брантфорд

en: 5909294
ru: Броквилл

en: 5909629
ru: Броссар

en: 5911592
ru: Берлингтон

en: 5911606
ru: Бернаби

en: 591260
ru: Кохтла-Ярве

en: 5913414
ru: Каледон

en: 5913490
ru: Калгари

en: 5913695
ru: Кеймбридж

en: 5914132
ru: Кэмпбелл-Ривер

en: 5919566
ru: Шамбли

en: 5920288
ru: Шарлоттаун

en: 5920433
ru: Шатоге

en: 5920457
ru: Чатем

en: 5927690
ru: Кокуитлам

en: 5927969
ru: Корнер-Брук

en: 593063
ru: Висагинас

en: 5930890
ru: Куртенэ

en: 593116
ru: Вильнюс

en: 5931800
ru: Кранбрук

en: 593672
ru: Утена

en: 593733
ru: Укмерге

en: 5937615
ru: Дельта

en: 5939219
ru: Дьеп

en: 593926
ru: Тельшяй

en: 593959
ru: Таураге

en: 5941925
ru: Дорваль

en: 5942845
ru: Драммондвилл

en: 5943865
ru: Дункан

en: 5946768
ru: Эдмонтон

en: 594739
ru: Шяуляй

en: 595213
ru: Рокишкис

en: 595449
ru: Радвилишкис

en: 5955960
ru: Форт-Сент-Джон

en: 595689
ru: Плунге

en: 5957776
ru: Фредериктон

en: 5959974
ru: Гатино

en: 59611
ru: Галькайо

en: 596128
ru: Паневежис

en: 596238
ru: Паланга

en: 5964215
ru: Гранби

en: 5964347
ru: Гранд-Прери

en: 5964700
ru: Большой Садбери

en: 5967629
ru: Гуэлф

en: 5969782
ru: Гамильтон

en: 597188
ru: Мажейкяй

en: 597231
ru: Мариямполе

en: 5978765
ru: Хантсвилл

en: 597989
ru: Кретинга

en: 598098
ru: Клайпеда

en: 598272
ru: Кедайняй

en: 598316
ru: Каунас

en: 598818
ru: Ионава

en: 5989045
ru: Камлупс

en: 5989117
ru: Каната

en: 5990579
ru: Келоуна

en: 5991055
ru: Кенора

en: 5992500
ru: Кингстон

en: 5992996
ru: Китченер

en: 599506
ru: Гаргждай

en: 599757
ru: Друскининкай

en: 601084
ru: Алитус

en: 601294
ru: Нукус

en: 601339
ru: Ходжейли

en: 601594
ru: Туркменбашы

en: 601608
ru: Куня-Ургенч

en: 601661
ru: Болдумсаз

en: 601734
ru: Дашогуз

en: 602150
ru: Умео

en: 602913
ru: Шеллефтео

en: 603570
ru: Питео

en: 604490
ru: Лулео

en: 6050610
ru: Лаваль

en: 6051122
ru: Лимингтон

en: 605155
ru: Кируна

en: 6053154
ru: Летбридж

en: 6058024
ru: Ллойдминстер

en: 6058560
ru: Лондон

en: 6059891
ru: Лонгёй

en: 6062163
ru: Лют Маунтин

en: 6064180
ru: Мейгог

en: 6065686
ru: Мэпл-Ридж

en: 6066513
ru: Маркем

en: 6071618
ru: Медисин-Хат

en: 6074377
ru: Милтон

en: 6075061
ru: Мирабель

en: 6075081
ru: Мирамиши

en: 6075357
ru: Миссиссога

en: 607610
ru: Жанаозен

en: 6076211
ru: Монктон

en: 6077243
ru: Монреаль

en: 6078112
ru: Мус-Джо

en: 608359
ru: Шалкар

en: 608362
ru: Шалкар

en: 6085772
ru: Нанаймо

en: 608668
ru: Уральск

en: 608679
ru: Кандыагач

en: 6087029
ru: Непин

en: 6087701
ru: Ньюмаркет

en: 6087844
ru: Нью-Уэстминстер

en: 6087892
ru: Ниагара-Фолс

en: 6087905
ru: Ниагара-он-те-Лейк

en: 6089426
ru: Норт-Бей

en: 6090785
ru: Норт-Ванкувер

en: 609123
ru: Кульсары

en: 6092122
ru: Оквилл

en: 609404
ru: Хромтау

en: 6094325
ru: Ориллия

en: 6094578
ru: Ошава

en: 6094817
ru: Оттава

en: 6095645
ru: Оуэн-Саунд

en: 609655
ru: Караганда

en: 609924
ru: Эмба

en: 6101141
ru: Пентиктон

en: 6101645
ru: Питерборо

en: 6104111
ru: Пикеринг

en: 610445
ru: Балыкши

en: 610529
ru: Атырау

en: 6105815
ru: Питт-Медоус

en: 610611
ru: Актобе

en: 610612
ru: Актау

en: 610613
ru: Аксай

en: 610824
ru: Зугдиди

en: 610864
ru: Зестафони

en: 6111632
ru: Порт-Алберни

en: 611182
ru: Васильево

en: 6113335
ru: Принс-Альберт

en: 6113365
ru: Принс-Джордж

en: 611403
ru: Цхинвали

en: 611583
ru: Ткуарчал

en: 611694
ru: Телави

en: 611717
ru: Тбилиси

en: 6118158
ru: Ред-Дир

en: 611847
ru: Сухум

en: 6119109
ru: Реджайна

en: 6119518
ru: Репантиньи

en: 612053
ru: Сенаки

en: 612126
ru: Самтредиа

en: 6122085
ru: Ричмонд

en: 6122091
ru: Ричмонд-Хилл

en: 612287
ru: Рустави

en: 612366
ru: Поти

en: 612536
ru: Озургети

en: 612652
ru: Очамчира

en: 6128577
ru: Руэн-Норанда

en: 613074
ru: Марнеули

en: 613273
ru: Лебедин

en: 613607
ru: Кутаиси

en: 6137270
ru: Сагеней

en: 613762
ru: Кобулети

en: 6138175
ru: Сент-Эсташ

en: 6138374
ru: Санкт-Гиацинт

en: 6138495
ru: Сен-Жан-сюр-Ришелье

en: 6138501
ru: Сен-Жером

en: 6138517
ru: Сент-Джон

en: 6139289
ru: Салаберри-де-Валлифилд

en: 613988
ru: Хашури

en: 6141190
ru: Сарния

en: 6141256
ru: Саскатун

en: 6141439
ru: Су-Сент-Мари

en: 6144312
ru: Сет-Иль

en: 614455
ru: Гори

en: 6145489
ru: Шавиниган

en: 6146143
ru: Шербрук

en: 6154383
ru: Спрус-Гроув

en: 615532
ru: Батуми

en: 6155721
ru: Сент-Катаринс

en: 6156102
ru: Стайнбак

en: 6157977
ru: Стратфорд

en: 615860
ru: Ахалцихе

en: 615912
ru: Новый Афон

en: 6159905
ru: Суррей

en: 616052
ru: Ереван

en: 616062
ru: Вагаршапат

en: 616194
ru: Степанаван

en: 616199
ru: Спитак

en: 6162416
ru: Текамсе

en: 616250
ru: Севан

en: 6163012
ru: Тербон

en: 616435
ru: Масис

en: 616530
ru: Кировакан

en: 616599
ru: Гавар

en: 6166142
ru: Тандер-Бей

en: 616629
ru: Раздан

en: 616631
ru: Армавир

en: 616635
ru: Гюмри

en: 6166739
ru: Тимминс

en: 616743
ru: Дружковка

en: 6167865
ru: Торонто

en: 616877
ru: Аштарак

en: 6169141
ru: Труа-Ривьер

en: 617026
ru: Абовян

en: 617076
ru: Единцы

en: 617180
ru: Унгень

en: 617239
ru: Тирасполь

en: 6173017
ru: Валь-д'Ор

en: 617302
ru: Страшены

en: 6173331
ru: Ванкувер

en: 617345
ru: Старые Биличены

en: 6173577
ru: Вон

en: 617367
ru: Сорока

en: 617381
ru: Слободзея

en: 6173864
ru: Вернон

en: 6174041
ru: Виктория

en: 6174151
ru: Викториавилл

en: 617486
ru: Рыбница

en: 617638
ru: Оргеев

en: 6176823
ru: Ватерлоо

en: 6179226
ru: Уэстмаунт

en: 617993
ru: Хынчешты

en: 6180550
ru: Уайтхорс

en: 618120
ru: Каушаны

en: 6182962
ru: Уинсор

en: 6183235
ru: Виннипег

en: 618329
ru: Флорешты

en: 618365
ru: Дубоссары

en: 618370
ru: Дрокия

en: 618405
ru: Комрат

en: 618426
ru: Кишинёв

en: 6184365
ru: Вудсток

en: 618450
ru: Чадыр-Лунга

en: 618456
ru: Кахул

en: 6185377
ru: Йеллоунайф

en: 618577
ru: Тигина

en: 618605
ru: Бельцы

en: 618800
ru: Жодино

en: 618806
ru: Жлобин

en: 620127
ru: Витебск

en: 620181
ru: Вилейка

en: 620391
ru: Волковыск

en: 621074
ru: Светлогорск

en: 621266
ru: Столбцы

en: 6217081
ru: Ашбертон

en: 621713
ru: Сморгонь

en: 621741
ru: Слуцк

en: 621754
ru: Слоним

en: 622113
ru: Щучин

en: 622428
ru: Солигорск

en: 622739
ru: Рогачев

en: 622794
ru: Речица

en: 622997
ru: Пружаны

en: 6230919
ru: Вангареи

en: 623317
ru: Полоцк

en: 623549
ru: Пинск

en: 623760
ru: Поставы

en: 624034
ru: Осиповичи

en: 6240770
ru: Кеймбридж

en: 624079
ru: Орша

en: 6241325
ru: Роторуа

en: 6243926
ru: Бленхейм

en: 6244895
ru: Аппер-Хатт

en: 624784
ru: Новополоцк

en: 624785
ru: Новогрудок

en: 625144
ru: Минск

en: 625324
ru: Мозырь

en: 625367
ru: Мосты

en: 625409
ru: Марьина Горка

en: 6254843
ru: Бирендранаган

en: 625625
ru: Молодечно

en: 625665
ru: Могилёв

en: 625743
ru: Лепель

en: 625818
ru: Лунинец

en: 626081
ru: Лида

en: 626450
ru: Кричев

en: 627083
ru: Колодищи

en: 627145
ru: Кобрин

en: 627751
ru: Калинковичи

en: 627800
ru: Ивацевичи

en: 627904
ru: Гродно

en: 627905
ru: Горки

en: 627907
ru: Gomel’

en: 627908
ru: Глубокое

en: 628634
ru: Дзержинск

en: 629018
ru: Добруш

en: 629447
ru: Быхов

en: 629454
ru: Берёза

en: 6295587
ru: Батам

en: 629634
ru: Брест

en: 6301965
ru: Палмерстон

en: 630376
ru: Борисов

en: 630429
ru: Барановичи

en: 630468
ru: Бобруйск

en: 6315399
ru: Исакогорка

en: 6316406
ru: Апаресида-ди-Гояния

en: 631707
ru: Вихти

en: 6317344
ru: Жабоатан-дус-Гуарарапис

en: 6317872
ru: Парауапебас

en: 632370
ru: Варкаус

en: 632453
ru: Вантаа

en: 6324583
ru: Асо

en: 6324729
ru: Галифакс

en: 6324733
ru: Сент-Джонс

en: 6325494
ru: Квебек

en: 6325521
ru: Леви

en: 632672
ru: Валкеакоски

en: 632978
ru: Вааса

en: 633221
ru: Уусикаупунки

en: 6332309
ru: Катлер-Бей

en: 6332428
ru: Восточный Гарлем

en: 633591
ru: Туусула

en: 633679
ru: Турку

en: 634093
ru: Торнио

en: 634963
ru: Тампере

en: 6354895
ru: Римуски

en: 6354897
ru: Ривьер-дю-Лу

en: 6354957
ru: Харви-Бей

en: 6354969
ru: Плая дель Инглес

en: 6355013
ru: Пуэрто-дель-Кармен

en: 6362987
ru: Сеута

en: 636947
ru: Силинъярви

en: 637219
ru: Сейняйоки

en: 637292
ru: Савонлинна

en: 637948
ru: Сало

en: 63795
ru: Бурао

en: 638936
ru: Рованиеми

en: 639406
ru: Рийхимяки

en: 639734
ru: Раума

en: 640124
ru: Райсио

en: 64013
ru: Босасо

en: 640276
ru: Рахе

en: 640999
ru: Пори

en: 6417459
ru: Краснознаменск

en: 643492
ru: Оулу

en: 644171
ru: Нурмиярви

en: 64435
ru: Бербера

en: 644450
ru: Нокиа

en: 64460
ru: Беледуэйне

en: 64536
ru: Байдоа

en: 6457398
ru: Вербания

en: 646005
ru: Миккели

en: 646723
ru: Мянтсяля

en: 647571
ru: Ловийса

en: 647731
ru: Лоймаа

en: 647751
ru: Лохья

en: 648366
ru: Лемпяаля

en: 648738
ru: Лаука

en: 648900
ru: Лаппеэнранта

en: 649360
ru: Лахти

en: 649630
ru: Киркконумми

en: 649924
ru: Куусамо

en: 650224
ru: Куопио

en: 650859
ru: Коувола

en: 650946
ru: Котка

en: 651943
ru: Коккола

en: 653185
ru: Керава

en: 653281
ru: Кеми

en: 6534256
ru: Кварто

en: 654137
ru: Кархула

en: 6543862
ru: Вильнёв-д’Аск

en: 654440
ru: Кангасала

en: 6545023
ru: Эдмундстон

en: 6545326
ru: Урсынов

en: 654899
ru: Каяни

en: 655130
ru: Каарина

en: 655194
ru: Ювяскюля

en: 6558039
ru: Райнштеттен

en: 655808
ru: Йоэнсуу

en: 6559559
ru: Горишние Плавни

en: 655958
ru: Ярвенпяя

en: 656073
ru: Янаккала

en: 656083
ru: Йямся

en: 656130
ru: Якобстад

en: 656688
ru: Иматра

en: 656820
ru: Исалми

en: 656913
ru: Хювинкяя

en: 657530
ru: Холлола

en: 65785
ru: Афгойе

en: 658225
ru: Хельсинки

en: 658288
ru: Хейнола

en: 658629
ru: Хаукипудас

en: 659169
ru: Хамина

en: 659180
ru: Хямеэнлинна

en: 659935
ru: Форсса

en: 660158
ru: Эспоо

en: 660561
ru: Порвоо

en: 66093
ru: Ясудж

en: 6615536
ru: Лез-Юлис

en: 6615539
ru: Бургуин-Жалльё

en: 6621166
ru: Согвипхо

en: 662187
ru: Зимнича

en: 662334
ru: Залэу

en: 662476
ru: Волунтари

en: 663100
ru: Ватра-Дорней

en: 663118
ru: Васлуй

en: 664074
ru: Урзичени

en: 664437
ru: Турну-Мэгуреле

en: 664460
ru: Турда

en: 664518
ru: Тулча

en: 665000
ru: Тыргу-Секуйеск

en: 665004
ru: Тыргу-Муреш

en: 665010
ru: Тыргу-Жиу

en: 665087
ru: Тимишоара

en: 665355
ru: Текуч

en: 665850
ru: Сучава

en: 666767
ru: Слатина

en: 667268
ru: Сибиу

en: 667303
ru: Сфэнту-Георг

en: 667526
ru: Себеш

en: 667873
ru: Сату-Маре

en: 668129
ru: Салонта

en: 668314
ru: Сэчеле

en: 668732
ru: Роман

en: 668872
ru: Рымнику-Вылча

en: 668873
ru: Рымнику-Сэрат

en: 6690108
ru: Панчкула

en: 6690866
ru: Сербитон

en: 6691219
ru: Фэйлзуорт

en: 6691927
ru: Ферндаун

en: 6692471
ru: Лос-Реалехос

en: 6692524
ru: Саригерме

en: 669289
ru: Рэдэуци

en: 6693088
ru: Пасахес

en: 6695754
ru: Когалым

en: 6696686
ru: Пыть-Ях

en: 6696767
ru: Лангепас

en: 6696918
ru: Таоюань

en: 6697039
ru: Басаури

en: 670938
ru: Петрошани

en: 671757
ru: Орэштие

en: 671768
ru: Орадя

en: 671832
ru: Олтенице

en: 671964
ru: Одорхею-Секуеск

en: 672486
ru: Нэводари

en: 673033
ru: Мизил

en: 673441
ru: Меркуря-Чук

en: 673636
ru: Меджидия

en: 673921
ru: Мангалия

en: 674295
ru: Лупени

en: 674531
ru: Лугож

en: 675810
ru: Яссы

en: 675892
ru: Гуси

en: 675918
ru: Хунедоара

en: 676527
ru: Гура-Гуморулуй

en: 6765385
ru: Ана

en: 677429
ru: Герла

en: 677458
ru: Георгени

en: 677697
ru: Галац

en: 678459
ru: Фэлтичени

en: 678499
ru: Фэгэраш

en: 678817
ru: Дробета-Турну-Северин

en: 678978
ru: Дрэгэшани

en: 679065
ru: Дорохой

en: 679452
ru: Дева

en: 679550
ru: Дей

en: 679995
ru: Куджир

en: 680332
ru: Крайова

en: 680897
ru: Корабия

en: 680963
ru: Констанца

en: 681179
ru: Кодля

en: 681290
ru: Клуж-Напока

en: 681845
ru: Кымпулунг-Молдовенеск

en: 681862
ru: Кымпина

en: 681865
ru: Кымпия-Турзи

en: 6822096
ru: Хитатинака

en: 6822108
ru: Инасики

en: 6822129
ru: Тама

en: 6822146
ru: Онодзё

en: 6822174
ru: Насусиобара

en: 6822213
ru: Ямагата Япония

en: 6822217
ru: Минокамо

en: 6822219
ru: Гудзё

en: 682321
ru: Чернаводэ

en: 6825277
ru: Шилин

en: 6825489
ru: Дзёэцу

en: 682685
ru: Карей

en: 682729
ru: Карансебеше

en: 682747
ru: Каракал

en: 683034
ru: Калафат

en: 683123
ru: Бузэу

en: 683394
ru: Буфтя

en: 683506
ru: Бухарест

en: 683844
ru: Брашов

en: 683974
ru: Брад

en: 684612
ru: Блай

en: 684802
ru: Бырлад

en: 6853140
ru: Лесной

en: 685826
ru: Бая-Маре

en: 685948
ru: Бакэу

en: 686254
ru: Арад

en: 686502
ru: Александрия

en: 686578
ru: Алба-Юлия

en: 686590
ru: Айуд

en: 686803
ru: Звенигородка

en: 686818
ru: Зугрэс

en: 686875
ru: Золотоноша

en: 686896
ru: Золочев

en: 686919
ru: Знаменка

en: 686967
ru: Житомир

en: 687116
ru: Жмеринка

en: 687196
ru: Жёлтые Воды

en: 687432
ru: Здолбунів

en: 687700
ru: Запорожье

en: 687997
ru: Южное

en: 688105
ru: Евпатория

en: 688148
ru: Енакиево

en: 688373
ru: Ясиноватая

en: 688533
ru: Ялта

en: 688587
ru: Яготин

en: 688723
ru: Вышгород

en: 688746
ru: Виноградов

en: 688860
ru: Вознесенск

en: 689159
ru: Волочиск

en: 689198
ru: Волноваха

en: 689200
ru: Вольногорск

en: 689304
ru: Вовчанськ

en: 689378
ru: Владимир-Волынский

en: 689487
ru: Вишневе

en: 689558
ru: Винница

en: 689584
ru: Вольнянск

en: 689916
ru: Верхнеднепровск

en: 690312
ru: Ватутино

en: 690412
ru: Васильков

en: 690548
ru: Ужгород

en: 690688
ru: Умань

en: 691016
ru: Тульчин

en: 691037
ru: Алёшки

en: 691179
ru: Трускавец

en: 691374
ru: Chistyakovo

en: 691469
ru: Токмак

en: 691628
ru: Терновка

en: 691650
ru: Тернополь

en: 691999
ru: Северодонецк

en: 692087
ru: Светловодск

en: 692105
ru: Свердловск

en: 692118
ru: Сватове

en: 692129
ru: Свалява

en: 692194
ru: Сумы

en: 692315
ru: Судак

en: 692372
ru: Стрый

en: 692632
ru: Стебник

en: 692818
ru: Староконстантинов

en: 692832
ru: Старобельск

en: 692975
ru: Kadiyevka

en: 6930327
ru: Славутич

en: 6930641
ru: Айн-Салах

en: 693301
ru: Сокаль

en: 693381
ru: Снежное

en: 693457
ru: Смела

en: 693468
ru: Славянск

en: 693581
ru: Славута

en: 693615
ru: Сквира

en: 693709
ru: Скадовск

en: 693796
ru: Синельниково

en: 693805
ru: Симферополь

en: 693920
ru: Шпола

en: 693942
ru: Шостка

en: 6940394
ru: Саитама

en: 6941014
ru: Понта-Делгада

en: 6941080
ru: Форт-Брэгг

en: 6941099
ru: Непалгун

en: 6941937
ru: Мурудешвара

en: 694216
ru: Шепетовка

en: 694382
ru: Шахтерск

en: 694423
ru: Севастополь

en: 6946409
ru: Карак

en: 694677
ru: Селидово

en: 694792
ru: Сарны

en: 694864
ru: Самбор

en: 694910
ru: Саки

en: 69500
ru: Забид

en: 695019
ru: Рыльск

en: 695274
ru: Рубежное

en: 695344
ru: Раздельная

en: 695357
ru: Курахово

en: 695379
ru: Ровеньки

en: 695464
ru: Ромни

en: 69559
ru: Ярим

en: 695594
ru: Ровно

en: 6957263
ru: Каполей

en: 695859
ru: Рахов

en: 695912
ru: Радомышль

en: 695965
ru: Пятихатки

en: 696008
ru: Путивль

en: 696108
ru: Прилуки

en: 696566
ru: Попасная

en: 696643
ru: Полтава

en: 696660
ru: Полонное

en: 696677
ru: Пологи

en: 696943
ru: Подгородное

en: 697183
ru: Пирятин

en: 697576
ru: Первомайский

en: 697592
ru: Первомайск

en: 697593
ru: Первомайск

en: 697616
ru: Першотравенск

en: 697637
ru: Переяслав

en: 697650
ru: Перевальск

en: 697889
ru: Павлоград

en: 698131
ru: Овруч

en: 698436
ru: Покров

en: 6986104
ru: Чжуншань

en: 698625
ru: Александрия

en: 698740
ru: Одесса

en: 698782
ru: Обухов

en: 699035
ru: Нововолынск

en: 699078
ru: Новоукраинка

en: 699445
ru: Новомосковск

en: 699553
ru: Новоград-Волынский

en: 699839
ru: Новая Каховка

en: 699942
ru: Нежин

en: 700051
ru: Никополь

en: 700261
ru: Нетешин

en: 700507
ru: Надворная

en: 700569
ru: Николаев

en: 700646
ru: Мукачево

en: 700829
ru: Молодогвардейск

en: 700918
ru: Могилёв-Подольский

en: 701075
ru: Миргород

en: 701347
ru: Мерефа

en: 701404
ru: Мелитополь

en: 701822
ru: Мариуполь

en: 701855
ru: Марганец

en: 702116
ru: Малин

en: 70225
ru: Таиз

en: 702320
ru: Макеевка

en: 702417
ru: Люботин

en: 702550
ru: Львов

en: 702563
ru: Лутугино

en: 702569
ru: Луцк

en: 702658
ru: Луганск

en: 702723
ru: Лубны

en: 702760
ru: Лозова

en: 702972
ru: Лисичанск

en: 703428
ru: Ладыжин

en: 703448
ru: Киев

en: 703646
ru: Курахово

en: 703656
ru: Купьянск

en: 703845
ru: Кривой Рог

en: 704000
ru: Кролевец

en: 704138
ru: Кремінна

en: 704143
ru: Кременец

en: 704147
ru: Кременчуг

en: 704202
ru: Красный луч

en: 704204
ru: Liman

en: 704362
ru: Красноперекопск

en: 704388
ru: Красноград

en: 704403
ru: Краснодон

en: 704422
ru: Красноармейск

en: 704492
ru: Красилов

en: 704508
ru: Краматорск

en: 704608
ru: Ківшарівка

en: 704617
ru: Ковель

en: 704737
ru: Костополь

en: 704858
ru: Корсунь-Шевченковский

en: 704885
ru: Korostyshev

en: 704901
ru: Коростень

en: 705104
ru: Константиновка

en: 705135
ru: Конотоп

en: 705183
ru: Слобожанское

en: 705392
ru: Коломыя

en: 705797
ru: Кировское

en: 705809
ru: Кировск

en: 705812
ru: Кропивницкий

en: 705883
ru: Килия

en: 706165
ru: Хуст

en: 706369
ru: Хмельницкий

en: 706380
ru: Хмельник

en: 706448
ru: Херсон

en: 706466
ru: Харцызск

en: 706483
ru: Харьков

en: 706524
ru: Керчь

en: 706571
ru: Казатин

en: 706900
ru: Канев

en: 706950
ru: Каменец-Подольский

en: 707099
ru: Калуш

en: 707155
ru: Калиновка

en: 707244
ru: Каховка

en: 707292
ru: Изюм

en: 707296
ru: Изяслав

en: 707308
ru: Измаил

en: 707471
ru: Ивано-Франковск

en: 707565
ru: Ирпень

en: 707679
ru: Иловайск

en: 707688
ru: Черноморск

en: 707752
ru: Городок

en: 707753
ru: Горловка

en: 707758
ru: Глухів

en: 708251
ru: Гостомель

en: 708313
ru: Городок

en: 7084521
ru: Серирит

en: 7087175
ru: Бедугул

en: 708878
ru: Геническ

en: 708901
ru: Гайсин

en: 709054
ru: Гадяч

en: 709161
ru: Феодосия

en: 7091912
ru: Ратсада

en: 709248
ru: Фастов

en: 709276
ru: Энергодар

en: 709334
ru: Джанкой

en: 709429
ru: Дунаевцы

en: 709540
ru: Дубно

en: 709611
ru: Дрогобич

en: 709717
ru: Донецк

en: 709755
ru: Долина

en: 709782
ru: Долинская

en: 709835
ru: Докучаевск

en: 709900
ru: Доброполье

en: 709930
ru: Днепр

en: 709932
ru: Каменское

en: 709960
ru: Днепрорудное

en: 710098
ru: Дергачи

en: 710229
ru: Дебальцево

en: 710374
ru: Чугуев

en: 710400
ru: Чортков

en: 710548
ru: Червонопартизанск

en: 710554
ru: Червоноград

en: 710719
ru: Черновцы

en: 710735
ru: Чернигов

en: 710791
ru: Черкассы

en: 711350
ru: Буча

en: 711369
ru: Брянка

en: 71137
ru: Сана

en: 711390
ru: Бровары

en: 711416
ru: Броды

en: 7115111
ru: Корвера-де-Астуриас

en: 711515
ru: Боярка

en: 711660
ru: Борисполь

en: 711669
ru: Борислав

en: 7117885
ru: Радужный

en: 711867
ru: Богуслав

en: 711894
ru: Богодухів

en: 712160
ru: Белгород-Днестровский

en: 712165
ru: Белая Церковь

en: 712374
ru: Бережаны

en: 712389
ru: Березань

en: 712423
ru: Берегово

en: 712441
ru: Бердичев

en: 712451
ru: Бердянск

en: 712559
ru: Білопілля

en: 712587
ru: Белогорск

en: 712861
ru: Бар

en: 712886
ru: Балта

en: 712926
ru: Балаклея

en: 712930
ru: Балаклава

en: 712967
ru: Бахмач

en: 712969
ru: Бахчисарай

en: 713122
ru: Авдеевка

en: 713174
ru: Бахмут

en: 713203
ru: Армянск

en: 713245
ru: Апостолово

en: 713259
ru: Антрацит

en: 713504
ru: Амвросиевка

en: 713513
ru: Алушта

en: 713716
ru: Алчевск

en: 713749
ru: Охтирка

en: 714581
ru: Тороксентмиклош

en: 715126
ru: Сольнок

en: 715466
ru: Сарваш

en: 715839
ru: Шаторальяуйхей

en: 716671
ru: Озд

en: 716736
ru: Орошхаза

en: 716935
ru: Ньиредьхаза

en: 717582
ru: Мишкольц

en: 717902
ru: Мако

en: 719311
ru: Казинцбарцика

en: 719404
ru: Карцаге

en: 719965
ru: Ходмезевашархей

en: 720276
ru: Хайдусобосло

en: 720334
ru: Дьюла

en: 721239
ru: Эгер

en: 721472
ru: Дебрецен

en: 722437
ru: Бекешчаба

en: 722439
ru: Бекеш

en: 723195
ru: Вранов-над-Топлёу

en: 723358
ru: Требишов

en: 723505
ru: Стара Любовня

en: 723526
ru: Спишска Нова Вес

en: 723559
ru: Снина

en: 723713
ru: Рожнява

en: 723736
ru: Римавска Собота

en: 723819
ru: Прешов

en: 723846
ru: Попрад

en: 724144
ru: Михаловце

en: 724443
ru: Кошице

en: 724503
ru: Кежмарок

en: 724627
ru: Гуменне

en: 725168
ru: Бардеёв

en: 725712
ru: Враца

en: 7258780
ru: Джефферсон

en: 725905
ru: Видин

en: 725988
ru: Велинград

en: 726050
ru: Варна

en: 726174
ru: Тырговиште

en: 726320
ru: Троян

en: 726418
ru: Добрич

en: 726546
ru: Свиленград

en: 7266440
ru: Брейдс

en: 726848
ru: Стара-Загора

en: 726872
ru: Дупница

en: 727011
ru: София

en: 727079
ru: Сливен

en: 727221
ru: Силистра

en: 727523
ru: Русе

en: 727696
ru: Разград

en: 7279746
ru: Ноида

en: 7280528
ru: Эр-Рашидия

en: 728075
ru: Попово

en: 7281017
ru: Ла-Пинтана

en: 7281020
ru: Ло-Прадо

en: 7281819
ru: Фудзикавагутико

en: 728193
ru: Пловдив

en: 728203
ru: Плевен

en: 728288
ru: Петрич

en: 728330
ru: Перник

en: 728378
ru: Пазарджик

en: 7284571
ru: Лютерштадт Айслебен

en: 728742
ru: Нова-Загора

en: 7287775
ru: Нижнесортымский

en: 7289614
ru: Галле-Нойштадт

en: 7289676
ru: Покачи

en: 7290697
ru: Излучинск

en: 729114
ru: Монтана

en: 729559
ru: Ловеч

en: 72968
ru: Мариб

en: 729794
ru: Кырджали

en: 7303471
ru: Арашияма

en: 7304020
ru: Фенхуань

en: 730435
ru: Хасково

en: 730496
ru: Казанлык

en: 730565
ru: Карлово

en: 731108
ru: Гоце-Делчев

en: 731233
ru: Горна Оряховица

en: 731549
ru: Габрово

en: 732263
ru: Димитровград

en: 732770
ru: Бургас

en: 733191
ru: Благоевград

en: 733264
ru: Берковица

en: 733776
ru: Яница

en: 733840
ru: Ксанти

en: 733905
ru: Верия

en: 734077
ru: Салоники

en: 734330
ru: Серре

en: 734538
ru: Полихни

en: 734643
ru: Пилеа

en: 735563
ru: Козани

en: 73560
ru: Лахыдж

en: 735640
ru: Комотини

en: 735861
ru: Кавала

en: 736083
ru: Каламария

en: 736928
ru: Александруполис

en: 737022
ru: Зонгулдак

en: 737054
ru: Зил

en: 738025
ru: Ялова

en: 738167
ru: Везиркепрю

en: 738251
ru: Узункепрю

en: 738329
ru: Ускюдар

en: 738349
ru: Унье

en: 738618
ru: Турхал

en: 738648
ru: Трабзон

en: 738662
ru: Тося

en: 738743
ru: Токат

en: 738753
ru: Тиреболу

en: 738803
ru: Терме

en: 738907
ru: Теккекей

en: 738927
ru: Текирдаг

en: 739015
ru: Ташова

en: 739209
ru: Сушехри

en: 739215
ru: Сюрмене

en: 739236
ru: Сунгурлу

en: 739600
ru: Синоп

en: 739914
ru: Шебинкарахисар

en: 740088
ru: Сарыкамыш

en: 740264
ru: Самсун

en: 740430
ru: Сафранболу

en: 740483
ru: Ризе

en: 741100
ru: Орду

en: 741160
ru: Олту

en: 741240
ru: Оф

en: 741304
ru: Никсар

en: 741487
ru: Муданьи

en: 741529
ru: Мимарсинан

en: 741609
ru: Мерзифон

en: 741771
ru: Малкара

en: 742238
ru: Кумру

en: 7422816
ru: Дадзайфу

en: 742658
ru: Корган

en: 743166
ru: Кыркларели

en: 743439
ru: Кешан

en: 743537
ru: Келькит

en: 743818
ru: Каваклы

en: 743882
ru: Кастамону

en: 743952
ru: Карс

en: 744093
ru: Карасу

en: 744537
ru: Караджабей

en: 744562
ru: Карабюк

en: 74477
ru: Ибб

en: 744873
ru: Кагызман

en: 745026
ru: Изник

en: 745028
ru: Измит

en: 745044
ru: Стамбул

en: 745527
ru: Хорасан

en: 745530
ru: Хопа

en: 745714
ru: Хавза

en: 746234
ru: Гюрпынар

en: 746425
ru: Гюмюшане

en: 746565
ru: Гереле

en: 746574
ru: Гонен

en: 746881
ru: Гиресун

en: 746940
ru: Гереде

en: 746958
ru: Гемлик

en: 746983
ru: Гелиболу

en: 747014
ru: Гебзе

en: 747155
ru: Фатса

en: 747471
ru: Эрегли

en: 747489
ru: Эрба

en: 747712
ru: Эдирне

en: 7483743
ru: Путхия

en: 7483813
ru: Натор

en: 748879
ru: Чорум

en: 748893
ru: Чорлу

en: 749704
ru: Чаршамба

en: 749748
ru: Чанкыры

en: 749780
ru: Чанаккале

en: 750269
ru: Бурса

en: 750317
ru: Буланджак

en: 750516
ru: Болу

en: 750598
ru: Биледжик

en: 750605
ru: Биг

en: 750938
ru: Байбурт

en: 751057
ru: Бартин

en: 751077
ru: Бандырма

en: 751324
ru: Багджылар

en: 751335
ru: Бафра

en: 751817
ru: Артвин

en: 751931
ru: Мусазаде

en: 751949
ru: Ардешен

en: 751952
ru: Ардаган

en: 751971
ru: Араклы

en: 752015
ru: Амасья

en: 7521348
ru: Айн-Сухна

en: 7525990
ru: Южноукраинск

en: 752627
ru: Акчаабад

en: 752850
ru: Сакарья

en: 752967
ru: Жирардув

en: 753276
ru: Зеленка

en: 75337
ru: Хадж

en: 753866
ru: Замосць

en: 753895
ru: Замбрув

en: 754351
ru: Зомбки

en: 754454
ru: Вышкув

en: 754800
ru: Воломин

en: 755330
ru: Воля

en: 755889
ru: Величка

en: 756135
ru: Варшава

en: 756320
ru: Урсус

en: 756867
ru: Томашув-Мазовецкий

en: 756868
ru: Томашув-Любельски

en: 757026
ru: Тарнув

en: 757033
ru: Тарнобжеге

en: 757065
ru: Таргувек

en: 757357
ru: Щитно

en: 7576887
ru: Хэчжоу

en: 7577022
ru: Трес-Кантос

en: 757718
ru: Сувалки

en: 757809
ru: Сулеювек

en: 758252
ru: Сташув

en: 758390
ru: Стараховице

en: 758445
ru: Сталёва-Воля

en: 758470
ru: Средместье

en: 758626
ru: Соколув-Подляски

en: 758651
ru: Сокулка

en: 758682
ru: Сохачев

en: 759123
ru: Скерневице

en: 759141
ru: Скаржиско-Каменна

en: 759320
ru: Семятыче

en: 759412
ru: Седльце

en: 759591
ru: Санок

en: 759603
ru: Сандомир

en: 759734
ru: Жешув

en: 760343
ru: Ропчице

en: 760503
ru: Рембертув

en: 760584
ru: Рава-Мазовецкая

en: 760680
ru: Радзынь-Подляский

en: 760778
ru: Радом

en: 760917
ru: Пултуск

en: 760924
ru: Пулавы

en: 761131
ru: Пшеворск

en: 761168
ru: Перемышль

en: 761218
ru: Пшасныш

en: 761228
ru: Прушкув

en: 762021
ru: Плоньск

en: 762120
ru: Пиш

en: 762199
ru: Пёнки

en: 762381
ru: Пястув

en: 762423
ru: Пясечно

en: 7626461
ru: Ярен

en: 762788
ru: Отвоцк

en: 762850
ru: Острув-Мазовецка

en: 762863
ru: Островец-Свентокшиский

en: 762909
ru: Остроленка

en: 763111
ru: Опочно

en: 763166
ru: Ольштын

en: 763291
ru: Олецко

en: 763442
ru: Охота

en: 763523
ru: Новы-Тарг

en: 763534
ru: Новы-Сонч

en: 763556
ru: Новы-Двур-Мазовецки

en: 763829
ru: Ниско

en: 764312
ru: Мронгово

en: 764484
ru: Мокотув

en: 764634
ru: Млава

en: 764679
ru: Миньск-Мазовецки

en: 7647007
ru: Сан Карлос де Барилоче

en: 764749
ru: Милянувек

en: 764849
ru: Мелец

en: 764862
ru: Мендзыжец-Подляски

en: 765191
ru: Марки

en: 765749
ru: Лукув

en: 765876
ru: Люблин

en: 765927
ru: Любартув

en: 766027
ru: Ломжа

en: 766042
ru: Ломянки

en: 766307
ru: Лидзбарк-Варминьски

en: 766555
ru: Легьоново

en: 766583
ru: Ленчна

en: 766783
ru: Лапы

en: 766810
ru: Ланьцут

en: 767470
ru: Кросно

en: 767605
ru: Красныстав

en: 767623
ru: Красник

en: 767814
ru: Козенице

en: 768216
ru: Констанцин-Езерна

en: 768218
ru: Коньске

en: 768905
ru: Кобылка

en: 769250
ru: Кельце

en: 769274
ru: Кентшин

en: 769981
ru: Юзефув

en: 770157
ru: Енджеюв

en: 770293
ru: Ясло

en: 770380
ru: Ярослав

en: 770966
ru: Хрубешув

en: 771158
ru: Хайнувка

en: 771401
ru: Гродзиск-Мазовецки

en: 771506
ru: Граево

en: 771804
ru: Горлице

en: 772195
ru: Гижицко

en: 772339
ru: Гарволин

en: 772621
ru: Элк

en: 772748
ru: Дзялдово

en: 773357
ru: Демблин

en: 773380
ru: Дембица

en: 774208
ru: Цеханув

en: 774558
ru: Хелм

en: 774747
ru: Буско-Здруй

en: 775183
ru: Бжеско

en: 775758
ru: Бохня

en: 775922
ru: Билгорай

en: 775986
ru: Бельск-Подляски

en: 776069
ru: Белосток

en: 776175
ru: Бяла-Подляска

en: 776251
ru: Бемово

en: 776337
ru: Бартошице

en: 776597
ru: Августов

en: 781988
ru: Поградец

en: 782661
ru: Кукес

en: 782756
ru: Корча

en: 7828758
ru: Сайпан

en: 783148
ru: Гирокастра

en: 783263
ru: Эльбасан

en: 783493
ru: Буррель

en: 783814
ru: Зренянин

en: 783920
ru: Земун

en: 784024
ru: Заечар

en: 784136
ru: Вршац

en: 784227
ru: Вране

en: 784873
ru: Трстеник

en: 785058
ru: Велес

en: 785082
ru: Тетово

en: 785387
ru: Струга

en: 785753
ru: Смедеревска-Паланка

en: 785756
ru: Смедерево

en: 785842
ru: Скопье

en: 785965
ru: Сента

en: 786690
ru: Прокупле

en: 786712
ru: Призрен

en: 786714
ru: Приштина

en: 786827
ru: Пожаревац

en: 787050
ru: Пирот

en: 787157
ru: Печ

en: 787237
ru: Панчево

en: 787487
ru: Охрид

en: 78754
ru: Аль-Мукалла

en: 787595
ru: Нови-Пазар

en: 787657
ru: Ниш

en: 787716
ru: Неготино

en: 787718
ru: Неготин

en: 788709
ru: Лесковац

en: 788771
ru: Лазаревац

en: 788886
ru: Куманово

en: 788975
ru: Крушевац

en: 789107
ru: Кралево

en: 789128
ru: Крагуевац

en: 789518
ru: Кикинда

en: 789527
ru: Кичево

en: 789541
ru: Кавадарци

en: 789923
ru: Ягодина

en: 790015
ru: Инджия

en: 790295
ru: Гостивар

en: 790744
ru: Гевгелия

en: 7910932
ru: Шангри-Ла

en: 791580
ru: Декан

en: 791606
ru: Дебар

en: 791678
ru: Чуприя

en: 792078
ru: Чачак

en: 792456
ru: Бор

en: 792578
ru: Битола

en: 792680
ru: Белград

en: 792814
ru: Бечей

en: 793111
ru: Аранджеловац

en: 797781
ru: Нефтекумск

en: 802078
ru: Алагир

en: 802714
ru: Персиановский

en: 8063361
ru: Нгерулмуд

en: 81302
ru: Тобрук

en: 8184212
ru: Рахат

en: 819552
ru: Аннино

en: 823674
ru: Дагомыс

en: 824003
ru: Бакиханова

en: 824288
ru: Цхалтубо

en: 827329
ru: Павлово

en: 828055
ru: Белиджи

en: 8285452
ru: Анкастер

en: 829005
ru: Лесной

en: 8299649
ru: Пандан

en: 830844
ru: Трёхгорный

en: 831129
ru: Мирный

en: 831130
ru: Знаменск

en: 831165
ru: Заречный

en: 8347664
ru: Ордос

en: 8400694
ru: Тайчжоу

en: 841006
ru: Кочубеевское

en: 8416817
ru: Московский

en: 8436351
ru: Сигишоара

en: 8468760
ru: Новояворовск

en: 8505053
ru: Восточное Дегунино

en: 8521440
ru: Дзержинский

en: 8533133
ru: Люпаньшуй

en: 8537264
ru: Хуанган

en: 857689
ru: Внуково

en: 857690
ru: Московский

en: 8581467
ru: Слободзея

en: 8629640
ru: Тутикорин

en: 863061
ru: Усинск

en: 874045
ru: Старый Малгобек

en: 876177
ru: Луау

en: 877178
ru: Катима-Мулило

en: 877401
ru: Сонгеа

en: 877747
ru: Мтвара

en: 878058
ru: Масаси

en: 878281
ru: Линда

en: 882599
ru: Рэдклифф

en: 88319
ru: Бенгази

en: 884141
ru: Нортон

en: 884979
ru: Мутаре

en: 888710
ru: Квекве

en: 88903
ru: Аль-Мардж

en: 889215
ru: Кариба

en: 889453
ru: Кадоме

en: 88962
ru: Эль-Джауф

en: 889942
ru: Хванге

en: 890299
ru: Хараре

en: 89113
ru: Адждабия

en: 893697
ru: Чинхойи

en: 894701
ru: Булавайо

en: 8948694
ru: В.С.К.Валасаи

en: 895061
ru: Биндура

en: 895269
ru: Байтбридж

en: 89570
ru: Заху

en: 898905
ru: Шешеке

en: 8991407
ru: Динь Ван

en: 901344
ru: Ндола

en: 90150
ru: Тикрит

en: 90353
ru: Талль-Кайф

en: 905395
ru: Муфулире

en: 905846
ru: Мпика

en: 906054
ru: Монгу

en: 907111
ru: Мазабука

en: 9072919
ru: Жичжао

en: 907770
ru: Манса

en: 909137
ru: Лусака

en: 909863
ru: Луаншья

en: 910111
ru: Ливингстон

en: 911148
ru: Китве

en: 912764
ru: Касама

en: 915883
ru: Кафе

en: 916095
ru: Кабве

en: 9181182
ru: Пуян

en: 918702
ru: Чипата

en: 919009
ru: Чингола

en: 92002
ru: Равандуз

en: 921772
ru: Морони

en: 921815
ru: Мамудзу

en: 922704
ru: Лубумбаши

en: 922741
ru: Ликаси

en: 922806
ru: Кипуши

en: 923295
ru: Зомба

en: 924055
ru: Салима

en: 925475
ru: Мзузу

en: 925498
ru: Мзимба

en: 927246
ru: Мангочи

en: 927967
ru: Лилонгве

en: 928534
ru: Касунгу

en: 931755
ru: Блантайр

en: 931865
ru: Балака

en: 932183
ru: Цгутинг

en: 932505
ru: Масеру

en: 932698
ru: Лерибе

en: 932886
ru: Бута-Бутэ

en: 933088
ru: Серова

en: 933099
ru: Селеби-Пхикве

en: 933182
ru: Палапье

en: 933305
ru: Молепололе

en: 933340
ru: Мочуди

en: 933366
ru: Маун

en: 933471
ru: Махалапье

en: 933521
ru: Лобаце

en: 933685
ru: Канье

en: 933773
ru: Габороне

en: 933778
ru: Франсистаун

en: 933959
ru: Триолет

en: 934154
ru: Порт-Луи

en: 934570
ru: Кюрпип

en: 934985
ru: Мбабане

en: 934995
ru: Манзини

en: 935048
ru: Лобамба

en: 935214
ru: Сент-Пьер

en: 935223
ru: Сен-Луи

en: 935225
ru: Санкт-Леу

en: 935227
ru: Сент-Джозеф

en: 935255
ru: Сент-Мари

en: 935264
ru: Сен-Дени

en: 935267
ru: Санкт-Бенуа

en: 935268
ru: Санкт-Андре

en: 935582
ru: Ле-Тампон

en: 93709
ru: Мандали

en: 939270
ru: Эмалахлени

en: 940316
ru: Вестонария

en: 940909
ru: Велком

en: 942511
ru: Фрейбурга

en: 94298
ru: Кифри

en: 943882
ru: Вирджиния

en: 944385
ru: Феринихинг

en: 944986
ru: Фандербейлпарк

en: 945945
ru: Апингтон

en: 946058
ru: Умтата

en: 946257
ru: Улунди

en: 946877
ru: Эйтенхахе

en: 946973
ru: Тзанеен

en: 94787
ru: Киркук

en: 94824
ru: Кербела

en: 949224
ru: Тхохояндоу

en: 949282
ru: Тениссен

en: 953781
ru: Соуэто

en: 956767
ru: Секунда

en: 958724
ru: Рюстенбург

en: 96205
ru: Халабджа

en: 962367
ru: Ричардс-Бей

en: 96309
ru: Хадита

en: 963230
ru: Рандфонтейн

en: 963516
ru: Квинстаун

en: 964137
ru: Претория

en: 964315
ru: Потгитерсрус

en: 964349
ru: Почефструм

en: 964406
ru: Порт-Шепстон

en: 964420
ru: Порт-Элизабет

en: 964432
ru: Порт-Альфред

en: 964712
ru: Плеттенберг-Бей

en: 965289
ru: Полокване

en: 965301
ru: Питермарицбург

en: 965528
ru: Палаборва

en: 966166
ru: Парис

en: 967106
ru: Оудсхорн

en: 970566
ru: Найджел

en: 971534
ru: Мбомбела

en: 973709
ru: Моссел-Бей

en: 976361
ru: Мидделбург

en: 97783
ru: Байджи

en: 97825
ru: Батива

en: 98112
ru: Балада

en: 981158
ru: Машишинг

en: 98182
ru: Багдад

en: 981827
ru: Луис-Тричард

en: 982899
ru: Лихтенбурге

en: 98459
ru: Сувайра

en: 98463
ru: Сулеймания

en: 98530
ru: Самава

en: 986822
ru: Крюгерсдорпа

en: 986846
ru: Крунстад

en: 98717
ru: Эр-Рамади

en: 98854
ru: Насирия

en: 98860
ru: Эн-Наджаф

en: 988698
ru: Найсна

en: 989921
ru: Клерксдорп

en: 99010
ru: Аль-Касим

en: 99039
ru: Аль-Эль-Мусайибе

en: 99072
ru: Мосул

en: 990930
ru: Кимберли

en: 99135
ru: Эль-Куфа

en: 99169
ru: Аль-Халиса

en: 99306
ru: Али-эль-Гарби

en: 99347
ru: Аль-Хилла

en: 99350
ru: Аль-Хая

en: 993800
ru: Йоханнесбург

en: 99446
ru: Аль-Фау

en: 99532
ru: Басра

en: 997151
ru: Гейдельберг

en: 99738
ru: Афак

en: 99762
ru: Дивания

en: 997751
ru: Гаррисмит

en: AD
ru: Андорра

en: AD.02
ru: Канильо

en: AD.05
ru: Ордино

en: AD.06
ru: Сан-Жулиа-де-Лория

en: AD.08
ru: Эскальдес-Энгордань

en: AE
ru: ОАЭ

en: AE.01
ru: Абу-Даби

en: AF
ru: Афганистан

en: AF.07
ru: Фарьяб

en: AF.10
ru: Гильменд

en: AF.11
ru: Герат

en: AF.24
ru: Кундуз

en: AF.30
ru: Балх

en: AF.36
ru: Пактия

en: AF.39
ru: Урузган

en: AF.42
ru: Панджшер

en: AG
ru: Антигуа и Барбуда

en: AG.01
ru: Барбуда

en: AG.09
ru: Редонда

en: AI
ru: Ангилья

en: AL
ru: Албания

en: AM
ru: Армения

en: AM.01
ru: Арагацотнская область

en: AM.02
ru: Араратская область

en: AM.03
ru: Армавирская область

en: AM.04
ru: Гехаркуникская область

en: AM.05
ru: Котайкская область

en: AM.06
ru: Лорийская область

en: AM.07
ru: Ширакская область

en: AM.08
ru: Сюникская область

en: AM.09
ru: Тавушская область

en: AM.10
ru: Вайоцдзорская область

en: AN
ru: Нидерландские Антильские острова

en: AO
ru: Ангола

en: AO.01
ru: Бенгела

en: AO.03
ru: Кабинда

en: AO.08
ru: Уамбо

en: AO.14
ru: Мошико

en: AO.16
ru: Заире

en: AO.18
ru: Южная Лунда

en: AQ
ru: Антарктида

en: AR
ru: Аргентина

en: AS
ru: Американское Самоа

en: AT
ru: Австрия

en: AT.01
ru: Бургенланд

en: AT.02
ru: Каринтия

en: AT.03
ru: Нижняя Австрия

en: AT.04
ru: Верхняя Австрия

en: AT.05
ru: Зальцбург

en: AT.06
ru: Штирия

en: AT.07
ru: Тироль

en: AT.08
ru: Форарльберг

en: AT.09
ru: Вена

en: AU
ru: Австралия

en: AU.01
ru: Австралийская столичная территория

en: AU.02
ru: Новый Южный Уэльс

en: AU.03
ru: Северная территория

en: AU.04
ru: Квинсленд

en: AU.05
ru: Южная Австралия

en: AU.06
ru: Тасмания

en: AU.07
ru: Виктория

en: AU.08
ru: Западная Австралия

en: AW
ru: Аруба

en: AX
ru: Аландские о-ва

en: AZ
ru: Азербайджан

en: AZ.35
ru: Нахичевань

en: AZ.71
ru: Зардобский Район

en: BA
ru: Босния и Герцеговина

en: BA.BRC
ru: Округ Брчко

en: BB
ru: Барбадос

en: BD
ru: Бангладеш

en: BD.84
ru: Читтагонг

en: BE
ru: Бельгия

en: BF
ru: Буркина-Фасо

en: BF.08
ru: Восточная область

en: BG
ru: Болгария

en: BG.41
ru: Габровская область

en: BG.58
ru: Софийская область

en: BH
ru: Бахрейн

en: BH.15
ru: Мухаррак

en: BI
ru: Бурунди

en: BJ
ru: Бенин

en: BJ.07
ru: Алибори

en: BJ.13
ru: Донга

en: BJ.14
ru: Литораль

en: BL
ru: Сен-Бартелеми

en: BM
ru: Бермудские о-ва

en: BN
ru: Бруней-Даруссалам

en: BO
ru: Боливия

en: BQ
ru: Бонэйр, Синт-Эстатиус и Саба

en: BQ.SE
ru: Синт-Эстатиус

en: BR
ru: Бразилия

en: BR.04
ru: Амазонас

en: BR.07
ru: Федеральный округ

en: BR.08
ru: Эспириту-Санту

en: BR.11
ru: Ма́ту-Гро́су-ду-Сул

en: BR.13
ru: Мараньян

en: BR.14
ru: Мату-Гросу

en: BR.15
ru: Минас-Жерайс

en: BR.16
ru: Пара

en: BR.20
ru: Пиауи

en: BR.29
ru: Гояс

en: BR.30
ru: Пернамбуку

en: BR.31
ru: Токантинс

en: BS
ru: Багамы

en: BT
ru: Бутан

en: BT.13
ru: Паро

en: BV
ru: о-в Буве

en: BW
ru: Ботсвана

en: BY
ru: Беларусь

en: BY.01
ru: Brestskaya Oblast’

en: BY.02
ru: Gomelskaya Oblast

en: BY.03
ru: Гродненская Область

en: BY.04
ru: Минск

en: BY.05
ru: Минская Область

en: BY.06
ru: Могилевская область

en: BY.07
ru: Витебская Область

en: BZ
ru: Белиз

en: CA
ru: Канада

en: CA.01
ru: Альберта

en: CA.02
ru: Британская Колумбия

en: CA.03
ru: Манитоба

en: CA.04
ru: Нью-Брансуик

en: CA.07
ru: Новая Шотландия

en: CA.08
ru: Онтарио

en: CA.09
ru: Остров Принца Эдуарда

en: CA.11
ru: Саскачеван

en: CA.12
ru: Юкон

en: CA.14
ru: Нунавут

en: CC
ru: Кокосовые о-ва

en: CD
ru: Заир

en: CD.20
ru: Квилу

en: CD.25
ru: Монгала

en: CD.30
ru: Чопо

en: CD.31
ru: Чуапа

en: CF
ru: Центрально-Африканская Республика

en: CF.01
ru: Баминги-Бангоран

en: CF.02
ru: Нижнее Котто

en: CF.03
ru: Верхнее Котто

en: CF.04
ru: Мамбере-Кадеи

en: CF.05
ru: Верхнее Мбому

en: CF.07
ru: Лобае

en: CF.08
ru: Мбому

en: CF.11
ru: Уака

en: CF.12
ru: Уам

en: CF.14
ru: Вакага

en: CG
ru: Республика Конго

en: CG.06
ru: Ликуала

en: CG.13
ru: Кювет

en: CH
ru: Швейцария

en: CH.AG
ru: кантон Аргау

en: CH.GE
ru: Женева

en: CH.JU
ru: Юра

en: CH.NE
ru: Невшатель

en: CH.TI
ru: Тичино

en: CI
ru: Кот-д'Ивуар

en: CK
ru: Острова Кука

en: CL
ru: Чили

en: CL.12
ru: Столичная область

en: CL.15
ru: Тарапака

en: CM
ru: Камерун

en: CN
ru: Китай

en: CN.12
ru: Хубэй

en: CN.26
ru: Шэньси

en: CO
ru: Колумбия

en: CR
ru: Коста-Рика

en: CS
ru: Сербия и Черногория

en: CU
ru: Куба

en: CV
ru: Кабо-Верде

en: CW
ru: Кюрасао

en: CX
ru: о-в Рождества

en: CY
ru: Кипр

en: CZ
ru: Чехия

en: CZ.78
ru: Южноморавский край

en: CZ.79
ru: Южночешский край

en: CZ.88
ru: Среднечешский край

en: DE
ru: Германия

en: DE.01
ru: Баден-Вюртемберг

en: DE.02
ru: Бавария

en: DE.03
ru: Бремен

en: DE.05
ru: Гессен

en: DE.06
ru: Нижняя Саксония

en: DE.07
ru: Северный Рейн-Вестфалия

en: DE.08
ru: Рейнланд-Пфальц

en: DE.09
ru: Саар

en: DE.10
ru: Шлезвиг-Гольштейн

en: DE.11
ru: Бранденбург

en: DE.14
ru: Саксония-Анхальт

en: DE.16
ru: Берлин

en: DJ
ru: Джибути

en: DJ.04
ru: Обок

en: DJ.05
ru: Таджура

en: DJ.06
ru: Дикиль

en: DK
ru: Дания

en: DK.18
ru: Центральная Ютландия

en: DK.20
ru: Зеландия

en: DK.21
ru: Южная Дания

en: DM
ru: Доминика

en: DO
ru: Доминиканская Республика

en: DZ
ru: Алжир

en: EC
ru: Эквадор

en: EE
ru: Эстония

en: EE.01
ru: Харьюмаа

en: EE.02
ru: Хийумаа

en: EE.03
ru: Ида-Вирумаа

en: EE.04
ru: Ярвамаа

en: EE.05
ru: Йыгевамаа

en: EE.07
ru: Ляэнемаа

en: EE.08
ru: Ляэне-Вирумаа

en: EE.11
ru: Пярнумаа

en: EE.12
ru: Пылвамаа

en: EE.13
ru: Рапламаа

en: EE.14
ru: Сааремаа

en: EE.18
ru: Тартумаа

en: EE.19
ru: Валгамаа

en: EE.20
ru: Вильяндимаа

en: EE.21
ru: Вырумаа

en: EG
ru: Египет

en: EH
ru: Западная Сахара

en: ER
ru: Эритрея

en: ES
ru: Испания

en: ES.07
ru: Балеарские Острова

en: ES.27
ru: Риоха

en: ES.29
ru: Область Мадрид

en: ES.31
ru: Мурсия

en: ES.32
ru: Наварра

en: ES.34
ru: Астурия

en: ES.39
ru: Кантабрия

en: ES.51
ru: Андалусия

en: ES.52
ru: Арагон

en: ES.53
ru: Канарские Острова

en: ES.54
ru: Кастилия — Ла-Манча

en: ES.55
ru: Кастилия и Леон

en: ES.56
ru: Каталония

en: ES.57
ru: Эстремадура

en: ES.58
ru: Галисия

en: ES.59
ru: Страна Басков

en: ES.60
ru: Область Валенсия

en: ES.CE
ru: Сеута

en: ES.ML
ru: Мелилья

en: ET
ru: Эфиопия

en: FI
ru: Финляндия

en: FI.01
ru: Уусимаа

en: FI.02
ru: Варсинайс-Суоми

en: FI.04
ru: Сатакунта

en: FI.05
ru: Канта-Хяме

en: FI.06
ru: Пирканмаа

en: FI.07
ru: Пяйят-Хяме

en: FI.08
ru: Кюменлааксо

en: FI.10
ru: Южное Саво

en: FI.11
ru: Северное Саво

en: FI.12
ru: Северная Карелия

en: FI.13
ru: Центральная Финляндия

en: FI.14
ru: Южная Остроботния

en: FI.15
ru: Остроботния

en: FI.16
ru: Центральная Остроботния

en: FI.17
ru: Северная Остроботния

en: FI.18
ru: Кайнуу

en: FI.19
ru: Лапландия

en: FJ
ru: Фиджи

en: FJ.01
ru: Центральный округ

en: FJ.02
ru: Восточный округ

en: FJ.03
ru: Северный округ

en: FJ.05
ru: Западный округ

en: FK
ru: Фолклендские о-ва

en: FM
ru: Микронезия

en: FO
ru: Фарерские о-ва

en: FR
ru: Франция

en: FR.52
ru: Земли Луары

en: FR.53
ru: Бретань

en: FR.93
ru: Прованс — Альпы — Лазурный Берег

en: GA
ru: Габон

en: GA.01
ru: Эстуэр

en: GB
ru: Британия

en: GB.ENG
ru: Англия

en: GB.NIR
ru: Северная Ирландия

en: GB.SCT
ru: Шотландия

en: GB.WLS
ru: Уэльс

en: GD
ru: Гренада

en: GE
ru: Грузия

en: GE.02
ru: Абхазия

en: GE.04
ru: Adzharskaya Avtonomnaya Sovetskaya Sotsialisticheskaya Respublika

en: GE.65
ru: Гурия

en: GE.66
ru: Имеретия

en: GE.67
ru: Кахетия

en: GE.68
ru: Квемо-Картли

en: GE.69
ru: Мцхета-Мтианети

en: GE.70
ru: Рача-Лечхуми и Нижняя Сванетия

en: GE.72
ru: Самцхе-Джавахети

en: GE.73
ru: Шида-Картли

en: GF
ru: Французская Гвиана

en: GG
ru: Гернси

en: GG.6417214
ru: Тортевал

en: GG.6417226
ru: Сент-Андру

en: GG.6417229
ru: Кастел

en: GH
ru: Гана

en: GI
ru: Гибралтар

en: GL
ru: Гренландия

en: GL.04
ru: Куяллек

en: GL.06
ru: Кекката

en: GL.07
ru: Сермерсоок

en: GM
ru: Гамбия

en: GN
ru: Гвинея

en: GP
ru: Гваделупа

en: GQ
ru: Экваториальная Гвинея

en: GR
ru: Греция

en: GS
ru: Южная Георгия и Южные Сандвичевы о-ва

en: GT
ru: Гватемала

en: GU
ru: Гуам

en: GW
ru: Гвинея-Бисау

en: GY
ru: Гайана

en: HK
ru: Гонконг

en: HK.KKC
ru: Коулун-Сити

en: HK.NST
ru: Сатхинь

en: HK.NTM
ru: Тхюньмунь

en: HM
ru: о-ва Херд и Макдональд

en: HN
ru: Гондурас

en: HN.09
ru: Грасьяс-а-Дьос

en: HR
ru: Хорватия

en: HT
ru: Гаити

en: HU
ru: Венгрия

en: HU.01
ru: Бач-Кишкун

en: HU.04
ru: Боршод-Абауй-Земплен

en: HU.08
ru: Фейер

en: HU.09
ru: Дьёр-Мошон-Шопрон

en: HU.10
ru: Хайду-Бихар

en: HU.12
ru: Комаром-Эстергом

en: HU.18
ru: Сабольч-Сатмар-Берег

en: HU.20
ru: Яс-Надькун-Сольнок

en: HU.22
ru: Ваш

en: HU.24
ru: Зала

en: ID
ru: Индонезия

en: ID.08
ru: Восточная Ява

en: ID.21
ru: Центральный Сулавеси

en: ID.26
ru: Северная Суматра

en: ID.30
ru: Западная Ява

en: ID.31
ru: Северный Сулавеси

en: ID.32
ru: Южная Суматра

en: ID.33
ru: Бантен

en: IE
ru: Ирландия

en: IE.L
ru: Ленстер

en: IE.M
ru: Манстер

en: IE.U
ru: Ольстер

en: IL
ru: Израиль

en: IL.01
ru: Южный район

en: IL.02
ru: Центральный район

en: IL.04
ru: Хайфский округ

en: IM
ru: о-в Мэн

en: IN
ru: Индия

en: IN.01
ru: Андаманские и Никобарские острова

en: IN.02
ru: Андхра-Прадеш

en: IN.03
ru: Ассам

en: IN.05
ru: Чандигарх

en: IN.09
ru: Гуджарат

en: IN.10
ru: Харьяна

en: IN.11
ru: Химачал-Прадеш

en: IN.13
ru: Керала

en: IN.16
ru: Махараштра

en: IN.17
ru: Манипур

en: IN.18
ru: Мегхалая

en: IN.19
ru: Карнатака

en: IN.20
ru: Нагаленд

en: IN.22
ru: Пудучерри

en: IN.23
ru: Пенджаб

en: IN.24
ru: Раджастхан

en: IN.25
ru: Тамилнад

en: IN.26
ru: Трипура

en: IN.28
ru: Западная Бенгалия

en: IN.29
ru: Сикким

en: IN.30
ru: Аруначал-Прадеш

en: IN.31
ru: Мизорам

en: IN.33
ru: Гоа

en: IN.34
ru: Бихар

en: IN.35
ru: Мадхья-Прадеш

en: IN.36
ru: Уттар-Прадеш

en: IN.37
ru: Чхаттисгарх

en: IN.38
ru: Джаркханд

en: IN.40
ru: Телангана

en: IN.41
ru: Ладакх

en: IO
ru: Британская территория в Индийском океане

en: IQ
ru: Ирак

en: IR
ru: Иран

en: IR.07
ru: Фарс

en: IR.11
ru: Хормозган

en: IR.15
ru: Хузестан

en: IR.22
ru: Бушир

en: IR.34
ru: Центральный остан

en: IR.35
ru: Мазендеран

en: IR.42
ru: Хорасан-Резави

en: IS
ru: Исландия

en: IT
ru: Италия

en: IT.01
ru: Абруццо

en: IT.02
ru: Базиликата

en: IT.03
ru: Калабрия

en: IT.04
ru: Кампания

en: IT.07
ru: Лацио

en: IT.08
ru: Лигурия

en: IT.10
ru: Марке

en: IT.11
ru: Молизе

en: IT.12
ru: Пьемонт

en: IT.13
ru: Апулия

en: IT.15
ru: Сицилия

en: IT.16
ru: Тоскана

en: IT.17
ru: Больцано

en: IT.18
ru: Умбрия

en: IT.20
ru: Венеция

en: JE
ru: Джерси

en: JM
ru: Ямайка

en: JM.17
ru: Кингстон

en: JO
ru: Иордания

en: JO.18
ru: Ирбид

en: JP
ru: Япония

en: JP.02
ru: Акита

en: JP.03
ru: Аомори

en: JP.06
ru: Фукуи

en: JP.07
ru: Фукуока

en: JP.08
ru: Фукусима

en: JP.09
ru: Гифу

en: JP.10
ru: Гумма

en: JP.12
ru: Хоккайдо

en: JP.13
ru: Хёго

en: JP.14
ru: Ибараки

en: JP.16
ru: Иватэ

en: JP.17
ru: Кагава

en: JP.19
ru: Канагава

en: JP.21
ru: Кумамото

en: JP.24
ru: Мияги

en: JP.25
ru: Миядзаки

en: JP.26
ru: Нагано

en: JP.29
ru: Ниигата

en: JP.31
ru: Окаяма

en: JP.35
ru: Сига

en: JP.36
ru: Симане

en: JP.37
ru: Сидзуока

en: JP.38
ru: Тотиги

en: JP.41
ru: Тоттори

en: JP.43
ru: Вакаяма

en: JP.44
ru: Ямагата

en: JP.45
ru: Ямагути

en: JP.46
ru: Яманаси

en: JP.47
ru: Окинава

en: KE
ru: Кения

en: KE.33
ru: Мандера

en: KG
ru: Киргизия

en: KG.01
ru: Бишкек

en: KG.02
ru: Чуйская Область

en: KG.03
ru: Dzhalal-Abadskaya Oblast’

en: KG.04
ru: Нарынская Область

en: KG.06
ru: Таласская Область

en: KG.07
ru: Issyk-Kul’skaya Oblast’

en: KG.08
ru: Ошская Область

en: KG.09
ru: Баткенская Область

en: KH
ru: Камбоджа

en: KH.02
ru: Кампонгтям

en: KH.03
ru: Кампонгчнанг

en: KH.07
ru: Кандаль

en: KH.08
ru: Кохконг

en: KH.12
ru: Поусат

en: KH.13
ru: Прэахвихеа

en: KH.18
ru: Свайриенг

en: KH.21
ru: Кампот

en: KH.23
ru: Ратанакири

en: KH.25
ru: Бантеаймеантьей

en: KH.26
ru: Каеп

en: KH.28
ru: Сиануквиль

en: KH.29
ru: Баттамбанг

en: KI
ru: Кирибати

en: KM
ru: Коморы

en: KM.02
ru: Нгазиджа

en: KN
ru: Сент-Китс и Невис

en: KP
ru: КНДР

en: KR
ru: Республика Корея

en: KW
ru: Кувейт

en: KY
ru: Острова Кайман

en: KZ
ru: Казахстан

en: KZ.01
ru: Алматинская Область

en: KZ.02
ru: Алматы

en: KZ.03
ru: Акмолинская область

en: KZ.04
ru: Актюбинская область

en: KZ.05
ru: Нур-Султан

en: KZ.06
ru: Атырауская область

en: KZ.07
ru: Западно-Казахстанская область

en: KZ.08
ru: Байконур

en: KZ.09
ru: Mangistauskaya Oblast’

en: KZ.10
ru: Туркестанская область

en: KZ.11
ru: Pavlodarskaya Oblast’

en: KZ.12
ru: Карагандинская область

en: KZ.13
ru: Kostanayskaya Oblast’

en: KZ.14
ru: Kyzylordinskaya Oblast’

en: KZ.15
ru: Восточно-Казахстанская область

en: KZ.1537272
ru: Шымкент

en: KZ.16
ru: Северо-Казахстанская область

en: KZ.17
ru: Жамбылская область

en: LA
ru: Лаос

en: LB
ru: Ливан

en: LB.06
ru: Южный Ливан

en: LC
ru: Сент-Люсия

en: LC.03
ru: Кастри

en: LC.04
ru: Шуазёль

en: LC.08
ru: Микуд

en: LI
ru: Лихтенштейн

en: LI.02
ru: Эшен

en: LI.04
ru: Маурен

en: LK
ru: Шри-Ланка

en: LK.29
ru: Центральная провинция

en: LK.32
ru: Северо-Западная провинция

en: LK.38
ru: Северная провинция

en: LR
ru: Либерия

en: LS
ru: Лесото

en: LS.10
ru: Берья

en: LS.11
ru: Бута-Буте

en: LS.14
ru: Масеру

en: LS.16
ru: Мокотлонг

en: LS.18
ru: Цгутинг

en: LS.19
ru: Таба-Цека

en: LT
ru: Литва

en: LU
ru: Люксембург

en: LV
ru: Латвия

en: LV.06
ru: Даугавпилс

en: LV.10
ru: Екабпилсский край

en: LV.11
ru: Елгава

en: LV.16
ru: Лиепая

en: LV.25
ru: Рига

en: LV.32
ru: Вентспилс

en: LY
ru: Ливия

en: LY.64
ru: Эль-Джуфра

en: LY.65
ru: Эль-Куфра

en: MA
ru: Марокко

en: MC
ru: Монако

en: MD
ru: Молдова

en: MD.59
ru: Новоаненский район

en: MD.61
ru: Бессарабский район

en: MD.63
ru: Бричанский район

en: MD.64
ru: Кагульский район

en: MD.65
ru: Кантемирский район

en: MD.68
ru: Чимишлийский район

en: MD.69
ru: Криулянский район

en: MD.70
ru: Дондюшанский район

en: MD.71
ru: Дрокиевский район

en: MD.73
ru: Единецкий район

en: MD.74
ru: Фалештский район

en: MD.75
ru: Флорештский район

en: MD.76
ru: Глодянский район

en: MD.77
ru: Хынчештский район

en: MD.78
ru: Яловенский район

en: MD.79
ru: Леовский район

en: MD.80
ru: Ниспоренский район

en: MD.81
ru: Окницкий район

en: MD.82
ru: Оргеевский район

en: MD.83
ru: Резинский район

en: MD.84
ru: Рышканский район

en: MD.85
ru: Сынжерейский район

en: MD.86
ru: Шолданештский район

en: MD.87
ru: Сорокский район

en: MD.88
ru: Суворовский Район

en: MD.89
ru: Страшенский район

en: MD.90
ru: Тараклийский район

en: MD.91
ru: Теленештский район

en: MD.92
ru: Унгенский район

en: ME
ru: Черногория

en: ME.04
ru: Биело-Поле

en: ME.08
ru: Херцег-Нови

en: ME.10
ru: Котор

en: ME.11
ru: Мойковац

en: MF
ru: Остров Святого Мартина

en: MG
ru: Мадагаскар

en: MH
ru: Маршалловы Острова

en: MK
ru: Северная Македония

en: MK.08
ru: Богданци

en: MK.11
ru: Босилово

en: MK.12
ru: Брвеница

en: MK.28
ru: Долнени

en: MK.35
ru: Градско

en: MK.36
ru: Илинден

en: MK.40
ru: Карбинци

en: MK.60
ru: Лозово

en: MK.62
ru: Македонска-Каменица

en: MK.C6
ru: Зрновци

en: MK.C7
ru: Боговинье

en: MK.D4
ru: Гостивар

en: MK.D5
ru: Егуновце

en: MK.E4
ru: Маврово и Ростуша

en: MK.E9
ru: Валандово

en: MK.F5
ru: Дебарца

en: ML
ru: Мали

en: MM
ru: Мьянма (Бирма)

en: MN
ru: Монголия

en: MN.02
ru: Баян-хонгор

en: MN.13
ru: Khubsugul’skiy Aymak

en: MN.18
ru: Tsentral’nyy Aymag

en: MO
ru: Макао

en: MP
ru: Северные Марианские о-ва

en: MQ
ru: Мартиника

en: MR
ru: Мавритания

en: MR.03
ru: Ассаба

en: MR.04
ru: Горголь

en: MR.05
ru: Бракна

en: MR.07
ru: Адрар

en: MR.08
ru: Дахлет-Нуадибу

en: MR.09
ru: Тагант

en: MR.10
ru: Кудимага

en: MR.11
ru: Тирис-Земмур

en: MR.12
ru: Иншири

en: MS
ru: Монсеррат

en: MT
ru: Мальта

en: MT.02
ru: Бальцан

en: MT.11
ru: Айнсилем

en: MU
ru: Маврикий

en: MU.22
ru: Каргадос-Карахос

en: MV
ru: Мальдивы

en: MW
ru: Малави

en: MX
ru: Мексика

en: MX.01
ru: Агуаскальентес

en: MX.05
ru: Чьяпас

en: MX.06
ru: Чиуауа

en: MX.22
ru: Керетаро

en: MX.26
ru: Сонора

en: MY
ru: Малайзия

en: MY.01
ru: Джохор

en: MY.02
ru: Кедах

en: MY.11
ru: Саравак

en: MY.12
ru: Селангор

en: MY.17
ru: Путраджайя

en: MZ
ru: Мозамбик

en: MZ.06
ru: Нампула

en: MZ.08
ru: Тете

en: NA
ru: Намибия

en: NA.21
ru: Кхомас

en: NA.33
ru: Охангвена

en: NA.35
ru: Омахеке

en: NA.36
ru: Омусати

en: NA.37
ru: Ошана

en: NA.38
ru: Ошикото

en: NC
ru: Новая Каледония

en: NE
ru: Нигер

en: NE.01
ru: Агадес

en: NE.02
ru: Диффа

en: NF
ru: о-в Норфолк

en: NG
ru: Нигерия

en: NG.11
ru: Федеральная столичная территория

en: NI
ru: Никарагуа

en: NL
ru: Нидерланды

en: NL.01
ru: Дренте

en: NL.02
ru: Фрисланд

en: NL.03
ru: Гелдерланд

en: NL.04
ru: Гронинген

en: NL.05
ru: Лимбург

en: NL.06
ru: Северный Брабант

en: NL.07
ru: Северная Голландия

en: NL.09
ru: Утрехт

en: NL.10
ru: Зеландия

en: NL.11
ru: Южная Голландия

en: NL.15
ru: Оверайссел

en: NL.16
ru: Флеволанд

en: NO
ru: Норвегия

en: NP
ru: Непал

en: NR
ru: Науру

en: NR.14
ru: Ярен

en: NU
ru: Ниуе

en: NZ
ru: Новая Зеландия

en: NZ.E7
ru: Окленд

en: NZ.E8
ru: Бей-оф-Пленти

en: NZ.E9
ru: Кентербери

en: NZ.F1
ru: Гисборн

en: NZ.F4
ru: Марлборо

en: NZ.F6
ru: Нортленд

en: NZ.F7
ru: Отаго

en: NZ.F8
ru: Саутленд

en: NZ.G2
ru: Веллингтон

en: NZ.G3
ru: Уэст-Кост

en: OM
ru: Оман

en: PA
ru: Панама

en: PA.09
ru: Гуна-Яла

en: PA.11
ru: Эмбера-Воунаан

en: PE
ru: Перу

en: PE.01
ru: Амасонас

en: PE.02
ru: Анкаш

en: PE.04
ru: Арекипа

en: PE.05
ru: Аякучо

en: PE.09
ru: Уанкавелика

en: PE.11
ru: Ика

en: PE.12
ru: Хунин

en: PE.13
ru: Ла-Либертад

en: PE.14
ru: Ламбаеке

en: PE.15
ru: Лима

en: PE.16
ru: Лорето

en: PE.17
ru: Мадре-де-Дьос

en: PE.19
ru: Паско

en: PE.20
ru: Пьюра

en: PE.21
ru: Пуно

en: PE.23
ru: Такна

en: PE.24
ru: Тумбес

en: PE.25
ru: Укаяли

en: PF
ru: Французская Полинезия

en: PG
ru: Папуа — Новая Гвинея

en: PG.10
ru: Восточная Новая Британия

en: PG.17
ru: Западная Новая Британия

en: PH
ru: Филиппины

en: PH.01
ru: Илокос

en: PH.02
ru: Долина Кагаян

en: PH.03
ru: Центральный Лусон

en: PH.06
ru: Западные Висайи

en: PH.07
ru: Центральные Висайи

en: PH.08
ru: Восточные Висайи

en: PH.10
ru: Северный Минданао

en: PH.14
ru: Автономный регион в Мусульманском Минданао

en: PH.15
ru: Кордильерский административный регион

en: PK
ru: Пакистан

en: PK.04
ru: Пенджаб

en: PK.05
ru: Синд

en: PK.06
ru: Азад Кашмир

en: PL
ru: Польша

en: PL.72
ru: Нижнесилезское воеводство

en: PL.73
ru: Куявско-Поморское воеводство

en: PL.74
ru: Лодзинское воеводство

en: PL.75
ru: Люблинское воеводство

en: PL.76
ru: Любуское воеводство

en: PL.77
ru: Малопольское воеводство

en: PL.78
ru: Мазовецкое воеводство

en: PL.79
ru: Опольское воеводство

en: PL.80
ru: Подкарпатское воеводство

en: PL.81
ru: Подляское воеводство

en: PL.82
ru: Поморское воеводство

en: PL.83
ru: Силезское воеводство

en: PL.84
ru: Свентокшишское воеводство

en: PL.85
ru: Варминско-Мазурское воеводство

en: PL.86
ru: Великопольское воеводство

en: PL.87
ru: Западнопоморское воеводство

en: PM
ru: Сен-Пьер и Микелон

en: PN
ru: о-ва Питкэрн

en: PR
ru: Пуэрто-Рико

en: PS
ru: Палестина

en: PS.GZ
ru: Сектор Газа

en: PT
ru: Португалия

en: PT.11
ru: Округ Гуарда

en: PT.14
ru: Лиссабон

en: PW
ru: Палау

en: PY
ru: Парагвай

en: QA
ru: Катар

en: RE
ru: Реюньон

en: RO
ru: Румыния

en: RO.29
ru: Олт

en: RO.30
ru: Прахова

en: RO.40
ru: Вранча

en: RO.43
ru: Илфов

en: RS
ru: Сербия

en: RS.SE
ru: Центральная Сербия

en: RU
ru: Россия

en: RU.01
ru: Республика Адыгея

en: RU.03
ru: Алтай

en: RU.04
ru: Алтайский край

en: RU.05
ru: Амурская область

en: RU.06
ru: Архангельская область

en: RU.07
ru: Астраханская область

en: RU.08
ru: Башкортостан

en: RU.09
ru: Белгородская область

en: RU.10
ru: Брянская область

en: RU.11
ru: Бурятия

en: RU.12
ru: Чеченская Республика

en: RU.13
ru: Челябинская область

en: RU.15
ru: Чукотский АО

en: RU.16
ru: Республика Чувашия

en: RU.17
ru: Республика Дагестан

en: RU.19
ru: Ингушская республика

en: RU.20
ru: Иркутская область

en: RU.21
ru: Ивановская область

en: RU.22
ru: Республика Кабардино-Балкария

en: RU.23
ru: Калининградская область

en: RU.24
ru: Республика Калмыкия

en: RU.25
ru: Калужская область

en: RU.27
ru: Республика Карачаево-Черкессия

en: RU.28
ru: Карельская республика

en: RU.29
ru: Кемеровская область

en: RU.30
ru: Хабаровский край

en: RU.31
ru: Хакасская республика

en: RU.32
ru: Ханты-Мансийский автономный округ

en: RU.33
ru: Кировская область

en: RU.34
ru: Республика Коми

en: RU.37
ru: Костромская область

en: RU.38
ru: Краснодарский край

en: RU.40
ru: Курганская область

en: RU.41
ru: Курская область

en: RU.42
ru: Ленинградская область

en: RU.43
ru: Липецкая область

en: RU.44
ru: Магаданская область

en: RU.45
ru: Республика Марий Эл

en: RU.46
ru: Республика Мордовия

en: RU.47
ru: Московская область

en: RU.48
ru: Москва

en: RU.49
ru: Мурманская область

en: RU.50
ru: Ненецкий автономный округ

en: RU.51
ru: Нижегородская область

en: RU.52
ru: Новгородская Область

en: RU.53
ru: Новосибирская область

en: RU.54
ru: Омская область

en: RU.55
ru: Оренбургская область

en: RU.56
ru: Орловская область

en: RU.57
ru: Пензенская область

en: RU.59
ru: Приморский край

en: RU.60
ru: Псковская область

en: RU.61
ru: Ростовская область

en: RU.62
ru: Рязанская область

en: RU.63
ru: Республика Саха (Якутия)

en: RU.64
ru: Сахалинская область

en: RU.65
ru: Самарская область

en: RU.66
ru: Санкт-Петербург

en: RU.67
ru: Саратовская область

en: RU.68
ru: Республика Северная Осетия

en: RU.69
ru: Смоленская область

en: RU.70
ru: Ставропольский край

en: RU.71
ru: Свердловская область

en: RU.72
ru: Тамбовская область

en: RU.73
ru: Республика Татарстан

en: RU.75
ru: Томская область

en: RU.76
ru: Тульская область

en: RU.77
ru: Тверская область

en: RU.78
ru: Тюменская область

en: RU.79
ru: Республика Тыва

en: RU.80
ru: Республика Удмуртия

en: RU.81
ru: Ульяновская область

en: RU.83
ru: Владимирская область

en: RU.84
ru: Волгоградская область

en: RU.85
ru: Вологодская область

en: RU.86
ru: Воронежская область

en: RU.87
ru: Ямало-Ненецкий автономный округ

en: RU.88
ru: Ярославская область

en: RU.89
ru: Еврейская АО

en: RU.90
ru: Пермский край

en: RU.91
ru: Красноярский край

en: RU.92
ru: Камчатский край

en: RU.93
ru: Забайкальский Край

en: RW
ru: Руанда

en: SA
ru: Саудовская Аравия

en: SA.11
ru: Административный округ Асир

en: SB
ru: Соломонские острова

en: SC
ru: Сейшельские Острова

en: SD
ru: Судан

en: SE
ru: Швеция

en: SE.02
ru: Блекинге

en: SE.03
ru: Евлеборг

en: SE.06
ru: Халланд

en: SE.10
ru: Даларна

en: SE.14
ru: Норрботтен

en: SE.15
ru: Эребру

en: SE.28
ru: Вестра-Гёталанд

en: SG
ru: Сингапур

en: SH
ru: о-в Св. Елены

en: SH.01
ru: Остров Вознесения

en: SH.03
ru: Острова Тристан-да-Кунья

en: SI
ru: Словения

en: SI.34
ru: Храстник

en: SI.36
ru: Идрия

en: SI.38
ru: Илирска-Бистрица

en: SI.40
ru: Изола

en: SI.50
ru: Копер

en: SI.64
ru: Логатец

en: SI.76
ru: Мислиня

en: SI.94
ru: Постойна

en: SI.A2
ru: Радле-об-Дравы

en: SI.A3
ru: Радовлица

en: SI.C4
ru: Словенске-Конице

en: SI.I4
ru: Лендава

en: SI.J2
ru: Марибор

en: SI.K2
ru: Подвелка

en: SI.K6
ru: Превалье

en: SI.K7
ru: Птуй

en: SI.L8
ru: Словенска-Бистрица

en: SJ
ru: Шпицберген и Ян-Майен

en: SJ.21
ru: Шпицберген

en: SK
ru: Словакия

en: SL
ru: Сьерра-Леоне

en: SM
ru: Сан-Марино

en: SM.02
ru: Кьезануова

en: SN
ru: Сенегал

en: SN.01
ru: Дакар

en: SN.03
ru: Диурбель

en: SN.05
ru: Тамбакунда

en: SN.10
ru: Каолак

en: SN.11
ru: Колда

en: SN.12
ru: Зигиншор

en: SN.13
ru: Луга

en: SN.14
ru: Сен-Луи

en: SN.15
ru: Матам

en: SO
ru: Сомали

en: SR
ru: Суринам

en: SS
ru: Южный Судан

en: ST
ru: Сан-Томе и Принсипе

en: ST.01
ru: Принсипи

en: ST.02
ru: Сан-Томе

en: SV
ru: Сальвадор

en: SX
ru: Синт-Мартен

en: SY
ru: Сирия

en: SY.01
ru: Мухафаза Хасеке

en: SY.02
ru: Мухафаза Латакия

en: SY.03
ru: Мухафаза Эль-Кунейтра

en: SY.04
ru: Мухафаза Ракка

en: SY.05
ru: Мухафаза Эс-Сувейда

en: SY.06
ru: Мухафаза Деръа

en: SY.07
ru: Мухафаза Дейр-эз-Зор

en: SY.08
ru: Мухафаза Дамаск

en: SY.09
ru: Мухафаза Халеб

en: SY.10
ru: Мухафаза Хама

en: SY.11
ru: Мухафаза Хомс

en: SY.12
ru: Мухафаза Идлиб

en: SY.14
ru: Мухафаза Тартус

en: SZ
ru: Эсватини

en: TC
ru: о-ва Тёркс и Кайкос

en: TD
ru: Чад

en: TD.18
ru: Хаджер-Ламис

en: TD.19
ru: Мандуль

en: TD.25
ru: Сила

en: TF
ru: Французские Южные территории

en: TG
ru: Того

en: TG.22
ru: Центральная область

en: TG.23
ru: Кара

en: TG.24
ru: Приморская область

en: TG.25
ru: Плато

en: TG.26
ru: Область Саванн

en: TH
ru: Тайланд

en: TJ
ru: Таджикистан

en: TJ.03
ru: Согдийская область

en: TJ.RR
ru: Районы республиканского подчинения

en: TK
ru: Токелау

en: TK.N
ru: Нукунону

en: TL
ru: Тимор-Лесте

en: TL.AL
ru: Айлеу

en: TL.AN
ru: Айнару

en: TL.BA
ru: Баукау

en: TL.CO
ru: Кова-Лима

en: TL.LA
ru: Лаутен

en: TL.LI
ru: Ликиса

en: TL.MF
ru: Мануфахи

en: TL.MT
ru: Манатуту

en: TL.VI
ru: Викеке

en: TM
ru: Туркменистан

en: TM.01
ru: Ахалский велаят

en: TM.02
ru: Балканский велаят

en: TM.04
ru: Лебапский велаят

en: TM.05
ru: Марыйский велаят

en: TM.S
ru: Ашхабад

en: TN
ru: Тунис

en: TN.34
ru: Татавин

en: TN.39
ru: Мануба

en: TO
ru: Тонга

en: TO.NI
ru: Острова Ниуас

en: TR
ru: Турция

en: TR.05
ru: Амасья

en: TR.07
ru: Анталья

en: TR.08
ru: Артвин

en: TR.09
ru: Айдын

en: TR.10
ru: Балыкесир

en: TR.11
ru: Биледжик

en: TR.12
ru: Бингёль

en: TR.13
ru: Битлис

en: TR.14
ru: Болу

en: TR.15
ru: Бурдур

en: TR.17
ru: Чанаккале

en: TR.19
ru: Чорум

en: TR.20
ru: Денизли

en: TR.22
ru: Эдирне

en: TR.24
ru: Эрзинджан

en: TR.25
ru: Эрзурум

en: TR.26
ru: Эскишехир

en: TR.28
ru: Гиресун

en: TR.31
ru: Хатай

en: TR.32
ru: Мерсин

en: TR.33
ru: Ыспарта

en: TR.34
ru: Стамбул

en: TR.37
ru: Кастамону

en: TR.38
ru: Кайсери

en: TR.39
ru: Кыркларели

en: TR.40
ru: Кыршехир

en: TR.41
ru: Коджаэли

en: TR.43
ru: Кютахья

en: TR.44
ru: Малатья

en: TR.45
ru: Маниса

en: TR.46
ru: Кахраманмараш

en: TR.48
ru: Мугла

en: TR.49
ru: Муш

en: TR.52
ru: Орду

en: TR.54
ru: Сакарья

en: TR.55
ru: Самсун

en: TR.57
ru: Синоп

en: TR.58
ru: Сивас

en: TR.59
ru: Текирдаг

en: TR.61
ru: Трабзон

en: TR.62
ru: Тунджели

en: TR.64
ru: Ушак

en: TR.65
ru: Ван

en: TR.66
ru: Йозгат

en: TR.71
ru: Конья

en: TR.72
ru: Мардин

en: TR.74
ru: Сиирт

en: TR.75
ru: Аксарай

en: TR.76
ru: Батман

en: TR.78
ru: Караман

en: TR.79
ru: Кырыккале

en: TR.80
ru: Ширнак

en: TR.81
ru: Адана

en: TR.82
ru: Чанкыры

en: TR.83
ru: Газиантеп

en: TR.86
ru: Ардахан

en: TR.87
ru: Бартын

en: TR.88
ru: Ыгдыр

en: TR.90
ru: Килис

en: TR.91
ru: Османие

en: TR.92
ru: Ялова

en: TT
ru: Тринидад и Тобаго

en: TV
ru: Тувалу

en: TW
ru: Тайвань

en: TW.02
ru: Гаосюн

en: TW.03
ru: Тайбэй

en: TZ
ru: Танзания

en: UA
ru: Украина

en: UA.01
ru: Черкасская область

en: UA.02
ru: Черниговская область

en: UA.03
ru: Черновицкая область

en: UA.04
ru: Днепропетровская область

en: UA.05
ru: Донецкая область

en: UA.06
ru: Ивано-Франковская область

en: UA.07
ru: Харьковская область

en: UA.08
ru: Херсонская область

en: UA.09
ru: Хмельницкая область

en: UA.10
ru: Кировоградская область

en: UA.11
ru: Республика Крым

en: UA.12
ru: Киев

en: UA.13
ru: Киевская область

en: UA.14
ru: Луганская область

en: UA.15
ru: Львовская область

en: UA.16
ru: Николаевская область

en: UA.17
ru: Одесская область

en: UA.18
ru: Полтавская область

en: UA.19
ru: Ровненская область

en: UA.20
ru: Gorod Sevastopol

en: UA.21
ru: Сумская область

en: UA.22
ru: Тернопольская область

en: UA.23
ru: Винницкая область

en: UA.24
ru: Волынская область

en: UA.25
ru: Закарпатская область

en: UA.26
ru: Запорожская область

en: UA.27
ru: Житомирская область

en: UG
ru: Уганда

en: UM
ru: Внешние малые о-ва (США)

en: UM.050
ru: Бейкер

en: UM.350
ru: Остров Навасса

en: UM.450
ru: Атолл Уэйк

en: US
ru: США

en: US.AK
ru: Аляска

en: US.AL
ru: Алабама

en: US.AR
ru: Арканзас

en: US.AZ
ru: Аризона

en: US.CA
ru: Калифорния

en: US.CO
ru: Колорадо

en: US.CT
ru: Коннектикут

en: US.DC
ru: Округ Колумбия

en: US.DE
ru: Делавэр

en: US.FL
ru: Флорида

en: US.GA
ru: Джорджия

en: US.HI
ru: Гавайи

en: US.IA
ru: Айова

en: US.ID
ru: Айдахо

en: US.IL
ru: Иллинойс

en: US.IN
ru: Индиана

en: US.KS
ru: Канзас

en: US.KY
ru: Кентуки

en: US.LA
ru: Луизиана

en: US.MA
ru: Массачусетс

en: US.MD
ru: Мэриленд

en: US.ME
ru: Мэн

en: US.MI
ru: Мичиган

en: US.MN
ru: Миннесота

en: US.MO
ru: Миссури

en: US.MS
ru: Миссисипи

en: US.MT
ru: Монтана

en: US.NC
ru: Северная Каролина

en: US.ND
ru: Северная Дакота

en: US.NE
ru: Небраска

en: US.NH
ru: Нью-Гэмпшир

en: US.NJ
ru: Нью-Джерси

en: US.NM
ru: Нью-Мехико

en: US.NV
ru: Невада

en: US.NY
ru: Нью-Йорк

en: US.OH
ru: Огайо

en: US.OK
ru: Оклахома

en: US.OR
ru: Орегон

en: US.PA
ru: Пенсильвания

en: US.RI
ru: Род-Айленд

en: US.SC
ru: Южная Каролина

en: US.SD
ru: Южная Дакота

en: US.TN
ru: Теннесси

en: US.TX
ru: Техас

en: US.UT
ru: Юта

en: US.VA
ru: Вирджиния

en: US.VT
ru: Вермонт

en: US.WA
ru: Вашингтон

en: US.WI
ru: Висконсин

en: US.WV
ru: Западная Виргиния

en: US.WY
ru: Вайоминг

en: UY
ru: Уругвай

en: UZ
ru: Узбекистан

en: UZ.01
ru: Андижанская область

en: UZ.02
ru: Бухарская область

en: UZ.06
ru: Наманганская область

en: UZ.08
ru: Кашкадаринская область

en: UZ.13
ru: Ташкент

en: UZ.15
ru: Жиззахская область

en: VA
ru: Ватикан

en: VC
ru: Сент-Винсент и Гренадины

en: VE
ru: Венесуэла

en: VE.09
ru: Дельта-Амакуро

en: VE.25
ru: Федеральный округ Венесуэлы

en: VG
ru: Виргинские о-ва (Великобритания)

en: VI
ru: Виргинские о-ва (США)

en: VN
ru: Вьетнам

en: VN.20
ru: Хо Ши Мин

en: VU
ru: Вануату

en: WF
ru: Уоллис и Футуна

en: WS
ru: Самоа

en: WS.02
ru: Аига-и-ле-Таи

en: WS.03
ru: Атуа

en: WS.08
ru: Палаули

en: WS.10
ru: Туамасага

en: WS.11
ru: Ваисигано

en: XK
ru: Косово

en: YE
ru: Йемен

en: YE.05
ru: Шабва

en: YT
ru: Майотта

en: ZA
ru: Южно-Африканская Республика

en: ZA.05
ru: Восточно-Капская провинция

en: ZA.06
ru: Гаутенг

en: ZA.07
ru: Мпумаланга

en: ZA.09
ru: Лимпопо

en: ZM
ru: Замбия

en: ZW
ru: Зимбабве
