geonames - en to uk translation catalogue (6516 entries)

en: 1006984
uk: Іст-Лондон

en: 1007311
uk: Дурбан

en: 101628
uk: Табук

en: 1018725
uk: Блумфонтейн

en: 1019330
uk: Бішо

en: 1020098
uk: Беноні

en: 1024552
uk: Шаї-Шаї

en: 1026014
uk: Тете

en: 1028434
uk: Келімане

en: 1028918
uk: Пемба

en: 1033356
uk: Нампула

en: 1040652
uk: Мапуту

en: 1043893
uk: Лішинга

en: 1045114
uk: Іньямбане

en: 1049261
uk: Шимойо

en: 105072
uk: Хаміс-Мушайт

en: 1052373
uk: Бейра

en: 1053384
uk: Туамасіна

en: 105343
uk: Джидда

en: 1055429
uk: Туліара

en: 1062663
uk: Махадзанга

en: 1064890
uk: Фіанаранцуа

en: 1069166
uk: Анцирабе

en: 1070940
uk: Антананаріву

en: 107312
uk: Абкайк

en: 107797
uk: Дахран

en: 108410
uk: Ер-Ріяд

en: 109223
uk: Медіна

en: 109323
uk: Ель-Хубар

en: 110336
uk: Даммам

en: 1106542
uk: Читунгвіза

en: 110690
uk: Абха

en: 111822
uk: Язд

en: 1123004
uk: Талукан

en: 1133453
uk: Меймене

en: 1135689
uk: Кундуз

en: 113646
uk: Тебриз

en: 1138958
uk: Кабул

en: 1142264
uk: Фарах

en: 1147290
uk: Балх

en: 115019
uk: Шираз

en: 1150533
uk: Сукхотхай

en: 1151254
uk: Пхукет

en: 1159301
uk: Захедан

en: 1164896
uk: Сібі

en: 1166993
uk: Равалпінді

en: 1167460
uk: Рагім Яр Хан

en: 1167528
uk: Кветта

en: 1168197
uk: Пешавар

en: 116996
uk: Сарі

en: 1172451
uk: Лахор

en: 1174872
uk: Карачі

en: 117574
uk: Сенендедж

en: 1176615
uk: Ісламабад

en: 1176734
uk: Хайдарабад

en: 1181611
uk: Чаман

en: 1185099
uk: Сілет

en: 1185188
uk: Рангпур

en: 1185241
uk: Дакка

en: 118743
uk: Решт

en: 119208
uk: Кум

en: 119505
uk: Казвін

en: 1205733
uk: Читтаґонґ

en: 121110
uk: Піраншерх

en: 12129128
uk: Рені

en: 1214520
uk: Медан

en: 1215502
uk: Банда-Ачех

en: 1215957
uk: Термез

en: 1216187
uk: Шахрисабз

en: 1216311
uk: Карші

en: 1217662
uk: Бухара

en: 121795
uk: Ошновіє

en: 1218667
uk: Мари

en: 1219002
uk: Керкі

en: 1219649
uk: Туркменабат

en: 1220253
uk: Істаравшан

en: 1220798
uk: Пенджикент

en: 1222662
uk: Ісфана

en: 1226260
uk: Трінкомалі

en: 1228730
uk: Ратнапура

en: 1232783
uk: Нувара-Елія

en: 1233369
uk: Негомбо

en: 1234569
uk: Дехівала-Маунт-Лавінія

en: 1235855
uk: Матале

en: 1237980
uk: Курунегала

en: 1240723
uk: Кегалле

en: 1241622
uk: Канді

en: 1242833
uk: Джафна

en: 1246294
uk: Ґалле

en: 124665
uk: Мешхед

en: 1248991
uk: Коломбо

en: 1250161
uk: Баттікалоа

en: 1250615
uk: Бадулла

en: 1251081
uk: Анурадхапура

en: 1252416
uk: Тхімпху

en: 1252484
uk: Пхунчолінг

en: 1253102
uk: Вішакхапатнам

en: 1253184
uk: Віджаявада

en: 1253392
uk: Варкала

en: 1253573
uk: Вадодара

en: 1253914
uk: Удджайн

en: 1253986
uk: Удайпур

en: 1254163
uk: Тируванантапурам

en: 1254360
uk: Тірупаті

en: 1254388
uk: Тіручірапаллі

en: 1254808
uk: Нью-Техрі

en: 1255634
uk: Срінагар

en: 1256237
uk: Шімла

en: 1256259
uk: Сілвасса

en: 1256523
uk: Шиллонг

en: 1258044
uk: Руркі

en: 1258526
uk: Ранчі

en: 1258980
uk: Райпур

en: 1259091
uk: Коллам

en: 1259229
uk: Пуне

en: 1259385
uk: Порт-Блер

en: 1259425
uk: Пондішері

en: 1260016
uk: Паурі

en: 1260086
uk: Патна

en: 1260607
uk: Панаджи

en: 1261731
uk: Нашік

en: 1262180
uk: Наґпур

en: 1262321
uk: Майсур

en: 1262374
uk: Масурі

en: 1263214
uk: Мірут

en: 1263364
uk: Матхура

en: 1263780
uk: Мангалур

en: 1264521
uk: Мадурай

en: 1264527
uk: Ченнаї

en: 1264733
uk: Лакнау

en: 1265859
uk: Крішнанаґар

en: 1265873
uk: Кожикоде

en: 1266366
uk: Кохіма

en: 1267579
uk: Кашіпур

en: 1268011
uk: Каннаудж

en: 1268761
uk: Юннар

en: 1268782
uk: Джаландхар

en: 1268865
uk: Джодхпур

en: 1269300
uk: Джамшедпур

en: 1269515
uk: Джайпур

en: 1269633
uk: Джабалпур

en: 1269743
uk: Індаур

en: 1270351
uk: Харідвар

en: 1270498
uk: Халдвані

en: 1270642
uk: Ґурґаон

en: 1271064
uk: Гокарна

en: 1271476
uk: Ґувахаті

en: 1271631
uk: Ґанґток

en: 1272502
uk: Діу

en: 1273294
uk: Старе Делі

en: 1273374
uk: Даунд

en: 1273618
uk: Даман

en: 1273865
uk: Коїмбатор

en: 1274353
uk: Чхапра

en: 1274784
uk: Чанданнаґар

en: 1275004
uk: Колката

en: 1275339
uk: Мумбаї

en: 1275738
uk: Бідар

en: 1275841
uk: Бхопал

en: 1277333
uk: Бенґалуру

en: 1277820
uk: Бахарампур

en: 1278094
uk: Айодхя

en: 1278483
uk: Ара

en: 1278710
uk: Амрітсар

en: 1278974
uk: Алмора

en: 1279159
uk: Аджмер

en: 1279186
uk: Аїджал

en: 1279233
uk: Ахмедабад

en: 1279259
uk: Аґра

en: 1279290
uk: Агартала

en: 1280737
uk: Лхаса

en: 1280849
uk: Кашгар

en: 1281019
uk: Хотан

en: 128234
uk: Керман

en: 1282601
uk: Турсунзаде

en: 1282898
uk: Покхара

en: 1283240
uk: Катманду

en: 128747
uk: Кередж

en: 1293625
uk: Тавой

en: 1293960
uk: Таунджи

en: 1295765
uk: Сітуе

en: 1298824
uk: Янгон

en: 1298987
uk: Пїнмана

en: 1300466
uk: Пегу

en: 1307741
uk: Мїчина

en: 1308465
uk: Моламяйн

en: 1311874
uk: Мандалай

en: 1328421
uk: Пантейн

en: 1336135
uk: Кхулна

en: 1337233
uk: Богра

en: 141681
uk: Бендер-Аббас

en: 144448
uk: Ахваз

en: 145233
uk: Абданан

en: 145459
uk: Абадан

en: 146268
uk: Нікосія

en: 146384
uk: Лімасол

en: 146400
uk: Ларнака

en: 146412
uk: Кіренія

en: 146617
uk: Фамагуста

en: 148445
uk: Астара

en: 1486039
uk: Єманжелинськ

en: 1486209
uk: Екатеринбург

en: 1486910
uk: Воркута

en: 1487277
uk: Верхня Салда

en: 1487281
uk: Верхня Пишма

en: 148730
uk: Занзібар

en: 1488933
uk: Туринськ

en: 1489246
uk: Троїцьк

en: 1489425
uk: Томськ

en: 1489962
uk: Тавда

en: 1490003
uk: Татарськ

en: 1490281
uk: Талиця

en: 1491159
uk: Срєднєуральськ

en: 1491291
uk: Сосновоборськ

en: 1492401
uk: Шарипово

en: 1492517
uk: Шадринськ

en: 1492663
uk: Сєров

en: 1493467
uk: Рубцовськ

en: 1496153
uk: Омськ

en: 1496747
uk: Новосибірськ

en: 1496990
uk: Новокузнецьк

en: 1497337
uk: Норильськ

en: 1497543
uk: Нижньовартовськ

en: 1498087
uk: Надим

en: 1498693
uk: Мінусинськ

en: 1498894
uk: Міас

en: 1498920
uk: Мєждурєченськ

en: 1499350
uk: Маріїнськ

en: 1500933
uk: Лабитнангі

en: 1500973
uk: Кизил

en: 1503335
uk: Кіровград

en: 1503772
uk: Ханти-Мансійськ

en: 1503901
uk: Кемерово

en: 1504251
uk: Каслі

en: 1504317
uk: Картали

en: 1504343
uk: Карпінськ

en: 1504769
uk: Камишлов

en: 1505429
uk: Іскітим

en: 1505453
uk: Ішим

en: 1505526
uk: Ірбіт

en: 1507116
uk: Дудінка

en: 1507379
uk: Дивногорськ

en: 1508291
uk: Челябінськ

en: 1510018
uk: Бійськ

en: 1510350
uk: Бердськ

en: 1510469
uk: Бєлово

en: 1510853
uk: Барнаул

en: 1510916
uk: Барабінськ

en: 1511309
uk: Асіно

en: 1511330
uk: Асбест

en: 1511466
uk: Араміль

en: 1511783
uk: Алейськ

en: 1511954
uk: Алапаєвськ

en: 1512165
uk: Ачинськ

en: 1512205
uk: Абаза

en: 1512236
uk: Абакан

en: 1512569
uk: Ташкент

en: 1513064
uk: Алмалик

en: 1513131
uk: Навої

en: 1513157
uk: Наманган

en: 1513886
uk: Джиззак

en: 1514019
uk: Фергана

en: 1514210
uk: Чирчик

en: 1514402
uk: Бекабад

en: 1514581
uk: Ангрен

en: 1514588
uk: Андижан

en: 1514891
uk: Канібадам

en: 1514896
uk: Ісфара

en: 1515007
uk: Уліастай

en: 1516905
uk: Тараз

en: 1518262
uk: Теміртау

en: 1518542
uk: Талдикорган

en: 1518980
uk: Шимкент

en: 1519422
uk: Семей

en: 1519922
uk: Кизилорда

en: 1519928
uk: Костанай

en: 1520172
uk: Петропавловськ

en: 1520240
uk: Павлодар

en: 1521370
uk: Ріддер

en: 1521379
uk: Ленгер

en: 1522203
uk: Кокшетау

en: 1522751
uk: Кентау

en: 1524325
uk: Екібастуз

en: 1526038
uk: Атбасар

en: 1526168
uk: Арись

en: 1526265
uk: Аральськ

en: 1526273
uk: Нур-Султан

en: 1526384
uk: Алмати

en: 1527534
uk: Ош

en: 1528121
uk: Каракол

en: 1528249
uk: Джалал-Абад

en: 1528675
uk: Бішкек

en: 1529102
uk: Урумчі

en: 1529376
uk: Корла

en: 1529531
uk: Дуньхуан

en: 1529660
uk: Аксу

en: 153220
uk: Морогоро

en: 1536289
uk: Снєжинськ

en: 1537939
uk: Степногорськ

en: 1538637
uk: Сєвєрськ

en: 1540711
uk: Муравленко

en: 154380
uk: Мбея

en: 1546102
uk: Порт-о-Франсе

en: 1562798
uk: Вінь

en: 1565022
uk: Тхузаумот

en: 1568510
uk: Ратьзя

en: 1572151
uk: Нячанг

en: 1576303
uk: Лаокай

en: 1580240
uk: Хюе

en: 1580541
uk: Хоян

en: 1581130
uk: Ханой

en: 1583477
uk: Дьєнбєнфу

en: 160196
uk: Додома

en: 160263
uk: Дар-ес-Салам

en: 1605245
uk: Убон Рачатані

en: 1606147
uk: Сонгкхла

en: 1609350
uk: Бангкок

en: 161312
uk: Бабаті

en: 161616
uk: Балканабат

en: 1621177
uk: Джокякарта

en: 162183
uk: Ашгабат

en: 1625822
uk: Сурабая

en: 1626381
uk: Сукабумі

en: 1627896
uk: Семаранг

en: 1633070
uk: Палембанг

en: 1635882
uk: Матарам

en: 1636544
uk: Манадо

en: 1642911
uk: Джакарта

en: 1645457
uk: Ділі

en: 1645528
uk: Денпасар

en: 1646170
uk: Чиребон

en: 1648473
uk: Богор

en: 1650357
uk: Бандунг

en: 1651944
uk: Вєнтьян

en: 1654379
uk: Паксе

en: 1655559
uk: Луанг-Прабанг

en: 1668355
uk: Тайнань

en: 167357
uk: Манбідж

en: 1679432
uk: Замбоанга

en: 1684712
uk: Таклобан

en: 168661
uk: Кафранбель

en: 169389
uk: Ідліб

en: 169577
uk: Хомс

en: 170063
uk: Алеппо

en: 1701668
uk: Маніла

en: 170654
uk: Дамаск

en: 170794
uk: Дейр-ез-Зор

en: 1715348
uk: Давао

en: 172408
uk: Ес-Сувейда

en: 1732752
uk: Джохор-Бару

en: 1732903
uk: Шах-Алам

en: 1732905
uk: Кланг

en: 1734634
uk: Іпох

en: 1734705
uk: Куала-Тренггану

en: 1734810
uk: Серембан

en: 1735106
uk: Джорджтаун

en: 1735161
uk: Куала-Лумпур

en: 1735227
uk: Куантан

en: 1735634
uk: Кучинг

en: 173576
uk: Латакія

en: 1736278
uk: Кангар

en: 1736309
uk: Алор-Стар

en: 1736376
uk: Кота-Бару

en: 174875
uk: Капан

en: 174979
uk: Арташат

en: 174991
uk: Арарат

en: 1783633
uk: Цзоучен

en: 1784658
uk: Чженчжоу

en: 1785623
uk: Куншан

en: 1786657
uk: Їньчуань

en: 1786764
uk: Ічан

en: 1787093
uk: Яньтай

en: 1788852
uk: Сінін

en: 1788927
uk: Сінтай

en: 1790353
uk: Сяньян

en: 1790645
uk: Сямень

en: 1790923
uk: Усі

en: 1791247
uk: Ухань

en: 1791388
uk: Веньчжоу

en: 1792359
uk: Хуаншань

en: 1792947
uk: Тяньцзінь

en: 1793511
uk: Тайюань

en: 1793879
uk: Суйчжоу

en: 1795270
uk: Шицзячжуан

en: 1795565
uk: Шеньчжень

en: 1795940
uk: Шаньтоу

en: 1796236
uk: Шанхай

en: 1797333
uk: Цюйфу

en: 1797595
uk: Ціньхуандао

en: 1797929
uk: Ціндао

en: 1799397
uk: Нінбо

en: 1799869
uk: Наньнін

en: 1799962
uk: Нанкін

en: 1800163
uk: Наньчан

en: 1801722
uk: Порт-Артур

en: 1801792
uk: Лоян

en: 1804430
uk: Ланьчжоу

en: 1804651
uk: Куньмін

en: 1804879
uk: Кайфен

en: 1805753
uk: Цзінань

en: 1805953
uk: Цзясін

en: 1808722
uk: Хефей

en: 1808926
uk: Ханчжоу

en: 1809078
uk: Хайкоу

en: 1809461
uk: Ґуйян

en: 1809532
uk: Гуйган

en: 1809858
uk: Гуанчжоу

en: 1810821
uk: Фучжоу

en: 1811103
uk: Фошань

en: 1812545
uk: Дунґуань

en: 1814087
uk: Далянь

en: 1814906
uk: Чунцін

en: 1815286
uk: Ченду

en: 1815456
uk: Чанчжоу

en: 1815577
uk: Чанша

en: 1816670
uk: Пекін

en: 1816705
uk: Бейхай

en: 1817993
uk: Аньцін

en: 1819729
uk: Гонконг

en: 1820906
uk: Бандар-Сері-Бегаван

en: 1821306
uk: Пномпень

en: 1822214
uk: Сіемреап

en: 1835329
uk: Тегу

en: 1835848
uk: Сеул

en: 1841811
uk: Кванджу

en: 1843491
uk: Іксан

en: 1843564
uk: Інчхон

en: 1845457
uk: Чонджу

en: 1845759
uk: Чхонан

en: 184622
uk: Накуру

en: 1846326
uk: Чханвон

en: 1846986
uk: Андон

en: 184745
uk: Найробі

en: 1847947
uk: Сінґу

en: 1847963
uk: Ацуґі

en: 1847966
uk: Акаші

en: 1848004
uk: Дзама

en: 1848055
uk: Ґеро

en: 1848087
uk: Юкухаші

en: 1848096
uk: Юкі

en: 1848277
uk: Йонаґо

en: 1848313
uk: Йокосука

en: 1848373
uk: Йоккаїті

en: 1848445
uk: Яцушіро

en: 1848573
uk: Янаґава

en: 1848705
uk: Ямаґа

en: 1848774
uk: Яйдзу

en: 1848776
uk: Яїта

en: 1849094
uk: Усукі

en: 1849186
uk: Ураясу

en: 1849237
uk: Уодзу

en: 1849372
uk: Уджі

en: 1849407
uk: Уенохара

en: 1849429
uk: Уеда

en: 1849498
uk: Убе

en: 1849519
uk: Цуяма

en: 1849563
uk: Цуруока

en: 1849592
uk: Цуруґа

en: 1849788
uk: Цубаме

en: 1849814
uk: Тойота

en: 1849845
uk: Тойокава

en: 1849846
uk: Тойохасі

en: 1849892
uk: Тотторі

en: 1849904
uk: Тосу

en: 1850091
uk: Томіока

en: 1850147
uk: Токіо

en: 1850181
uk: Токородзава

en: 1850185
uk: Токонаме

en: 1850207
uk: Токі

en: 1850311
uk: Тотіґі

en: 1850396
uk: Тенрі

en: 1850523
uk: Татеяма

en: 1850559
uk: Татебаясі

en: 1850708
uk: Танабе

en: 1850742
uk: Тамано

en: 1850745
uk: Тамана

en: 1850834
uk: Такео

en: 1850860
uk: Такехара

en: 1850892
uk: Такаяма

en: 1851002
uk: Такасакі

en: 1851032
uk: Такаока

en: 1851100
uk: Такамацу

en: 1851137
uk: Такахаші

en: 1851193
uk: Тадзімі

en: 1851259
uk: Тахара

en: 1851273
uk: Таґава

en: 1851348
uk: Судзука

en: 1851368
uk: Сува

en: 1851483
uk: Суйта

en: 1851713
uk: Сьобара

en: 1851717
uk: Сідзуока

en: 1852003
uk: Сіодзірі

en: 1852046
uk: Сінсіро

en: 1852225
uk: Сімоносекі

en: 1852357
uk: Сімода

en: 1852472
uk: Сімада

en: 1852479
uk: Шімабара

en: 1852588
uk: Шібуші

en: 1852595
uk: Сібукава

en: 1852607
uk: Сібата

en: 1852663
uk: Сето

en: 1852736
uk: Сацума-Сендай

en: 1852899
uk: Сасебо

en: 1852964
uk: Сано

en: 1852984
uk: Сандзьо

en: 1853066
uk: Сакурай

en: 1853081
uk: Саку

en: 1853140
uk: Саката

en: 1853174
uk: Сакай-Мінато

en: 1853209
uk: Сакадо

en: 1853237
uk: Саїкі

en: 1853483
uk: Ояма

en: 1853564
uk: Оцукі

en: 1853574
uk: Оцу

en: 1853677
uk: Ота

en: 1853909
uk: Осака

en: 1853992
uk: Ономіті

en: 1854083
uk: Омута

en: 1854093
uk: Омура

en: 1854162
uk: Оме

en: 1854186
uk: Оматі

en: 1854376
uk: Окадзакі

en: 1854703
uk: Оґакі

en: 1854747
uk: Одавара

en: 1854803
uk: Обу

en: 1854849
uk: Обама

en: 1854902
uk: Нумадзу

en: 1854905
uk: Нумата

en: 1855078
uk: Нода

en: 1855095
uk: Нобеока

en: 1855189
uk: Нісіо

en: 1855203
uk: Нішіноомоте

en: 1855395
uk: Нікко

en: 1855425
uk: Ніїхама

en: 1855476
uk: Нічінан

en: 1855612
uk: Нара

en: 1855670
uk: Нанао

en: 1855694
uk: Намерікава

en: 1855753
uk: Накацуґава

en: 1855757
uk: Накацу

en: 1855907
uk: Накама

en: 1856068
uk: Наґо

en: 1856184
uk: Наґареяма

en: 1856199
uk: Наґаока

en: 1856367
uk: Мусасіно

en: 1856434
uk: Муракамі

en: 1856584
uk: Моріґучі

en: 1856667
uk: Мідзунамі

en: 1856698
uk: Мійосі

en: 1856703
uk: Міядзу

en: 1856775
uk: Міяконоджьо

en: 1856977
uk: Місіма

en: 1857208
uk: Мінамата

en: 1857276
uk: Мікі

en: 1857334
uk: Міхара

en: 1857379
uk: Мібу

en: 1857519
uk: Мацумото

en: 1857550
uk: Мацуе

en: 1857553
uk: Мацудо

en: 1857594
uk: Масуда

en: 1857665
uk: Маруґаме

en: 1857766
uk: Майдзуру

en: 1857871
uk: Матіда

en: 1857910
uk: Кіото

en: 1858033
uk: Кусімото

en: 1858088
uk: Куруме

en: 1858296
uk: Куре

en: 1858301
uk: Курайоші

en: 1858311
uk: Курасікі

en: 1858428
uk: Кумаґая

en: 1858729
uk: Косіґая

en: 1858858
uk: Коморо

en: 1858910
uk: Комацу

en: 1858926
uk: Комакі

en: 1858964
uk: Кокубундзі

en: 1859093
uk: Коґа

en: 1859100
uk: Кофу

en: 1859171
uk: Кобе

en: 1859307
uk: Кіта-Кюшю

en: 1859319
uk: Кітаката

en: 1859393
uk: Кісарадзу

en: 1859405
uk: Кірю

en: 1859492
uk: Кікучі

en: 1859586
uk: Кадзо

en: 1859642
uk: Кавасакі

en: 1859675
uk: Каваніші

en: 1859730
uk: Каваґуті

en: 1859740
uk: Каваґое

en: 1859765
uk: Кацуяма

en: 1859884
uk: Касукабе

en: 1859891
uk: Касуґай

en: 1859908
uk: Касівадзакі

en: 1859924
uk: Касіва

en: 1859941
uk: Кашіма

en: 1860034
uk: Карія

en: 1860063
uk: Карацу

en: 1860098
uk: Канума

en: 1860112
uk: Каноя

en: 1860635
uk: Камеока

en: 1860672
uk: Камакура

en: 1860728
uk: Какеґава

en: 1860735
uk: Какаміґахара

en: 1860785
uk: Кайнан

en: 1860871
uk: Кадома

en: 1861084
uk: Ідзумо

en: 1861171
uk: Івата

en: 1861212
uk: Івакуні

en: 1861285
uk: Ітоїґава

en: 1861290
uk: Іто

en: 1861310
uk: Ітамі

en: 1861416
uk: Ішіґакі

en: 1861436
uk: Ісесакі

en: 1861450
uk: Ісе

en: 1861464
uk: Ісахая

en: 1861528
uk: Інуяма

en: 1861602
uk: Інадзава

en: 1861641
uk: Іна

en: 1861749
uk: Ікома

en: 1861835
uk: Іїдзука

en: 1861864
uk: Іїда

en: 1861949
uk: Ітіномія

en: 1862010
uk: Ібусукі

en: 1862033
uk: Ібаракі

en: 1862034
uk: Ібара

en: 1862198
uk: Хондзьо

en: 1862352
uk: Хітойоші

en: 1862373
uk: Хіта

en: 1862415
uk: Хіросіма

en: 1862462
uk: Хірацука

en: 1862555
uk: Хірадо

en: 1862599
uk: Хіно

en: 1862627
uk: Хімедзі

en: 1862912
uk: Хекінан

en: 186301
uk: Момбаса

en: 1863018
uk: Хацукаїті

en: 1863082
uk: Хасімото

en: 1863173
uk: Ханю

en: 1863183
uk: Ханно

en: 1863209
uk: Ханда

en: 1863289
uk: Хамамацу

en: 1863310
uk: Хамада

en: 1863418
uk: Хаґі

en: 1863431
uk: Хадано

en: 1863440
uk: Хатіодзі

en: 1863451
uk: Омі-Хачіман

en: 1863482
uk: Ґьода

en: 1863541
uk: Ґосе

en: 1863592
uk: Ґодзьо

en: 1863614
uk: Ґобо

en: 1863693
uk: Ґамаґорі

en: 1863713
uk: Фуццу

en: 1863917
uk: Фукуяма

en: 1863945
uk: Фукурой

en: 1864009
uk: Фукучіяма

en: 1864092
uk: Фудзісава

en: 1864099
uk: Фудзіока

en: 1864105
uk: Фудзіномія

en: 1864134
uk: Фудзі

en: 1864549
uk: Тірю

en: 1864557
uk: Тіно

en: 1864624
uk: Тіґасакі

en: 1864637
uk: Тітібу

en: 1864750
uk: Беппу

en: 1864873
uk: Аябе

en: 1864945
uk: Атамі

en: 1864985
uk: Ашія

en: 1865005
uk: Асікаґа

en: 1865290
uk: Аннака

en: 1865294
uk: Андзьо

en: 1865309
uk: Анан

en: 1865449
uk: Акі

en: 1871859
uk: Пхеньян

en: 187968
uk: Малінді

en: 1884138
uk: Йосу

en: 1886760
uk: Сучжоу

en: 1894616
uk: Окінава

en: 1895695
uk: Кушіма

en: 1896348
uk: Хікарі

en: 1899102
uk: Наґато

en: 1907146
uk: Саяма

en: 1907148
uk: Фусса

en: 1907299
uk: Асака

en: 1907307
uk: Кіміцу

en: 1907309
uk: Міура

en: 191245
uk: Кісуму

en: 1926006
uk: Ійо

en: 1926020
uk: Уваджіма

en: 1926054
uk: Сайджьо

en: 1926055
uk: Одзу

en: 1926099
uk: Мацуяма

en: 197745
uk: Гарісса

en: 2013348
uk: Владивосток

en: 2014624
uk: Удачний

en: 2014718
uk: Тинда

en: 2015310
uk: Фокіно

en: 2016701
uk: Шимановськ

en: 2017487
uk: Райчихінськ

en: 2018116
uk: Партизанськ

en: 2019326
uk: Нерчинськ

en: 2019528
uk: Находка

en: 2019951
uk: Мирний

en: 202061
uk: Кігалі

en: 2020689
uk: Лучегорськ

en: 2020812
uk: Лісозаводськ

en: 2020838
uk: Ленськ

en: 2021851
uk: Комсомольськ-на-Амурі

en: 2022890
uk: Хабаровськ

en: 2023469
uk: Іркутськ

en: 2025339
uk: Чита

en: 2026609
uk: Благовєщенськ

en: 2026643
uk: Біробіджан

en: 2026895
uk: Бєлогорськ

en: 2027667
uk: Ангарськ

en: 2027749
uk: Амурськ

en: 2027968
uk: Алдан

en: 2032201
uk: Булган

en: 2032614
uk: Баруун-Урт

en: 2034937
uk: Шеньян

en: 2035265
uk: Ціцікар

en: 2036427
uk: Цзіньчжоу

en: 2036892
uk: Хух-Хото

en: 2037013
uk: Харбін

en: 2037355
uk: Фушунь

en: 2037799
uk: Датун

en: 2037860
uk: Дацин

en: 2037886
uk: Даньдун

en: 2038180
uk: Чанчунь

en: 2038300
uk: Беньсі

en: 2038432
uk: Баотоу

en: 2038632
uk: Аньшань

en: 2044757
uk: Чхонджін

en: 204953
uk: Чикапа

en: 2051523
uk: Братськ

en: 2057087
uk: Купанг

en: 2062338
uk: Рокінгем

en: 2063523
uk: Перт

en: 2065594
uk: Маунт-Айза

en: 2067119
uk: Мандура

en: 2070998
uk: Джеральдтон

en: 2073124
uk: Дарвін

en: 2077895
uk: Аліс-Спрінгс

en: 2077963
uk: Олбані

en: 2078025
uk: Аделаїда

en: 2082600
uk: Порт-Нумбай

en: 2083537
uk: Вевак

en: 2088122
uk: Порт-Морсбі

en: 2092740
uk: Лае

en: 2098329
uk: Дару

en: 2110460
uk: Юдзава

en: 2110498
uk: Йонедзава

en: 2110579
uk: Ятімата

en: 2110629
uk: Усіку

en: 2110729
uk: Торіде

en: 2110735
uk: Тоно

en: 2110774
uk: Тоґане

en: 2110893
uk: Такахаґі

en: 2111018
uk: Сірой

en: 2111220
uk: Сакура

en: 2111248
uk: Саґае

en: 2111258
uk: Рюґасакі

en: 2111325
uk: Отавара

en: 2111530
uk: Офунато

en: 2111559
uk: Обанадзава

en: 2111684
uk: Наріта

en: 2111781
uk: Наґай

en: 2111824
uk: Мотомія

en: 2111831
uk: Морія

en: 2111834
uk: Моріока

en: 2111836
uk: Моока

en: 2111855
uk: Мобара

en: 2111884
uk: Міяко

en: 2112141
uk: Коріяма

en: 2112227
uk: Кітакамі

en: 2112232
uk: Кіта-Ібаракі

en: 2112309
uk: Кацуура

en: 2112343
uk: Касама

en: 2112409
uk: Камінояма

en: 2112444
uk: Камаїсі

en: 2112455
uk: Какуда

en: 2112539
uk: Івакі

en: 2112555
uk: Ітако

en: 2112571
uk: Ісіока

en: 2112576
uk: Ісіномакі

en: 2112656
uk: Ітіносекі

en: 2112664
uk: Ітіхара

en: 2112708
uk: Хітаті

en: 2112758
uk: Хіґасіне

en: 2112823
uk: Ханамакі

en: 2113077
uk: Асахі

en: 2113164
uk: Абіко

en: 2118647
uk: Вілючинськ

en: 2119441
uk: Южно-Сахалінськ

en: 2119932
uk: Ваніно

en: 2122104
uk: Петропавловськ-Камчатський

en: 2123628
uk: Магадан

en: 212730
uk: Кісангані

en: 2127515
uk: Вакканай

en: 2127733
uk: Томакомай

en: 2127878
uk: Муцу

en: 2127955
uk: Сунаґава

en: 2128295
uk: Саппоро

en: 2128382
uk: Румой

en: 2128574
uk: Отару

en: 2128787
uk: Одате

en: 2128815
uk: Обіхіро

en: 2128975
uk: Немуро

en: 2128983
uk: Найоро

en: 212902
uk: Кінду

en: 2129101
uk: Муроран

en: 2129211
uk: Місава

en: 2129376
uk: Кусіро

en: 2129395
uk: Куроїсі

en: 2129537
uk: Кітамі

en: 2129870
uk: Івамідзава

en: 2129909
uk: Ісікарі

en: 2130054
uk: Кітахіросіма

en: 2130057
uk: Хіросакі

en: 2130146
uk: Кадзуно

en: 2130188
uk: Хакодате

en: 2130332
uk: Фукаґава

en: 2130404
uk: Ебецу

en: 2130452
uk: Тітосе

en: 2130534
uk: Бібай

en: 2130612
uk: Асібецу

en: 2130629
uk: Асахікава

en: 2130741
uk: Абасірі

en: 2131612
uk: Ґосьоґавара

en: 2139521
uk: Нумеа

en: 2144764
uk: Вангаратта

en: 2146142
uk: Таунсвіль

en: 2146268
uk: Тувумба

en: 2147381
uk: Тарі

en: 2147714
uk: Сідней

en: 214974
uk: Калеміє

en: 2151437
uk: Рокгемптон

en: 2155472
uk: Ньюкасл

en: 2156643
uk: Маунт-Гамбір

en: 2158562
uk: Меріборо

en: 2159220
uk: Маккай

en: 2160517
uk: Лонсестон

en: 216281
uk: Гома

en: 2163355
uk: Гобарт

en: 2165478
uk: Гладстон

en: 2165798
uk: Джилонг

en: 2171507
uk: Вуллонгонг

en: 2172517
uk: Канберра

en: 2172797
uk: Кернс

en: 2173125
uk: Берні

en: 2173323
uk: Бундаберг

en: 2174003
uk: Брисбен

en: 2176187
uk: Бендіго

en: 2176632
uk: Бетхерст

en: 217695
uk: Буніа

en: 2177091
uk: Балларат

en: 2177233
uk: Бернсдейл

en: 2177671
uk: Армідейл

en: 2179537
uk: Веллінгтон

en: 2181133
uk: Тімару

en: 2185018
uk: Палмерстон-Норт

en: 2186239
uk: Нью-Плімут

en: 2186280
uk: Нельсон

en: 2186313
uk: Нейпір

en: 2189529
uk: Інверкаргілл

en: 2190324
uk: Гамільтон

en: 2192362
uk: Крайстчерч

en: 2193733
uk: Окленд

en: 2198148
uk: Сува

en: 2208032
uk: Тауранга

en: 2208425
uk: Зуара

en: 2208485
uk: Злітен

en: 2210247
uk: Триполі

en: 2210554
uk: Сирт

en: 2218840
uk: Бені-Валід

en: 2219905
uk: Хомс

en: 2220957
uk: Яунде

en: 2228373
uk: Маруа

en: 2232593
uk: Дуала

en: 223817
uk: Джибуті

en: 2240449
uk: Луанда

en: 2246452
uk: Сен-Луї

en: 2253354
uk: Дакар

en: 2262581
uk: Торреш-Ведраш

en: 2262644
uk: Томар

en: 2262744
uk: Тавіра

en: 2262912
uk: Сінтра

en: 2262963
uk: Сетубал

en: 2263667
uk: Сакавень

en: 2267827
uk: Фуншал

en: 2268436
uk: Ештуріл

en: 2269594
uk: Кашкайш

en: 2270380
uk: Камара-де-Лобуш

en: 2272147
uk: Алкобаса

en: 2274895
uk: Монровія

en: 2278158
uk: Бюкенен

en: 2279755
uk: Ямусукро

en: 2293268
uk: Агбовіль

en: 2293538
uk: Абіджан

en: 2293549
uk: Абенгуру

en: 2295021
uk: Суньяні

en: 2295458
uk: Секонді-Такораді

en: 2298890
uk: Кумасі

en: 2300379
uk: Хо

en: 2302357
uk: Кейп-Кост

en: 2306104
uk: Аккра

en: 2309332
uk: Ебебіїн

en: 2309527
uk: Малабо

en: 2310046
uk: Бата

en: 2312895
uk: Мбандака

en: 2313002
uk: Матаді

en: 2314302
uk: Кіншаса

en: 2314705
uk: Кіквіт

en: 2316702
uk: Бома

en: 2317397
uk: Бандунду

en: 2318044
uk: Йола

en: 2320576
uk: Умуахія

en: 2322911
uk: Сокото

en: 232422
uk: Кампала

en: 2324774
uk: Порт-Харкорт

en: 2326016
uk: Оніча

en: 2330100
uk: Мінна

en: 2331140
uk: Макурді

en: 2331447
uk: Майдугурі

en: 2332459
uk: Лагос

en: 233508
uk: Ентеббе

en: 2335204
uk: Кано

en: 2335727
uk: Кадуна

en: 2335953
uk: Джос

en: 2339354
uk: Ібадан

en: 2346229
uk: Калабар

en: 2347283
uk: Бенін-Сіті

en: 2350841
uk: Акуре

en: 2352778
uk: Абуджа

en: 2352947
uk: Абеокута

en: 2353151
uk: Аба

en: 2354176
uk: Туган

en: 2354675
uk: Тенкодого

en: 2357043
uk: Уахігуя

en: 2357048
uk: Уагадугу

en: 2358946
uk: Кудугу

en: 2359608
uk: Кая

en: 2361082
uk: Дорі

en: 2361477
uk: Дедугу

en: 2362344
uk: Бобо-Діуласо

en: 2362909
uk: Банфора

en: 2365267
uk: Ломе

en: 2374775
uk: Бісау

en: 2387926
uk: Буар

en: 2389853
uk: Бангі

en: 2392087
uk: Порто-Ново

en: 2392204
uk: Параку

en: 2394819
uk: Котону

en: 2395261
uk: Бассіла

en: 2399697
uk: Лібревіль

en: 2399888
uk: Ламбарене

en: 2400555
uk: Франсвіль

en: 2409306
uk: Фрітаун

en: 2410763
uk: Сан-Томе

en: 241131
uk: Вікторія

en: 2413876
uk: Банжул

en: 2416969
uk: Нзерекоре

en: 2419992
uk: Канкан

en: 2427455
uk: Мунду

en: 2437798
uk: Зіндер

en: 2440485
uk: Ніамей

en: 2448085
uk: Агадес

en: 2449067
uk: Тімбукту

en: 2451185
uk: Сікасо

en: 2453348
uk: Мопті

en: 2454530
uk: Кулікоро

en: 2455518
uk: Каєс

en: 2457163
uk: Ґао

en: 245785
uk: Абеше

en: 2460596
uk: Бамако

en: 2463679
uk: Керкіра

en: 2464041
uk: Загуан

en: 2464470
uk: Туніс

en: 2464648
uk: Таузар

en: 2464701
uk: Татауїн

en: 2464915
uk: Сус

en: 2465840
uk: Сіді-Бузід

en: 2467454
uk: Сфакс

en: 2467815
uk: Радес

en: 2468353
uk: Гафса

en: 2468369
uk: Габес

en: 2469274
uk: Мануба

en: 2469473
uk: Меденін

en: 2470173
uk: Зарзіс

en: 2470384
uk: Хумт-Сук

en: 2470656
uk: Ла-Ґулєт

en: 2472479
uk: Бен-Арус

en: 2472706
uk: Бізерта

en: 2472774
uk: Беджа

en: 2473247
uk: Аряна

en: 2473449
uk: Кайруан

en: 2473457
uk: Касерін

en: 2473493
uk: Монастір

en: 2473572
uk: Махдія

en: 2473744
uk: Хаммамет

en: 2475687
uk: Тлемсен

en: 2476028
uk: Тіпаза

en: 2476897
uk: Тіарет

en: 2478216
uk: Таманрассет

en: 2479215
uk: Сук-Ахрас

en: 2479536
uk: Скікда

en: 2481007
uk: Сіді-Бель-Аббес

en: 2481700
uk: Сетіф

en: 2482572
uk: Саїда

en: 2485926
uk: Оран

en: 2488835
uk: Медеа

en: 248946
uk: Ірбід

en: 2490098
uk: Маскара

en: 2495662
uk: Гельма

en: 2503769
uk: Бліда

en: 2503826
uk: Біскра

en: 250441
uk: Амман

en: 2505572
uk: Батна

en: 2506999
uk: Аннаба

en: 2507480
uk: Алжир

en: 250774
uk: Акаба

en: 2508813
uk: Адрар

en: 2509377
uk: Сафра

en: 2509402
uk: Єкла

en: 2509553
uk: Вільянуева-де-ла-Серена

en: 2509650
uk: Вікар

en: 2509769
uk: Велес-Малага

en: 2509954
uk: Валенсія

en: 2510116
uk: Убеда

en: 2510245
uk: Торрокс

en: 2510253
uk: Торревєха

en: 2510281
uk: Торремолінос

en: 2510392
uk: Томельйосо

en: 2510409
uk: Толедо

en: 2510542
uk: Тельде

en: 2510599
uk: Таріфа

en: 2510693
uk: Талавера-де-ла-Рейна

en: 2510725
uk: Такоронте

en: 2510911
uk: Севілья

en: 2511102
uk: Санта-Пола

en: 2511174
uk: Санта-Крус-де-Тенеріфе

en: 2511306
uk: Санлукар-де-Баррамеда

en: 2511329
uk: Сан-Хуан-де-Аснальфараче

en: 2511388
uk: Сан-Фернандо

en: 2511716
uk: Рокетас-де-Мар

en: 2511752
uk: Рохалес

en: 2511852
uk: Рінкон-де-ла-Вікторія

en: 2511930
uk: Рекена

en: 2512169
uk: Пуерто-Реаль

en: 2512177
uk: Пуертояно

en: 2512196
uk: Пуерто-де-ла-Крус

en: 2512282
uk: Прієго-де-Кордова

en: 2512340
uk: Пособланко

en: 2512581
uk: Пілар-де-ла-Орадада

en: 2512862
uk: Патерна

en: 2512990
uk: Пальма-дель-Ріо

en: 2513052
uk: Осуна

en: 2513076
uk: Оріуела

en: 2513115
uk: Онда

en: 2513324
uk: Навальмораль-де-ла-Мата

en: 2513477
uk: Мотріль

en: 2513509
uk: Морон-де-ла-Фронтера

en: 2513601
uk: Монтілья

en: 2513759
uk: Моліна-де-Сегура

en: 2513791
uk: Могер

en: 2513811
uk: Міслата

en: 2513882
uk: Міхас

en: 2513885
uk: Мігельтурра

en: 2514073
uk: Мартос

en: 2514169
uk: Марбелья

en: 2514256
uk: Малага

en: 2514287
uk: Майрена-дель-Альхарафе

en: 2514651
uk: Лос-Льянос-де-Арідане

en: 2514824
uk: Лос-Барріос

en: 2514891
uk: Лорка

en: 2514893
uk: Лора-дель-Ріо

en: 2515151
uk: Ла-Уньйон

en: 2515555
uk: Ла-Рода

en: 2515562
uk: Ла-Рінконада

en: 2515692
uk: Ла-Оротава

en: 2515812
uk: Ла-Лінеа-де-ла-Консепсьйон

en: 2516255
uk: Хумілья

en: 2516326
uk: Херес-де-ла-Фронтера

en: 2516431
uk: Ісла-Крістіна

en: 2516474
uk: Ікод-де-лос-Вінос

en: 2516480
uk: Ібі

en: 2516542
uk: Уеркаль-Овера

en: 2516797
uk: Ельїн

en: 2516860
uk: Гіа-де-Ісора

en: 2516925
uk: Гуадікс

en: 2517111
uk: Гранаділья-де-Абона

en: 2517117
uk: Гранада

en: 2517595
uk: Фуенхірола

en: 2517816
uk: Естепона

en: 2518207
uk: Ель-Пуерто-де-Санта-Марія

en: 2518494
uk: Ель-Ехідо

en: 2518505
uk: Ельда

en: 2518559
uk: Ельче

en: 2518770
uk: Есіха

en: 2518820
uk: Дон-Беніто

en: 2518924
uk: Даймєль

en: 2518949
uk: Кульєра

en: 2519240
uk: Кордова

en: 2519402
uk: Сьюдад-Реаль

en: 2519425
uk: Сьєса

en: 2519477
uk: Чипіона

en: 2520055
uk: Картама

en: 2520058
uk: Картагена

en: 2520121
uk: Карлет

en: 2520283
uk: Канделарія

en: 2520413
uk: Кампо-де-Кріптана

en: 2520477
uk: Камас

en: 2520493
uk: Кальвія

en: 2520496
uk: Калп

en: 2520502
uk: Кальйоса-де-Сегура

en: 2520600
uk: Кадіс

en: 2520611
uk: Касерес

en: 2520709
uk: Борріана

en: 2521016
uk: Берха

en: 2521088
uk: Бенідорм

en: 2521139
uk: Бенальмадена

en: 2521410
uk: Байлен

en: 2521415
uk: Баена

en: 2521456
uk: Аямонте

en: 2521510
uk: Аспе

en: 2521582
uk: Арона

en: 2521590
uk: Армілья

en: 2521665
uk: Аркос-де-ла-Фронтера

en: 2521710
uk: Антекера

en: 2521738
uk: Андухар

en: 2521847
uk: Альмуньєкар

en: 2521855
uk: Альмораді

en: 2521857
uk: Альмонте

en: 2521886
uk: Альмерія

en: 2521893
uk: Альмендралехо

en: 2521923
uk: Альманса

en: 2521978
uk: Аліканте

en: 2521985
uk: Алаурін-ель-Гранде

en: 2521986
uk: Алаурін-де-ла-Торре

en: 2521992
uk: Алама-де-Мурсія

en: 2522012
uk: Алджемезі

en: 2522013
uk: Альхесірас

en: 2522057
uk: Алфафар

en: 2522098
uk: Алькой

en: 2522129
uk: Алзіра

en: 2522131
uk: Алькасар-де-Сан-Хуан

en: 2522160
uk: Алькала-ла-Реаль

en: 2522203
uk: Альборая

en: 2522258
uk: Альбасете

en: 2522333
uk: Агілас

en: 2522437
uk: Адехе

en: 2523083
uk: Сіракуза

en: 2524881
uk: Кротоне

en: 2525083
uk: Кастельветрано

en: 2525362
uk: Карбонія

en: 2525473
uk: Кальярі

en: 2525498
uk: Бронте

en: 2528910
uk: Тетуан

en: 2538475
uk: Рабат

en: 2540483
uk: Уджда

en: 254352
uk: Ретимно

en: 2549263
uk: Ес-Сувейра

en: 2550078
uk: Мазарґан

en: 255274
uk: Пірей

en: 2553604
uk: Касабланка

en: 2561668
uk: Агадір

en: 2562266
uk: Заббар

en: 2562305
uk: Валлетта

en: 2562629
uk: Кормі

en: 256866
uk: Мітіліні

en: 258463
uk: Лівадія

en: 259824
uk: Кіфісія

en: 259973
uk: Хіос

en: 2610319
uk: Віборг

en: 2611396
uk: Торсгавн

en: 2614030
uk: Сількеборг

en: 261414
uk: Каллітея

en: 2614481
uk: Роскілле

en: 2614600
uk: Редовре

en: 2615006
uk: Раннерс

en: 2615876
uk: Оденсе

en: 2615961
uk: Нюкебінґ Фальстер

en: 2616015
uk: Нюборг

en: 2618425
uk: Копенгаген

en: 2618528
uk: Кольдинг

en: 2620425
uk: Гернінг

en: 2620473
uk: Гельсінгер

en: 2620964
uk: Хадерслев

en: 2621942
uk: Фредеріксберг

en: 2622447
uk: Есбєрг

en: 2624886
uk: Ольборг

en: 2633274
uk: Акурейрі

en: 2633352
uk: Йорк

en: 2633485
uk: Рексем

en: 2633563
uk: Вустер

en: 2633691
uk: Вулвергемптон

en: 2633765
uk: Вішоу

en: 2633842
uk: Віндзор

en: 2633858
uk: Вінчестер

en: 2633948
uk: Віган

en: 2634204
uk: Вейбридж

en: 2634491
uk: Вест-Бромвіч

en: 2634725
uk: Ворік

en: 2635412
uk: Труро

en: 2635608
uk: Тоттенем

en: 2635650
uk: Торкі

en: 2636132
uk: Тінмут

en: 2636389
uk: Свіндон

en: 2636432
uk: Свонсі

en: 2636531
uk: Сандерленд

en: 2636713
uk: Стретфорд-на-Ейвоні

en: 2636841
uk: Сток-он-Трент

en: 2636910
uk: Стерлінг

en: 2637142
uk: Стаффорд

en: 2637487
uk: Саутгемптон

en: 2638077
uk: Шеффілд

en: 2638324
uk: Сканторп

en: 2638419
uk: Скарборо

en: 2638664
uk: Солсбері

en: 2638671
uk: Солфорд

en: 2638867
uk: Сент-Олбанс

en: 2638926
uk: Рутерглен

en: 2639093
uk: Ротергем

en: 2639268
uk: Рочестер

en: 2639272
uk: Рочдейл

en: 2639323
uk: Ріпон

en: 2639409
uk: Ріл

en: 2639495
uk: Ренфрю

en: 2639563
uk: Редкар

en: 2639912
uk: Престон

en: 2639926
uk: Престатін

en: 2639996
uk: Портсмут

en: 2640054
uk: Портковл

en: 2640060
uk: Порт-Глазго

en: 2640101
uk: Пул

en: 2640106
uk: Понтіпул

en: 2640132
uk: Понтефракт

en: 2640194
uk: Плімут

en: 2640275
uk: Піннер

en: 2640351
uk: Пітерхед

en: 2640354
uk: Пітерборо

en: 2640358
uk: Перт

en: 2640465
uk: Пенікюїк

en: 2640496
uk: Пенарт

en: 2640677
uk: Пейслі

en: 2640729
uk: Оксфорд

en: 2641022
uk: Олдем

en: 2641181
uk: Норвіч

en: 2641430
uk: Нортгемптон

en: 2641544
uk: Ньютон-Мірнс

en: 2641598
uk: Ньюпорт

en: 2641599
uk: Ньюпорт

en: 2641673
uk: Ньюкасл-апон-Тайн

en: 2641942
uk: Масселбург

en: 2642135
uk: Мотервелл

en: 2642214
uk: Моркем

en: 2642465
uk: Мілтон-Кінз

en: 2642607
uk: Мідлсбро

en: 2642705
uk: Мертір-Тідвіл

en: 2643097
uk: Менсфілд

en: 2643123
uk: Манчестер

en: 2643218
uk: Мастег

en: 2643567
uk: Лафборо

en: 264371
uk: Афіни

en: 2643736
uk: Деррі

en: 2643743
uk: Лондон

en: 2644100
uk: Лланеллі

en: 2644120
uk: Лландадно

en: 2644204
uk: Лівінгстон

en: 2644210
uk: Ліверпуль

en: 2644487
uk: Лінкольн

en: 2644668
uk: Лестер

en: 2644688
uk: Лідс

en: 2644853
uk: Ларкхолл

en: 2644972
uk: Ланкастер

en: 2645261
uk: Керкінтіллох

en: 2645298
uk: Керколді

en: 2645541
uk: Кілвіннінг

en: 2645605
uk: Кілмарнок

en: 2645951
uk: Джонстон

en: 2646032
uk: Ірвін

en: 2646057
uk: Іпсвіч

en: 2646088
uk: Інвернесс

en: 2646393
uk: Гантінгдон

en: 2646458
uk: Гаддерсфілд

en: 2647074
uk: Герефорд

en: 2647209
uk: Геббурн

en: 2647356
uk: Гастінгс

en: 2647570
uk: Гамільтон

en: 2647793
uk: Гілфорд

en: 2647948
uk: Грінок

en: 2648404
uk: Глостер

en: 2648438
uk: Гленротс

en: 2648579
uk: Глазго

en: 2648997
uk: Фулем

en: 2649301
uk: Флінт

en: 2649622
uk: Фейвешем

en: 2649723
uk: Фолкерк

en: 2649800
uk: Ексмут

en: 2649808
uk: Ексетер

en: 2650023
uk: Ілі

en: 2650122
uk: Елгін

en: 2650225
uk: Единбург

en: 2650285
uk: Еббу-Вейл

en: 2650405
uk: Іст-Кілбрайд

en: 2650497
uk: Істборн

en: 2650628
uk: Дарем

en: 2650732
uk: Данфермлін

en: 2650752
uk: Данді

en: 2650798
uk: Дамфріс

en: 2650802
uk: Дамбартон

en: 2650839
uk: Дадлі

en: 2651048
uk: Дувр

en: 2651101
uk: Дорчестер

en: 2651123
uk: Донкастер

en: 2651269
uk: Дідкот

en: 2651347
uk: Дербі

en: 2651513
uk: Дарлінгтон

en: 2651654
uk: Кумбран

en: 2651715
uk: Камбернолд

en: 2651852
uk: Кроуборо

en: 2652002
uk: Кру

en: 2652204
uk: Коуз

en: 2652221
uk: Ковентрі

en: 2652513
uk: Колвін-Бей

en: 2652586
uk: Колрейн

en: 2652618
uk: Колчестер

en: 2652696
uk: Котбрідж

en: 2652730
uk: Клайдбанк

en: 2652995
uk: Чиренчестер

en: 2653075
uk: Крайстчерч

en: 2653192
uk: Чічестер

en: 2653228
uk: Честер

en: 2653256
uk: Чепстоу

en: 2653266
uk: Челмсфорд

en: 2653755
uk: Кармартен

en: 2653775
uk: Карлайл

en: 2653822
uk: Кардіфф

en: 2653877
uk: Кентербері

en: 2653935
uk: Камбусленг

en: 2653941
uk: Кембридж

en: 2654186
uk: Бері-Сент-Едмендс

en: 2654187
uk: Бері

en: 2654264
uk: Бернлі

en: 2654480
uk: Броксберн

en: 2654635
uk: Бродстейрз

en: 2654675
uk: Бристоль

en: 2654710
uk: Брайтон

en: 2654993
uk: Бредфорд

en: 2655095
uk: Борнмут

en: 2655210
uk: Боннірігг

en: 2655237
uk: Болтон

en: 2655459
uk: Блекпул

en: 2655524
uk: Блекберн

en: 2655582
uk: Бішопбріггс

en: 2655603
uk: Бірмінгем

en: 2655613
uk: Беркенгед

en: 2655858
uk: Беркхемстед

en: 2655984
uk: Белфаст

en: 2656046
uk: Бедфорд

en: 2656086
uk: Бірсден

en: 2656169
uk: Батгейт

en: 2656173
uk: Бат

en: 2656235
uk: Баррі

en: 2656258
uk: Баррхед

en: 2656284
uk: Барнслі

en: 2656295
uk: Барнет

en: 2656396
uk: Бангор

en: 2656397
uk: Бангор

en: 2656708
uk: Ер

en: 2657215
uk: Арброт

en: 2657345
uk: Амманфорд

en: 2657408
uk: Алтон

en: 2657471
uk: Аллоа

en: 2657540
uk: Олдершот

en: 2657613
uk: Ейрдрі

en: 2657782
uk: Аберіствіт

en: 2657812
uk: Абергіл

en: 2657832
uk: Абердин

en: 2657835
uk: Абердер

en: 2657896
uk: Цюрих

en: 2657970
uk: Вінтертур

en: 2658145
uk: Веве

en: 2658216
uk: Устер

en: 2658377
uk: Тун

en: 2658576
uk: Сьйон

en: 2658761
uk: Шаффгаузен

en: 2659496
uk: Невшатель

en: 2659601
uk: Монтре

en: 2659811
uk: Люцерн

en: 2659836
uk: Луґано

en: 2660076
uk: Ла Шо-де-Фон

en: 2660127
uk: Клотен

en: 2660365
uk: Герізау

en: 266045
uk: Захла

en: 2660727
uk: Фрауенфельд

en: 2661169
uk: Кур

en: 2661265
uk: Каруж

en: 2661513
uk: Біль

en: 2661552
uk: Берн

en: 2661604
uk: Базель

en: 2661881
uk: Аарау

en: 2662149
uk: Істад

en: 2662689
uk: Вісбю

en: 2663536
uk: Векше

en: 2664454
uk: Вестерос

en: 2666199
uk: Уппсала

en: 2667303
uk: Тролльгеттан

en: 2667402
uk: Треллеборг

en: 266826
uk: Триполі

en: 267008
uk: Тір

en: 2670781
uk: Сундсвалль

en: 2673730
uk: Стокгольм

en: 2676176
uk: Седертельє

en: 2680075
uk: Сандвікен

en: 268064
uk: Сідон

en: 2685750
uk: Естерсунд

en: 2686162
uk: Оскарсгамн

en: 2686469
uk: Ерншельдсвік

en: 2686657
uk: Еребру

en: 2687700
uk: Ничепінг

en: 2688250
uk: Норртельє

en: 2688368
uk: Норрчепінг

en: 2691440
uk: Мельнлике

en: 2692613
uk: Марієстад

en: 2693678
uk: Лунд

en: 2694762
uk: Лінчепінг

en: 2697720
uk: Ландскруна

en: 2699310
uk: Крістіанстад

en: 2701680
uk: Карлстад

en: 2701713
uk: Карлскруна

en: 2701715
uk: Карлскоґа

en: 2702261
uk: Кальмар

en: 2702979
uk: Єнчепінг

en: 2704136
uk: Гускварна

en: 2704613
uk: Гудіксвалль

en: 2706767
uk: Гельсінборг

en: 2708365
uk: Гальмстад

en: 2711537
uk: Гетеборг

en: 2712414
uk: Євле

en: 2715459
uk: Фалун

en: 2715573
uk: Фалькенберг

en: 2715953
uk: Ескільстуна

en: 2720383
uk: Бурленге

en: 2720501
uk: Бурос

en: 2726756
uk: Алінгсос

en: 2729907
uk: Лонгїр

en: 2735943
uk: Порту

en: 2741865
uk: Кабесейраш-ді-Башту

en: 2742416
uk: Барселуш

en: 2743477
uk: Зволле

en: 2743977
uk: Зейст

en: 2745340
uk: Волендам

en: 2745912
uk: Утрехт

en: 2746301
uk: Тілбург

en: 2747751
uk: Сассенхейм

en: 2747891
uk: Роттердам

en: 2748000
uk: Рурмонд

en: 2748178
uk: Рон

en: 2748185
uk: Ренен

en: 2748413
uk: Пюрмеренд

en: 2750053
uk: Неймеген

en: 2750896
uk: Мідделбург

en: 2751283
uk: Маастрихт

en: 2751771
uk: Лейдердорп

en: 2751773
uk: Лейден

en: 2751792
uk: Льовет

en: 2753638
uk: Горн

en: 2754447
uk: Гелмонд

en: 2754692
uk: Гемстеде

en: 2754817
uk: Гарлінген

en: 2755003
uk: Гарлем

en: 2755251
uk: Гронінген

en: 2755420
uk: Гауда

en: 2755434
uk: Ґорінхем

en: 2756071
uk: Енсхеде

en: 2756136
uk: Еммен

en: 2756139
uk: Еммелорд

en: 2756253
uk: Ейндговен

en: 2756987
uk: Девентер

en: 2758401
uk: Бреда

en: 2758547
uk: Боскоп

en: 2759633
uk: Ассен

en: 2759661
uk: Арнем

en: 2759706
uk: Апелдорн

en: 2759794
uk: Амстердам

en: 2759798
uk: Амстелвен

en: 2759899
uk: Алкмар

en: 2759915
uk: Алблассердам

en: 2761353
uk: Вінер-Нойштадт

en: 2761369
uk: Відень

en: 2762372
uk: Філлах

en: 2763810
uk: Тельфс

en: 2764279
uk: Штоккерау

en: 2764359
uk: Штайр

en: 2766429
uk: Санкт-Пельтен

en: 2766824
uk: Зальцбург

en: 276781
uk: Бейрут

en: 277130
uk: Баальбек

en: 2772173
uk: Лустенау

en: 2772400
uk: Лінц

en: 2773913
uk: Клостернойбург

en: 2775220
uk: Інсбрук

en: 2775742
uk: Гогенемс

en: 2778067
uk: Грац

en: 2780741
uk: Дорнбірн

en: 2781503
uk: Брегенц

en: 2782555
uk: Амштеттен

en: 2783081
uk: Звейндрехт

en: 2783293
uk: Зеле

en: 2783310
uk: Завентем

en: 2783476
uk: Волюве-Сен-Ламбер

en: 2783820
uk: Вервік

en: 2783941
uk: Вавр

en: 2783979
uk: Ватермаль-Буафор

en: 2783985
uk: Ватерлоо

en: 2784068
uk: Варегем

en: 2784604
uk: Вілворде

en: 2784821
uk: Вервє

en: 2785123
uk: Уккел

en: 2785341
uk: Турне

en: 2785389
uk: Тонгерен

en: 2785476
uk: Тілт

en: 2786420
uk: Суаньї

en: 2786545
uk: Сінт-Трейден

en: 2786824
uk: Серен

en: 2787149
uk: Схарбек

en: 2787387
uk: Сен-Жосс-тен-Ноде

en: 2787413
uk: Сен-Жіль

en: 2787889
uk: Руселаре

en: 2789529
uk: Ауденарде

en: 2789786
uk: Остенде

en: 2790101
uk: Нівель

en: 2790471
uk: Намюр

en: 2790869
uk: Монс

en: 2791067
uk: Мол

en: 2791537
uk: Мехелен

en: 2791964
uk: Маасейк

en: 2792397
uk: Лір

en: 2792413
uk: Льєж

en: 2794055
uk: Кортрейк

en: 2794190
uk: Кукельберг

en: 2794914
uk: Жет

en: 2795011
uk: Іксель

en: 2795100
uk: Іпр

en: 2795113
uk: Юї

en: 2796491
uk: Гасселт

en: 2796696
uk: Галле

en: 2797656
uk: Гент

en: 2797844
uk: Гансгорен

en: 2798139
uk: Форе

en: 2798554
uk: Евер

en: 2798573
uk: Ейпен

en: 2798578
uk: Еттербек

en: 2799645
uk: Дендермонде

en: 2800481
uk: Шарлеруа

en: 2800866
uk: Брюсель

en: 2800931
uk: Брюгге

en: 2801924
uk: Білзен

en: 2802247
uk: Беркем-Сент-Агат

en: 2802960
uk: Одергем

en: 2803010
uk: Ат

en: 2803073
uk: Арлон

en: 2803138
uk: Антверпен

en: 2803201
uk: Андерлехт

en: 2803560
uk: Цвікау

en: 2804008
uk: Циттау

en: 2804034
uk: Цирндорф

en: 2804922
uk: Цайц

en: 2805385
uk: Ксантен

en: 2805615
uk: Вюрцбург

en: 2805644
uk: Вюрзелен

en: 2805753
uk: Вупперталь

en: 2805910
uk: Вюльфрат

en: 2806142
uk: Вормс

en: 2806654
uk: Вольфсбург

en: 2806768
uk: Вольфратсгаузен

en: 2806914
uk: Вольфенбюттель

en: 2807184
uk: Вітценгаузен

en: 2807363
uk: Віттен

en: 2807465
uk: Вісмар

en: 2807594
uk: Віпперфюрт

en: 2807872
uk: Вінненден

en: 2808461
uk: Вільнсдорф

en: 2808559
uk: Вілліх

en: 2808720
uk: Вільгельмсгафен

en: 2809138
uk: Віслох

en: 2809346
uk: Вісбаден

en: 2809517
uk: Віль

en: 2809889
uk: Ветцлар

en: 2810612
uk: Весселінг

en: 2810716
uk: Вертгайм-ам-Майн

en: 2810808
uk: Верніґероде

en: 2810833
uk: Верне

en: 2810855
uk: Вермельскірхен

en: 2810878
uk: Верль

en: 2810919
uk: Вердоль

en: 2810945
uk: Вердер

en: 2810969
uk: Вердау

en: 2811204
uk: Вендлінген

en: 2811278
uk: Венден

en: 2811292
uk: Вендельштайн

en: 281133
uk: Газа

en: 2811644
uk: Вайтерштадт

en: 2811698
uk: Вайсвассер

en: 281184
uk: Єрусалим

en: 2811909
uk: Вайсенбург-ін-Баєрн

en: 2812174
uk: Вайнгайм

en: 2812482
uk: Веймар

en: 2812522
uk: Вайлерсвіст

en: 2812625
uk: Вайль-дер-Штадт

en: 2812636
uk: Вайль-на-Рейні

en: 2813390
uk: Вегберг

en: 2813786
uk: Вассенберг

en: 2814005
uk: Варштайн

en: 2814153
uk: Варбург

en: 2814270
uk: Ванген-ім-Алльгой

en: 2814305
uk: Вандліц

en: 2814362
uk: Вальтроп

en: 2814462
uk: Вальсроде

en: 2814791
uk: Вальдсгут-Тінген

en: 2814874
uk: Вальдкрайбург

en: 2814883
uk: Вальдкірх

en: 2815137
uk: Вальдбрель

en: 2815330
uk: Вайблінген

en: 2815487
uk: Вагойзель

en: 2815559
uk: Вадгассен

en: 2815565
uk: Вадерн

en: 2815678
uk: Вахтберг

en: 2815824
uk: Фреден

en: 2816630
uk: Фельклінген

en: 2817065
uk: Ферде

en: 2817105
uk: Флото

en: 2817220
uk: Філлінген-Швеннінген

en: 2817311
uk: Фірзен

en: 2817324
uk: Фірнгайм

en: 2817537
uk: Ферсмольд

en: 2817576
uk: Ферль

en: 2817724
uk: Фельберт

en: 2817818
uk: Фатерштеттен

en: 2817927
uk: Файгінген-ан-дер-Енц

en: 2818067
uk: Ютерзен

en: 2818766
uk: Унтершляйсгайм

en: 2819465
uk: Унтергахінг

en: 2820087
uk: Унна

en: 2820256
uk: Ульм

en: 2820577
uk: Юберлінген

en: 2820621
uk: Юбах-Паленберг

en: 2820693
uk: Тутлінген

en: 2820860
uk: Тюбінген

en: 2821029
uk: Тройсдорф

en: 2821164
uk: Трір

en: 2821515
uk: Траунштайн

en: 2821517
uk: Траунройт

en: 2821807
uk: Торгау

en: 2821899
uk: Тенісфорст

en: 282239
uk: Рамалла

en: 2823533
uk: Темплін

en: 2823567
uk: Тельтов

en: 2823590
uk: Тельгте

en: 2823799
uk: Таунусштайн

en: 2823812
uk: Тауфкірхен

en: 2824655
uk: Зундерн

en: 2824801
uk: Зульцбах-Розенберг

en: 2824841
uk: Зульцбах

en: 2824948
uk: Зуль

en: 2825297
uk: Штутгарт

en: 2826082
uk: Штраусберг

en: 282615
uk: Наблус

en: 2826287
uk: Штральзунд

en: 2826304
uk: Штрелен

en: 2826595
uk: Штольберг

en: 2826909
uk: Штокках

en: 2827479
uk: Штендаль

en: 2828105
uk: Штайнфурт

en: 2829457
uk: Штарнберг

en: 2829758
uk: Штадтлон

en: 2829804
uk: Штадталлендорф

en: 2829901
uk: Штаде

en: 2830035
uk: Шпрінге

en: 2830582
uk: Шпаєр

en: 2831088
uk: Зонтгофен

en: 2831580
uk: Золінген

en: 2831872
uk: Зінсгайм

en: 2831924
uk: Зінген

en: 2831948
uk: Зіндельфінген

en: 2832023
uk: Зіммерат

en: 2832521
uk: Зігбург

en: 2833073
uk: Зенфтенберг

en: 2833170
uk: Зельм

en: 2833242
uk: Зелігенштадт

en: 2833296
uk: Зельб

en: 2834240
uk: Шветцинген

en: 2834265
uk: Шверте

en: 2834282
uk: Шверін

en: 2834498
uk: Швайнфурт

en: 2835345
uk: Швальмштадт

en: 2835482
uk: Швебіш-Гмюнд

en: 2835537
uk: Швабах

en: 2836084
uk: Шробенгаузен

en: 2836203
uk: Шрамберг

en: 2836320
uk: Шорндорф

en: 2836413
uk: Шопфгайм

en: 2838053
uk: Шмалленберг

en: 2838059
uk: Шмалькальден

en: 2838201
uk: Шлюхтерн

en: 2841648
uk: Занкт-Аугустін

en: 2841693
uk: Зангергаузен

en: 2842131
uk: Зальцкоттен

en: 2842150
uk: Зальцгіттер

en: 2842632
uk: Саарлуї

en: 2842647
uk: Саарбрюккен

en: 2842884
uk: Рюссельсгайм-ам-Майн

en: 284315
uk: Віфлеєм

en: 2843636
uk: Ротвайль

en: 2844588
uk: Росток

en: 2844862
uk: Ресрат

en: 2844988
uk: Розенгайм

en: 2846843
uk: Рітберг

en: 2846939
uk: Різа

en: 2847033
uk: Рігельсберг

en: 2847645
uk: Райне

en: 2847689
uk: Реде

en: 2847690
uk: Реда-Віденбрюк

en: 2847736
uk: Ройтлінген

en: 2848175
uk: Реннінген

en: 2848273
uk: Ремшайд

en: 2848762
uk: Райнгайм

en: 284899
uk: Єрихон

en: 2849483
uk: Реґенсбурґ

en: 2849647
uk: Реклінгхаузен

en: 2849802
uk: Равенсбург

en: 2850257
uk: Раштат

en: 285066
uk: Хеврон

en: 2850954
uk: Радольфцелль

en: 2850995
uk: Радеформвальд

en: 2851077
uk: Радебойль

en: 2851079
uk: Радеберг

en: 2851465
uk: Кведлінбург

en: 2851584
uk: Пюттлінген

en: 2851746
uk: Пульгайм

en: 2851782
uk: Пухгайм

en: 2852218
uk: Пренцлау

en: 2853209
uk: Плеттенберг

en: 2853292
uk: Плауен

en: 2853924
uk: Пфунгштадт

en: 2853928
uk: Пфулінґен

en: 2853969
uk: Пфорцхайм

en: 2854386
uk: Пфаффенгофен-ан-дер-Ільм

en: 2854655
uk: Петерсгаген

en: 2854923
uk: Пенцберг

en: 2855328
uk: Пассау

en: 2855745
uk: Падерборн

en: 2855859
uk: Оферат

en: 2855917
uk: Оттвайлер

en: 2855935
uk: Оттобрунн

en: 2856883
uk: Оснабрюк

en: 2856944
uk: Ошац

en: 2857129
uk: Оранієнбурґ

en: 2857458
uk: Ольденбург

en: 2857472
uk: Ольхінг

en: 2857565
uk: Ерінген

en: 2857798
uk: Оффенбург

en: 2857900
uk: Ерлінггаузен

en: 2857904
uk: Ер-Еркеншвік

en: 2857943
uk: Ельде

en: 2858103
uk: Оденталь

en: 2858245
uk: Охтруп

en: 2858763
uk: Обертсгаузен

en: 2859380
uk: Обер-Рамштадт

en: 2860080
uk: Оберкірх

en: 2860410
uk: Обергаузен

en: 2861402
uk: Оберасбах

en: 2861632
uk: Нюртінген

en: 2861650
uk: Нюрнберг

en: 2861677
uk: Нюмбрехт

en: 2861733
uk: Ноттульн

en: 2861914
uk: Нердлінген

en: 2861982
uk: Нордхаузен

en: 286245
uk: Сур

en: 2863199
uk: Нідеркрюхтен

en: 2863223
uk: Нідеркассель

en: 2863712
uk: Ніддерау

en: 2863840
uk: Нойвід

en: 2863941
uk: Ной-Ульм

en: 2864053
uk: Нойштадт-бай-Кобург

en: 2864118
uk: Нойс

en: 2864276
uk: Нойруппін

en: 2864435
uk: Нойнкірхен

en: 2864549
uk: Ноймаркт

en: 2865376
uk: Нойфарн-бай-Фрайзінг

en: 2866070
uk: Нойбург-ан-дер-Донау

en: 2866280
uk: Ной-Анспах

en: 2866333
uk: Неттеталь

en: 2866375
uk: Нетфен

en: 2866758
uk: Неккарзульм

en: 2867543
uk: Мюнстер

en: 2867714
uk: Мюнхен

en: 2867985
uk: Мюльгайм-ам-Майн

en: 2868788
uk: Мюлаккер

en: 2869019
uk: Мессінген

en: 2869120
uk: Мосбах

en: 2869894
uk: Менхенгладбах

en: 2870221
uk: Мерс

en: 2870318
uk: Мітвайда

en: 2871039
uk: Мінден

en: 2871284
uk: Міхельштадт

en: 2871486
uk: Метцинген

en: 2871668
uk: Мешеде

en: 2871675
uk: Мерціг

en: 2871845
uk: Меппен

en: 2871983
uk: Менден

en: 2871992
uk: Меммінген

en: 2872155
uk: Майсен

en: 2872225
uk: Майнінген

en: 2872237
uk: Майнерцгаген

en: 2872504
uk: Мербуш

en: 2872611
uk: Мехерніх

en: 2872649
uk: Майєн

en: 287286
uk: Маскат

en: 2873211
uk: Марсберг

en: 2873289
uk: Марктредвіц

en: 2873291
uk: Марктобердорф

en: 2873352
uk: Маркклеберг

en: 2873632
uk: Марієнберг

en: 2873776
uk: Марбах-ам-Неккар

en: 2873891
uk: Мангейм

en: 2874225
uk: Майнц

en: 2874230
uk: Майнталь

en: 2874545
uk: Магдебург

en: 2875107
uk: Люнен

en: 2875115
uk: Люнебург

en: 2875376
uk: Людвіґсгафен-на-Рейні

en: 2875379
uk: Людвігсфельде

en: 2875392
uk: Людвігсбург

en: 2875417
uk: Людінггаузен

en: 2875457
uk: Люденшайд

en: 2875484
uk: Луккенвальде

en: 2875601
uk: Любек

en: 2875623
uk: Люббенау

en: 2875626
uk: Люббекке

en: 2875881
uk: Леррах

en: 2876147
uk: Лор-ам-Майн

en: 2876187
uk: Лене

en: 2876218
uk: Ломар

en: 2876755
uk: Лебау

en: 2876865
uk: Ліппштадт

en: 2877142
uk: Ліндлар

en: 2877550
uk: Ліндау

en: 2877648
uk: Лімбург-ан-дер-Лан

en: 2877673
uk: Лімбах-Оберфрона

en: 2878234
uk: Леверкузен

en: 2878270
uk: Лойткірх-ім-Алльгой

en: 2878673
uk: Леопольдсгеє

en: 2878695
uk: Леонберг

en: 2878784
uk: Леннештадт

en: 2878943
uk: Лемго

en: 2879139
uk: Лейпциг

en: 2879185
uk: Ляйнфельден-Ехтердінген

en: 2879241
uk: Ляймен

en: 2879315
uk: Ляйхлінген

en: 2879832
uk: Лебах

en: 2880077
uk: Лаупгайм

en: 2880144
uk: Лауф-ан-дер-Пегніц

en: 2881279
uk: Ланген

en: 2881485
uk: Ландсгут

en: 2881509
uk: Ландсберг-ам-Лех

en: 2881695
uk: Лампертгайм

en: 2881885
uk: Лар

en: 2881956
uk: Лаге

en: 2882091
uk: Бад-Лаасфе

en: 2882318
uk: Кюртен

en: 2882439
uk: Кюнцельзау

en: 2882440
uk: Кюнцелль

en: 2882588
uk: Кульмбах

en: 2883784
uk: Кронах

en: 2884050
uk: Кройцталь

en: 2884245
uk: Кройцау

en: 2884509
uk: Крефельд

en: 2885237
uk: Кетен

en: 2885397
uk: Коршенбройх

en: 2885408
uk: Корнвестгайм

en: 2885536
uk: Корбах

en: 2885679
uk: Констанц

en: 2885732
uk: Кенігс-Вустерхаузен

en: 2885734
uk: Кенігсвінтер

en: 2885760
uk: Кенігштайн-ім-Таунус

en: 2885908
uk: Кенігсбрунн

en: 2886242
uk: Кельн

en: 2886446
uk: Кольбермор

en: 2886946
uk: Кобленц

en: 2888523
uk: Кляйнмахнов

en: 2890158
uk: Кітцінґен

en: 2890425
uk: Кірхленгерн

en: 2890473
uk: Кірхгайм-унтер-Тек

en: 2890504
uk: Кірхгайн

en: 2891014
uk: Кірспе

en: 2891122
uk: Кіль

en: 2891258
uk: Кефелер

en: 2891524
uk: Керпен

en: 2891834
uk: Кельгайм

en: 2891951
uk: Кель

en: 2892518
uk: Кассель

en: 2892786
uk: Карлштадт-ам-Майн

en: 2892794
uk: Карлсруе

en: 2892874
uk: Карлсфельд

en: 2892980
uk: Карбен

en: 2893264
uk: Камп-Лінтфорт

en: 2893437
uk: Каменц

en: 2893438
uk: Камен

en: 2894375
uk: Каарст

en: 2894553
uk: Юліх

en: 2894637
uk: Йюхен

en: 2895044
uk: Єна

en: 2895669
uk: Ізерлон

en: 2896538
uk: Іллінген

en: 2896546
uk: Іллертіссен

en: 2896736
uk: Ідштайн

en: 2896817
uk: Іббенбюрен

en: 2897132
uk: Гузум

en: 2897216
uk: Гюрт

en: 2897436
uk: Гюнфельд

en: 2898098
uk: Гюккесваген

en: 2898111
uk: Гюккельгофен

en: 2898304
uk: Гоєрсверда

en: 2898364
uk: Гефельгоф

en: 2898603
uk: Герстель

en: 2899101
uk: Горб-ам-Неккар

en: 2899538
uk: Гольцвіккеде

en: 289962
uk: Аль-Хор

en: 2899676
uk: Гольцкірхен

en: 290030
uk: Доха

en: 2901420
uk: Гоенштайн-Ернстталь

en: 2901588
uk: Гоен-Ноєндорф

en: 2902533
uk: Гофгайм

en: 2902559
uk: Гофгайсмар

en: 2902768
uk: Гоф

en: 2902852
uk: Гоккенгайм

en: 2903175
uk: Гохгайм-ам-Майн

en: 290340
uk: Манама

en: 2904789
uk: Гільдесгайм

en: 2904795
uk: Гільден

en: 2904808
uk: Гільхенбах

en: 2904886
uk: Гідденгаузен

en: 2904985
uk: Гойсвайлер

en: 2904992
uk: Гойзенштамм

en: 2905455
uk: Герцогенрат

en: 2905457
uk: Герцогенаурах

en: 2905560
uk: Гертен

en: 2905826
uk: Герренберг

en: 2905891
uk: Герне

en: 2906331
uk: Хеннігсдорф

en: 2906376
uk: Геннеф

en: 2906595
uk: Гемер

en: 2907585
uk: Гайлігенгаус

en: 2907669
uk: Гайльбронн

en: 2907851
uk: Гайденгайм-на-Бренці

en: 2907911
uk: Гайдельберг

en: 2908495
uk: Гехінген

en: 2910278
uk: Гарзевінкель

en: 2910831
uk: Ганновер

en: 2911051
uk: Гаммінкельн

en: 2911240
uk: Гамм

en: 2911271
uk: Гамельн

en: 2911298
uk: Гамбурґ

en: 2911384
uk: Гальфер

en: 2911520
uk: Галле

en: 2911964
uk: Гайгер

en: 2913195
uk: Ган

en: 2913537
uk: Ґунценгаузен

en: 2913555
uk: Гюнцбург

en: 2913761
uk: Гуммерсбах

en: 2914929
uk: Грос-Умштадт

en: 2915196
uk: Гросостгайм

en: 2915613
uk: Грос-Герау

en: 2916630
uk: Гросенгайн

en: 2917138
uk: Гронау

en: 2917325
uk: Грімма

en: 2917540
uk: Грефенбройх

en: 2917544
uk: Грефен

en: 2917788
uk: Грайфсвальд

en: 2917816
uk: Грефрат

en: 2918632
uk: Ґетінґен

en: 2918752
uk: Гота

en: 2918840
uk: Гослар

en: 2918987
uk: Герліц

en: 2919054
uk: Геппінген

en: 2919625
uk: Гох

en: 2920020
uk: Глаухау

en: 2920236
uk: Гладбек

en: 2920433
uk: Гільхінг

en: 2920512
uk: Гіссен

en: 2920620
uk: Гінген

en: 2920834
uk: Гезеке

en: 2920842
uk: Гешер

en: 2920891
uk: Герстгофен

en: 2921061
uk: Герлінген

en: 2921139
uk: Геретсрід

en: 2921232
uk: Гера

en: 2921466
uk: Гельзенкірхен

en: 2921473
uk: Гельнгаузен

en: 2921528
uk: Гельдерн

en: 2921653
uk: Гайслінген-ан-дер-Штайге

en: 2921837
uk: Гайленкірхен

en: 292223
uk: Дубай

en: 2922530
uk: Гарміш-Партенкірхен

en: 2922582
uk: Гархінг-бай-Мюнхен

en: 2923362
uk: Гаггенау

en: 2923507
uk: Фюссен

en: 2923544
uk: Фюрт

en: 2923625
uk: Фюрстенфельдбрук

en: 2923822
uk: Фульда

en: 2924206
uk: Френденберг

en: 2924585
uk: Фрідріхсгафен

en: 2924625
uk: Фрідріхсдорф

en: 2924802
uk: Фрідберг

en: 2924803
uk: Фрідберг

en: 2925017
uk: Фрайталь

en: 2925034
uk: Фрайзінг

en: 2925080
uk: Фрайлассінг

en: 2925189
uk: Фрайберг-ам-Неккар

en: 2925192
uk: Фрайберг

en: 2925259
uk: Фрехен

en: 2925550
uk: Франкенталь

en: 2925629
uk: Франкенберг

en: 2925832
uk: Форст

en: 2925910
uk: Форхгайм

en: 2926271
uk: Фленсбург

en: 292672
uk: Шарджа

en: 2927930
uk: Фалькензе

en: 2928615
uk: Еттлінген

en: 2928810
uk: Ессен

en: 2928874
uk: Еспелькамп

en: 2928963
uk: Ешвайлер

en: 2928967
uk: Ешвеге

en: 2929134
uk: Ешборн

en: 2929247
uk: Ервітте

en: 2929567
uk: Ерланген

en: 2929600
uk: Еркрат

en: 2929622
uk: Еркеленц

en: 2929670
uk: Ерфурт

en: 2929671
uk: Ерфтштадт

en: 292968
uk: Абу-Дабі

en: 2929831
uk: Еппінген

en: 2929865
uk: Еппельборн

en: 2930030
uk: Еннігерло

en: 2930216
uk: Енгельскірхен

en: 2930449
uk: Емсдеттен

en: 2930596
uk: Емден

en: 2930889
uk: Елльванген

en: 293100
uk: Цфат

en: 2931361
uk: Айторф

en: 2931481
uk: Айзенхюттенштадт

en: 2931574
uk: Айзенах

en: 293222
uk: Явне

en: 2932924
uk: Егінген

en: 2933101
uk: Еггенштайн-Леопольдсгафен

en: 293322
uk: Тверія

en: 2933882
uk: Еберсвальде

en: 2933959
uk: Еберсбах-ан-дер-Фільс

en: 293397
uk: Тель-Авів

en: 2934246
uk: Дюссельдорф

en: 2934486
uk: Дюрен

en: 2934662
uk: Дюльмен

en: 2934691
uk: Дуйсбург

en: 2935022
uk: Дрезден

en: 2935042
uk: Дренштайнфурт

en: 2935220
uk: Драйайх

en: 2935517
uk: Дортмунд

en: 2935530
uk: Дорстен

en: 2935825
uk: Дормаген

en: 2936253
uk: Донауверт

en: 2936267
uk: Донауешинген

en: 2936658
uk: Дебельн

en: 2936705
uk: Дітцинген

en: 2936871
uk: Дінслакен

en: 2936909
uk: Дінгольфінг

en: 2936974
uk: Діллінген-ан-дер-Донау

en: 2936985
uk: Ділленбург

en: 2937040
uk: Дітценбах

en: 2937591
uk: Дібург

en: 293788
uk: Рамат-Ган

en: 2937959
uk: Дессау

en: 2938323
uk: Дельменхорст

en: 2938376
uk: Деліч

en: 2938389
uk: Дельбрюк

en: 2938540
uk: Деггендорф

en: 2938784
uk: Даттельн

en: 2938913
uk: Дармштадт

en: 2939623
uk: Дахау

en: 2939658
uk: Куксгафен

en: 2939797
uk: Крайльсгайм

en: 2939811
uk: Котбус

en: 2939945
uk: Кесфельд

en: 2939951
uk: Кобург

en: 2940132
uk: Хемніц

en: 2940213
uk: Целле

en: 2940231
uk: Кастроп-Рауксель

en: 2940383
uk: Кальв

en: 2940512
uk: Буцбах

en: 294068
uk: Нетівот

en: 294071
uk: Нетанья

en: 2940938
uk: Бюрштадт

en: 2940942
uk: Буршайд

en: 294098
uk: Назарет

en: 294117
uk: Нагарія

en: 2941694
uk: Бюнде

en: 2941976
uk: Бюль

en: 2942073
uk: Бюдінген

en: 2942634
uk: Бухен

en: 2943408
uk: Брукмюль

en: 2943560
uk: Брухзаль

en: 2943573
uk: Брухкебель

en: 2944079
uk: Брілон

en: 2944200
uk: Бреттен

en: 294421
uk: Лод

en: 2944368
uk: Бремергафен

en: 2944388
uk: Бремен

en: 2945024
uk: Брауншвейг

en: 294514
uk: Кфар-Сава

en: 2945358
uk: Бранденбург-на-Хафелі

en: 2945474
uk: Брамше

en: 2945591
uk: Браккенгайм

en: 2945756
uk: Боттроп

en: 2946111
uk: Борнгайм

en: 2946228
uk: Боркен

en: 2946447
uk: Бонн

en: 2946478
uk: Бенен

en: 2947416
uk: Бохум

en: 2947444
uk: Беблінген

en: 2947449
uk: Бобінген

en: 294760
uk: Год-га-Шарон

en: 2947739
uk: Бліскастель

en: 294801
uk: Хайфа

en: 2949012
uk: Бітігайм-Біссінген

en: 2949186
uk: Білефельд

en: 2949423
uk: Біберах-на-Рісі

en: 2949470
uk: Бексбах

en: 2949475
uk: Беферунген

en: 2950096
uk: Бернау

en: 2950159
uk: Берлін

en: 2950294
uk: Бергнойштадт

en: 2950344
uk: Бергкамен

en: 295064
uk: Гедера

en: 2950978
uk: Бенсгайм

en: 2951648
uk: Бедбург

en: 2951679
uk: Беккінген

en: 2951825
uk: Байройт

en: 2951881
uk: Бауцен

en: 2951923
uk: Баунаталь

en: 295277
uk: Ейлат

en: 2952984
uk: Бамберг

en: 2953089
uk: Балінген

en: 295328
uk: Дімона

en: 2953302
uk: Бесвайлер

en: 2953317
uk: Бад-Вільдунген

en: 2953320
uk: Бад-Вальдзе

en: 2953321
uk: Бад-Фільбель

en: 2953324
uk: Бад-Тельц

en: 2953339
uk: Бад-Зоден

en: 2953358
uk: Бад-Зальцуфлен

en: 2953363
uk: Бад-Зеккінген

en: 2953371
uk: Бад-Райхенгалль

en: 2953374
uk: Бад-Раппенау

en: 2953386
uk: Бад-Ейнгаузен

en: 2953389
uk: Бад-Нойштадт-ан-дер-Заале

en: 2953398
uk: Бад-Мюнстерайфель

en: 2953402
uk: Бад-Мергентгайм

en: 2953405
uk: Бад-Ліппшпрінге

en: 2953416
uk: Бад-Кройцнах

en: 2953424
uk: Бад-Кіссінген

en: 2953435
uk: Бад-Гоннеф

en: 2953436
uk: Бад-Гомбург

en: 2953439
uk: Бад-Герсфельд

en: 2953504
uk: Баден-Баден

en: 2953525
uk: Бад-Дрібург

en: 2953545
uk: Бад-Берлебург

en: 2953558
uk: Бад-Айблінг

en: 2953568
uk: Бакнанг

en: 2954172
uk: Аугсбург

en: 2954932
uk: Аттендорн

en: 2955168
uk: Ашерслебен

en: 2955272
uk: Ашаффенбург

en: 295530
uk: Беер-Шева

en: 2955421
uk: Бад-Арользен

en: 2955471
uk: Арнсберг

en: 295548
uk: Бат-Ям

en: 2955936
uk: Ансбах

en: 2956005
uk: Аннаберг-Буххольц

en: 2956093
uk: Ангермюнде

en: 295629
uk: Ашдод

en: 295721
uk: Акко

en: 2957773
uk: Альтенбург

en: 2957886
uk: Альтена

en: 2958128
uk: Альсфельд

en: 2958141
uk: Альсдорф

en: 2958516
uk: Альфтер

en: 2958595
uk: Альбштадт

en: 2958975
uk: Айхах

en: 2959223
uk: Ален

en: 2959279
uk: Агаус

en: 2959686
uk: Ахерн

en: 2959927
uk: Аален

en: 2960316
uk: Люксембург

en: 2960596
uk: Еш-сюр-Альзетт

en: 2960634
uk: Дюделанж

en: 2960992
uk: Вотерфорд

en: 2961123
uk: Тралі

en: 2961284
uk: Таллахт

en: 2961297
uk: Сордз

en: 2961423
uk: Слайго

en: 2962308
uk: Наван

en: 2962334
uk: Нейс

en: 2964405
uk: Енніс

en: 2964506
uk: Дан Лері

en: 2964540
uk: Дандолк

en: 2964574
uk: Дублін

en: 2965140
uk: Корк

en: 296562
uk: Йозгат

en: 2967318
uk: Віттенайм

en: 2967421
uk: Ваттрело

en: 2967438
uk: Васкеаль

en: 2967758
uk: Вуарон

en: 2967849
uk: Вітрі-сюр-Сен

en: 2967856
uk: Вітрі-ле-Франсуа

en: 2967917
uk: Вірі-Шатійон

en: 2967934
uk: Вірофле

en: 2968054
uk: Венсенн

en: 2968142
uk: Вільє-сюр-Марн

en: 2968176
uk: Вільє-ле-Бель

en: 2968254
uk: Віллербанн

en: 2968368
uk: Вілле-ле-Нансі

en: 2968515
uk: Вільнев-сюр-Лот

en: 2968529
uk: Вільнев-Сен-Жорж

en: 2968546
uk: Вільнев-ле-Руа

en: 2968555
uk: Вільнев-ла-Гаренн

en: 2968653
uk: Вільмомбль

en: 2968705
uk: Вільжуїф

en: 2968748
uk: Вільфранш-сюр-Сон

en: 2968771
uk: Вільфонтен

en: 2969109
uk: Віньє-сюр-Сен

en: 2969257
uk: Вєрзон

en: 2969392
uk: Віші

en: 2969562
uk: Везуль

en: 2969612
uk: Верту

en: 2969692
uk: Веррєр-ле-Бюїссон

en: 2969796
uk: Верней-сюр-Сен

en: 2969958
uk: Верден

en: 2970072
uk: Венісьє

en: 2970110
uk: Вандом

en: 2970148
uk: Ванс

en: 2970203
uk: Велізі-Віллакубле

en: 2970432
uk: Вореаль

en: 2970456
uk: Во-ан-Велен

en: 2970761
uk: Ванв

en: 2970777
uk: Ванн

en: 2970797
uk: Вандевр-ле-Нансі

en: 2970962
uk: Валлоріс

en: 2971041
uk: Валансьєнн

en: 2971482
uk: Тюль

en: 2971549
uk: Труа

en: 2971874
uk: Трамбле-ан-Франс

en: 2972049
uk: Трапп

en: 2972191
uk: Тур

en: 2972237
uk: Турнефей

en: 2972270
uk: Турлавіль

en: 2972284
uk: Туркуен

en: 2972315
uk: Тулуза

en: 2972328
uk: Тулон

en: 2972350
uk: Туль

en: 2972742
uk: Тонон-ле-Бен

en: 2972811
uk: Тьйонвіль

en: 2972893
uk: Тьє

en: 2973146
uk: Терньє

en: 2973258
uk: Таверні

en: 2973317
uk: Тассен-ла-Демі-Люн

en: 2973385
uk: Тарб

en: 2973495
uk: Таланс

en: 2973675
uk: Сюрен

en: 2973745
uk: Сюсі-ан-Брі

en: 2973783
uk: Страсбург

en: 2973841
uk: Стен

en: 2974153
uk: Соттвіль-ле-Руан

en: 2974385
uk: Суазі-су-Монморансі

en: 2974389
uk: Суассон

en: 2974427
uk: Сі-Фур-ле-Плаж

en: 2974494
uk: Сен-ле-Нобль

en: 2974655
uk: Сейно

en: 2974678
uk: Севр

en: 2974681
uk: Севран

en: 2974733
uk: Сет

en: 2975233
uk: Селеста

en: 2975446
uk: Шильтігайм

en: 2975525
uk: Савіньї-сюр-Орж

en: 2975536
uk: Савіньї-ле-Тампль

en: 2975758
uk: Сомюр

en: 2975921
uk: Сартрувіль

en: 2975964
uk: Сарргемін

en: 2976043
uk: Сарсель

en: 2976179
uk: Саннуа

en: 2976258
uk: Санарі-сюр-Мер

en: 2976341
uk: Салон-де-Прованс

en: 2976406
uk: Салланш

en: 2976984
uk: Сен-Себастьян-сюр-Луар

en: 2977388
uk: Сен-Поль-сюр-Мер

en: 2977491
uk: Сен-Пєрр-де-Кор

en: 2977800
uk: Сент-Уан-л'Омон

en: 2977921
uk: Сен-Назер

en: 2977952
uk: Сен-Мішель-сюр-Орж

en: 2978072
uk: Сен-Медар-ан-Жаль

en: 2978100
uk: Сен-Максімен-ла-Сент-Бом

en: 2978179
uk: Сен-Мор-де-Фоссе

en: 2978317
uk: Сен-Мартен-д'Ер

en: 2978621
uk: Сен-Манде

en: 2978640
uk: Сен-Мало

en: 2978758
uk: Сен-Ло

en: 2978768
uk: Сен-Ле-ла-Форе

en: 2978891
uk: Сен-Лоран-дю-Вар

en: 2979316
uk: Сен-Жан-де-ла-Рюель

en: 2979341
uk: Сен-Жан-де-Бре

en: 2979590
uk: Сен-Ерблен

en: 2979783
uk: Сен-Жермен-ан-Ле

en: 2979985
uk: Сен-Жені-Лаваль

en: 2980097
uk: Сен-Фон

en: 2980236
uk: Сент-Етьєнн-дю-Рувре

en: 2980291
uk: Сент-Етьєн

en: 2980586
uk: Сент-Фуа-ле-Ліон

en: 2980636
uk: Сент-Егрев

en: 2980816
uk: Сен-Дізьє

en: 2980827
uk: Сен-Дьє-де-Вож

en: 2980916
uk: Сен-Дені

en: 2980942
uk: Сен-Сір-л'Еколь

en: 2981041
uk: Сен-Клу

en: 298117
uk: Ван

en: 2981206
uk: Сен-Шамон

en: 2981280
uk: Сен-Бріє

en: 2981492
uk: Сент-Авольд

en: 2981512
uk: Сент-Авертен

en: 2981839
uk: Сент-Аман-лез-О

en: 2982235
uk: Рюей-Мальмезон

en: 2982343
uk: Руаян

en: 2982652
uk: Руан

en: 2982681
uk: Рубе

en: 2982757
uk: Роні-су-Буа

en: 2982944
uk: Роншен

en: 2982967
uk: Роморантен-Лантене

en: 298299
uk: Ушак

en: 2983011
uk: Роман-сюр-Ізер

en: 2983026
uk: Роменвіль

en: 2983074
uk: Руассі-ан-Брі

en: 2983154
uk: Родез

en: 2983276
uk: Рошфор

en: 2983362
uk: Роанн

en: 2983440
uk: Рис-Оранжис

en: 2983489
uk: Ріон

en: 2983536
uk: Рійє-ла-Пап

en: 2983770
uk: Резе

en: 2983990
uk: Ренн

en: 2984114
uk: Реймс

en: 2984513
uk: Рамбуйє

en: 2984701
uk: Кемпер

en: 2985034
uk: Пюто

en: 2986025
uk: Пор-де-Бук

en: 2986140
uk: Понтуаз

en: 2986160
uk: Понтіві

en: 2986302
uk: Понтарльє

en: 2986306
uk: Понт-а-Муссон

en: 2986495
uk: Пуатьє

en: 2986501
uk: Пуассі

en: 2986732
uk: Плоемер

en: 2987271
uk: Пєррфітт-сюр-Сен

en: 2987805
uk: Пессак

en: 2987914
uk: Перпіньян

en: 2987967
uk: Періге

en: 298846
uk: Тунджелі

en: 2988507
uk: Париж

en: 2988621
uk: Пантен

en: 2988670
uk: Памє

en: 2988758
uk: Палезо

en: 2988867
uk: Озуар-ла-Феррєр

en: 2988888
uk: Ойонна

en: 2988936
uk: Утро

en: 2988998
uk: Уллен

en: 2989130
uk: Оні

en: 2989170
uk: Орво

en: 2989204
uk: Орсе

en: 2989297
uk: Орлі

en: 2989317
uk: Орлеан

en: 2989460
uk: Оранж

en: 2989877
uk: Нуайон

en: 2990187
uk: Нуазі-ле-Сек

en: 2990189
uk: Нуазі-ле-Гран

en: 2990192
uk: Нуазьєль

en: 2990264
uk: Ножан-сюр-Уаз

en: 2990265
uk: Ножан-сюр-Марн

en: 2990355
uk: Ніор

en: 2990363
uk: Нім

en: 2990440
uk: Ніцца

en: 2990474
uk: Невер

en: 2990611
uk: Нейї-сюр-Сен

en: 2990612
uk: Неї-сюр-Марн

en: 2990616
uk: Неї-Плезанс

en: 2990919
uk: Нарбонн

en: 2990970
uk: Нантерр

en: 2991153
uk: Мюре

en: 2991214
uk: Мюлуз

en: 2991551
uk: Мужен

en: 2991719
uk: Морсан-сюр-Орж

en: 2991772
uk: Морле

en: 2992003
uk: Мон-Сент-Еньян

en: 2992017
uk: Монруж

en: 2992166
uk: Монпельє

en: 2992292
uk: Монлюсон

en: 2992367
uk: Монтівільє

en: 2992402
uk: Монтіньї-ле-Мец

en: 2992404
uk: Монтіньї-ле-Кормей

en: 2992415
uk: Монтіньї-ле-Бретонне

en: 2992536
uk: Монжерон

en: 2992616
uk: Монфермей

en: 2992650
uk: Монтессон

en: 2992671
uk: Монтеро-Фо-Іонн

en: 2992703
uk: Монтелімар

en: 2992771
uk: Мон-де-Марсан

en: 2992863
uk: Монсо-ле-Мін

en: 2992938
uk: Монбельяр

en: 2993002
uk: Монтобан

en: 2993024
uk: Монтаржі

en: 2993572
uk: Муассі-Крамаєль

en: 2993679
uk: Мітрі-Морі

en: 2993760
uk: Мірамас

en: 2993875
uk: Мійо

en: 2994048
uk: Мейзьє

en: 2994087
uk: Мейлан

en: 2994144
uk: Медон

en: 2994160
uk: Мец

en: 2994651
uk: Мелен

en: 2994798
uk: Мо

en: 2995121
uk: Могіо

en: 2995150
uk: Мобеж

en: 2995387
uk: Мартіг

en: 2995469
uk: Марсель

en: 2995642
uk: Марманд

en: 2995652
uk: Марлі-ле-Руа

en: 2995750
uk: Мариньян

en: 2995908
uk: Марк-ан-Барель

en: 2996146
uk: Мант-ла-Віль

en: 2996148
uk: Мант-ла-Жолі

en: 2996180
uk: Маноск

en: 2996255
uk: Мандельє-ла-Напуль

en: 2996564
uk: Мезон-Лаффітт

en: 2996568
uk: Мезонз-Альфор

en: 2996882
uk: Макон

en: 2996944
uk: Ліон

en: 2997110
uk: Люневіль

en: 2997116
uk: Люнель

en: 2997336
uk: Лувє

en: 2997395
uk: Лурд

en: 2997556
uk: Лормон

en: 2997577
uk: Лорян

en: 2997626
uk: Лонс-ле-Соньє

en: 2997712
uk: Лонжумо

en: 2997904
uk: Лонь

en: 2998056
uk: Ліврі-Гарган

en: 2998127
uk: Л'Іль-сюр-ла-Сорг

en: 2998150
uk: Лізьє

en: 299817
uk: Тарс

en: 2998224
uk: Ленгольсайм

en: 2998286
uk: Лімож

en: 2998305
uk: Лімей-Бреванн

en: 2998324
uk: Лілль

en: 2998431
uk: Льєвен

en: 2998517
uk: Лібурн

en: 2998854
uk: Ле-Везіне

en: 2998975
uk: Леваллуа-Перре

en: 2999683
uk: Ле-Сабль-д'Олонн

en: 3000047
uk: Ле-Пенн-Мірабо

en: 3000060
uk: Ле-Павійон-су-Буа

en: 3000192
uk: Ле-Мюро

en: 3000491
uk: Ле-Ліла

en: 3000648
uk: Ле-Ербє

en: 3001402
uk: Ле-Кле-су-Буа

en: 3002465
uk: Ле-Пюї-ан-Веле

en: 3002499
uk: Ле-Пре-Сен-Жерве

en: 3002647
uk: Ле-Плессі-Тревіз

en: 3002650
uk: Ле-Плессі-Робенсон

en: 3002880
uk: Ле-Петі-Кевіллі

en: 3002965
uk: Ле-Перре-сюр-Марн

en: 3002984
uk: Ле-Пек

en: 3003481
uk: Ле-Ме-сюр-Сен

en: 3003603
uk: Ле-Ман

en: 3003737
uk: Ле-Кремлен-Бісетр

en: 3003796
uk: Гавр

en: 3003952
uk: Ле-Гран-Кевіллі

en: 3004427
uk: Ле-Крезо

en: 3004630
uk: Ле-Шене

en: 3004871
uk: Ле-Канне

en: 3005066
uk: Ле-Бускат

en: 3005269
uk: Ле-Блан-Меній

en: 3005417
uk: Лаксу

en: 3005825
uk: Ла-Валетт-дю-Вар

en: 300619
uk: Сівас

en: 3006283
uk: Ла-Тест-де-Бюш

en: 3006414
uk: Ла-Сейн-сюр-Мер

en: 3006767
uk: Ла-Рош-сюр-Іон

en: 3006787
uk: Ла-Рошель

en: 3007477
uk: Лан

en: 3007609
uk: Ланніон

en: 3007794
uk: Ланесте

en: 3007874
uk: Ландерно

en: 300796
uk: Сильван

en: 3008218
uk: Ламберсар

en: 300822
uk: Сіїрт

en: 3009071
uk: Ланьї-сюр-Марн

en: 3009169
uk: Ла-Гаренн-Коломб

en: 3009443
uk: Ла-Флеш

en: 3009791
uk: Ла-Кро

en: 3009824
uk: Ла-Курнев

en: 3010025
uk: Ла-Сьйота

en: 3010237
uk: Ла-Шапель-сюр-Ердр

en: 3010529
uk: Ла-Сель-Сен-Клу

en: 3012162
uk: Жуї-ле-Мутьє

en: 3012313
uk: Жуенвіль-ле-Пон

en: 3012621
uk: Іврі-сюр-Сен

en: 3012647
uk: Істр

en: 3012649
uk: Іссі-ле-Муліно

en: 3012664
uk: Іссуар

en: 3012829
uk: Ільзак

en: 3012834
uk: Ількірш-Граффенстаден

en: 3012937
uk: Єр

en: 3013097
uk: Уй

en: 3013403
uk: Ерувіль-Сен-Клер

en: 3013477
uk: Ербле

en: 3013525
uk: Енен-Бомон

en: 3013619
uk: Азебрук

en: 3013627
uk: Еанж

en: 3013681
uk: Отмон

en: 3013701
uk: Юц

en: 3013862
uk: Обурден

en: 3014034
uk: Аллюен

en: 3014078
uk: Агено

en: 3014143
uk: Гіянкур

en: 3014175
uk: Гюжан-Местрас

en: 3014383
uk: Гере

en: 3014392
uk: Геранд

en: 3014728
uk: Гренобль

en: 3014856
uk: Грасс

en: 3015160
uk: Гранд-Сінт

en: 3015419
uk: Градіньян

en: 3015689
uk: Гонесс

en: 3015902
uk: Живор

en: 3016078
uk: Жиф-сюр-Іветт

en: 3016097
uk: Жіан

en: 3016321
uk: Женнвільє

en: 3016621
uk: Гарж-ле-Гонесс

en: 3016667
uk: Гарданн

en: 3016675
uk: Гарш

en: 3016702
uk: Гап

en: 3016830
uk: Ганьї

en: 3016956
uk: Фронтіньян

en: 3017253
uk: Фрежус

en: 3017609
uk: Фужер

en: 3017651
uk: Фо-сюр-Мер

en: 3017805
uk: Форбак

en: 3017910
uk: Фонтене-су-Буа

en: 3017921
uk: Фонтене-ле-Конт

en: 3017924
uk: Фонтене-о-Роз

en: 3018074
uk: Фонтенбло

en: 3018280
uk: Флері-лез-Обре

en: 3018455
uk: Фірміні

en: 3018794
uk: Фекам

en: 3019153
uk: Фаш-Тюменій

en: 3019193
uk: Езін

en: 3019265
uk: Евре

en: 3019459
uk: Етамп

en: 3019766
uk: Ла-Боль-Ескублак

en: 3019897
uk: Ермон

en: 3019960
uk: Екердревіль-Енневіль

en: 3020020
uk: Епіне-сюр-Сен

en: 3020035
uk: Епіналь

en: 3020062
uk: Еперне

en: 3020307
uk: Ельбеф

en: 3020310
uk: Еланкур

en: 3020495
uk: Ешироль

en: 3020601
uk: Обонн

en: 3020686
uk: Дюнкерк

en: 3020810
uk: Дре

en: 3020832
uk: Дравей

en: 3020839
uk: Дрансі

en: 3020850
uk: Драгіньян

en: 3020996
uk: Дуарнене

en: 3021000
uk: Дуе

en: 3021150
uk: Домон

en: 3021372
uk: Діжон

en: 3021382
uk: Дінь-ле-Бен

en: 3021411
uk: Дьєп

en: 3021516
uk: Дей-ла-Барр

en: 3021605
uk: Денен

en: 3021662
uk: Десін-Шарпє

en: 3022151
uk: Кюньо

en: 3022530
uk: Кретей

en: 3022569
uk: Крепі-ан-Валуа

en: 3022610
uk: Крей

en: 3022700
uk: Кран-Жевріє

en: 3023141
uk: Курбевуа

en: 3023324
uk: Куерон

en: 3023356
uk: Кудкерк-Бранш

en: 3023645
uk: Кормей-ан-Паризі

en: 3023763
uk: Корбей-Ессонн

en: 3023924
uk: Конфлан-Сент-Онорин

en: 3024035
uk: Конкарно

en: 3024066
uk: Компєнь

en: 3024107
uk: Кон-ла-Віль

en: 3024195
uk: Понто-Комбо

en: 3024223
uk: Коломє

en: 3024266
uk: Коломб

en: 3024297
uk: Кольмар

en: 3024532
uk: Клюз

en: 3024596
uk: Кліші-су-Буа

en: 3024635
uk: Клермон-Ферран

en: 3024783
uk: Кламар

en: 3025053
uk: Шоле

en: 3025055
uk: Шуазі-ле-Руа

en: 3025314
uk: Шевії-Ларю

en: 3025466
uk: Шербур-Октевіль

en: 3025509
uk: Шеннвєр-сюр-Марн

en: 3025715
uk: Шавіль

en: 3026033
uk: Шату

en: 3026108
uk: Шатне-Малабрі

en: 3026141
uk: Шательро

en: 3026194
uk: Шато-Тьєррі

en: 3026204
uk: Шатору

en: 3026285
uk: Шатоден

en: 3026467
uk: Шартр

en: 3026613
uk: Шарлевіль-Мезьєр

en: 3026637
uk: Шарантон-ле-Пон

en: 3027014
uk: Шам-сюр-Марн

en: 3027105
uk: Шампіньї-сюр-Марн

en: 3027422
uk: Шамбері

en: 3027453
uk: Шамальєр

en: 3027484
uk: Шалон-сюр-Сон

en: 3027487
uk: Шалон-ан-Шампань

en: 3027513
uk: Шаллан

en: 3027763
uk: Сестас

en: 3027767
uk: Сессон-Севіньє

en: 3027883
uk: Сержі

en: 3027950
uk: Сенон

en: 3028134
uk: Кавайон

en: 3028263
uk: Кастр

en: 3028337
uk: Кастельно-ле-Лез

en: 3028486
uk: Карвен

en: 3028521
uk: Каррєр-су-Пуассі

en: 3028535
uk: Каркфу

en: 3028542
uk: Карпантра

en: 3028641
uk: Каркассонн

en: 3028779
uk: Кантеле

en: 3028808
uk: Канни

en: 3029030
uk: Камбре

en: 3029096
uk: Калюїр-е-Кюїр

en: 3029162
uk: Кале

en: 3029213
uk: Каор

en: 3029227
uk: Кань-сюр-Мер

en: 3029241
uk: Кан

en: 3029276
uk: Кашан

en: 3029706
uk: Брі-сюр-Марн

en: 3029748
uk: Брюнуа

en: 3029825
uk: Брюе-ла-Бюїсьєр

en: 3029931
uk: Брон

en: 3029974
uk: Брив-ла-Гаярд

en: 3030057
uk: Бриньйоль

en: 3030101
uk: Брі-Конт-Робер

en: 3030257
uk: Бретіньї-сюр-Орж

en: 3030300
uk: Брест

en: 3030303
uk: Брессюїр

en: 3030985
uk: Бур-ле-Валанс

en: 3030990
uk: Бур-ла-Рен

en: 3031005
uk: Бурж

en: 3031009
uk: Бург-ан-Бресс

en: 3031133
uk: Булонь-сюр-Мер

en: 3031137
uk: Булонь-Біянкур

en: 3031268
uk: Бугене

en: 3031582
uk: Бордо

en: 3031815
uk: Бонді

en: 303195
uk: Османіє

en: 3032070
uk: Буа-Коломб

en: 3032179
uk: Бобіньї

en: 3032213
uk: Блуа

en: 3032469
uk: Бланьяк

en: 3032797
uk: Біарріц

en: 3032824
uk: Безон

en: 3032833
uk: Безьє

en: 3033002
uk: Бетюн

en: 3033123
uk: Безансон

en: 3033791
uk: Бельфор

en: 3033881
uk: Бегль

en: 3034006
uk: Бове

en: 3034126
uk: Бон

en: 3034475
uk: Байонна

en: 3034483
uk: Байо

en: 3034640
uk: Бастія

en: 3034911
uk: Бар-ле-Дюк

en: 3035204
uk: Бальма

en: 3035396
uk: Баньоль-сюр-Сез

en: 3035403
uk: Баньоле

en: 3035681
uk: Авіньйон

en: 3035843
uk: Осер

en: 3035883
uk: Отен

en: 3036016
uk: Оріяк

en: 3036145
uk: Ольне-су-Буа

en: 3036240
uk: Оденкур

en: 3036281
uk: Ош

en: 3036386
uk: Обервільє

en: 3036433
uk: Обань

en: 3036460
uk: Атіс-Монс

en: 3036572
uk: Аньєр-сюр-Сен

en: 3036784
uk: Аррас

en: 3036903
uk: Армантьєр

en: 3036938
uk: Арль

en: 3037051
uk: Аржантан

en: 3037157
uk: Аркей

en: 3037456
uk: Антіб

en: 3037514
uk: Анноне

en: 3037538
uk: Аннмасс

en: 3037540
uk: Аннесі-ле-Вє

en: 3037543
uk: Аннесі

en: 3037598
uk: Ангулем

en: 3037612
uk: Англет

en: 3037656
uk: Анже

en: 3037854
uk: Амєн

en: 3038159
uk: Алло

en: 3038213
uk: Альфорвіль

en: 3038224
uk: Алес

en: 3038230
uk: Алансон

en: 3038261
uk: Альбі

en: 3038266
uk: Альбервіль

en: 3038334
uk: Аяччо

en: 3038350
uk: Екс-ле-Бен

en: 3038354
uk: Екс-ан-Прованс

en: 3038634
uk: Ажен

en: 3038638
uk: Агд

en: 3038789
uk: Аббевіль

en: 304081
uk: Муш

en: 304184
uk: Мугла

en: 3042237
uk: Дуглас

en: 3042287
uk: Сент-Пітер-Порт

en: 3042638
uk: Залаеґерсеґ

en: 3042929
uk: Веспрем

en: 3043293
uk: Вац

en: 304382
uk: Мідьят

en: 3044082
uk: Татабанья

en: 3044310
uk: Сомбатгей

en: 3044760
uk: Сексард

en: 3044774
uk: Секешфегервар

en: 3045190
uk: Шопрон

en: 3045332
uk: Шіофок

en: 3045643
uk: Шалґотарян

en: 3046526
uk: Печ

en: 3046686
uk: Папа

en: 3047679
uk: Надьканіжа

en: 304782
uk: Мармарис

en: 3047896
uk: Мошонмадяровар

en: 304797
uk: Мардін

en: 304922
uk: Малатья

en: 3049519
uk: Комаром

en: 3049885
uk: Кішкунфеледьгаза

en: 3050434
uk: Кечкемет

en: 3050616
uk: Капошвар

en: 3050907
uk: Ясберень

en: 3052009
uk: Дьйор

en: 3052040
uk: Дьєндьєш

en: 3052236
uk: Ґеделле

en: 305268
uk: Кютахя

en: 3053163
uk: Естерґом

en: 3053281
uk: Ерд

en: 3053438
uk: Дунауйварош

en: 305359
uk: Кушадаси

en: 3054543
uk: Цеґлед

en: 3054643
uk: Будапешт

en: 3054646
uk: Будайорш

en: 3055685
uk: Бая

en: 3056357
uk: Айка

en: 3056495
uk: Злате Моравце

en: 3056508
uk: Жиліна

en: 3057124
uk: Трнава

en: 3057789
uk: Ружомберок

en: 3057963
uk: Пухов

en: 3058000
uk: Прєвідза

en: 3058060
uk: Поважська Бистриця

en: 3058202
uk: Пєштяни

en: 3058268
uk: Партизанське

en: 3058531
uk: Нітра

en: 3058780
uk: Мартін

en: 3059436
uk: Комарно

en: 3060405
uk: Дольний Кубін

en: 3060972
uk: Братіслава

en: 3061186
uk: Банська Бистриця

en: 3061284
uk: Двур-Кралове-над-Лабем

en: 3061344
uk: Зноймо

en: 3061695
uk: Ждяр-над-Сазавою

en: 3062339
uk: Всетін

en: 3063736
uk: Угерський Брод

en: 3063907
uk: Трутнов

en: 3064000
uk: Тршінец

en: 3064288
uk: Тепліце

en: 3064379
uk: Табор

en: 3065067
uk: Страконице

en: 3065617
uk: Соколов

en: 306571
uk: Конья

en: 3067421
uk: Простейов

en: 3067542
uk: Пршибрам

en: 3067580
uk: Пршеров

en: 3067696
uk: Прага

en: 3068160
uk: Пльзень

en: 3068293
uk: Пісек

en: 3068582
uk: Пардубице

en: 3068927
uk: Опава

en: 3069011
uk: Оломоуц

en: 3071677
uk: Літомержіце

en: 3071961
uk: Ліберець

en: 3072463
uk: Кутна Гора

en: 3072649
uk: Кромержиж

en: 3072656
uk: Крнов

en: 3072929
uk: Кралупи-на-Влтаві

en: 3073254
uk: Копрживніце

en: 3073699
uk: Кладно

en: 3073803
uk: Карлові Вари

en: 3074149
uk: Їндржихув-Градец

en: 3074893
uk: Границе

en: 3074967
uk: Градець-Кралове

en: 307515
uk: Киршехір

en: 3075921
uk: Гавіршов

en: 3076127
uk: Фрідек-Містек

en: 307654
uk: Кириккале

en: 3077244
uk: Дечин

en: 3077685
uk: Хомутов

en: 3077835
uk: Хеб

en: 3077882
uk: Чеський Тешин

en: 3078610
uk: Брно

en: 307864
uk: Кіліс

en: 3078773
uk: Бржецлав

en: 3078837
uk: Брандіс-над-Лабем-Стара-Болеслав

en: 3079508
uk: Бенешов

en: 3079855
uk: Живець

en: 3080004
uk: Жори

en: 3080071
uk: Злотув

en: 3080074
uk: Злотория

en: 3080165
uk: Зелена Гура

en: 3080231
uk: Зґожелець

en: 3080251
uk: Згеж

en: 3080414
uk: Здунська Воля

en: 3080526
uk: Заверце

en: 3080644
uk: Жари

en: 3080866
uk: Закопане

en: 3080944
uk: Жагань

en: 3080985
uk: Забже

en: 3081046
uk: Зомбковіце-Шльонське

en: 3081324
uk: Вжесьня

en: 3081368
uk: Вроцлав

en: 3081677
uk: Водзіслав-Шльонський

en: 3081741
uk: Влоцлавек

en: 3082197
uk: Велюнь

en: 3082473
uk: Вейгерово

en: 3082704
uk: Валч

en: 3082707
uk: Валбжих

en: 3082712
uk: Вонгровець

en: 3082722
uk: Вадовіце

en: 3082751
uk: Устронь

en: 3082756
uk: Устка

en: 3082914
uk: Тихи

en: 3083111
uk: Тшебіня

en: 3083185
uk: Тшцянка

en: 3083271
uk: Торунь

en: 3083440
uk: Тарновські Гури

en: 3083826
uk: Щецинек

en: 3083829
uk: Щецин

en: 3083878
uk: Шамотули

en: 3083955
uk: Свіноуйсьце

en: 3083988
uk: Свентохловіце

en: 3084062
uk: Ґміна Свебодзін

en: 3084074
uk: Ґміна Свеце

en: 3084084
uk: Свебодзіце

en: 3084085
uk: Свідвин

en: 3084093
uk: Свідниця

en: 3084130
uk: Сважендз

en: 3084241
uk: Сулехув

en: 3084415
uk: Стшельце-Опольські

en: 3084440
uk: Стшеґом

en: 308464
uk: Кайсері

en: 3084826
uk: Старогард-Ґданський

en: 3084840
uk: Старгард

en: 3085045
uk: Сьрода-Великопольська

en: 3085056
uk: Ґміна Сьрем

en: 3085151
uk: Сопот

en: 3085172
uk: Солець-Куявський

en: 3085450
uk: Слупськ

en: 3085495
uk: Слубіце

en: 3085807
uk: Скавіна

en: 3085941
uk: Серпць

en: 3085978
uk: Серадз

en: 3086024
uk: Семяновіце-Шльонські

en: 3086511
uk: Рипін

en: 3086531
uk: Ридултови

en: 3086586
uk: Рибник

en: 3086706
uk: Румія

en: 3086800
uk: Руда-Шльонська

en: 3087281
uk: Реда

en: 3087307
uk: Равич

en: 3087418
uk: Радзьонкув

en: 3087497
uk: Радомсько

en: 3087584
uk: Ратибор

en: 3087628
uk: Писковіце

en: 3087705
uk: Пщина

en: 3088034
uk: Прущ-Ґданський

en: 3088065
uk: Прудник

en: 3088171
uk: Познань

en: 3088435
uk: Польковіце

en: 3088461
uk: Поліце

en: 3088825
uk: Плоцьк

en: 3088848
uk: Плешев

en: 3088972
uk: Пйотркув-Трибунальський

en: 3089033
uk: Піла

en: 3089125
uk: Пекари-Шльонські

en: 3089578
uk: Пабяніце

en: 3089582
uk: Озоркув

en: 3089658
uk: Освенцим

en: 3089684
uk: Острув-Великопольський

en: 3089779
uk: Оструда

en: 3089965
uk: Ожеше

en: 3090048
uk: Ополе

en: 3090146
uk: Олькуш

en: 3090170
uk: Олесьниця

en: 3090205
uk: Олава

en: 3090403
uk: Оборники

en: 3090436
uk: Ниса

en: 3090452
uk: Новий Томишль

en: 3090558
uk: Новогард

en: 3090764
uk: Нова Суль

en: 3090768
uk: Нова Руда

en: 3091141
uk: Намислув

en: 3091150
uk: Накло-над-Нотецем

en: 3091217
uk: Мишкув

en: 3091232
uk: Мисловіце

en: 3091256
uk: Мисленіце

en: 3091831
uk: Міколув

en: 3091969
uk: Мендзижеч

en: 3092472
uk: Мальборк

en: 3092856
uk: Любонь

en: 3092906
uk: Люблінець

en: 3092931
uk: Любін

en: 3093040
uk: Любань

en: 3093066
uk: Лович

en: 3093133
uk: Лодзь

en: 3093457
uk: Лібйонж

en: 3093524
uk: Лешно

en: 3093692
uk: Легниця

en: 3093708
uk: Лендзіни

en: 3093726
uk: Ленчиця

en: 3093739
uk: Лемборк

en: 3093785
uk: Лазиська-Гурне

en: 3093902
uk: Ласьк

en: 3094086
uk: Квідзин

en: 3094170
uk: Кутно

en: 3094625
uk: Кротошин

en: 3094788
uk: Крапковіце

en: 3094802
uk: Краків

en: 3095049
uk: Кошалін

en: 3095057
uk: Костшин-над-Одрою

en: 3095126
uk: Косьцежина

en: 3095151
uk: Косцян

en: 309527
uk: Караман

en: 3095277
uk: Константинув-Лодзький

en: 3095321
uk: Конін

en: 3095795
uk: Колобжег

en: 3095797
uk: Коло

en: 3095971
uk: Кнурув

en: 3096003
uk: Ключборк

en: 3096053
uk: Клодзько

en: 3096328
uk: Кенти

en: 3096372
uk: Кендзежин-Козьле

en: 309647
uk: Агри

en: 3096472
uk: Катовіце

en: 3096525
uk: Картузи

en: 3096779
uk: Каменна Ґура

en: 3096880
uk: Каліш

en: 3097333
uk: Явожно

en: 3097367
uk: Явор

en: 3097528
uk: Яроцин

en: 3097872
uk: Іновроцлав

en: 3097902
uk: Ілава

en: 3098130
uk: Ґубін

en: 3098200
uk: Грифіно

en: 3098201
uk: Грифіце

en: 3098218
uk: Грудзьондз

en: 3098619
uk: Гостинін

en: 3098625
uk: Гостинь

en: 3098722
uk: Ґожув-Велькопольський

en: 3098966
uk: Голенюв

en: 3099112
uk: Гнезно

en: 3099169
uk: Ґлухолази

en: 3099180
uk: Гловно

en: 3099213
uk: Ґлоґув

en: 3099230
uk: Глівіце

en: 3099424
uk: Гдиня

en: 3099434
uk: Гданськ

en: 3099759
uk: Ельблонг

en: 3099828
uk: Дзержонюв

en: 3100796
uk: Домброва-Гурнича

en: 3100946
uk: Ченстохова

en: 3100974
uk: Червйонка-Лещини

en: 3101076
uk: Чеховіце-Дзедзіце

en: 3101321
uk: Цешин

en: 3101547
uk: Хшанув

en: 3101613
uk: Хощно

en: 3101619
uk: Хожув

en: 3101672
uk: Хойніце

en: 3101680
uk: Ходзеж

en: 3101787
uk: Хелмжа

en: 3101795
uk: Хелмно

en: 3101943
uk: Битів

en: 3101950
uk: Битом

en: 3102014
uk: Бидгощ

en: 3102459
uk: Бжеґ

en: 3102627
uk: Бродниця

en: 3102677
uk: Бранево

en: 3103034
uk: Боґушув-Ґорце

en: 3103096
uk: Богатиня

en: 3103365
uk: Берунь

en: 3103402
uk: Бельсько-Бяла

en: 3103476
uk: Белява

en: 3103556
uk: Білоґард

en: 3103709
uk: Белхатув

en: 3103719
uk: Бендзин

en: 3104115
uk: Андрихув

en: 3104132
uk: Александрув-Лодзький

en: 3104324
uk: Сарагоса

en: 3105148
uk: Вільякіламбре

en: 3105935
uk: Біладаканс

en: 3105976
uk: Віго

en: 3106672
uk: Вальядолід

en: 3106868
uk: Вальдеморо

en: 3107677
uk: Туртоза

en: 3107775
uk: Торрелавега

en: 3107784
uk: Торрехон-де-Ардос

en: 3108126
uk: Теруель

en: 3108317
uk: Таранкон

en: 310859
uk: Кахраманмараш

en: 3108681
uk: Сорія

en: 3109041
uk: Сестао

en: 3109256
uk: Сеговія

en: 3109642
uk: Сантьяго-де-Компостела

en: 3109718
uk: Сантандер

en: 3110040
uk: Сан-Себастьян-де-лос-Реєс

en: 3110360
uk: Сан-Мартін-де-ла-Вега

en: 3110458
uk: Сан-Лоренсо-де-Ель-Ескоріаль

en: 3110627
uk: Сан-Фернандо-де-Енарес

en: 3110643
uk: Сан-Фаліу-да-Ґішулс

en: 311073
uk: Испарта

en: 3110880
uk: Сан-Андрес-дель-Рабанедо

en: 3110921
uk: Сант-Адріа-да-Базос

en: 311111
uk: Іскендерун

en: 3111605
uk: Ріпульєт

en: 3112989
uk: Посуело-де-Аларкон

en: 3113082
uk: Португалете

en: 3113236
uk: Понферрада

en: 3113331
uk: Пласенсія

en: 3114256
uk: Парла

en: 3114472
uk: Памплона

en: 3114531
uk: Паленсія

en: 3114711
uk: Овєдо

en: 3115177
uk: Олейрос

en: 3115463
uk: Нігран

en: 3115659
uk: Навалькарнеро

en: 3116025
uk: Мостолес

en: 3116478
uk: Монфорте-де-Лемос

en: 311665
uk: Игдир

en: 3116653
uk: Моанья

en: 3116689
uk: Міранда-де-Ебро

en: 3117010
uk: Медіна-дель-Кампо

en: 3117164
uk: Матаро

en: 3117331
uk: Мартурель

en: 3117667
uk: Махадаонда

en: 3117735
uk: Мадрид

en: 3118150
uk: Логроньйо

en: 3118554
uk: Лейоа

en: 3118594
uk: Леганес

en: 3118848
uk: Лас-Росас-де-Мадрид

en: 3119841
uk: А-Корунья

en: 3120410
uk: Ільєскас

en: 3120514
uk: Уеска

en: 3120811
uk: Ернані

en: 3121424
uk: Хіхон

en: 3121437
uk: Хетафе

en: 3121766
uk: Галапагар

en: 3121960
uk: Фуенлабрада

en: 3123063
uk: Ермуа

en: 3123104
uk: Ерандіо

en: 3123329
uk: Ал-Прат-да-Любрагат

en: 3123504
uk: Ель-Ескоріаль

en: 3123667
uk: Ель-Астільєро

en: 3123688
uk: Ехеа-де-лос-Кабальєрос

en: 3124041
uk: Кульєредо

en: 3124132
uk: Куенка

en: 3124408
uk: Кослада

en: 3124765
uk: Кольменар-Вєхо

en: 3126888
uk: Камбрілс

en: 3127047
uk: Калатаюд

en: 3127065
uk: Калаорра

en: 3127461
uk: Бургос

en: 3127958
uk: Боаділья-дель-Монте

en: 3128026
uk: Більбао

en: 3128174
uk: Бермео

en: 3128382
uk: Бехар

en: 3128760
uk: Барселона

en: 3128795
uk: Барбастро

en: 3129028
uk: Бадалона

en: 3129046
uk: Асукека-де-Енарес

en: 3129135
uk: Авілес

en: 3129356
uk: Арройомолінос

en: 3129661
uk: Ареньш-да-Мар

en: 3129857
uk: Аранхуес

en: 3129877
uk: Аранда-де-Дуеро

en: 3130564
uk: Алькоркон

en: 3130583
uk: Алькобендас

en: 3130606
uk: Альканьїс

en: 3130616
uk: Алькала-де-Енарес

en: 3133880
uk: Тронгейм

en: 3133895
uk: Тромсе

en: 3134331
uk: Тенсберг

en: 3139075
uk: Шієн

en: 3140084
uk: Сарпсборг

en: 3140390
uk: Саннефіорд

en: 3143244
uk: Осло

en: 3145375
uk: Мосс

en: 3145580
uk: Молде

en: 3147474
uk: Ліллегаммер

en: 3148129
uk: Ларвік

en: 314830
uk: Ґазіантеп

en: 314967
uk: Фетхіє

en: 315202
uk: Ескішехір

en: 3153623
uk: Гаугесун

en: 315368
uk: Ерзурум

en: 315373
uk: Ерзінджан

en: 3154084
uk: Гамар

en: 315498
uk: Ереглі

en: 315808
uk: Елязиг

en: 3159016
uk: Драммен

en: 3160881
uk: Буде

en: 3161732
uk: Берген

en: 3162955
uk: Арендал

en: 3163392
uk: Олесунн

en: 3164582
uk: Вентімілья

en: 3164603
uk: Венеція

en: 3165185
uk: Трієст

en: 3165243
uk: Тренто

en: 316541
uk: Діярбакир

en: 3165524
uk: Турин

en: 3166236
uk: Сполето

en: 3167561
uk: Санта-Марія-Капуа-Ветере

en: 3168070
uk: Сан-Марино

en: 3169070
uk: Рим

en: 3169361
uk: Ріміні

en: 317109
uk: Денізлі

en: 3172287
uk: Неттуно

en: 3172394
uk: Неаполь

en: 3173435
uk: Мілан

en: 3173529
uk: Местре

en: 3174051
uk: Мантуя

en: 3174953
uk: Лечче

en: 3175628
uk: Єзі

en: 3176959
uk: Флоренція

en: 3177337
uk: Есте

en: 3178019
uk: Корреджо

en: 3179162
uk: Ченто

en: 3180601
uk: Капуа

en: 3181683
uk: Боскореале

en: 3182297
uk: Бассано-дель-Граппа

en: 3182351
uk: Барі

en: 3182897
uk: Ардеа

en: 3182957
uk: Апрілія

en: 3183005
uk: Анціо

en: 3183299
uk: Алессандрія

en: 3183719
uk: Вльора

en: 3183875
uk: Тирана

en: 3184518
uk: Патос

en: 3184935
uk: Лежа

en: 3185012
uk: Лачі

en: 3185211
uk: Кавая

en: 3185672
uk: Фієрі

en: 3185728
uk: Дуррес

en: 3186084
uk: Берат

en: 3186573
uk: Зениця

en: 3186781
uk: Запрешич

en: 3186886
uk: Загреб

en: 3186952
uk: Задар

en: 3187047
uk: Вуковар

en: 3187297
uk: Вербас

en: 3187719
uk: Вінковці

en: 3188244
uk: Велика Гориця

en: 3188383
uk: Вараждин

en: 3188402
uk: Валево

en: 3188434
uk: Ужице

en: 3188582
uk: Тузла

en: 3188924
uk: Травник

en: 3190261
uk: Спліт

en: 3190342
uk: Сомбор

en: 3190359
uk: Солін

en: 3190586
uk: Славонський Брод

en: 3190589
uk: Пожега

en: 3190813
uk: Сісак

en: 3190941
uk: Шибеник

en: 3191281
uk: Сараєво

en: 3192224
uk: Пула

en: 3192409
uk: Прієдор

en: 3193044
uk: Подгориця

en: 3193161
uk: Плєвля

en: 3194351
uk: Ново Место

en: 3194360
uk: Новий Сад

en: 3194494
uk: Никшич

en: 3194828
uk: Мостар

en: 3196359
uk: Любляна

en: 3197728
uk: Копривниця

en: 3199394
uk: Херцег-Новий

en: 3199744
uk: Градачац

en: 3200396
uk: Горажде

en: 3201984
uk: Добой

en: 3202220
uk: Джаково

en: 3202641
uk: Цетинє

en: 3202781
uk: Цельє

en: 3202888
uk: Чаковец

en: 3203106
uk: Будва

en: 3203521
uk: Брчко

en: 320392
uk: Бурдур

en: 3203982
uk: Беловар

en: 3204176
uk: Бієло-Полє

en: 3204186
uk: Бієліна

en: 3204222
uk: Біхач

en: 3204509
uk: Бар

en: 3204541
uk: Баня-Лука

en: 3204674
uk: Бачка-Паланка

en: 3204793
uk: Апатин

en: 3207197
uk: Фелльмар

en: 320995
uk: Бодрум

en: 321025
uk: Бітліс

en: 321836
uk: Батман

en: 322165
uk: Баликесір

en: 322830
uk: Айдин

en: 323777
uk: Анталья

en: 323786
uk: Анкара

en: 324172
uk: Алашехір

en: 324190
uk: Аланія

en: 324496
uk: Аксарай

en: 3247449
uk: Аахен

en: 325303
uk: Афьон-Карахісар

en: 325330
uk: Адияман

en: 325363
uk: Адана

en: 3272460
uk: Мерфельден-Валльдорф

en: 3272941
uk: Рідштадт

en: 3274966
uk: Лауда-Кенігсгофен

en: 330546
uk: Массава

en: 333287
uk: Керен

en: 3336893
uk: Родгау

en: 3337504
uk: Зеегайм-Югенгайм

en: 3345300
uk: Карловац

en: 3345317
uk: Блеквуд

en: 3346015
uk: Сумбе

en: 3347019
uk: Намібе

en: 3347353
uk: Менонгве

en: 3347719
uk: Луена

en: 3347762
uk: Лубанго

en: 3347939
uk: Лобіту

en: 3348313
uk: Уамбо

en: 335035
uk: Харер

en: 3352136
uk: Віндгук

en: 3352844
uk: Свакопмунд

en: 3353383
uk: Рунду

en: 3353811
uk: Очиваронго

en: 3354021
uk: Ошакаті

en: 3354898
uk: Окаханджа

en: 3355672
uk: Людериц

en: 3356264
uk: Кітмансхуп

en: 3357114
uk: Грутфонтейн

en: 3357247
uk: Гобабіс

en: 3359638
uk: Волфіш-Бей

en: 3369157
uk: Кейптаун

en: 3370903
uk: Джеймстаун

en: 3374333
uk: Прая

en: 3374462
uk: Мінделу

en: 3378644
uk: Джорджтаун

en: 3380387
uk: Сен-Лоран-дю-Мароні

en: 3381303
uk: Куру

en: 3382160
uk: Каєнна

en: 3383330
uk: Парамарібо

en: 3386496
uk: Терезіна

en: 3388368
uk: Сан-Луїс

en: 3390760
uk: Ресіфі

en: 3391571
uk: Помбал

en: 3393536
uk: Олінда

en: 3395981
uk: Масейо

en: 3396016
uk: Макапа

en: 3397277
uk: Жуан-Пессоа

en: 3399415
uk: Форталеза

en: 3405870
uk: Белен

en: 3407669
uk: Ананіндеуа

en: 3408404
uk: Абреу-і-Ліма

en: 3413829
uk: Рейкявік

en: 3415212
uk: Коупавоґур

en: 3416706
uk: Гапнарфйордур

en: 3421319
uk: Нуук

en: 3429577
uk: Ресістенсія

en: 3429652
uk: Кільмес

en: 3429777
uk: Пуерто-Іґуасу

en: 3429886
uk: Посадас

en: 3430545
uk: Морон

en: 3430697
uk: Мерло

en: 3430708
uk: Мерседес

en: 3430709
uk: Мерседес

en: 3430863
uk: Мар-дель-Плата

en: 3432043
uk: Ла-Плата

en: 343300
uk: Асмара

en: 3433899
uk: Формоса

en: 3435010
uk: Дон Торкуато

en: 3435217
uk: Коррієнтес

en: 3435264
uk: Консепсьйон-дель-Уругвай

en: 3435910
uk: Буенос-Айрес

en: 3436714
uk: Вільярріка

en: 3437526
uk: Пілар

en: 3437547
uk: Педро-Хуан-Кабальєро

en: 3438735
uk: Енкарнасьйон

en: 3438819
uk: Коронель-Овьєдо

en: 3439101
uk: Сьюдад-дель-Есте

en: 3439297
uk: Каазапа

en: 3439320
uk: Каакупе

en: 3439389
uk: Асунсьйон

en: 3439748
uk: Тринідад

en: 3439781
uk: Трейнта-і-Трес

en: 3440639
uk: Сан Хосе де Майо

en: 3440714
uk: Сальто

en: 3440781
uk: Рівера

en: 3441243
uk: Пайсанду

en: 3441575
uk: Монтевідео

en: 3441665
uk: Мінас

en: 3441684
uk: Мерседес

en: 3441702
uk: Мело

en: 3441894
uk: Мальдонадо

en: 3442568
uk: Фрей Бентос

en: 3442727
uk: Дурасно

en: 3443013
uk: Колонія-дель-Сакраменто

en: 3443758
uk: Артигас

en: 3445133
uk: Вісоза

en: 3445578
uk: Валіньюс

en: 3445679
uk: Уругваяна

en: 3445746
uk: Уніан-да-Віторія

en: 3445839
uk: Убераба

en: 3446138
uk: Трес-Корасойнс

en: 3446682
uk: Таубате

en: 3447399
uk: Сорокаба

en: 3448136
uk: Сан-Вісенті

en: 3448439
uk: Сан-Паулу

en: 3448632
uk: Сан-Жозе-дус-Піньяйс

en: 3448636
uk: Сан-Жозе-дус-Кампус

en: 3448639
uk: Сан-Жозе-ду-Ріу-Прету

en: 3448879
uk: Сан-Жуан-дел-Рей

en: 3449319
uk: Сан-Карлус

en: 3449433
uk: Сантус

en: 3449696
uk: Санту-Анжелу

en: 344979
uk: Аддис-Абеба

en: 3450554
uk: Салвадор

en: 3451190
uk: Ріо-де-Жанейро

en: 3451328
uk: Рібейран-Прету

en: 3451668
uk: Резенді

en: 3452324
uk: Презіденті-Пруденті

en: 3452465
uk: Прая-Гранді

en: 3452925
uk: Порту-Алегрі

en: 3453643
uk: Пірасікаба

en: 3454031
uk: Петрополіс

en: 3454690
uk: Паулінія

en: 3455671
uk: Ору-Прету

en: 3456160
uk: Нова-Ігуасу

en: 3457381
uk: Мауа

en: 3458266
uk: Макае

en: 3458930
uk: Лажис

en: 3459462
uk: Жундіаї

en: 3459505
uk: Жуїз-ді-Фора

en: 3460535
uk: Іту

en: 3460728
uk: Ітапетінінга

en: 3460834
uk: Ітажуба

en: 3461789
uk: Гуаружа

en: 3461859
uk: Гуаратінгета

en: 3462377
uk: Гоянія

en: 3463030
uk: Фос-ду-Іґуасу

en: 3463237
uk: Флоріанополіс

en: 3464460
uk: Дорадус

en: 3464975
uk: Куритиба

en: 3465038
uk: Куяба

en: 3465342
uk: Корумба

en: 3465476
uk: Коронел-Фабрісіану

en: 3467693
uk: Кампус-дус-Гойтаказіс

en: 3467747
uk: Кампу-Гранді

en: 3467865
uk: Кампінас

en: 3469058
uk: Бразиліа

en: 3470127
uk: Белу-Оризонті

en: 3470279
uk: Бауру

en: 3470353
uk: Баруері

en: 3470636
uk: Барра-Манса

en: 3471196
uk: Баже

en: 3471872
uk: Аракажу

en: 347796
uk: Согаґ

en: 3492914
uk: Сантьяго-де-лос-Трейнта-Кабальєрос

en: 3493175
uk: Сан-Феліпе-де-Пуерто-Плата

en: 350203
uk: Рашид

en: 3509382
uk: Консепсьйон-де-ла-Вега

en: 3514783
uk: Веракрус

en: 3514876
uk: Вальядолід

en: 3515001
uk: Тустла-Ґутьєррес

en: 3520064
uk: Саліна-Крус

en: 3521081
uk: Пуебла

en: 3522210
uk: Пачука-де-Сото

en: 3522507
uk: Оахака-де-Хуарес

en: 3523349
uk: Меріда

en: 3530517
uk: Коацакоалькос

en: 3530597
uk: Мехіко

en: 3531673
uk: Канкун

en: 3533462
uk: Акапулько

en: 3534632
uk: Варадеро

en: 3534915
uk: Тринідад

en: 3536729
uk: Сантьяго-де-Куба

en: 3537906
uk: Санта-Клара

en: 3545867
uk: Нуева-Херона

en: 3547398
uk: Матансас

en: 3553478
uk: Гавана

en: 3564124
uk: Сьєнфуегос

en: 3567546
uk: Бехукаль

en: 3570412
uk: Ле-Робер

en: 3570428
uk: Ле-Ламантен

en: 3570429
uk: Ле-Франсуа

en: 3570675
uk: Фор-де-Франс

en: 3571824
uk: Нассау

en: 3573197
uk: Гамільтон

en: 3573374
uk: Валлі

en: 3573890
uk: Порт-оф-Спейн

en: 3575551
uk: Бастер

en: 3575635
uk: Розо

en: 3576812
uk: Кастрі

en: 3577887
uk: Кінгстаун

en: 3578069
uk: Плімут

en: 3578599
uk: Пуент-а-Пітр

en: 3578682
uk: Петі-Бур

en: 3578959
uk: Лез-Абім

en: 3578967
uk: Ле-Муль

en: 3578978
uk: Ле-Гозьє

en: 3579585
uk: Капестерр-Бель-О

en: 3579732
uk: Бас-Тер

en: 3579767
uk: Баї-Мао

en: 358048
uk: Думят

en: 3580661
uk: Джорджтаун

en: 3581194
uk: Сан-Ігнасіо-Кайо

en: 3582672
uk: Бельмопан

en: 3582677
uk: Беліз

en: 3583361
uk: Сан-Сальвадор

en: 358620
uk: Сафага

en: 3587091
uk: Чалатенанго

en: 3589805
uk: Сан-Маркос

en: 3590979
uk: Кесальтенанго

en: 3595725
uk: Флорес

en: 359792
uk: Асуан

en: 359796
uk: Суец

en: 3599699
uk: Антіґуа-Ґватемала

en: 3600949
uk: Тегусігальпа

en: 360502
uk: Луксор

en: 360630
uk: Каїр

en: 361055
uk: Ісмаїлія

en: 361058
uk: Александрія

en: 361291
uk: Хургада

en: 361546
uk: Ель-Аріш

en: 3617763
uk: Манагуа

en: 3618030
uk: Леон

en: 3619136
uk: Гранада

en: 3621849
uk: Сан-Хосе

en: 3622228
uk: Пунтаренас

en: 3625549
uk: Валенсія

en: 3625829
uk: Турмеро

en: 3628423
uk: Сан-Феліпе

en: 3628473
uk: Сан-Крістобаль

en: 3629706
uk: Пуерто-Кабельйо

en: 3630297
uk: Петаре

en: 3632308
uk: Меріда

en: 363243
uk: Саранда

en: 3632998
uk: Маракай

en: 3633009
uk: Маракайбо

en: 3633622
uk: Лос-Текес

en: 3637721
uk: Ла-Гуайра

en: 3639898
uk: Гуатіре

en: 3640226
uk: Гуанаре

en: 3641275
uk: Ель-Токуйо

en: 3644768
uk: Кумана

en: 3645213
uk: Санта-Ана-де-Коро

en: 3645532
uk: Сьюдад-Болівар

en: 3646738
uk: Каракас

en: 3648522
uk: Баркісімето

en: 3648546
uk: Барінас

en: 3649833
uk: Акарігуа

en: 3650472
uk: Тулькан

en: 365137
uk: Омдурман

en: 3652100
uk: Салінас

en: 3652350
uk: Ріобамба

en: 3652462
uk: Кіто

en: 3652584
uk: Пуйо

en: 3653693
uk: Отавало

en: 3654533
uk: Мачала

en: 3655185
uk: Нуева-Лоха

en: 3657509
uk: Ґуаякіль

en: 3657571
uk: Ґуаранда

en: 3658666
uk: Куенка

en: 3660689
uk: Амбато

en: 3662574
uk: Ріу-Бранку

en: 3662762
uk: Порту-Велью

en: 3665900
uk: Віявісенсіо

en: 3671916
uk: Попаян

en: 3674962
uk: Медельїн

en: 3675443
uk: Манісалес

en: 3680656
uk: Ібаге

en: 3685533
uk: Кукута

en: 3687238
uk: Картахена

en: 3687925
uk: Калі

en: 3688465
uk: Букараманґа

en: 3688689
uk: Богота

en: 3689147
uk: Барранкілья

en: 3689169
uk: Барранкабермеха

en: 3689759
uk: Аракатака

en: 369004
uk: Ньяла

en: 3691148
uk: Тумбес

en: 3691175
uk: Трухійо

en: 3691582
uk: Талара

en: 3693345
uk: Пукальпа

en: 3693528
uk: Піура

en: 3694112
uk: Пайта

en: 3696183
uk: Ікітос

en: 3696378
uk: Уарас

en: 3696417
uk: Уануко

en: 3698304
uk: Чімботе

en: 3698350
uk: Чіклайо

en: 3698540
uk: Чачапояс

en: 3699088
uk: Кахамарка

en: 370737
uk: Малакаль

en: 3711668
uk: Давид

en: 3712076
uk: Колон

en: 3718420
uk: Пор-де-Пе

en: 3718426
uk: Порт-о-Пренс

en: 3723593
uk: Жеремі

en: 3723779
uk: Жакмель

en: 3723841
uk: Енш

en: 372753
uk: Кассала

en: 3728097
uk: Ле-Ке

en: 3728474
uk: Кап-Аїтьєн

en: 377039
uk: Порт-Судан

en: 3778045
uk: Матурін

en: 378231
uk: Атбара

en: 379062
uk: Гедареф

en: 3832132
uk: Сапала

en: 3832899
uk: Вєдма

en: 3833367
uk: Ушуая

en: 3835869
uk: Сантьяго-дель-Естеро

en: 3835994
uk: Санта-Роса

en: 3836564
uk: Сан-Сальвадор-де-Жужуй

en: 3836669
uk: Сан-Рафаель

en: 3836873
uk: Сан-Мігель-де-Тукуман

en: 3837056
uk: Сан-Луїс

en: 3837213
uk: Сан-Хуан

en: 3837702
uk: Сан-Фернандо-дель-Вайє-де-Катамарка

en: 3838233
uk: Сальта

en: 3838583
uk: Росаріо

en: 3838859
uk: Ріо-Гальєгос

en: 3838874
uk: Ріо-Кварто

en: 3839307
uk: Росон

en: 3841956
uk: Парана

en: 3843123
uk: Неукен

en: 3844421
uk: Мендоса

en: 3848950
uk: Ла-Ріоха

en: 3851331
uk: Ла-Фальда

en: 3860259
uk: Кордова

en: 3860443
uk: Комодоро-Рівадавія

en: 3861056
uk: Чіполлетті

en: 3861445
uk: Чілесіто

en: 3865086
uk: Баїя-Бланка

en: 3868121
uk: Віня-дель-Мар

en: 3868192
uk: Вілья-Алемана

en: 3868626
uk: Вальпараїсо

en: 3868707
uk: Вальдівія

en: 3869716
uk: Токопілья

en: 3870011
uk: Темуко

en: 3870282
uk: Талькауано

en: 3870294
uk: Талька

en: 3873775
uk: Ранкагуа

en: 3874787
uk: Пунта-Аренас

en: 3874958
uk: Пуерто-Наталес

en: 3874960
uk: Пуерто-Монтт

en: 3881276
uk: Лота

en: 3882428
uk: Лос-Анхелес

en: 3884373
uk: Ла-Серена

en: 3887127
uk: Ікіке

en: 3892870
uk: Куріко

en: 3893629
uk: Кокімбо

en: 3893656
uk: Копіапо

en: 3893894
uk: Консепсьйон

en: 3899361
uk: Аріка

en: 3899539
uk: Антофагаста

en: 3899695
uk: Анкуд

en: 3901547
uk: Вілья-Монтес

en: 3902377
uk: Тринідад

en: 3903320
uk: Таріха

en: 3903987
uk: Сукре

en: 3907584
uk: Потосі

en: 3909234
uk: Оруро

en: 3911925
uk: Ла-Пас

en: 3919968
uk: Кочабамба

en: 3919998
uk: Кобіха

en: 3928128
uk: Такна

en: 3931276
uk: Пуно

en: 3931470
uk: Пуерто-Мальдонадо

en: 3934608
uk: Мокеґуа

en: 3936456
uk: Ліма

en: 3937513
uk: Хульяка

en: 3938415
uk: Іло

en: 3938527
uk: Іка

en: 3939459
uk: Уанкайо

en: 3939470
uk: Уанкавеліка

en: 3940002
uk: Уачо

en: 3941584
uk: Куско

en: 3944797
uk: Серро-де-Паско

en: 3946083
uk: Каяо

en: 3947019
uk: Аякучо

en: 3947322
uk: Арекіпа

en: 3948642
uk: Абанкай

en: 3979844
uk: Сакатекас

en: 3981609
uk: Тіхуана

en: 3981885
uk: Текіла

en: 3985344
uk: Сан-Міґель-де-Альєнде

en: 3988086
uk: Сальтільйо

en: 3991164
uk: Сантьяго-де-Керетаро

en: 3995402
uk: Морелія

en: 3995465
uk: Монтеррей

en: 3996069
uk: Мехікалі

en: 4004898
uk: Ермосійо

en: 4005270
uk: Гуанахуато

en: 4005539
uk: Гвадалахара

en: 4013704
uk: Сьюдад Обрегон

en: 4013708
uk: Сьюдад-Хуарес

en: 4014338
uk: Чіуауа

en: 4019233
uk: Аґуаскальєнтес

en: 4019827
uk: Акамбаро

en: 4033936
uk: Папеете

en: 4034821
uk: Мата-Уту

en: 4035413
uk: Апіа

en: 4035715
uk: Аваруа

en: 4044012
uk: Хагатна

en: 4048023
uk: Бессемер

en: 4049979
uk: Бірмінгем

en: 4054378
uk: Сентр-Пойнт

en: 4057835
uk: Каллмен

en: 4058219
uk: Дафні

en: 4058553
uk: Декейтер

en: 4059102
uk: Дотан

en: 4060791
uk: Ентерпрайс

en: 4061234
uk: Феєргоуп

en: 4062577
uk: Флоренс

en: 4062644
uk: Фолі

en: 4063619
uk: Ґадсден

en: 4066811
uk: Гелена

en: 4067927
uk: Гоумвуд

en: 4067994
uk: Гувер

en: 4068446
uk: Гьюітаун

en: 4068590
uk: Гантсвілл

en: 4074267
uk: Медісон

en: 4076239
uk: Міллбрук

en: 4076598
uk: Мобіл

en: 4076784
uk: Монтгомері

en: 4080555
uk: Нортпорт

en: 4081644
uk: Опеліка

en: 4081914
uk: Оксфорд

en: 4082569
uk: Пелам

en: 4082866
uk: Фенікс-Сіті

en: 4084796
uk: Праттвілл

en: 4084888
uk: Прічард

en: 4089114
uk: Сельма

en: 4092788
uk: Талладіґа

en: 4094163
uk: Трой

en: 4094212
uk: Трассвілл

en: 4094455
uk: Таскалуса

en: 4101114
uk: Белла-Віста

en: 4101241
uk: Бентон

en: 4101260
uk: Бентонвіль

en: 4106458
uk: Конвей

en: 4109785
uk: Ель-Дорадо

en: 4110486
uk: Фаєтвіль

en: 4116315
uk: Джексонвіль

en: 4116834
uk: Джонсборо

en: 4119403
uk: Літл-Рок

en: 4124112
uk: Норт-Літл-Рок

en: 4125388
uk: Парагулд

en: 4128894
uk: Роджерс

en: 4130430
uk: Серсі

en: 4131116
uk: Сайлом-Спрінгс

en: 4132093
uk: Спрінгдейль

en: 4133367
uk: Тексаркана

en: 4134716
uk: Ван-Бурен

en: 4135865
uk: Вест-Мемфіс

en: 4142290
uk: Довер

en: 4143861
uk: Ньюарк

en: 4145381
uk: Вілмінгтон

en: 4145941
uk: Алтамонте-Спрінгс

en: 4148411
uk: Бока-Ратон

en: 4148533
uk: Боніта-Спрінгс

en: 4148677
uk: Бойнтон-Біч

en: 4148708
uk: Брейдентон

en: 4149962
uk: Кейп-Корал

en: 4151316
uk: Клірвотер

en: 4151440
uk: Коко

en: 4151455
uk: Коконат-Крік

en: 4151824
uk: Купер-Сіті

en: 4151871
uk: Корал-Ґейблз

en: 415189
uk: Аден

en: 4151909
uk: Корал-Спрінгс

en: 4152820
uk: Деві

en: 4152872
uk: Дейтона-Біч

en: 4153071
uk: Дірфілд-Біч

en: 4153132
uk: Делрей-Біч

en: 4153146
uk: Делтона

en: 4155966
uk: Форт-Лодердейл

en: 4155995
uk: Форт-Маєрс

en: 4156018
uk: Форт-Пірс

en: 4156042
uk: Форт-Волтон-Біч

en: 4156404
uk: Гейнсвілл

en: 4158476
uk: Хаяліа

en: 4158928
uk: Голлівуд

en: 4159050
uk: Гомстед

en: 4160021
uk: Джексонвілл

en: 4160610
uk: Джюпітер

en: 4160812
uk: Кі-Вест

en: 4160983
uk: Кіссіммі

en: 4161438
uk: Лейкленд

en: 4161580
uk: Ларґо

en: 4163407
uk: Маргейт

en: 4163971
uk: Мелборн

en: 4164138
uk: Маямі

en: 4164143
uk: Маямі-Біч

en: 4164167
uk: Маямі-Ґарденс

en: 4164601
uk: Мірамар

en: 4165565
uk: Нейплз

en: 4166222
uk: Норт-Лодердейл

en: 4166232
uk: Норт-Маямі

en: 4166233
uk: Норт-Маямі-Біч

en: 4166274
uk: Норт-Порт

en: 4166638
uk: Окленд-Парк

en: 4166673
uk: Окала

en: 4167147
uk: Орландо

en: 4167499
uk: Палм-Бей

en: 4167519
uk: Палм-Біч-Ґарденс

en: 4167538
uk: Палм-Кост

en: 4167694
uk: Панама-Сіті

en: 4168139
uk: Пемброк-Пайнс

en: 4168228
uk: Пенсакола

en: 4168630
uk: Пінеллас-Парк

en: 4168782
uk: Плантейшн

en: 4169014
uk: Помпано-Біч

en: 4169452
uk: Пунта-Ґорда

en: 4170358
uk: Рокледж

en: 4172086
uk: Сенфорд

en: 4172131
uk: Сарасота

en: 4172372
uk: Себастіан

en: 4174383
uk: Санні-Айлс-Біч

en: 4174402
uk: Санрайз

en: 4174715
uk: Таллахассі

en: 4174738
uk: Тамарак

en: 4174757
uk: Тампа

en: 4175437
uk: Тітусвілл

en: 4177703
uk: Веллінгтон

en: 4177872
uk: Вест-Мельборн

en: 4177887
uk: Вест-Палм-Біч

en: 4178003
uk: Вестон

en: 4179074
uk: Акворт

en: 4179320
uk: Олбані

en: 4180386
uk: Атенс

en: 4180439
uk: Атланта

en: 4180531
uk: Огаста

en: 418863
uk: Ісфахан

en: 4188985
uk: Колумбус

en: 4190581
uk: Далтон

en: 4191124
uk: Декейтер

en: 4196586
uk: Ґейнсвіль

en: 4203696
uk: Кеннесо

en: 4207400
uk: Мейкон

en: 4212684
uk: Ньюнан

en: 4215391
uk: Перрі

en: 4219762
uk: Ром

en: 4221333
uk: Санді-Спрінгс

en: 4221552
uk: Саванна

en: 4228147
uk: Валдоста

en: 4229476
uk: Ворнер-Робінс

en: 423328
uk: Бурурі

en: 4233813
uk: Беллвілл

en: 4236895
uk: Декейтер

en: 4250542
uk: Спрингфілд

en: 425378
uk: Бужумбура

en: 4254679
uk: Блумінгтон

en: 4257227
uk: Евансвіл

en: 4259418
uk: Індіанаполіс

en: 4263108
uk: Плейнфілд

en: 4263681
uk: Річмонд

en: 4265737
uk: Терре-Хот

en: 4274277
uk: Лоренс

en: 4276873
uk: Оверленд-Парк

en: 4280539
uk: Топіка

en: 4281730
uk: Вічіта

en: 4288809
uk: Ковінгтон

en: 4292188
uk: Франкфорт

en: 4297983
uk: Лексингтон

en: 4299276
uk: Луїсвілл

en: 4315588
uk: Батон-Руж

en: 4335045
uk: Новий Орлеан

en: 4341513
uk: Шривпорт

en: 4346913
uk: Абердин

en: 4347242
uk: Аннаполіс

en: 4347778
uk: Балтимор

en: 4348353
uk: Белтсвілл

en: 4348599
uk: Бетесда

en: 4354234
uk: Елктон

en: 4355585
uk: Фредерік

en: 4355843
uk: Ґейтерсбург

en: 4356847
uk: Ґрінбелт

en: 4357141
uk: Гейґерстаун

en: 4367175
uk: Роквіль

en: 4368711
uk: Солсбері

en: 4369596
uk: Сілвер-Спрінг

en: 4381982
uk: Коламбія

en: 4386387
uk: Фергюсон

en: 4389418
uk: Ганнібал

en: 4391812
uk: Індепенденс

en: 4392388
uk: Джефферсон-Сіті

en: 4393217
uk: Канзас-Сіті

en: 4406282
uk: Ролла

en: 4407066
uk: Сент-Луїс

en: 4409896
uk: Спрингфілд

en: 4418478
uk: Білоксі

en: 4428667
uk: Ґалфпорт

en: 4431410
uk: Джексон

en: 4434663
uk: Медісон

en: 4437982
uk: Натчез

en: 4440397
uk: Паскаґула

en: 4448903
uk: Тупело

en: 4449620
uk: Віксбург

en: 4452808
uk: Апекс

en: 4453066
uk: Ешвіль

en: 4458228
uk: Берлінгтон

en: 4459467
uk: Кері

en: 4460243
uk: Шарлотт

en: 4461574
uk: Конкорд

en: 4464368
uk: Дарем

en: 4466033
uk: Феєтвіль

en: 4467485
uk: Фюквей-Варіна

en: 4467732
uk: Ґастонія

en: 4468261
uk: Ґолдсборо

en: 4469146
uk: Ґрінсборо

en: 4470778
uk: Гікорі

en: 4471025
uk: Хай-Пойнт

en: 4473083
uk: Джексонвіль

en: 4474040
uk: Каннаполіс

en: 4479946
uk: Монро

en: 4481682
uk: Нью-Берн

en: 4487042
uk: Ралі

en: 4488762
uk: Рокі-Маунт

en: 4489985
uk: Солсбері

en: 4490329
uk: Сенфорд

en: 4493316
uk: Стейтсвіль

en: 4499379
uk: Вілмінгтон

en: 4499389
uk: Вілсон

en: 4499612
uk: Винстон-Сейлем

en: 4500546
uk: Атлантик-Сіті

en: 4501018
uk: Камден

en: 4508722
uk: Цинциннаті

en: 4509177
uk: Колумбус

en: 4509884
uk: Дейтон

en: 4513575
uk: Гамільтон

en: 4518264
uk: Мідлтаун

en: 4525353
uk: Спрінгфілд

en: 4531405
uk: Брокен-Ерров

en: 4533580
uk: Клермор

en: 4535740
uk: Едмонт

en: 4535961
uk: Енід

en: 453754
uk: Валмієра

en: 4540737
uk: Лотон

en: 4542765
uk: Мідвест-Сіті

en: 4542975
uk: Мур

en: 4544349
uk: Оклахома-Сіті

en: 454768
uk: Тукумс

en: 4551177
uk: Шауні

en: 455898
uk: Саласпілс

en: 4560349
uk: Філадельфія

en: 456172
uk: Рига

en: 456202
uk: Резекне

en: 4562506
uk: Агуаділья

en: 4562831
uk: Баямон

en: 4563008
uk: Кагуас

en: 4564946
uk: Фахардо

en: 4565105
uk: Гваяма

en: 4565564
uk: Умакао

en: 4566385
uk: Маягуес

en: 4566880
uk: Понсе

en: 4568127
uk: Сан-Хуан

en: 4568451
uk: Трухільйо-Альто

en: 4568533
uk: Вега-Баха

en: 4568917
uk: Яуко

en: 4574324
uk: Чарлстон

en: 4575352
uk: Колумбія

en: 457954
uk: Лієпая

en: 4580543
uk: Ґрінвіль

en: 4581832
uk: Гілтон-Гед-Айленд

en: 4588718
uk: Мертл-Біч

en: 459283
uk: Єкабпілс

en: 4597200
uk: Спартанбург

en: 460413
uk: Даугавпілс

en: 460570
uk: Цесіс

en: 4612862
uk: Чаттануґа

en: 4613868
uk: Кларксвілл

en: 461910
uk: Звєрево

en: 461920
uk: Звенигород

en: 462444
uk: Златоуст

en: 4634662
uk: Кінгспорт

en: 4634946
uk: Ноксвілл

en: 463824
uk: Зеленокумськ

en: 463828
uk: Зеленоградськ

en: 463835
uk: Зеленодольськ

en: 4641239
uk: Мемфіс

en: 4644585
uk: Нашвілл

en: 4646571
uk: Ок-Рідж

en: 4659557
uk: Спрінгфілд

en: 466885
uk: Єйськ

en: 4669635
uk: Абілін

en: 4670866
uk: Анґлтон

en: 467120
uk: Єршов

en: 4671240
uk: Арлінгтон

en: 4671654
uk: Остін

en: 4672989
uk: Бомонт

en: 4676740
uk: Браунсвилл

en: 4679195
uk: Керролтон

en: 467978
uk: Єлець

en: 4682464
uk: Колледж-Стейшен

en: 4683416
uk: Корпус-Крісті

en: 4684888
uk: Даллас

en: 4685907
uk: Дентон

en: 468902
uk: Ярославль

en: 4691930
uk: Форт-Ворт

en: 4692559
uk: Фріско

en: 4692883
uk: Ґалвестoн

en: 4693003
uk: Ґарланд

en: 4693342
uk: Джорджтаун

en: 4694482
uk: Гранд-Прері

en: 4696233
uk: Гарлінґен

en: 469844
uk: Яблоновський

en: 4699066
uk: Хюстон

en: 4699540
uk: Гантсвіль

en: 4700168
uk: Ірвінг

en: 4703223
uk: Кіллін

en: 4705349
uk: Ларедо

en: 470546
uk: Виборг

en: 4707814
uk: Лонгвю

en: 4709272
uk: Маршалл

en: 4709796
uk: Мак-Аллен

en: 4710178
uk: Мак-Кінні

en: 4710826
uk: Месквіт

en: 471101
uk: Всеволожськ

en: 4713735
uk: Накодочес

en: 4714131
uk: Нью-Браунфелс

en: 471430
uk: Воткінськ

en: 471656
uk: Воскресенськ

en: 4717232
uk: Палестін

en: 4717560
uk: Париж

en: 4717782
uk: Пасадена

en: 4719457
uk: Плейно

en: 4720039
uk: Порт-Артур

en: 4722625
uk: Річардсон

en: 4723914
uk: Розенберг

en: 4724129
uk: Раунд-Рок

en: 472433
uk: Волоколамськ

en: 4726206
uk: Сан-Антоніо

en: 4726491
uk: Сан-Маркос

en: 472722
uk: Волхов

en: 472757
uk: Волгоград

en: 472761
uk: Волгодонськ

en: 473247
uk: Володимир

en: 473249
uk: Владикавказ

en: 4734825
uk: Шуґар-Ленд

en: 4736476
uk: Зе-Вудлендс

en: 4738214
uk: Тайлер

en: 4739526
uk: Вейко

en: 4741752
uk: Вічита-Фолс

en: 4744091
uk: Александрія

en: 4747845
uk: Блексбург

en: 4752186
uk: Чесапік

en: 4754966
uk: Калпепер

en: 4758023
uk: Ферфакс

en: 475938
uk: Вельськ

en: 4760059
uk: Фредеріксбург

en: 4762894
uk: Гемптон

en: 476368
uk: Ватутіне

en: 4776222
uk: Норфолк

en: 4778626
uk: Пітерсбург

en: 4779999
uk: Портсмут

en: 4781530
uk: Рестон

en: 4781708
uk: Ричмонд

en: 478581
uk: Урус-Мартан

en: 479123
uk: Ульяновськ

en: 4791259
uk: Вірджинія-Біч

en: 4795467
uk: Шарлотта-Амалія

en: 479933
uk: Тирниауз

en: 480060
uk: Твер

en: 4801859
uk: Чарлстон

en: 4802316
uk: Кларксбург

en: 4805404
uk: Фермонт

en: 480562
uk: Тула

en: 480716
uk: Туапсе

en: 4809537
uk: Гантінґтон

en: 4813878
uk: Мартінсбург

en: 4815352
uk: Моргантаун

en: 4817641
uk: Паркерсбург

en: 481964
uk: Тосно

en: 481985
uk: Торжок

en: 4829762
uk: Алабастер

en: 4829791
uk: Альбертвілл

en: 483019
uk: Тихвін

en: 4830198
uk: Анністон

en: 483029
uk: Тихорєцьк

en: 4830668
uk: Афіни

en: 4830796
uk: Оберн

en: 4832353
uk: Данбері

en: 4834157
uk: Фейрфілд

en: 4834272
uk: Фармінґтон

en: 4835797
uk: Гартфорд

en: 4838116
uk: Медісон

en: 4838524
uk: Меріден

en: 4838633
uk: Міддлтаун

en: 4838652
uk: Мілфорд

en: 4839292
uk: Нью-Брітен

en: 4839366
uk: Нью-Гейвен

en: 4839416
uk: Нью-Лондон

en: 4839822
uk: Норволк

en: 4839843
uk: Норвіч

en: 4842898
uk: Шелтон

en: 4843564
uk: Стемфорд

en: 4843786
uk: Сторрс

en: 4844309
uk: Торрінгтон

en: 4845193
uk: Вотербері

en: 4845411
uk: Вест-Гартфорд

en: 4845419
uk: Вест-Гейвен

en: 484646
uk: Тамбов

en: 484907
uk: Таганріг

en: 4849826
uk: Берлінгтон

en: 4850699
uk: Сідар-Фолс

en: 4850751
uk: Сідар-Рапідс

en: 485239
uk: Сиктивкар

en: 4852832
uk: Консіл-Блафс

en: 4853423
uk: Давенпорт

en: 4853828
uk: Де-Мойн

en: 485639
uk: Свєтогорськ

en: 485698
uk: Світлоград

en: 486071
uk: Суровікіно

en: 4862034
uk: Айова-Сіті

en: 4866371
uk: Маршалтаун

en: 486968
uk: Ступіно

en: 487495
uk: Стерлітамак

en: 4876523
uk: Су-Сіті

en: 487928
uk: Старий Оскол

en: 4884453
uk: Белвідер

en: 4884597
uk: Бервін

en: 4885164
uk: Блумінгтон

en: 4887158
uk: Шампейн

en: 4887398
uk: Чикаго

en: 4887442
uk: Чикаго-Гайтс

en: 4888015
uk: Сісеро

en: 4889426
uk: Данвіль

en: 4889553
uk: Де-Калб

en: 4889772
uk: Дес-Плейнс

en: 4890864
uk: Елджін

en: 4891382
uk: Еванстон

en: 4893171
uk: Фріпорт

en: 4893392
uk: Гейлсбург

en: 4895876
uk: Гайленд-Парк

en: 4898182
uk: Канкакі

en: 490068
uk: Совєтськ

en: 4901514
uk: Мейвуд

en: 4902476
uk: Молін

en: 4903279
uk: Непервілл

en: 4905006
uk: Оттава

en: 4905367
uk: Парк-Рідж

en: 4905687
uk: Піорія

en: 4907959
uk: Рокфорд

en: 490996
uk: Солнечногорськ

en: 4910713
uk: Шаумбург

en: 4911600
uk: Скокі

en: 491422
uk: Сочі

en: 4914570
uk: Урбана

en: 491480
uk: Собінка

en: 4915734
uk: Вокіган

en: 4916732
uk: Вілметт

en: 491687
uk: Смоленськ

en: 4920423
uk: Форт-Вейн

en: 4920607
uk: Гері

en: 492094
uk: Слов'янськ на Кубані

en: 492162
uk: Сланці

en: 4926563
uk: Саут-Бенд

en: 4928096
uk: Вест-Лафайетт

en: 4928118
uk: Вестфілд

en: 4928662
uk: Абінгтон

en: 4929022
uk: Амхерст

en: 4930282
uk: Белмонт

en: 4930956
uk: Бостон

en: 4931429
uk: Броктон

en: 4931972
uk: Кембридж

en: 4933002
uk: Чікопі

en: 4935582
uk: Істгемптон

en: 4936159
uk: Фолл-Рівер

en: 4939783
uk: Голіок

en: 4941720
uk: Лоренс

en: 4942618
uk: Лоуелл

en: 4942807
uk: Лінн

en: 4943629
uk: Медфорд

en: 4945121
uk: Нью-Бедфорд

en: 4945283
uk: Ньютон

en: 4945819
uk: Нортгемптон

en: 4948247
uk: Квінсі

en: 4950267
uk: Согас

en: 4951248
uk: Сомерсет

en: 4951788
uk: Спрингфілд

en: 495206
uk: Щигри

en: 4952629
uk: Тонтен

en: 4954380
uk: Волтгем

en: 4956184
uk: Вустер

en: 4956976
uk: Оберн

en: 4957003
uk: Огаста

en: 4957280
uk: Банґор

en: 4958141
uk: Біддефорд

en: 4959473
uk: Брансвік

en: 495957
uk: Шалі

en: 496015
uk: Шахти

en: 496267
uk: Сєверська

en: 496278
uk: Сєвєроморськ

en: 496285
uk: Сєверодвінськ

en: 496478
uk: Сестрорецьк

en: 497218
uk: Семикаракорськ

en: 4975802
uk: Портленд

en: 4982236
uk: Вотервіль

en: 4982753
uk: Вестбрук

en: 4984247
uk: Енн-Арбор

en: 4984565
uk: Оберн-Гіллс

en: 4985180
uk: Бей-Сіті

en: 498525
uk: Саров

en: 498677
uk: Саратов

en: 498687
uk: Сарапул

en: 498698
uk: Саранськ

en: 498817
uk: Санкт-Петербург

en: 4990510
uk: Дірборн

en: 4990729
uk: Детройт

en: 499099
uk: Самара

en: 4992982
uk: Флінт

en: 4994358
uk: Гренд-Репідс

en: 4995197
uk: Гемтремк

en: 4998830
uk: Лансинг

en: 500004
uk: Рибінськ

en: 5002714
uk: Маунт-Плезант

en: 5006166
uk: Понтіак

en: 5006233
uk: Порт-Гурон

en: 501175
uk: Ростов-на-Дону

en: 5014051
uk: Воррен

en: 5016024
uk: Альберт-Лі

en: 5016374
uk: Андовер

en: 5016450
uk: Анока

en: 5016494
uk: Епл-Веллі

en: 5016884
uk: Остін

en: 5019330
uk: Бруклін-Сентер

en: 5019335
uk: Бруклін-Парк

en: 5019588
uk: Баффало

en: 5019767
uk: Бернсвіль

en: 5020859
uk: Чамплін

en: 5020881
uk: Шангассен

en: 5020938
uk: Часка

en: 5021828
uk: Коламбія-Гайтс

en: 5022025
uk: Кун-Рапідс

en: 5022134
uk: Коттедж-Гров

en: 5023571
uk: Кристал

en: 5024719
uk: Дулут

en: 5024825
uk: Іґан

en: 5025219
uk: Іден-Прері

en: 5025471
uk: Елк-Рівер

en: 5026291
uk: Феріболт

en: 5026321
uk: Фармінґтон

en: 5027117
uk: Форест-Лейк

en: 5027482
uk: Фрідлі

en: 5028163
uk: Ґолден-Веллі

en: 5029181
uk: Гам-Лейк

en: 5029500
uk: Гастінґс

en: 5030005
uk: Хіббінг

en: 5030670
uk: Гопкінс

en: 5031412
uk: Інвер-Ґров-Гайтс

en: 5034059
uk: Лейквіль

en: 5034767
uk: Ліно-Лейкс

en: 503550
uk: Пятигорськ

en: 5036420
uk: Манкейто

en: 5036493
uk: Мейпл-Ґров

en: 5037649
uk: Міннеаполіс

en: 5037784
uk: Міннетонка

en: 5038108
uk: Мурхед

en: 5039080
uk: Нью-Брайтон

en: 5039094
uk: Нью-Гоп

en: 5039675
uk: Нортфілд

en: 503977
uk: Пушкіно

en: 5039978
uk: Окдейл

en: 504042
uk: Пущино

en: 5040647
uk: Оватонна

en: 5041926
uk: Плімут

en: 5042373
uk: Прайор-Лейк

en: 5042561
uk: Рамсі

en: 5042773
uk: Ред-Вінґ

en: 5043193
uk: Річфілд

en: 5043473
uk: Рочестер

en: 5043779
uk: Росмаунт

en: 5043799
uk: Розвіль

en: 5045360
uk: Сент-Пол

en: 504576
uk: Протвіно

en: 5046001
uk: Сартелл

en: 5046063
uk: Саваж

en: 5046997
uk: Шакопі

en: 5047234
uk: Шорвю

en: 504831
uk: Пролетарськ

en: 5048814
uk: Стіллвотер

en: 505259
uk: Приморсько-Ахтарськ

en: 5052658
uk: Вайт-Бер-Лейк

en: 5052916
uk: Вілмар

en: 5053156
uk: Вінона

en: 5053358
uk: Вудбарі

en: 5059163
uk: Фарґо

en: 5059429
uk: Гранд-Форкс

en: 5063805
uk: Белвю

en: 5066001
uk: Колумбус

en: 5068725
uk: Фрімонт

en: 5069297
uk: Ґранд-Айленд

en: 5069802
uk: Гастінгс

en: 5071348
uk: Карні

en: 5071665
uk: Ла-Віста

en: 5072006
uk: Лінкольн

en: 5073965
uk: Норфолк

en: 5074472
uk: Омаха

en: 5074792
uk: Папіліон

en: 5084868
uk: Конкорд

en: 5088262
uk: Кін

en: 5089178
uk: Манчестер

en: 5090046
uk: Нашуа

en: 5091383
uk: Портсмут

en: 5091872
uk: Рочестер

en: 5097598
uk: Елізабет

en: 509820
uk: Петрозаводськ

en: 5098863
uk: Гаррісон

en: 5099836
uk: Джерсі-Сіті

en: 509987
uk: Петровськ

en: 5100748
uk: Медісон

en: 5101717
uk: Нью-Брансвік

en: 5101798
uk: Ньюарк

en: 5102466
uk: Патерсон

en: 5102720
uk: Плейнфілд

en: 510291
uk: Петергоф

en: 5102922
uk: Принстон

en: 5103269
uk: Риджвуд

en: 5105496
uk: Трентон

en: 5105634
uk: Юніон-Сіті

en: 5106834
uk: Олбані

en: 5107505
uk: Оберн

en: 5109177
uk: Бінгемтон

en: 5110302
uk: Бруклін

en: 5110629
uk: Баффало

en: 511196
uk: Перм

en: 5118626
uk: Ґлен-Коув

en: 5119347
uk: Ґрінбург

en: 512051
uk: Павлівська

en: 512053
uk: Павловськ

en: 5121636
uk: Гантінґтон

en: 5122432
uk: Ітака

en: 5123477
uk: Кінґстон

en: 5127835
uk: Маунт-Вернон

en: 5128549
uk: Нью-Рошелл

en: 5128581
uk: Нью-Йорк

en: 5128654
uk: Ньюбург

en: 5128723
uk: Ніагара-Фоллс

en: 5130081
uk: Освіґо

en: 5131692
uk: Платтсбург

en: 5132143
uk: Поукіпзі

en: 5134086
uk: Рочестер

en: 5136334
uk: Саратоґа-Спрінгс

en: 5136454
uk: Скенектаді

en: 5140405
uk: Сіракюс

en: 5141502
uk: Трой

en: 5141927
uk: Юніондейл

en: 514198
uk: Острогозьк

en: 5142056
uk: Ютіка

en: 5143396
uk: Вотертаун

en: 5144336
uk: Вайт-Плейнс

en: 5145215
uk: Йонкерс

en: 5145476
uk: Акрон

en: 5146055
uk: Ешленд

en: 514734
uk: Орськ

en: 515024
uk: Орєхово-Зуєво

en: 5150529
uk: Клівленд

en: 5153924
uk: Фіндлі

en: 515698
uk: Оленєгорськ

en: 5160315
uk: Лейквуд

en: 5161262
uk: Лорейн

en: 5161723
uk: Менсфілд

en: 5162645
uk: Ментор

en: 516436
uk: Обнінськ

en: 5164466
uk: Ньюарк

en: 5166177
uk: Парма

en: 5172387
uk: Солон

en: 517269
uk: Новозибков

en: 5173237
uk: Стронґсвіль

en: 5174035
uk: Толідо

en: 517739
uk: Новоузенськ

en: 5177568
uk: Янгстаун

en: 5178127
uk: Аллентаун

en: 5178195
uk: Алтуна

en: 517836
uk: Новотроїцьк

en: 5180225
uk: Бетлегем

en: 518325
uk: Новопокровська

en: 518383
uk: Новопавловськ

en: 518557
uk: Новомосковськ

en: 518659
uk: Новокуйбишевськ

en: 518682
uk: Новокубанськ

en: 5188843
uk: Ері

en: 518970
uk: Новочеркаськ

en: 5192726
uk: Гаррісберг

en: 519336
uk: Великий Новгород

en: 5197079
uk: Ланкастер

en: 520068
uk: Ногінськ

en: 520204
uk: Нижня Тура

en: 5205849
uk: Фініксвіль

en: 5206379
uk: Піттсбург

en: 5207728
uk: Редінг

en: 521118
uk: Нижньокамськ

en: 5211303
uk: Скрентон

en: 521874
uk: Ніколаєвськ

en: 5220798
uk: Беррінгтон

en: 5221077
uk: Бристоль

en: 5221341
uk: Сентрал-Фоллс

en: 5221637
uk: Ковентрі

en: 5221659
uk: Кренстон

en: 5221703
uk: Камберленд

en: 5221931
uk: Іст-Провіденс

en: 5223358
uk: Міддлтаун

en: 5223505
uk: Наррангасетт

en: 5223593
uk: Ньюпорт

en: 5223672
uk: Норт-Кінґстаун

en: 5223681
uk: Норт-Провіденс

en: 522377
uk: Невинномиськ

en: 5223869
uk: Потакет

en: 5224082
uk: Портсмут

en: 5224151
uk: Провіденс

en: 5224949
uk: Смітфілд

en: 5225507
uk: Ворік

en: 5225631
uk: Вестерлі

en: 5225809
uk: Вунсокет

en: 5225857
uk: Абердин

en: 522594
uk: Нерехта

en: 5226534
uk: Брукінгз

en: 522775
uk: Нелідово

en: 522942
uk: Нефтекамськ

en: 5231851
uk: Су-Фолс

en: 523426
uk: Наро-Фомінськ

en: 5234372
uk: Берлінгтон

en: 5235024
uk: Колчестер

en: 523812
uk: Митищі

en: 5240509
uk: Ратленд

en: 5241248
uk: Саут-Берлінгтон

en: 524294
uk: Муром

en: 524305
uk: Мурманськ

en: 5244080
uk: Епплтон

en: 524640
uk: Мценськ

en: 524736
uk: Моздок

en: 524901
uk: Москва

en: 5251436
uk: О-Клер

en: 525162
uk: Морозовськ

en: 525404
uk: Мончегорськ

en: 5254962
uk: Грін-Бей

en: 5257754
uk: Джейнсвіль

en: 5258393
uk: Кеноша

en: 5258957
uk: Ла-Кросс

en: 5261457
uk: Медісон

en: 5263045
uk: Мілуокі

en: 526480
uk: Мінеральні Води

en: 526558
uk: Міллерово

en: 5265838
uk: Ошкош

en: 5268249
uk: Расін

en: 527191
uk: Мічурінськ

en: 5278052
uk: Вокеша

en: 5280814
uk: Віртон

en: 5280854
uk: Вілінг

en: 5281551
uk: Ансоніа

en: 5282804
uk: Бріджпорт

en: 5282835
uk: Бристоль

en: 5284756
uk: Філлмор

en: 5287262
uk: Бакай

en: 5287565
uk: Буллгед-Сіті

en: 5288636
uk: Каса-Гранде

en: 5288661
uk: Казас-Едобс

en: 5289282
uk: Чандлер

en: 529073
uk: Маркс

en: 5293083
uk: Дуглас

en: 5293996
uk: Ель-Міраж

en: 5294167
uk: Ілой

en: 5294810
uk: Флегстафф

en: 5294902
uk: Флоренція

en: 5295903
uk: Гілберт

en: 5295985
uk: Глендейл

en: 5296266
uk: Гудїр

en: 5296802
uk: Ґрін-Вейлі

en: 5301067
uk: Кінгмен

en: 5301388
uk: Лейк-Гавасу-Сіті

en: 5304391
uk: Меса

en: 5307540
uk: Оро-Вейлі

en: 5308480
uk: Піорія

en: 5308655
uk: Фінікс

en: 5309842
uk: Прескот

en: 5310193
uk: Квін-Крік

en: 531129
uk: Малгобек

en: 5312544
uk: Сагуаріта

en: 5313457
uk: Скоттсдейл

en: 5314328
uk: Сьєрра-Віста

en: 5316201
uk: Сан-Сіті

en: 5316428
uk: Серпрайз

en: 5317058
uk: Темпі

en: 5318313
uk: Тусон

en: 532096
uk: Махачкала

en: 5322053
uk: Юма

en: 5322400
uk: Аделанто

en: 5322737
uk: Аламеда

en: 5322850
uk: Олбані

en: 532288
uk: Магнітогорськ

en: 5323060
uk: Алгамбра

en: 5323810
uk: Анахайм

en: 5324477
uk: Аркадія

en: 5324862
uk: Артісія

en: 5325423
uk: Азуса

en: 5325738
uk: Бейкерсфілд

en: 5325866
uk: Болдвін-Парк

en: 532615
uk: Люберці

en: 5326297
uk: Барстоу

en: 532657
uk: Литкаріно

en: 5327298
uk: Белл

en: 5327319
uk: Белл-Гарденс

en: 5327422
uk: Беллфлавер

en: 5327455
uk: Белмонт

en: 5327684
uk: Берклі

en: 5331835
uk: Бербанк

en: 5331920
uk: Бурлінгейм

en: 5332593
uk: Калабасас

en: 5332698
uk: Калексіко

en: 5333180
uk: Камарільйо

en: 5333689
uk: Кемпбелл

en: 5334223
uk: Карлсбад

en: 5334519
uk: Карсон

en: 533543
uk: Луховиці

en: 5336269
uk: Чіко

en: 5336537
uk: Чіно

en: 5336899
uk: Чула-Віста

en: 5337696
uk: Клермонт

en: 5339066
uk: Комптон

en: 5339111
uk: Конкорд

en: 5339631
uk: Корона

en: 5339840
uk: Коста-Меса

en: 5340175
uk: Ковіна

en: 5341051
uk: Кадагі

en: 5341114
uk: Калвер-Сіті

en: 5341145
uk: Купертіно

en: 5341704
uk: Девіс

en: 5342710
uk: Дезерт-Гот-Спрінґс

en: 5342992
uk: Даймонд-Бар

en: 5343858
uk: Давні

en: 5344147
uk: Дуарті

en: 5344157
uk: Дублін

en: 5345032
uk: Іст-Пало-Альто

en: 5345860
uk: Ель-Сегундо

en: 5346111
uk: Елк-Ґроув

en: 5346646
uk: Енсінітас

en: 534701
uk: Лівни

en: 5347335
uk: Фейрфілд

en: 5349755
uk: Фонтана

en: 5350159
uk: Фостер-Сіті

en: 5350734
uk: Фремонт

en: 5350937
uk: Фресно

en: 535121
uk: Липецьк

en: 5351515
uk: Гарден Гроув

en: 5351549
uk: Гардена

en: 5352214
uk: Гілрой

en: 5352423
uk: Ґлендейл

en: 5352439
uk: Глендора

en: 5355933
uk: Гейвард

en: 5357499
uk: Голлістер

en: 5358705
uk: Гантінґтон-Біч

en: 5359446
uk: Індіо

en: 5359488
uk: Інґлвуд

en: 5359777
uk: Ервайн

en: 536206
uk: Юбілейний

en: 5364275
uk: Лагуна-Біч

en: 5364940
uk: Ланкастер

en: 53654
uk: Могадішо

en: 5367440
uk: Лівермор

en: 5367565
uk: Лоді

en: 5367696
uk: Лома-Лінда

en: 5367929
uk: Лонг-Біч

en: 5368335
uk: Лос-Алтос

en: 5368361
uk: Лос-Анджелес

en: 5368518
uk: Лос-Гатос

en: 5370868
uk: Мартінес

en: 5372223
uk: Менло-Парк

en: 5372253
uk: Мерсед

en: 537281
uk: Лабінськ

en: 5373129
uk: Мілбрей

en: 5373327
uk: Мілпітас

en: 5373763
uk: Мішн-Вєхо

en: 5373900
uk: Модесто

en: 5374175
uk: Монровія

en: 5374322
uk: Монтебелло

en: 5374361
uk: Монтерей

en: 5374648
uk: Мурпарк

en: 5374732
uk: Морено-Валлі

en: 5375480
uk: Маунтін-Вю

en: 5376095
uk: Напа

en: 5376803
uk: Ньюарк

en: 537737
uk: Кузнецьк

en: 5377995
uk: Норволк

en: 5378044
uk: Новато

en: 5378538
uk: Окленд

en: 5378771
uk: Оушенсайд

en: 5379439
uk: Онтаріо

en: 5379513
uk: Орандж

en: 5379759
uk: Оровіль

en: 5380184
uk: Окснард

en: 5380626
uk: Палм-Дезерт

en: 5380668
uk: Палм-Спрінгз

en: 5380698
uk: Палмдейл

en: 5380748
uk: Пало-Альто

en: 5381396
uk: Пасадена

en: 5383777
uk: Плезантон

en: 5384170
uk: Помона

en: 5384339
uk: Порт-Вайнімі

en: 538560
uk: Курськ

en: 5385955
uk: Ранчо-Кукамонґа

en: 538601
uk: Куровське

en: 5386785
uk: Редондо-Біч

en: 5386834
uk: Редвуд-Сіті

en: 5387428
uk: Річмонд

en: 5387749
uk: Ріпон

en: 5387877
uk: Ріверсайд

en: 538836
uk: Курганинськ

en: 5388881
uk: Розвелл

en: 5389489
uk: Сакраменто

en: 5391295
uk: Салінас

en: 5391760
uk: Сан-Карлос

en: 5391811
uk: Сан-Дієго

en: 5391945
uk: Сан-Фернандо

en: 5391959
uk: Сан-Франціско

en: 5392034
uk: Сан-Ґабріел

en: 5392171
uk: Сан-Хосе

en: 5392229
uk: Сан Хуан Капістрано

en: 5392263
uk: Сан-Леандро

en: 5392323
uk: Сан-Луїс-Обіспо

en: 5392368
uk: Сан-Маркос

en: 5392423
uk: Сан-Матео

en: 5392567
uk: Сан-Рафаель

en: 5392593
uk: Сан-Рамон

en: 5392900
uk: Санта-Ана

en: 5392952
uk: Санта-Барбара

en: 5393015
uk: Санта-Клара

en: 5393049
uk: Санта-Кларіта

en: 5393052
uk: Санта-Круз

en: 5393212
uk: Санта-Моніка

en: 5393245
uk: Санта-Паула

en: 5393287
uk: Санта-Роса

en: 5393485
uk: Саратоґа

en: 5396003
uk: Сімі-Веллі

en: 5397765
uk: Саус-Сан-Франциско

en: 5399020
uk: Стоктон

en: 5400075
uk: Саннівейл

en: 5402405
uk: Таузенд-Оукс

en: 540251
uk: Кримськ

en: 5403022
uk: Торренс

en: 5404198
uk: Твентінайн-Палмс

en: 5404476
uk: Юкайа

en: 5404555
uk: Юніон-Сіті

en: 5405380
uk: Вальйо

en: 5405878
uk: Вентура

en: 5406567
uk: Вісейлія

en: 5406976
uk: Волнат

en: 5406990
uk: Волнат-Крік

en: 540761
uk: Кропоткін

en: 5408076
uk: Західний Голлівуд

en: 5410902
uk: Йорба-Лінда

en: 5412347
uk: Орора

en: 5414941
uk: Брайтон

en: 5416541
uk: Сентенніал

en: 5417598
uk: Колорадо-Спрінгз

en: 5419384
uk: Денвер

en: 542199
uk: Красноуфимськ

en: 5423294
uk: Ґолден

en: 5423573
uk: Ґранд-Джанкшн

en: 542374
uk: Красногорськ

en: 5423908
uk: Ґрінвуд-Вілледж

en: 542463
uk: Красноармійськ

en: 542464
uk: Красноармійськ

en: 5429032
uk: Літлтон

en: 543436
uk: Ковилкіно

en: 5435464
uk: Пуебло

en: 5443910
uk: Вестмінстер

en: 5445298
uk: Додж-Сіті

en: 544896
uk: Коренівськ

en: 545277
uk: Константиновськ

en: 5454627
uk: Аламоґордо

en: 5454711
uk: Альбукерке

en: 545788
uk: Комунар

en: 5460459
uk: Карлсбад

en: 546230
uk: Коломна

en: 5467328
uk: Фармінґтон

en: 5468773
uk: Ґаллап

en: 5471578
uk: Гоббс

en: 547475
uk: Клинці

en: 5475352
uk: Лас-Крусес

en: 547560
uk: Климовськ

en: 5476913
uk: Лос-Лунас

en: 547875
uk: Кізел

en: 548114
uk: Кисловодськ

en: 548278
uk: Кіржач

en: 548391
uk: Кіровськ

en: 548392
uk: Кіровськ

en: 548395
uk: Кірово-Чепецьк

en: 548408
uk: Кіров

en: 548442
uk: Кіріши

en: 548602
uk: Кінгісепп

en: 548605
uk: Кінешма

en: 548652
uk: Кімри

en: 5488441
uk: Розуелл

en: 5490263
uk: Санта-Фе

en: 5493403
uk: Санленд-Парк

en: 5500539
uk: Боулдер-Сіті

en: 5501344
uk: Карсон-Сіті

en: 550280
uk: Хімки

en: 5505411
uk: Гендерсон

en: 550671
uk: Харабалі

en: 5506956
uk: Лас-Вегас

en: 550846
uk: Хадиженськ

en: 5509403
uk: Норт-Лас-Вегас

en: 5511077
uk: Рено

en: 5512862
uk: Спаркс

en: 5515345
uk: Вінчестер

en: 5516233
uk: Амарилло

en: 551794
uk: Катав-Івановськ

en: 551986
uk: Кашин

en: 5520076
uk: Дель-Ріо

en: 5520993
uk: Ель-Пасо

en: 5525577
uk: Лаббок

en: 5526337
uk: Мідленд

en: 5527554
uk: Одеса

en: 5527953
uk: Пампа

en: 552951
uk: Карабулак

en: 553152
uk: Канівська

en: 553287
uk: Камишин

en: 5536630
uk: Сідар-Сіті

en: 553915
uk: Калуга

en: 554199
uk: Калінінськ

en: 554233
uk: Корольов

en: 554234
uk: Калінінград

en: 554840
uk: Іжевськ

en: 5551535
uk: Апачі-Джанкшн

en: 5552301
uk: Ейвондейл

en: 555312
uk: Іваново

en: 5554072
uk: Джуно

en: 556230
uk: Іпатово

en: 5563397
uk: Еуріка

en: 5574991
uk: Боулдер

en: 5577147
uk: Форт-Коллінс

en: 557882
uk: Гусєв

en: 558118
uk: Гудермес

en: 558146
uk: Губкін

en: 5586437
uk: Бойсе

en: 5591778
uk: Ігл

en: 5596475
uk: Айдаго-Фоллс

en: 559678
uk: Городець

en: 5597955
uk: Куна

en: 5600685
uk: Меридіан

en: 5601538
uk: Москов

en: 5601933
uk: Нампа

en: 5604045
uk: Покателло

en: 5604353
uk: Пост-Фоллс

en: 560756
uk: Голіцино

en: 562237
uk: Гагарін

en: 563514
uk: Еліста

en: 563522
uk: Електроуглі

en: 563524
uk: Електрогорськ

en: 563708
uk: Дзержинськ

en: 5641727
uk: Бозмен

en: 5642934
uk: Бютт

en: 565348
uk: Донецьк

en: 565381
uk: Домодєдово

en: 5656882
uk: Гелена

en: 5660340
uk: Каліспелл

en: 566199
uk: Димитровград

en: 566384
uk: Десногорськ

en: 5666639
uk: Міссула

en: 566854
uk: Дєдовськ

en: 567434
uk: Чусовий

en: 5688025
uk: Бісмарк

en: 568808
uk: Чорноголовка

en: 5690532
uk: Майнот

en: 569223
uk: Череповець

en: 5692947
uk: Віллістон

en: 569696
uk: Чебоксари

en: 5697939
uk: Норт-Платт

en: 569955
uk: Чапаєвськ

en: 5703670
uk: Елко

en: 570563
uk: Бутурлинівка

en: 5713376
uk: Бівертон

en: 5713587
uk: Бенд

en: 571557
uk: Бронниці

en: 572154
uk: Боровичі

en: 572525
uk: Борисоглєбськ

en: 5725846
uk: Юджін

en: 572665
uk: Бор

en: 5729080
uk: Ґрантс-Пасс

en: 5729485
uk: Грешам

en: 5731371
uk: Гілсборо

en: 5740099
uk: Медфорд

en: 5746545
uk: Портленд

en: 5750162
uk: Сейлем

en: 5754005
uk: Спрінгфілд

en: 575410
uk: Бокситогорськ

en: 575560
uk: Богородськ

en: 575591
uk: Богородицьк

en: 576116
uk: Благовєщенськ

en: 5761708
uk: Вудбурн

en: 576317
uk: Бірськ

en: 576566
uk: Бежецьк

en: 5768233
uk: Рапід-Сіті

en: 577206
uk: Березники

en: 5777107
uk: Лейтон

en: 577881
uk: Бєлорєцьк

en: 577893
uk: Бєлорєченськ

en: 5779206
uk: Оґден

en: 5779334
uk: Орем

en: 5780026
uk: Прово

en: 578072
uk: Бєлгород

en: 5780993
uk: Солт-Лейк-Сіті

en: 578120
uk: Белебей

en: 578155
uk: Біла Калитва

en: 5781770
uk: Саут-Джордан

en: 5781783
uk: Саут-Оґден

en: 5782476
uk: Тейлорсвіль

en: 5784549
uk: Вест-Джордан

en: 5784607
uk: Вест-Веллі-Сіті

en: 5785243
uk: Абердин

en: 5786882
uk: Белвю

en: 5786899
uk: Беллінгхем

en: 5789683
uk: Сентрейлія

en: 5793933
uk: Еверетт

en: 579432
uk: Балезіно

en: 579464
uk: Балашиха

en: 579492
uk: Балаково

en: 579514
uk: Балахна

en: 579529
uk: Балабаново

en: 579738
uk: Бакал

en: 5799610
uk: Кенневік

en: 5799625
uk: Кент

en: 580054
uk: Азов

en: 5802049
uk: Лінвуд

en: 5804127
uk: Маунт-Вернон

en: 580420
uk: Аткарськ

en: 580497
uk: Астрахань

en: 5805687
uk: Олімпія

en: 5806298
uk: Паско

en: 580724
uk: Арзамас

en: 5807575
uk: Пуйаллап

en: 5808276
uk: Річленд

en: 580850
uk: Арськ

en: 580922
uk: Армавір

en: 5809844
uk: Сієтл

en: 581126
uk: Аргун

en: 5811696
uk: Спокен

en: 581179
uk: Ардон

en: 5812944
uk: Такома

en: 581313
uk: Апшеронськ

en: 581321
uk: Апрелєвка

en: 581357
uk: Апатити

en: 5814095
uk: Тумвотер

en: 5814616
uk: Ванкувер

en: 5816320
uk: Острів Бейнбрідж

en: 5816605
uk: Якіма

en: 5820705
uk: Каспер

en: 5821086
uk: Шаєнн

en: 582182
uk: Анапа

en: 5826027
uk: Джіллетт

en: 582750
uk: Алексин

en: 5830062
uk: Ларамі

en: 583350
uk: Александров

en: 5836898
uk: Рок-Спрінґс

en: 5838198
uk: Шеридан

en: 583983
uk: Агриз

en: 584243
uk: Адлер

en: 584441
uk: Абінськ

en: 584471
uk: Абдуліно

en: 5847411
uk: Кахулуї

en: 585221
uk: Ґуба

en: 5855927
uk: Хіло

en: 5856195
uk: Гонолулу

en: 5861897
uk: Фербенкс

en: 586523
uk: Гянджа

en: 587057
uk: Барда

en: 587084
uk: Баку

en: 587378
uk: Агдаш

en: 587577
uk: Вільянді

en: 5879400
uk: Анкоридж

en: 5881576
uk: Паго-Паго

en: 5881791
uk: Абботсфорд

en: 5882873
uk: Аджакс

en: 5884083
uk: Альма

en: 588409
uk: Таллінн

en: 5884588
uk: Амос

en: 588686
uk: Сілламяе

en: 5888377
uk: Арора

en: 5889745
uk: Бе-Комо

en: 589165
uk: Раквере

en: 58933
uk: Гарове

en: 5894171
uk: Беррі

en: 5897884
uk: Бельвіль

en: 590031
uk: Нарва

en: 590447
uk: Маарду

en: 5907364
uk: Брамптон

en: 5907896
uk: Брендон

en: 5907990
uk: Брантфорд

en: 5909294
uk: Броквіль

en: 5911592
uk: Берлінгтон

en: 5911606
uk: Бернабі

en: 591260
uk: Кохтла-Ярве

en: 5913414
uk: Каледон

en: 5913490
uk: Калгарі

en: 5913695
uk: Кембридж

en: 5914132
uk: Кемпбелл-Рівер

en: 5914653
uk: Камрось

en: 5919566
uk: Шамблі

en: 5920288
uk: Шарлоттаун

en: 5920433
uk: Шатоге

en: 5924579
uk: Кобург

en: 5925975
uk: Колінгвуд

en: 5927690
uk: Коквітлам

en: 5927969
uk: Корнер-Брук

en: 5928065
uk: Корнвол

en: 5930890
uk: Кортні

en: 593116
uk: Вільнюс

en: 593672
uk: Утена

en: 593733
uk: Укмерге

en: 5937615
uk: Дельта

en: 593926
uk: Тельше

en: 593959
uk: Таураге

en: 5942845
uk: Драммонвіль

en: 5945707
uk: Іст-Гвіллімбері

en: 5946768
uk: Едмонтон

en: 594739
uk: Шяуляй

en: 5955815
uk: Форт-Ері

en: 5955895
uk: Форт-МакМеррей

en: 5957776
uk: Фредеріктон

en: 5959974
uk: Гатіно

en: 59611
uk: Галькайо

en: 596128
uk: Паневежис

en: 596238
uk: Паланга

en: 5964215
uk: Гранбі

en: 5964347
uk: Гранд-Прері

en: 5964700
uk: Садбері

en: 5967149
uk: Грімсбі

en: 5967629
uk: Гвелф

en: 5969782
uk: Гамільтон

en: 597231
uk: Маріямполе

en: 598272
uk: Кедайняй

en: 598316
uk: Каунас

en: 5987650
uk: Жольєт

en: 598818
uk: Йонава

en: 5989045
uk: Камлупс

en: 5989117
uk: Каната

en: 5990579
uk: Келоуна

en: 5991055
uk: Кенора

en: 5992500
uk: Кінгстон

en: 5992996
uk: Кіченер

en: 599757
uk: Друскінінкай

en: 601084
uk: Алітус

en: 601294
uk: Нукус

en: 601594
uk: Туркменбаші

en: 601734
uk: Дашогуз

en: 602150
uk: Умео

en: 602913
uk: Шеллефтео

en: 603570
uk: Пітео

en: 604490
uk: Лулео

en: 6050610
uk: Лаваль

en: 605155
uk: Кіруна

en: 6053154
uk: Летбридж

en: 6058024
uk: Ллойдмінстер

en: 6058560
uk: Лондон

en: 6059891
uk: Лонгьой

en: 6066513
uk: Маркем

en: 6071618
uk: Медисин-Гет

en: 6073363
uk: Мідланд

en: 6074377
uk: Мілтон

en: 6075081
uk: Мірамічі

en: 6075357
uk: Міссісога

en: 6076211
uk: Монктон

en: 6077243
uk: Монреаль

en: 6078112
uk: Мус-Джо

en: 6085772
uk: Нанаймо

en: 608668
uk: Уральськ

en: 6087701
uk: Ньюмаркет

en: 6087892
uk: Ніагара-Фоллс

en: 6087905
uk: Ніагара-он-да-Лейк

en: 6089404
uk: Норт-Бетлфорд

en: 6089426
uk: Норт-Бей

en: 6092122
uk: Оквілл

en: 6094325
uk: Оріллія

en: 6094578
uk: Ошава

en: 6094817
uk: Оттава

en: 6101645
uk: Пітерборо

en: 6104111
uk: Пікерінг

en: 610529
uk: Атирау

en: 610612
uk: Актау

en: 6111704
uk: Порт-Колборн

en: 6113335
uk: Принс-Альберт

en: 6113365
uk: Прінс-Джордж

en: 611717
uk: Тбілісі

en: 6118158
uk: Ред-Дір

en: 6119109
uk: Реджайна

en: 6122085
uk: Річмонд

en: 6122091
uk: Ричмонд-Гілл

en: 612536
uk: Озургеті

en: 612652
uk: Очамчіре

en: 6128577
uk: Руен-Норанда

en: 613273
uk: Лебедин

en: 613607
uk: Кутаїсі

en: 6137270
uk: Сагне

en: 613762
uk: Кобулеті

en: 6138374
uk: Сент-Іасент

en: 6138495
uk: Сен-Жан-сюр-Рішельйо

en: 6138501
uk: Сен-Жером

en: 6138517
uk: Сент-Джон

en: 613988
uk: Хашурі

en: 6141190
uk: Сарнія

en: 6141256
uk: Саскатун

en: 6141439
uk: Су-Сент-Марі

en: 6144312
uk: Сет-Іль

en: 6146143
uk: Шербрук

en: 615532
uk: Батумі

en: 6155721
uk: Сент-Кетерінс

en: 6156102
uk: Стайнбек

en: 6157977
uk: Стретфорд

en: 615860
uk: Ахалціхе

en: 6159905
uk: Суррей

en: 616052
uk: Єреван

en: 6160603
uk: Свіфт-Керрент

en: 616250
uk: Севан

en: 616530
uk: Ванадзор

en: 6165719
uk: Торолд

en: 6166142
uk: Тандер-Бей

en: 616629
uk: Раздан

en: 616631
uk: Армавір

en: 616635
uk: Ґюмрі

en: 6166739
uk: Тіммінс

en: 616743
uk: Дружківка

en: 6167865
uk: Торонто

en: 616877
uk: Аштарак

en: 6169141
uk: Труа-Рівєр

en: 617026
uk: Абовян

en: 617180
uk: Унгени

en: 617239
uk: Тирасполь

en: 6172932
uk: Уксбридж

en: 6173017
uk: Валь-д'Ор

en: 6173331
uk: Ванкувер

en: 6173570
uk: Водрей-Доріон

en: 6173577
uk: Вон

en: 617381
uk: Слободзея

en: 6173864
uk: Вернон

en: 6174041
uk: Вікторія

en: 6174151
uk: Вікторіявіль

en: 617486
uk: Рибниця

en: 617638
uk: Оргіїв

en: 6176823
uk: Ватерлоо

en: 6177869
uk: Велланд

en: 6180550
uk: Вайтхорс

en: 618120
uk: Каушани

en: 6182962
uk: Віндзор

en: 6183235
uk: Вінніпег

en: 618405
uk: Комрат

en: 6184365
uk: Вудсток

en: 618456
uk: Кагул

en: 6185377
uk: Єллоунайф

en: 6185607
uk: Йорктон

en: 618577
uk: Бендери

en: 620127
uk: Вітебськ

en: 620391
uk: Вовковиськ

en: 621266
uk: Столбці

en: 621741
uk: Слуцьк

en: 621754
uk: Слонім

en: 622428
uk: Солігорськ

en: 622739
uk: Рогачов

en: 623317
uk: Полоцьк

en: 623549
uk: Пінськ

en: 623760
uk: Постави

en: 6241325
uk: Роторуа

en: 624784
uk: Новополоцьк

en: 624785
uk: Новогрудок

en: 625144
uk: Мінськ

en: 625324
uk: Мозир

en: 625367
uk: Мости

en: 625665
uk: Могильов

en: 626081
uk: Ліда

en: 627145
uk: Кобринь

en: 627904
uk: Гродно

en: 627905
uk: Горки

en: 627907
uk: Гомєль

en: 628634
uk: Дзержинськ

en: 629447
uk: Бихов

en: 629634
uk: Берестя

en: 6317344
uk: Жабуатан-дус-Гуарарапіс

en: 632370
uk: Варкаус

en: 632453
uk: Вантаа

en: 6324733
uk: Сент-Джонс

en: 6325494
uk: Квебек

en: 6325521
uk: Леві

en: 632672
uk: Валкеакоскі

en: 632978
uk: Вааса

en: 633221
uk: Уусікаупункі

en: 633679
uk: Турку

en: 634093
uk: Торніо

en: 634963
uk: Тампере

en: 6354895
uk: Рімускі

en: 6354897
uk: Рівєр-дю-Лю

en: 637219
uk: Сейняйокі

en: 637292
uk: Савонлінна

en: 637948
uk: Сало

en: 63795
uk: Бурао

en: 638936
uk: Рованіемі

en: 639406
uk: Рійгімякі

en: 639734
uk: Раума

en: 640124
uk: Райсіо

en: 64013
uk: Босасо

en: 640276
uk: Рааге

en: 640999
uk: Порі

en: 6417459
uk: Краснознаменськ

en: 643492
uk: Оулу

en: 64435
uk: Бербера

en: 644450
uk: Нокіа

en: 64536
uk: Байдоа

en: 647731
uk: Лоймаа

en: 647751
uk: Логя

en: 648900
uk: Лаппеенранта

en: 649360
uk: Лахті

en: 649924
uk: Куусамо

en: 650224
uk: Куопіо

en: 650859
uk: Коувола

en: 650946
uk: Котка

en: 651943
uk: Коккола

en: 653185
uk: Керава

en: 653281
uk: Кемі

en: 6543862
uk: Вільнев-д'Аск

en: 6545023
uk: Едмундстон

en: 6545326
uk: Урсинув

en: 654899
uk: Каяані

en: 655194
uk: Ювяскюля

en: 6558039
uk: Райнштеттен

en: 655808
uk: Йоенсуу

en: 6559559
uk: Горішні Плавні

en: 655958
uk: Ярвенпяа

en: 656083
uk: Ямся

en: 656130
uk: Якобстад

en: 656688
uk: Іматра

en: 656820
uk: Ійсалмі

en: 658225
uk: Гельсінкі

en: 659169
uk: Гаміна

en: 659180
uk: Гямеенлінна

en: 659935
uk: Форсса

en: 660561
uk: Порвоо

en: 66093
uk: Ясудж

en: 6615536
uk: Лез-Юліс

en: 6615539
uk: Бургуен-Жальє

en: 662187
uk: Зімніча

en: 662334
uk: Залеу

en: 663100
uk: Ватра-Дорней

en: 663118
uk: Васлуй

en: 6639623
uk: Ерскін

en: 664074
uk: Урзічень

en: 664437
uk: Турну-Мегуреле

en: 664460
uk: Турда

en: 664518
uk: Тульча

en: 665000
uk: Тиргу-Секуєск

en: 665010
uk: Тиргу-Жіу

en: 665355
uk: Текуч

en: 665850
uk: Сучава

en: 666767
uk: Слатіна

en: 667227
uk: Сигіт Мармароський

en: 667268
uk: Сібіу

en: 667873
uk: Сату-Маре

en: 668129
uk: Салонта

en: 668314
uk: Сечеле

en: 668732
uk: Роман

en: 668872
uk: Римніку-Вилча

en: 668873
uk: Римник

en: 6692471
uk: Лос-Реалехос

en: 669289
uk: Радівці

en: 6693088
uk: Пасая

en: 6695754
uk: Когалим

en: 6697039
uk: Басаурі

en: 671768
uk: Орадя

en: 671964
uk: Одорхею-Секуєск

en: 673033
uk: Мізіл

en: 673636
uk: Меджидія

en: 673921
uk: Мангалія

en: 674531
uk: Лугож

en: 675810
uk: Ясси

en: 676527
uk: Ґурагумора

en: 677429
uk: Герла

en: 677458
uk: Георгень

en: 677697
uk: Галац

en: 678459
uk: Фелтічень

en: 678499
uk: Фегераш

en: 678817
uk: Дробета-Турну-Северін

en: 679065
uk: Дорохой

en: 679452
uk: Дева

en: 679550
uk: Деж

en: 679995
uk: Куджир

en: 680332
uk: Крайова

en: 680897
uk: Корабія

en: 680963
uk: Констанца

en: 681179
uk: Кодля

en: 681290
uk: Клуж-Напока

en: 681845
uk: Кимполунг

en: 681862
uk: Кимпіна

en: 681865
uk: Кимпія-Турзій

en: 6822108
uk: Інасікі

en: 6822129
uk: Тама

en: 6822146
uk: Оноджьо

en: 6822174
uk: Насу-Сіобара

en: 6822217
uk: Міно-Камо

en: 6822219
uk: Ґудзьо

en: 682321
uk: Чернаводе

en: 6825489
uk: Дзьоецу

en: 682685
uk: Карей

en: 682747
uk: Каракал

en: 683034
uk: Калафат

en: 683123
uk: Бузеу

en: 683394
uk: Буфтя

en: 683506
uk: Бухарест

en: 683974
uk: Брад

en: 684612
uk: Блаж

en: 684802
uk: Бирлад

en: 686502
uk: Александрія

en: 686578
uk: Алба-Юлія

en: 686590
uk: Аюд

en: 686803
uk: Звенигородка

en: 686818
uk: Зугрес

en: 686875
uk: Золотоноша

en: 686896
uk: Золочів

en: 686919
uk: Знам’янка

en: 686967
uk: Житомир

en: 687116
uk: Жмеринка

en: 687196
uk: Жовті Води

en: 687432
uk: Здолбунів

en: 687700
uk: Запоріжжя

en: 687997
uk: Южне

en: 688105
uk: Євпаторія

en: 688148
uk: Єнакієве

en: 688373
uk: Yasynuvata

en: 688533
uk: Ялта

en: 688587
uk: Яготин

en: 688723
uk: Вишгород

en: 688746
uk: Виноградів

en: 688860
uk: Вознесенськ

en: 689159
uk: Волочиськ

en: 689198
uk: Волноваха

en: 689200
uk: Вільногірськ

en: 689304
uk: Вовчанськ

en: 689378
uk: Володимир-Волинський

en: 689487
uk: Вишневе

en: 689558
uk: Вінниця

en: 689584
uk: Вільнянськ

en: 689916
uk: Верхньодніпровськ

en: 690312
uk: Ватутіне

en: 690412
uk: Васильків

en: 690548
uk: Ужгород

en: 690688
uk: Умань

en: 691016
uk: Тульчин

en: 691037
uk: Олешки

en: 691179
uk: Трускавець

en: 691469
uk: Токмак

en: 691628
uk: Тернівка

en: 691650
uk: Тернопіль

en: 691999
uk: Сєвєродонецьк

en: 692087
uk: Світловодськ

en: 692105
uk: Sverdlovsk

en: 692118
uk: Сватове

en: 692129
uk: Свалява

en: 692194
uk: Суми

en: 692315
uk: Судак

en: 692372
uk: Стрий

en: 692632
uk: Стебник

en: 692818
uk: Старокостянтинів

en: 692832
uk: Starobil’s’k

en: 6930327
uk: Славутич

en: 6930641
uk: Айн-Салах

en: 693301
uk: Сокаль

en: 693381
uk: Сніжне

en: 693457
uk: Сміла

en: 693468
uk: Слов'янськ

en: 693581
uk: Славута

en: 693615
uk: Сквира

en: 693709
uk: Скадовськ

en: 693796
uk: Синельникове

en: 693805
uk: Сімферополь

en: 693920
uk: Шпола

en: 693942
uk: Шостка

en: 6941014
uk: Понта-Делгада

en: 6941080
uk: Форт Брегг

en: 694216
uk: Шепетівка

en: 694382
uk: Shakhtars’k

en: 694423
uk: Севастополь

en: 694677
uk: Selydove

en: 694792
uk: Сарни

en: 694864
uk: Самбір

en: 694910
uk: Саки

en: 695274
uk: Рубіжне

en: 695344
uk: Роздільна

en: 695357
uk: Kurakhove

en: 695379
uk: Roven’ky

en: 695464
uk: Ромни

en: 6954929
uk: Велика Нойда

en: 695594
uk: Ровно

en: 695859
uk: Рахів

en: 695912
uk: Радомишль

en: 695965
uk: Пятихатки

en: 696008
uk: Путивль

en: 696108
uk: Прилуки

en: 696566
uk: Popasna

en: 696643
uk: Полтава

en: 696660
uk: Полонне

en: 696677
uk: Пологи

en: 696943
uk: Підгородне

en: 697183
uk: Пирятин

en: 697576
uk: Первомайський

en: 697592
uk: Первомайськ

en: 697593
uk: Первомайськ

en: 697616
uk: Першотравенськ

en: 697637
uk: Переяслав

en: 697650
uk: Pereval’s’k

en: 697889
uk: Павлоград

en: 698131
uk: Овруч

en: 698436
uk: Покров

en: 698625
uk: Олександрія

en: 698740
uk: Одеса

en: 698782
uk: Обухів

en: 699035
uk: Нововолинськ

en: 699078
uk: Новоукраїнка

en: 699445
uk: Новомосковськ

en: 699553
uk: Новоград-Волинський

en: 699839
uk: Нова Каховка

en: 699942
uk: Ніжин

en: 700051
uk: Нікополь

en: 700261
uk: Нетішин

en: 700507
uk: Надвірна

en: 700569
uk: Миколаїв

en: 700646
uk: Мукачево

en: 700829
uk: Molodohvardiys’k

en: 700918
uk: Могилів-Подільський

en: 701075
uk: Миргород

en: 701347
uk: Мерефа

en: 701404
uk: Мелітополь

en: 701822
uk: Маріуполь

en: 701855
uk: Марганець

en: 702116
uk: Малин

en: 702320
uk: Макіївка

en: 702550
uk: Львів

en: 702563
uk: Lutuhyne

en: 702569
uk: Луцьк

en: 702658
uk: Луганськ

en: 702723
uk: Лубни

en: 702760
uk: Лозова

en: 702972
uk: Лисичанськ

en: 703428
uk: Ладижин

en: 703448
uk: Київ

en: 703656
uk: Куп’янськ

en: 703845
uk: Кривий Ріг

en: 704000
uk: Krolevets’

en: 704138
uk: Кремінна

en: 704143
uk: Кременець

en: 704147
uk: Кременчук

en: 704202
uk: Красний Луч

en: 704204
uk: Лиман

en: 704362
uk: Красноперекопськ

en: 704388
uk: Красноград

en: 704403
uk: Сорокине

en: 704422
uk: Красноармійськ

en: 704492
uk: Красилів

en: 704508
uk: Краматорськ

en: 704608
uk: Ківшарівка

en: 704617
uk: Ковель

en: 704679
uk: Подільськ

en: 704737
uk: Костопіль

en: 704858
uk: Корсунь-Шевченківський

en: 704885
uk: Коростишів

en: 704901
uk: Коростень

en: 705104
uk: Костянтинівка

en: 705135
uk: Конотоп

en: 705183
uk: Слобожанське

en: 705392
uk: Коломия

en: 705797
uk: Kirovske

en: 705809
uk: Kirovs’k

en: 705812
uk: Кропивницький

en: 705883
uk: Кілія

en: 706165
uk: Хуст

en: 706369
uk: Хмельницький

en: 706380
uk: Хмільник

en: 706448
uk: Херсон

en: 706466
uk: Khartsyz’k

en: 706483
uk: Харків

en: 706524
uk: Керч

en: 706571
uk: Козятин

en: 706900
uk: Канів

en: 706950
uk: Кам’янець-Подільський

en: 707099
uk: Калуш

en: 707155
uk: Калинівка

en: 707244
uk: Каховка

en: 707292
uk: Izium

en: 707296
uk: Ізяслав

en: 707308
uk: Ізмаїл

en: 707471
uk: Івано-Франківськ

en: 707565
uk: Ірпінь

en: 707688
uk: Чорноморськ

en: 707752
uk: Городок

en: 707753
uk: Горлівка

en: 707758
uk: Глухів

en: 708251
uk: Гостомель

en: 708313
uk: Городок

en: 708878
uk: Генічеськ

en: 708901
uk: Гайсин

en: 709054
uk: Гадяч

en: 709161
uk: Феодосія

en: 709248
uk: Фастів

en: 709276
uk: Енергодар

en: 709334
uk: Джанкой

en: 709429
uk: Дунаївці

en: 709540
uk: Дубно

en: 709611
uk: Дрогобич

en: 709717
uk: Донецьк

en: 709755
uk: Долина

en: 709782
uk: Долинська

en: 709835
uk: Dokuchayevs’k

en: 709900
uk: Dobropillya

en: 709930
uk: Дніпро

en: 709932
uk: Кам'янське

en: 709960
uk: Дніпрорудне

en: 710098
uk: Дергачі

en: 710229
uk: Debal’tseve

en: 710374
uk: Чугуїв

en: 710400
uk: Чортків

en: 710548
uk: Chervonopartyzans’k

en: 710554
uk: Червоноград

en: 710719
uk: Чернівці

en: 710735
uk: Чернігів

en: 710791
uk: Черкаси

en: 711350
uk: Буча

en: 711369
uk: Брянка

en: 711390
uk: Бровари

en: 711416
uk: Броди

en: 7115111
uk: Корвера-де-Астуріас

en: 711515
uk: Боярка

en: 711660
uk: Бориспіль

en: 711669
uk: Борислав

en: 711841
uk: Болград

en: 711867
uk: Богуслав

en: 711894
uk: Богодухів

en: 712160
uk: Білгород-Дністровський

en: 712165
uk: Біла Церква

en: 712374
uk: Бережани

en: 712389
uk: Березань

en: 712423
uk: Берегове

en: 712441
uk: Бердичів

en: 712451
uk: Бердянськ

en: 712559
uk: Білопілля

en: 712587
uk: Білогірськ

en: 712861
uk: Бар

en: 712886
uk: Балта

en: 712926
uk: Балаклія

en: 712930
uk: Балаклава

en: 712967
uk: Бахмач

en: 712969
uk: Бахчисарай

en: 713122
uk: Авдіївка

en: 713174
uk: Bakhmut

en: 713203
uk: Армянськ

en: 713245
uk: Апостолове

en: 713259
uk: Antratsyt

en: 713504
uk: Амвросіївка

en: 713513
uk: Алушта

en: 713716
uk: Alchevs’k

en: 713749
uk: Охтирка

en: 715126
uk: Солнок

en: 716935
uk: Ньїредьгаза

en: 717582
uk: Мішкольц

en: 719965
uk: Годмезевашаргей

en: 720292
uk: Гайдубесермень

en: 720334
uk: Дьюла

en: 721239
uk: Еґер

en: 721472
uk: Дебрецен

en: 722324
uk: Беретьйоуйфалу

en: 722437
uk: Бекешчаба

en: 723195
uk: Вранов-над-Топльоу

en: 723358
uk: Требішов

en: 723505
uk: Стара Любовня

en: 723559
uk: Снина

en: 723819
uk: Пряшів

en: 724144
uk: Михайлівці

en: 724443
uk: Кошице

en: 724503
uk: Кежмарок

en: 725168
uk: Бардіїв

en: 725712
uk: Враца

en: 725905
uk: Видин

en: 725988
uk: Велинград

en: 726050
uk: Варна

en: 726174
uk: Тирговиште

en: 726418
uk: Добрич

en: 726546
uk: Свиленград

en: 7266440
uk: Брейдс

en: 726848
uk: Стара Загора

en: 726872
uk: Дупниця

en: 727011
uk: Софія

en: 727079
uk: Слівен

en: 727221
uk: Сілістра

en: 727233
uk: Шумен

en: 727523
uk: Русе

en: 727696
uk: Разград

en: 7279746
uk: Нойда

en: 728075
uk: Попово

en: 7281819
uk: Фудзі-Каваґутіко

en: 728193
uk: Пловдив

en: 728203
uk: Плевен

en: 728288
uk: Петрич

en: 728330
uk: Перник

en: 728378
uk: Пазарджик

en: 7284571
uk: Айслебен

en: 728742
uk: Нова Загора

en: 729114
uk: Монтана

en: 729559
uk: Ловеч

en: 729794
uk: Кирджалі

en: 730435
uk: Хасково

en: 730565
uk: Карлово

en: 731108
uk: Гоце Делчев

en: 731549
uk: Габрово

en: 732263
uk: Димитровград

en: 732770
uk: Бургас

en: 733191
uk: Благоєвград

en: 734077
uk: Салоніки

en: 734330
uk: Серрес

en: 735640
uk: Комотіні

en: 735861
uk: Кавала

en: 737022
uk: Зонгулдак

en: 738025
uk: Ялова

en: 738648
uk: Трабзон

en: 738743
uk: Токат

en: 738927
uk: Текірдаг

en: 739600
uk: Синоп

en: 740264
uk: Самсун

en: 740483
uk: Різе

en: 7422816
uk: Дадзайфу

en: 743166
uk: Киркларелі

en: 743882
uk: Кастамону

en: 743952
uk: Карс

en: 744562
uk: Карабюк

en: 74477
uk: Ібб

en: 745044
uk: Стамбул

en: 746881
uk: Ґіресун

en: 746983
uk: Геліболу

en: 747712
uk: Едірне

en: 748879
uk: Чорум

en: 749780
uk: Чанаккале

en: 750269
uk: Бурса

en: 750516
uk: Болу

en: 750598
uk: Біледжик

en: 750938
uk: Байбурт

en: 751057
uk: Бартин

en: 751817
uk: Артвін

en: 751952
uk: Ардахан

en: 752015
uk: Амасья

en: 7525990
uk: Южноукраїнськ

en: 752850
uk: Адапазари

en: 752967
uk: Жирардув

en: 753276
uk: Зельонка

en: 753866
uk: Замостя

en: 753895
uk: Замбрув

en: 754351
uk: Зомбки

en: 754454
uk: Вишкув

en: 754800
uk: Воломін

en: 755889
uk: Величка

en: 756135
uk: Варшава

en: 756867
uk: Томашув-Мазовецький

en: 756868
uk: Томашів

en: 757026
uk: Тарнув

en: 757033
uk: Тарнобжег

en: 757357
uk: Щитно

en: 7577022
uk: Трес-Кантос

en: 757718
uk: Сувалки

en: 757809
uk: Сулеювек

en: 758252
uk: Сташув

en: 758390
uk: Стараховіце

en: 758445
uk: Стальова Воля

en: 758470
uk: Середмістя

en: 758626
uk: Соколув-Підляський

en: 758651
uk: Сокулка

en: 758682
uk: Сохачев

en: 759123
uk: Скерневіце

en: 759141
uk: Скаржисько-Каменна

en: 759320
uk: Сімятичі

en: 759412
uk: Седльце

en: 759591
uk: Сянік

en: 759603
uk: Сандомир

en: 759734
uk: Ряшів

en: 760343
uk: Ропчице

en: 760584
uk: Рава-Мазовецька

en: 760680
uk: Радинь-Підляський

en: 760778
uk: Радом

en: 760917
uk: Пултуськ

en: 760924
uk: Пулави

en: 761131
uk: Переворськ

en: 761168
uk: Перемишль

en: 761218
uk: Пшасниш

en: 761228
uk: Прушкув

en: 762021
uk: Плонськ

en: 762120
uk: Піш

en: 762199
uk: Пйонкі

en: 762381
uk: Пястув

en: 762423
uk: Пясечно

en: 7626461
uk: Ярен

en: 762788
uk: Отвоцьк

en: 762850
uk: Острув-Мазовецька

en: 762863
uk: Островець-Свентокшиський

en: 762909
uk: Остроленка

en: 763111
uk: Опочно

en: 763291
uk: Олецько

en: 763442
uk: Охота

en: 763523
uk: Новий Тарг

en: 763534
uk: Новий Сонч

en: 763556
uk: Новий-Двір-Мазовецький

en: 763829
uk: Нисько

en: 764312
uk: Мронгово

en: 764634
uk: Млава

en: 764679
uk: Мінськ-Мазовецький

en: 7647007
uk: Сан-Карлос-де-Барілоче

en: 764749
uk: Мілянувек

en: 764849
uk: Мелець

en: 764862
uk: Межиріччя

en: 765191
uk: Маркі

en: 765749
uk: Луків

en: 765876
uk: Люблін

en: 765927
uk: Любартів

en: 766027
uk: Ломжа

en: 766042
uk: Ломянкі

en: 766307
uk: Лідзбарк-Вармінський

en: 766555
uk: Леґьоново

en: 766583
uk: Ленчна

en: 766783
uk: Лапи

en: 766810
uk: Ланьцут

en: 767470
uk: Коросно

en: 767605
uk: Красностав

en: 767623
uk: Красник

en: 767814
uk: Козеніце

en: 768216
uk: Констанцин-Єзьорна

en: 768218
uk: Ґміна Конське

en: 768905
uk: Кобилка

en: 769250
uk: Кельце

en: 769274
uk: Кентшин

en: 769981
uk: Юзефув

en: 770157
uk: Гміна Єнджеюв

en: 770293
uk: Ясло

en: 770380
uk: Ярослав

en: 770966
uk: Грубешів

en: 771158
uk: Гайнівка

en: 771401
uk: Гродзиськ-Мазовецький

en: 771506
uk: Граєво

en: 771804
uk: Горлиці

en: 772195
uk: Гіжицько

en: 772339
uk: Гарволін

en: 772621
uk: Елк

en: 772748
uk: Дзялдово

en: 773357
uk: Демблін

en: 773380
uk: Дембиця

en: 774208
uk: Цеханув

en: 774558
uk: Холм

en: 774747
uk: Бусько-Здруй

en: 775758
uk: Бохня

en: 775922
uk: Білґорай

en: 775986
uk: Більськ-Підляський

en: 776069
uk: Білосток

en: 776175
uk: Біла Підляська

en: 776337
uk: Бартошице

en: 781988
uk: Поградец

en: 782756
uk: Корча

en: 783148
uk: Гірокастра

en: 783493
uk: Буррель

en: 784136
uk: Вршац

en: 785058
uk: Велес

en: 785082
uk: Тетово

en: 785387
uk: Струга

en: 785756
uk: Смедереве

en: 785842
uk: Скоп'є

en: 785965
uk: Сента

en: 786712
uk: Прізрен

en: 786714
uk: Приштина

en: 786827
uk: Пожареваць

en: 787050
uk: Пірот

en: 787237
uk: Панчево

en: 787487
uk: Охрид

en: 787716
uk: Неготино

en: 788709
uk: Лесковац

en: 788886
uk: Куманово

en: 789107
uk: Кралево

en: 789128
uk: Крагуєваць

en: 789527
uk: Кичево

en: 789541
uk: Кавадарці

en: 790015
uk: Інджія

en: 790295
uk: Гостивар

en: 790744
uk: Гевгелія

en: 791606
uk: Дебар

en: 792078
uk: Чачак

en: 792456
uk: Бор

en: 792578
uk: Бітола

en: 802078
uk: Алагир

en: 81302
uk: Тобрук

en: 8184212
uk: Рахат

en: 8341919
uk: Вараш

en: 8436351
uk: Сігішоара

en: 8468760
uk: Новояворівськ

en: 8531960
uk: Лінкольн

en: 8604682
uk: Джонстон

en: 863061
uk: Усінськ

en: 877178
uk: Катіма-Муліло

en: 88319
uk: Бенгазі

en: 888710
uk: Квекве

en: 889215
uk: Кариба

en: 889453
uk: Кадома

en: 889942
uk: Хванге

en: 890299
uk: Хараре

en: 89113
uk: Адждабія

en: 893697
uk: Чинхої

en: 894701
uk: Булавайо

en: 895269
uk: Байтбридж

en: 901344
uk: Ндола

en: 9034728
uk: Неа-Іонія

en: 905846
uk: Мпика

en: 907770
uk: Манса

en: 909137
uk: Лусака

en: 909863
uk: Луаншья

en: 910111
uk: Марамба

en: 911148
uk: Кітве

en: 912764
uk: Касама

en: 916095
uk: Кабве

en: 918702
uk: Чипата

en: 919009
uk: Чингола

en: 921772
uk: Мороні

en: 922704
uk: Лубумбаші

en: 922741
uk: Лікасі

en: 923295
uk: Зомба

en: 925475
uk: Мзузу

en: 927967
uk: Лілонгве

en: 931755
uk: Блантайр

en: 932505
uk: Масеру

en: 933088
uk: Серове

en: 933099
uk: Селебі-Пхікве

en: 933182
uk: Палапє

en: 933305
uk: Молепололе

en: 933340
uk: Мочуді

en: 933366
uk: Маун

en: 933685
uk: Каньє

en: 933773
uk: Габороне

en: 933778
uk: Франсистаун

en: 934154
uk: Порт-Луї

en: 934985
uk: Мбабане

en: 934995
uk: Манзіні

en: 935048
uk: Лобамба

en: 935582
uk: Ле-Тампон

en: 935691
uk: Ла-Поссесьйон

en: 939270
uk: Вітбанк

en: 944385
uk: Ферінігінг

en: 946257
uk: Улунді

en: 946877
uk: Ейтенхахе

en: 94787
uk: Кіркук

en: 94824
uk: Кербела

en: 949224
uk: Тхохояндоу

en: 953781
uk: Совето

en: 958724
uk: Рустенбург

en: 964137
uk: Преторія

en: 964420
uk: Порт-Елізабет

en: 965289
uk: Полокване

en: 965301
uk: Пітермаріцбург

en: 971534
uk: Нельспрюйт

en: 973709
uk: Моссел-Бей

en: 98182
uk: Багдад

en: 986822
uk: Крюгерсдорп

en: 98717
uk: Ер-Рамаді

en: 98860
uk: Ан-Наджаф

en: 988698
uk: Книсна

en: 99072
uk: Мосул

en: 990930
uk: Кімберлі

en: 99135
uk: Куфа

en: 993800
uk: Йоганнесбург

en: 99532
uk: Басра

en: AD
uk: Андорра

en: AD.02
uk: Канільйо

en: AD.05
uk: Ордіно

en: AD.06
uk: Сант-Жулія-де-Лорія

en: AD.08
uk: Ескальдес-Енгордань

en: AE
uk: Обʼєднані Арабські Емірати

en: AF
uk: Афганістан

en: AF.10
uk: Гільменд

en: AF.24
uk: Кундуз

en: AF.30
uk: Балх

en: AF.42
uk: Панджшер

en: AG
uk: Антігуа і Барбуда

en: AG.01
uk: Барбуда

en: AG.09
uk: Редонда

en: AI
uk: Ангілья

en: AL
uk: Албанія

en: AM
uk: Вірменія

en: AN
uk: Нідерландські Антильські острови

en: AO
uk: Ангола

en: AO.01
uk: Бенгела

en: AO.03
uk: Кабінда

en: AO.08
uk: Уамбо

en: AO.14
uk: Мошико

en: AO.16
uk: Заїре

en: AO.18
uk: Південна Лунда

en: AQ
uk: Антарктика

en: AR
uk: Аргентина

en: AS
uk: Американське Самоа

en: AT
uk: Австрія

en: AT.01
uk: Бургенланд

en: AT.02
uk: Каринтія

en: AT.03
uk: Нижня Австрія

en: AT.06
uk: Штирія

en: AT.08
uk: Форарльберг

en: AU
uk: Австралія

en: AU.01
uk: Австралійська столична територія

en: AU.03
uk: Північна територія

en: AW
uk: Аруба

en: AX
uk: Аландські острови

en: AZ
uk: Азербайджан

en: AZ.35
uk: Нахічевань

en: BA
uk: Боснія та Герцоговина

en: BA.BRC
uk: Округ Брчко

en: BB
uk: Барбадос

en: BB.01
uk: Крайст-Черч

en: BB.07
uk: Сент-Люсі

en: BB.09
uk: Сент-Пітер

en: BB.10
uk: Сент-Філіп

en: BD
uk: Бангладеш

en: BD.84
uk: Читтаґонґ

en: BE
uk: Бельгія

en: BF
uk: Буркіна-Фасо

en: BF.08
uk: Східна область

en: BG
uk: Болгарія

en: BG.41
uk: Габровська область

en: BG.58
uk: Софійська область

en: BH
uk: Бахрейн

en: BI
uk: Бурунді

en: BJ
uk: Бенін

en: BL
uk: Сен-Бартельмі

en: BM
uk: Бермудські Острови

en: BN
uk: Бруней

en: BO
uk: Болівія

en: BQ
uk: Карибські Нідерланди

en: BQ.SE
uk: Сінт-Естатіус

en: BR
uk: Бразілія

en: BR.04
uk: Амазонас

en: BR.08
uk: Еспіріту-Санту

en: BR.11
uk: Мату-Гросу-ду-Сул

en: BR.13
uk: Мараньян

en: BR.14
uk: Мату-Гросу

en: BR.15
uk: Мінас-Жерайс

en: BR.16
uk: Пара

en: BR.20
uk: Піауї

en: BR.29
uk: Гояс

en: BR.30
uk: Пернамбуку

en: BR.31
uk: Токантінс

en: BS
uk: Багамські Острови

en: BT
uk: Бутан

en: BV
uk: Острів Буве

en: BW
uk: Ботсвана

en: BY
uk: Білорусь

en: BY.02
uk: Гомєльська область

en: BZ
uk: Беліз

en: CA
uk: Канада

en: CA.01
uk: Альберта

en: CA.02
uk: Британська Колумбія

en: CA.03
uk: Манітоба

en: CA.04
uk: Нью-Брансвік

en: CA.07
uk: Нова Шотландія

en: CA.08
uk: Онтаріо

en: CA.09
uk: Острів Принца Едварда

en: CA.11
uk: Саскачеван

en: CA.12
uk: Юкон

en: CA.14
uk: Нунавут

en: CC
uk: Кокосові (Кілінг) Острови

en: CD
uk: Демократична республіка Конго

en: CD.20
uk: Квілу

en: CD.25
uk: Монгала

en: CD.30
uk: Чопо

en: CD.31
uk: Чуапа

en: CF
uk: Центральноафриканська Республіка

en: CF.01
uk: Бамбінґі-Банґоран

en: CF.02
uk: Нижнє Котто

en: CF.03
uk: Верхнє Котто

en: CF.04
uk: Мамбере-Кадеї

en: CF.05
uk: Верхнє Мбому

en: CF.07
uk: Лобае

en: CF.08
uk: Мбому

en: CF.11
uk: Уака

en: CF.12
uk: Уам

en: CF.14
uk: Вакага

en: CG
uk: Конґо - Браззавіль

en: CH
uk: Швейцарія

en: CH.GE
uk: Женева

en: CH.JU
uk: Юра

en: CH.NE
uk: Невшатель

en: CH.TI
uk: Тічино

en: CI
uk: Кот-дʼІвуар

en: CK
uk: Острови Кука

en: CL
uk: Чілі

en: CL.12
uk: Столичний регіон Сантьяго

en: CL.15
uk: I Регіон Тарапака

en: CM
uk: Камерун

en: CN
uk: Китай

en: CN.26
uk: Шеньсі

en: CO
uk: Колумбія

en: CR
uk: Коста-Рика

en: CU
uk: Куба

en: CV
uk: Кабо-Верде

en: CW
uk: Кюрасао

en: CX
uk: Острів Різдва

en: CY
uk: Кіпр

en: CZ
uk: Чехiя

en: CZ.78
uk: Південноморавський край

en: CZ.79
uk: Південночеський край

en: CZ.88
uk: Центральночеський край

en: DE
uk: Німеччина

en: DE.01
uk: Баден-Вюртемберг

en: DE.02
uk: Баварія

en: DE.03
uk: Бремен

en: DE.06
uk: Нижня Саксонія

en: DE.08
uk: Рейнланд-Пфальц

en: DE.09
uk: Саар

en: DE.10
uk: Шлезвіг-Гольштейн

en: DE.11
uk: Бранденбург

en: DE.14
uk: Саксонія-Ангальт

en: DE.16
uk: Берлін

en: DJ
uk: Джибуті

en: DJ.04
uk: Обок

en: DJ.05
uk: Таджура

en: DJ.06
uk: Дікіль

en: DK
uk: Данія

en: DK.18
uk: Центральна Ютландія

en: DK.20
uk: Зеландія

en: DK.21
uk: Південна Данія

en: DM
uk: Домініка

en: DO
uk: Домініканська Республіка

en: DZ
uk: Алжирія

en: EC
uk: Еквадор

en: EE
uk: Естонія

en: EE.01
uk: Гарюмаа

en: EE.02
uk: Хіюмаа

en: EE.03
uk: Іда-Вірумаа

en: EE.04
uk: Ярвамаа

en: EE.05
uk: Йигевамаа

en: EE.07
uk: Ляянемаа

en: EE.08
uk: Ляяне-Вірумаа

en: EE.11
uk: Пярнумаа

en: EE.12
uk: Пилвамаа

en: EE.13
uk: Рапламаа

en: EE.14
uk: Сааремаа

en: EE.18
uk: Тартумаа

en: EE.19
uk: Валгамаа

en: EE.20
uk: Вільяндімаа

en: EE.21
uk: Вирумаа

en: EG
uk: Єгипет

en: EH
uk: Західна Сахара

en: ER
uk: Ерітрея

en: ES
uk: Іспанія

en: ES.27
uk: Ла-Ріоха

en: ES.39
uk: Кантабрія

en: ES.51
uk: Андалусія

en: ES.53
uk: Канарські острови

en: ES.54
uk: Кастілія-Ла-Манча

en: ES.55
uk: Кастилія-і-Леон

en: ES.57
uk: Естремадура

en: ES.58
uk: Галісія

en: ET
uk: Ефіопія

en: FI
uk: Фінляндія

en: FI.01
uk: Уусімаа

en: FI.02
uk: Південно-західна Фінляндія

en: FI.04
uk: Сатакунта

en: FI.06
uk: Пірканмаа

en: FI.08
uk: Кюменлааксо

en: FI.14
uk: Південна Погянмаа

en: FI.15
uk: Погянмаа

en: FI.17
uk: Північна Погянмаа

en: FI.18
uk: Кайнуу

en: FJ
uk: Фіджі

en: FK
uk: Фолклендські острови

en: FM
uk: Мікронезія

en: FO
uk: Острови Фаро

en: FR
uk: Франція

en: FR.52
uk: Пеї-де-ла-Луар

en: FR.53
uk: Бретань

en: GA
uk: Габон

en: GA.01
uk: Естуер

en: GB
uk: Сполучене Королівство

en: GB.ENG
uk: Англія

en: GD
uk: Гренада

en: GE
uk: Грузія

en: GE.02
uk: Абхазія

en: GE.65
uk: Гурія

en: GE.66
uk: Імереті

en: GE.67
uk: Кахеті

en: GE.68
uk: Квемо Картлі

en: GE.69
uk: Мцхета-Мтіанеті

en: GE.72
uk: Самцхе-Джавахеті

en: GE.73
uk: Шида Картлі

en: GF
uk: Французька Гвіана

en: GG
uk: Гернсі

en: GH
uk: Гана

en: GI
uk: Гібралтар

en: GL
uk: Ґренландія

en: GL.04
uk: Куяллек

en: GL.06
uk: Кекката

en: GL.07
uk: Сермерсоок

en: GM
uk: Гамбія

en: GN
uk: Ґвінея

en: GP
uk: Гваделупа

en: GQ
uk: Екваторіальна Ґвінея

en: GR
uk: Греція

en: GS
uk: Південна Джорджія та Південні Сандвічеві Острови

en: GT
uk: Гватемала

en: GU
uk: Гуам

en: GW
uk: Гвінея-Бісау

en: GY
uk: Гаяна

en: HK
uk: Гонконг

en: HM
uk: Острови Герд і Макдоналд

en: HN
uk: Гондурас

en: HR
uk: Хорватія

en: HT
uk: Гаїті

en: HU
uk: Угорщина

en: HU.10
uk: Гайду-Бігар

en: HU.12
uk: Комаром-Естерґом

en: HU.18
uk: Саболч-Сатмар-Береґ

en: HU.20
uk: Яс-Надькун-Солнок

en: ID
uk: Індонезія

en: ID.08
uk: Східна Ява

en: ID.21
uk: Центральне Сулавесі

en: ID.26
uk: Північна Суматра

en: ID.30
uk: Західна Ява

en: ID.31
uk: Північне Сулавесі

en: ID.32
uk: Південна Суматра

en: ID.33
uk: Бантен

en: IE
uk: Ірландія

en: IE.L
uk: Ленстер

en: IE.M
uk: Манстер

en: IE.U
uk: Ольстер

en: IL
uk: Ізраїль

en: IL.04
uk: Хайфський округ

en: IM
uk: Острів Мен

en: IN
uk: Індія

en: IN.01
uk: Андаманські і Нікобарські острови

en: IN.02
uk: Андхра-Прадеш

en: IN.03
uk: Ассам

en: IN.05
uk: Чандігарх

en: IN.09
uk: Гуджарат

en: IN.10
uk: Харяна

en: IN.11
uk: Хімачал-Прадеш

en: IN.13
uk: Керала

en: IN.16
uk: Махараштра

en: IN.17
uk: Маніпур

en: IN.18
uk: Меґхалая

en: IN.19
uk: Карнатака

en: IN.20
uk: Нагаленд

en: IN.22
uk: Пудучеррі

en: IN.23
uk: Пенджаб

en: IN.24
uk: Раджастхан

en: IN.25
uk: Тамілнаду

en: IN.26
uk: Тріпура

en: IN.28
uk: Західний Бенгал

en: IN.29
uk: Сіккім

en: IN.30
uk: Аруначал-Прадеш

en: IN.31
uk: Мізорам

en: IN.33
uk: Гоа

en: IN.34
uk: Біхар

en: IN.35
uk: Мадхя-Прадеш

en: IN.36
uk: Уттар-Прадеш

en: IN.37
uk: Чхаттісґарх

en: IN.38
uk: Джхаркханд

en: IN.40
uk: Телангана

en: IO
uk: Британська територія в Індійському Океані

en: IQ
uk: Ірак

en: IR
uk: Іран, Ісламська Республіка

en: IR.22
uk: Бушер

en: IS
uk: Ісландія

en: IT
uk: Італія

en: IT.01
uk: Абруццо

en: IT.02
uk: Базиліката

en: IT.03
uk: Калабрія

en: IT.04
uk: Кампанія

en: IT.07
uk: Лаціо

en: IT.08
uk: Лігурія

en: IT.10
uk: Марке

en: IT.11
uk: Молізе

en: IT.12
uk: Пємонт

en: IT.13
uk: Апулія

en: IT.15
uk: Сицилія

en: IT.16
uk: Тоскана

en: IT.18
uk: Умбрія

en: IT.20
uk: Венето

en: JE
uk: Джерсі

en: JM
uk: Ямайка

en: JM.17
uk: Кінґстон

en: JO
uk: Йорданія

en: JP
uk: Японія

en: JP.02
uk: Префектура Акіта

en: JP.03
uk: Префектура Аоморі

en: JP.06
uk: Префектура Фукуй

en: JP.07
uk: Префектура Фукуока

en: JP.08
uk: Префектура Фукусіма

en: JP.09
uk: Префектура Ґіфу

en: JP.10
uk: Префектура Ґумма

en: JP.13
uk: Префектура Хьоґо

en: JP.14
uk: Префектура Ібаракі

en: JP.16
uk: Префектура Івате

en: JP.17
uk: Префектура Каґава

en: JP.19
uk: Префектура Канаґава

en: JP.21
uk: Префектура Кумамото

en: JP.24
uk: Префектура Міяґі

en: JP.25
uk: Префектура Міядзакі

en: JP.26
uk: Префектура Наґано

en: JP.29
uk: Префектура Ніїґата

en: JP.31
uk: Префектура Окаяма

en: JP.35
uk: Префектура Сіґа

en: JP.36
uk: Префектура Сімане

en: JP.37
uk: Префектура Сідзуока

en: JP.38
uk: Префектура Тотіґі

en: JP.41
uk: Префектура Тотторі

en: JP.43
uk: Префектура Вакаяма

en: JP.44
uk: Префектура Ямаґата

en: JP.45
uk: Префектура Ямаґуті

en: JP.46
uk: Префектура Яманасі

en: JP.47
uk: Префектура Окінава

en: KE
uk: Кенія

en: KG
uk: Киргізстан

en: KH
uk: Камбоджа

en: KH.28
uk: Сіануквіль

en: KI
uk: Кірибаті

en: KM
uk: Комори

en: KM.02
uk: Великий Комор

en: KN
uk: Сент Кітс і Невіс

en: KP
uk: Корейська Народно-Демократична Республіка

en: KR
uk: Південня Корея

en: KW
uk: Кувейт

en: KY
uk: Кайманові острови

en: KZ
uk: Казахстан

en: LA
uk: Лаоська Народно-Демократична Республіка

en: LB
uk: Ліван

en: LB.06
uk: Південний Ліван

en: LC
uk: Санта Лючія

en: LI
uk: Ліхтенштейн

en: LI.02
uk: Ешен

en: LI.04
uk: Маурен

en: LK
uk: Шрі Ланка

en: LK.29
uk: Центральна провінція

en: LK.32
uk: Північно-Західна провінція

en: LK.38
uk: Північна провінція

en: LR
uk: Ліберія

en: LS
uk: Лесото

en: LS.10
uk: Береа

en: LS.11
uk: Бута-Буте

en: LS.14
uk: Масеру

en: LS.16
uk: Мокотлонг

en: LS.18
uk: Цгутінг

en: LS.19
uk: Таба-Цека

en: LT
uk: Литва

en: LU
uk: Люксембург

en: LV
uk: Латвія

en: LV.06
uk: Даугавпілс

en: LV.10
uk: Єкабпілський край

en: LV.11
uk: Єлгава

en: LV.16
uk: Лієпая

en: LY
uk: Лівійська Арабська Джамахірія

en: MA
uk: Мороко

en: MC
uk: Монако

en: MD
uk: Молдова

en: MD.59
uk: Аненій-Нойський район

en: MD.61
uk: Бессарабський район

en: MD.63
uk: Бричанський район

en: MD.65
uk: Кантемірський район

en: MD.69
uk: Кріуленський район

en: MD.76
uk: Глоденський район

en: MD.79
uk: Леовський район

en: MD.80
uk: Ніспоренський район

en: MD.82
uk: Оргіївський район

en: MD.83
uk: Резинський район

en: MD.84
uk: Ришканський район

en: MD.85
uk: Синжерейський район

en: MD.86
uk: Шолданештський район

en: MD.89
uk: Страшенський район

en: MD.90
uk: Тараклійський район

en: MD.91
uk: Теленештський район

en: MD.92
uk: Унгенський район

en: ME
uk: Чорногорія

en: ME.04
uk: Бієло-Полє

en: ME.08
uk: Херцег-Новий

en: ME.10
uk: Котор

en: ME.11
uk: Мойковац

en: MF
uk: Острів Святого Мартіна

en: MG
uk: Мадагаскар

en: MH
uk: Маршаллові Острови

en: MK
uk: Північна Македонія

en: MK.08
uk: Богданці

en: MK.11
uk: Босилово

en: MK.12
uk: Брвениця

en: MK.19
uk: Чешиново-Облешево

en: MK.28
uk: Долнени

en: MK.35
uk: Градсько

en: MK.36
uk: Ілинден

en: MK.40
uk: Карбинці

en: MK.60
uk: Лозово

en: MK.62
uk: Македонська-Камениця

en: MK.80
uk: Пласниця

en: MK.86
uk: Ресен

en: MK.87
uk: Росоман

en: MK.A4
uk: Светий Николе

en: MK.A5
uk: Теарце

en: MK.C6
uk: Зрновці

en: MK.C9
uk: Чашка

en: MK.D4
uk: Гостивар

en: MK.D5
uk: Єгуновце

en: MK.E4
uk: Маврово і Ростуша

en: MK.E9
uk: Валандово

en: MK.F5
uk: Дебарця

en: ML
uk: Малі

en: MM
uk: Мʼянма (Бірма)

en: MN
uk: Монголія

en: MO
uk: Макао

en: MP
uk: Північні Маріанські Острови

en: MQ
uk: Мартиніка

en: MR
uk: Мавританія

en: MS
uk: Монтсеррат

en: MT
uk: Мальта

en: MU
uk: Маврикій

en: MV
uk: Мальдіви

en: MW
uk: Малаві

en: MX
uk: Мексика

en: MY
uk: Малайзія

en: MY.01
uk: Джохор

en: MY.02
uk: Кедах

en: MY.11
uk: Саравак

en: MY.12
uk: Селангор

en: MZ
uk: Мозамбік

en: MZ.06
uk: Нампула

en: MZ.08
uk: Тете

en: NA
uk: Намібія

en: NA.21
uk: Кхомас

en: NA.33
uk: Охангвена

en: NA.35
uk: Омахеке

en: NA.36
uk: Омусаті

en: NA.37
uk: Ошана

en: NA.38
uk: Ошикото

en: NC
uk: Нова Каледонія

en: NE
uk: Нігер

en: NF
uk: Острів Норфолк

en: NG
uk: Нігерія

en: NI
uk: Нікарагуа

en: NL
uk: Нідерланди

en: NO
uk: Норвегія

en: NP
uk: Непал

en: NR
uk: Науру

en: NU
uk: Ніуе

en: NZ
uk: Нова Зеландія

en: NZ.E8
uk: Бей оф Пленті

en: NZ.F4
uk: Марлборо

en: NZ.F6
uk: Нортленд

en: OM
uk: Оман

en: PA
uk: Панама

en: PA.09
uk: Гуна-Яла

en: PA.11
uk: Ембера-Воунаан

en: PE
uk: Перу

en: PE.01
uk: Амазонас

en: PE.02
uk: Анкаш

en: PE.04
uk: Арекіпа

en: PE.05
uk: Аякучо

en: PE.11
uk: Іка

en: PE.12
uk: Хунін

en: PE.13
uk: Ла-Лібертад

en: PE.19
uk: Паско

en: PE.20
uk: Піура

en: PE.21
uk: Пуно

en: PF
uk: Французька Полінезія

en: PG
uk: Папуа-Нова Гвінея

en: PG.10
uk: Східна Нова Британія

en: PG.17
uk: Західна Нова Британія

en: PH
uk: Філіпіни

en: PK
uk: Пакістан

en: PK.05
uk: Сінд

en: PK.06
uk: Азад Кашмір

en: PL
uk: Польща

en: PL.72
uk: Нижня Сілезія

en: PL.80
uk: Ряшівське воєводство

en: PM
uk: Сен-Пʼєр і Мікелон

en: PN
uk: Острови Піткерн

en: PR
uk: Пуерто-Рико

en: PR.013
uk: Аресібо

en: PS
uk: Палестина

en: PS.GZ
uk: Сектор Гази

en: PT
uk: Португалія

en: PT.14
uk: Лісабон

en: PW
uk: Палау

en: PY
uk: Парагвай

en: QA
uk: Катар

en: RE
uk: Реюньйон

en: RO
uk: Румунія

en: RO.29
uk: Олт

en: RO.30
uk: Прахова

en: RO.40
uk: Вранчя

en: RO.43
uk: Ілфов

en: RS
uk: Сербія

en: RU
uk: Російська Федерація

en: RU.16
uk: Чуваська Республіка

en: RU.17
uk: Дагестан

en: RU.28
uk: Республіка Карелія

en: RU.34
uk: Республіка Комі

en: RU.47
uk: Московська область

en: RU.48
uk: Москва

en: RU.81
uk: Ульяновська область

en: RU.90
uk: Пермський край

en: RW
uk: Руанда

en: SA
uk: Саудівська Аравія

en: SB
uk: Соломонові Острови

en: SC
uk: Сейшельські Острови

en: SD
uk: Судан

en: SE
uk: Швеція

en: SE.02
uk: Блекінге

en: SE.03
uk: Євлеборґ

en: SE.06
uk: Галланд

en: SE.10
uk: Даларна

en: SE.14
uk: Норрботтен

en: SE.15
uk: Еребру

en: SE.28
uk: Вестра-Йоталанд

en: SG
uk: Сінгапур

en: SH
uk: Острів Святої Єлени

en: SI
uk: Словенія

en: SI.12
uk: Церклє-на-Горенськем

en: SI.14
uk: Церкно

en: SI.22
uk: Дол-при-Любляні

en: SI.24
uk: Дорнава

en: SI.34
uk: Храстник

en: SI.36
uk: Ідрія

en: SI.38
uk: Ілірська Бистриця

en: SI.40
uk: Ізола

en: SI.50
uk: Копер

en: SI.64
uk: Логатець

en: SI.68
uk: Луковиця

en: SI.76
uk: Мислиня

en: SI.78
uk: Моравське Топлице

en: SI.89
uk: Песниця

en: SI.91
uk: Півка

en: SI.94
uk: Постойна

en: SI.A1
uk: Раденці

en: SI.A2
uk: Радлє-об-Драві

en: SI.A3
uk: Радовлиця

en: SI.B9
uk: Шкофя Лока

en: SI.C4
uk: Словенське Коніце

en: SI.D4
uk: Требнє

en: SI.E2
uk: Витанє

en: SI.E3
uk: Водице

en: SI.G1
uk: Дестрник

en: SI.G3
uk: Добрна

en: SI.G6
uk: Доленьське Топлице

en: SI.G8
uk: Град

en: SI.H8
uk: Коменда

en: SI.I4
uk: Лендава

en: SI.I6
uk: Лютомер

en: SI.J2
uk: Марибор

en: SI.K2
uk: Подвелка

en: SI.K4
uk: Преболд

en: SI.K6
uk: Превалє

en: SI.K7
uk: Птуй

en: SI.L7
uk: Шентюр

en: SI.L8
uk: Словенська Бистриця

en: SI.M5
uk: Табор

en: SI.O2
uk: Горє

en: SI.O4
uk: Лог-Драгомер

en: SJ
uk: Шпіцберген та Ян-Маєн

en: SJ.21
uk: Шпіцберген

en: SK
uk: Словаччина

en: SL
uk: С'єра Леоне

en: SM
uk: Сан-Марино

en: SM.02
uk: Кєзануова

en: SN
uk: Сенегал

en: SO
uk: Сомалі

en: SR
uk: Сурінам

en: SS
uk: Південний Судан

en: ST
uk: Сан Томе та Принсіпі

en: ST.01
uk: Принсіпі

en: ST.02
uk: Сан-Томе

en: SV
uk: Сальвадор

en: SX
uk: Сінт-Мартен

en: SY
uk: Сирія

en: SZ
uk: Есватіні

en: TC
uk: Острови Теркс і Кайкос

en: TD
uk: Республіка Чад

en: TF
uk: Французькі Південні Території

en: TG
uk: Того

en: TG.22
uk: Центральний регіон

en: TG.23
uk: Регіон Кари

en: TG.24
uk: Марітіме

en: TG.25
uk: Регіон Плато

en: TG.26
uk: Регіон Саванн

en: TH
uk: Тайланд

en: TJ
uk: Таджикістан

en: TK
uk: Токелау

en: TK.N
uk: Нукунону

en: TL
uk: Тімор-Лешті

en: TM
uk: Туркменістан

en: TM.01
uk: Ахалський велаят

en: TM.02
uk: Балканський велаят

en: TM.04
uk: Лебапський велаят

en: TM.05
uk: Марийський велаят

en: TN
uk: Туніс

en: TN.34
uk: Татауїн

en: TN.39
uk: Мануба

en: TO
uk: Тонга

en: TR
uk: Туреччина

en: TR.05
uk: Амасья

en: TR.07
uk: Анталья

en: TR.08
uk: Артвін

en: TR.09
uk: Айдин

en: TR.10
uk: Баликесір

en: TR.11
uk: Біледжик

en: TR.12
uk: Бінґьоль

en: TR.13
uk: Бітліс

en: TR.14
uk: Болу

en: TR.15
uk: Бурдур

en: TR.17
uk: Чанаккале

en: TR.19
uk: Чорум

en: TR.20
uk: Денізлі

en: TR.22
uk: Едірне

en: TR.24
uk: Ерзінджан

en: TR.25
uk: Ерзурум

en: TR.26
uk: Ескішехір

en: TR.28
uk: Ґіресун

en: TR.31
uk: Хатай

en: TR.32
uk: Мерсін

en: TR.33
uk: Испарта

en: TR.34
uk: Стамбул

en: TR.37
uk: Кастамону

en: TR.38
uk: Кайсері

en: TR.39
uk: Киркларелі

en: TR.40
uk: Киршехір

en: TR.41
uk: Коджаелі

en: TR.43
uk: Кютахя

en: TR.44
uk: Малатья

en: TR.45
uk: Маніса

en: TR.46
uk: Кахраманмараш

en: TR.48
uk: Мугла

en: TR.49
uk: Муш

en: TR.52
uk: Орду

en: TR.54
uk: Сакаря

en: TR.55
uk: Самсун

en: TR.57
uk: Сіноп

en: TR.58
uk: Сівас

en: TR.59
uk: Текірдаг

en: TR.61
uk: Трабзон

en: TR.62
uk: Тунджелі

en: TR.64
uk: Ушак

en: TR.65
uk: Ван

en: TR.66
uk: Йозгат

en: TR.71
uk: Конья

en: TR.72
uk: Мардін

en: TR.74
uk: Сіїрт

en: TR.75
uk: Аксарай

en: TR.76
uk: Батман

en: TR.78
uk: Караман

en: TR.79
uk: Кириккале

en: TR.80
uk: Ширнак

en: TR.81
uk: Адана

en: TR.82
uk: Чанкири

en: TR.83
uk: Ґазіантеп

en: TR.86
uk: Ардахан

en: TR.87
uk: Бартин

en: TR.88
uk: Игдир

en: TR.90
uk: Кіліс

en: TR.91
uk: Османіє

en: TR.92
uk: Ялова

en: TT
uk: Трінідад і Тобаго

en: TV
uk: Тувалу

en: TW
uk: Тайвань

en: TW.03
uk: Тайбей

en: TZ
uk: Обʼєднана Республіка Танзанія

en: UA
uk: Україна

en: UA.01
uk: Черкаська область

en: UA.02
uk: Chernihivska Oblast

en: UA.03
uk: Чернівецька область

en: UA.04
uk: Дніпропетровська область

en: UA.05
uk: Донецька область

en: UA.06
uk: Івано-Франківська область

en: UA.07
uk: Харківська область

en: UA.08
uk: Херсонська область

en: UA.09
uk: Хмельницька область

en: UA.10
uk: Кіровоградська область

en: UA.11
uk: Республіка Крим

en: UA.12
uk: Місто Київ

en: UA.13
uk: Київська область

en: UA.14
uk: Луганська область

en: UA.15
uk: Львівська область

en: UA.16
uk: Миколаївська область

en: UA.17
uk: Одеська Область

en: UA.18
uk: Полтавська область

en: UA.19
uk: Рівненська область

en: UA.20
uk: Місто Севастополь

en: UA.21
uk: Сумська область

en: UA.22
uk: Тернопільська Область

en: UA.23
uk: Вінницька область

en: UA.24
uk: Волинська Область

en: UA.25
uk: Закарпатська Область

en: UA.26
uk: Запорізька область

en: UA.27
uk: Житомирська область

en: UG
uk: Уганда

en: UM
uk: Віддалені Острови США

en: UM.050
uk: Бейкер

en: US
uk: Сполучені Штати Америки

en: US.AK
uk: Аляска

en: US.AL
uk: Алабама

en: US.AR
uk: Арканзас

en: US.AZ
uk: Аризона

en: US.CA
uk: Каліфорнія

en: US.CO
uk: Колорадо

en: US.CT
uk: Коннектикут

en: US.DE
uk: Делавер

en: US.FL
uk: Флорида

en: US.HI
uk: Гаваї

en: US.IA
uk: Айова

en: US.ID
uk: Айдахо

en: US.IL
uk: Іллінойс

en: US.IN
uk: Індіана

en: US.KS
uk: Канзас

en: US.KY
uk: Кентуккі

en: US.LA
uk: Луїзіана

en: US.MA
uk: Массачусетс

en: US.MD
uk: Меріленд

en: US.ME
uk: Мен

en: US.MI
uk: Мічиган

en: US.MN
uk: Міннесота

en: US.MO
uk: Міссурі

en: US.MS
uk: Міссісіпі

en: US.MT
uk: Монтана

en: US.NC
uk: Північна Кароліна

en: US.ND
uk: Північна Дакота

en: US.NE
uk: Небраска

en: US.NH
uk: Нью-Гемпшир

en: US.NJ
uk: Нью-Джерсі

en: US.NM
uk: Нью-Мексико

en: US.NV
uk: Невада

en: US.NY
uk: Нью-Йорк

en: US.OH
uk: Огайо

en: US.OK
uk: Оклахома

en: US.OR
uk: Орегон

en: US.PA
uk: Пенсильванія

en: US.RI
uk: Род-Айленд

en: US.SC
uk: Південна Кароліна

en: US.SD
uk: Південна Дакота

en: US.TN
uk: Теннессі

en: US.TX
uk: Техас

en: US.UT
uk: Юта

en: US.VA
uk: Вірджинія

en: US.VT
uk: Вермонт

en: US.WA
uk: Вашингтон

en: US.WI
uk: Вісконсин

en: US.WV
uk: Західна Вірджинія

en: US.WY
uk: Вайомінг

en: UY
uk: Уругвай

en: UZ
uk: Узбекистан

en: VA
uk: Місто Ватикан

en: VC
uk: Сент-Вінсент і Ґренадіни

en: VE
uk: Венесуела

en: VG
uk: Британські Віргінські острови

en: VI
uk: Віргінські Острови (США)

en: VN
uk: Вʼєтнам

en: VN.20
uk: Хошимін

en: VU
uk: Вануату

en: WF
uk: Уолліс і Футуна

en: WS
uk: Самоа

en: XK
uk: Косово

en: YE
uk: Ємен

en: YE.05
uk: Шабва

en: YT
uk: Майотта

en: YT.97614
uk: Уангані

en: YT.97616
uk: Сада

en: ZA
uk: Південна Африка

en: ZA.05
uk: Східно-Капська провінція

en: ZA.06
uk: Ґаутенг

en: ZA.07
uk: Мпумаланга

en: ZA.09
uk: Лімпопо

en: ZM
uk: Замбія

en: ZW
uk: Зімбабве
