Xfce Apps - en to uk translation catalogue (309 entries)

en: %s cannot be added to the composition, because it exceeds the maximum allowed file size for iso9660.
uk: %s не може бути додано до проекту, тому що тоді перевищується максимальний дозволений розмір для iso9660.

en: %s is larger than what iso9660 level 2 allows. This can be a problem for old systems or software.
uk: %s є більше, ніж дозволяє 2 рівень iso9660. Можливо, що це проблема старої системи або програми.

en: %s is missing.
    
    You do not have a decoder installed to handle this file.
    Probably you need to look at the gst-plugins-* packages
    for the necessary plugins.
uk: %s відсутній.
    
    Ви не встановили декодера для обробки цього файлу.
    Спробуйте переглянути і встановити пакети gst-plugins-*
    для відповідних плагінів.

en: %s's home
uk: Домашня тека %s

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
uk: %s: %s
    Спробуйте %s --help для перегляду повного списку доступних параметрів команди.

en: %s: %s (code %X)
uk: %s: %s (код %X)

en: %s: node name not unique
uk: %s: вже існує нода з такою назвою

en: %s: null pointer
uk: %s: нульовий вказівник

en: %s: out of memory
uk: %s: замало пам’яті

en: <b>Unable to retrieve the speed list for the drive.</b>
    
    This is a known bug for drives. If you're interested in fixing it, please have a look at the libburn library.
    
    Burning should still work, but if there are problems anyways, please let us know.
    
    <i>Thank you!</i>
uk: <b>неможливо отримати список швидкостей приводу.</b>
    
    Ця помилка відома, і виникає з деякими приводами. Будь ласка повідомте про це <i>xfburn@xfce.org</i> також разом з виводом консолі щоб збільшити наші шанси на перемогу цих проблем. 
    
    Запис буде працювати, але при наявності проблем завжди ставте нас до відома      
    
    <i>Дякуємо Вам!</i>

en: <big>Burn _Image</big>
uk: <big>Записати _зображення</big>

en: <big>New _Data Composition</big>
uk: <big>Нова збірка _даних</big>

en: <big>_Audio CD</big>
uk: <big>_Аудіо CD</big>

en: <big>_Blank Disc</big>
uk: <big>_Чистий диск</big>

en: <small>Would you like to change the default composition name?</small>
uk: <small>Змінити типову назву проекту?</small>

en: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Please select an image to burn</span>
uk: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Будь ласка виберіть образ для запису</span>

en: A file named "%s" already exists in this directory, the file hasn't been added.
uk: Файл з назвою "%s" вже присутній в цій теці, файл не може бути доданий.

en: A file with the same name is already present in the composition.
uk: Файл з такою самою назвою вже присутній в проекті.

en: A full, but erasable disc is in the drive
uk: В дисководі заповнений диск, але такий, що піддається витиранню.

en: A plugin
uk: Додаток

en: A problem with the burn backend occurred.
uk: Виявлено проблеми під час процесу запису.

en: A simple CD burning tool
uk: Простий інструмент для запису CD

en: Aborted
uk: Перервани

en: Aborting...
uk: Переривання...

en: About
uk: Про

en: Add
uk: Додати

en: Add a new directory to the composition
uk: Додати нову теку до проекту

en: Add the selected file(s) to the composition
uk: Додати вибрані файли до проекту

en: Adding files to the composition
uk: Додавання файлів до проекту

en: Adding home directory
uk: Додати домашню директорію

en: All files
uk: Всі файли

en: An error occurred in the burn backend
uk: Отримано помилку в процесі запису

en: An error occurred in the burn backend.
uk: Під час процесу запису отримано помилку.

en: An error occurred while identifying '%s' with gstreamer
uk: Виникла помилка під час ідентифікації '%s' gstreamer'ом

en: An error occurred while writing ISO: %s
uk: Сталася помилка під час запису ISO: %s

en: Another cd burning GUI
uk: Інший GUI інструмент для запису CD

en: Are you sure you want to abort?
uk: Ви дійсно бажаєте перервати?

en: Artist
uk: Артист

en: Audio CD playable in regular stereos
uk: Аудіо CD відтворюється в звичайних стерео системах

en: Audio composition
uk: Сеанс з аудіо

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Blank CD-RW
uk: Очистити CD-RW

en: Blank Disc
uk: Чистий диск

en: Blank mode
uk: Режим очищення

en: Blanking disc...
uk: Стирання диску...

en: Burn Composition
uk: Запис проекту

en: Burn Image
uk: Записати образ

en: Burn Image (xfburn)
uk: Записати образ (xfburn)

en: Burn image
uk: Записати образ

en: Burn mode is not currently implemented.
uk: Поточний метод запису не може бути застосований.

en: Burn speeds supported by the device
uk: Швидкість запису, яка підтримується пристроєм

en: Burn_Free
uk: Захист_буферу

en: Burning composition...
uk: Запис проекту...

en: Burning device
uk: Пристрій запису

en: Burning image...
uk: Записати образ...

en: Burning track %2d/%d...
uk: Записати трек %2d/%d...

en: CD Reader device
uk: Пристрій читання CD

en: CD and DVD burning application
uk: Програма для запису CD та DVD

en: CD copying finished successfully.
uk: Копіювання CD успішно завершено.

en: Can burn Blu-ray
uk: Може записувати Blu-ray

en: Can burn CDR
uk: Може записувати CDR

en: Can burn CDRW
uk: Може записувати CDRW

en: Can burn DVDPLUSR
uk: Може записувати DVDPLUSR

en: Can burn DVDR
uk: Може записувати DVDR

en: Can burn DVDRAM
uk: Може записувати DVDRAM

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancelled
uk: Скасований

en: Cannot access drive (it might be in use)
uk: Неможливо отримати доступ до пристрою (можливо він використовується)

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead)
uk: Неможливо додати дані до мульти-сесійного диску в цьому режимі запису (використовувати замість TAO)

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead).
uk: Неможливо додати дані до мульти-сесійного диску в цьому режимі запису (використовуйте краще TAO).

en: Cannot burn audio onto a DVD.
uk: Неможливо записати аудіо на DVD.

en: Cannot determine disc status - hit enter to try again.
uk: Неможливо визначити статус диску - натисніть 'Enter' для нової спроби.

en: Cannot open image.
uk: Неможливо відкрити образ.

en: Cannot recognize state of drive and disc
uk: Неможливо розпізнати стан пристрою і носія

en: Cannot recognize the state of the drive and disc.
uk: Неможливо розпізнати стан пристрою і носія.

en: Capacity:
uk: Ємність:

en: Changing this setting only takes full effect after a program restart.
uk: Зміни ввійдуть в дію після перезапуску програми

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear the content of the composition
uk: Очистити зміст проекту

en: Close
uk: Закрити

en: Closed disc with data detected, a blank or appendable disc is needed.
uk: Виявлено закритий носій з даними. потрібен чистий диск, або диск з можливістю дозапису.

en: Closed disc with data detected. Need blank or appendable disc
uk: Виявлено закритий носій з даними. Потрібен чистий диск або диск з можливістю продовження запису

en: Closing session...
uk: Закривання сесії...

en: Closing track...
uk: Закривання доріжки...

en: Completed
uk: Завершено

en: Composition name
uk: Назва проекту

en: Contents
uk: Зміст

en: Continue to _show this notice
uk: Продовжувати _показувати це попередження

en: Copy data CD
uk: Копіювати диск з даними

en: Copy data DVD
uk: Копіювати DVD з даними

en: Could not create ISO source structure.
uk: Не вдається створити структуру вихідного ISO.

en: Could not create destination ISO file: %s
uk: Не вдається створити цільовий ISO-файл: %s

en: Could not open %s.
uk: Неможливо відкрити %s.

en: Could not open %s: %s
uk: Неможливо відкрити %s: %s

en: Could not stat %s: %s
uk: Неможливо визначити %s: %s

en: Create ISO from CD
uk: Створити ISO з CD

en: Create a new data disc with the files of your choosing
uk: Створити новий диск даних з обраними файлами

en: Create directory
uk: Створити теку

en: Currently selected device
uk: Вибраний пристрій

en: DVD Reader device
uk: Пристрій читання DVD

en: DVD+RW does not need blanking
uk: DVD+RW не потребує очищення

en: Data %s~%d
uk: Дані %s~%d

en: Data Composition
uk: Дані Проекту

en: Data composition
uk: Сеанс з даними

en: Default value for eject checkbox
uk: Типове значення для опції виштовхнути диск

en: Detected devices
uk: Виявлені пристрої

en: Determine whether the close button is visible
uk: Визначити чи відображається кнопка закриття

en: Device Revision
uk: Ревізія пристрою

en: Device address
uk: Адреси пристроїв

en: Device buffer:
uk: Буфер пристрою:

en: Device revision
uk: Ревізія пристрою

en: Devices
uk: Пристрої

en: Disc is not erasable.
uk: Диск без можливості стирання.

en: Disc status
uk: Стан диску

en: Disk Burning
uk: Випалювання диску

en: Display name
uk: Показувати назву

en: Display program version and exit
uk: Показати версію програми та вийти

en: Do you want to blank the disc, so that it can be used for the upcoming burn process?
uk: Ви бажаєте витерти диск, щоб пізніше використати його для випалювання?

en: Done
uk: Завершено

en: Drive can't burn on the inserted disc
uk: Пристрій не може записати на вставлений диск

en: Drive is empty
uk: Привід пустий

en: Duplicate filename '%s' for '%s'
uk: Дублювати назви файлу '%s' для '%s'

en: E_ject disk
uk: _Витягнути диск

en: Eject the disc
uk: Виштовхнути диск

en: Empty speed list
uk: Список швидкостей пустий

en: Error determining disc
uk: Помилка визначення диску

en: Error(s) occurred while adding files
uk: Під час додавання файлів сталася помилка(и)

en: Estimated writing speed:
uk: Приблизна швидкість запису:

en: FIFO buffer size (in kb)
uk: Розмір FIFO-буферу (у кб)

en: FIFO buffer:
uk: Буфер FIFO:

en: Failed
uk: Невдалий

en: Failed to change songs while transcoding
uk: Не вдалось змінити пісню під час перекодування

en: Failed to get image size
uk: Неможливо визначити розмір образу

en: Failed to initialize %s transcoder: %s
    	(falling back to basic implementation)
uk: Невдача ініціалізаці %s transcoder: %s
    	(падіння до основної імплементації)

en: Failed to unmount '%s'. Drive cannot be used for burning.
uk: Не вдалося відключити '%s'. Привід не можна використовувати для запису.

en: Failure
uk: Помилка

en: File
uk: Файл

en: File %s does not contain uncompressed PCM wave audio
uk: Файл %s не вміщує розпакованого PCM wave аудіо

en: File %s does not have a .wav extension
uk: Файл %s не має розширення .wav

en: File browser
uk: Переглядач файлів

en: File(s) to add to composition
uk: Файл(и) для додавання до композиції

en: Filename
uk: Назва файлу

en: Filesystem
uk: Файлова система

en: Flushing cache...
uk: Очищення кешу...

en: Folder
uk: Тека

en: Formatted.
uk: Сформатовано

en: Formatting failed.
uk: Форматування не вдалося

en: Formatting...
uk: Форматування...

en: Full Blank (slow)
uk: Повне очищення (повільно)

en: Full Deformat (slow)
uk: Повністю зробити неформатованим (повільно)

en: Full Format
uk: Повне форматування

en: General
uk: Основне

en: Gstreamer did not want to start transcoding (timed out)
uk: Gstreamer не хоче починати перекодування (перервано)

en: ISO images
uk: Образи ISO

en: Image
uk: Образ

en: Image file '%s' does not exist.
uk: Файл образу '%s' не існує

en: Image to burn
uk: Образ для запису

en: Initializing...
uk: Ініціалізація...

en: Inserted disc is already blank
uk: Вставлений диск вже чистий

en: Inserted disc is full
uk: Вставлений диск вже повний

en: Inserted disc is unsuitable
uk: Вставлений диск непридатний

en: Is it a valid combination
uk: Це правильна комбінація

en: Is the combination of hardware and disc valid to burn the composition?
uk: Чи правильна комбінація обладнання і диску для запису проекту?

en: Is the disc erasable
uk: Чи диск можна витерти

en: Label
uk: Мітка

en: Length
uk: Тривалість

en: List of devices
uk: Список  пристроїв

en: Local Path
uk: Локальний шлях

en: Make sure you selected a valid file and you have the proper permissions to access it.
uk: Впевніться, що вибрали правильний файл і маєте відповідні права доступу до нього.

en: Max
uk: Максимум

en: Min. fill was %2d%%
uk: Мінімальне заповнення було %2d%%

en: Name
uk: Ім'я

en: New _audio composition
uk: Новий проєкт з _аудіо

en: New _data composition
uk: Новий проєкт з _даними

en: New audio composition
uk: Новий проект з аудіо

en: New data composition
uk: Новий проект з даними

en: New directory
uk: Нова тека

en: No burners are currently available
uk: Зараз немає доступних пристроїв запису

en: No disc detected in drive
uk: У пристрої не виявлено диску

en: No disc detected in drive.
uk: Не виявлено диску в пристрої.

en: No disc detected in the drive.
uk: Не визначено диск у пристрої.

en: Node
uk: Вузол

en: Number of burners in the system
uk: Кількість пишучих пристроїв у системі

en: Number of drives in the system
uk: Кількість приводів в системі

en: Number of drives in the system (readers and writers)
uk: Кількість приводів в системі (читаючих і записуючих)

en: On the _fly
uk: На _ходу

en: Only create _ISO
uk: Лише створити _ISO

en: Open the blank disc dialog
uk: Відкрити діалог чистого диску

en: Open the burn image dialog, optionally followed by the image filename
uk: Відкрити діалогове вікно запису образа, яке необов’язково супроводжується назвою файлу образа

en: Options
uk: Параметри

en: Please insert a recordable disc and hit enter
uk: Будь ласка, вставте диск з можливістю запису і натисніть кнопку 'Enter'

en: Please insert a recordable disc.
uk: Будь ласка, вставте диск з можливістю запису.

en: Pos
uk: Позиція

en: Prefere_nce
uk: Параме_тр

en: Preferences
uk: Параметри

en: Prepare the rewriteable disc for a new burn
uk: Підготувати перезаписуваний диск до запису

en: Proceed to Burn
uk: Розпочати запис

en: Profile name as reported by libburn
uk: Назва профілю, видана через libburn

en: Profile no. as reported by libburn
uk: Номер профілю, виданий через libburn

en: Quick Blank
uk: Швидке очищення

en: Quick Deformat
uk: Швидко зробити неформатованим

en: Quick Format
uk: Швидке форматування

en: Reading CD...
uk: Читання CD...

en: Ready
uk: Готово

en: Refresh
uk: Оновити

en: Refresh file list
uk: Оновити список файлів

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove the selected file(s) from the composition
uk: Видалити вибрані файли з проекту

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Rename Artist
uk: Перейменувати Артиста

en: Rename Title
uk: Перейменувати назву пісні

en: Required plugins:
uk: Необхідні додатки:

en: Revision
uk: Ревізія

en: Sc_an for devices
uk: По_шук пристроїв

en: Select command
uk: Виберіть команду

en: Show Filebrowser
uk: Показувати оглядач файлів

en: Show Toolbars
uk: Показувати панелі

en: Show _hidden files
uk: Показувати п_риховані файли

en: Show a text entry for the name of the volume
uk: Показати текстовий ввід для назви тому

en: Show close button
uk: Відображати кнопку закриття

en: Show human_readable filesizes
uk: Відображати розмір файлів с_корочено

en: Show mode selection
uk: Показувати вибраний режим

en: Show mode selection combo
uk: Показувати вибраний combo режим

en: Show speed selection
uk: Показати вибрану швидкість

en: Show speed selection combo
uk: Показувати вибрану combo швидкість

en: Show volume name
uk: Показати назву тому :

en: Show warning on _empty speed list
uk: Показувати попередження на _порожньому списку швидкостей

en: Show writers only
uk: Показувати тільки пишучі приводи

en: Size
uk: Розмір

en: Sorry, multisession is not yet supported
uk: Вибачте, мультисесія не підтримується

en: Stream _Recording
uk: Запис _потоку

en: Temporary directory
uk: Тимчасова тека

en: The basic transcoder is built in,
    and does not require any library.
    But it can only handle uncompressed
    .wav files.
    If you would like to create audio
    compositions from different types of
    audio files, please compile with
    gstreamer support.
uk: Базовий перекодувальник вбудовано
    і не потрібно якоїсь бібліотеки. 
    Але він може тільки розпакувати
    .wav файли.
    Якщо Ви хочете створювати аудіо
    композиції з різних типів файлів
    аудіо, будь ласка скомпілюйте з
    підтримкою gstreamer.

en: The blank mode shows different disc status messages than regular mode
uk: Режим очищення показує різні повідомлення стану диску на відміну від звичайного режиму

en: The gstreamer transcoder uses the gstreamer
    library for creating audio compositions.
    
    Essentially all audio files should be supported
    given that the correct plugins are installed.
    If an audio file is not recognized, make sure
    that you have the 'good','bad', and 'ugly'
    gstreamer plugin packages installed.
uk: Перекодувальник gstreamer використовує свою
    бібліотеку для створення композицій.
    
    Практично всі аудіо файли мають підтримуватись
    звичайно якщо правильно встановлені плагіни.
    Якщо деякі файли не розпізнаються, впевніться
    що Ви встановили 'good','bad', та 'ugly'
    плагіни для gstreamer.

en: The inserted disc is already blank.
uk: Вставлений диск вже чистий.

en: The selected image does not fit on the inserted disc
uk: Вибраний образ не поміщається на вставлений диск

en: The text of the label
uk: Текст мітки

en: The write mode is not supported currently.
uk: Поточний режим запису не підтримується.

en: There is not enough space available on the inserted disc.
uk: Не вистачає доступного простору на вставленому диску.

en: Time total:
uk: Повний час:

en: Title
uk: Назва пісні

en: Tune how Xfburn behaves
uk: Налаштувати поведінку Xfburn

en: Type
uk: Тип

en: Unable to determine image size.
uk: Неможливо визначити розмір образу.

en: Unable to grab the drive.
uk: Неможливо захопити пристрій.

en: Unable to initialize the burning backend.
uk: Неможливо ініціалізувати процес запису.

en: User Aborted
uk: Перервано користувачем

en: Volume name :
uk: Назва тому :

en: Welcome
uk: Вітаємо

en: Welcome to Xfburn!
uk: Ласкаво просимо до xfburn!

en: What files can get burned to an audio CD?
uk: Які файли можна отримати, що записані на аудіо CD?

en: Write Blu-ray
uk: Записати Blu-ray

en: Write CD-R
uk: Записати CD-R

en: Write CD-RW
uk: Записати CD-RW

en: Write DVD-R
uk: Записати DVD-R

en: Write DVD-RAM
uk: Записати DVD-RAM

en: Write _mode:
uk: Режим _запису:

en: Write-once disc, no blanking possible
uk: На диску є записи, неможливо очистити

en: Writing CD...
uk: Запис CD...

en: Writing ISO...
uk: Запис ISO...

en: Writing Lead-In...
uk: Запис Lead-In...

en: Writing Lead-Out...
uk: Запис Lead-Out...

en: Writing pregap...
uk: Запис pregap...

en: Xfburn
uk: Програма запису Xfburn

en: Xfburn is a simple CD/DVD burning tool based on libburnia libraries. It can blank CD/DVD(-RW)s, burn and create iso images, audio CDs, as well as burn personal compositions of data to either CD or DVD. It is stable and under ongoing development.
uk: Xfburn є простим випалювачем дисків CD/DVD на основі бібліотек libburnia. Може витерти CD/DVD(-RW), випалити і створити образи iso, аудіо CD, а також власні композиції даних для CD або DVD. Стабільний і постійно розробляється.

en: You are about to add your home directory to the composition. This is likely to take a very long time, and also to be too big to fit on one disc.
    
    Are you sure you want to proceed?
uk: Чи Ви знаєте, що додали вашу домашню теку до проекту         Це мабуть може зайняти багато часу а також буде великий файл для одного  диску.    
    
    Ви впевнені, що бажаєте продовжити?

en: You are trying to burn more onto the disc than it can hold.
uk: Ви намагаєтесь записати більше даних ніж може вміщати диск.

en: You can only have a maximum of 99 tracks.
uk: Ви можете мати максимум тільки 99 треків.

en: You must give a name to the file.
uk: Вам потрібно дати ім'я для файлу.

en: _Action
uk: Д_ії

en: _Blank
uk: О_чистити

en: _Burn Composition
uk: _Запис проекту

en: _Burn image
uk: _Записати образ

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Clean temporary directory on exit
uk: _Очищати тимчасову теку при виході

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Close composition
uk: _Закрити проєкт

en: _Copy CD
uk: _Копіювати диск

en: _Copy DVD
uk: _Копіювати DVD диск

en: _Dummy write
uk: _Імітувати запис

en: _Edit
uk: З_міни

en: _Files
uk: _Файли

en: _Help
uk: _Допомога

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Quit after success
uk: _Вийти після успішного завершення

en: _Speed:
uk: _Швидкість:

en: _Stop
uk: _Стоп

en: _View
uk: _Перегляд

en: abandoned
uk: занедбано

en: aborted
uk: перервано

en: addr:
uk: адр.:

en: basic
uk: базовий

en: default
uk: типово

en: ended
uk: закінчено

en: ending
uk: завершення

en: failing
uk: помилка

en: length
uk: тривалість

en: libburn PACKET block types
uk: Типи блоків libburn PACKET

en: libburn RAW block types
uk: Типи блоків libburn RAW

en: libburn SAO block types
uk: Типи блоків libburn SAO

en: libburn TAO block types
uk: Типи блоків libburn TAO

en: no info
uk: немає даних

en: none
uk: нічого

en: not implemented
uk: не застосовується

en: see console
uk: дивитись консоль

en: standby
uk: очікування

en: unknown
uk: невідомо

en: unused
uk: не використовується
